Ik ben de sleutels kwijt.quote:Op zondag 30 april 2006 03:47 schreef GewoneMan het volgende:
@ondeugend wrom deed je de deur niet open ? ik kei hard rennen![]()
nou ga ik maffen![]()
Vanavond, ik ga nu mijn bed opzoeken.quote:Op zondag 30 april 2006 03:49 schreef ilona-scuderia het volgende:
Stali, start msn ff op, whatever...
Rachmaninoff??quote:Op zondag 30 april 2006 03:41 schreef Sessy het volgende:
[..]
Overigens heb ik talent om mooi piano te spelen... Ik speelde stukken waar - naar ik me heb laten vertellen, later - Nederlandse concertpianisten in angstzweet van uitbreken, en volgens mijn Russische docente waar je het NOOIT goed bij kon doen, zou ik met een halfjaartje oefenen probleemloos worden aangenomen bij een conservatorium. Ik ben er alleen mee gestopt omdat de druk me te hoog werd (en ik kan nog steeds geen piano zien zonder misselijk te worden, d'r is echt iets geknapt toen.), vooral die van thuis uit.
Wat wil jij per se met Stali bespreken?quote:Op zondag 30 april 2006 03:49 schreef ilona-scuderia het volgende:
Stali, start msn ff op, whatever...
In een niet-SGP zone volgens mijquote:Op zondag 30 april 2006 03:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ze lag op de bank en werd toen wakker..
(Waar ben ik nu?)
quote:Op zondag 30 april 2006 03:33 schreef milagro het volgende:
zo jong kinderen nemen getuigt niet van veel...substantie, zeg maar
dat "ze" al saai worden? Als ik met een meid loop te lullen wil ik het juist graag over niets hebben en gewoon lol hebben, omdat ik de rest van de dag al serieus bezig ben. Het uitgaansleven betekent voor mij ontspannen en lekker biertjes wegdrinken. Als er dan een nerdneuker voorbij komt die het over ridders (gezien je fotoboek) en andere "kijk mij, ik ben Mensa materiaal" onderwerpen wil hebben.. tja, dan ben ik inderdaad snel uitgeluld. Niet omdat ik niet zou kunnen meepraten op jouw niveau, maar omdat ik daar niet voor uitga. En dat jij het niet helemaal begrepen hebt, zegt niets over 95% van de bevolking.quote:Op zondag 30 april 2006 03:01 schreef Sessy het volgende:
[..]
Jongens met vlotte babbels die mij wilden versieren.
Kom op, dat is toch saai, dat soort mannen is OF al heel snel schuldig aan kleine leugentjes en overdrijvingen waar ik allergisch voor ben, OF ze dragen hun meningen en gevoelens en dergelijks zodanig naar buiten uit ze na 5 minuten al saai worden.
Mien god. Nobody asked.quote:Op zondag 30 april 2006 03:41 schreef Sessy het volgende:
[..]
Overigens heb ik talent om mooi piano te spelen... Ik speelde stukken waar - naar ik me heb laten vertellen, later - Nederlandse concertpianisten in angstzweet van uitbreken, en volgens mijn Russische docente waar je het NOOIT goed bij kon doen, zou ik met een halfjaartje oefenen probleemloos worden aangenomen bij een conservatorium. Ik ben er alleen mee gestopt omdat de druk me te hoog werd (en ik kan nog steeds geen piano zien zonder misselijk te worden, d'r is echt iets geknapt toen.), vooral die van thuis uit.
Ik ga eigenlijk niet zo veel uit, dus ik heb het niet eens over mensen in het uitgaansleven. Ik heb het over mensen in het algemeen. Dat ze in het uitgaansleven allemaal bezopen zijn (met wellicht de uitzondering van dansscholen) weet ik ook.quote:Op zondag 30 april 2006 11:01 schreef Broodbeleg het volgende:
[..]
dat "ze" al saai worden? Als ik met een meid loop te lullen wil ik het juist graag over niets hebben en gewoon lol hebben, omdat ik de rest van de dag al serieus bezig ben. Het uitgaansleven betekent voor mij ontspannen en lekker biertjes wegdrinken. Als er dan een nerdneuker voorbij komt die het over ridders (gezien je fotoboek) en andere "kijk mij, ik ben Mensa materiaal" onderwerpen wil hebben.. tja, dan ben ik inderdaad snel uitgeluld. Niet omdat ik niet zou kunnen meepraten op jouw niveau, maar omdat ik daar niet voor uitga. En dat jij het niet helemaal begrepen hebt, zegt niets over 95% van de bevolking.
Had ik ook iets van drie kwartier in mijn repertoire van ja, maar mijn pianodocente had vooral een voorkeur voor Grieg... Gatverdamme wat haat ik die vent.quote:
Je moet niet mijn reactie op jou doortrekken naar de openingspost; indirect verdraai jij mijn woorden daarmee.quote:Op zondag 30 april 2006 19:28 schreef Sessy het volgende:
Maar je bent het indirect wel met mij eens geloof ik. Ik probeer de TS uit te leggen dat als hij geen vlotte babbel heeft, hij buiten het uitgaansleven vrouwen moet zoeken. En dat zeg jij eigenlijk ook.
