Heftig Anitra, hoop dat het snel iets beter gaat.quote:Op vrijdag 17 februari 2006 17:21 schreef Anitra het volgende:
Ik ben 23 januari al terug geweest bij de neurochirurg, maar het was zo heftig dat ik er niks over verteld heb. Het kan zijn dat de pijn minder gaat worden maar dan moet er over termijnen van ongeveer een jaar gedacht worden. De kans dat de pijn minder word is heel klein iig. Sinds vandaag hogere medicatie gekregen en dat moeten we een week aan kijken. Doordat ik die nierstuwing tijdens de zwangerschap van Djulian heb gehad is het oppassen met mijn nieren en daarom durft de arts de medicatie ook niet zomaar te verhogen.
Wel druk bezig met cesartherapie om toch voor Djulian te kunnen zorgen en deze week gaat mij dat redelijk af![]()
Randa: ik denk dat die slechte stoelgang juist voortkomt uit jouw eetpatroon. Als ik bovenstaande zo lees krijg je te weinig vezels binnen. Als je die kitkat's nu eens vervangt door fruit, de snoepjes door kleine pakjes musli (die je ook zonder melk kunt eten), 's morgens brood (volkoren) smeert voor de hele dag zodat je altijd brood kunt eten zonder dat je het extra tijd kost en ervoor zorgt dat je goed drinkt en beweegt, dan is een verstopping ook zo verdwenen.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 09:49 schreef Randa_v het volgende:
Drinken heb ik wel altijd in de buurt staan. Naast de bank staat een mand gevuld met sultana's, snoepjes en kitkat chunky's, zodat ik altijd wat kan eten. Maar iets te vaak schiet het ontbijt of de lunch erbij in, terwijl het echt nodig is. ...........KNIP ........ Verder heb ik nu dus een hele slechte stoelgang, mag blij zijn als het lukt om om de dag naar de wc te gaan.En dat zou bij mij dus echt iedere dag moeten zijn. Nu het zo gaat levert het veel krampen op. Als het zo doorgaat toch maar weer bij de dokter aan de bel trekken.
Het zou eigenlijk wel moeten kunnen ja en dat is gewoon een ritme dat ik niet kan vinden en ik dus verschrikkelijk van baal. Tijdens het voeden eet ik liever niet want dan zit Merlijn onder de kruimels en ik moet mijn handen vrij hebben om hem opnieuw aan te kunnen leggen omdat hij veel loslaat.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:51 schreef Sugar het volgende:
Maar Randa, je kunt toch wel 2 keer op een dag een half uur vinden om te eten?Lukt zelfs dát niet? Desnoods tijdens het voeden dus? Of als Merlijn net slaapt?
Ja maar dat is het dus, ik dacht al dat ik raar was.quote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:59 schreef Vicky het volgende:
Je moet goed aan jezelf denken. Ik ben soms zo met Amber bezig dat ik er om 16.00 uur achter kom dat ik nog moet lunchen... ook niet echt goed...
ik zeg neit dat je je moet verdedigen, maar ik heb geen darmproblemen...quote:Op dinsdag 28 februari 2006 17:20 schreef Randa_v het volgende:
[..]
Ja maar dat is het dus, ik dacht al dat ik raar was.En dan moet ik mij verdedigen.
tis geweldigquote:Op dinsdag 28 februari 2006 17:04 schreef _evenstar_ het volgende:
pinquit hoe beval het moederschap jou intussen? en hoe is het met max
![]()
Dat komt bijna niet voor, Evenstar (dat er niet genoeg voedingsstoffen in de melk zitten) dus dat kan het eigenlijk niet zijn...ik denk dat het heel normaal is dat Randa nog niet in een ritme is, dat komt echt vaak voor. Was bij mij ook zo toen ik Noa kreeg, ik kwam bijna niet aan slaap toe, was voor m'n gevoel constant met haar bezig en at ook heel weinig toen. Dat komt vanzelf wel goed, denk ik persoonlijk!quote:Op dinsdag 28 februari 2006 17:02 schreef _evenstar_ het volgende:
ik vind het eerlijk gezegd ook wel "raar" dat je niet twee keer een half uurtje kunt nemen .. misschien heel onlogisch gedacht, maar kan het niet zijn dat merlijn zovaak komt en huilt omdat hij niet genoeg voedingsstoffen binnekrijgt doordat jij die ook niet altijd genoeg krijgt?
dus er minder goede voedingsstoffen in de melk zitten.
en die smiley reeks dat geeft nou precies weer hoe ik me voel. dankbaar, blij, triest, ongelukkig... alles tegelijk. Vermoeiend, maar wel ok. En ik schaam me er niet echt voor, maar toch een beetje: i mis Ela niet nu. het is goed dat ze in goede handen is maar ik ben blij dat ik niet ook haar nu heb om voor te zorgen. Die roze wolk heb ik niet lang gehad, maar ik kan me goed voorstellen hoe je je voelt Lishe, ik donderde er na haar geboorte van af. Sterkte en inderdaad: neem de dag hoe ie is en kijk naar je dametje als ze leuke dingen doet, dat doet goed. En de tijd gaat vanzelf voorbij.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 22:17 schreef renzell het volgende:
Ik was nog een heel verhaal aan het typen.... maar nee, toch niet. Heb het weg gehaald. Wat valt er te zeggen.![]()
![]()
![]()
![]()
Pfffff! Nee, gewoon alleen een dikke kus.
Je kan het, Emma kan het ook, en Mike ook. Jullie doen t geweldig nu, en volhouden betekent ook jezelf toestaan af en toe toe te geven. Dat mag. Hup hup!quote:Op zaterdag 4 maart 2006 23:16 schreef Jelief het volgende:
Jemig wat moeilijk, Mike geeft Emma een flesje boven, en ik hoor haar huilen...
Ik wil eigenlijk naar boven rennen en haar lekkerde borst gevenmaarja ze moet het leren hè
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |