Jawel, Ludo heeft een keer zijn bedrijf en dat van Jef die daar ook werkte afgenomen !quote:Op donderdag 22 juni 2006 12:13 schreef fresta het volgende:
hij is wel flink pissig en Ludo heeft Robert toch al vaker wat gedaan?
Schiet het al op met de jouwe, of laat je het afwetenquote:
Ik laat het afweten. Ik ga het volledig missen ook. Ik heb deze hele week niks gezienquote:Op donderdag 22 juni 2006 12:48 schreef Frey het volgende:
[..]
Schiet het al op met de jouwe, of laat je het afweten![]()
Dan vestigen we onze hoop op Iwanquote:Op donderdag 22 juni 2006 13:14 schreef Dizer het volgende:
[..]
Ik laat het afweten. Ik ga het volledig missen ook. Ik heb deze hele week niks gezien
Dan ken ik er ook nog één.quote:Op woensdag 21 juni 2006 14:02 schreef Canisfire het volgende:
Because you want it :
naam
Stud
[afbeelding]
Motief
Moest van Ludo ophouden met blaffen !!
![]()
LOLquote:Op donderdag 22 juni 2006 19:35 schreef Wer-Al_Zwowe het volgende:
[..]
Dan ken ik er ook nog één.
naam
Stefano
[afbeelding]
Motief
Kreeg afgelopen kerst geen kaartje van Ludo
quote:Op donderdag 22 juni 2006 20:28 schreef Cheesecake het volgende:
Doortje, mi gudu, Sjef, mi mati
Zou 't of hield ze toch ook een beetje van 'mquote:Op donderdag 22 juni 2006 20:31 schreef Cheesecake het volgende:
Dian denkt nu alleen maar; ouwe lul, zeg nou ja!
GTST is geen realistische soapquote:Op donderdag 22 juni 2006 20:33 schreef Frankie79 het volgende:
Donald moet toch ook handtekening zetten of niet?
Ik denk toch dat ik me aan mijn voornemen houd voor het nieuwe seizoen, het is uiteindelijk wel spannend geworden, maar ik weet uit ervaring dat het na de cliff weer inzakt en de geloofwaardigheid zal er ook wel niet beter op worden.quote:
of zoiets dergelijksquote:Moet je niet bij die zoon van je zijn? Onee, daarom ben je hier![]()
idd, zeiden we hier ook al. Lekker realistischquote:Op donderdag 22 juni 2006 20:33 schreef Frankie79 het volgende:
Donald moet toch ook handtekening zetten of niet?
Trouwens nu ik er zo heel stil in mijn hoofd diep over na zit te denken, slaan die argumenten om Ludo te haten allemaal als een lul op een drumstel.quote:Op donderdag 22 juni 2006 21:26 schreef Frey het volgende:
Je kon wel zien dat Ludo aan aikido heeft gedaan
quote:Op donderdag 22 juni 2006 21:38 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Kortom Ludo wordt gewoon als zondebok aangewezen, omdat de hierboven beschreven mensen niet kunnen toegeven dat ze bepaalde zaken gewoonweg zelf verknald hebben en dat dit de oorzaak is van hun frustratie![]()
t lijkt er wel op.quote:
Zo wat een verschil zegquote:Op vrijdag 23 juni 2006 01:05 schreef Frey het volgende:
[afbeelding]
Hans Veerman in Baantjer, in 1997.
Beetje jammer. Het had mij juist leuk geleken als Donald nog een tijd had geleefd en dat Dian dan met hem opgescheept zat totdat ze er gek van werd. Nu is dit wel een erg makkelijke manier om Dian ineens in een hele rijke en machtige positie te duwen. Al vraag ik mij ook af hoe machtig je nu eigenlijk bent als je de baas bent van een bootjesbedrijf. Maar goed, het is erg amateuristisch gedaan. Zelfs Jenny McCarthy heeft jarenlang moeten procederen om de miljoenen van haar overleden man te krijgen, en zij waren zelfs nog een aantal jaar getrouwd. Ow wacht, dat is natuurlijk het échte leven.quote:
Och, daar zag hij er ook al best oud en met een beetje make-up kunnen ze tegenwoordig wonderen doen. Bovendien, 1997 ligt ook alweer bijna 10 jaar achter ons. Daarin kunnen mensen best veel ouder worden.quote:
Nee, the bold komt om die tijd.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 06:44 schreef lady-wrb het volgende:
vandaag de laatste aflevering
gaan ze van de zomer het afgelopen seizoen weer herhalen?
Misschien zit het bedrijf van Donald wel diep in de schulden en mag Dian er straks (à la Patty Brard) voor opdraaien.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 04:22 schreef Nielsch het volgende:
Beetje jammer. Het had mij juist leuk geleken als Donald nog een tijd had geleefd en dat Dian dan met hem opgescheept zat totdat ze er gek van werd. Nu is dit wel een erg makkelijke manier om Dian ineens in een hele rijke en machtige positie te duwen. Al vraag ik mij ook af hoe machtig je nu eigenlijk bent als je de baas bent van een bootjesbedrijf. Maar goed, het is erg amateuristisch gedaan. Zelfs Jenny McCarthy heeft jarenlang moeten procederen om de miljoenen van haar overleden man te krijgen, en zij waren zelfs nog een aantal jaar getrouwd. Ow wacht, dat is natuurlijk het échte leven.
Gaat amper over de cliffquote:Op vrijdag 23 juni 2006 10:37 schreef waterreus23 het volgende:
Vandaag in het Algemeen Dagblad
Wie schiet Ludo Sanders neer?
Ludo Sanders wordt vanavond à la JR in Dallas op spectaculaire wijze neergeschoten in GTST. Ook hier eindigt het seizoen met de hamvraag: wie deed het?
In zijn eerste scène, uitgezonden in december 1995, komt hij binnengewandeld als Ludo Sanders van de bank. Een ietwat stijve man, die aankondigt dat hij vanwege slechte resultaten de leiding overneemt van het imperium van Frits van Houten, destijds dé slechterik van de serie.
Aanvankelijk bedoeld als bijrol voor drie maanden, groeit Ludo Sanders in tien jaar uit tot één van de befaamdste bad guys uit de Nederlandse soapgeschiedenis. Hij richt zijn vijanden één voor één ten gronde, ontvoert, bedreigt, chanteert en belazert vrouwen bij de vleet.
Vanavond wordt hij op spectaculaire wijze neergeknald. Grote vraag is natuurlijk: wie schiet? Maar evenzeer: overleeft de JR van de Lage Landen deze aanslag?
De Vogel glimlacht geheimzinnig. Hij mag niets verklappen van producent Endemol ,,Ik kan wel zeggen dat het schot goed raak is. De kans dat Ludo de aanslag overleeft is echt nihil.''
Een waardig opvolger staat ook al klaar volgens De Vogel: ,,Ludo's zoon Nick is eigenlijk nog veel gemener.''
Mocht Ludo niet meer opstaan, dan zou De Vogel hem gaan missen, zegt hij. ,,Het is zonder twijfel de leukste rol van GTST. Ludo heeft altijd een dubbele agenda. En iedereen weet dat ook. Ik hoef dus alleen maar de charmante jongen te spelen, omdat iedereen al weet wat voor ploert ik eigenlijk ben.
,,Ludo's achilleshiel is zijn familie. Hij wil zijn dochter Nina en vrouw Janine koste wat kost beschermen en gaat daarin heel ver. Maar hoewel hij vaak over de schreef gaat, moeten zijn acties wél geloofwaardig blijven. Kijkers moeten kunnen begrijpen wat hij doet. Ludo zal bijvoorbeeld nooit een moord plegen.''
Pardon? En die keer dan dat hij de feeks Bowien, een rol van Tanja Jess, in het ravijn liet kletteren? ,,Ho ho, dat is een misverstand. Ludo heeft haar niet gered toen ze bungelde. Hij twijfelde een seconde te lang voor hij zijn hand uitstak. Maar dat maakt hem niet een moordenaar. Want als Ludo rücksichtlos iemand zou omleggen, is het Ludo niet meer wat mij betreft.''
Op straat wordt hij eigenlijk alleen maar voor zijn personage aangezien, zegt De Vogel. ,,Ik heb mijn fysiek en stem om Ludo te spelen, dus kan ik me voorstellen dat mensen denken dat ik in het echt ook zo'n ploert ben.
,,Ik ben ooit eens met iemand opgelopen die ik op straat tegenkwam. Zegt ie na tien minuten in onvervalst plat Amsterdams: 'Jezus Ludo, je bent veel aardiger als in het echt'. Waarop ik zei: 'en wat is dit dan?'. Toen snapte hij het niet meer.
,,Echt is wat ik 's avonds op tv ben. Veel mensen roepen me ook na: 'Hé Ludo, wees eens wat liever voor Janine!'. Dat is toch enig?''
Hij werkt de verwarring zelf ook wel een beetje in de hand. Want in de serie is Ludo getrouwd met Janine en in het echte leven vormen de acteurs die hen spelen ook een stel. Caroline de Bruijn en Erik de Vogel vielen elkaar jaren geleden op de set in de armen. ,,Toen we elkaar zagen, wisten we dat we zonder elkaar niet door het leven wilden,'' blikt hij terug.
Maar het begin van hun romance was lastig. ,,Ik moest in de serie een liefdesrelatie spelen met Janine. Ik was toen nog getrouwd. Dus zat ik met een gigantisch dilemma. Ga dan maar eens met de vrouw waar je verliefd op bent een liefdesscène spelen met vijftien technici om je heen. Dat is verdomd moeilijk, de grootste spagaat die je je kunt voorstellen.''
Sinds de wereld mag weten dat ze van elkaar houden, is het alleen maar genieten op de set. Eigenlijk doet hij alles samen met zijn vrouw, zegt De Vogel. Op reis voor de stichting Kids Rights om aandacht te vragen voor het aids-probleem in Zuid-Afrika. En na de zomer hebben de twee plannen om een reisprogramma voor Endemol te maken.
,,Ik kan me niets beters en leukers voorstellen dan elke dag met mijn liefste te werken. Het is fantastisch om 's ochtends om acht uur samen naar de studio te rijden, ons kloffie aan te trekken en dan als eerste scène een knallende ruzie te spelen. We lachen ons rot.
,,Ik heb met Janine de tango gedanst in Israël, aan de Dode Zee gestaan toen de zon opkwam. Zulke dingen vergeet je nooit meer.''
bronquote:Wik Jongsma getrouwd in ziekenhuis
door de redactie Privé
DEN HAAG - Wik Jongsma (63), die vijftien jaar Govert Harmsen speelde in ’GTST’, is na acht jaar samenzijn getrouwd met zijn grote liefde Nora Bogers (43). Helaas zag de mooiste dag van zijn leven er anders uit dan de acteur zich had voorgesteld.
Wik Jongsma getrouwd in ziekenhuis
De ceremonie vond namelijk plaats in het ziekenhuis, waar onlangs werd geconstateerd dat de prostaatkanker, die zich in 1998 voor het eerst bij hem openbaarde, ernstig is uitgezaaid.
De kersverse echtgenoot, die al een aantal bestralingen achter de rug heeft en nu in een rolstoel zit, is inmiddels weer thuis. Volgende week wordt bekeken of en zo ja welke stappen er nog genomen kunnen worden.
Dan is hij behoorlijk veranderd in die bijna 10 jaar tijd !quote:Op vrijdag 23 juni 2006 04:23 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Och, daar zag hij er ook al best oud en met een beetje make-up kunnen ze tegenwoordig wonderen doen. Bovendien, 1997 ligt ook alweer bijna 10 jaar achter ons. Daarin kunnen mensen best veel ouder worden.
En ik denk nog steeds dat Ludo blijft leven. Erik mag niks zeggen, maar zegt wel dat de kans klein is dat Ludo blijft leven. Hij is gewoon bezig met mensen op het verkeerde been te zetten!quote:Op vrijdag 23 juni 2006 10:47 schreef Canisfire het volgende:
Nick Jack en Dian zullen het wel uitgaan maken volgend jaar.
Ik gok op Jack als nieuwe evil genius.
quote:Op vrijdag 23 juni 2006 12:26 schreef Iwan1976 het volgende:GTST vanaf 1 januari 2007 in breedbeeld
Denk ik ook, als je hem hoort praten hoe hij geniet in de rol van Ludo dan stopt hij daar nog lang niet meequote:Op vrijdag 23 juni 2006 12:11 schreef DaMart het volgende:
[..]
En ik denk nog steeds dat Ludo blijft leven. Erik mag niks zeggen, maar zegt wel dat de kans klein is dat Ludo blijft leven. Hij is gewoon bezig met mensen op het verkeerde been te zetten!
Ik hoop echt zo ontzettend dat Ludo blijft leven!quote:Op vrijdag 23 juni 2006 14:26 schreef waterreus23 het volgende:
[..]
Denk ik ook, als je hem hoort praten hoe hij geniet in de rol van Ludo dan stopt hij daar nog lang niet mee![]()
Preciesquote:Op vrijdag 23 juni 2006 15:36 schreef mrcool het volgende:
Ludo mag niet dood, Ludo = GTST!
Klopt, de laatste 2 weken worden altijd herhaald voor het nieuwe seizoenquote:Op vrijdag 23 juni 2006 17:13 schreef Cheesecake het volgende:
Ik ga de cliff missen dit jaar, heb andere verplichtingen vanavond. Is het niet zo dat de cliff aan het begin van het nieuwe seizoen herhaald wordt of zit ik er weer eens naast?
Neem het opquote:Op vrijdag 23 juni 2006 17:13 schreef Cheesecake het volgende:
Ik ga de cliff missen dit jaar, heb andere verplichtingen vanavond. Is het niet zo dat de cliff aan het begin van het nieuwe seizoen herhaald wordt of zit ik er weer eens naast?
Gaat niet, een DVD-recorder heb ik niet en de videorecorder is stuk. Maar ik kijk het aan het begin van het nieuwe seizoen wel, ik weet toch wel zo ongeveer wat er gaat gebeuren dus een echte verrassing is het niet meer.quote:
Dat zal ongetwijfeld gaan gebeuren vrees ik.Tot vervelens toe.quote:Op vrijdag 23 juni 2006 15:49 schreef Canisfire het volgende:
Ik wil gtst eigenlijk wel eens zien zonder Ludo.
Bovendien zou ik het gaar vinden als ze eerst heel lang who shot Ludo gaan doen als hij vervolgens niet eens echt dood is.
Hoe laat komt dat?quote:Op vrijdag 23 juni 2006 18:15 schreef Iwan1976 het volgende:
EDITIE.NL heeft zometeen een item over Ludo.
Wijze laatste woorden van scenarioschrijfster Manon Spierenburg.![]()
Wat win je danquote:Op vrijdag 23 juni 2006 18:45 schreef suus21 het volgende:
en degene die het schot lost is gewoon de persoon die het moordspel wint ofzo...dus diegene is niet de moordenaar want hij/zij weet niet dat er echte kogels in het pistool zitten. En het is wel duidelijk dat het een vrouwelijke arm is (die afbeelding van de cliff) en dat het dus Janine moet zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |