bron: viquote:'AZ haalt Boy Waterman op bij SC Heerenveen'
27/1/2007 17:53
AZ heeft toch een nieuwe doelman in Nederland gevonden. Boy Waterman maakt de overstap van SC Heerenveen naar Alkmaar, meldt De Telegraaf.
AZ huurt de 23-jarige keeper tot het einde van het seizoen van de Friese club. Komende zomer, als het contract van de sluitpost bij Heerenveen ten einde is, zal de voormalige jeugdinternational een driejarige verbintenis tekenen bij de club uit Alkmaar.
Waterman staat al jaren te boek als een talent, maar is er nog niet in geslaagd zich op te werken tot eerste doelman van SC Heerenveen. Hij verloor de concurrentiestrijd van Brian Vandenbussche mede omdat hij te kampen had met enkele blessures.
In totaal stond Waterman achttien competitieduels in het doel van de Friezen. Hij kwam niet meer in actie sinds hij in november 2005 een forse knieblessure opliep.
Dat Louis van Gaal toch een Nederlandse keeper aantrekt, is verrassend. Vorige week had hij nog laten weten dat hij in Nederland geen geschikte kandidaat had kunnen vinden.
Klinkt een beetje als noodgreep of achter de hand gevalletje. De transfermarkt is bijna weer dicht, Sinouh is de huidige keeper, Didulica is voorlopig nog uit de running en invaller Job Bulters is vooralsnog te licht voor het grote AZ. Ik snap wel dat men bij AZ dus sowieso iets wil ondernemen want met alleen Sinouh neem je wel een heel groot risico mocht ook die (weer) geblesseerd raken.quote:Op zaterdag 27 januari 2007 17:58 schreef sjimz het volgende:
Waterman de nieuwe keeper van AZ.
[..]
bron: vi
Ja, zonder optie tot koop vertelde Heerenveen voorzitter Formsma.quote:Op maandag 29 januari 2007 07:40 schreef BobRooney het volgende:
Waterman wordt gehuurd...dacht ik
Hadden jullie ook zo'n omfg wtfquote:RKC weet ook Sektioui aan zich te binden
31/1/2007 14:48
RKC Waalwijk is zich op de valreep flink aan het versterken. Na Jan Vertonghen en Erwin Lemmens hebben de Waalwijkers op de laatste dag dat de transfermarkt is geopend ook Tarik Sektioui vastgelegd.
De 29-jarige Marokkaanse aanvaller wordt tot het einde van het seizoen gehuurd van FC Porto. Sektioui komt bij de Portugese club nauwelijks aan spelen toe na het opstappen van trainer Co Adriaanse, die hem afgelopen zomer van AZ naar Porto had gehaald.
Bij RKC wordt Sektioui herenigd met coach Mark Wotte. Beiden werkten eerder samen bij Willem II. Sektioui speelde vierenhalf seizoen in Tilburg alvorens de overstap te maken naar AZ.
vi.nl
Hoerezooi.quote:Waterman mogelijk op doel tegen PSV
De kersverse AZ-doelman Boy Waterman staat zaterdag mogelijk in de basis in de topper tegen PSV. Eerste keus Khalid Sinouh is weer geblesseerd geraakt. Hij verdraaide woensdag zijn knie tijdens de training en vrijdag wordt onderzocht of hij zaterdag inzetbaar is. Boy Waterman, deze week op huurbasis overgekomen van Heerenveen, zou dan zijn vervanger zijn.
Ik heb wel het gevoel dat hij het goed gaat doen bij RKC.quote:Op woensdag 31 januari 2007 18:51 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Hadden jullie ook zo'n omfg wtf![]()
![]()
![]()
gevoel bij het lezen van dit bericht?
vi.nlquote:Nieuwe gezichten in selecties topper PSV-AZ
2/2/2007 17:20
Tijdens de topper tussen koploper PSV en nummer drie AZ, maakt een aantal nieuwelingen mogelijk zijn debuut. Bij PSV zit Alcides bij de selectie, terwijl bij AZ Nourdin Boukhari en Boy Waterman indruk maakten tijdens hun eerste trainingen.
Waterman zou mogelijk in de basis kunnen debuteren, omdat Khalid Sinouh eerder in de week een knie verdraaide. 'Hij geeft zelf aan dat hij fit is', vertelde coach Louis van Gaal tijdens een persconferentie over de gesteldheid van Sinouh. En over Waterman: 'Al krijgt een keeper bij tactische trainingen weinig te doen, toch heeft hij aan het begin van de week een goede indruk gemaakt.'
Met de keepers bij AZ zit het derhalve wel goed. Meer zorgen heeft Van Gaal over de inzetbaarheid van Tim de Cler, Danny Koevermans en Rogier Molhoek. De Cler en Molhoek kampen met lichte blessures, terwijl Koevermans ziek is. 'Juist voor een topwedstrijd moet je volledig fit zijn', aldus Van Gaal.
Arveladze moet gewoon tussen de benen van Alex door lopen.quote:Op vrijdag 2 februari 2007 17:59 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
vi.nl
Koef ziek
Dembélé tegenover Alex zetten zodat Arveladze ruimte heeft om te scoren
Niet geheel wat ik gedacht had, maar het resultaat mag er zijn. Ook lekker dat AZ eens een topwedstrijd wint. Werd wel eens tijd.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 19:39 schreef xFriendx het volgende:
Overigens denk ik dat het toch weer moeilijk zal gaan worden. Leuk die domper van PSV afgelopen keer, maar PSV heeft nog steeds genoeg kwaliteit en van een dip is nog zeker niet te spreken. Ook AZ heeft genoeg kwaliteit om van PSV te winnen, helaas staat AZ er gewoonweg niet wanneer het er op aan komt (nationaal voetbal dan...internationaal stunten ze er genoeg op los).
Ik denk dan ook dat PSV gewoon weer wint met 2-0 of 2-1.
Desalniettemin, hup AZ!![]()
4-2 tegen Ajax thuis een jaar terug?quote:Op zaterdag 3 februari 2007 22:58 schreef addictivebeat het volgende:
De eerste keer dat AZ een verdiende overwinning behaald in een echte topwedstrijd.
Ik ben dan niet objectief, maar echt verdiend nee dat vond ik niet. het was wele en gelijk opgaande wedstrijd, maar AZ deed wel wat PSV zo vaak heeft gedaan. Een rendement van bijna 100%. Toch vond ik een gelijkspel verdiender geweestquote:Op zaterdag 3 februari 2007 22:58 schreef addictivebeat het volgende:
De eerste keer dat AZ een verdiende overwinning behaald in een echte topwedstrijd.
41% balbezit voor PSV en 59% voor AZ... Zegt genoeg toch!quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:07 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Ik ben dan niet objectief, maar echt verdiend nee dat vond ik niet. het was wele en gelijk opgaande wedstrijd, maar AZ deed wel wat PSV zo vaak heeft gedaan. Een rendement van bijna 100%. Toch vond ik een gelijkspel verdiender geweest
echt twee beren zijn dat, met zulke fysiek sterke spitsen heb je een groot voordeel. zou het nederlands elftal goed kunnen gebruiken.quote:Op zaterdag 3 februari 2007 23:32 schreef Stereotomy het volgende:
Koef wel(mooie assist Kromkamp) en Dembele was ook ijzersterk vandaag. Kunnen we niet iets met 3 centrumspitsen spelen?
dat is ook beleid van az. elk doelpunt van az moet met hele team gevierd worden. onder adriaanse en van geel is dit ingezet. ik vind het trouwens heel goed dat ze dat op die manier doen.quote:Op zondag 4 februari 2007 01:14 schreef Stereotomy het volgende:
IKoef
Ik vind het overigens fantastisch hoe nog altijd het hele team elk doelpunt samen komt vieren, ook al hebben ze de meeste doelpunten van Europa erin liggen.
