Je vergeet de catmintquote:Op woensdag 5 juli 2006 15:40 schreef the-shit het volgende:
hasj, coke, speed, pillen, wiet, mdma poeder en bier! meer hebbie niet nodig
Ach, op Lowlands niet zo nodig, daar is altijd wel een w.c. met papier te vinden hoor. Het kan handig zijn, omdat je minder lang hoeft te wachten of zoeken naar een w.c. waar nog papier voorradig is, dat wel.quote:Op woensdag 5 juli 2006 15:37 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik zou in ieder geval wc papier meenemen.
Goedzo. Die kon ik dus niet vinden.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:18 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Topic bestaat al:
Ik ga naar Lowlands en ik neem mee:
Staat gewoon vermeld in de OP van het gewone Lowlandstopicquote:Op woensdag 5 juli 2006 16:18 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Goedzo. Die kon ik dus niet vinden.
quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:18 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Topic bestaat al:
Ik ga naar Lowlands en ik neem mee:
douchen op een festivalquote:Op woensdag 5 juli 2006 15:42 schreef PhaE het volgende:
Babywipes.
Serieus, neem babywipes mee.
Of baby-doekjes, of vochtige doekjes, of hoe je ze ook wilt noemen.
Douchen is bij grote festivals vaak geen pretje, uren in de rij staan, totaal geen waterdruk, gore douches..
En dan kan je toch een beetje schoon blijven
Wegwerp camera's. Tenzij je je digicam op het spel wilt zetten.
Oplader voor je telefoon etc. Bij de meeste grote festivals heb je wel oplaad punten.
NIET meenemen: Gas pitje. Er zijn altijd weer lui die het meenemen, maar uiteindelijk wordt het niet gebruikt. Er is genoeg te eten op het terrein, en je hebt totaal geen zin om te koken.
Tent, och.. voor 40 euro heb je een simpel 4 persoonstentje, zo'n iglo model. Als die het niet overleeft, boeiend!
Vast nog wel meer, kom er alleen zo niet op..
quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:20 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Staat gewoon vermeld in de OP van het gewone Lowlandstopic![]()
quote:
Ik weet nog steeds niet helemaal zeker of ik ga, dus daar heb ik nog niet of nauwelijks gelezen/gepost.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:20 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Staat gewoon vermeld in de OP van het gewone Lowlandstopic![]()
En het paste allemaal in 1 tas.quote:Slaapmatje
Slaapzak
Kleren (2 broeken, 3 shirts, longsleeves, trui, sokken, boxershorts)
Handdoek
Tandenborstel
Bier
Shag
Aanstekers (ja, meerdere, je weet maar nooit)
Deo
Borstel
Hoofddeksel
Water/Frisdrank
Vuilniszakken
Allerfree
Ik pin altijd gewoon voor mijn munten. Dus als ik 's nachts naar mijn tent ga en ze zijn bijna op, haal ik nog even bij zodat ik de dag erna weer even vooruit kan. Gaat dus prima zonder contant geld.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:26 schreef JDude het volgende:
-Genoeg geld (die pinautomaat op Lowlands is hopeloos, óf een ellenlange rij of leeg).
Ah kijk, dat wist ik niet eens!quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:29 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik pin altijd gewoon voor mijn munten. Dus als ik 's nachts naar mijn tent ga en ze zijn bijna op, haal ik nog even bij zodat ik de dag erna weer even vooruit kan. Gaat dus prima zonder contant geld.
En bij de Boudisque kun je ook pinnen.
Ik werk een aantal dagen ervoor en tijdens de showdagen van 22:00-08:00... Dan mis je nauwlijks een leuke band (vorig jaar heb ik alleen de Foo Fighters echt gemist) en kost 't me ook niets.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:32 schreef JDude het volgende:
[..]
Ah kijk, dat wist ik niet eens!
Mja, vorige keer in totaal 30 euro nodig gehad, dus pinnen zit er toch niet in.
Voordeeltje van halve dagen werken daar. Je mist wel wat bandjes, maar aangezien ik twee weken later op vakantie ga was een Lowlands-als-bezoeker nooit te betalen voor me.
Ik 450, inclusief kaartje.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:32 schreef JDude het volgende:
Mja, vorige keer in totaal 30 euro nodig gehad, dus pinnen zit er toch niet in.
Kijk, da's helemaal relaxed... en dan even slapen van 8.00 tot 14.00 ofzo zekerquote:Op woensdag 5 juli 2006 16:35 schreef Rocho het volgende:
Ik werk een aantal dagen ervoor en tijdens de showdagen van 22:00-08:00... Dan mis je nauwlijks een leuke band (vorig jaar heb ik alleen de Foo Fighters echt gemist) en kost 't me ook niets.
Och, het alternatief is niet gaanquote:Op woensdag 5 juli 2006 16:34 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik zou nooit op Lowlands willen werken. Dan maar de volle mep betalen en geen optredens te hoeven missen.
Ik ben er stiekem ook best wel mee bezig omdat ik totaal geen idee heb wat ik verwachten moet.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:28 schreef Angel_of_Dth het volgende:
TS is wel ruim op tijd in ieder geval. Ik begin meestal 2 dagen voor vertrek eens na te denken of ik nog dingen moet kopen.
Toen ook niet, maar na het observeren van mijn verregaande puikheid in het 24h. café vond een vrouwelijke Fok!ster het wel een goed idee om mij te huisvesten.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:37 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Je hebt misschien geen meisje mee....
Je moet het leven gewoon nemen zoals het komt.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:43 schreef Sade het volgende:
[..]
Ik ben er stiekem ook best wel mee bezig omdat ik totaal geen idee heb wat ik verwachten moet.Maar goed, we zullen wel zien en er gaan zat vrienden mee.
Maar het is handig om te weten wat je allemaal mee moet nemen, want als twee dagen van te voren erachter kom dat ik de helft niet heb, is dat niet handig
Lief hoor.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:44 schreef Roellio het volgende:
[..]
Toen ook niet, maar na het observeren van mijn verregaande puikheid in het 24h. café vond een vrouwelijke Fok!ster het wel een goed idee om mij te huisvesten.
Ja, zo bedoelde ik het natuurlijk niet.quote:Op woensdag 5 juli 2006 16:54 schreef Roellio het volgende:
Ja, handig om de enige fles die je mee mag nemen voordat je naar Lowlands gaat met water te vullen.
Slapen van 09:00 (eerst nog ontbijtquote:Op woensdag 5 juli 2006 16:36 schreef JDude het volgende:
[..]
Kijk, da's helemaal relaxed... en dan even slapen van 8.00 tot 14.00 ofzo zeker.
Sitecrew, dus de kleine klusjes die moeten gebeuren. Het verschilt heel erg hoe druk je 't dan heb tijdens de showdagen. Afgelopen jaar heb ik eigenlijk vrij weinig moeten doen. En overdag een beetje backstage naar bands gekeken.quote:Wat doe je dan eigenlijk?
Oh ja, shit!quote:Op woensdag 5 juli 2006 17:09 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Dude, je vergeet je stoeltje! Om op donderdagavond op in te kakken!![]()
Mooi, dus jou bellen wel als er in onze catering unit wat mis gaat met de stroomvoorziening en zoquote:Op woensdag 5 juli 2006 17:11 schreef Rocho het volgende:
Sitecrew, dus de kleine klusjes die moeten gebeuren. Het verschilt heel erg hoe druk je 't dan heb tijdens de showdagen. Afgelopen jaar heb ik eigenlijk vrij weinig moeten doen. En overdag een beetje backstage naar bands gekeken.
Nee, daar is The Power Shop voor... Bel me maar als de A van Alpha weer los hangtquote:Op woensdag 5 juli 2006 23:07 schreef JDude het volgende:
[..]
Mooi, dus jou bellen wel als er in onze catering unit wat mis gaat met de stroomvoorziening en zo.
Die gast die vorig jaar voordat we in Biddinghuizen aankwamen al een literfles wodka soldaat had gemaakt gaat ook weer mee.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 16:08 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Geen Lowlands is compleet zonder![]()
quote:Op vrijdag 7 juli 2006 16:12 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ah, willythenewguy..uiteraard, daar zaten we naast..hielden we goed in de gaten ivm kotsgevaar.
Blijft spannend, in de bus zitten met potentiele kotsers.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 16:12 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
hielden we goed in de gaten ivm kotsgevaar.
Ja, kunnen we niet een doos eieren meenemen om tegen z'n caravan te gooien?quote:Op vrijdag 7 juli 2006 16:21 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Ik hoop trouwens niet, dat als we weer op tijd zijn dit jaar en weer achter Giel Beelen zitten, dat 'ie dan 2 uur lang Toppertje gaat draaien..
Niet dat ik het nummer ken, maar het lijkt me niks..
Hmm..straks raken we nog een mobieltje bij het hoogwerpen..quote:Op vrijdag 7 juli 2006 16:23 schreef Roellio het volgende:
[..]
Ja, kunnen we niet een doos eieren meenemen om tegen z'n caravan te gooien?
Dat is toch niet nodig? Laatste keer hebben die securitygsten niet één tas opengemaakt...quote:Op woensdag 5 juli 2006 15:38 schreef francoise het volgende:
De kaartjes
Goedkope tent, warme trui, 2 paar extra sokken en ondergoed, kwa kleren hoef je niet zo veel. Een tas met dubbele bodem om je drank mee het terrein op te smokkelen!.
Bij jou misschien niet, bij mij wel hoor. Maar bovenop een tent, matje en slaapzak schrikt ze nog wel eens af, dan willen ze de moeite niet nemen om het eruit te halen en de rest te inspecteren.quote:Op vrijdag 7 juli 2006 18:14 schreef debofantastico het volgende:
[..]
Dat is toch niet nodig? Laatste keer hebben die securitygsten niet één tas opengemaakt...
Nee man is juist perfect... veel diversiteit in muziek, mensen en entouragequote:Op zaterdag 8 juli 2006 04:00 schreef Roellio het volgende:
LSD op lowlands?
Dan word je compleet para!
Het enige dat ik vorig jaar nodig heb gehad is mijn slaapzak, en eigenlijk had ik ook nog wel zonder gekund.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 08:45 schreef ebeaydojraes het volgende:
Als je rijk bent, hoef je alleen je kaartje mee te nemen. De rest is allemaal op het terrein verkrijgbaar. en douchen op een festival? al is het net als op werchter dan nog niet. En als je echt zonodig iets wilt doen koop gewoon een pak barleduc en giet die over je heen leeg ofzo ...
p.s. misschien wel handig want vaak weer niet aanwzig: zonnebrand ...
geen muffins?quote:Op donderdag 27 juli 2006 12:19 schreef super-muffin het volgende:
Wat krentenbollen.
Een vriend van me werkte bij een platenmaatschappij. Derhalve.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 17:17 schreef Pink_Floyd het volgende:
Zeg Roellio hoe kom jij eigenlijk aan backstagebandjes?
daar heb je een puntquote:Op zaterdag 29 juli 2006 18:01 schreef super-muffin het volgende:
[..]
die zijn vers het lekkerste, en geplet niet zo lekker, wat bij krentenbollen wel kan
Mag ik u er even aan herinneren dat theo (en alle andere roepnamen die verschillende chromosoom + schapen over de camping blaten) harstikke deaud is/zijn....quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:00 schreef dennisreijbroek het volgende:
ik neem mijn mag lite mee.
tent,
bier
en natuurlijk: THEO
Op 1 historische LL zaten we met een paar mensen een nieuw groepje op te wachten, zittend tegen een hek bij de parkeerplaats. Naast mij stond ook een bolderkar met spullen.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 23:50 schreef jerver73 het volgende:
[..]
overigens.... ik las ergens een opmerking over steekwagentjes, bolderkarren, kliko s en boodschappenwagentjes....WORD!! thuis laten die zooi!!
quote:Op donderdag 27 juli 2006 11:00 schreef dennisreijbroek het volgende:
ik neem mijn mag lite mee.
tent,
bier
en natuurlijk: THEO
Op de lowlandsmeet dus te herkennen aan ,1 of 2 blauwe, dan wel bloeddoorlopen ogen en/of zonnebril?quote:Op zondag 30 juli 2006 14:58 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Op 1 historische LL zaten we met een paar mensen een nieuw groepje op te wachten, zittend tegen een hek bij de parkeerplaats. Naast mij stond ook een bolderkar met spullen.
Toen gooide ze er nog wat spullen bij..trekstang vol tegen mijn slaap, oog net gemist..
..dat met dat oog kwam op een latere editie nog goed, bij het uitkloppen van de bungalowtent..plastic dopje aan 't einde v/d scheerlijn vol erin
of lege oogkassen, natuurlijk..quote:Op maandag 31 juli 2006 19:30 schreef jerver73 het volgende:
[..]
Op de lowlandsmeet dus te herkennen aan ,1 of 2 blauwe, dan wel bloeddoorlopen ogen en/of zonnebril?
quote:Op maandag 31 juli 2006 20:18 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
of lege oogkassen, natuurlijk..
Zonder dat ding herken ik je ook niet. Of heb je in het echt ook zulke tieten als op je avatar?quote:Op maandag 31 juli 2006 20:23 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Mja..maar herkent men mij wel dan, op de Meet?
Is de foto zo erg dan?quote:Op maandag 31 juli 2006 20:38 schreef Roellio het volgende:
Ik zal, bij hoge uitzondering, zeer binnenkort een foto in het meettopic zetten.
Nu wel.quote:
Ik ben al wel weer tevreden met mijn semi-backstage bandjequote:Op zaterdag 29 juli 2006 18:12 schreef Roellio het volgende:
Maar hij is er tegenwoordig weg en de beloofde backstage bandjes kwamen steeds maar niet, dus ik heb nu gewoon een normaal kaartje gekocht.
Precies, wat zou jij immers op Koninginnedag in het Kooltuintje moeten.quote:
Niets!quote:Op maandag 31 juli 2006 20:58 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Precies, wat zou jij immers op Koninginnedag in een kroeg het Kooltuintje moeten.
Och, de rest van backstage is ook niet zo boeiend... Een aantal stagemanagers worden zwaar geirriteerd als er te veel mensen op hun stage rondhangen en op Alpha kom je niet eens echt op 't podium, maar mag je op een aparte torentje naast het podium gaan kijken (waar je ook niet heel veel extra's ziet omdat er wat geluid en doeken in de weg hangen).quote:Op maandag 31 juli 2006 20:54 schreef JDude het volgende:
[..]
Ik ben al wel weer tevreden met mijn semi-backstage bandje.
Niet écht achter/op de podia, maar wel gebruik maken van de afsnijroutes e.d.
Dat kan ik sowieso bij het cateringstandje waar ik een paar uurtjes werkquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 04:15 schreef Rocho het volgende:
Het grootste voordeel is eigenlijk wel dat je gratis koffie kan halen
Je hebt ook wel genoeg mee, lijkt me. Waarschijnlijk meer dan ik, en ik heb toch echt alles mee voor mezelf.quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 01:03 schreef BloodyLotte het volgende:
Oh, en wijsneuzen die grappig gaan doen over tenten en luchtbedden, ha ha, die neemt mijn man mee dus die staan niet op mijn lijstje
Ik ben een wijf, ik neem altijd teveel mee. Want stel je vooooor je hebt te weinig bij je.quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 05:10 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Je hebt ook wel genoeg mee, lijkt me. Waarschijnlijk meer dan ik, en ik heb toch echt alles mee voor mezelf.
quote:Op zaterdag 5 augustus 2006 11:29 schreef icebliss het volgende:
Vuilniszakken zijn inderdaad erg handig. Ook om voor je tent te leggen zodat je geen modderpoel voor de ingang krijgt.
Dat was ik dus... Dat soort karretjes zijn voor heaumeaux! Neem toch gewoon een goeie rugzak mee!quote:Op zaterdag 29 juli 2006 23:50 schreef jerver73 het volgende:
[..]
overigens.... ik las ergens een opmerking over steekwagentjes, bolderkarren, kliko s en boodschappenwagentjes....WORD!! thuis laten die zooi!!
ze zijn ook erg makkelijk om de plas kots mee af te dekkenquote:
quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 17:44 schreef lubje25 het volgende:
[..]
ze zijn ook erg makkelijk om de plas kots mee af te dekkendie een vriend voor onze tent had gedeponeerd.
![]()
![]()
Daar probeer ik dit jaar ook eens aan te denken. Een tandenborstel heb ik altijd bij me, maar de tandpasta niet. Op zich geen ramp, er is vaak wel iemand die me zijn tandpasta even wil uitlenen, maar ik ga nog wel eens op de idiootste momenten slapen waardoor het lastiger wordt (hoewel even wachten tot mensen wakker zijn en hun tanden poetsen dan ook kan).quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 17:49 schreef P8 het volgende:
tandpasta
Of om dan gewoon in te kotsen, zodat je geen kots voor je tent hebt.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 17:44 schreef lubje25 het volgende:
[..]
ze zijn ook erg makkelijk om de plas kots mee af te dekkendie een vriend voor onze tent had gedeponeerd.
![]()
![]()
Ik kan alleen de zaterdag niet. Voor 30 euro mag je die hebben. Zondag ben ik er gewoon weer hoorquote:Op dinsdag 8 augustus 2006 23:46 schreef ondeugend het volgende:
Owwww mocht er iemand een dag niet kunnen, dan houd ik me van harte aanbevolen om die dag te gebruiken tegen een redelijke vergoeding.
Als ik hem dan weer terug ga geven natuurlijk !quote:Op woensdag 9 augustus 2006 00:59 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik kan alleen de zaterdag niet. Voor 30 euro mag je die hebben. Zondag ben ik er gewoon weer hoor
Ik was natuurlijk niet serieusquote:Op woensdag 9 augustus 2006 02:35 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Als ik hem dan weer terug ga geven natuurlijk !
Tnx... ik houd het in gedachten en kom er nog op terug.
kun je er daarvan teveel hebben?quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 21:09 schreef jerver73 het volgende:
te veel halve liters
Dan ben je stom.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:02 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ik was natuurlijk niet serieus
quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:00 schreef Henkmanz het volgende:
een 'dag hebben' ? hoe wou je dat doen??
Iemand die bijvoorbeeld de laatste dag niet kan, daarvoor in de plaats gaan. ?quote:
Ja die LL bandjes zijn ook zo makkelijk van je arm af te krijgen zonder deze te slopen.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:56 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Iemand die bijvoorbeeld de laatste dag niet kan, daarvoor in de plaats gaan. ?
Zo is/ wordt het wel vaker opgelost.
Hmmm naief hoor.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 13:00 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ja die LL bandjes zijn ook zo makkelijk van je arm af te krijgen zonder deze te slopen.![]()
Leg 's uit dan.. ? Want sinds afgelopen jaar heb je die irritante bandjes die je met hitte moet vastzetten.. of ga je serieus bandjes openknippen en dan dichtnaaien?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 12:56 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Iemand die bijvoorbeeld de laatste dag niet kan, daarvoor in de plaats gaan. ?
Zo is/ wordt het wel vaker opgelost.
Nee ik ga hier geen beschrijving geven hoe te 'frauderen'. Al vind ik dat woord ook weer niet gepast, er is immers keurig voor betaald.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 13:09 schreef Henkmanz het volgende:
[..]
Leg 's uit dan.. ? Want sinds afgelopen jaar heb je die irritante bandjes die je met hitte moet vastzetten.. of ga je serieus bandjes openknippen en dan dichtnaaien?
Los daarvan, vind ik het best jammer om één dag te gaan; dan krijg je nooit dat echte festivalgevoel en baal je volgens mij alleen maar dat je niet alle dagen bent gegaan.
Ach ja vooral noem het geen frauderen.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 13:15 schreef ondeugend het volgende:
[..]
Nee ik ga hier geen beschrijving geven hoe te 'frauderen'. Al vind ik dat woord ook weer niet gepast, er is immers keurig voor betaald.
Nouhou !quote:Op woensdag 9 augustus 2006 13:34 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ach ja vooral noem het geen frauderen.
Wanneer iemand het zwembad verlaat en ik wil ervoor in de plaats naar binnen hoef ik ook niet te betalen want er is immers al door die andere persoon betaald.![]()
Da's bijna net zo schraal als die bekerschrapers... Triest hoor.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 13:47 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Er was een paar jaar geleden een meisje die een bandje had gemaakt van de resten van andere bandjes die bij de ingang afgeknipt werden. Ze kwam overal binnen.
Alleen toen werd ze op de camping door haar buren dronken gevoerd en ging ze out. Bij de EHBO viel het aparte bandje wel op. Meisje exit --->
Eeeeh?!quote:
nee witte bolletjes voor de knakworstjesquote:Op woensdag 9 augustus 2006 16:27 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Eeeeh?!
1) Bolletjes in je hol?
2) Kilt? Toch niet zo'n ding met drukknopjes mag ik hopen... Da's geen kilt, da's gewoon een rok!
Sorry..maar die bekerrapers zijn écht het laagste van het laagste. Wat is het? 10 bekers voor 1 biertje ofso? Te triest voor woorden.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 16:19 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Da's bijna net zo schraal als die bekerschrapers... Triest hoor.
Ach, ik vind het gewoon een trieste actie om een bandje van restantjes bij elkaar te naaien en vervolgens naar binnen te wandelen. Koop dan gewoon een kaartje als je toch zo graag wilt komen.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 16:30 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Sorry..maar die bekerrapers zijn écht het laagste van het laagste. Wat is het? 10 bekers voor 1 biertje ofso? Te triest voor woorden.
Maar zo'n kaartje kost tegenwoordig 121(inc service kosten) dus ZO schraal vind ik het niet hoor.
Daar had ik het ook overquote:Op woensdag 9 augustus 2006 16:48 schreef SKa_BoSS het volgende:
En wat bekertjes verzamelen betreft. Ik doe het zelf ook, maar wij zwerven meestal in een groep van een man of 5 over het terrein. Bewaar effe je bekertje, lever het zootje in en je hebt weer een muntje. Kleine moeite, groot plezier... Die gasten met die torens, dat zijn trieste vogels. Van die vogels die komen vragen "mag ik je bekertje hebben"...
Dat gaat de bekerschrapers wel tegen denk ik, aangezien iedereen dan gewoon netjes z'n eigen bekertje bijhoudt! Nog niet eens zo gekquote:Op woensdag 9 augustus 2006 16:59 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Op Waldrock uiteraard wel bekers bewaard, maar die waren dan ook gewoon een muntje (bier 2 muntjes, 1 voor het bier en 1 voor de beker).
3 jaar geleden geloof ikquote:Op woensdag 9 augustus 2006 21:58 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Welke hittegolf..welk water dat op was??
4 jaar geleden was mijn eerste keer en dat was 35C. Dus 2x warm op Lowlands?quote:Op woensdag 9 augustus 2006 22:00 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Nee, dat wat jij bedoelt was zelfs 5 jaar geleden..
maar er staat vorig jaar..
4 jaar geleden, 2002, was het een grote baggerbende door de regen. In 2001 was het continu 30 graden of warmer.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 22:09 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
4 jaar geleden was mijn eerste keer en dat was 35C. Dus 2x warm op Lowlands?
Ja, het ging op ongeveer 1 kilometer aan het terrein voorbij. Het ging wel even hard waaien.quote:Vorig jaar was het 1 grote bewolkte boel. Wonder boven wonder had vrijwel heel Nederland last van een echte wolkbreuk terwijl het op Lowlands droog bleef. Heel gek was dat.
Ja, de gratis Bar le Duc was prettig. En de stortbui op zondagavond was ook leuk.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 22:10 schreef Tourniquet het volgende:
Hitte was in 2002 2001 toch? Dankzij Bar Le Duc leef ik nu nog.
Inderdaadquote:Op woensdag 9 augustus 2006 22:10 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
4 jaar geleden, 2002, was het een grote baggerbende door de regen. In 2001 was het continu 30 graden of warmer.
[..]
Ja, het ging op ongeveer 1 kilometer aan het terrein voorbij. Het ging wel even hard waaien.
Nee hoor....het was niet bewolktquote:Op woensdag 9 augustus 2006 22:17 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
In 2002 was het de eerste dag gewoon lekker weer, de dag erna regen en de dag erna modder..niet eens in de buurt van de 30 graden..
edit: en vorig jaar was het ook niet bewolkt..je moet niet zoveel drinken op LL
Gratis Bar le Duc is totaal aan mij voorbij gegaanquote:Op woensdag 9 augustus 2006 22:14 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ja, de gratis Bar le Duc was prettig. En de stortbui op zondagavond was ook leuk.
Ik beschouw (voor mezelf) vorig jaar als het beste jaar qua weer. Ik ben geen liefhebber van de hele dag felle zon en er was af en toe wat sluierbewolking. Kutweer is er vorig jaar 100% zeker NIET geweest..er is overdag niet 1 druppel gevallen, alleen 's nachts misschien een beetje.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 22:24 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Nee hoor....het was niet bewolkt/sarcasme
Het is niet 3 dagen lang bewolkt geweest nee. Maar echt geweldig weer hebben we niet gehad en zeker 1 dag kutweer..duuuss
Ik douche elk jaar even veel. En dat is zonder hangen en vingers te tellen.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 22:25 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
In 2001 had ik trouwens mijn record aantal douches, dus toen ook niks gemerkt van water dat op was
25 augustus: 22 gradenquote:Op woensdag 9 augustus 2006 23:18 schreef BarraCupraCuda het volgende:
die hitte golf was zelfs 6 jaar geleden!
was mijn eerste keer toen!![]()
toen was de prodigy er ook
wij nemen een boel landbouwplastic mee.. we zijn met zn 5ven en zetten onze tentjes in een kring... midden in een grote stok en dan zeil erover... heb je een mooie circus tentis wat gezelliger dan een party tent en droger met regen enzo
oke my mistakequote:Op woensdag 9 augustus 2006 23:24 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
25 augustus: 22 graden
26 augustus: 29 graden
27 augustus: 21 graden
1 heel warme dag. niet echt een hittegolf te noemen.
Overigens was de Prodigy niet op LL in 2000. Dat was 2001.
ik heb mijn Lowlands tent ( 1 pers. iglo) 4 jaar geleden voor 15 euro bij de gamma gekocht.. hij is perfect voor LLquote:Op donderdag 10 augustus 2006 03:52 schreef bxie het volgende:
Haii weten jullie waar ik een hele goedkope ( rond de 20 euro ) 1 persoons iglo tent kan kopen?
In mijn beleving was het duidelijk warmer die dagen... LL 2001 was veruit de heetste van de afgelopen 5 jaar... Volgens mij was het meer iets van 30, 31, 25 graden (met regen)... En The Prodigy, tsjah... Geweldig gelachen ook weer vorig jaar toen ineens IEDEREEN The Prodigy wilde zien... "Huh? Die heb ik 5 jaar geleden nog wel eens gezien in een halfvolle Bravo-tent"quote:Op woensdag 9 augustus 2006 23:24 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
25 augustus: 22 graden
26 augustus: 29 graden
27 augustus: 21 graden
1 heel warme dag. niet echt een hittegolf te noemen.
Overigens was de Prodigy niet op LL in 2000. Dat was 2001.
mja hij was iets voller dan half vol hoorquote:Op donderdag 10 augustus 2006 08:56 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
In mijn beleving was het duidelijk warmer die dagen... LL 2001 was veruit de heetste van de afgelopen 5 jaar... Volgens mij was het meer iets van 30, 31, 25 graden (met regen)... En The Prodigy, tsjah... Geweldig gelachen ook weer vorig jaar toen ineens IEDEREEN The Prodigy wilde zien... "Huh? Die heb ik 5 jaar geleden nog wel eens gezien in een halfvolle Bravo-tent"
In 2001 speelden ze gewoon na Muse in een overvolle Alpha hoor, volgens mij.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 08:56 schreef SKa_BoSS het volgende:
Geweldig gelachen ook weer vorig jaar toen ineens IEDEREEN The Prodigy wilde zien... "Huh? Die heb ik 5 jaar geleden nog wel eens gezien in een halfvolle Bravo-tent"
Die temperaturen zijn dan ook van 2000..quote:Op donderdag 10 augustus 2006 08:56 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
In mijn beleving was het duidelijk warmer die dagen... LL 2001 was veruit de heetste van de afgelopen 5 jaar... Volgens mij was het meer iets van 30, 31, 25 graden (met regen)... En The Prodigy, tsjah... Geweldig gelachen ook weer vorig jaar toen ineens IEDEREEN The Prodigy wilde zien... "Huh? Die heb ik 5 jaar geleden nog wel eens gezien in een halfvolle Bravo-tent"
Mijn tweede Lowlands was leuker dan de eerste. De eerste was 2001, veel te heet en daardoor weinig gezien. Ik heb me wel prima vermaakt op de camping 's nachts en ook wel een enkele leuke band gezien, maar 7 bands in 3 dagen is niet genoeg. Ook was 4 uur slaap in het hele weekend niet genoeg.quote:Op woensdag 9 augustus 2006 23:37 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
de eerste keer is altijd het lekkerst
Nu snap ik er geen aarsch meer van... The Prodigy stond in 2001 op Lowlands (zie ook http://nl.wikipedia.org/wiki/Lowlands_%28muziekfestival%29) en dat was tevens mijn eerste keer. Het was ZEKER niet in de Alpha en voor zover ik weet stonden ze toen in een iets meer dan halfvol gevulde Bravo. Toen was er inderdaad gratis Bar Le Duc, het was niet te houden zo heet. Niet dat ik Bar Le Duc gedronken heb toen, want de eerste keer Lowlands ga je compleet los natuurlijk... Kortom, ik was goed de weg kwijt. Ik heb dat jaar onder andere Fear Factory. S.O.A.D., Manu Chao en nog een aantal anderen gezien...quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:38 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
[..]
Die temperaturen zijn dan ook van 2000..
En de eerste keer Prodigy stond tegenover Soundgarden geprogrammeerd, dus vandaar dat 'ie toen maar half vol was. De 2e en 3e keer stonden ze toch in een stampvolle Alpha meen ik. Heerlijk rustig op de rest v/h terrein
Grmbl... Ik heb thuis het programmaboekje nog liggen... Ik ga het voor je nakijken...quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:53 schreef Angel_of_Dth het volgende:
In 2001 was het wél in de Alpha. Afsluiter van de vrijdag.
Doe maar. Gaat je wel een biertje kosten trouwens.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:54 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Grmbl... Ik heb thuis het programmaboekje nog liggen... Ik ga het voor je nakijken...
zeker weten Alphaquote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:50 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Nu snap ik er geen aarsch meer van... The Prodigy stond in 2001 op Lowlands (zie ook http://nl.wikipedia.org/wiki/Lowlands_%28muziekfestival%29) en dat was tevens mijn eerste keer. Het was ZEKER niet in de Alpha en voor zover ik weet stonden ze toen in een iets meer dan halfvol gevulde Bravo. Toen was er inderdaad gratis Bar Le Duc, het was niet te houden zo heet. Niet dat ik Bar Le Duc gedronken heb toen, want de eerste keer Lowlands ga je compleet los natuurlijk... Kortom, ik was goed de weg kwijt. Ik heb dat jaar onder andere Fear Factory. S.O.A.D., Manu Chao en nog een aantal anderen gezien...
quote:Publiekslieveling:The Prodigy zijn volksmenners in vierkwarts
Stroom valt uit, muziek een slechte herhalingsoefening, het volk slikt en stikt.
beeldvergroting:
ARTIEST: The Prodigy
MUZIEK:
Dance die al wat fout en fascistoide aan rock 'n' roll kan zijn in zich verenigt.
STERKE KANT:
Het volk zelfs dom houden wanneer zogenaamd de stroom uitvalt: er zal wat condens op de koppen van de dat-recorder hebben gezeten maar het was wel twintig minuten stil. The Prodigy lijkt er een patent op te hebben wanneer ze in Nederland spelen. En het volk dom houden met veel geschreeuw en weinig wol. Maar hadden daar niet alle dictators succes mee?
MOET BETER:
De belegging van de aandelen van The Prodigy zodat ze nooit meer voor het geld het podium ophoeven. Want de nummers die als nieuw waren te traceren (vermoedelijke titels "Nuclear" en "Liar") zijn zo slecht dat er niets meer aan valt te verkloten laat staan te verbeteren. En de standaard uitvoeringen van "Smack My Bitch Up" en "Firestarter" klinken als uit de vorige eeuw.
CONCLUSIE:
Eén letter verschil zit er tussen Liam Howlett en Liar Howlett. Een wereld van verschil. Tussen een groep die vijftien jaar geleden met snoeiharde eclectrische dance de muziekwereld op z'n kop zette en een groep die de echo van de glorie van toen alleen nog maar in zíjn eigen leeggesnoven kop hoort. Maar zo'n angstig vermoeden krijg je al, wanneer een groep die zo lang niks van zich heeft laten horen, als afsluiter van het hoofdpodium op de eerste dag Lowlands wordt geprogrammeerd. En het volk? Ach, het volk...
Rapportcijfer: 3
Jezus... Leer draaien! Haal een pakje shag, een tipboekje, draai een tipje, beetje shag, draai een joint. Gaat geheid de eerste keer mis... Probeer 't nog eens... En nog eens... En nog eens... Tegen de tijd dat het vloeiboekje leeg is kan je het hoor... Kan je tenminste je eigen dosering bepalenquote:Op donderdag 10 augustus 2006 14:03 schreef BarraCupraCuda het volgende:
ik zou niet meer weten of het in de alpha was of in de bravo... ik weet wel dat ik knetter stoned was en bezopen en ik had het warm en het was vetowja moet nog wiet halen... voorgedraait want ik kan zelf niet draaien (niemand uit ons groepje)
Ik moet alles nog kopen. Zometeen maar een lijstje maken en hier posten, dan zijn we weer ontopic bezig ook.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 14:03 schreef BarraCupraCuda het volgende:
ik zou niet meer weten of het in de alpha was of in de bravo... ik weet wel dat ik knetter stoned was en bezopen en ik had het warm en het was vetowja moet nog wiet halen... voorgedraait want ik kan zelf niet draaien (niemand uit ons groepje)
En dit jaar mijn eigen tent. Dat was het wel denk ik.quote:Slaapmatje
Slaapzak
Kleren (2 broeken, 3 shirts, longsleeves, trui, sokken, boxershorts)
Handdoek
Tandenborstel
Bier
Shag
Aanstekers (ja, meerdere, je weet maar nooit)
Deo
Borstel
Hoofddeksel
Water/Frisdrank
Vuilniszakken
Allerfree
quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:48 schreef Route het volgende:
Wat is allerfree?
Jointjes en voorgedraaide jointjesquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 13:14 schreef koen_pijl het volgende:
Weet iemand eten wat je makkelijk kunt klaar maken of al klaar is voor op lowlands?
noodles, knakworsten, soepquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 13:14 schreef koen_pijl het volgende:
Weet iemand eten wat je makkelijk kunt klaar maken of al klaar is voor op lowlands?
Maar dan moet je water gaan halen en laten kokenquote:
Alles dat ik daar koop is al klaar. Saucijzenbroodjes, kebab, pannenkoeken, snacks, broodje zalm (gedurfd op een festival), noem maar op.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 13:14 schreef koen_pijl het volgende:
Weet iemand eten wat je makkelijk kunt klaar maken of al klaar is voor op lowlands?
wij hebben bij onze tent altijd een paar van die bar le duc pakkenquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 13:26 schreef koen_pijl het volgende:
[..]
Maar dan moet je water gaan halen en laten kokenDaar ben ik te lui voor.
Check... Inderdaad afsluiter op de vrijdag in 2001... Waar en wanneer drinken we een biertje?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 13:55 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Doe maar. Gaat je wel een biertje kosten trouwens.
Op de immer mislukkende meet natuurlijk. Die ik geheid vergeet, maar dat mag de pret niet drukken.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 13:58 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Check... Inderdaad afsluiter op de vrijdag in 2001... Waar en wanneer drinken we een biertje?
Een poncho. Vrijwel overal verkrijgbaar. Ik haal er morgen even een bij de Halfords denk ik. Je kunt ze ook op Lowlands kopen, maar dat is uiteraard wel weer duurder.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 14:58 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Iemand een idee wat handige regenkleding zou kunnen zijn op zo'n festival?
Haha, mislukt hij altijd dan? Ik probeer het dit jaar niet te vergeten, vorig jaar heb ik mezelf niet ingeschreven.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 15:16 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Op de immer mislukkende meet natuurlijk. Die ik geheid vergeet, maar dat mag de pret niet drukken.
Heb je de andere dagen ook? Even kijken wat ik dat jaar gezien (en vooral gemist) heb.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:20 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Mosterd na de maaltijd, maar keihard bewijs voor dat Prodigy geouwehoer:
[afbeelding]
http://lowlands.has.it/quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 16:25 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Heb je de andere dagen ook? Even kijken wat ik dat jaar gezien (en vooral gemist) heb.
Ze hebben bij de AH wel goedkope self-inflatables liggen, dus niet helemaal je wens maar toch in de buurt komendquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 21:21 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Tering, ik kan nergens een gewoon normaal, niet self-inflatable, niet superduberduur luchtbed vinden. Iemand enig idee waar ze dat tegenwoordig nog verkopen?
Ik wil geen sel-inflatables of matjes. Dan is mijn rug al na de eerste nacht naar de klote. Ik wil gewoon zo'n simpel luchtbedquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:15 schreef Pink_Floyd het volgende:
[..]
Ze hebben bij de AH wel goedkope self-inflatables liggen, dus niet helemaal je wens maar toch in de buurt komendanders hebben ze bij de Perry nog altijd een meukmatje van een tientje oid.
Ik weet niet of je airmiles hebt? Anders is dit misschien interessant: http://www.airmiles.vespr(...)862_1_10000000001820quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:29 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ik wil geen sel-inflatables of matjes. Dan is mijn rug al na de eerste nacht naar de klote. Ik wil gewoon zo'n simpel luchtbed![]()
Perry en al die andere dingen waar ze een campingafdeling hebben doet niet meer aan gewone simpele luchtbeddenquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:43 schreef Pink_Floyd het volgende:
Die bedoelde ik ook bij de Perry, daar hebben ze nog luchtbedden volgens mij. En anders dheeft de Telsell zo'n heel fout luchtbed, die komt altijd voorbij als je terug komt vh stappen 's nachts, ff opletten dus vannacht
Ik doe niet aan Airmilesquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:48 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik weet niet of je airmiles hebt? Anders is dit misschien interessant: http://www.airmiles.vespr(...)862_1_10000000001820
Jammerquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:53 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Perry en al die andere dingen waar ze een campingafdeling hebben doet niet meer aan gewone simpele luchtbedden![]()
Alleen van die matjes en self-inflatable onzin. Of van die enorme gevallen
[..]
Ik doe niet aan Airmiles![]()
Ik heb precies hetzelfdequote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:57 schreef Sack_Blabbath het volgende:
De pest is ook dat ik geen tijd meer heb om naar 1 of andere outdoorzaak ofzo te gaan voor donderdag![]()
Ik heb wel een hele mooie aanbieding iglo-tent ding gekocht vandaagquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:58 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfdeIk kijk nog wel even voor je, ben zelf nu tenten aan het vergelijken
Wie, wat, waar?quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:59 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ik heb wel een hele mooie aanbieding iglo-tent ding gekocht vandaag
Bij V&D. 40 euro. http://www.vdcamping.nl/index.php?cms%5BcategoryID%5D=13&cms%5Bcm14%5D%5Barticleid%5D=4quote:
Ja, alleen niet echt lichtgewicht om mee te slepenquote:Zag dit nog: http://www.internetvoorde(...)bed_blauw-16351.html Is misschien een beetje suf maar je slaapt wel lekker
Ziet er mooi uit! Maar ik ga als student toch maar voor die van de kruidvat van 20 euroquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 23:17 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Bij V&D. 40 euro. http://www.vdcamping.nl/index.php?cms%5BcategoryID%5D=13&cms%5Bcm14%5D%5Barticleid%5D=4
Ik heb een blauwe trouwens
[..]
Tja je kunt niet alles hebben hequote:Ja, alleen niet echt lichtgewicht om mee te slepen
Die is ook relaxtquote:Op zondag 13 augustus 2006 00:20 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ziet er mooi uit! Maar ik ga als student toch maar voor die van de kruidvat van 20 euro
Och, ik heb 'm ook en van de week even opgezet. Wordt een beetje krap, maar het past wel. En anders wordt het tentje van m'n broer slachtoffer, als externe opslagplaatsquote:Op zondag 13 augustus 2006 12:31 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Die is ook relaxt
Alleen pas je daar niet met z'n tweetjes + meegebrachte zooi in.
Ik gebruik hem, vooralsnog (quote:Op zondag 13 augustus 2006 12:31 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Die is ook relaxt
Alleen pas je daar niet met z'n tweetjes + meegebrachte zooi in.
Ja, je kreeg 'm opgeblazen mee!quote:Op zondag 13 augustus 2006 14:38 schreef newbiedoobiedoo het volgende:
Wauw! Zat de lucht er al gewoon bij?
quote:Op zondag 13 augustus 2006 14:09 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik gebruik hem, vooralsnog () alleen
Neequote:Op maandag 14 augustus 2006 00:14 schreef Supersheep het volgende:
[..]
lienelien neemt een CELEBRATOR mee![]()
Je moet nooit iets uitsluiten hequote:
Oja, ik neem MaJo inderdaad ook mee. Nog meer om mee te slepen in de rijquote:Op maandag 14 augustus 2006 00:28 schreef MaJo het volgende:
[..]
Je moet nooit iets uitsluiten he![]()
![]()
Verder neem ik ook Lienelien mee![]()
Vooral gezien mijn huidige toestand, zal ik iets meer leunen dan andersquote:Op maandag 14 augustus 2006 00:29 schreef lienelien het volgende:
[..]
Oja, ik neem MaJo inderdaad ook mee. Nog meer om mee te slepen in de rij![]()
Gelukkig is Asmo erbijquote:Op maandag 14 augustus 2006 00:45 schreef MaJo het volgende:
[..]
Vooral gezien mijn huidige toestand, zal ik iets meer leunen dan anders
Gaan jullie me samen tillen?quote:
Ook als je 3 uur in de rij staat?quote:Op maandag 14 augustus 2006 00:53 schreef lienelien het volgende:
[..]
Asmo is een stoere man, dat kan 'ie alleen![]()
eh?quote:Op maandag 14 augustus 2006 02:08 schreef Roellio het volgende:
Lienelien hoeft helemaal geen tent mee, aangezien ze bij mij slaapt!
Graag of niet hoor!quote:Op maandag 14 augustus 2006 02:12 schreef lienelien het volgende:
[..]
eh?![]()
Ik denk dat ik ook wel bij vriend-Newbie terecht kan, als het moet![]()
Wel lief van je, hoor![]()
quote:Op maandag 14 augustus 2006 02:15 schreef Roellio het volgende:
[..]
Graag of niet hoor!
Misschien is het een idee om een soort: "Hoe ik het Fok!sters bevallen bij roellio in de tent" subforum te creëren!
Je begrijpt me dus verkeerdquote:Op maandag 14 augustus 2006 02:16 schreef Roellio het volgende:
[..]
Je dacht dat je een uitzonderingspositie had!
Biertjes zijn vies!quote:Op maandag 14 augustus 2006 02:17 schreef lienelien het volgende:
[..]
Je begrijpt me dus verkeerd![]()
Lekker hè, bier![]()
Arany Ászokquote:Op maandag 14 augustus 2006 02:19 schreef lienelien het volgende:
[..]
Vooral halve liters Schultenbrau![]()
ojaquote:
Ja, en een tent met fulltime SBS6.quote:Op maandag 14 augustus 2006 01:22 schreef ErikN het volgende:
Vraagje... hebben ze ook een scherm om voetbal te volgen?
Wat moet, dat moet.quote:Op maandag 14 augustus 2006 02:12 schreef lienelien het volgende:
[..]
eh?![]()
Ik denk dat ik ook wel bij vriend-Newbie terecht kan, als het moet![]()
Wel lief van je, hoor![]()
quote:Op maandag 14 augustus 2006 01:22 schreef ErikN het volgende:
Vraagje... hebben ze ook een scherm om voetbal te volgen?
Jahoor, in de Talpa tent.quote:Op maandag 14 augustus 2006 01:22 schreef ErikN het volgende:
Vraagje... hebben ze ook een scherm om voetbal te volgen?
en van die weggooi, dan kan je er ook op gaan zitten.quote:Op maandag 14 augustus 2006 15:58 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Ik neem gewoon 1 goede poncho mee. Denk ik.
Die zijn op LL ook te koop voor een euro ofzo. Maar het kan geen kwaad om er 2 of 3 mee te nemen inderdaad, bij de Halfords zijn ze ook maar een euro.quote:Op maandag 14 augustus 2006 16:16 schreef miss_bleu het volgende:
[..]
en van die weggooi, dan kan je er ook op gaan zitten.
Gaan we eerst die winkel eens even leeg shoppenquote:Op maandag 14 augustus 2006 16:37 schreef BarraCupraCuda het volgende:
bij de action hebben ze dezelfde ponchos voor 23 cent
Juist, goede tip, morgen even de Action binnen lopen, daar hebben ze vast handige dingen voor weinig geld.quote:Op maandag 14 augustus 2006 16:37 schreef BarraCupraCuda het volgende:
bij de action hebben ze dezelfde ponchos voor 23 cent
2 sixpacks halve liters grolschquote:Op maandag 14 augustus 2006 16:42 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Juist, goede tip, morgen even de Action binnen lopen, daar hebben ze vast handige dingen voor weinig geld.
En balen dat geen enkele supermarkt een tray halve liters fatsoenlijk bier in de aanbieding heeft. Vomar heeft wel halve liters per tray in de aanbieding, maar ranzig bier (bruine blikken, geen idee hoe het heet). Deen heeft wel 8 0,33l blikken van Grolsch voor 4 euro.
Tot zover de biertips. Voor meer info: www.goedkoopbier.nl (nee, niet mijn site, geen spam, gewoon handig).
Ik wil een tray.quote:Op maandag 14 augustus 2006 16:45 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
2 sixpacks halve liters grolsch
Ik neem een fles whiskey mee. In plastic fles, mixen met cola en (bijna?) genoeg alcohol om het festival door te komenquote:Op maandag 14 augustus 2006 16:46 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Ik wil een tray.
Halverwege het weekend even naar de bus om nieuw te halen, als het op is. In 2001 hebben we een tray op Lowlands gekocht, 80 Gulden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |