Iemand die zelfmoord pleegt is per definitie instabiel.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 20:27 schreef SCH het volgende:
[..]
Je weet toch helemaal niet of deze persoon instabiel was, en of hij al instabiel was voor hij naar Uruzgan ging?
jaquote:
nee, grote losse nieuwsfeiten over de missie in Afghanistan mogen gewoon topics van gemaakt wordenquote:Maar als dat de bedoeling is van verzameltopics, dat er over grote losse nieuwsfeiten rond hetzelfde onderwerp, geen losse topics meer geopend kunnen worden, dan moeten we sommige verzameltopics maar weer eens ter discussie stellen. Of is dat niet de bedoeling?
Tsja, zou kunnen. We weten niet wat er is gebeurd en wat er met deze man aan de hand was. Of hij problemen had, daar of thuis, of hij misschien ziek was?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 20:42 schreef _The_General_ het volgende:
[..]
Iemand die zelfmoord pleegt is per definitie instabiel.
quote:Op woensdag 11 oktober 2006 20:44 schreef sp3c het volgende:
nee, grote losse nieuwsfeiten over de missie in Afghanistan mogen gewoon topics van gemaakt worden
Je blijft ontkennen dat je defensie-betrokkenheid je beeld kleurt?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 20:43 schreef sp3c het volgende:
ik heb serieus gereageerd, dat negeer jij volkomen en vervolgens begin je met je standaard 'jij bent van defensie dus heb ik mijn vooroordelen al klaar en die kloppen gewoon' zoals gezegd ... je zaait wat je oogst
Dat was niet zo netjes geformuleerd maar grofweg gezegd komt het er wel op neer.quote:bovendien ben jij degene die gelijk dat topic binnen komt vallen met 'incesttopics voor militaire fans' oid dan zijn je intenties wel duidelijk
nee dat zie je verkeerdquote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat zie ik als een go! 101-berichten waar 's avonds in NOVA over wordt doorgesproken mogen we tot de grote losse nieuwsfeiten rekenen.
jaquote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:08 schreef SCH het volgende:
[..]
Je blijft ontkennen dat je defensie-betrokkenheid je beeld kleurt?
neequote:[..]
Dat was niet zo netjes geformuleerd maar grofweg gezegd komt het er wel op neer.
Praten met jou heeft geen zin. Ik ga op Drugshond en op de wat serieuzere crew af. JIj zoekt het verder maar uitquote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:12 schreef sp3c het volgende:
[..]
nee dat zie je verkeerd
[..]
ja
[..]
nee
Wie?quote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:15 schreef sp3c het volgende:
je vraagt naar de bekende weg
jijquote:
lul alstjeblieft niet zo stom over dingen waar je totaal geen kijk op hebt ... het doet me wel wat, ik vind het alleen geen topic waardquote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:19 schreef SCH het volgende:
Het doet jullie niet zoveel he, zo'n zelfmoord. Kan je weer lekker cynisch over zijn. Stoer hoor.
Ik ken die gast niet, en we weten niet waarom hij zelfmoord heeft gepleegd.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:19 schreef SCH het volgende:
Het doet jullie niet zoveel he, zo'n zelfmoord. Kan je weer lekker cynisch over zijn. Stoer hoor.
Wat kan defensie doen ?, militairen moeten met wapens op stap in Uruzgan.quote:[q]
NEDERLANDSE MILITAIR PLEEGT ZELFMOORD IN AFGHANISTAN
Bron : Nova.tv
Een Nederlandse militair heeft zichzelf in Kamp Holland in Uruzgan met zijn dienstwapen van het leven beroofd. De sergeant werd vanochtend vroeg aangetroffen door collega's.
Wat betekent een dergelijke dramatische gebeurtenis voor militairen die op missie zijn en wat kan Defensie doen om het te voorkomen? In de studio een gesprek met generaal buiten dienst Hans Couzy, tevens voorzitter van de Federatie van Nederlandse Officieren.
quote:Een dode en twaalf gewonden bij aanslag op Amerikaans kamp in Koeweit
Bron : Aftermedia
Een Amerikaans soldaat is zondag overleden aan zijn verwondingen die hij kort daarvoor had opgelopen bij een aanslag op een Amerikaans militair kamp in het noorden van Koeweit. Dat meldt de Amerikaanse nieuwszender CNN. Bij de aanslag vielen ook twaalf gewonden, van wie er een aantal erg aan toe is. Twee soldaten liepen schotwonden op. Hoofdverdachte is een Amerikaanse zwarte moslimsoldaat. Die wordt inmiddels vastgehouden. Volgens een correspondent van zakenkrant Financial Times zou de man drie handgranaten in een tent geworpen hebben.
De Nederlandsonkundige Belgische minister van Defensie Flahaut (socialist) wil het Belgisch leger opnestellen voor vreemdelingen.
Gewoon standaard procedures vermelden welke geestelijke steun defensie kan bieden.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:41 schreef sp3c het volgende:
nou nova voegt er ook weinig aan toe
Het is een topic kick van een paar maanden.... en een diskuzz over de kwaliteit van het voetbal hoort echt in [VBL] thuis.quote:Op donderdag 12 oktober 2006 17:55 schreef janimie het volgende:
een beetje vreemde motivatie om een topic te sluiten ?
Had ie wat bijzonders te melden? Zal de eerste keer zijn van hem dan.quote:Op woensdag 11 oktober 2006 22:49 schreef SCH het volgende:
Interessant gesprek met Couzy!
Merge verzoek loopt.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 13:12 schreef Napalm het volgende:
Dubbel 'Israel experimenteert met wolfraam'
Een nieuw topic is prima....quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 13:16 schreef Frutsel het volgende:
Breaking News: Er was net een quake voor de kust van Peru... 6.6 op richterschaal. Geen idee nog over tsunami's, schade etc... Kunnen/Gaan we voor elke quake in NWS een apart topic openen? Zoals deze week al met Hawaii? In WFL loopt er ook een topic over... of moet er iets centraals komen of ??
Ik heb het hier maar ff ingekwakt
CNN: Aardbeving op Hawaii 6.3 op de schaal van Richter!
Ja, ik wist niet dat het al langer bekend was, zeker niet in deze vorm. Voor mijzelf was het in elk geval nieuw en ik wilde graag nog reageren op een post in het topic.quote:Op vrijdag 20 oktober 2006 15:31 schreef sp3c het volgende:
ja moeilijk, ik zat nog te twijfelen
maar het is toch al langer bekend?
dat er nu een nieuw VN rapport is uitgebracht die het ook zegt veranderd daar weinig aan, je ziet het ook aan de reacties.
ik meen me ook te herinneren dat daar al is topix over waren op fok! maar zolang ik ze niet kan vinden maak ik hem denk ik toch maar weer open
Donequote:Op dinsdag 31 oktober 2006 22:19 schreef Napalm het volgende:
Bush geeft "controlled demolitions" toe -> TRU ?
Merge verzoek loopt.quote:Op woensdag 1 november 2006 20:50 schreef Napalm het volgende:
Dubbellaar
En weer is er 'n TBS er zoek. ts noemt mijn eerdere topic wel maar heeft niet door dat het dezelfde TBSer is..
[verrassing] TBSer kwijt
Ga je met je mitrailleur in de hand moderaten?quote:Op donderdag 2 november 2006 10:11 schreef sp3c het volgende:
hoe kom jij er in vredesnaam bij dat ik te vervangen ben?
Ik heb iig de onderste gesloten.quote:Op vrijdag 3 november 2006 16:03 schreef sigme het volgende:
*ring ring* balie 1:
Staat de derde wereldoorlog voor de deur?
en
Dar-Al-Harb-gevaar in Nederland: Hoe lang nog?
Komen beide in de OP hetzelfde vreemde stuk uit 2005. Is dat nieuws?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |