FOK!forum / Travel / [Vakantie 2007] Bulgarije - SunnyBeach, GoldenSands etc.
Suikerkwekjewoensdag 19 april 2006 @ 17:41
Ik ben erg benieuwd wie er net zoals ik deze zomer naar Bulgarije gaan! Misschien komen we elkaar wel tegen!

Onze bestemming: zonnestrand, appertementencomplex Bravo V, van 10 tot 21 augustus.

Wie gaan er nog meer??

DutchTrainwoensdag 19 april 2006 @ 18:59
Topictitel aangepast aan de overige topics.

Hier nog een linkje naar het central Bulgarije topic (waar ook nog het een en ander in staat over de Bulgaarse badplaatsen) Bulgarije
Nneliswoensdag 19 april 2006 @ 19:07
Ik ben afgelopen jaar geweest. Echt een mooi land en prima vakantiebestemming, vooral voor strandvakanties. Let alleen op dat je niet bij te goedkope restaurants / cafe's gaat eten, daar kan je namelijk goed buikpijn van krijgen Er worden ook ontzettend veel nieuwe hotels gebouwd, die geen drol kosten, vorig jaar betaalde ik 12.50 per nacht (wel buiten reisbureau om) voor een erg nette nieuwe kamer.
Suikerkwekjewoensdag 19 april 2006 @ 22:35
Klinkt goed Nnelis! Het wordt voor mij de eerste keer vakantie in Bulgarije. Ik hoorde dat er helaas wel veel criminaliteit is. Klopt dat?
En is het eten er verder lekker?

[ Bericht 9% gewijzigd door Suikerkwekje op 20-04-2006 09:11:09 ]
Suikerkwekjedonderdag 20 april 2006 @ 19:55
Iemand?
DutchTraindonderdag 20 april 2006 @ 20:03
quote:
Op donderdag 20 april 2006 19:55 schreef Suikerkwekje het volgende:
Iemand?
Misschien dan toch nog maar even in: Bulgarije reageren ?
Nnelisdonderdag 20 april 2006 @ 22:25
quote:
Op donderdag 20 april 2006 19:55 schreef Suikerkwekje het volgende:
Iemand?
Aan de toeristische gebieden valt het wel mee met de criminaliteit. Het is alleen niet v erstandig om je waardevolle spullen los op je kamer te laten liggen. Voor de rest heb ik maar 1 mindere ervaring gehad en dat is een of andere kerel die intimiderend over probeerde te komen, d.w.z. met zn gezicht 2 cm van de mijne af gaan staan, aan blijven kijken en niets zeggen. Later hoorde ik dat het waarschijnlijk de bedoeling was om mij een winkel in te krijgen.

Voor de rest is het allemaal gewoon ok daar. Houd er wel rekening mee dat je als toerist meer moet betalen als een bulgaar. Het komt nog wel eens voor dat ze zelfs hogere prijzen dan op de kaart rekenen, houd dit dus in de gaten.
_wievrijdag 21 april 2006 @ 23:34
Ben net een week of 3 terug uit Bansko (ski vakantie)

Het eten in Bulgarije is niet echt geweldig. Heelveel komkommers en tomaten (neem de Chopska salad) Het eten is wel goedkoop als je bij een local restaurantje gaat eten. ¤ 7.50 voor een 3gangen diner met wijn... Biertje is ongeveer 1 euro / fris 50 cent en een mixje 1,50/2 euro... :-)

Doe de groeten aan mijn ski instructor die deze zomer Lifeguard zal zijn in Sunny Beach
Suikerkwekjezaterdag 22 april 2006 @ 15:24
quote:
Op vrijdag 21 april 2006 23:34 schreef _wie het volgende:
Ben net een week of 3 terug uit Bansko (ski vakantie)

.... Het eten is wel goedkoop als je bij een local restaurantje gaat eten. ¤ 7.50 voor een 3gangen diner met wijn... Biertje is ongeveer 1 euro / fris 50 cent en een mixje 1,50/2 euro... :-)

Doe de groeten aan mijn ski instructor die deze zomer Lifeguard zal zijn in Sunny Beach
Klinkt goed!
jap85maandag 24 april 2006 @ 21:44
Ik ga ook naar sunny beach, zit in appartementencomplex Bravo V, van 11 tot 19 juli. Echt zin in!
Suikerkwekjedinsdag 25 april 2006 @ 19:51
quote:
Op maandag 24 april 2006 21:44 schreef jap85 het volgende:
Ik ga ook naar sunny beach, zit in appartementencomplex Bravo V, van 11 tot 19 juli. Echt zin in!
Woohoo!

Afwisseling van de wacht dan. Laat je wel alles heel?
jap85donderdag 4 mei 2006 @ 21:17
Ik kan niets garanderen, maar ik zal mn best doen
speknekdonderdag 4 mei 2006 @ 21:21
Ik ga er niet heen, maar heb twee jaar terug in Bravo apartementen, zonnestrand gezeten. Ziet er prima uit . Helaas wel een beetje afgelegen, voor zonnestrand begrippen. Leuke plekken zijn toch wel twintig minuten lopen.
Suikerkwekjevrijdag 5 mei 2006 @ 22:26
Pff... 20 minuten...

Balen zeg, in de advertentie stond 5 min. loopafstand van het strand. Hebben ze slim gedaan!
DENSKIEmaandag 10 juli 2006 @ 16:57
ik ga 20 juli met 10 vrienden naar Sunny Beach, hotel Perla. Zijn er al mensen naar Sunny Beach geweest deze zomer? zo ja, was het mooi?
speknekmaandag 10 juli 2006 @ 17:14
quote:
Op vrijdag 5 mei 2006 22:26 schreef Suikerkwekje het volgende:
Pff... 20 minuten...

Balen zeg, in de advertentie stond 5 min. loopafstand van het strand. Hebben ze slim gedaan!
Ja, heel Zonnestrand is dicht bij het strand, het is vrij lang maar niet zo breed zeg maar.
spurszondag 16 juli 2006 @ 12:35
quote:
Op maandag 10 juli 2006 16:57 schreef DENSKIE het volgende:
ik ga 20 juli met 10 vrienden naar Sunny Beach, hotel Perla. Zijn er al mensen naar Sunny Beach geweest deze zomer? zo ja, was het mooi?
Ben vorig jaar geweest. Goede vakantie gehad, maar Sunny Beach is één groot toeristenoord. Goed nachtleven al moet je het natuurlijk niet vergelijken met de discotheken hier.

Zou ook even het schiereilandje Nessebar bezoeken, ligt ten zuiden van Sunnybeach.
lindaatjuhdinsdag 25 juli 2006 @ 11:06
Ik ga van 14 tot 21 augustus ook naar Bravo V!
Heb er echt zin in!! Ben nog nooit in Bulgarije geweest, maar wat ik overal lees en hoos is echt wel leuk!
coltje87dinsdag 25 juli 2006 @ 11:15
Ben vorig jaar in Bulgarije geweest, de naam van het hotel is me even ontschoten. Het is vorig jaar in mei/juni opgeleverd. Er waren toen problemen met de waterleiding, we hadden dus iedere avond koud water (IJSkoud!).

Heel erg lekker gegeten bij een strandtentje, zit naast een soort van chinees. Daar werden we niet geholpen, dus zijn we italiaans gaan eten

Nessebar is leuk, ga vooral de zijstraatjes in.

Laat je even weten hoe het was?
DENSKIEvrijdag 28 juli 2006 @ 10:44
net terug uit bulgarije!

Het strand en het uitgaan vond ik super in Sunny Beach, maar de rest viel een beetje tegen. Met name het eten vond ik behoorlijk slecht, De big mac was het best te pruimen daar!. Daarnaast lopen er in de late uurtjes veel hoeren over straat die voor 5lev. (2.5E) sex met je willen. NIET DOEN, want je nemen je mee naar het strand en pakken je geld af! ( niet uit eigen ervaring overigens )

Verder is de discotheek Lazur een aanrader. Goede muziek, een niet te prijzig pilsje en veel chicks ). Overigens is de prijs van eten en drinken overal laag daar. Bij ons hotel hadden we al een halve liter pils voor 1lev en in de meeste barretjes en disco's betaal je er tussen de 1-3lev voor.
yvette1982zaterdag 29 juli 2006 @ 20:55
dat klinkt goed.
NIet al die hoeren vragen toch 5 lev en pakken je geld dan af. Je kan trouwens toch wel een hoertje aan op het stand. of staan ze dan met een hele groep je op te wachten?
Waar stappen de mooie Bulgaarse meiden? Is dat in Lazur of juist in tenten in andere stadjes in de buurt? Ik zit over 2 weken in hotel Baikal, dus vlak bij disco Lazur. Ik heb er zin in, en ik ben benieuwd of mijn vrienden of ik nog mooie bulgaarse meiden kunen versieren of laten versieren.
BlaineDeMonozondag 30 juli 2006 @ 18:45
Yo Ik zit hier relaxt maar waar is Lazur?
Snel graag want ik zit hier nog maar een paar dagen!
yvette1982zondag 30 juli 2006 @ 18:48
in zonnestrand. Het moet vlak bij Hotel Baikal ziten, daar ga ik heen.
En je kan het daar toch vragen, het is de bekendste disco gok ik zo.
Welke tenten zijn nog meer leuk? En hoe zit het met het versieren van chicks daar?
Dos37maandag 31 juli 2006 @ 15:03
quote:
Op maandag 10 juli 2006 16:57 schreef DENSKIE het volgende:
ik ga 20 juli met 10 vrienden naar Sunny Beach, hotel Perla. Zijn er al mensen naar Sunny Beach geweest deze zomer? zo ja, was het mooi?
Daar gaan wij 3 augustus heen. Aan je verhaal te lezen was het wel tof hoever was alles zo ongeveer van dit hotel ik bedoel het strand de disco's etc.
DENSKIEdinsdag 1 augustus 2006 @ 23:14
quote:
Op maandag 31 juli 2006 15:03 schreef Dos37 het volgende:

[..]

Daar gaan wij 3 augustus heen. Aan je verhaal te lezen was het wel tof hoever was alles zo ongeveer van dit hotel ik bedoel het strand de disco's etc.
Het hotel is niet ver van alles af. Het strand is 5 minuten lopen. Het hotel ligt tussen aan de ene kant disco Orange en aan de andere kant de disco's Lazur, Mania, Iceberg en XL. Van deze 5 discotheken is alleen Lazur niet echt op loopafstand, alhoewel je daar na 15 minuten lopen ook wel bent. Taxi is een goedkope en snelle optie.
Dos37dinsdag 1 augustus 2006 @ 23:32
Thx volgens mij ken je ook iemand die met ons meegaat. M.T.
DENSKIEwoensdag 2 augustus 2006 @ 09:51
Ik ben ook woonachtig in Twente, dus dat zal best kunnen.
2meterpeterwoensdag 2 augustus 2006 @ 15:14
ook benieuwd , nog weinig info omtrent bulgarije opzich
ga volgende week maandag weekje erheen , golden sands. club paradise park

ben benieuwd
Tharalomvrijdag 4 augustus 2006 @ 13:31
Begin september, Golden sands, Hotel Sunrise! Erg veel zin in!
yvette1982zondag 13 augustus 2006 @ 13:43
is het leuker stappen in sunny beach of in nessebar? Welke tenten zijn goed in nessebar? En kent iemand daar een leuke goedkope goede stripclub?
BlaineDeMonozondag 13 augustus 2006 @ 15:47
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 13:43 schreef yvette1982 het volgende:
is het leuker stappen in sunny beach of in nessebar? Welke tenten zijn goed in nessebar? En kent iemand daar een leuke goedkope goede stripclub?
Club Santos is een gave tent net voor het oude gedeelte van Nessebar, voor de brug!

Stripclubs heb je overal in het centrum van Sunny Beach!
Gewoon een beetje je ogen de kost geven, en dan is er maar genoeg te zien!

Succes!!!
spursmaandag 14 augustus 2006 @ 23:53
quote:
Op zondag 13 augustus 2006 15:47 schreef BlaineDeMono het volgende:

[..]

Club Santos is een gave tent net voor het oude gedeelte van Nessebar, voor de brug!

Stripclubs heb je overal in het centrum van Sunny Beach!
Gewoon een beetje je ogen de kost geven, en dan is er maar genoeg te zien!

Succes!!!
Je zal eerder moeten zoeken naar een discotheek dan naar een striptent.
spursmaandag 14 augustus 2006 @ 23:55
quote:
Op vrijdag 4 augustus 2006 13:31 schreef Tharalom het volgende:
Begin september, Golden sands, Hotel Sunrise! Erg veel zin in!
Golden Sands vond ik persoonlijk leuker dan Sunny Beach. Het is daar ff allemaal wat rustiger en ik was er ook in het naseizoen, prima vermaakt destijds. Zou ook zeker een dagje naar Varna bezoeken, leuke stad en aardig wat te zien.

Zal er zeker nog een keertje naartoe gaan.
Tharalomdinsdag 15 augustus 2006 @ 15:49
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 23:55 schreef spurs het volgende:

[..]

Golden Sands vond ik persoonlijk leuker dan Sunny Beach. Het is daar ff allemaal wat rustiger en ik was er ook in het naseizoen, prima vermaakt destijds. Zou ook zeker een dagje naar Varna bezoeken, leuke stad en aardig wat te zien.

Zal er zeker nog een keertje naartoe gaan.
Leuk om te horen!! Ik was inderdaad een beetje bang dat er in het naseizoen niet zo veel te doen zou zijn.. Maar wat ik hier allemaal lees is dat dus niet het geval.
Ik wou inderdaad ook een dagje naar Varna, moet erg leuk zijn. Heb er hartstikke veel zin!
Was het uitgaan ook nog wel leuk in het naseizoen?
BlaineDeMonodinsdag 15 augustus 2006 @ 20:15
quote:
Op maandag 14 augustus 2006 23:53 schreef spurs het volgende:

[..]

Je zal eerder moeten zoeken naar een discotheek dan naar een striptent.
Jaja...
spursdinsdag 15 augustus 2006 @ 21:27
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 15:49 schreef Tharalom het volgende:

[..]

Leuk om te horen!! Ik was inderdaad een beetje bang dat er in het naseizoen niet zo veel te doen zou zijn.. Maar wat ik hier allemaal lees is dat dus niet het geval.
Ik wou inderdaad ook een dagje naar Varna, moet erg leuk zijn. Heb er hartstikke veel zin!
Was het uitgaan ook nog wel leuk in het naseizoen?
Dat ik er was is alweer 5 jaar geleden en ik was er in de laatste week van september en de eerste week van oktober. Destijds was het erg rustig, maar heb me prima vermaakt.
spursdinsdag 15 augustus 2006 @ 21:32
quote:
Op dinsdag 15 augustus 2006 20:15 schreef BlaineDeMono het volgende:

[..]

Jaja...
Volgens mij zijn er een stuk of 5 discotheken (Orange en Lazur zijn de bekendste) en er zijn zeker een stuk of 10 striptenten, erg apart. Maar ja dat is een inkomstenbron daar.

Ook uitkijken voor die gasten met die slangen en krokodil, ze willen die slangen nog weleens op je schouders leggen en een foto maken. En die foto moet je kopen anderswordt er een hele scene van gemaakt, gewoon lekker doorlopen daar.
Sandertjemaandag 21 augustus 2006 @ 15:54
Check - Hotel excelsior in Golden sands it is. Naast sunrise heb ik me laten vertellen.
We vertrekken 12 september. Ik heb er zin in
BlaineDeMonomaandag 21 augustus 2006 @ 17:18
En je hebt ook kans om met een echte gemuilkorfde oostblok-beer op de foto te gaan!

Er lopen van die zigeuners rond die die beesten zo optuigen, vrij bedenkelijk trouwens.
Tharalommaandag 21 augustus 2006 @ 18:20
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 15:54 schreef Sandertje het volgende:
Check - Hotel excelsior in Golden sands it is. Naast sunrise heb ik me laten vertellen.
We vertrekken 12 september. Ik heb er zin in
Leuk, ik zit die week in Sunrise
lindaatjuhdinsdag 22 augustus 2006 @ 13:58
Ben gisteren teruggekomen van Bravo V in Sunny Beach! Het was echt super!!!!! Vooral de iceberg was supergezellig! Leuke noren en zweden daar!
De helft van de appartementen waren nog niet af en we zaten naast een soort vuilnisbelt, maar dat maakt het ook wel weer apart haha.
En alles was ook echt goedkoop. Het duurste biertje wat wij hebben gevonden was 3,80 lv. Dat is minder dan 2 euro. Maar meestal was bier tussen de ¤0,50 en ¤1,- En uit eten was ook super goedkoop, net als de cocktails
Het was ook wel apart dat sommige restaurants (zoals djanny's) gewoon 24 uur per dag open zijn! Echt een plek om nog een keer heen te gaan!
Sandertjedinsdag 22 augustus 2006 @ 16:06
quote:
Op maandag 21 augustus 2006 18:20 schreef Tharalom het volgende:

[..]

Leuk, ik zit die week in Sunrise
Ik zal naar je zwaaien bij het zwembad

Tharalomdinsdag 22 augustus 2006 @ 17:33
Ik zwaai terug
Sandertjewoensdag 23 augustus 2006 @ 10:18
Daar liggen we straks



Hier nog een plattegrond

http://www.goldensands-bg.com/ExtractServlet?id=1109
Tharalomwoensdag 23 augustus 2006 @ 10:43
Mooi!!
Kan niet wachten!!
Tharalomwoensdag 23 augustus 2006 @ 10:48
Bulgarije, Varna (Schaduwtemperaturen)
woensdag, 23-08: 29°C - zonnig
donderdag, 24-08: 30°C - zonnig
vrijdag, 25-08: 30°C - zonnig

Voorspellingen blijven ook goed!
yvette1982woensdag 23 augustus 2006 @ 18:47
Barry en zijn vrienden zitten nog tot maandag in Sunny beach. Als er nog meiden zijn die deze leuke groep wil leren kennen dan hoor ik dat graag. Waarschijnlijk nog veiliger ook mbt de fuiken die zij in disco's bouwen. En de pils die ze uitdelen. Verder is het constant lachen gieren brullen. Ramon vindt het erg leuk om de partyboydans bij vrouwen te doen.
BlaineDeMonodonderdag 24 augustus 2006 @ 10:50
quote:
Op woensdag 23 augustus 2006 18:47 schreef yvette1982 het volgende:
Barry en zijn vrienden zitten nog tot maandag in Sunny beach. Als er nog meiden zijn die deze leuke groep wil leren kennen dan hoor ik dat graag. Waarschijnlijk nog veiliger ook mbt de fuiken die zij in disco's bouwen. En de pils die ze uitdelen. Verder is het constant lachen gieren brullen. Ramon vindt het erg leuk om de partyboydans bij vrouwen te doen.
Wanneer ga jij nou eens dan?
yvette1982donderdag 24 augustus 2006 @ 19:46
ik zit er al elke keer bij.
Erasmuschvrijdag 25 augustus 2006 @ 14:33
Is het eind sept nog mooi weer daaro?
yvette1982vrijdag 25 augustus 2006 @ 16:59
het is nu nog elke dag ruim 30 graden. Alleen avonds lijkt het wat frisser te worden.
Sandertjedinsdag 29 augustus 2006 @ 13:38
En zijn er alweer mensen terug uit bulgarije ? Verhalen willen horen / lezen
BlaineDeMonodinsdag 29 augustus 2006 @ 13:50
quote:
Op dinsdag 29 augustus 2006 13:38 schreef Sandertje het volgende:
En zijn er alweer mensen terug uit bulgarije ? Verhalen willen horen / lezen
Alweer sinds de 3e!
yvette1982dinsdag 29 augustus 2006 @ 17:23
Ik ben sinds gisteren terug uit Sunny beach. Dit zijn mijn ervaringen:
Het eten is er niet echt geweldig.
Het weer was er super.
Het strand en de zee zijn ook prettig.
Ik gok dat 80% zweeds was en 15% Duits, en verder wat bulgaren, , nederlanders e.d.
Het stappen is er heel leuk. Al zag je in de 2e week dat het al minder druk begon te worden en zag je ook meer oudere lui. Die zweedse meiden zijn echt superknap gewoon, zelden zo veel mooie meiden gezien.
De lazur is leuk om te stappen, las palmas, mania.
Ons hotel was vrij netjes en ruim, jammer alleen dat we per ongeluk een ruit hadden ingetrapt/geslagen en dat ze niet geloofden dat het een mus is geweest.
De bulgaren die aan het werk zijn die zijn veelal wel erg chagrijnig. Maar gelukkig niet allemaal.
lindaatjuhdonderdag 31 augustus 2006 @ 16:50
Eten niet geweldig? Nooit bij Djanny's gegeten zeker? Of gewoon niet de goeie gerechten gekozen haha. Ik vond het eten wel meevallen. Zeker voor die prijs! Ik vond het bij andere restaurantjes soms wel wat tegenvallen.
Van de zee vond ik het wel jammer dat er zoveel zeewier in dreef. Voor de rest was de zee wel super.
Personeel was idd wel vaak chagarijnig. En ook nogal dom! Wij kregen zomaar een sleutel van een appartement, zonder dat ik ook maar een naam of iets gezegd had. En een vriend van mij kreeg alle sleutels van het hele appartementencomplex mee, omdat hij naar binnen wilde en wij er niet waren! Kon dus gewoon bij iedereen naar binnen!
De zweedse meisjes waren inderdaad echt supermooi! En de Noorse jongens ook haha.
De leukste discotheek vond ik de Iceberg. Echt een supersfeertje daar! Beslist heengaan op dinsdag of woensdag want dan speelt Lora (als dat nu tenminste nog steeds zo is).
Nou, iedereen die nog gaat veel plezier!!
yvette1982donderdag 31 augustus 2006 @ 17:19
In sommige restaurants was het eten idd niet slecht. Maar een paar keer was het gewoon wat minder. Zeker in het hotel, daar hebben we dan ook amper gegeten.
lindaatjuhmaandag 4 september 2006 @ 14:54
Hmm, da's jammer.
Wij zijn eigelijk helemaal geen slechte restaurants tegengekomen. Wel soms van die bedenkelijke kebabkraampjes...haha
En als je iets bestelde wat alleen in het bulgaars stond was het ook maar de vraag wat je op je bord kreeg haha
DeVillldinsdag 16 januari 2007 @ 00:41
Schopje..
Wij willen zsm onze vakantie boeken, waarschijnlijk wordt het Sunnybeach. Heb het topic doorgelezen, maar ben eigelijk wel benieuwd naar nog meer reacties. Iemand bekend met appartementen Barco del Sol?
joost85zaterdag 20 januari 2007 @ 18:58
quote:
Op dinsdag 16 januari 2007 00:41 schreef DeVilll het volgende:
Schopje..
Wij willen zsm onze vakantie boeken, waarschijnlijk wordt het Sunnybeach. Heb het topic doorgelezen, maar ben eigelijk wel benieuwd naar nog meer reacties. Iemand bekend met appartementen Barco del Sol?
Ik heb geen ervaring met dit appartement, maar ik ga toevallig dit jaar ook naar dit appartement.
Ze hebben wel een eigen site: www.barcodelsol.com. Ik hoopdat je hieraan wat hebt
BramKVOmaandag 29 januari 2007 @ 13:22
Ben in 2005 nr Sunny Beach geweest en heb me er prima geamuseerd. Enige ambetante waren soms de troepen Zweden. De Zweden zijn erg teruggetrokken in hun eigen groepen en ze zijn nogal moeilijk te benaderen, in tegenstelling tot de Denen. En hoe die Zweedse kerels er ook bijlopen soms ...
Hoedanook, deze zomer ga ik wellicht opnieuw es terug naar Sunny Beach. Twee jaar geleden zaten we vooral in Fenix, Lazur en Sunny Dreams.
RedGuydinsdag 30 januari 2007 @ 10:55
Geboekt voor de periode 9 t/m 17 juli appartementen Crystal Park!
partyyboyydinsdag 20 februari 2007 @ 17:06
Goudstrand van 30 juli tot 14 augustus. App. Pardise Green Park, ofzoiets

[ Bericht 4% gewijzigd door partyyboyy op 22-02-2007 12:29:10 ]
Camplodonderdag 22 februari 2007 @ 10:39
Wij gaan vrijdag boeken. Glarus Beach hotel met 3 gozers 12 tm 29 juli . Ligt op 50 m van de zee . Alleen promenade ertussen.

Hoe zit het met stappen enzo op Sunny Beach? Wat zijn de places to be etc etc?
We hebben speciaal gezocht voor een plek waar niet al te veel NL'ers zitten want die Skihut mentaliteit van die jolige nerds boven de rivieren werden we een beetje kotszat. 1x carnaval is genoeg per jaar.
Kabouter_Krulleputdonderdag 22 februari 2007 @ 15:50
Hoeveel betaalden jullie voor de reis opzich? Prijzen liggen nu al snel boven de 600 euro overal..

En hoeveel ben je ong. kwijt als je er zo'n 15 dagen zit?
Camplodonderdag 22 februari 2007 @ 17:44
quote:
Op donderdag 22 februari 2007 15:50 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Hoeveel betaalden jullie voor de reis opzich? Prijzen liggen nu al snel boven de 600 euro overal..

En hoeveel ben je ong. kwijt als je er zo'n 15 dagen zit?
Bijna 1000 euro.

Was nog een wazig iets (appartement) voor 520 euro, maar dat zwembad lag in de schaduw all day. Dus dat viel af.
BramKVOvrijdag 23 februari 2007 @ 12:11
Van 26/06 tem 08/07 naar SB ! Andermaal in All In - hotel Nessebar Beach. Twee jaar geleden ook al geweest en prima bevallen toen. Voor zo'n 700 euro 12 dagen in all in zitten is echt wel spotgoedkoop!

Hot spots om uit te gaan zijn (waren toch twee jaar geleden) disco Lazur (met zwembad!) en bars Fenix, Sunny Dreams en HC Andersen.
Bullebakvrijdag 23 februari 2007 @ 15:26
TVP

Wij gaan zeer waarschijnlijk ook naar Bulgarije dit jaar. Ben benieuwd of de prijzen van 2006 nog 3 x over de kop gaan voor de volgende zomer
Kabouter_Krulleputvrijdag 23 februari 2007 @ 15:32
Ja, bij ons lijkt het ook definitief Bulgarije te worden. Moeten nog even kijken wanneer, waarschijnlijk begin juli.
Bullebakvrijdag 23 februari 2007 @ 15:36
Wij sowieso in augustus, we bekijken nog even hoeveel dagen we gaan.
Camplovrijdag 23 februari 2007 @ 18:24
Wij gaan in juli

Is Bulgaria Air wel een relaxte maatschappij trouwens?
Bullebakvrijdag 23 februari 2007 @ 18:28
Geen idee.

Iedereen uit onze groep wil dit keer een lekkere cheap ass vakantie. De helft is bezig met huizen kopen, afstuderen en dat soort ellende.

Ach, halve liter bier voor 50 cent, beetje zon en strand en alles gaat goed komen!
RedGuyvrijdag 9 maart 2007 @ 10:50
Hoe zit het eigenlijk met de Scandinavische meiden, zijn ze echt allemaal in Bulgarije?
Erasmuschmaandag 12 maart 2007 @ 13:37
Ja, Zweden, Finnen etc
Kabouter_Krulleputmaandag 12 maart 2007 @ 17:38
En de Bulgaarsen? Want voor Scandinavische dames ben ik niet interessant, daar zie ik er te Scandinavisch voor uit. Ben op vakantie al vaker voor Zweed aangezien
RedGuymaandag 12 maart 2007 @ 21:52
quote:
Op maandag 12 maart 2007 17:38 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
En de Bulgaarsen? Want voor Scandinavische dames ben ik niet interessant, daar zie ik er te Scandinavisch voor uit. Ben op vakantie al vaker voor Zweed aangezien
Die schijnen weer geen engels te kunnen of zijn hoer.
Kabouter_Krulleputdinsdag 13 maart 2007 @ 00:05
quote:
Op maandag 12 maart 2007 21:52 schreef RedGuy het volgende:

[..]

Die schijnen weer geen engels te kunnen of zijn hoer.
Hmm, doe ik het voor..
Bullebakwoensdag 14 maart 2007 @ 15:42
Het lijkt nu Sunnybeach te gaan worden, 2 weken. Lekker cheap ass vakantie vieren
Kabouter_Krulleputdinsdag 20 maart 2007 @ 11:59
Vanaf 5 juli 12 dagen in Sunny Beach. Hotel Sunset.
Erasmuschdinsdag 20 maart 2007 @ 15:15
quote:
Op maandag 12 maart 2007 21:52 schreef RedGuy het volgende:

[..]

Die schijnen weer geen engels te kunnen of zijn hoer.
In Varna valt dat wel mee. Al dacht ik zelf ook dat het hoeren waren. Gemiste kans
jap85dinsdag 20 maart 2007 @ 17:43
quote:
Op maandag 12 maart 2007 17:38 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
En de Bulgaarsen? Want voor Scandinavische dames ben ik niet interessant, daar zie ik er te Scandinavisch voor uit. Ben op vakantie al vaker voor Zweed aangezien
Ga voor de russische, zijn er ook genoeg

Bulgaarsen ben ik in het uitgaangebeuren niet zoveel tegen gekomen denk ik. Minder dan zweden en russen iig.
Camplodinsdag 20 maart 2007 @ 17:50
Wij zitten Glarus Beach.

75 m van het strand af en langs de promenado.
CHICKS ALOUD!!!
Al gehoord dat wat vriendinnen van mn nichtje er ook zitten en dat zijn geyle moqqls.

Tering nog 4 maanden wachten
Robbiev85woensdag 21 maart 2007 @ 14:49
ben vorig jaar naar Sunny beach geweest, zat in Sun City 1 (ver van het centrum) maar je kan heel goedkoop met de bus naar het centrum (Sunny Beach - Nesebar 70 eurocent ofzo pp)

uitgaan:

Ben in XL, Iceberg en Lazur als discotheken geweest, echt gezellig / goedkoop alleen werd me vriendin ziek dus vroeg naar huis

eten:

eten is niet echt slecht te noemen, maar het is ook niet super geweldig.. eettenten die me bij zijn gebleven : Djanny, beetje afgelegen maar niet onvindbaar.. goedkoop en niet slecht
Happy Bar & Grill --> lekker gegeten (wel het "duurste" ongeveer 7-10 euro voor vlees, friet en paar keer drinken)
Condor: zit aan de hoofdweg richting Nesebar.. ook goed en lekker goedkoop

alleen zorg ervoor dat er geen vogels door de turbinemotoren vliegen als je vliegtuig landt in Bulgarije waar jij nog in moet zitten om terug naar Nederland wilt vliegen.. dat hadden wij dus en dat gaf ons 12 uur vertraging ( engineers vanuit nederland overvliegen)

de facaliteiten op het vliegveld zijn niet geweldig.. niet echt iets eetbaars behalve mars/snickers en je kan niet pinnen achter de douane ( Transavia liet ons echt in de steek daar.. we kregen helemaal niks te horen van hun tot 15 min voordat we aanvlogen.. echt verschrikkelijk als je daar al 11 uur zit.. heb gezworen nooit meer met transavia te vliegen

trouwens het is wel een komisch gezicht als je op het vliegveld van Burgas een levensmiddelen pakket krijgt uitgedeeld (door het vliegveld zelf geregeld)... sta je best wel voor lul met al je bling bling en dan staan die bulgaren je echt uit te lachen


Maar Bulgarije is echt Toppie.. echt een aanrader voor een goedkope zuipvakantie!
Aanvoerdermaandag 26 maart 2007 @ 02:12
quote:
Op vrijdag 23 februari 2007 18:24 schreef Camplo het volgende:
Wij gaan in juli

Is Bulgaria Air wel een relaxte maatschappij trouwens?
Mwoh, wel ok. KLM vloog niet direct naar Sofia, dus BG Air was m'n 2e keuze. Was niet veel anders dan met KLM vliegen.
Fannetjewoensdag 28 maart 2007 @ 15:43
quote:
Op dinsdag 20 maart 2007 11:59 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Vanaf 5 juli 12 dagen in Sunny Beach. Hotel Sunset.
Ik ga ook op 5 juli 12 dagen naar Sunny Beach, Bulgarije, maar dan hotel Lion. Net buiten het centrum en ook niet aan het strand, hopelijk lekker rustig dus. We zijn geen uitgaanders, dus dit wordt een relax en excursie vakantie. Genoeg mooie dingen in de buurt, dacht ik zo
Kabouter_Krulleputwoensdag 28 maart 2007 @ 17:20
quote:
Op woensdag 28 maart 2007 15:43 schreef Fannetje het volgende:

[..]

Ik ga ook op 5 juli 12 dagen naar Sunny Beach, Bulgarije, maar dan hotel Lion. Net buiten het centrum en ook niet aan het strand, hopelijk lekker rustig dus. We zijn geen uitgaanders, dus dit wordt een relax en excursie vakantie. Genoeg mooie dingen in de buurt, dacht ik zo
Dan zal ik je waarschijnlijk ook niet tegenkomen, ga eigenlijk alleen voor het stappen en het relaxen enzo
BunnyLesmaandag 16 april 2007 @ 19:49
Wij gaan 23 juli naar Casa Brava II in Sunny Beach.
Word een groot feest daar
Pantominowoensdag 18 april 2007 @ 20:56
Vorig jaar naar GoldenSands geweest in het hotel Iglika gezeten. Echt supermooie kamers voor weinig geld. Mooi gelegen en als je het een beetje treft, heb je een zeer grote kamer met een mooi uitzicht (zoals wij dus hadden). We waren met een groep van 12 personen. Het eten was afwisselend. In de ene tent was het echt perfect en hebben we een luxe champagne diner (met viool muziek en al!) gehad voor een prikkie. In andere restaurants waren de bediening en het eten erg slecht. De Scandinavische dames zijn echt zeker de moeite waard! Verder heb je snachts veel last van de straathoertjes die je mee naar het strand willen lokken, waarna je in elkaar gemept en beroofd wordt door hun pooier. Een man stond slechts gehuld in zijn boxershot bij de receptie van het hotel omdat een pooier alles had gejat. Maar gewoon geen gehoor geven aan die hoeren tenzij je je kleren kwijt wil..

Een aanrader in GoldenSands is de Muppet Karaokebar! Echt geweldig goed geregeld daar binnen. Veel Zweedse en Noorse vrouwen daar, en natuurlijk zingen voor de hele zaal haha! Klinkt oudbollig maar is echt dikke lol. Ze hebben zelfs nummers van Hazes voor de liefhebber...

In mijn ogen is Bulgarije echt een aanrader!
Aureliumdinsdag 24 april 2007 @ 12:50
Wij willen waarschijnlijk een villa gaan huren met 9 man. Wat zijn de prijzen om een weekje een auto to huren daar?
BramKVOzondag 10 juni 2007 @ 12:44
nog 16 dagen till Sunny Beach
Kabouter_Krulleputzondag 10 juni 2007 @ 12:47
Voor mij nog een maandje. Heb alleen totaal geen geld . Het is daar gelukkig niet al te duur. Hoeveel ben je kwijt op een dag/nacht (avondeten + dronken worden)?
BramKVOzondag 10 juni 2007 @ 12:49
Wij hebben wel all inclusive ih hotel. Op zich niet echt noodzakelijk in Bulgarije, maar die all in was amper duurder dan HP dat we dat maar genomen hebben. Van mij is het de tweede keer in dat hotel.
In 2005 was ik op een gemiddelde avond 30 a 40 euro kwijt en daar was je toen al straalbezopen mee Zeker als je dus ook nog all in hebt ih hotel.
Nu zal alles wel ietsje opgeslaan zijn nu Bulgarije lid van de EU is.
Fannetjezondag 10 juni 2007 @ 13:32
Ik keek net voor de grap even op welke tijden Transavia op 5 juli naar Burgas en op 16 juli naar Amsterdam vliegt en daar werd ik niet bepaald vrolijk van.

Heenreis is om 4.10 ('s-nachts dus) óf om 19.45 's-avonds, dan ben je dus pas rond middernacht in Burgas.

Terugreis is om 19.45 (daar hopen we dan maar op) of om 23.59 ( ), dat zou dus betekenen dat je pas om 3.35 in Amsterdam bent.

Hoe dan ook kuttijden natuurlijk.
BramKVOzondag 10 juni 2007 @ 14:33
Onze heenreis uit Brussel is 15u20, dat gaat dus wel nog. Terugreis is 07u al en dat vind ik beduidend minder.
Kabouter_Krulleputzondag 10 juni 2007 @ 16:24
quote:
Op zondag 10 juni 2007 13:32 schreef Fannetje het volgende:
Ik keek net voor de grap even op welke tijden Transavia op 5 juli naar Burgas en op 16 juli naar Amsterdam vliegt en daar werd ik niet bepaald vrolijk van.

Heenreis is om 4.10 ('s-nachts dus) óf om 19.45 's-avonds, dan ben je dus pas rond middernacht in Burgas.

Terugreis is om 19.45 (daar hopen we dan maar op) of om 23.59 ( ), dat zou dus betekenen dat je pas om 3.35 in Amsterdam bent.

Hoe dan ook kuttijden natuurlijk.
Ahh, nuttige info

Maar idd rottijden. Heb die dag nog herkansingen, dus ben benieuwd..
Erasmuschzondag 10 juni 2007 @ 22:41
quote:
Op zondag 10 juni 2007 16:24 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:

[..]

Ahh, nuttige info

Maar idd rottijden. Heb die dag nog herkansingen, dus ben benieuwd..
Heb je lekker gepland

Op de terugreis werden we ook om 0100 opgepikt bij het hotel. Is gewoon een volle dag die je mist
Camplozondag 10 juni 2007 @ 22:49
Dinsdag nog precies 1 maandje wachten!

Kabouter_Krulleputmaandag 11 juni 2007 @ 14:09
quote:
Op zondag 10 juni 2007 22:41 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

Heb je lekker gepland
Kans bestaat dat ik daardoor studievertraging oploop...
RedGuymaandag 11 juni 2007 @ 19:38
Hoe kun je bij transavia checken wat de vliegtijden zijn op de dag dat je vertrekt?
Fannetjemaandag 11 juni 2007 @ 19:40
Als je je reis net als ik hebt geboekt bij Neckermann of Thomas Cook, kun je hier kijken:

http://www2.thomascookairlines.com/thomascookairlines/

Anders even contact opnemen met je reisbureau, lijkt me.
BramKVOdinsdag 19 juni 2007 @ 12:45
Benieuwd wat de zomerhits worden in Sunny Beach.
Dos37dinsdag 19 juni 2007 @ 12:59
Vorig jaar was dat duidelijk Boten Anna

Al die zweden worden dan helemaal gek
BramKVOdinsdag 19 juni 2007 @ 13:00
deze zou het wel es kunnen worden : http://www.youtube.com/watch?v=VIRYiaBeO5o
Arnhemuniteddonderdag 21 juni 2007 @ 19:28
16 juli 2 weken sunny beach!!!. we zitten in hotel Barcelo Royal Gardens. Echt zoveel zin in na een jaar hard werken. Helemaal los daar. En uiteraard de Zweedse chicks playen daar
BramKVOzaterdag 23 juni 2007 @ 14:24
E-Type - True Believer zou wel es een hit kunnen worden in Sunny Beach
Fannetjezaterdag 23 juni 2007 @ 20:35
Nou, ik heb mijn reispapieren binnen en we vertrekken inderdaad om 4.10 's-nachts. Dat wordt dus een nachtje overslaan! En hopelijk kunnen we dan wel meteen op onze kamer als we bij het hotel aankomen!
Gelukkig gaan we terug wel op een gunstige tijd, 17.45 en niet 23.59.
yvette1982zondag 24 juni 2007 @ 12:04
quote:
Op vrijdag 28 juli 2006 10:44 schreef DENSKIE het volgende:
net terug uit bulgarije!

Het strand en het uitgaan vond ik super in Sunny Beach, maar de rest viel een beetje tegen. Met name het eten vond ik behoorlijk slecht, De big mac was het best te pruimen daar!. Daarnaast lopen er in de late uurtjes veel hoeren over straat die voor 5lev. (2.5E) sex met je willen. NIET DOEN, want je nemen je mee naar het strand en pakken je geld af! ( niet uit eigen ervaring overigens )

Verder is de discotheek Lazur een aanrader. Goede muziek, een niet te prijzig pilsje en veel chicks ). Overigens is de prijs van eten en drinken overal laag daar. Bij ons hotel hadden we al een halve liter pils voor 1lev en in de meeste barretjes en disco's betaal je er tussen de 1-3lev voor.
Voor die 5 leva pijpen ze je gewoon op het strand of op een ander rustig plekje. Ik weet dit ook uit eigen ervaring, en van die van mijn vrienden. Zo is R.D. uit M. winnaar geworden met 5 hoertjes.
yvette1982zondag 24 juni 2007 @ 12:10
quote:
Op dinsdag 19 juni 2007 12:59 schreef Dos37 het volgende:
Vorig jaar was dat duidelijk Boten Anna

Al die zweden worden dan helemaal gek
Ik heb daar nog sex gehad met een 18 jarige anna uit zweden met enorme jetsers.
Kabouter_Krulleputzondag 24 juni 2007 @ 16:17
Bullebakzondag 24 juni 2007 @ 16:24
quote:
Op zondag 24 juni 2007 12:04 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

Voor die 5 leva pijpen ze je gewoon op het strand of op een ander rustig plekje. Ik weet dit ook uit eigen ervaring, en van die van mijn vrienden. Zo is R.D. uit M. winnaar geworden met 5 hoertjes.
Wij gaan twee weken, sowieso gaan we een paar van die sloeries regelen voor dronken vrienden Nietsvemoedend een aidshoer prikken ipv oprechte vakantieporno Doet het altijd goed de volgende ochtend bij het zwembad
partyyboyyzondag 24 juni 2007 @ 16:30
quote:
Op zondag 24 juni 2007 12:04 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

Voor die 5 leva pijpen ze je gewoon op het strand of op een ander rustig plekje. Ik weet dit ook uit eigen ervaring, en van die van mijn vrienden. Zo is R.D. uit M. winnaar geworden met 5 hoertjes.
Bananenmanmaandag 25 juni 2007 @ 00:53
quote:
Op zondag 24 juni 2007 12:10 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

Ik heb daar nog sex gehad met een 18 jarige anna uit zweden met enorme jetsers.
Geslacht: Vrouw



Ik ga 9 juli weg. Hotel Majestic.
JustJapmaandag 25 juni 2007 @ 10:41
Ben ook van plan te gaan samen met een vriend (beide 19 )

Erasmuschmaandag 25 juni 2007 @ 12:23
quote:
Op maandag 25 juni 2007 00:53 schreef Bananenman het volgende:

[..]

Geslacht: Vrouw

En nog een klakkie ook
JustJapmaandag 25 juni 2007 @ 12:53
Hmm zie nu dat het allemaal behoorlijk vol zit begin augustus bij reisorganisaties
Gebeurd het vaak dat er nog iets vrijkomt? Of andere alternatieven?

Anders gaan we wel gewoon naar Griekenland/Spanje/Turkije
BramKVOmaandag 25 juni 2007 @ 17:12
morgen naar sunnyyyyy beach !!!!
BramKVOmaandag 25 juni 2007 @ 23:37
dit zou wel es een sunny beach hit kunnen worden ... http://www.youtube.com/watch?v=pOOCd0gUtWI
Fannetjezondag 1 juli 2007 @ 22:34
Over vier dagen gaan we al!
bierhiermaandag 2 juli 2007 @ 17:47
Wij gaan met een paar vrienden ook naar sunny beach heeft iemand ooit over hotel balkan gehoord?, want ik als ik een beetje google blijkt het een oud en smerig hotel te zijn
Fannetjedinsdag 3 juli 2007 @ 10:20
Nou, het ziet er in ieder geval niet zo best uit. Kijk hier maar eens.

Waarom boek je in hemelsnaam zo'n hotel? Je kijkt toch van tevoren wel wat je boekt?
Dizerdinsdag 3 juli 2007 @ 10:47
>> tijdelijk naar ZOM in overleg met TRV mods
Arnhemuniteddinsdag 3 juli 2007 @ 12:53
Nog maar 11 dagen!!!
Bullebakdinsdag 3 juli 2007 @ 13:12
Nog een maand
Kabouter_Krulleputdinsdag 3 juli 2007 @ 13:47
quote:
Op dinsdag 3 juli 2007 10:20 schreef Fannetje het volgende:
Nou, het ziet er in ieder geval niet zo best uit. Kijk hier maar eens.

Waarom boek je in hemelsnaam zo'n hotel? Je kijkt toch van tevoren wel wat je boekt?
Hehe, dat is idd wel bagger als je dat zo bekijkt..

Wij hebben wel een goed hotel, alleen niet zo'n prettige locatie. Helemaal in het noorden.

Nog twee nachtjes slapen
Fannetjedinsdag 3 juli 2007 @ 13:59
Ik nog een nachtje slapen en een half nachtje op Schiphol doorbrengen
Kabouter_Krulleputdinsdag 3 juli 2007 @ 14:03
Dat is fijner. Wij hebben het wat minder getroffen met de vluchttijden; 19:45 heen, terug om 23:55.
Bananenmandinsdag 3 juli 2007 @ 14:20
Ik vlieg om 21.00 heen, wat een schijttijd
Fannetjedinsdag 3 juli 2007 @ 14:33
quote:
Op dinsdag 3 juli 2007 14:03 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Dat is fijner. Wij hebben het wat minder getroffen met de vluchttijden; 19:45 heen, terug om 23:55.
We hebben inderdaad de andere vluchten; 4.10 heen en 17.45 terug.
yvette1982dinsdag 3 juli 2007 @ 18:09
Op 13 augustus vertrekken we naar hotel Victoria. En dat moet wel een heel mooi hotel zijn, en in het centrum en direcht aan het strand!
Dos37dinsdag 3 juli 2007 @ 18:26
quote:
Op zondag 24 juni 2007 12:10 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

Ik heb daar nog sex gehad met een 18 jarige anna uit zweden met enorme jetsers.
zoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow
Bullebakzondag 8 juli 2007 @ 09:40
Het is daar nu 31 graden. Ideaal

Nog 3 weken
Fannetjezondag 8 juli 2007 @ 11:15
Groeten vanuit Sunny Beach!

Het is hier lekker warm (zo'n 32 graden) en we hebben een prima hotel!
BramKVOzondag 8 juli 2007 @ 17:31
Ben vandaag teruggekeerd uit Sunny Beach. Na 2005 was het mijn tweede keer en nog steeds is het er supergoedkoop. In ons 'stamcafe' de Fenix Bar betaalde je 6 leva (3 euro) voor een cocktail en je kreeg er altijd twee, zijnde happy hour. Dat komt dus uit op 1,5 euro voor een cocktail !
Naast de vele Scandinaviers waren er ook wel wat Duitsers en Oostenrijkers te vinden. Naast de Fenix zaten we vooral in Las Palmas en disco Lazur.
Meest gedraaide nummers waren (dan spreek ik vooral over Fenix, Las Palmas en Lazur):

Basshunter - Boten Anna & Dota
Rihanna - Umbrella
Nelly Furtado & Timbaland - Say it right
Gyllene Tider - Sommar Tider
Brann Bergen football song
E-Type - True Believer
DDE- Rompa me
DDE- Ray Ray
2 unlimited - no limit
sash - ecuador
scooter - always hardcore
rednex - cotton eye joe
bob sinclar - sound of freedom
alex gaudino- destination calabria
mika- grace kelly
justin timberlake - goes around
One for all, all for Norge

[ Bericht 41% gewijzigd door BramKVO op 08-07-2007 17:40:15 ]
Bananenmanzondag 8 juli 2007 @ 17:42
Veel Scandinavische chicks? Ik ga morgen
Bullebakzondag 8 juli 2007 @ 17:45
quote:
Op zondag 8 juli 2007 17:31 schreef BramKVO het volgende:

knip
Nice!
Wat betaalde je voor een biertje in de kroeg? En op het strand? En in de supermarkt?

Beetje redelijk eten?
BramKVOzondag 8 juli 2007 @ 18:17
quote:
Op zondag 8 juli 2007 17:42 schreef Bananenman het volgende:
Veel Scandinavische chicks? Ik ga morgen
redelijk wat scandinavische chicks ja, maar de zweedse vrouwen zijn heel erg moeilijk 'binnen te doen' als niet-zweed. Niet zelden gaat er een foute zweedse gaylord mee aan de haal.
Voor een 1/2 liter Stella Artois betaalde je gemiddeld één euro in de kroeg.
RedGuymaandag 9 juli 2007 @ 10:22
Over een week vertrek ik, ik heb echt enorm zin.
Arnhemunitedmaandag 9 juli 2007 @ 12:58
Aankomende maandag is het zover!!
Camplomaandag 9 juli 2007 @ 13:03
Zondagochtend naar Sunny Beach
Aanvoerdermaandag 9 juli 2007 @ 13:05
Scandinavische chicks, wat een onzin. Bulgaarse vrouwen zijn veel mooier. Ik kan het weten want ik heb 2 bloedmooie Bulgaarse vriendinnen gehad.
Dos37maandag 9 juli 2007 @ 13:06
Maar die zie je daar bijna niet
partyyboyymaandag 9 juli 2007 @ 13:06
quote:
Op maandag 9 juli 2007 13:05 schreef Aanvoerder het volgende:
Scandinavische chicks, wat een onzin. Bulgaarse vrouwen zijn veel mooier. Ik kan het weten want ik heb 2 bloedmooie Bulgaarse vriendinnen gehad.
Die Bulgaarse zijn allemaal hoeren die daar rondlopen
Aanvoerdermaandag 9 juli 2007 @ 13:08
quote:
Op maandag 9 juli 2007 13:06 schreef partyyboyy het volgende:

[..]

Die Bulgaarse zijn allemaal hoeren die daar rondlopen
Tsja, ik kom ook niet bij Sunny Beach en Golden Sands in de buurt. Zal best wel. Waar de toeristen komen, komen de hoeren.
BramKVOmaandag 9 juli 2007 @ 14:55
Die Zweden zijn overigens nog steeds zo fout gekleed als twee jaar geleden. Wat een gaylords lopen daar soms rond zeg. En die gaan dan soms nog aan de haal met zo'n lekkere, zweedse chick ook ...
moemoemaandag 9 juli 2007 @ 14:57
Ik ga morgen denk ik boeken voor SunnyBeach .
Bananenmanmaandag 9 juli 2007 @ 17:34
Ik vertrek nu!

Tot over 2 weken
Dos37maandag 9 juli 2007 @ 17:40
Veel plezier maar dat gaat wel lukken.
ZUID-OOSTmaandag 9 juli 2007 @ 19:19
ik ben in 2004 en 2005 naar bulgarije geweest, ook naar sunnybeach of hoe dat daar mag heten

in 2004 naar dit hotel:

http://www.uploadhouse.co(...)e08f9321c492ea2d.jpg
op de 18e verdieping

in 2005 naar dit hotel:

http://www.uploadhouse.co(...)9a730ae2ed83db9e.jpg

tussen 2004 en 2005 hebben ze ook een enorm gebouw met appartementen gebouwd, we schrokken ons in 2005 kapot

http://www.uploadhouse.co(...)350f75bb27ef1a00.jpg

ze zouden ook nog een haven hier bouwen heb ik gehoord, als er mensen in 2006 of 2007 nog daar zijn geweest en hebben foto's van die haven of eventueel vernieuwingen van dit gebouw, stuur maar pm of post ze hier, ben erg nieuwschierig

ik las laatst ook een nieuwsbericht op de FP over beren in bulgarije, heb er in 2005 nog 1 gezien

http://www.uploadhouse.co(...)49a46eebbb591f37.jpg

de mensen die er leven merken heel goed als er noodweer op komst is, we zagen ooit dat ze stoelen en tafels van terras naar binnen brachten, dat was voor het noodweer dat op komst was, ging aardig tekeer toen

voor de mensen die gaan, veel plezier, het is daar niet duur, maar toch ben je bijna zelfde kwijt als bijv. in italie, je hebt eerder de neiging iets te kopen omdat het toch zo goedkoop is

ook is nessebar erg gezellig en niet ver weg als je op sunnybeach zit, daar heb je restaurants waar erg goed te eten valt

verder is het verschil tussen arm en rijk helaas erg goed merkbaar, zie je veel arme mensen in een lada of geen auto, kom je even later een lambourghini tegen

( sorry voor de slechte foto met die beer )

[ Bericht 9% gewijzigd door ZUID-OOST op 09-07-2007 19:29:07 ]
CGmaandag 9 juli 2007 @ 22:10
23-30 juli in appartement Kamelia Gardens
RedGuymaandag 9 juli 2007 @ 22:11
10 over 6 's avonds vliegen dus, en we komen daar dan 10 over 10 aan.
Ach het is niet fijn maar het kon altijd slechter.
ZUID-OOSTmaandag 9 juli 2007 @ 23:53
quote:
Op maandag 9 juli 2007 22:11 schreef RedGuy het volgende:
10 over 6 's avonds vliegen dus, en we komen daar dan 10 over 10 aan.
Ach het is niet fijn maar het kon altijd slechter.
4 uur vliegen? wij vlogen 2uur en 40 min. destijds, 4 uur is wel erg lang, dan zit je onderhand in het oosten van turkije
moemoedinsdag 10 juli 2007 @ 00:01
quote:
Op maandag 9 juli 2007 23:53 schreef ZUID-OOST het volgende:

[..]

4 uur vliegen? wij vlogen 2uur en 40 min. destijds, 4 uur is wel erg lang, dan zit je onderhand in het oosten van turkije
Zal wel met het tijdsverschil te maken hebben.
partyyboyydinsdag 10 juli 2007 @ 14:11
quote:
Op maandag 9 juli 2007 23:53 schreef ZUID-OOST het volgende:

[..]

4 uur vliegen? wij vlogen 2uur en 40 min. destijds, 4 uur is wel erg lang, dan zit je onderhand in het oosten van turkije
yvette1982zaterdag 14 juli 2007 @ 18:12
Vorig jaar gingen wij ook nog wel is naar een kroegje die dicht bij de iceberg zat. Daar betaalde je 50 cent voor een halve liter bier. Het zuipen is daar zo goedkoop gewoon, net als de kleding. Dit jaar neem ik een lege koffer mee.
Arnhemunitedzondag 15 juli 2007 @ 20:09
Morgen om 20:55 naar sunny beach, helemaal loooooooooos!!!!!!
TilburgCasualzondag 15 juli 2007 @ 21:47
Jezus zeg nog 15 dagen wachten
Volgende week krijgen we te horen via beachmasters was de vertrektijden zijn van de vlucht.
Ik hoor tijden varierend van vertrek 6 uur smorgens en 8 uur savonds .
Weet iemand wat de vertrektijden van beachmasters zijn naar Bulgarije?
Bullebakzondag 15 juli 2007 @ 21:52
Geen idee, wij hebben niet bij Beachmasters geboekt, maar we vertrekken 04:00 uur in de nacht. Wheheh pwnage.
BramKVOzondag 15 juli 2007 @ 22:21
ik wil teruuuuuuuuuuug
RedGuyzondag 15 juli 2007 @ 23:45
quote:
Op zondag 15 juli 2007 22:21 schreef BramKVO het volgende:
ik wil teruuuuuuuuuuug
Positief dus? Hoeveel geld heb je uitgegeven?
moemoemaandag 16 juli 2007 @ 02:01
Ik ga 13 augustus 2 weekjes naar Sunnybeach .
RedGuymaandag 16 juli 2007 @ 07:51
Ik vlieg vanavond.
BramKVOmaandag 16 juli 2007 @ 08:57
quote:
Op zondag 15 juli 2007 23:45 schreef RedGuy het volgende:

[..]

Positief dus? Hoeveel geld heb je uitgegeven?
goh hoeveel geld heb je uitgegeven ... De reis kostte 700 euro voor 12 dagen all inclusive. Op zich niet nodig in Bulgarije, maar een HP was maar iets goedkoper en all in is best makkelijk, zeker qua drank. Want eten hebben we uiteindelijk vaak op restaurant gedaan. Aan uitgaan alleen gaf ik zo'n 30 euro per avond uit gemiddeld. En dan heb je al héél wat gedronken, zeker als je eerst in je all in drinkt ... Een aanrader is de Fenix Bar : 6 leva (3 euro) voor een cocktail, en je krijgt er gewoon de ganse nacht een tweede bij (dus feitelijk 1,5 euro voor een cocktail !). Een 1/2 liter Stella Artois was er 1 euro dacht ik. Tevens is het een leuk cafe, waar veel Scandinaviers, Duitsers en Oostenrijkers op de tafels staan te dansen ... Ok, elke dag wel dezelfde nr's die je hoort voorbijkomen, maar dat heeft net z'n charme op reis vind ik ... Afzakken deden wij in discotheek Lazur mét buitenzwembad. Kortom, een toptijd gehad in Sunny Beach ! Uitgaan is er niet zo immens als in een Lloret of Chersonissos (alhoewel dat wel begint te komen) maar het is wel 3 keer goedkoper en gezelliger vind ik.
CGmaandag 16 juli 2007 @ 20:38
quote:
Op maandag 9 juli 2007 22:11 schreef RedGuy het volgende:
10 over 6 's avonds vliegen dus, en we komen daar dan 10 over 10 aan.
Ach het is niet fijn maar het kon altijd slechter.
Ga je ook de 23e ofzo? Ik heb precies dezelfde tijden als jou. Dat 4 uur vliegen komt door het tijdsverschil, de vlucht duurt maar zo'n 3 uur. De terugreis heeft ook maar 2 uur verschil tussen vertrek en aankomst...

edit: zie net dat je vanavond al vliegt
Fannetjedinsdag 17 juli 2007 @ 11:33
quote:
Op maandag 16 juli 2007 07:51 schreef RedGuy het volgende:
Ik vlieg vanavond.
En, op tijd vertrokken?

Wij zijn gisterenavond teruggekomen en door noodweer in Amsterdam 20 min later geland en vervolgens nog bijna een uur in het vliegtuig gezeten omdat het grondpersoneel door het onweer niet naar buiten kon om de slurf aan te sluiten. Maar goed, we zijn weer terug.

En het was leuk. Ook erg goedkoop inderdaad. We hebben niet veel van het nachtleven gezien, maar ook eten kon je er heel goedkoop. Een aantal excursies gedaan, waarvan degene naar Plovdiv de beste was (wel een hele tijd in de bus zitten!).
Ons hotel was prima, het weer was perfect. We hebben een heerlijke relax vakantie gehad
Bullebakdinsdag 17 juli 2007 @ 12:33
quote:
Op dinsdag 17 juli 2007 11:33 schreef Fannetje het volgende:

[..]

En, op tijd vertrokken?

Wij zijn gisterenavond teruggekomen en door noodweer in Amsterdam 20 min later geland en vervolgens nog bijna een uur in het vliegtuig gezeten omdat het grondpersoneel door het onweer niet naar buiten kon om de slurf aan te sluiten. Maar goed, we zijn weer terug.

En het was leuk. Ook erg goedkoop inderdaad. We hebben niet veel van het nachtleven gezien, maar ook eten kon je er heel goedkoop. Een aantal excursies gedaan, waarvan degene naar Plovdiv de beste was (wel een hele tijd in de bus zitten!).
Ons hotel was prima, het weer was perfect. We hebben een heerlijke relax vakantie gehad
Veel kwallen op het strand en in het water?
Kabouter_Krulleputdinsdag 17 juli 2007 @ 16:15
Vanochtend teruggekomen. Ook een prima vakantie gehad, leuke kroegen (Iceberg, Flying Dutchman), ondanks de eerder gehoorde verhalen ook prima eten (hoewel bediening vaak slecht), goed hotel.. Helaas alleen enkele minpunten. Zijn op de terugtocht na het stappen een keer goed in elkaar gerost door een stuk of 10 Bulgaren, zijn een aantal keer opgelicht plus bedreigd met wapenstok.

Maargoed, het is ze niet gelukt om mijn vakantie te verpesten. Heb het erg leuk gehad.
partyyboyydinsdag 17 juli 2007 @ 17:20
quote:
Op dinsdag 17 juli 2007 16:15 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Vanochtend teruggekomen. Ook een prima vakantie gehad, leuke kroegen (Iceberg, Flying Dutchman), ondanks de eerder gehoorde verhalen ook prima eten (hoewel bediening vaak slecht), goed hotel.. Helaas alleen enkele minpunten. Zijn op de terugtocht na het stappen een keer goed in elkaar gerost door een stuk of 10 Bulgaren, zijn een aantal keer opgelicht plus bedreigd met wapenstok.

Maargoed, het is ze niet gelukt om mijn vakantie te verpesten. Heb het erg leuk gehad.
Klinkt lekker
Waar was je geweest en wat had je gedaan dan dat je in elkaar was gemept?
Bullebakdinsdag 17 juli 2007 @ 17:21
Gezellig!
Kabouter_Krulleputdinsdag 17 juli 2007 @ 17:31
Wij liepen terug vanuit de Iceberg, zo ergens bij Ole Ole (dus niet de hoofdboulevard), kwam één Bulgaar ons lastig vallen vanuit het niets. Toen een van ons 'fuck off' zei sloeg die gast hem gelijk voor z'n smoel en kwamen er vanachter een hoog hek een hele groep Bulgaren op ons afgerend. Toen twee Zweden langs kwamen lopen, kregen die ook ineens klappen. Ik kwam nog goed weg met een flinke buil op m'n voorhoofd (ookal was ik nog steeds duizelig volgende dag), maar 2 anderen moesten naar het ziekenhuis voor hechtingen..

Reisleid(st)ers hadden nog nooit van zoiets gehoord.. Vreemd, want we hebben zelfde verhalen van andere Nederlanders en Engelsen gehoord. Nouja, zoals ik al zei, het is me gelukt om mijn vakantie er niet door te laten verpesten..
partyyboyydinsdag 17 juli 2007 @ 18:12
quote:
Op dinsdag 17 juli 2007 17:31 schreef Kabouter_Krulleput het volgende:
Wij liepen terug vanuit de Iceberg, zo ergens bij Ole Ole (dus niet de hoofdboulevard), kwam één Bulgaar ons lastig vallen vanuit het niets. Toen een van ons 'fuck off' zei sloeg die gast hem gelijk voor z'n smoel en kwamen er vanachter een hoog hek een hele groep Bulgaren op ons afgerend. Toen twee Zweden langs kwamen lopen, kregen die ook ineens klappen. Ik kwam nog goed weg met een flinke buil op m'n voorhoofd (ookal was ik nog steeds duizelig volgende dag), maar 2 anderen moesten naar het ziekenhuis voor hechtingen..

Reisleid(st)ers hadden nog nooit van zoiets gehoord.. Vreemd, want we hebben zelfde verhalen van andere Nederlanders en Engelsen gehoord. Nouja, zoals ik al zei, het is me gelukt om mijn vakantie er niet door te laten verpesten..
Gaat dit over jullie doen?

"Bulgaarse knokploegjes; Oppassen voor die lui. Ik sprak een paar gasten uit Nijmegen. Ze waren dacht ik met z'n vieren en werden aangesproken door een bulgaar, of ze alles even af willen geven. Dat deden ze niet en vervolgens springen er een stuk of 8 burgaren vanachter een muurtje en begonnen ze in elkaar te rossen. Gevolg dat een maatje van hun de rest van de vakantie door een rietje kon drinken en alle spullen weg. "


http://partyflock.nl/topic/924507/PAGE/41.html
BramKVOdinsdag 17 juli 2007 @ 18:13
Ik ben twee maal in Sunny Beach geweest en heb ook nooit dergelijke zaken meegemaakt. je ziet er sowieso weinig Bulgaren, behalve het personeel.
Fannetjedinsdag 17 juli 2007 @ 18:36
Dat klinkt niet best!

Ik heb gelukkig helemaal geen agressie gezien, heb me de hele vakantie veilig gevoeld.
Kabouter_Krulleputdinsdag 17 juli 2007 @ 19:08
quote:
Op dinsdag 17 juli 2007 18:12 schreef partyyboyy het volgende:

[..]

Gaat dit over jullie doen?

"Bulgaarse knokploegjes; Oppassen voor die lui. Ik sprak een paar gasten uit Nijmegen. Ze waren dacht ik met z'n vieren en werden aangesproken door een bulgaar, of ze alles even af willen geven. Dat deden ze niet en vervolgens springen er een stuk of 8 burgaren vanachter een muurtje en begonnen ze in elkaar te rossen. Gevolg dat een maatje van hun de rest van de vakantie door een rietje kon drinken en alle spullen weg. "


http://partyflock.nl/topic/924507/PAGE/41.html
Dat zijn wij inderdaad. Hoewel het niet helemaal klopt. We zijn niet beroofd, gelukkig niet.
Bullebakwoensdag 18 juli 2007 @ 13:08
Ach, zal niet anders zijn dan in Amsterdam, of elke andere uitgaansstad. Overal heb je de kans terecht te komen in een knokpartij.

So be it.
Kabouter_Krulleputwoensdag 18 juli 2007 @ 15:14
Dat is inderdaad waar. Vind het dan ook jammer dat er dan gelijk mensen zijn die de Bulgaren als kutvolk bestempelen.
BramKVOwoensdag 18 juli 2007 @ 17:06
Het is wel een feit dat vele Bulgaren daar de toeristen proberen geld af te troggelen of gewoonweg onvriendelijk en lui zijn. Dat geldt niet voor iedereen maar wel voor een meerderheid.
Kabouter_Krulleputwoensdag 18 juli 2007 @ 17:14
Dat is bij ons helaas ook te vaak voorgekomen. Moeten nog een hoop leren daar, bijvoorbeeld van de Turken in Marmaris en Gümbet.

Hotelmedewerkers bij ons waren trouwens wel relaxed. Vonden het bijvoorbeeld niet erg dat we 's nachts al skinnydippend champagne dronken in het zwembad
Bullebakwoensdag 18 juli 2007 @ 17:16
Wij hebben geen all-inclusive daar, in de supermarkt kost een tray bier helemaal geen reet denk?
BramKVOwoensdag 18 juli 2007 @ 18:10
je kan daar gewoon spotgoedkoop cocktails gaan drinken overal waar je maar wil ...
Fannetjewoensdag 18 juli 2007 @ 18:47
En in de supermarkt koop je een biertje voor 1-1,5 leva.
CGdonderdag 19 juli 2007 @ 11:45
Kun je eigenlijk nog veel met euro's betalen daaro?
Fannetjedonderdag 19 juli 2007 @ 12:54
Ik heb het nergens gezien, maar wisselen is heel makkelijk hoor. Veel makkelijker ook dan pinnen, want pinautomaten zitten nu niet bepaald op iedere hoek van de straat.
TilburgCasualdonderdag 19 juli 2007 @ 22:46
nog 11 dagen!
maandag 30 juli vliegen om 18:10
BramKVOdonderdag 19 juli 2007 @ 23:25
quote:
Op donderdag 19 juli 2007 12:54 schreef Fannetje het volgende:
Ik heb het nergens gezien, maar wisselen is heel makkelijk hoor. Veel makkelijker ook dan pinnen, want pinautomaten zitten nu niet bepaald op iedere hoek van de straat.
in Nessebar had je zelfs procentueel gezien veel meer bankautomaten dan in SB.
Bananenmanvrijdag 20 juli 2007 @ 06:08
Nou, ook weer thuis gekomen net. Eerst 3 dagen in hotel Royal Beach Barcélo gezeten (5 sterren), de rest van de vakantie in Majestic (4 sterren). Ook niet mis. Genoten van het weer en van de prijzen, eten en drinken kost geen reet. Er zijn behoorlijk wat Mojito's gedronken deze vakantie

Uitgaan vond ik geen hol aan. Twee leuke tenten die superver uit elkaar liggen. Daar mag nog wel wat aan gedaan worden
partyyboyyvrijdag 20 juli 2007 @ 09:58
quote:
Op donderdag 19 juli 2007 22:46 schreef TilburgCasual het volgende:
nog 11 dagen!
maandag 30 juli vliegen om 18:10
Ik ook, maar dan 2,5 later
Naar GoldenSands.
Fannetjevrijdag 20 juli 2007 @ 10:01
quote:
Op donderdag 19 juli 2007 23:25 schreef BramKVO het volgende:

[..]

in Nessebar had je zelfs procentueel gezien veel meer bankautomaten dan in SB.
Klopt. En in Varna en Burgas waren er ook veel, maar in Sunny Beach zelf vond ik ze erg schaars. Er stonden ook altijd rijen voor.
BramKVOvrijdag 20 juli 2007 @ 10:21
quote:
Op vrijdag 20 juli 2007 06:08 schreef Bananenman het volgende:

Uitgaan vond ik geen hol aan. Twee leuke tenten die superver uit elkaar liggen. Daar mag nog wel wat aan gedaan worden
ach komaan zeg. Amuseer jij je enkel in discotheken ofzo? Wij zaten altijd eerst in de bars Fenix, Las Palmas of soms es Sunny Dreams, en daarna gingen we naar Lazur. Wij vonden het uitgaan allemaal top !
yvette1982zaterdag 21 juli 2007 @ 11:22
De Las Palmas was ook onze favoriete kroeg voor we los gingen.
Ik had nooit problemen met pinnen, vlak bij ons hotel was een pinautomaat, daar was het ook nooit druk.
Kabouter_Krulleputzaterdag 21 juli 2007 @ 12:52
Vond het uitgaan er ook leuk. Maar van grote discotheken hou ik niet. Lazur vond ik echt niks. Ben vooral in de Iceberg en de Flying Dutchman geweest.
RedGuydinsdag 24 juli 2007 @ 00:28
Vandaag terug en vond het super. Lazur was tof maar Orange ook, en heel veel barretjes/clubs vond ik ook erg tof, Escape bijvoorbeeld of Beach Bar Mania.

Het is echt goedkoop, schrok echt hoe weinig geld ik heb opgemaakt, en ik was elke dag goed dronken.
moemoedinsdag 24 juli 2007 @ 00:31
quote:
Op dinsdag 24 juli 2007 00:28 schreef RedGuy het volgende:
Vandaag terug en vond het super. Lazur was tof maar Orange ook, en heel veel barretjes/clubs vond ik ook erg tof, Escape bijvoorbeeld of Beach Bar Mania.

Het is echt goedkoop, schrok echt hoe weinig geld ik heb opgemaakt, en ik was elke dag goed dronken.
Hoe lang ben je geweest? En hoeveel geld heb je opgemaakt? Als ik vragen mag .
RedGuydinsdag 24 juli 2007 @ 17:48
quote:
Op dinsdag 24 juli 2007 00:31 schreef moemoe het volgende:

[..]

Hoe lang ben je geweest? En hoeveel geld heb je opgemaakt? Als ik vragen mag .
8 dagen en ik pinde 6 dagen lang elke dag 100 leva, die andere twee dagen waren korter door vliegtijden dus daar maar 50 leva. Dus 350 euro ongeveer. En daar kun je echt veel van doen.
Fannetjedinsdag 24 juli 2007 @ 17:52
Voor een week vind ik dat vrij veel hoor.

Wij hebben vrij veel excursies gemaakt, waren er 12 dagen, maar nog geen 300 euro pp uitgegeven. Ik moet er wel bij zeggen dat wij 's-avonds niet gingen stappen.
BramKVOdinsdag 24 juli 2007 @ 18:06
Als je niet ging stappen, kun je het niet echt vergelijken hé. Ik denk dat ik zo'n 400 euro kwijt was op 12 dagen.
Fannetjedinsdag 24 juli 2007 @ 18:12
Nou ja, excursies zijn ook niet goedkoop hoor en wij dronken vaak 's-avonds nog wel wat in het hotel. Maar goed, inderdaad een vreemde vergelijking, ik geef het toe.

Ik vind 50 euro per dag gewoon nog best veel, eten kon je al voor zo'n 5 euro...
RedGuydinsdag 24 juli 2007 @ 19:48
Ja maar wij zuipen vrij veel. .

Maar het is echt heel goedkoop, tijdens een Happy Hour heb ik voor 20 drankjes omgerekend 15 euro betaald (30 leva). Dat is toch niet normaal meer. .

Enige nadeel vond ik de vele proppers voor restauranten, die erg vervelend waren, en de hoeren/zigeuners, die gewoon naar je toe lopen met de vraag of je sex wil, maar je uiteindelijk beroven met allemaal gasten met wapens. Die trouwens op elke hoek te koop zijn, van messen tot boksbeugels en zelfs stunguns van 1000 volt.
Camplodinsdag 24 juli 2007 @ 21:45
Net thuis.

Morgen uitgebreid verslag ga nu TV kijken zo gaar als een kroket.

Overigens mensen die in Flying Dutchman hebben gezeten lach ik hard uit

Zoveel beters daar!
Fathomwoensdag 25 juli 2007 @ 16:03
Hoe lang is het vliegen?
Bananenmanwoensdag 25 juli 2007 @ 16:34
2,5 uur ongeveer.
Fathomwoensdag 25 juli 2007 @ 16:52
2.5 maar:D:D

WOET! WOET!

Ik haat vliegen
Fannetjewoensdag 25 juli 2007 @ 17:12
quote:
Op dinsdag 24 juli 2007 21:45 schreef Camplo het volgende:

Overigens mensen die in Flying Dutchman hebben gezeten lach ik hard uit

Zoveel beters daar!
Hoeweet je dat? Dan moet je er toch zelf ook geweest zijn?

Ik ben daar drie keer geweest, één keer om Formule 1 te kijken en 2 x om te lunchen. Vond het een prima tent! Lekkere carpaccio
Camplowoensdag 25 juli 2007 @ 19:21
Zo ben ik weer (wakker ).

Fucking brute tijd gehad in Sunny Beach.
2,5 uurtjes vliegen maar maat wat een paupervliegveld is het daar in Bourgas. Staan we 150m van de entrance hall af, worden we verzocht een snikhete bus in te gaan. Na 10 min rijdt die bus eindelijk weg en brengt ons...juist...150 m verder VOOR de entrance hall. Op 2 bejaarden na was iedereen sterk genoeg dat stukkie ff te lopen met de handbagage en al maar nee wij moesten met een busje .

Hotel was wel chill, alhoewel het in Sunny Beach mooi is, is alles wat er meteen buiten ligt pover en armoedig. Enige baal van Hotel was geen airconditioning en geen koelkast (Glarus Beach). Maarja airconditioning was vooral de eerste dag een schok daarna bleek dat je die absoluut niet nodig had want zodra we op onze kamer waren kon balkon open en was de zon al pleite voor de rest waren we toch buiten.

Uitgaan was er wel relaxed al moet je je niet die pokke night clubs in laten praten. (voor iedereen die er al geweest is: sexyyyy timeeeee ). Wij zijn er 2x naar binnen gegaan. Eerste keer gingen we daar mooi zitten kwam zo'n gast of we wat moesten drinken. Wij waren net klaar van happy hour (2 cocktails à 250ml voor 3 euro in totaal) Wij dat weigeren, kwam die gast (uit Playboy naast Disco Orange) meteen naar ons toe van 'Get the fuck out now'. Dus wij ff zeggen dat ie niet zo moest zeiken maar we gingen echt wel wat bestellen maar niet na 10 sec al, en dat hadden we beter niet kunnen doen. Die Fritz meteen helemaal trippen en flippen en schelden en hij zag er best breed uit dus toen maar snel gegaan.
Keer erna paar dagen later naar Relax geweest tegenover Barcelo ( ) en toen werd ons door die gast verzekerd dat we wel ff konden zitten zonder trouble.
Wij mooi naar binnen meteen kwam er een hoer op schoot zitten en dat was dan een 'lapdance' en je was 10 leva armer (5 euro). En toen moest je drinken bestellen anders mocht je eruit. Maat van me zwaar pissed verhaal gaan halen bij die 'propper' en die deed of ie van niks wist. M'n maat tikte hem vrij lomp aan en toen schrok onze vriend wel. Liep ie met ons zo'n lokaal café in en gaf ie ons 3 whisky-cola dus dat was opzich wel netjes.


Ohja voor de geinteresseerden. De prijzen van de sletten in de nachtclubs (dus niet de straathoeren die je beroven en in elkaar laten rossen door 4 kerels op da beach):

- lapdance = 10 leva (+/- 5 euro)
- private striptease = 20 leva (+/- 10 euro)
- handjob = 40 leva (+/- 20 euro)
- blowjob = 80 leva (+/- 40 euro)
- full sex 1 hour = 100 leva (+/- 50 euro) en dan moet je wel zelf condoom meenemen zo'n zweed is in elkaar geslagen door een uitsmijter omdat hij dacht dat zij wel condooms hadden en toen dat niet het geval was mocht ie niks maar z'n geld was ie mooi kwijt
Overigens werd er door verschillende mensen wel gewaarschuwd dat lang niet alle meiden 18 waren en als je betrapt wordt hang je dus mocht je plannen hebben be advised .


Disco's waren de meeste wel tof zolang ze maar niet echt aan het strand lagen (op Lazur na). Lazur is echter zwaar overhyped en het was er tering druk. Wel gezellig maar qua dansen etc bijna 0,0 mogelijkheden en zodra er blond te zien was op de dansvloer kwam iedereen (jongens!!!) er als een motherfucker op af. XL was opzich wel een vette tent niet al te groot maar pas laat op gang. Prijzen in disco ongeveer 3,00 leva voor 330 ml bier (flesje) en 4,00 leva voor 500 ml (1,50 en 2 euro omgerekend). Voor het gemak van de rest van verhaal: Lev / 2 = Euro prijs.

Best cheap en de hoeveelheid ook zeker 2x zoveel als je in de standaard NL kroeg/discotheek krijgt.

Disco Orange was onze grote favoriet voornamelijk vanwege de grote hoeveelheid R&B en de mogelijkheid lekker buiten te zitten, waar we heeeel veel mensen gesproken hebben.
Flying Dutchman zijn we 1x doorheengelopen s'avonds maar veel te groot Salou gehalte dus daar maar weer snel weg.
Zweden en Scandinaviërs in het algemeen zijn wel een groot arrogant tyfus volk. Tegen geen enkele persoon op 2 zatte zweden na echt fatsoenlijk wat kunnen zeggen of mee praten want ze kijken 1x en kijken dan meteen weg en zeggen niks terug. Blergh
Groep Nederlanders die in Palm Court zaten hadden flink ruzie met wat Zweden gehad in XL en er een paar tegen de grond geslagen (hetgeen betekent dat je hard moet rennen).
Engelse wijven zijn trouwens echt compleet gestoord met uitgaan en drinken allemaal teveel maar dat was al bekend

Enige wat je moet doen in Bulgarije is alles wat duur is thuislaten en cashgeld meenemen VOORDAT je gaat stappen (goede inschatting maken is wel vereist). En vermijd de promenade en het strand s'avonds.

Uit eten heeft ons geen enkele keer meer gekost dan 24 euro (met 3 man). Erg goede mexicaan in de hoofdstraat is Mamacita's. Blijf daar wel van de HOT CHICKEN af want die is zo fucking heet dat je echt je bek verbrand. Ontbijt was erg goed bij Steak House Eagle. The Castle heeft veruit de lekkerste Pizza's (naast Chaika Beach Hotel).

Hier wat foto's:

Menu kaart van ons Hotel in de Happy hour (buy 1 get 2) met de leva prijzen erachter


De Cocktails die ik kreeg (Golden Lady) in dit geval (2 stuks voor 3,75 euro )


English Breakfast in SteakHouse Eagle (bij Barcelo tegenover) voor 6.00 leva (3 euro)


Swedish Breakfast voor 3 euro:


Disco Orange:
BramKVOwoensdag 25 juli 2007 @ 20:24
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 19:21 schreef Camplo het volgende:

Zweden en Scandinaviërs in het algemeen zijn wel een groot arrogant tyfus volk. Tegen geen enkele persoon op 2 zatte zweden na echt fatsoenlijk wat kunnen zeggen of mee praten want ze kijken 1x en kijken dan meteen weg en zeggen niks terug. Blergh
wij zijn dan toch niet de enigen (en nog veel mensen die dit vinden) die dat denken. Al zijn het voornamelijk de Zweden hoor, Denen en Noren zijn veel toegankelijker.
Oja, een maat van mij heeft 30 leva betaald voor een lapdance en ie kreeg dan nog niks te zien ook
Bananenmanwoensdag 25 juli 2007 @ 20:28
Die die je neerzet bij Barcelo is wel terecht, daar heb ik namelijk de eerste 3 nachten gezeten omdat m'n eigen hotel overgeboekt was. Wat een tophotel was dat zeg
Bullebakwoensdag 25 juli 2007 @ 20:45
Lees nu alweer dat er van onze groep ook aardig wat gasten genaaid gaan worden in die foute tenten Die houden zich never nooit in in stomdronken toestand

Ach levert alleen maar mooie verhalen op

Nog 13 dagen
BramKVOwoensdag 25 juli 2007 @ 21:00
Ik raad trouwens toch de Fenix bar en Las Palmas bar aan om in te drinken. Leuke, gezellige sfeer, spotgoedkope drank (6 leva voor een cocktail en je krijgt er gans de nacht twee, dus komt op anderhalve euro voor een cocktail), foute, maar wel partymuziek. Daarna afzakken naar Lazur dat amper 500 meter verder ligt.
Kabouter_Krulleputwoensdag 25 juli 2007 @ 21:18
Hmm, heb dat niet gehad met de Zweden. Met een paar lui gepraat wel geloof ik. Noren lijken idd alleen wat aardiger. Er is regelmatig in het Scandinavisch tegen me aangeluld, één Noor bleef maar Noors tegen me praten, ookal had ik al gezegd Nederlands te zijn

En de Flying Dutchman vind ik dan weer een stuk leuker dan de Orange, daar hield ik het maar een kwartier vol. Hou niet van discotheken, en helemaal niet van die R&B-tenten. Smaak he. Geef je wel gelijk dat het er in de FD nog wel eens triest aan toe ging, jonger publiek ook. Vond de Iceberg dan ook veruit het leukst.
Camplowoensdag 25 juli 2007 @ 21:44
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 20:28 schreef Bananenman het volgende:
Die die je neerzet bij Barcelo is wel terecht, daar heb ik namelijk de eerste 3 nachten gezeten omdat m'n eigen hotel overgeboekt was. Wat een tophotel was dat zeg
WTF... gasten waar we mee hebben gepraat zeiden dat ook. Maar dat waren Brabanders.
Had je brabanders bij je groep? Of was er massaal overgeboekt in zo'n ander hotel?

Hoorden we van best veel mensen dat er overboekingen waren.

Barcélo was echt zo supergeil hotel. Zwembad daar was wel superchill of niet? Maar toch best duur denk ik zo
Bananenmanwoensdag 25 juli 2007 @ 21:59
quote:
Op woensdag 25 juli 2007 21:44 schreef Camplo het volgende:

[..]

WTF... gasten waar we mee hebben gepraat zeiden dat ook. Maar dat waren Brabanders.
Had je brabanders bij je groep? Of was er massaal overgeboekt in zo'n ander hotel?

Hoorden we van best veel mensen dat er overboekingen waren.

Barcélo was echt zo supergeil hotel. Zwembad daar was wel superchill of niet? Maar toch best duur denk ik zo
Ik had (gelukkig) geen Brabo's mee. Maar iedereen die in hotel Majestic zat rond mijn periode werd overgeplaatst naar Barcélo, ik denk in totaal een groep van zo'n 25 man. Toen we dat bij aankomst hoorden waren we heel verontwaardigd, toen we aankwamen in Barcélo was die verontwaardiging wel opgehouden

Zwembad was inderdaad perfect. Maar sowieso straalde dat hele hotel luxe uit, een vriend van me heeft een keer geklaagd omdat er te weinig prik in z'n cola zat ( ) en toen kwam meteen de manager van het restaurant van Barcélo z'n verontschuldigingen aanbieden. Ze doen daar echt gigantisch veel moeite voor je als gast, die medewerkers rennen en vliegen ook als een stel gekken de hele dag Ik had het even opgezocht, en 4 dagen Barcélo was even duur als mijn complete 12 dagen durende vakantie (¤850 of zo). Dus hoe graag ik het ook wil, ik denk niet dat er volgend jaar een compleet verblijf in Barcélo in zit
Camplodonderdag 26 juli 2007 @ 14:18
Hahaha jah maar als je in Majestic zat dan zat je ook best goed. Oogde van de buitenkant ook prachtig.
Echt de 1e avond waren we de kant van Majestic opgelopen, op zoek naar Lazur ( ) bleek die de volledige andere kant op te liggen.

Lag Majestic niet een beetje afgelegen? Dat was ons enige nadeel bij het kiezen van hotel. Wel een stuk mooier dan Glarus Beach waar wij zaten man . Ernaast lag ook nog zo'n paleisje hoe heette dat ook weer?
Mij mogen ze ook wel overboeken volgend jaar en in Barcélo zetten
Bananenmandonderdag 26 juli 2007 @ 14:35
Majestic was ook wel top ja, alleen omdat we nu in Barcélo hadden gezeten viel het wat tegen, vooral het eten was echt minder in Majestic. Verder wel top hotel ook. Inderdaad wat afgelegen en helemaal aan het einde, maar ik ben toch altijd met de taxi gegaan omdat dat maar max. 15 Lev kostte altijd.

Dat paleisje ernaast heette Victoria Palace Dat hotel was helemaal knetter inderdaad.
Camplodonderdag 26 juli 2007 @ 19:01
Ben blij dat je eten iets minder was dan in Barcélo. Wij hadden echt kots eten in het hotel en na 1 dag zijn we niet meer in ons eigen hotel wezen eten.
yvette1982vrijdag 27 juli 2007 @ 17:26
quote:
Op dinsdag 24 juli 2007 21:45 schreef Camplo het volgende:
Net thuis.

Morgen uitgebreid verslag ga nu TV kijken zo gaar als een kroket.

Overigens mensen die in Flying Dutchman hebben gezeten lach ik hard uit

Zoveel beters daar!
Wat is er mis met die tent?
Dat zal vast een nieuwe tent zijn, vorig jaar heb ik er niks over gehoord of gezien.

is er iemand wel is bij de XL geweest? Die club moet vol zitten met geile meiden die makkelijk te pakken zijn. Helaas ben ik bezet en zal ik dus alleen maar moeten kijken.
yvette1982vrijdag 27 juli 2007 @ 17:34
Ik hoor veel negatieve verhalen over de hoeren op de boulevard en in het strand. Vorig jaar was dat allemaal positief. Het zijn leuke gezellige meiden, en ze doen voor heel weinig geld gewoon hun werk. En vaak zijn ze nog erg lekker ook.

Ik heb dus niks meegemaakt van berovingen of gasten die je in elkaar meppen. Is dat iets van dit jaar, of zijn het gewoon fabels? Mensen geloven al snel dat soort verhalen en vertellen het gewoon door. Dus mijn vraag is of iemand het echt zelf heeft meegemaakt of gezien daar?

Zijn er nog meer fokkers die na het stappen wel is naar de boulevard gingen voor een geil hoertje. Mijn vrienden en ik deden het zeer regelmatig.
BramKVOvrijdag 27 juli 2007 @ 18:10
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 17:26 schreef yvette1982 het volgende:

[..]


is er iemand wel is bij de XL geweest? Die club moet vol zitten met geile meiden die makkelijk te pakken zijn.
niet meer of niet minder dan ergens anders hoor.
BramKVOvrijdag 27 juli 2007 @ 18:11
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 17:34 schreef yvette1982 het volgende:
Ik hoor veel negatieve verhalen over de hoeren op de boulevard en in het strand. Vorig jaar was dat allemaal positief. Het zijn leuke gezellige meiden, en ze doen voor heel weinig geld gewoon hun werk. En vaak zijn ze nog erg lekker ook.


Zijn er nog meer fokkers die na het stappen wel is naar de boulevard gingen voor een geil hoertje. Mijn vrienden en ik deden het zeer regelmatig.
jezus kerel, ga dan toch naar zo'n bar. Daar heb je tenminste nog een lekkere. Ik denk dat je zwaar aan het zwanzen bent trouwens, want die straathoeren waren zo lelijk en zo agressief als de pest.
TilburgCasualvrijdag 27 juli 2007 @ 20:57
Beachmasters
3 dagen van te voren te horen krijgen dat het appartement Kamelia Garden is overboekt.
Optie gekregen op een ander appartement genaamd Sun Village. Ziet er niet verkeerd uit is misschien zelfs nog wel beter , maar toch.
Kabouter_Krulleputzaterdag 28 juli 2007 @ 01:27
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 17:34 schreef yvette1982 het volgende:

Ik heb dus niks meegemaakt van berovingen of gasten die je in elkaar meppen. Is dat iets van dit jaar, of zijn het gewoon fabels?
Lees even het topic door..
Camplozaterdag 28 juli 2007 @ 01:42
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 17:26 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

Wat is er mis met die tent?
Dat zal vast een nieuwe tent zijn, vorig jaar heb ik er niks over gehoord of gezien.

is er iemand wel is bij de XL geweest? Die club moet vol zitten met geile meiden die makkelijk te pakken zijn. Helaas ben ik bezet en zal ik dus alleen maar moeten kijken.
Flying Dutchman is hetzelfde als een lokale hooischuur in Overijssel ofzo alleen dan aan de Promenade en is het weer er mooi.
Geen disco ofzo gewoon een soort hangout plek voor NL volk. Niks te doen voor de rest. En snel uitgestorven 's avonds.
Camplozaterdag 28 juli 2007 @ 01:44
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 17:34 schreef yvette1982 het volgende:
Ik hoor veel negatieve verhalen over de hoeren op de boulevard en in het strand. Vorig jaar was dat allemaal positief. Het zijn leuke gezellige meiden, en ze doen voor heel weinig geld gewoon hun werk. En vaak zijn ze nog erg lekker ook.

Ik heb dus niks meegemaakt van berovingen of gasten die je in elkaar meppen. Is dat iets van dit jaar, of zijn het gewoon fabels? Mensen geloven al snel dat soort verhalen en vertellen het gewoon door. Dus mijn vraag is of iemand het echt zelf heeft meegemaakt of gezien daar?

Zijn er nog meer fokkers die na het stappen wel is naar de boulevard gingen voor een geil hoertje. Mijn vrienden en ik deden het zeer regelmatig.
Zelf meegemaakt:
- Ze komen naar me toe en knijpen 2 tot 3 x in mn lul/zak.
- Ze graaien aan me.
- Ze reageren bitchig.

Gehoord en gezien:
- Hoer gemept
- Gestolen zooi
- In elkaar geslagen.
- Zoek contact met een groepje Amsterdammers. Daar kreeg er 1 op het strand pistool tegen z'n hoofd hebben ze halve telefoon beelden van dus hopelijk zit die gasten op Fok en kan ie het posten.

Dat jij na het stappen overigens naar de hoeren ging, getuigt al van het feit dat je een relkloon bent overigens. Maar dat zie ik nu pas. En neem ook echt niet meer de moeite op backspace te drukken zucht.
Camplozaterdag 28 juli 2007 @ 01:45
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 18:11 schreef BramKVO het volgende:

[..]

jezus kerel, ga dan toch naar zo'n bar. Daar heb je tenminste nog een lekkere. Ik denk dat je zwaar aan het zwanzen bent trouwens, want die straathoeren waren zo lelijk en zo agressief als de pest.
Hey iemand die in tegenstelling tot yvette1982 wèl in Bulgarije is geweest
yvette1982zaterdag 28 juli 2007 @ 10:11
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 18:11 schreef BramKVO het volgende:

[..]

jezus kerel, ga dan toch naar zo'n bar. Daar heb je tenminste nog een lekkere. Ik denk dat je zwaar aan het zwanzen bent trouwens, want die straathoeren waren zo lelijk en zo agressief als de pest.
In die tenten zijn we ook geweest, ik kan me la Red nog wel herinneren.
En ik scoorde ook nog wel een lekkere Zweedse, net als een andere vriend van me. Maar 3 andere vrienden moesten er echt steeds voor betalen. De hoeren op straat zijn idd niet zo mooi en dat zijn ook soort zigeuners, maar je hebt een hoop hoeren op ee kruispunt op de boulevard en daar zitten echt hele mooie bij. R. D. uit M. heeft daar zelfs een keer 30 leva betaald voor een mooie hoer. Voor dat land erg veel geld, maar hij vond het absoluut waard.
Camplozaterdag 28 juli 2007 @ 10:50
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 10:11 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

In die tenten zijn we ook geweest, ik kan me la Red nog wel herinneren.
En ik scoorde ook nog wel een lekkere Zweedse, net als een andere vriend van me. Maar 3 andere vrienden moesten er echt steeds voor betalen. De hoeren op straat zijn idd niet zo mooi en dat zijn ook soort zigeuners, maar je hebt een hoop hoeren op ee kruispunt op de boulevard en daar zitten echt hele mooie bij. R. D. uit M. heeft daar zelfs een keer 30 leva betaald voor een mooie hoer. Voor dat land erg veel geld, maar hij vond het absoluut waard.
K.P. uit B. betaalde maar 25 leva voor een hoer.
Fathomzaterdag 28 juli 2007 @ 16:31
Zijn er ook nog andere dingen of alleen hoeren
Bullebakzaterdag 28 juli 2007 @ 16:33
Indd zeg, jezus fukking christ

Hoerenlopers
partyyboyyzaterdag 28 juli 2007 @ 16:34
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 16:31 schreef Fathom het volgende:
Zijn er ook nog andere dingen of alleen hoeren
ja idd

Ik ga maandag maar t is te hopen
yvette1982zaterdag 28 juli 2007 @ 17:14
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 16:34 schreef partyyboyy het volgende:

[..]

ja idd

Ik ga maandag maar t is te hopen
Wees niet bang, er zijn er genoeg.
In de straten heb je een hoop zigeuners lopen, al zijn die wel een stuk minder.
Je moet bij de boulevard zijn, ze staan allemaal op 1 plek, dan kan je een leuke uitkiezen.
Fathommaandag 30 juli 2007 @ 14:31
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 16:33 schreef Bullebak het volgende:
Indd zeg, jezus fukking christ

Hoerenlopers
Het is vrij triest allemaal ja...
BramKVOmaandag 30 juli 2007 @ 14:38
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 17:14 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

Wees niet bang, er zijn er genoeg.
In de straten heb je een hoop zigeuners lopen, al zijn die wel een stuk minder.
Je moet bij de boulevard zijn, ze staan allemaal op 1 plek, dan kan je een leuke uitkiezen.
kappen aub ...
Camplomaandag 30 juli 2007 @ 15:28
quote:
Op zaterdag 28 juli 2007 16:31 schreef Fathom het volgende:
Zijn er ook nog andere dingen of alleen hoeren
Ik maakte dan ook maar een grap
JamesDeanmaandag 30 juli 2007 @ 17:55
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 20:57 schreef TilburgCasual het volgende:
Beachmasters
3 dagen van te voren te horen krijgen dat het appartement Kamelia Garden is overboekt.
Optie gekregen op een ander appartement genaamd Sun Village. Ziet er niet verkeerd uit is misschien zelfs nog wel beter , maar toch.
Na het lezen van jouw bericht was ik ook beniewd of ons hetzelfde staat te wachten, aangezien wij ook in Kamelia Garden zitten. En jawel ook wij worden overgeplaatst en krijgen dit nu te horen, 3 dagen van te voren. Zit verder van het strand af dan het vorige appartement, ziet er idd wel okey uit. Iemand ervaring met complex Sun Village?
Dos37maandag 30 juli 2007 @ 18:20
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 20:57 schreef TilburgCasual het volgende:
Beachmasters
3 dagen van te voren te horen krijgen dat het appartement Kamelia Garden is overboekt.
Optie gekregen op een ander appartement genaamd Sun Village. Ziet er niet verkeerd uit is misschien zelfs nog wel beter , maar toch.
Hadden wij ook, was verder prima geregeld. Van te voren was ik ook bang dat het een stuk minder was maar het was even goed.
yvette1982maandag 30 juli 2007 @ 19:25
Hoe laat vertrekken jullie? Volgens mij zijn de vliegtijden heel laat of heel vroeg.
Onze heenreis is nog niet bekend. En terug vliegen we op maandag 20 aug. om 23.55
Dos37maandag 30 juli 2007 @ 21:30
Wij zaten vorig jaar in Palm Court
Camplomaandag 30 juli 2007 @ 21:52
quote:
Op maandag 30 juli 2007 21:30 schreef Dos37 het volgende:
Wij zaten vorig jaar in Palm Court
Daar stikt het echt van de Nederlanders.
Superveel Nederlanders die ik gesproken heb zaten in Palm Court of Majestic.
yvette1982zaterdag 4 augustus 2007 @ 10:12
Volgende week maandag om 19.55 vertrek ik naar Sunny beach hotel Victoria.
Bullebakzaterdag 4 augustus 2007 @ 12:20
Dan zie ik je daar
yvette1982zondag 5 augustus 2007 @ 10:05
quote:
Op zaterdag 4 augustus 2007 12:20 schreef Bullebak het volgende:
Dan zie ik je daar
Bij hotel Victoria?
cytherswoensdag 8 augustus 2007 @ 11:20
Ben van 16 juli t/m 30 juli gegaan. Ik zat in het appartementencomplex brava V. Het is een gloednieuw appartementencomplex. De stoelen zaten nog in de verpakking toen we aankwamen. De kamer viel ons 100% mee. 2 airco units die voldoende capaciteit hebben, en een ruime keuken met koelkast, wasmachine, magnetron en een redelijk grote tv.

De mensen die er werken zijn niet super vriendelijk. We kregen geen inventarislijst mee toen we aankwamen en er zat een kutkind van de bewaking de hele tijd proberen geinig te zijn met een stungun bij gasten. En de vader (de kansloze beveiliger) zat er gewoon naar te kijken.

Het eten is overal zeer goedkoop zolang je maar niet OP de boulevard zelf gaat eten, want daar kennen ze de prijzen wel. Djanny, ik hoor daar hier iedereen over praten. Ik ben er zelf 1 keer wezen eten. Er stond gewoon een wachtrij van, zonder te overdrijven, een mannetje of 40. Je gaat toch niet in de wachtrij staan voor een restaurant?!

Met zes man daar wezen eten, één of andere vleesschotel. Alle 6 hadden we direct daarna last van onze buik en iedereen moest naar de wc. NIET GAAN ETEN DUS!
Je kunt beter een stukje verder doorlopen (van de boulevard af) Daar is een houten restaurant, die nog goedkoper is, en veel betere kwaliteit geeft. Een kop kippensoep kost daar bijvoorbeeld 1 lev, wat 0,50 euro cent is!

Het uitgaan viel wel mee. Er zijn 3 grote discotheken in zonnestrand. De Orange, Xl, en de lazur.
De orange draait bijna alleen maar R&B, niets voor mij dus. De Xl draait R&B, commerciele muziek en wat commerciele dance. De lazur draait vooral club. Het is de grootste discotheek met ook de meeste mensen. Een baco kost hier 4,5 lev, wat omgerekend ongeveer 2,25 euro is. Geen geld dus!

Er zijn daar ook veel stripclubs. De 2 bekendste zijn: De Relax en Gogogirls. We zijn 1 keer binnengeweest bij Gogogirls. Het is een armzalige tent. Gewoon niet doen dus.

Heel veel tenten zijn in zonnestrand trouwens van de mafia. Alle Striptenten bijvoorbeeld, maar ook meerdere clubs en restaurants.

Toen we weer naar nederland vertrokken moesten we uiteraard eerst uitchecken bij ons hotel. Let hier op bij Brava V. Ze proberen je hier op te lichten! Je moet 20 borg betalen bij aankomst. Bij het uitchecken loopt iemand van het management met je mee om alles in je kamer te controleren. Volgens hun waren we bestek, glazen, pannen en andere zaken kwijt waarvan wij zeker waren dat dit totaal niet klopte. Je moet bijvoorbeeld voor een verloren glas 5 lev (2,5 euro) betalen. Daarnaast kregen wij de schuld van een kapotgegooide deur waarbij wij totaal niets te maken hadden. We zijn zeer kwaad geworden en zijn gewoon weggelopen bij dat appartement de bus in.

Achteraf gezien: Zeer goed weer gehad, lekker gegeten, goedkoop en veel gezopen (een liter vodka kost 5 euro) en een goede tijd gehad. Zeker voor herhaling vatbaar!
moemoedonderdag 9 augustus 2007 @ 12:43
Maandag vertrek ik!
Fathomdonderdag 9 augustus 2007 @ 13:46
quote:
Op donderdag 9 augustus 2007 12:43 schreef moemoe het volgende:
Maandag vertrek ik!
Ik ook
moemoevrijdag 10 augustus 2007 @ 14:15
quote:
Op donderdag 9 augustus 2007 13:46 schreef Fathom het volgende:

[..]

Ik ook
Oh leuk! Misschien kom ik je wel tegen .
Egolvrijdag 10 augustus 2007 @ 18:30
quote:
Op vrijdag 27 juli 2007 20:57 schreef TilburgCasual het volgende:
Beachmasters
3 dagen van te voren te horen krijgen dat het appartement Kamelia Garden is overboekt.
Optie gekregen op een ander appartement genaamd Sun Village. Ziet er niet verkeerd uit is misschien zelfs nog wel beter , maar toch.
Jij was zeker van die 013 vlag

Sun Village zag er zwaar goed uit, alleen deuren schijnen daar nogal duur te zijn. Na de 2e avond hadden we al een boete te pakken van 200 euro omdat de deur zogenaamd kapot was. Qua tenten is orange wel leuk voor 1 keer maar elke avond heb je daar de zelfde muziek en veel halve gare zweden met een theedoek om hun harses heen

Iceberg was wel een zwaar relaxe tent en meestal zijn we nog helemaal toeter in de flying dutchman belandt.
BramKVOzaterdag 11 augustus 2007 @ 04:11
quote:
Op vrijdag 10 augustus 2007 18:30 schreef Egol het volgende:

[..]

Jij was zeker van die 013 vlag

veel halve gare zweden met een theedoek om hun harses heen
toch opmerkelijk dat haast iedereen die Zweden zo verschrikkelijk fout vindt ... Wat een gaylord volkje zeg ...
Camplozaterdag 11 augustus 2007 @ 10:02
quote:
Op zaterdag 11 augustus 2007 04:11 schreef BramKVO het volgende:

[..]

toch opmerkelijk dat haast iedereen die Zweden zo verschrikkelijk fout vindt ... Wat een gaylord volkje zeg ...
Zijn ze ook!
Egolzaterdag 11 augustus 2007 @ 14:42
quote:
Op zaterdag 11 augustus 2007 04:11 schreef BramKVO het volgende:

[..]

toch opmerkelijk dat haast iedereen die Zweden zo verschrikkelijk fout vindt ... Wat een gaylord volkje zeg ...
De gene die ik daar gezien heb zijn fout ja, in een disco ook, niet ff aantikken om er langs te mogen maar gewoon in de rug douwen. Wel mooi om dan in het Nederlands te gaan flippen tegen zo'n gast
BramKVOzaterdag 11 augustus 2007 @ 21:01
Ik vind het erg dat iedereen hier denkt dat Zweden een relaxt volkje zijn, iedereen die op reis al met Zweden in contact is geweest, kan dat ontkennen ...
Kabouter_Krulleputzondag 12 augustus 2007 @ 04:27
Ik heb genoeg relaxte Zweden gesproken. Maar over het algemeen zijn het wel een stel gaytjes inderdaad.
yvette1982zondag 12 augustus 2007 @ 22:10
quote:
Op donderdag 9 augustus 2007 13:46 schreef Fathom het volgende:

[..]

Ik ook
ik ook.
mits mijn paspoort dan binnen is.
moemoezondag 12 augustus 2007 @ 22:18
quote:
Op zondag 12 augustus 2007 22:10 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

ik ook.
mits mijn paspoort dan binnen is.
Wanneer heb je het aangevraagd dan?
yvette1982maandag 13 augustus 2007 @ 11:28
Vrijdag.
Maar gelukkig was hij vanochtend al klaar, dus ik zit vanavond 19.55 in het vliegtuig met 2 andere hippe hunks en W.N. uit V.
Fathommaandag 13 augustus 2007 @ 13:13
Hoe lang is het eigenlijk vliegen>?
TilburgCasualmaandag 13 augustus 2007 @ 22:33
Was een goede vakantie ja , 15 dagen geweest en lekker goedkoop gezopen.
Gister trouwens nog vastgezeten in de lift van Sun Village om 4 uur snachts met 7 man haha.
Camplodinsdag 14 augustus 2007 @ 10:11
quote:
Op maandag 13 augustus 2007 11:28 schreef yvette1982 het volgende:
Vrijdag.
Maar gelukkig was hij vanochtend al klaar, dus ik zit vanavond 19.55 in het vliegtuig met 2 andere hippe hunks en W.N. uit V.

De nepheid druipt er van af.

[ Bericht 5% gewijzigd door Camplo op 14-08-2007 10:17:08 ]
Fannetjedinsdag 14 augustus 2007 @ 18:10
quote:
Op maandag 13 augustus 2007 13:13 schreef Fathom het volgende:
Hoe lang is het eigenlijk vliegen>?
2,5 tot 3 uur.
TilburgCasualdinsdag 14 augustus 2007 @ 18:25
Je moet wel degelijk oppassen bij het wildplassen daar.
Paar jongeren ook uit Tilburg zijn bedreigd met een doorgeladen pistool door zogenaamde 'security'
Stonden met 3 man te pissen en moesten geld afgeven.
Egoldinsdag 14 augustus 2007 @ 18:52
quote:
Op dinsdag 14 augustus 2007 18:25 schreef TilburgCasual het volgende:
Je moet wel degelijk oppassen bij het wildplassen daar.
Paar jongeren ook uit Tilburg zijn bedreigd met een doorgeladen pistool door zogenaamde 'security'
Stonden met 3 man te pissen en moesten geld afgeven.
Was van te voren ook gezegt he, maar ja bij ons was ook iemand toeter die ging op het strand pissen en die moest 40 lev betalen. Dat is altijd nog goedkoper dan Nederland
Dos37dinsdag 14 augustus 2007 @ 19:20
WAs bij ons ook gewoon direct betalen die lui.
The_Forcerwoensdag 15 augustus 2007 @ 15:35
Ben gister terug gekomen uit Bulgarije, ben 2 weken in de hoofdstad Sofia (waar we een huis hebben) geweest en 10 dagen bij de zee, 5 in Primorsko en 5 in Chernomorets, bij beide haast geen andere Nederlanders tegen gekomen, omdat die allemaal bij sunnybeach zitten.
Wij gingen net weg bij de zwarte zee toen het kutweer begon te worden.
Nog een kleine tip, eet nooit vis in Bulgarije, maar dan ook nergens.
The_Forcerwoensdag 15 augustus 2007 @ 15:36
quote:
Op dinsdag 14 augustus 2007 18:52 schreef Egol het volgende:

[..]

Was van te voren ook gezegt he, maar ja bij ons was ook iemand toeter die ging op het strand pissen en die moest 40 lev betalen. Dat is altijd nog goedkoper dan Nederland
Das alleen omdat je geen Bulgaar bent, anders was het maar iets van 5 lev.
BramKVOwoensdag 15 augustus 2007 @ 23:29
quote:
Op woensdag 15 augustus 2007 15:35 schreef The_Forcer het volgende:

Nog een kleine tip, eet nooit vis in Bulgarije, maar dan ook nergens.
heb in Nessebar anders fantastisch lekkere gegrilde zalm gegeten ...
Bak_Beestdonderdag 16 augustus 2007 @ 16:32
quote:
Op woensdag 8 augustus 2007 11:20 schreef cythers het volgende:
Ben van 16 juli t/m 30 juli gegaan. Ik zat in het appartementencomplex brava V. Het is een gloednieuw appartementencomplex. De stoelen zaten nog in de verpakking toen we aankwamen. De kamer viel ons 100% mee. 2 airco units die voldoende capaciteit hebben, en een ruime keuken met koelkast, wasmachine, magnetron en een redelijk grote tv.

De mensen die er werken zijn niet super vriendelijk. We kregen geen inventarislijst mee toen we aankwamen en er zat een kutkind van de bewaking de hele tijd proberen geinig te zijn met een stungun bij gasten. En de vader (de kansloze beveiliger) zat er gewoon naar te kijken.

Het eten is overal zeer goedkoop zolang je maar niet OP de boulevard zelf gaat eten, want daar kennen ze de prijzen wel. Djanny, ik hoor daar hier iedereen over praten. Ik ben er zelf 1 keer wezen eten. Er stond gewoon een wachtrij van, zonder te overdrijven, een mannetje of 40. Je gaat toch niet in de wachtrij staan voor een restaurant?!

Met zes man daar wezen eten, één of andere vleesschotel. Alle 6 hadden we direct daarna last van onze buik en iedereen moest naar de wc. NIET GAAN ETEN DUS!
Je kunt beter een stukje verder doorlopen (van de boulevard af) Daar is een houten restaurant, die nog goedkoper is, en veel betere kwaliteit geeft. Een kop kippensoep kost daar bijvoorbeeld 1 lev, wat 0,50 euro cent is!

Het uitgaan viel wel mee. Er zijn 3 grote discotheken in zonnestrand. De Orange, Xl, en de lazur.
De orange draait bijna alleen maar R&B, niets voor mij dus. De Xl draait R&B, commerciele muziek en wat commerciele dance. De lazur draait vooral club. Het is de grootste discotheek met ook de meeste mensen. Een baco kost hier 4,5 lev, wat omgerekend ongeveer 2,25 euro is. Geen geld dus!

Er zijn daar ook veel stripclubs. De 2 bekendste zijn: De Relax en Gogogirls. We zijn 1 keer binnengeweest bij Gogogirls. Het is een armzalige tent. Gewoon niet doen dus.

Heel veel tenten zijn in zonnestrand trouwens van de mafia. Alle Striptenten bijvoorbeeld, maar ook meerdere clubs en restaurants.

Toen we weer naar nederland vertrokken moesten we uiteraard eerst uitchecken bij ons hotel. Let hier op bij Brava V. Ze proberen je hier op te lichten! Je moet 20 borg betalen bij aankomst. Bij het uitchecken loopt iemand van het management met je mee om alles in je kamer te controleren. Volgens hun waren we bestek, glazen, pannen en andere zaken kwijt waarvan wij zeker waren dat dit totaal niet klopte. Je moet bijvoorbeeld voor een verloren glas 5 lev (2,5 euro) betalen. Daarnaast kregen wij de schuld van een kapotgegooide deur waarbij wij totaal niets te maken hadden. We zijn zeer kwaad geworden en zijn gewoon weggelopen bij dat appartement de bus in.

Achteraf gezien: Zeer goed weer gehad, lekker gegeten, goedkoop en veel gezopen (een liter vodka kost 5 euro) en een goede tijd gehad. Zeker voor herhaling vatbaar!
Ik zat samen met 5 vrienden eveneens in Bravo V van 2 tot 14 augustus. Alles zag er inderdaad van de buitenkant vrij netjes en mooi uit. Echter in gebruik viel het tegen, even een korte opsomming: Ongelijke traptreden (zeker geen waterpas gebruikt ), een losse kraan in de keuken, een douchebak die lekt waardoor binnen no-time de hele badkamer blank stond, een deurplint die eraf flikkerde toen de deur iets te hard opengedaan werd, de deurklink van de badkamer die niet meer naar binnen kon (1 van ons was bekant opgesloten daar, we hebben de deur zowat moeten forceren open te gaan. Verholpen met plakband op de klink zodat ie altijd naar binnen stond ). En dat irritante mannetje kan ik me ook nog goed herinneren met z'n bijdehante opmerkingen en security die telkens om bier en sigaretten vroegen (hebben ze uiteindelijk never van ons gekregen ). Verder geen slechte ervaringen gehad met borg oid (hebben we niet hoeven betalen ). En ook over de inventarisatie oid: niks van gemerkt, we zijn er gewoon vandoor gegaan en het zal allemaal wel in orde zijn geweest .

Verder is de Trabant Rally een aanrader voor als je graag van dodemansritten houdt , what the hell ik heb nog nooit zo voor m'n leven gebeden in een auto als tijdens die rit . Onze Trabant kon in eerste instantie alleen starten als je hem aanduwde en dan vol koppeling en gas indrukte en de koppeling los liet. Op de hoofdweg ging het al mis, de motor sloeg af en ik moest snel uit de auto springen om ons van de weg te duwen waar we midden opstonden . Allemaal mensen die langsliepen lachten ons uit en wij stonden daar verloren en wel. Uiteindelijk kwam die technicus helpen en werd ook nog eens de accu vervangen, maar veel hielp het niet . Toch maar de weg vervolgd. Nou dat hadden we beter niet kunnen doen: wegen met flinke kuilen (dat we geen wiel zijn verloren is me nog steeds een raadsel), rare inhaalmanoevres van auto's en onverharde wegen met steig- en dalingspercentages waar je bang van werd (we lagen voor ons gevoel een keer echt bijna ondersteboven ). Toch was het achteraf erg leuk , vooral omdat we het overleefd hadden .

De trip naar Istanbul was ook zeker de moeite waard, wat een stad zeg! Alleen het gedoe bij de grens was niet echt ideaal (paspoort controle Bulgaarse gedeelte, in de rij voor een visum, in de rij voor een stempel, paspoort controle Turkse gedeelte).

Over het uitgaan dan tot slot. Club Orange, een aantal keer geweest. Erg afhankelijk van de dj en het publiek of het leuk is of niet. We hebben ons een aantal keer flink geirriteerd aan de zeer slechte mixkwaliteiten van de dj die toen draaide. Overgangen die totaal niet klopten, pitches die ineens omlaag/ omhoog gingen zonder nut. Maar over het algemeen toch wel wat leuke avonden gehad daar en leuke mensen gesproken . Flying Dutchman, als je niet van Nederlandse muziek houdt: mijden die hap. Persoonlijk houd ik ook totaal niet van barretjes/ disco's in het buitenland waar enkel Nederlanders komen, dan kan ik net zo goed in Nederland uitgaan . Club XL zijn we 1 keer geweest. Muziek was vrij standaard club toen wij er waren. Oogde wel gezellig, alleen wel veel te warm, zijn we niet lang blijven hangen .
Club Mania. Puur Bulgaarse discotheek. Onze 1e ervaring ermee was vreselijk. We kwamen niet binnen en dus werden we weer naar buiten gestuurd waarbij een paar van ons een stomp in de rug van de uitsmijters kregen . Toch waren een vriend en ik erg benieuwd hoe het nou binnen was dus zijn we een andere avond samen met twee Bulgaarse meisjes die we de avond ervoor hadden ontmoet, daar naartoe gegaan. Eenmaal binnen voelden we ons geen moment op ons gemak. Alleen maar Bulgaren, overal . En we vielen duidelijk op als twee buitenstaanders/landers en dat lieten ze ons merken ook met die blikken van ze . Muziek en vooral kwaliteit van de boxen was wel erg goed. Het was toevallig een verjaardagsfeest van de dj (een bekende Bulgaarse dj die daar vaak draaide), en er was ook een live saxofonist bij een paar nummers! Heel vet .
Tot slot de Lazur. De meeste keren dat we er waren was het erg gezellig, met veel mensen van verschillende nationaliteiten gesproken en gedanst. Muziek op de dansvloer stond wel veeeel te hard (piep in je oren de volgende dag), en idd veel mannen op bepaalde avonden (niet elke avond dus!).

Ik kan ook nog wel over het eten beginnen, maar ik vind het zo wel even genoeg geweest. 1 keer Bulgarije is leuk geweest, maar ik zou er niet nog eens heengaan .
Camplodonderdag 16 augustus 2007 @ 16:47
@ Bak_Beest.

Je gaat toch niet je vakantie verneuken door in Bulgarije een 2daagse trip naar Istanbul te maken?
Ik snap mensen die daar voor kiezen echt niet. 2 dagen relaxte shit kwijt, geld omwisselen etc etc. Nou nou wat handig
Bak_Beestdonderdag 16 augustus 2007 @ 17:08
Daar heb ik geen moment mee gezeten. Je hebt in principe wel gelijk, je geeft 2 stranddagen en uittgaansavonden op om iets cultureels te doen. Aan de andere kant, het zorgt ook wel voor wat afwisseling en het leek ons gewoon een leuke ervaring.

Ps. Geldomwisselen? Je kan daar ook gewoon pinnen en bovendien overal met euro's betalen :p.
1896_Uniteddonderdag 16 augustus 2007 @ 21:21
En trouwens de Flying Dutchman , haha opzich wel een geinige tent maar er loopt veel kansloos , zat volk rond
yvette1982zondag 19 augustus 2007 @ 15:59
Ik moet toch een rectificatie plaatsen.
Vergeleken met vorig jaar zijn enkele dingen inderdaad niet meer betrouwbaar. Die hoeren beroven je, of fake-security probeert je op te lichten.
Die treintaxi's moet je sowieso niet nemen, die lichten je ook op met de prijs. Net als een oranje BMW taxi. We hebben het een paar keer gezien, toen we in een kroeg zaten vlakbij een afwerkplek.
Bullebakdinsdag 21 augustus 2007 @ 14:03
Gister teruggekomen van 2 weken Zonnestrand. Heb me daar prima vermaakt.

Alles was giga goedkoop, en de eeuwige happy hours zijn ook niet verkeerd. Stappen was niet geweldig, maar beter dan in Turkije vond ik. Eten was an sich goed te doen.

En wat stonden en reden daar bizar veel vette auto's Sloeg echt nergens op. 2 lambo's gezien, zowat elke AMG versie van Mercedes, S4/6/8 tientallen keren. Wel leuk dus.

Bulgaren zelf waren niet altijd even vriendelijk, en soms ronduit onbeschoft in restaurants. Maar goed, daar hadden ze voor zichzelf mee

Prima vakantie gehad.
greatgonzodinsdag 21 augustus 2007 @ 23:56
Hoewel ik zelf in eerste instantie voor Turkije wilde gaan, begin ik nu over bulgarije te denken, aangezien iemand uit mijn team hier erg over te spreken was.

De vakantie moet voor mij bestaan uit zon/zee/strand/stappen, dat gaat dus wel lukken, maar ook leuke excursies. En daar zie ik op de reis-sites weinig van terug. Wat kun je er allemaal aan excursies doen?
En1gmadonderdag 23 augustus 2007 @ 14:36
quote:
Op dinsdag 21 augustus 2007 23:56 schreef greatgonzo het volgende:
Hoewel ik zelf in eerste instantie voor Turkije wilde gaan, begin ik nu over bulgarije te denken, aangezien iemand uit mijn team hier erg over te spreken was.

De vakantie moet voor mij bestaan uit zon/zee/strand/stappen, dat gaat dus wel lukken, maar ook leuke excursies. En daar zie ik op de reis-sites weinig van terug. Wat kun je er allemaal aan excursies doen?
Je kunt naar Istanbul vanuit Zonnestrand, of naar Varna.
Dat was het ongeveer wel.
Dos37donderdag 23 augustus 2007 @ 14:40
Wij hebben toen gedoken dat was wel tof.

De rest wil allemaal wel
BramKVOdonderdag 23 augustus 2007 @ 15:18
quote:
Op donderdag 23 augustus 2007 14:36 schreef ruud.nl het volgende:

[..]

Je kunt naar Istanbul vanuit Zonnestrand, of naar Varna.
Dat was het ongeveer wel.
je vergeet Nessebar, dat amper 3 km van SB ligt ... Schitterend, middeleeuws en beschermd dorpje.
Dizerzondag 2 september 2007 @ 22:12
En terug naar TRV
Katanadinsdag 4 maart 2008 @ 16:20
*Schop*

Nog mensen die dit jaar gaan?
speknekdinsdag 4 maart 2008 @ 16:29
quote:
Op donderdag 16 augustus 2007 16:47 schreef Camplo het volgende:
@ Bak_Beest.

Je gaat toch niet je vakantie verneuken door in Bulgarije een 2daagse trip naar Istanbul te maken?
Ik snap mensen die daar voor kiezen echt niet. 2 dagen relaxte shit kwijt, geld omwisselen etc etc. Nou nou wat handig
Je vakantie verneuken door naar Istanbul te gaan? .
DutchTrainzondag 9 maart 2008 @ 11:42
We gaan verder in [Zomer 2008] Bulgarije - Golden Sands, Sunny Beach etc.