Maar wel oogcontact.quote:Op maandag 1 mei 2006 22:17 schreef Ryan3 het volgende:
Mac een beetje omnaardig doen tegen meiden joh. Je moet niet "too eager" overkomen, beste tip die ik je kan geven..
En dan kijkt ze hem aan vanquote:Op maandag 1 mei 2006 22:17 schreef Ryan3 het volgende:
Mac een beetje omnaardig doen tegen meiden joh. Je moet niet "too eager" overkomen, beste tip die ik je kan geven..
Mm, gedoseerd, zou ik zeggen. Dat "not tot eager" zou toch Leitmotiv moeten zijn. Er zijn nu eenmaal een hoop meiden die dan denken: 'wat?!... ik niet interessant?'.quote:
In theorie wel ja. Maar probeer maar eens iets heel erg hard niet te willen.quote:Op maandag 1 mei 2006 22:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mm, gedoseerd, zou ik zeggen. Dat "not tot eager" zou toch Leitmotiv moeten zijn. Er zijn nu eenmaal een hoop meiden die dan denken: 'wat?!... ik niet interessant?'.. En dan heb je ze. Het is subtiel, maar het werkt wel.
.
Mm, okee, catch your drift, maar dat moet je gewoon eh... mehtod acting doen als het ware.quote:Op maandag 1 mei 2006 22:41 schreef HenryHill het volgende:
[..]
In theorie wel ja. Maar probeer maar eens iets heel erg hard niet te willen.
Ik zou nou niet eens meer weten wat ik allemaal destijds precies speelde, ik kreeg kopieen van muziek in m'n handen geduwd en moest die spelen en ik heb dat allang weggesmeten. Van Rachmaninoff had ik maar een beetje, ik had vooral veel Grieg, juist speciaal omdat ik zo'n hekel aan accoorden had of zo. Ik heb ook altijd klassieke muziek met dwang en negativiteit geassocieerd, dus ik wilde er ook niks van weten en dat wil ik nog steeds niet.quote:Op maandag 1 mei 2006 22:45 schreef Ryan3 het volgende:
Maar eh sessy, Rachmaninoff's tweede concert, bekend staand als een erg moeilijk pianostuk, is toch... heelerg mooi??? Iets waar ik meteen verliefd op werd iig. Wat zonde dat ik nooit de mogelijk heb gehad om piano te leren joh... Jeez, ik moet sneven tussen arbi's....
wortel in je kont door McCarthy misschien goed voor je 'opening'quote:Op woensdag 26 april 2006 17:14 schreef McCarthy het volgende:
Maar goed, never gonna give it up. Onbetaalde sex met een echt lekker wijf zal ik krijgen, hoe dan ook. Mijn vraag aan de dames is daarom: Hoe willlen julile aangesproken worden en waarover moet ik met jullie praten.
Kun jij je rechtse vriendje niet eventjes in de kont neuken? Als vriendendienstje zeg maar.quote:Op dinsdag 2 mei 2006 09:55 schreef more het volgende:
[..]
wortel in je kont door McCarthy misschien goed voor je 'opening'
Bedoel je met 'substantie' niet 'passie/ gedrevenheid'? Iemand wordt meestal pas echt interessant namelijk, en volgens mij maak ik dat ook op uit jouw verhaal over die kunstschaatser, wanneer hij een passie aan de dag legt, een gedrevenheid waardoor hij zich met hart en ziel ergens in kan storten en dus ook het maximale kan halen uit die bezigheid. Zulke mensen zijn prettig om naar te kijken (met name als ze bezig zijn met die passie) en naar te luisteren (vooral wanneer ze over hun passie praten): ze halen het beste uit zichzelf. Er zijn mensen die dit herkennen en die herkenning prettig vinden, maar er zijn natuurlijk ook mensen die zich aangetrokken voelen tot zo'n persoon omdat ze het zelf missen.quote:Op zondag 30 april 2006 02:18 schreef Sessy het volgende:
Nee hoor, absoluut niet. Mijn voormalige danspartner Danny bijvoorbeeld, heeft by all means en de zelfverzekerdheid, en de vlotte babbel, en de bodylanguage en de looks en eigenlijk the whole package. Plus, hij zwetste echt niet zomaar, hij had ook wel degelijk wat bereikt als je tenminste als maatstaf neemt wat de maatschappij onder iets bereiken verstaat. Maar ik moet er niet aan denken dat ik daarmee het bed in zou moeten duiken.Dit namelijk omdat zijn inhoudelijke wereld op een laag niveautje brandde, voorbij wat platte cabaret en massaentertainment ging dat allemaal niet. Hij deed wel van alles een beetje, maar niks echt goed, en niks waar hij echt mee vlamde. Geen substantie dus.
Ja hoor, duidelijk een concertpianiste in de dopquote:Op dinsdag 2 mei 2006 09:49 schreef Sessy het volgende:
Mijn ervaring is wel dat hoe moeilijker en onharmonischer iets klinkt, hoe meer iedereen schreeuwt dat het zo'n prachtige ongewone dissonante accoorden (sp?) zijn en dan zit je daar je handen te breken over zo'n beetje anderhalve octaaf en zes noten met 1 hand...En dan probeerde ik het altijd weer om die accoorden stiekem wat "bij te stellen" om ze zo te spelen zoals ik ze wel mooi vond klinken, maar dan kreeg ik ruzie.
![]()
Overigens is dit compleet offtopic en irrelevant, aangezien jij geen piano speelt en ik ook al een jaar of zes-zeven niet meer.
Ja precies, dat bedoel ik. Nouja, plus dat gewoon vrij weinig mensen echt een passie hebben voor iets, en daarom zeldzaam en bijzonder zijn dus.quote:Op dinsdag 2 mei 2006 18:10 schreef RaisinGirl het volgende:
[..]
Bedoel je met 'substantie' niet 'passie/ gedrevenheid'? Iemand wordt meestal pas echt interessant namelijk, en volgens mij maak ik dat ook op uit jouw verhaal over die kunstschaatser, wanneer hij een passie aan de dag legt, een gedrevenheid waardoor hij zich met hart en ziel ergens in kan storten en dus ook het maximale kan halen uit die bezigheid. Zulke mensen zijn prettig om naar te kijken (met name als ze bezig zijn met die passie) en naar te luisteren (vooral wanneer ze over hun passie praten): ze halen het beste uit zichzelf. Er zijn mensen die dit herkennen en die herkenning prettig vinden, maar er zijn natuurlijk ook mensen die zich aangetrokken voelen tot zo'n persoon omdat ze het zelf missen.
Ik zeg toch, ik heb een hekel aan klassieke muziek. Maar oma is conservatoriumdocente en opa componist en m'n docente wilde de wereld overtuigen van haar kunnen als pianodocent...quote:Op woensdag 3 mei 2006 02:03 schreef Rayvon het volgende:
Ja hoor, duidelijk een concertpianiste in de dop![]()
Als je voor je gevoel de akkoorden moet "bijstellen" heb je de muziek totaal niet begrepen, misschien had je het stuk eens moeten analyseren voor je begon te spelen...dat dissonantie met Schoenberg con suis een beetje werd overtrokken is wel waar, maar aangezien je romantici aanhaalt zal je dat wel niet bedoelen.
alle jezus, je moet leren minder over jezelf te lullen.quote:Op woensdag 3 mei 2006 12:42 schreef Sessy het volgende:
[..]
Ik zeg toch, ik heb een hekel aan klassieke muziek. Maar oma is conservatoriumdocente en opa componist en m'n docente wilde de wereld overtuigen van haar kunnen als pianodocent...![]()
Als ik me 1 kutbaan kan bedenken is dat wel concertpianiste... Alleen hoeren, aan de lopende band werken en rioleringen repareren lijkt me erger.
ze heeft wel een vlotte babbel, weliswaar met allerlei nutteloze ongevraagde totaal niet boeiende info, maar het lult wel lekker doorquote:Op woensdag 3 mei 2006 15:21 schreef Broodbeleg het volgende:
[..]
alle jezus, je moet leren minder over jezelf te lullen.
Misschien is dat ook wel de reden waarom ze het zo leuk vonden.quote:Op zondag 30 april 2006 03:27 schreef Sessy het volgende:
En als je m'n exen moet geloven hadden ze een leuke tijd met mij... En dat terwijl ze toch echt allemaal vriendinnen hebben, die wel zin hebben om hun vriend vaker dan eens per week te zien.
HEY dat wou ik zeggenquote:Op woensdag 26 april 2006 17:15 schreef Aurelium het volgende:
Lukt je toch niet idioot.
Nee die vriendinnen hebben ze tegenwoordig, toen nog niet... Maar da's wel een idee voor de topicstarter misschien. Vreemdgaan is veel spannender dan gewoon een relatie... Zoek een meid met een relatie.quote:Op woensdag 3 mei 2006 15:33 schreef thabit het volgende:
[..]
Misschien is dat ook wel de reden waarom ze het zo leuk vonden.
Iets voor jou, McCarthy?quote:Berlijns bordeel biedt 'beginnerscursus'
Een bordeel in de Berlijnse wijk Kreuzberg heeft een speciale service voor jongens en mannen die nog nooit seks hebben gehad. Een aantal werkneemsters van het hoerenhuis zijn speciaal getraind in het 'ontknapen' van seksuele beginnelingen. Volgens een woordvoerster van het bordeel zijn het overigens niet alleen jonge jongens die zich als maagd melden.
De 'beginnerscursus' wordt opvallend vaak doorlopen door mannen die de veertig al gepasseerd zijn. "Ja, wij zijn een soort van seksschool, speciaal voor mannen die nog nooit seks hebben gehad of die geen bordeelervaring hebben", stelt de woordvoerster. "Onze dames weten hoe ze de seksnewbies moeten benaderen. Ze begrijpen hoeveel moed er nodig is om een bordeel te bezoeken." Een half uur durend 'beginnerspakket' kost zestig euro.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |