quote:Op zondag 22 oktober 2006 17:49 schreef Thomas87 het volgende:
KUTZOOI!!!!
De eerste helft speelden we zo goed! Tegen Ajax wou ik Roorda nog wel verdedigen; hij kreeg een arm in zijn geicht maar deze twee doelpunten waren een ramp. Maar... laten we hem nou niet meteen de grond inboren; dit waren eigenlijk de eerste twee blunders van Roorda en OK hij keept niet echt een gelukkig seizoen maar woensdag moet ie ze toch gewoon weer pakken!
Als je 4 tegendoelpunten krijgt kan je moeilijk zegggen dat je onterecht hebt verloren, maar Heerenveen heeft tot dat ze met 2-0 voorstonden geen fatsoenlijke combinatie laten zien en werden het grootste gedeelte van de 1e helft gewoon weggespeeld door de FC.
Maar snel vergeten dan en op naar woensdag!
quote:Op zondag 22 oktober 2006 17:50 schreef SCH het volgende:
Weggespeeld worden en met 4-0 voorkomen, moeten we vaker doen!!!
quote:Op zondag 22 oktober 2006 17:51 schreef Noca het volgende:
[..]
Ja joh, we vergeten die 2 belangrijken in Belgrado maar ff.
Alleen dan wel liever met Van Loo op de goal.quote:Op zondag 22 oktober 2006 20:58 schreef W2O het volgende:
Woensdag nou winnen om mee te blijven doen.
Het was toch duidelijk obstructie? Of vind je die regel gewoon onzin?quote:Op zondag 22 oktober 2006 23:14 schreef Gollemrulez het volgende:
Ik vond het trouwens niet echt een overtreding op Arnold K. Snap best dat hij daar niet voor floot.
Dat van Suarez wilde ik er nog bijzetten in kleine lettertjes. Maar op dat moment was de wedstrijd al gespeeld. Fledderus de eerste helft ook eentje kunnen krijgen had ik het idee, dus misschien een goedmakertje. Verder gewoon geen Belgen meer aanstellen in Nederland. Gewoon geen succes.quote:Op zondag 22 oktober 2006 23:25 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Schwalbe van Suarez en geen overtreding op Kruiswijk... Dus wat dat betreft hebben jullie niks te klagen.. Maar dat wij hier vanmiddag winnen...![]()
Die Suarez is net als iedere Zuid-amerikaan een duikelaartje... ongelooflijk dat die scheids daarin traptequote:Op zondag 22 oktober 2006 23:26 schreef Gollemrulez het volgende:
Kijk die overtreding op Suarez dat was een zuivere penal
Tjsa, ongelooflijk dat die 2e goal werd goed gekeurd ondanks het aanvallen in het 5 metergebied. Daar is een keeper toch echt een beschermde speler.....quote:Op maandag 23 oktober 2006 09:28 schreef Eilanden het volgende:
[..]
Die Suarez is net als iedere Zuid-amerikaan een duikelaartje... ongelooflijk dat die scheids daarin trapte
Als Bassie geen gekke dingen doet tenminste...quote:Op woensdag 25 oktober 2006 10:35 schreef Prosac het volgende:
Vanavond gaan we weer eens winnen
Roorda moet als een echte kerel keepen en niet zich als een mietje laten aftroeven in zijn eigen 5-meter-gebied terwijl hij gewoon zijn handen kan gebruikenquote:Op maandag 23 oktober 2006 18:22 schreef Joagertje het volgende:
[..]
Tjsa, ongelooflijk dat die 2e goal werd goed gekeurd ondanks het aanvallen in het 5 metergebied. Daar is een keeper toch echt een beschermde speler.....
quote:Suaréz onzekere factor bij FC Groningen
GRONINGEN - Het is nog onduidelijk of Luis Suaréz woensdagavond voor FC Groningen kan spelen in de thuiswedstrijd tegen Excelsior.
De aanvaller heeft lichte liesklachten. Als Suaréz niet kan spelen, wordt hij vervangen door Glen Salmon.
De opstelling:
In het doel Roorda. Verdedigers zijn Silva, Sankoh, Kruiswijk en Van der Linden. Op het middenveld spelen Van de Laak, Lindgren, Levchenko en Fledderus. Spitsen zijn Suaréz of Salmon en Nevland.
quote:Op woensdag 25 oktober 2006 11:02 schreef Eilanden het volgende:
[..]
Roorda moet als een echte kerel keepen en niet zich als een mietje laten aftroeven in zijn eigen 5-meter-gebied terwijl hij gewoon zijn handen kan gebruiken
Nee, want het is nog heul geen weer voor sjaalsquote:Op zondag 22 oktober 2006 17:44 schreef Noca het volgende:
[..]
En jij staat daar dan met je Ajax en Heerenveen sjaal om? Kutkneus.
Die wordt echt niet geschorst, mooi stukje theaterquote:Op woensdag 25 oktober 2006 21:53 schreef venomsnake het volgende:
Mooi, weer 3 puntjes in de tas.
Maar wat wel mooi kut is is die rode kaar voor Rasmus Lindgren..![]()
Die gaan we enorm missen de komende wedstrijden.
Zou me op zich niet verbazen. Lindgren waande zich vanavond Zidane. Zowel (mislukte) trucjes als 'kopstoot'...quote:Op woensdag 25 oktober 2006 22:43 schreef Eilanden het volgende:
Terechte rode kaart .. bah wat een vieze kopstoot![]()
quote:Op woensdag 25 oktober 2006 22:43 schreef Eilanden het volgende:
Terechte rode kaart .. bah wat een vieze kopstoot![]()
dan zal hij dat ook wel aan de knvb doorgeven en komt alles goedquote:Op woensdag 25 oktober 2006 23:33 schreef venomsnake het volgende:
Blom gaf net zelf toe op Talpa dat het geen rood was.
Ik was er echt hoor! Rij 14, stoel 24. Voor de volgende keerquote:Op woensdag 25 oktober 2006 22:11 schreef savelkoul het volgende:
Matige pot weer. Excelsior was nergens maar de FC kon niet echt iets afdwingen. Die rode kaart kon ik niet zien, maar daar hebben we Talpa voor. Sankoh beste man van het veld! Clauwhee weer niet gespot.
Heb je niets beters te doen dan dit topic te vervuilen met je kinderachtige onzin?quote:Op donderdag 26 oktober 2006 00:52 schreef Tommeke het volgende:
Blaat
Ik hoorde alleen een gekke fluittoon na die rode kaart van Lindgren.quote:Op donderdag 26 oktober 2006 01:59 schreef detulp050 het volgende:
Blom was echt slecht vandaag
Nog meer mensen die gekke fluittonen hoorden of zat het tussen onze oren (leek wel een microfoon of een windvlaag die ergens doorheen suisde)?
Die was niet gek. Die was goed. Vooral goed hardquote:Op donderdag 26 oktober 2006 10:53 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Ik hoorde alleen een gekke fluittoon na die rode kaart van Lindgren.![]()
Luister hier naar Blomquote:'Rode kaart Lindgren onterecht'
GRONINGEN - De rode kaart, die FC Groningen-middenvelder Lindgren woensdag in de Euroborg tegen Excelsior kreeg, is niet terecht. Dat zegt scheidsrechter Blom.
Blom gaf Lindgren rood na een vermeende slaande beweging naar Excelsior-speler Zijp. Blom ging hierbij af op het advies van zijn assistent-scheidsrechter.
Na het bestuderen van de beelden kwam Blom tot de conclusie dat er geen sprake was van een slaande beweging. De rode kaart wordt waarschijnlijk kwijtgescholden.
Bron: rtvnoord
Vanavond ff gezellig met elkaar praten in de Spieghel? kijken of je dan ook zo stoer bentquote:Op donderdag 26 oktober 2006 00:52 schreef Tommeke het volgende:
Mensen die op stap gaan in een shirt van 'de FC' () sorry hoor, beetje boers!
4-2 verloren van SC Heerenveen, en geen Europees voetbal meer, echt de Trots van het Noorden!
Gezien de resultaten de afgelopen jaren (nationaal en internationaal) is er maar 1 club die recht heeft op die titel![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |