Jelief schreef:quote:* Jdee komt even neus laten zien.
Waren een paar verschrikkelijk heftige weken. moeder begin feb uitbehandeld, 2 weken later met spoed naar ziekenhuis en wonder boven wonder het weekend gehaald, en sterker nog, ze mocht naar huis. Om te sterven, dat wel, maar toch . Dat is nu anderhalve week geleden, waarin ik (de eerste week met Ela) bij mn ouders bleef. Ela helemaal van slag, sliep niet meer, at niet goed meer, wilde alleen nog maar bij mij op schoot zitten. dat ging dus niet, dus zij weer naar huis toe, overdag kdv en ik overdag mantelzorgen, mijn moeder verzorgen (ze moet nu met alles geholpen worden, zit onder de morfine, maar is als ze wakker is nog wel goed bij gelukkig), en weer een beetje boven water komen na 2 weken paniekvoetbal. Vooralsnog gaat het eigenlijk nog wel ok. ze gaat wel achteruit, maar we doen t per dag. En we krijgen dus elke keer weer meer tijd, om bijvoorbeeld ook eens samen sudoko's te maken, of over de belastingaangifte en de wereld te praten. En dat is echt super. Ik heb geen idee hoelang het nog duurt, ik heb in ieder geval zorgverlof opgenomen, en ben nu dochter bij mijn ouders, moeder thuis en, gelukkig, lukt het me ook nog af en toe Jdee te zijn. En ik wilde jullie allemaal nog even bedanken voor de steun die ik de afgelopen tijd van jullie heb mogen ervaren... We gaan nog even deze laatste rit beleven en uitzitten en het is naar dat t zal eindigen maar ik tel mn zegeningen en ben blij met dat ik nu met haar dit mag en kan doormaken.
Dank dus, en nu duik ik weer effe in de lurkstand. heb nog een boel te doen vanavond (nachtwaakdienst vanacht).
quote:Deze moeder is ook moe. Ik vind het nog steeds verschrikkelijk moeilijk dat ik moet werken. Emma drinkt nog steeds niet goed genoeg uit een fles. Gisteren belde ik naar het kdv hoe het met Emma ging en toen had ze om 15.00 pas 100 ml op. Toen ik opgehangen had even zitten grienen. Van mijn collega mocht ik wel naar huis (en van de baas ook) maar ik ben niet gegaan. Emma moet uit de fles drinken onder de knie krijgen en haar elke keer eerder ophalen helpt dan ook niet. Daarbij komt ook nog dat mijn vrije uren dan wel erg snel op zijn.
Ik heb besloten dat ik ander werk wil, maar ben nog niet zo ver dat ik heel actief aan het zoeken ben. Mijn huidige werk vraagt teveel van mijn lichaam en het lijkt mij ook wel wat om halve dagen te werken.
Uit de dop drinken is idd de volgende stap die ik wil proberen. We gaan eerst deze week ook op de dagen dat ik thuis ben ook een flesje aanbieden. Dat waren we al eerder van plan maar is er bij ingeschoten. Antilektuit voor avent heb ik al eens geprobeerd maar was toen geen succes, wellcht nu wel, ze is alweer een maand ouder.quote:Op zondag 5 maart 2006 00:01 schreef Jdee het volgende:
[..]
Je kan het, Emma kan het ook, en Mike ook. Jullie doen t geweldig nu, en volhouden betekent ook jezelf toestaan af en toe toe te geven. Dat mag. Hup hup!
vast al gemeld, wellicht ten overvloede dus, vergeef me: probeer het eens uit de dop van een aventfles (oid), of uit een tuitbeker-met-of-zonder ventiel. wellicht lukt dat wel
t komt allemaal goed. echt.
Ik heb wel gewerkt na Joshua en nee toen vond ik het ook heel moeilijk. Maar ik was natuurlijk al vrij snel weer zwanger en had voor die tijd ook nog een PDS.quote:Lewis, nadat Joshua geboren was werkte jij toch ook? Is het nu moeilijker geworden?
Genieten joh van zo'n pyamadagquote:Op maandag 6 maart 2006 16:15 schreef Lishe het volgende:
Nou, op dit moment zijn Luuke en ik nog steeds in pyama. Ik heb een deken op de bank en madam schaarelt rond. Ik voel me wel een beetje schuldig, maar ik ben ook wel blij dat we vandaag lekker niks hoeven doen. Ze is nu druk in de weer met een sjaal, die moet om en af. Wolk, kijk uit.... nog even en ik zit er weer op.Ik geef maar gewoon toe aan mijn bui en vanaf morgen ga ik weer mijn best doen. Ik vind jullie reacties echt heel erg lief!
slopend is het, al ging het vandaag weer wat beter.graag! Anders pastze het niet meer!quote:Op zondag 5 maart 2006 12:19 schreef m@x het volgende:
Jelief, wat moet het moeilijk zijn om op zo'n manier je werk en het moederschap te moeten combineren. Succes met de drinktraining!en ik moet nog steeds wat opsturen
![]()
Wou hier nog even op reageren...quote:Op woensdag 8 maart 2006 13:05 schreef Lishe het volgende:
Mijn rol als dochter daarintegen is beter dan ooit, misschien een compliment naar mijn eigen moeder toe.
Die hebben we afgelopen donderdag gekocht (nouja Mike) Vrijdag hebben ze hem op het kdv geprobeerd zonder succes. Maandag heeft mijnmoeder het nog eens geprobeerd en vondt dat er te weinig melk uit kwam dus ik vertelde overde telefoon dat ze er dan één puntje af kon knippen...quote:Op dinsdag 7 maart 2006 22:52 schreef Ladybos het volgende:
[afbeelding] Het is de breastbottle nurser.
Dit is bij mijn werkgever een ongeschreven regel. Maar ik wilde per se minder werken (16 uur).quote:Op zaterdag 18 maart 2006 18:43 schreef Igraine het volgende:
Bij ons op het werk 'mag' je in ieder geval niet minder dan 24 uur per week werken (dwz een contract hebben van 24 uur pw).
ik zou van 40 uur p/w naar 16 p/w gaan, en indd heeft mijn oude werkgever het zo dusdanig zuur gemaakt dat ik zelf weg ben gegaanquote:Op zaterdag 18 maart 2006 22:56 schreef Leah het volgende:
Ik ging van 32 uur naar 16 uur (idd, je werkgever mag dat niet weigeren). Het vervelende was dat ze het dan wel niet mogen weigeren, maar ze je wel het leven dusdanig zuur kunnen maken dat je zelf weggaat..
Helaas Jessie Mammoet uren die zijn amper bij te houden/volgen.quote:Op zondag 19 maart 2006 23:01 schreef jessie het volgende:
Maar doordat Marco onregelmatig werkt kan hij dan toch juist ook Thijs af en toe halen en brengen?
Had ik al in op sollicitatiegesprek!!!!Graag enkelijk tips! gepost.quote:Op maandag 20 maart 2006 18:36 schreef Randa_v het volgende:
Ik heb een heel gemoedelijk gesprek gehad met twee dames, stelde eigenlijk weinig voor. Ik voelde me totaal niet overdressed, had wel een jasje aan maar dat was van linnen gemaakt dus ook een casual te noemen. Van dit gesprek hong bij nader inzien maar weinig af, het tweede gesprek is belangrijk omdat dat met de echte bazen gaat. De twee dames worden de collega's als ik wordt aangenomen. Is ook maar een heel klein bedrijfje dat volop groeiende is.
Heb er op zich wel een goed gevoel over. Wordt een baan van in beginsel 16 uur die later uit te breiden is.
quote:Op donderdag 23 maart 2006 19:08 schreef Randa_v het volgende:
4 april mag ik weer opgesprek bij hetzelfde bedrijf. Ditmaal bij de bazen.Dus ik moet dan mijn beste beentje voor zetten.
Komt allemaal goed.
In het mailtje stond dat ze het een prettig gesprek hebben gevonden.
Lieve lieve Lishe, wat een schrik!quote:Op vrijdag 24 maart 2006 09:34 schreef Lishe het volgende:
Deze mama heeft deze week de schrik van haar leven gehad. Ik ontdekte dinsdag een knobbel in mijn nek. Ik had het al eens eerder gevoeld, maar geen aandacht aan besteed. Om een lang verhaal kort te maken; na 3 dagen huilen, hele erge angst en verdriet, bleek gisteren dat het in orde was. Ik ben werkeleijk waar nog nooit zo bang geweest. Maar heel gelukkig is er uiteindelijk niks aan de hand.
Oh erg is dat hè. Ik heb dat ook weleens gehad, had ik ineens een "ei" in m'n nek zitten. Nou ja, niet zo groot natuurlijk, meer het idee van een klein paas-eitjequote:Op vrijdag 24 maart 2006 11:13 schreef Lishe het volgende:
Dank jullie wel![]()
Ik heb niet op een uitslag hoeven wachten, alleen op tijd van de dokter. Dinsdag heb ik gebeld, kon pas donderdag terrecht. Hij heeft gevoeld, en gevoeld en gevoeld (Ik was totaal in paniek en duurde even voor ik ontspande) en hij zei dat het een klier is. (Toen ik me ontspande werd het gelijk een stuk kleiner.)
Githa, je bent een lieve schat![]()
*Uit lurkstandquote:Op maandag 10 april 2006 11:47 schreef Suzanna het volgende:
Ik heb hier net ook zoiets 'achter de rug'.... vrijdag waren we erachter dat m'n zus nu toch écht op sterven lag...ik heb nog met haar kunnen praten, mijn familie is er bij gebleven en ze is met hen erbij gestorven. En nog steeds is het niet helemaal doorgedrongen bij mij. Ik was er ook niet bij natuurlijk...en dat is toch erg onwerkelijk dan. Ze was 37 jaar oud (mijn op één na oudste zus was ze, ben de jongste van acht kinderen, vandaar het grote leeftijdsverschil)...
(even voor achtergrond-informatie: Het lijkt jong om te sterven, 37... maar voor haar conditie en de complicaties die ze (al jaren lang) heeft gehad is ze nog erg oud geworden. Ze is geboren met spina bifida (een open rug) en te laat geopereerd omdat de artsen dachten dat ze het zowiezo niet zouden redden, mijn ouders hebben toen voor haar moeten vechten om haar behandeld te krijgen. Tot haar elfde heeft ze nog met krukken en beenbeugels kunnen 'lopen' maar daarna heeft ze altijd in een rolstoel gezeten. De laatste tijd zelfs constant in bed. Ze is uiteindelijk gestorven aan nierfalen, haar hele leven heeft ze ook last gehad van blaasontstekingen, nierbekkenontstekingen etc. En dat is nog niet eens de helft... wat zij allemaal heeft meegemaakt, hoeveel operaties zij heeft gehad en hoe vaak ze in het ziekenhuis heeft gelegen met VEEL pijn, dat gun je je ergste vijand (als je die zou hebben) nog niet eens.
Luchtbel, hoe is het nu met jouw vriendin, leeft ze nog?
Wat toevallig inderdaad! Ja, dat heb je als je geen 'nickname' gebruikt maar je eigen naam...quote:Op donderdag 13 april 2006 11:43 schreef massy het volgende:
[..]
*Uit lurkstand
Suzanna ik wil je even veel sterkte wensen.
Ik ben (toevallig) de assistente van de huisarts van je zus.
Ik zag jullie namen op de rouwkaart staan en toen dacht ik dat zou wel heel toevallig zijn als dat dezelfde is als van fok!
Maar (helaas) ben je het dus wel.
Sterkte met het verlies en sterkte morgen !!
*Kruipt weer in lurkstand
Een verzuimconsulent, sjah, eigenlijk wat er staatquote:Op zaterdag 13 mei 2006 21:39 schreef Belana het volgende:
wat is in vredesnaam een verzuimconsulent? Is er geen bedrijfsarts fuente? Laat je niet gek maken iig! Veel sterkte voor je man! En gefeliciteerd met je nieuwe baan, das iig positief!
Ja dat heeft er zeker mee te maken. De reden dat mijn man overspannen werd is de hoge werkdruk, en de vele avonddiensten die wij draaiden. Toen we daar eenmaal een gesprek over aangingen werden we zo mogelijk nog meer avonden ingedeeld.quote:Op zondag 14 mei 2006 08:29 schreef Suzanna het volgende:
Wow, Fuente, dat klinkt echt als een heftige tijd (ik had helemaal over je post heen gelezen)
Het lijkt me helemaal niets als je man thuis zit omdat hij overspannen is...heel veel sterkte!! Wat raar trouwens dat jij ineens ontslagen werd toen hij overspannen werd...heeft het met elkaar te maken denk je?
als het in normale bewoordingen op het scherm staat en niet mijn eerste primitieve ingevingen.quote:Op woensdag 17 mei 2006 20:19 schreef Luchtbel het volgende:
Wanneer is het wel postwaardig dan? Als niemand meer kan lezen hoe je er echt over denkt?
Heel politiek correct antwoordquote:Op woensdag 17 mei 2006 20:24 schreef E.T. het volgende:
[..]
als het in normale bewoordingen op het scherm staat en niet mijn eerste primitieve ingevingen.
Je kunt hetzelfde op verschillende manier zeggen zonder de inhoud te veranderen, maar wel de toon anders te laten zijn.
En aangezien ik de afgelopen week op de een of andere manier iedereen tegen me in het harnas jaag (irl) (waarschijnlijk door de hormonen ofzo) doe ik het dus op een andere manier dan normaal.
De huisarts is manlief vorige week geweest, die staat volledig achter hem en is van mening van fulltime werken voorlopig geen optie is. Solliciteren issie druk mee bezig, hopelijk wordt dat wat.quote:Op woensdag 17 mei 2006 20:34 schreef m@x het volgende:
Ik vind het zeker geen klagen hoor Suzanna. Meerdere mensen hebben het geloof ik al gezegd, maar ik vind dat je sinds de geboorte van Noa bent gegroeid tot een soort van oermoeder. Sterke, nuchtere posts en handige tips voor anderen. Maar ook een oermoeder kan niet eindeloos doorgaan. Slapeloze nachten, drukke dagen en 2 kleine meisjes die al je aandacht opeisen breken je op. Dat is helemaal niet raar en dat mag je best af en toe toegeven. Pak zoals Tinkepink ook al zegt alle hulp die je aangeboden krijgt aan en probeer af en toe wat tijd voor jezelf te reserveren. Succes![]()
Fuente, wat een rotsituatie. Tips heb ik niet voor jullie, hooguit dat je man het beste op zoek kan gaan naar een andere baan aangezien zijn huidige werkgever een rare manier van omgaan met zijn personeel heeft. Kunnen jullie niet een gesprek met jullie huisarts aangaan om te kijken wat die van de situatie vindt? MIsschien is de huisarts ook wel van mening dat fulltime werken nu nog niet mogelijk is. Dan staan jullie in ieder geval wat sterker mocht dit vervelende verhaal nog een staartje krijgen. Jullie ook succes![]()
yep, je hebt iets gemistquote:Op vrijdag 19 mei 2006 09:00 schreef Brighteyes het volgende:
Heb jij extra verlof gehad dan Vicky? Heb ik iets gemist?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |