quote:Op zondag 23 april 2006 11:42 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
+ de financiele middelen.
Ik weet dat ik meer zou moeten bewegen, maar ik heb geen geld voor een sportschool en ik heb gare knieën, waardoor zwemmen / hardlopen ook afvallen. Fietsen in R'dam is hell, met alle slechte fietspaden en de stoplichtenoerwouden. Wat moet je dan? Het is heel moeilijk iets te vinden dat je met regelmaat kan doen, niet teveel kost en m'n knieën niet verder sloopt.
* SHE houdt van het type surf dude ..liever ietsie te mager dan gespierd of grootquote:Op zondag 23 april 2006 11:45 schreef Isabeau het volgende:
Eigenlijk zijn we nu meer een discussie naar het hoe en waarom van dik zijn aan het voeren dan dat we het over het 'waarom vinden we dikke mensen niet aantrekkelijk' hebben.
Ik moet trouwens wel eerlijk bekennen dat ik ook geen echt dikke man hoef. En dan bedoel ik zo'n exemplaar waarbij de bierbuik over de spijkerbroek/zwembroek hangt....*ril*
quote:Op zondag 23 april 2006 11:45 schreef SHE het volgende:
veel mensen weten ook niet dat bv koolhydraten tot op DNA niveau invloed hebben...dat is heftig hoor.
hardlopen, de snelste weg naar een mooi lichaam. Kost niets...op een paar echt goede schoenen na.quote:
Dat trekken m'n knieën dus nietquote:Op zondag 23 april 2006 11:47 schreef SHE het volgende:
[..]
hardlopen, de snelste weg naar een mooi lichaam. Kost niets...op een paar echt goede schoenen na.
Het is kut, het is niet leuk..maar je bent sneller klaar dan met andere sporten EN je traint je hele lichaam in 1 keer.
Ja, alleen kùnnen veel mensen dat niet bereiken omdat ze er bijvoorbeeld het verstand, het geld of de discipline niet voor (over) hebben. Maar om dan 'eigen schuld, dikke bult' te roepen gaat mij weer te ver. Dat is makkelijk praten als je zelf gewoon een lekker lijf zonder moeite hebt.quote:Op zondag 23 april 2006 11:45 schreef SHE het volgende:
Het is bijna rocket science, maar het is echt mogelijk...voor elk mens, om een mooi gezond lichaam te verkrijgen
Ik begrijp jequote:
Maar als je 100+ kilo bent dan kan je niet beginnen met hardlopen (arme gewrichten).quote:Op zondag 23 april 2006 11:47 schreef SHE het volgende:
hardlopen, de snelste weg naar een mooi lichaam. Kost niets...op een paar echt goede schoenen na.
Het is kut, het is niet leuk..maar je bent sneller klaar dan met andere sporten EN je traint je hele lichaam in 1 keer.
Als je in Rotterdam gaat hardlopen kost 't je wel weer je longen vanwege de smerige lucht.quote:Op zondag 23 april 2006 11:49 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar als je 100+ kilo bent dan kan je niet beginnen met hardlopen (arme gewrichten).
Hardlopen heeft dus ook beperkingen, maar is idd ideaal om gewicht kwijt te raken.
je hoeft ook niet als een josti te rennen..ook > 100 kg kun je lopen...snelwandelen bijvoorbeeld.quote:Op zondag 23 april 2006 11:49 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar als je 100+ kilo bent dan kan je niet beginnen met hardlopen (arme gewrichten).
Hardlopen heeft dus ook beperkingen, maar is idd ideaal om gewicht kwijt te raken.
Dus wat je bedoelt is dat het om uitstraling gaat? Je onpraktisch en geen vrijheid begrijp ik niet helemaal.quote:Op zondag 23 april 2006 11:48 schreef Technicolor het volgende:
Ochja, en de reden dat dikke vrouwen afzichtelijk lelijk zijn is vooral omdat het onpraktisch is en het geen vrijheid uitstraalt.
Heb je m'n post gelezen, SHE?quote:Op zondag 23 april 2006 11:49 schreef SHE het volgende:
[..]
slechte knietjes > zwemmen
net zo effectief als lopen
Hardlopen is idd ideaal. Ik ben nu net 2 maandjes aan het kickboksen en zie nu al vooruitgang in de buikstreekquote:Op zondag 23 april 2006 11:47 schreef SHE het volgende:
[..]
hardlopen, de snelste weg naar een mooi lichaam. Kost niets...op een paar echt goede schoenen na.
Het is kut, het is niet leuk..maar je bent sneller klaar dan met andere sporten EN je traint je hele lichaam in 1 keer.
Nog meer beperkingen dusquote:Op zondag 23 april 2006 11:50 schreef Duvel het volgende:
Als je in Rotterdam gaat hardlopen kost 't je wel weer je longen vanwege de smerige lucht.
Nou sorry, dat zijn ook gewoon excuses.quote:
Sorry babe, ik ben idd wat slordigquote:Op zondag 23 april 2006 11:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Heb je m'n post gelezen, SHE?
Ik héb gezwommen, 3 dagen per week, en op een gegeven moment verging ik van de pijn in m'n linkerknie, ik kon bijna niet meer normaal lopen. Baalde er echt van, maar ik moest er mee stoppen.
Ik heb het ook bij een avond dansen ofzo, waar je dus vaak kniebewegingen maakt, écht zo'n pijn.
Het kraakbeen (ofzo) in m'n knie is rafelig, waardoor ik erg snel pijn krijg.
En wat zegt de dokter? Is er echt niets aan te doen? Mijn vader had knieklachten, kleine operatie en hij loopt nu halve marathons zonder problemen. Niet dat dat op iedereen van toepassing is, maar ook hij dacht dat hij nooit van die klotekniepijn af zou komen.quote:Op zondag 23 april 2006 11:51 schreef XcUZ_Me het volgende:
op een gegeven moment verging ik van de pijn in m'n linkerknie, ik kon bijna niet meer normaal lopen.
Dik zijn beperkt je in de mogelijkheid om te doen en te laten wat je wil en je in je uithoudingsvermogen, dat is onpraktisch vanuit een "jager-verzamelaars"-visie. (quote:Op zondag 23 april 2006 11:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dus wat je bedoelt is dat het om uitstraling gaat? Je onpraktisch en geen vrijheid begrijp ik niet helemaal.
Nooit bij een fysio geweest, volgens de huisarts was er niks aan te doen. "Knie niet teveel belasten, fijn leven verder." Dat idee.quote:Op zondag 23 april 2006 11:52 schreef SHE het volgende:
[..]
Sorry babe, ik ben idd wat slordig
Ben je in behandeling bij een fysiotherapeut?
Al geprobeerd met een brace oid iets te doen?
Crosstrainer e.d hoe gaat dat? Poweryoga?
...gewoon goed duidelijk maken dat je er met gewoon lopen ook last van hebt en probeer dan een verwijzing naar een orthopeed te krijgen. Dit beperkt je zo in je mogelijkheden! Ik heb het idee dat je arts niet goed door had hoe veel last je ervan hebt.quote:Op zondag 23 april 2006 11:54 schreef XcUZ_Me het volgende:
Nooit bij een fysio geweest, volgens de huisarts was er niks aan te doen. "Knie niet teveel belasten, fijn leven verder." Dat idee.
Sjezus, Isa, wat een afzichtelijke mensen.quote:Op zondag 23 april 2006 11:59 schreef Isabeau het volgende:
Even voor de duidelijkheid, over welk type dikke vrouw hebben we het steeds?
[afbeelding]
of
[afbeelding]
of
[afbeelding]
of
[afbeelding]
of
[afbeelding]
Nou, nu heb ik er geen last van. Ik krijg pijn op het moment dat ik 'm dus meer dan normaal ga belasten, dus op het moment dat ik ga sportenquote:Op zondag 23 april 2006 12:00 schreef Isabeau het volgende:
[..]
...gewoon goed duidelijk maken dat je er met gewoon lopen ook last van hebt en probeer dan een verwijzing naar een orthopeed te krijgen. Dit beperkt je zo in je mogelijkheden! Ik heb het idee dat je arts niet goed door had hoe veel last je ervan hebt.
Jep. Wat zij zegt.quote:Op zondag 23 april 2006 12:03 schreef milagro het volgende:
Nu ja, die laatste is niet dik natuurlijk, ik vind haar gewoon geen sexy lijf hebben
De anderen zijn te dik wmb
Ik bedoel meer van héél dik (die eerste mevrouw) tot wat mollig (die laatste mevrouw). Ik probeerde wat foto's te vinden in afnemende dikheid, maar dat valt nog niet meequote:Op zondag 23 april 2006 12:01 schreef Technicolor het volgende:
Sjezus, Isa, wat een afzichtelijke mensen.
Op welke manier zijn dit volgens jou dan andere type dikke vrouwen?
Dan moet je dus andere dingen doen of minder lang dezelfde beweging, rustiger aan, meer afwisseling, whatever.quote:Op zondag 23 april 2006 12:02 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Nou, nu heb ik er geen last van. Ik krijg pijn op het moment dat ik 'm dus meer dan normaal ga belasten, dus op het moment dat ik ga sporten. Als ik 3x in de week baantjes ga trekken begint het, als ik een nacht stond te dansen had ik last, bij meerdere dagen lang lopen krijg ik last.
Maar dus gewoon het "dagelijks" leven, dan voel ik er niks van.
Het beeld van de figuren van ANTM is nog veel verwrongener lijkt mij...quote:Op zondag 23 april 2006 12:05 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dus ons beeld van 'dik' is wel wat verwrongen, denk ik.
Yep, dus daarom ga ik die crosstrainer (?) en die poweryoga mogelijkheden ook echt wel uitzoekenquote:Op zondag 23 april 2006 12:07 schreef milagro het volgende:
[..]
Dan moet je dus andere dingen doen of minder lang dezelfde beweging, rustiger aan, meer afwisseling, whatever.
Ik kan ook niet alles qua sporten, bepaalde bewegingen kan ik eenvoudigweg niet maken omdat mijn rug niet kan buigen, zwemmen kan ik niet omdat ik mijn hoofd niet meer in mijn nek kan leggen en als ik telang zijwaarts kijk, dan verstijft mijn nek, er blijft dus enkel nog rugslag over en watertrappen
maar er zijn nog zat andere manieren om toch hetzelfde effect te krijgen, een wat gestroomlijnder lijf.
Ja, dat als eerste natuurlijk, maar ik vraag me op zo'n moment af hoeveel tienermeisjes die kijken dan denken 'Oh, als zij dik is dan ben ik dus moddervet!!' en Hoppa, op dieet.quote:Op zondag 23 april 2006 12:09 schreef Duvel het volgende:
Het beeld van de figuren van ANTM is nog veel verwrongener lijkt mij...
Meer dan ons lief is, ben ik bangquote:Op zondag 23 april 2006 12:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, dat als eerste natuurlijk, maar ik vraag me op zo'n moment af hoeveel tienermeisjes die kijken dan denken 'Oh, als zij dik is dan ben ik dus moddervet!!' en Hoppa, op dieet.
Dat heeft toch niets met "ons beeld" te maken, maar met het feit dat zij in een industrie werkt die compleet om slanke vrouwen draait. Ik denk niet dat ons beeld door de industrie is gevormd, maar dat die modevrouwen gewoon dichter bij het schoonheidsideaal staan, ze staan misschien wel dichter bij de natuur.quote:Op zondag 23 april 2006 12:05 schreef Isabeau het volgende:
Maar goed, mijn favoriete meisje in ANTM van dit jaar werd ook weggestuurd omdat ze te dik was.
Het gaat om deze dikke dame:
[afbeelding]
Tamelijk sneu dus, dat soort programma's. Terwijl ik het grietje op die foto al aan de dunne kant vind. Maar goed, volgens andere mensen in dit topic ben ik sowieso geschift, dus ach...quote:Op zondag 23 april 2006 12:11 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, dat als eerste natuurlijk, maar ik vraag me op zo'n moment af hoeveel tienermeisjes die kijken dan denken 'Oh, als zij dik is dan ben ik dus moddervet!!' en Hoppa, op dieet.
Beperkter wel.quote:Op zondag 23 april 2006 12:09 schreef sweaty het volgende:
wil niet zo zijn dat je bij 10 kg overgewicht gelijk beperkt bent in je vrijheid (even om in te haken op de post van Technicolor.)
Ja, natuurlijk werkt zij in een industrie waar alleen graatmager is toegestaan. Maar zo duidelijk komt dat op tv niet over. Er werden steeds maar weer grapjes gemaakt over haar dikke buik en kont en benen. Dat ze harder moest trainen etc. Dàt is wat mensen zien, die denken er vaak niet aan dat het aan de mode-industrie ligt.quote:Op zondag 23 april 2006 12:12 schreef Technicolor het volgende:
Dat heeft toch niets met "ons beeld" te maken, maar met het feit dat zij in een industrie werkt die compleet om slanke vrouwen draait. Ik denk niet dat ons beeld door de industrie is gevormd, maar dat die modevrouwen gewoon dichter bij het schoonheidsideaal staan, ze staan misschien wel dichter bij de natuur.
Hoezo? dit is absoluut NIET waar.quote:
Ik vind dat 'de industrie' de schuld geven altijd zo sneu, alsof je wéét dat je acties daar door beïnvloed zijn, maar er geen actie tegen kunt ondernemen. Het klinkt voor mijn gevoel als excuses zoeken.quote:Op zondag 23 april 2006 12:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, natuurlijk werkt zij in een industrie waar alleen graatmager is toegestaan. Maar zo duidelijk komt dat op tv niet over. Er werden steeds maar weer grajes gemaakt over haar dikke buik en kont en benen. Dat ze harder moest trainen etc. Dàt is wat mensen zien, die denken er vaak niet aan dat het aan de mode-industrie ligt.
Ik ben op weblogs geweest waar je bijna van gaat huilen. Meisjes van 48 kilo die zo graag 40 willen wegen (bij normale lengte). En dan met foto's aankomen van filmsterren en modellen die duidelijk veel en veel te mager zijn.
Maar goed, dat is weer het andere uiterste. Ik kan me niet voorstellen dat er veel mensen op Fok zitten die bijv. die Brita een lelijke dikke vrouw vinden
Dat gaat voor dikke mensen net zo goed op, dus dat is geen argument. Het is gewoon een feit dat hoe dikker je wordt, hoe sneller je conditie achteruit gaat, en dat heeft niet direct met het vet te maken, maar ook met de reden waarom je dikker bent geworden: veel eten en op je luie reet zitten.quote:Op zondag 23 april 2006 12:20 schreef sweaty het volgende:
[..]
Hoezo? dit is absoluut NIET waar.
Hoeveel dunne mensen hebben totaal geen conditie en kunnen maar een uurtje lopen? ook genoeg hoor.
Ja, okay, ik heb de eerste twee delen gemist, sorry. Maar ik legde ook uit waarom ik zo onaantrekkelijk vind.quote:Op zondag 23 april 2006 12:25 schreef Isabeau het volgende:
Het 'hoe mensen dik worden' hebben we nu wel gehad, Technicolor.en er zal hier bijna niemand zijn die het niet met je eens is. En ik geef de industrie niet de schuld, ik wijs er gewoon op dat wat voor de één dik is, voor de ander super slank/mooi is. Die eerste dame van mijn reeks foto's zal iedereen wel dik vinden, maar of de laatste dame dik is....daar kan je heel erg over discussiëren.
(ze hebben wel allemaal gemeen dat ze niet echt aantrekkelijk zijn, dus hier klopt de topictitel wel)
quote:Op zondag 23 april 2006 12:29 schreef booo het volgende:
Ik ben zelf ook te dik. Volgens mij ben je dan minder aantrekkelijk omdat de meeste mensen die te zwaar zijn, minder zelfvertrouwen uitstralen..
Is niet bij iedereen zo natuurlijk
Maar dat is natuurlijk ook maar schijn, de kleding en de makeup verdoezelen het ongezonde. Dan zijn het dus geen mooie mensen, maar líjken ze mooie mensen. ( Oh, en door wie? De 'industrie'.quote:Op zondag 23 april 2006 12:31 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Er zijn genoeg dikkere vrouwen die zich zo weten te kleden en gedragen dat dat dikke amper opvalt omdat het gewoon mooie mensen zijn.
Dikke mensen zijn niet per definitie ongezondquote:Op zondag 23 april 2006 12:34 schreef Technicolor het volgende:
Maar dat is natuurlijk ook maar schijn, de kleding en de makeup verdoezelen het ongezonde. Dan zijn het dus geen mooie mensen, maar líjken ze mooie mensen. ( Oh, en door wie? De 'industrie'.. )
Maar ze zijn wél per definitie gemiddeld ongezonder dan slanke mensen.quote:Op zondag 23 april 2006 12:36 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dikke mensen zijn niet per definitie ongezondDat is wel een heel erg groot misverstand.
Dat is dus niet waar.quote:Op zondag 23 april 2006 12:36 schreef Technicolor het volgende:
Maar ze zijn wél per definitie gemiddeld ongezonder dan slanke mensen.
En wat kunnen ze met die wetenschap? Een DNA-dieet?quote:Op zondag 23 april 2006 11:45 schreef SHE het volgende:
Voeding is essentieel in deze, veel mensen weten ook niet dat bv koolhydraten tot op DNA niveau invloed hebben...dat is heftig hoor.
Ik dacht dat het zo ondertussen toch wel bekend was dat dikker zijn een verhoogde kans geeft op allerlei nare ziektes, die onder slanke mensen toch significant minder voorkomen.quote:
mijn conditie is t enige dat te wensen overlaat... voor de rest ben ik met mijn overgewicht in niets beperkt.... als je t over extreem dikke mensen hebt dan snap ik t wel, maar voor de rest... mijn gewrichten kunnen alles ook gewoon aan...quote:Op zondag 23 april 2006 12:20 schreef sweaty het volgende:
[..]
Hoezo? dit is absoluut NIET waar.
Hoeveel dunne mensen hebben totaal geen conditie en kunnen maar een uurtje lopen? ook genoeg hoor.
En toch wordt dat heel erg overdreven. Een tijdje terug stond in één van de medische tijdschriften die ik lees (ik onthou helaas niet altijd wat in welk tijdschrift stond) dat artsen momenteel te veel gefocused zijn op overgewicht, terwijl andere gezondheidsproblemen veel ernstiger zijn.quote:Op zondag 23 april 2006 12:40 schreef Technicolor het volgende:
Ik dacht dat het zo ondertussen toch wel bekend was dat dikker zijn een verhoogde kans geeft op allerlei nare ziektes, die onder slanke mensen toch significant minder voorkomen.
quote:Op zondag 23 april 2006 11:47 schreef SHE het volgende:
[..]
hardlopen, de snelste weg naar een mooi lichaam. Kost niets...op een paar echt goede schoenen na.
Het is kut, het is niet leuk..maar je bent sneller klaar dan met andere sporten EN je traint je hele lichaam in 1 keer.
Dan moet ik mijn opleiding maar eens overnieuw doenquote:Op zondag 23 april 2006 12:43 schreef sweaty het volgende:
Isabeau, je hebt echt totaal geen idee waar je over praat. Heb net de vorige 2 topics gelezen en daar kraam je ook echt vaak onzin uit. Sorry dat ik het zeg.
Ik ben bang van wel ja.quote:Op zondag 23 april 2006 12:46 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Dan moet ik mijn opleiding maar eens overnieuw doen![]()
Wat begrijp je hier niet aan?quote:Op zondag 23 april 2006 12:43 schreef sweaty het volgende:
Juist omdat ik dik ben en 1.85m (en nee, ik eet niet veel, sport 3 x in de week en ga denk ik 1 x per jaar naar de mac, maar dit terzijde ben me nu WEER aan het verdedigen) weet ik dat ik extra opval en besteed ik dus juist extra tijd aan mijn uiterlijk. Mijn haar altijd verzorgd, superblond en lang, kleding altijd netjes en volgens de laatste mode, make-upje elke dag (dit zou ik overigens ook allemaal doen als ik een maatje minder had).
quote:En wat ik al eerder zei (voor wie de eerste topics gemist heeft): soms lijkt het wel alsof dikkere mensen het helemaal niets meer kan schelen en dan maar alles verslonzen (haar, kleding, schoenen, huid etc). Daar wordt het ook niet echt beter van. Er zijn genoeg dikkere vrouwen die zich zo weten te kleden en gedragen dat dat dikke amper opvalt omdat het gewoon mooie mensen zijn.
ben t met je eens... maar ik vind BMI echt de dikste bullshitquote:Op zondag 23 april 2006 12:45 schreef Isabeau het volgende:
[..]
En toch wordt dat heel erg overdreven. Een tijdje terug stond in één van de medische tijdschriften die ik lees (ik onthou helaas niet altijd wat in welk tijdschrift stond) dat artsen momenteel te veel gefocused zijn op overgewicht, terwijl andere gezondheidsproblemen veel ernstiger zijn.
Even uit mijn hoofd is de volgorde voor risicofactoren voor hart en vaatziekten in afnemende volgorde:
- te hoog cholesterol (en bedenk dat veel slanke mensen denken alle vetten gewoon onbeperkt te kunnen eten en daardoor vaak een hogere cholesterolwaarde hebben dan dikke mensen)
- roken
- hoge bloeddruk (ook dat is niet per se gerelateerd aan je gewicht!)
- diabetes (wel een verhoogde kans bij overgewicht, maar ook dat gaat voor maar een deel op)
- bewegingsarmoede
- erfelijke factoren
- overgewicht, stress (beide onduidelijke risicofactoren, niet goed bewezen)
Wel is bewezen dat een laag gewicht (BMI onder de 20) ongezonder is dan een te hoog gewicht (BMI 25-35)
Het kan helemaal geen kwaad om een beetje puppyvet te hebben, je kunt beter iets te dik zijn dan iets te dun. Ik heb het uiteraard niet over erg dik, maar over een klein beetje vet.quote:Op zondag 23 april 2006 12:36 schreef Technicolor het volgende:
[..]
Maar ze zijn wél per definitie gemiddeld ongezonder dan slanke mensen.
BMI heeft enorme beperkingen en is eigenlijk ook een verschrikkelijk slechte maat om risicofactoren mee te bepalen. Maar het is snel, makkelijk en wordt daarom veel gebruikt. Iets wat ook simpel is is je tailleomvang en die maat is al veel beter dan je BMI.quote:Op zondag 23 april 2006 12:48 schreef Rnej het volgende:
ben t met je eens... maar ik vind BMI echt de dikste bullshit
ik heb een BMI van 37 ... (hell yeah) dus ik ga voor mijn 30e dood ofzo ... nja kan je vertellen dat die BMI voor mij (en voor veel meer mensen) echt totaal niet opgaat..
Ik durf er tegen mijn vrienden best voor uit te komen, omdat ik weet dat ik goede argumenten heb voor het onaantrekkelijk vinden van dikkere vrouwen, omdat die niet direct op het schoonheidsideaal van het 'uiterlijk' betrekking hebben, maar op de gezondheid van de vrouw.quote:Op zondag 23 april 2006 12:43 schreef sweaty het volgende:
Ik denk dat heel veel mannen van een maatje meer houden, maar er voor hun vrienden neit voor uit durven komen.
Oh, oh, en wel de "kleding altijd netjes en volgens de laatste mode" en "make-upje elke dag",quote:Is toch zielig, klote maatschappij.
Zodra je een klein beetje sport en wat spieren opbouwt slaat de BMI inderdaad nergens meer op, volgens de BMI was ik allang doodquote:Op zondag 23 april 2006 12:48 schreef Rnej het volgende:
[..]
ben t met je eens... maar ik vind BMI echt de dikste bullshit
ik heb een BMI van 37 ... (hell yeah) dus ik ga voor mijn 30e dood ofzo ... nja kan je vertellen dat die BMI voor mij (en voor veel meer mensen) echt totaal niet opgaat..
Ohja, er is niets mis met wat babyvet. Maar we hebben het hier toch over díkke mensen.quote:Op zondag 23 april 2006 12:48 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Het kan helemaal geen kwaad om een beetje puppyvet te hebben, je kunt beter iets te dik zijn dan iets te dun. Ik heb het uiteraard niet over erg dik, maar over een klein beetje vet.
Was jij diegene die in de "Big is Beautiful" stond?quote:Op zondag 23 april 2006 12:50 schreef sweaty het volgende:
Ik heb het even niet over die opmerking van jou, maar over andere opmerkingen, had ik misschien wat duidelijker moeten zeggen, sorry.
Overigens de meeste mensen die op dit topic reageren denken wel dat we allemaal ma flodders zijn. Daarom heb ik zeker tv opdrachten en fotosessies gehad.
Dat is ook zo, voor wat betreft milagro.quote:Op zondag 23 april 2006 12:46 schreef sweaty het volgende:
Geldt overigens ook voor technicolor en Milagro die praten alsof ze overal verstand van hebben!!!
Een dikke vrouw is niet per definitie ONGEZOND, dan had ik voor mijn 18e al dood moeten zijn. Ben nu 26 en nog steeds gezond, verklaar dat dan even voor mij als je wilt.quote:Op zondag 23 april 2006 12:50 schreef Technicolor het volgende:
[..]
Ik durf er tegen mijn vrienden best voor uit te komen, omdat ik weet dat ik goede argumenten heb voor het onaantrekkelijk vinden van dikkere vrouwen, omdat die niet direct op het schoonheidsideaal van het 'uiterlijk' betrekking hebben, maar op de gezondheid van de vrouw.
[..]
Oh, oh, en wel de "kleding altijd netjes en volgens de laatste mode" en "make-upje elke dag",.
mijn ideale gewicht volgens de bmi is 90 kilo....quote:Op zondag 23 april 2006 12:50 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Zodra je een klein beetje sport en wat spieren opbouwt slaat de BMI inderdaad nergens meer op, volgens de BMI was ik allang dood![]()
Nee, vind ik een klote bladquote:Op zondag 23 april 2006 12:52 schreef Technicolor het volgende:
[..]
Was jij diegene die in de "Big is Beautiful" stond?
Je hebt me dan toch niet goed gevolgd. Ik ben zelfs begonnen met het plaatsen van foto's van -in mijn ogen- zeer aantrekkelijke dikkere vrouwen. Ik vind dik zijn namelijk niet lelijk, maar het valt wel op dat veel dikkere vrouwen zich meestal niet weten te kleden en zichzelf verslonzen. Dat jij je dan aangevallen gaat voelen is niet mijn probleem, want ook jij moet beseffen dat ik het dan dùs niet over jou heb.quote:Op zondag 23 april 2006 12:50 schreef sweaty het volgende:
Ik heb het even niet over die opmerking van jou, maar over andere opmerkingen, had ik misschien wat duidelijker moeten zeggen, sorry.
Overigens de meeste mensen die op dit topic reageren denken wel dat we allemaal ma flodders zijn. Daarom heb ik zeker tv opdrachten en fotosessies gehad.
Nee, dat was IJzercookie: Ik sta in de Big is Beautiful!!!quote:Op zondag 23 april 2006 12:52 schreef Technicolor het volgende:
[..]
Was jij diegene die in de "Big is Beautiful" stond?
Heel erg mooie vrouwquote:Op zondag 23 april 2006 12:54 schreef Arcee het volgende:
Nee, dat was IJzercookie: Ik sta in de Big is Beautiful!!!
de meeste mensen stellen hier dat dik zijn vaak gewoon een keuze is, in zekere zin.quote:Op zondag 23 april 2006 12:50 schreef sweaty het volgende:
Ik heb het even niet over die opmerking van jou, maar over andere opmerkingen, had ik misschien wat duidelijker moeten zeggen, sorry.
Overigens de meeste mensen die op dit topic reageren denken wel dat we allemaal ma flodders zijn. Daarom heb ik zeker tv opdrachten en fotosessies gehad.
Ze zijn gemiddeld ongezonder, dat betekent niet dat jij er verzekerd van bent dat je trombose, en allerlei hart- en vaatziekten krijgt als je dik bent, maar dat de káns veel groter is. De káns dus, niet de zekerheid.quote:Op zondag 23 april 2006 12:53 schreef sweaty het volgende:
[..]
Een dikke vrouw is niet per definitie ONGEZOND, dan had ik voor mijn 18e al dood moeten zijn. Ben nu 26 en nog steeds gezond, verklaar dat dan even voor mij als je wilt.
Ja, wel de producten gebruiken die door slanke vrouwen wordt gedragen in de reclames, en ondertussen zeuren dat ze het schoonheidsideaal van de vrouw naar de knoppen werken? Nee, sorry, dan kom je bij mij niet consequent over.quote:En voor wat betreft die kleding en make-up dat doe ik voor mijzelf oke. Dan voel ik me beter in mijn vel en zekerder, wat is daar mis mee, dat heeft niets met de maatschappij te maken maar met mijn gevoel.
Rare reactie, ik begrijp er dan ook geen hol van.quote:Op zondag 23 april 2006 12:57 schreef Technicolor het volgende:
Ja, wel de producten gebruiken die door slanke vrouwen wordt gedragen in de reclames, en ondertussen zeuren dat ze het schoonheidsideaal van de vrouw naar de knoppen werken? Nee, sorry, dan kom je bij mij niet consequent over.
ik ben lekker slank mét rondingenquote:Op zondag 23 april 2006 12:46 schreef sweaty het volgende:
Geldt overigens ook voor technicolor en Milagro die praten alsof ze overal verstand van hebben!!!
Vind je dat jammer?quote:Op zondag 23 april 2006 12:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Rare reactie, ik begrijp er dan ook geen hol van.
Ik ben ook te dik hoorquote:Op zondag 23 april 2006 12:58 schreef sweaty het volgende:
Oke, excuses dan Isabeau, dit topic is ook niet goed voor mijn bloeddruk (nee, hij is niet te hoog) wordt alleen zo kwaad als ik sommige reacties lees. Want die weten dus echt niet waar ze over praten en hebben een gedachten gang die niet te snappen is.
Ik ervaar het niet als een gemis of zoquote:Op zondag 23 april 2006 12:59 schreef Technicolor het volgende:
Vind je dat jammer?
He? hier ben je me kwijt, ik snap echt niet wat je bedoelt. Make-up wordt geadverteeerd door slanke vrouwen ja, maar wat heeft dat te maken met het feit dat ik het graag draag? Ik koop het toch niet omdat het geadverteerd wordt door slanke vrouwen. Ik kopp het omdat IK me er prettig bij voel, heeft niets maar dan ook niets met het schoonheidsideaal te maken.quote:Op zondag 23 april 2006 12:57 schreef Technicolor het volgende:
Ja, wel de producten gebruiken die door slanke vrouwen wordt gedragen in de reclames, en ondertussen zeuren dat ze het schoonheidsideaal van de vrouw naar de knoppen werken? Nee, sorry, dan kom je bij mij niet consequent over.
Daar zie je niks van op je icoontje.quote:
Ik ook niet, Isa heeft een mooie smile.quote:Op zondag 23 april 2006 12:59 schreef Isabeau het volgende:
Ik ben ook te dik hoormaar ik vind mezelf zeker niet lelijk
[offtopic]quote:
Lezen is ook niet je sterkste kant (moet ik zeggen, inderdaad), maar waar heb ik geschreven dat alle mannen maat je 46+ preferen, ik niet hoor. Ik had het alleen over mijn man en dat er meer mannen zijn die van een maatje meer houden, maar daar niet voor uit durven komen. Dan heb ik het toch niet over alle mannen????quote:Op zondag 23 april 2006 12:58 schreef milagro het volgende:
[..]
ik ben lekker slank mét rondingen
en nee, de deskundige dat is SHE, zeker niet ik.
maar als je wil horen dat je slechts een maatje meer hebt met 46+ en alle mannen dat prefereren, prima, hoor
Net als de afgelopen 6 jaar?quote:Op zondag 23 april 2006 13:04 schreef Isabeau het volgende:
[offtopic]
Live nog mooier
Gaan we nog in oktober meeten?
[/offtopic]
Tsja, en dit is ook geen manier van discussiëren en zeker niet volwassen. Ik begrijp dat je je druk maakt om hoe er blijkbaar over dik wordt gedacht, maar dit is wel heel erg onfatsoenlijk.quote:Op zondag 23 april 2006 13:05 schreef sweaty het volgende:
Wat fijn dat jij lekker slank bent met rondingen, echt op die informatie zit ik te wachten![]()
Ik hoop niet dat jouw avatar een foto van jou is, want dan heb je misschien een goed lichaam , maar wel met een rotkop erop
nou ja zegquote:Op zondag 23 april 2006 13:05 schreef sweaty het volgende:
[..]
Lezen is ook niet je sterkste kant (moet ik zeggen, inderdaad), maar waar heb ik geschreven dat alle mannen maat je 46+ preferen, ik niet hoor. Ik had het alleen over mijn man en dat er meer mannen zijn die van een maatje meer houden, maar daar niet voor uit durven komen. Dan heb ik het toch niet over alle mannen????
Wat fijn dat jij lekker slank bent met rondingen, echt op die informatie zit ik te wachten![]()
Ik hoop niet dat jouw avatar een foto van jou is, want dan heb je misschien een goed lichaam , maar wel met een rotkop erop
Nee, nee, dit jaar echt. En het is een oneven jaar...quote:
Lezen is wel jouw sterkste kant, hè? Jij had heel scherp gezien dat Isabeau echt totaal geen idee heeft waar ze over praat.quote:Op zondag 23 april 2006 13:05 schreef sweaty het volgende:
Lezen is ook niet je sterkste kant
1999 is een oneven jaar.quote:Op zondag 23 april 2006 13:08 schreef Isabeau het volgende:
Nee, nee, dit jaar echt. En het is een oneven jaar...
blijkbaar mag je dik niet minder mooi vinden, en blijkbaar mag je niet stellen dat het 9 vd 10 keer gewoon een keuze is, teveel eten te weinig bewegen.quote:Op zondag 23 april 2006 13:07 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Tsja, en dit is ook geen manier van discussiëren en zeker niet volwassen. Ik begrijp dat je je druk maakt om hoe er blijkbaar over dik wordt gedacht, maar dit is wel heel erg onfatsoenlijk.
Pak een kopje thee, ga wat leuks doen en laat je niet zo opfokken door een stom topic op een internetforum
Ik bedoelde meer: 7 jaar fok.quote:
zeg, je was met mij aan het flirtenquote:
Tuurlijk mag je het minder of niet mooi vinden, daar zeg ik ook niets over. Net of als je van slank houdt je iedereen die slank is mooi vindt, lijkt me ook niet. Het gaat me meer om het feit hoe jij sommige dingen neerzet en totaal geen rekening houdt met mensen.quote:Op zondag 23 april 2006 13:10 schreef milagro het volgende:
[..]
blijkbaar mag je dik niet minder mooi vinden, en blijkbaar mag je niet stellen dat het 9 vd 10 keer gewoon een keuze is, teveel eten te weinig bewegen.
vreemd, toch, dat gewoon je voorkeur uitspreken heikel wordt zodra het in het nadeel van de dikkerds uitvalt.
Van mij mag je het allemaal vinden hoorquote:Op zondag 23 april 2006 13:10 schreef milagro het volgende:
blijkbaar mag je dik niet minder mooi vinden, en blijkbaar mag je niet stellen dat het 9 vd 10 keer gewoon een keuze is, teveel eten te weinig bewegen.
vreemd, toch, dat gewoon je voorkeur uitspreken heikel wordt zodra het in het nadeel van de dikkerds uitvalt.
Arcee flirt met iedereen heb ik ontdektquote:Op zondag 23 april 2006 13:11 schreef milagro het volgende:
zeg, je was met mij aan het flirten
Isa die ken je nu wel
Heb toch gezegd dat het ook niet mijn sterkste kant is (excuses aan Isabeau)quote:Op zondag 23 april 2006 13:08 schreef Arcee het volgende:
[..]
Lezen is wel jouw sterkste kant, hè? Jij had heel scherp gezien dat Isabeau echt totaal geen idee heeft waar ze over praat.
Jij negeerde me.quote:
Al sinds 12 oktober 1999.quote:Isa die ken je nu wel
moet ik met jou rekening houden ?quote:Op zondag 23 april 2006 13:12 schreef sweaty het volgende:
[..]
Tuurlijk mag je het minder of niet mooi vinden, daar zeg ik ook niets over. Net of als je van slank houdt je iedereen die slank is mooi vindt, lijkt me ook niet. Het gaat me meer om het feit hoe jij sommige dingen neerzet en totaal geen rekening houdt met mensen.
Ik denk dat het 5 van de 10 keer is dat het een keuze is.
Ja, het is óf een oneven jaar óf een oneven jubileum.quote:
Ja, hèquote:Op zondag 23 april 2006 13:13 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Arcee flirt met iedereen heb ik ontdekt
Dan ben ik blij dat je er geen inhoudelijke argumenten tegen in brengt, maar gewoon eerlijk zegt dat je er geen hol van snapt.quote:Op zondag 23 april 2006 13:01 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik ervaar het niet als een gemis of zo![]()
dat is dus het hele point van dit topic... er zijn maar weinig mensen die echt heel dik..mooi vinden... maar het is ieders eigen zaak te bepalen wanneer dik te dik is... ik vind te dikke mensen niet mooi, maar te magere ook niet... te zegt het eigenlijk al... dat is natuurlijk naar mijn eigen maatstaven en omdat ik niet met vrouwenmaten of gewicht-lengte ratio bekend ben zal ik het hierbij laten...quote:Op zondag 23 april 2006 13:13 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Maar ik vind dik niet lelijk! (te dik is weer een heel ander verhaal)
jij gebruikt alleen je armen bij het hardlopen?quote:Op zondag 23 april 2006 12:46 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Je hele lichaam trainen met hardlopen
![]()
quote:Op zondag 23 april 2006 13:19 schreef milagro het volgende:
Ik voel sisterhood opkomen, Isaaaaaa, kom in mijn pezige dunne armpjes, laat me je tegen mijn ribbenkastje aandrukken![]()
Jij trapt nooit ergens in.quote:
kan poweryoga ook voor iemand die zijn benen niet of nauwelijks kan gebruiken? zo ja moet ik er maar eens wat informayie over gaan zoeken...quote:Op zondag 23 april 2006 13:20 schreef SHE het volgende:
Poweryoga kan iedereen is heerlijk voor zowel lichaam als geest
Absoluut!!quote:Op zondag 23 april 2006 13:24 schreef EdwinHeijmen het volgende:
[..]
kan poweryoga ook voor iemand die zijn benen niet of nauwelijks kan gebruiken? zo ja moet ik er maar eens wat informayie over gaan zoeken...
Nu ja, zeg, jullie dikkerds (jaaaa sla me maarquote:Op zondag 23 april 2006 13:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]![]()
![]()
Maar goed, over wat je hierboven zei: ik kan het alleen maar met je eens zijn en ik voel me ook aangesproken. Maar dan meer van "tsja, ze heeft gewoon gelijk". Maar ik ben alweer 18 kilo verwijderd van dat punt dat ik dacht: tot hier en niet verder. (naar beneden dan hè)
quote:Op zondag 23 april 2006 13:17 schreef milagro het volgende:
[..]
moet ik met jou rekening houden ?
Nee hoor, dan kan je weinig meer zeggen denk ik, bedoel in het algemeen.
ik zie je niet vallen over opmerkingen als gratenpakhuis als het om een maatje 36 gaat.
Dat keur ik ook niet goed
dat het lastig is om af te vallen als je eenmaal echt te zwaar bent, true, maar je bent zover gekomen door je eigen schuld, door te laat aan de rem te trekken, en pas te gaan nadenken op het moment dat je echt geconfronteerd wordt, fysiek, met je overgewicht.
Niet mijn eigen schuld hoor. En fysiek heb ik nog nooit ergens last van gehad. Als ik bij een dietiste hoor dat ze n.a.v. een eetdagboek niet weet wat ze hieraan moet veranderen en dat niks voor mij kan doen en zegt dat ik zelf wel dietiste kan worden, dat arsten ook voor een raadsel staan, wie ben jij dan in godsnaam om te zeggen dat het mijn schuld is en dat ik te laat aan de rem heb getrokken? Met 8 jaar zat ik al op een afvalclub dus alsjeblieft zeg![]()
niemand, uitzonderingen daargelaten, wordt dik van gezond en niet teveel eten, en genoeg bewegen. Ikke wel, ben ik de uitzondering zeker, heb ik dat.
Jezus doe es niet zo zieligquote:Op zondag 23 april 2006 13:05 schreef sweaty het volgende:
[..]
Lezen is ook niet je sterkste kant (moet ik zeggen, inderdaad), maar waar heb ik geschreven dat alle mannen maat je 46+ preferen, ik niet hoor. Ik had het alleen over mijn man en dat er meer mannen zijn die van een maatje meer houden, maar daar niet voor uit durven komen. Dan heb ik het toch niet over alle mannen????
Wat fijn dat jij lekker slank bent met rondingen, echt op die informatie zit ik te wachten![]()
Ik hoop niet dat jouw avatar een foto van jou is, want dan heb je misschien een goed lichaam , maar wel met een rotkop erop
Oooooooh Arcee, je moest eens weten, hoe ik ergens in kan trappenquote:Op zondag 23 april 2006 13:23 schreef Arcee het volgende:
[..]
Jij trapt nooit ergens in.
Ben je veel te gehaaid voor.
right on sisterquote:Op zondag 23 april 2006 13:28 schreef milagro het volgende:
[..]
En ik moet zeggen, door bepaalde posts van SHE , elders op dit forum, ben ik ook weer gemotiveerd geraakt, het is gewoon veel simpeler dan ik dacht, tevreden zijn met je lijf weer, het is een keuze, en die is aan mij
Ik denk dat het voor jou ook een hoop zou schelen als je iets van die diepgewortelde frustratie loost.quote:
Die waar je dit op antwoordde:quote:Op zondag 23 april 2006 13:28 schreef milagro het volgende:
En ik moet zeggen, door bepaalde posts van SHE , elders op dit forum, ben ik ook weer gemotiveerd geraakt
Wahahahaha, quote van de maand.quote:Op dinsdag 4 april 2006 14:54 schreef milagro het volgende:
terwijl het je toch aan je door een wildvreemde anaal genomen reet zou moeten roesten wat iemand "van mijn leeftijd" vindt
Joh laat mij lekker een rotkop hebbenquote:
sex is ook goed voor je figuurquote:Op zondag 23 april 2006 13:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
Die waar je dit op antwoordde:
[..]
Wahahahaha, quote van de maand.
Maar 't topic zat al dicht.
Je mag alles zeggen maar het komt een beetje slap over, geef gewoon toe dat het een uncalled for rotopmerking is, dat zou je meer sierenquote:Op zondag 23 april 2006 13:32 schreef sweaty het volgende:
Jezus doe es niet zo zielig
Ah joh laat mij lekker zielig zijn, ik ben zwanger dus het zullen de hormonen wel zijn.![]()
Of is dat ook een excuus en mag ik dat ook niet zeggen?
Welles, en stoer.quote:Op zondag 23 april 2006 13:30 schreef milagro het volgende:
Oooooooh Arcee, je moest eens weten, hoe ik ergens in kan trappen
Ik ben echt zo gehaaid niet, als je denkt, hoor
nou, niet zo flauw ouwe dikke koeien uit de modderige sloot halen, Arceequote:Op zondag 23 april 2006 13:32 schreef Arcee het volgende:
[..]
Die waar je dit op antwoordde:
[..]
Wahahahaha, quote van de maand.
Maar 't topic zat al dicht.
Ik vond 't een geweldig moment van je.quote:Op zondag 23 april 2006 13:35 schreef milagro het volgende:
nou, niet zo flauw ouwe dikke koeien uit de modderige sloot halen, Arcee
ook ik heb mijn mindere momenten, ja
Juist, zo kan 't ook dus.quote:ik doelde uiteraard op de zeer informatieve posts inzake fitness en voeding
Nou nou, wat een onzin toch iedere keer.quote:Op zondag 23 april 2006 12:56 schreef milagro het volgende:
en nogmaals, een maatje meer , dat is voor de meeste mannen echt niet een dame met maat 46/48, hoor.
dat jouw vriend op dikke vrouwen valt, betekent niet dat de meeste andere mannen dat ook doen, maar er niet voor uit durven komen.
mannen houden van rondingen, ja, volslank misschien een aantal daarvan, maar 46/48 is niet volslank dat is gewoon dik, te dik.
ik houd van magere pezige jongensachtige mannenlijvenquote:Op zondag 23 april 2006 13:34 schreef Jerruh het volgende:
hoe zit dat eigenlijk bij dikke mannen? veel vrouwen die een klein buikje bij mannen schijnbaar wel leuk vinden. mannen zeiken bij vrouwen volgens mij veel sneller over iets te dik zijn dan andersom. hoe komt dat of ligt dat ergens anders?
lieverd, ik heb getraindquote:Op zondag 23 april 2006 13:37 schreef milagro het volgende:
[..]
ik houd van magere pezige jongensachtige mannenlijven
zeg, Jerruh.......![]()
Nee dankjewel, frustraties heb ik allang niet meer. Lichaam geaccepteerd heb ik ook nog.quote:Op zondag 23 april 2006 13:32 schreef SHE het volgende:
[..]
Ik denk dat het voor jou ook een hoop zou schelen als je iets van die diepgewortelde frustratie loost.
Er komt zoveel bad nrg vrij in je posts.
Is yoga niets voor jou?
Jah... erg vriendelijk cq serieus te nemen... cq sportief komt dat niet over.quote:
Dus je hebt dik zijn niet geaccepteerd?quote:Op zondag 23 april 2006 13:38 schreef sweaty het volgende:
Hoop overigens wel dat iedereen die zo negatief over dikke mensen spreekt, zelf ook ooit dik worden door wat dan ook.
no pun, maar de vrij agressieve manier waarop je hier tegen bepaalde posts in gaat doet mij eerlijk gezegd vermoeden dat je je lichaam helemaal niet geaccepteerd hebt.quote:Op zondag 23 april 2006 13:38 schreef sweaty het volgende:
[..]
Nee dankjewel, frustraties heb ik allang niet meer. Lichaam geaccepteerd heb ik ook nog.![]()
Waar ik frustraties van krijg is van bepaalde mensen hier die denken dat ze alles weten en voor alles een oplossing hebben (denken te hebben)
Hoop overigens wel dat iedereen die zo negatief over dikke mensen spreekt, zelf ook ooit dik worden door wat dan ook. Oh nee, iedereen weet hier natuurlijk optijd aan de rem te trekken, goed hoorHelaas zit dat niet bij iedereen in zijn bouw en kunnen sommige mensen eten wat ze willen. Hebben dan ook erg makkelijk praten.
Dus yoga is niets voor mij, bedankt voor de tip.
Joh, kap 'ns met je rotopmerkingen. Er zijn in deze topics ook zat andere dingen langsgekomen dan kotssmileys, die zijn we inmiddels al twee topics geleden kwijt geraakt.quote:Op zondag 23 april 2006 13:38 schreef sweaty het volgende:
[..]
Nee dankjewel, frustraties heb ik allang niet meer. Lichaam geaccepteerd heb ik ook nog.![]()
Waar ik frustraties van krijg is van bepaalde mensen hier die denken dat ze alles weten en voor alles een oplossing hebben (denken te hebben)
Hoop overigens wel dat iedereen die zo negatief over dikke mensen spreekt, zelf ook ooit dik worden door wat dan ook. Oh nee, iedereen weet hier natuurlijk optijd aan de rem te trekken, goed hoorHelaas zit dat niet bij iedereen in zijn bouw en kunnen sommige mensen eten wat ze willen. Hebben dan ook erg makkelijk praten.
Dus yoga is niets voor mij, bedankt voor de tip.
voel ik niets van, dus kom maar hierquote:
Eh,als je even terugleest, zie je dat ik het gezegd dat het niet netjes en fatsoenlijk van me is, hierbij dan nogmaals.quote:Op zondag 23 april 2006 13:34 schreef Vivi het volgende:
[..]
Je mag alles zeggen maar het komt een beetje slap over, geef gewoon toe dat het een uncalled for rotopmerking is, dat zou je meer sieren
Ik weet het niet.quote:Op zondag 23 april 2006 13:34 schreef Jerruh het volgende:
hoe zit dat eigenlijk bij dikke mannen? veel vrouwen die een klein buikje bij mannen schijnbaar wel leuk vinden. mannen zeiken bij vrouwen volgens mij veel sneller over iets te dik zijn dan andersom. hoe komt dat of ligt dat ergens anders?
Misschien even nalezen voor je iets post.quote:Op zondag 23 april 2006 13:41 schreef sweaty het volgende:
[..]
Eh,als je even terugleest, zie je dat ik het gezegd dat het niet netjes en fatsoenlijk van me is, hierbij dan nogmaals.
ik heb mijn rotkop geaccepteerd en zit er niet mee, dus kan niemand me er mee raken.quote:Op zondag 23 april 2006 13:39 schreef Mirage het volgende:
[..]
Jah... erg vriendelijk cq serieus te nemen... cq sportief komt dat niet over.
Gelukkig kan milagro wel tegen een stootje
probeer 30 tot 35 kilo in 9 maandjes eensquote:Op zondag 23 april 2006 13:40 schreef SHE het volgende:
[..]
Ik ben zelf ook in 1.5 jr tijd 20 kg aangekomen..
Is dat in- of exclusief kind?quote:Op zondag 23 april 2006 13:44 schreef Mirage het volgende:
[..]
probeer 30 tot 35 kilo in 9 maandjes eens![]()
in, dat wel... maar ik geloof dat je na het uitpoepen van je kindjes amper 10 kilo lichter bent.quote:
quote:
Hé, ik dacht dat wij aan het flirten waren.quote:
dat is waar, en vrouwen hebben sowieso al een bouw die vrij snel uit balans lijkt (brede heupenm ronde vormen etc, die heel snel met behulp van vetkussentjes verder benadrukt worden).quote:Op zondag 23 april 2006 13:42 schreef Mirage het volgende:
[..]
Ik weet het niet.
Wat ik wel weet is dat het ook grotendeels met de verhouding te maken heeft.
Als je lichaam in proportie iets zwaarder dan superslank is, dan is het heel iets anders dan wanneer het gecentreerd is op een enkele plaats.
Maat 48 is inderdaad te dik. En als je dat wilt compenseren met lengte/lichaamsbouw, dan moet je wel best lang zijn om het er redelijk uit te laten zien... En vrouwen van 1.90 zijn nou niet echt sexy of zo...quote:Op zondag 23 april 2006 13:43 schreef milagro het volgende:
[..]
ik heb mijn rotkop geaccepteerd en zit er niet mee, dus kan niemand me er mee raken.
blijkbaar is dat bij de dame in kwestie hier, niet het geval, gezien haar manier van reageren
en nog steeds is maat 48 te dik naar mijn mening en van vele anderen
sorryquote:Op zondag 23 april 2006 13:51 schreef Arcee het volgende:
[..]
[..]
Hé, ik dacht dat wij aan het flirten waren.
Bij mannen zal het zich in eerste instantie ophopen in de buik, de "befaamde/ beruchte bierbuik" . En dat is een gebied dat eigenlijk vrij simpel valt weg te werken...quote:Op zondag 23 april 2006 13:51 schreef Jerruh het volgende:
[..]
dat is waar, en vrouwen hebben sowieso al een bouw die vrij snel uit balans lijkt (brede heupenm ronde vormen etc, die heel snel met behulp van vetkussentjes verder benadrukt worden).
bij mannen is dat denk ik minder snel.
ik betwijfel of het sneller weg te werken is, dat verschilt meer in metabolisme,erfelijkheid en dat soort zaken dan in geslacht, althans, denk ik.quote:Op zondag 23 april 2006 13:52 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Bij mannen zal het zich in eerste instantie ophopen in de buik, de "befaamde/ beruchte bierbuik" . En dat is een gebied dat eigenlijk vrij simpel valt weg te werken...
Als je zelf vindt dat jij mooi bent, terwijl je dik bent en dan tegelijkertijd hoopt dat de rest hier later ook dik wordt, dan impliceer je dus dat dik worden lelijk is.quote:Op zondag 23 april 2006 13:54 schreef sweaty het volgende:
@ ScienceFiction: je kan nog sexen als je zwanger bent hoor en ja ik heb mijzelf wel geaccepteerd.
Buikspieroefeningen etc zijn erg effectief bij het puur bestrijden/wegwerken van de bierbuik, terwijl oefeningen om de heupen te "ontaccentueren" een stuk lastiger zijn.quote:Op zondag 23 april 2006 13:55 schreef Jerruh het volgende:
[..]
ik betwijfel of het sneller weg te werken is, dat verschilt meer in metabolisme,erfelijkheid en dat soort zaken dan in geslacht, althans, denk ik.
zeg nou zelf: een vrouw heeft van haarzelf al vrij brede heupen. vet dat concentreert zich het snelste in dat gebied, waardoor die brede heupen extra worden geaccentueert, het is veel sneller zichtbaar. als bij mannen hetzelfde vet aankomt, concentreert zich het inderdaad als eerste in de buik, het zal daardoor de verhoudingen in het lichaam minder snel verstoren (mannen hebben meer de neiging een V-vorm te hebben en die word door een buikje hoogstens wat minder). hetzelfde vetpercentage zal optisch gezien voor een vrouw denk ik negatiever uitpakken in vergelijking met de man.
ik geloof dat het zo is dat buikspieroefeningen voor geen meter helpen aangezien je daar wel je spieren mee traint maar geen vet wegwerkt, dat gebeurt toch met cardio etc. poeh ik weet niet of ik daar nou 100% gelijk in heb maar zoiets heb ik best vak gelezenquote:Op zondag 23 april 2006 13:58 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Buikspieroefeningen etc zijn erg effectief bij het puur bestrijden/wegwerken van de bierbuik, terwijl oefeningen om de heupen te "ontaccentueren" een stuk lastiger zijn.
Uiteraard zijn buikspieroefeningen niet genoeg. iemand krijgt niet voor niets een bierbuikquote:Op zondag 23 april 2006 14:05 schreef Jerruh het volgende:
[..]
ik geloof dat het zo is dat buikspieroefeningen voor geen meter helpen aangezien je daar wel je spieren mee traint maar geen vet wegwerkt, dat gebeurt toch met cardio etc. poeh ik weet niet of ik daar nou 100% gelijk in heb maar zoiets heb ik best vak gelezen
Ik zeg gewoon heel normale dingen, wordt nergens beledigend.quote:Op zondag 23 april 2006 13:54 schreef sweaty het volgende:
Oke, ik zal iedereen een plezier doen en hier niet meer reageren, alleen nog wat laatste opmerkingen:
@ ScienceFiction: je kan nog sexen als je zwanger bent hoor en ja ik heb mijzelf wel geaccepteerd.
@ She: wat als je er zelf niets aan kan doen?
@ Duvel: ik rotopmerkingen maken? wil je even alles teruglezen, kom je genoeg tegen van andere mensen.
@ Milagro: nogmaals mijn excuses, was niet zo bedoelt, maar hoe jij af en toe dingen neerzet , zo bijdehand dat zijn ook niet bepaalt reacties van een dame. Blijkbaar snap jij niet waarom iemand zo negatief reageert op jouw posts. Het werkt namelijk niet altijd zo makkelijk als dat jij zegt. Jij vindt het ook vervelend dat mensen dingen zeggen over jou omdat je zo dun bent terwijl jij er ook niets aan kan doen toch?: dan moet je mij ook kunnen begrijpen, ik kan er namelijk ook niets aan doen dat ik dik ben. Laten we het maar op een meningsverschil houden.
quote:Op zondag 23 april 2006 13:54 schreef sweaty het volgende:
..zo bijdehand dat zijn ook niet bepaalt reacties van een dame.
Nee, mijn benenquote:Op zondag 23 april 2006 13:20 schreef SHE het volgende:
[..]
jij gebruikt alleen je armen bij het hardlopen?![]()
Of een van die tellsell apparaten kopen, dat werkt ook voor je hele lichaam.... Ik heb aardig wat boeken over trainen gelezen, maar nog nooit heb ik gelezen dat hardlopen je hele lichaam zou trainen. Wel is het natuurlijk zo dat je vet verliest waardoor de spieren die je hebt beter zichtbaar zijn en je gespierder lijkt. Maar het traint alleen je benen, en doordat je hartslag omhoog gaat, en je vet verbrand profiteert je hele lichaam hiervan.quote:Op zondag 23 april 2006 15:32 schreef Isabeau het volgende:
Moet je gaan nordic walken(ik vind het echt geen gezicht en vraag me af of het nou echt zo'n verschil maakt...)
Nordic walking moet je doen waar sneeuw ligt. Op de Veluwe ligt eind april géén sneeuw meer. 't Ziet er dan ook niet uit!quote:Op zondag 23 april 2006 15:32 schreef Isabeau het volgende:
Moet je gaan nordic walken(ik vind het echt geen gezicht en vraag me af of het nou echt zo'n verschil maakt...)
nou, SHE, ga maar losquote:Op zondag 23 april 2006 15:30 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Nee, mijn benenAls je binnenkort eens tijd over hebt zou je eens een boek kunnen lezen over fitness, alleen hardlopen doet niets voor borst, rug, schouders en armen.
Er zal toch niemand zijn die zegt dat mijn post inhoudelijk niet klopt? Ik zou wel een bron willen zien waarin staat dat hardlopen bijvoorbeeld een training voor je rug isquote:
ik ben geen deskundige, dus..quote:Op zondag 23 april 2006 15:55 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Er zal toch niemand zijn die zegt dat mijn post inhoudelijk niet klopt? Ik zou wel een bron willen zien waarin staat dat hardlopen bijvoorbeeld een training voor je rug is![]()
Lang verhaal, Maeghan, maar ik ben het voor het grootste deel helemaal met je eens.quote:Op zondag 23 april 2006 16:13 schreef Maeghan het volgende:
-heel verhaal-
nee, want chocolade geeft een gevoel van euforie, gelijk sex.quote:Op zondag 23 april 2006 16:37 schreef Isabeau het volgende:
Misschien komt jouw tijd nog
Zouden dikke mensen ook betere kunstenaars en schrijvers zijn? Meer ellende?
Nee, dat snap ik ook wel. Ik ging er niet vanuit dat je werkelijk iedere dag chocoladeijs at. Dat word je ook wel zat ook na een tijdje.quote:
nou sorry, dat is volgens mij echt kul, dat de een nu eenmaal van nature meer trek heeft in ongezonde dingen dan de ander.quote:Op zondag 23 april 2006 16:53 schreef Maeghan het volgende:
Andersom. Mensen hebben meer van bepaalde stoffen, waardoor ze meer behoefte hebben om te eten. Dat heeft in principe niets te maken met hoe snel je vet opslaat, alleen zul je het natuurlijk eerder zien bij mensen die makkelijker aankomen.
De aanleg kan wel degelijk oorzaak van het zwichten zijn. Niet toegeven is niet voor iedereen even makkelijk.
quote:Op zondag 23 april 2006 15:30 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Nee, mijn benenAls je binnenkort eens tijd over hebt zou je eens een boek kunnen lezen over fitness, alleen hardlopen doet niets voor borst, rug, schouders en armen.
suiker is het grootste vergif wat er is...quote:Op zondag 23 april 2006 17:05 schreef milagro het volgende:
[..]
nou sorry, dat is volgens mij echt kul, dat de een nu eenmaal van nature meer trek heeft in ongezonde dingen dan de ander.
is allemaal een kwestie van aanleren, gewenning, en blijven volharden daarin.
ja en dán is het lastig stoppen met dat gedrag.
ik heb jarenlang suiker in mijn thee genomen, en suiker eten doet behoefte aan suiker groeien.
ben er op een dag gewoon meegestopt, en ook voor mij viel dat niet mee na bijna 40 jaar, en nu weet ik niet beter en kan me niet eens meer voorstellen dat ik ooit suiker in thee lekker vond.
als je het eten tussendoor niet kan laten, eet dan worteltjes, smaken ook zoetig en je komt er een stuk minder van aan dan bv chocola.
je moet wel training definieren .... anders heeft she compleet gelijk.quote:Op zondag 23 april 2006 15:55 schreef Arnold_fan het volgende:
[..]
Er zal toch niemand zijn die zegt dat mijn post inhoudelijk niet klopt? Ik zou wel een bron willen zien waarin staat dat hardlopen bijvoorbeeld een training voor je rug is![]()
Nou ik merk nu al dat ik er minder en minder behoefte aan heb.quote:Op zondag 23 april 2006 17:21 schreef SHE het volgende:
[..]
suiker is het grootste vergif wat er is...
mensen die bv op low carb gaan, moeten letterlijk afkicken van suikers. Ik heb mensen echt gruwelijke hoofdpijnen zien doorstaan..
en dan te bedenken dat suikervrij leven een hele opgave is...ik kwam erchter dat zelfs in de kipfilet uit de supermarkt ( het beleg ) flink wat suiker zit...iets wat dietisten je notabene voorschrijven als zijnde 'mager' en verantwoord..terwijl het regelrechte troep is
Ik raad iedereen aan om eens echt af te kicken van suikers...je weet niet wat je meemaakt en je zult zien hoe geweldig het is voor je energiehuishouding
Maar dat heb ik ook nergens gezegd. Je lichaam vraagt niet om chips met dipsaus, zo is het niet. Wel kan het om meer vragen natuurlijk, en je lichaam kan wel om eiwitten en vetten vragen bijv. Als je gestresst bent groeit je behoefte aan eiwitten en vetten, die op hun beurt weer het stressgevoel versterken, etc. en eiwitten en vetten zitten natuurlijk niet in worteltjes en selderij.quote:Op zondag 23 april 2006 17:05 schreef milagro het volgende:
[..]
nou sorry, dat is volgens mij echt kul, dat de een nu eenmaal van nature meer trek heeft ogezonde dingen de ander.
Ik zou mensen eerder aanraden geleidelijk aan te veranderen. bv. overstappen tot enkel water, en slechts sporadisch frisdrank nuttigen. indien mogelijk helemaal alcohol laten vallen. (voor sommigen blijkbaar moeilijk). En dan de kleine dingkjes eerst aanpassen. ipv pak chips een geraspt appeltje ofzo nemen. (ben je ook eventjes met zoet). na bepaald uur savonds geen suikerrijke zaken eten. als je smiddags 4 boterhammen met zoet eet. veranderd het dan eerst naar 2 'gezond' 2 zoet. en dergelijke.quote:Op zondag 23 april 2006 17:21 schreef SHE het volgende:
[..]
suiker is het grootste vergif wat er is...
mensen die bv op low carb gaan, moeten letterlijk afkicken van suikers. Ik heb mensen echt gruwelijke hoofdpijnen zien doorstaan..
en dan te bedenken dat suikervrij leven een hele opgave is...ik kwam erchter dat zelfs in de kipfilet uit de supermarkt ( het beleg ) flink wat suiker zit...iets wat dietisten je notabene voorschrijven als zijnde 'mager' en verantwoord..terwijl het regelrechte troep is.
Ik raad iedereen aan om eens echt af te kicken van suikers...je weet niet wat je meemaakt en je zult zien hoe geweldig het is voor je energiehuishouding
ja en ik blijf zeggen dat het voor jou niet moeilijker is dan voor mij om daar niet aan toe te gevenquote:Op zondag 23 april 2006 17:35 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Maar dat heb ik ook nergens gezegd. Je lichaam vraagt niet om chips met dipsaus, zo is het niet. Wel kan het om meer vragen natuurlijk, en je lichaam kan wel om eiwitten en vetten vragen bijv. Als je gestresst bent groeit je behoefte aan eiwitten en vetten, die op hun beurt weer het stressgevoel versterken, etc. en eiwitten en vetten zitten natuurlijk niet in worteltjes en selderij.
zucht.... het begin is voor iedereen hetzelfde.quote:Op zondag 23 april 2006 17:52 schreef Maeghan het volgende:
Dat is iets heel anders. Jij stelt dat het voor iedereen even moeilijk of makkelijk is, en dat is gewoon niet zo. De een moet ergens meer of minder voor laten dan de ander, en of dat nu op een ander punt weer gecompenseerd wordt doet er niet toe. Feit blijft dat niet alles voor iedereen hetzelfde is, zoals je nu zelf wel weer zegt "waarbij dat voor een ander geen issue is". Dat is precies wat ik bedoelde. Dat mensen er zélf dingen voor moeten doen of laten, ben ik het helemaal mee eens, alleen hou ik er niet van als mensen doen alsof iets wat hun makkelijk afgaat voor anderen precies hetzelfde is.
Er bestaat wel een hersenafwijking die inderdaad het verzadigd gevoel voor geen meter doorgeeft; maar dat gaat niet met de jaren over. Dat is een hele ernstige aandoening zelfsquote:Op zondag 23 april 2006 17:42 schreef Maeghan het volgende:
Ik zeg ook niet dat het voor mij moeilijker is, ik zeg alleen dat het voor sommige mensen wel degelijk moeilijker is dan voor anderen. Inmiddels ben ik gezond, maar ik heb ooit een chemisch probleempje gehad waardoor ik zo'n honger had dat ik door m'n bed rolde van de maagkramp, ik sliep niet tot ik gegeten had, en overdag zat ik gewoon met m'n hoofd tegen de muur te slaan om de honger te vergeten. Letterlijk. Dus iedereen kan zeggen wat ie wil, maar honger is niet bij iedereen hetzelfde. Ik geloof zeker dat als onderzoekers uitvinden dat mensen met obesitas meer van bepaalde stoffen aanmaken, dat ze daadwerkelijk meer moeite hebben dingen te laten staan.
Gutje. Dan vul je jezelf met iets gezonds in plaats van een 8 pack snickers.quote:Op zondag 23 april 2006 17:42 schreef Maeghan het volgende:
Ik zeg ook niet dat het voor mij moeilijker is, ik zeg alleen dat het voor sommige mensen wel degelijk moeilijker is dan voor anderen. Inmiddels ben ik gezond, maar ik heb ooit een chemisch probleempje gehad waardoor ik zo'n honger had dat ik door m'n bed rolde van de maagkramp, ik sliep niet tot ik gegeten had, en overdag zat ik gewoon met m'n hoofd tegen de muur te slaan om de honger te vergeten. Letterlijk. Dus iedereen kan zeggen wat ie wil, maar honger is niet bij iedereen hetzelfde. Ik geloof zeker dat als onderzoekers uitvinden dat mensen met obesitas meer van bepaalde stoffen aanmaken, dat ze daadwerkelijk meer moeite hebben dingen te laten staan.
Er zijn ook medicijnen die eetlust-bevorderend werken, maar dan heb je het dus niet over een hersenafwijking maar over een nare bijwerking.quote:Op zondag 23 april 2006 18:12 schreef SHE het volgende:
[..]
Er bestaat wel een hersenafwijking die inderdaad het verzadigd gevoel voor geen meter doorgeeft; maar dat gaat niet met de jaren over. Dat is een hele ernstige aandoening zelfs
Ik weet niet of het (de aantrekkelijkheid) genetisch bepaald is, maar als je kijkt naar de verschillende kunststromingen, dan is de slanke vrouw tot ietwat mollige vrouw wel vaak het algemene schoonheidsideaal geweest.quote:Op zondag 23 april 2006 18:08 schreef boebiedoe het volgende:
Oh ja, en dikke mensen zijn niet aantrekkelijk voor veel mensen omdat dat genetisch bepaald is..
en dus eet je dat handje drop en dat toetje nietquote:Op zondag 23 april 2006 18:25 schreef fanciulla_gentile het volgende:
Hulde voor Maeghan! Ben het helemaal met je eens meid!
Anyway, smaken verschillen: dik, dun, donker, blond, lang, kort.....gelukkig zijn wij niet allemaal hetzelfde ( gedver wat politiek correct zeg) Je mag me met mijn maat 44 zo mooi of lelijk vinden als je wil, het zal me worst wezen. Wat mij alleen wel stoort , maar dat wordt als ik het goed begrijp al meerdere topics lang geprobeerd duidelijk te maken, is dat je echt niet elke dag een chipszak of 8 snickersrepen naar binnen hoeft te werken om dik te worden. Of de hele dag op de bank te hangen, hallo zeg, ik heb wel wat beters te doen. Gewoon 2 x per week sporten, elke dag een half uur wandelen en dan toch de ene keer een handje dropjes en een andere keer een toetje na je eten is genoeg om de kilo's eraan te houden hoor!
Ik ben het er volledig mee eens dat als ik de behoefte had om slank te worden ik dit niet zou moeten doen. En dat ik ipv 2 x per week sporten elke dag zou moeten gaan. Ik wil alleen het punt maken dat je dus niet een hele zak chips, hele repen chocola en weet ik wat nog maar en de hele dag op je luie reet hieft te zitten om dikker te zijn. Want dat is het beeld wat nu geschetst wordt.quote:Op zondag 23 april 2006 18:31 schreef SHE het volgende:
[..]
en dus eet je dat handje drop en dat toetje niet![]()
Waar waar waar. Als ik nu superdikke mensen op straat zie lopen denk ik ook altijd hoe heb je het zover laten komen. Terwijl ik zelf toch ook 102 kilo ben geweest en ik weet het leven van lijnen is zwaar en hard.quote:Op zondag 23 april 2006 11:48 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ja, alleen kùnnen veel mensen dat niet bereiken omdat ze er bijvoorbeeld het verstand, het geld of de discipline niet voor (over) hebben. Maar om dan 'eigen schuld, dikke bult' te roepen gaat mij weer te ver. Dat is makkelijk praten als je zelf gewoon een lekker lijf zonder moeite hebt.
Maar ja, dan nog kan ik zelf mensen niet begrijpen die over de 150 kilo al waggelend over straat lopen. Dan is er ergens toch iets ongelofelijk mis gegaan in je leven.
nee hoor; het enige wat de tegenstanders herhalen , is dat je het grotendeels zelf in de hand hebt. Jouw post is een prachtige fundering...mensen die aanleg hebben ( zoals ondergetekende ) eten nooit toetjes, nooit dropquote:Op zondag 23 april 2006 18:35 schreef fanciulla_gentile het volgende:
[..]
Ik ben het er volledig mee eens dat als ik de behoefte had om slank te worden ik dit niet zou moeten doen. En dat ik ipv 2 x per week sporten elke dag zou moeten gaan. Ik wil alleen het punt maken dat je dus niet een hele zak chips, hele repen chocola en weet ik wat nog maar en de hele dag op je luie reet hieft te zitten om dikker te zijn. Want dat is het beeld wat nu geschetst wordt.
Dat beeld word altijd geschetst.quote:Op zondag 23 april 2006 18:35 schreef fanciulla_gentile het volgende:
[..]
Ik ben het er volledig mee eens dat als ik de behoefte had om slank te worden ik dit niet zou moeten doen. En dat ik ipv 2 x per week sporten elke dag zou moeten gaan. Ik wil alleen het punt maken dat je dus niet een hele zak chips, hele repen chocola en weet ik wat nog maar en de hele dag op je luie reet hieft te zitten om dikker te zijn. Want dat is het beeld wat nu geschetst wordt.
tuurlijk heb ik ook wel ooit een toetje gegeten laatste tijd niet want ik heb liever onder mijn soap een crackebrod met slankie of sandwitchspread dat zijn maar 2 punten en de meeste toetjes 6 en dat heb ik er niet over ik doe namelijk balans op dit moment. Punten tellen dus en ik moet meer eten dan ervoor om aan mijn punten te komen.quote:Op zondag 23 april 2006 18:42 schreef SHE het volgende:
[..]
nee hoor; het enige wat de tegenstanders herhalen , is dat je het grotendeels zelf in de hand hebt. Jouw post is een prachtige fundering...mensen die aanleg hebben ( zoals ondergetekende ) eten nooit toetjes, nooit drop
Ik weet , dat als ik vet of suiker eet..dat dat linea recta naar mijn heupen gaat..wat doet een mens dan? die eet het niet. Simpel he?
En eet je het wel, ook prima..maar niet gaan huilen als de spiegel je dan niet goed gezind is.
Hier geen tranen hoor. En dan zal ik wel andere posts dan jij gelezen hebben denk ik.quote:Op zondag 23 april 2006 18:42 schreef SHE het volgende:
[..]
nee hoor; het enige wat de tegenstanders herhalen , is dat je het grotendeels zelf in de hand hebt. Jouw post is een prachtige fundering...mensen die aanleg hebben ( zoals ondergetekende ) eten nooit toetjes, nooit drop
Ik weet , dat als ik vet of suiker eet..dat dat linea recta naar mijn heupen gaat..wat doet een mens dan? die eet het niet. Simpel he?
En eet je het wel, ook prima..maar niet gaan huilen als de spiegel je dan niet goed gezind is.
wat is er knap aan??quote:Op zondag 23 april 2006 18:47 schreef fanciulla_gentile het volgende:
[..]
Hier geen tranen hoor. En dan zal ik wel andere posts dan jij gelezen hebben denk ik.
Knap van je als je nooit een dropje, nooit een toetje eet. Ik moet zeggen dat ik werkelijk niemand in mijn kenissenkring ken dit net als jij vol kan houden. Zowel slank, mollig als dik. Echt niets dan bewondering hoor.
Haha, heel herkenbaarquote:Op zondag 23 april 2006 18:43 schreef Riann het volgende:
[..]
En mensen die idd dik zijn geworden door die hele zakken chips die hebben ook makkelijk praten. Maar je moet eens op schoolpleinen en zo kijken ik ben nu 20 ben net van school af en net geslaagd voor verzorgende IG maar als ik terug denk aan mijn schooltijd dat 90% van de klas naar het winkelcentrum ging om zakken chips te eten in de middagpauze terwijl ik altijd netjes mijn gesmeerde brood mee nam en het ook op at. En dat ik dan zo dik was en hun zo dun bleven.
Da's ook meteen de enige reden lijkt me...quote:Op zondag 23 april 2006 18:51 schreef SHE het volgende:
Eten doe je om je lichaam te voeden..dat in eerste instantie
lekker eten is ook wel fijn. Anders snap ik niet waarom het altijd zo druk is in restaurants en zo.quote:Op zondag 23 april 2006 19:02 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Da's ook meteen de enige reden lijkt me...
absoluut; het kan genieten geblazen zijnquote:Op zondag 23 april 2006 19:04 schreef Riann het volgende:
[..]
lekker eten is ook wel fijn. Anders snap ik niet waarom het altijd zo druk is in restaurants en zo.
Omdat mannen denken dat lelijke en/of dikke vrouwen makkelijk mee te krijgen zijnquote:Op zondag 23 april 2006 19:13 schreef HiZ het volgende:
Nou, over de onaantrekkelijkheid van dikke mensen; ik heb inmiddels door dat dat een zeer persoonsgebonden gegeven is. Sterker nog, sinds ik zo zwaar ben is het makkelijker om iemand te versieren dan vroeger.
ja, ik heb mollige chicks getraind en daarna miezerige mannetjes helpen groter te worden.quote:Op zondag 23 april 2006 19:12 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
SHE does great job in dit topic; hulde. Ze heeft heel wat kennis van zaken, had ik niet eerder opgemerkt.
Wat ik nog wou weten, je zei in de vorige draad dat je dikkerdjes getraind hebt...werkte je in eensportschool ofzo?
Zo is het. Is dat niets voor jou, personal trainer worden van sterren?quote:Op zondag 23 april 2006 19:16 schreef SHE het volgende:
[..]
ja, ik heb mollige chicks getraind en daarna miezerige mannetjes helpen groter te worden.
zien hoe ze binnenkomen en hoe ze er maanden later bij lopen is het mooiste wat er is o+
en met de juiste state of mind, de juiste begeleiding en keihard je stinkende best doen...krijg je alles wat je wilt.
en dat is klote, zwaar en vervelend..ik weet het, moet mezelf ook nog dagelijk motiveren...maar it's there, for you to take.
daarom word ik ook helemaal kriegel van het gezucht en gesteun...gejammer ovcer eten; gejammer over sporten.
Een dodelijk lijf krijg je niet van drop; ook niet van bammetjes pasta en zeker niet van 2 x sportschool in de week.
Nee, die krijg je van kale rijst, groenten, liters water en 5 dagen in de week trainen..MINIMAAL
Hoe denk je dat sterren slank blijven? Door coke? Afslankpillen? nee hoor..die hebben een personal trainer en trainen een paar uur per dag hun ass off.
Voordeel is dat je dan ook geen tijd hebt om droppies in je mond te proppen![]()
Yep. Heb ook wat geëxpirimenteerd in het verleden, met deze witte motorquote:Op zondag 23 april 2006 19:17 schreef SHE het volgende:
al moet ik eerlijk toegeven dat je van coke wel weer lekker slank blijft![]()
spartaanse methode weliswaar, maar het werkt
Geef mij suiker in de vorm van snoep, cola, kristalsuiker en ik heb binnen no time een ongelofelijke behoefte aan eten. Dan maar geen suikerquote:
quote:Op zondag 23 april 2006 19:34 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Nee maar ik heb een vriendin, die weegt 50 kilo bij 1m70, heel erg slank is ze, maar ze eet ELKE )
En sommige mensen zijn niet zo geindoctrineerd door de postbus 51 spotjes dat ze denken dat hun leven eindigt als er tien dropjes op hun heupen gaan wonen en die eten ze wel, lekker boeiend. Dat geeft de mensen die chagerijnig zijn omdat ze geen dropjes en toetjes mogen eten nog niet het recht de mensen die dat wel doen voor dikke, luie, ongedisciplineerde varkens uit te maken omdat ze toevallig wat meer wegen, en dat is wat er op grote schaal in deze samenleving wel gebeurt. Dat vind ik meerquote:Op zondag 23 april 2006 18:42 schreef SHE het volgende:
[..]
nee hoor; het enige wat de tegenstanders herhalen , is dat je het grotendeels zelf in de hand hebt. Jouw post is een prachtige fundering...mensen die aanleg hebben ( zoals ondergetekende ) eten nooit toetjes, nooit drop
Ik weet , dat als ik vet of suiker eet..dat dat linea recta naar mijn heupen gaat..wat doet een mens dan? die eet het niet. Simpel he?
En eet je het wel, ook prima..maar niet gaan huilen als de spiegel je dan niet goed gezind is.
Ik denk dat ze uitgaat van het "gezellige dikkerds"quote:Op zondag 23 april 2006 19:41 schreef SHE het volgende:
Ik ben hartstikke vrolijk hoor..ik snap niet waar jij het vandaan haalt dat mensen die op hun voeding letten chagerijnig zijn.
En mensen die toetjes en dropjes eten zijn aantrekkelijker..
uhuh
Ik heb zelden zo'n warrige reply gelezen.
quote:Op zondag 23 april 2006 19:39 schreef Maeghan het volgende:
[..]
En sommige mensen zijn niet zo geindoctrineerd door de postbus 51 spotjes dat ze denken dat hun leven eindigt als er tien dropjes op hun heupen gaan wonen en die eten ze wel, lekker boeiend. Dat geeft de mensen die chagerijnig zijn omdat ze geen dropjes en toetjes mogen eten nog niet het recht de mensen die dat wel doen voor dikke, luie, ongedisciplineerde varkens uit te maken omdat ze toevallig wat meer wegen, en dat is wat er op grote schaal in deze samenleving wel gebeurt. Dat vind ik meerdan iemand die 150 kilo weegt en gaat fietsen. Ik geloof dat ik mensen die wél dropjes en toetjes eten een stuk aantrekkelijker vind, en hoe meer posts ik lees van de gezondheidsbrigade, hoe sterker dat gevoel word.
![]()
Alleen dikke wijven hebben een ongemotiveerde rotkop? Dat merkte ik donderdag in de P.C. Hooftstraatquote:Op zondag 23 april 2006 19:44 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
[..]
Ik denk dat ze uitgaat van het "gezellige dikkerds"principe.
Eet gezellig een toetje en word gezellig dik, kom gezellig bij de club![]()
Mensen die op hun voeding letten zijn niet per defenitie chagarijniger![]()
In fact, wijven met een ongemotiveerde rotkop zijn vaak het dikst![]()
Dus slanke mensen eten de hele dag door candybars, en dikke mensen leven op water en broodquote:Op zondag 23 april 2006 19:45 schreef Maeghan het volgende:
Nee, dat alle dikke mensen maar hun 8-pack snickers moeten laten liggen is een lekker gefundeerde opmerking. Chargeren kan ik ook hoor, dat blijkt.
De handvol mensen die ik ken die meerdere candybars per dag eten is graatmager. Niet alleen van coke blijf je dun, van eenzijdig eten ook. De link tussen ongezond eten en overgewicht is ook niet zo helder, ik ivnd het weleens jammer dat daar weinig aandacht voor is. Tegen mijn ex klasgenoot die leefde op pizza's en mars en toch mt 38 hield zei niemand dat ze eens wat vaker fruit moest eten.
Ja, want dat zeg ik ook echt.quote:Op zondag 23 april 2006 19:47 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
[..]
Dus slanke mensen eten de hele dag door candybars, en dikke mensen leven op water en brood![]()
Dikke mannenquote:Op zondag 23 april 2006 19:47 schreef Maeghan het volgende:
Kijk eens op Van Dale taalweb, en dan bij "ironie".
Eerlijkgezegd interesseert het me niet zoveel of een man wat dikker is of wat dunner, tenzij ie echt heel erg dik is of broodmager, maar ik ben daar niet zo moeilijk mee.
[..]
Ja, want dat zeg ik ook echt.![]()
Dat laatste geloof ik niet, maar als je erg veel overgewicht hebt zegt dat wel wat over hoe je met je eigen lichaam omgaat natuurlijk en dat vind ik soms ook erg onaantrekkelijk. Er was ooit een jongen die weleens bij ons in de winkel kwam die zo dik was dat ie echt alleen nog trainingspakken kon dragen en z'n vader was zo dik dat z'n buik letterlijk op z'n knieen hing. Dan denk ik toch wel 'waar ben je mee bezig?'. Zo iemand zou ik ook nooit aantrekkelijk kunnen vinden. (Zeker als je daar dan werkt en dus ook ziet wat voor boodschappen ze kopen... )quote:Op zondag 23 april 2006 19:50 schreef SHE het volgende:
Ik val doorgaans voor iemands hoofd...en pas dan voor de buitenkant.
echter, die 2 zijn onlosmakelijk verbonden....je postuur heeft namelijk alles met zelfliefde te maken.
wie goed voor zichzelf zorgt, zal ook goed voor een ander kunnen zorgen
je hebt wel een beetje een dik hoofdquote:
Respect, respect, respect. Er moet meer respect komen voor allerlei minderheden in Nederland. Respect moet je VERDIENEN, dat is niet iets wat je instant overgeeft aan elkaarquote:Op zondag 23 april 2006 19:51 schreef Maeghan het volgende:
Sorry hoor, maar beetje respectloos om zo te doen vind je niet, CSDG? Er zijn ongetwijfeld mensen die jou niet mooi vinden omdat je te dik of te dun bent of zo, vind je het dan zelf leuk als iemand zo over je praat? Je zit zelf zo met je gewicht dat je aangeeft nog liever 45 te wegen dan dat je weer aankomt, maar je kraakt wel anderen af terwijl je zelf ook te zwaar bent geweest naar je eigen idee. Beetje jammer.
Dat komt omdat ik op alle foto's in mijn fotoboek 10 kg zwaarder was. Ik had inderdaad een dik hoofd. Maar nu niet meerquote:Op zondag 23 april 2006 19:54 schreef DOGMAN het volgende:
[..]
je hebt wel een beetje een dik hoofd
ligt dat aan je zware botten of aan de foto?
Daar ben ik het ook niet mee eens. Dat je iets niet mooi vind, prima. Maar zo praten over andere mensen vind ik een beetje ziek. Waarom ik er problemen mee heb is dat CSDG uitgesproken heeft liever 45 dan te wegen dan zo enorm dik als 75 bij 1m80 en dat vind ik behoorlijk ongezond. De manier waarop ze er in andere topics over praat doet mij meer dneken aan een beginnende eetstoornis dan aan iemand die graag een gezond/mooi gewicht wil eerlijkgezegd. Ik heb er nogal moeite mee als mensen voor mijn neus verkondigen hun lijf te willen uithongeren en anderen nog eens misselijkmakend vinden omdat ze dat doel niet nastreven, maar vooruit, het wordt wat persoonlijk en gaat offtopic dus ik zal daar verder niet op ingaan.quote:Op zondag 23 april 2006 19:54 schreef SHE het volgende:
wat is dat nou weer voor onzin...dus omdat ze zelf wat zwaarder is mag ze er niet tegen ageren?
je moet je zwaarlijvigheid maar fijn omarmen en lekker gezellig te dik zitten wezen ?
Het zou meer mensen sieren als ze er eens van kotsten ( niet letterlijk natuurlijk)
Maak je toch eens niet zo druk. Het lijkt wel of je iedereen anorexia of een andere eetstoornis probeert aan te smeren, zodat je je slachtoffers (dikke mensen) weer lekker kunt pamperen en zeggen dat zij niet erg zijn, maar dat het véél erger is om slank te willen zijnquote:Op zondag 23 april 2006 19:58 schreef Maeghan het volgende:
[..]
Daar ben ik het ook niet mee eens. Dat je iets niet mooi vind, prima. Maar zo praten over andere mensen vind ik een beetje ziek. Waarom ik er problemen mee heb is dat CSDG uitgesproken heeft liever 45 dan te wegen dan zo enorm dik als 75 bij 1m80 en dat vind ik behoorlijk ongezond. De manier waarop ze er in andere topics over praat doet mij meer dneken aan een beginnende eetstoornis dan aan iemand die graag een gezond/mooi gewicht wil eerlijkgezegd. Ik heb er nogal moeite mee als mensen voor mijn neus verkondigen hun lijf te willen uithongeren en anderen nog eens misselijkmakend vinden omdat ze dat doel niet nastreven, maar vooruit, het wordt wat persoonlijk en gaat offtopic dus ik zal daar verder niet op ingaan.
laat eens zien danquote:Op zondag 23 april 2006 19:56 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
[..]
Dat komt omdat ik op alle foto's in mijn fotoboek 10 kg zwaarder was. Ik had inderdaad een dik hoofd. Maar nu niet meer![]()
Je borsten zijn inderdaad veel te groot...quote:Op zondag 23 april 2006 19:55 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Natuurlijk zijn er mensen die mij niet mooi vinden, en mensen die me wel mooi vinden. Net zoals ik niet iedereen even mooi vind, vind niet iedereen mij even mooi. Ik heb nu een gezond BMI, maar vind mezelf nog steeds te dik. En ik werk eraan. En ik wou dat alle zeurende zeugen, ipv te zeuren, ook eens aan hun lijn gingen werken.
Nooit gedacht dat ik deze smiley op jou van toepassing zou achten, maar hier is ie dan:quote:Op zondag 23 april 2006 20:00 schreef SHE het volgende:
Ik heb dat gevoel bij haar helemaal niet...ik denk dat ze dat zegt om zichzelf scherp te houden..ik herken het wel. Ze gruwelt er intens van ..same here
Mensen meteen een eetstoornis label opplakken is weer typisch fok...mensen met dergelijken stoornissen zijn heeel voorzichtig in het profileren, trust me.
Ik denk ook dat je iets teveel lading in haar woorden legt, ze zeg nergens dat ze zichzelf wil uithongeren en ze zegt ook niet dat ze mensen die zichzelf niet uithongeren walgelijk vind.
ze vind dikke mensen walgelijk...en dat is haar goed recht.
Dude, dat is dus net iets, waar je niets aan kunt doen. Op mijn 11e had ik een zeer dun kinderfiguurtje, maar wel een cup C. Op mijn 13e was dat al een cup D, terwijl ik toen ook een slank postuur had. Ik heb ze uiteindelijk laten verkleinen van een cup F naar een cup D, op een moment dat ik zelf totaal niet te zwaar was. Dus die 2 dingen zijn niet persé met elkaar verbonden.quote:Op zondag 23 april 2006 20:01 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Je borsten zijn inderdaad veel te groot...
Ik maakte maar een grapje... in dit zwaar beladen topique... :quote:Op zondag 23 april 2006 20:03 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
[..]
Dude, dat is dus net iets, waar je niets aan kunt doen. Op mijn 11e had ik een zeer dun kinderfiguurtje, maar wel een cup C. Op mijn 13e was dat al een cup D, terwijl ik toen ook een slank postuur had. Ik heb ze uiteindelijk laten verkleinen van een cup F naar een cup D, op een moment dat ik zelf totaal niet te zwaar was. Dus die 2 dingen zijn niet persé met elkaar verbonden.
Dat is absoluut waar...maar dat gaat cutey met de jaren wel leren..ik was 10 jaar geleden ook zo opstandig.quote:Op zondag 23 april 2006 20:03 schreef Maeghan het volgende:
Ik vind dikke mensen walgelijk noemen een schrijnend gebrek aan respect voor anderen, maar ook voor jezelf. Als je je zo af moet zetten tegen anderen, dan is er iets mis met je denk ik. Als je iemand bent hoef je een ander de grond niet in te trappen, en als je dat wel moet zul je nooit iemand worden.
Wil je nu eens ophouden met dat respect-gedoe? Jij loopt zeker ook met 'n oranje polsbandjequote:Op zondag 23 april 2006 20:03 schreef Maeghan het volgende:
Ik vind dikke mensen walgelijk noemen een schrijnend gebrek aan respect voor anderen, maar ook voor jezelf. Als je je zo af moet zetten tegen anderen, dan is er iets mis met je denk ik. Als je iemand bent hoef je een ander de grond niet in te trappen, en als je dat wel moet zul je nooit iemand worden.
quote:Op zondag 23 april 2006 20:05 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Ik maakte maar een grapje... in dit zwaar beladen topique... :![]()
Geldt ook voor jouquote:Op zondag 23 april 2006 20:06 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
[..]
Wil je nu eens ophouden met dat respect-gedoe? Jij loopt zeker ook met 'n oranje polsbandje![]()
RESPECT MOET JE VERDIENEN![]()
ik vind walgelijk dikke mensen een schrijnend gebrek aan respect voor anderen hebben maar ook voor zich zelf!quote:Op zondag 23 april 2006 20:03 schreef Maeghan het volgende:
Ik vind dikke mensen walgelijk noemen een schrijnend gebrek aan respect voor anderen, maar ook voor jezelf. Als je je zo af moet zetten tegen anderen, dan is er iets mis met je denk ik. Als je iemand bent hoef je een ander de grond niet in te trappen, en als je dat wel moet zul je nooit iemand worden.
Je doet je username er iig eer aanquote:Op zondag 23 april 2006 20:08 schreef DOGMAN het volgende:
[..]
ik vind walgelijk dikke mensen een schrijnend gebrek aan respect voor anderen hebben maar ook voor zich zelf!
Dik zijn doe je zelf, net als roken, niet naar de kapper gaan of zonder condoom neuken.
makkelijk scoren op puntenquote:Op zondag 23 april 2006 20:05 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Ik maakte maar een grapje... in dit zwaar beladen topique... :![]()
ik neem aan dat je op het anagramquote:Op zondag 23 april 2006 20:08 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
[..]
Je doet je username er iig eer aan![]()
Als ik een heel dik iemand tegenkom, dan schiet dat wel door m'n hoofd... first impressions zeg maar. Automatisch schieten de woorden "lui, vet en ga eens bewegen en minder eten" door m'n hoofd.quote:Op zondag 23 april 2006 20:08 schreef Maeghan het volgende:
Nee hoor, dat niet. En ja, respect moet je verdienen. Maar iemand die je niet kent en die het nog niet verdiend heeft, scheld je die zomaar uit voor vuile kankerhoer of zo? Nee toch? Als je een dik iemand tegenkomt op straat, roep je dan 'hee vet varken, ga eens bewegen!'? Ik mag hopen van niet.
Zwaktebod in deze discussie... bovendien kan iedereen zich ergens door gekwetst voelen.quote:Ik ben helemaal voor vrije meningsuiting en zo, maar -hoe actueel- de vraag is, hoe ver mag je gaan? Vrije meningsuiting of het recht op belediging zonder aanleiding?
gezien eerdere content van je postings in deze neem ik aan dat je goed kunt koken?quote:
Een "psygiater" zelfs.quote:Op zondag 23 april 2006 20:17 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Zo mag ene "sweaty" (als in: "dikke mensen zweten meer?") in mijn fotoboek schrijven dat ze vind dat ik naar een psychiater moet. Dat is haar mening, zij heeft alle recht dat te vinden.
Zo mag ik ook zeggen dat ik haar een ongedisciplineerde, ongemotiveerde, chagarijnige dikke rotkop vind hebben
Dit vind ik dan wel weer leukquote:Op zondag 23 april 2006 20:17 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Zo mag ene "sweaty" (als in: "dikke mensen zweten meer?") in mijn fotoboek schrijven dat ze vind dat ik naar een psychiater moet. Dat is haar mening, zij heeft alle recht dat te vinden.
Zo mag ik ook zeggen dat ik haar een ongedisciplineerde, ongemotiveerde, chagarijnige dikke rotkop vind hebben
Als ik dat ook vind, is het dan een feit?quote:Op zondag 23 april 2006 20:17 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Zo mag ene "sweaty" (als in: "dikke mensen zweten meer?") in mijn fotoboek schrijven dat ze vind dat ik naar een psychiater moet. Dat is haar mening, zij heeft alle recht dat te vinden.
Zo mag ik ook zeggen dat ik haar een ongedisciplineerde, ongemotiveerde, chagarijnige dikke rotkop vind hebben
indien terzake kundig telt één alquote:Op zondag 23 april 2006 20:18 schreef ScienceFriction het volgende:
[..]
Als ik dat ook vind, is het dan een feit?
Heeft ze ook kort haar?quote:Op zondag 23 april 2006 20:22 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
Zij bevestigt alle vooroordelen over dikke wijven
Dat niet, maar kijk eens in het Volslanke Fokkers topic, in userfoto's. Niet aan te raden als je net gegeten hebt trouwensquote:
Volslank...quote:Op zondag 23 april 2006 20:24 schreef CuteSanDiegoGrl het volgende:
[..]
Dat niet, maar kijk eens in het Volslanke Fokkers topic, in userfoto's. Niet aan te raden als je net gegeten hebt trouwens![]()
Briljantquote:Op zondag 23 april 2006 20:27 schreef DOGMAN het volgende:
ik wil overigens benadrukken dat het mij er niet om te doen is, al die roombotercroissants hun vetvlekkencomplex in te wrijven
eigenlijk val ik er zelfs op, maar ik krijg ze nooit mee in mijn mini cooper...
jezus Joostquote:Op zondag 23 april 2006 20:27 schreef DOGMAN het volgende:
ik wil overigens benadrukken dat het mij er niet om te doen is, al die roombotercroissants hun vetvlekkencomplex in te wrijven
eigenlijk val ik er zelfs op, maar ik krijg ze nooit mee in mijn mini cooper...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |