abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_46005288
Hallo allemaal, sinds afgelopen vrijdag zijn mijn vriendin en ik de trotse bezitter van een nieuw huis. In K&W heb ik al lange tijd flink mee lopen kijken met iedereen om ideeën en tips op te doen. En nu heb ik besloten om ook maar eens zo'n mooi topic te openen met de vorderingen van dit project.

Een kleine voorgeschiedenis: al ruim 2 jaar zijn we (de ene keer wat intensiever dan de andere keer) op zoek geweest naar een groter huis in de wijk waar ik al woonde, Wittevrouwen in Utrecht. November vorig jaar viel ons oog op een oud huis dat volledig gestript was, achteraf bleek het van een projectontwikkelaar te zijn die het in de verkoop wilde zetten begin dit jaar. Door de puinhopen heen zagen we gelukkig de potentie van dit huis, en een paar dagen later was de koop gesloten.

Kort samengevat hebben we destijds dus een volledig gestripte woning gekocht met een oppervlakte van 135 m2, een lekkere tuin van bijna 50 m2 en geen flauw idee hoe het eruit zou zien als het opgeleverd zou worden (al hadden we nog wel enige inspraak).

De afgelopen 3 maanden is er flink verbouwd aan het huis, helaas was het nog niet helemaal klaar zoals de bedoeling was maar binnen nu en 2 weken moeten ook de laatste dingetjes gedaan zijn.

En nu wordt het dus tijd om de boel eens in te gaan richten, een aantal grotere dingen hebben we al geregeld maar dat kom je verderop tegen. Want na al die blablabla wordt het dan tijd voor wat foto's van de afgelopen tijd...

#1

Dit is de voorkant, de steigers zijn inmiddels weg en alle ramen zijn vervangen door dubbel glas. De lelijke rookglazen bovenlichtjes zijn inmiddels ook vervangen door mooie heldere ramen.


#2

En dit is het rijtje van 3 huizen waar precies in het midden ons nieuwe onderkomen staat.


#3

En dit is de achterzijde, helaas hebben we niet de foto's van de verandering, maar het dak is er volledig afgehaald en de eerste verdieping achter en de vliering zijn uitgebouwd tot 2 volledige etages.


#4

De binnenkant zoals deze was: somber, donker en oud oud oud. Inmiddels ziet het er helemaal anders uit, maar die foto's zal ik later toevoegen omdat ik die hier nu even niet heb.


#5

De achterkant nadat ze alweer een stuk verder waren, het zeil is vervangen door ramen en het begon al iets meer vorm te krijgen.


#6

Een paar weken geleden kwamen we er trouwens ineens achter dat we een leuk uitzicht hadden op de trots van Utrecht


#7

Na lang twijfelen tussen staande of liggende tegels in de badkamer uiteindelijk voor de laatste optie gekozen, en naar alle tevredenheid. Inmiddels staat het hoekbad er ook al in, is de vloer betegeld (mat grijs) en vanavond zxal ik zien of ook de douchecabine inmiddels geplaatst is. Elke avond is weer even spannend wat dat betreft.


#8

Ook het uitzicht aan de achterkant is trouwens niet verkeerd, we kijken hier op de Paardenkathedraal... een markant gebouw in de buurt. Het grote voordeel is dat we geen directe achterburen hebben en dus een achterom en lekker veel ruimte hebben.


#9

Ook de verwarming werkt inmiddels volop, en de vochtigheid van al het stukwerk en schilderen is inmiddels grotendeels weg. Inmiddels is alles mooi ingebouwd en weggewerkt, maar dit wordt duidelijk op een volgende serie foto's.

Zoals gezegd hebben we inmiddels officieel de sleutel, en als het goed is is op dit moment een schoonmaakteam bezig om alles schoon te maken en op te ruimen. Aanstaande maandag wordt op de bovenste 2 etages de vloer gelegd (licht laminaat) en wordt de vloer voor de begane grond volledig ingemeten...

Ook de keuken hebben we inmiddels besteld, deze wordt eind maart geplaatst en wordt volgens ons erg bijzonder omdat we deze een stuk door laten lopen in de woonkamer (Deze is 12 meter diep op het langste stuk, dus de ruimte is er). Aangezien de keuken op de 'ambachtelijke manier' helemaal op maat is ontworpen door Lodder Keukens hebben we hier geen mooie 3D-foto's van maar een ouderwetse schets:


#10

De keuken bestaat uit 2 delen, een laag wit hoogglans dee van ong. 4,5 meter lang met een dik granieten blad en daarboven alleen een dikke plank met daarin de verlichting. Onder het blad links en rechts 2 brede laden (1.80 meter) en in het midden een vaatwasser. Dit is een volledig recht stuk (dus geen L-vorm) zonder bovenkastjes... en de afzuigkap wordt volledig weggewerkt in een gestukte schouw.

Links van het lage deel komen 3 white washed kasten van 3.05 meter hoog (van vloer tot plafond) met daarin 2 ovens (zichtbaar) en een koel-vries combi (weggewerkt). Verder lekker veel bergruimte door de hoogte van de kasten.

De houten kasten worden ook nog eens 'ingebouwd' omdat aan beide zijdes van de kasten nog een dun (10cm) muurtje wordt gestukt. We vinden het heel gewaagd, maar denken dat door de lange vorm van de kamer de lengte nog eens extra wordt benadrukt en dit heel strak en rustig zal zijn. Eind maart zullen we het weten.

Als de keuken geplaatst is zullen we nog een paar dagen moeten wachten op de houten vloer beneden, en dan kunnen we beginnen met het inrichten van de woonkamer. HEt idee is nu om het alsvolgt te doen:


#11

We willen niet teveel poespas in de kamer, maar deze (en nog enkele andere) elementen moeten er zeker in komen. De bank is bijna uitgezocht... tafel (eiken tafel van 2.50 m) ook bijna en de rest... tja, die periode gaan we nu in.

Na volgende week dinsdag kunnen we wel al beginnen met het inrichten en opbouwen van de bovenste verdiepingen en een plan maken voor inbouwkasten, slaapmeubels en ga maar door. Dus genoeg te doen nog de komende twee maanden. En als alles goed gaat is dat dus te volgen in dit topic

Tot later!
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46005573
Mooi huisje! En een mooie ligging ook lijkt me, keep up the good work! Veel succes
Gaat er tegenaan met zn schatteke x10012010!
pi_46006119
haha woon om de hoek zowat..

gaat er volgens mij wel mooi uitzien
pi_46006490
Leuk, weer een nieuwproject, met foto's.

Ik bekijk deze foto:


En het valt me op dat de dakkapel bij jullie zo groot is, is dat wel toegestaan?
Enb dat kleine dakkapelletje bijd e buren was op jullie oude dak, en die is doorgezaagd?

Succes met alles!
  maandag 5 februari 2007 @ 14:20:48 #5
117860 B.A.Trix
Met dank aan MaGNeT
pi_46006580
Leuk huis zeg!! ga dit topic mooi ff volgen!
Topic van het jaar!! Sara Raats' eigen huisjes-topic :P
pi_46007315
Leuk die reacties
quote:
Op maandag 5 februari 2007 13:47 schreef squiddie het volgende:
Mooi huisje! En een mooie ligging ook lijkt me, keep up the good work! Veel succes
Dank je, de ligging is inderdaad perfect. Een straatje met alleen bestemmingsverkeer, redelijk vrij en vlakbij het centrum.
quote:
Op maandag 5 februari 2007 14:05 schreef evilernie22 het volgende:
haha woon om de hoek zowat..

gaat er volgens mij wel mooi uitzien
Dank je, waar om de hoel precies? Woon nu ook al in die buurt namelijk!
quote:
Op maandag 5 februari 2007 14:17 schreef Marsepein het volgende:
En het valt me op dat de dakkapel bij jullie zo groot is, is dat wel toegestaan?
Enb dat kleine dakkapelletje bijd e buren was op jullie oude dak, en die is doorgezaagd?

Succes met alles!
Ook bedankt! De achterkant mocht inderdaad zo groot worden, aan de voorzijde moeten ze helaas voldoen aan allerlei regels waardoor die daar een stuk kleiner is. Aan de andere kant wel goed die regelgeving, anders wordt het straatbeeld wel heel erg ontsierd. Dat kleine dakkapelletje was al in die grootte... Die stond oorspronkelijk tegen het schuine dak aan dat eerst op ons huisje stond.
quote:
Op maandag 5 februari 2007 14:20 schreef B.A.Trix het volgende:
Leuk huis zeg!! ga dit topic mooi ff volgen!


Leuk om te horen al die reacties... en ik ga mijn best doen om dit topic zo volledig mogelijk te houden. En natuurlijk al die andere topics meelezen, want ik kom me toch fantastische dingen tegen hier en daar!!
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46007460
Volgens mij hebben jullie dezelfde wandtegels als wij hebben in de badkamer. Gewoon bij de bouwmarkt vandaan?

pi_46007521
Wittevrouwen, erg leuke wijk in Utreg
Leuke foto's, en de dom vanuit je huis zien

TVP dus
pi_46007872
quote:
Op maandag 5 februari 2007 14:48 schreef Marsepein het volgende:
Volgens mij hebben jullie dezelfde wandtegels als wij hebben in de badkamer. Gewoon bij de bouwmarkt vandaan?
De aannemer die alles regelt heeeft ook de tegels gehaald, maar zo te zien zijn ze inderdaad hetzelfde, en ook liggend zie ik. Ook de radiator die er nu hangt is volgens mij bijna gelijk. Leuk
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  maandag 5 februari 2007 @ 15:10:13 #10
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_46008135
Weer een leuk project om te volgen. Goede uitgebreide OP ook!
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  maandag 5 februari 2007 @ 15:11:14 #11
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_46008166
Leuk huis!
***
pi_46013292
In het kader van 'het werk wacht wel' ben ik lekker bezig geweest met een plattegrondje voor de eerste verdieping. Aan de linkerkant (straatkant) komt een slaapkamer van 5x3, dit weekend waarschijnlijk op zoek naar een mooie inbouwkast. De kamer heeft hele lage ramen (bijna tot aan de grond) maar is erg licht, en 's ochtends schijnt de zon hier in dus dat is goed wakker worden.

#12


Daarnaast de badkamer met hopelijk deze avond ook een douchecabine (zo eens kijken) en een achterkamer (ook 5x3) waar we ook een inbouwkast laten maken, en die of werkkamer of logeerkamer zal worden.

Een plattegrondje van de 2e verdieping volgt nog...

Zo eens even langs met de camera om te zien hoe de stand van zaken vandaag is

[ Bericht 1% gewijzigd door dadah op 05-02-2007 22:48:07 ]
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46013500
Gefeliciteerd met jullie woning . Ik ben benieuwd naar het vervolg.
pi_46020064
ik ben eerlijk gezegt wel benieuwd naar de prijs van dit stulpje
(╯°□°)╯︵ ┻━┻ ლ(ಠ益ಠლ) ٩͡๏̯͡๏۶ ಠ_ಠ ᕕ( ᐛ )ᕗ
  maandag 5 februari 2007 @ 21:46:15 #15
215 misterDre
Paint it black!
pi_46022254
Leuk huis, gefeliciteerd!

Ik kijk mee
pi_46025590
Net weer even wezen kijken, de douchecabine zat er helaas nog niet in. En ook het schoonmaakteam is nog niet aan het werk geweest (alle schoonmaakspullen stonden er gelukkig wel, dus hopelijk morgen).

Het lekkere als al die werklui er niet rondlopen is dat je ongestoord even rond kan kijken, en zoals beloofd had ik de camera mee...

#13

De netjes weggewerkte meterkast, ze hebben flink wat nieuwe groepen aangelegd voor o.a. alle apparaten in de keuken. MDF en hoogglans doet wonderen!


#14

Dit is de woonkamer, gezien vanaf de voorkant. Het voorste deel is 3.05m hoog en de uitbouw achter 2.80m. Op de een of andere manier maakt dat de boel net wat speelser.


#15

En de woonkamer gezien vanaf achteren, met voor het halletje en daarnaast de open trap omhoog.


#16

De open trap loopt door tot de 2e verdieping, ook die is speels door de vorm. Op de foto hierboven staan de leuningen voor de trap nog te drogen trouwens. Die zullen er morgen wel op komen te zitten.


#17

En nog een fotootje vanaf de trap...


#18

De slaapkamer aan de voorkant, nu nog de schaftkamer van de harde werkers. Over een paar maandjes ons domein!


#19

En dezelfde kamer vanaf de andere kant...


#20

En ook aan de achterkant een lekker ruime kamer waar we nog een bestemming voor moeten verzinnen. Maar dat komt vast wel goed.


#21

De badkamer in progress, helaas nog geen douchecabine maar inmiddels wel grotendeels afgekit. Morgen maar even bellen waar die blijft, is die ook eindelijk 'af'.


#22

En nog een verdieping hoger vinden we de open zolder, hierin een mooie nis (links aan het einde van de muur) zodat de wasmachine en droger verdekt staan opgesteld. En als de zon schijnt kan je hier de ramen openzetten en heerlijk in het zonnetje zitten als het buiten nog te fris is.


#23

Een inkijkje naar de andere kant van de zolder waar we nog een extra kamer hebben laten maken.


#24

En die kamer ziet er dan zo uit, de MDF kast aan de linkerkant verbergt de CV-installatie en allerlei afzuigdingen en zo. Ook dit is een fijne kamer, waar we nog iets voor moeten verzinnen.


#25

En tenslotte nog een kijkje vanaf de trap op de 2e verdieping, met voor de slaapkamer en daarnaast de herkenbare handdoekradiator

Zo, tot zover de update van deze keer. Hopelijk schiet het nu op en is op een volgende update eindelijk die douchecabine te zien. Ben benieuwd!
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  maandag 5 februari 2007 @ 23:18:47 #17
215 misterDre
Paint it black!
pi_46026148
Echt een paleisje, die trap , die badkamer
  dinsdag 6 februari 2007 @ 00:08:27 #18
117860 B.A.Trix
Met dank aan MaGNeT
pi_46027814
Mooi ruim allemaal hoor!
Topic van het jaar!! Sara Raats' eigen huisjes-topic :P
pi_46028026
Mooi hoor, Uterech me stadje Waah?
pffff je huis verbouwen valt (nog) niet mee :P
pi_46030088
Oeh wat ziet het er allemaal al leuk uit en het is nog niet eens af!!
#geen
pi_46030800
wat een ruimte en kamers wat je ervan buiten niet afziet !
Feli zeg met deze aankoop !
  dinsdag 6 februari 2007 @ 06:31:45 #22
150152 Queen_Bee
See ya in another life, brotha
pi_46030836
Wat een mooi huis, damn
I'm super sonic man
Do you wanna buy a rocket
  dinsdag 6 februari 2007 @ 09:08:32 #23
50442 DaMook
Lonely together ( Miss u Caro)
pi_46031707
Mooi hoor
The only easy day, was yesterday. (USMC)

Live for today, cause yesterday is gone and tomorrow may never come. (Ducky, NCIS)
I'll grow old with her, just from a far. (Harold, POI)
pi_46032820
Ziet er allemaal zeer goed uit!!

Weer een leuk project om te gaan volgen!
Op zaterdag 15 augustus 2009 23:05 schreef eer-ik het volgende:
Ik vind je sig nogal denigrerend.
  Redactie Frontpage / Spellchecker dinsdag 6 februari 2007 @ 10:29:07 #25
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_46033262
Wat een ruimte inderdaad, dat zie je er niet aan af aan de buitenkant

Plek zat voor gezinsuitbreidig zie ik. Hoezo kamers waar je nog een bestemming voor moet verzinnen?
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_46033481
Mooi project, en een fikse uitbreiding. Ik denk alles bij elkaar een aardig kostbare verbouwing, als je alles laat doen?
  Moderator dinsdag 6 februari 2007 @ 11:54:30 #27
92034 crew  Vonkenboer
Geen woorden, maar draden !
pi_46035611
Leuke ruime woning
Erg veel potentie; ben benieuwd hoe het eruit gaat zien als alles ingericht is

Wanneer is de bedoeling dat jullie er gaan wonen ?
pi_46037407
Net terug op kantoor, en erg leuk om al die reacties weer te lezen. Ga er maar even globaal op in

Het is inderdaad ruimter dan je van buiten zou verwachten, dit komt door die uitbouw aan de achterkant waardoor er 20m2 bij de woonkamer is getrokken, en vooral door de uitbouw op de bovenverdieping en het deels rechttrekken van de achtergevel. Dit heeft als ik het goed heb iets van 60m2 extra bruikbare oppervlakte opgeleverd.... een leuke winst dus.

De verbouwing wordt volledig door anderen gedaan, omdat dit al de bedoeling was toen de projectontwikkelaar het huis kocht. Oorspronkelijk zou het eerst helemaal opgeknapt worden, en daarna pas in de verkoop komen. Omdat wij er erg vroeg bijwaren, namelijk al toen de woning gestript was en ze nog niet waren begonnen aan de 'nieuwbouw' hebben wij het huis kunnen kopen inclusief alle nog te verbouwen werkzaamheden.

Voor ons erg makkelijk (2 linkerhanden, maar dat komt in de toekomst vast npg wel naar voren in dit topic) en vooral omdat we doordat we er zo vroeg bij waren nog een en ander aan inbreng hadden (nis wasmachine, extra kamer op zolder, leggen van electra voor keuken e.d.).

De verbouwing betalen we indirect dus wel, want die is gewoon meegerekend in de verkoopprijs, al hadden we er als het klaar was geweest hoogstwaarschijnlijk nog een stuk meer voor moeten betalenm. Projectontwikkelaar was gewoon blij dat hij het zo snel weer kwijt was, en wij dat we eindelijk ons droomhuis hadden. Een win-win situatie dus!

De bedoeling is dat we er medio mei in zullen trekken, aan de ene kant omdat in het nieuwe huis nog veel moet gebeuren en aan de andere kan ook in mijn huidige huis (studio) voordat ik die in de verkoop ga zetten. Volop klusplezier dus de komende tijd. We'll see

Hier trouwens het laatste plattegrondje van binnen, de tweede verdieping. Volgt alleen nog de tuin in een latere post...


#26


[ Bericht 2% gewijzigd door dadah op 06-02-2007 16:16:06 ]
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46042920
Wat een super mooi huis
amokaapjeeh O+
pi_46063910
Erg mooi hoor!

Gefeli

Waar heb je dat bad vandaag, ziet er mooi uit!?
Banzai
Ben er zo blij mee echt waar, eerlijk, ben er zo blij mee ....(BertVisscher)
  woensdag 7 februari 2007 @ 02:52:31 #31
167723 sanni
Acima de seu
pi_46064063
Leuk hoor... maar lijkt jullie zitkamer ivg de slaapkamer niet wat
klein of bedriegen mijn ogen mij met die tekening...
pi_46065329
En bedankt voor de leuke reacties weer...

De badkamer was al zo geplanned door de aannemer, waar hij alles vandaan heeft weet ik dus niet. Ik zag wel dat het gewoon een standaard hoekbad was waar ze een soort sierrand omheen hebben gedaan ipv betegelen.

Ze hebben gisteren trouwens alles helemaal schoongemaakt, en dan ziet ales (waaronder de badkamer) er ineens heel anders uit Ook het buitenschilderwerk is nu helemaal klaar, daar zal ik overdag eens wat nieuwe foto's van maken (zal wel in het weekend worden).

@sanni: dat laatste plattegrondje is niet de woonkamer maar de open zolder, dit willen we veranderen in een soort lounge zolder. De echte woonkamer zit op de begane grond (plaatje #11) en de slaapkamer komt op de eerste verdieping. Op de bovenste etage komt een logeerkamer en dus die zolder
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46065377
leuke huis, maar ik ga liever op vakantie: MOOREA WE KOMEN ERAAN!!!!
nouja...nog wel 6 maanden wachten.....
pi_46065682
quote:
Op woensdag 7 februari 2007 02:35 schreef Banzaii het volgende:
Waar heb je dat bad vandaag, ziet er mooi uit!?
Dit zou ik ook wel willen weten ..

Hoe en waarmee heb je trouwens die foto;s gemaakt, het ziet er allemaal zo 'ruimtelijk' uit .
pi_46066441
quote:
Op woensdag 7 februari 2007 09:02 schreef Kwelit het volgende:
[..]

Dit zou ik ook wel willen weten ..

Hoe en waarmee heb je trouwens die foto;s gemaakt, het ziet er allemaal zo 'ruimtelijk' uit .
Als hobby doe ik aan fotografie, de eerste reeks foto's zijn door mijn vriendin gemaakt met een Sony compact cam. De laatste serie foto's van mij met de Nikon D2x met daarop een groothoekje zodat je mooi het overzicht behoudt.

Als ik mijn aannemer spreek zal ik trouwens even vragen waar het bad vandaan komt
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46066449
Zo, even een ge-update versie gemaakt van de plattegrondjes van het huis. Nu met benoeming en maten zodat het wat duidelijker is

en omdat ik het leuk vond om te doen hehe












De tuin ligt heel raar t.o.v. het huis, enigzins geschakeld, hieronder nog een overzichtje van hoe het huis en de tuin tegen elkaar aanliggen. Maar hoe die ook ligt, vanuit de openslaande deuren loop je zo de tuin in, en vanuit de woonkamer/eethoek kijk je ook de tuin in.



[ Bericht 82% gewijzigd door dadah op 07-02-2007 14:20:01 ]
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46368374
Zo, wegens de drukte op het werk de afgelopen week weinig tijd gehad om een update te plaatsen maar vandaag lekker een vrije dag en tadaaaa... nieuws van de BHS124

Het schilderwerk aan de buitenkant is helemaal klaar, met dank aan het KNMI voor het goede weer van de afgelopen 2 dagen waardoor de schilders lekker door hebben kunnen schilderen. Dus weer een stapje verder in het hele proces!

Ook is afgelopen maandag en disndag de vloer gelegd op de bovenste 2 etages, het is moeilijk om iets te kiezen aan de hand van de kleine stukken die je vaak in een showroom tegenkomt maar toen het eenmaal lag wisten we dat we een goede keuze hadden gemaakt Ook de houten vloer die eind maart op de begane grond wordt gelegd komt in de buurt van deze kleur (iets lichter nog) dus benieuwd of dat net zo'n succes wordt

Verder is de afgelopen week de badkamer afgerond (alleen de douche zelf wordt nog gemonteerd), zijn overal de stopcontacten e.d. mooi afgewerkt en is de boel helemaal schoongemaakt.

Tot zover de update, nu de foto's!!

#27

Zo ziet de achterste kamer op de eerste etage eruit na het leggen van een nieuwe vloer, het is nu echt 'een kamer' geworden


#28

En een doorkijkje naar de voorste kamer...


#29

En ook de badkamer is biiiiiiijna klaar, alleen de douche zelf er nog inhangen en er kan weer een onderdeel van de 'to do lijst' af.


#30

En nog een totaalplaatje van de badkamer...


#31

Ook de trapleuningen zijn in de verf en in de muur gezet, mooi meelopend met de vorm van de trap.


#32

En zo ziet de zolderetage eruit met de nieuwe vloer (en natuurlijk op de achtergrond weer de Dom).


#33

En de achterkamer op de tweede verdieping, een lekker lichte kamer door de grote ramen. De rode kapjes halen we pas van de rookmelders als alles klaar is binnen...


#34

Nu het schilderwerk buiten ook klaar is en de steigers zijn verdwenen ziet de voorkant van ons huis er zo uit, het is het middelste huis. Dit is eigenlijk de gevel waar ik in één klap verliefd op werd, en dat nog steeds ben eigenlijk


#35

En tenslotte de wat minder authentieke (maar daardoor van binnen wel een stuk ruimer) achtergevel.


Zo, dat was de update van vandaag. De volgende grote stappen worden het egaliseren en betegelen van de tuin, het plaatsen van de schutting met een grote deur, het plaatsen van de keuken en het leggen van de vloer op de beneden etage. Verdere todo dingen zijn het in laten meten voor de inbouwkasten en een heeeeleboel 'kleine dingetjes'.

Tot de volgende update en een goed weekend all
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  Redactie Frontpage / Spellchecker vrijdag 16 februari 2007 @ 14:51:11 #38
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_46368562
Het wordt/is echt heel erg mooi
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_46368968
Mooi huis
heb je mij proberen te bellen zaterdagnacht?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
LOL @ Pietverdriet --> Wat spreek jij vloeiend...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
pi_46371792
Heb je in de badkamer bij het toilet voldoende beenruimte..??..
  vrijdag 16 februari 2007 @ 17:20:55 #41
161756 hierissiedan
second first impression
pi_46373176
ziet er supermooi en sfeervol uit!
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan.
pi_46373658
Bofkonten zijn jullie !

De meest geliefde wijk in Utrecht; volledig gestript en profi verbouwd met inspraak.
De grote tuin voor de binnenstad. PooH !
pi_46373728
Komt er ook nog een schuurtje/tuinhuisje o.i.d. in je tuin voor de fietsen e.d.?
amokaapjeeh O+
pi_46374706
Thanks all!

Toilet in de badkamer is erg krap met de benen inderdaad, was ook niet de bedoeling dat er een toilet zou komen maar dat wilden wij graag... dus die is er ergens tussen gefrot. Al kan ik zeggen dat ik er toen ik van de week op de vloerenman wachtte prima op heb gezeten En beneden hebben we gelukkig wél een ruim toilet!

In de tuin willen we inderdaad nog een klein schuurtje neerzetten voor de fietsen, tekeningetjes en plattegronden zijn ook verre van definitief nog. En hoewel het een rustige buurt is moet je geen dure mountainbike los in de tuin zetten... schuurtje is dus zeker een 'must'.
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46374859
Wauw, wat een mooi huis!
pi_46377250
Geweldig mooi huis

Hier zal je ongetwijfeld met heel veel plezier gaan wonen!
pi_46378449
WOW wat een gaaf huis zeg.

Leuk bad hehe
pi_46379987
Wat verschikkelijk mooi geworden . Jullie boffen maar.
Wat voor vloer hebben jullie precies gelegd, ziet er strak uit

Weet je inmiddels al waar het bad vandaan komt
pi_46381864
Het sanitair komt volgens mij van de Boo uit Utrecht, is een bouwmaterialenzaak die ook sanitair verkoopt. Het is een gewoon hoekbad, waar ze zelf een kunststof rand over de hele hoogte om heen hebben gebogen en gemonteerd.

Volgens mij komt ongeveer alles wat ze bij ons hebben gedaan/nog gaan doen daar vandaan trouwens

De vloer komt bij JS Vloeren uit IJsselstein vandaan, een zaak waar we gewoon een heel goed gevoel bij kregen. Zij gaan ook de houten vloer beneden leggen zodra de keuken is geplaatst. Op de bovenste verdiepingen ligt nu 'Meister laminaat', eiken-wit, en dan de lange planken (2 meter) in woonkamer kwaliteit.... dus als het goed is hebben we daar de komende 20 jaar geen omkijken naar..

Dit is de kleur van de vloer zoals die beneden komt te liggen ongeveer, is van een willekeurige site afgehaald maar geeft een goed idee van hoe dat eruit komt te zien: klikkerdeklik.

[ Bericht 11% gewijzigd door dadah op 16-02-2007 22:05:08 ]
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46384720
Prachtig huis!

Mag ik heel onbeschoft vragen wat je voor zo'n huis betaald? *wel erg nieuwsgierig is*
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
  zaterdag 17 februari 2007 @ 01:10:30 #51
117860 B.A.Trix
Met dank aan MaGNeT
pi_46388400
Erg mooi die vloer zeg! Wat voor kleur hebben de kozijnen en muren eigenlijk?? Op de ene foto lijkt het wit en op de andere foto lichtbeigeachtig..
Topic van het jaar!! Sara Raats' eigen huisjes-topic :P
  zaterdag 17 februari 2007 @ 07:19:01 #52
36763 Automatic_Rock
Onaangepast eerlijk..
pi_46391270
Mooi huis hoor
Have you ever picked your feet in Poughkeepsie?
pi_46453024
@B.A.Trix: de muren zijn allemaal gebroken wit (RAL 9010) en het houtwerk aan de binnenkant is 'net niet wit' (RAL 9001). Het kleurverschil op de foto's komt denk ik omdat ik geen zin heb de witbalans iedere keer goed in te stellen

Inmiddels zijn we er ook (bijna) uit welke bank we zullen kiezen, het wordt waarschijnlijk de Sand van Hans Daalder, een heerlijke 3-zits in een lekker strak uiterlijk. De kleur zijn we nog niet helemaal uit, maar die wordt hoogstwaarschijnlijk antraciet of donkerbruin (en dan met een lekker fluffy wit kleed eronder )

Het gaat dan om dit model:


Er is trouwens een paar keer gevraagd wat de prijs van het huis was, maar die houden we liever voor ons... sorry
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46456898
wauw wat een mooi en strak huis en prachtige vloer!!!
waren de deuren al zo of meosten die ook bewerkt worden ?
pi_46459211


De deuren zijn er allemaal nieuw ingezet, er zaten van die mooie deuren met zo'n rookglas raam in en die hebben ze vervangen door paneeldeuren, netjes gelakt en van een mooie deurklink voorzien.
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_46484163
Wat een geweldig huis!!!
Die gevel
  dinsdag 20 februari 2007 @ 12:35:52 #57
157178 framboos
fris en fruitig
pi_46486372
Ik ben verliefd op je huis (en de locatie... jaloers )
Mag ik vragen hoeveel je ervoor hebt betaald?
pi_46486584
quote:
Op dinsdag 20 februari 2007 12:35 schreef framboos het volgende:
Ik ben verliefd op je huis (en de locatie... jaloers )
Mag ik vragen hoeveel je ervoor hebt betaald?
Welgeteld 4 posts boven je geeft TS aan dat ze de prijs die ze voor het huis betaald hebben voor zichzelf houden.
amokaapjeeh O+
  dinsdag 20 februari 2007 @ 12:47:41 #59
157178 framboos
fris en fruitig
pi_46486703
quote:
Op dinsdag 20 februari 2007 12:43 schreef Coconut het volgende:

[..]

Welgeteld 4 posts boven je geeft TS aan dat ze de prijs die ze voor het huis betaald hebben voor zichzelf houden.
Oh ja, nu zie ik het (maar het staat er ook zo klein)
  dinsdag 20 februari 2007 @ 12:58:12 #60
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_46486997
Echt een supersupergaaf huis! Heel mooi!
***
  dinsdag 20 februari 2007 @ 13:01:10 #61
114341 Gerjo
ME!!!! :) V1.2
pi_46487092
Die bank!!!! WAAAHHH!!!! HEBBE!!!!

T ziet er echt vet netjes en strak uit! Ben nieuwsgierig naar de rest van de inrichting! Keep it up!
When dawn breaks,
and the sun is about to rise.
The time has come to open your eyes,
and let the world get in.
pi_46487860
Wat een leuk huisje! Vind jullie vloer ook zo leuk!
pi_46490302
quote:
Op woensdag 7 februari 2007 09:48 schreef dadah het volgende:

[..]

Als hobby doe ik aan fotografie, de eerste reeks foto's zijn door mijn vriendin gemaakt met een Sony compact cam. De laatste serie foto's van mij met de Nikon D2x met daarop een groothoekje zodat je mooi het overzicht behoudt.

Als ik mijn aannemer spreek zal ik trouwens even vragen waar het bad vandaan komt
Offtopic: Erg leuke foto's op je site, vooral die lucht foto bij divers, erg mooi .
Ontopic: Waar komen die deuren die jullie erin hebben laten zetten vandaan, als ik vragen mag
pi_46496376
Wat een mooi huis
Strakke gevel.
En die bank! Hoe lang is die?
  dinsdag 20 februari 2007 @ 19:37:39 #65
117860 B.A.Trix
Met dank aan MaGNeT
pi_46500451
quote:
Op maandag 19 februari 2007 11:48 schreef dadah het volgende:
@B.A.Trix: de muren zijn allemaal gebroken wit (RAL 9010) en het houtwerk aan de binnenkant is 'net niet wit' (RAL 9001). Het kleurverschil op de foto's komt denk ik omdat ik geen zin heb de witbalans iedere keer goed in te stellen
bedankt! Ik heb nog helemaal geen plannen om te verven hoor maar schrijf de nummers toch even op.. erg mooie kleuren.
Topic van het jaar!! Sara Raats' eigen huisjes-topic :P
pi_46517899
Zo, dat zijn weer veel leuke reacties
quote:
Op dinsdag 20 februari 2007 14:49 schreef Kwelit het volgende:
Waar komen die deuren die jullie erin hebben laten zetten vandaan, als ik vragen mag
De deuren komen ook van de Boo, maar ik zag dat bijvoorbeeld Praxis e.d. ook dit soort deuren verkopen. Bij mijn ouders hebben ze tijdens hun verbouwing trouwens de gewone vlakke deuren gehouden, en daar het relief opgeplakt en toen geschilderd.... zag er ook perfect uit!
quote:
Op dinsdag 20 februari 2007 17:44 schreef leonieke het volgende:
En die bank! Hoe lang is die?
De bank is 2.30m lang... alle specs van de bank kan je hier vinden
quote:
Op dinsdag 20 februari 2007 19:37 schreef B.A.Trix het volgende:
bedankt! Ik heb nog helemaal geen plannen om te verven hoor maar schrijf de nummers toch even op.. erg mooie kleuren.
Ik zal eerst eens een foto maken met de juiste witbalans, dan heb je een echt goede indruk van de kleuren hehe.

Maar die RAL kleuren zijn volgens mij de meest gangbare wit-tinten die gebruikt worden. Het houtwerk en de plafonds zijn allemaal die echt witte kleur, en de muren hebben ze die gebroken wit kleur gegeven... geeft een mooie ruimtelijke werking en de kleuren van de muur zijn echt warm.

Zo de aannemer even bellen voor de laatste dingen die zij nog moeten doen... staat nog genoeg op het lijstje dat weggestreept moet worden
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_47332694
Hoe staat er inmiddels voor?
pi_47332817
Mooie bank! En huis natuurlijk.
pi_47343098
Inderdaad lang geen update, maar hier issie dan.

Vorige week zijn er allemaal nieuwe sloten en veiligheidssloten geplaatst, dus nu kunnen we langzaam beginnen met het overhuizen van wat spullen. Daar wachten we nog heel even mee want a.s. woensdag wordt de keuken afgeleverd, die dan donderdag en vrijdag geplaatst zal worden.

Het weekend erna hebben we dan de tijd om wat schilderwerk te doen (muurtjes rond keukenkasten e.d.) en de boel een beetje op te ruimen op de benedenverdieping. De dinsdag en woensdag daarop wordt dan de houten vloer beneden gelegd en dan is binnen alles klaar

Verder moet de tuin nog steeds gedaan worden en moeten we verder met de inrichting. De bank (die van de eerdere post) en eettafel zijn besteld. Inbouwkasten en eetstoelen hebben we biiiiijna uitgeozcht en verder moeten we nog heel veel meubels e.d. kopen.

Dus als het goed is komen er na volgende week vrijdag weer heel wat update foto's

Goed weekend all en tot later!
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_47363397
Gaaf project... Ben erg benieuwd naar het eindresultaat!
pi_47366138
Zo'n huis verdiend mooie hoge plinten...
Verder een zeer mooie woning!
Steeds als ik tegen de lamp loop,
neem ik een stukje licht mee.
Knibbel, Knabbel etc met veel foto's! IV
pi_47376799
Wat een gaaf huis zeg!
pi_47425729
quote:
Op zaterdag 17 maart 2007 13:16 schreef Oblivion het volgende:
Zo'n huis verdiend mooie hoge plinten...
Verder een zeer mooie woning!
Dank u En die hoge plinten komen er ook beneden!
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  maandag 19 maart 2007 @ 13:30:21 #74
167723 sanni
Acima de seu
pi_47432472
quote:
Op maandag 5 februari 2007 13:38 schreef dadah het volgende:

#11
[afbeelding]

Tot later!
Oef is de voorgevel mooi bespoten met zandstralen? Het lijkt er nl.heel erg op. Verder mooi pand.
  maandag 19 maart 2007 @ 14:19:19 #75
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_47434232
wauw! heel erg mooi huis, en best een ruime tuin voor binnenstad toch?
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_47521936
mooi huis!
alleen 1 ding: die lounge zolder zou je dat wel doen ?
Dat hebben wij namelijk gedaan bij ons nieuwbouw huis, maar conclusie na 4 jaar wonen was dat er niemand kwam en de kamer 1 keer in de 3 maanden werd gebruikt, terwijl het zon grote mooie ruimte was. Deze is nu dus geen lounge zolder meer :p
ik maak feiten van eventuele twijfels
  woensdag 21 maart 2007 @ 19:49:00 #77
51390 Dagguzz
Computer says no...
pi_47522894
Wordt erg mooi hoor!!
Hoe heb je die plattegrondjes gemaakt? Ziet er gaaf uit.
Schudden voor gebruik
pi_47525623
Utrecht
Wittevrouwen

Wat een prachtig huis. Blijf dit zeker volgen
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_47540105
quote:
Op maandag 19 maart 2007 13:30 schreef sanni het volgende:
Oef is de voorgevel mooi bespoten met zandstralen? Het lijkt er nl.heel erg op. Verder mooi pand.
Ja, die is inderdaad een aantal maanden geleden volledig gezandstraald.
quote:
Op maandag 19 maart 2007 14:19 schreef Puckzzz het volgende:
wauw! heel erg mooi huis, en best een ruime tuin voor binnenstad toch?
Dank u En de tuin is inderdaad redelijk groot voor deze wijk, het lekkere is dat er achter ons geen huizen staan dus het ook lekker ruimtelijk overkomt
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 19:24 schreef tKrieK het volgende:
mooi huis!
alleen 1 ding: die lounge zolder zou je dat wel doen ?
Dat hebben wij namelijk gedaan bij ons nieuwbouw huis, maar conclusie na 4 jaar wonen was dat er niemand kwam en de kamer 1 keer in de 3 maanden werd gebruikt, terwijl het zon grote mooie ruimte was. Deze is nu dus geen lounge zolder meer :p
Hehe, wordt een multifunctionele zolder... het lekkere is dat de ramen volledig openkunnen en je met dit weer zoals vandaag dus heerlijk uit de wind vol in de zon kan zitten op zolder. Hier kwamen we per toeval achter en we zagen ons al helemaal zitten op een lekkere relaxte stoel in het zonnetje
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 19:49 schreef Dagguzz het volgende:
Wordt erg mooi hoor!!
Hoe heb je die plattegrondjes gemaakt? Ziet er gaaf uit.
Leuk om te horen De plattegrondjes kan je heel eenvoudig maken op Floorplanner: http://www.floorplanner.nl/. En het is nog gratis ook!
quote:
Op woensdag 21 maart 2007 20:56 schreef innepin het volgende:
Utrecht
Wittevrouwen

Wat een prachtig huis. Blijf dit zeker volgen


Vanavond zal ik een update plaatsen, want gisteren is de keuken bezorgd en die zijn ze vanaf vanochtend half 8 aan het plaatsen. Ben erg benieuwd, als het goed is is het morgen aan het einde van de dag klaar...

Will be continued
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  donderdag 22 maart 2007 @ 14:20:26 #80
10119 appelsientje
Het beste onder de zon
pi_47547115
gaaf huis!!
Leuk gedaan! Ben druk bezig allerlei tips op te doen
To deny our impulses would deny the very thing that make us human.
pi_47547602
Heel erg leuk huis zeg!
Wat een mooie vloer! Wat het is het precies en waat heb je het gehaald?
pi_47561906
Net even wezen kijken, en de keuken is al een stuk gevorderd. Een beetje moeilijk beoordelen nog, zo'n halve keuken in een lege ruimte zonder de juiste vloer... maar hier toch een eerste impressie

Als het goed is wordt morgen het resterende deel gedaan zodat na het weekend de vloer er in kan... spannoooooond!

#36

Een vooraanzichtje, links 3 hoge kasten met in de rechterkast een stoomoven en een hetelucht oven, in de middelste kast zit de koel-vries combi en de rest is opbergruimte. Onder het werkblad komen 2 brede ladekasten met in het midden de vaatwasser mooi weggewerkt. Het gat rechts hoort morgen een schouw te zijn met daarin de afzuigkap en daaronder de kookplaat...

#37


#38


#39


#40


In het weekend nieuwe foto's van een (hopelijk) afgewerkte keuken. Dan lekker stuccen en schilderen en dinsdag en woensdag het volgende project: de nieuwe vloer.
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_47562036
quote:
Op donderdag 22 maart 2007 14:34 schreef Koningin het volgende:
Heel erg leuk huis zeg!
Wat een mooie vloer! Wat het is het precies en waat heb je het gehaald?
Het is een soort whitewash laminaat, gehaald bij JS Vloeren in Ijsselstein.
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_47562787
tot nu toe vind ik de keuken super. hoe hoog zijn die kastenvan jullie als ik vragen mag?

groetjes wendy
in zomer 2007 eindelijk ons nieuwbouwhuis klaar (hopen we)
pi_47562851
quote:
Op donderdag 22 maart 2007 21:36 schreef dadah het volgende:

[..]

Het is een soort whitewash laminaat, gehaald bij JS Vloeren in Ijsselstein.
Hoeveel kost zoiets per m2 ongeveer als ik vragen mag?
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
pi_47563397
quote:
Op donderdag 22 maart 2007 21:57 schreef kleine83 het volgende:
tot nu toe vind ik de keuken super. hoe hoog zijn die kastenvan jullie als ik vragen mag?

groetjes wendy
Leuk om te horen De kasten zijn 3.08 meter hoog...
quote:
Op donderdag 22 maart 2007 22:00 schreef myxomatosekonijn het volgende:

Hoeveel kost zoiets per m2 ongeveer als ik vragen mag?
Het laminaat is Meister laminaat, en uit mijn hoofd was het iets van 30 eurie per m2, je hebt dan woonkamerkwaliteit wat heel lang mee zou moeten gaan. Helemaal als je het op de slaapkamers en zolder legt denk ik, benden hebben we echt hout... maar dat werd iets te kostbaar als we dat in het hele huis wilden. Vandaar de keuze voor dat laminaat
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_47572942
quote:
Op donderdag 22 maart 2007 22:15 schreef dadah het volgende:

[..]

Leuk om te horen De kasten zijn 3.08 meter hoog...
[..]

Het laminaat is Meister laminaat, en uit mijn hoofd was het iets van 30 eurie per m2, je hebt dan woonkamerkwaliteit wat heel lang mee zou moeten gaan. Helemaal als je het op de slaapkamers en zolder legt denk ik, benden hebben we echt hout... maar dat werd iets te kostbaar als we dat in het hele huis wilden. Vandaar de keuze voor dat laminaat
Dan ben ik heel benieuwd naar de vloer die jullie beneden gaan leggen Heb zo'n idee dat er prachtig komt uit te zien gezien jullie smaak van de rest van het huis
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
pi_47581024
jeetje ik dacht dat ik allang een keer had verteld hoe geweldig mooi ik je huis vind...maar ik zie dat ik dat nog niet gedaan had.
dus bij deze....errug mooi, ik ben benieuwd hoe het er met meubels uit gaat zien.
de keuken vind ik qua opstelling geweldig met die hoge kasten en 2 ovens, qua kleur is het niet helemaal mijn dingetje.
veel klus/woonplezier gewenst.
  vrijdag 23 maart 2007 @ 17:10:26 #89
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_47587841
Ik ben jaloers, ik wil ook zo'n mooi huis.
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
pi_47594714
quote:
Op dinsdag 20 februari 2007 12:43 schreef Coconut het volgende:

[..]

Welgeteld 4 posts boven je geeft TS aan dat ze de prijs die ze voor het huis betaald hebben voor zichzelf houden.
huizenprijzen zijn anders openbaar beschikbaar, het heeft niet zoveel zin die voor je te houden.

Anyway; mooi huis!
pi_47597329
quote:
Op vrijdag 23 maart 2007 20:40 schreef Sebje het volgende:
huizenprijzen zijn anders openbaar beschikbaar, het heeft niet zoveel zin die voor je te houden.

Anyway; mooi huis!
Tegen betaling ja. Als TS het niet hier wil verkondigen is dat zijn goed recht.

Dadah, wordt het open stukje boven de hoge kasten nog dicht gemaakt? Verder lijkt de keuken erg mooi te worden, alleen de kleur vind ik niet zo.
amokaapjeeh O+
pi_47696062
Zoals beloofd hier de update van de keuken, white washed kasten en hoogglans witte laden... Was superspannend om dit vanaf een tekening te beslissen, maar nu alles er staat en werkt zijn we er echt superblij mee en hebben we de juiste keuze gemaakt

De verschillende vloeren veranderen we nog, morgen en overmorgen wordt de nieuwe vloer gelegd namelijk en dan is het plaatje helemaal compleet!!

De kasten zijn boven trouwens mooi dichtgemaakt, met een onzichtbare luchtsleuf om de warmte van de diverse apparaten weg te werken.

Net alles opgeruimd en leeggehaald voor de vloerenmensen morgen, dus na het uploaden van de foto's ga ik van mijn nachtrust genieten. Tot de volgende update maar weer

#41


#42


#43


#44


#45
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  dinsdag 27 maart 2007 @ 00:11:48 #93
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_47696852
Die keuken is zo uit een showroom gewandeld! Wat mooi, maar het lijkt nog zo onecht... maak er eens een zootje van en maak dan nog eens een foto
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
pi_47696997
Mooie keuken! precies mijn smaak

De vaatwasser zit in het midden naast de spoelbak?
  dinsdag 27 maart 2007 @ 00:42:49 #95
161756 hierissiedan
second first impression
pi_47697806
één woord over die keuken: WOW.....
Als het niet kan zoals het moet, dan moet het maar zoals het kan.
pi_47698899
Wat grappig, mijn opa en oma woonden bij jullie om de hoek. Mijn oma en mijn moeder zijn allebei in Wittevrouwen geboren.

Die keuken is echt onwaarschijnlijk mooi, complimenten!
Your mom is hot, your dad is crazy
pi_47700765
Dankdank... leuk om te horen!

Ze zijn net begonnen met de vloer, is volgens hen vandaag al klaar dus dat zou een meevaller zijn
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 00:11 schreef wonderer het volgende:
Die keuken is zo uit een showroom gewandeld! Wat mooi, maar het lijkt nog zo onecht... maak er eens een zootje van en maak dan nog eens een foto
Dat zooitje komt vanzelf wel als we er eenmaal wonen hehe... nu is het inderdaad nog een beetje ehhh... leeg
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 00:15 schreef Moonlight_Drive het volgende:
De vaatwasser zit in het midden naast de spoelbak?
Ja, de vaatwasser zit tussen de 2 lades in...
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 01:36 schreef Metus het volgende:
Wat grappig, mijn opa en oma woonden bij jullie om de hoek. Mijn oma en mijn moeder zijn allebei in Wittevrouwen geboren.

Die keuken is echt onwaarschijnlijk mooi, complimenten!
Dat is geinig, ben zelf ook geboren en getogen in Wittevrouwen en woon er alweer 36 jaar... woon nu op 100 meter afstand van het nieuwe huis namelijk hehe. Zal ze vast wel van gezicht kennen als het niet al te lang geleden is dat ze er hebben gewoond.
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_47705488
Erg mooie keuken.

Ben benieuwd naar de volgende foto's!
pi_47711462
Idd heel erg mooie keuken, kan niet anders zeggen Waar komt ie vandaan?

En even over die keukenkasten, kun je die bovenste kasten wel opendoen zonder op een verhoging te staan oid?
pi_47715003
Hij komt bij Lodder vandaan, in barneveld.

Net even wezen kijken en de vloer is ook al helemaal klaar, dus waarschijnlijk vanavond weer een update!
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  dinsdag 27 maart 2007 @ 16:15:01 #101
95517 Openminded
Tuurlijk...
pi_47715666
quote:
Op dinsdag 27 maart 2007 15:56 schreef dadah het volgende:
Hij komt bij Lodder vandaan, in barneveld.

Net even wezen kijken en de vloer is ook al helemaal klaar, dus waarschijnlijk vanavond weer een update!
Yay!
pi_47743447
Jawel, daar wassie weer. De vloer is inmiddels gelegd (ze hebben zelfs mooie sleuven gefreesd onder de vloer waar mijn kabels in zijn weggewerkt voor TV, radio en speakers), en het begint nu dus steeds meer af te komen.

Was weer erg spannend hoe alles eruit zou zien als het er eenmaal lag, maar ook nu zijn we weer superblij met het mooie vloertje

Alleen vanavond even een deur bijschaven (die was een paar mm te lang) en een deurmat op maat laten maken voor boven het kruipluik. En dan is dit project ook weer klaar.

Hieronder weer wat indrukjes vanuit verschillende hoeken van het eindresultaat. Kan niet wachten om te gaan verhuizen nu.... maar moet toch nog even e.e.a. gebeuren voor dat plaats gaat vinden. Waarschijnlijk in de loop van april dat we overgaan...

#46


#47


#48


#49
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  woensdag 28 maart 2007 @ 12:01:31 #103
21865 WaVe
WaVe detected
pi_47743503
Oeh! Mooi hoor!
pi_47744008
waarom heb je gekozen om de vloer in de lengterichting van de woonkamer te leggen? Dit is nl niet gebruikelijk
pi_47744279
De foto's vertekenen enigzins, de kamer is 5 meter breed en 12 meter lang, maar het lijkt hier een stuk smaller. We hebben gekozen voor de lengte om de lengte van de kamer te benadrukken... in de breedte was ik bang dat we in een soort sigarenkistje terechtkwamen. En bij iedereen (ja echt) die ik ken ligt de vloer ook in de lengte, dus volgens mij is het best wel gangbaar??
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_47867316
Whow dat ziet er erg mooi uit, en idd die voorgevel is geweldig. Veel woon plezier!
Smile around the world :-)
  zaterdag 31 maart 2007 @ 19:30:18 #108
167723 sanni
Acima de seu
pi_47867627
Jongens, zitkamer ruimte.
  zaterdag 31 maart 2007 @ 21:12:41 #109
215 misterDre
Paint it black!
pi_47871169
Ziet er netjes uit

Ik heb mijn vloer trouwens ook in de lengterichting leggen.
pi_47874291
Wauwie, ziet er mooi en ruimtelijk uit!
  zaterdag 31 maart 2007 @ 22:52:08 #111
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_47874989
Wat een droomhuis is het toch!
Ontzettend mooi, die vloer!
Snobs have more fun!
KLIK!
  zondag 1 april 2007 @ 00:11:19 #112
95517 Openminded
Tuurlijk...
pi_47878031
Inderdaad, door de vloer in de lengte te leggen lijkt de kamer langer. Komt best veel voor.
pi_49594493
quote:
Op maandag 26 maart 2007 23:52 schreef dadah het volgende:
Zoals beloofd hier de update van de keuken, white washed kasten en hoogglans witte laden... Was superspannend om dit vanaf een tekening te beslissen, maar nu alles er staat en werkt zijn we er echt superblij mee en hebben we de juiste keuze gemaakt

De verschillende vloeren veranderen we nog, morgen en overmorgen wordt de nieuwe vloer gelegd namelijk en dan is het plaatje helemaal compleet!!

De kasten zijn boven trouwens mooi dichtgemaakt, met een onzichtbare luchtsleuf om de warmte van de diverse apparaten weg te werken.

Net alles opgeruimd en leeggehaald voor de vloerenmensen morgen, dus na het uploaden van de foto's ga ik van mijn nachtrust genieten. Tot de volgende update maar weer

#41
[afbeelding]

#42
[afbeelding]

#43
[afbeelding]

#44
[afbeelding]

#45
[afbeelding]
Die keuken wat een plaatje , wat heeft dat nou gekost?
pi_49596298
is het hier ook niet eens tijd voor een update?
jullie wonen er toch zeker al wel?
blijf het een prachthuis vinden.
pi_49597307
Ik vind vooral die trap extreem mooi! Er zit zo'n mooie 'beweging' in, zeker met de lichtval op die foto... Ik ben heel benieuwd hoe het er nu ingericht uitziet!

ondertussen zit ik te bedenken of we ook zo'n trap in ons huisje kunnen nemen... maar we hebben maar één verdieping...
pi_49602988
je schreef dat er niets achter in de tuin staat , maar ik zie toch een gevel. klopt dat?
pi_49603137
Ziet er echt super uit

Het zal vast al gevraagd zijn, maar ik kan het niet vinden: wat voor vloer ligt er in de woonkamer, en hoe heet deze kleur?

Edit: al gevonden

[ Bericht 20% gewijzigd door Sense op 21-05-2007 12:54:17 ]
pi_49607462
Wat mooi, die keuken!
pi_49650685
quote:
Op maandag 21 mei 2007 06:24 schreef Kwelit het volgende:
Die keuken wat een plaatje , wat heeft dat nou gekost?
Dank je... we zijn er ook echt superblij mee en gebruiken nu een week alle apparaten en hebben er nog geen moment spijt van Inclusief plaatsen en apparattuur (Miele oven, Miele stoomoven, Miele vaatwasser, Miele ijskast, Siemens afzuigkap en Siemens kookplaat, Quooker, designkraan.) waren we iets meer dan *slik* 25K kwijt.... erg veel voor een keuken maar we hebben hem echt helemaal op maat laten maken, muurtjes laten plaatsen e.d.
quote:
Op maandag 21 mei 2007 09:28 schreef truttebosje het volgende:
is het hier ook niet eens tijd voor een update?
jullie wonen er toch zeker al wel?
blijf het een prachthuis vinden.
Dat wordt het inderdaad, bij deze We wonen er nu een week en 2 dagen. Laatste tijd heel druk geweest met overhuizen en uitzoeken... Dus heel weinig op internet gezeten en nog minder op K&W dus. We wonen er nu dus ruim een week en genieten echt elke dag van alles. Vanavond zal ik eens wat nieuwe foto's maken (nog lang niet alle meubels zijn er, maar er staat al het een en ander) en even een verse foto update posten!
quote:
Op maandag 21 mei 2007 10:08 schreef Sleeve het volgende:
Ik vind vooral die trap extreem mooi! Er zit zo'n mooie 'beweging' in, zeker met de lichtval op die foto... Ik ben heel benieuwd hoe het er nu ingericht uitziet!

ondertussen zit ik te bedenken of we ook zo'n trap in ons huisje kunnen nemen... maar we hebben maar één verdieping...
Dank je, was ook een van de dingen waar wij op vielen. Op de bouwtekening zagen we hoe deze er in het verleden uitzag en het is echt een hele verbetering zo. Het maakt de kamer speels en de trap echt een onderdeel van het geheel ipv een sta in de weg. Waarom zou je dit niet met één versieping kunnen doen? Gewoon doen als het je aanspreekt.
quote:
Op maandag 21 mei 2007 12:44 schreef Charisma het volgende:
je schreef dat er niets achter in de tuin staat , maar ik zie toch een gevel. klopt dat?
Ja en nee, de gevel die je ziet staat achter het huis. Onze tuin ligt met de achterkant aan een straatje waar een heel mooi gebouw staat (de Paardenkathedraal), op dat gebouw kijken we uit. Maar omdat er een straat achterligt (zonder verkeer trouwens) is dat juist heel ruimtelijk. En we hebben als een van de weinige huizen in Wittevrouwen een achterom, wat erg handig was toen de bank bezorgd werd want die was anders niet naar binnen gekomen
quote:
Op maandag 21 mei 2007 12:48 schreef Sense het volgende:
Ziet er echt super uit

Het zal vast al gevraagd zijn, maar ik kan het niet vinden: wat voor vloer ligt er in de woonkamer, en hoe heet deze kleur?

Edit: al gevonden
Eiken enkel gerookt white washed rustiek verouderd met een waxcoating Maar dat wist je dus al hehe. Vloer was in het echt nog mooier dan we in gedachten hadden
quote:
Op maandag 21 mei 2007 14:42 schreef appelsap het volgende:
Wat mooi, die keuken!
En ook bedankt, was voor ons de grootste gok en als we al die reacties horen (zowel hier als mensen die yhem in het echt zien) vinden we dat hartstikke leuk om te horen. We vonden het best eng, maar het past gewoon perfect bij de ruimte

------------------

En dan nog even een algemene update over de afgelopen tijd en de things to do. De afgelopen weken zijn we bezig geweest met het zoeken naar meubels, verlichting en ga zo maar door. Verder is er nog e.e.a. aangelegd in huis voor telefonie en TV en radio... en ook dat werkt nu allemaal.

Ook de vouwgordijnen hangen inmiddels (na een flinke wachttijd omdat luxaflex de stof die we wilden niet op voorraad had), eentje nog niet trouwens want die was verkeerd opgemeten... als het goed is komt deze volgende week weer terug.

Ook wasmachine en droger zijn inmiddels bezorgd en aangesloten (en al veelvuldig gebruikt), de nieuwe bank is binnen, een garderobekast is gearriveerd en alle kasten en tijdelijke kastjes zitten in elkaar Als het goed is komt einde van deze maand onze nieuwe tafel ook...

Nu gaan we nog op zoek naar eettafelstoelen (leuke gezien al, waarschijnlijk volgend weekend bestellen), een inbouwkast voor onze voorste slaapkamer, een audiomeubel wordt op maat gemaakt en leuke fauteuils. Ook nog een nieuw bed en dan zijn we er wel geloof ik

Op dit moment zijn ze druk bezig met de tuin, er is een muurtje gemetseld over de lengte aan een kant (wordt gestuct en wit geverfd later) en aan de andere kant komt een nieuwe houten schutting. De tuin wordt volgend weekend 20cm uitgegraven en weer volgestort met zand, en als het goed is de week erna betegeld met room/gelige tegels van 63x63cm. En dan natuurlijk op zoek naar leuke tuinmeuebels e.d.

Oftewel, genoeg werk aan de winkel maar wel allemaal leuke dingen.

Verder staan er in mijn oude huis nog wat dingen die uitgezocht moeten worden, en moet dat ook nog eens helemaal opgeknapt worden. Maar dat wordt een eigen topic hehe

Vanavond dus de foto's... nu weer aan het werk. Bedankt voor alle reacties weer
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_49651875
gaaf joh ! dus jullie hebben alles nieuw gekocht? dat moet een overweldigend gevoel zijn
pi_49652397
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 17:19 schreef Charisma het volgende:
gaaf joh ! dus jullie hebben alles nieuw gekocht? dat moet een overweldigend gevoel zijn
Bijna alles, tot 2 weken geleden woonden we in een studio van 60m2 met allerlei meubels van bijna 10 jaar oud. We hadden bijvoorbeeld de eettafelstoelen meegenomen, maar toen ze daar stonden waren deze zo leijk dat we ze meteen weggegooid hebben en bij de Ikea tijdelijk 4nieuwe hebben gehaald tot we de 'echte' gaan kopen.

Maar het meeste stond niet mooi in het nieuwe huis, of werd overbodig.... Wel lekker gvoel, staan nu wel nog wat oudere dingen maar die worden langzaam 'uitgefaseerd' om het zo te zeggen
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_49652601
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 17:34 schreef dadah het volgende:

[..]

Bijna alles, tot 2 weken geleden woonden we in een studio van 60m2 met allerlei meubels van bijna 10 jaar oud. We hadden bijvoorbeeld de eettafelstoelen meegenomen, maar toen ze daar stonden waren deze zo leijk dat we ze meteen weggegooid hebben en bij de Ikea tijdelijk 4nieuwe hebben gehaald tot we de 'echte' gaan kopen.

Maar het meeste stond niet mooi in het nieuwe huis, of werd overbodig.... Wel lekker gvoel, staan nu wel nog wat oudere dingen maar die worden langzaam 'uitgefaseerd' om het zo te zeggen
prachtig - wat een mooi begin is dat zeg ! na 10 jaar mag ook echt iets anders komen, kom maar op met de fotos
pi_49674923
Zoals beloofd hier de update... er moet nog best wel veel gebeuren maar een goede indruk geeft het wel

#50

De slaapkamer, heerlijk wakker worden in zo'n opgeruimde kamer trouwens. Hier laten we nog een inbouwkast bouwen over de korte muur (3 meter) tegenover het bed.


#51

Ons badkamertje waar we 's ochtend wakker worden met een heerlijke rainshower. Helaas nog geen tijd gehad om het bad uit te testen Het kastje komt van ikea en was de enige mogelijkheid voor opbergruimte omdat verder alle ruimte al was benut.


#52

En het badkamertje van de andere kant, met als trots het kastje waar ik 2 uur mee bezig ben geweerst om op te hangen (achteraf bleek de boor in schroefstand te staan, en dan kom je erg moeilijk door die tegels heen )


#53

De 'werkkamer' met onze extra kast, deze hadden we gekocht omdat de inbouwkast er nog niet was en we toch onze kleren kwijt moesten. En zodra we de inbouwkast hebben hebben we toch heel wat extra bergruimt voor onze kleren!


#54

En dezelfde kamer van de andere kant, met een deel van de troep die we nog uit moeten zoeken (en ergens kwijt moeten zien te kunnen).


#55

De zolderkamer achter, we weten nog niet wat we hier mee zullen doen. Nu staan er twee boekenkasten en er is al een logé geweest op deze kamer.... dus die krijgt vast wel een goede bestemming!


#56

En de zolderkamer voor, onder het schuine dak hebben we kastjes op wieltjes geplaatst van Kewlox, zo benutten we alle ruimte en kunnen we ook nog eens grote dingen kwijt achter de kastjes en kunnen we er er toch makklijk bij...


#57

En van de andere kant, met de nis voor wasmachine en droger. De dozen zijn tijdelijk, ook hier gaan we waarschijnlijk zo'n kastenwandje plaatsen... moeten we nog even bedenken.


#58

En de heerlijke woonkamer waar we echt superveel van genieten, hier kijk je dus uit op de keuken en de openslaande deuren naar iets wat binnenkort de tuin genoemd mag worden. Als het goed is krijgen we volgende week onze nieuwe tafel en kan deze weer ergens naar boven.


#59

En het nog wat lege zitgedeelte met de nieuwe bank. Hier moeten we nog een paar leuke stoeltjes of een loveseat voor gaan zoeken. En tot die tijd kunnen we makkelijk met 4 man op onze bank zitten


#60

En nog eentje van onderaf genomen. Het meubel voor audio/video is tijdelijk, hier komt (als alles goed gaat) binnenkort een op maat gemaakt audiomeubel in het wit met melkglas...

Ik zal ook nog eens wat fotootjes van beneden maken als het avond is, met alle lampen aan ziet het er weer heel anders uit. Vooral de 2 lampen van Philips Living Colors doen het erg mooi Verder moet er nog het een en ander aan de muren worden gehangen, moeten de peertjes nog vervangen worden en zo zijn er nog tig andere dingen die moeten gebeuren. Maar tot nu is dit het resultaat, en we genieten er van

[ Bericht 1% gewijzigd door dadah op 23-05-2007 09:35:43 ]
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  Redactie Frontpage / Spellchecker woensdag 23 mei 2007 @ 09:28:47 #124
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_49674984
Het ziet er prachtig uit! Kan me voorstellen dat je ervan geniet
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_49675180
Zo dit ziet er echt megagoed uit! Lijkt wel nieuwbouw van binnen Het verbaast me steeds weer hoe ruim deze huizen zijn, terwijl ze dat van de buitenkant niet direct lijken. Ons huis, een twee onder een kap, lijkt veel ruimer van buiten, maar is het niet, omdat het meer vierkant is, en jullie huis meer langwerpig. Woonkamer en keuken liggen dan achter elkaar ipv naast elkaar.
Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
pi_49675344
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 09:37 schreef American_Nightmare het volgende:
Zo dit ziet er echt megagoed uit! Lijkt wel nieuwbouw van binnen Het verbaast me steeds weer hoe ruim deze huizen zijn, terwijl ze dat van de buitenkant niet direct lijken.
Haha, leuk dat je dat zegt. Zo noemen we ons huis eigenlijk ook, alleen de voorgevel is nog origineel en van binnen is het helemaal gestript en opnieuw opgebouwd... dus het is van binnen ook nieuwbouw

Ook de reacties van iedereen die voor het eerst binnenkomt zijn leuk. Leveranciers van meubels, de vloerenleggers, de keukenzaak... allemaal dachten ze dat wat we besteld hadden veels te groot was toen ze voor de deur stonden... maar zodra ze binnen kwamen was ieders reactie 'van binnen is het veel ruimer dan je zou denken'.... leuk dat je dat ook weer zegt
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_49675376
erg mooi,
alleen vind ik het nog wel erg sterielerig.
maar ik kan me voorstellen dat hier nog wat aan gedaan wordt aangezien jullie er nog maar net wonen.
ik zou wel een beetje kleur in huis brengen door accesoires in 1 kleur te kiezen en een paar mooie grote planten neerzetten.
maar dan midden in een ruimte(wel langs een muur oid natuurlijk)
en ik zou bv in de slaapkamer toch een gordijn ophangen...al is het maar aan de buitenkanten voor de sier, maar om de muur wat meer te breken en wat meer kleur te krijgen.
(ik zou dan voor het roze/magenta kleurtje van de bloem in je prachtige plant gaan.
maar ja waarschijnlijk houden jullie meer van dat strakke.
pi_49675601
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 09:45 schreef truttebosje het volgende:
erg mooi,
alleen vind ik het nog wel erg sterielerig.
maar ik kan me voorstellen dat hier nog wat aan gedaan wordt aangezien jullie er nog maar net wonen.
ik zou wel een beetje kleur in huis brengen door accesoires in 1 kleur te kiezen en een paar mooie grote planten neerzetten.
maar dan midden in een ruimte(wel langs een muur oid natuurlijk)
en ik zou bv in de slaapkamer toch een gordijn ophangen...al is het maar aan de buitenkanten voor de sier, maar om de muur wat meer te breken en wat meer kleur te krijgen.
(ik zou dan voor het roze/magenta kleurtje van de bloem in je prachtige plant gaan.
maar ja waarschijnlijk houden jullie meer van dat strakke.
Bedankt voor je tips We hebben expres gekozen voor een hele neutrale kleur van alle vaste en grote dingen in huis, we gaan met accessoires inderdaad wel kleur aanbrengen. Met planten in felle potten, uitvergrote foto's die ik gemaakt heb op canvas en zo.... dus die kleur gaat er wel komen

Op de slaapkamer hebben we gordijnen, maar die waren helemaal omhooggetrokkken omdat de ramen openstaonden (daar hebben we ook die roman blinds zoals beneden en achter).

Ik hou trouwens inderdaad heel erg van het strakke, en mijn vriendin weer van het frutselige.... dus uiteindelijk ghaat het een combi tussen die twee worden
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_49675761
frutsig is okay oleoleeee !
ahc de deco komt allemaal wel als je er in langer woont, je kunt alle kanten uit , het ziet er super mooi uit
pi_49675834
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 09:52 schreef dadah het volgende:

[..]

Bedankt voor je tips We hebben expres gekozen voor een hele neutrale kleur van alle vaste en grote dingen in huis, we gaan met accessoires inderdaad wel kleur aanbrengen. Met planten in felle potten, uitvergrote foto's die ik gemaakt heb op canvas en zo.... dus die kleur gaat er wel komen

Op de slaapkamer hebben we gordijnen, maar die waren helemaal omhooggetrokkken omdat de ramen openstaonden (daar hebben we ook die roman blinds zoals beneden en achter).

Ik hou trouwens inderdaad heel erg van het strakke, en mijn vriendin weer van het frutselige.... dus uiteindelijk ghaat het een combi tussen die twee worden
ik had ook wel verwacht dat het nog kwam ja die kleur.
maar je weet het niet he.
dat van die gordijnen snap ik even niet helemaal, ik had al wel gezien dat er roman blinds zaten.
ik bedoelde het ook meer als kleuraccent om de grote witte muur wat te breken.
niet om perse voor de ramen te hangen.
nou....... ik wacht vol spanning op de kleurenfoto`s
oh ja en heel verstandig om de basis neutraal te houden.
(had ik ook altijd, maar ben nu in mn blije kleurtjes periode haha, ik smeer het overal, zelfs op het plafond enzo )
pi_49676036
Die vouwgordijntjes in de voorkant van de woonkamer, houden die nu veel licht tegen? Bij ons zit er nu luxaflex (laten de huidige bewoners hangen) wat op zich niet eens zo lelijk is, en die kun je helemaal open zetten uiteraard. Maar toch zijn vouwgordijntjes wel een stuk mooier.
Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
pi_49676884
quote:
Op dinsdag 22 mei 2007 16:49 schreef dadah het volgende:
[..]

Dank je, was ook een van de dingen waar wij op vielen. Op de bouwtekening zagen we hoe deze er in het verleden uitzag en het is echt een hele verbetering zo. Het maakt de kamer speels en de trap echt een onderdeel van het geheel ipv een sta in de weg. Waarom zou je dit niet met één versieping kunnen doen? Gewoon doen als het je aanspreekt.
[..]
Het mooie vind ik juist dat je de trap naar de tweede verdieping door ziet lopen. De trap naar boven zit bij ons nieuwe huis midden in de woonkamer en neemt dus best een prominente plaats in. De trap die er nu zit is op zich OK, maar heeft bij lange na niet de uitstraling van jullie trap!
Eigenlijk had ik nog niet eens over een andere trap nagedacht totdat ik jullie trap zag. Ik zal eens kijken of er na de noodzakelijke verbouwingen nog ergens ruimte in het budget is voor een andere trap....
pi_49679447
Ja ik vind die vouwgordijnen erg leuk juist misschien iets voor mij in de toekomst
Kun je ze ook echt openklappen, dus van links naar rechts of hoe werkt het dan precies?
pi_49679896
De vouwgordijnen die wij hebben laten best veel licht door, maar dat vinden we juist mooi (en op oude adres waren we gewend in lichte kamer te slapen, juist heerlijk wakker worden met het ochtendzonnetje ). Van buiten kan je er niet door naar binnen kijken trouwens, dus we hebben geen last van inkijk als ze dicht zijn.

Je vouwt ze van beneden naar boven open, dus niet van links naar rechts. Je hebt ze ook dat je ze zowel van boven naar beneden als van beneden naar boven kan openklappen trouwens... maar dat hoefde van ons niet.
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_49680084
Maar ik bedoelde dus in de woonkamer; omdat je aan de voorkant maar 1 raam hebt (net als wij), scheelt het qua licht veel tussen helemaal dicht of helemaal open?
Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
pi_49680981
Ah OK, we hebben voor 2 ramen.... en als ze dicht zijn is het nog heel licht in de kamer maar uiteraard wel iets minder dan dat ze open zijn... Scheelt niet heel erg veel....
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_49694185
wow... wat is het mooi en ruim en licht.
De basis is helemaal ok.

Kleuren etc. volgen vanzelf.
pi_49694554
Super, lekker licht! Lekker ruim ook zo te zien.
Mooie vloer in de woonkamer/keuken trouwens!
pi_49695764
Erg mooi, dadah! Heel stijlvol ingericht. Leuk uitzicht op de Paardenkathedraal ook.

Ik denk alleen dat ik de eettafel een kwartslag zou draaien. Het is een diep huis, en die lengte wordt nog eens benadrukt door hoe de vloer en de keuken lopen: misschien 'breek' je dat een beetje als je de tafel in de breedte zet. Je kan dan ook leuk de tuin in kijken. Maar misschien hebben jullie weloverwogen voor deze opstelling gekozen of moet alles zijn plaats nog een beetje vinden - ik ben hier in huis ook nog maanden aan het schuiven geweest .
Your mom is hot, your dad is crazy
  woensdag 23 mei 2007 @ 20:42:17 #140
146811 PhonyRules
minimal funk
pi_49700265
Hey Dada,

Ziet er allemaal erg strak en mooi uit! ik vraag me alleen af waarmee je die plattegrondjes hebt geklust. Die zien er namelijk wel lekker gelikt uit Verkoopt een stuk beter dan die standaard AutoCad tekeningen...
pi_49700389
Mooi hoor!
Het leven is een spel, speel het! (moeder Theresa) * Play is the highest form of research. (Albert Einstein) * Alles wat je aandacht schenkt, groeit. * En zo niet? Dan toch!
pi_49700593
Wat een geweldig huis! Ik vind vooral de vloer in de woonkamer en de keuken prachtig!
pi_49730401
Thanks all, leuk om te horen! Enne, die kleur komt er zeker wel hoor (en dat frutsige ook hehe).
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 18:55 schreef Metus het volgende:
Erg mooi, dadah! Heel stijlvol ingericht. Leuk uitzicht op de Paardenkathedraal ook.

Ik denk alleen dat ik de eettafel een kwartslag zou draaien. Het is een diep huis, en die lengte wordt nog eens benadrukt door hoe de vloer en de keuken lopen: misschien 'breek' je dat een beetje als je de tafel in de breedte zet. Je kan dan ook leuk de tuin in kijken. Maar misschien hebben jullie weloverwogen voor deze opstelling gekozen of moet alles zijn plaats nog een beetje vinden - ik ben hier in huis ook nog maanden aan het schuiven geweest .
We zijn zelf ook nog wel aan het schuiven, gisteren nog met de bank om te kijken hoe een loveseat zou staan

We hebben er expres voor gekozen om de lengte van de kamer te benadrukken, ook de keuken is vanuit dat opzicht ontworpen. Vandaar dat we de tafel zo hebben staan. Volgende week komt de nieuwe tafel, en die 2.20m lang en dat zou het ook wel heel erg breken ben ik bang. Bovendien hebben we aan de zijkant ook nog een raam van 2m waardoor we op de tuin uit kunnen kijken. Maar zodra de tafel binnen is (en binnen lijkt ie vast ineens een stuk groter dan in de winkel) zal er zeker weer geschoven gaan worden!
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 20:42 schreef PhonyRules het volgende:
Hey Dada,

Ziet er allemaal erg strak en mooi uit! ik vraag me alleen af waarmee je die plattegrondjes hebt geklust. Die zien er namelijk wel lekker gelikt uit Verkoopt een stuk beter dan die standaard AutoCad tekeningen...
Thanks De plattegrondjes zijn gemaakt met Floorplanner, en een beetje verkleind in Photoshop.
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_50120415
Yihaaa, de nieuwe tafel is vanochtend gebracht, nu woensdag nog de nieuwe stoelen bestellen en het setje is compleet







Vraagje, in de winkel zeiden ze dat we de tafel met een doekje in moeten smeren met een soort olie (hebben we van ze gekregen ook), maar op de verpakking staat dat we moeten schuren en met een roller dat spul aan moeten brengen. En dat dan 2 keer herhalen.

De tafel is gemaakt van allemaal kleine stukjes hout, dus ben bang dat dat met schuren er niet mooier op wordt. Heeft iemand een suggestie hoe dit het best kan? Als ik de topics afzoek kom ik ook verschillende tips tegen en weet eigenlijk niet wat nu het best is voor zo'n soort tafel.

We willen trouwens deze eettafelstoelen erbij nemen:

Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  dinsdag 5 juni 2007 @ 16:40:20 #145
145703 Banzaii
Leuk ook !
pi_50131477
Super strak! Complimenten.

Waar heb je de tafel vandaan, vind ik erg gaaf
Banzai
Ben er zo blij mee echt waar, eerlijk, ben er zo blij mee ....(BertVisscher)
  dinsdag 5 juni 2007 @ 16:42:50 #146
55154 Sjoewe
Time. Space.
pi_50131553
Ik heb laatst even door het raam staan gluren, toen ik een ijsje bij Roberto's gehaald had
** Die nacht ist vorbei, ein neuer Tag beginnt. Alles sprung. Stadtkind. Berlin. **
  dinsdag 5 juni 2007 @ 17:21:27 #147
57434 Marloes
Digital Love
pi_50132825
Superrr mooi zeg!
The more you try to erase me,
The more that I appear.
  dinsdag 5 juni 2007 @ 23:17:24 #148
115171 Mark_Boelen
mark_boelen
pi_50147079
tvp
pi_50150758
waarom hou je de stoelen die je nu hebt niet? ze pasen toch super mooi bij de tafel?
pi_50164205
quote:
Op dinsdag 5 juni 2007 16:40 schreef Banzaii het volgende:
Super strak! Complimenten.

Waar heb je de tafel vandaan, vind ik erg gaaf
Dankje De tafel komt van de Tafelaar (Villa Arena)...
quote:
Op dinsdag 5 juni 2007 16:42 schreef Sjoewe het volgende:
Ik heb laatst even door het raam staan gluren, toen ik een ijsje bij Roberto's gehaald had
hehe, even je fotoboek bekeken of je gezocht bekend voorkomt, veel 'naarbinnengluurders' in de buurt trouwens. Al betrap ik me daar natuurlijk zelf ook op als we een rondje lopen!
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 01:34 schreef Charisma het volgende:
waarom hou je de stoelen die je nu hebt niet? ze pasen toch super mooi bij de tafel?
Omdat de tafel 'redelijk' massief is willen we juist hele open stoeltjes erbij, en daarnaast ook nog eens met armleuningen. De oude stoelen die ik had bleken tijdens het verhuizen zo verschoten te zijn dat we die niet meer wilden. Dus tijdelijk hebben we deze witte even gehaald tot we de andere binnenkrijgen.

Daarnaast is er ook al erg veel hout in de kamer, en willen we toch liever met chroom bij de tafel.

Ook vandaag de fauteuils van harvink besteld in een lichtgrijze stof.... weer 10 weken wachten
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  woensdag 6 juni 2007 @ 14:52:12 #151
57434 Marloes
Digital Love
pi_50164548
Ik wil meer fotos! (als er tenminste iets nieuws is dan )
The more you try to erase me,
The more that I appear.
  woensdag 6 juni 2007 @ 14:52:52 #152
87509 Duderinnetje
Miskend decadent
pi_50164574
Mooie tafel!
Snobs have more fun!
KLIK!
pi_50164660
Wat een prachtige tafel!
  woensdag 6 juni 2007 @ 18:54:54 #154
115171 Mark_Boelen
mark_boelen
pi_50172635
Wat doe je me deze mooie witte stoelen dan als je de nieuwe krijgt?? :P
pi_50191947
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 18:54 schreef Mark_Boelen het volgende:
Wat doe je me deze mooie witte stoelen dan als je de nieuwe krijgt?? :P
Komen er 2 op de slaapkamer, en 2 op de zolderkamer
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  donderdag 7 juni 2007 @ 09:50:07 #156
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_50192047
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 18:54 schreef Mark_Boelen het volgende:
Wat doe je me deze mooie witte stoelen dan als je de nieuwe krijgt?? :P
hee dat wilde ik ook net vragen!
pi_50192596
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 09:50 schreef becky27 het volgende:

[..]

hee dat wilde ik ook net vragen!
Jammer, maar we houden ze

Wordt toch een ritje naar Ikea dus... want daar komen ze vandaan
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  donderdag 7 juni 2007 @ 10:40:56 #158
74276 saaw
fight harder or walk away
pi_50193432
die tafel! heel erg mooi hoor!
ben benieuwd hoe het wordt met wat kleur en planten erin!
an urge to help mankind overcomes me
  donderdag 7 juni 2007 @ 10:49:23 #159
159867 becky27
Ik gooi een balletje op
pi_50193714
ach ik heb ook al andere mooie stoelen gevonden!
pi_50193882
Wat een mooi stekkie .
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_50194310
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 10:49 schreef becky27 het volgende:
ach ik heb ook al andere mooie stoelen gevonden!
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
  donderdag 7 juni 2007 @ 15:58:18 #162
3394 Coelho
BigGreenEgg
pi_50204644
Een lang topic kort samengevat in: mooi huis, mooie foto's en mooie inrichting!

Kun je mij vertellen met welk programma dat je je inrichting geschetst hebt? Of ben je gewoon erg goed met grafische programma's? Ik zoek nog zoiets en ook een eenvoudig programma waarmee ik mijn bouwtekening in 3D kan bouwen.
pi_50204905
quote:
Op donderdag 7 juni 2007 15:58 schreef Coelho het volgende:
Een lang topic kort samengevat in: mooi huis, mooie foto's en mooie inrichting!

Kun je mij vertellen met welk programma dat je je inrichting geschetst hebt? Of ben je gewoon erg goed met grafische programma's? Ik zoek nog zoiets en ook een eenvoudig programma waarmee ik mijn bouwtekening in 3D kan bouwen.
Google sketchup voor 3D werk, floorplanner (www.floorplanner) voor 2D werk.
pi_50265265
Echt mooi gedaan, ben zeer benieuwd naar de (volledige) inrichting! Allemaal leuke tips gezien om te onthouden! Veel plezier in jullie nieuwe stulpje!!
  zaterdag 9 juni 2007 @ 13:09:13 #165
173440 Jas_Verstoppen
Positive drinking
pi_50266427
Echt heel mooi allemaal Zal wel wat kosten maar het resultaat mag er zijn!
Er zit een haar in mijn glas
pi_50321191
quote:
Op woensdag 6 juni 2007 14:44 schreef dadah het volgende:

Omdat de tafel 'redelijk' massief is willen we juist hele open stoeltjes erbij, en daarnaast ook nog eens met armleuningen. De oude stoelen die ik had bleken tijdens het verhuizen zo verschoten te zijn dat we die niet meer wilden. Dus tijdelijk hebben we deze witte even gehaald tot we de andere binnenkrijgen.(
hum? zijn dat leenstoelen dan?
pi_50328603
quote:
Op maandag 11 juni 2007 09:13 schreef Charisma het volgende:

hum? zijn dat leenstoelen dan?
nee, die hebben we gekocht omdat we toch stoelen moesten hebben, over 4 maanden (aaaargh) krijgen we de nieuwe stoelen die we vorige week hebben besteld. We wilden niet dat we nog 5 maanden tegen afgeleefde verschoten lelijke stoelen aan zaten te kijken.
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_50329102
dan hebben jullie nu 8 nieuwe stoelen in totaal ??? doe maar duur
pi_50335228
10

4 tijdelijke en 6 nieuwe... de tijdelijke verhuizen dan weer naar de eerste en tweede verdieping. Dus uiteindelijk komen ze allemaal goed terecht
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_50343818
wow, wat een verandering, wat een mooie inrichting en wat een leuke smaak! Gefeliciteerd met het resultaat!
pi_50432969
Wat een mooi huis! Gefeliciteerd.
quote:
Op woensdag 23 mei 2007 09:26 schreef dadah het volgende:
#51
[afbeelding]
Ons badkamertje waar we 's ochtend wakker worden met een heerlijke rainshower. Helaas nog geen tijd gehad om het bad uit te testen Het kastje komt van ikea en was de enige mogelijkheid voor opbergruimte omdat verder alle ruimte al was benut.
Meteen ff een vraag, hoe heet dit IKEA kastje ?
Lurkend in K&W
  donderdag 14 juni 2007 @ 00:44:58 #172
9760 zwahiel
keihard de lekkerste
pi_50435268
Die tafel stond op mijn lijstje van zelfmaak projecten. Ook idd met kleine stukjes hout. Ik had 'm al eens gezien in 't echt. Ziet er echt super mooi uit!

Zowieso die inrichting is

Alleen vind ik het bank gedeelte wat kaal, mischien nog een salontafeltje. Nu is het erg 'tv' gericht zeg maar.
As a teacher I enjoy my holidays! 2010: 8 januari boarden @ Willingen | 23 april boarden @ Val Thorens | juli Spanje | 9-16 aug. Sziget festival | 26, 27, 28, 29 aug. 2010 34e Zomerparkfeest Venlo | december 2010 boarden Swiss
pi_50582880
quote:
Op woensdag 13 juni 2007 23:34 schreef NieuwHuisje het volgende:
Wat een mooi huis! Gefeliciteerd.
[..]

Meteen ff een vraag, hoe heet dit IKEA kastje ?
Dank u Het kastje heet VÄTTERN en kan je zelf maken hoe je wilt, op de site van Ikea is de hele collectie te zien. Vond het een sierlijk kassie
quote:
Op donderdag 14 juni 2007 00:44 schreef zwahiel het volgende:
Die tafel stond op mijn lijstje van zelfmaak projecten. Ook idd met kleine stukjes hout. Ik had 'm al eens gezien in 't echt. Ziet er echt super mooi uit!

Zowieso die inrichting is

Alleen vind ik het bank gedeelte wat kaal, mischien nog een salontafeltje. Nu is het erg 'tv' gericht zeg maar.
Benieuwd of je hem nog gaat maken die tafel, lijkt me een gigantisch karwei! En dat TV_gerichte verdwijnt vanzelf zodra we de meubels binnen hebben voor voorin. Dat duurt alleen nog minimaal 9 weken
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
pi_50584009
Die vloer
Die keuken
Die tafel
Die stoelen


Mooi hoor
  maandag 18 juni 2007 @ 19:10:44 #175
128272 Haaibaaike
50 jaar Golden Earring.
pi_50586959
Wat een mooie huis
Prachtige vloer Overigens alles vind ik mooi
pi_50664990
Dadah, jullie woning is toch helemaal gestipt van binnen? Dan neem ik aan dat je ook een hele nieuwe CV- installatie hebt laten plaatsen? Wat heeft dit je gekost (ongeveer) en hoeveel radiatoren zaten hierbij? als ik vragen mag
pi_50686729
quote:
Op maandag 18 juni 2007 17:33 schreef Bluezz het volgende:
Die stoelen


Mooi hoor


Haha, zodra de nieuwe stoelen binnen zijn zal ik deze foto opniwue maken.... dat is nog ehhh... ongeveer 102 nachtjes slapen
quote:
Op woensdag 20 juni 2007 20:09 schreef Kwelit het volgende:
Dadah, jullie woning is toch helemaal gestipt van binnen? Dan neem ik aan dat je ook een hele nieuwe CV- installatie hebt laten plaatsen? Wat heeft dit je gekost (ongeveer) en hoeveel radiatoren zaten hierbij? als ik vragen mag
Dat antwoord moet ik je helaas schuldig blijven, wij hebben het huis wel gestript gekocht maar in de verkoopprijs was de complete verbouwing al inbegrepen... dus de projectontwikkelaar heeft zelf alles gekocht (CV, sanitair, kozijnen, deuren etc.) en betaald. Ik heb dus geen flauw idee wat dat allemaal heeft gekost.
Nikon D3 + aanhangsels en opschoefsels
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')