FOK!forum / The truth is in here and out there / Wat je denkt ga je zien/ het zit tussen de oren?
Verdwaalde_99dinsdag 9 januari 2007 @ 04:33
Even een ander topic dan de topics die ik "normaal" schrijf. Gisteren had ik het er even over met iemand buiten fok! om, als mens maak je mee waar je je mee bezig houdt. De gedachte aan een bepaald thema zorgt ervoor dat het thema waar je mee bezig bent nieuw leven krijgt ingeblazen.

Van mezelf weet ik dat ik dus in de loop van mijn fok! "Carriere", allerlei vage tot meest idiote zaken heb opgeschreven en ik zal eens proberen uit te leggen in zijn algemeenheid en in mijn persoonlijke geval hoe dat hier in zijn werk gaat.

Voorbeeld 1

De gedachte aan God en de gedachte aan geloof

Denk ik niet aan God en sta ik niet stil bij God dan is God niet aanwezig in mijn leven, zodra ik ook maar 1 moment stil sta bij God, dan gaat God tot leven komen. Dan is praten met God mogelijk en God praat terug. Je hebt een denkbeeldig vriendje gemaakt die God heet. Wie weet is zo God ontstaan, de mensen hebben God gemaakt in fantasie Doordat mensen aan God dachten, kwam God tevoorschijn. Net zoals een karakter in een boek of film tot leven komt. Alleen minder tastbaar.

Denken aan God ----> God komt tot leven en je kunt met hem praten en hij praat terug. Je hebt God gemaakt door aan hem te denken.

Niet denken aan God ---> God bestaat niet.

Het is dus hetgeen waar je mee bezig bent dat een leven gaat leiden, en zeker niet alleen in geval van God maar ook in geval van aliens en UFO's en nog meer. Als ik me bezig ga houden met aliens, wat ik een tijd geleden dus deed, dan zie ik de aliens door de kamer lopen in het donker. Maar waar ligt dat dan aan? De fantasie die een eigen leven gaat leiden of is het de gedachte die tot leven komt?

Gisteren zei ik nog van...." Als ik nuchter en helder ben dan ben ik zo normaal als maar wat, en dan mag ik best eens normaal gebruiken zonder aanhalings-tekens want het is dan ook normaal en dan hou ik me bezig met reeële zaken. Tastbare zaken dus ook. Maar ik zie dan dus niets, ook geen visioenen en geen andere vreemde zaken. Ga ik denken aan een zee vol oude schepen dan zie ik dus een zee vol oude schepen, en dan kan ik vanzelf weer denken dat ik een visioen heb van lang geleden maar het is het inbeeldingsvermogen dat zo krachtig is dat de gedachte aan een zee vol oude schepen een zee vol oude schepen laat zien.

Maar waar komen die beelden vandaan? Zijn het waanbeelden die ontstaan of is het een beeld dat ontstaat omdat je ermee bezig bent? Het verbeeldingsvermogen dat naar voren komt wellicht? De fantasie en het denken dat groter gaat worden en groter gaat worden waardoor dingen gezien worden die niet echt zijn maar wel gezien worden? Ik denk zelf dat het geen waanbeelden zijn maar nogmaals dat het een groot inbeeldingsvermogen is, denken aan iets zorgt ervoor dat je het ziet. Zonder moeite te hoeven doen, je denkt eraan en je ziet het. Zo kun je mensen die gestorven zijn zien door aan ze te denken en je ziet ze rondlopen in je huis. Alleen de gedachte aan zo iemand kan een overleden persoon tot leven blazen, je hebt je eigen film gemaakt met filmbeelden?

Geestverschijningen hetzelfde geval en de rest dus ook.

Het bestaat tussen de oren alleen maar? Je roept het tot leven door ermee bezig te zijn?

Van mezelf weet ik dat ik vanaf jongs af aan een groot inbeeldingsvermogen had Toen ik nog net in de kinderschoenen stond kon ik al schrijven over fantasie-werelden die voor mij echt tot leven kwamen.

Is mijn paranormale "gave" misschien alleen maar een kwestie van een grote fantasie en inbeeldingsvermogen en is dat bij anderen wellicht ook het geval die wel eens wat zien vliegen her en der

Ik denk van wel Als ik heel nuchter ga kijken naar de laatste jaren dan is het telkens het geval geweest dat ik er mee bezig was, door ermee bezig te zijn kwam het naar voren. Door ergens anders mee bezig te zijn kwamen de andere zaken naar voren. Door alleen met de realiteit bezig te zijn bleef alleen de realiteit over.

Dat grote inbeeldingsvermogen is wel leuk nu en dan, maar het is niet okey als je gaat geloven dat zaken waar zijn die gewoon fantasie zijn. De grens nogmaals waar ik ooit een topic over opende, de grens tussen fantasie en realiteit.

Verdwalen in je eigen fantasie alsof je in je eigen science fiction verhaal gesprongen bent en dan gaat dat verhaal een eigen leven leiden.

Dus zo leg ik nog eens uit hoe dat bij mij zit als ik weer eens kom met wilde verhalen over andere werelden. Je hebt het dromen nog dat meespeelt, het dromen waar je in kunt blijven hangen.

Maar om af te sluiten de hamvraag van het topic.

Waar je mee bezig bent dat ga je zien, en dan is het iets dat tussen je oren in je fantasie tot leven gaat komen, zo kun je alles zien? Alles zien waar je fantasie toegang tot heeft? Het bestaat in je fantasie maar verder dan dat rijkt het niet?
Verdwaalde_99dinsdag 9 januari 2007 @ 04:51
Even verder in nieuw bericht

Over visioenen opwekken, dat is niet moeilijk. Zeker niet als je wat moe bent en niet helemaal aanwezig bent. Bijvoorbeeld na een nacht doorzakken. Je kunt dan een compleet nieuwe realiteit boven deze realiteit zien, puur door te denken eraan.

Het is alsof je een boek leest, tijdens het lezen van een boek kun je ook de beelden voor ogen halen en zie je de karakters en scenario's beschreven in het boek tevoorschijn komen. Alleen is het bij het opwekken van visioenen zo dat je het zonder boek doet.

Nogmaals dat voorbeeld van die zee met schepen erop van 500 jaar geleden. Dan lig ik dus even op de bank bij te komen en dan denk ik even aan schepen van vroeger en dan zie ik de hele huiskamer vol zee en schepen. En dan kun je gaan doordenken dat je paranormaal begaafd bent en grote visioenen hebt maar het is je inbeeldingsvermogen dat van zich laat zien.

Of Aliens met zwarte ogen en blauwe felle laser-stralen die uit de ogen komen in het donker, ook weer het inbeeldingsvermogen, alsof je naar een film van Steven Spielberg zit te kijken maar het is gewoon dat jij aan het projecteren bent in de realiteit. Zo kun je de hele realiteit weghalen en zelf iets toevoegen dat je zelf wilt, wat interessant kan zijn om te doen natuurlijk maar om daar nu paranormale gaves aan vast te klampen?

Als ik straks aliens ga zien met blauwe laser-stralen uit de ogen dan zal ik eerder gaan zeggen in de toekomst dat dromenvanger weer "last" heeft van zijn inbeeldingsvermogen. Ik kan dan wel genieten van de film die ik voor ogen krijg en die ik zelf doe opwekken, maar ik hoef dan niet te zeggen dat ik bezoek heb van aliens van een verre planeet.

Als ik goed zou trainen dan zou ik op commando van deze moderne realiteit een omgeving maken van de middel-eeuwen. Het bankstel weghalen en een oud ding neerzetten, puur door te kijken en op te vangen en daarna anders te kijken.

Maar goed, waar gaat het nu om?

Om het inbeeldingsvermogen, ze zeggen wel eens van..." Beeld je maar niets in". Maar dat inbeelden kan leuk zijn om te doen.

Laatste keer toen ik die zee vol schepen zag toen beweerde ik dat het een andere dimensie was en dat die schepen zou de kamer zouden kunnen invaren met water en al.

Zo zag ik vorige week nog na nieuwjaar tijdens het bijkomen een hond in een grijze glazen ruimte en die hond die was met zijn poten aan het slaan tegen de glazen wand, ook toen dacht ik in eerste instantie dat die hond uit een andere dimensie kwam. Maar die hond in die glazen ruimte had ik zelf tot leven geroepen door aan die hond te denken. Ik weet nog goed dat ik met opzet aan die hond dacht, en toen zag ik dus een bewegende hond die echt in leven leek te zijn.

Zelf film-beelden maken dus. En dan is het even okey dat je niet gaat denken dat je spoken ziet, maar beseft dat je het allemaal zelf maakt alsof je een film-producer bent. Alleen ben je zelf de enige die de filmbeelden ziet.

Het zit dus tussen de oren

Alsnog is het leuk om daarmee te experimenteren, om te zien hoeveel je kunt lanceren van film-materiaal en hoe echt het kan lijken wat je lanceert. Maar om meteen te geloven dat die schepen in de haven van Rotterdam belanden omdat ze uit een andere dimensie komen wat ik vorige keer dus deed? Toen beweerde ik dat ik kon kijken in de tijd van die schepen en dat ik de poort kon openen tussen de tijdsmuren Maar zo kun je van alles denken Het is een film die je maakt nogmaals, doordat je zelf veel films gezien hebt. Of denken jullie dat het wat anders is voor de mensen die het zelf ook wel eens meemaken?

En die hond die je kamer binnen loopt vanuit die glazen kamer?

Waar komen die beelden vandaan? Is dat mens eigen? Veel films gezien en veel gelezen hebben en goed opletten hoe bewegende beelden gaan, zodat je zelf films kunt maken?

En nu even genoeg

Straks even vragen of de Topic titel kan worden aangepast, wat je denkt ga je zien. Je hoeft niet eens te geloven om wat te zien, je hoeft maar te denken ergens aan en je gaat het zien of horen. Je denkt aan een eiland en je ziet een eiland. Je denkt aan een alien en je ziet een alien. Je denkt aan mensen die dood zijn en je ziet ze tot leven komen.

De kracht van inbeeldingsvermogen of is het fantasie?
Normalneodinsdag 9 januari 2007 @ 06:16
nou ik denk dat je hier een wezelijk punt aandraagd..een goed topic heb geplaatst:
quote:
Waar je mee bezig bent dat ga je zien, en dan is het iets dat tussen je oren in je fantasie tot leven gaat komen, zo kun je alles zien? Alles zien waar je fantasie toegang tot heeft? Het bestaat in je fantasie maar verder dan dat rijkt het niet?
Maar er bestaat ook nog zoiets als fantasie tot leven wekken..dat doen mensen dagelijks als ze hun dromen waarmaken..wat mijn geval betrefd ik heb allemaal kleine droompjes..1 droom..als ik die ooit waar kan maken dan spring ik een gat in de lucht.. maar tot dusver is dat nog niet zover gekomen.. ik heb geen vallende ster gezien ofzo..maar uhm ik heb het hier ook al eens aangegeven..en ach ja we zien wel he.. misschien heel stom maar: de liefde van je leven vinden.. in een echt persoon.. dat is voor mij momenteel een fantasie, maar het lijkt me niet onmogelijk..
Verdwaalde_99dinsdag 9 januari 2007 @ 06:22
quote:
Op dinsdag 9 januari 2007 06:16 schreef Normalneo het volgende:

Maar er bestaat ook nog zoiets als fantasie tot leven wekken..dat doen mensen dagelijks als ze hun dromen waarmaken..wat mijn geval betrefd ik heb allemaal kleine droompjes..1 droom..als ik die ooit waar kan maken dan spring ik een gat in de lucht.. maar tot dusver is dat nog niet zover gekomen.. ik heb geen vallende ster gezien ofzo..maar uhm ik heb het hier ook al eens aangegeven..en ach ja we zien wel he.. misschien heel stom maar: de liefde van je leven vinden.. in een echt persoon.. dat is voor mij momenteel een fantasie, maar het lijkt me niet onmogelijk..
Dat is voor jou nu een fantasie of droom waar je over kunt fantaseren, maar als je richting die droom gaat leven en eraan gaat werken door bijvoorbeeld vaker op een meid af te stappen en nog meer, dan kun je van je fantasie of droom werkelijkheid maken.

Heb je geen geluk in de liefde dan kun je bijvoorbeeld gaan sporten om je meer zelfverzekerd te voelen, je kunt andere kleding dragen je kunt ander kapsel aanmeten en je kunt je hele overkomen veranderen.

Succesvol worden in het leven dus, en dat begint door het te willen en vaak gebeurt het willen toch wel in je droom die je hebt over wat je wilt bereiken in het leven. Je begint vanuit een situatie die je werkelijkheid wilt zien worden ( dat kun je zien als een droombeeld) vervolgens ga je wel of niet aan de slag om dat droombeeld tot werkelijkheid te lanceren.

Geldt ook voor je werk, als je een droombaan hebt dan is dat het uitgangspunt van waar je gaat beginnen om het te bereiken. Je hebt een droom en vanuit die droom leef je voort richting de toekomst. Dromen hebben de kracht om in slechte tijden houvast te bieden heb ik voor mezelf gemerkt, in de meest slechte tijden hield ik alleen mijn dromen over, en omdat ik nog dromen had, bleef ik moed houden, ik hield die dromen dus vast en ging er altijd vanuit dat die dromen waarheid konden worden. In ieder geval de droom tot een goed gevoel in het bestaan, goed voelen als droom. Je ziet jezelf lachend opstaan iedere dag, en zelfs al ben je op en top depressief, die droom die houdt je in leven op dat moment. En die droom die laat je doorgaan, en op een gegeven moment ga je je beter voelen. Dus dan komt die droom uit over goed voelen.

En dan is het wel prettig dat het niet alleen bij dromen blijft natuurlijk. Ook eens een droom zien uitkomen, en daar heb je geen vallende sterren bij nodig, een beetje inzit misschien wel. Creativiteit en inzit. 99 % inzit las ik ergens, 99 procent transpiratie en dan heb je nog inspiratie. En doorzettingsvermogen.

Maar dit is niet echt truth-achtig, het zou zo in R&P kunnen staan.

Hoewel dromen waarheid maken wel iets is om over verder te schrijven.

I have a dream, I have a dream

Ik denk dat ambitie ook veel te maken heeft met een droom of visie. Vanuit een droom krijg je ambitie. Een ondernemer die droomt van een eigen zaak die krijgt ambitie via de droom tot het hebben van een eigen zaak. Je droomt en ziet je zelf ergens staan in het leven, en dat neem je als doel. Je ziet jezelf in de toekomst ergens staan, en vanuit de realiteit werk je richting dat doel.

En of de droom nu toekomst of heden of verleden is?

Het is een ideale situatie die je voor ogen neemt volgens mij. En idealist zijn we volgens mij allemaal wel een beetje Wie wilt er geen ideale situatie?

Topic past nu beter in levensbeschouwing en filosofie thuis, maar wie weet wat voor wending het nog gaat krijgen straks
Verdwaalde_99dinsdag 9 januari 2007 @ 06:47
Even frisse douche genomen

NormalNeo even, jij droomt van een leuke relatie met een leuke meid. Je kunt ook zeggen dat het je doel is om dat te bereiken in je leven. Het is een droom, een doel en een ambitie wellicht.

Je ziet jezelf in je fantasie al een geweldige tijd hebben met je toekomstige vriendin, alleen maar rozengeur en manenschijn. Maar voordat je uberhaupt samen kunt zijn in private time met die meid, zul je eerst een gesprek moeten aanknopen. Een gesprek op gang houden dus, dat is sowieso een eerste vereiste, uiterlijk komt niet op de eerste plek, het gaat erom dat je het contact kunt onderhouden en vlot kunt praten en dat het klikt ook.

En daar kun je dan weer aan werken door te experimenteren met aanspreken van vrouwen op straat, eens de gok wagen en gewoon eens wat eruit gooien en dan kijken wat er gebeurt, gaat het contact mis dan leer je ervan.

Als je droomt over een relatie dan zul je toch ook zelf wat eraan moeten doen, en ook de dame die jij ontmoet zal input moeten leveren in het contact. Jij zult het contact staande moeten houden en zij ook, als je een op het eerste gezicht leuke meid tegen komt die niet in staat is om 10 woorden te zeggen en die constant met een mond vol tanden staat, dan klikt het niet. En dan draait het zeker niet alleen om sociale praatjes maar het eerste contact begint toch vaak met praten, je gaat niet direct een vrouw in de kont knijpen want dat is geen manier van handelen.

Eerst zul je toch moeten beginnen met de chit chat of hoe noemen ze dat?

Maar jou droom is dus een leuke meid aan de haak slaan, dan zul je toch eerst moeten gaan zoeken en daarna moeten aanspreken. Als je blijft wachten kun je tot je 90ste wachten zonder jou te willen beledigen. Maar dat geldt dus voor alles in het leven.

Bij iedere handeling is inzet vereist, zelfs het opstaan 's morgens kost inspanning, als je de kracht niet hebt of je hebt geen zin om op te staan, dan blijf je maanden in bed liggen, wat bij een aantal mensen dus ook gebeurt.

Inspiratie en transpiratie. En een droom. Een ideaal beeld kun je zien als droom, wat wil je bereiken. En daarna is het een zaak om een plan van aanpak op te stellen. En dat hoeft niet op papier.

Maar zo is het even geen truth topic maar een ander topic. Hoe ik dus nu even erover denk over dromen waar maken. Inzet is nodig. Heb je een droom tot het afronden van een opleiding dan kun je blijven dromen maar ga je niet studeren dan zul je die opleiding nooit afronden. En dat is dus nogmaals bij alles het geval.

Dromen zorgen voor de inspiratie, en de transpiratie zorgt voor het waarmaken.

Het lijkt bijna op de microsoft reclame nu

Wat je wilt kun je meemaken zou nu van toepassing zijn Alles wat je wilt is mogelijk. Door inzet te tonen, en doe je het met plezier, dan is die inzet ook iets dat vanzelf gaat.
Verdwaalde_99dinsdag 9 januari 2007 @ 07:01
Over doem-scenario's even en over voorspellingen even. Wat je gelooft ga je beweren en ook daar is wat je ziet van toepassing. Het gaat ook bij voorspellingen en doem-scenario's een eigen leven leiden in een aantal gevallen, zeker in mijn geval.

Ik was even rtl-4 ontbijtnieuws aan het kijken over opwarming van de aarde, en als ik dan niet uitkijk dan gaat het scenario van opwarming van de aarde ook een eigen leven leiden. Ik denk dan aan hogere temperaturen ieder jaar, en dan gaat het zo snel dat ik ga denken dat we straks in een oven leven van 60 graden. Terwijl dat helemaal niet het geval hoeft te zijn. Wie weet valt er wat aan te doen nog, dat het straks weer hersteld gaat worden in oude staat.

Maar zo heb je dus ook voorspellers als Nostredamus die zich hebben laten gaan in hun voorspellingen, en dan is het maar de vraag hoe betrouwbaar voorspellingen zijn. Als je denkt aan opwarming van het klimaat dan kun je denken dat we over 20 jaar in een hel leven waar het zowel in de winter als in de zomer 60-70 graden boven 0 is.

Of je gaat denken dat het allemaal goed komt en op de pootjes terecht komt. In hoeverre laat je het doem-denken de boventoon vieren? In welke stroomversnelling kom je terecht? Dan is in mijn geval de rem erop gooien wel even prettig, zou ik bij het scenario van opwarming van de aarde de rem niet erop gooien dan zie ik temperaturen van 100 graden celcius naar voren komen en dan hou ik weer mezelf voor de gek.

En dan is het de versnelling van het beeld dat naar voren komt, zonder uberhaupt zelf iets erbij te denken, je hoort opwarming klimaat en vanzelf gaat het denken de temperaturen verder opvoeren. Het denken gaat dan een eigen leven leiden, en dan is even op de rem trappen wel zo prettig. Dat je het eigen denken kan bijbenen en aansturen. Anders ontstaat paniek en chaos. Een korte handleiding nu over hoe snel ik in een versnelling kan komen.

Je mind gaat een spelletje met je spelen, net zoals kan gebeuren bij het zien van verschijningen.

Het loopt uit de hand op dat moment. Paniek ontstaat ook op die manier in de wereld. Gebrek aan controle. Zodra mensen in paniek raken zijn ze de controle dus ook kwijt en verliezen ze ......realiteit? Zoals Nostredamus en meerdere voorspellers dat misschien ook hadden.

Hoe vaak is het einde van de wereld niet voorspeld ondertussen? Hoe vaak is een komeet niet voorspeld ondertussen?

Wat je gelooft ga je beweren en niet alleen zien. Je gaat in je eigen leugens geloven. Zoals ook bij Godsdiensten het geval is in een aantal gevallen. Je gelooft ergens in, en dan geloof je zo sterk erin, dat het "waarheid" voor je is. Valse waarheid?

Wat is de waarheid?

Even een toevoeging nog. Het jezelf laten meeslepen in het denken en in de realiteit, in hoeverre blijf je met beide benen op de grond staan en sta je als een pilaar in de realiteit? Dat geldt dus voor Godsdiensten en voor UFO's en voor aliens en voor doem-scenario's.

Wat is een betere aanname om in te geloven? Dat het klimaat nog gaat herstellen of dat we kapot gaan ? En in hoeverre is angst een goede raadgever?

Maar ik dwaal af, dus ik ga even nieuws kijken.

Van mezelf weet ik dat ik de neiging heb om mezelf te laten meeslepen, en dan moet ik op mijn tellen passen anders verdwaal ik dus. Ook bij het kijken van een film kan ik zo ver in de film komen dat ik helemaal in de film zit, dan kruip ik zo de tv in. Meeleven ook wel. Meeleven en inleven en inbeelden en nog meer.

En dan wederom, wat je gelooft ga je zien. Geloof je in 30 graden in januari in 2010, dan zie je dat het 30 graden is in januari 2010. Je ziet die zomer in januari bijna naar voren komen en leeft bijna in die zomer.

Zie je 20 graden onder nul in januari 2010 en zie je herstel van het klimaat, dan leef je weer in de winter van 2010. En is de ongerustheid weg.

Het ligt er maar aan, en zo kun je het jezelf wat makkelijker maken. Zo bespaar je paniek

Gewoon even een andere situatie inbeelden. Van doem-scenario naar droom-scenario Doem-scenario heb je toch niets aan, reeel blijven dan weer wel maar doem-scenario Zelfs al is een doem-scenario reeel, je maakt het je er alleen maar moeilijk mee. Door een doem-scenario in te beelden maak je het heden zwaar en raak je in paniek. Ik althans.

Ik geloof in een herstel van het klimaat en in 2010 zie ik een elfstedentocht, en die gedachte zorgt ervoor dat ik nu meer kan genieten. Denk ik aan 30 graden boven nul in 2010, dan heb ik geen zin meer erin, dan heb ik niet eens meer zin om op te staan. Dan geloof ik nog liever dat het allemaal goed komt.

[ Bericht 9% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 09-01-2007 07:15:50 ]
Verdwaalde_99dinsdag 9 januari 2007 @ 07:17
Vorige post was even een reminder naar mezelf toe

Always look on the bright side of life, zelfs al staan de zaken er niet bijster goed voor Maar dat geldt voor alles. Kop onder de schouders of kop boven de schouders. Enige dat overblijft is doorgaan.
jogydinsdag 9 januari 2007 @ 08:22
Altijd leuk om te zien hoe je op je eigen manier aan die inzichten komt, DV .

Je realiteit schep je zelf inderdaad, en de eerste ( grote ) stap is je verwachtingspatroon. Als je die kan controleren dan heb je een machtig gereedschap tot je beschikking .

Gisteren 'what the bleep, down the rabbit hole gekeken' en daar komt het precies naar voren, 'The secret' idem en die boeken die ik je een tijd geleden aan wilde smeren heeft dat dus ook als uitgangspunt.

Punt is als je positief in het leven staat je positieve dingen aantrekt maar hetzelfde geldt voor negatieve dingen. Dus als jij denkt dat je altijd pech hebt dan, omdat je daar je aandacht aan schenkt, is dat ook zo. Een tijdje geleden had je een topic over het feit dat wat je observeerde je kracht gaf en hetgeen wat je niet observeerde jou observeerde. Dat heeft er ook mee te maken . Alleen dan zonder dat het je energie kost dus .

Anyway, altijd leuk om te zien hoe je erop komt .
Verdwaalde_99dinsdag 9 januari 2007 @ 09:02
De gulden middenweg bewandelen is moeilijk merk ik vaker, wat is waar en wat is niet waar. En welke kant is de beste richting en hoe bewandel je het flinter-dunne koord in evenwicht.

Maar daar kom ik later op terug, ben wat ziekjes en dus kan ik niet lang achter de computer zitten.

Die inzichten komen vanzelf naar voren als ik ga twijfelen over mijn manier van benaderen. Ieder mens heeft zo zijn of haar benadering wat betreft de kijk op de wereld en de rest van het bestaan. Ik ben dan sinds een paar jaar gaan experimenteren in de kijk op alles, en vanzelf ga je richting extremen aan, zoals ik dus al een aantal jaren hier aan het laten zien ben.

Heb ik een extreme denkwijze gehad die -1000 naar links ging, dan komt die denkwijze altijd terug in mijn bestaan. Iedere post op fok! kan ik dus herinneren en iedere post die links of rechts uitslaat in de weegslaag die ga ik weer herstellen om tot evenwicht proberen te komen.

Zo ga ik van linkse extremen naar rechts extremen ( geen politieke extremen dus, zomaar links en rechts, je kunt het ook boven of onder noemen, de waardes dus) en zo zoek ik weer het evenwicht, deze topic is dus bedoeld om evenwicht aan te brengen een beetje. Twijfel in wat je ziet en wat je geloofd, niet direct alles voor waar aannemen.

Het is in mijn geval dus veel zoeken naar balans. Af en toe zonder te denken een theorie aankaarten, af en toe een brain-fart zoals jij dat noemt En na een x-aantal schoten op doel zonder mikken, daarna weer verder gaan met afwegen en focussen.

Zoals vandaag.

Zoals ik me ook herstelde in mijn opvatting over het weer, ideaal weer is winter in Nederland op dit moment. Winter hoort bij Nederland. Dus dat eeuwige geleuter over eeuwige lente is gewoon geleuter van mijn kant.

Zo herstel ik dus altijd mijn fouten, ik wil temperaturen onder nul zien.

Het is dus zig zaggen ook vaker, zig zag zig zag....en dan weer een rechte lijn.

Plus min plus min.

En zo gaat dat door.

Die boeken die je me wilde aansmeren zal ik nog eens lezen als ik meer geduld heb trouwens Ik ben vaak zo ongeduldig dat ik niet eens 1 blz kan lezen van 1 boek. Dan ga ik naar de bibliotheek om 8 boeken te lenen en geen enkel boek wordt echt open geslagen.

Ik zit op hete kolen te vaak

Niet op volle toeren maar op hete kolen

Nu weer snel op de bank onder de dekens Ziek, maar dat is ook eens okey. Een keer ziek zijn zodat het lichaam eens gaat werken om gezond te worden. Ieder voordeel heeft nadeel

Ik zei dat ik iedere post kan herinneren maar dat is niet helemaal waar, ik weet in grote lijnen mijn gedrag online en hoe ik denk en hoe ik me ontwikkel en het is voor zover ik weet een constant proces van bijsturen, ben ik weer op een rechte lijn dan zoek ik weer de uitdaging van een andere denkwijze die buiten het pad ligt van de rechte lijn, en zo ga ik dus zig zaggend door het leven vaker, een afslag die leidt tot "verdwaling" en ben ik even verdwaald dan zoek ik weer de rechte weg, maar constant op een rechte weg dat lukt me niet want dan ga ik me vervelen zoals ik tegen jou in je fotoboek zei dat ik niets meer wist te verzinnen en dan lijkt het dood te zijn allemaal.

Dus met opzet zoek ik een vreemde denkwijze, die vreemde denkwijze gaat een eigen leven leiden en dan is het mogelijk om die denkwijze uit te breiden. Om vervolgens weer aan te sturen richting "normale" denkwijzes. ( what the hell is normaal )

Maar altijd 1+1=2

Dit topic is ook geen 1+1=2 maar ik probeer er in de OP wel 1+1=5 van te maken zodat je 1+1 op 1 hand kunt tellen



Nu echt op de bank, af en toe uitzieken en dan weer even schrijven hier.

De rest leg ik nog wel uit later. Over een bepaalde visie of opvatting die achteraf onzin lijkt te zijn in je eigen ogen, en kijk je dan na 10 keer kijken nog 1 keer naar die opvatting dan lijkt het alsnog geen vreemde opvatting te zijn.

Dus wat is waar en wat is niet waar? En wat is een juiste handelswijze of denkwijze?

Ligt de waarheid in het midden van het zig zag pad?

[ Bericht 15% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 09-01-2007 09:10:28 ]
RickySwaywoensdag 10 januari 2007 @ 14:03
dat het bewustzijn een invloed heeft op je omgeving, en de vorming van de gebeurtenissen die je overkomen is naar mijn weten vrijwel wetenschappelijk bewezen. duik maar eens in de quantummechanica en lees Schrödinger's experiment maar eens.
jogywoensdag 10 januari 2007 @ 14:38
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 14:03 schreef RickySway het volgende:
dat het bewustzijn een invloed heeft op je omgeving, en de vorming van de gebeurtenissen die je overkomen is naar mijn weten vrijwel wetenschappelijk bewezen. duik maar eens in de quantummechanica en lees Schrödinger's experiment maar eens.
En bedankt hč.
quote:
According to the Buenos Aires newspapers, my long-lost friend Ricardo Morales was found dead in downtown Buenos Aires just one week ago. His face had undergone a radical change, but his identity papers were with him, and initial tests identified him as who he was: Ricardo Morales.

I lost touch with him about twenty years ago, when confronted with the country's increasing military oppression, we both ceased to pursue our university studies in Argentina. I came to the United States in the wild hope of eventually becoming able to help my people from abroad, or if circumstances permitted, back in Argentina. Ricardo, more courageous or more impatient, joined the resistance. He went underground and I never heard from him again until I read the news of his death today. And I was barely beginning to recover from the emotional shock when I received a note from him in the mail, which I presume was written a short time before his death. It simply says: "Please read the enclosed. I can't go on without letting you know why you didn't hear from me during all these years. --- Ricardo." And attached to this brief missive, I found a document with the following text:

This morning at 10:00, Marcos Bardán assumed his position as Secretary of Labor. Bardán is a famous politician and union man, but his work in physics is utterly unknown. This work, however, was decisive in shaping his life and his political career. Hence, I shall describe it here. Bardán studied engineering and physics at the National University of Buenos Aires. He left the university, and having assumed a false identity for political reasons, worked at a private physics lab for the next five years.
He was very interested in quantum physics. This led him again and again to perform a modified version of Schrödinger's experiment, which he found quite puzzling. Actually, his own version of the experiment obsessed him. Nearly every week, he would put a cat in a box, aim a loaded shotgun at the box, and connect the shotgun to an amplifier, which if activated, would fire the weapon. He wired this amplifier to a highly sensitive piece of lab equipment which could detect electrons. This in turn was attached to a single point on a surface of paraffin. He would place this surface behind another with two holes in it, and shoot an electron toward it. Sometimes, this electron struck the detector, the amplifier was activated, the shotgun fired, and a cat was killed by the discharge. Other times, the electron missed the connection, and the cat survived.

To Schrödinger, the experiment raised questions about the validity of quantum physics. To Bardán, it raised questions about the identity of particles, and indeed, of all physical objects. For according to one widely accepted interpretation of quantum physics, the physical reality of an electron striking the precise point on that paraffin surface (to which the electron detection equipment was attached) was only a set of probabilities. The probability of an electron striking that point, and of the electron striking a point one centimeter above it, and of another one a centimeter below it, as well as many others, all together described the exact place where the electron was. Each electron was at once in each and all of the places where it was probable that it would hit. The electron detection equipment, however, was wired to only one point. Therefore, each electron Bardán had shot, both had and had not hit the connection. Each time, then, the shotgun both had and had not been fired. And the cat was both dead and alive at the same time.

How could this be? Was the universe of physics merely a world of chance and contradiction? This implication was absurd. Yet, Bardán did not know what to believe. In the obstinate hope of finding out whether this wild possibility was indeed, a fact, one particular night he decided to do what he had done so many other times: to return to his laboratory and perform the experiment again.

A few cats were sleeping in cages piled up against one of the walls. Bardán looked at them from the door. One of the cats meowed, dreaming. Bardán went toward its cage, took the cat out, and put it in one of the boxes he used for this experiment. Sleepy, the cat searched for a comfortable position in its new bed. Bardán observed it for a moment. Then he shut the box. He began to shoot electrons at the paraffin surface. After two minutes, the shotgun went off. Bardán rushed toward the box. The door had been almost entirely destroyed by the discharge. Bardán opened what there was left of it and a perfectly healthy cat left its temporary prison with a jump, and hissing menacingly, scurried to hide behind a large bookcase. Astonished, Bardán wondered whether cats might not really have nine lives. He then looked into the box: another cat --- identical to the former --- lay inside, dead.


Bardán did not publish this result. He secretly kept on pursuing his research. But the logic, or the mere physics of the phenomenon, did not interest him any longer. The technology did. For if the phenomenon could be reproduced at will, it would obviously have very significant applications. One might, for example, develop a certain sort of immunity to armed attacks. And even if, strictly speaking, one could not develop any such immunity, the duplication of any individuals produced would certainly render these attacks pointless.
Soon afterwards, his facial features changed by a surgical operation, Bardán --- or to use his real name --- Ricardo Morales --- changed his identity again, this time assuming the name by which he became famous, Marcos Bardán. He began to work in a metal plaque factory, and soon began to take part in political and union activities. He took part in many of the bloody demonstrations of that year. Ever since, his comrades called him "Nine Lives," because he was unhurt, even though the automatic weapons fire of the police often left a carpet of dead men around him.

Years passed. Bardán became Secretary of the Central Confederation of Labor. People respected him, but he was not happy. In fact, he began to become violently depressed. Finally, he committed suicide two years ago. Or rather, as he feared, he committed suicide and survived his own death. He became two identical persons --- identical except one was dead, and the other alive. To cover this up, Bardán cremated his own body in a furnace at an abandoned factory. But he knew what had happened and was faced with his fate. His discovery had been fabulous. Its application was now irreversible --- he could not die.

Bardán continued working for his country and its people, and living in a way that took account of his situation. But the awareness of his immortality took on a new significance for him. His point of view now changed. His urgency to create just social solutions diminished. His sympathy for the oppressed became more ambivalent. He could wait; but others could not. He was, in fact, condemned to wait for all eternity; while others had to struggle in the present. He lived in limbo; others lived in hell --- but one that would end.

The President offered Bardán the Department of Labor. He accepted. This acceptance unleashed a grave political crisis. His enemies tried to assassinate him. At 7:00 this evening, he was shot in a bar across from the dark and imposing San Carlos Cathedral. In the skirmish, various individuals were killed. Bardán both was and was not with them. His corpse is now being viewed inside the office of the Metallurgical Workers Union. But he is alive. In any case, this is certain: Marcos Bardán is not qualified to be the Secretary of Labor. He is not qualified to live as a human being. For these reasons, through this letter, Marcos Bardán presents his irrevocable resignation from the position of Secretary of Labor that he assumed this morning. By the time this letter is received, he will be out of the country, and living under an assumed name --- forever. Let the people understand.
Bron

Hier ga ik eens dieper in duiken om te zien of ik nog andere bronnen kan vinden, wel erg boeiend .
jogywoensdag 10 januari 2007 @ 14:40
Laat maar, het is een kort verhaaltje, vond het al te vreemd. .
Lord_of_the_Stringwoensdag 10 januari 2007 @ 14:51
quote:
Denk ik niet aan God en sta ik niet stil bij God dan is God niet aanwezig in mijn leven, zodra ik ook maar 1 moment stil sta bij God, dan gaat God tot leven komen. Dan is praten met God mogelijk en God praat terug. Je hebt een denkbeeldig vriendje gemaakt die God heet. Wie weet is zo God ontstaan, de mensen hebben God gemaakt in fantasie Doordat mensen aan God dachten, kwam God tevoorschijn. Net zoals een karakter in een boek of film tot leven komt. Alleen minder tastbaar.
Soms komt God naar me toe en herinnerd mij aan zijn bestaan. Heeft niets te maken met aan hem denken of niet. Hij is er dan opeens en dan valt me op: wat is dit? en dan denk ik: Oh jah, tis God.
RickySwaywoensdag 10 januari 2007 @ 14:52
lol. leuk verhaal... maar obviously fictie
jogywoensdag 10 januari 2007 @ 19:38
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 14:52 schreef RickySway het volgende:
lol. leuk verhaal... maar obviously fictie
Ik weet het ja, gelukkig heb ik nog even gegoogled op de naam en kreeg ik alleen bookreports .
Verdwaalde_99donderdag 11 januari 2007 @ 14:15
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 14:51 schreef Lord_of_the_String het volgende:

[..]

Soms komt God naar me toe en herinnerd mij aan zijn bestaan. Heeft niets te maken met aan hem denken of niet. Hij is er dan opeens en dan valt me op: wat is dit? en dan denk ik: Oh jah, tis God.
Komt hij naar je toe omdat je te weinig aan hem denkt of komt hij naar je toe omdat je bewust bent dat je te weinig aan hem denkt?

Als ik denk dat ik te weinig denk aan God, dan komt God weer naar me toe. Als ik het te druk heb om me daar zorgen om te maken dan komt hij niet naar me toe.

Als ik echt ga denken aan God dan hoor ik Latijnse teksten en nog meer, en dan vraag ik me dus af..." Waar komt dat vandaan????".

Ik ben niet zo gelovig maar soms krijg ik de meest vreemde gesprekken die aangewakkerd worden. En dan twijfel ik dus weer waar het vandaan komt. Of mijn mind een spelletje aan het spelen is dus.
Lord_of_the_Stringdonderdag 11 januari 2007 @ 14:48
Dromenvanger, ik bedoel aan te geven dat het niet uitmaakt of ik aan hem denk of niet of ie er is. Hij is er gewoon. Ook als ik mijn aandacht niet op hem vestig, worden mijn gedachten door zijn aanwezigheid beinvloed.

Dat met die latijnse teksten heb ik nooit gehad, maar ik ben er van overtuigd dat God er ook voor jou is, zoals hij er voor iedereen wil zijn. Je moet hem alleen wel toe willen laten in je leven.
Verdwaalde_99donderdag 11 januari 2007 @ 15:02
Ik geef hem zeker een kans af en toe, maar ik laat er mijn leven niet door besturen als het ware. Af en toe een praatje maken met God sla ik niet af dus Zelfs al twijfel ik wel eens waar die gesprekspartner vandaan komt als ik aan het praten ben.

Je bent slaaf van je eigen lichaam hoor je dan op een gegeven moment, en dan krijg ik uitleg waarom dat zo is. In principe ben je dus ook slaaf van je eigen lichaam, omdat je een lichaam hebt en dat je maar moet afwachten wat dat lichaam gaat doen qua functioneren.

Je geest is afhankelijk van het lichaam, en het lichaam gaat zijn eigen gang, dus je bent ook in zekere zin slaaf van je eigen lichaam.

Maar zulke zaken komen dan naar voren. Dan maak ik me druk om lichamelijke gezondheid en dan ga ik even zoeken naar een gesprek en dan krijg ik 1 zin binnen of 2 zinnen. Vaak zijn het hele korte gesprekken en is het totaal niet langdradig.

Uitleg dus. Korte en bondige uitleg. Maar die uitleg kan ook vanuit mezelf komen.
Geartsjuhdonderdag 11 januari 2007 @ 18:17
quote:
Op woensdag 10 januari 2007 19:38 schreef jogy het volgende:

[..]

Ik weet het ja, gelukkig heb ik nog even gegoogled op de naam en kreeg ik alleen bookreports .
Dan heb jij een rare versie van Google :
http://nl.wikipedia.org/wiki/Erwin_Schr%C3%B6dinger
http://nl.wikipedia.org/wiki/Schr%C3%B6dingers_kat

Vooral de Schrödingers kat is erg bekend: bestaat iets als je er niet naar kijkt?

In het kader van dit topic is kwantummechanica op zichzelf erg interessant omdat daarbij erkent is dat de waarnemer voor een groot deel invloed heeft op de uitkomst van een experiment:
quote:
In de klassieke natuurkunde wordt ervan uitgegaan dat er een objectieve werkelijkheid is die wij met conclusies uit subjectieve waarnemingen zo goed mogelijk proberen te benaderen. In de kwantumtheorie (althans in de breed aangehangen Kopenhaagse interpretatie van Niels Bohr en Werner Heisenberg) is er geen objectieve werkelijkheid. Er zijn slechts subjectieve waarnemingen en de kwantummechanica doet niets anders dan het beschrijven van die waarnemingen. Er is echter geen andere werkelijkheid "achter" die waarnemingen. Het is ook fundamenteel uitgesloten om het effect van degene die waarneemt uit te schakelen: de keuze die de waarnemer doet bij het opzetten van zijn experiment bepaalt in belangrijke mate de uitkomst daarvan.
Lord_of_the_Stringvrijdag 12 januari 2007 @ 13:36
als je een straat oversteekt zonder ut te kijken en je word geschept door een auto van links, dan was die auto daar echt wel, ookal keek je niet, toch?
jogyvrijdag 12 januari 2007 @ 13:40
quote:
Op donderdag 11 januari 2007 18:17 schreef Geartsjuh het volgende:

[..]

Dan heb jij een rare versie van Google :
http://nl.wikipedia.org/wiki/Erwin_Schr%C3%B6dinger
http://nl.wikipedia.org/wiki/Schr%C3%B6dingers_kat

Vooral de Schrödingers kat is erg bekend: bestaat iets als je er niet naar kijkt?

In het kader van dit topic is kwantummechanica op zichzelf erg interessant omdat daarbij erkent is dat de waarnemer voor een groot deel invloed heeft op de uitkomst van een experiment:
[..]
Ohja nee, die man bestond wel. Alleen dat gepostte verhaaltje bleek gefabriceerd .
jogyvrijdag 12 januari 2007 @ 13:40
quote:
Op vrijdag 12 januari 2007 13:36 schreef Lord_of_the_String het volgende:
als je een straat oversteekt zonder ut te kijken en je word geschept door een auto van links, dan was die auto daar echt wel, ookal keek je niet, toch?
Ja, want er is wel iemand die observeerde. En ik vermoed dat het ook niet zo makkelijk te stellen is dat alles wat helemaal niet geobserveerd wordt ook niet bestaat. Ik bedoel dan zou een bezemkast er voor iedereen die er de eerste keer in kijkt anders moeten zijn als het alleen strookt met een verwachtingspatroon. Tenminste dat denk ik dan .
Verdwaalde_99vrijdag 12 januari 2007 @ 13:44
Tastbaar het is niet tastbaar, waarom is een auto wel voelbaar als hij tegen je aanknalt met 70 KM per uur en waarom is het net alsof het een illusie is als hij zomaar langs rijdt?

Ik vraag me dat vaker af, hoe zwaar spullen zijn dus ook. De omgeving waar je inzit als mens bevat allerlei objecten, en het weegt helemaal niets als je het om je heen ziet gebeuren. Je voelt pas dat een auto kilo's weegt als hij tegen je aanknalt.

Vindt dat soms vreemd, in je hoofd weegt het niets, pas bij aanraking weegt het wel wat.

Ik kijk naar buiten en zie auto's staan, ze wegen niets, als ik niet zou weten dat ze 1000 kilo wegen dan zou ik denken dat ik ze kan optillen met 1 vinger. Waarom weegt het niets als ik ernaar kijk en waarom weegt het bij aanraking wel wat? Zo kun je dat laten bewegen van voorwerpen ook benaderen een beetje, door te kijken laten bewegen dus. Een auto laten vliegen door ernaar te kijken In je hoofd weegt het toch niets, dus waarom zou je die auto niet kunnen laten vliegen?

Het beeld dat op het netvlies valt dus en daarnaast de zwaarte van de objecten.

Af en toe is dat vreemd

Hoe dat werkt dus.

In het hoofd lijkt het allemaal niets te wegen, waarom is de omgeving in je hoofd zo licht en in het echt zo zwaar? Een huis lijkt ook in het hoofd niets te wegen, alsof je het kunt weggummen als je ernaar kijkt. Ik kijk nu tegen een witte muur aan, zou ik niet beter weten dan zou ik denken dat die muur slechts een.....tekening is of iets dergelijks. Maar ik weet dat die muur van beton is, dus het is wel zwaar maar toch als ik kijk lijkt het soft te zijn. Harde materialen lijken soft te zijn.

Door muren lopen



Nee, dat gaat te ver. Hoewel ik lang geleden hier schreef over het draaien aan een muur en dan het idee hebben dat de muur gedraaid wordt.
Verdwaalde_99vrijdag 12 januari 2007 @ 14:01
Het is in mijn geval zo dat ik vaak de omgeving als vanzelfsprekend zie Dan vind ik alles maar normaal, maar ga ik dan eens wat verder kijken in hoe het in elkaar zit dan is het weer bijzonder. Als ik de omgeving en de realiteit en de wereld en de hele kosmos als normaal zie, dan is de aardigheid er al snel vanaf. Dan slaap ik dus ook in.

Dan ben ik aanwezig in een omgeving en dan loop ik maar wat rond en dan is het allemaal zo normaal dat het zo is zoals het is

En als ik dan eens bewust ben van hoe het nu zit of ik vraag me af hoe het nu in elkaar zit dan leef ik weer op en dan voel ik me dus ook weer anders in de omgeving leven. Alleen al het idee dat ik in een omgeving leef kan me dan met grote ogen doen kijken naar de omgeving. Een kale omgeving zonder voorwerpen is dan al bijzonder om leefbaar in te zijn. Een lege ruimte kan dan al voor vraagtekens zorgen of voor een diepe filosofie hoe het mogelijk is dat ik in een omgeving leefbaar ben.

Voor velen is dat een belachelijk iets natuurlijk

Maar voor mij is het niet zomaar vanzelfsprekend als ik stil sta bij het feit dat ik ergens in leefbaar ben. Ik kan me door de ruimte bewegen en de ruimte beweegt mee? Of staat de ruimte stil? De ruimte staat toch stil of niet? Of beweegt de ruimte mee met mijn bewegingen?

Ben nu met mijn hoofd bewegingen aan het maken Kijken of de ruimte mee beweegt. Als ik heel snel met mijn hoofd beweeg lijkt de ruimte of de omgeving net bezig te zijn met corrigeren.



Kortom: Hoe vanzelfsprekend is de omgeving? Is het niet bijzonder dat je in staat bent tot bewegen? Dat maakt in mijn geval van een sombere stemming al een mooiere stemming. Het zit tussen de oren dus om ontopic te gaan. Neem ik het hele bestaan als vanzelfsprekend aan dan is de aardigheid er al snel vanaf.

Ook met de rest van alles dat aanwezig is in het bestaan. Op tv met sport en nog meer. De zin van alles dus ook. Competitie en onderzoek. Als ik dat allemaal vergeet dan is het bestaan somber, als ik aandacht schenk aan de inhoud van het bestaan, bloeit er wat op. Zo kom ik dus ook steeds uit mijn depressies. Als ik depressief ben dan boeit me totaal niets, en tijdens zo'n depressie probeer ik weer zin aan het bestaan te geven door me bezig te houden met kleine onderdelen die het grote geheel vormen.

Bij het zappen bijvoorbeeld op tv, je kunt 40 kanalen langs zappen zonder dat je interesse toont, of je vindt ieder kanaal interssant omdat het een onderdeel vormt van het bestaan en omdat ieder kanaal zich bezig houdt met een onderdeel van het bestaan. Het ene kanaal meer als het andere uiteraard.

Zo kun je alles zinloos vinden of je vindt alles interessant. Ik kies dan liever voor een leven waar ik overal interesse in toon, zoals ook vaak genoeg gebeurt tijdens een opleving van mijn stemming. En zo heeft dit topic weer zin om interesse te tonen in.

Vaak genoeg raak ik depressief en dan weet ik altijd weer eruit te komen door interesse te tonen in alles en iedereen. Dat is mijn manier om uit een depressie te komen. Interesse tonen in mensen, dieren en de omgeving en de wereld en sport en alles dat mogelijk is.

Tijdens zo'n depressie raak ik de interesse kwijt in het complete bestaan. Dus ook in mezelf waar ik nu voor sta.

Wat je denkt ga je niet alleen zien, waar je mee bezig houdt bepaald zeker je stemming

Een bericht als deze heeft dus zin in mijn geval om weer zin te krijgen in het hele leven Laatste tijd depressief aangelegd door het stoppen met roken en nu heb ik weer de neiging om me in het diepe te storten en kleine dingen te bekijken en dan het grotere geheel te bekijken en het verband tussen de kleine zaken en de grote zaken. Hoe alles uit kleine onderdelen is opgebouwd dus ook.



Dus dromenvanger kan weer ertegen aan. Die depressie is dus echt verlies van interesse in mijn geval, daar gaat 99 procent van mijn depressie over, ik verlies de complete interesse in het bestaan. En dat is zonde want het bestaan heeft genoeg moois in de aanbieding. Maar tijdens een depressie zie je niets, je bent blind voor alles om je heen, dus het is zeker ontopic om over depressie te praten in deze topic. Waar je bij stil staat ga je zien, sta je nergens bij stil dan zie je niets, dan is er geen inhoud, sta je stil bij het leven dan ga je meer leven, sta je stil bij de natuur dan zie je de natuur, sta je stil bij de mogelijkheden dan zie je de mogelijkheden. Sta je nergens bij stil, dan?

Wil je alles weten en meemaken dan kun je 200 jaar doorleven of nog langer.

[ Bericht 7% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 12-01-2007 14:06:41 ]
Verdwaalde_99zondag 14 januari 2007 @ 13:59
Even een brain-fart

Ik wilde de tekst schrijven in het ouwehoer-topic maar ik doe het hier dus. Zomaar een gedachte die gisteren naar voren kwam na het kijken van the trumann show, die ene film met Jim Carrey die ik gisteren gezien heb. 2 films gekeken gisteren avond, The trumann show en indiana jones and the last crusade.

Vannacht in bed had ik een theorie nadat ik de trumann show had gezien, stel nou wij zijn actief in een grote show voor een andere wereld. Dat wij met z'n allen op tv verschijnen en dat we een vorm van vermaak zijn dus.

Wij zijn entertainment voor andere beschavingen die meekijken naar ons allemaal, en dan zappen ze de ene keer naar die persoon om mee te kijken en de andere keer naar die persoon om mee te kijken. Dan kijken ze naar het wel en wee van iedere bewoner op aarde.

In the trumann show is het zo dat trumann niet verder kan reizen omdat hij in een studio leefbaar is. Zijn hele leven vindt in een studio plaats. Wie weet leven wij ook wel in een studio als het ware?

Dat wij met z'n 6,5 miljard een grote real-life soap zijn voor een beschaving bestaande uit misschien wel duizenden miljarden eenheden.

Dat er constant wordt meegeken vanachter de schermen.

Maar goed, ik zie dat alle mensen hetzelfde lot dragen dus. Muziek is erover gemaakt, we zijn allemaal mensen op aarde die een plek zoeken en die een weg zoeken, een doel. Maar is er wel een ver doel hier? Je bent en blijft gebonden op aarde of niet soms? Je zit op aarde en je kunt wel op vakantie enzo, maar alsnog heeft ieder mens dezelfde mogelijkheden om zich voort te bewegen.

In principe zijn we allemaal gebonden aan dezelfde limieten, ondanks dat de een veel meer keuze's en kansen lijkt te hebben door kapitaal en geld. Toch zijn we in principe hetzelfde of niet?

Ik zit nu dus hier te denken, wat zijn de mogelijkheden

Je kunt in de winter op wintersport of je boekt een reis naar de zee. Actie vakantie of strand vakantie.

Tis altijd de keuze uit 2 keuze's. En dan kom ik weer bij het denken en zien. Waarom zijn er geen meer keuze's, waarom alleen vaak de keuze tussen wat zich direct laat zien in de realiteit? Gebondenheid aan de realiteit dus ook wel.

Sorry voor de warrigheid van het bericht, ik ben soms aan het filsoferen over de aard van het bestaan en hoe we allemaal hier op aarde zijn met z'n allen. Iedereen leeft op dit moment en er gaan mensen dood, maar ondanks alle omstandigheden zijn we allemaal op aarde en kunnen we niet zomaar weg en moeten we het doen met de middelen die we hebben.

En welke middelen zijn dat? Zijn er wel zoveel middelen? En dan gaat het me zeker niet alleen om dure middelen, het hoeft niets te kosten. Het gaat me om de vraag hoeveel middelen we hebben op aarde. Hoeveel verschillende soorten mogelijkheden. En dan is 0 kosten dus mogelijk, duur hoeft het niet te zijn.

De vraag komt naar voren door een lichtelijke verveling.

Zal straks verder gaan

Ik denk dus op dit moment dat het allemaal iets eenzijdig kan zijn, of ligt dat aan de interesses? Maar stel je hebt overal interesse in, dan is het toch nog steeds beperkt of niet?

Eye of the beholder - Metallica waar het ook gaat om beperking en imagination en keuze's en energie van + naar -.

Eye of the beholder lyrics


Do you see what I see?
Truth is an offence
You silence for your confidence

Do you hear what I hear?
Doors are slamming shut
Limit your imagination, keep you where they must

Do you feel what I feel?
Bittering distress
Who decides what you express

Do you take what I take?
Endurance is the word
Moving back instead of forward seems to me absurd

Doesnt matter what you see?
Or into it what you read
You can do it your own way
If its done just how I say

Independence limited
Freedom of choice
Choice is mad for you my friend
Freedom of speech
Speech is words that they will bend
Freedom with their exception

Do you fear what I fear?
Living properly
Truths to you are lies to me

Do you choose what I choose?
More alternives
Energy derives from both the plus and negative

Do you need what I need?
Boundaries overthrown
Look inside to each his own

Do you trust what I trust?
Me, myself and i
Penetrate the smoke screen I see through the selfishlie

Doesnt matter what you see
Or into it what you read
You can do it your own way
If its done just how I say

Independence limited
Freedom of choice
Choice is mad for you my friend
Freedom of speech
Speech is words that they will bend
Freedom with their exception

Do you know what I know?
Your money end your wealth
Your silence just to hear your self

Do you want what I want?
Desire not a thing
I hunger after independence lengthen freedoms ring

Doesnt matter what you see
Or into it what you read
You can do it your own way
If its done just how I say

Independence limited
Freedom of choice
Choice is mad for you my friend
Freedom of speech
Speech is words that they will bend
Freedom with their exception

Doesnt matter what you see
Or into it what you read
You can do it your own way
If its done just how I say

En dan sluit ik even af door te zeggen dat het beseffen al een zet in de juiste richting is. Beseffen van. Het besef dat het misschien wel eens niet helemaal zo geweldig hoeft te zijn zoals beweerd wordt, maar dan heb je nog altijd de mogelijkheden tot dromen en meditiatie en hypnose

En remote viewing wat ik vaker oefen.

Keep on smiling





Het begint met een juiste positieve stemming En daarna de creativiteit tot het openen van meer. Meer zien dan het eerste oog ziet Zoals je kunst maakt, kunst ontstaat ook zomaar uit het niets Een schilderij op wit doek, eerst is er niets en dan ontstaat iets. Wie weet gaat dat ook wel zo met kijken en zicht en visie. Dat je beter moet leren kijken en zodoende meer kunt zien Sowieso beseffen, leren beseffen en zodoende meer beseffen, beseffen en zien heb je dus ook. Je beseft dat er meer is achter de realiteit, en daarna ga je op zoek naar dat meerdere.

Zomaar een gedachte

Deze post zal ik later op de middag even samen vatten, wil niet warrig schrijven. Dus ik neem me wellicht straks even de tijd om het samen te vatten want wie weet hebben mensen er even geen zin in om alles door te nemen in lange versie.

[ Bericht 2% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 14-01-2007 14:05:28 ]
Verdwaalde_99zondag 14 januari 2007 @ 14:13
Typisch dromenvanger topic???

Het is zo dat ik dus vaker de vraag stel waarom er geen 1001 alternatieven zijn voor 1 bepaald gegeven. Vierkante Tv's. Okey, het zal wel zo zijn dat vierkante tv's het beste is voor onze ogen, maar toch vind ik het dan vreemd waarom het altijd vierkante tv's zijn. Waarom geen 3D tv met driehoeken, circels en vierkanten en vormen die nog niet bestaan waarmee je echt een beleving kunt krijgen die vele malen heftiger is? Zijn we nog niet zover, nog 3 nachtjes slapen?

I can't get no satisfaction valt nog mee, omdat het denken aan de aard van het bestaan genoeg satisfacton geeft. Maar eens wat meer alternatieven dus.

Op alle gebieden meer alternatieven.

Of moet je dan zelf alternatieven maken? Door te zien wat niet te zien valt door anders te denken?

Dit is de samenvatting van de vorige post

Ook de games-industrie, films en boeken. Nooit eens een uitschieter van 100 KM die zo anders is dan anders, dat je kunt zeggen van een doorbraak. Of zoek ik niet hard genoeg? Of verwacht ik teveel?

Ben best tevreden Alsnog vind ik het na al die duizenden jaren vreemd dat het zo eenzijdig kan zijn vaak. Achterstand lijkt het vaak op in mijn ogen.

Wie weet moeten wij mensen nog leren hoe we meer kunnen zien en hoe we meer kunnen maken en ontwerpen. Een soort evolutie of revolutie? Dat ons besef nog moet groeien? Dat we nog moeten leren hoe we zaken kunnen toevoegen?

Waarom is het niet iedere dag een andere rit in de achtbaan? Een achtbaan rit met visualisaties en beelden en effecten. Een achtbaan rit waar je zelf de achtbaan bent. Zomaar een vraag, wat voor wezens zijn wij We hebben na al die tijd de computer weten te maken en hebben internet gebouwd en hebben tv en dvd en schotel aan de muur. Wat is de piek straks in de toekomst? Zijn we in staat tot meer of zal het tot in de oneindigheid traag gaan?

En hoeveel kunnen we zien van special effects? Licht-flitsen en digital surround zijn we tot in staat van opvangen en beleven, maar hoe ziet dat over een X-aantal jaar eruit. Zijn onze zintuigen in staat tot een beleving van de heftigste trip? Of gaan we onze zintuiglijke waarnemingen uitbreiden met apparatuur? Net zoals je ogen kunt laseren op dit moment, kun je straks misschien de ogen laseren zodat je meer kunt zien dan tot nu toe het geval is?

Waar liggen onze grenzen en wat zijn onze beperkingen?

De 100 meter sprint rennen maar dan op ander opzicht, is dat binnen 0 seconde mogelijk? Of zijn we altijd gebonden aan ons menselijke lichaam en bewustzijn?

Is het nog wel truth of is het beter in wetenschap op de plek?

Ik heb dus meer vragen dan antwoorden. Waar liggen onze beperkingen? En hoe lang duurt het voordat we een piek halen? Hebben we ooit een piek gehaald? Hebben we ooit een hoogtepunt gehad in het bestaan of zitten we constant tegen de ondergrens aan?

Het hoeft niet eens pure adrenaline te zijn, het gaat om nieuwe belevingen en omgevingen en gevoel speelt ook mee. Het meemaken van het leven en dan is het vanzelf zo dat een wereldbeeld dat nooit veranderd niet satisfaction biedt, okey, de sneeuw-gebieden hebben geen sneeuw meer op dit moment, maar of dat zo positief is om te krijgen in het bestaan?

Zal het ooit veranderen en sneller gaan? Of zal het altijd decennia duren of eeuwen duren voordat er eens wat nieuws naar voren komt. Of is het straks zo dat het iedere dag anders is?

Ook hoe mensen omgaan met elkaar en hoe mensen zich uitdrukken in taal, niet eens zozeer de intelligentie maar het besef tot dieper doordenken en verder denken dan het huidige denken. Eens baanbrekend denken, en dan zeker niet om mij als baanbrekend denker te zien, ik probeer door te breken in het besef en denken maar het is verdomde moeilijk, eens een compleet andere visie hanteren is moeilijk. Alle boegen omgooien is moeilijk. Iets nieuws verzinnen is moeilijk. In de herhaling vallen uit gewoonte dat kan iedereen, iets nieuws verzinnen daar moet je creatief voor zijn. Creatief denken en misschien op die manier creatief zien

Ik roep maar wat. Topic is meer op de plek in filosofie en levensbeschouwing nu, er is vrij weinig paranormaals aan, maar ik ben gewend om hier topics te openen, ook een kwestie van gewoonte en in de herhaling vallen

Iets nieuws verzinnen, ik hoop dat er snel wat nieuws verzonnen gaat worden. Iets nieuws waar radio, tv en internet niets bij voorsteld. Een compleet nieuwe uitvinding. Een machine waarmee je .....alles kunt

En wat is alles kunnen? Wat is alles? Heeft alles ook beperkingen en limieten? Als je aan alles denkt, alles kunnen dus, als je aan alles denkt ben je vanzelf ook weer gebonden aan je creatieve vermogens dus alles heeft ook grenzen en limieten?

Wat is alles?

Doe maar - is dit alles



Wat is alles. Wat is ultiem? Hopelijk kan iemand mij eens uitleggen wat ultiem is en dan ultiem zoals ieder gezin wel een tv heeft. Ultiem wat iedereen aanspreekt. Niet alternatief ultiem maar algemeen ultiem. Een kick van adrenaline die algemeen geldig is. Een mogelijkheid of mogelijkheden die zo baanbrekend is of zijn dat je kunt spreken van een ultieme doorbraak.

[ Bericht 30% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 14-01-2007 14:37:54 ]
Verdwaalde_99zondag 14 januari 2007 @ 15:01
Ik ben erachter gekomen dat ik zelfs met 1 miljard euro niet tevreden zou zijn, geld maakt dus zeker niet gelukkig hier. Met geld koop je spullen die weer beperkingen hebben, een auto van 2 miljoen euro is een auto op 4 wielen die ook maar 360 KM per uur kan en dan ben je gebonden aan de snelheidsgrenzen in het verkeer. Iedere dag vakantie in een ander land, ook dan ben je afhankelijk van het aantal landen dat bestaat. Hawaii als ultiem en Miami als de place to be???? Ben je daar 2 maanden geweest dan ga je vanzelf weer op zoek naar wat nieuws, en dan ga je zolang op zoek naar wat nieuws, totdat je weer uitkomt bij het begin en dan moet je weer in de herhaling vallen.

Ik zoek iets nieuws, iets splinter-nieuws. Zo nieuw dat je kunt spreken dat het glinstert van nieuwigheid, en dan hoef ik dus niet de enige te zijn met die nieuwigheid, iedereen kan die nieuwigheid hebben, zolang het maar een unieke ervaring biedt die nieuwigheid.

Iets nieuws dat zo nieuw is, dat de wereld wel anders lijkt te zijn. Zo nieuw dat het een nieuwe geboorte lijkt te zijn

En dan kan ik denken aan een computer maar dat hoeft niet, het kan ook wat anders zijn. Een modern middel waarmee je meer kunt zien dus. Geen LSD als drugs maar wat anders. Gezonde drugs waarmee je dingen kunt zien die eerst niet te zien waren.

Of een computer met een gigantisch groot scherm waarmee de computer die trip of vakantie doet opwekken. De computer maakt de trip en jij kijkt naar de trip en maakt de trip mee. Zonder inname van drank of pillen of wat dan ook.

Je krijgt een trip in beeldvorm en je gaat in die trip leven omdat je in de beelden gaat stappen, je stapt de film of de game in als het ware. Dat spreekt me sowieso meer aan dan pillen of drank, alcohol is ook maar een middel dat tijdelijk werkt en de rest ook. Drugs Alcohol Beperkingen dus. En wederom herhalingen.

Zoals die ervaring van Vista die ik had toen ik even 1 uur vista probeerde, het bureau-blad bij Vista waar je echt diepte ziet, waar je al de neiging hebt om met je hand in het scherm te grijpen om voorwerpen uit het scherm richting de realiteit te halen.

Ik zoek games waarbij je niet gebonden bent aan de input van de programmeur. Ik speel niet vaak games omdat ik bewegings-vrijheid wil tijdens het gamen, ik wil niet in een game-omgeving rondlopen waarbij je niet verder kunt bewegen als je de tegen muren loopt waar je niet verder kunt.

Dan is een game zoals de realiteit een beetje, in de realiteit kun je ook niet verder dan Tokyo als je Tokyo ziet als verste punt. Dus op dat opzicht ben ik overal gebonden aan de grenzen die de maker erin heeft gezet mocht het gemaakt zijn door een maker. Maakt niet uit of het door een maker gemaakt is of vanzelf ontstaan is, die vraag boeit me niet, het gaat me nu erom dat je op een gegeven moment niet verder kunt bewegen omdat je het verste punt of de grens bereikt hebt. Zoals in de Trumann show een beetje, alleen in de realiteit zonder dat je als Trumann aanwezig bent in een film-studio die kleiner is dan de wereld.

Een nieuw soort spel of een nieuwe computer waar grenzen niet bestaan Geen grenzen en alles mogelijk. En dan is het vanzelf zo dat je weer afhankelijk bent van mensen die de computer produceren en die de software ontwikkelen, omdat het door mensen gemaakt wordt, ben je toch altijd afhankelijk van grenzen en limieten of niet soms?

Hoe kom je dan tot een situatie waar geen limieten meer zijn? Waar het zichzelf gaat uitbreiden op hoog tempo? Je voegt 1 woord in, en de computer gaat een film produceren waar de grootste fantasie film niet tegen op kan.

Je voegt 1 regel in en je krijgt een virtuele omgeving die maar blijft toenemen en toenemen. Vliegen en nieuwe kleuren en andere smaken en ervaringen. Nieuwe snelheden en nieuwe voertuigen, nieuwe wezens en nieuw alles.

En dan bouwt het zichzelf uit, het wordt groter en groter. En iedere minuut komt er wat nieuws bij.

En dan uiteraard de keuze per persoon om plaats te nemen in die achtbaan rit of thuis te zitten in Frankrijk in de tuin met wijntje en boek over hoe je pantoffels moet dragen.

Een doorbraak

Nu ga ik gamen

Ik ga nu gamen om te kijken in hoeverre de makers van de game in staat zijn tot het creeëren van een nieuwe omgeving en beleving. Ik ga niet gamen met verwachtingen, ik ga gamen om te kijken of de maker van de game in staat was tot het produceren van een compleet nieuw besef. Ik ga kijken in hoeverre je als mens een nieuw imago aanmeet in de vorm van het karakter van het spel waar je mee speelt.

Gamen is okey

Maar dan ga ik nu eens met minder hoge verwachtingen gamen, niet meteen het hoogste van het hoogste verlangen maar eens tevreden zijn met wat aangeboden wordt. Games genoeg die hier liggen dus ik ben even weg

Topic zou zo in games kunnen passen dus

Ik schrijf de meeste topics in the truth maar ik zal in de toekomst beter moeten selecteren, dit gaat meer om games en nieuwe werelden op de computer. Mijn hoop in dit topic is op dit moment dat de makers van games ooit in staat zijn tot het maken van zo'n game, dat het niet van echt te onderscheiden is.

En dan mag de scientology church wel tegen games zijn

De scientology church heeft niets te willen en heeft al helemaal geen commentaar te leveren op games, ik ben opgegroeid met de commodore 64 dus de waarde van games weet ik wel degelijk in te schatten Net zoals films met fantasy erin die geloofwaardig overkomen. Animatie-films en cartoons



Is dit nog truth-waardig

Misschien wel

[ Bericht 5% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 14-01-2007 15:13:30 ]
Daniel.Jzondag 14 januari 2007 @ 15:24
Wat voor game speel je dan dv.
Verdwaalde_99zondag 14 januari 2007 @ 15:35
Ik ben nu bezig met installeren van Morrowind - The elder scrolls III, the sequal of arena and daggerfall.. Niet het nieuwste deel maar een ouder deel. Nieuwste deel wil ik ook eens gespeeld hebben maar ik heb dus een andere videokaart nodig die ik nog ga aanschaffen. Wie weet is dit deel van 2002 ook goed genoeg. Nieuwe videokaart kost 600 euro dus dat is niet mis. Maar dat is voor later. Als ik me echt ga storten op het gamen dan wil ik ook ooit een xbox en playstation maar op de pc gamen kan ook al een hele ervaring zijn.

AnkH wilde ik gaan doen maar ik kreeg dat spel niet aan het draaien en daarbij is het de Duitse versie en dat speelt niet zo prettig als het Engelse origineel.

Prince of Persia wil ik ook wel doen en Indiana Jones en de rest van lucasarts. Eens kijken hoe de beleving is straks. Maar ik wil niet om de 30 minuten wisselen, ik wil eens 3 uur met 1 game bezig zijn achter elkaar. Vaak speel ik ook games die ik al 5 keer heb uitgespeeld, en dan is het gewoon omdat het verhaal zo okey is, het zou zo een film kunnen zijn zoals Zak Mc Cracken en the alien Mindbenders en Indiana Jones and the fate of atlantis, zulke games kan ik ieder jaar 5 keer spelen zonder dat het me echt verveeld. Alleen al het idee dat je ontdekkingsreiziger bent met je karakter en als je dan echt in de game zit dan lijkt het net alsof je echt bezig bent met ontdekken van schatten en geheime zaken. Broken Sword heb ik nog liggen alle 3 de delen ( origineel dus) en nog veel meer. Heb zoveel games dat ik de komende 3 jaar vooruit kan als ik non stop doorga. The game the longest journey nog en zoveel meer Allemaal adventure.

Even omschrijving geven van de game zoals het op de cd-hoes staat van morrowind.

Ga je een heroische krijger zijn of een stiekeme dief?
Jij schrijft het verhaal.

Ervaar een volledige vrijheid van gameplay: speel welk character je ook kan bedenken, maar realiseer je wel dat jouw acties het verhaal beinvloeden.

Stap in een reusachtige en overweldigende virtuele wereld: verken de volledig handgemaakte wereld waarin interactiviteit nieuwe grenzen bereikt

Ga je de gigantische wereld verkennen of ga je alle quests oplossen en de waarheid achterhalen? Jij alleen kan die vragen beantwoorden.

Mooie beloftes maar dan is het de vraag of het wel echt zo geweldig is natuurlijk. En daar ben ik binnen een korte tijd achter, als het meteen verveeld dan stop ik dus ermee. En dan zoek ik weer wat anders uit.

Zak McCracken en the alien Mindbenders is dus een game die ik in 1 ruk uitspeel, en maniac Mansion ook en nog meer van zulke games ook. Hoe het verhaal in elkaar zit dus. Apart en vreemd, goed verzonnen en alsnog geloofwaardig en mogelijk om echt te kunnen zijn, ondanks de vreemde zaken in de games.

[ Bericht 6% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 14-01-2007 15:42:04 ]
Daniel.Jzondag 14 januari 2007 @ 15:41
Morrowind heeft ook een editor waarmee je zelf de hele wereld (inclusief equip etc) kunt samenstellen amar dat is wel erg ingewikkeld, kan ik wss neiteens.

Ik speel Ultima Online (nouja speel, ik ben Staff op Ultima online, ik maak quests etc)
Dat is pas vrijheid
Verdwaalde_99zondag 14 januari 2007 @ 15:44
Ultima ken ik niet, dan moet ik eens gaan zoeken op internet over hoe het eruit ziet. Is dat een game waar je voor betaald om te mogen gamen online? Er zijn toch games waar je 50,000 euro in kunt hebben zitten in echt geld? Karakters en krachten kopen in the game en huizen bouwen en nog meer? Zo dacht ik ooit te hebben gelezen dat iemand bij een andere persoon iets gewist had online, en toen was het duizenden euro's aan schade. Pasword was gestolen en toen hadden ze voor de "gein" alles gewist.

Met echt geld neppe dingen kopen.

Wat the hell is echt en wat the hell is nep? Een huis waar je zelf in leeft en loopt en waar je eet en slaapt en drinkt en waar je tegen de muur loopt omdat de muur van beton is, of een huis waar je niet in leeft, maar wel het idee kunt hebben dat je erin leeft op een andere manier. Virtueel en echt?

Lijkt mij dus wel wat, een virtuele omgeving waar je echt in kunt lopen

Dat je plaats neemt in het spel. Dat je onderdeel vormt van het spel.

Hoe morrowind is weet ik niet, het spel is net geinstalleerd dus ik ga zometeen even proeven aan het spel, of het geloofwaardig overkomt en of ik het idee heb dat ik meegesleurd wordt in the game.

Het spel moet me aanspreken dus, een spel als Zak McCracken en Maniac mansion en nog meer van lang geleden met ouderwetse graphics daar kan ik helemaal in mee gaan. Ondanks dat het oud uitziet. Het hoeft niet het nieuwste van het nieuwste te zijn.

Goblins heb ik een tijd geleden gespeeld, heel oud en alleen maar puzzelen, maar wel leuke gameplay

Gameplay is de juiste term De gameplay moet in orde zijn en dan is het per persoon verschillend wat je aanspreekt, net zoals je in het echte leven verschillende interesses toont.

Wat voor de een geweldig is om te spelen, dat is voor de ander saai

Genoeg geschreven nu Ik ga gamen. Schrijven zie ik ook als gamen een beetje, als ik schrijf dan ben ik ook bezig met een soort van spel om een bericht juist in elkaar te zetten, als ik schrijf dan moet ik ook moeite doen om het bericht vorm te geven zodat het leesbaar is alsof het een opstel is dat je moet schrijven voor examen Nederlands op de HAVO.

Essays en opstellen schrijven als game. Iets ontwerpen dus. Zelf ontwerpen met een level edittor. Zelf vorm geven aan. Of de rit uitzitten die anderen voor je opgesteld hebben.

En dan kan ik de grens verder doortrekken over het leven van alledag, is het leven van alledag ook een game en heb je als mens ook een rit gekregen die je zelf verder kunt ontwikkelen? Je krijgt standaard zaken en een basis, en met die basis ga je proberen om meer inhoud te geven aan je bestaan.

Basis zaken als onderwijs en zintuigen en dan uitbreiden van

Wie weet zijn we allemaal wel een soort van hoofd-personage in een spel, dat we allemaal een karakter zijn van ons eigen spel. En dat het einde van het spel nooit in zicht hoeft te zijn. Dat je altijd uitwegen moet zoeken als mens binnen het spel.

Zie ik het bestaan als game of spel, dan kan ik met vrede verder gaan dag in dag uit, dan ben ik makkelijker in staat tot nemen van beslissingen en aangrijpen van kansen. Een spel heeft als doel uitspelen van het spel, maar of het leven het doel heeft tot uitspelen?

Is het niet zonde als een game is uitgespeeld? Ik baal altijd als het spel is afgelopen. Maar dan is er altijd een nieuw spel dat je kunt kopen. En zo komt er iedere dag wel een nieuwe game bij. Ze blijven ontwikkelen.

En zo kun je als mens ook blijven ontwikkelen. Door interesse te blijven tonen en door andere zaken Een doel hebben.

Op deze manier geef ik dus zin aan mijn bestaan, vaak zie ik de zin niet in van het bestaan en dan zoek ik iets wat wel zin geeft, en dan zie ik het al snel als spel

Loyal to the game. Let's play

Just do it

Etc etc

[ Bericht 33% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 14-01-2007 15:55:54 ]
Verdwaalde_99zondag 14 januari 2007 @ 16:03
Het gaat dus zeker ook om competitie in het leven. En zeker niet alleen in games op de computer maar ook sport en spel in de realiteit buiten de computer om. De lat hoger leggen zodat je steeds vooruit gaat en zodat je steeds jezelf nieuwe stimulans biedt om door te gaan. Heb je 50 gehaald als waarde en leg je de lat niet richting de 51 dan stopt het vanzelf, je staat niet meer op, je hebt geen doel meer en het stagneert allemaal.

Iedere keer de lat hoger leggen is niet makkelijk merk ik zelf. Af en toe zie ik niet in dat het draait om de lat hoger leggen en competitie tegen jezelf en anderen. Competitie tegen jezelf dus zeker ook, individueel misschien nog belangrijker dan competitie tussen meerdere individuen onderling. De competitie van iedere dag het beste uit de dag halen voer je toch echt met jezelf of niet soms De competitie van doorgaan zelfs al is het niet makkelijk altijd. Die competitie van overleven in het bestaan is competitie die je met jezelf voert. Anderen kunnen je het leven zuur maken tijdens die competitie maar dan nog is het een spel tegen jezelf.

Bij het opstaan zeggen van...." Let's kick some ass".

En dat staat vanzelf makkelijker op. Je kunt het hoofd laten zakken of je gaat recht op je doel af met gedoseerde stappen of met grote stappen, maar het begint met kleine stappen, als kind moest je ook leren lopen door kleine staptjes te leggen, daarna ga je grotere stappen nemen, maar in 1 keer naar de maan springen lukt niemand.

Zolang het bestaan maar uitdagend blijft. Anders dut ik in mijn geval compleet in. Als ik geen competitie en spel zie, dan heeft het geen zin meer. Nu zie ik wel het spel in, en gaat de dag vanzelf voorbij als een trein en dan kan ik dus 12 maanden of langer aan een stuk doorgaan in een lekker ritme omdat het spel lekker doorgaat en omdat het prettige inspanning is.

Topic past dus echt beter in levensbeschouwing thuis nu Maar zo streng is de moderatie niet. Dus dan kan het hier ook blijven staan.

De truth betekend de waarheid of niet?

De waarheid van het bestaan en wat is de zin van het bestaan, hoe hou je het bestaan aangenaam en hoe blijf je lekker doorgaan en doorgaan en doorgaan.

Ogen open en zien dat iedereen aan het spelen is in het spel. Iedereen wilt winnen en iedereen kan winnen. Als sportieve verliezer ben je ook een groot winnaar. Maar individueel gezien kan iedereen winnen zonder verliezers.

Gaan 1000 mensen individueel hardlopen en gaan ze voor zichzelf de grens hoger leggen en willen ze voor zichzelf meer presteren en harder lopen en sneller lopen binnen een snellere tijd, dan winnen 1000 mensen zonder dat 1 persoon verliest.

Individuele sporten

Everyone is winner

Is that the truth

[ Bericht 6% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 14-01-2007 16:09:30 ]
Verdwaalde_99zondag 14 januari 2007 @ 16:16
Bovenstaande bericht doet mij dus goed, laatste dagen moeilijke dagen gehad, ook door stoppen met roken en dan zoek ik dus constant naar een manier om het leven weer zin te geven zodat het leven weer vanzelf gaat. Een dag kan in mijn geval soms echt een veldslag zijn. En dan zijn het de laatste dagen vanaf 2 januari constant veldslagen geweest. Vechten tegen een zwaar gevoel waarvan ik dan de indruk krijg dat ik het niet win tegen dat slechte gevoel, dan lijkt het zware en slechte gevoel te winnen in de competitie en dan lijk ik van alle kanten te verliezen.

En dan moet ik dus vechten tegen het zware gevoel door te zoeken naar zingeving in het leven, ik moet een doel vinden en zelfvertrouwen opwekken zodat ik de man met de hamer kan verslaan die het slechte en zware gevoel heet. En dan zeker niet alleen nu vanaf 2 januari door het stoppen met roken dat zware gevoelens met zich meebrengt, ook de depressies van afgelopen jaren die soms wel 1 jaar lang duurden waren veldslagen. Uitputtingsslagen waarbij je soms de handdoek in de ring gooit maar zo gaat dat in het spel wel eens. Niet ieder mens gaat op sokken door het leven zonder ballast. Soms krijg je ballast en dan is het spel even zwaar, en dan lijkt het ook wel eens een oneerlijk spel te zijn als je de indruk krijgt dat je het niet kunt winnen van de man met de hamer.

Maar win je dan weer door een juiste instelling aan te meten, dan voel je je een echte winnaar En dan kun je met je overwinning weer een paar maanden vooruit, totdat de volgende veldslag eraan komt. En dan leer je weer ervan en zo wordt je slimmer in het spel en zo kun je ontwijken en beter verdedigen en je leert beter aan te vallen en te incasseren en zo leer je dus steeds beter om als personage in het spel het spel uit te spelen voor zover het spel uitspelen mogelijk is.

En zelfs in tijden van makkelijke dagen/weken/maanden of zelfs jaren, gaat het spel door. Alleen richt je je dan niet op het vechten tegen de man met de hamer, je gaat dan zelf andere zaken toevoegen die niet staan voor vechten tegen zware gevoelens van depressie. Je gaat dan inhoud geven aan je bestaan.

En zo schrijf ik dus op hoe ik denk over het leven, en vanzelf zie ik het leven rooskleurig in. Dus dan is het vanzelf ook weer een beetje ontopic, want wat je denkt ga je niet alleen zien, je manier van denken kan je hele voelen bepalen.

Van gigantisch depressief, tot een winnaar die optimistisch is en het gevoel heeft dat geen enkele opdracht te zwaar is.

Van schijnbare verliezer in het spel, tot overwinnaar.

En alsnog is het geen game over.

Uitdagingen genoeg, zolang de interesse maar daar is.

Dus nu zeg ik weer van, het hoeft niet allemaal splinter-nieuw te zijn. Ook oude zaken als geschiedenis zijn interessant. Nu zeg ik alles is interessant. En dat heb ik bereikt door even anders te denken

Wat je denkt ga je niet alleen zien, wat je denkt zo ga je je ook voelen

It's all between the ears

En dan kaart ik even aan waarom ik vaker van die aparte verzinsels heb, dat hoort dus ook bij mijn spel. Als ik kom met de meest vage zaken en visies en theorien dan is dat niet omdat ik compleet gestoord ben, dan komt dat omdat ik zoek naar een andere weg binnen het spel. Ik ben dan actief op zoek naar een andere manier van denken.

Ik schrijf dan die "vage" zaken alleen hier op, in het echt praat ik zelden tot nooit erover omdat mensen geen behoefte hebben eraan. Hier is het makkelijker schrijven over vage visies en theorien omdat je hier mensen niet meteen lastig valt ermee. Hier kunnen mensen het lezen of niet, hier kunnen mensen het wegklikken.

Maar goed, genoeg mensen verklaren mij nog voor gek, terwijl ik puur en alleen bezig ben met een spel. Zit ik vast in mijn visie, besef en denken, dan kom ik wel eens met de meest "idiote" visies en zaken en ga ik zelf ook wel eens wat tot leven roepen van beeldmateriaal.

En dat kun je gek noemen of je zegt dat ik bezig ben met spitten en uitwegen zoeken.

Je kunt commentaar leveren of je denkt mee. Commentaar leveren zoals veel mensen doen is ook de makkelijkste manier. Commentaar leveren kan iedereen. Zoals je vaak ziet, onzin, bullshit, neem je pillen in. En dan constant hetzelfde commentaar. Zulke mensen weten niet hoe het spel werkt. Ze leveren alleen commentaar en dat is het enige dat ze doen in het spel.

Wat schiet je daarmee op? Niets. Commentaar kan goed zijn, maar constant hetzelfde commentaar En na 100 keer commentaar is het wel genoeg geweest met commentaar. En dan heb ik het niet over commentaar richting mijn adres alleen, ik heb het over commentaar in zijn algemeenheid. Sommige mensen leveren constant commentaar, en niet alleen online maar overal.

Je hebt de klagers in het leven die hun hele leven commentaar hebben op het bestaan, mensen die hun hele leven klagen en klagen. En nooit wat doen aan de situatie. Dat zijn de mensen die de losers zijn. Mensen die over alles wat te klagen hebben, nooit eens wat positief te melden hebben, doen alsof ze het oh zo zwaar hebben.

Ook die mensen hebben een naam in het spel. Alleen ben ik de naam ff kwijt.

[ Bericht 13% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 14-01-2007 16:22:44 ]
Verdwaalde_99zondag 14 januari 2007 @ 16:24
Nu gamen

Wordt vervolgd. Het is eerder filosofie. Hoe ik denk dat het in elkaar zit.

Let's play some game

Dus ik ben weg. Afwisseling doet ook wonderen. Vandaar even afwezig. Nieuwe inspiratie opdoen, zit ik hier de hele dag zonder afwisseling dan kom ik niet verder in het spel.
Daniel.Jzondag 14 januari 2007 @ 17:56
quote:
Op zondag 14 januari 2007 15:44 schreef Dromenvanger het volgende:
Ultima ken ik niet, dan moet ik eens gaan zoeken op internet over hoe het eruit ziet. Is dat een game waar je voor betaald om te mogen gamen online? Er zijn toch games waar je 50,000 euro in kunt hebben zitten in echt geld? Karakters en krachten kopen in the game en huizen bouwen en nog meer? Zo dacht ik ooit te hebben gelezen dat iemand bij een andere persoon iets gewist had online, en toen was het duizenden euro's aan schade. Pasword was gestolen en toen hadden ze voor de "gein" alles gewist.
Ja dat kan bij ons ook, donating heet dat en daarmee kun je dus items ingame krijgen die op andere manieren niet te krijgen zijn, het geld daarvan gaat naar de serverkosten natuurlijk.

Ultima online is de moeder der alle mmorpg's
en het spel is nogsteeds actief.
Nu is het van EAsports (overgenomen) en die verneuken behoorlijk veel ervan dmv patches en item/statwhoring maar gelukkig zijn freeshards niet illegaal.

wij hebben dus zon freeshard (een shard waar je op in kunt loggen waar wij alles hebben ge customised, dat kost dus niks heb je alleen het spel voor nodig, en op deze site kun je heel veel over het spel lezen:
http://uo.stratics.com

Het spel is best groot en er zijn veel tools voor zoals Razor (hulpprogramma), Easyuo (hulpprogramma) Uogateway (portal), Connectuo (portal) etc..

Via bijvoorbeeld gateway of connectuo kun je inloggen op een freeshard (gratis)
elke freeshard is een individuele wereld en je kunt dus ook niet met je character van een shard op een andere shard inloggen.

Onze shard heet trouwens Next~chapter
voor als je het eens gaat proberen.
Morwenmaandag 15 januari 2007 @ 03:26
Everybody wants to rule the world, misschien is het wel veel simpeler. Gewoon genieten en ik denk idd dat er wat er tussen je oren zit zich manifesteerd. Ik heb ooit eens een hele negatieve gedachte gehad, ik dommelde weg en de hele kamer krioelde van de spinnen letterlijk, voor mijn gevoel. Dat KAN dus heel echt aanvoelen maar is het niet, wat als er mensen zijn die constant in een soort droomtoestand leven. Is dat dan minder echt? Voor hen zeker niet...........Oordelen is makkelijk, maar ik weet wel beter
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 14:02
Genieten sowieso Morwen Ik probeer zeker te genieten van alles

Droomtoestand leven even, ik heb ook het idee dat ik vaak in een droom-bewustzijn leef Het is dat er harde muren zijn waar ik niet doorheen kan lopen Anders zou ik al helemaal gaan denken dat het een grote illusie is allemaal.

Het feit dat voorwerpen stoffelijk zijn en het feit dat het menselijke leven stoffelijk is dat is voor mij dan het enige waarvoor het vast staat dat het geen droom zou kunnen zijn. Is het een droom dan is het een droom waar je je behoorljik pijn kunt doen als je iets breekt In echte dromen breek je nooit wat.

Ik zal eens gaan kijken op die site later Daniel over dat spel

Was je wakker toen je die spinnen zag Morwen? Of was je echt aan het dromen? Ik droomde vannacht over vuur in een gebouw en ik zag de vlammen naar boven schieten, leek dus ook echt te zijn, maar alsnog was ik me er wel van bewust dat ik aan het dromen was op dat moment.
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 14:34
Zometeen even naar de bibliotheek boeken halen over filsofie en de psyche

En dan ga ik voortaan in wetenschap & filosofie vaker posten. Topics als deze zijn niet om in the truth te zetten dus vanzelf horen ze hier niet thuis.

Vrijheids-besef dus daar wil ik over lezen, eerst een diepe gedachte van een auteur ter hand nemen en inzien, en vervolgens kijken of het wat in werking zit in mijn besef. Vaak merk ik bij juiste gedachtes en visies dat het bij mij wat in werking kan zetten. Het kan me omhoog halen en laten vliegen zoals ze dat bij red-bull laten zien. 1 juiste visie geeft me vleugels

Als ik ook maar 1 hele mooie gedachte lees die voor mij voor de hand liggend is en ik ga zelf die gedachte verder uitwerken dan kan ik echt opleven alleen doordat ik een bepaalde gedachte mee naar achteren of naar voren neem.

Het denken dus weer, hoe je denk zo ga je je je voelen en dan zie je vanzelf ook weer meer nut in. Je ziet dan het nut in van het bestaan. Ook dat is een vorm van zien En alsnog zit het allemaal tussen de oren.

Gisteren even gezapped op tv en toen kwam ik een praat-programma tegen waar ze het hadden over geluk. Dat geluk niets met spullen te maken heeft maar met wat je denkt en met het hart waren ze bezig en met de buik.

In mijn geval is het vooral de manier van benaderen met het hoofd. Ik kan door anders te denken alles rooskleurig zien en vliegen boven de aarde van de adrenaline omdat ik het bestaan juist benader, doe ik het net andersom dan zit ik in de put en voel ik me van alle kanten opgesloten en opgejaagd.

Laatste keer ben ik uit de depressie gekomen door slechts 1 gedachte te lanceren die voor mij veel betekende, een gedachte met inhoud die ik verder kon uitwerken. 1 gedachte en plots klaps weer vol tot bloei komen Zo kan het dus gaan.

Maar nu dus invoeren en daarna even goed zoeken naar juiste boeken

De oppervlakte was ik gisteren even aan het denken aan. Oppervlakkig of diepzinnig. Ik heb diepte nodig om te spitten en via de diepte zet ik me af richting de hoogtes zodat ik ga vliegen. Ik kan niet via de oppervlakte vliegen.

En dan heeft het topic helemaal niets meer met the truth te maken dus Het is zo "normaal" als dat een banaan krom is. Maar of het normaal is dat je met 1 gedachte kunt vliegen? 1 goed besef en maanden vliegen van adrenaline? Een gedachte die jou ophoog trekt uit het dal? Wie weet is dat wel normaal
jogymaandag 15 januari 2007 @ 15:08
Als je ooit een poging wilt wagen tot vliegen is het advies om het vanaf de grond te proberen DV . En ja, het hele levensgeluk zit eigenlijk gewoon in je eigen perspectief. Je kan tig miljoen op de rekening hebben en nog doodongelukkig zijn en een straatarm gezin kan zielsgelukkig zijn. Ligt er maar net aan waar je je waarde aanhangt. En dat gedeelte van dat de mensen er zijn voor het vermaak van andere dat geloof ik niet zo, al zit er wel een kern van waarheid voor zover ik geloof dat het hele zooitje in elkaar steekt dus. Ieder mens komt uit dezelfde energie en ervaart hoe het is om afgescheiden te zijn van 'het alles wat is' en zodoende zit je eigenlijk al in een kosmisch spel van ervaringen en belevingen die je niet zou kunnen ervaren als je niet bent zoals je bent. Een spel van 80 jaar per keer waarna je weer terugkeert naar het verbonden geheel na dit leven en daarna weer terugkeert als een ander iemand/iets. Misschien wel op een andere planeet die een hele andere manier van handelen heeft ofzo .
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 15:36
Sowieso met beide benen op de grond Jogy Je kunt ook met beide benen op de grond meters boven de lucht vliegen op hoge snelheid. Je hoeft niet uit een vliegtuig te springen om de kick van vliegen te ervaren, wie weet is op de juiste manier met beide benen op de grond vliegen nog wel een grotere adrenaline kick.

Energie speelt inderdaad ook mee. Door fout te denken kan je hele gevoel van kracht afnemen, en door juist te denken kun je vol zijn van energie. En zit je dan vol van energie dan is het vliegen weer makkelijker. Vliegen met je hoofd, op hoge snelheid vliegen met beide benen op de grond.

Snelheid komt dan naar voren misschien wel. Snel opvangen en snel conclusies denken en snel afronden van een gedachte. Een vraagstelling snel aanpakken en het antwoord snel geven zodat je op hoge snelheid bezig kunt zijn om je eigen vragen te beantwoorden.

1001 vragen en 2002 antwoorden in 30 seconde tijd

En wat gebeurt er als er geen vragen meer zijn? Wie weet komt dan het vliegen wel naar voren of niet?

100 vragen zorgen ook voor ballast. Vragen staan toch voor onzekerheid of niet? Als ik niet weet hoe dit of dat zit en hoe zus of zo werkt en hoe ik er het beste mee kan omgaan dan weerhoudt mij dat in het vliegen en snel leven.

Geen vragen meer vind ik dus ook wel prettig. Eens het gevoel hebben dat alles verklaard is wat je wilt verklaren. ( En dan is het maar de vraag of alles te verklaren valt, ligt er weer aan waar je mee bezig bent).

Geen vragen meer en alles is verklaard, en dan kun je even de remmen los gooien.

Met beide benen op de grond

Eens niet denken en niet vragen stellen en geen antwoorden zoeken. Even alleen maar bezig zijn met beseffen dus ook wel. Alleen het besef van in leven zijn. En dan heb je weer de kans dat de vraag naar voren komt welk besef van in leven zijn ter zake doet. Wie weet zijn er wel meerdere beseffen van in leven zijn.

Maar die vraag kun je dan maar beter even afschuiven voor op een later moment te behandelen

Even niets afvragen, plaats nemen in de rit, en de seat-belts vast maken en dan lanceren.

Met beide benen op de grond, als je het contact verliest met de grond dan vlieg je alle kanten op. Die kans zit er dan dus zeker in. Als je altijd met je voeten contact houdt met de bodem, zul je niet snel verdwalen.
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 18:00
Ik heb wat ik nu ga schrijven al eens geschreven hier op fok!

Ik was een keer op zolder in bed en ik zag een tovenaar in het donker op het plafond in zijn tovenaars-kamer, alsof mijn zolderkamer een extra verdieping kreeg waar die tovenaar woonde . Moet wel even erbij vermelden dat ik boswandeling van flugel gedronken had maar dat was geen hele fles. Dat waren 5 kleine flesjes en nog wat bier.

Ik was aan het fantaseren en denken over een tovenaar en toen kwam een tovenaar naar voren met een tovenaarspak. Ik wilde die tovenaar dus zien maar het was alleen de gedachte aan een tovenaar in een pak in een ruimte.



Zo zag die tovenaar eruit alleen in de vorm van een mens met baard dus ook. Hij zag er menselijk uit maar had ook iets van een cartoon over zich.

Die tovenaar had dus een typ-machine waarop hij aan het slaan was. Ik heb dat al eens geschreven maar het past hier dus echt op de plek. Boven in die kamer en hij keek naar beneden en was de hele tijd moppen aan het tappen en ik kwam niet meer bij van het lachen om 01:00 's nachts. Heb op de tong gebeten van het lachen en heb dus echt op de grond gelegen van de buikpijn van het lachen. Ik wilde niet het hele huis wakker maken dus ik moest me inhouden maar het lachen kon ik niet inhouden, moest in de broek zeiken van het lachen en viel bijna de trap af omdat ik naar de wc moest.

Die tovenaar met zijn machine van lucht

Die sloeg met beide vuisten op die typmachine en vertelde dat zijn magische typmachine wondere dingen naar voren kon brengen, surprises kwamen uit de muur en ik zag die surprises in de vorm van lichtbollen dus ook uit de muur komen van zijn kamer waar hij zat te rammen op die typmachine. om nieuwe surprises te krijgen, het was een ADHD tovenaar die heel kort genoot van een surprise en daarna weer een X-aantal seconde begon te rammen op dat ene ding, die tovenaar wilde constant iets nieuws zien wat hij naar voren toverde, en had hij wat gevonden uit het nieuwe, dan was hij binnen no time weer uitgekeken erop en begon hij weer wat nieuws op te wekken de hele tijd.

Hij ramde dus op die typmachine en er kwamen super veel surprises in de vorm van vakken en bollen en vierkanten naar voren en toen ging die tovenaar super snel kijken wat voor surprise erbij zat van de 1001 surprises die naar voren kwam, en toen zocht hij uit al die mogelijkheden 1 goede surprise uit en daarna keek hij naar die surprise en had hij even plezier van de verrassing en begon hij weer te rammen op die typmachine.

Eerst met zijn vuisten rammen op die typmachine en daarna begon hij zelfs met zijn voeten en benen in de lucht te springen en te rammen op die typmachine. Die film in 3D die heeft ongeveer 30-40 minuten geduurd en ik heb minstens 15 minuten daarna op de grond gelegen omdat het pure humor was.

En toen zei die tovenaar. "Zal ik alle mensen een puntmuts geven zodat ieder mens kan toveren zoals mij".

En dan vraag ik me af. Is boswandeling echt zo'n trip middel met 15 procent alcohol. Was het de boswandeling en het bier die zorgde voor die trip. Fear and Loathing las vegas leek het op, alleen een leuke trip vol met humor.

Ik dacht aan een tovenaar en toen zag ik een tovenaar



In 2006 was dat dus, ergens in november/december. Heb nog nooit zo hard gelachen in mijn leven. Dumb & Dumber was een hoogtepunt ergens in 1990. Hoe hard ik in november/december 2006 gelachen heb om die tovenaar dat was niet normaal.

Rolt op de grond van het lachen zoals ze dat hier op internet vaker gebruiken, ik was dus echt aan het rollen over een breedte van een aantal meters. Rollen van het lachen, bij dumb& dumber was het bijna rollen, toen lag ik op de grond van het lachen.

Maar het leken wel echte film beelden te zijn, 3 dimensionale filmbeelden en dan ook echt het idee hebben dat die tovenaar met jou aan het praten is. Interactief was het dus ook. Ik zei ook vaker wat terug en kreeg antwoord bij alles wat ik zei

Harry potter is er niets bij

[ Bericht 3% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 15-01-2007 18:08:57 ]
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 18:12
Maar goed, het was dus wel met boswandeling, een trippende eend in het bos op de verpakking.

Waarom kun je niet altijd zulke beelden naar voren toveren voor jezelf?

Hoef je nooit meer films te huren, je fantasie slaat op hol en je fantasie maakt films waar hollywood totaal niet aan kan tippen.

Een film van je eigen fantasie die onperkt doorgaat.

Ze zeggen toch niet voor niets dat sommige mensen een levendige fantasie hebben? Dat fantasie tot leven kan komen zeggen ze toch ook niet voor niets? En dan kom ik nu uit op fantasie. Dat ook weer te maken heeft met denken en inbeelden. Wat je inbeeldt ga je zien. En dan zonder voorgekauwde stof als films uit hollywood als Harry Potter.

Wat is nu leuker? Je eigen fantasie die een 3 dimensionale film laat zien of een statische film als Harry Potter waar je afhankelijk bent van de vastgelegde beelden door de producer?
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 18:36
Jogy wat jij zegt over vliegen met beide benen op de grond even

Je kunt ze ook zien vliegen met beide benen op de grond. Je kunt vliegen en je ziet ze vliegen. Af en toe ze zien vliegen is niet erg. Maar dan niet zoals fear and loathing Las Vegas dat je vleermuizen ziet vliegen waar je angstig voor wordt zodat je ze gaat wegslaan met een vliegenmepper.

Een tovenaar zien vliegen, zoals ik ook een keer een moderne Sinterklaas zag vliegen met laser-geweren in de extra ruimte op zolder. Ook een 3D real-life animatie waar ik direct interactief contact mee had.

Die sinterklaas die zag ik vliegen zonder flugel dus. Die sinterklaas die had ik ook met fantasie opgewekt en dat is dus voor mij al een hele mooie toevoeging in het leven. Een eigen film lanceren waarbij ik niet hoef te regisseren als regisseur. Een film lanceren zonder moeite en dan een film met interactie die echt om je heen gebeurt alsof je het helemaal meemaakt.

Ik mis die tijden dus, in november en december 2006 voor het eerst kennis gemaakt met die persoonlijke manier van entertainment. Zonder straal bezopen te zijn want voordat het gebeurde heb ik nog gelezen in een boek en lezen in een boek dat lukt niet als je dubbel ziet van de alcohol.

Als ik het heb over de zin van het bestaan dan heb ik het direct over zaken zoals ik net schreef hier. Films zien die zo echt lijken en waar je zo deel van uitmaakt dat het niet van nep te onderscheiden is. Een extra toevoeging aan de realiteit en dan dubbele pret beleven omdat je het zo meemaakt dat het lijkt alsof het een onderdeel vormt van je bestaan.

Weet niet of mensen hier al eens in Disney Land Parijs geweest zijn naar die bioscoop waar je een 3D Brilletje moet opzetten en waar je een olifant ziet vliegen die je wilt aanraken omdat je denkt dat die olifant echt aan het rondvliegen is voor je neus. Zo'n ervaring was het wat ik dus had, zonder 3D bril en zonder bioscoop scherm. Het bioscoopscherm was de duisternis waar ik me in bevond. Het scherm was groter dan de kamer waar ik in lag. Het dak van het huis leek wel weg te zijn en het scherm leek wel zo groot te zijn als de hemel van de lucht waar de zon schijnt.

Het lukt me trouwens niet in het licht, als het donker is lukt het me wel vaker. Zo zie ik ook vaker licht-flitsen in het donker in bed, gekleurde regenbogen die vaak overkomen alsof er meer kleuren in zitten dan de huidige regenboog die je ziet als er zonneschijn na regen komt.

Dat is dus een groot voordeel van de duisternis voor mij, ik zie meer in het donker. In het donker zie ik alles zwart, en als ik dan met ogen open in het donker ga kijken dan komt er vaak genoeg wat naar voren. En dan zeker vaker dan die 2 keer van die tovenaar en moderne sinterklaas in ruimteschip en met laserstralen.

Alsof de ogen meer kunnen zien in het donker Darkness

En dan is het niet eens denken en meer zien, het is ook zeker verstand op nul en eens ervaren hoe het is om in het donker te kijken. Niet bewust beelden oproepen maar eens alle gedachtes die reeël zijn laten varen, eens het realiteits-besef laten zinken. En laat je het realiteits-besef zinken dan is er vanzelf meer ruimte voor fantasie.

Als je constant denkt in termen van realiteit en vormen van realiteit dan is iets nieuws zien sowieso moeilijker. Afstand nemen van de realiteit dus. De realiteit even vaarwel zeggen voor een periode en op die manier eens wat anders meemaken wat nieuw is.

Even de realiteit wegstoppen en ruimte bieden aan nieuwe zaken. En dat is dus in het donker makkelijker. Omdat je in het donker de omgeving van de realiteit niet ziet. In het donker is het leegte en in het donker zie je geen voorwerpen die te maken hebben met de realiteit. Vanzelf kun je beter afstand nemen van je denkbeelden die gaan over de realiteit. Als je constant stoelen en tafels met 4 poten zien en als je constant mensen ziet die er altijd hetzelfde uitzien, dan is het gewoon moeilijk om eens een andere voorstelling voor ogen te krijgen.

Ik ga vaker proberen om de ogen te sluiten. Wie weet is de duisternis wel hetgeen dat voor nieuwe mogelijkheden kan zorgen. Ik kan de hele dag met de ogen open leven, maar wat zie je dan? Je ziet dan de realiteit. En bij mij draait het juist om iets anders, mij draait het om het nieuwe dat niet is als de realiteit. Zoals die tovenaar. Zulke gebeurtenissen

Fantasy

Dus dan is het misschien wel zo okey om te oefenen met ogen dicht, vaker de ogen dicht doen en proberen nieuwe wezens naar voren te halen die anders zijn dan de huidige mensen en dieren, andere kleuren naar voren halen. Niet denken in de kleuren van de regenboog. Geen groen, rood, zwart, wit, oranje blauw en bruin.

Iets anders

En dan niet zozeer door het denken, maar wie weet eerder door het uitschakelen van het oude denken. Oude denkpatronen en oude verwachtingen weghalen. Na al die tienduizenden keren opstaan eens met andere verwachtingen opstaan. Altijd opstaan met de verwachting dat de zon geel is en de lucht blauw en dat de koffie warm is en het water koud

Schiet dat wel op?

Gewoontes en verwachting.

Wie weet ook eens naar bed gaan met de verwachting dat de dag erna heel anders eruit ziet. Eens opstaan met de verwachting dat het hele interieur van het huis anders is. Eens opstaan en naar buiten gaan met de verwachting dat het compleet veranderd is over 1 nacht ijs.

En niet opstaan met de verwachting dat het weer hetzelfde is.

Opstaan en denken van....." Wat ik nu te zien krijg als ik het licht aanmaak overtreft al mijn verwachtingen".

En al is het nog steeds hetzelfde, de spanning van de verwachting is mooi meegenomen, en dan kan het zo zijn dat het gaat zorgen voor meer fantasie en creativiteit in het besef. Zodat die tovenaar vaker naar voren komt. Of iets anders dan een tovenaar. Verzin maar wat. Waarom zo beperkt denken als je met je fantasie alles kunt verzinnen?
jogymaandag 15 januari 2007 @ 18:44
Het enige wat ik vroeger had voordat ik 'volwassen' was is dat ik een lange tijd vanuit miujn bed werd opgehaald door een schaduw ( vriendelijjk, niet dreigend ) werd opgehaald om in een droomglijbaan plaats te nemen met deuren erin. Dat was erg tof, verder nog nooit zulke heftige visuals gehad terwijl ik bij bewustzijn was helaas. Lijkt me er ok, zeker als je weet dat het 'nep' is.
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 19:06
Zeker omdat je weet dat het niet echt is inderdaad, maar zelfs al was het echt en het is goed-aardig, dan nog is het een hele mooie ervaring. Volwassen tussen aanhalingstekens Mensen houden van leuke dingen net als kinderen, mensen houden van vermaak. Een rit in een achtbaan is voor zowel een volwassene als voor een kind super leuk. Een game of een goed boek lezen vol fantasy dat is ook niet leeftijdsgebonden.

Volwassen zijn heeft meer te maken met verantwoordelijkheden krijgen en ook met vrijheden krijgen die je als kind niet hebt. Als volwassene krijg je meer verantwoordelijkheden op allerlei gebieden maar tevens krijg je meer vrijheden.

Ik ben weer op dreef in mijn denken en brain-farts Jogy

Ik dacht vroeger vaker na over the holy Grail en het vinden ervan en ik dacht vroeger vaker na dat ieder mens op zoek is naar een of ander iets. Als ik om me heenkijk dan zie ik mensen constant op zoek zijn naar iets. Naar zingeving en naar een achterliggend verborgen verschijnsel. Hoe ondernemers hun winkel indelen is een voorbeeld van zoeken naar iets, hoe tv gemaakt wordt is een voorbeeld dat mensen zoeken en willen scheppen. Games en films zijn voorbeelden dat mensen op zoek zijn naar iets. En dan zeker niet alleen de films van Indiana Jones die staan voor zoeken naar the holy grail. De hele wetenschap is op zoek naar the holy grail door mensen onsterfelijk te willen maken. Maar het gaat niet alleen om het onsterfelijk willen maken, volgens mij gaat het om het scheppen. Mensen willen scheppen net zoals velen denken dat God alles gemaakt en geschept heeft. En dan mag ik ook wel eens uitgaan dat God de schepper is van deze adventure game. Wie weet zijn we wel net als God, en is het daarom zo dat we zo graag iets willen scheppen en maken. Iets moois maken wilt toch bijna iedereen die iets moois wilt zien? Waarom maken mensen anders van hun huisje een paleis? Waarom werken mensen anders in de tuin? Waarom worden er anders mooie digitale zaken gemaakt die een genot zijn? Waarom verzorgen mensen zich anders vaak goed om goed voor de dag te komen? Dat is toch omdat mensen van kwaliteit houden of niet soms? Of heeft dat niets met God te maken? Hield God niet van kwaliteit? De kerk in ieder geval niet, maar de kerk kun je los zien van God. Ik bedoel met de kerk, waar houdt de kerk zich mee bezig? Zou de kerk van kwaliteit houden dan zouden ze die harde houten banken vervangen voor zachte sofa's. En dan zouden ze iedere bezoeker de wijn laten drinken en dan zouden ze tosti's geven en geen hosti's De kerk als instantie weet totaal niet wat gastvrijheid is, daarom zijn alle kerken zo leeg. Omdat de moderne generatie gastvrij behandeld wilt worden en niet als afval.

Op dit moment staat voor mij the holy Grail voor het naar voren brengen van wat nog niet naar voren is gekomen. Als ik nu aan uitvinders van the holy Grail denk dan denk ik aan artiesten in de muziek en dan denk ik aan filmmakers en acteurs en dan denk ik aan schrijvers van boeken maar ook zeker aan de mensen die kijken naar de films en die luisteren naar de muziek en de mensen die bezig zijn met gamen.

Ik verlies vaker het besef van waar ieder mens mee bezig is die de middelen heeft tot ontdekken. En besef ik me goed wat veel mensen doen dan besef ik me dat mensen aan het ontdekken zijn. Mensen willen nieuwe zaken verkennen en nieuwe zaken meemaken. Mensen willen eens afwisseling in het bestaan, daarom gaan mensen op vakantie. Het draait toch vaak om de afwisseling?

En dan kom ik weer bij de gezamelijke inspanning uit. Het spel van onderzoeken en vinden en dan het gezamelijke profijt in het gezamelijke bewustzijn.

Zo is het ook vaker zo dat er dagen zijn dat mensen helemaal ingedut zijn, dan valt het me op dat alle mensen die ik tegenkom helemaal niet actief of vrolijk zijn of spraakzaam zijn. Dan zijn het van die dagen waar mensen eruit zien alsof je ze onder 10 meter zand kunt begraven maar dan heb je ook de dagen dat mensen actief zijn, helemaal levendig en dan lijkt het weer alsof iedereen zin in het bestaan heeft.

Alsof we van elkaar afhankelijk zijn en dat de planeten dus zeker meespelen en dat we beinvloed worden door alles. Dat we samen leven in een soort van wereld of universum en dat er dagen of tijden zijn dat we allemaal niet lekker in het vel zitten.

Nu staat Bob Marley op met zijn album Chant down Babylon

Zolang ik me blijf beseffen dat het gaat om ontdekken is het hier goed, maar constant aanwezig blijven is gewoon moeilijk om te doen. Ik ben vaak genoeg bij de les en actief in het leven, actief meedoen met de rest buiten internet, meedenken en meehelpen.

Maar goed

Waar draait het om?

Mij draait het om iets nieuws. Iedere dag het nieuwe meemaken en iedere dag nieuw voelen. Nieuw voelen dus ook zeker. Niet oud voelen maar nieuw voelen en iedere dag denken dat het richting iets nieuws gaat. De toekomst als nieuw zien en zo blaat ik maar verder

Ik was even buiten en ik dacht bij mezelf, miljarden mensen die zoeken naar iets, wie weet is het wel zo dat we straks echt meer vinden. Gezamelijke inspanning van miljarden mensen die actief zoeken en dan is het toch logisch dat we ooit gaan vinden?

1 zoeker en 2 zoekers. 2 zoekers zoeken meer dan 1 zoeker. Zoeken miljarden zoekers actief dan zoek je erg veel. Zoeken in the rabbit hole?

Tuurlijk is het dan zo dat de een wat anders zoekt, maar het gaat toch om het verkenning. Verkenningsreizigers en ontdekkers. Wie weet duurt het met opzet zo lang allemaal.

Jogy even een vraagje aan jou, omdat jij vaak actief bent in mijn topics, een van de weinige die in veel van mijn topics actief meepost.

Vraag is dus.

" Heb jij ook vaker het idee dat het allemaal zo lang duurt ?"

Alsof de mensheid bezig is met doorleven maar dat er geen schot in de zaak komt in het vinden. En ook dat het vaak zo is dat mensen stoppen met zoeken naar the holy grail of mekka. En dan kun je the holy grail lindelen in verschillende sectoren. Computers, gezondheid, fantasie en magie en veel meer.

Iedere tak van de sport speelt mee.

En dan gaat het om verbeteringen ook weer. Zonder jezelf te pushen richting verbetering stopt het zoeken.

En dan sluit ik even af met de volgende gedachte.

" Wie weet zitten wij nogmaals in een spel, en is de beloning die we vinden door te zoeken al vast gelegd".

Maar wie heeft dan het spel gemaakt? Zal ik dan toch vaker moeten contact zoeken met de maker van het spel? Ik beweer vaker dat ik niet in God geloof, maar als ik zo kijk en kijk, dan denk ik wel vaker dat er toch iemand of iets moet zijn geweest die het allemaal vorm gegeven heeft?

[ Bericht 4% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 15-01-2007 19:14:03 ]
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 19:17
Ik hoop dat we ooit echt zullen vinden

Iedere minuut van de dag vinden

Of vinden we al iedere minuut van de dag? Maar ik doel dus op grote vindingen. Ik doel op gigantische vindingen. De ene vinding naar de andere. Grote magische vindingen en nieuwe vindingen.

Oudheid weg, nieuwheid erbij

Ik vind het bestaan vaak zo ouderwets. Dat zit me al super lang dwars. Ik vind vaak dat er geen schot in de zaak komt. En als het me allemaal te lang duurt dan ga ik richting dip en dan word ik passief. Als de wereld en de realiteit te lang hetzelfde naar voren komt, dan dut ik dus in en val ik in slaap. En dan moet ik weer mezelf wakker schudden. En hoe vaak draait het eens 180 graden tegen de wijzers van de klok in??? Volgens mij zelden tot nooit. Iedere zomer krijg je een of andere hype of trend, maar al die trends zijn ook hetzelfde van aard. Ik zoek iets nieuws, maar het is niet aan mij om dat uit te vinden of wel soms? Geduld is aan mij. Je bent afhankelijk van van alles, dat bedoel ik te zeggen dat het niet aan mij is. Zet 1000 uitvinders bij elkaar en laat ze 100 jaar brainstormen, dat nog hoeft niet te zeggen dat er vuurwerk komt. Wie weet is het een kwestie van krijgen ook. Dat het een cadeau is en dat het naar beneden valt.

Dan wacht ik niet eens op een AEX van 900 punten. Ik wacht op .............

Vuurwerk. En dan hoort een AEX van 900 punten ook bij vuurwerk maar ik wil meer.

Ich will mehr!!!!!!!!
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 19:41
Waarom is het niet mogelijk om terug te gaan in de tijd en daar het feest te hervatten waar het feest gestopt is? Terug gaan naar een willekeurige vakantie of feest-avond op zaterdagavond en daar weer plaats nemen zoals je was en dan het feest 1000 uur langer laten duren. Sluit de kroeg in het echt de deuren dan stel je even met je apparaat in dat het feest nog 1000 uur doorgaat.

Is het glas leeg dan vul je het glas.

" Fill the glass!!!!!!!'"

Mijn feest-leven heeft een breuk opgelopen in 2000, waarom is het in Godsnaam niet mogelijk dat ik het feest van 2000 ga hervatten en dat ik van de avonden van feesten langere avonden ga maken????

God

Uitvinders

Help mij!!!!!!!!!!

Ik wil terug naar de jaarwisseling 1999-2000 en wil daar opnieuw een feest vieren. Ik wil terug naar 1996 en 1992. En ik wil daar even plaats nemen in die tijd om daar een feest te vieren die zo lang duurt als ik zelf wil.

Daarna wil ik weer terug naar 2007 en wil ik ook van de dagen 90 uur of langer maken.

Waarom zijn wij mensen niet in staat tot zo'n uitvinding? En dan is het slechts maar een voorbeeld van mijn verwachtingen.

2000 is het jaar geweest waar ik knakte en waar mijn hobby feesten werd verbroken. In 2000 ben ik volwassen geworden op een andere manier. Waarom is het for God sake niet mogelijk dat je terug in de tijd kunt gaan om alsnog een andere wending te geven aan je bestaan?

Zoveel beslissingen in het verleden die ik anders zou nemen, zoveel zaken die ik anders zou doen. Zoveel zoveel zoveel.

Is het wachten daarop?

Ik geloof in zo'n ontwikkeling dus. Terug naar je jeugd en je eerste vakantie beleven van zon strand en discotheken en dan zo vaak als je wilt zo'n vakantie beleven in iedere vakantie-oord die bestaat.

Gratis en voor niets.

Niet 1 keer een fotue beslissing nemen en daarna jaren lang de naweeën van meedragen.

Een apparaat zoals een afstandsbediening waar je mee doet zappen, en met dat apparaat kun je alles terug draaien in een juiste staat.

Je zet de tijd stil of gaat terug in de tijd of vooruit. Je opent de deuren van de discotheek en laat het publiek dat naar huis is gegaan doorfeesten zoals die tovenaar die door bleef feesten. Of het nu een tovenaar is in gedachtes die feest of een mens van vlees en bloed. Het is even echt als het echt is
Verdwaalde_99maandag 15 januari 2007 @ 19:44
Ik vind het dus eerder vreemd dat het nog niet bestaat op dit moment. Velen zullen denken dat ik ze zie vliegen, ik vind dat de wereld ze ziet vliegen dat wij nog niet in staat zijn om het "onmogelijke" mogelijk te maken.

Waar zijn we mee bezig

Pentium 4 hebben we inderdaad en we draaien windows XP als je windows laat draaien. Wat is het volgende? Vista?

En daarna blijf je aanleuteren?

Waarom geen doorbraak?

Waarom slaan die uitvinders niet met hun hamer op de kop zoals.....

1 goede uitvinder is nodig die dwars door alle grenzen heengaat.

Sta op God mens!!!!!!
MeAgainstTheWorlddinsdag 16 januari 2007 @ 05:36
hoe roep je dat soort beelden op die je in je eerste posts beschrijft? is het iets wat je onder de knie moet krijgen? mij lukt het namelijk niet. ik vind het wel interessant
Verdwaalde_99dinsdag 16 januari 2007 @ 13:51
Je bedoeld die beelden van die tovenaar of wat anders?

Ik weet niet hoe ik beelden oproep, in ieder geval ben ik niet helemaal van de wereld op dat moment. Als ik helemaal vol in de realiteit sta met mijn besef dan zie ik alleen de vormen van de realiteit. Daarom in het donker dat het beter lukt.

Wist ik maar hoe het beter lukt en wist ik maar hoe het altijd lukt, dan zou ik het meteen verklappen maar het is niet zo makkelijk.

Ik zal er wel vaker op oefenen en dan kan ik misschien later vertellen hoe het hier opgeroepen kan worden.

Wie weet was het wel geluk op dat moment. Ik heb geen echte voorbereidingen getroffen toen ik die 3D beelden zag. Alleen flugel en wat bier. En ik was in een juiste stemming op dat moment. Maar om nu altijd bier en flugel te drinken is ook niet gezond, hoewel het wel kan helpen maar dan moet er toch zeker ook een andere manier zijn.

Kan zijn dat ik de juiste muziek geluisterd heb tijdens die avond maar ik weet niet meer precies hoe het ging van te voren, weet alleen wat ik meemaakte tijdens die beelden.

Maar goed, sorry dat ik je niet verder kan helpen ermee en ook sorry richting mezelf dat ik niet weet hoe het werkt, een film die een eigen leven gaat leiden in de ruimte is mooi als je alle films van hollywood gezien hebt en het is heftiger.

[ Bericht 15% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 16-01-2007 13:57:01 ]
jogydinsdag 16 januari 2007 @ 14:09
quote:
Op dinsdag 16 januari 2007 05:36 schreef MeAgainstTheWorld het volgende:
hoe roep je dat soort beelden op die je in je eerste posts beschrijft? is het iets wat je onder de knie moet krijgen? mij lukt het namelijk niet. ik vind het wel interessant
er zijn wel visualisatie-oefeningen die je kan doen om het voor elkaar te krijgen hoor, misschien heb je er wat aan .

http://zoeken.fok.nl/index.php?q=visualisatie&match=&ts=&sort=datum&f%5B%5D=28&type=alle&van=&tot=
Verdwaalde_99dinsdag 16 januari 2007 @ 14:17
Ik was net even buiten met koffie en muziek en toen was ik aan het oefenen om die tovenaar te laten dansen op de muziek, dus met krachtige toevoeging beelden lanceren en ik zag de tovenaar dansen maar ik liet hem zelf dansen, hij ging niet zelf verder op zijn eigen manier en kreeg geen eigen persoonlijkheid.

Daarbij is het buiten licht en in het licht is het moeilijker zoals ik zei.

Heb ook een keer een striptease act gehad op zolder, die ook echt leek en nog wel meer.

En dan heb je de dromen nog natuurlijk, vannacht dromen gehad met beelden die ook echt leken. Hoewel het geen prettige dromen waren ( het ging over een ziekenhuis) waren het toch omgevingen in die dromen die ik nog nooit gezien had en ook mensen die ik nog nooit gezien had, mensen met super heldere ogen.

Maar ik was dus buiten even aan het oefenen met een karakter te laten dansen. Heb dat in het verleden ook vaker gedaan in de vorm van een complete club/discotheek met licht-shows en al, ik kon met muziek een complete licht-show fabriceren en de hele dansvloer liet ik op stelten staan.

Met muziek is het allemaal makkelijker omdat je dan minder denkt, als ik muziek luister dan stopt het denken.

Nu even muziek rippen en dan weer muziek lenen om te rippen. Straks even naar de bibliotheek en dan muziek uitzoeken die het denken kapot maakt zoals ik dat noem, ik wil het denken uitschakelen dus ik zal stevige muziek erbij moeten betrekken.

Gisteren een cd geleend van Ad Visser die heet Brainsessions, in het begin wordt vermeld dat je op reis gaat met de muziek van die cd, cd moet je alleen liggend luisteren en dat vind ik dus weer minder, ik wil het staand, zittend en liggend meemaken allemaal.

Een compleet nieuwe wereld in fantasie. En dan maakt het even niet uit dat de rest van de mensen in een andere omgeving zijn. Het gaat om de beleving van alles, in de bioscoop of thuis voor de buis is het ook zo dat je in je eentje geniet van een andere wereld, zonder dat je constant door de film praat.
Verdwaalde_99dinsdag 16 januari 2007 @ 14:26
Ik denk dat ik 95 % zeker muziek heb geluisterd de vorige keer in November. Muziek zorgt ervoor dat ik sowieso in een ander besef kom, muziek kan mij meeslepen en weghalen uit een bepaald gevoel en besef.

Wie weet wat voor muziek ik toen geluisterd heb. Kan ook die trance-cd zijn die ik heb liggen, maar ook wat anders.

Zal straks in de bibliotheek eens bij meditatie-cd's gaan zoeken en new-age cd's. De beleving gaat het dus ook om, zelfde geval bij het kijken van films op dvd of in de bioscoop. Als ik tijdens het kijken van een film met andere gedachtes bezig ben dan maak ik de film niet eens voor de helft mee.

Gisteren een film gezien en toen was ik alleen met de gedachtes bij de film en dan zit ik dus als het ware meer in de film. Ik maak de film intenser mee op dat moment. Ben ik bezig met andere zaken dan zit ik gewoon in de huiskamer met andere zaken bezig te zijn. Zodra ik helemaal opga in de film zit ik in de film en kunnen mensen tegen me praten en hoor ik het nog niet.

Wie weet is het met andere visualisaties ook wel zo dat je afwezig moet zijn van de wereld en dat je gedachtes weg moeten zijn over deze wereld en jezelf.
Verdwaalde_99dinsdag 16 januari 2007 @ 14:44
Was even buiten aan het verder denken over hoe het nu in zijn werk kan gaan.

Rustige omgeving en rustige gedachtes, bijna slapen denk ik, slapen terwijl je wakker bent, dagdromen?. Toen ik die beelden zag toen was ik volgens mij in een lichte slaap verwikkeld. Maar dan een hele lichte slaap, een lichte lucide slaap waar ik zelf kan projecteren.

Het is denk ik dus ook projecteren met je ogen op de realiteit of in de duisternis. Je ogen die gaan voor film-projecter werken en je projecteert beelden die bewegen in de realiteit. Toen mijn ogen voor projecter aan het spelen waren was mijn fantasie en bewustzijn de drager van de beelden en mijn ogen waren de projecter die de beelden naar voren brachten.

De fantasie sloeg niet op hol want het waren dus duidelijke beelden en zuivere en scherpe beelden. Het zou zo een dvd kunnen zien die je op een flatscreen projecteert.

Wie weet dat ik vandaag eens ga proberen om heel rustig te worden richting het onderbewuste? Wie weet moet ik richting het onderbewuste gaan, een paar niveau's lager en dus zeker niet hoger. Als ik hoger ben van bewustzijn dan zie ik de realiteit alleen maar haar-scherp in met duidelijke structuren.

Ik denk dat ik zoals in slaap vallen moet gaan plaats nemen. Niet helemaal in slaap maar even naar beneden gaan, deeper underground.

De ogen zien iets naar voren komen dat niet bestaat, hoeft niet meteen te betekenen dat je ogen projecteren als een projector, kan ook zijn dat je fantasie zaken toevoegt en dat je ogen alleen als waarnemend object funcionteren.

Ik ga hier verder mee aan de slag. Wie weet helpt tekenen en schilderen ook wel om het visualiseren beter onder de knie te krijgen. Fantasie-figuren tekenen en af en toe een gigantisch vreemd fantasy verhaal in word schrijven. Fantasie en creativiteit verhogen dus. Ook daar liggen in de bibliotheek boeken over hoe je dat het beste zou kunnen doen.

Ooit op mijn opleiding een les gehad over het inbeelden van fruit met ogen dicht, inbeelden van voorwerpen met ogen dicht, zodat je beter in staat bent tot het maken van eigen beelden. Eerst beginnen met voorwerpen die al bestaan, en daarna wellicht vormen maken die niet bestaan.

En dan is het zeker moeilijk om iets te maken dat niet bestaat, net zoals het moeilijk is om een nieuw tekenfilm-figuur te verzinnen. Of een cartoon.

Je moet natuurlijk wel een beetje gek zijn om het voor elkaar te krijgen. Niet altijd denken dat 1+1=2 is maar ook eens durven te beweren dat alles dat bestaat niet echt is en wat niet bestaat wel echt is. En al klinkt het als de grootste larie-koek, wat boeit dat nou?

Verdwaalde_99dinsdag 16 januari 2007 @ 15:36
Even laatste bericht voordat ik passende muziek ga halen

Ik denk dat het ook wel handig is als je jezelf een doel stelt over wat je wilt zien. Als je weet wat je wilt zien dan is het makkelijker om dat ook te gaan zien. Als je totaal geen besef hebt wat je wilt zien, dan is het bijna niet te doen.

Net even gelopen met de hond en ik was aan het observeren van de gebouwen en auto's en mensen en bomen en struiken. En ik dacht even bij mezelf van..." Wat wil ik nu zien dat anders is dan wat ik zie".

En toen kwam ik tot de conclusie dat ik bewegende gebouwen wilde zien en bewegende bomen en een paarse hemel en mensen die vliegen. Ik wilde iets anders zien maar wist wel wat ik wilde zien, als ik niet weet wat ik wil zien, hoe kan ik dan iets anders zien?

De gebouwen zagen er meteen anders uit, maar zo heb ik dat altijd als ik de omgeving beter in de gaten hou. Ik kan door de omgeving lopen en niet kijken naar de omgeving, of ik loop in de omgeving en let op wat ik zie, en als ik dan eenmaal ga opletten wat ik zie, dan zie ik dus meer. Ik zie dan wel wat er te zien is, maar ik zie dan alles tegelijk en kijk niet recht vooruit zodat ik slechts een gedeelte zie. Ik open dan mijn ogen en vang de hele realiteit op. Het totaal-plaatje dus.

Met muziek dus gelopen en ik probeerde de gebouwen te zien springen in de lucht op de muziek, het begint bij training dus. Ik wilde op de muziek van Snap - cult of snap de gebouwen zien meedijnzen op de muziek en de gebouwen van de grondvesten zien jumpen.

Ik wilde ook auto's zien crashen tegen de muur of lantaarnpaal, ik wilde de hele omgeving aanpassen zonder mushrooms of LSD. 1 keer in mijn leven mushrooms gehad en toen veranderde de omgeving zonder dat ik moeite hoefde te doen. Heb dat verhaal ondertussen ook al 10 keer opgeschreven hier maar dan nog maar een keer.

Met mushrooms veranderde alles om me heen, witte bloemen in struiken zagen eruit als doodskoppen en ik zag een tunnel van licht waar ik in kon stappen. Zoiets wil ik dus bereiken zonder drugs. Ik gebruik geen drugs maar wil het zelf doen met gedachtes en visualiseren en anders kijken.

Maar goed, cd's zijn geripped en dan ga ik even nieuwe cd's halen. Een uurtje of 1 1/2 goed zoeken naar muziek die bij kan dragen tot het opwekken van een andere wereld of het opwekken van een trip.

Het gaat ook om het zicht, je kunt kijken en je kunt zien. En wie weet is het wel zo dat je alles kunt zien als je anders kijkt en beleeft.

Die gebouwen van net die ik in de lucht wilde zien springen, alleen al door te denken dat het mogelijk is voelde ik een beleving naar voren komen van adrenaline dat de hele omgeving op de kop ging staan Ik dacht erbij na dat het mogelijk is om chaos te creeëren op een leuke manier voor mezelf en dan met een kick door een andere omgeving te lopen, en alleen al daardoor zouden de gebouwen gaan dansen in de lucht. Alleen al daardoor zou ik de auto's zien vliegen en crashen. Alleen al daardoor zou de lucht een andere kleur kunnen krijgen.

Ervan uitgaan dat het echt gebeurt zomaar omdat je actief ermee bezig bent.

En dan nogmaals muziek erbij. De juiste muziek doet al veel wonderen. Muziek kan sowieso wonderen doen. Als ik muziek heb met een overwinningsdeuntje erin, dan voel ik me alsof ik win. Muziek kan ook ophemelen en muziek kan je richting een bepaald gevoel brengen.

Nu dus weg. Ik loop veel dus, ik loop liever dan dat ik fiets of in de auto rij. Met lopen kan ik alles beter opvangen, zonder extreem opvallend bezig te zijn. Als ik loop dan zie je niet dat ik bezig ben met observeren op een andere manier, ik doe het undercover.

Kan nog schrijven over de muur draaien dat ik in de zomer deed en de tuinstoel die ik met gedachtes 100 meter in de lucht gooide. Ik was op een punt belandt dat ik dacht dat ik met een blik op de tuinstoel de tuinstoel kon lanceren richting de maan. En het voelde dus echt zo aan. Een soort kracht die naar voren komt.

En dan zit het zeker nog steeds allemaal tussen de oren, maar ook de energie wat Jogy schreef speelt mee. Energie in het denken misschien wel. Zonder energie lukt vrij weinig. Net zoals een auto op brandstof draait en net zoals een auto energie voort brengt, doet een mens dat ook.

En dan kunnen krachtige gedachtes pure energie opwekken, en dan is het weer zo dat de opgewekte energie weer zorgt voor nog extra toevoegde energie. En zo ga je oppeppen

Nu even cd's halen. Krachtige muziek dit keer. Ook beoordelen op het cd-hoesje en ook de titels erbij nemen en dan oordelen of de cd de moeite waard zou kunnen zijn. In de bibliotheek kun je niet meer zoals vroeger alle cd's beluisteren voordat je ze neemt, dus dan is het oordelen op hoe de cd-hoes getekend of bewerkt is op de computer, en dan naar de nummers kijken.

Engine of creation heb ik gisteren gehaald, puur uitgaande van de titel en van de tracks op de cd. En de cd bevalt goed



Straks verder

Als ik op de weg richting de stad vreemde dingen ga zien en meemaken dan vermeld ik dat uiteraard.

Bat country, this is bat country
Verdwaalde_99dinsdag 16 januari 2007 @ 16:50
Muziek is binnen en dan geef ik even een indicatie waar ik op af ga als ik muziek leen, de muziek is heavy metal maar ik ga dus even af op het hoesje en de muziek is dus dik in orde om het even te vermelden, ik luister nu de cd's en het is lekkere muziek om snel om te gaan en zeker ook om eens niet stil te staan in deze wereld, even weg van de wereld

Deze cd's gehaald dus







En gisteren deze cd



En de muziek is dus wat harder en neemt je mee richting een of andere trip en dan hoeft het niet eens beelden te zijn die naar voren komen, de muziek alleen al voor een grote trip zorgen waarbij je wordt meegenomen op reis

De muziek neemt mij dus zeker op reis met mijn gedachtes, maar er zijn geen aardse gedachtes meer, alleen de muziek die ik hoor door mijn hoofd. En dan gaat de muziek dus echt door mijn hele hoofd heen met de koptelefoon die ik op heb staan. Heb een mixer erop waarbij ik effecten kan toevoegen zoals grote stad, grot, isoleercel en nog meer. Straks even gaan experimenteren welk effect het beste effect heeft.

Special effects

I love special effects. En dan zelf special effects toevoegen Ik bedoel, zelf de muziek nog intenser meemaken en nog heftiger maken door nog meer in te gaan op de sound en ook bij films nog meer ingaan op de film, en zonder film nog meer ingaan in je fantasie.

Fantasie wordt werkelijkheid!!!!!

Even een afslag in het denken. Zomaar een gedachte tussendoor.

" Stel nou wij zijn allemaal de creators van ons eigen bestaan en van onze eigen omgeving"

Dat ieder mens afzonderlijk zijn eigen wereld gemaakt heeft. En dat je als schepper van je eigen wereld dus ook je eigen wereld verder inhoud kunt geven. Dat we wel te maken hebben met gezamelijke objecten in onze wereld, maar dat het wel allemaal van ons zelf is. Dat het niet zo is dat mijn wereld ook jou wereld is, sowieso is dat niet zo. Mijn wereld is mijn wereld, daarom kan ik dingen zien die jij niet kunt zien en daarom kun jij weer dingen zien die ik niet kan zien. Vandaar wellicht ook het "probleem" bij bewijs aandragen van paranormale verschijnselen die je ziet. Het gebeurt in je eigen afzonderlijke wereld, daarom kun je het niet altijd aan anderen laten zien. En in je eigen wereld is alles mogelijk De grenzen bepaal je zelf misschien wel ??? Je bepaald zelf de mate waarin je beperkt bent tot grenzen, wil je doorbreken door alle grenzen dan moet je hulpmiddelen aangrijpen zoals harde muziek en ook moet je dan gewoon eens durven anders te denken Eens het roer compleet omgooien dus.

Engines of creation zoals de laatste cd-art. Wie weet zit het echt tussen de oren allemaal. Heb jij je wereld en omgeving geschept en ik dus ook. Leven we allemaal in miljarden afzonderlijke werelden



Is er helemaal niet sprake van 1 gezamelijke wereld. Miljarden werelden die door elkaar heen gaan en naast elkaar bestaan. Gedachtes als deze geven mij dus energie en wie weet is het wel door de energie die ik krijg van zulke visies dat ik dan beelden ga zien die eerst niet te zien waren.

Toen ik die tovenaar zag was het misschien zo dat ik heel actief bezig was met bezig zijn ermee, dat ik actiever was met alles. Heb soms dat ik indut en dan gaat het allemaal traaaaaag. Dan is er ook geen uitdaging.

Nu muziek harder en dan zet ik de grot aan. De grot van Bin Laden ga ik nu muziek in luisteren met mijn dolby digital koptelefoon. Kijken of ik ga tollen richting andere werelden

[ Bericht 15% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 16-01-2007 17:03:39 ]
MeAgainstTheWorldwoensdag 17 januari 2007 @ 03:58
ik ben nu inmiddels 37 uur wakker, ik zie af en toe lichtflitsen in mijn ooghoeken best geinig, ik vind dit trouwens een zeer interessant en leuk topic, jouw kijk op al deze onderwerpen kan ik me wel in vinden
MissHobjewoensdag 17 januari 2007 @ 04:07
quote:
Op dinsdag 16 januari 2007 14:17 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik was net even buiten met koffie en muziek en toen was ik aan het oefenen om die tovenaar te laten dansen op de muziek, dus met krachtige toevoeging beelden lanceren en ik zag de tovenaar dansen maar ik liet hem zelf dansen, hij ging niet zelf verder op zijn eigen manier en kreeg geen eigen persoonlijkheid.
Ik zat even je stukje te lezen.. en ik had meteen het volgende linkje in mijn hoofd
kijk maar
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 12:55
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 03:58 schreef MeAgainstTheWorld het volgende:
ik ben nu inmiddels 37 uur wakker, ik zie af en toe lichtflitsen in mijn ooghoeken best geinig, ik vind dit trouwens een zeer interessant en leuk topic, jouw kijk op al deze onderwerpen kan ik me wel in vinden
Gebrek aan slaap kan inderdaad zorgen voor nieuwe effecten MeAgainstTheworld Ik heb een keer 1 week niet geslapen en toen begon ik ook van alles te zien. Zelfde geldt voor carnaval wat ik vroeger vaker vierde, 6 dagen amper slapen en veel drinken en dan daarna beelden zien de hele tijd.

Vermoeidheid is een manier maar niet de beste denk ik. Je lichaam gaat er niet gezonder op worden als je nachten niet slaapt. Er moet toch een andere manier zijn om nieuwe effecten te krijgen of niet soms?

Vannacht gedroomd en toen zag ik een gitaar met allemaal kleuren, een gitaar met flitsende kleuren en dan een hele vreemde gitaar. Maar goed, dat is dan weer dromen.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 12:56
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 04:07 schreef MissHobje het volgende:

[..]

Ik zat even je stukje te lezen.. en ik had meteen het volgende linkje in mijn hoofd
kijk maar
Even gekeken op de hoofdpagina daar en volgens mij ga ik die hele site eens bekijken

Flash-animaties zijn cool!!!!!
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 13:11
Dromenvanger even een serieuze vraag he; hoe oud ben je; wat doe je voor werk/opleiding? Gebruik je drugs? Om eerlijk te zijn (no flame intended) kom je echt enorm gestoord over op mij en kun jij nooit een normaal leven hebben. Klinkt misschien hard maar ik denk dat veel mensen er zo over denken (niet de doorsnee Truth bezoeker natuurlijk).
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 13:15
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 13:11 schreef American_Nightmare het volgende:
Dromenvanger even een serieuze vraag he; hoe oud ben je; wat doe je voor werk/opleiding? Gebruik je drugs? Om eerlijk te zijn (no flame intended) kom je echt enorm gestoord over op mij en kun jij nooit een normaal leven hebben. Klinkt misschien hard maar ik denk dat veel mensen er zo over denken (niet de doorsnee Truth bezoeker natuurlijk).
29 jaar, economische achtergrond en op zoek naar werk en pauze in het leven. Geinsteresseerd om een andere weg op te slaan dan het saaie economische en dus op zoek.

Maar waarom zo gestoord? Kijk jij nooit naar films? Luister je nooit naar muziek? Heb je het te druk met ergeren over Amerika. Is dat jou zingeving aan het leven? Maar ik ken jou dus niet helemaal hier op het forum, ik zag je vroeger op de frontpage dus........

Ik ken jou verleden op de frontpage dus ik zou ook mijn conclusies kunnen trekken over jou als user hier maar zo ben ik dus niet

Daarbij kijk je teveel naar mijn persoonlijkheid op internet. Wie zegt dat ik in real life zo bezig ben ermee?

Gestoord maakt niet uit, wat anderen van me denken zal me een zorg zijn Als ik me bezig moet houden met wat anderen over me denken dan zou ik geen tijd meer over houden voor andere zaken als deze in deze topic

Het klinkt misschien hard, maar het zal mij dus een zorg zijn wat je over me denkt Net zoals me het een zorg zal zijn wat een willekeurige andere user of persoon in het echt over me denkt.

En of het uberhaupt zo gestoord is

Ik onderzoek mogelijkheden om het onzichtbare naar voren te halen, tis maar wat je gestoord noemt. De een is de hele dag bezig met hoe slecht Amerika is, en de ander is de hele dag bezig met God. Ik heb mijn manier van leven.

Jij houdt je bezig met deze wereld en Amerika. Ik hou me bezig met een andere wereld. En dan hou ik me zeker niet de hele dag bezig ermee. Als het moment daar is.



Maar goed, heb ik weer een hele tekst gewijd aan verdediging van mijn leven, moet ik mijn leven uberhaupt verdedigen? Moet ik verantwoording afleggen aan vreemden? Moet ik sowieso verantwoording afleggen aan mensen die een mening vormen? Wat zijn dat voor mensen die commentaar leveren op het leven van anderen? Zetten die mensen hun eigen leven in het middelpunt en reflecteren ze ieder ander leven daaraan? Moet ieder mens zo leven als die mensen en is een afwijking gestoord? Staan die mensen zo in het leven? Ego-centrisch?

Hoort een liedje nu. " Je hoeft me niet te zeggen hoe ik leven moet.....".

[ Bericht 4% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 17-01-2007 13:21:25 ]
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 13:23
Zullen we een deal sluiten

Jij vindt mij gestoord overkomen en ik vind jou een krap-denkend wezentje die alles reflecteert op normale standaarden en die zijn eigen leven teveel als uitgangspunt neemt?

Een mooie deal

Over normale standaarden. Als je met dromenvanger te maken hebt dan zul je niet altijd normale standaarden zien nee, omdat ik normaliteit liever ontwijk, sowieso in de visie en het denken op internet. Als jij zondodig normaal wilt zijn is dat je goed recht

Maar laat mij dan wel met rust als je het fatsoen hebt

Internet is dus voor mij een manier om eens anders alles te bekijken, wilt niet zeggen dat ik constant bezig ben op deze manier. Experimenteren is het ook.

En nu genoeg. De ene lastige user is weg en de volgende komt om de hoek kijken En dan bedoel ik met lastig dat je bezig bent met oordelen. Ik hou niet zo van mensen die over het leven van anderen oordelen alsof ze de hoogste rechter zijn hier.

Next
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 13:36
Even verder zonder persoonlijk te richten naar Amerikaanse_nachtmerrie maar richting de maatschappij in zijn algemeenheid

Hoe Amerikaanse_Nachtmerrie mij benaderd dat is dus een typisch geval van hoe het in de maatschappij eraan toe gaat. Zo zie je maar dat ik ook over de maatschappij kan denken. Als je in de maatschappij ook maar 1 keer wat vreemds zegt of doet dan wordt je door de mensen die alles beoordelen vanuit hun eigen leven in een hoek gedrukt. Je wordt bij alles dat afwijkt van hun normale standaarden beoordeeld op zogenaamde gestoordheid en vervolgens zetten ze je met stempel en al in het hoekje gestoorde mensen die niet kunnen functioneren in een "normale" maatschappij.

En dat kan gaan van mensen die er anders uitzien, tot mensen die een ander beroep hebben, tot mensen die eens zichzelf verspreken of mensen die zichzelf laten gaan in het spreken. Mensen die geen blad voor de mond nemen bij het laten zien van hun visie zijn meteen gestoord en hebben totaal geen waarde in het leven? Hun leven is waardeloos omdat ze zich niet bezig houden de hele dag met 1+1=2. Mensen die niet netjes in het rijtje van 2 gaan staan in hun opvattingen die zijn gestoord en gek en verdienen het niet om lucht te scheppen?

Wat moet je dan doen als mens zijnde? Netjes houden aan de regels van het "normale". De hele dag praten over koetjes en kalfjes en lekker op de oppervlakte van het bestaan blijven? Dan kom ik vanzelf uit op de oppervlakkige mensen die steeds commentaar leveren op een andere visie of manier van aanpak. Wie weet zijn het wel de oppervlakkige mensen die het probleem vormen in het bestaan, daar bedoel ik dus mee de mensen die anderen geen vrijheid bieden, de mensen die op elkaars lip zitten en anderen constant in de gaten houden bij alles wat ze zeggen en doen, en is er maar 1 ding dat afwijkt van de vele zaken die een mens in zich heeft dan is het een mens onwaardig bestaan omdat je afwijkt En wie weet is het afwijken juist geen afwijking. Als je afwijkt in je benadering dan ben je misschien wel eens zo gezond omdat je niet in de massa verzuipt.

Jij doet het anders dus je bent gestoord, laat je nakijken, hoe oud ben je??? Wat voor opleiding of werk doe je???? Alsof dat ook maar 1 zak ermee te maken heeft. Ik praat over economie en politiek als ik wil, maar laat me daar nu even geen behoefte aan hebben omdat het toch eindeloos gezeur in de ruimte is.
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 13:39
GMTA, DV . alleen postte ik het iets compacter

Spiritueel of ?
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 13:46


Ligt het aan mij of is er altijd wel een nieuwe user die in truth komt verkondigen dat er hier allemaal gestoorden rondlopen? Is de ene weg komt de andere naar voren.

Compact schrijven is niet altijd mijn manier van schrijven, ik schrijf nogmaals op denksnelheid en daarom ook vaak die "gestoorde" visies die ik laat zien. Ik forceer die visies dus ook, ik wil graag een "gestoorde" visie naar voren laten komen. Het is uittesten van mezelf hoe diep ik kan gaan met het spitten in het denken en bewustzijn dus. Ik kan heel normaal gaan leven als ik wil, maar dan ga ik me vervelen, ik doe met opzet die "gestoorde" visies tot uitdrukking laten komen. Normaal doe ik vaak genoeg en op 1 dag van 24 uur kun je uren normaal doen, maar waarom zou je altijd normaal doen als het abnormale veel meer in de aanbieding heeft Normaal gaat al snel vervelen, normale films bestaan ook amper omdat het publiek geen normale films wilt zien en normale muziek bestaat ook al niet. Misschien draait het totaal niet op het normale maar juist om de afwisseling en de zaken die erboven uit schieten omdat ze vreemd zijn. En wat vreemd is??? Gangbaar heb je ook nog. Fight the war fuck the norm. Fuck the norm vooral.

En wie weet is het wel een compliment als mensen je gestoord vinden. Om nu tussen de grijze massa te leven tot je 90ste levensjaar is ook niet dat je zegt ideaal. Netjes je stropdas strikken en je zwarte of grijze pak aantrekken en samen met de rest met je koffer naar het werk gaan om te werken voor de machine En dan is dat driedelige pak met stropdas en koffertje zomaar om aan te geven als voorbeeld. Niet dat iedere zakenman nu zo oppervlakkig is. Genoeg zakemnmensen zijn bezig met producten aanbieden die gestoord zijn Kijk maar eens goed om je heen in de winkels, vaak genoeg zijn er producten die gestoord zijn, en dan zijn die producten nog vele malen gestoorder dan wat ik laat zien. Ook films en muziek en kunst als product, maar zeker ook consumptie-goederen.

Het is oordelen dat vaak naar voren komt, mensen oordelen snel. Een typische karaktertrek van de mens is dat mensen geneigd zijn om alles dat ze zien bij anderen te beoordelen. Uiterlijke beoordeling en de inhoud wordt beoordeeld. En alles wat niet aansluit op hun eigen wereldje dat is ziek en niet passend.

Niet kunnen inleven in anderen misschien wel. Alleen in kunnen leven in je eigen bekrompen wereldje waar het draait om de ...........waar het daar om draait is maar de vraag natuurlijk. Wie weet wil ik dat niet eens weten.

Jij bent inderdaad wat compacter Jogy, maar ik laat mijn denken de vrije loop en dat doe ik graag om niet constant aan de oppervlakte te blijven kleven.

" Wie aan de oppervlakte van het leven blijft, wordt het leven moe".

Ik oordeel niet zo vaak over mensen, af en toe heb ik de neiging daartoe maar ik laat mensen liever in hun waarde en laat mensen vrij in wat ze doen. Zolang ze mij met rust laten dus ook. Als iemand mij komt aanvallen op mijn manier van leven dan ga ik tuurlijk in de verdediging of aanval en kom ik aanzetten met kortzichtigheid en krapdenkendheid en oppervlakkigheid.

What comes around goes around.

American_nightmare ken ik verder niet als user, eerste keer dat ik hem op het forum spreek. Maar zo kom je altijd wel weer wat nieuws tegen hier.

[ Bericht 8% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 17-01-2007 13:51:05 ]
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 14:03
Toch okey dat American_nightmare gepost heeft hier Dus ik ben hem zeker dankbaar voor zijn commentaar omdat het topic ineens een hele andere wending gekregen heeft, het topic was aan het uitsterven en nu krijgt het topic even een andere wending waar ik graag dieper op inga op mijn eigen gestoorde manier.

Volgens mij gaat het dus helemaal niet om het zogenaamde normale in het leven. Ook bedrijven die producten aanbieden die proberen juist de afwijkingen naar voren te halen van de norm. Als je als bedrijf de norm verkoopt zul je niet snel veel omzet draaien. Okey een blik unox soep maar in hoeverre is Unox soep aan de norm verbonden? Wie weet is het hele assortiment van Unox wel gestoord te noemen.

Je hebt Rivella als frisdrank. " Een beetje vreemd, maar wel lekker". Ze gaan toch niet zeggen van..." Oh zo normaal dus werelds". Zouden ze zeggen dat het zo lekker is omdat het normaal is dan zouden de consumenten het helemaal niet meer in huis willen halen omdat consumenten juist een product in huis willen halen dat bijzonder is en anders is.

Dus wie weet draait het wel om het bijzondere gestoorde dat anders is. Mensen willen zich onderscheiden van de rest in veel gevallen en daar spelen producenten dus ook op in. Waarom bieden ze anders telefoons en mp3-spelers aan in alle soorten en maten en kleuren en vormen?

Het is toch niet zo dat we zoals in Nazi Duitsland allemaal een zwarte ford aan het rijden zijn? Overal dezelfde huizen naast elkaar, allemaal een zwarte volkswagen golf

En dan ben ik gestoord omdat ik een andere vorm van schrijven hanteer? Ik zie mijn schrijven op fok! ook als een soort product in. Ik schrijf dan zeker voor mezelf maar ook voor de mensen die het aan doet spreken stel ik een duidelijk bericht op. Wel vaker wat langere berichten maar ik doe wel mijn best om het leesbaar te houden in grammatica en spelling.

Moet ik dan de hele dag over zwarte volkswagens schrijven en dat ik zo graag wil zien dat ieder mens hetzelfde draagt van kleding dat ieder mens dezelfde gedachtes heeft en dat ieder mens dezelfde standaarden heeft

Lijkt mij een hel van bestaan als ieder mens hetzelfde is en dezelfde smaak en voorkeur heeft.

Dus noem me maar gestoord Ik pas in deze wereld omdat ik afwijk van de norm, er is zeker een norm maar die norm wordt gehanteerd door de kortzichte mensen. En ik twijfel ten zeerste of het merendeel uberhaupt kortzichtig is. Volgens mij valt het aantal kortzichtige mensen reuze mee van wat ik meemaak naast fok!. En ook op fok! als kleine gemeenschap kom ik niet zo heel vaak kortzichtige mensen tegen. Ze zijn er zeker maar het is niet zo dat je overspoeld wordt erdoor.

Zou heel fok! bestaan uit kortzichtige mensen die alleen denken in normale termen dan was ik allang weg hier

Even muziek rippen zometeen en dan ga ik gestoorde muziek lenen
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 14:05
Ik vind het dus niet fout dat een topic een andere wending kan krijgen, het ging over het niet zichtbare naar voren halen en ineens gaat het om de vraag hoe normaal de maatschappij is. Of de maatschappij wel zo normaal is als vele mensen denken dat hij is.

Ik denk dat het normale in de maatschappij reuze meevalt. Omdat mensen zich van alle kanten moeite doen om er anders uit te zien. Iemand die een t-shirt draagt en een andere tegenkomt met hetzelfde t-shirt tijdens het stappen die gaat gegarandeerd liever naar huis om zich even om te trekken. Omdat het zorgt voor schaamte als je hetzelfde eruit ziet. Als je hetzelfde draagt dus ook. Ik weet niet of dat bij iedereen zo is maar tijdens het uitgaan wat ik toen deed kwam dat vaker naar voren en het was bij al die mensen geen prettige ervaring, je bent niet jezelf meer op dat moment. Alsof een kloon van je rondloopt. Je bent als mens ook een individu. Een individu wilt vanzelf zeggen dat je anders bent dan anderen, hoewel je ook mensen hebt die het individuele verloren zijn in het leven. En wie weet zijn het juist die mensen die altijd commentaar leveren als anderen even onverwacht anders praten, schrijven, bewegen of praten of dansen of auto rijden of wat dan ook.

Nog een voorbeeld, heb je net een dure auto gekocht van 80,000 euro en zie je daarna iemand rijden in exact dezelfde auto met dezelfde kleur en velgen dan is die auto meteen de helft minder waard.

Stuk-productie heb je dus ook. Massa-productie en stuk-productie. Ook productie die afstemd is op de individuele wensen van de consument.

Ik ben gestoord

Kijk maar hoe ik schrijf
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 14:20
Een werkloze dus die zijn dag vult met het volbazelen van hele lappen tekst op Fok. Nogmaals; NOFI, maar ik vind dat geen normaal gedrag. En eerlijk gezegd past het ook wel bij het plaatje wat ik van tevoren van je had (vandaar mijn vraag eerder); in ieder geval iemand die niet in staat is een baan in te vullen of studie te volgen.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 14:23
American_nightmare

Thanks Buddy

Je hebt het topic een wending gegeven die ik graag wil zien. Een onderwerp als deze spreekt mij dus echt aan

Commerciële economie en marketing heb ik dus ook gehad om even aan je vraag te beantwoorden over mijn achtergrond, en nu ben ik dus aan het denken om commerciële economie te gaan studeren inplaats van accountancy af te ronden.

Bij commerciële economie gaat het dus ook om het onderscheid maar dan bij producten en diensten op de markt.

Don't imitate, innovate

En zo kun je meerdere slogans uit de reclame erbij betrekken.

Het gaat dus volgens mij om het onderscheid En dan mag jij wel zeggen American_nightmare dat ik gestoord ben omdat ik niet aan het schrijven ben over de oorlog in Irak zoals duizenden mensen op internet doen, ik vind het niet aantrekkelijk om te schrijven over zaken waar meer mensen over schrijven.

Als een discussie over het bestaan van God al 1000 keer gevoerd is dan meng ik mezelf ook liever niet in zo'n discussie omdat het oud voer is. Dan is alles al 1000 keer voorbij gekomen en dan is het constant in de herhaling vallen en dan ga ik inslapen

Daarom ook dat spreekwoord dat me aanspreekt over op de oppervlakte van het leven blijven en dat het leven dan gaat vervelen. Als ik niet bezig ben met topics als deze dan val ik in een diepe slaap. Het gaat natuurlijk niet alleen om het schrijven en denken, er zijn vele andere zaken naast het denken en schrijven maar het is hier wel een belangrijk onderdeel om een juiste visie te krijgen.

Ik weet nu welke sig ik ga aanmeten.

Don't imitate, innovate

En dan maakt het niet uit als het soms zo wazig of vreemd is dat mensen het niet kunnen volgen, het leidt wel tot een proces van verder komen. Af en toe chaos en dan verder in de chaos.

En nu genoeg

Commerciële economie of reclame-industrie Wie weet ben ik over een paar jaar American_Nigtmare eeuwig dankbaar voor zijn commentaar. Marketing was altijd mijn favourite vak op de heao, maar ik heb toen gekozen voor iets anders.

Fijn bij commerciële economie is dat je je ei kwijt kan met praten en creatief zijn. Het is geen studie waar je bezig bent met rekenen en tot 10 tellen de hele dag zodat je een zombie wordt op je werk. Je bent bezig met innovatief bezig zijn.

Een koe melken De melk koe.



Tot later
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 14:25
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 14:20 schreef American_Nightmare het volgende:
Een werkloze dus die zijn dag vult met het volbazelen van hele lappen tekst op Fok. Nogmaals; NOFI, maar ik vind dat geen normaal gedrag. En eerlijk gezegd past het ook wel bij het plaatje wat ik van tevoren van je had (vandaar mijn vraag eerder); in ieder geval iemand die niet in staat is een baan in te vullen of studie te volgen.
Een studie op de heao rond ik op mijn sloffen af Ik heb 3 jaar afgerond zonder inspanning. Dus je hoeft je niet druk te maken waar ik toe in staat ben qua studie straks. En werken ook niet. Ik ben nog jong en heb nog 60 jaar de tijd als het ware. En waarom maak jij je zo druk om mijn carriere? Ben je zelf niet tevreden met je leven? Je komt dus echt verbitterd over. Of kun je er niet tegen dat je de discussie aan het verliezen bent? Ben je een slechte verliezer?

Ik ben niet werkeloos maar tijdelijk afgekeurd. Dus je bent weer fout bezig met oordelen

En wat je vindt moet je aan de politie geven

Werkeloos en afgekeurd zijn voor een bepaalde tijd zijn 2 verschillende zaken. Ik vraag me dus ook zelf af in hoeverre jij in staat bent om in een sociale cultuur te functioneren in een bedrijf. Of ben jij de collega of bedrijfsleider die ze liever willen zien komen dan gaan

Ben jij de chagerijn in het bedrijf? Wat voor werk doe jij dan als ik vragen mag? Voeg jij zoveel toe in het leven hier op aarde? Ben jij van 900000000 % toegevoegde waarde en onmisbaar? Heb jij het helemaal geschopt in het leven? Heb jij al 10 grand slams op je naam staan?

Je komt in ieder geval erg knorrig over en je lijkt gefrustreerd te zijn van alle kanten. Alsof je verbitterd bent ook. Vandaar misschien je username? Verbitterdheid?

Maar goed, enjoy your day
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 14:26
Ze zien me inderdaad liever komen dan gaan. Prima toch?
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 14:26
Zolang je je maar niet laat opnaaien door die knakker, DV .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 14:29
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 14:26 schreef American_Nightmare het volgende:
Ze zien me inderdaad liever komen dan gaan. Prima toch?
Gaan dan komen bedoel ik dus.

Je komt niet sociaal over. Denk je dat bedrijven echt wachten op zulke mensen? Sowieso de bedrijven die een beetje in een moderne tijd passen die willen sociaal gerichte mensen in dienst hebben.

Of werk je in de riolering tussen de ratten

Genoeg nu

Wat Jogy zegt, je bent de moeite van het reageren niet waard

Ga snel naar de frontpage je frustratie laten zien over Amerika. Voeg jij ook wat toe op fok!
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 14:29
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 14:26 schreef jogy het volgende:
Zolang je je maar niet laat opnaaien door die knakker, DV .
Ik vermaak me wel Jogy.

Ik maak me niet druk, ik vind het lachwekkend hoeveel moeite iemand doet om mij onderuit proberen te halen. Alsof dat nog lukt na afgelopen 7 jaar

Ik weet steeds beter afstand te houden van zulke users, voorheen liet ik me opfokken maar ik vind die mensen dus echt zielig

Ze zetten ook zichzelf voor Jan Lul en denken het oh zo bij het rechte eind te hebben. Tuurlijk zullen ze mensen met zich meedragen die hetzelfde zijn, maar zo heb je altijd onderscheid

Onderscheid moet zijn.

Zonder mensen als American_nightmare zou ik niet bestaan in mijn manier en dan zou ik als nightmare zijn en dan zouden we allemaal zoals nightmare zijn, zou dat geen hel zijn?. Daarom is het onderscheid zo belangrijk.

Zonder dit bestaat dat niet. En zonder dat ook dit niet.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 14:30
Nu even muziek rippen

Daarna uiteraard verder over onderscheid en imitatie.

Over oppervlakkigheid en diepzinnigheid.

Over krapdenken en ruim denken.

Over in hokjes stoppen omdat je zo normaal denkt als mens en nog meer.

Het topic heeft een mooie wending gekregen.
huupiawoensdag 17 januari 2007 @ 14:36
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 14:26 schreef American_Nightmare het volgende:
Ze zien me inderdaad liever komen dan gaan. Prima toch?
pas op a.n.

ik heb vorige week ook een opmerking gemaakt over dv op feedback. kreeg meteen de fok politie op men dak( en een paar meelopers)

gewoon lekker zen monologen laten houden , iedereen blij


zo nu eerst een lekker bakkie
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 14:40
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 14:29 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Gaan dan komen bedoel ik dus.

Je komt niet sociaal over. Denk je dat bedrijven echt wachten op zulke mensen? Sowieso de bedrijven die een beetje in een moderne tijd passen die willen sociaal gerichte mensen in dienst hebben.

Of werk je in de riolering tussen de ratten

Genoeg nu

Wat Jogy zegt, je bent de moeite van het reageren niet waard

Ga snel naar de frontpage je frustratie laten zien over Amerika. Voeg jij ook wat toe op fok!
Raar dat ik dan een (goede) functie heb waarbij veel communicatie komt kijken, wat me eigenlijk best goed af gaat. Dus ondanks jouw geweldige mensenkennis blijk je er deze keer toch grondig naast te zitten. Sowieso vreemd dat iemand die werkloos thuis zit mij (een werkende) erop probeert te wijzen dat bedrijven niet op hem zitten te wachten..
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 14:46
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 14:40 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

Raar dat ik dan een (goede) functie heb waarbij veel communicatie komt kijken, wat me eigenlijk best goed af gaat. Dus ondanks jouw geweldige mensenkennis blijk je er deze keer toch grondig naast te zitten. Sowieso vreemd dat iemand die werkloos thuis zit mij (een werkende) erop probeert te wijzen dat bedrijven niet op hem zitten te wachten..
Jij neemt mij mee in het oordeel-proces beste nachtmerrie

Als jij niet kwam aanzetten met je oordelen hier en daar had je niets van mij gehoord. Slechte eigenschap van mij dat ik me laat meesleuren in jou zieke manier van omgang met mensen.

Wie weet compenseer je wel je wel je goede gedrag op je werk op fok!. Hoe goed je wel niet bent sociaal gezien laat je hier even zien door mensen in de grond proberen te trappen

Ik kan je 1 ding vertellen, mij trap je niet zomaar in de grond en als je probeert om tot twijfel te posten dan kan ik ook zeggen dat je me niet tot twijfel krijgt gepost.

Veel succes met je baan trouwens

Ik wens je het allerbeste en een glansrijke carriere waar je op je 90ste op terugkijkt en dan trots bent wat je allemaal bereikt hebt in je leven.

Laat je nu het topic met rust of moet ik een report zetten? Ik speel liever niet met een report maar als jij blijft zeiken en zeuren dan ga ik even aan de mods vragen of ze willen ingrijpen.

Om mij hoef jij je niet zorgen te maken trouwens. Maar volgens mij maak jij je ook geen zorgen, volgens mij is het zo dat je een beetje ziek in de kop bent. Als mensen in het echt elkaar gaan behandelen zoals jij hier doet dan zouden er vele blauwe ogen vallen. Zonder te zeggen dat ik je meteen een klap voor de kop zou geven in het echt.

Ik zou weglopen van je, de rug toekeren dus.

En dat doe ik nu dus ook.

Ga gerust je gang en blijf trollen, ik zet bij de eerst volgende zeik-post van jou een report

Dus ga in Godsnaam terug naar de frontpage waar je thuis hoort. Je bent 2 dagen ineens actief hier op dit deel van het forum en denkt meteen dat je zomaar los kunt barsten op een negatieve manier?
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 14:48
Met andere woorden A_M ff wieberen hier, haal je lolletje maar ergens anders .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 14:48
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 14:36 schreef huupia het volgende:

[..]

pas op a.n.

ik heb vorige week ook een opmerking gemaakt over dv op feedback. kreeg meteen de fok politie op men dak( en een paar meelopers)

gewoon lekker zen monologen laten houden , iedereen blij


zo nu eerst een lekker bakkie
Als ik zo jou bericht lees zie ik eerder dat jij ze niet op 1 rijtje hebt.

Frusti de rusti
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 14:58
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 14:48 schreef jogy het volgende:
Met andere woorden A_M ff wieberen hier, haal je lolletje maar ergens anders .
Want ik mag niet ontopic reageren op zijn hersenspinsels? De laatste keer dat ik checkte was Fokforum nog een forum. Dat wil volgens mij zeggen dat je op elkaar mag reageren. Als iemand ellenlange monologen wil afsteken zonder daarbij repliek op prijs te stellen dan is daar het weblog voor uitgevonden volgens mij. Ik reageer gewoon ontopic en zonder te trollen. Echter getuigen bovenstaande post van een dermate idiotie dat ik dat volgens mij gewoon moet kunnen melden. Iemand met extreme gedragingen, uitlatingen etc moet ook niet liggen miepen als er extreem op gereageerd wordt volgens mij.
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 15:02
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 14:58 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

Want ik mag niet ontopic reageren op zijn hersenspinsels? De laatste keer dat ik checkte was Fokforum nog een forum. Dat wil volgens mij zeggen dat je op elkaar mag reageren. Als iemand ellenlange monologen wil afsteken zonder daarbij repliek op prijs te stellen dan is daar het weblog voor uitgevonden volgens mij. Ik reageer gewoon ontopic en zonder te trollen. Echter getuigen bovenstaande post van een dermate idiotie dat ik dat volgens mij gewoon moet kunnen melden. Iemand met extreme gedragingen, uitlatingen etc moet ook niet liggen miepen als er extreem op gereageerd wordt volgens mij.
Je reageert zeker niet zonder trollen. een 'IMO' doet niets af aan de oordelen die je geeft. dat doe je maar lekker ergens anders. je kan op de tekst ingaan zonder persoonlijk te worden, kan je dat niet dan ga je maar ergens anders spelen. Met of zonder 'hulp', jouw eigen keus.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 15:04
Je zou toch bijna een minderwaardigheids-complex oplopen hier

Users die jou beoordelen en zeggen dat je gestoord bent en dan dat ze komen aanzetten over het verschijnsel werken wat oh zo belangrijk is. Je zou bijna gaan denken dat je geen status meer hebt, wat the hell status ook inhoudt.

Je zou bijna jezelf van kant gaan maken omdat een of andere user gaat oordelen op jou als internet-persoonlijkheid. Je zou bijna de moed opgeven ook Je zou bijna aan de anti-depressiva gaan omdat iemand met een super hoge functie nog hoger dan minister president in je topic verschijnt en jou naar beneden aan het halen met alle mogelijke middelen die hij ter beschikking heeft.

En nu stop ik ermee

Voor even dus.

Het stoppen van een "rel" komt van 2 kanten af. Als de een blijft schrijven dan blijft de ander ook schrijven maar het is dus het laatste wat ik erover wil zeggen nu. Ik laat me niet naar beneden halen op een forum waar je niet eens de mensen kunt zien waar je mee spreekt. Zeker niet als een user geen foto in zijn fotoboek heeft staan. Een foto in het fotoboek daarbij kun je nog enigszins een beeld schetsen van de persoon waar je mee te maken hebt. Ik heb dan mijn foto even weggehaald omdat ik verse foto's erop wil zetten.

Internet als uitlaatklep voor mensen om bepaald gedrag te voorkomen, en dan is het een kunst om niets ervan aan te trekken en lekker door te gaan met de users die samen meedenken inplaats van elkaar kapot proberen te maken.

En dan is het vanzelf zo dat het nogmaals maar een klein aantal users is. Fok! cyber vrienden heb je nog, en je hebt de fok! ruzie zoekers. En dan is het ook vanzelf zo dat je niet met iedereen de vriend kunt zijn op een online community. Net zoals je in het echt niet met iedereen de vriend kunt zijn. Alleen kom je hier dus sneller de mensen tegen waar je niet snel de vriend mee wordt.

En dat is niet erg, het moet alleen niet zo zijn dat een rel langer duurt dan nodig. Ik zit hier niet om te rellen dus. Ik zit hier om mijn visie en mening te ventileren en dan mag het zo zijn dat mensen het gestoord vinden maar wat is het nut om dat te vermelden in een topic?

Zoals je vaak ziet in the truth, er zijn altijd users die denken dat het nodig is om iets gestoord te vinden of niet passend of gek. Maar voegt dat wat toe of kun je die reacties maar beter achterwege laten?

Constant bezig zijn dat het niet mogelijk is of constant bezig zijn dat het gestoord is, wat is daar het nut van? En dan ook nog blijven doorgaan met aanvallen. Maar dat komt dan omdat ik doorga met terug aanvallen, zo blijft een rel in stand gehouden. Een rel komt van 2 kanten dus het ligt ook aan mij.

Als ik mezelf op ignore zet

Is het over en uit.

Als ik gewoon verder ga met iets anders in het topic is de rel voorbij. Voor zover het een rel is met nachtmerrie.

En dan is dit het laatste dat ik erover zeg.

En dan hoop ik dat nachtmerrie zo slim is om iets anders op te zoeken op fok!, want het zet geen zoden aan de dijk en het leidt alleen maar tot een report.

Zand erover nu

Ik ga zo even de stad in.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 15:08
Het gaat erom wat het nut is van je toevoeging nachtmerrie. Wat voegt een bericht toe in de aard die jij laat zien. Het topic wordt verziekt op dit moment, het gaat alleen nog maar over jou visie dat het gestoord is en dan betrek je nog werken erbij wat totaal niet met het topic te maken heeft.

Je bent gewoon het topic aan het verzieken en dan kun jij wel van mening zijn dat jou manier van posten op een forum thuis hoort, als dat jou manier is van een topic inhoud geven dan heb je geen besef van wat toevoegen inhoudt.

Je voegt totaal niets toe in mijn ogen.

Maar goed, jij zult dat wel anders zien natuurlijk. Jij kraakt af, en dat vindt jij een mooie toevoeging. Kritiek heb je altijd, luister eens naar de mening van artiesten over kritiek. Luister maar eens naar wat artiesten te vertellen hebben over de critici. Dan weet je ongeveer wat ik er ook over denk.

Kritiek kun je wel laten zien natuurlijk, maar de manier waarop jij kritiek laat zien? Zonder interesse eens verder vragen over het hoe en waarom, zonder interesse maar puur om het afkraken omdat jij anders bent dan mij.

Je bent niet mij en ik ben niet jou. Heb ik jou ooit aangevallen vanwege je berichten op de frontpage? Dat komt omdat ik me niet bezig hou met aanvallen, ik zie het nut niet in van aanvallen. Ik zal vragen stellen en mijn mening geven over een bepaald onderwerp. Maar meteen users afkraken vanwege hun manier van schrijven op fok!?

Zou het alleen maar gaan om het afkraken dan zou er niets overblijven van dit forum. Dan zou ieder topic een wending als deze krijgen en als je dan niet oppast dan gaat ieder topic dood.

Daarom wil ik dat het nu voorbij is en dan vraag ik je ook dringend maar doch vriendelijk op terug naar de frontpage te gaan of elders.

Probeer die neurose tot reageren hier maar in te dempen dus.
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 15:14
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 15:04 schreef Dromenvanger het volgende:
Je zou toch bijna een minderwaardigheids-complex oplopen hier

Users die jou beoordelen en zeggen dat je gestoord bent en dan dat ze komen aanzetten over het verschijnsel werken wat oh zo belangrijk is. Je zou bijna gaan denken dat je geen status meer hebt, wat the hell status ook inhoudt.
[..]
[ontopic modus zonder persoonlijk te worden]
In deze maatschappij is het inderdaad zo dat je een inferieure status hebt als je niet werkt. En terecht. Een heleboel voorzieningen worden betaald door de werkende mens. Als jij bepaalt dat werken voor jou niet noodzakelijk is, dan moet je ook zo flink zijn om afstand te doen van al die faciliteiten.
[/ontopic modus zonder persoonlijk te worden]

En probeer ffs eens kort en bodig te reageren. Ik heb noch zin noch tijd om die hele lappen van jou steeds door te lezen.
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 15:22
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 15:14 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

[ontopic modus zonder persoonlijk te worden]
In deze maatschappij is het inderdaad zo dat je een inferieure status hebt als je niet werkt. En terecht. Een heleboel voorzieningen worden betaald door de werkende mens. Als jij bepaalt dat werken voor jou niet noodzakelijk is, dan moet je ook zo flink zijn om afstand te doen van al die faciliteiten.
[/ontopic modus zonder persoonlijk te worden]

En probeer ffs eens kort en bodig te reageren. Ik heb noch zin noch tijd om die hele lappen van jou steeds door te lezen.
De redenen van zijn niet werken zijjn al bekend als je je ooit in DV hebt verdiept. Dat heb je zo te zien niet en dat is wederom geen ramp maar zoals je blijkbaar met eerdere dingen doet waar je niet alle informatie over hebt is de lege stukjes invullen vanuit je eigen verwchtingspatroon. daar zit de fout want jouw waarheid is niet de enige waarheid.

En nogmaals, als je geen interesse hebt in constructief meeposten dan hoepel je maar op. Jij bent niet geďnteresseerd in het topic, je bent er alleen maar in geďnteresseerd om je minderwaardigheidscomplexje op te vijzelen door andere te kleineren. ( zo ziet het er tenminste wel naar uit ). Zodoende. Ga maar ergens anders posten gozer. Scheelt een hooop gezeur, tenzij je daar op uit bent dan kan je lekker verder gaan met alle eventuele consequenties van dien. Als je nou nog niet door hebt dat je irritant bezig bent dan heb je een plaat voor je kop.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 15:25
@nachtmerrie ( je doet je naam eer aan, als iedereen zo sociaal was in onze staat dan was het inderdaad een nachtmerrie) Ik heb gestudeerd en dat maakt mijn WAO uitkering al zo dat ik het verdien. En ik krijg tijd om te herstellen van stress en ik krijg tijd om een gezonde burger te worden. Wie weet barst jij wel van de stress en barst jij wel van de zenuwen. Hoef je niet meteen op te merken maar ik voel me vaak genoeg helemaal vrij van stress. Tot hoelang mag je werken in Nederland? 70 en als je wilt langer in de toekomst.

Dan heb ik nog 50 jaar om te werken. Ik zie dus niet in waar jij je druk om maakt en ik begrijp al helemaal niet waar jij je mee bemoeit.

En dan vraag ik jou eens een persoonlijke en vriendelijke vraag

" Wat heeft jou ertoe gezet om mij lastig te vallen in deze topic, wat is de drijfveer om te zeiken over werken en wat is jou drijfveer om aan te komen zetten dat ik gestoord ben en nog meer? "

Ik ga bijna denken dat jou iets dwars zit in je leven. Heb je slechte ervaringen gekend in je jeugd of ben je echt zo iemand die te a-sociaal voor woorden is.

Waar maak jij je druk om dus?

Veel voorzieningen Alsof ik een dikke bmw rij En is het zo slecht in Nederland? Heb jij zoveel te klagen?

Maar het type mens zoals jij bent, die zie je overal op fok! rondzwerven dus. Stem je toevallig VVD? Zo'n rechtse malloot ben je? Ben je rechts aangelegd? Richting het extreme? Niet dat vvd extreem is maar ik zeg even vvd omdat ik die associeer met de vakkenvullers in de hoge klasse.

Zo jah dan houdt het gesprek hier op Omdat zulke mensen een plank voor de kop hebben.

Je hebt waandenkbeelden volgens mij. Je denkt dat mensen met een WAO uitkering of WW uitkering het hele klimaat verpesten. En dat is een waandenkbeeld.

Ik weet jou achtergrond niet op fok!. Dan zou ik me moeten verdiepen in jou history op de frontpage, daarom doe ik nu geen uitspraken verder. Dat is het verschil tussen jou en mij Jij beoordeeld in de wilde weg, en ik probeer juist te oordelen en het liefst oordeel ik helemaal niet over mensen.

Oordelen laat ik aan justitie over.
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 15:28
DV, reageer ook maar even niet op hem. Anders blijft ie terugkomen.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 15:30
Ik zal stoppen ermee.

Ik werk trouwens wel Ik ben ervarings-deskundige in de psychiatrie en dat kun je zien als informatie-verschaffer. Ik breng het ziektebeeld manisch depressiviteit in beeld. En wie weet zie je me over 10 jaar wel als psychiater op fok!.

Zoveel kansen nog maar ik neem me de tijd.

Dus dan weet je wat mijn toegevoegde waarde is. Ze hebben me gevraagd om mee te helpen met het onderzoek naar manisch depressieve mensen. En omdat 1 op de 100 ermee te maken heeft help ik toch mooi veel mensen.

Ik ben geen productie-machine die 10 stapels papier verwerkt en 100 telefoontjes pleegt nee. Sommige zaken zijn me geen ene moer waard.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 15:32
Zometeen verder met iets anders hier?

Topic heeft nog overlevingskansen namelijk

Ik ga straks gewoon verder met waar ik gebleven was. Ook over bewustzijn waar ik een boek over heb liggen hier. Ik leen vaak boeken over de menselijke psyche, wie weet ben ik wel al bezig met studeren op een andere manier. Alles waar ik me nu in verdiep kan ik wellicht straks gebruiken op mijn werk.

En dan vind ik het woord werk dus echt om van te kotsen

Hobby is beter, werken als hobby. Maar als je werken met hobby gaat verbinden dan is het geen hobby meer
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 15:46
Even een andere wending geven aan het topic. Ik zal de naam american nightmare niet meer vermelden omdat het anders tot stand gehouden wordt.

Het verschil in bewustzijn heb je dus. Ieder mens heeft zijn eigen bewustzijn. Kijk naar het voorbeeld van toen straks over het oordelen over mensen. Zo heeft ieder mens een manier van handelen in zijn bestaan. Oordelen worden vaak geveld op basis van een beeld dat niet volledig is. Zoals Jogy dat net deed aankaarten. Mensen zien vaak een klein deel van iets, en op basis van dat onvolledige deel gaan ze beginnen met losse flodders in de vorm van oordelen. Ze weten totaal de achtergrond niet en ook is het een benaderingswijze die vaak kort door de bocht is zonder enige flexibiliteit.

Flexibiliteit dus ook, hoe flexibel zijn mensen in hun manier van denken en benaderen van problemen op de wereld. Maar ook hoe flexibel ben je in de omgang met zaken die voor jou wereld-vreemd zijn. Accepteer je mensen en situaties die niet in je straatje passen of zeg je van dat die mensen geen recht hebben om te zien wie ze zijn en om te doen wat ze doen.

De norm dus. Normen en waardes. Je hebt zelf een bepaalde waarde in je leven die je al vanaf het begin van je leven met je meedraagt, die je ook meekrijgt via je opvoeding van je ouders en vervolgens ga je je eigen waardes inzien als de norm

Jou waardes die als de norm gelden en alles wat van de norm afwijkt dat is niet toepasselijk in ons bestaan. En hoe eenzijdig zie je het bestaan dan ook in als mens zijnde? Moet het allemaal zwart wit zijn of mag er ook eens wat kleur naar voren komen?

Zo hebben hier op deze wereld 6,5 miljard mensen bepaalde waardes en normen. En vaak groeperen mensen zich tot partijen of instituten waar ze samen gaan groeperen. Linkse partijen en rechtse partijen en centrale partijen. Islam en Rooms Katholieke en het bhoeddisme. Mensen zoeken elkaar op in het leven, mensen met dezelfde manier van denken zoeken elkaar op in het bestaan en zoeken overeenstemming.

Ik zoek hier de partij the truth vaker op inderdaad, omdat ik gewoon geinteresseerd ben in het kleurrijke. Ik kan ook de hele dag in politiek gaan zitten maar daar heb je zwart wit de hele dag. Links vindt rechts fout en rechts vindt links fout. De een noemt de ander knuffelaars en de een komt weer met verwijten richting de andere partij. Zwart wit en niet in kleur, waar de Dalai Lama nog over sprak als grootste nadeel van de Westerse Maatschappij.

Het is allemaal zwart wit. Niet alles gelukkig maar je komt toch vaak zwart wit denkers tegen. Niet werken is profiteren en lui zijn en zo gaat dat door en door en door. En de ene partij wordt weer gestimuleerd door de andere partij en zo krijg je verwijten heen en weer en zo blijf je bezig. Niet dat je eens samen gaat denken in kleur, nee, het is zwart wit. En is er dan iemand die in kleur denkt, dan komt een zwart wit denker naar voren die de ander ook in zwart wit laat denken.

Yingyang is toch de ideale verhouding tussen zwart en wit? Waar zwart en wit samen komen en in harmonie door het leven gaan?

En nogmaals is dit bericht niet richting nigtmare gericht, ik kijk liever in groter perspectief, hoewel 1 individu wel kan projecteren wat 1 miljoen anderen ook denken. Maar dan kijk ik liever naar de groep, maar je zult dan ook het individu erbij moeten betrekken omdat het individu de groep opbouwt.

Fok! als afspiegeling van de maatschappij ook wel. Hier zie je links en rechts tegelijk. En hier zie je ook mensen die in het centrum proberen te blijven, zoals ik dus vaak probeer. In het centrum ben je niet extreem omdat je in het midden blijft staan. In het centrum probeer je neutraal een mening te vormen van wat je tegen komt, zonder vooroordelen of blindelings te springen heen en weer.

En dan heeft deze topic niets met centrum te maken, ik schrijf hier over fantasie en over realiteit en hoe je iets kunt zien dat niet te zien valt. Ik ben hier bezig met fantaseren waarom de realiteit zo eenzijdig kan zijn, waarom er slechts een paar kleuren zijn waar we het mee moeten doen en waarom het niet mogelijk is dat we zelf gaan zien wat we willen zien.

En dat laatste kun je als gestoord zien of je ziet me als iemand die eens wat verder denkt?

En dan vind ik het dus echt niet vreemd dat ik me besef dat 6 kleuren erg weinig is. Ik ben dan vreemd dat ik me afvraag waarom er geen 100 of 1000 kleuren zijn of nog meer?

Wat is daar vreemd aan?
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 15:51
Leest iemand jouw teksten uberhaupt?

Edit: Dit zal wel weer als belediging worden opgepakt, maar als ik een willekeurige lap tekst van je bekijk dan kan ik er geen enkele vorm van samenhang uithalen. Zijn zijn een stel losse statements waarbij ik niet kan ontdekken wat nou precies het doel van die woordenbrij is.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 15:53
Jij leest ze dus wel of niet

Anders zou je niet met een conclusie komen

Maar om even te antwoorden, er zijn minstens 7 mensen die mij lezen. Ik heb de award meest interessante user om te volgen gewonnen met maar liefst 7 stemmen. En dan heb ik dus wel gewonnen met die 7 stemmen. Dus 7 lezers heb ik sowieso.

Jij als user die maar half leest tel ik dan ook even mee.

7 1/2 lezer

En dan zullen er 10 zijn die ook lezen dus ik heb 17 1/2 lezer. En jij bent dan de enige lezer die commentaar heeft in deze topic.

Genoeg statistiek
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 15:55
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 15:53 schreef Dromenvanger het volgende:
Jij leest ze dus wel of niet

Anders zou je niet met een conclusie komen

Maar om even te antwoorden, er zijn minstens 7 mensen die mij lezen. Ik heb de award meest interessante user om te volgen gewonnen met maar liefst 7 stemmen. En dan heb ik dus wel gewonnen met die 7 stemmen. Dus 7 lezers heb ik sowieso.
[..]
En jij denkt dat dat 7 serieuze stemmen waren? Gedurfde aanname moet ik zeggen.
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 16:00
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 15:55 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

En jij denkt dat dat 7 serieuze stemmen waren? Gedurfde aanname moet ik zeggen.
Ik weet het wel zeker dat het gemeende stemmen zijn, ik ken er zelf ook al een paar ( ook niet tru gangers) die hem oprecht interessant vinden en hem dan niet enkel beschouwen als economisch onrendabel uitschot.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 16:03
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 15:55 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

En jij denkt dat dat 7 serieuze stemmen waren? Gedurfde aanname moet ik zeggen.
De eerste stem was van Milagro

En dan ben ik trots dat ik de stem van Milagro heb gekregen omdat Milagro echt geen user is die niet serieus is of wat dan ook. Milagro is zelf een top user van formaat.

Maar goed, jij bent weer bezig met zwart wit denken nu

Over die kleuren zien. Ik ben bewust dat het met het licht te maken heeft en prisma. Maar dan nog wil ik meer kleur zien
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 16:05
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 16:00 schreef jogy het volgende:

[..]

Ik weet het wel zeker dat het gemeende stemmen zijn, ik ken er zelf ook al een paar ( ook niet tru gangers) die hem oprecht interessant vinden en hem dan niet enkel beschouwen als economisch onrendabel uitschot.
Hoewel ik wel economische modellen kan laten zien Jogy

Als ik 7 dagen besteedt aan mijn economie boeken dan ga ik op economisch gebied fokken, maar laat ik daar even geen zin in hebben.

Werk Geldzaken en recht had ik pas geleden een topic in geopend over de toekomstverwachting van de economie, maar dat spreekt me dus niet aan. Waarom zou ik ermee bezig zijn?

Ik zie mezelf eerder in India leven of in een land waar het niet zozeer gaat over de economie. Alsof de economie zo geweldig is

Okey je moet eten en drinken op tafel krijgen, maar is die overbodige luxe zo van belang naast de primaire behoeftes, overbodige luxe waarbij je spullen koopt die je niet nodig hebt? Worden mensen daar gelukkiger van of is het nep?
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 16:08
En wat overbodige luxe dus inhoudt is ook weer per persoon verschillend. Ook daar kun je zwart wit denken en niet in kleur. Wat voor de een overbodig is dat is voor de ander van levensbelang.

Ik ben nu even offline. Kijken of ik gestoord kan doen in de maatschappij. Naakt over straat rennen en midden op de snelweg gaan lopen



Tot later. Even gestoorde muziek halen met kleding aan dus. Met hele normale kleding

Over werken en niet werken even. Merendeel van de mensen werkt met plezier komt vaak naar voren op de tv, dus waarom maken mensen die met plezier werken zich druk om mensen die niet werken?

Ik ben niet werk-schuw dus. Ik wacht alleen nog even af omdat ik de tijd krijg om af te wachten. Genoeg mensen die gaan met plezier werken en vervolgens hoor je mensen klagen over oneerlijke systemen qua werken?

Je zou toch denken dat mensen anderen het mooiste werk gunnen als ze zo graag werken inplaats van dat ze verbitterd zitten te zeiken op mensen die even wegens reden geen werk hebben omdat ze faciliteiten krijgen die geld kosten?

Werken die mensen wel zo met plezier die constant zeuren over oneerlijkheid in Nederland?
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 16:10
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 16:05 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Hoewel ik wel economische modellen kan laten zien Jogy

Als ik 7 dagen besteedt aan mijn economie boeken dan ga ik op economisch gebied fokken, maar laat ik daar even geen zin in hebben.

Werk Geldzaken en recht had ik pas geleden een topic in geopend over de toekomstverwachting van de economie, maar dat spreekt me dus niet aan. Waarom zou ik ermee bezig zijn?

Ik zie mezelf eerder in India leven of in een land waar het niet zozeer gaat over de economie. Alsof de economie zo geweldig is

Okey je moet eten en drinken op tafel krijgen, maar is die overbodige luxe zo van belang naast de primaire behoeftes, overbodige luxe waarbij je spullen koopt die je niet nodig hebt? Worden mensen daar gelukkiger van of is het nep?
Ik vind de economie in zoverre boeiend omdat je kan zien hoe een hulpmiddel van de samenleving opeens een leidraad is van maatschappelijke waarde. Als constructie is het ook weer boeiend omdat het een doodlopende weg is ( oneindige groei ) en toch gaan we stug verder, we lijken wel een horde lemmings die op een afgrond afstevenen en bijna met volle overgave straks de sprong maken naar een uit elkaar gekanalde economie waar alleen de rijke in staande blijven. Als gortdroge materie en dagelijks leven kan het me gestolen worden .
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 16:14
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 16:10 schreef jogy het volgende:

[..]

Ik vind de economie in zoverre boeiend omdat je kan zien hoe een hulpmiddel van de samenleving opeens een leidraad is van maatschappelijke waarde. Als constructie is het ook weer boeiend omdat het een doodlopende weg is ( oneindige groei ) en toch gaan we stug verder, we lijken wel een horde lemmings die op een afgrond afstevenen en bijna met volle overgave straks de sprong maken naar een uit elkaar gekanalde economie waar alleen de rijke in staande blijven. Als gortdroge materie en dagelijks leven kan het me gestolen worden .
Niemand dwingt je toch om eraan deel te nemen? Ga dan onder een brug in een oude kartonnen doos wonen. Maar ga niet steun lopen trekken en leven als een parasiet op andermans inkomen (mogelijk gemaakt door onze prachteconomie) terwijl je diezelfde economie loopt af te zeiken.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 16:14
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 16:10 schreef jogy het volgende:

[..]

Ik vind de economie in zoverre boeiend omdat je kan zien hoe een hulpmiddel van de samenleving opeens een leidraad is van maatschappelijke waarde. Als constructie is het ook weer boeiend omdat het een doodlopende weg is ( oneindige groei ) en toch gaan we stug verder, we lijken wel een horde lemmings die op een afgrond afstevenen en bijna met volle overgave straks de sprong maken naar een uit elkaar gekanalde economie waar alleen de rijke in staande blijven. Als gortdroge materie en dagelijks leven kan het me gestolen worden .
Ik ga even naar de stad en kom straks uitgebreid erop terug.

Zelfs rijken zijn niet zeker van een gezonde toekomst. Ook de rijken zijn afhankelijk. Zelfs de meest rijke is afhankelijk.

Laat eens een beurs crash naar voren komen, niet dat ik dat zou willen zien, maar kijk eens wat de economie doet.

Ik zie liever ook goede tijden, maar de economie is verweven in een spiraal. Volgens mij zal de economie ook niet echt voor wonderen gaan verrichten. Tenzij er een mooie uitvinding komt. En de economie is echt niet alleen afhankelijk van die paar mensen die thuis zitten wegens omstandigheden. De mensen die zitten te zeiken op de zogenaamde uitkeringstrekkers die hebben geen verstand van hoe een gezond klimaat functioneerd. Je bent tuurlijk afhankelijk van mensen die werken maar zo werken mensen nogmaals vaak met plezier omdat het afleiding is. Die X-aantal werkeloze en arbeidsongeschikte zijn echt niet de oorzaak van onze slechte economie. Het zijn de sectoren en nog meer. Je bent afhankelijk van innovatie ook en van techniek en nieuwe sectoren nogmaals. Mensen die beweren dat het de schuld is van werkelozen die moeten eens zich verdiepen in de materie. En dan is de werkgelegenheid zeker van belang. Maar het draait niet om dat bedragje van uitkeringen want zo gigantisch hoog is dat bedrag helemaal niet.

Economie daar ben je afhankelijk van in alle mogelijke opzichten. De mens heeft een model opgesteld wereldwijd waar we slaaf van zijn geworden en waar we niet meer zonder kunnen omdat we er zo gewend aan geraakt zijn.

Nu echt even weg.

Paar biertjes en verse muziek.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 16:17
Weg nu

Tot later
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 16:17
[Edit: leuk geweest. ]

[ Bericht 97% gewijzigd door jogy op 17-01-2007 16:18:50 ]
Daniel.Jwoensdag 17 januari 2007 @ 16:34
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 16:14 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

Niemand dwingt je toch om eraan deel te nemen? Ga dan onder een brug in een oude kartonnen doos wonen. Maar ga niet steun lopen trekken en leven als een parasiet op andermans inkomen (mogelijk gemaakt door onze prachteconomie) terwijl je diezelfde economie loopt af te zeiken.
Prachteconomie... dont get me started.
American_Nightmarewoensdag 17 januari 2007 @ 16:34
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 16:17 schreef American_Nightmare het volgende:
[Edit: leuk geweest. ]
wtf?? ik reageer gewoon ontopic
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 16:37
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 16:34 schreef American_Nightmare het volgende:

[..]

wtf?? ik reageer gewoon ontopic
Ga maar naar het feedbacktopic.
huupiawoensdag 17 januari 2007 @ 16:41
fok politie
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 17:12
Ben nu wel benieuwd wat nightmare zei Hij weet duidelijk niet van ophouden, een huillie die altijd gelijk wilt krijgen in het leven zeker

Trouwens nightmare, heb je wel tijd om te fokken met je druk bezette baan Hoeveel uur onder de tijd van je baas ben je bezig met commentaar leveren op mensen die niets toevoegen in jou ogen. Kun je niet beter toevoegen en produceren op je werk inplaats van hier met je betonnen plaat voor de kop te posten?

jogywoensdag 17 januari 2007 @ 17:13
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 17:12 schreef Dromenvanger het volgende:
Ben nu wel benieuwd wat nightmare zei

Trouwens nightmare, heb je wel tijd om te fokken met je druk bezette baan

Als het goed is heeft zijn 'reageer op dit topic' knopje een grijze waas op het moment .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 17:14
Toen ik even naar de stad liep zag ik trouwens overal mensen die met plezier werken. Een paar keer zelfs mensen zien lachen hard achter het bureau

Werk je met plezier dan zeur je niet zo. Dus werk jij wel met plezier nightmare? Werk je met plezier dan gun je anderen werk en zeur je niet dat ze niet werken. Anderen werk gunnen dus als je je eigen baan onder ogen komt.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 17:15
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 17:13 schreef jogy het volgende:

[..]

Als het goed is heeft zijn 'reageer op dit topic' knopje een grijze waas op het moment .
Rust in de tent

Doet me trouwens vrij weinig wat hij allemaal aan het beweren is hier. Verbitterde mensen zijn niet helder bij verstand moet je maar denken Die schreeuwen een uur in de ruimte en huilen omdat de wereld zo oneerlijk verdeeld is

Nu hou ik dus ook op ermee.

Even een zondagsrelletje en dan weer verder

Net terug van de bibliotheek en een boek over intelligentietesten gehaald en over het in hokjes stoppen van mensen via die testen. Die auteur die schrijft dus ook op dat je naar het individu moet kijken en niet alles op 1 hoop moet gooien en vandaar uit vervolgens gaan indelen en rangschikken.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 19:24
Het bash-topic heeft toegevoegde waarde gehad voor mij

Realiteit dus. Een user had het over de realiteit en dat die user geen respect heeft voor mensen die niet met de realiteit bezig zijn. En vanzelf vraag ik me direct af als zo'n user zo schrijft....." Wat is de realiteit?"

Wat is voor jou realiteit en wat maakt die realiteit het bestaan zo aantrekkelijk en waarom zijn mensen minderwaardig die niet bezig zijn met realiteit als oorlog en nog meer. En is oorlog uberhaupt wel realistisch? Maar was is realiteit? realiteit. Reeël. Echt of nep? Waar of onwaar? Wat is waar?

1 jaar geleden zat ik dus op wikipedia te zoeken naar realiteit. Het onderwerp realiteit kon nog geen verklaring op dat moment. Nu even zoeken ernaar of ze nu wel een definitie hebben gevonden over de realiteit

Even zoeken

http://nl.wikipedia.org/wiki/Realiteit

Ondertussen hebben ze wel wat geschreven over de realiteit, maar kijk eens hoe beknopt de uitleg is

Je zou toch zeggen dat je 10,000 blz's moet kunnen vol schrijven over een gegeven dat zo belangrijk blijkt te zijn voor een aantal mensen?

Is de realiteit dus wel zo vanzelfsprekend?

En nogmaals, wat is de realiteit?

Als je je mond verbrandt aan hete pizza heb je pijn, dat is realiteit? Pijn is realiteit omdat je voelt dat het echt is? Smaak is realiteit? Maar hoe leg je de smaak van een pizza kaas uit? En hoe leg je de rest uit dat oh zo realistisch is?



Zomaar een brain-fart.

En Jogy, bedankt voor je steun Ik heb de neiging om door te gaan tegen users die blijven aanspreken, en dan is het wel zo prettig als een modje ingrijpt. Anders blijf je bezig met onzinnige replies tegen elkaar, en dan is het ook zo dat de een niet wilt toegeven zoals toen net. En dan kun je jaren lang onenigheid hebben. Het heeft geen toevoegde waarde Dus thanks, en dan zullen sommigen weer zeggen dat ik de toevlucht zoek tot de modjes steeds, maar als een discussie 20 replies duurt en als de beschuldigingen heen en weer vliegen dan heeft het totaal geen nut, vanzelf is het okey als een modje ingrijpt of een user van mijn part.

Straks verder over realiteits-besef. En wat de realiteit inhoudt. In het bash topic al geschreven erover maar hier verder
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 19:27
Maar het gaat om de verzinsels van de mensen dus ook. De mensen hebben een lege aarde gekregen met oceanen en bossen. Daarna zijn wij onrealistisch te werk gegaan en zijn we zaken gaan toevoegen die buitenaards zijn. We zijn niet alleen bezig geweest met kleien en zandkastelen bouwen en bomen planten. We zijn wat anders gaan toevoegen buiten het aardse.

Is het dus niet zo dat wij mensen buitenaardse zaken toevoegen de hele tijd als het niets te maken heeft met de aarde? Dat we het toevoegen met onze creativiteit en nog meer? Buitenaardse zaken die in onze hoofden plaats vinden misschien wel?
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 19:30
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 19:24 schreef Dromenvanger het volgende:
En Jogy, bedankt voor je steun Ik heb de neiging om door te gaan tegen users die blijven aanspreken, en dan is het wel zo prettig als een modje ingrijpt. Anders blijf je bezig met onzinnige replies tegen elkaar, en dan is het ook zo dat de een niet wilt toegeven zoals toen net. En dan kun je jaren lang onenigheid hebben. Het heeft geen toevoegde waarde Dus thanks, en dan zullen sommigen weer zeggen dat ik de toevlucht zoek tot de modjes steeds, maar als een discussie 20 replies duurt en als de beschuldigingen heen en weer vliegen dan heeft het totaal geen nut, vanzelf is het okey als een modje ingrijpt of een user van mijn part.
Geen probleem gozert . Ik doehet graag, ook als ik gewoon een usertje zou zijn geweest. Gelukkig heb ik nu iets meer tooltjes tot mijn beschikking waar een eind aan de discussie geforceerd kan worden . Liever niet natuurlijik, dat spreekt voor zich .
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 19:31
Oh en realiteit is wat je er zelf van maakt, letterlijk zelfs. Heerlijke gewaarwording is dat .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 19:37
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 19:30 schreef jogy het volgende:

[..]

Geen probleem gozert . Ik doehet graag, ook als ik gewoon een usertje zou zijn geweest. Gelukkig heb ik nu iets meer tooltjes tot mijn beschikking waar een eind aan de discussie geforceerd kan worden . Liever niet natuurlijik, dat spreekt voor zich .
Als ik mod zou zijn dan zou ik het ook uitstellen, maar als een user hardnekkig is dan kun je maar beter ingrijpen anders is het zonde van de ruimte op fok!. En zeker zonde van de gaande discussie binnen het topic en ook zonde van de stress en tijd dat het in beslag neemt tot reageren op zulke replies die het reageren niet waard zijn.

Wilde wat schrijven over hoe het zou zijn zonder modjes en admins. Hoe je dan hardnekkige users te lijf zou gaan.

Ik heb ook vaak genoeg een ban gehad trouwens, en een voor een waren die bans terecht op de plek. En dan kan het overkomen dat ik die nachtmerrie een ban aansmeerde maar ik heb niet gevraagd om een ban. Hij heeft er zelf om gevraagd. Persoonlijke aanvallen sowieso Als mensen niet objectief kunnen blijven dan is dat een handicap van die users.

Ik vind users die persoonlijk op de man spelen gehandicapte fokkers dus. Zouden die users in het echt ook zo op de man spelen dan zijn het tevens gehandicapte mensen omdat ze te a-sociaal voor woorden zijn. Als mensen mij op straat vragen wat voor werk ik doe bijvoorbeeld en ik zeg dat ik wegens opstandigheden geen werk heb, denk je dan dat mensen dan zo reageren als mensen hier op fok! wel eens kunnen reageren? Ondertussen heb ik al tig keer tegen mensen real life verteld dat ik geen werk heb tijdelijk, ze hebben nog nooit zulke kritische woorden laten vallen, ze proberen je wel aan werk te helpen wat goed is Ze gaan je echter niet afkraken tot het bot. Zo zit een maatschappij die sociaal is gelukkig niet in elkaar. Dat mensen helpen bij mensen die even geen werk hebben is dus zeker positief, maar zoals hier op fok! vaak gebeurt is geen manier van handeling en zeker ook niet innovatief. Je kunt mensen wel oh zo makkelijk uitschelden voor parasieten en profiteurs, is dat opbouwend werken? Denk eerder dat de mensen die zo handelen juist de grootste parasiet zijn en de Nederlandse maatschappij kapot maken waar het hier om draait. Zulke mensen kun je beter kwijt dan rijk zijn, stel iedereen staat zo in het leven Waar zou het heengaan?

En nu weer ontopic dan maar

Zal straks reageren op je andere reply.

Persoonljike aanvallen heb ik overigens genoeg last van gehad hier, maar zo zal jij dat ook hebben gehad en zo zullen veel meer users dat hebben gehad. Heb je dan een blauwe kleur dan is het wel eens makkelijk om in te grijpen.

En dan de vraag hoe jij dat doet als je zelf persoonlijk wordt aangevallen Jogy

Dat wilde ik vragen net en die vraag was ik even kwijt.

Als jij persoonlijk wordt aangevallen ga je dan ook editten of doe je dat niet omdat je dan beschuldigd gaat worden van machts misbruik? Lijkt me moeilijk om als modje je eigen te verdedigen en nog meer. User en modje afscheiden van elkaar dus.

En weet je dan ook dat ik altijd rekening hou met wat eventuele fokkers als nachtmerrie kunnen denken? Dat ik nu uitga dat een of andere user kan denken dat ik mijn tijdelijke niet werken goed aan het praten ben? Ik ga altijd uit van eventuele aanvallen hier. Zo ga ik er dus vanuit dat users zouden kunnen denken dat ik mijn niet werken aan het goed praten ben. Ik kan dan vervolgens weer een pleidooi houden dat het niet het geval is. Maar zo zie je dus hoe "serieus" ik hier kan zijn, het gaat hier ook om contact met elkaar dus, hier is het ook interactie maar op een andere manier.

Die award meest serieuze user is misschien alsnog op de plek net zoals die andere award

Serieus kan ik zeker zijn als het gaat om a-sociale users hier. Waarom ook niet Moet je a-sociale users zomaar de gang laten gaan? Is dat dan een juiste handelswijze?

[ Bericht 9% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 17-01-2007 19:45:20 ]
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 19:38
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 19:31 schreef jogy het volgende:
Oh en realiteit is wat je er zelf van maakt, letterlijk zelfs. Heerlijke gewaarwording is dat .
Zeker waar

En hoe je ertegen aankijkt dus ook. Je kunt een bepaald iets van meerdere invalshoeken bekijken, en iedere invalshoek kan voor een ander gevoel of gewaardwording zorgen.

De realiteit kan vanzelfsprekend zijn of je maakt er iets totaal onwaarschijnlijks van

Is het niet allemaal een grote bende van verzonnen zaken? Is het bestaan niet ook verzonnen dus? Het bestaan is toch verzonnen? Dus is het bestaan wel zo realistisch?

Verzonnen staat toch voor niet realistisch of niet?

Als iets verzonnen is dan is het toch fantasie of zie ik dat fout? Leven wij dus niet in een wereld die door ons verzonnen wordt of door iets groters verzonnen is





[ Bericht 29% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 17-01-2007 19:47:34 ]
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 19:58
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 19:37 schreef Dromenvanger het volgende:

[ware woorden]

En dan de vraag hoe jij dat doet als je zelf persoonlijk wordt aangevallen Jogy

Dat wilde ik vragen net en die vraag was ik even kwijt.

Als jij persoonlijk wordt aangevallen ga je dan ook editten of doe je dat niet omdat je dan beschuldigd gaat worden van machts misbruik? Lijkt me moeilijk om als modje je eigen te verdedigen en nog meer. User en modje afscheiden van elkaar dus.
Ik ga niet editten, ik zet zelfs niet eens een slotje, ik lach erom en reageer. Ik behandel ze zoals ik behandeld word door diegene, niet zoals ik behandeld wil worden, dat doe ik bij mensen die normaal reageren, niet bij mensen met een horizonale-breedte handicap ( ). Zeker omdat het dan om mijzelf gaat laat ik ze veel meer hun gang gaan, ik maak me totaal niet druk om letters op een scherm, dat heeft geen enkel nut en zelfs al wil ik me druk maken om de mening van mensen die ik totaal niet ken dan lukt het me nog niet eens. Dus lekker laten uitrazen, proberen ze te overtroeven met grappen/beledigingen en kijken hoever diegene het wilt brengen voor hij stopt. Er zal geen note gezet worden, tenzij het natuurlijk een topicspam is oid. maar als diegene gewoon in een topic loopt te spelen is het geen probleem.
quote:
En weet je dan ook dat ik altijd rekening hou met wat eventuele fokkers als nachtmerrie kunnen denken? Dat ik nu uitga dat een of andere user kan denken dat ik mijn tijdelijke niet werken goed aan het praten ben? Ik ga altijd uit van eventuele aanvallen hier. Zo ga ik er dus vanuit dat users zouden kunnen denken dat ik mijn niet werken aan het goed praten ben. Ik kan dan vervolgens weer een pleidooi houden dat het niet het geval is. Maar zo zie je dus hoe "serieus" ik hier kan zijn, het gaat hier ook om contact met elkaar dus, hier is het ook interactie maar op een andere manier.

Die award meest serieuze user is misschien alsnog op de plek net zoals die andere award

Serieus kan ik zeker zijn als het gaat om a-sociale users hier. Waarom ook niet Moet je a-sociale users zomaar de gang laten gaan? Is dat dan een juiste handelswijze?
Je moet je gewoon niet druk maken, dat is het sleutelpunt. Zodra je het gevoel heb dat je jezelf moet verdedigen dan heeft ie je al. Lekker laten lullen en gewoon 1 op 1 terug reageren, als je het gevoel hebt dat diegene te ver gaat kan je dat melden en misschien de pc even uitzetten, weer even in de echte wereld bezig zijn, herladen zogezegd. Ah well, iedereen zijn eigen manier natuurlijk, dit is de mijne in ieder geval .
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 20:09
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 19:38 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Zeker waar

En hoe je ertegen aankijkt dus ook. Je kunt een bepaald iets van meerdere invalshoeken bekijken, en iedere invalshoek kan voor een ander gevoel of gewaardwording zorgen.

De realiteit kan vanzelfsprekend zijn of je maakt er iets totaal onwaarschijnlijks van

Is het niet allemaal een grote bende van verzonnen zaken? Is het bestaan niet ook verzonnen dus? Het bestaan is toch verzonnen? Dus is het bestaan wel zo realistisch?

Verzonnen staat toch voor niet realistisch of niet?

Als iets verzonnen is dan is het toch fantasie of zie ik dat fout? Leven wij dus niet in een wereld die door ons verzonnen wordt of door iets groters verzonnen is



Hoe ik het zie is als volgt. Je hebt de wereld met zijn mechanismes en je hebt je persoonlijke leefomgeving.

Jij hebt tot op zekere hoogte ( hoe hoog dat is weet ik niet ) de eigen hand in je eigen reilen en zeilen, ben je gelukkig, gaat het je voor de wind, geluk met een huisje en een leuke vriendin, dat komt door je gedachtes en de daaropvolgende handelingen, niet enkel je handelingen hebben invloed op wat je overkomt, ook de pure gedachtekracht die een bepaalde richting op gaat.

Daarnaast heb je natuurlijk de wereld waar het zich allemaal afspeelt, dit heeft volgens mij te maken wat elk individu gelooft waar de wereld uit bestaat. Daar komt de 'kritieke massa' om de hoek kijken. Hoe meer mensen iets geloven hoe meer werkelijkheid erin gestopt wordt. Als er mensen zijn die de alternatieve levensvisie aanhouden dan zien ze heel snel de veranderingen in hun eigen omgevingssfeer en uiteindelijk, als de groep groot genoeg is dan zal het doorbreken in de 'algemeen geaccepteerde realiteit'. hoef je geen reet voor te doen, behalve ernaar leven. Dit doe ik nu aan half jaar, en het past heel goed in mijn leven, geen rare rituelen, kleding of haarddrachten. Enkel en alleen een andere levensvisie en manier van omgaan met problemen.

[/brainfart] .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 20:09
Ik ga ook vaker de pc even links laten liggen Ik wil me niet druk maken op een cyber community toch vind ik het wel een toevoeging dat je hier kunt wisselen op een positieve manier. Maar het negatieve aspect ervan inderdaad. Je kent de persoon niet die jou doet aanvallen, je weet zijn verleden niet en zijn achtergrond en nog meer, waarom heeft het dan uberhaupt zin om tegen zulke mensen in te gaan.

Als je de achtergrond van mensen wilt weten die je liggen hier dan is dat wat anders, dan kun je opschieten met zulke mensen. Dan wil je ook wel meer weten maar dan vraag je dat op een bepaalde manier. Dan stel je vragen op een aardige manier ook.

Maar zoals Nightmare dat doet ? Mij doet het dus ook geen pijn om het maar pijn te noemen, ik ben niet meer opgefokt zoals vroeger omdat ik die persoon niet ken. Iedereen kan in anonimiteit anderen afkraken en iedereen kan internet zien als uitlaatklep. Maar moet je er dan serieus op ingaan?

En zo serieus was ik dus ook niet eens Ik was zelf nightmare ook in de zeik aan het zetten dus. Maar ik hoef zo'n user niet in de zeik te zetten, dat doet hij zelf al. Maar hij heeft geen foto in zijn fotoboek en dat zegt misschien genoeg.

Een user als static die geen foto wilt laten zien dat is wat anders, static heeft vaker erover gehad dat hij een reden heeft maar static is een user die dan weer anders post. En dan neem ik static als voorbeeld omdat ik actief heb gezien hoe hij schreef over de reden van zijn anonimiteit en hij maakt daar geen misbruik van ook.

Is het misbruik maken van anonimiteit als je anderen kapot wilt maken online zoals net gebeurde? Een doelwit zoeken online? Zoals kiteless ook deed? Is dat misbruik maken van de mogelijkheden van internet zoals ze op straat reclame maken van digitaal pesten?

En ik voel me dus niet gepest. Ik weet dat het vaak gebeurt hier. Persoonlijk aanvallen plegen. Alsof je een gruwelijke hekel hebt aan de user waar je je aan het afreageren op bent. Alsof het te maken heeft met pure haat ook. Zo komt het over.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 20:14
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 20:09 schreef jogy het volgende:

[..]

Hoe ik het zie is als volgt. Je hebt de wereld met zijn mechanismes en je hebt je persoonlijke leefomgeving.

Jij hebt tot op zekere hoogte ( hoe hoog dat is weet ik niet ) de eigen hand in je eigen reilen en zeilen, ben je gelukkig, gaat het je voor de wind, geluk met een huisje en een leuke vriendin, dat komt door je gedachtes en de daaropvolgende handelingen, niet enkel je handelingen hebben invloed op wat je overkomt, ook de pure gedachtekracht die een bepaalde richting op gaat.

Daarnaast heb je natuurlijk de wereld waar het zich allemaal afspeelt, dit heeft volgens mij te maken wat elk individu gelooft waar de wereld uit bestaat. Daar komt de 'kritieke massa' om de hoek kijken. Hoe meer mensen iets geloven hoe meer werkelijkheid erin gestopt wordt. Als er mensen zijn die de alternatieve levensvisie aanhouden dan zien ze heel snel de veranderingen in hun eigen omgevingssfeer en uiteindelijk, als de groep groot genoeg is dan zal het doorbreken in de 'algemeen geaccepteerde realiteit'. hoef je geen reet voor te doen, behalve ernaar leven. Dit doe ik nu aan half jaar, en het past heel goed in mijn leven, geen rare rituelen, kleding of haarddrachten. Enkel en alleen een andere levensvisie en manier van omgaan met problemen.

[/brainfart] .
Inderdaad, de levensvisie.

Zometeen verder erop ingaan. Rituelen doe ik ook niet aan en kleding of haarddracht ook niet. Het gaat om mijn visie en weet je dat veel mensen zich kunnen vinden in mijn visie hoe ik die breng buiten fok! om? Buiten fok! doe ik het anders aanpakken natuurlijk maar veel mensen kunnen meepraten erover.

Je zegt iets over de massa die op een bepaalde manier ergens over denkt. Stel nou de massa denkt niet als de massa? Stel nou de input van het ruim denken wordt groter, zou de wereld er dan anders uitzien en veelzijdiger?

Zijn wij gebonden aan de mensen die in de vorm van een norm denken? En waarom bestaat de massa die in de vorm van een norm denkt?

Ik noemde me in dat ene topic een vrij denker, denk je dat vrij denkers beperkt worden in hun vrije denken omdat de massa krap denkt ?

Zou ik vrijer kunnen denken als ieder individu zich bezig houdt met vrij denken inplaats van in hokjes en normen denken en zwart wit denken

Het samenhangende geheel dus ook.

En wat denk je dat de verhouding is tussen krap denkers en vrij denkers?

Zijn er super veel meer krap denkende mensen of valt het wel mee? Hoeveel krap denkende mensen heb je tegenover de LSD trippers dan maar



Zonder dat ik LSD gebruik dus
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 20:18
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 20:09 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ga ook vaker de pc even links laten liggen Ik wil me niet druk maken op een cyber community toch vind ik het wel een toevoeging dat je hier kunt wisselen op een positieve manier. Maar het negatieve aspect ervan inderdaad. Je kent de persoon niet die jou doet aanvallen, je weet zijn verleden niet en zijn achtergrond en nog meer, waarom heeft het dan uberhaupt zin om tegen zulke mensen in te gaan.

Als je de achtergrond van mensen wilt weten die je liggen hier dan is dat wat anders, dan kun je opschieten met zulke mensen. Dan wil je ook wel meer weten maar dan vraag je dat op een bepaalde manier. Dan stel je vragen op een aardige manier ook.

Maar zoals Nightmare dat doet ? Mij doet het dus ook geen pijn om het maar pijn te noemen, ik ben niet meer opgefokt zoals vroeger omdat ik die persoon niet ken. Iedereen kan in anonimiteit anderen afkraken en iedereen kan internet zien als uitlaatklep. Maar moet je er dan serieus op ingaan?

En zo serieus was ik dus ook niet eens Ik was zelf nightmare ook in de zeik aan het zetten dus. Maar ik hoef zo'n user niet in de zeik te zetten, dat doet hij zelf al. Maar hij heeft geen foto in zijn fotoboek en dat zegt misschien genoeg.

Een user als static die geen foto wilt laten zien dat is wat anders, static heeft vaker erover gehad dat hij een reden heeft maar static is een user die dan weer anders post. En dan neem ik static als voorbeeld omdat ik actief heb gezien hoe hij schreef over de reden van zijn anonimiteit en hij maakt daar geen misbruik van ook.

Is het misbruik maken van anonimiteit als je anderen kapot wilt maken online zoals net gebeurde? Een doelwit zoeken online? Zoals kiteless ook deed? Is dat misbruik maken van de mogelijkheden van internet zoals ze op straat reclame maken van digitaal pesten?

En ik voel me dus niet gepest. Ik weet dat het vaak gebeurt hier. Persoonlijk aanvallen plegen. Alsof je een gruwelijke hekel hebt aan de user waar je je aan het afreageren op bent. Alsof het te maken heeft met pure haat ook. Zo komt het over.
Nee, het gaat een stuk beter met je postingsgewijs dan pakweg een jaartje geleden volgens mij, je maakt je ook niet druk, op een gegeven moment laat je je nog wel meesleuren in een 'bitchfight' maar niet meer op een manier dat ik het vermoeden heb dat je jezelf verliest erin nee. . Afstand houden en als dat niet meer lukt dan gewoon even afstand maken van de pc en een boek lezen ofzo. Geen reactie meer geven tot het is overgewaaid. Ah, je hebt geen advies nodig, je doet het goed genoeg van jezelf. op je eigen manier. .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 20:28
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 20:18 schreef jogy het volgende:

[..]

Nee, het gaat een stuk beter met je postingsgewijs dan pakweg een jaartje geleden volgens mij, je maakt je ook niet druk, op een gegeven moment laat je je nog wel meesleuren in een 'bitchfight' maar niet meer op een manier dat ik het vermoeden heb dat je jezelf verliest erin nee. . Afstand houden en als dat niet meer lukt dan gewoon even afstand maken van de pc en een boek lezen ofzo. Geen reactie meer geven tot het is overgewaaid. Ah, je hebt geen advies nodig, je doet het goed genoeg van jezelf. op je eigen manier. .
Thanks for the compliment

Weet je dat ik wel eens trillend achter de pc zat van opgefoktheid en dat ik toen niet bewust was van het feit dat sommige users het erom doen om jou uit de kast te jagen. Ben je bij verstand dan reageer je vanzelf meer laconiek.

Even wat tussendoor nu. Ik zit buiten een feest te vieren af en toe met bier en boswandeling en dan ga ik af en toe naar buiten met muziek en ik kwam het volgende VVD nummer tegen en hoe american_nightmare ook denkt alleen is hij een vent en geen wijf waar het nummer om draait dus. Mensen die status afhalen van rijkdom en werk dus.

Komt de lyric even.... Je moet de intonatie horen van Boudewijn de Groot om het nummer beter te begrijpen natuurlijk, maar de tekst zegt genoeg en geloof maar dat veel mensen zo in het leven staan zoals het voorbeeld van nachtmerrie die toch staat voor een x-aantal inwonenden van Nederland. Ze kijken naar salaris en inkomen en werk. En heb je geen werk dan ben je te min Heb je wel werk en ben je dezelfde persoon dan heb je wel een recht tot leven. Het is net het verschil tussen werken in een "goede" baan en niet werken. Heb je 2 dezelfde individuen die helemaal hetzelfde zijn en werkt de een even niet en de ander wel dan is de ander te min terwijl die ene veel meer is en verliest die ene toevallig zijn werk en heeft die andere wel werk ineens dan is het ineens weer anders? Je bent pas mens en verdiend status met inkomen en werk? Bullshit of niet soms? Komt de lyric nu dus...

Boudewijn de Groot - Ben ik te min

Wil je blijven, okay
Het heeft toch geen enkele zin
Als je me maar niet ziet als het jochie met de rozen
Want dan stort je hele droomwereld in
Jij was, zoals ze dat noemen, het idealistische type
Maar daar heb je nu verrekte weinig meer van
Je bent nu net zo materialistisch als ik
Maar hoe wil je 't, hoe wil je 't in Godsnaam anders dan

refr.
Ben ik te min
Ben ik te min omdat je ouders meer poen hebben dan de mijne
Ben ik te min
Ben ik te min omdat je pa in een grotere kar rijdt dan de mijne

En toch wil je blijven
Maar je pa die wil het niet
Ik denk dat je beter kunt gaan
En je moeder, die doe je ook veel verdriet
Als je thuiskomt zal ze zeggen "wat doe je me aan"
Jouw moeder die ik moest aanhoren met haar achterlijk gezwam
Over de studie van je broer
En dat je pa zo'n succesvol zakenman was
Met andere woorden: wat ben jij een boer

refr.

Maar kijk uit, je bent het niet gewend
Om te vreten van de straat
Als je lichamelijk maar niet belangrijk vind
Want dat is het in feite niet waar het om gaat
En als je 't aankunt, nou, kom dan gerust weer
En anders dan donder je maar op
Want het is echt niet dat ik niets om je geeft
Maar zo duw je je hoofd in een strop
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 20:32
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 20:14 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Inderdaad, de levensvisie.

Zometeen verder erop ingaan. Rituelen doe ik ook niet aan en kleding of haarddracht ook niet. Het gaat om mijn visie en weet je dat veel mensen zich kunnen vinden in mijn visie hoe ik die breng buiten fok! om? Buiten fok! doe ik het anders aanpakken natuurlijk maar veel mensen kunnen meepraten erover.


Ik ervaar hetzelfde ja, meestal hebben ze er niet over nagedacht maar als je erover begint en ze willen het erover hebben dan kan je zien dat ze eigenlijk hetzelfde denken al is het een stuk minder diep uitgewerkt, er zit een potentieel in dat nu pas naar boven begint te komen. Internet is daar een hoofdoorzaak voor denk ik.
quote:
Je zegt iets over de massa die op een bepaalde manier ergens over denkt. Stel nou de massa denkt niet als de massa? Stel nou de input van het ruim denken wordt groter, zou de wereld er dan anders uitzien en veelzijdiger?
De energie zelf heeft geen mening volgens mij, de zielen die zich erin bewegen die maken het verschil en creëeren de vorm. Ik heb het dus over een 'kritieke massa' maar dan alleen als beeldspraak. Als genoeg mensen er een denkwijze op nahouden en daar ook naar handelen dan kan die denkwijze zelf er al voor zorgen dat de wereld anders draait ( ook weer een beeldspraak ) Maar voor je persoonlijke invloedssfeer is de massa van ondergeschikt belang. Het zou alleen wel mooi zijn als iedereen gelukkig zou kunnen zijn zonder gezeur en gezeik.
quote:
Zijn wij gebonden aan de mensen die in de vorm van een norm denken? En waarom bestaat de massa die in de vorm van een norm denkt?


Iedereen en alles is met elkaar verbonden door die energie dus, op een zeker niveau bepaald de massa de algemene werking van de wereld ja .
quote:
Ik noemde me in dat ene topic een vrij denker, denk je dat vrij denkers beperkt worden in hun vrije denken omdat de massa krap denkt ?

Zou ik vrijer kunnen denken als ieder individu zich bezig houdt met vrij denken inplaats van in hokjes en normen denken en zwart wit denken
Volgens mij niet, de energie doet alleen wat een bewustzijn creëert, het legt zijn ivloed niet op een zodanige manier neer dat jij, door de massa, opeens krapper gaat denken. Natuurlijk is het wel zo dat je indeze wereld niet wordt aangemoedigd tot creatief denken en op die manier werkt het wel restrictief maar het is niet zo dat jouw gedachtengang beďnvloed wordt door de energie op een directe manier.
quote:
Het samenhangende geheel dus ook.

En wat denk je dat de verhouding is tussen krap denkers en vrij denkers?

Zijn er super veel meer krap denkende mensen of valt het wel mee? Hoeveel krap denkende mensen heb je tegenover de LSD trippers dan maar



Zonder dat ik LSD gebruik dus
. volgens mij is er een aardig percentage 'vrije denkers' en vaak zijn het mensen die er niet eens over hebben nagedacht maar er wel naar leven en de actieve beoefenaars van de filosofie natuurlijk. Ik zou het niet weten eerlijk gezegd. 30% vrije denkers 40% niet denkers ( ongebruikt potentieel ) en 30% krappe denkers ( wat je ziet is wat er is en niet meer . )

Wilde gok hoor .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 20:35
Over die lyric even

Materialistische type en idealistische type even. Op mijn koptelefoon is het omgekeerd het geval. Materialistisch wordt als idealistisch geschreven op internet.

Hij zegt dus op het nummer....

Jij was dus zoals ze het noemen, het materialistische type maar daar heb je nu vrij weinig aan.

Je bent nu net zoals mij, even idealistisch"


Waarom vertalen ze een lyric anders online

jogywoensdag 17 januari 2007 @ 20:38
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 20:35 schreef Dromenvanger het volgende:
Over die lyric even

Materialistische type en idealistische type even. Op mijn koptelefoon is het omgekeerd het geval. Materialistisch wordt als idealistisch geschreven op internet.

Hij zegt dus op het nummer....

Jij was dus zoals ze het noemen, het materialistische type maar daar heb je nu vrij weinig aan.

Je bent nu net zoals mij, even idealistisch"


Waarom vertalen ze een lyric anders online

slordig typewerk? . Of een samenzwering! ! .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 20:40
Okey Jogy

Toch dus 30 % vrije denkers hier. Je ziet de toekomst dus rooskleurig in

Ik ook wel Die ene user die af en toe komt zeiken die staat niet voor de massa

Ik ga even wat anders doen

De massa dus, en ik wil me dus ook niet onder de vrij denkers denken, ik wil op mezelf staan. Individueel ingesteld. Zoals op de banner van fok! games staat. " Alleen voor individuen". Als ik me zo erg wil groeperen tot vrij denkers ben ik zelf geen vrij denker meer ook.

Ik weet niets meer toe te voegen.

Wel een bevredigende gedachte is het dat ik denk dat we allemaal in een onrealistische wereld leven omdat het tussen de oren zit

" Er was eens een kale aarde met alleen maar aarde en grond en bergen en rivieren.....toen kwam de mens en die maakte er iets onaards van, toen kwam de mens die maakte er iets buitenaards van"



Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 20:40
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 20:38 schreef jogy het volgende:

[..]

slordig typewerk? . Of een samenzwering! ! .
Misschien schrijven ze wel wat ze willen horen bij het maken van die lyrics online, dat het ook daar tussen de oren zit

Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 20:42
Nu hoor ik trouwens een versie waar de rollen omgedraaid zijn, een moderne versie waar ze materialistisch omdraaien met idealistisch. Wie weet hebben ze de bewerking gebruikt en niet het origineel. bij de vertaling online En waarom maken ze van het origineel iets anders en draaien ze materialistisch om met idealistisch? Moderne versie produceren van een oud nummer okey, maar om dan nu een belangrijk aspect van de lyric om te draaien? Wat heeft dat voor zin? En dan dus echt alleen materialistisch omdraaien alleen maar, de rest van het nummer is identiek. Alleen de snelheid en het materialistische dat omgedraaid is met het idealistische
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 20:44
Nu nieuw nummer luisteren

Verzamel cd van doe maar geleend die zet ik nu dus op

Is dit alles dat er is

Doe maar - Alles

Een album met alle hits

Even een revival beleven van doe maar nu
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 20:45
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 20:40 schreef Dromenvanger het volgende:
Okey Jogy

Toch dus 30 % vrije denkers hier. Je ziet de toekomst dus rooskleurig in

Ik ook wel Die ene user die af en toe komt zeiken die staat niet voor de massa

Ik ga even wat anders doen

De massa dus, en ik wil me dus ook niet onder de vrij denkers denken, ik wil op mezelf staan. Individueel ingesteld. Zoals op de banner van fok! games staat. " Alleen voor individuen". Als ik me zo erg wil groeperen tot vrij denkers ben ik zelf geen vrij denker meer ook.

Ik weet niets meer toe te voegen.

Wel een bevredigende gedachte is het dat ik denk dat we allemaal in een onrealistische wereld leven omdat het tussen de oren zit

" Er was eens een kale aarde met alleen maar aarde en grond en bergen en rivieren.....toen kwam de mens en die maakte er iets onaards van, toen kwam de mens die maakte er iets buitenaards van"



. Het principe van een 'vrije denker' in mijn betekenis is dat je je eigen waarheid zoekt en daar naar blijft zoeken tot je tevreden bent. Het is dus niet een clubje of ee nreligieuze sekte met regeltjes, je sticht gewoon het DVisme op. En die heeft maar één lid, jezelf. Ik leef al een tijdje volgens het jogyisme en die heeft evenveel leden, er mogen er niet meer bij .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 20:48
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 20:45 schreef jogy het volgende:

[..]

. Het principe van een 'vrije denker' in mijn betekenis is dat je je eigen waarheid zoekt en daar naar blijft zoeken tot je tevreden bent. Het is dus niet een clubje of ee nreligieuze sekte met regeltjes, je sticht gewoon het DVisme op. En die heeft maar één lid, jezelf. Ik leef al een tijdje volgens het jogyisme en die heeft evenveel leden, er mogen er niet meer bij .


Helemaal gelijk beste Jogy

Jij hebt je Jogyisme en ik heb het dromenvangisme

En zo hebben meer users hier hun eigen stroming

Dat maakt een mens uniek en dat maakt een mens een vrijdenker

Ik zoek dus ook geen medestanders in de zin dat ik gelijk wil krijgen, ik open dus een topic om input te krijgen van anderen, ik open een topic met de hoop dat een user mij nog verder kan brengen in mijn besef en visie, ik zoek dus wel mensen waarmee ik mijn dromenvangisme kan uitbreiden, ik zoek inspiratie bij users hier en daarom open ik topics en daarom hoop ik altijd dat jij of iemand anders reageert op de manier zoals jij dus doet. Inspiratie opdoen omdat users uitnodigend schrijven tot het opdoen van nieuwe inspiratie ook.

Een denkbeeld van jou of iemand anders kan mij omhoog liften dus ook.

Het jogyisme kan het dromevangisme in een ander daglicht stellen omdat je input levert in mijn denken, en zeker niet alleen in dit topic dat ik geopend heb, ook in je eigen topics of andermans topics. Net zoals in real life dat mensen je ogen kunnen openen verder.

En sommigen sluiten je ogen maar dat heb je ook zelf in de hand Net zoals ruim denkenden jou ruimer kunnen laten denken kunnen krap denkenden ook zorgen dat jij valt in een negatieve spiraal. Zoals je net zag hier, ik word beoordeeld door een user en zelf val ik ook in het patroon van beoordelen.

Maar goed, doe maar nu

2 cd's vol muziek van doe maar. Die cd wilde ik altijd al hebben, vandaag binnen gehaald. Oude tijden beleven en die teksten zijn nog altijd even scherp in deze tijd, al is het muziek van de jaren 80
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 20:58
Ik post gewoon omdat het mij interesseerd en om mijn eigen geloof te testen en om meer mensen hun eigen -isme te laten starten, die -ismes sluiten vaker wel dan niet bij elkaar aan en dat is het leuke eraan . Ach, het is niet mijn missie om een gospel over te bregen, ik post omdat ik het leuk vind en het bij-effect is gewoon leuk om te zien .
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 21:10
Yep

Experimenteren.

De reacties proeven ook wel. Maar ik ben dan vaak serieus dat ik mijn visie wil laten zien, maar dan nog ben ik benieuwd naar de reacties. Ik vind een topic zonder reacties waardeloos, ik wil weten hoe anderen erover denken.

En als een topic dan dood aan het bloeden is dan is de missie gefaald. Als een topic na 100 reacties stopt dan is mijn topic niet succesvol. Maar zo stoppen veel mijn topics na 100 reacties. En sommigen dan weer na 3 of 4 delen, na 2 delen is al genoeg. 1 deel vol is al succes. Een tweede deel vol is meer dan succes.

Topic over het allesomvattende bewustzijn topic had 2 of 3 delen en zulke topics zijn dus beter. Zonder dat ik constant schrijf.

Ik vind topics leuk die mensen motiveren tot schrijven, zoals een nieuwe film waar een topic over geschreven wordt, da vinci code het boek en de film, maar dan natuurlijk niet zo heftig want dat lukt niet meteen. Ik bedoel, als het maar een stimulans is, ik wil niet eens zoals Dan Brown zijn, ik schrijf dus los zonder denken vaker en zeg vaker van........Da Vinci code maar dat lukt niet meteen, het hoeft niet, als het maar mensen aanzet tot denken en als ik maar eens een keer een compliment krijg nu en dan. Dat ik niet alleen maar tegen de muur schrijf. Zou ik 100000 keer commentaar krijgen en nooit een compliment dan zou ik weg zijn. Zoals Maikulll hier dus een beetje. Van alle kanten commentaar en nooit eens een compliment, zou ik 10 awards winnen die negatief zijn dan zou ik stoppen met mijn manier en een andere manier aanmeten, nu zegt mijn manier dat het okey is dus ga ik zeker door, en dat commentaar van die ene dat boeit dan niet. De complimenten van die 3 anderen zijn een motivatie om door te gaan Maar dan nog gaat het om de complimenten. Die 7 stemmen die ik kreeg van meest interessante user om te volgen zet mij dus aan tot doorposten Heb toch mooi die award zonder dat ik arrogant doe, heb toch mooi users rondlopen die mij graag zien komen en niet mij als gestoord zien en minderwaardig. Milagro dus ook De stem van Milagro alleen al is 10,000 stemmen waard

Maar mijn drijfveer tot posten is het zien van de mening van anderen.

Eigen geloof testen, het is meer een overtuiging hier denk ik Ik ben overtuigd dat de realiteit niet is zoals die is en dat laat ik zien, en het is ook ventileren van mijn visie. En dan wachten op reacties en dan is het wel normaal dat je commentaar krijgt.

Guns N' Roses met het nummer " Get in The Ring". Guns N' Roses die ook niet met kritiek kan omgaan, of juist wel met kritiek kan omgaan . En veel meer artiesten die bezig zijn met kritiek, ga je actief zijn met je visie en mening dan krijg je kritiek. Zou ik heel bescheiden posten over 1+1=2 en aap noot en mies dan zou ik nooit commentaar krijgen, maar ik ga voor het aparte Kritiek is een bijverschijnsel dat je krijgt als je niet "normaal" bent

Get in the ring Motherfucker and I kick your tiny little ass

Guns N' Roses - Get in the ring lyrics

Why do you look at me when you hate me
Why should I look at you when you
make me hate you too
I sense a smell of retribution in the air
I don't even understand why the fuck
you even care
And I don't need your jealousy yeah
Why drag me down in your misery
And when you stare don't you think I feel it
But I'm gonna deal it back to you in spades
When I'm havin' fun ya know I can't conceal it
'Cause I know you'd never cut it in my game
Oh no
And when you're talkin' about a vasectomy
Yeah
I'll be writin' down your obituary
History


You got your bitches with
the silicone injections
Crystal meth and yeast infections
Bleached blond hair, collagen lip projections
Who are you to criticize my intentions
Got your subtle manipulative devices
Just like you I got my vices
I got a thought that would be nice
I'd like to crush your head tight in my vice
Pain!!


And that goes for all you punks in the press
That want to start shit by printin' lies
Instead of the things we said
That means you
Andy Secher at Hit Parader
Circus Magazine
Mick Wall at Kerrang
Bob Guccione Jr. at Spin,
What you pissed off cuz your dad gets more
pussy than you?
Fuck you
Suck my fuckin' dick


You be rippin' off the fuckin' kids
While they be payin' their hard earned
money to read about the bands
They want to know about
Printin' lies startin' controversy
You wanta antagonize me
Antagonize me motherfucker
Get in the ring motherfucker
And I'll kick your bitchy little ass
Punk


I don't like you, I just hate you
I gonna kick your ass, oh yeah! oh yeah!


You may not like our integrity yeah
We built a world out of anarchy oh yeah!


And in this corner weighin in at 850 pounds,
Guns N' Roses


Get in the ring
Yeah!


Yeah this song is dedicated to All the Guns n' fuckin' Roses fans
Who stuck with us through all the
Fucking shit
And to all those opposed...
Hmm...well


[ Bericht 3% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 17-01-2007 21:19:07 ]
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 21:26
Meteen even mijn icoon aangepast nu

Ik ben toch de meest interessante user om te volgen op fok! in het jaar 2007

Waarom zou ik dat niet in mijn icoon laten zien

Ik heb een award op zak en dan kun je wel zeggen dat het maar 7 stemmen waren, toch was er geen enkele user die 8 stemmen had en het gewonnen heeft van mij. Zou een andere user rete interessant zijn dan had ik die award vast en zeker niet gewonnen hier op fok!. Dus ik ben de meest interessante Wat dat ook moge betekenen Ik vind Jogy bijvoorbeeld interessanter en volgende nominatie ronde nomineer ik Jogy.

Ik ben de winnaar op dat gebied

Vandaar laat ik het even zien.

I am the king of the word!!!!!





Overdreven toevoeging maar dat weten de mensen wel die me kennen hier, anderen zullen denken dat ik gestoord ben maar ik meen het niet zo serieus. Wat meen ik wel serieus

Onrealistische zaken neem ik serieus
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 21:29


I don't like you, I just hate hate you. I'am gonna kick your ass..

Oh yeah!!!!

American Nightmare heeft genoeg ass gekicked gekregen vandaag. Die user is terug in zijn hol gekropen waar hij thuis hoort. In hoeverre het een hij is dat is maar de vraag. Dat janken van Huupia en Nightmare kun je beter vergelijken met huilende jankwijven
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 21:37
De reden dat je topics weleens doodbloeden is omdat ze schrikken van de hoeveelheid tekst vandaag zelfs een PM gekregen met een vraag"volg jij zijn posts echt?" ( na aanleiding van de post hier dat ik ze lees ). Dat was wel grappig . Maar, mocht je de wens hebben dat een topic goed gevolgt en in meegepost wordt dan is het helaas wel handig om je posts in te korten, misschien dat je ergens anders nog een topic kan maken om 'wild' in te gaan want ik zou het zonde vinden als je opeens kort en bondig gaat zijn . Dus als je een specifiek punt wilt uitdragen doe het dan op een manier waarop mensen niet schrikken van de hoeveelheid tekst en de achtbaan die erin zit verstopt .

En ik ben allround populairste mod gekozen hoor, dus dat is ook weer leuk om mee te maken . Doe ik toch iets goed .
huupiawoensdag 17 januari 2007 @ 21:44
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 21:29 schreef Dromenvanger het volgende:


I don't like you, I just hate hate you. I'am gonna kick your ass..

Oh yeah!!!!

American Nightmare heeft genoeg ass gekicked gekregen vandaag. Die user is terug in zijn hol gekropen waar hij thuis hoort. In hoeverre het een hij is dat is maar de vraag. Dat janken van Huupia en Nightmare kun je beter vergelijken met huilende jankwijven
je hebt helemaal gelijk jongen

wel handig zo'n oproep mod tot je beschikking

laatste reactie trouwens van mijn kant , au revoir en de ballen
jogywoensdag 17 januari 2007 @ 21:46
quote:
Op woensdag 17 januari 2007 21:44 schreef huupia het volgende:

[..]

je hebt helemaal gelijk jongen

wel handig zo'n oproep mod tot je beschikking

laatste reactie trouwens van mijn kant , au revoir en de ballen
.
Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 21:49
Is de samenvattende vraag niet genoeg als deze.

Leven wij mensen wel in een zo'n realistische wereld als we denken

Niet genoeg

Als ik zo'n vraag stel in 1 zin of regel dan zie ik ook geen reacties Jogy.

1 vraag is genoeg.

Leven wij wel in een realiteit

Ik kan op dat gebied kort en bondig zijn, en als ik dan na 10 minuten geen antwoord krijg dan vul ik zelf aan dus Mijn lange aanvulling hoeft toch niet te zeggen dat anderen niet meer kunnen reageren. Ik laat mijn altijd lange reactie zien en anderen laten dan nooit hun korte visie zien.

Hoewel er genoeg respons komt.

Wat willen de mensen hier dan zien? Geen lange reacties en als ik 1 korte vraagstelling naar voren breng dan is het nog steeds niet goed

Ik schrik trouwens ook van de hoeveelheid tekst als ik een boek leen in de bibliotheek. Dus ik begrijp die users wel dat ze liever kort en bondig willen zien. Maar laat me dan eens kort en bondig zijn nu met de volgende vraagstelling

In hoeverre leven wij in de realiteit en in hoeverre hebben wij de realiteit gemaakt

Steekwoorden zijn :


  • We hebben zelf sport bedacht en de rest van entertainment
  • We hebben zelf kunst bedacht
  • We maken zelf muziek.
  • We maken alles met onze mind.


    Is dit kort genoeg? Ik zou denken van wel Dus waarom reageren die mensen niet die mij langdradig vinden. De vraag is simpel nu. Is het wel zo normaal als we denken. Is het normaal dat wij mensen de realiteit maken en kun je vanuit dat principe wel zeggen dat het zo realistisch is. Wat tussen de oren gemaakt wordt, is dat realiteit.

    Omdat ik zelden antwoord hoor op zulke korte vragen, vul ik zelf weer verder aan Jogy. Users reageren niet op zulke vragen, zelfs al ben je kort en bondig. Of begrijpen ze de vraag niet
  • jogywoensdag 17 januari 2007 @ 21:59
    quote:
    Op woensdag 17 januari 2007 21:49 schreef Dromenvanger het volgende:
    Is de samenvattende vraag niet genoeg als deze.

    Leven wij mensen wel in een zo'n realistische wereld als we denken

    Niet genoeg

    Als ik zo'n vraag stel in 1 zin of regel dan zie ik ook geen reacties Jogy.

    1 vraag is genoeg.

    [...]

    Omdat ik zelden antwoord hoor op zulke korte vragen, vul ik zelf weer verder aan Jogy. Users reageren niet op zulke vragen, zelfs al ben je kort en bondig. Of begrijpen ze de vraag niet
    , dat is zeker een tweede optie natuurlijk, ze willen er niet over nadenken dus blijft het topic leeg . Maar veel mensen willen zich ook inlezen en geven de moed weleens op ( ). Maar je hebt gelijik, ze hoeven alleen hun eigen mening te geven, dat is al genoeg . Zet dat eens in je openingspost! dat zal misschien helpen !.
    Verdwaalde_99woensdag 17 januari 2007 @ 22:03
    Ik ga offline

    En niet denken dat jij de reden bent Huupia Users als jou daar veeg ik mijn kont mee af

    Tot morgen
    jogywoensdag 17 januari 2007 @ 22:03
    DV, laat A_M maar lekker rusten die is al weg, en schoppen tegen een user die zich niet kan verweren is ook niet echt lief . Ookal ligt de oorzaak bij diegene zelf, in dit geval .
    Bullebakwoensdag 17 januari 2007 @ 22:04
    Ach Dromenvanger en ook bijv. Baajguardian hebben nou eenmaal een beschermde status op Fok, vooral omdat men bang is dat ze anders helemaal flippen en 45 moorden plegen / zichzelf van kant maken

    MissHobjewoensdag 17 januari 2007 @ 22:20
    quote:
    Op woensdag 17 januari 2007 15:51 schreef American_Nightmare het volgende:
    Leest iemand jouw teksten uberhaupt?

    Edit: Dit zal wel weer als belediging worden opgepakt, maar als ik een willekeurige lap tekst van je bekijk dan kan ik er geen enkele vorm van samenhang uithalen. Zijn zijn een stel losse statements waarbij ik niet kan ontdekken wat nou precies het doel van die woordenbrij is.
    Voor wat het van waarde is voor je ....
    Ik lees zijn teksten
    Normalneowoensdag 17 januari 2007 @ 22:36
    ontopic maar weer?
    Lilith-Wiccawoensdag 17 januari 2007 @ 22:46
    Opgeruimd en inderdaad weer on-topic.
    Fabeltjeskrant2001woensdag 17 januari 2007 @ 23:55
    Was dat nou niet The Secret? Wat je gelooft is wat je bereikt?
    Daniel.Jdonderdag 18 januari 2007 @ 12:44
    Dromenvanger is net een 'one man big brother huis' en dan met een veel interresanter onderwerp, dwars door de muren heen, geen beknopte gesprekjes maar geweldige filosofien die in veel gevallen overeenkomen met mijn overtuigingen.

    all in all dromenvanger owns.
    Verdwaalde_99zondag 21 januari 2007 @ 16:10


    Wat een benadering Daniel.J

    Ik was net even een vrije gedachte aan het loslaten over de betrekkelijkheid. De aarde is zo klein als een korrel zout vergeleken met het universum. De mens in het universum kun je bijna zien als niet bestaand en niet aanwezig en tevens kleiner dan stof.

    Hoe is het vervolgens mogelijk dat mensen zoveel problemen kunnen hebben als we zo klein zijn als stof

    En waarom ervaren we het alsnog als groot en zien we onszelf zo groot als het zo klein is dat het niet met het blote oog waar te nemen valt?

    Kijk je vanuit de ruimte naar ons dan zie je niets, tenzij je met telescopen komt maar zelfs de krachtigste telescoop ziet niets vanaf het verste punt.

    Waarom dan een zwaar gevoel als mens zijnde, waarom is het mogelijk alsof je 10000 KG problemen met je meedraagt als je zelf niet eens een korrel zand in de woestijn bent? Zelfde geldt voor vreugde, waarom kun je het gevoel van God zijn ervaren als je zo klein bent? Waarom kun je vliegen van de adrenaline als stofje ? Waarom kun je van de daken schreeuwen uit geluk terwijl je stof bent?

    Relativiteit?

    Als ik dus bekijk in de zin dat we zo klein zijn als stof, is het meteen betrekkelijk allemaal. Op die manier kan ik problemen dus ook relativeren en stelt een probleem meteen minder voor.

    Zomaar een losse gedachte op deze zondag dus

    We zien onszelf als groot en de aarde lijkt zo groot, maar bekijk je het van ruimer perspectief dan is het zo klein als maar wat. Stel je voor je bekijkt het eens vanuit het grootste perspectief en je zou eens het hele universum kunnen zien vanuit je ogen, hoe groot zou bijvoorbeeld je monitor nog zijn als je inziet dat het te klein voor woorden is?

    En dan wederom ook het mooie aan het verhaal dat wij in staat zijn tot beseffen dat het klein is. Stel je voor je bent niet bewust van de relativiteit in het geheel. Stel je voor je hebt geen bewustzijn, hoe klein zou je dan zijn? Is het dus niet zo dat het bewustzijn van ons grote mensen maakt?

    En hoe kan het zijn dat we niet worden opgezogen door het grote geheel dat het universum heet? Dat we ons niet verliezen? Dat we door alles alsnog met beide benen op de grond blijven staan in het mega grote geheel? Dat we niet worden overdonderd door alles?

    [ Bericht 3% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 21-01-2007 16:16:02 ]
    Daniel.Jzondag 21 januari 2007 @ 16:35
    En tegelijkertijd kunnen er hele werelden bestaan in de microcosmos, om ons heen en in ons. die in hun eigen relativiteit ook weer werelden in HUN microcosmos kunnen hebben
    PopeOfTheSubspacemaandag 22 januari 2007 @ 13:39
    wat een gezwam mčn, je moet echt beter leren formuleren
    jogymaandag 22 januari 2007 @ 13:41
    quote:
    Op maandag 22 januari 2007 13:39 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:
    wat een gezwam mčn, je moet echt beter leren formuleren
    Of je moet gewoon niet zo zeuren. kan natuurlijk ook.
    Daniel.Jmaandag 22 januari 2007 @ 13:53
    Volgens mij heb ik het behoorlijk duidelijk geformuleerd anders.
    jogymaandag 22 januari 2007 @ 13:54
    quote:
    Op maandag 22 januari 2007 13:53 schreef Daniel.J het volgende:
    Volgens mij heb ik het behoorlijk duidelijk geformuleerd anders.
    Vermoedelijk, ik kan nog geen gedachtes lezen, heeft hij het over de teksten van dromenvanger .
    Daniel.Jmaandag 22 januari 2007 @ 13:56
    quote:
    Op maandag 22 januari 2007 13:54 schreef jogy het volgende:

    [..]

    Vermoedelijk, ik kan nog geen gedachtes lezen, heeft hij het over de teksten van dromenvanger .
    Mensen die zeuren over formuleren/grammatica/puncuatie,
    een pot nat.
    PopeOfTheSubspacedinsdag 23 januari 2007 @ 11:45
    quote:
    Op maandag 22 januari 2007 13:56 schreef Daniel.J het volgende:

    [..]

    Mensen die zeuren over formuleren/grammatica/puncuatie,
    een pot nat.
    formuleren is toch heel wat anders en vrij belangrijk. ik zeur niet, ik zou TS namelijk graag fatsoenlijk begrijpen.

    ik had het tegen topicstarter. topicstarter gebruikt heeeeeeeeeel veel woorden maar zegt heel heel erg weinig. dat is mnijn punt. en eigenlijk is dat weinige ook nog niet helder wat hij precies bedoelt.
    jogydinsdag 23 januari 2007 @ 11:53
    quote:
    Op dinsdag 23 januari 2007 11:45 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:

    [..]

    formuleren is toch heel wat anders en vrij belangrijk. ik zeur niet, ik zou TS namelijk graag fatsoenlijk begrijpen.

    ik had het tegen topicstarter. topicstarter gebruikt heeeeeeeeeel veel woorden maar zegt heel heel erg weinig. dat is mnijn punt. en eigenlijk is dat weinige ook nog niet helder wat hij precies bedoelt.
    Wehehe, ik moet eerlijk zeggen dat ik dat nou juist zo leuk vind aan de TS .
    PopeOfTheSubspacedinsdag 23 januari 2007 @ 12:07
    quote:
    Op dinsdag 23 januari 2007 11:53 schreef jogy het volgende:

    [..]

    Wehehe, ik moet eerlijk zeggen dat ik dat nou juist zo leuk vind aan de TS .
    leuk: ja. de waarde van het lezen wordt echter tot vrijwel niets gereduceerd hierdoor naar mijn mening, vooral doro de amibguiteit.
    Verdwaalde_99dinsdag 23 januari 2007 @ 12:25
    Wat betekend amibguiteit

    Ik ben inderdaad geen persoon van moeilijke woorden, ik schrijf liever 10 regels extra dan dat ik 1 moeilijk woord schrijf.

    ?
    jogydinsdag 23 januari 2007 @ 12:29
    quote:
    Op dinsdag 23 januari 2007 12:25 schreef Dromenvanger het volgende:
    Wat betekend amibguiteit

    Ik ben inderdaad geen persoon van moeilijke woorden, ik schrijf liever 10 regels extra dan dat ik 1 moeilijk woord schrijf.

    ?
    Ik heb het net even nagekeken in de vandale ( ). Dubbelzinnigheid. Ambiguiteit dan.
    Verdwaalde_99dinsdag 23 januari 2007 @ 12:31
    quote:
    Op dinsdag 23 januari 2007 12:29 schreef jogy het volgende:

    [..]

    Ik heb het net even nagekeken in de vandale ( ). Dubbelzinnigheid. Ambiguiteit dan.
    Thanks for het opzoeken

    Waarom niet gewoon dubbelzinnigheid schrijven dan

    Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan Sommigen schrijven teksten vol moeilijke woorden en dan vraag ik me wel eens af of ze het zelf nog wel begrijpen

    Verdwaalde_99dinsdag 23 januari 2007 @ 12:39
    Nu genoeg over elkaars schrijfstijl

    Ik weet niets meer te schrijven dus ik zeg weer dag
    Daniel.Jdinsdag 23 januari 2007 @ 14:14
    Dag Dv
    Verdwaalde_99dinsdag 23 januari 2007 @ 14:37
    Hallo

    Ik ben klaar met het topic Daniel.J

    Het topic is ten einde gekomen. Moet wel even erbij vermelden dat het topic een mislukte zoekpoging was tot een dieper of hoger besef, ik zocht wat maar heb het niet kunnen vinden. Zoveel ben ik niet opgeschoten met het topic. Ik zocht iets toen ik het opende, omdat ik aan het inslapen was. Ben nu weer wakker aan het worden dus vanzelf is het niet nodig om verder te zoeken. Of wel?

    Wat je ziet dat zie je, en als je het niet ziet dan zie je het niet En wat je denkt dat denk je, en als je niet denkt dan denk je niet Wat je gelooft dat geloof je en als je niet gelooft dan geloof je niet.

    Is dat dubbelzinnig of is dat Ambiguiteit?



    Het was een doldwaas topic vol gekke spuisels, nu is het zaak om weer back on earth te komen. Voor zover dat mogelijk is
    Daniel.Jdinsdag 23 januari 2007 @ 18:43
    ik ken dat woord ambiguiteit niet en ga het dus ook niet gebruiken.
    ik ga nu even eten.
    PopeOfTheSubspacewoensdag 24 januari 2007 @ 17:52
    quote:
    Op dinsdag 23 januari 2007 12:31 schreef Dromenvanger het volgende:

    [..]

    Thanks for het opzoeken

    Waarom niet gewoon dubbelzinnigheid schrijven dan
    omdat het niet hetzelfde is en andere associaties oproept
    als je het veel tegenkomt dan kan je de woorden goed gebruiken
    ik begrijp dsat je dan blijkbar gewoon een bperkte vocabulaire hebt, weinig taaltraining oid
    maar dat is iig de reden waarom je posts wat mij betreft onleesbaar en fucking irritant zijn en soms zelfs onzinnig lijken
    huupiawoensdag 24 januari 2007 @ 21:41
    quote:
    Op woensdag 24 januari 2007 17:52 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:

    [..]

    omdat het niet hetzelfde is en andere associaties oproept
    als je het veel tegenkomt dan kan je de woorden goed gebruiken
    ik begrijp dsat je dan blijkbar gewoon een bperkte vocabulaire hebt, weinig taaltraining oid
    maar dat is iig de reden waarom je posts wat mij betreft onleesbaar en fucking irritant zijn en soms zelfs onzinnig lijken
    poeh, poeh, verkapte " ik heb een grote woordenschat post"

    als je nu ook nog eens leert typen , ben je helemaal de man ( je posts staan vol met taalfouten en typo's )
    PopeOfTheSubspacewoensdag 24 januari 2007 @ 21:44
    quote:
    Op woensdag 24 januari 2007 21:41 schreef huupia het volgende:

    [..]

    poeh, poeh, verkapte " ik heb een grote woordenschat post"

    als je nu ook nog eens leert typen , ben je helemaal de man ( je posts staan vol met taalfouten en typo's )
    dat maak je er zelf van. feit dat mijn posts vol staan met typos bewijst al genoeg dat je opmerking niet waar is lijkt mij zo.
    jogydonderdag 25 januari 2007 @ 00:07
    quote:
    Op woensdag 24 januari 2007 17:52 schreef PopeOfTheSubspace het volgende:

    [..]

    omdat het niet hetzelfde is en andere associaties oproept
    als je het veel tegenkomt dan kan je de woorden goed gebruiken
    ik begrijp dsat je dan blijkbar gewoon een bperkte vocabulaire hebt, weinig taaltraining oid
    maar dat is iig de reden waarom je posts wat mij betreft onleesbaar en fucking irritant zijn en soms zelfs onzinnig lijken
    Op zich is het handig als je ook een keer leert om inlevend te lezen misschien. Sommige mensen typen nu eenmaal erg ungestructureerd maar dat betekend niet dat het onzin is. Juist het feit dat de posts van DV, onder andere, zo van de hak op de tak springen maakt het voor mij interessant om te lezen. Brainfarts zijn weleens verfrissend.
    Verdwaalde_99donderdag 25 januari 2007 @ 13:04
    http://nl.wikipedia.org/wiki/Esoterie

    Houdt iemand zich hiermee bezig ?

    Wist niet dat ik zo ongestructureerd schrijf overigens Laatste tijd krijg ik pas commentaar, dus wie weet is het sinds kort zo dat ik niet meer goed weet te formuleren. Maar maakt niet uit, ik ga gewoon door. Het chaotische schrijven heeft er ook mee te maken dat ik vast zit in mijn ontwikkeling. Het schrijven kost me veel moeite de laatste tijd. Ieder woord dat naar voren komt kost moeite om naar voren te brengen.

    Vroeger ging dat helemaal vanzelf.
    PopeOfTheSubspacedonderdag 25 januari 2007 @ 13:07
    waarschijnlijk zei je vroeger dan ook een stuk minder zinnige dingen.

    esoterie is naar mijn idee niet iets waar je je mee bezig moet houden, maar alleen kan ervaren.
    Verdwaalde_99donderdag 25 januari 2007 @ 13:18
    Vroeger schreef ik makkelijker omdat ik na al die berichten alles al geschreven heb ondertussen. Ik wil niet in de herhaling vallen bij het schrijven dus wie weet ben ik wel te geforceerd op zoek naar nieuwe teksten.

    De voorraad inspiratie is leeg heb ik steeds vaker het idee.

    Bewustzijnverruiming kan ik nu over schrijven, dat ik graag een ruimer bewustzijn zou willen hebben maar ook dat komt vanzelf naar voren. Forceren is niet juist om te doen, en met het schrijven ben ik de laatste tijd dus ook aan het forceren hier. 31461 berichten met deze naam, dan zou je toch denken dat alles al voorbij is gekomen?

    Maar het is frustrerend als je amper nog wat weet te schrijven, zelfde geldt voor praten in het echt. Ik weet soms niets nieuws te verzinnen, wie weet ben ik de baterij aan het opladen Kan zijn dat het in de lente beter gaat als alles tot leven gaat komen, dat de bloem dicht is op dit moment, dat de bloemen moeten gaan bloeien zodat ik ook tot bloei kom.

    Buiten is het grijs

    Over ruimer bewustzijn even, ermee bezig zijn dus, ik schrijf dat ik een ruimer bewustzijn wil en het voelt ruimer aan. Meer ruimte in het hoofd ervaren, niet opgesloten zijn tussen 4 muren die dicht op elkaar staan. In de lente/zomer 2006 had ik een zee van ruimte om me heen, daarna bij de komst van de herfst is het allemaal gesloten geworden.

    Vliegen tussen 4 muren gaat ook niet goed, ben ik gesloten in het bewustzijn dan voelt het alsof ik in de gevangenis zit. Maar ervaring leert dat de komst van de lente alle muren doet slopen Nog ff geduld hebben dus dromenvanger
    jogydonderdag 25 januari 2007 @ 14:21
    quote:
    Op donderdag 25 januari 2007 13:04 schreef Dromenvanger het volgende:
    http://nl.wikipedia.org/wiki/Esoterie

    Houdt iemand zich hiermee bezig ?

    Wist niet dat ik zo ongestructureerd schrijf overigens Laatste tijd krijg ik pas commentaar, dus wie weet is het sinds kort zo dat ik niet meer goed weet te formuleren.
    Het is misschien ook pas sinds de laatste tijd dat meer mensen je gedachtengang zodanig interessant vinden dat ze het willen lezen. Ik weet wel dat je elke keer weer een stuk 'gegronder' typed. Nadeel daarvan is dus wel dat mensen die het in principe interessant vinden commentaar geven op je schrijfstijl. Daar waar ze hiervoor gewoon dacht 'ah, Dromenvanger ' Je bent het slachtoffer van je eigen succes man .
    Verdwaalde_99donderdag 25 januari 2007 @ 14:36
    quote:
    Op donderdag 25 januari 2007 14:21 schreef jogy het volgende:

    [..]

    Het is misschien ook pas sinds de laatste tijd dat meer mensen je gedachtengang zodanig interessant vinden dat ze het willen lezen. Ik weet wel dat je elke keer weer een stuk 'gegronder' typed. Nadeel daarvan is dus wel dat mensen die het in principe interessant vinden commentaar geven op je schrijfstijl. Daar waar ze hiervoor gewoon dacht 'ah, Dromenvanger ' Je bent het slachtoffer van je eigen succes man .
    Thanks. Maar alsnog vind ik mezelf teveel met beide benen op de grond staan. Weet je geen manier om even een droom-vlucht te maken zoals in de Efteling? Even vliegen ?

    Op aarde is het allemaal zo vanzelfsprekend, toen ik aan het vliegen was afgelopen zomer was het zo dat ik niet bewust was van het aardse bestaan, ik vloog door de dagen heen als een storm.

    Vorige zomer had ik ook het idee dat ik super snel was in het afleggen van afstanden, alsof ik kon bewegen zonder te bewegen zo snel ging het allemaal. De dagen vlogen voorbij als het ware. 0400 opstaan en dan het idee hebben dat de dag nog steeds te kort duurt.

    Wie weet ligt het wel aan de wintertijd dat het nu zo langzaam lijkt te gaan. Soms lijkt er geen einde te komen aan de dag.

    Is het bij jou ook zo dat de zomer voor snelheid staat Jogy? Alsof de zomer heel snel voorbij vliegt terwijl de winter eeuwig lijkt te duren?
    Daniel.Jdonderdag 25 januari 2007 @ 15:41
    Ik denk dat mensen het chaotisch vinden omdat ze gewend zijn het netjes opgesteld te zien zoals op school.

    Maar mensen als wij tiepen onze gedachtes en gevoel neer, dat is ter plekke en kan erg onsamenhangend ogen voor een realiteitsautist.


    Groetjes.
    Daniel.Jdonderdag 25 januari 2007 @ 15:42
    In dromen kun je vaak goed vliegen, ik kon vroeger echt alle dromen triggeren droomde elke nacht lucide dat heb ik nu niet meer zo..
    mischien omdat ik mijn fantasie in een mmorpg stop en niet meer in mn dagdromen :p
    Daniel.Jdonderdag 25 januari 2007 @ 16:00
    Ik ga nu even Ave maria luisteren.
    Verdwaalde_99donderdag 25 januari 2007 @ 16:02


    Toevallig ik was net even buiten met de armen in de lucht een pater aan het nadoen

    Ala Malostus, di vrontas sum kastos!!!!!

    En dat helpt ook nog eens. Net doen alsof je een magische priester bent die rituelen verricht om de aardse straling in een hoger daglicht te zetten.

    Nu nog een heilige graal erbij met een magisch brouwsel en de pret kan niet op

    Toch helpt dat. Je doet net alsof je een magische priester bent met rituelen en al, en je gaat gewoon lukraak vreemde taal uitspreken Wie weet is het wel een magische taal die ik net uitsprak. Ik kreeg ineens super energie over me heen alsof ik weer de kracht in me had van 2006.

    Zullen we een kerk oprichten speciaal voor magische mensen die hun eigen magische taal ontwikkelen? Magische taal om onsterfelijk mee te worden. Gaan we ons groeperen net zoals de katholieken en richten we overal bijzondere kerken op

    Worden we dan vervolgd wegens hekserij?

    Zullen we verder gaan met discussieren over hoe je Goddelijke krachten tot je kunt nemen?

    Of de armen in de lucht al helpt en een vreemde taal spreken ook? Wie weet wel een Goddelijke taal van 15,000 jaar geleden, zomaar spreken zonder te denken en dat je dan een eigen taal kunt aanmeten die jou Goddelijke krachten geeft?

    [ Bericht 11% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 25-01-2007 16:08:56 ]
    Verdwaalde_99donderdag 25 januari 2007 @ 16:10
    Stel nou er is een taal die nog nooit is uitgesproken en die kan zorgen voor alles? De huidige verschillende talen bestaan toch ook? Waarom zou er geen magische taal zijn die magie naar voren kan brengen?

    Fill my beer = Esnoqla estrafantol grussmak

    Zomaar een link toen ik op google zocht naar magische taal.

    http://nl.wikipedia.org/wiki/Magisch_realisme

    Het magisch realisme zoekt zijn inspiratie buiten de al te dagelijkse realiteit en binnen droom- en waanbeelden, vandaar ook de evenwaardige benaming Fantastisch Realisme. Engelsen hebben het hierbij vaak over Precise Realism en Sharp-Focus Realism. Dergelijke werken laten zich kennen door een nauwgezette, bijna fotografische weergave van realistisch lijkende taferelen, die een geheimzinnige en magisch aandoende sfeer uitstralen. Dubbelzinnige perspectieven en een ongebruikelijke manier om de dingen naast elkaar weer te geven versterken nog die magische suggestie. Technische en louter ambachtelijke vaardigheden zijn aan deze stijl inherent. De combinatie van wel en niet bestaande elementen, het spel van licht en kleur en de technisch perfecte afwerking maken geheimzinnige, soms dreigende schilderijen die hun weergave van de werkelijkheid een vervreemdend karakter meegeven. Dit maakt de stroming ook verwant met het surrealisme.
    Verdwaalde_99donderdag 25 januari 2007 @ 16:26
    Even armen in de lucht en preken en ineens een gevoel ervaren dat staat voor power

    Is het misschien het oppeppen van mezelf? Of ben ik in het bezit van een vreemde nog niet uitgesproken taal?

    Shraston !!!!!

    Of zit het tussen de oren ?



    In hoeverre ik serieus ben? Ik ben niet zo serieus aangelegd, alsnog zeg ik dat ik een wezenlijk verschil opmerk doordat ik 20 minuten geleden even op een magische tour ging.
    sanniwoensdag 14 februari 2007 @ 07:08
    TS..de mens is een wezen dat altijd bezig is te ontdekken,te onderzoeken en
    drang naar..... te stimuleren. Dat de aarde o.a. geteisterd wordt door honger,
    oorlogen e.d. maar ook vooruitgang is inherent aan dit alles. Echter als je
    dat afzet tegen het gehele Universum dan is het natuurlijk allemaal pietleuterig
    om dat allemaal op deze aardbol mee te maken. Maar maak dat maar eens wijs
    aan de mensheid of beter gezegd de politieke leiders want die denken maar aan 1 ding
    en dat is vaak het eigen belang ongeacht of dat mensenlevens kost.
    Normalneowoensdag 14 februari 2007 @ 07:50
    quote:
    Op woensdag 14 februari 2007 07:08 schreef sanni het volgende:
    ...
    toen ik dit las ging er een soort kalmte over me heen..ik ben de laatste tijd bezig om teksten te lezen van mensen en te voelen hoe ze deze "uitspreken" in hun hoofd en kijken hoe dit bij jou(mij-de lezer) aan-komt. In dit geval hoorde ik:

    de oude wijze man spreken

    wilde dit ook heel even kwijt bij deze..