...At your service...quote:Op maandag 11 september 2006 08:14 schreef chacama het volgende:
[..]
Ik niet maar Sjeen wel.....dussuh....bij deze..........Sjeen.doet es advies voor een goede VK!!.
Misselijkheid hoort er helaas voor veel vrouwen bij. Probeer datgene waar je misselijk van wordt te vermijden en begin je dag op bed met thee en een crackertje. Verder werkt voor sommige zuivel om het een beetje te neutraliseren...
HIer staan we klaar om naar het strand te gaan, maar eerst nog even wat drinken....
Ja, zelf bedacht!quote:Dan nu voor alle LLM, NLNLLM, BLLM en ex-LLM:
quote:Op maandag 11 september 2006 12:26 schreef PM-girl het volgende:
Hoorde trouwens vanmorgen van mijn oude juf een leuk bakerpraatje. Is de eerste geborene een jongen, dat betekent dan dat de man in huis de baas is en bij een meisje andersom! Dat wordt een meid hier![]()
Oeh, hier ook. Maar dan vermoed ik dat er hoe dan ook wel een meidenoverschot zou moeten zijn bij Z&G en het is net andersom!quote:Op maandag 11 september 2006 12:26 schreef PM-girl het volgende:
Hoorde trouwens vanmorgen van mijn oude juf een leuk bakerpraatje. Is de eerste geborene een jongen, dat betekent dan dat de man in huis de baas is en bij een meisje andersom! Dat wordt een meid hier![]()
Ik weet niet of dat nog kan. Ik heb het even 'achter' gevraagd voor je...quote:Op maandag 11 september 2006 12:26 schreef PM-girl het volgende:
Edit, he ik wilde mijn vorige post quoten, nu heb ik per ongeluk die post ge-edit en is hij weg, hoe komt ie terug??
quote:Op maandag 11 september 2006 12:27 schreef Mwanatabu het volgende:
![]()
Ik heb twee jongens. En de broek aan![]()
Ik heb de oorspronkelijke tekst weer terug gezet! En gelijk weer wat geleerd.quote:Op maandag 11 september 2006 12:26 schreef PM-girl het volgende:
Edit, he ik wilde mijn vorige post quoten, nu heb ik per ongeluk die post ge-edit en is hij weg, hoe komt ie terug??
Nee, nog steeds niet.quote:Op maandag 11 september 2006 11:33 schreef Moonah het volgende:
Appelsap al wat opgeknapt?
quote:Op maandag 11 september 2006 13:57 schreef PM-girl het volgende:
BE, bedankt! (waarom verbaast het me niks dat jij dit hier in OUD oplost!)
Ja, gewoon een verkoudheid dus er valt weinig aan te doen.quote:Op maandag 11 september 2006 13:57 schreef PM-girl het volgende:
BE, bedankt! (waarom verbaast het me niks dat jij dit hier in OUD oplost!)
Appelsap, vervelend zeg, heb je je ha al gesproken?
Codeïne had ik hier nog en ik had naar de apotheek gebeld en het mocht gewoon.quote:Op maandag 11 september 2006 14:03 schreef snoopy het volgende:
Ik weet niet of je codeïne mag, maar paracetmol mag iig wel. Ik zou even overleggen met de huisarts. Of heeft die jou de codeïne gegeven?
Sterkte iig.
Hoezo?quote:Op maandag 11 september 2006 14:13 schreef Moonah het volgende:
Drop wordt afgeraden als je zwanger bent Appelsap!
Enne PM, ik zou ook geproefd hebben hoor, maar bij mij loopt het er (nog) niet in die mate uit. Je wil toch weten wat je kind straks binnen krijgt?
Overigens, toen ik op mijn 16e een broertje erbij kreeg en mijn moeder hem zat te voeden, heb ik van mijn zus een weddenschap gewonnen door bij mijn moeder aan haar borst te lurken!![]()
Geen paniek. Maar staat vermeld in van die verboden lijstjes.quote:
Nou geen dropjes meer dan.quote:Op maandag 11 september 2006 14:51 schreef Moonah het volgende:
[..]
Geen paniek. Maar staat vermeld in van die verboden lijstjes.
Ik eet gewoon drop hoor tijdens de zwangerschap. Als je zowieso al geen last hebt van hoge bloeddruk, dan kan een dropje op zijn tijd echt geen kwaad.quote:De volgende dingen kan je gewoon eten, maar wel met mate:Drop. Een dropje op zijn tijd kan best, maar eet geen zak in één keer leeg. In drop zit namelijk glycerinezuur waardoor jouw bloeddruk kan gaan stijgen. Leverproducten zoals paté; leverpastei; leverworst. Niet meer dan 15 à 20 gram er dag. In lever zit veel vitamine A. Teveel vitamine A is schadelijk voor het ongeboren kind. Zout. Te veel zout kan de bloeddruk verhogen. Kant-en-klare sausen Kant-en-klare soepen en soeparoma Bouillonblokjes Kant-en-klare vleesproducten en vleeswaren als rookworst; rauwe ham en rookvlees
In de producten genoemd in de laatste vier punten zit namelijk erg veel zout. Let er verder op wanneer je vlees, vis of kip wilt eten, dat deze altijd door-en-door verhit worden en dat rauwkost zorgvuldig is gewassen.
Het is ook niet helemaal zoutarm, maar nergens voegen wij zelf zout bij toe. Het is niet dat we zout arme kaas hebben oid maar er wordt wel heel erg op gelet.quote:Op maandag 11 september 2006 15:05 schreef linda856763 het volgende:
Een zoutarm dieet bij een hoge bloeddruk is tegenwoordig ook al achterhaald volgens mijn verloskundige. Een zekere mate van zout heb je zelfs nodig...
Dat was volgens mij ook de uitkomst van een wetenschappelijk onderzoek!quote:Op maandag 11 september 2006 16:59 schreef poemojn het volgende:
Ik zou juist eerder verwachten dat in gezinnen waar de vrouw de broek aan heeft voornl jongens worden geboren (hoger testsosterongehalte)
Beterschap zieken!
Bleh, ik moet er momenteel niet aan dénken om voor nog iets/iemand te moeten zorgen. Ervaren de huisdierenbezitters die schatjes nu niet even als een enorme last?quote:Op maandag 11 september 2006 15:23 schreef PM-girl het volgende:
Hihi Moonah, kreeg je er nog wat uit, 16 jaar later?
Ik lig ondertussen beroerd plat. Hond had alles ondergekotst dus ik kon het schoonmaken, want dat laat je niet even liggen tot er iemand anders is.
Nu buikpijn, misselijk en veel harde buiken. Maar ik heb wat liga's ed gegeten en dat helpt tegen de misselijkheid.
Danku Sjeen. Ik ga op onderzoek uit.....quote:Op maandag 11 september 2006 12:14 schreef Sjeen het volgende:
[..]
...At your service...
Verloskundigenpraktijk Schoffelen/Bastings/Niël![]()
Nee mijn hond is zelfs zeer beschermerig sinds ik zwanger ben??? Ruikt zeker de hormonen die hier door het huis vliegen....quote:Op maandag 11 september 2006 20:47 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Bleh, ik moet er momenteel niet aan dénken om voor nog iets/iemand te moeten zorgen. Ervaren de huisdierenbezitters die schatjes nu niet even als een enorme last?
En je andere kinderen dan?quote:Op maandag 11 september 2006 20:47 schreef Mwanatabu het volgende:
Bleh, ik moet er momenteel niet aan dénken om voor nog iets/iemand te moeten zorgen. Ervaren de huisdierenbezitters die schatjes nu niet even als een enorme last?
kijk dan weet ik in elk geval waarom mijn jongste kat me (weer) ontwijkt als de pest...die denkt vast dadelijk weer zo'n blerding in huis..quote:Op maandag 11 september 2006 21:04 schreef waterfly het volgende:
[..]
Nee mijn hond is zelfs zeer beschermerig sinds ik zwanger ben??? Ruikt zeker de hormonen die hier door het huis vliegen....
liefquote:Op maandag 11 september 2006 12:05 schreef Mibos het volgende:
Neuk kom op ook vandaag schijnt de zon en is het leuk om zwanger te zijn zegt iemand die het ook een helemaal gehad heeft!!!
voor mijn 9 november maatje
Neuk voor jou nog een extra knuffel enquote:Op maandag 11 september 2006 21:53 schreef Neuk het volgende:
[..]
lief![]()
Toch zit me vandaag iets dwars wat ik normaal niet zo gauw heb. Ik mag dan een hoop kwalen hebben, ik ben wel altijd heel positief en vrolijk. Ik hoop dat dat poepie gauw indaalt, dan kan ik iig weer wat langer rondhuppelen dan nu (10 min. en dan sta ik meestal al krom van de pijn en moet ik weer gaan liggen of hangen op de bank)
Dankje... we waren ook echt verbaasd.. maar ook echt heel blij!! (nu vooral moe en misselijk)quote:Op maandag 11 september 2006 21:16 schreef bixister het volgende:
waterfly het was me helemaal ontgaan dat je al zwanger bent joh, heel hartelijk gefeliciteerd!! da's vlot gegaan!
Ik heb het vooral 's nachts (lig echt wakker) 's ochtends en 's middags. Rondom avondeten gaat het gelukkig wel. Vooral zoete dingen werken niet zo goed. Het valt nog het beste te vergelijken met een vervelende vorm van automisselijkheid, maar dan continue. Zal morgen eens iets van bananen of melk proberen als ik mezelf er toe kan zetten....quote:Op maandag 11 september 2006 21:25 schreef minoes_ het volgende:
Waterfly,irritant hé?Dat misselijke gevoel.Karin en ik kunnen er helaas over meepraten.Ik heb nog wel wat pilletjes in huis,maar gebruik ze al 2,5 week niet meer.Maar alles hangt me wel de hele of halve dag in mijn keel.Cola,chocomelk en banaan,dat helpt bij mij nu het meeste.En ik kreeg van iemand laatst ook de tip van liga's,dus die ga ik morgen ook maar es scoren.
Groetjes,Minoes![]()
Mijn katten zijn juist enorm lief tegen me. Mijn ene kat gaat wel steeds naast de kattenbak zittenquote:Op maandag 11 september 2006 20:47 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Bleh, ik moet er momenteel niet aan dénken om voor nog iets/iemand te moeten zorgen. Ervaren de huisdierenbezitters die schatjes nu niet even als een enorme last?
Af en toe even niet zo streng zijn voor jezelf mag bestquote:Op maandag 11 september 2006 21:53 schreef Neuk het volgende:
[..]
lief![]()
Toch zit me vandaag iets dwars wat ik normaal niet zo gauw heb. Ik mag dan een hoop kwalen hebben, ik ben wel altijd heel positief en vrolijk. Ik hoop dat dat poepie gauw indaalt, dan kan ik iig weer wat langer rondhuppelen dan nu (10 min. en dan sta ik meestal al krom van de pijn en moet ik weer gaan liggen of hangen op de bank)
Ha, je bent er!quote:Op maandag 11 september 2006 22:01 schreef mjammetje het volgende:
[..]
Mijn katten zijn juist enorm lief tegen me. Mijn ene kat gaat wel steeds naast de kattenbak zittensinds mijn ega de kattenbak verschoont. Nogal irritant, wel fijn dat ik het zelf niet hoef op te ruimen maar hopelijk tijdelijk tot ik de kattenbak weer verschoon. (vanaf morgen ?
)
Gisteren had ik een verjaardag dus ben nog steeds aan het bijkomen en weinig zin achter de computer te kruipen.
Maar voor het geval dat iemand hier denkt dat ik stiekem aan het bevallen ben meld ik me maar even.
Wat een narigheid voor je collega'squote:Op maandag 11 september 2006 22:18 schreef nikky het volgende:
Ik eet nog altijd drop en mijn bloeddruk is tot nu toe altijd laag geweest. Ik maak me er dan ook niet zo'n zorgen over eik.
Vandaag bij de Gyn geweest voor de 20 weken echo. Alles zit erop en eraan. Alles was ook zo duidelijk te zien. Middenrif, voetjes met alle teentjes, bovenlipje, ruggenmerg. Alles werd gecontroleerd en alles is in orde. Ook na alle berekeningen kwamen we wederom uit op 18-01
Tot ik vandaag weer op mijn werk verscheen. Er is een ware babyboom bij ons gaande op de verdieping. Nu had ik eerder verteld van mijn collega die 5 maand zwanger was en een kindje zou krijgen met een waterhoofd. Die zou niet levensvatbaar zijn. Er was vanalles mis met het kindje helaas. Kindje is ook een week of 4 later geboren en heeft nog een uur geleefd en toen is het overleden.
Vandaag kom ik op werk en blijkt dat mijn andere collega zwangerschapsvergiftiging hefet opgelopen. Het kind id met spoed gehaald en weegt maar 1000 gram. Een pak suiker, nog geeneens geloof ik. Zij was drie of 4 weken verder dan ik. Ik ben 21 weken. Echt
Van de tien zwangeren zijn er al 2 met zware complicaties. Geen leuk nieuws allemaal.
en ik ben één van de gelukkigenquote:Op maandag 11 september 2006 16:53 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Alle zieken.... beterschap
Wil jullie geen schrik aanjagen, maar er gaat een virus rond dat 4-6 weken kan duren.......met verkoudheid/grieperigheid.......en daar kan de HA niks aan doen...uitzieken is de remedie!
Ooh dat is idd niet het soort nieuws dat je nu kunt hebben. Wat een drama's zeg...Probeer er tegenaan te kijken als hoe bijzonder het wel niet is dat het bij jou wél goed gaat. Tijdens mijn tweede zwangerschap ging het faliekant mis bij kennissen van ons, toen moest ik mezelf ook dwingen er zó naar te kijken want het is gewoon te naar om de hele tijd te piekeren of jij misschien ook...quote:Op maandag 11 september 2006 22:18 schreef nikky het volgende:
Ik eet nog altijd drop en mijn bloeddruk is tot nu toe altijd laag geweest. Ik maak me er dan ook niet zo'n zorgen over eik.
Vandaag bij de Gyn geweest voor de 20 weken echo. Alles zit erop en eraan. Alles was ook zo duidelijk te zien. Middenrif, voetjes met alle teentjes, bovenlipje, ruggenmerg. Alles werd gecontroleerd en alles is in orde. Ook na alle berekeningen kwamen we wederom uit op 18-01
Tot ik vandaag weer op mijn werk verscheen. Er is een ware babyboom bij ons gaande op de verdieping. Nu had ik eerder verteld van mijn collega die 5 maand zwanger was en een kindje zou krijgen met een waterhoofd. Die zou niet levensvatbaar zijn. Er was vanalles mis met het kindje helaas. Kindje is ook een week of 4 later geboren en heeft nog een uur geleefd en toen is het overleden.
Vandaag kom ik op werk en blijkt dat mijn andere collega zwangerschapsvergiftiging hefet opgelopen. Het kind id met spoed gehaald en weegt maar 1000 gram. Een pak suiker, nog geeneens geloof ik. Zij was drie of 4 weken verder dan ik. Ik ben 21 weken. Echt
Van de tien zwangeren zijn er al 2 met zware complicaties. Geen leuk nieuws allemaal.
quote:Op dinsdag 12 september 2006 09:19 schreef Githa het volgende:
Linda Gefeliciteerd...dat zou wel een heel mooi cadeautjes zijn hé, zo'n lief klein hummeltje, maar wat niet is kan nog komen.
Anders wacht je toch gewoon tot volgend jaar![]()
![]()
De tuin is nu ook weer enigszins op ordequote:Op maandag 11 september 2006 16:02 schreef linda856763 het volgende:
Ik voel me raar... Niet meer echt zwanger ofzo, ik denk ook niet dat het kan uitleggen. Ik zit gewoon maar te wachten tot er iets gaat gebeuren, en ben min of meer klaar voor de bevalling, maar ook weer niet. Dat er een kindje komt kan ik me niet echt voorstellen, maar lang zwanger zal ik ook niet meer zijn.... Nou ja, ksnap het zelf ook niet, maar ik ben in een soort niemandsland tussen wel en geen moeder zijn ofzo denk ik, en het is daar wat woestijnachtig. Niets aan.![]()
![]()
Dus ik ga nu maar even afleiding zoeken in de woestenij van mijn tuin, om wat onkruid te trekken.Als ik er nog bij kan.
29!quote:Op dinsdag 12 september 2006 09:40 schreef Neuk het volgende:
Linda gefeliciteerd met je verjaardag!
Hoeveel lentes ben je geworden?
Geen visite vandaag, ik wilde niet...Heb iedereen ook nog gezien op diverse verjaardagsfeestjes dit en vorig weekend.quote:Op dinsdag 12 september 2006 09:47 schreef PM-girl het volgende:
Linda, van harte!!!Krijg je wel wat visite vandaag? Of doe je helemaal niets? Ik denk dat het voor Plurkje later leuker is om zijn eigen verjaardag te hebben, dus morgen dan?
Ik heb ook niet het idee vlug moeder te worden. Soms zie ik alle spulletjes en dan heel even wel.
Heb nog erg last van buikpijn (ook darmen), maagzuur en dikke knuisten en pootjes.
Zeker mijn handen doen pijn, als ik iets vast pak lukt dat niet altijd. Straks vk maar even vragen.
Verder voel ik emotioneel wel ok, kijk er naar uit en begin zelfs te twijfelen of ik naar het zkh wil en niet thuis.
Dat dus!quote:Op dinsdag 12 september 2006 09:47 schreef PM-girl het volgende:
Neuk, het indalen maakte het bij mij niet makkelijker om te lopen, tegen het eind wordt het gewoon zwaarder.
Dr is echt niets zinnigs van te zeggen Karin. De één heeft vanaf de 1e week al wat (bij wijze van spreken) en de ander pas bij 20 weken, en alles er tussen in. Ik geloof dat ik tot week 18 ofzo nog wel een paar eigen broeken pastte, en daarna moet ik echt aan de positiekleding. Maar dat zegt dus niets over jou...quote:Op dinsdag 12 september 2006 10:35 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Hadden jullie al een behoorlijke buik met 15 weken zwangerschap? Er is hier in de kleren nog weinig te zien. En ik pas al mijn kleren nog met gemak. Klopt dat wel???
Ik zie op internet allerlei foto's van vrouwen die met 9 weken al een enorme buik hebben...
Iedereen zegt wel tegen me dat ik er maar blij mee moet zijn, en da'k nog lang genoeg in positiekleren kan rondlopen, maar ik wil het NU! Iedereen moet kunnen zien dat ik zwanger ben!!!
ook niet waarquote:Op dinsdag 12 september 2006 10:47 schreef Bass-Miss het volgende:
Ik heb het vermoeden dat die foto's van enorme 10 weken buiken gewoon van mensen met een dikke pens komen die nu het excuus hebben van zwanger te zijn en er dus lekker mee naar voor gaan lopen.
nee, hoor het valt helemaaaaaal niet op....quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:06 schreef Brighteyes het volgende:
Niet? Ik kan me er wel iets bij voorstellen hoor. Ik zou ook retetrots zijn op die buik, hoe klein die dan ook is. Je bent net zwanger en daar helemaal stikgelukkig mee maar niemand die het ziet terwijl je het wel van de daken zou willen schreeuwen omdat je je zo onwijs bijzonder voelt.
Mja, ik snap dat wel hoor.
Was het al duidelijk dat ik rammelde?Whiehihihie.
Tja, ik weet niet ho het zit met IVF en overstimulatie en zo, maar bv. deze foto's lijken me niet dat dat buiken zijn van een kindje van een cm of zo...quote:Op dinsdag 12 september 2006 10:51 schreef E.T. het volgende:
[..]
ook niet waar
Toen ik zwanger was van Saskia had ik met een week of 8 positiekleding nodig, kon echt geen enkele broek uit m'n normale garderobe meer aan en deze keer was het helemaal wat.. 5 wk. (en nee, dat is ook niet leuk... ow en normaal maat 40) Nou lijkt 't wel dat bij IVF je eerder uitdijt dan bij een 'normale' zwangerschap, maar daar is geen onderbouwing voor.
Er is gewoon geen zinnig woord over te zeggen, Karin.. Iedere zwangerschap is anders, zelfs bij dezelfde persoon.
Mwoah...quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:09 schreef Luchtbel het volgende:
Ja ik heb daar dus gewoon echt niks mee. Maar euhm, dat was wel duidelijk geloof ik
Ja, en toch... die met die enorme witte onderbroek... die buik is echt heel groot, maar is niet een typische 'dikke buik' want daarvoor is hij te mooi rond en deukt ook niet echt in door het elastiek...quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:10 schreef Bass-Miss het volgende:
Tja, ik weet niet ho het zit met IVF en overstimulatie en zo, maar bv. deze foto's lijken me niet dat dat buiken zijn van een kindje van een cm of zo...
http://www.9maand.com/bol/trim1.php
Oh zo. Ja, eh weet ik niet...quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:12 schreef Luchtbel het volgende:
Oh maar ik vind zwanger zijn op zich wel leuk hoor. Niet altijd maar dat hoort er ook bij. Ik snap gewoon niet wat de toegevoegde waarde is van dat andere mensen dat ook kunnen zien ofzo. Dat bedoel ik meer.
Ja!quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:15 schreef Githa het volgende:
Bass-Miss, zijn de sokjes eigenlijk wel gearriveerd?![]()
Dat kon ik ook hoor, toen ik nog niet zwanger was. Gewoon om eens te kijken hoe het eruit zou zien...quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:15 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, en toch... die met die enorme witte onderbroek... die buik is echt heel groot, maar is niet een typische 'dikke buik' want daarvoor is hij te mooi rond en deukt ook niet echt in door het elastiek...
Ja, de post hier is soms een beetje traag.... De ene keer lukt dat op drie dagen en de andere keer meer dan een week...quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:24 schreef Githa het volgende:
Vanmorgen pasis die de wereld rond geweest....
Geeft niks dat je nog niet gemaild had, maar wilde alleen ff weten of het niet kwijt was geraakt ofzo![]()
Nou dat is dan toch onwijs leuk voor jequote:Op dinsdag 12 september 2006 11:16 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Oh zo. Ja, eh weet ik niet...
Maar goed, ik ben dan ook van de kant van 'dat is toch onwijs leuk!'
Ik ook niet hoor. Ik vind die buik voornamelijk lastig - een middel tot het grote doel: een kindje in handen! Ik denk nu ook een beetje te weten wat dames met een 'pronte boezem'quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:09 schreef Luchtbel het volgende:
Ja ik heb daar dus gewoon echt niks mee. Maar euhm, dat was wel duidelijk geloof ik
Ik kon met 8 weken al geen knoop meer dichtkrijgen. Heb het tot 13 weken weten te rekken met 'camouflerende kleding' maar toen kon ik er écht niet meer onderuit om bv. op mijn werk te vertellen dat ik zwanger was/ben.quote:Op dinsdag 12 september 2006 12:11 schreef bixister het volgende:
bij mij groeide m'n buik ook snel, beide keren maar de tweede keer nóg sneller. ik kon met 10 weken toen ook m'n knoop al niet meer dichtkrijgen. en ik heb ook zeker geen strak buikje van mezelf hoor, dus dat speelt zeker mee, maar voorheen kon ik die knoop toch echt wel dicht krijgen.
Whhaaaaahh!quote:Op dinsdag 12 september 2006 12:18 schreef Luchtbel het volgende:
- je wordt veel te snel dik - slik je wil dit - onzin in mijn tijd slikte niemand dat - voel je al wat - je kan echt nog niets voelen - eet je wel genoeg - je hoeft echt niet voor twee te eten - is de baby nou nog niet geboren - er is er nog nooit eentje blijven zitten - meid wat loop je gek - wat is het zwaar he - wat een mooie baby - nou ik hoop dat het bijtrekt - ga maar lekker buiten wandelen - je bent gek ga je nu al naar buiten - waarom ben je zo ongeduldig - ik snap je ongeduld wel hoor maar... - kan je baby nog niet dit dat zus zo - laat ze maar lekker lang baby zijn -
quote:Op dinsdag 12 september 2006 12:22 schreef Moonah het volgende:
Flikker toch op allemaal met je bemoeizucht.
Oosten van het land... Maar ik heb geen taartquote:Op dinsdag 12 september 2006 13:59 schreef minoes_ het volgende:
Vergeet ik Linda helemaalMeis,van harte gefeliciteerd.Woon je in de buurt,dan kom ik wel ff een taartje halen
En dan kom je over 3 dagen er 1 bij mij halen![]()
Groetjes,Minoes![]()
Dat vermoeden had ik al....misschien kunnen we volgend jaar wel concluderen dat 2006 uiteindelijk wel in evenwicht is, omdat er mensen zijn afgehaakt.... maar, goed het houdt me van de straat....quote:Op dinsdag 12 september 2006 13:50 schreef Brighteyes het volgende:
Chacama, de lijstjes zijn een tijdje terug wel opgeschoont. Er zijn ook mensen die dan 1 keer komen vertellen dat ze een kind hebben en die vervolgens niet meer terug komen. Om de lijstjes niet oeverloos lang te houden zijn er op een gegeven moment een aantal mensen uitgehaald.
Om die reden stroomt ook niet meer automatisch iedereen door naar het babietjes topic vanuit hier. De mensen die regelmatig reageren uiteraard wel, maar de 'hoi we zijn zwanger-8 maanden stilte-hoi we hebben een kind' mensen niet altijd dus.
Kijk het Oosten, dan kon ik een gebakje halenquote:Op dinsdag 12 september 2006 14:01 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Oosten van het land... Maar ik heb geen taart
Wel vers ijs morgen denk ik, vanwege mijn ijsmachine die ik vankreeg...
jammer heb alleen ned 1,2,3 in de zaak...quote:Op dinsdag 12 september 2006 15:06 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Nu op NGC: babietje in wording
Linda... helemaal heerlijk. Een verwen-avondje. En de dagen erna natuurlijk ook. Ik ga vanavond ook mezelf even lekker verwennen.quote:Op dinsdag 12 september 2006 16:36 schreef linda856763 het volgende:
Zo
Ik ben naar de winkel geweest en heb Pringles, Ben en Jerry's miniassorti, toblerone, sinassnippers (die dingen met chocola eromheen) en gebakjes gekocht. Zusje komt vanavond (moet weg, gaat sporten) en we gaan een dvd kijken en snoepen
![]()
![]()
![]()
En ik heb 5 dvd's geleend, zodat ik me de komende dagen wat kan vermaken, ik vond dat dat wel mocht..., En een zooi tijdschriften ook nog...
![]()
Ik heet dan wel geen PM, ....maar toch ff opgespeurdquote:Op dinsdag 12 september 2006 17:49 schreef appelsap het volgende:
Linda en Chaca lekker genieten jullie!!
PM-girl wat is cvibi?
Ooooooooooh wat is het toch heeeeeeeeerlijk om te lezen dat ik niet de enige benquote:
Hee, geinig, nu kan ik een hoop van de kaarten ontcijferenquote:Op dinsdag 12 september 2006 18:17 schreef Spekkiemonster het volgende:
[..]
Ik heet dan wel geen PM, ....maar toch ff opgespeurd
vibi = vast in bekkeningang, de c staat voor hoofdje.
"het hoofdje is nu dus ook ingedaaldin de bekkeningang"
Hier een lijstje ooit gepost door AnneVi:
Dit is de hele lijst:
ball+ = ballotement, het is nog niet goed te voelen waar de billen en het hoofdje liggen
cbbbi=caput (hoofdje) bewegelijk boven bekkeningang (nog niet ingedaald dus)
cbibi=caput (hoofdje) bewegelijk in bekken ingang (een stukje ingedaald)
cvibi=caput vast in bekkeningang, het hoofdje is volledig ingedaald.
cif= caput in fundo, het hoofdje ligt boven dus in stuitligging.
Niet vergeten dat ook de darmen op kunnen zwellen enzo he? Het is niet alleen dat wurmpje van 1 cm, de hele boel moet ontspannen om op te rekken en mee te verhuizen naar waar nog wel ruimte is... Daardoor kun je nogal wat gas in je lijf vasthouden.quote:Op dinsdag 12 september 2006 11:10 schreef Bass-Miss het volgende:
Tja, ik weet niet ho het zit met IVF en overstimulatie en zo, maar bv. deze foto's lijken me niet dat dat buiken zijn van een kindje van een cm of zo...
http://www.9maand.com/bol/trim1.php
quote:Op woensdag 13 september 2006 09:20 schreef innovative het volgende:
[..]
Niet vergeten dat ook de darmen op kunnen zwellen enzo he? Het is niet alleen dat wurmpje van 1 cm, de hele boel moet ontspannen om op te rekken en mee te verhuizen naar waar nog wel ruimte is... Daardoor kun je nogal wat gas in je lijf vasthouden.
or so I've read
Nog niet, want er moet eerst een onderdeel van de ijsmachine heel erg bevriezen, en dat zag ik pas gisteravond. Maar ik ga vanavond proberen bananensoftijs te maken, lievelingstoetje vanquote:Op woensdag 13 september 2006 09:09 schreef minoes_ het volgende:
Sterkte voor straks Linda,hopenlijk ligt beeb nu wel goed.Heb je al wat ijs gegeten![]()
Of moet je nog even wachten?
Misschien.quote:Op woensdag 13 september 2006 09:20 schreef innovative het volgende:
[..]
Niet vergeten dat ook de darmen op kunnen zwellen enzo he? Het is niet alleen dat wurmpje van 1 cm, de hele boel moet ontspannen om op te rekken en mee te verhuizen naar waar nog wel ruimte is... Daardoor kun je nogal wat gas in je lijf vasthouden.
or so I've read
Nou, eerlijk gezegd heb ik er niet zo'n moeite mee hoor. Ik snap aan de andere kant wel dat mensen zich er soms dingen van aantrekken. Iedereen zit er ook zo veel bovenop altijd. Aan de ene kant logisch, ze hebben het zelf schijnbaar ook als een hele heftige, bijzondere periode ervaren waardoor ze graag willen meepraten ofzo. Aan de andere kant zouden mensen daarom juist moeten kunnen inzien dat het niet altijd fijn is. Zeker als je al zo onzeker bent of in zo'n periode zit.quote:Op dinsdag 12 september 2006 17:56 schreef Mibos het volgende:
Leuk he luchtbel al die goedbedoelde adviezen maar niet heus!!!
Gekske! Jij moet niet 's nachts aan mij denken!quote:Op woensdag 13 september 2006 10:19 schreef PM-girl het volgende:
Wat ik me vannacht bedacht, gisteren hebben we niets van Moonah gehoord of wel? Zou het zou het zou het?
Had/heb ik ook.quote:Op woensdag 13 september 2006 10:25 schreef Luchtbel het volgende:
Ik heb steeds als ik ga plassen, een soort van steken ergens in mijn buik. Ik weet niet precies waar, kan het iig niet uitleggen. Herkenbaar?
Hoe was dat cliche-ding ook al weer. Alles wat nu gebeurt hoeft straks niet meer. Ik heb dus het volste vertrouwen dat jij straks op controle gaat en te horen krijgt dat je al minimaal 5 cm ontsluiting hebt.....quote:Op woensdag 13 september 2006 10:44 schreef Moonah het volgende:
[..]
Gekske! Jij moet niet 's nachts aan mij denken!
En volgens mij had ik wel ergens hier gepost hoor.
Ik heb heel veel harde buiken. Best pijnlijk en ze duren 5 tot 10 (!!) minuten aan een stuk. Beetje menstruatieachtige krampen erbij. Maar bevallen? Ho maar!
Sterkte met je handen. Naar.
Ik hou ook weer vocht vast in mijn voeten/benen, maar gelukkig niet heul veul.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |