Ik zeg niet dat ik de beste mod was, maar ik was wel één van de weinige mods die actief topics aanmaakte. Er zit gewoon geen passie meer in dit forum en al helemaal niet meer bij de huidige mods.quote:Op zaterdag 4 november 2006 11:37 schreef Alexxxxx het volgende:
En wat was de zin van PTA toen jij nog deel uitmaakte van het regime?![]()
Alhoewel ik het wel met je eens ben dat al die Google Image opsomtopics weg kunnen.
Die topics die jij opent worden alleen maar door jezelf bezochtquote:Op zaterdag 4 november 2006 15:10 schreef Alexxxxx het volgende:
Dan kijk je dus gewoon niet goed, want ik krijg juist vaak de klacht dat ik veel te veel topics open, en TF opent ook aardig wat topics...
Zet je index voor de grap dan eens op een maand?quote:Op zaterdag 4 november 2006 15:17 schreef jacco het volgende:
Als ik dan nu ff kijk, kom ik alleen deze topics tegen. Dan zijn allemaal follow ups op een eerder geopend topic.
Busfoto's en praatjes, deel 2
Het grote Lada-fantopic: deel 2
Dat zijn er dus maar 2 en van TF vind ik er helemaal geen in de index. Daar komt nog bij dat het geen eens unieke topics zijn over nieuwe auto's, studiemodellen en/of iets uit de racerij.
Ja klopt dat had ik ookquote:Op zaterdag 4 november 2006 15:30 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Zet je index voor de grap dan eens op een maand?om nu een oordeel te vellen over pTA aan de hand van een index die 5 dagen lang is.... En dan ook nog een sop een moment dat de vorige 5 dagen werkdagen waren..... Moderators hebben nog steeds gewoon werk naast hun vrijwilligerswerk op fok he?
dus......quote:Op zaterdag 4 november 2006 15:17 schreef jacco het volgende:
Als ik dan nu ff kijk, kom ik alleen deze topics tegen. Dan zijn allemaal follow ups op een eerder geopend topic.
Busfoto's en praatjes, deel 2
Het grote Lada-fantopic: deel 2
Dat zijn er dus maar 2 en van TF vind ik er helemaal geen in de index. Daar komt nog bij dat het geen eens unieke topics zijn over nieuwe auto's, studiemodellen en/of iets uit de racerij.
FAQ Plains, Trains & Automobilesquote:Op zondag 5 november 2006 11:45 schreef Hyperdude het volgende:
Hoi,
Was er niet een PTA-lijstje van handige links, of kan ik die alleen niet meer vinden?
Dit naar aanleiding van dit topic: auto importeren vanuit buitenland
tuning was een voorbeeld dat het forum veranderd, stilstand is achteruitgang.....quote:Op zaterdag 4 november 2006 20:24 schreef jacco het volgende:
Ik vraag toch ook helemaal niet om tunings topics? Heb jij mij daar iets over horen zeggen?
Als Mod heb je niet als enige taak om ervoor te zorgen dat alles in goede banen loopt. Het gaat erom als mod actief aanwezig en zichtbaar te zijn voor fokkers. Daarbij hoort ook dat je affiniteit hebt met het subforum en dat zie ik gewoon niet terug.
Het subforum is een sleur geworden en er zit totaal geen passie en visie meer in.
Het laatste wat jij zegt TF heeft en had alleen betrekking op de SC, daarbuiten was dat zeker niet het geval.
zou niet weten waarom dat niet zou kunnen, ga je gang zou ik zeggen en dan maken wij hem wel stickyquote:Op vrijdag 10 november 2006 00:16 schreef eer-ik het volgende:
Zeg Alexxxxx en/of ThaFreak, naar aanleiding van het Kitcar-info-topic kwam ik op het idee om een sticky topic te maken met een overzicht van alle projecten van users erin.
Behoort dat tot de mogelijkheden?
Denk dat daar best wat interesse voor is
Ik ga nu effe lekker tukken, je ziet 'm morgen verschijnenquote:Op vrijdag 10 november 2006 00:36 schreef ThaFreak het volgende:
[..]
zou niet weten waarom dat niet zou kunnen, ga je gang zou ik zeggen en dan maken wij hem wel sticky![]()
Oeh, dat had ik niet verwachtquote:
Voor een subforum zijn er veel te weinig topics en ik denk ook wel te weinig animoquote:Op vrijdag 10 november 2006 08:16 schreef TR08 het volgende:
Ik zou eigenlijk iets verder willen gaan met dat voorstel, er werd daar ook geopperd om er een soort PTA subforum van te maken. Aangezien elk project toch eigenlijk wel om een eigen topic vraagt (een beetje interessant topic doet gauw een discussie van 100+ reakties helemaal als voortgang bijgehouden wordt) lijkt het me niet te doen om meerdere projecten in een enkel sticky topic te gooien. Een subforum lijkt me dan eerder geschikt. Is zoiets mogelijk binnen Fok!?
Reken er maar niet opquote:Op vrijdag 10 november 2006 10:52 schreef TR08 het volgende:
Hm ja dan zou je het eigenlijk dus bij een sticky topic moeten houden, dat fungeert ergens ook wel als subforum.
Aan de andere kant groeit het animo misschien wel weer als een subforum die topics bundelt. Zelfs met zo'n sticky ding ga je mogelijk sneller verzuipen in de topics en dingen die niet meer aktief zijn blijven dan toch bovenin.
Ik zou op zo'n subforum eventueel wel mod willen worden mocht het verhaal door gaan.
wat ijsmeis eigenlijk hierboven zegt....quote:Op vrijdag 10 november 2006 10:52 schreef TR08 het volgende:
Hm ja dan zou je het eigenlijk dus bij een sticky topic moeten houden, dat fungeert ergens ook wel als subforum.
Aan de andere kant groeit het animo misschien wel weer als een subforum die topics bundelt. Zelfs met zo'n sticky ding ga je mogelijk sneller verzuipen in de topics en dingen die niet meer aktief zijn blijven dan toch bovenin.
Ik zou op zo'n subforum eventueel wel mod willen worden mocht het verhaal door gaan.
de forumsoftware: Replique Discussion Environment ---> RDEquote:Op vrijdag 10 november 2006 13:01 schreef TR08 het volgende:
Ok jammer dan...
Misschien stomme vraag maar wat is RDE precies
dat gaat toch geen hond doenquote:Op vrijdag 10 november 2006 13:08 schreef TR08 het volgende:
Dat is eerlijk gezegd ook waar ik op doeldeDus een subforum met projecten binnen PTA.
Absoluut oneens.quote:Op zaterdag 4 november 2006 20:24 schreef jacco het volgende:
Als Mod heb je niet als enige taak om ervoor te zorgen dat alles in goede banen loopt. Het gaat erom als mod actief aanwezig en zichtbaar te zijn voor fokkers. Daarbij hoort ook dat je affiniteit hebt met het subforum en dat zie ik gewoon niet terug.
jeah right.quote:Op zondag 12 november 2006 23:12 schreef ijsmeis het volgende:
Daarvoor heb je moderators.
Nou, eigenlijk wel.quote:Op zondag 12 november 2006 23:14 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
jeah right.
jij en ik weten dat dat niet zo werkt.
en bij herhaaldelijk vragen om het verwijderen van posts in het vorige supra adoratie topic heeft het ook erg goed geholpen. zo goed dat geen hond nog wat post in het nieuwe topic. en dat het oude topic vol staat met een zinloze discussie. zomaar een voorbeeldje.quote:Op zondag 12 november 2006 23:16 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Nou, eigenlijk wel.
Als je deel 1 van het CRX-topic vergelijkt met deel 3 en 4 zit er een verschilletje in hoor, met dank aan ThaFreak voor zijn waarschuwing vooral.
Dus het werkt wel degelijk.
Dat is toch ook slowchat en gebash tegen gaan?quote:Op zondag 12 november 2006 23:20 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
en bij herhaaldelijk vragen om het verwijderen van posts in het vorige supra adoratie topic heeft het ook erg goed geholpen. zo goed dat geen hond nog wat post in het nieuwe topic. en dat het oude topic vol staat met een zinloze discussie. zomaar een voorbeeldje.
ga toch weg met het helpt. het helpt geen flikker zolang mods niet allesn gewoon verwijderen wat niet in een topic thuis hoort. klaar.
En in je eigen project topic wil je geen gebash ,daar wil je je eigen ding doen.
o.a. dé reden waarom ik geen eigen supra project topicje aangemaakt heb.
ja maar het gebeurt niet (genoeg).quote:Op zondag 12 november 2006 23:22 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Dat is toch ook slowchat en gebash tegen gaan?
ik iig niet, alexxxxx lijkt me ook sterk anders had die het wel gemeld!quote:Op dinsdag 14 november 2006 00:57 schreef PeuRac het volgende:
Alex of TF, had een van jullie een quote van mij verwijderd, of heb ik t mis? Achteraf velgen onder leaseauto (anders corrigeer ik_Arthur alsnog namelijk).
Ik kan uit vrij betrouwbare bron vertellen dat Alexxxx geen quotes van PeuRac heeft verwijderd!quote:Op dinsdag 14 november 2006 12:17 schreef ThaFreak het volgende:
[..]
ik iig niet, alexxxxx lijkt me ook sterk anders had die het wel gemeld!
Waarschijnlijkquote:Op dinsdag 14 november 2006 18:37 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik ben wat dat betreft een vrij betrouwbare bron inderdaad. Ik dnek dat je bent vergeten op OK te drukken dan
nieuw topic ook goedquote:Op donderdag 16 november 2006 20:52 schreef Daffodil31LE het volgende:
Kan Kennen jullie de tuftufclub nog? weer open?
Afgelopen maandag is er (eindelijk) een uitspraak in de "zaak" gekomen. Frank is vrijgesproken. Koosje heeft dus verloren.
Ikzelf ben nogal druk de komende dagen, dus zet ik het bericht hier maar neer.
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |