Waarmee de kans op een tournee van RATM groter wordtquote:› CHRIS CORNELL VERLAAT AUDIOSLAVE :: 16-2-2007
Zanger Chris Cornell heeft AUDIOSLAVE verlaten. Cornell gaat zich concentreren op zijn nieuwe soloplaat, die op 1 mei uitkomt onder de toepasselijke titel Carry On.
‘Vanwege onoverkomelijke karakterbotsingen en muzikale meningsverschillen verlaat ik de groep Audioslave. Ik wens de andere drie leden het allerbeste in hun toekomstige activiteiten’, zo meldt de 42-jarige Cornell in een persverklaring. Een en ander plaatst de reünie van de drie andere Audioslave-slave leden met hun vroegere Rage Against The Machine frontman Zack de la Rocha in een heel ander perspectief. Rage treedt eind april op tijdens het Coachella Valley Music And Arts Festival. Die reünie zou onder de huidige omstandigheden wel eens een permanent karakter kunnen krijgen.
Audioslave werd opgericht in 2001 en nam drie studio albums op. De laatste verkocht nog geen half miljoen exemplaren, waar het debuut in 2002 meer dan drie miljoen exemplaren over de toonbank joeg. Toen in augustus geruchten de kop opstaken dat Audioslave uit elkaar zou zijn, omschreef Cornell de relatie tussen de bandleden als een sociologisch experiment. ‘Het grootste probleem met een band is dat de meeste muzikanten het geen bal kan schelen wat een ander bandlid denkt’, zo zei hij toen. Een solobestaan zou volgens hem veel minder stressvol zijn.
Het door Steve Lillywhite (U2, Rolling Stones) geproduceerde Carry On is Cornells eerste soloalbum sinds Euphoria Morning uit 1999, twee jaar na het uiteenvallen van Soundgarden. De cd verschijnt via Interscope Records en zal naar verluidt behalve You Know My Name, Cornells titelsong voor de nieuwste James Bond film Casino Royale, ook een cover bevatten van Michael Jacksons Billie Jean.
Da's mijn hobbyquote:Op vrijdag 16 februari 2007 19:21 schreef peaceman het volgende:
OMG![]()
We hebben al een zeikerd die gaat zeuren voor er ook maar namen bekend zijn....
![]()
Ga dan lekker postzegels verzamelen ofzoquote:
Het aantal bands wat komt is jou ook bekend?quote:Geruchten worden toch niet voor niets de wereld in geholpen dude, je kan tenslotte nu al kaartjes kopen..
quote:Op vrijdag 16 februari 2007 19:09 schreef peaceman het volgende:
[..]
Waarmee de kans op een tournee van RATM groter wordt
Hoezo concentreren, het is toch ontpannend bedoeld man!quote:Op vrijdag 16 februari 2007 19:30 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ga dan lekker postzegels verzamelen ofzo![]()
[..]
Het aantal bands wat komt is jou ook bekend?
Bovendien is het zinloos om te zeuren voor er ook maar 1 naam bekend is...(Op depeche mode na dan)![]()
Ik zeg het de afgelopen jaren al en ik zal het vast nog wel een paar keer zeggen:
Concentreer je in hemelsnaam op de artiesten die je wel goed vindt en niet op de artiesten die je niet leuk vindt.
Dat maakt dit topic veel leuker. Dat eeuwige geklaag.....![]()
Bullshit. Een festival, en al helemaal een festival als Lowlands is veel meer dan alleen de geprogrammeerde bands.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:19 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Hoezo concentreren, het is toch ontpannend bedoeld man!
Je koopt een totaalpakket, dus je betaalt ook voor crapzip en opgezwolle enzo. Daar mag je best een beetje kritisch op zijn.![]()
To-taal-pak-ketquote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:23 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Bullshit. Een festival, en al helemaal een festival als Lowlands is veel meer dan alleen de geprogrammeerde bands.
Mee eens, maar het compromis moet wel aangenaam genoeg zijn om 115 euri voor alleen al het kaartje neer te leggen. De geruchten zijn niet bepaald overtuigend genoeg om dat daadwerkelijk te willen. De overige bandjes kun je vast exclusief voor een paar tientjes in de paradiso of melkweg ook wel zien.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:54 schreef Leonos het volgende:
En niks mis met opgezwolle en krezip btw
Je moet natuurlijk niet denken dat ze speciaal voor jou een festival gaan opzetten
ik heb nooit beweerd te moeten hè. Vorig jaar was het de moeite waard, maar dat kwam door de publiekstrekkersquote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:58 schreef Leonos het volgende:
Ja, maar misschien vinden andere mensen die kleine bandjes juist wel leuk en willen niet elke keer naar Amsterdam af reizen maar gewoon in 3 dagen allemaal zien.
En je moet trouwens niet naar Lowlands
Zucht.....quote:Op vrijdag 16 februari 2007 20:56 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Mee eens, maar het compromis moet wel aangenaam genoeg zijn om 115 euri voor alleen al het kaartje neer te leggen. De geruchten zijn niet bepaald overtuigend genoeg om dat daadwerkelijk te willen. De overige bandjes kun je vast exclusief voor een paar tientjes in de paradiso of melkweg ook wel zien.
Ben je nou zo stom of lees je gewoon helemaal niet ?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:00 schreef peaceman het volgende:
[..]
Zucht.....
Het zijn ten eerste maar geruchten, ten tweede zijn er nog vele, vele andere bands die zullen komen. Kortom je bent iemand die al zeurt voordat er daadwerkelijk reden zou kunnen zijn om te zeuren!
![]()
heb je al een kaartje?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:10 schreef peaceman het volgende:
Je constateert dingen die niet terecht zijn. Je vergelijkt concrete geruchten (PP) met vage geruchten (LL).
Wie is er hier dan zo stom?
![]()
Ik hoop het!quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:12 schreef SickBitch het volgende:
smashing pumpkins mogen wel komen... geen geruchten daarover?
Wat een lariekoek. Pinkpop is een heel ander festival dan Lowlands.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 22:46 schreef ralfseltje het volgende:
Wat een bullshit hierboven. Nu al zeuren op het programma.![]()
![]()
Volgend jaar komt pinkpop waarschijnlijk weer met het halve lowlands programma van dit jaar en dan is dat opeens weer een tof programma![]()
Sack zegt neequote:
Jij begon Pinkpop toch met Lowlands te vergelijken?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 22:49 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Wat een lariekoek. Pinkpop is een heel ander festival dan Lowlands.![]()
Check op de homepage leert dat het tourschema loopt 19 juli tot nu toe. Voorlopig volledig uit de lucht gegrepen dus.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:01 schreef super-muffin het volgende:
Ik hoorde dat op de site van Aerosmith stond dat ze 17 augustus spelen in Biddinghuizen? Stond op hun site ofzo.
Dan ben je sowieso een pinkpopper. Groot gelijk dat je niet naar LL gaat.quote:Op vrijdag 16 februari 2007 21:00 schreef Aoristus het volgende:
[..]
ik heb nooit beweerd te moeten hè. Vorig jaar was het de moeite waard, maar dat kwam door de publiekstrekkers![]()
Duidelijk is in elk geval dat die zeurdert naar lowlands gaat als het programma hem aanstaat. Terwijl de meesten hier toch wel gaan, ongeacht wat er precies gaat komen....quote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:12 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dan ben je sowieso een pinkpopper. Groot gelijk dat je niet naar LL gaat.
Ze zouden wel op Arrow staan, ben ik laatst tegengekomenquote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:01 schreef super-muffin het volgende:
Ik hoorde dat op de site van Aerosmith stond dat ze 17 augustus spelen in Biddinghuizen? Stond op hun site ofzo.
Sack_Blabbath is de bron. Hij is wel een goede bron! Het is dus zeker dat DM komt!quote:Op zaterdag 17 februari 2007 12:11 schreef Idioteque het volgende:
Hoe weten jullie zeker dat depeche mode komt? (kan de bron er niet bij in de OP? dat scheelt terugzoeken)
Vorig jaar had ik ook de primeurs wat betreft de Fun Lovin' Criminals, wat X-Ray-acts, het halve theaterprogramma en het eerder open gaan van de poorten op donderdag. Ik ben dus inderdaad een zeer betrouwbare bron al zeg ik het zelfquote:Op zaterdag 17 februari 2007 16:12 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Sack_Blabbath is de bron. Hij is wel een goede bron! Het is dus zeker dat DM komt!
Vanwege het kutweer dat verwacht werd inderdaadquote:Op zaterdag 17 februari 2007 17:35 schreef ralfseltje het volgende:
Waarom gingen die poorten eigenlijk eerder open? Ik hoorde dat er storm op komst was maar is dat de officiele reden?
Dan hoop ik wederom op verwacht kutweer, maar dat die verwachting dan minimaal pas na 5 dagen uitkomt.quote:Op zaterdag 17 februari 2007 17:42 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Vanwege het kutweer dat verwacht werd inderdaad
Het zou leuk zijn als er iemand binnen de vesting kwam vertellen: er is nietsquote:Op zaterdag 17 februari 2007 11:19 schreef peaceman het volgende:
[..]
Duidelijk is in elk geval dat die zeurdert naar lowlands gaat als het programma hem aanstaat. Terwijl de meesten hier toch wel gaan, ongeacht wat er precies gaat komen....![]()
Als er zoveel komt, zitten er altijd wel minstens 10-15 artiesten tussen die de moeite waard zijn.
Nee hoor, in april wist je ook meestal wel al een paar namen.quote:Op zondag 18 februari 2007 14:13 schreef peaceman het volgende:
Vreemd is dat toch altijd.... Het is al jaaaaaaaaaaaaaren zo dat tijdens Pinkpop de 1e namen worden vrijgegeven en nog steeds beginnen mensen te vragen in februari wanneer er meer bekend wordt![]()
![]()
![]()
En welke maand is het nu?quote:Op zondag 18 februari 2007 14:33 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Nee hoor, in april wist je ook meestal wel al een paar namen.
da's waar... maar de officiele bevestigingen worden bij mijn weten dan pas gedaan.quote:Op zondag 18 februari 2007 14:43 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Ja, maar pinksteren is nog nooit in april gevallen
Tja, waarom zitten we inmiddels op deel 4quote:Op zondag 18 februari 2007 14:13 schreef peaceman het volgende:
Vreemd is dat toch altijd.... Het is al jaaaaaaaaaaaaaren zo dat tijdens Pinkpop de 1e namen worden vrijgegeven en nog steeds beginnen mensen te vragen in februari wanneer er meer bekend wordt![]()
![]()
![]()
Vanwege voorpret!quote:Op zondag 18 februari 2007 16:59 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Tja, waarom zitten we inmiddels op deel 4
da's pret die men al van tevoren heeftquote:Op zondag 18 februari 2007 17:00 schreef peaceman het volgende:
[..]
Vanwege voorpret!![]()
zoek dat woord maar eens op in het woordenboek...![]()
Zoals ik al eerder zei, maar wat maar niet door schijnt te dringen bij een zeur als jij, is dat heel veel mensen hier toch wel gaan ongeacht het programma. Waarom?quote:Op zondag 18 februari 2007 17:03 schreef Aoristus het volgende:
[..]
da's pret die men al van tevoren heeft
Terwijl je niet eens weet waar je naartoe leeft
Ik weet tenminste nog waar mijn tent staat![]()
Man, hou es op met zeiken. Ik heb gewoon een mening en ik accepteer de jouwe niet als de mijne.quote:Op zondag 18 februari 2007 17:08 schreef peaceman het volgende:
[..]
Zoals ik al eerder zei, maar wat maar niet door schijnt te dringen bij een zeur als jij, is dat heel veel mensen hier toch wel gaan ongeacht het programma. Waarom?
- sfeer is altijd goed
- er komen zoveel bands, daar zitten altijd wel 15-20 redelijk tot goede bands bij
Bovendien is het speculeren over wat er mogelijk zou kunnen komen wel geinig. Als je dat niet begrijpt, prima, maar blijf hier dan lekker weg....
Ik kan ieders mening respecteren, tenzij het enkel lijkt op zeuren of als iemand (niet speciaal jij) de feiten niet onder ogen wil zien.quote:Op zondag 18 februari 2007 17:13 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Man, hou es op met zeiken. Ik heb gewoon een mening en ik accepteer de jouwe niet als de mijne.
Na 6 jaar lowlands denk ik wel te kunnen beweren dat de sfeer altijd goed is op lowlands.quote:Een sfeer is niet per definitie goed namelijk.
1/3e deel? Heb jij wel enig idee hoeveel acts er komen? Ben je wel eens geweest?quote:Laten we wel wezen, Lowlands wordt, net als elk ander festival gedragen door de aktiviteiten die er geboden worden. In dit geval is de lijst van artiesten van essentieel belang. Die lijst draagt het festival namelijk. Of je moet per se voor coolpolitics en Tai Chi komen natuurlijk, maar dat durf ik te betwijfelen
Maar goed, als deze geruchten 1/3e van het festival vertegenwoordigt, dan kan het nog wat worden. Misschien in deel 15 ofzo?![]()
officieel misschien..maar met wat terugzoekwerk zie ik dat ik vorig jaar op 9 april al wist dat Arctic Monkeys, Magic Numbers, Ministry, Massive Attack, Tiga en Belle & Sebastian zouden komen...quote:Op zondag 18 februari 2007 16:56 schreef peaceman het volgende:
[..]
da's waar... maar de officiele bevestigingen worden bij mijn weten dan pas gedaan.
Zozo, maar liefst 6 stuksquote:Op zondag 18 februari 2007 17:27 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
officieel misschien..maar met wat terugzoekwerk zie ik dat ik vorig jaar op 9 april al wist dat Arctic Monkeys, Magic Numbers, Ministry, Massive Attack, Tiga en Belle & Sebastian zouden komen...
quote:Op zondag 18 februari 2007 14:13 schreef peaceman het volgende:
Het is al jaaaaaaaaaaaaaren zo dat tijdens Pinkpop de 1e namen worden vrijgegeven
quote:
Ik zit niet op een lesje te wachtenquote:Op zondag 18 februari 2007 17:24 schreef Nembrionic het volgende:
Ik ben het met Peaceman eens. Aoristus "snapt" Lowlands niet helemaal geloof ik....
Ja, ieder z'n trein hè ?quote:Op zondag 18 februari 2007 17:19 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ik kan ieders mening respecteren, tenzij het enkel lijkt op zeuren of als iemand (niet speciaal jij) de feiten niet onder ogen wil zien.
sterker nog, mijn tent stond er nog toen ik weggingquote:1/3e deel? Heb jij wel enig idee hoeveel acts er komen? Ben je wel eens geweest?
Nu ja, dan was het vorig jaar idd zo dat ze maar liefst 6 (!) van het totale programma al voortijdig bevestigd hebben. Poeh... nu verandert het uitgangspunt van het bekendmaken van namen vanaf Pinkpop enorm iddquote:Op zondag 18 februari 2007 17:32 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Die namen stonden toen ook al op de LL-site..da's al vrij officieel lijkt me
Als je er wel geweest bent, hoe kun je dan zeggen dat de geruchten bepalend zijn voor het programma. Je zou dan moeten weten dat de geruchten qua aantal slechts een klein deel uitmaken van de hoeveelheid die er komt en nogmaals het zijn maar geruchten....quote:Op zondag 18 februari 2007 17:35 schreef Aoristus het volgende:
[..]
Ja, ieder z'n trein hè ?
[..]
sterker nog, mijn tent stond er nog toen ik wegging
quote:Op zondag 18 februari 2007 17:36 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
peaceman, jij bent minstens net zo stug als die snor..gatver
op Pinkpop werden er ook nooit meer dan 6 namen genoemd.
Wanneer viel pinksteren vorig jaar? Ik zag dat er op 3 mei zo'n 25 namen bekend waren en 15 mei zo'n 50 namen bevestigd waren.quote:Op zondag 18 februari 2007 17:40 schreef peaceman het volgende:
[..]
Nee hoor...
Volgens mij werden er de afgelopen 2 jaar op PP zo'n 10-15 bands bekend gemaakt (ik was beide keren op PP). En vanaf dat moment bleven ze druppelen...
Sluit ik niet uitquote:Zien we je weer bij The Magic Numbers trouwens? Die maken wel weer kans denk ik zo...
Ik wacht met gepastte spanning afquote:Op zondag 18 februari 2007 17:38 schreef peaceman het volgende:
[..]
Als je er wel geweest bent, hoe kun je dan zeggen dat de geruchten bepalend zijn voor het programma. Je zou dan moeten weten dat de geruchten qua aantal slechts een klein deel uitmaken van de hoeveelheid die er komt en nogmaals het zijn maar geruchten....![]()
Officieel bekend? Hmm dat was tot vorig jaar echt niet het geval.quote:Op zondag 18 februari 2007 17:42 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Wanneer viel pinksteren vorig jaar? Ik zag dat er op 3 mei zo'n 25 namen bekend
Hmm dan hebben ze zich er verleden jaar niet aan gehouden... Was die flyer toen niet 'uitgelekt'?quote:waren en 15 mei zo'n 50 namen bevestigd waren.
[..]
Gezelliequote:Sluit ik niet uit
Was dat alweer twee jaar geleden? Weet je het zeker?quote:Op zondag 18 februari 2007 17:46 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
De uitgelekte flyer was van het jaar daarvoor..daarvoor moet je bij Roellio zijn, geloof ik.
Yep. Maar het is nu ook nog maar februari, hequote:Op zondag 18 februari 2007 17:48 schreef peaceman het volgende:
[..]
Was dat alweer twee jaar geleden? Weet je het zeker?
Dat is zeker.. scheelt toch 2 maanden met aprilquote:Op zondag 18 februari 2007 17:49 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Yep. Maar het is nu ook nog maar februari, he
Dus 2005 was normaal?quote:Op zondag 18 februari 2007 17:52 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Herstel: het uitlekken was van 2004
En nu ik die lijst nog eens doorkijk..knap waardeloos jaar, eigenlijkquote:Op zondag 18 februari 2007 17:52 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Herstel: het uitlekken was van 2004
Dat was idd niet het beste jaar. 2005 vond ik muzikaal geweldig!quote:Op zondag 18 februari 2007 17:59 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
En nu ik die lijst nog eens doorkijk..knap waardeloos jaar, eigenlijk
quote:Op zondag 18 februari 2007 18:02 schreef peaceman het volgende:
[..]
Dat was idd niet het beste jaar. 2005 vond ik muzikaal geweldig!
Zou al het 2e jaar worden dan.quote:Op zondag 18 februari 2007 21:11 schreef Litso het volgende:
Damien Rice en Arcade Fire nog vergeten ja. Offspring heb ik er al eens eerder gezien, maar nog een keer kan zeker geen kwaad.
Flogging Molly is ook altijd een leuk extraatje maar ik zal niet rouwen als ze een jaartje overslaan
Alleen de zondag was minder, voor rest weinig slecht weer gehad.quote:Op zondag 18 februari 2007 18:04 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]En ook het weer was uitmuntend
Vorig jaar was muzikaal ook prima, alleen het weer wat minder
2003quote:Op zondag 18 februari 2007 18:02 schreef peaceman het volgende:
[..]
Dat was idd niet het beste jaar. 2005 vond ik muzikaal geweldig!
nee, de zondag was ronduit kut, dus daarom was het geheel minderquote:Op zondag 18 februari 2007 22:41 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Alleen de zondag was minder, voor rest weinig slecht weer gehad.
Regen hoort erbij.quote:Op maandag 19 februari 2007 07:27 schreef SKa_BoSS het volgende:
Ach, het regende een beetje... Niet zo huilen hoor!
Volgens mij kan ie niet meer zo goed richtenquote:Op maandag 19 februari 2007 20:06 schreef Litso het volgende:
[..]
Regen hoort erbij.
[[url=http://xs412.xs.to/xs412/07081/DSC00829.JPG]afbeelding][/url]
Daar ben ik op een gegeven moment gewoon doorheen gaan stampen. Al dat gedrang om maar geen natte poten te krijgenquote:Op maandag 19 februari 2007 20:06 schreef Litso het volgende:
[..]
Regen hoort erbij.
[[url=http://xs412.xs.to/xs412/07081/DSC00829.JPG]afbeelding][/url]
Had je een gele poncho aan?quote:Op maandag 19 februari 2007 20:31 schreef icebliss het volgende:
[..]
Daar ben ik op een gegeven moment gewoon doorheen gaan stampen. Al dat gedrang om maar geen natte poten te krijgenWas niet de enige overigens, later liep vrijwel iedereen er gewoon doorheen.
Ja, we zochten allemaal toch naar Theoquote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:05 schreef Mathijz het volgende:
Ik zocht ook iets....
Nou... Ik ben (als ik het me goed herinner in 2005) een keer naar Dour geweest (ik had kaartjes gewonnen bij KinkFMquote:Op dinsdag 20 februari 2007 12:06 schreef Rock-shocker het volgende:
Hmmja misschien ga ik dit jaar ook wel weer. Paar jaartjes Dour gehad, is ook geweldig, maar Lowlands is ook leuk, al was het maar omdat je Nederlands kan spreken met iedereen
Amenquote:Op woensdag 21 februari 2007 17:18 schreef MaJo het volgende:
Hey een nieuw deeltje weerHier mijn wishlist cq lijst met bands waarvan ik denk dat die kans maken: Radiohead, Arcade Fire, Amy Winehouse, Damien Rice, Jack Johnson, Bloc Party, Fratellis, Death Cab for Cutie, Editors, The Killers, The Kooks, The View, The Long Blondes, Maxïmo Park, Mika, OK Go, Scissor Sisters, We are Scientists, the White Stripe, Wolfmother.
Dat zou vet zijn
Ohohohoh, dat zou leuk zijn!quote:Op woensdag 21 februari 2007 17:18 schreef MaJo het volgende:
Hey een nieuw deeltje weerHier mijn wishlist cq lijst met bands waarvan ik denk dat die kans maken: Radiohead, Arcade Fire, Amy Winehouse, Damien Rice, Jack Johnson, Bloc Party, Fratellis, Death Cab for Cutie, Editors, The Killers, The Kooks, The View, The Long Blondes, Maxïmo Park, Mika, OK Go, Scissor Sisters, We are Scientists, the White Stripe, Wolfmother.
Dat zou vet zijn
Dat ben ik zeker met je eens, vandaar dat ik denk dat ik dit jaar niet ga, tenzij er voor mij veel vette dingen komen. En het weer is ook een plus...quote:Op woensdag 21 februari 2007 14:16 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Nou... Ik ben (als ik het me goed herinner in 2005) een keer naar Dour geweest (ik had kaartjes gewonnen bij KinkFM) en daar ben ik flink van teruggekomen. Wat een schijtfestival!
Het eten is niet te vreten (aangebrande rijst, veel te zoute friet, etc.) Te weinig WC's / pisbakken (een stuk of 30 wc's en 4 pisbakken (die overigens uitkwamen op niks... na een dag of 3 stond je dus in een plas met zeik te zeiken...) voor dik 60.000 man op het terrein?! En ongeveer hetzelfde aantal op de camping? Véél te weinig!) Kutkwaliteit geluid... Er wordt gestolen als de raven... Niet normaal! Fransen die zichzelf 4 dagen lang compleet te buiten gaan aan alles wat god verboden heeft en zodoende de hele shizzle onderkotsen en zwáár irritant zijn... Programmering die zonder opgaaf van reden ineens compleet veranderd...
quote:Salmonella Dub (Combinatie van Dub, Reggae, Drum & Bass, Funk, etc. lijkt me uitermate geschikt voor Lowlands!)
Als die komen ben ik sowieso van de partij!quote:Rage against the Machine (want weer bij elkaar)
Aparte keuze, maar het lijkt me wel gaaf! Hebben ze al een keer op LL gespeeld eigenlijk?quote:Op woensdag 21 februari 2007 20:23 schreef mberg86 het volgende:
Bands die van mij wel mogen komen:
Golden Earring
Arie, Depeche Mode een kopie is van andere pioniers?quote:Op vrijdag 16 februari 2007 19:16 schreef Aoristus het volgende:
jammer, het ljikt er zo onderhand op dat pinkpop het beter zal doen, al was het alleen maar omdat zij de publiekstrekkers van LL van vorig jaar hebben binnengehaald. De lijst vind ik niet bepaald spectaculair genoeg om 115 + euri voor uit te trekken. Ik bedoel, Krezip en de Kift kun je vaak gratis zien, pearl jam heeft maar 2 redelijke nummers, depeche mode is een matig bandje die al z'n werk gekopieerd heeft van andere pioniers en die dan ook nog eens moet bogen op succes van meer dan 10 ~ 20 jaar geleden. Radiohead is wel okee, maar toch, niet de 115+ euri waard.
quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:14 schreef Auzz het volgende:
Hoop zelf op: Arcade Fire, Interpol![]()
![]()
, Klaxons, Cold War Kids, The Rifles, CSS
, Gogol Bordello, We are scientists
![]()
![]()
![]()
![]()
, The Gossip, Kristeen Young... En een reunie van The Smiths op LL!
![]()
Je wilt een kopie van 2006 dus?quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:52 schreef Leonos het volgende:
Ik wil dat Infadels, Kaiser Chiefs, Arctic Monkeys, The Kooks en Muse ofzo komt.
Dan ben ik gelukkig
Tja dat is toch wel een beetje flauw hoor om dit op te merken. Het is vaak andersom geweest. Ik snap die competitie ook niet zo goed. Beide kunnen toch een goede line-up hebben? En wat geeft het als er veel namen hetzelfde zijn? Gaat er om of je het naar je zin hebt toch?quote:Op woensdag 21 februari 2007 20:53 schreef Auzz het volgende:
[..]
Het is niet voor niets dat PP 2007 de kliekjes van LL 2006 nog een keer opwarmt.![]()
Infaldels misschien ook wel.. binnenkort nieuw album.quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:55 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Weinig kans dus. Alleen Kaiser Chiefs misschien (dawas alweer 2005..)
Aha, dus PP had ze wel in 2006 en LL nietquote:Op woensdag 21 februari 2007 21:55 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Weinig kans dus. Alleen Kaiser Chiefs misschien (dawas alweer 2005..)
Nou, niet bepaald, hoor..quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:56 schreef peaceman het volgende:
[..]
Tja dat is toch wel een beetje flauw hoor om dit op te merken. Het is vaak andersom geweest.
Oh jawel... maar goed dat wil toch niemand horen.... Misschien minder vaak, dat is dan ook niet meer dan logisch... vergelijk het aantal acts maar eens en dan zie je dat de kans dat iets al op LL heeft gestaan velen malen groter is dan andersom.quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:57 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Nou, niet bepaald, hoor..
quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:00 schreef Leonos het volgende:
peaceman, krijg je een harde piemel van PP ofzo ?
quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:00 schreef Leonos het volgende:
peaceman, krijg je een harde piemel van PP ofzo ?
ja hou je nou op over pp?quote:Op woensdag 21 februari 2007 21:59 schreef peaceman het volgende:
[..]
Oh jawel... maar goed dat wil toch niemand horen.... Misschien minder vaak, dat is dan ook niet meer dan logisch... vergelijk het aantal acts maar eens en dan zie je dat de kans dat iets al op LL heeft gestaan velen malen groter is dan andersom.![]()
Dat is idd waar en kenmerkt ook volledig het verschil tussen beide festivals (afgezien van alle andere verschillen). Niettemin liep LL wel achter de feiten aan met bijvoorbeeld Bloc Party en Kaiser Chiefs.quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:05 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Maar anyway. Naast dat het programma-aanbod van LL idd wat groter is, zijn er daarvan een groot aantal acts te obscuur/ te klein om Pinkpop te 'halen' (wellicht een paar jaar later, maar dan was LL alsnog eerder)
LL programmeert over t algemeen iets progressiever dan Pinkpop.
Noem jij de Sugarbabes boeken niet progressief?quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:05 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Maar anyway. Naast dat het programma-aanbod van LL idd wat groter is, zijn er daarvan een groot aantal acts te obscuur/ te klein om Pinkpop te 'halen' (wellicht een paar jaar later, maar dan was LL alsnog eerder)
LL programmeert over t algemeen iets progressiever dan Pinkpop.
Precies en hoe vaak is het niet andersom? Inderdaad... veel vaker.. Dat geeft overigens niks hoor...quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:09 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Bloc Party en Kaiser Chiefs hebben hun cd's na Lowlands 2004 uitgebracht. dat is dan ook de enige reden..
Daarom bestond LL zeker ook eerder en is het ook het oudste festival ter wereld?quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:11 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Pinkpop is een na-aapfestival. Die jatten alles van Lowlands, wedden dat ze dit jaar ook een modderheuvel hebben....
Je weet dat de eerste Lowlands in 1967 was en de eerste Pinkpop in 1970, toch?quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:12 schreef peaceman het volgende:
[..]
Daarom bestond LL zeker ook eerder en is het ook het oudste festival ter wereld?
Je weet dat die LL niet te vergelijken is met de LL die later gestart is en bovendien jaaaaaaaaaaaaren niet meer bestond?quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:14 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Je weet dat de eerste Lowlands in 1967 was en de eerste Pinkpop in 1970, toch?
..want peaceman was erbij!quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:17 schreef peaceman het volgende:
[..]
Je weet dat die LL niet te vergelijken is met de LL die later gestart is
Heeft ie wel de echte Pink Floyd gezienquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:18 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
..want peaceman was erbij!
Sterker nog.. ik was hoofdactquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:18 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
..want peaceman was erbij!
Wie ben jij dan van Pink Floyd?quote:
Ik was de surprise-actquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:20 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Wie ben jij dan van Pink Floyd?
Je zit/zat in Depeche Mode?quote:
Diaan is heulemaal geen manquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:23 schreef Leonos het volgende:
Nee, hij is een homofiel die deze topic reeksen gaat volplanten met PP verhalen
Nee want die stonden in 1968 (de 2e editie)quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:20 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Heeft ie wel de echte Pink Floyd gezien![]()
quote:Lowlands vindt zijn oorsprong in een van de eerste Nederlandse popfestivals, A Flight to Lowlands Paradise, dat in november 1967 werd georganiseerd door de Utrechtse kunstschilder Bunk Bessel. Dit festival vond plaats in de Margriethal van de Jaarbeurs in Utrecht. De entree was 10 gulden (circa 4,50 euro), inclusief ontbijt. Deze 18 uur durende happening had geen top-acts (in die tijd lieten artiesten het vaak afweten), maar had wel experimenteel theater, dans, wierrook, dichters, films, bodypainting en vloeistofdia's. Helaas bleek de gemeente Utrecht achteraf een beloofde subsidie van 8000 gulden niet te willen betalen.
Op 28 december 1968 werd een tweede editie van dit festival gehouden, na met een maand te zijn uitgesteld van de oorspronkelijke 23 november zodat ook een optreden van Jimi Hendrix plaats kon vinden. Jammer genoeg kwam deze niet opdagen en ook andere grote optredens van Jeff Beck en Jethro Tull werden afgezegd. Het optreden van Pink Floyd ging gelukkig nog wel door. Tot overmaat van ramp bleken er niet meer dan 18.000 bezoekers toegelaten te kunnen worden, waardoor het voor veel mensen een koude en teleurstellende bedoening werd omdat ze niet naar binnen mochten. Daarbij zijn er vernielingen aangericht en de politie heeft charges moeten doen.
In 1993 heeft organisator Willem Venema het festival weer in ere hersteld onder de naam A Campingflight to Lowlands Paradise Dit keer wel met succes
Nog altijd beter dan jouw domme bijdragen over een line-up die je wil die er vorig jaar stondquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:23 schreef Leonos het volgende:
Nee, hij is een homofiel leuke vent die deze topic reeksen gaat volplanten met PP verhalen
Ha, dus je hebt een beetje heel de dag vloeistofdia's lopen kijken. Lijkt me ook geen reet aan, maar ja, toen kon je nog niet je tijd verspillen met Fok natuurlijk.quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:24 schreef peaceman het volgende:
[..]
Nee want die stonden in 1968 (de 2e editie)
[..]
Niet als je je niet in de materie verdiept inderdaadquote:
Precies. Een regelrechte Pinkpopper is het!quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:25 schreef peaceman het volgende:
[..]
Nog altijd beter dan jouw domme bijdragen over een line-up die je wilt die er vorig jaar stond![]()
![]()
Dat was echt enorm interessant hoorquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:26 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ha, dus je hebt een beetje heel de dag vloeistofdia's lopen kijken. Lijkt me ook geen reet aan, maar ja, toen kon je nog niet je tijd verspillen met Fok natuurlijk.
je zei dom?quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:25 schreef peaceman het volgende:
[..]
Nog altijd beter dan jouw domme bijdragen over een line-up die je wilt die er vorig jaar stond![]()
![]()
Ben ik het helemaal mee eens, maar 'men' vergelijkt altijd wel en dat is pas echt dom.quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:27 schreef lienelien het volgende:
[..]
Maar, ik blijf erbij, PP en LL zijn niet vergelijken na het punt dat het beide festivals zijn![]()
hei, jij ging PP ineens verdedigenquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:29 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ben ik het helemaal mee eens, maar 'men' vergelijkt altijd wel en dat is pas echt dom.
Ja omdat er door een andere fokker iets gezegd werd waar ik het niet geheel mee eens ben.. is dat dan verboden?quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:30 schreef lienelien het volgende:
[..]
hei, jij ging PP ineens verdedigen
ja, want het gaat over pinkpop.quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:31 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ja omdat er door een andere fokker iets gezegd werd waar ik het niet geheel mee eens ben.. is dat dan verboden?![]()
Ik heb dat andere festival al veel posts niet meer genoemd hoorquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:30 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Ja hey, dit is het Lowlandstopic, ga maar ergens anders lopen nuanceren. Pinkpop is gewoon een wannabe Lowlands voor brugklassers en reserve Belgen danwel reserve Duitsers met een commerciele 3FM wansmaak.
Vreemd. Ik vind Pinkpop altijd voor boeren, dagjesmensen en bedrijfsuitjes..quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:30 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Ja hey, dit is het Lowlandstopic, ga maar ergens anders lopen nuanceren. Pinkpop is gewoon een wannabe Lowlands voor brugklassers en reserve Belgen danwel reserve Duitsers met een commerciele 3FM wansmaak.
Wat een flauwekul... dus ieder ander mag het wel noemen en ik niet...quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:32 schreef lienelien het volgende:
[..]
ja, want het gaat over pinkpop..
![]()
Werchter bedoel je? Ook al zo'n achter-de-feiten-aanloop-festival voor brugklassers en ander dom Belgenvolk wat gelooft dat ze underground zijn als ze Pearl Jam luisterenquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:32 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ik heb dat andere festival al veel posts niet meer genoemd hoor
Boeren = reserve Belgen/Duitsers.quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:33 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Vreemd. Ik vind Pinkpop altijd voor boeren, dagjesmensen en bedrijfsuitjes..
Donequote:Op woensdag 21 februari 2007 22:31 schreef Sack_Blabbath het volgende:
En Peaceman, ga jij eerst eens een triviavraag doen
quote:
quote:
Nou daarvoor krijg je mij niet naar Duitsland hoor.quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:44 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Voor de mensen die geen Duits lezen
hier is de bandgeschiedenis
http://www.haldernpop.de/de/festival/bandarchiv/
We Are Scientists stond daarquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:41 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Als we t toch over andere festivals hebben![]()
Dit http://www.haldernpop.de/ lijkt me ook wel eens leuk. Muziek is, voor mij iig, altijd heel interessant die geprogrammeerd staat. Alleen schijnt er voor de rest weer geen fuck te doen te zijn.
Het is zo goed als in Nederland, trouwens, net voorbij Arnhem. Minder ver dan dat limbo-festival
Tja ik wil daar idd graag een keer heen, maar wij kunnen nooitquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:51 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Het ultieme festival is trouwens Roskilde
Daar zou iedereen* minstens 1x in z'n festivalleven heen moeten
* behalve leonos
had ik wel verwachtquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:50 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Nou daarvoor krijg je mij niet naar Duitsland hoor.
Als je je kids een beetje africht kunnen ze best mee naar Roskildequote:Op woensdag 21 februari 2007 22:52 schreef peaceman het volgende:
[..]
Tja ik wil daar idd graag een keer heen, maar wij kunnen nooit(kids
)
quote:Tickets for children (10-14 years)
Tickets for children are only sold at the entrance (whether the festival is sold out or not) - DKK 750 (approx. ¤ 100).
To be able to buy a children’s ticket the child must be accompanied by an adult ticket holder known to the child. The child’s Social Security Card will be required.
Children under 10 years of age are free of charge if accompanied by a to them known adult with a valid Roskilde Festival wristband.
Young people over the age of 15 are charged full ticket price.
Ik heb m nog niet gepost zeker?quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:53 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
had ik wel verwachtieder zijn ding.
Maar het programma daar van de afgelopen jaren vind ik interessanter dan elke wishlist (behalve de mijne) die ik hier voorbij heb zien komen.
Die zal daar zeker geen verandering in brengen..quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:55 schreef peaceman het volgende:
[..]
Ik heb m nog niet gepost zeker?
De mijne staat er ook nog niet.quote:Op woensdag 21 februari 2007 22:56 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Die zal daar zeker geen verandering in brengen..
You never know... ik check gewoon je lastfm en post alles wat je zoal draaitquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:56 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Die zal daar zeker geen verandering in brengen..
Yes it wouldquote:Op woensdag 21 februari 2007 23:01 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Now that would be cheatin', wouldn't it
Szigetquote:Op donderdag 22 februari 2007 01:16 schreef MaJo het volgende:
Ik wil het liefst dit jaar naar Roskilde, Szeged en LowlandsNu nog even ergens een zak geld vandaan zien te toveren
De snelste route van Zevenaar naar Lohstrasse, Rees (gem.) (Duitsland) over 38,8 km in ongeveer 32 minuten. Nu nog leuke bandsquote:Op woensdag 21 februari 2007 22:41 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Als we t toch over andere festivals hebben![]()
Dit http://www.haldernpop.de/ lijkt me ook wel eens leuk. Muziek is, voor mij iig, altijd heel interessant die geprogrammeerd staat. Alleen schijnt er voor de rest weer geen fuck te doen te zijn.
Het is zo goed als in Nederland, trouwens, net voorbij Arnhem. Minder ver dan dat limbo-festival
Nederlandse spellingquote:
Ik dacht dat Sziget hetzelfde was als Szeged? Of heb ik dat zelf bedachtquote:
fonetisch bedoel jequote:Op donderdag 22 februari 2007 15:17 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik dacht dat Sziget hetzelfde was als Szeged? Of heb ik dat zelf bedacht
Als je op google op Szeged festival zoekt en Sziget festival krijg je bij beiden veel hits (bij Sziget wel meer). Zou ik niet gewoon gelijk kunnen hebben?quote:
Hmm. Ik heb gewoon gelijk vind ikquote:Op donderdag 22 februari 2007 15:19 schreef MaJo het volgende:
[..]
Als je op google op Szeged festival zoekt en Sziget festival krijg je bij beiden veel hits (bij Sziget wel meer). Zou ik niet gewoon gelijk kunnen hebben?Szeged bestaat in ieder geval wel degelijk, ben er ook geweest
Sziget geeft vaak een kleine indicatie van wat er op Lowlands zou kunnen komen...quote:De eerste namen voor Europa's grootste openlucht festival Sziget zijn bekend. Deze zijn allen door de bands / acts zelf bevestigd.
Er kan genoten worden van allerlei verschillende genres zoals de reggaebands Sergent Garcia en Evan Worse Band.
Ook trance en techno is vertegenwoordigt met de komst van DJ Hell en Silicone Soul.
De Poolse folksband Motion Trio en de Finse rockers van Negative zullen ook naar Hongarije afreizen.
Goldfingers, Freakfaze, Subterraneans, Värttinä en Silicone Soul zijn de andere namen die door de bands zelf werden bevestigd.
quote:In navolging van de tabakswet uit 2004, waarin staat vermeld dat alle tabaksverkoop aan banden ligt voor personen benden de 16 jaar, is bij het bekendmaken van het nieuwe kabinet nu ook de condoomwetgeving verscherpt:
voor tabak moest er al om legitimatie worden gevraagd (zo ook op Lowlands), en kon men na het krijgen van een Age Coin vervolgens tabak aanschaffen uit de automaat.
in de nieuwe condoomwet gaat de bestaande Age Coin nu ook gelden voor de verkoop van condooms aan personen uitsluitend ouder dan 16 jaar.
vanaf dit jaar kun je op Lowlands bij de muntkassa's ná geldige legitimatie of het tonen van je polsbandje, gratis een Age Coin afhalen.
hiermee kun je vervolgens in de Camp Site Store 1 pakje condooms van maximaal 10 stuks aanschaffen.
personen jonger dan 16 jaar, of zonder geldig legitimatiebewijs wordt de verkoop van condooms ontzegd.
Dit is echt bullcrap...quote:Op zondag 25 februari 2007 16:33 schreef maniack28 het volgende:
[..]![]()
Bron: Back to Lowlands forum, kweet niet waar ze het vandaan hebben gehaald, maar dit zou echt ziek zijn
Hoezo triest
![]()
Met Balky en Rouwstoet in het kabinet zou ik het niet eens zo gek vinden als dit er echt doorheen komtquote:
Que?quote:Op zondag 25 februari 2007 17:11 schreef peaceman het volgende:
Hey is dit het pukkelpop topic?
quote:Op maandag 26 februari 2007 14:35 schreef MaJo het volgende:
Lien en ik gaan misschien naar SzigetSorry moest het even kwijt
quote:
quote:Op maandag 26 februari 2007 14:36 schreef MaJo het volgende:
[..]![]()
![]()
Heb al een beetje rondgevraagd en er zijn er wel meer die interesse hebben
Zou leuk zijn om met een hele groep te gaanquote:
Vliegticket is 70 euroquote:Op maandag 26 februari 2007 14:40 schreef Nembrionic het volgende:
Wij hebben dat vorig jaar bijna gedaan. Met de auto. Maar dat werd toch erg krap uiteindelijk
Lowlandsquote:Op maandag 26 februari 2007 14:41 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Ja, doe dat eens even lekker in het Sziget-topic ofzo![]()
![]()
Vanaf Amsterdam neem ik aan? Dat is eigenlijk goed te doen.quote:
Lowlandsquote:Op maandag 26 februari 2007 14:42 schreef MaJo het volgende:
[..]
Lowlands![]()
Oh enne niet boos worden omdat we het topic weer wat leven inblazen![]()
quote:Op maandag 26 februari 2007 14:41 schreef MaJo het volgende:
[..]
Zou leuk zijn om met een hele groep te gaanIk hoorde dat Sziget tegen Budepast aanligt dus dan kunnen we ook de stad gaan verkennen als we even genoeg hebben van het festival
Yep. Festival ticket is 100 euro maar eten en drinken is goedkoop dus je moet het gewoon zien als een leuke vakantie in Hongarijequote:Op maandag 26 februari 2007 14:43 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Vanaf Amsterdam neem ik aan? Dat is eigenlijk goed te doen.
Hoe duur zijn de kaarten? Want het klinkt wel interessant
Sneakaapquote:Op maandag 26 februari 2007 14:43 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Lowlands
* Sack_Blabbath gaat misschien ook naar Sziget...............of Roskilde
Roskilde
Oh, voor de ticketprijs zou ik het niet laten hoorquote:Op maandag 26 februari 2007 14:44 schreef MaJo het volgende:
[..]
Yep. Festival ticket is 100 euro maar eten en drinken is goedkoop dus je moet het gewoon zien als een leuke vakantie in Hongarije
Lien weet meer over de vliegdetails, dacht dat het Sky was. Ik ben ook wel eens in Budapest geweest maar zo lang geleden dat ik het niet meer echt weet. Dat van dat eiland wist ik bijvoorbeeld ook nietquote:Op maandag 26 februari 2007 14:46 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Oh, voor de ticketprijs zou ik het niet laten hoor
Was gewoon benieuwd.
Ik zie net dat het direct aan het station ligt. Daar ben ik ooit al geweest. Dat is allemaal goed te bereiken.
Budapest is mooi
Vliegen: welke maatschappij is dat? Easyjet?
Ik ben zeker geinteresseerd
Ik heb een vriendin al bijna zo ver en een andere wil denk ik ook wel. Asmo ook gevraagd maar die wist het nog niet. Misschien de andere pints vragen? Dan wil hij misschien welquote:Op maandag 26 februari 2007 14:47 schreef Nembrionic het volgende:
Laat het even weten als er een concreet groepje is
Ja, als ik er zelf heen wil dan vertel ik dat wel in het juiste topicquote:Op maandag 26 februari 2007 14:45 schreef MaJo het volgende:
[..]
SneakaapBeetje ons bashen en dan zelf ook erheen willen
Lowlands ga ik zeker heen, en ik denk dat ik ook naar Sziget ga, klinkt wel erg tof
Zie hierbovenquote:Op maandag 26 februari 2007 14:49 schreef MaJo het volgende:
[..]
Lien weet meer over de vliegdetails, dacht dat het Sky was. Ik ben ook wel eens in Budapest geweest maar zo lang geleden dat ik het niet meer echt weet. Dat van dat eiland wist ik bijvoorbeeld ook nietWel hoorde ik dat je schuin slaapt in je tent omdat het terrein schuin loopt
Maar met een beetje alcohol merk je dat ook niet meer
Goed plan. Nu de uitvoering nogquote:Op maandag 26 februari 2007 14:50 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik heb een vriendin al bijna zo ver en een andere wil denk ik ook wel. Asmo ook gevraagd maar die wist het nog niet. Misschien de andere pints vragen? Dan wil hij misschien welKunnen we er een gecombineerde pubquiz trip van maken (vriendinnen zitten allebei in de monkeys
)
hei. En ik danquote:Op maandag 26 februari 2007 14:50 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik heb een vriendin al bijna zo ver en een andere wil denk ik ook wel. Asmo ook gevraagd maar die wist het nog niet. Misschien de andere pints vragen? Dan wil hij misschien welKunnen we er een gecombineerde pubquiz trip van maken (vriendinnen zitten allebei in de monkeys
)
Jij spreekt voor zichquote:
Ga je ook mee naar Sziget?quote:Op maandag 26 februari 2007 17:59 schreef Neleos het volgende:
Zoo. Het Lowlands-topic. Helemaal vergeten.tvp nog maar ff dan.
Dat schijnt wel gaaf te zijn he? Als ik geld en tijd heb misschien wel. Eigenlijk nog niet echt over nagedacht...quote:
70 euro voor een vliegticket, 100 euro entree voor 7 dagen, 1 euro voor een halve literquote:Op maandag 26 februari 2007 18:07 schreef Neleos het volgende:
[..]
Dat schijnt wel gaaf te zijn he? Als ik geld en tijd heb misschien wel. Eigenlijk nog niet echt over nagedacht...
quote:Op maandag 26 februari 2007 20:13 schreef Leonos het volgende:
7 dagen?
Word je daar niet moe van enzo?
Dat ken ik. Vorig jaar om half 5 terug van Graspop en om half 7 m'n bed weer uit om te gaan werkenquote:Op maandag 26 februari 2007 20:29 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Zeker als je daarna ook nog eens 5 dagen naar Lowlands gaat
doe mij dat maarquote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:16 schreef mouzzer het volgende:
Eerste namen voor V festival wat hetzelfde weekend is, enkele namen hiervan zullen dus op de vrijdag op LL staan:
The Killers, Foo Fighters, Snow Patrol, Kasabian, Pink, James, Basement Jaxx, The Kooks, Amy Winehouse, Manic Street Preachers, The Fratellis, Primal Scream, Damien Rice, Babyshambles, Happy Mondays, Paolo Nutini, Editors, KT Tunstall, Mika, James Morrison, Sophie Ellis Bextor, The Fray, The Proclaimers, The Goo Goo Dolls.
Maar liefst 0 interessante namen, gaat lekker.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:16 schreef mouzzer het volgende:
Eerste namen voor V festival wat hetzelfde weekend is, enkele namen hiervan zullen dus op de vrijdag op LL staan:
The Killers, Foo Fighters, Snow Patrol, Kasabian, Pink, James, Basement Jaxx, The Kooks, Amy Winehouse, Manic Street Preachers, The Fratellis, Primal Scream, Damien Rice, Babyshambles, Happy Mondays, Paolo Nutini, Editors, KT Tunstall, Mika, James Morrison, Sophie Ellis Bextor, The Fray, The Proclaimers, The Goo Goo Dolls.
Volgens mij zag ik daar laatst zelfs een nieuwe single van voorbij komen. Verdomd weinig aan trouwens, dus van mij mag ze thuis blijven.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:23 schreef lienelien het volgende:
En Sophie Ellis Bextor, leeft die nog joh?
Oeh oeh oeh, de Manicsquote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:16 schreef mouzzer het volgende:
Eerste namen voor V festival wat hetzelfde weekend is, enkele namen hiervan zullen dus op de vrijdag op LL staan:
The Killers, Foo Fighters, Snow Patrol, Kasabian, Pink, James, Basement Jaxx, The Kooks, Amy Winehouse, Manic Street Preachers, The Fratellis, Primal Scream, Damien Rice, Babyshambles, Happy Mondays, Paolo Nutini, Editors, KT Tunstall, Mika, James Morrison, Sophie Ellis Bextor, The Fray, The Proclaimers, The Goo Goo Dolls.
Wat zou jij graag willen zien dan?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:29 schreef pfaf het volgende:
[..]
Maar liefst 0 interessante namen, gaat lekker.
Tsjah, als je dit ziet dan zou je toch eigenlijk denken van niet neequote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:27 schreef Nembrionic het volgende:
Ik dacht dat de Babyshambles niet meer bestonden??
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:32 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
[..]
Oeh oeh oeh, de Manics![]()
En de rest natuurlijk (naja, de selectie van lienelien dan).
the Magic Numbers zijn al in 2005 en 2006 geweest. Spinvis mag van mij ook wel weer komenquote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:35 schreef Rhanna het volgende:
[..]
Wat zou jij graag willen zien dan?
Mijn favorieten voor op Lowlands:
- Jamie T.
- Prodigy
- APhex Twin
- Jamie Lidell
- Kaiser Chiefs
- Lily Allen
- Kubus
- Magic Numbers
- Damien RIce
- Badly Drawn Boy
- Spinvis (alweer ja)
- Paolo Nutini
2005 Rancidquote:Op dinsdag 27 februari 2007 14:52 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Opeth en Rancid hebben in het recente verleden (2006 Opeth, 2003 of 2005 Rancid) ook al op Lowlands gestaan, dus ze zijn wel hip genoeg.
Dat was ik, maar het is te tijdrovend, ben ermee gestopt. Bovendien voldeed Lowlands vorig jaar niet aan de door mij gestelde eisenquote:Op dinsdag 27 februari 2007 15:32 schreef super-muffin het volgende:
Maniack28: Jij had toch die site waar je alle geruchten bij hield? Of was dat iemand anders?
Happy Mondaysquote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:16 schreef mouzzer het volgende:
Eerste namen voor V festival wat hetzelfde weekend is, enkele namen hiervan zullen dus op de vrijdag op LL staan:
The Killers, Foo Fighters, Snow Patrol, Kasabian, Pink, James, Basement Jaxx, The Kooks, Amy Winehouse, Manic Street Preachers, The Fratellis, Primal Scream, Damien Rice, Babyshambles, Happy Mondays, Paolo Nutini, Editors, KT Tunstall, Mika, James Morrison, Sophie Ellis Bextor, The Fray, The Proclaimers, The Goo Goo Dolls.
Laten we in elk geval hopen dat de dikgemaakte namen komen....quote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:16 schreef mouzzer het volgende:
Eerste namen voor V festival wat hetzelfde weekend is, enkele namen hiervan zullen dus op de vrijdag op LL staan:
The Killers, Foo Fighters, Snow Patrol, Kasabian, Pink, James, Basement Jaxx, The Kooks, Amy Winehouse, Manic Street Preachers, The Fratellis, Primal Scream, Damien Rice, Babyshambles, Happy Mondays, Paolo Nutini, Editors, KT Tunstall, Mika, James Morrison, Sophie Ellis Bextor, The Fray, The Proclaimers, The Goo Goo Dolls.
Ik dacht dat je nu ging zeggen dat je ook naar V wilquote:Op dinsdag 27 februari 2007 18:39 schreef MaJo het volgende:
Programmering van V Festival klinkt goedAls daar een paar van naar Lowlands zouden komen zou dat wel tof zijn
Dat had ik nou ookquote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:29 schreef pfaf het volgende:
[..]
Maar liefst 0 interessante namen, gaat lekker.
Nou en? Altijd leukquote:Op dinsdag 27 februari 2007 13:46 schreef super-muffin het volgende:
[..]
the Magic Numbers zijn al in 2005 en 2006 geweest.
Ging jij niet naar Pukkelpop?quote:Op dinsdag 27 februari 2007 14:47 schreef maniack28 het volgende:
Als ik mag kiezen wat er komt:
- Rancid
- Toy Dolls
- Streetlight Manifesto
- Death By Stereo
- Death Before Disco
- Comeback Kid
- Katzenjammer Kabbarett
- Dresden Dolls
- Moonspell
- Opeth
- Samael
- My Latest Novel
- Beck
Maar goed... wss zal geen een band daarvan komen, das niet hipAl is Katzenjammer Kabarett wel een hele onbekende underground vaag genre gekke mensen band... dus typisch Lowlands... Nu meneertje Eerdenburg nog overtuigen...
quote:Op dinsdag 27 februari 2007 15:54 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Dat was ik, maar het is te tijdrovend, ben ermee gestopt. Bovendien voldeed Lowlands vorig jaar niet aan de door mij gestelde eisenAls straf moeten ze het dit jaar zonder geruchtensite doen, misschien dat ze dan wel de leuke bands boeken
![]()
Ik vind ze ook tof, als ze nog een keer komen kan ik ze helemaal zien. Is me in 2005 en 2006 niet gelukt.quote:Op dinsdag 27 februari 2007 22:37 schreef peaceman het volgende:
[..]
Nou en? Altijd leuk
Bovendien zie ik Newbie daar elk jaar
Dat is al 1 uit 10 van mijn favorietenlijstjequote:Op donderdag 1 maart 2007 12:27 schreef Dark_Angelus het volgende:
The Rifles eerste naam
http://www.myspace.com/therifles
Klaxons en Cold war kids worden binnenkort ook vast wel bekend gemaakt. Ik kan me in ieder geval niet voorstellen dat die niet komen.quote:Op donderdag 1 maart 2007 12:35 schreef Auzz het volgende:
[..]
Dat is al 1 uit 10 van mijn favorietenlijstje![]()
Next!
Ahh, dat gaat de 3e keer wordenquote:Op donderdag 1 maart 2007 12:27 schreef Dark_Angelus het volgende:
The Rifles eerste naam
http://www.myspace.com/therifles
Inderdaad, van die voorspelbare hypebandjes.quote:Op donderdag 1 maart 2007 12:36 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Klaxons en Cold war kids worden binnenkort ook vast wel bekend gemaakt. Ik kan me in ieder geval niet voorstellen dat die niet komen.
Ik ook ;Dquote:Op vrijdag 2 maart 2007 12:36 schreef Licko het volgende:
beter dat the rifles spelen![]()
zie ze iig ook op paaspop![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |