abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_44596503
Gezien de nog vele vragen in het feedback topic open ik toch maar een deel 2 nadat ik deel 1 dicht knalde.

Ik heb even alle belangrijke en nuttige dingen uit deeltje 1 opgevist. Gaat u er even goed voor zitten.
quote:
Op zondag 17 december 2006 17:39 schreef Djeez het volgende:
Na jaren te hebben rondgelopen met een enorme, problematische schuld, hebben we nu eindelijk de knoop doorgehakt. We komen er zelf niet meer uit, en het is nu zo erg dat we maandelijks niet meer rondkomen. Mijn vader kan wel, maar wil ons niet helpen. Omdat we er niets van leren als wij het bij hem gaan lenen. Nu willen wij een aanvraag indienen bij het GKB voor een minnelijke schuldregeling. Dit houdt in dat al het inkomen naar het GKB gaat, en die betalen de vaste lasten en treffen een regeling met de schuldeisers. Van wat er overblijft, moeten mijn dochtertje van 1 jaar, mijn vrouw en ik overleven. Geen vetpot, maar we staan er beiden achter en we zullen ons er weer uitvechten! Drie jaar lang sober leven, gelukkig willen onze beide ouders ons wel eens een handje helpen. Maar hoe werkt dat, zo \'n regeling ? Kunnen we nog wel kleertjes kopen voor ons dochtertje, kunnen we nog wel op Internet ? En mocht onze enige echte schuldeiser, de ABN-Amro, niet meewerken, moeten we het dan via de rechter afdwingen ? Ohja, we hebben vorig jaar al eens bij het GKB aangeklopt. Toen wilden ze ons niet helpen, want toen hadden we nog een auto, die nodig was voor woon-werkverkeer. Deze auto is vorige maand verkocht, want ik heb nu een baan waar ik makkelijk op de fiets kan komen. Iemand een idee of er nog een beetje te leven valt met een schuldregeling ?
quote:
Op zondag 17 december 2006 22:23 schreef Djeez het volgende:
We hebben juist al een regeling met de ABN, waar vooral de bank zelf heel content mee is. Normaal hadden we met deze schuld bijna 400 Euro per maand moeten aflossen, maar dat is niet te doen met dit loon. Dus hebben ze het omgezet in een vorm van krediet waar je gewoon rood staat op de lopende rekening. Je hoeft niets af te lossen, je betaalt alleen rente. En die rente, dat is zo 'n 150 Euro per maand. Elke maand weer, en we lossen geen reet af. En daar willen we juist vanaf. Ingrid zal morgen ff de GKB opbellen, en dan aandringen op urgentie.
quote:
Op zondag 17 december 2006 22:33 schreef Djeez het volgende:
Ik heb nog geen vast contract helaas. Over een maand loopt mijn contract af, en wordt het hopelijk ene vaste aanstelling. Mijn chef is bezig met een andere functie, en vindt mijn collega niet capabel genoeg als zijn opvolger. MS dat er voor mij dan een job als chef in het verschiet ligt ? Verder is het een groeiend bedrijf dat steedds aan het uitbreiden is. De gekste carrieremoves zijn er al gemaakt, als je maar laat zien dat je echt wilt. Dus misschien heb ik straks wel een betere baan...
quote:
Op zondag 17 december 2006 23:16 schreef Ingrid19 het volgende:

[..]

Een baan erbij zal moeilijk worden. Djeez moet vaak overwerken.
Een baan als schoonmaakster is niet zo makkelijk als je denkt.
Meestal moet je om 17.00 beginnen. En is djeez pas vrij. Ja, ik heb al rondgebeld en gesurft.

Het geld van de auto is idd in het verlagen van de schuld gestoken.
quote:
Op maandag 18 december 2006 19:52 schreef Djeez het volgende:
Ohja, de schuld is eik gekomen door elke keer een andere auto te kopen, dit heeft ons minimaal 10.000 gekost. ohja, de totale schuld bedraagt zo 'n 20.000 Euro.
quote:
Op dinsdag 19 december 2006 21:20 schreef MaLo het volgende:
Ingrid, zoek werk! Kinderopvang kost tegenwoordig geen drol meer. Wij hebben een gezamenlijk inkomen van bijna 1,5 modaal. Onze dochter gaat twee dagen in de week naar het KDV en we betalen vanaf 2007 ong. 90 euro in de maand aan kinderopvang! De rest (ruim 400 euro) krijgen we terug van de Belastingdienst.

Jullie zullen samen op een lager inkomen zitten en dus nóg meer terug krijgen van de Belastingdienst. Werken is hoe dan ook rendabel in dit geval.
Stel dat Ingrid een baan voor 16 uur vindt. Dit levert je 500 euro in de maand op. Hiervan gaat (naar schatting ) 60 euro naar de kinderopvang. Tel uit je winst: je kunt aflossen!
quote:
Op woensdag 20 december 2006 11:19 schreef Ingrid19 het volgende:
Ik vind het makkelijk gezegd, zoek maar werk. Heb zo'n 2 weken geleden nog gesolliciteerd bj tpg/tnt. Ook schoonmaakwerk, thuizorg, call center ed. Betrouwbaar thuiswerk heb ik nog steeds niet gevonden. En faalangst heb ik ja. Daar gaan ze me mee helpen, maar bij ggz is er een wachtlijst.
quote:
Op woensdag 20 december 2006 11:51 schreef sanger het volgende:

[..]

Heb je hier ook nog aan gedacht Ingrid?

PM of mail me anders het soort werk dat je kunt doen, de regio en welke tijden. Dan ga ik kijken of er iets passends tussenzit.

Het minimumloon ligt netto zo rond de ¤ 6,= per uur. Als je 20 uur per week zou maken zou je per maand ongeveer ¤ 500,= kunnen aflossen op de schuld. Eventueel kun je het salaris laten storten op de rekening van je schuldeiser!

Zodra je aflost gaat de rentelast omlaag, wat je dan weer in aflossing kan steken. Zo los je steeds meer af, en betaal je steeds minder rente!

Anders is een krantenwijk en een folderwijk wel een idee. Iedere ochtend de krant doen, en 1x per week folders steken en bezorgen. Dat moet toch makkelijk in te passen zijn?
En voor de rest verwijs ik naar GKB en hoe nu verder

Ik vind dat Sanger je heel aardig wil helpen dus doe er alsjeblieft iets mee. Er valt echt wel iets te regelen voor Kim.
Syllables govern the world
pi_44596562
Goeie OP.
  woensdag 20 december 2006 @ 13:29:02 #3
35189 Troel
scherp en bot
pi_44596564
Ik wil toch nog een keer wijzen op thuiswerk van TNS NIPO: http://cati.nipo.nl
Dat is erg goed te doen weet ik uit ervaring. Je verdient dan zo'n 9 euro per uur weet ik zo uit mijn hoofd.

Wellicht ook een idee om alle linkjes te verzamelen zodat Ingrid een overzichtje heeft?
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_44596592
Yep, iedereen die zijn/haar vraag nog beantwoord wilt zien moet zichzelf maar even quoten uit het vorige topic. Dit leek me genoeg om het verhaal duidelijk te krijgen.

Linkjes zal ik er ook nog even uitvissen dan Troel.
Syllables govern the world
  woensdag 20 december 2006 @ 13:30:04 #5
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_44596596
*mee leest...

Over die vakantie... als (schoon)pa nou zo graag naar het buitenland wil en dat niet anders kan dan dat jullie mee gaan om te rijden enzo. Zouden zij dan ook niet gewoon alles kunnen betalen? Zeker nu ze weten dat jullie in deze situatie zitten.
***
pi_44596608
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:29 schreef reese.com het volgende:
Yep, iedereen die zijn/haar vraag nog beantwoord wilt zien moet zichzelf maar even quoten uit het vorige topic.
Dan is dit topic zo weer vol. .
pi_44596629
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:30 schreef berney het volgende:

[..]

Dan is dit topic zo weer vol. .
Nou ja die van die computer leek vooral nogal hoog te zitten bij mensen.
Syllables govern the world
pi_44596654
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:30 schreef reese.com het volgende:

[..]

Nou ja die van die computer leek vooral nogal hoog te zitten bij mensen.
En dat van die vakantie.
pi_44596668
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:05 schreef Ingrid19 het volgende:
Ik heb niet gezien dat hij dat heeft gezegt. Maar we hoeven nu iig niks te betalen, behalve eten.

We hebben 1 pc van Dell, via pc priveproject oid. En 2 laptops, waarvan we iig 1 willen verkopen. De pc ook.
Was het antwoord op de vakantie en computer vraag.
Syllables govern the world
  woensdag 20 december 2006 @ 13:32:39 #10
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_44596684
Een drietal computers hebben, waarvan 2 laptops, vind ik op zijn minst een beetje vreemd als je zo diep in de shit zit
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
  woensdag 20 december 2006 @ 13:32:49 #11
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_44596686
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:05 schreef Ingrid19 het volgende:
We hebben 1 pc van Dell, via pc priveproject oid. En 2 laptops, waarvan we iig 1 willen verkopen. De pc ook.
Lijkt me een goed plan. Ik zou het vanmiddag nog op ebay zetten. PC's worden snel minder waard en echt broodnodig zijn ze natuurlijk absoluut niet. Verder vind ik jullie huur eik best veel gezien de situatie maar als je huurtoeslag meeneemt is het niet snel tot een lager bedrag te reduceren.

De krantewijk vraag staat trouwens nog open
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
  woensdag 20 december 2006 @ 13:33:12 #12
35189 Troel
scherp en bot
pi_44596701
Alicey kwam nog met die link die wellicht handig is om erbij te houden:

http://www.wsnp.rvr.org/

-edit-

Linkjes met werk:
http://www.thuiswerkkrant.nl/Informatie/Proefexemplaar.aspx
http://www.aanbodpagina.n(...)ering_aangeboden.asp
http://www.zoekbijbaan.nl/bijbaan/parttime_werk-assen.htm
Sanger heeft inmiddels contact gehad met Ingrid over werk. Daarnaast is het wellicht verstandig om wat actiever te gaan solliciteren.

[ Bericht 20% gewijzigd door Sjeen op 20-12-2006 14:05:12 (Zoek maar via AT als je dat wilt weten...) ]
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_44596745
Ingrid, doe asjeblieft niet die pc weg. Je hebt zoveel aan internet.

Doe dan de tv (upc ofzo) en vaste telefonie weg. TV kijken kan heel goed via pc met een draadje naar je pc toe.
  woensdag 20 december 2006 @ 13:35:39 #14
35189 Troel
scherp en bot
pi_44596780
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:34 schreef berney het volgende:
Ingrid, doe asjeblieft niet die pc weg. Je hebt zoveel aan internet.

Doe dan de tv (upc ofzo) en vaste telefonie weg. TV kijken kan heel goed via pc met een draadje naar je pc toe.
Als ze drie computers hebben staan, kunnen er twee weg. Alle drie weg is niet nodig. Daarnaast zei Ingrid in een vorig topic daat ze telefoon ook heeft via internet, dus vaste telefonie zal niet weg hoeven denk ik.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  woensdag 20 december 2006 @ 13:35:50 #15
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_44596785
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:32 schreef Robocock het volgende:
Een drietal computers hebben, waarvan 2 laptops, vind ik op zijn minst een beetje vreemd als je zo diep in de shit zit
ik kan nog wel meer aanschaffen uit het afgelopen half jaar verzinnen die 'een beetje vreemd' te noemen zijn als er zo'n schuld op de achtergrond loopt...(ook al was dat uit een erfenis betaald)
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  woensdag 20 december 2006 @ 13:35:54 #16
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_44596790
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:34 schreef berney het volgende:
Ingrid, doe asjeblieft niet die pc weg. Je hebt zoveel aan internet.

Doe dan de tv (upc ofzo) en vaste telefonie weg. TV kijken kan heel goed via pc met een draadje naar je pc toe.
Ze willen 2 van de 3 computers weg doen, niet allemaal.
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
pi_44596791
Ik wist niet precies waar de schuld vandaan kwam, maar als ik dit dan lees:
quote:
Op maandag 18 december 2006 19:52 schreef Djeez het volgende:
Ohja, de schuld is eik gekomen door elke keer een andere auto te kopen, dit heeft ons minimaal 10.000 gekost. ohja, de totale schuld bedraagt zo 'n 20.000 Euro.
Dan denk ik
pi_44596797
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:35 schreef Troel het volgende:

[..]

Als ze drie computers hebben staan, kunnen er twee weg. Alle drie weg is niet nodig. Daarnaast zei Ingrid in een vorig topic daat ze telefoon ook heeft via internet, dus vaste telefonie zal niet weg hoeven denk ik.


[ Bericht 14% gewijzigd door Sjeen op 20-12-2006 14:05:33 (Doet niet ter zake...) ]
pi_44596830
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:33 schreef Troel het volgende:
linkjes
* staakt spontaan het spitten in deel 1. Bedankt scheelt mij weer werk
Syllables govern the world
pi_44596849
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:35 schreef Robocock het volgende:

[..]

Ze willen 2 van de 3 computers weg doen, niet allemaal.
Oh, ik meende de twee laptops en computer.
  woensdag 20 december 2006 @ 13:37:55 #21
35189 Troel
scherp en bot
pi_44596855
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:36 schreef berney het volgende:

[..]

-quote verwijderd-
Ik ken het eerste topic, dat heeft hier niet veel mee te maken, meer hoe Djeez in elkaar zit, het tweede topic is ook niet zozeer van belang in dit geval. Het is wel vervelend natuurlijk. (De vraag blijft waarom je vrij moet nemen op de verjaardag van je dochter als je vrouw toch al de hele dag thuis zit, maarja)

[ Bericht 15% gewijzigd door Sjeen op 20-12-2006 14:05:57 ]
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  woensdag 20 december 2006 @ 13:38:08 #22
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_44596868
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:35 schreef E.T. het volgende:

[..]

ik kan nog wel meer aanschaffen uit het afgelopen half jaar verzinnen die 'een beetje vreemd' te noemen zijn als er zo'n schuld op de achtergrond loopt...(ook al was dat uit een erfenis betaald)
Vertel, vertel Ik ben een behoorlijke ramptoerist
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
  woensdag 20 december 2006 @ 13:39:56 #23
35189 Troel
scherp en bot
pi_44596924
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:38 schreef Robocock het volgende:

[..]

Vertel, vertel Ik ben een behoorlijke ramptoerist
Moederfiets kopen, PSP kopen en dergelijke
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_44596928
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:37 schreef Troel het volgende:

[..]

Ik ken het eerste topic, dat heeft hier niet veel mee te maken, meer hoe Djeez in elkaar zit, het tweede topic is ook niet zozeer van belang in dit geval. Het is wel vervelend natuurlijk. (De vraag blijft waarom je vrij moet nemen op de verjaardag van je dochter als je vrouw toch al de hele dag thuis zit, maarja)
Ik gaf je de linkjes zodat de rest die ze nog niet gelezen hadden een beeld van ze kunnen creeëren. in hoeverre dat zo gaat dan maar goed
  woensdag 20 december 2006 @ 13:40:25 #25
35189 Troel
scherp en bot
pi_44596934
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:40 schreef berney het volgende:

[..]

Ik gaf je de linkjes zodat de rest die ze nog niet gelezen hadden een beeld van ze kunnen creeëren. in hoeverre dat zo gaat dan maar goed
Ze staan er ook wel bij
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_44596961
Ingrid, als je nu voor drie dagen werk kan vinden ben je nog vier dagen bij je meisje. Kun je alle aandacht aan haar besteden.
pi_44596986
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:40 schreef Troel het volgende:

[..]

Ze staan er ook wel bij
toen ik je quote nog niet.

Ik had nog niet gef5
pi_44597044
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:39 schreef Troel het volgende:

[..]

Moederfiets kopen, PSP kopen en dergelijke
Die moederfiets hebben ze uiteindelijk toch maar niet gedaan maar het idee alleen dat als je je auto verkoopt dat je daar dan een fiets van gaat kopen i.p.v. je schuld aflossen getuigt van de verkeerde prioriteiten stellen.

Verder wil ik hier niet zwartwerken promoten ofzo hoor maar thuis oppasmoeder zijn kan ook aardig wat schuiven.
Syllables govern the world
pi_44597067
Je kan via marktplaats misschien een goede moederfiets kopen 2e hands.
  woensdag 20 december 2006 @ 13:47:14 #30
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_44597153
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:44 schreef berney het volgende:
Je kan via marktplaats misschien een goede moederfiets kopen 2e hands.
toevallig was/ben ik zelf ook op zoek, maar ook via marktplaats zijn ze nog behoorlijk aan de prijs
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  woensdag 20 december 2006 @ 13:50:02 #31
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_44597249
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:36 schreef berney het volgende:

[..]

-quote verwijderd-
Die eerst heeft toch helemaal niets met dit topic of de geschiedenis te maken?
Dan kan je alles wat ze ooit gepost hebben er wel bij slepen.

[ Bericht 17% gewijzigd door Sjeen op 20-12-2006 14:07:10 ]
***
  woensdag 20 december 2006 @ 13:51:15 #32
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_44597280
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:50 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Die eerst heeft toch helemaal niets met dit topic of de geschiedenis te maken?
Dan kan je alles wat ze ooit gepost hebben er wel bij slepen.
Maar wel met de persoonlijkheid
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
  woensdag 20 december 2006 @ 13:51:59 #33
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_44597299
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:37 schreef Troel het volgende:

[..]

Ik ken het eerste topic, dat heeft hier niet veel mee te maken, meer hoe Djeez in elkaar zit, het tweede topic is ook niet zozeer van belang in dit geval. Het is wel vervelend natuurlijk. (De vraag blijft waarom je vrij moet nemen op de verjaardag van je dochter als je vrouw toch al de hele dag thuis zit, maarja)
In OUD zitten hordes mensen die zich heel rot voelen als weetikveelwiepietjepuk niet op de verjaardag van hun kind komt. Ik kan me sowieso wel voorstellen dat je het leuk vindt om vrij te hebben op de eerste verjaardag van je kind.

Laten we nou alsjeblieft niet alles wat ze zeggen en doen hier neer gaan sabelen want dan kan je er helemaal donder op zeggen dat ze dit topic links laten liggen. Valt er dus ook niks meer te helpen voor degenen die dat nog wel van plan waren.

[ Bericht 3% gewijzigd door BE op 20-12-2006 14:02:17 ]
***
pi_44597460
Dus Ingrid eindelijk maar aan het werk?
Trotse mamma :)
pi_44597522
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:50 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Die eerst heeft toch helemaal niets met dit topic of de geschiedenis te maken?
Dan kan je alles wat ze ooit gepost hebben er wel bij slepen.
Ik vind ook dat Troel wel een beetje ver is gegaan met het aantal links over hun geschiedenis. Ze doen er ook niet allemaal toe.
Neem dan nog liever deze die van een kloon is maar zeer recent Met de rug tegen de muur
Syllables govern the world
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 14:03:00 #36
43556 miss_dynastie
pi_44597591
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:37 schreef Troel het volgende:
(De vraag blijft waarom je vrij moet nemen op de verjaardag van je dochter als je vrouw toch al de hele dag thuis zit, maarja)
Omdat dat toch wel een hele speciale belevenis is, dat kan ik niemand verwijten.

In concreto: nu al een lijstje gemaakt met uitgaven en inkomsten?
pi_44597602
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:50 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Die eerst heeft toch helemaal niets met dit topic of de geschiedenis te maken?
Dan kan je alles wat ze ooit gepost hebben er wel bij slepen.
Dat is wel zo, maar ja het zijn de meest recente vandaar.
  Licht Ontvlambaar woensdag 20 december 2006 @ 14:04:11 #38
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_44597625
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:47 schreef E.T. het volgende:

[..]

toevallig was/ben ik zelf ook op zoek, maar ook via marktplaats zijn ze nog behoorlijk aan de prijs
Ben ik mee eens... en omdat bij ons (voorlopig) toch geen tweede komt, net als bij hen... hoop ik. Lijkt mij dat een moederfiets een overbodige luxe is. Een doodnormale fiets, tweedehands bij de fietsemaker vandaan, met een fatsoenlijk zitje en een extra standaard, dat zou toch genoeg moeten zijn. Tenminste, voor mij is het genoeg in elk geval...

You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  woensdag 20 december 2006 @ 14:07:17 #39
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_44597715
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:58 schreef Faithz het volgende:
Dus Ingrid eindelijk maar aan het werk?
Waar lees je dat?
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
  woensdag 20 december 2006 @ 14:08:59 #40
159416 DolleMina
roept maar wat...
pi_44597757
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:51 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

In OUD zitten hordes mensen die zich heel rot voelen als weetikveelwiepietjepuk niet op de verjaardag van hun kind komt. Ik kan me sowieso wel voorstellen dat je het leuk vindt om vrij te hebben op de eerste verjaardag van je kind.

Laten we nou alsjeblieft niet alles wat ze zeggen en doen hier neer gaan sabelen want dan kan je er helemaal donder op zeggen dat ze dit topic links laten liggen. Valt er dus ook niks meer te helpen voor degenen die dat nog wel van plan waren.
Sorry, maar ik denk niet dat ze geholpen willen worden, als ik al die topics eens doorlees...
pi_44597758
Een ik-wil-dit-topic-in-mijn-AT-post.
[b]A question that sometimes drives me hazy: am I or are the others crazy?[/b]
pi_44597809
quote:
Op woensdag 20 december 2006 13:51 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

In OUD zitten hordes mensen die zich heel rot voelen als weetikveelwiepietjepuk niet op de verjaardag van hun kind komt. Ik kan me sowieso wel voorstellen dat je het leuk vindt om vrij te hebben op de eerste verjaardag van je kind.

Je kunt zo'n speciale dag ook in het weekend vieren hoef je ook geen vrij te nemen ervoor.
pi_44597816
Sowieso is alles boven die 150 euro aflossing..
  woensdag 20 december 2006 @ 14:11:38 #44
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_44597836
Ingrid heeft in de tussentijd een PM gestuurt. Gezien de omgeving waar ze woont kan ik niets beloven. Dat is 1 van de weinige regio's in Nederland waar wij weinig tot geen klanten hebben. Ik ga zo even kijken wat daar allemaal in de buurt wel te vinden is eventueel.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_44597859
Goed bezig Sanger.
  woensdag 20 december 2006 @ 14:12:33 #46
35189 Troel
scherp en bot
pi_44597860
quote:
Op woensdag 20 december 2006 14:00 schreef reese.com het volgende:

[..]

Ik vind ook dat Troel wel een beetje ver is gegaan met het aantal links over hun geschiedenis. Ze doen er ook niet allemaal toe.
Neem dan nog liever deze die van een kloon is maar zeer recent Met de rug tegen de muur
Die kende ik nog niet.

Tja, sommige topics zijn wel degelijk interessant in deze situatie, vandaar dat ik ze erbij gezet heb, mocht het te veel zijn, dan kan een modje het zo aanpassen. Het topic van Djeez over breken met zijn ouders is bijvoorbeeld wel erg interessant met wat hij in zijn eerste post plaatst, dat zijn vader niet wil helpen enzo.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  woensdag 20 december 2006 @ 14:14:13 #47
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_44597916
Laten we de linkjes naar oude topics nu maar vergeten en kijken of ze nu wel een definitieve oplossing kunnen vinden.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  woensdag 20 december 2006 @ 14:15:43 #48
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_44597956
quote:
Op woensdag 20 december 2006 14:10 schreef berney het volgende:

[..]

Je kunt zo'n speciale dag ook in het weekend vieren hoef je ook geen vrij te nemen ervoor.
Ja, maar dan mag je er toch wel van balen dat het door een nieuwe regeling op je werk niet eens meer mogelijk zou zijn? Als die jongen genoeg vrije dagen heeft en hij wil een dag vrij voor de verjaardag van zijn kind lijkt me dat nauwelijks 'vreemd gedrag' of 'houding'...

Zoals ik al eerder zei, dit topic is niet bedoeld om over alles wat met D&I te maken heeft te gaan zitten zeiken.
***
pi_44598069
quote:
Op woensdag 20 december 2006 14:14 schreef sanger het volgende:
Laten we de linkjes naar oude topics nu maar vergeten en kijken of ze nu wel een definitieve oplossing kunnen vinden.
pfff, inderdaad ik word er onpasselijk van.

Ben helemaal van slag.
pi_44598092
quote:
Op woensdag 20 december 2006 14:15 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Ja, maar dan mag je er toch wel van balen dat het door een nieuwe regeling op je werk niet eens meer mogelijk zou zijn? Als die jongen genoeg vrije dagen heeft en hij wil een dag vrij voor de verjaardag van zijn kind lijkt me dat nauwelijks 'vreemd gedrag' of 'houding'...
Oke we blijven ontopic.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 20 december 2006 @ 14:21:50 #51
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44598117
quote:
Op woensdag 20 december 2006 14:09 schreef Five_Horizons het volgende:
Een ik-wil-dit-topic-in-mijn-AT-post.
foei
  Licht Ontvlambaar woensdag 20 december 2006 @ 14:23:33 #52
7020 Sjeen
...gevaarlijke vrouw...
pi_44598167
quote:
Op woensdag 20 december 2006 14:21 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

foei
Vind ik ook... Ik kwam tenminste nog met een nuttige post
You can't start a fire without a spark...
♥ Isa ♥ | In vuur en vlam
A dirty mind is a joy forever!
  woensdag 20 december 2006 @ 14:26:55 #53
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_44598264
Ik heb inmiddels rondgekeken in ons klantenbestand. Hattem, Ijsselmuiden en Emmeloord zijn de dichstbijzijnde opties. Niet echt reeel in mijn ogen aangezien dat nog een aantal kilometers zijn.

Eigenlijk zijn Drenthe en Friesland de enige provincies waar wij weinig klanten hebben.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_44598339
quote:
Op woensdag 20 december 2006 14:26 schreef sanger het volgende:
Ik heb inmiddels rondgekeken in ons klantenbestand. Hattem, Ijsselmuiden en Emmeloord zijn de dichstbijzijnde opties. Niet echt reeel in mijn ogen aangezien dat nog een aantal kilometers zijn.

Eigenlijk zijn Drenthe en Friesland de enige provincies waar wij weinig klanten hebben.
Dat is jammer Sanger maar ik vind dat je sowieso al heel veel moeite gedaan hebt voor iemand die je tegen het lijf loopt op een forum.
Ik denk dat het nu aan Ingrid en Djeez is om iets te doen met de vele andere tips over baantjes zoeken.
Syllables govern the world
pi_44599064
Ingrid, ik hoop dat jullie gaan voor de rentestop die ik eerder had geadviseerd. Echt, dit gebeurd vaker in schuldenland, probeer zo snel mogelijk (eventueel met hulp GKB) dit te realiseren.

En ik welke plaatsen is het voor jou haalbaar om te werken qua vervoer?
pi_44599622
quote:
Op woensdag 20 december 2006 14:26 schreef sanger het volgende:
Ik heb inmiddels rondgekeken in ons klantenbestand. Hattem, Ijsselmuiden en Emmeloord zijn de dichstbijzijnde opties. Niet echt reeel in mijn ogen aangezien dat nog een aantal kilometers zijn.

Eigenlijk zijn Drenthe en Friesland de enige provincies waar wij weinig klanten hebben.
Jullie hebben daar weinig klanten, maar het is niet zo dat er geen werk is, toch?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  woensdag 20 december 2006 @ 15:36:51 #57
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_44600204
quote:
Op woensdag 20 december 2006 15:15 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Jullie hebben daar weinig klanten, maar het is niet zo dat er geen werk is, toch?
Nee hoor helemaal niet. Alleen is er geen werk wat wij haar kunnen aanbieden.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  woensdag 20 december 2006 @ 15:54:29 #58
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_44600701
Ik zie bijv. bij Start uitzendburo zo al een stuk of 5 vacatures voor huishoudelijk werk bij een thuiszorg-organisatie in Assen.
En een stuk of 15 uitzendburo's.. Aandringen op inschrijving en elke week langsgaan of ze al wat voor je hebben. Niet na inschrijving thuis bij de telefoon blijven wachten, maar steeds weer je gezicht laten zien.

CWI, ga 2x per week langs en kijk wat er is.
Loop minimaal 1 per week een rondje langs diverse winkelcentra en let op of er briefjes bij de deur hangen dat ze iemand nodig hebben.

weekbladen, lokale sufferdjes, spreken voor zich neem ik aan. (vergeet die kleine advertentietjes niet!)
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_44600948
Ingrid heb je een cv? Zo nee misschien dat iemand hier je wilt helpen een cv te maken.
  woensdag 20 december 2006 @ 16:03:23 #60
38042 Maerycke
Ja, wat nou weer?
pi_44600980
Ik zie hier allemaal mensen hun hulp aanbieden en goede tips geven, terwijl de personen om wie het gaat alleen maar tegenstribbelen.
pi_44601023
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:03 schreef Maerycke het volgende:
Ik zie hier allemaal mensen hun hulp aanbieden en goede tips geven, terwijl de personen om wie het gaat alleen maar tegenstribbelen.
Dat zijn de laatste stuiptrekkingen.


Ze draaien uiteindelijk wel bij.
pi_44601057
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:03 schreef Maerycke het volgende:
Ik zie hier allemaal mensen hun hulp aanbieden en goede tips geven, terwijl de personen om wie het gaat alleen maar tegenstribbelen.
We gaan ze dwingen net als de Spaanse Inquisitie
pi_44601071
Maar bij thuiszorgwerk zit je toch weer met kinderopvang? Ik ben niet helemaal thuis in die materie dus ik weet niet of het uiteindelijk meer zal opleveren dan het kost, maar Ingrid heeft al een paar keer aangegeven daar niet zoveel in te zien.

Verder vind ik trouwens gewoon dat Ingrid MOET gaan werken, of dat Djeez veel overuren gaat draaien o.i.d. Je kunt niet verwachten van welke organisatie dan ook dat ze jouw zelf gecreëerde problemen gaan oplossen. Misschien willen ze wel helpen, maar het grootste gedeelte moet uit jezelf komen. Volgens mij wordt dat niet helemaal begrepen door D&I, zeker gezien de aankopen de afgelopen jaren en de adviezen die heel selectief ter harte worden genomen.
pi_44601083
dubbel
pi_44601219
Nog even een leuke quote van Djeez uit een ander topic
quote:
Op dinsdag 28 november 2006 21:07 schreef Lapzwans het volgende:
Nog meer geld lenen gaat echt niet lukken helaas. Komt allemaal omdat ik bij die ene werkgever van de post van 2005 ben weg gegaan, want ik kreeg een andere baan waar ik 500 Euro meer verdiende en dan nog 500 Euro reiskosten kreeg. Ik leefde in weelde, kocht een te dure dieselauto en na een half jaar ging dat bedrijf failliet. Dieselauto moest met veel verlies weg, loon is flink gedaald. Huur en zorgtoeslag zijn gebaseerd op loon van die werkgever waar ik veel meer kreeg. Dus eerder dan eind volgend jaar zal ik niet meer geld krijgen ben ik bang. Mijn hoop is gevestigd op Jan Marijnissen.
Geeft ons een leuk inzicht n de leefwijze en het verantwoordelijkheidsgevoel van helaas (inmiddels) een flink deel van de bevolking.
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 16:11:21 #66
43556 miss_dynastie
pi_44601231
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:06 schreef cloarie het volgende:
Maar bij thuiszorgwerk zit je toch weer met kinderopvang?
Je kan ze idd niet meenemen, maar -ikweetevennietmeerwie- heeft heel mooi gepost wat je met 1 1/2 x modaal kwijt bent aan kinderopvang, voor Djeez en Ingrid zal het nog minder zijn, dus de kosten zijn het niet.
Dan ben je niet meer fulltime bij je kinderen, maar dat is ook een luxe die je je wel moet kunnen permitteren .
  woensdag 20 december 2006 @ 16:13:19 #67
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_44601298
laat ze dan eens informeren naar kinderopvang en hoeveel ze terug krijgen van de belastingdienst daarmee.
Laat ze informeren naar die banen, wie weet kan het in de avonduren..

Niet bij voorbaat alles al afschieten zoals dat al jaren gaat.
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_44601354
Ben ik het mee eens hoor Vooruit met de geit. Maar ze willen niet, geloof ik.
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 16:16:25 #69
43556 miss_dynastie
pi_44601400
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:14 schreef cloarie het volgende:
Ben ik het mee eens hoor Vooruit met de geit. Maar ze willen niet, geloof ik.
Nee, en dat is de kern. Ze willen niet. Maar weet je, als je zelf niet wil doet het GKB ook niks en gelijk hebben ze
En nee, ook niet als de schuld is opgelopen tot een halve ton.
pi_44601462
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:05 schreef Pony-Lover het volgende:

[..]

We gaan ze dwingen net als de Spaanse Inquisitie
Uiteindelijk dwingt de GKB ze wel. Of werken of geen hulp.
pi_44601533
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:18 schreef berney het volgende:

[..]

Uiteindelijk dwingt de gkb ze wel. of werken of geen hulp.
Die kunnen pas tot dwang overgaan als ze alles hebben overgedragen, dan moeten ze daar dus wel eerst zelf toe bereid zijn.
pi_44601545
Trotse mamma :)
pi_44601570
Ja, maar als ze dit topic lezen kunnen ze toch direct zien wat er gedaan moet worden? Alles is al genoemd: overbodige spullen verkopen (2 laptops bijvoorbeeld), budgetplan maken, en aan het werk om geld te verdienen om de schuld af te lossen. Dat is alles. Het GKB kan misschien in contact komen met de schuldeiser maar voor de rest zullen ze ook niet veel meer zeggen dan het bovenstaande.
  woensdag 20 december 2006 @ 16:22:30 #74
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_44601586
ik krijg trouwens net bericht van de belastingdienst..
zo'n beetje 1,5x modaal en ik krijg voor twee dagen kinderopvang 361 per maand terug. De werkelijke kosten zijn zo'n beetje 500.
Moet ik dus zelf nog zo'n 140 euro betalen.
Aangezien zij nog veel minder verdienen, zouden ze dus veel meer terug krijgen.

Twee dagen werken is toch al gauw 400 euro ofzo? Gaat er 100 euro naar kinderopvang.. Hou je 300 over.

Klaar, probleem opgelost
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_44601684
In de post van Malo in de OP staat ook nog een rekenvoorbeeldje over kinderopvang.
Syllables govern the world
pi_44601732
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:20 schreef Pony-Lover het volgende:

[..]

Die kunnen pas tot dwang overgaan als ze alles hebben overgedragen, dan moeten ze daar dus wel eerst zelf toe bereid zijn.
Dat zijn ze toch.
pi_44601802
Ik wist niet dat dat zo goedkoop was
Dus Ingrid: zoeken! Echt! Voor jullie zelf én voor je dochter!
pi_44601824
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:27 schreef berney het volgende:

[..]

Dat zijn ze toch.
Ja ze gaan er heen om te praten, ze kunnen dus ook nog besluiten er vanaf te zien naar aanleiding van het straffe regime dat ze voorgespiegeld krijgen in dat gesprek.
pi_44601855
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:29 schreef Pony-Lover het volgende:

[..]

Ja ze gaan er heen om te praten, ze kunnen dus ook nog besluiten er vanaf te zien naar aanleiding van het straffe regime dat ze voorgespiegeld krijgen in dat gesprek.
Wat voor mogelijkheden hebben ze dan nog?
  woensdag 20 december 2006 @ 16:31:39 #80
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_44601888
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:30 schreef berney het volgende:

[..]

Wat voor mogelijkheden hebben ze dan nog?
Genoeg, ze kunnen wederom 5 jaar lang geen flikker uitvoeren en alleen rente betalen
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
pi_44601952
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:31 schreef Robocock het volgende:

[..]

Genoeg, ze kunnen wederom 5 jaar lang geen flikker uitvoeren en alleen rente betalen
En nog dieper in de shit komen dan dat ze nu al zijn.


Nee, ik denk zelf dat dit nog de enigste oplossing is om er "snel" uit te komen.
pi_44601954
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:30 schreef berney het volgende:

[..]

Wat voor mogelijkheden hebben ze dan nog?
Gewoon nog vijf jaar topic's openen en hopen dat de SP tegen die tijd 76 zetels heeft en besluit dat schulden een kwaadaardige uitwas van het kapitalisme zijn die door de overheid kwijtgescholden moeten worden.
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 16:37:19 #83
43556 miss_dynastie
pi_44602074
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:33 schreef berney het volgende:
Nee, ik denk zelf dat dit nog de enigste oplossing is om er "snel" uit te komen.
Schuldsanering en zelf doen gaat waarschijnlijk zo'n beetje even snel, want het traject kan voorzover ik heb begrepen ook vijf jaar duren en daar zal ABN op aansturen.
pi_44603072
quote:
Op woensdag 20 december 2006 16:37 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Schuldsanering en zelf doen gaat waarschijnlijk zo'n beetje even snel, want het traject kan voorzover ik heb begrepen ook vijf jaar duren en daar zal ABN op aansturen.
Voor WSNP is dat alleen in uitzonderlijke gevallen waarbij de schuldenaren heel veel te verwijten valt, maar niet genoeg te verwijten om de sanering niet uit te spreken. Maar gezien er geen sprake is van een utizichtloze situatie, zal WSNP sowieso niet uitgesproken worden.
  woensdag 20 december 2006 @ 17:58:42 #85
35189 Troel
scherp en bot
pi_44604328
Gratis bespaartip van Troel: doe niet aan vuurwerk dit jaar.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_44604791
Het zal mij benieuwen.
For great justice!
  Redactie Frontpage / Spellchecker woensdag 20 december 2006 @ 18:28:06 #87
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_44605014
Toch knap trouwens, in 5 jaar van 2.500 gulden schuld naar 20.000 euro schuld...

En er is natuurlijk wel een mogelijkheid om het op te lossen, er worden hier zoveel nuttige tips gegeven.
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
pi_44605129
quote:
Op woensdag 20 december 2006 15:36 schreef sanger het volgende:

[..]

Nee hoor helemaal niet. Alleen is er geen werk wat wij haar kunnen aanbieden.
Wilde ik even checken, voor er hier straks gezegd wordt dat jij hebt gezegd dat er nu eenmaal geen werk is
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 19:01:05 #89
43556 miss_dynastie
pi_44605455
quote:
Op woensdag 20 december 2006 17:12 schreef Alicey het volgende:

[..]

Voor WSNP is dat alleen in uitzonderlijke gevallen waarbij de schuldenaren heel veel te verwijten valt, maar niet genoeg te verwijten om de sanering niet uit te spreken. Maar gezien er geen sprake is van een utizichtloze situatie, zal WSNP sowieso niet uitgesproken worden.
Ook in het minnelijke traject? Want dat is het traject waar ze sowieso in zouden belanden, ik kan me voorstellen dat je dan als schuldeiser iets meer mag verwachten (maar goed, da's meer wat voor mijn gevoel logisch is dan dat ik er verstand van heb).
pi_44605712
quote:
Op woensdag 20 december 2006 19:01 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Ook in het minnelijke traject?
Voor het minnelijke traject geldt dat niet inderdaad, maar gezien er geen betalingsproblemen zijn verwacht ik eigenlijk niet dat het GKB veel meer zal doen dan budgettering en de adviezen geven die hier weggewuifd worden.
quote:
Want dat is het traject waar ze sowieso in zouden belanden, ik kan me voorstellen dat je dan als schuldeiser iets meer mag verwachten (maar goed, da's meer wat voor mijn gevoel logisch is dan dat ik er verstand van heb).
Hoe het bij de minnelijke regeling in de praktijk verloopt heb ik weinig inzicht in. Bij WSNP is het in ieder geval wel zo dat wanneer je onvoldoende je best doet om je aflossingscapaciteit te verhogen, je na afloop geen schone lei krijgt of failliet wordt verklaard. WSNP is echter een laatste middel dat aan sterke wettelijke kaders gebonden is. Het kan dus zijn dat schuldhulpverlening heel anders werkt.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 20 december 2006 @ 19:36:27 #91
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44606499
Wanneer bij ons de klant niet in aanmerking komt voor schuldhulpverlening worden mensen verwezen naar http://www.zelfjeschuldenregelen.nl/
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 19:40:18 #92
43556 miss_dynastie
pi_44606613
quote:
Op woensdag 20 december 2006 19:11 schreef Alicey het volgende:

[..]

Voor het minnelijke traject geldt dat niet inderdaad, maar gezien er geen betalingsproblemen zijn verwacht ik eigenlijk niet dat het GKB veel meer zal doen dan budgettering en de adviezen geven die hier weggewuifd worden.
Ik ook niet, maar ik bedoelde eigenlijk meer: als je al in een hulpverleningstraject terechtkunt, zal het allemaal toch niet veel verschil maken omdat je hetzelfde zal moeten betalen.
Maar goed, (hulp met) budgettering is hier best dringend nodig, voor de rest is het ook een stuk verstand. Je kan een euro maar een keer uitgeven
pi_44606894
quote:
Op woensdag 20 december 2006 19:40 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Ik ook niet, maar ik bedoelde eigenlijk meer: als je al in een hulpverleningstraject terechtkunt, zal het allemaal toch niet veel verschil maken omdat je hetzelfde zal moeten betalen.
Maar goed, (hulp met) budgettering is hier best dringend nodig, voor de rest is het ook een stuk verstand. Je kan een euro maar een keer uitgeven
Oh op zo'n manier bedoel je. Mjah, ik denk dat het niet echt ter zake doet hier omdat er geen reden voor de schuldeiser is om met minder genoegen te nemen.
pi_44607171
Pff... nou, ik hoop echt dat ze alle goede tips in dit topic lezen en er zoveel mogelijk gebruik van maken. Het is geen klein bedrag maar het is nou ook weer niet zo hoog dat er onmogelijk uit te komen is lijkt me, zeker gezien de mogelijkheden. D en I, ik hoop dat jullie over een paar jaar kunnen melden dat jullie een groot deel (of het hele bedrag natuurlijk ) afgelost hebben!
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_44608465
Ik ben benieuwd in wel schuldenforum I&D zich momenteel inlezen. Iemand een idee welk forum?
  Redactie Frontpage woensdag 20 december 2006 @ 20:42:58 #96
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_44608513
Vandaag vertelde mijn chef dat hij een gesprek heeft gehad met twee directeuren van de firma waar ik wekr. Hij heeft gezegd dat ik een zeer goede kracht ben, die boven kunnen presteert. Hij heeft de directeuren met klem aangeraden mij in vaste dienst te nemen. En aangezien mijn chef het laatste woord heeft in deze kwestie, zullen ze mij volgende maand wel een vast contract aanbieden. Ik ga er in vaste dienst zo 'n 150 Euro bruto op vooruit. Ik zat zelf nog te bedenken dat vanaf januari de zaak ook elke zaterdag open is, omdat er dan zaterdaghulpjes zijn. Ik zal voorstellen of ik dan op zaterdag de chef mag spelen voor hen. Dat moet toch wel zo 'n vijftig Euro per zaterdag opleveren dacht ik zo.
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
  woensdag 20 december 2006 @ 20:43:51 #97
35189 Troel
scherp en bot
pi_44608546
Ik hoop voor je dat je inderdaad dat vaste contract krijgt! Het zou een mooi begin zijn!
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  Redactie Frontpage woensdag 20 december 2006 @ 20:44:52 #98
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_44608579
quote:
Op woensdag 20 december 2006 20:41 schreef berney het volgende:
Ik ben benieuwd in wel schuldenforum I&D zich momenteel inlezen. Iemand een idee welk forum?
Wat dacht je van www.schuldenforum.nl ?
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 20 december 2006 @ 20:47:03 #99
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44608666
quote:
WSNP - Schuldenforum
Alles over de WSNP, schuldsanering én nog meer.
Doneren Doneer! Steun het forum voor ¤1,30
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 20:48:04 #100
43556 miss_dynastie
pi_44608713
quote:
Op woensdag 20 december 2006 20:47 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]


Een goed begin....
  woensdag 20 december 2006 @ 20:49:39 #101
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_44608780
Leuk al die aannames en 'misschiens'...

Maar daar koop je nog steeds geen brood voor
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 20:59:35 #102
43556 miss_dynastie
pi_44609110
Hardstikke leuk als het lukt.
Maareh, wat hebben jullie concreet gedaan.
Inkomsten en uitgaven al op papier gezet?
Aan misschiens en lezen op fora heb je concreet namelijk niks.
  woensdag 20 december 2006 @ 21:00:18 #103
62913 Blik
The one and Only!
pi_44609137
Ik vraag me ook af of er eventueel dingen op afbetaling gekocht zijn...
  woensdag 20 december 2006 @ 21:02:46 #104
34775 Metro2005
Mind explorer
pi_44609224
quote:
Op woensdag 20 december 2006 20:47 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Geweldig

ik lig echt dubbel hier

Maar even concreet, hoe groot is die schuld , hoe groot is het inkomen, wat zijn de uitgaven. ed ed.
Pas als we die gegevens weten kunnen we gerichte tips geven, nu is het alleen algemeen geblaat.

Ik zou er wel zelf proberen uit te komen, alle luxe de deur uit, sober leven, alles van waarde verkopen en vast stuk schuld afbetalen en er als de sodemieter vanaf proberen te komen, zeker met een kleine op komst.
Childhood is over the moment you know you're going to die.
'Snelwegen verbreden om files op te lossen? Dat is zoals de broeksriem losser maken tegen obesitas'
pi_44609243
quote:
Op woensdag 20 december 2006 20:44 schreef Djeez het volgende:

[..]

Wat dacht je van www.schuldenforum.nl ?
Bedankt Djeez. (ik heb geen zin om me te reggen. )

Ik ga pas juichen als je echt vast aangenomen bent. Hopelijk blijft Ingrid dan ook naar werk zoeken mocht je vast werk krijgen. Dat ze het niet op jou afschuift en juicht van zo nu hoef ik lekker niet meer.
  woensdag 20 december 2006 @ 21:03:41 #106
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_44609257
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:00 schreef Blik het volgende:
Ik vraag me ook af of er eventueel dingen op afbetaling gekocht zijn...
Er is ook een schuld bij Wehkamp.. dus ja.
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  woensdag 20 december 2006 @ 21:05:06 #107
62913 Blik
The one and Only!
pi_44609299
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:03 schreef E.T. het volgende:

[..]

Er is ook een schuld bij Wehkamp.. dus ja.


hoe krijg je het voor elkaar
pi_44609309
quote:
Op woensdag 20 december 2006 20:42 schreef Djeez het volgende:
Vandaag vertelde mijn chef dat hij een gesprek heeft gehad met twee directeuren van de firma waar ik wekr. Hij heeft gezegd dat ik een zeer goede kracht ben, die boven kunnen presteert. Hij heeft de directeuren met klem aangeraden mij in vaste dienst te nemen. En aangezien mijn chef het laatste woord heeft in deze kwestie, zullen ze mij volgende maand wel een vast contract aanbieden. Ik ga er in vaste dienst zo 'n 150 Euro bruto op vooruit. Ik zat zelf nog te bedenken dat vanaf januari de zaak ook elke zaterdag open is, omdat er dan zaterdaghulpjes zijn. Ik zal voorstellen of ik dan op zaterdag de chef mag spelen voor hen. Dat moet toch wel zo 'n vijftig Euro per zaterdag opleveren dacht ik zo.
Nou, dat klinkt alvast hoopgevend. Als je van dat mogelijk, toekomstige geld maar niet weer gaat leven als een God in Frankrijk
pi_44609340
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:03 schreef E.T. het volgende:

[..]

Er is ook een schuld bij Wehkamp.. dus ja.
En de belasting.
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 21:07:22 #110
43556 miss_dynastie
pi_44609385
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:06 schreef berney het volgende:

[..]

En de belasting.
Ik dacht dat dat een misverstand was.
pi_44609403
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:02 schreef Metro2005 het volgende:

[..]

Geweldig

ik lig echt dubbel hier

Maar even concreet, hoe groot is die schuld , hoe groot is het inkomen, wat zijn de uitgaven. ed ed.
Pas als we die gegevens weten kunnen we gerichte tips geven, nu is het alleen algemeen geblaat.

Ik zou er wel zelf proberen uit te komen, alle luxe de deur uit, sober leven, alles van waarde verkopen en vast stuk schuld afbetalen en er als de sodemieter vanaf proberen te komen, zeker met een kleine op komst.
Die kleine is er al.

Voor de rest kun je deel 1 teruglezen voor je andere vragen.
pi_44609421
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:06 schreef berney het volgende:

[..]

En de belasting.
Nee dat bleek een foutje van de belastingdienst.

Maar die 150 euro bruto is top hoor Djeez maar netto blijft er niet zo heel veel van over. Stop die paar tientjes alsjeblieft in het aflossen van je schuld.
Syllables govern the world
pi_44609429
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:07 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Ik dacht dat dat een misverstand was.
Is het al opgelost dan?

is opgelost.
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 21:09:57 #114
43556 miss_dynastie
pi_44609465
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:08 schreef berney het volgende:

[..]

Is het al opgelost dan?

Zo nee,, dan is die schuld er nog lijkt mij.
Nou ja, je geeft aan de belasting door dat je gewerkt hebt en het is klaar.
Dat vind ik (of het GKB, en daar gaat het hier om) toch niet echt een schuld hoor.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 20 december 2006 @ 21:10:17 #115
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44609478
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:08 schreef reese.com het volgende:

[..]

Nee dat bleek een foutje van de belastingdienst.

Maar die 150 euro bruto is top hoor Djeez maar netto blijft er niet zo heel veel van over. Stop die paar tientjes alsjeblieft in het aflossen van je schuld.
Naast het feit dat die 150 euro alleen maar waarschijnlijk is en geen zekerheid. Niet echt een stabiele basis in een toch al wankele situatie.
pi_44609508
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
pi_44609528
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:08 schreef berney het volgende:

[..]

Is het al opgelost dan?

is opgelost.
Praat ze nog even verder de put in
Laten we er nou maar even van uit gaan dat dat goed komt.

edit; jij was sneller met editten dan ik met posten
Syllables govern the world
  woensdag 20 december 2006 @ 21:11:42 #118
35189 Troel
scherp en bot
pi_44609531
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef Ingrid19 het volgende:
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
Maar je hebt Kim dus nu al wel meteen ingeschreven, zodat je in ieder geval over een tijdje opvang zult hebben?
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_44609547
quote:
Op woensdag 20 december 2006 20:42 schreef Djeez het volgende:
Vandaag vertelde mijn chef dat hij een gesprek heeft gehad met twee directeuren van de firma waar ik wekr. Hij heeft gezegd dat ik een zeer goede kracht ben, die boven kunnen presteert. Hij heeft de directeuren met klem aangeraden mij in vaste dienst te nemen. En aangezien mijn chef het laatste woord heeft in deze kwestie, zullen ze mij volgende maand wel een vast contract aanbieden. Ik ga er in vaste dienst zo 'n 150 Euro bruto op vooruit. Ik zat zelf nog te bedenken dat vanaf januari de zaak ook elke zaterdag open is, omdat er dan zaterdaghulpjes zijn. Ik zal voorstellen of ik dan op zaterdag de chef mag spelen voor hen. Dat moet toch wel zo 'n vijftig Euro per zaterdag opleveren dacht ik zo.
Ik zal wat het laatste betreft me inhouden en niet te hard van stappel lopen,als je zo goed bent boven je kunnen komen ze zelf wel met dat voorstel. . Bovendien als Ingrid een paar dagen in de week werkt hebben jullie weekends lekker de tijd om bij te komen.
  † In Memoriam † woensdag 20 december 2006 @ 21:12:21 #120
43556 miss_dynastie
pi_44609552
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef Ingrid19 het volgende:
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
Wees eens eerlijk Ingrid, en dan niet tegen ons, maar tegen jezelf: is er ook maar één smoesje dat jij niet aangrijpt om thuis te kunnen blijven?
pi_44609574
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef Ingrid19 het volgende:
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
Er zijn verschillende opvangcentra's. heb je bij een gekeken?
  Redactie Frontpage woensdag 20 december 2006 @ 21:13:19 #122
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_44609586
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:10 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Naast het feit dat die 150 euro alleen maar waarschijnlijk is en geen zekerheid. Niet echt een stabiele basis in een toch al wankele situatie.
Nee, die 150 Euro is een zekerheid. Dit werd al aangegeven tijdens mijn sollicitatiegesprek.
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_44609594
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef reese.com het volgende:

[..]

Praat ze nog even verder de put in
Laten we er nou maar even van uit gaan dat dat goed komt.

edit; jij was sneller met editten dan ik met posten
  woensdag 20 december 2006 @ 21:13:44 #124
62913 Blik
The one and Only!
pi_44609601
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef Ingrid19 het volgende:
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
Zet je d'r een dagje (of twee) bij opa en oma, die wonen toch vlakbij? Of heb je geen vrienden/kennissen die een dagje in de week voor d'r kunnen zorgen?

zolang jij maar in ieder geval gaat werken, dat is het belangrijkste, want daardoor krijg je zoveel extra inkomsten dat je kunt aflossen op die schuld van je
pi_44609635
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef Ingrid19 het volgende:
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
Zoek een 20 jarige studente die het als bijbaantje wilt doen. Zo duur hoeft zo'n meisje niet zijn en ik kan het weten, ben tenslotte jarenlang zelf dat meisje geweest.
Syllables govern the world
pi_44609664
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:13 schreef Djeez het volgende:

[..]

Nee, die 150 Euro is een zekerheid. Dit werd al aangegeven tijdens mijn sollicitatiegesprek.
Maar de promotie niet.
pi_44609669
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:12 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Wees eens eerlijk Ingrid, en dan niet tegen ons, maar tegen jezelf: is er ook maar één smoesje dat jij niet aangrijpt om thuis te kunnen blijven?
'Dát gevoel heb ik ook Miss_d

Ik ben zo bang als Djeez vast werk krijgt. Ingrid de kans grijpt om niet te hoeven te werken en Djeez ook nog zaterdags wil werken omdat ie zonnodig de chef wil "spelen'.
pi_44609697
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:13 schreef Djeez het volgende:

[..]

Nee, die 150 Euro is een zekerheid. Dit werd al aangegeven tijdens mijn sollicitatiegesprek.
Heb je dat op papier?
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 20 december 2006 @ 21:17:48 #129
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44609770
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:15 schreef optifree het volgende:

[..]

Maar de promotie niet.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 20 december 2006 @ 21:18:36 #130
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44609792
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef Ingrid19 het volgende:
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
Mijn god wat een misselijkmakend lui stuk irrtant vies stuk vreten ben jij zeg.

Slappe hap. Als ik djeez was pleurde ik vandaag nog op.
  woensdag 20 december 2006 @ 21:20:26 #131
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_44609869
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef Ingrid19 het volgende:
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
Je hebt alle organisaties gebeld?
Er zijn er nl. nogal wat in Assen
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  woensdag 20 december 2006 @ 21:21:15 #132
35189 Troel
scherp en bot
pi_44609901
Ik gok alleen de dichtsbijzijnste
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_44609902
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:18 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Mijn god wat een misselijkmakend lui stuk irrtant vies stuk vreten ben jij zeg.

Slappe hap. Als ik djeez was pleurde ik vandaag nog op.
Nounou, ze gaan beiden niet vrijuit. Ze hebben zich samen in de nesten gewerkt en hun problemen in stand gehouden
pi_44609935
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:21 schreef Troel het volgende:
Ik gok alleen de dichtsbijzijnste
.
pi_44609940
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:12 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Wees eens eerlijk Ingrid, en dan niet tegen ons, maar tegen jezelf: is er ook maar één smoesje dat jij niet aangrijpt om thuis te kunnen blijven?
.
For great justice!
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 20 december 2006 @ 21:23:10 #136
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44609970
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:21 schreef Xennia het volgende:

[..]

Nounou, ze gaan beiden niet vrijuit. Ze hebben zich samen in de nesten gewerkt en hun problemen in stand gehouden
Ik krijg meer en meer de indruk dat Ingrid net een tikkie slimmer is dan djeez en als manipulerend kreng thuis op de bank mama zit te spelen.
  woensdag 20 december 2006 @ 21:23:26 #137
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_44609975
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:21 schreef Troel het volgende:
Ik gok alleen de dichtsbijzijnste
ik gok geen enkele.
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  woensdag 20 december 2006 @ 21:23:32 #138
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_44609979
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef Ingrid19 het volgende:
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
Jezus Christus zeg, luie aap.

Wat een kutsmoesjes de hele tijd. Heb jij ooit wel eens gewerkt in je leven? Jij bent volgens mij geboren voor de bijstand
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
pi_44609996
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:11 schreef Ingrid19 het volgende:
Er zijn trouwens wachtlijsten voor kinderopvang.
Als je tegen je familie/bekenden ook zegt wat je hier gezegd hebt (dus het probleem, de schuld) zullen er ook echt wel mensen zijn die jullie willen helpen met oppassen. Zie wat er hier op het forum gebeurt, volkomen vreemden die ontzettend hun best voor jullie doen.
Tof! Ik ben net op tijd voor de gnoes!
Let's plant a tree
pi_44610011
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:23 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Ik krijg meer en meer de indruk dat Ingrid net een tikkie slimmer is dan djeez en als manipulerend kreng thuis op de bank mama zit te spelen.
Ik dacht ook zoiets, Djeez is veels te goed.
pi_44610044
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:23 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Ik krijg meer en meer de indruk dat Ingrid net een tikkie slimmer is dan djeez en als manipulerend kreng thuis op de bank mama zit te spelen.
Volgens mij heeft Djeez ook langdurig niet gewerkt, of ben ik in de war met een andere user?
pi_44610045
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:24 schreef Vava het volgende:

[..]

Als je tegen je familie/bekenden ook zegt wat je hier gezegd hebt (dus het probleem, de schuld) zullen er ook echt wel mensen zijn die jullie willen helpen met oppassen. Zie wat er hier op het forum gebeurt, volkomen vreemden die ontzettend hun best voor jullie doen.
Alleen dat zien ze niet.
pi_44610100
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:23 schreef Robocock het volgende:

[..]

Jezus Christus zeg, luie aap.

Wat een kutsmoesjes de hele tijd. Heb jij ooit wel eens gewerkt in je leven? Jij bent volgens mij geboren voor de bijstand
Geboren voor de bijstand, maar willen leven als een miljonair. Daar wringt zich de schoen
  woensdag 20 december 2006 @ 21:27:22 #144
35189 Troel
scherp en bot
pi_44610114
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:24 schreef Vava het volgende:

[..]

Als je tegen je familie/bekenden ook zegt wat je hier gezegd hebt (dus het probleem, de schuld) zullen er ook echt wel mensen zijn die jullie willen helpen met oppassen. Zie wat er hier op het forum gebeurt, volkomen vreemden die ontzettend hun best voor jullie doen.
Ja, of de familie is al zo vaak bedonderd dat die dus niet meer willen helpen. Dat is ook nog een mogelijkheid.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
pi_44610123
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:23 schreef Robocock het volgende:

[..]

Jezus Christus zeg, luie aap.

Wat een kutsmoesjes de hele tijd. Heb jij ooit wel eens gewerkt in je leven? Jij bent volgens mij geboren voor de bijstand
Jawel.
For great justice!
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 20 december 2006 @ 21:27:40 #146
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_44610130
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:25 schreef Xennia het volgende:

[..]

Volgens mij heeft Djeez ook langdurig niet gewerkt, of ben ik in de war met een andere user?
Zo ver ik weet heeft hij altijd crappy jobs gehad . Ik heb een beetje slim shady's Grady denken van Guilty Conscience
pi_44610144
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:24 schreef Vava het volgende:

[..]

Als je tegen je familie/bekenden ook zegt wat je hier gezegd hebt (dus het probleem, de schuld) zullen er ook echt wel mensen zijn die jullie willen helpen met oppassen. Zie wat er hier op het forum gebeurt, volkomen vreemden die ontzettend hun best voor jullie doen.
Ik heb zo het vermoeden dat ze door de jaren heen al een aardig beroep op hun omgeving hebben gedaan qua geld lenen, boodschappen die betaald worden etc. Ik kan me zo voorstellen dat de familie zijn handen er vanaf getrokken heeft. Niet voor niets geeft Djeez aan dat pa niet wil helpen, omdat ze er dan niets van leren.
  Redactie Frontpage woensdag 20 december 2006 @ 21:28:32 #148
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_44610148
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:25 schreef Xennia het volgende:

[..]

Volgens mij heeft Djeez ook langdurig niet gewerkt, of ben ik in de war met een andere user?
Na mijn ontslag op een woensdag, ben ik gelijk naar het CWI en alle uitzendbureaus in de stad gegaan. Donderdag had ik gelijk het sollicitatiegesprek, en de maandag daarop werkte ik er al.
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
  woensdag 20 december 2006 @ 21:28:42 #149
35189 Troel
scherp en bot
pi_44610157
In een van de topics die ik in een van mijn eerste posts had geplaatst had hij het over een baan van 7 jaar.
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
  woensdag 20 december 2006 @ 21:29:17 #150
35189 Troel
scherp en bot
pi_44610173
quote:
Op woensdag 20 december 2006 21:28 schreef Djeez het volgende:

[..]

Na mijn ontslag op een woensdag, ben ik gelijk naar het CWI en alle uitzendbureaus in de stad gegaan. Donderdag had ik gelijk het sollicitatiegesprek, en de maandag daarop werkte ik er al.
nou, dan zou je toch verwachten dat Ingrid dus weet hoe het werkt?
troel (de ~ (v.), ~en)
1 [inf.] vrouw of meisje
2 trut
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')