Vind ik niet. Meer balbezit wil echt niet altijd zeggen dat je beter en gevaarlijker bent geweestquote:Op zondag 4 februari 2007 01:59 schreef kassenbouwer het volgende:
[..]
41% balbezit voor PSV en 59% voor AZ... Zegt genoeg toch!
Zie Oranje dat wel eens van die interlands had waarin ze 70 % balbezit hadden en desondanks net twee keer een serieuze doelpoging ondernamen.quote:Op zondag 4 februari 2007 17:07 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Vind ik niet. Meer balbezit wil echt niet altijd zeggen dat je beter en gevaarlijker bent geweest
Goed gedaan jochiequote:Mendes stevent af op basisplaats in Oranje
6/2/2007 14:50
David Mendes da Silva lijkt woensdag zijn debuut in het Nederlands elftal te gaan maken. Op de training van dinsdag in de Amsterdam Arena kreeg de middenvelder van AZ een hesje uitgereikt, wat normaal gesproken betekent dat hij in de basis start in de oefeninterland tegen Rusland.
Jan Kromkamp en Wilfred Bouma koersen af op een rentree in Oranje. Beide verdedigers ontbraken lang in de selectie van Oranje maar maakten eveneens deel uit van de basisformatie. Kromkamp is rechtsback, Bouma vormt het centrum van de defensie met Joris Mathijsen.
In de voorhoede mag Klaas-Jan Huntelaar beginnen tegen de Russen. Hij krijgt de voorkeur boven Dirk Kuijt. Rafael van Vaart heeft een vrije rol als rechtsbuiten en Ryan Babel, die Huntelaar tegen Feyenoord nog uit de basis van Ajax hield, bezet de linkerflank.
vi.nl
Ik bedoel, Rizespor, wie verliest daar nou weer van.quote:Rizespor verslaat Fenerbahce
ALKMAAR- Rizespor heeft AZ zaterdagavond het goede voorbeeld gegeven. In eigen huis versloegen de Turken koploper Fenerbahce met 2-1. Komende woensdag speelt AZ in de 16e finale van de UEFA Cup tegen Fenerbahce. Dat duel begint om 20:00 uur plaatselijke tijd (19:00 uur Nederlandse tijd).
Ah, stront.quote:Arveladze en Sinouh missen Fenerbahce
ALKMAAR- Voor Shota Arveladze en Khalid Sinouh komt de eerste wedstrijd tegen Fenerbahce te vroeg. Arveladze heeft griep terwijl Sinouh opnieuw last heeft van zijn linkerdijbeen. AZ mist door blessures ook Schaars, Didulica en Cziommer, terwijl Mendes da Silva en Opdam zijn geschorst.
az.nl
Of Sinouh een groot gemis is weet ik niet. Althans, in vergelijking met Waterman. Volgens mij zitten beide niet zoveel van elkaar af qua kwaliteit. Alleen zal Sinouh wat meer ervaring hebben met zulke wedstrijden mentaal gezien.quote:Op zondag 11 februari 2007 17:24 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ah, stront.![]()
JUIST Shota hadden we nodig in het kolkende stadion van Fenerbahce met zijn ervaring toen hij jarenlang bij Trabsonspor speelde. Een sterke aanvalsleider, dat missen we nu. Maar Koefie en Dembele hebben Europees ook al mooie dingen laten zien natuurlijk.
Het gaat om Aissati, Huntelaar enzo, ff beetje goede spelers als backup voor CL wedstrijden met veel geblesseerden. Verder worden er natuurlijk ook nog Nederlanders uit het buitenland gehaald: boulahrouz(gehuurd) en seedorfquote:Op dinsdag 13 februari 2007 12:13 schreef cultheld het volgende:
Ik las dat AZ Nederlanders van PSV, Ajax en Feyenoord wil kopen. Om wie zou het gaan? Kluivert, Reiziger, Castelen, Maduro en Vermeer? Of richt AZ zich meer op Aissati, De Guzman en Sneijder?
.
quote:Sinouh langer aan de kant bij AZ
Uitgegeven: 13 februari 2007 08:47
Laatst gewijzigd: 13 februari 2007 08:56
AMSTERDAM - Khalid Sinouh is niet twee maar zes weken uit de roulatie. De 31-jarige doelman van AZ meldde zich maandag in het Medisch Centrum Alkmaar om zijn bovenbeen te laten onderzoeken. Daar bleek dat de Marokkaan ook kampt met een kapotte meniscus en dat hij met die blessure twee weken geleden het doel heeft verdedigd tegen PSV.
Sinouh viel zaterdag in het thuisduel met Willem II uit met een spierscheuring. "Om mijn knie te ontlasten, heb ik waarschijnlijk geforceerd gelopen en de spieren in mijn bovenbeen beschadigd", verklaart de sluitpost dinsdag in De Telegraaf. Door de kniekwetsuur is de viervoudig international langer uitgeschakeld.
Sinouh is bezig aan zijn eerste seizoen bij AZ. Eerder kwam hij uit voor RKC Waalwijk, sc Heerenveen en Haarlem. Vorig seizoen speelde hij op Cyprus voor Omonia.
nu.nl
Nu weet ik nauwelijks iets van Fenerbahce af, maar er zat toch een hele goeie nr. 10 bij? Is die nu ook geblesseerd? En ze hebben een goeie spits, Alex, die topscorder is van Turkije maar in Europa nooit scoort.quote:Ook selectie Fenerbahçe flink uitgedund
13/2/2007 11:32
Evenals AZ-trainer Louis van Gaal heeft Fenerbahçe-coach Zico in de aanloop naar het onderlinge UEFA Cup-treffen te kampen met een waslijst aan afwezigen. In dat opzicht staat het 8-7 voor de Turkse club.
Waar AZ door alle ontbrekende spelers met 'slechts' zestien man afreisde naar Istanbul, daar weet tegenstander Fenerbahçe zich ook geplaagd door blessures en schorsingen. In totaal acht spelers staan woensdag niet tot de beschikking van trainer Zico.
Afgelopen weekeinde moest ook de naam Mehmet Aurelio worden toegevoegd aan de lijst van afwezigen. De middenvelder hield aan het met 2-1 verloren duel met Rizespor een blessure over.
In aanvallend opzicht ontbreken Mateja Kezman en Semih Senturk door schorsingen, terwijl fysieke ongemakken de inzetbaarheid van de verdedigers Önder Turaci en Diego Lugano onmogelijk maakt. Bovendien blijven Sahin Selçuk, Kerim Zengin en doelman Rüstü Reçber geblesseerd aan de kant.
vi.nl
Ja, dus staat Volkan Demirel alweer een tijdje in het doel, maar die is een beetje type Sinouh + Bulters.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 12:33 schreef cohen het volgende:
hun keeper is Rüstü Recber, de oud-keeper van Barcelona. Die is geblesseerd.
Volgens mij hoeft het niet perse van nederlandse topclubs te zijn. Ik denk aan:quote:Op dinsdag 13 februari 2007 12:13 schreef cultheld het volgende:
Ik las dat AZ Nederlanders van PSV, Ajax en Feyenoord wil kopen. Om wie zou het gaan? Kluivert, Reiziger, Castelen, Maduro en Vermeer? Of richt AZ zich meer op Aissati, De Guzman en Sneijder?
.
Van der Sar!!! Dat zou pas geweldig zijn, maar ja als je toch bij ManU speelt... Denk niet dat die wil.quote:Op dinsdag 13 februari 2007 15:40 schreef sipper het volgende:
[..]
Volgens mij hoeft het niet perse van nederlandse topclubs te zijn. Ik denk aan:
-vd Sar (dan ben ik echt verbaasd) heeft iig al een verleden met van Gaal
-vd Meyde (wil weg bij Everton)
-Hasselbaink? (az verleden)
-Theo Janssen misschien, geloof dat v Gaal hem liet debuteren in Oranje
Daarnaast misschien idd een Affelay of Aisatti. Van een Feyenoordspeler wordt AZ iig niet echt veel beter, op de Guzman na misschien.
PSV gaat echt niet basisspeler Affelay van de hand doen. En Aissati is ook een diamant van PSV en stallen ze tijdelijk. Maar de andere namen zijn reeele opties. Alhoewel, hoe oud is Hasselbaink?quote:Op dinsdag 13 februari 2007 15:40 schreef sipper het volgende:
[..]
Volgens mij hoeft het niet perse van nederlandse topclubs te zijn. Ik denk aan:
-vd Sar (dan ben ik echt verbaasd) heeft iig al een verleden met van Gaal
-vd Meyde (wil weg bij Everton)
-Hasselbaink? (az verleden)
-Theo Janssen misschien, geloof dat v Gaal hem liet debuteren in Oranje
Daarnaast misschien idd een Affelay of Aisatti. Van een Feyenoordspeler wordt AZ iig niet echt veel beter, op de Guzman na misschien.
Ik denk niet dat Robin daar erg veel zin aan heeftquote:Op woensdag 14 februari 2007 15:31 schreef mcyodogg het volgende:
Ik denk dat AZ deze zomer Robben en Van Persie gaat halen.
Tuurlijk, AZ gaat niet alleen Nederland veroveren, maar heel Europa! Moet je niet bij Arsenal voor zijn.quote:Op woensdag 14 februari 2007 15:34 schreef methan het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Robin daar erg veel zin aan heeft![]()
Inderdaad. Een gelijkspel met 3-3 (lekker veel uitdoelpunten) is normaal erg lekker, maar als je 1-3 voor stond dan is het wel erg jammer. Met een 1-3 ben je vrijwel door (een 0-3 of 1-4 zie ik in Alkmaar niet snel gebeuren) maar goed, als AZ scherper is dan zij vandaag waren moet er thuis gewoon gewonnen worden.quote:Op woensdag 14 februari 2007 21:07 schreef Stereotomy het volgende:
Ja, tering. Voor 3-3 teken je natuurlijk, maar die 1-3 had nooit weggegeven mogen worden.
Ik vond Waterman prima keepen voor iemand die nog jong is, net komt kijken qua wedstrijdritme en nieuw team etc.quote:Op woensdag 14 februari 2007 22:46 schreef Stereotomy het volgende:
En hee, laten we eerlijk zijn: als Waterman zo doorkeept en ook groeit, krijgt Sinouh zijn basisplaats niet meer terug. Die jongen is net een paar weken bij AZ, en komt van de bank van Heerenveen. Dan heeft hij het vanavond uitstekend gedaan.
Hij moet alleen niet zo geforceerd willen uittrappen naar een speler op eigen helft, maar die bal zo ver mogelijk naar voren jassen.
Is toch geen kenmerk van 'kutpubliek'. Vind dat wel mooi, dat fanatisme. Weet je wat pas kutpubliek is?quote:Op donderdag 15 februari 2007 12:11 schreef fuckbuddy het volgende:
Was toch een topwedstrijd om te zien?
Wat een kutpubliek hebben ze toch, de hele tijd fluiten als een AZ speler de bal had.
Dat is juist heerlijk, fanatisme noemen ze dat, hebben we in Nederland te weinig.quote:Op donderdag 15 februari 2007 12:11 schreef fuckbuddy het volgende:
Wat een kutpubliek hebben ze toch, de hele tijd fluiten als een AZ speler de bal had.
Bovendien klapten de Turkse fans na de wedstrijd toch ook bewonderend voor AZ?quote:Op donderdag 15 februari 2007 15:51 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Dat is juist heerlijk, fanatisme noemen ze dat, hebben we in Nederland te weinig.
Kutpubliek is het woord dat van Gaal thuis tegen Truus gebruikt heeft onlangs over het AZ-publiek denk ik.
quote:Op donderdag 15 februari 2007 15:51 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Dat is juist heerlijk, fanatisme noemen ze dat, hebben we in Nederland te weinig.
Khaliiiiidquote:Sinouh maandagavond te gast bij Holland Sport
ALKMAAR- Khalid Sinouh is maandagavond te gast bij het televisieprogramma Holland Sport. De keeper van AZ is afgelopen donderdag aan zijn knie geopereerd en zal dan ook ondermeer over zijn blessure te spreken komen. De uitzending begint maandagavond om 20:26 uur op Nederland 3. Dinsdagmiddag is de herhaling op Nederland 2.
Nee, da's lekker, met Fener, 2x Utrecht en Feyenoord in het verschiet.quote:AZ moet het donderdag tegen Fenerbahce hoogstwaarschijnlijk stellen zonder David Mendes da Silva. Hij liep afgelopen weekeinde in de wedstrijd tegen FC Groningen een knieblessure op. Vrijwel meteen bleek dat de kwetsuur ernstig was en doorspelen onmogelijk.
De international probeerde langs de zijlijn nog een sprintje te trekken, maar staakte die poging al na enkele meters. Hierop werd hij gewisseld voor Ryan Donk. Waarschijnlijk is de Rotterdammer enige weken niet inzetbaar. Onderzoek later vandaag zal meer duidelijkheid moeten brengen.
Bron: ELF
Ah, fokking crap man. Het middenveld van AZ is uitgedund: nu had Gudjohnsson zijn debuut kunnen maken, een aantal weken lang, maar meneer wilde weer vertrekken.quote:Mendes da Silva 4 tot 6 weken uit de roulatie
AZ'er David Mendes da Silva is maandagmiddag onderzocht in het ziekenhuis nadat hij zondag bij het duel met FC Groningen met een blessure aan de rechterknie uitviel. Gebleken is dat de international een gescheurde binnenband heeft, waardoor hij 4 tot 6 weken is uitgeschakeld. Binnenkort wordt de knie nader onderzocht.
Het hele seizoen al. Alleen de laatste weken begint het bij velen op te vallen.quote:Op maandag 19 februari 2007 21:38 schreef RayMania het volgende:
Erg jammer van Silva, deed het prima de laatste weken.
Ik denk dat Louis eerst wat schuift, maar dan voor Vormer zal gaan. 4 tot 6 weken is nog wel te doen overigens.quote:Op maandag 19 februari 2007 20:52 schreef Stereotomy het volgende:
Ik voorspel het debuut van Ruud Vormer.
Nou, ik zeg dat omdat het middenveld *echt* uitgedund is. Wie missen we:quote:Op dinsdag 20 februari 2007 00:52 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Ik denk dat Louis eerst wat schuift, maar dan voor Vormer zal gaan. 4 tot 6 weken is nog wel te doen overigens.
Inderdaad. Als Van Gaal slim is laat hij Vormer op zijn positie spelen: Dat is potentieel Oranje-materiaal over een paar jaarquote:Op maandag 19 februari 2007 21:42 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Het hele seizoen al. Alleen de laatste weken begint het bij velen op te vallen.
Van Gaal krijgt hem wel weer aan het scoren.quote:ALKMAAR - AZ wil Klaas-Jan Huntelaar overnemen van Ajax. Dat meldt het tijdschrift Sportweek dinsdag. De Alkmaarders zouden negen miljoen euro overhebben voor de spits. Dat is hetzelfde bedrag als Ajax moest betalen toen het Huntelaar in 2005 van Heerenveen overnam. AZ vond de 23-jarige international toen te duur.
Huntelaar maakte in december vorig jaar de overstap van Heerenveen naar Ajax. In zijn eerste maanden bij Ajax was hij de absolute uitblinker met zestien doelpunten in evenveel competitiewedstrijden. Dit seizoen is de spits onder trainer Henk ten Cate niet meer zeker van een basisplaats.
quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:01 schreef Lariekoek het volgende:
Van Gaal krijgt hem wel weer aan het scoren.![]()
quote:la·rie·koek (de ~ (m.)) 1 onzin
Dat zou natuurlijk wel prachtig zijn, Huntelaar bij AZ. Nu maar hopen dat Klaas-Jan dusdanig gefrustreerd is bij Ajax dat hij zelf ook weg wil.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 13:01 schreef Lariekoek het volgende:
[..]
Van Gaal krijgt hem wel weer aan het scoren.![]()
Ik ben AZ fan alleen geen 020 hater. Wellicht kan Huntelaar in de toekomst de plek opvullen van Shota mocht die stoppen, zodat je nog steeds 3 capabele spitsen hebt. Het zou dus wel een toevoeging kunnen zijn denk ik. Of het een stap omhoog is voor Huntelaar betwijfel ik. Het is meer een stap zijwaarts op dezelfde hoogte. Wil je omhoog dan moet je toch denken aan verhalen zoals v. Persie. Ik denk alleen dat zo'n stap voor Huntelaar nog te vroeg is. Hij kan nog iets meer gekneed worden voordat hij de grote stap zet.quote:Op dinsdag 20 februari 2007 18:38 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Wat vinden alle 020 haters van het bericht dat az Huntelaar wilt aantrekken?
Los van het feit dat het natuurlijk een belachelijk bericht is
Kijk op marktplaats, daardoor hebben meer mensen donderdag een hoofddoek om dan AZ-sjaalsquote:Op dinsdag 20 februari 2007 21:37 schreef Slayage het volgende:
iemand nog een kaartje voor mij voor donderdag?![]()
neequote:
Ja, misschien omdat Shota als een 14-jarige met baard in de keel klinkt als hij Engels aan het praten is?quote:Passages uit Sportweek 8:
‘Nu moeten we het thuis maar afmaken,’ zei Nourdin Boukhari na de 3-3. Hij keek er wat sip bij. Het had ook zoveel móóier kunnen zijn.’
Van Gaal: “Shota Arveladze is na Marco van Basten de beste spits ooit. Ik vind hem met zijn manier van spelen de ideale teamspits. Ik heb hem niet echt zien spelen toen hij jong was, niet op de leeftijd waarop ik Van Basten heb zien spelen, maar hij benadert hem wel, hoor. En als persoon is hij denk ik zelfs nog béter voor een groep dan Van Basten was als spits. Shota is sociaal, ik heb begrepen dat Van Basten dat niet was. Shota is echt de leider van deze groep. Als hij praat is iedereen stil, daar hoeft hij geen moeite voor te doen.”
quote:Van Gaal: “Shota Arveladze is na Marco van Basten de beste spits ooit."
nee man bijna iedereen die ken is galatasaray supporterquote:Op dinsdag 20 februari 2007 23:25 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Wil je met veel vrienden/familie naar AZ-Fener gaan?![]()
shota is echt een topspits, in '96 had hij bijna in zijn 1tje trabzonspor kampioen gemaakt, maar daar stak fener 2 wedstrijden voor het einde van het seizoen een stokje voor, door in trabzon te winnenquote:Op woensdag 21 februari 2007 14:13 schreef Stereotomy het volgende:
Aanvalsleider Shota maakt köfte van die Turken morgen in het Döner Shish-keBab stadion
Van Gaal is Turkse journalisten aan het sarrenquote:Van Gaal verwacht sterker Fenerbahce én sterker AZ
ALKMAAR- Zowel Shota Arveladze als Rogier Molhoek zijn teruggekeerd in de selectie van AZ voor het UEFA Cup-duel tegen Fenerbahce van donderdag. Arveladze is hersteld van griep en ook Molhoek is weer fit. “Fenerbahce zal morgen sterker zijn dan vorige week, maar dat is AZ ook. Bovendien hebben we onze beste speler Arveladze weer. Dat weet Fenerbahce ook.”
Dat belang van Arveladze groot is, gaf Van Gaal woensdagmiddag nog maar eens tijdens de persconferentie voorafgaande aan de return tegen de Turken in het DSB Stadion. “Ik denk dat Fenerbahce wel enige angst voor Arveladze heeft. Hij heeft een behoorlijke staat van dienst in Turkije opgebouwd. Met cijfers waar je steil van achterover slaat.”
Tolk
De Turkse journalisten schreven de vertaling van de tolk gretig op. Ook de verwachting van Van Gaal dat Fenerbahce donderdag sterker voor de dag zal komen dan vorige week werd gretig meegeschreven. “Wij hebben morgen een ander team dan vorige week. Fenerbahce ook. Zij beschikken bijvoorbeeld weer over Mateja Kezman. En zo zijn er nog een aantal spelers die er in tegenstelling tot vorige week weer bij zijn. Maar dat geldt voor ons ook. Wij beschikken weer over Arveladze, onze beste speler. De verschillen in de selectie zijn marginaal, maar ten opzichte van Arveladze is verschil net iets groter dan marginaal.”
‘Bergkamp-schot’
Tijdens de terugblik op de heenwedstrijd in Turkije refereerde Van Gaal nog even aan de doelpunten van AZ. De treffers van Nourdin Boukhari en Julian Jenner waren volgens de trainer van AZ geen fouten van de keeper. “Al denkt men daar in Turkije geloof ik anders over”, sprak Van Gaal. “Maar dat schot van Jenner was een echt ‘Bergkamp-schot’, dat soort dingen kan je het beste met andere spelers vergelijken.
In de vertaling die volgde vergat de tolk vervolgens de vergelijking met Bergkamp te noemen. Van Gaal: “Noem die nu maar, dan weten ze waar ik het over heb. Die derde goal. Daar gaat het om.” Na de Turkse versie van Van Gaal’s vergelijking liet de trainer weten dat de return bij een 3-3 tussenstand alles behalve gelopen is. “Bij Fenerbahce lopen spelers rond die in hun eentje een wedstrijd kunnen beslissen. Dat hebben ze vorige week ook gedaan, want onze 1-3 voorsprong werd alsnog in 3-3 veranderd.”
Beukenhof
Het liefste zou Van Gaal donderdag dan ook een AZ á la PSV zien. De manier waarop de Eindhovenaren dinsdag Arsenal versloegen, beviel Van Gaal. “Al moet ik zeggen dat ik alleen de laatste tien minuten maar gezien heb, want de rest van de avond was ik heerlijk uit eten bij restaurant De Beukenhof.” Vragende blikken van Turkse journalisten volgden. De tolk liet de vertaling vervolgens voor wat het is. In De Beukenhof zal donderdagavond waarschijnlijk ook een stuk rustiger zijn dan in het DSB Stadion.
op dat tijdstip geen file?quote:Op donderdag 22 februari 2007 00:33 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Verdomme...18:45 begint het. Ik moet tot 17:15 werken en dan dus binnen 1 1/2 uur in alkmaar zien te komen. Dan maar hopen op geen file....
Vanuit de kant van Den Haag....dus de altijd rustige A4quote:Op donderdag 22 februari 2007 15:06 schreef Lariekoek het volgende:
Ligt er natuurlijk ook aan waar je vandaan moet komen.
Jonge als je tijd hebt om te fok!ken dan kun je ook wel eerder weggaan van je werk.quote:Op donderdag 22 februari 2007 15:29 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Vanuit de kant van Den Haag....dus de altijd rustige A4
Niet bij alle functies ...:(quote:Op donderdag 22 februari 2007 15:31 schreef Stereotomy het volgende:
Jonge als je tijd hebt om te fok!ken dan kun je ook wel eerder weggaan van je werk.![]()
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |