FOK!forum / The truth is in here and out there / Op hoger niveau programmeren...h4 variant
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 21:38
Hier verder
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 21:39
Getallen, tijdstipppen, letters, cijfers, kleuren.

Persoonlijke voorkeuren

Gezamelijke bovennatuurlijke intelligentie.
PhiNikszondag 26 februari 2006 @ 21:43
leuk hoor, je vriendje bij Fok mij laten bannen uit dat topic...

waarom ga je elke vorm van discussie uit de weg?
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 21:44
Mijn persoonlijke voorkeur voor nu

Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 21:47
quote:
Op zondag 26 februari 2006 21:43 schreef PhiNiks het volgende:
leuk hoor, je vriendje bij Fok mij laten bannen uit dat topic...

waarom ga je elke vorm van discussie uit de weg?
Ik bepaal waarover ik wil discussieren. Ik voer alleen gesprekken die ik wil voeren.

Dat recht heb jij ook. Dat recht heb jij en dat recht heb ik. Dus ik neem me dat recht ook

Jij mag ook bepalen waarover je wilt praten. Waarom zou ik praten over zaken die me niet goed doen

Je kunt me toch niet dwingen

Ik vind jou ook een gigantische zeur eerlijk gezegd. Je zeurt alleen maar
PhiNikszondag 26 februari 2006 @ 21:47
ownee, het topic was gewoon vol, lol

maar, DV, ik ga je niet meer uit de weg hoor. daarvoor heb je me teveel beledigd en bedreigd. ik denk dat je met je uitspraken dat je hoger dan God staat niet ver komt, maar pas toch op met persoonlijke bedreigingen.. daar maak je geen vrienden mee.

Nog maar een keer dan? Wie denk je wel niet dat je bent enzo...

Ik ben er nog trouwens... is er iets mis met je focus?
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 21:48
Ik ben God.

Meer niet. En geloof me maar of niet.

Het boeit niet.

En je bent lastig. Je lijkt wel een stalker

Dus oprotten jij

Je lijkt wel van de Jehova's, alsof ik respect voor jou ga tonen. Het komt over alsof je aan mijn deur staat te kwijlen hier.

Dus flikker op nu

Opzouten nu.
PhiNikszondag 26 februari 2006 @ 21:51
Je post hier, dus kun je van een ieder reacties krijgen, ook van mij... vooral van mij als het over dit topic gaat. Grappig genoeg heb ikzelf ook al eens de neiging gehad dingen te gaan herprogrammeren in dit systeem. Ik kreeg toen wel degelijk een waarschuwing van God. Hij had het systeem gebouwd en staat simpelweg niet toe dat anderen daar aan gaan zitten prutsen.

Je zou met mij een leuk gesprek kunnen voeren en de minder zeurderige kant van mij leren kennen. Da;s geheel aan jou...
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 21:52
Ik heb geen zin om jou te leren kennen nu. Sorry, je zeurt teveel. Je breekt teveel af.

Dus ik vraag je vriendelijk om op te zouten nu.

Zo niet dan ga ik bij modjes vragen hier of ze jou willen verwijderen, in ieder geval uit mijn topic te houden.

Je hoort niet in mijn topic thuis dus.

Neem daar maar vrede mee nu.

En dat jij waarschuwingen van God kreeg omdat je veranderingen wilde aanbrengen wilt zeggen dat het niet jou taak is. Het is mijn taak dus.

Jij hebt geen rechten om veranderingen aan te brengen. Ik dus wel
Kleintjuhzondag 26 februari 2006 @ 21:59
Je systeem stond toch voor vrijheid? Waarom wil je hem dan de mond snoeren? Zijn zijn gedachtes niet een deel van het geheel richting het goede? Hierbij breek je zelf al met je EIGEN standpunt dat vrijheid cruciaal is.

Misschien als je meer open voor phiniks staat dan deel je zijn ervaringen en gedachtes en bouwt mét die dingen verder aan je ideaal.

Je zegt dat je niets negatiefs wilt, maar zonder negatief kun je posietief niet definiëren omdat je het nergens tegen af kunt zetten...

ik wil werkelijk niemand aanvallen, maar vind het wel interessant hoe iemand van zijn gelijk overtuigd kan zijn zonder ook maar enige andere inbreng te willen accepteren. Waarbij ik weer kom op de twijfel. Als je niet twijfelt of de ander misschien gelijk heeft hoe kun je dan vaststellen dat je gelijk hebt? het is dan jou waarheid, maar misschien helemaal niet dé waarheid
fallritezondag 26 februari 2006 @ 22:02
Dit gaat toch nergens meer over
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:04
Dit gaat wel ergens over......het gaat om inbreng van mensen en wat ze toevoegen.

En direct wat ze toevoegen aan het geheel.

Werken ze mee, of werken ze tegen

Dat is de grote vraag.

Tegenwerkers zijn een soort van virus. Tegenwerkers zijn een virus terwijl ze het niet eens in de gaten hebben. Ze werken van alle kanten tegen en weten niet eens wat ze doen.

En er is altijd een virus geweest.....mensen hebben virussen lopen in de hersens, en ieder virus dat optreedt in het denken van mensen, werkt mee in het geheel.

Net zoals het belangrijk is om internet schoon te houden van virussen. Iedere computer met een virus bezorgd een belemmering.

Daarom is helderheid en zuiverheid belangrijk. Schoonheid ook wel.

Schoonheid vooral. Alles moet schoon zijn.
Kleintjuhzondag 26 februari 2006 @ 22:07
maar heb je nodig om tot een vaccin te komen. Als je niet weet wat de problemen zijn kun je ze niet oplossen...

voor jou (dromenvanger) zou het voordelig moeten zijn dat het nu alleen phiniks is, want als je hier verder mee wilt zul je meerdere mensen tegen je krijgen en dan kun je je ertegen wapenen.. toch?

griepprik is ook vaccin én virus in één
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:09
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:07 schreef Kleintjuh het volgende:
maar heb je nodig om tot een vaccin te komen. Als je niet weet wat de problemen zijn kun je ze niet oplossen...
Ik heb pheniks inderdaad nodig, omdat hij een bedreiging vormt voor het systeem. Daarom zal hij nog onderdeel gaan uitmaken van mijn systeem.

Hij is nu een virus, maar zal netjes gaan meehelpen hier.

Pheniks is een virus dat nog opgeschoond dient te worden. Maar dat komt vanzelf nog wel

Je hebt helemaal gelijk

Mensen als Pheniks zijn nodig in dit systeem.

Ze vormen een bedreiging ook, maar ze brengen zichzelf tot uitdrukking, en daarom vormen ze ook een kans

Pheniks helpt vanzelf mee, omdat hij zijn gedachtes laat zien.

Dus ik moet hem bedanken voor zijn inbreng in dit mooie geheel.

Goed werk pheniks
PT_Hadrianuszondag 26 februari 2006 @ 22:10
Je bent niet de eerste die dit be'denkt', Dromenvanger.
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:10
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:10 schreef PT_Hadrianus het volgende:
Je bent niet de eerste die dit be'denkt', Dromenvanger.
Wie was er nog meer die dit bedacht dan

PT_Hadrianuszondag 26 februari 2006 @ 22:12
Laat ik het anders zeggen; het is al eens eerder bedacht.
Litsozondag 26 februari 2006 @ 22:13
Wat is het doel van dit topic?
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:13
Maar door wie is het al eens bedacht dan

Ik wil die informatie weten

Hitler toch niet Ik ben geen hitler namelijk. Ik maak geen gaskamers namelijk. Ik ben voor vrijheid en hitler was niet voor vrijheid.

Dat ik de macht wil hebben op deze wereld is wel waar. Maar dat komt ook nog wel.

Kan overkomen dat ik vrijheid wegneem, maar dat is niet zo.

Ik wil gewoon vrijheid. En ik ga in op berichten die mij belemmeren. Op het grote geheel gezien, is er alleen maar vrijheid.
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:13
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:13 schreef Litso het volgende:
Wat is het doel van dit topic?
Praten over het hogere systeem

Wat is het doel van deze reply
Kleintjuhzondag 26 februari 2006 @ 22:14
doel van het topic

voor dromenvanger: zijn idee doordrukken
anderen: tegengas geven
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:16
Mijn idee niet eens doordrukken, mensen laten zien wat ik denk. En waar ik voorsta. En hopen dat mensen ook eens hetzelfde idee hebben erover.

Over het systeem dus

Dat is het doel van het topic. En ook eens verder praten erover. Wat mogelijk is ook.

En in onzin zijn zoveel bagger topics. Dus ik neem me de vrijheid om dit topic aan te maken. Dus al zou er geen enkel doel zijn, dan nog heeft dit topic bestaansrecht. En heeft de vraag waarom het topic er is geen enkel recht tot bestaan.
PT_Hadrianuszondag 26 februari 2006 @ 22:18
Onderscheid maken tussen 'anderen' en dromenvanger is misleidend.

Zo'n forum als dit leidt alleen maar tot onnodig intern conflict. Het is een steen waar steeds dezelfde voorbijganger willekeurige gedachtes in krast. There is no other.
Kleintjuhzondag 26 februari 2006 @ 22:19
tuurlijk heeft die vraag wel bestaansrecht, want mensen willen doorgronden, weten en kunnen. Net als jij, alleen wil hij dat op dit moment op dit niveau. Je spreekt jezelf wederom tegen want hij heeft de vrijheid (die jij zo belangrijk vind) om ernaar te vragen, en sterker: het is zelfs goed dat hij ernaar vraagt. Het haalt (als het goed is) jou weer even terug naarwat je wilt bereiken. Dat je gefocussede blijft. Want ik durf te zeggen dat voordat jij replyde je hebt nagedacht wat je ging typen, en dus dacht je na over je doel...

hadrianus, tot dan toe waren er alleen mensen die tegengas gaven mijns inziens
Litsozondag 26 februari 2006 @ 22:21
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:13 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Praten over het hogere systeem

Wat is het doel van deze reply


Omdat je tot nu toe alleen maar hebt lopen kibbelen en willekeurige letters/cijfers/woorden hebt gepost vroeg ik me af wat je wil bereiken met dit topic, en wat de TT betekent
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:21
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:18 schreef PhiNiks het volgende:
doel van phiniks... de man achter dromenvanger openbaren door hem dit zelf te laten doen
Ik openbaar mezelf wel, ik ben de openbaring.

En heb jou niet nodig. Ik zoek zo een ander topic op waar ik verder bouw. Maar dit topic is me dierbaar, dus deze reeks gaat lang aanhouden. Zeker 29320934924390 delen Of gewoon 01010100101010101 delen. Vooral nullen en enen

Mijn gedachtes tot uitdrukking brengen betekend bouwen.

Dat jij me wil afbouwen, tja, daar kom je nog wel achter. Als je kwaad in de zin hebt richting mij, dan val je nog wel op je gezicht.

Dat kan ik je nu al verzekeren

Ik ben niet te kraken door anderen, dat ik mezelf kraak is een waarheid. Maar anderen kunnen me niet breken. Dat ik mezelf breek en maak is wel weer waar.

En dat ik jou kan kraken is ook waar

Ik kraak jou hele bestaan als ik wil. Door het geheel te kraken. Dan vliegen de details om jou oren

En zal jou hele lichaam uit elkaar vallen. Net zoals mijn lichaam los is van materie.

Ik sta voor verlossing. En dan niet de verlossing door Christus. Mijn eigen verlossing.

Ik ben een man met visie en doel.

En als ik nu zeg, dat ik jou kraak. Dan kraak ik jou helemaal. Net zoals ik het universum ga kraken.



Ik doel niet eens op jou. Ik heb het over de hele wereld dus. Zodra ik het hele univesum gekraakt heb, heb ik de mensheid gekraakt

En dan is de verlossing aanwezig.

En misschien ben ik wel Christus in een modern jasje te noemen

Wie weet. Maar ik weet niet of het met Christus te maken heeft nu.

Ik sta op mezelf. Ik ben zelfstandig ondernemer ook. En trek me weinig aan van jou en van anderen die me tegenwerken
PT_Hadrianuszondag 26 februari 2006 @ 22:31
Dat je op jezelf staat is waar; There..is..no.. other. Helaas bevat je spinsel iets met een klok en een klepel. (Mocht je onverhoopt begrijpen waar ik op doel).

Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:31
Ik kraak het geheel

Ik kraak vanzelf jou. Maar het geheel moet gekraakt worden. Dat is mijn taak. Het is mijn functie om te kraken.

Het is mijn beroep ook.

Dus het moet gebeuren ook.

Ik kraak puur het geheel. Dat het onderliggende vanzelf gekraakt wordt, tja...dat hoort erbij.

Libresse en ander maandverband is niet meer nodig ooit. Ik denk dus ook aan de vrouwen omdat die ook zorgen voor inbreng.

Ik heb dit te doen, ik doe het puur uit mezelf, ik weet niet of ik het van bovenaf krijg.

Dat jij zegt dat ik kwaad in de zin heb, dat klopt niet. Ik doe dit omdat het moet.

Ik moet de code kraken. En de code wordt gekraakt dus

Kostte wat het kost. Al moet ik over lijken gaan. Maar er hoeven geen doden te vallen. Ik wil dat er geen doden vallen.
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:32
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:31 schreef PT_Hadrianus het volgende:
Dat je op jezelf staat is waar; There..is..no.. other. Helaas bevat je spinsel iets met een klok en een klepel. (Mocht je onverhoopt begrijpen waar ik op doel).

[afbeelding]
Ik weet het niet..

Ik weet alleen dat.

8642 5 8 5 1 0 2 5

Wel bestaat.

In mijn hoofd althans
Kleintjuhzondag 26 februari 2006 @ 22:40
oké misschien is het dan handig (als je verder wilt, ik vond het iig wel interessant totdat je jezelf zo ging ophemelen) om weer verder met je code, h4, scripten en collectief delen verder te gaan? Want volgens mij was je zelf ook nog niet helemaal uit hoe en wat. alleen maar dát (zeg maar)
Litsozondag 26 februari 2006 @ 22:41
Dromenvanger,
waarom post je dit allemaal. Wat heeft het voor toegevoegde waarde aan dit forum? Wat wil je zeggen met alles wat je hier neerzet?
Wat betekent programmeren en wat betekent 'h4 variant'?
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:43
Ophemelen van mezelf gebeurt alleen als anderen mij willen naar beneden halen

Proberen mensen mij naar beneden te halen, dan moet ik mezelf wel de hemel in schrijven. Omdat ik dus niet onder anderen ga zitten. Ik wil op gelijk niveau zitten, en als anderen zich boven mij gaan plaatsen, dan doe ik er vanzelf een schepje bovenop.

Zie dat maar als zelf-bescherming

Ik ga met h4 aan de slag verder. Dat wordt waarschijnlijk ook de naam van mijn systeem

h4 is al mijn systeem

Collectief delen komt vanzelf wel. Vanavond in bed ga ik vanzelf linken leggen tussen mensen onderling en ga ik verder met de reis. Ook richting de overleden mensen.

Ik heb nog contact te leggen met Einstein en andere wetenschappers. Ik wil alle informatie in mijn hoofd krijgen nog.

Komt allemaal nog goed
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:44
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:41 schreef Litso het volgende:
Dromenvanger,
waarom post je dit allemaal. Wat heeft het voor toegevoegde waarde aan dit forum? Wat wil je zeggen met alles wat je hier neerzet?
Wat betekent programmeren en wat betekent 'h4 variant'?
Waarom zou ik het voor mezelf houden

Ik heb hier met kleintje sowieso een gesprek. Ik deel graag informatie. Waar maak jij je druk om uberhaupt

Waar maak jij je druk om

Denk je dat je nu het recht heb om wat te zeggen omdat je blauw bent

Laat mij lekker schrijven zoals ik schrijf, laat anderen mee reageren. En hoepel op naar je eigen forum waar je mod bent

Ik snap niet waar jij je druk om maakt.

Ik deel graag de informatie die in mijn hoofd zit met anderen. Omdat ik ook weet dat de hele wereld mee kan lezen. Het zijn niet alleen de gebruikers die meelezen mocht je dat denken. Media en het nieuws leest mee. En misschien zet ik wel wat in gang op deze manier.

Fok! blijft niet alleen bij de vaste gebruikers, het kan wereldwijd doorgaan.

Dus maak je niet zo druk. Laat mij lekker schrijven zoals ik doe. En hopelijk komen er meer reacties of hebben mensen ook ideeen erover.

Ga je druk maken om onzin en bagger bijvoorbeeld
Kleintjuhzondag 26 februari 2006 @ 22:45
maar je zei zelf dat na h4 h5 en h6 komt, is h4 dan niet té beperkt als uitgangspunt? wat nu als h4 er is en je met h5 verder wilt en dan blijkt dat h4 niet compatibel met h5 is? dan moet je opnieuw beginnen vanuit 0, 1 etc...
rekenwonderzondag 26 februari 2006 @ 22:45
quote:
Op zondag 26 februari 2006 21:39 schreef Dromenvanger het volgende:
Getallen, tijdstipppen, letters, cijfers, kleuren.

Persoonlijke voorkeuren

Gezamelijke bovennatuurlijke intelligentie.
En nu met samenhangende zinnen?
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:47
h4 is de basis denk ik toch wel. Vanuit h4 wordt alles gemaakt. H5 of I6 of J7 zijn opvolgers van h4. Ik denkt dat alles terug komt op h4. In ieder geval op dit moment.

Als we straks in de 5e of 6e dimensie zitten dan is het misschien een andere basis. Nu moeten we het doen met h4. En misschien is het altijd het getal 4 dat ertoe doet.

Ik weet wel dat ik 2 vieren heb op mijn handen. Dikke lijnen in mijn handen, 2 grote vieren. Ik heb het al gezegd. 1 vier op de rechterhand in normaal schrift de andere vier in spiegelschrift

Maar het heeft dan te maken met mijn inbreng ook.

En ik wil gewoon diepere gedachtes horen ook.

Waar gaat het heen. Moet ik het systeem weer induiken

Moet ik een versnelling toevoegen

Wat is het nut van het topic

Dat ik mezelf kan uitdrukken

En door het uitdrukken van mezelf blijft het systeem lopen.

Sommige zijn in onzin bezig met bagger en ik probeer hier mensen aan het denken te zetten over het systeem.

En dan komt een blauwe mod vragen wat het nut is van het topic
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 22:47
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:45 schreef rekenwonder het volgende:

[..]

En nu met samenhangende zinnen?
De details werken mee

En iedere inbreng werkt mee

Alles werkt mee.

Is dat nou zo moeilijk te begrijpen

Hoe wil je nu dat ik het uitleg

Je moet het ervaren ook, het valt niet zomaar uit te leggen. Je moet de vrijheid en losheid ervaren. Ervaar je de vrijheid in het bestaan dan zie je de details ook beter
Litsozondag 26 februari 2006 @ 22:52
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:44 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Waarom zou ik het voor mezelf houden
Omdat als iedereen alles zou zeggen wat in hem opkomt zonder na te denken of dit überhaupt ergens wat aan toevoegt Fok een gigantische zooi zou worden?
quote:
Ik heb hier met kleintje sowieso een gesprek. Ik deel graag informatie. Waar maak jij je druk om uberhaupt

Waar maak jij je druk om

Denk je dat je nu het recht heb om wat te zeggen omdat je blauw bent

Laat mij lekker schrijven zoals ik schrijf, laat anderen mee reageren. En hoepel op naar je eigen forum waar je mod bent


Ik snap niet waar jij je druk om maakt.
Ik maak me helemaal nergens druk om en ik denk ook niet dat ik het recht heb om wat te zeggen, dit is immers niet eens 'mijn' modforum. De titel van dit topic sprak mij aan dus ik was benieuwd wat het betekende en waar dit topic over zou gaan. Helaas was hier geen antwoord op te vinden omdat er alleen maar geruzied werd dus vroeg ik het even vriendelijk.
Toch jammer dat je meteen zo vijandig doet want ik had alleen maar oprechte interesse.
quote:
Ik deel graag de informatie die in mijn hoofd zit met anderen. Omdat ik ook weet dat de hele wereld mee kan lezen. Het zijn niet alleen de gebruikers die meelezen mocht je dat denken. Media en het nieuws leest mee. En misschien zet ik wel wat in gang op deze manier.
Op zich is daar niks mis mee, maar als je zo in het wilde weg dingen loopt te roepen zonder uitleg en ook nog eens zo vijandig bent tegen in feite iedereen in dit topic heeft niemand er wat aan.
quote:
Fok! blijft niet alleen bij de vaste gebruikers, het kan wereldwijd doorgaan.

Dus maak je niet zo druk. Laat mij lekker schrijven zoals ik doe. En hopelijk komen er meer reacties of hebben mensen ook ideeen erover.

Ga je druk maken om onzin en bagger bijvoorbeeld
Ik wil best reageren en er ideeën over hebben maar nogmaals, dan zou het fijn zijn als ie ten minste in grove lijnen uitlegt wat je in godsnaam bedoelt met dit alles.
En over onzin en bagger hoef ik me gelukkig niet druk te maken
Malebolgiazondag 26 februari 2006 @ 22:53
waarom wordt zo'n topicreeks niet gewoon naar ONZ verhuist? Grappige topic-reeks verder, maar ik heb nog geen zinnig woord gelezen wat jou onderscheid van psychoten / notoire drugsgebruikers of iemand die helemaal niet meer spoort.

En ja, ik ben op z'n minst een beetje cynisch, dat heb je goed gezien. Graag zou ik een samenhangende samenvatting van je idee/visie/filosofie willen lezen, ipv de huidige slack in de vorm van minimaal 200 posts die jouw neuronennetwerk produceert.

[edit]
Las net even een berichtje uit je fotoboek van afgelopen zomer, waarin je duidelijk de wens uitspreekt je te onttrekken aan de realiteit en te vluchten in de fantasie. Misschien moet je over de oorzaak van deze vlucht naar de fantasie maar eens lekker in R&P gaan kletsen, misschien is dat nog wel veel revelerender voor je dan de vrijheid van de cognitieve en zintuigelijke dissonantie die je nu ervaart.

[ Bericht 30% gewijzigd door Malebolgia op 26-02-2006 22:59:32 ]
rekenwonderzondag 26 februari 2006 @ 22:53
Ik begrijp dat je verheven bent, maar het gewone volk snapt het zo niet. Verklaar je nader.
Kleintjuhzondag 26 februari 2006 @ 22:53
maar vrijheid in je eigen bestaan wil nog niet zeggen dat er gedeeld wordt. als a en b vrij zijn, kunnen ze dat onafhankelijk zijn maar ook gezamenlijk. En om gezamenlijk vrij te zijn moet er denk ik toch iets van vertrouwen zijn (security(waar je het eerder over had), waardoor mensen écht open, eerlijk en vrij zijn) dus denk ik inderdaad dat de security moet meegroeien met het systeem
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 23:02
Okey

Ten eerste, een groot idee is niet vatbaar voor een samenvatting in het begin. Dus excuse me dat het klinkt als wanorde. Dat jullie de heldere punten niet eruit kunnen halen is niet mijn probleem. Ik heb in ieder geval in mijn hoofd wel een helder beeld zitten. Ik ga het idee wel verder uitwerken nog, dit is pas het begin. Ik herhaal mezelf ook vaak en dat mag nog, ik gun mezelf speling, iets wat ik vaak mis bij andere mensen, het lijkt alsof mensen elkaar totaal geen vrijheid gunnen soms, en de oordelen en veroordelinfwn vliegen soms door het forum heen . In ieder geval gaat het me lukken, daar ga ik nu al vanuit. Het gaat me lukken omdat alles gaat lukken waar ik voor sta

En psychotisch malebolgia........de grens tussen genialiteit en waanzin is klein. Jij begrijpt mij niet, dat weet ik. Zoals 99 procent mij niet begrijpt. Maar dat boeit me verder ook niet.

Alles is ontstaan uit genialiteit dus Alle uitvindingen. Van de normale mensen hoef je weinig nieuws te verwachten. Die volgen meestal orders op. Die zorgen niet voor vernieuwing.

Daarom wil ik graag gek zijn, en dat je me psychotisch noemt zie ik als compliment. Van de gekken en geniale mensen moet je het hebben. Die hebben nota bene deze wereld opgebouwd

Kleintjuh ik ga morgen verder ermee.

En rekenwonder, het gewone volk inderdaad. Er zijn verschillen altijd. Ik ben niet gewoon en normaal, dat ben ik nooit geweest ook

En nu tijd om te kappen hier.

Als mensen me voortaan gestoord en gek noemen, dan zie ik dat als compliment. Omdat gestoordheid en gekheid staat voor het goede.

Normale opvolgers en de kudde, die zijn standaard. En standaarden betekenen stilstand.
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 23:04
Maar ik ga morgen verder

Tijd om te rusten, ik heb de hele dag "gewerkt" eraan.

En ik ben trots dat negatieve reacties me niets meer doen. Ik voel me vrij op fok! en in het echt. Ik laat me niet meer gek maken door idioten dus.

Ik lees het met plezier en ga er met gemak op in.

Omdat ik recht heb op een eigen visie en mening. Vooral recht heb op een eigen visie en droom
Malebolgiazondag 26 februari 2006 @ 23:19
quote:
Op zondag 26 februari 2006 23:02 schreef Dromenvanger het volgende:
En psychotisch malebolgia........de grens tussen genialiteit en waanzin is klein. Jij begrijpt mij niet, dat weet ik. Zoals 99 procent mij niet begrijpt. Maar dat boeit me verder ook niet.

...

Daarom wil ik graag gek zijn, en dat je me psychotisch noemt zie ik als compliment. Van de gekken en geniale mensen moet je het hebben. Die hebben nota bene deze wereld opgebouwd
Voor een geniaal persoon lees je vrij slordig. Ik noem jou niet psychotisch; ik constateer dat ik op dit moment (nog) geen verschil kan zien tussen jou en een psychoot, gebaseerd op je posts. Om die reden vroeg ik dan ook om een samenhangend en beknopt verhaal, zodat ik je gedachtegang (enigzins) kan volgen en vervolgens voor mijzelf een beter oordeel kan vellen, zonder dat ik daarvoor 300 posts aan hersenspinsels moet gaan doorspitten en daar een samenhangend geheel uit moet gaan distilleren.

Verder is de aanname dat ik je niet begrijp vrij voorbarig; ik weiger op dit moment alleen de tijd te nemen om zoveel ongestructureerde gedachtes door te lezen, als het ook makkelijker kan. Of ik je inderdaad niet begrijp, valt pas te zeggen vanaf het moment dat ik een notie heb van wat je ideeen zijn.

Tot slot is de de grens tussen waanzin en genialiteit inderdaad klein. Echter, het verschil tussen psychoten en genialen ligt daarin, dat de laatste groep waanzinnigheid bezit in combinatie met buitengewone intelligentie. Psychoten ontberen dat laatste. Een causaal verband leggen tussen waanzin en genialiteit is daarom een drogredenatie.

Ook zijn lang niet alle uitvindingen ontstaan uit genialiteit. Veel bij toeval, door 'het gewone volk'. Onderzoek bijvoorbeeld de uitvinding van de post-it velletjes maar eens kort met google ofzo.

oh ja laatste puntje:
Je claimt vrijheid in alles te ervaren, vooral in denken. Ultieme vrijheid is voor mij ook openheid. Openheid voor andere gedachtes / meningen. Het volledig negeren van meningen / opinies die (gedeeltelijk) indruisen tegen jouw gedachte(patroon?) schept een beeld van geslotenheid, gedreven door onzekerheid. Diezelfde onzekerheid doet je vluchten uit de realiteit naar je eigen fantasie.

[ Bericht 9% gewijzigd door Malebolgia op 26-02-2006 23:26:21 ]
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 23:44
post-it velletjes



Dat kan een kleuter nog uitvinden

En nogmaals, ik laat me niet onder druk zetten. Ik ga mijn pad via vrijheid na. En ik kom vanzelf wel wat tegen hier en daar.

Dat het voor jou wanorde blijkt, kan zijn. Maar het moet eruit. En the thruth is het juiste forum.

Uit de chaos moet je scheppen namelijk.
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 23:46
Nu ben ik dus echt weg

En ik vlucht graag naar de fantasie. En de realiteit tja...leef jij maar lekker in de saaie realiteit. Als dat jou leven is, moet je dat vooral doen. Dat ik volgens jou doe vluchten is geen teken van zwakte, het is een teken van kracht als je geen genoegen neemt met de realiteit. Ik ben krachtig omdat ik me niet als slachtoffer aanzie in deze realiteit. Daarom vecht ik ervoor om deze realiteit te wissen. Zie me maar als verzets-strijder in deze realiteit. En als ik de hele realiteit nog moet wissen ooit, dan doe ik dat. Dan wis ik zelfs jou realiteit Dan wis ik de hele realiteit en bouw ik mijn eigen wereld op hier. Zo gaat dat dus. En dat is wederom een feit. Omdat ik het bepaal allemaal. Ik bepaal de wereld nog. En waarom deze realiteit bestaat zoals hij bestaat en wie deze realiteit gemaakt heeft en waarom, ook daar kom ik nog achter. Maar ooit programmeer ik een nieuwe wereld over deze wereld. Niet over deze wereld. Ik formatteer deze wereld gewoon ooit. Met een simpele code

Ik kies niet voor de realiteit.

Ik creeër straks mijn eigen wereld dus. En dan is er geen realiteit meer over in mijn wereld.

Dan is mijn wereld gebaseerd op "fantasie". Hoewel die fantasie dan realiteit wordt



Ik ga deze wereld formateren

Ik ga alles formateren en opnieuw installeren

En dan bedoel ik dus alles. En dan ook helemaal alles

Een schone lei

Vanaf punt 0, opnieuw beginnen.
Verdwaalde_99zondag 26 februari 2006 @ 23:53
Ik ben nog niet weg

Ik ga door en door.

Maar goed, vanavond ga ik weer met pen en papier schrijven en ontcijferen met de juiste muziek.

Er komen codes uit nog. Goede codes. Om de realiteit te wissen. Deze keiharde realiteit moet weg. Er moeten nieuwe werelden komen. Nieuwe werelden dus. Deze wereld moet helemaal verdwijnen.

De film moet veranderen. En dat gaat gebeuren
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 00:00
in je code onder je sig ontbreekt de m (j6k7l8n9o10p11q12)

denk dat (wil je ideeen vergaren je in dit topic meer over je links en ideeen moet hebben dan over de code waarmee je het wilt realiseren. uiteindelijk zul je toch concreter je doel moeten formuleren voor de code bepaalt is...
Panzermaandag 27 februari 2006 @ 00:02
Ik hou het nog wel even bij deze realiteit. Had je het ook niet over het delen van informatie?
Fronsertjemaandag 27 februari 2006 @ 00:03
Bizarre verspilling van bits en bytes hier, tevens verkapt tvptj.
DemonRagemaandag 27 februari 2006 @ 00:10
Denk dat het herprogrammeer-/formateerwerk van jou plaatsvindt in een parallelle dimensie die door jouw fantasie gecreëerd is. Daar zullen we in deze dimensie niet veel van merken dus.

Aan jouw posts te lezen lijkt het ook alsof je bewustzijn zich aan het verplaatsen is naar die andere dimensie ofwel: impulsen uit deze dimensie zullen onbewust genegeerd gaan worden. Eerst nog selectief, maar daarna ontkom je er niet meer aan.

Uiteindelijk zal je materiële zelf geheel onbewust ronddwalen in deze dimensie, wat wij zullen waarnemen alsof je een zombie bent. Er kan dan geen interactie meer plaatsvinden tussen ons en jou.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 00:17
quote:
Op maandag 27 februari 2006 00:10 schreef DemonRage het volgende:
Denk dat het herprogrammeer-/formateerwerk van jou plaatsvindt in een parallelle dimensie die door jouw fantasie gecreëerd is. Daar zullen we in deze dimensie niet veel van merken dus.

Aan jouw posts te lezen lijkt het ook alsof je bewustzijn zich aan het verplaatsen is naar die andere dimensie ofwel: impulsen uit deze dimensie zullen onbewust genegeerd gaan worden. Eerst nog selectief, maar daarna ontkom je er niet meer aan.

Uiteindelijk zal je materiële zelf geheel onbewust ronddwalen in deze dimensie, wat wij zullen waarnemen alsof je een zombie bent. Er kan dan geen interactie meer plaatsvinden tussen ons en jou.
Ik ben al gestapt uit deze realiteit

Ik ben al weg van het venster. Ik besta niet meer eigenlijk. Hoewel ik levendiger ben als ooit.

Maar ik ben niet meer menselijk te noemen nee

Ik heb mijn menselijke kanten geformateerd en dat was hard nodig.

Ik zit ook in een andere wereld inderdaad. Maar ik ben nog altijd zichtbaar. Ik ga nog verder richting de andere dimensie.

Maar goed. Je hebt wel gelijk.

Ik ben richting een andere dimensie aan het gaan. Misschien heeft alles wat ik zeg wel helemaal niets te maken met mensen hier, dat ik gewoon van een hele andere tijd en wereld ben nu
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 00:23
Ik ben zo los aanwezig hier, ik spring over een paar jaar zo de andere wereld in. Ik zit al in een andere wereld, maar ik zie de realiteit nog, deze realiteit moet weg nog. Deze realiteit is wel zo hardnekkig Hoe komt dat

En dan geloof je het of niet. Ik ga deze realiteit nog verlaten. Omdat deze realiteit niet de enige realiteit is.

Ik ben soms zo los aanwezig hier, dan denk ik wel eens, als ik niet uitkijk dan verlaat ik deze dimensie en ga ik over naar de volgende. Maar ook dan gaat het vanzelf.

Ik beweeg gewoon in de ruimte alsof het gewoon los is.

Ik denk dat ik nog ga dansen op break-muziek. Op technische muziek gaan dansen op bewegingen van het lichaam beter te controleren en los te gooien
totsymaandag 27 februari 2006 @ 00:37
quote:
Op maandag 27 februari 2006 00:23 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ben zo los aanwezig hier, ik spring over een paar jaar zo de andere wereld in. Ik zit al in een andere wereld, maar ik zie de realiteit nog, deze realiteit moet weg nog. Deze realiteit is wel zo hardnekkig Hoe komt dat

En dan geloof je het of niet. Ik ga deze realiteit nog verlaten. Omdat deze realiteit niet de enige realiteit is.

Ik ben soms zo los aanwezig hier, dan denk ik wel eens, als ik niet uitkijk dan verlaat ik deze dimensie en ga ik over naar de volgende. Maar ook dan gaat het vanzelf.

Ik beweeg gewoon in de ruimte alsof het gewoon los is.

Ik denk dat ik nog ga dansen op break-muziek. Op technische muziek gaan dansen op bewegingen van het lichaam beter te controleren en los te gooien
Wat heerlijk mooi kun jij toch schrijven , Dromenvanger.
Ik geniet elke keer wel als ik jou lees .
Doe zo voort !
PhiNiksmaandag 27 februari 2006 @ 00:47
Dromenvanger... even een poging tot een opbouwende reaktie van mij dan.. elders las ik dat je laatst gestopt was met het nemen van antidepressieva, of daar mee ging stoppen... ik wenste je daar nog veel sterkte mee. Is dit het gevolg misschien? Je depressie kwam weer keihard trug en als reaktie daarop is deze tweede werkelijkheid weer een vluchtoord geworden om aan de harde werkelijkheid te ontvluchten?

Maar misschien praat ik onderhand tegen een muur. Wat kun je nou uiteindelijk voor iemand anders als jezelf betekenen als elke vorm van communicatie onmogelijk word?
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 00:49
quote:
Op maandag 27 februari 2006 00:37 schreef totsy het volgende:

[..]

Wat heerlijk mooi kun jij toch schrijven , Dromenvanger.
Ik geniet elke keer wel als ik jou lees .
Doe zo voort !
Dankjewel

Schrijven is mijn grootste hobby, altijd al geweest

Ik ben trouwens bezig om mijn computer in te delen op een juiste manier. Mijn computer gaat sneller dan snel soms. En dat ligt puur aan de bestanden die ik erop zet. Mijn computer kan genieten van de juiste bestanden.

En als ik mijn computer goed doe indelen op de juiste manier, dan heb ik daar zelf ook profijt van

Bedankt voor het compliment

Ik zal altijd doorgaan. Ik zit nu in de 4e dimensie met grote regelmaat, soms val ik terug naar de 3e maar ik zal richting de 5e en 6e moeten nog.

Ik kan niet terug, ik zal altijd vooruit moeten gaan

Morgen ga ik actief bezig zijn om mijn computer in te delen. Ook veel met enen en nullen ga ik werken nog.

En niet alleen enen en nullen. Maar ik ga ook tekenen met lijnen om mijn computer op orde te brengen.

Ik heb een pentium4. Maar ik bouw deze computer via bestanden uit richting het onmogelijke. Pentium 39303938403940234 is niet eens de limiet nu
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 00:52
Ik voeg alle codes toe die toegevoegd moeten worden

En mijn computer gaat me helpen nog Ik ga het systeem nog in, ik duik het hele systeem in. Ik ben al in het systeem dus hou me niet tegen want ik ben niet tegen te houden

Alle codes ga ik toevoegen dus

Iedere code
Lynx666maandag 27 februari 2006 @ 00:52
quote:
Op maandag 27 februari 2006 00:47 schreef PhiNiks het volgende:
Maar misschien praat ik onderhand tegen een muur. Wat kun je nou uiteindelijk voor iemand anders als jezelf betekenen als elke vorm van communicatie onmogelijk word?
Dat is een groot punt in dit hele verhaal. Als jij in je eentje al zo'n heftige reactie terugkrijgt, hoe moet dat dan als een percentage van de 6,5 miljard tegenwicht gaan bieden aan Dromenvanger zijn herprogrammeringsplannen.

tevens tvp
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 00:54
quote:
Op maandag 27 februari 2006 00:52 schreef Lynx666 het volgende:

[..]

Dat is een groot punt in dit hele verhaal. Als jij in je eentje al zo'n heftige reactie terugkrijgt, hoe moet dat dan als een percentage van de 6,5 miljard tegenwicht gaan bieden aan Dromenvanger zijn herprogrammeringsplannen.

tevens tvp
Je kunt mij niet stoppen en dat is ook nergens voor nodig

Omdat ik doe wat gedaan moet worden Ik knap het vuile werk op dus En dat is hard nodig ook.

En uiteindelijk komt het alleen maar goed. Omdat ik weet wat ik doe, ik volg mijn hart. En als iemand zijn hart volgt, is het altijd goed. En tevens komt deze opdracht misschien zelfs van bovenaf ook. Maar wat gedaan moet worden dat moet toch gedaan worden. Dus je kunt met 9 miljard mensen mij proberen te stoppen, ik ga toch door. Dus dan kun je beter pogingen staken om mij proberen te stoppen. Omdat het 0,0 nut heeft

Iemand moet het doen of niet soms

En ik volg niet alleen mijn hart, ik volg ook mijn verstand en gevoel.

Dus stop eens met tegenwerken Maar werk gerust tegen. Want ik ga toch door

Lynx666maandag 27 februari 2006 @ 01:01
quote:
Op maandag 27 februari 2006 00:54 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Je kunt mij niet stoppen en dat is ook nergens voor nodig

Omdat ik doe wat gedaan moet worden Ik knap het vuile werk op dus En dat is hard nodig ook.

En uiteindelijk komt het alleen maar goed. Omdat ik weet wat ik doe, ik volg mijn hart. En als iemand zijn hart volgt, is het altijd goed. En tevens komt deze opdracht misschien zelfs van bovenaf ook. Maar wat gedaan moet worden dat moet toch gedaan worden. Dus je kunt met 9 miljard mensen mij proberen te stoppen, ik ga toch door. Dus dan kun je beter pogingen staken om mij proberen te stoppen. Omdat het 0,0 nut heeft

Iemand moet het doen of niet soms

En ik volg niet alleen mijn hart, ik volg ook mijn verstand en gevoel.

Dus stop eens met tegenwerken Maar werk gerust tegen. Want ik ga toch door

Ik kan je niet stoppen nee. Heb ik ook totaal geen behoefte aan. Maar wat ik zie hier is dat je met wat tegenstand al snel in de verdediging schiet, en negatieve energie de kosmos in stuurt (om het zo maar even uit te drukken). Hoe wil je een wereld van goedheid realiseren als 'architect' als je zelf al snel in staat bent ronduit negatief en soms bedreigend tegenover andermans meningen staat?

Tegenwerking kun je in dezen zeker verwachten, en niet alleen van PhiNiks. Daarbij laat ik in het midden of het nut heeft, maar die tegenwerking zal op globaal niveau inmens zijn. Jouw negatieve uitwerking dan ook?
Mr.Mansonmaandag 27 februari 2006 @ 01:05
Wat bedoel je met programmeren en wat is de h4 variant?
jogymaandag 27 februari 2006 @ 03:04
Het is toch best frappant dat de "brainfarts"van Dromenvanger toch aardig wat tvptjes opleveren.
En een brainfart is niet iets negatiefs trouwens, kan het gewoon niet beter omschrijven .

Ik kan me niet helemaal vinden in je gedachtengang van trouwens, Dromenvanger. Het doel op zich wel hoor, maar niet de manier hoe de wereld in elkaar steekt, met de eentjes en de nulletjes dus . Maar ach, dat is misschien ook niet boeiend. Wel goed dat mensen zich ermee bemoeien en leuk om te zien dat sommige zelfs begrijpen wat je bedoelt. Spijtig alleen dat je je op de kast laat drijven door PhiNiks terwijl hij eigenlijk niets fout doet, wat hij zelf zegt, je kan ook een prettig gesprek met hem voeren, en dan hoeven jullie qua meningen nog niet eens tot overeenstemming te komen .

[edit: lama ]

[ Bericht 6% gewijzigd door jogy op 27-02-2006 15:14:17 ]
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 09:34
quote:
Op maandag 27 februari 2006 09:33 schreef Dromenvanger het volgende:
Ook het vogelgriep virus moet eruit nog

Maar dat komt nog wel. Eerst moet ik zien waar het aan ligt, en dat verschijnt vanzelf wel. Het is een fout in het systeem dus die fout moet ook eruit gehaald kunnen worden.

Een virus ontleden dus, hoe moeilijk het ook kan klinken. Een virus is ontstaan dus moet het ook weggehaald kunnen worden
terug de tijd in daar veranderen vóór het ontstaat?
-starseed-mayo-maandag 27 februari 2006 @ 14:13
quote:
Op zondag 26 februari 2006 23:46 schreef Dromenvanger het volgende:
Nu ben ik dus echt weg

En ik vlucht graag naar de fantasie. En de realiteit tja...leef jij maar lekker in de saaie realiteit. Als dat jou leven is, moet je dat vooral doen. Dat ik volgens jou doe vluchten is geen teken van zwakte, het is een teken van kracht als je geen genoegen neemt met de realiteit. Ik ben krachtig omdat ik me niet als slachtoffer aanzie in deze realiteit. Daarom vecht ik ervoor om deze realiteit te wissen. Zie me maar als verzets-strijder in deze realiteit. En als ik de hele realiteit nog moet wissen ooit, dan doe ik dat. Dan wis ik zelfs jou realiteit .............ect
hehe tijdje geleden had ik ook zo'n verlangen om mn eigen realiteit te maken.. mn eigen fantasie wereld ,universum in mn hoofd en mezelf soort van compleet los maken van de manier waarop mensen elkaar zien ,spreken alles me eigen regeltjes en dingentjes verzinnen.
een jaar geleden na het lezen van allemaal 'new age' sites geloofde ik dat een nieuwe werkelijkheid mogelijk was en ik hoopte daar ook op dat iedereen zou veranderen bewust zou worden in liefde en vreugde. nouja ik heb dat gevoel nu niet meer en leef gewoon met de dag zonder teveel hoop op een paradijs. misschien dat we in de toekomst hoger komen in een andere 'dimensie' maar dat het meer een verandering is van gedachtes en daden en dat we er niet eens zoveel van zullen merken
Zhenymaandag 27 februari 2006 @ 15:18
quote:
Op zondag 26 februari 2006 22:34 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Ik spoor helemaal

Maak je maar niet druk.

Spoor jij wel

Kijk eens in jezelf. Spoor jij helemaal?

Heb je geen barrieres in je gevoel en denken

Ik voel me vrij

Jij dan

Voel jij je vrij

Ik wel

Kortom: Kijk eens goed naar jezelf voordat je mij gaat afkraken. Ken jezelf 100 procent. Dan pas heb je recht om mij te beoordelen. Ken jij jezelf niet voor de volle 100 procent. Flikker dan een eind op en snel een beetje
ik raad je aan om eens met een psychiater te gaan praten,
dat je anders denkt OK, maar dat je je boven god stelt en anderen bedreigt met het "Kraken" en dan nog zeggen dat je goede bedoelingen hebt gaat een beetje te ver denk ik.
Als je nog steeds denkt dat je beter bent dan andere mensen zou ik je graag eens ontmoeten.

ps. doe je superman pak wel aan dan
jogymaandag 27 februari 2006 @ 15:47
quote:
Op maandag 27 februari 2006 15:18 schreef Zheny het volgende:
ps. doe je superman pak wel aan dan
Dat is ook weer zo nutteloos hé .

Anyway, het is altijd wel vermakelijk dat er mensen struikelen over zijn opmerking dat hij zichzelf boven God plaatst. Het enige waar Dromenvanger zich 'schuldig' aan maakt is het feit dat ie al zijn gedachtes opschrijft en ze dus niet eerst langs de interne controle laat gaan, zoals bijna iedereen dus wel doet voor ze wat schrijven/typen. Dat ie soms wat ver gaat in zijn uitlatingen is waar, maar regelmatig komt er zeker wel wat zinnigs uit. En het feit dat hij in zichzelf gelooft is zeker niet veel vreemder dan het massale geloof dat er èèn of andere almachtige over ons waakt maar zich nooit laat zien en zijn enige zoon laat sterven voor zoiets vaags als erfzondes.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 16:15
Zeker ga ik het ver schoppen

En mensen kunnen me niet aanraken. Ik ben niet aan te raken vanwege een bescherming.

Ik laat me dus ook niet bang maken door loze opmerkingen. Zet een kick-boxer tegenover me en ik wijs hem in de hoek met 1 blik. Kom ik toevallig in gevaar dan zorgt mijn reflex en focus dat ik de tegenstander uitschakel. Zet een reus van 3 meter tegenover me en hetzelfde gebeurt

Heeft het verleden dus al uitgewezen Ik ben dus niet bang, voor niets en niemand.

Dit topic laat ik overigens verder links liggen, ik heb een eigen weblog en plaats berichten elders op fok!.

Ik ga via andere taal programmeren dus. Via hele andere taal. En die taal zit al in mijn hoofd De taal is al aanwezig, alleen moet ik de taal nog verder ontwikkelen

Zodra ik mijn eigen domein heb op internet, kan het echte werk beginnen, en zelfs daar blijft het niet bij.

En dat ik me soms boven God verplaatst komt puur omdat ik dicht bij God sta. En daarom heb ik ook van alle kanten bescherming. Sta je dicht bij God, dan komt het vanzelf wel eens voor dat je meer denkt te zijn dan God.

Maar ik ben niet God. Ik sta dicht bij hem. En ik werk voor hem ook En via God krijg ik tevens de nodige middelen en informatie

Maar het is geen God van de kerk.

En over bedreigingen. Het gaat zo ver dat je niet eens de voordeur kunt bereiken hier, mocht je kwade bedoelingen hebben. Niets kan mij stoppen omdat ik de ultieme bescherming heb.

Wilt iemand mij bijvoorbeeld vermoorden, dan loopt die persoon kans, om spontaan te verdwijnen of een ernstig handicap op te lopen.

En ook dat mag je geloven of niet. Het is een feit.

Magic powers. En dit huis barst daarvan. Mijn hele omgeving is een grote bescherming. In ieder geval ben ik omringd door een krachtveld

[ Bericht 28% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 27-02-2006 16:29:36 ]
Freethinkermaandag 27 februari 2006 @ 16:34
quote:
Op maandag 27 februari 2006 00:47 schreef PhiNiks het volgende:
Dromenvanger... even een poging tot een opbouwende reaktie van mij dan.. elders las ik dat je laatst gestopt was met het nemen van antidepressieva, of daar mee ging stoppen... ik wenste je daar nog veel sterkte mee. Is dit het gevolg misschien? Je depressie kwam weer keihard trug en als reaktie daarop is deze tweede werkelijkheid weer een vluchtoord geworden om aan de harde werkelijkheid te ontvluchten?

Maar misschien praat ik onderhand tegen een muur. Wat kun je nou uiteindelijk voor iemand anders als jezelf betekenen als elke vorm van communicatie onmogelijk word?
Pff, als hij inderdaad gestopt is met z'n medicijnen hoop ik dat er in zijn omgeving iemand is die hem een beetje in de gaten houdt. Hij lijkt wel manisch man.

Oh, en dit is dus niet lullig bedoeld.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 16:49
quote:
Op maandag 27 februari 2006 16:34 schreef Freethinker het volgende:

[..]

Pff, als hij inderdaad gestopt is met z'n medicijnen hoop ik dat er in zijn omgeving iemand is die hem een beetje in de gaten houdt. Hij lijkt wel manisch man.

Oh, en dit is dus niet lullig bedoeld.
Manisch

Ik ben inderdaad niet van deze wereld, maar manisch is iets heel anders. Verdiep je eerst in de materie voordat je met domme opmerkingen komt.

Je moet niet praten over zaken waar je geen verstand van hebt

En het is ook verboden op fok om diagnoses te stellen

Diagnoseer jezelf maar

Of moet ik jou een sticker geven nu

Ik heb zo een hokje klaar voor jou Je hoeft maar te vragen en je krijgt een hokje toegewezen. Maar ik ben niet zo krap denkend. Ik deel mensen niet in. Ik laat mensen vrij. Zouden meer mensen moeten doen.

Zelfs al kraak ik alles, dan nog laat ik mensen vrij zijn.

Ik laat me dus niet de wet voorschrijven door users hier.

Ik wil het liefst een slotje op deze topic. Omdat ik elders aan de slag ga. Jullie zijn nog niet klaar om deze informatie te verwerken. Maar dat komt door het verschil.

Er zullen vast en zeker mensen zijn die het wel begrijpen. Maar dan nog. Het overgrote deel gaat om de mensen die niet weten waar het topic over gaat en die niets zeggende berichten toevoegen.

En jij noemt jezelf freethinker

Ik zou maar snel een andere naam nemen

Bad karma, bad karma. bad karma.

Zal ik het 4 keer zeggen of 3 keer zeggen Wat is toepasselijker

Hoe staat het met jou karma eigenlijk Alles okey in je leven

Heb je ze op een rijtje en voel jij je vrij

[ Bericht 9% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 27-02-2006 16:54:24 ]
zatoichimaandag 27 februari 2006 @ 16:55
883312654

Of moet ik die code ergens anders invoeren?
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 16:56
Nee, het is mijn code. Ik heb de code invoerd. Anderen moeten maar hun eigen codes maken

Een code hoeft maar 1 keer gemaakt te worden. Je hoeft maar 1 keer je brein te kraken. En dat is genoeg. Je hoeft ook maar 1 keer de wereld en het universum te kraken. Dus als ik straks met nog 10010100101 codes kom, dan hoeft iemand anders niet nog een keer het ei uit te vinden. Die mensen kunnen wel hun eigen ei uitvinden.

Ik snap dus niet dat mensen mij niet begrijpen

Ben ik nu geniaal en is de rest gek

Of ben ik gek en is de rest geniaal

Ik denk dus echt dat ik geniaal ben

Ik weet dat ik geniaal ben ook. Omdat ik overal bevestiging krijg in mijn leven op dat gebied. Maar dat kan ik niet bewijzen. Ik krijg overal bevestiging over mijn gelijk. Alleen zien blinde mensen het niet in.
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 16:58
en dat komt omdat je andere mensen hun input niet accepteerd en zo niet tot inkeer komt?

daarbij heb je het nu weer over 'moeten' terwijl je dat zo irriteerde als anderen dat deden...

maar wacht, jij mag het wel want jij kraakt je brein?
Freethinkermaandag 27 februari 2006 @ 16:59
quote:
Op maandag 27 februari 2006 16:49 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Manisch

Ik ben inderdaad niet van deze wereld, maar manisch is iets heel anders. Verdiep je eerst in de materie voordat je met domme opmerkingen komt.

Je moet niet praten over zaken waar je geen verstand van hebt

En het is ook verboden op fok om diagnoses te stellen

Diagnoseer jezelf maar

Of moet ik jou een sticker geven nu

Ik heb zo een hokje klaar voor jou Je hoeft maar te vragen en je krijgt een hokje toegewezen. Maar ik ben niet zo krap denkend. Ik deel mensen niet in. Ik laat mensen vrij. Zouden meer mensen moeten doen.

Zelfs al kraak ik alles, dan nog laat ik mensen vrij zijn.

Ik laat me dus niet de wet voorschrijven door users hier.

Ik wil het liefst een slotje op deze topic. Omdat ik elders aan de slag ga. Jullie zijn nog niet klaar om deze informatie te verwerken. Maar dat komt door het verschil.

Er zullen vast en zeker mensen zijn die het wel begrijpen. Maar dan nog. Het overgrote deel gaat om de mensen die niet weten waar het topic over gaat en die niets zeggende berichten toevoegen.

En jij noemt jezelf freethinker

Ik zou maar snel een andere naam nemen

Bad karma, bad karma. bad karma.

Zal ik het 4 keer zeggen of 3 keer zeggen Wat is toepasselijker

Hoe staat het met jou karma eigenlijk Alles okey in je leven

Heb je ze op een rijtje en voel jij je vrij
Zoals ik al zei was het niet lullig bedoeld, en meer uit een soort herkenning en bezorgdheid. En voor de rest: laat ook maar zitten. Ik twijfelde al of ik zou posten in je topic en nu heb ik er weer spijt van.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 16:59
Ik heb bepaalde privileges inderdaad Omdat verschil moet zijn

Er moet verschil zijn op bepaalde gebieden.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 16:59
quote:
Op maandag 27 februari 2006 16:59 schreef Freethinker het volgende:

[..]

Zoals ik al zei was het niet lullig bedoeld, en meer uit een soort herkenning en bezorgdheid. En voor de rest: laat ook maar zitten. Ik twijfelde al of ik zou posten in je topic en nu heb ik er weer spijt van.
Bezorgdheid werkt vaak slecht uit. Je bedoeld het goed, en het werkt averechts. Omdat ik geen 2e moeder nodig heb.

Ik weet verdomde goed wat ik doe. Ik zie het overal. En op tv zie ik het ook. Meer mensen geloven mij. Zelfs op tv ben ik aanwezig. Alleen word ik nooit bij naam genoemd. Dat is een regel. Ik mag niet openbaar worden. Ik ben geheim. Een geheim. Hoewel veel weten wie ik ben. En wat ik ben.
zatoichimaandag 27 februari 2006 @ 17:00
Ok Dromenvanger, geef is een voorzetje dan, of moet ik het helemaal zelf doen? En wat ga jij dan met mijn code doen? Ik ga niet zomaar aan een systeem mee doen als ik niet weet wat er ongeveer mee gedaan wordt (ik hoef niet alles te weten, maar een beetje wel natuurlijk)
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 17:02
waarom MOET dat? niets moet toch? en eerder stelde je dat je gelijk was aan iedereen en dat je iedereen nodig hebt. Nu spreek je jezelf tegen door te zeggen dat er verschil moet zijn...

kijk dat je een visie hebt oké. maar probeer het dan voor jezelf helder te krijgen wat je bedoelt. voel je jezelf hoger? oké maar zeg dan een paar posts niet het tegengestelde want zo zal niemand je begrijpen willen/geloven/serieus nemen
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 17:03
Ik ga zorgen dat jij verlost wordt. Ik ga niets met jou code doen. Ik ga jou verlossen en ik ga jou losser maken.

En ik ga niet eens jou persoonlijk benaderen. Doordat ik de code daarboven aanpak die alle mensen als een virus aan elkaar verbindt, verlos ik ieder wezen en ieder dier.

Ik kraak gewoon codes. Ik kraak dus niet eens mensen. Ik kraak hogere codes dus. Meer niet.

Ik zorg dat het virus verdwijnt en de vloek.

Ik ga geen mensen kraken, ik ga mensen een leven schenken. Ook omdat ik het voor mezelf doe. In eerste instantie kraak ik de code voor mezelf, maar vanzelf gaan anderen mee profiteren.

En als je denkt dat je vrijheid hebt, dan heb je het mis. Ik heb ook nog niet de ultieme vrijheid. Ik ga de goede kant op. Maar het kost nog steeds tijd.

Vloeken gedaan voor het jaar 0, die werken nog door. En hoe die vloeken gedaan zijn, dat is een kwestie van inzicht en inzien hoe het gegaan is. Opheffen is een kwestie van opheffen.

En verlossing is een kwestie van verlossen en kraken
Freethinkermaandag 27 februari 2006 @ 17:05
quote:
Op maandag 27 februari 2006 16:59 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Bezorgdheid werkt vaak slecht uit. Je bedoeld het goed, en het werkt averechts. Omdat ik geen 2e moeder nodig heb.

Ik weet verdomde goed wat ik doe. Ik zie het overal. En op tv zie ik het ook. Meer mensen geloven mij. Zelfs op tv ben ik aanwezig. Alleen word ik nooit bij naam genoemd. Dat is een regel. Ik mag niet openbaar worden. Ik ben geheim. Een geheim. Hoewel veel weten wie ik ben. En wat ik ben.
Daar heb je ook gelijk in inderdaad. Iedereen voor zichzelf is het motto van deze tijd he...

Succes verder met je idee.
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 17:05
maar wat nu als mensen niet verlost willen worden of vrijer willen zijn... waarom bepaal jij dan voor mensen dat het met ze gebeurt? Dat is dan toch géén vrijheid? Jij ontneemt ze dan de vrijheid niet vrij te zijn en dus ben je niet wat je zegt dat je bent. VRIJ
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 17:07
Komt nog wel. En ik ga nu rusten.

Mensen die nu hier mij lopen zuur te maken, die laat ik. Ik neem geen wraak. Ik zal mijn macht niet slecht gebruiken. Maar soms denk ik wel eens, ik draai ze 100 graden naar links.

Of 10101010 graden naar rechts
zatoichimaandag 27 februari 2006 @ 17:07
Aha nou ik beschouw mezelf nog zeker niet als vrij. Je zit in een systeem, en daarom kun je niet vrij zijn, althans niet in het huidige systeem. Het is nu 17:00 geweest, maar dan nog ben je niet vrij. Je moet boodschappen doen, eten koken, eten, en vervolgens jezelf de rest van de avond vermaken. op tijd naar bed, want morgen staat de wekker weer op 06:30.

Mijn code is 17 00 06 30 Kijken of ik morgen een complexere tevoorschijn kan halen
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 17:07
quote:
Op maandag 27 februari 2006 00:37 schreef totsy het volgende:

[..]

Wat heerlijk mooi kun jij toch schrijven , Dromenvanger.
Ik geniet elke keer wel als ik jou lees .
Doe zo voort !
Zulke berichten zijn dus wel beter

Mensen die het waarderen. Al gaat het alleen om het schrijven

En het gaat om scripten

Deze berichten doen goed

schrijftaal is scripttaal.

Maar goed, hoeveel moet ik zeggen Wanneer geloven mensen in mij

Moet ik op tv verschijnen en gaan toveren

Moet ik een handoplegging doen Of moet ik op tv op enter drukken en overal kanker oplossen Of moet ik hier op fok het 22,222 ste bericht invoeren op televisie. Moet ik dat bericht lanceren Voor de ogen van heel de wereld

Krijg ik dan wel het respect

Maar zover is het inderdaad nog niet. Maar zover komt het wel.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 17:08
quote:
Op maandag 27 februari 2006 17:07 schreef zatoichi het volgende:
Aha nou ik beschouw mezelf nog zeker niet als vrij. Je zit in een systeem, en daarom kun je niet vrij zijn, althans niet in het huidige systeem. Het is nu 17:00 geweest, maar dan nog ben je niet vrij. Je moet boodschappen doen, eten koken, eten, en vervolgens jezelf de rest van de avond vermaken. op tijd naar bed, want morgen staat de wekker weer op 06:30.

Mijn code is 17 00 06 30 Kijken of ik morgen een complexere tevoorschijn kan halen
Ik heb geen slaap meer nodig Omdat ik niet moe wordt.

En eten gaat zichzelf ooit vanzelf koken.

En de koffiekan vult zichzelf ooit bij vanzelf.

En de rest komt ook vanzelf goed.
zatoichimaandag 27 februari 2006 @ 17:10
Nou dat is mooi toch, dat wil ik ook. Ik lig ieder nacht wakker en vervolgens sta ik moe op. Dan kun je beter wakker liggen en wakker opstaan door niet moe te worden.

En mensen die op je posts reageren doen moeite om je te begrijpen, of althans moeite om met je te communiceren. Is dat geen vorm van waardering?
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 17:10
wie zegt dat anderen het niet waarderen? alleen omdat ze niet in je hol kruipen? (nofi) Ik denk nog steeds dat twijfel goed wanneer je echt tot een conclusie/oplossing wilt komen. Want bij twijfel heroverweeg je en laat je aspecten die eerst niet belangrijk leken meetellen.

En wat ik je probeer te zeggen is dat je nu te zeker van je zaak bent, of zo wilt overkomen terwijl je zelf zegt er nog niet uit te zijn.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 17:11
quote:
Op maandag 27 februari 2006 17:10 schreef zatoichi het volgende:
Nou dat is mooi toch, dat wil ik ook. Ik lig ieder nacht wakker en vervolgens sta ik moe op. Dan kun je beter wakker liggen en wakker opstaan door niet moe te worden.

En mensen die op je posts reageren doen moeite om je te begrijpen, of althans moeite om met je te communiceren. Is dat geen vorm van waardering?
Als mensen komen met, bezoek een huisarts dan ga ik fel de verdediging in. Omdat ik daar niet van gediend ben.

Moeten ze in mijn gezicht zeggen En dan kijken wat mijn blik doet met hun ogen.

Volgens mij pissen ze dan in de broek
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 17:12
quote:
Op maandag 27 februari 2006 17:10 schreef Kleintjuh het volgende:
wie zegt dat anderen het niet waarderen? alleen omdat ze niet in je hol kruipen? (nofi) Ik denk nog steeds dat twijfel goed wanneer je echt tot een conclusie/oplossing wilt komen. Want bij twijfel heroverweeg je en laat je aspecten die eerst niet belangrijk leken meetellen.

En wat ik je probeer te zeggen is dat je nu te zeker van je zaak bent, of zo wilt overkomen terwijl je zelf zegt er nog niet uit te zijn.
Jij bent okey hier.

Mensen die lopen te bashen dat bevalt me niet. Die zouden geweerd moeten worden van fok!. Ze verzieken de sfeer ook.

Je hebt verschillende manieren van zaken bespreken. En hoe gek een idee ook kan klinken, respect moet het uitgangspunt zijn.

Daarom ben ik ook vaker zo opgefokt. Waarschijnlijk users zonder fotoboek die in het echt niet eens de mond durven open te trekken, en die hier een grote bek opzetten van heb ik jou daar.

Komen ze me in het echt tegen dan lopen ze met een boog om me heen uit angst.

Dat is het nadeel van internet. Zelfs onzekere watjes kunnen een grote bek opzetten.

En juist boven die onzekere watjes moet ik boven staan. Omdat het ook van mijn kant zielig is, dat ik me druk maak om die mensen.
zatoichimaandag 27 februari 2006 @ 17:13
hehe nou ik had het niet specifiek over die post, maar ach, ouwehoeren is goed. Soms worden er meer zinnige dingen gezegd in geouwehoer dan in een diepgravend onderzoek van een of andere dure instelling.
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 17:15
quote:
Op maandag 27 februari 2006 17:12 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Dat is het nadeel van internet. Zelfs onzekere watjes kunnen een grote bek opzetten.
lijkt me een voordeel. Dan durven mensen VRIJ te zijn.

V Wat hij/zij zegt V
zatoichimaandag 27 februari 2006 @ 17:16
Is dat niet een voordeel van Internet dat onzekere watjes zich kunnen laten horen? Nee bashen is niet goed, maar praten wel. In de "echte" wereld komt niet iederaan aan praten toe.... Nee ik heb geen fotoboek, maar ik reageer vrijwel altijd oprecht op Fok!
thefunnymaandag 27 februari 2006 @ 17:16
Dit is het meest vage topic en TS die ik ooit ben tegengekomen.
zatoichimaandag 27 februari 2006 @ 17:18
Vaag is goed! Vaagheid is de manier om tot zinnigheid te komen. Wie niet vaag kan zijn, kan nooit het vaste pad loslaten en tot nieuwe inzichten komen die uiteindelijk beter kunnen zijn!

Helaas "moet" ik nu weg, dit topic is veel te leuk om een tijdje niet te reageren
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 17:23
quote:
Op maandag 27 februari 2006 17:18 schreef zatoichi het volgende:
Vaag is goed! Vaagheid is de manier om tot zinnigheid te komen. Wie niet vaag kan zijn, kan nooit het vaste pad loslaten en tot nieuwe inzichten komen die uiteindelijk beter kunnen zijn!

Helaas "moet" ik nu weg, dit topic is veel te leuk om een tijdje niet te reageren
Je kunt pas iets uitvinden als je anders denkt inderdaad.

Denk je in normale termen dan kom je nooit verder inderdaad

Dat is de essentie van het verhaal. Wil je voor verandering zorgen, dan moet je wel gek zijn. En gek = geniaal.

Je mag dan niet denken in begrenzingen. Sowieso is denken in begrenzingen niet goed.

In het echt wordt ik dus met U aangesproken. Zegt ook al genoeg over hoe ik overkom op mensen. Ik word vaak genoeg met U aangesproken. En dat wil zeggen dat ik een stabiele uitstraling heb Genoeg respect in het echt, en ook genoeg respect van andere gebruikers hier. Dat een aantal gebruikers hier weigeren om respect te tonen, tja, dat is zo. Ooit zullen ze ook respect tonen. Respect is niet af te dwingen zeggen ze wel eens. Ik verdien gewoon respect. Meer niet. Zoals iedereen respect verdiend.

Reacties als deze zijn tenminste normaal en uit respect gedaan. En met zulke reacties kun je verder bouwen. Al die andere reacties zijn om af te kraken. Die mensen zullen nooit iets toevoegen aan deze wereld. Under-achievers zijn het ook wel.
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 17:57
Hoi Dromenvanger,

Heb een paar reacties gelezen en je verwoordt het allemaal goed.
Je hebt ook gelijk, omdat het niet te toetsen is of je ongelijk hebt .

Het grappige is, iedereen heeft gelijk en soms allemaal ongelijk.
Over het systeem. H4, 4e dimensie, who knows.

Wel vraag ik mezelf af of ben ik zelfs van mening dat een dimensie natuurlijk of misschien niet alleen gedachtes zijn. Al is gedachtes kraken een mooi iets. Maar net als een pc bewustzijn mist, missen gedachtes ook bepaalde formateertechnieken.

Maar misschien is het kraken daarvan dan wel de manier om over te gaan naar h4.

Dat rijmt en tot zover mijn (beetje nutteloze) bijdrage
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 17:59
maar als je gedachtes en pc's combineert...

net als dat er in japan nu en systeem is wat mensen op afstand kan besturen. Daar chips steeds kleiner worden zullen ze uiteindelijk op cel-niveau komen en dan zijn ze denk ik goed toepasbaar in het menselijk lichaam
Lynx666maandag 27 februari 2006 @ 18:02
quote:
Op maandag 27 februari 2006 17:59 schreef Kleintjuh het volgende:
maar als je gedachtes en pc's combineert...

net als dat er in japan nu en systeem is wat mensen op afstand kan besturen. Daar chips steeds kleiner worden zullen ze uiteindelijk op cel-niveau komen en dan zijn ze denk ik goed toepasbaar in het menselijk lichaam
De vraag is of dat een goed iets is. Maakt de mens zich dan niet té afhankelijk van de technologie, als mens en machine één gaan worden?
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 18:04
quote:
Op maandag 27 februari 2006 17:57 schreef sweetgirly het volgende:
Hoi Dromenvanger,

Heb een paar reacties gelezen en je verwoordt het allemaal goed.
Je hebt ook gelijk, omdat het niet te toetsen is of je ongelijk hebt .

Het grappige is, iedereen heeft gelijk en soms allemaal ongelijk.
Over het systeem. H4, 4e dimensie, who knows.

Wel vraag ik mezelf af of ben ik zelfs van mening dat een dimensie natuurlijk of misschien niet alleen gedachtes zijn. Al is gedachtes kraken een mooi iets. Maar net als een pc bewustzijn mist, missen gedachtes ook bepaalde formateertechnieken.

Maar misschien is het kraken daarvan dan wel de manier om over te gaan naar h4.

Dat rijmt en tot zover mijn (beetje nutteloze) bijdrage
Waarom doe je nu alweer jezelf tekort Het is geen nutteloze bijdrage, zelfs een hele zinnige.

Het is pure software. Het is geen hardware.

De 4e dimensie is soft van aard. Pure software dus. De hemel. En hoe de 12e dimensie eruit ziet weet ik niet. Misschien staat de 4e dimensie wel voor het einde.

Maar ik denk dat overleden mensen terug komen. Ik heb dat altijd beweert. En ik geloof ook daarin.

Pure software. En mensen zullen mij niet geloven nee. Sommigen misschien wel. Als mensen merken dat de software gaat werken, dan zullen ze misschien geloven dat ik het was.

Hoewel ze het niet willen geloven of kunnen geloven.
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 18:05
quote:
Op maandag 27 februari 2006 17:59 schreef Kleintjuh het volgende:
maar als je gedachtes en pc's combineert...

net als dat er in japan nu en systeem is wat mensen op afstand kan besturen. Daar chips steeds kleiner worden zullen ze uiteindelijk op cel-niveau komen en dan zijn ze denk ik goed toepasbaar in het menselijk lichaam
Wie weet zijn de mensen al grotendeels allemaal robots en wordt het bewustzijn daardoor vernietigd, oorlog op micro-schaal

Nee, weet ik veel.
De vraag of het toepasbaar zou kunnen zijn, zou niet eens zo gek zijn. Want dat zal best..
De vraag is meer misschien, of het een goed iets zou zijn of niet. Wat zijn de voor- en nadelen hiervan. Zullen die er uberhaupt zijn? Et cetera.

Op afstand kunnen besturen, klinkt mij in de oren meer als gevangenschap.
Vrijheid toch?

Aan de andere kant, techniek een mooi iets.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 18:06
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:02 schreef Lynx666 het volgende:

[..]

De vraag is of dat een goed iets is. Maakt de mens zich dan niet té afhankelijk van de technologie, als mens en machine één gaan worden?
Ik denk dus ook dat de mens boven de computer moet staan. De mens moet de baas blijven van de technologie. Hoewel de mens de computer wel kan gebruiken.

De computer kan een goede vriend worden. En de computer kan werk overnemen.

Maar computers mogen niet de baas worden.

Stel dat een computer zelf de 10101010 gaat bepalen hier. Maar goed, kan dat wel

Hebben wij niet de computer gemaakt Zijn wij niet sowieso de vader van de computer
_Led_maandag 27 februari 2006 @ 18:10
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:06 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Ik denk dus ook dat de mens boven de computer moet staan. De mens moet de baas blijven van de technologie. Hoewel de mens de computer wel kan gebruiken.

De computer kan een goede vriend worden. En de computer kan werk overnemen.

Maar computers mogen niet de baas worden.

Stel dat een computer zelf de 10101010 gaat bepalen hier. Maar goed, kan dat wel

Hebben wij niet de computer gemaakt Zijn wij niet sowieso de vader van de computer
Het feit dat je zo over computers denkt en praat geeft al aan dat je weinig van computers begrijpt, IT'er of niet.

Verder kun je wel schelden tegen Zyggie, maar probeer eens te ontkennen dat je 100% voldoet aan de symptomen van een psychose ?
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 18:11
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:10 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Het feit dat je zo over computers denkt en praat geeft al aan dat je weinig van computers begrijpt, IT'er of niet.
Is jou mening. Kun je het niet op een andere manier brengen

De manier waarop jij praat, zegt genoeg over jou sociale vaardigheden. Je bent a-sociaal.

Je weet niet goed hoe je met mensen moet communiceren ook. Zo te horen. Dat is mijn eerste indruk over jou.

Je bent a-sociaal dus

Jij begrijpt communicatie niet. En dat is de grootste zwakte die een mens kan hebben. Mensen die niet goed kunnen comunniceren zijn de grootste knelpunten hier.

Dus ga eens wat doen aan je sociale vaardigheden
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 18:11
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:02 schreef Lynx666 het volgende:

De vraag is of dat een goed iets is. Maakt de mens zich dan niet té afhankelijk van de technologie, als mens en machine één gaan worden?
Hehe, ja zo dacht ik of dat vroeg ik mezelf ook al af dus.
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:04 schreef Dromenvanger het volgende:

Waarom doe je nu alweer jezelf tekort Het is geen nutteloze bijdrage, zelfs een hele zinnige.
Ach, vond het zelf wat. Ben niet naar complimentjes aan het vissen hoor, wat nu zo lijkt .
quote:
Het is pure software. Het is geen hardware.

De 4e dimensie is soft van aard. Pure software dus. De hemel. En hoe de 12e dimensie eruit ziet weet ik niet. Misschien staat de 4e dimensie wel voor het einde.

Maar ik denk dat overleden mensen terug komen. Ik heb dat altijd beweert. En ik geloof ook daarin.

Pure software. En mensen zullen mij niet geloven nee. Sommigen misschien wel. Als mensen merken dat de software gaat werken, dan zullen ze misschien geloven dat ik het was.

Hoewel ze het niet willen geloven of kunnen geloven.
Als je de hemel/kosmos beschouwt als een waar kunstwerkje techniek, geef ik je ook groot gelijk.
Een web van gestructureerde (jouw woorden) hard- en software, een web van aanééngeschakelde uhm webben (vast een beter woord voor, ben niet zo geheel ict). Daar zie ik wel wat in, sterker, daar zal ook wel wat in zitten.

Al klinkt het wel een beetje Matrix allemaal , maar who knows.
The Webmaster , * insert twiligt zone tune.
_Led_maandag 27 februari 2006 @ 18:13
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:11 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Is jou mening. Kun je het niet op een andere manier brengen

De manier waarop jij praat, zegt genoeg over jou sociale vaardigheden. Je bent a-sociaal.
Nee, ik hou alleen niet van mensen die doen alsof ze veel weten terwijl ze overduidelijk geen flauw benul van de ter zake doende materie hebben.
Wil je over code of computers lullen ? Prima, ik ben je man.
Maar dan niet met slap gefantaseer en ongefundeerd gelul.

Verder vind je mij alleen asociaal omdat ik je aanspreek op je slap geleuter.
Mijn post is helder en duidelijk geschreven en verwoordt precies wat ik denk.
Communicatief gezien dus prima.
Lynx666maandag 27 februari 2006 @ 18:13
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:06 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Ik denk dus ook dat de mens boven de computer moet staan. De mens moet de baas blijven van de technologie. Hoewel de mens de computer wel kan gebruiken.

De computer kan een goede vriend worden. En de computer kan werk overnemen.

Maar computers mogen niet de baas worden.

Stel dat een computer zelf de 10101010 gaat bepalen hier. Maar goed, kan dat wel

Hebben wij niet de computer gemaakt Zijn wij niet sowieso de vader van de computer
Computers bepalen al voor een heel groot (véél te groot?) gedeelte ons leven. Haal computers weg uit het hedendaags bestaan en de (westerse) wereld is niet meer in staat te overleven. Zijn computers eigenlijk al niet de baas dan?

Nee, computers bepalen nog niet zelf de code, maar wie weet is de mens al in staat mbv de computer code te creeeren sterken dan hunzelf. sterker dan jóuzelf.

De computer kan een goeie vriend worden, maar tegelijkertijd je ergste vijand.
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 18:16
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:10 schreef L.Denninger het volgende:

Het feit dat je zo over computers denkt en praat geeft al aan dat je weinig van computers begrijpt, IT'er of niet.

Verder kun je wel schelden tegen Zyggie, maar probeer eens te ontkennen dat je 100% voldoet aan de symptomen van een psychose ?
Daar gaat dit topic toch niet over.
En dan nog. Dus? Mogen mensen daarom niet praten?

Nu we het toch over webmasters hebben, dat bepalen zij dan wel (over het wel of niet praten), niet de mensen die géén webmaster zijn.

lekker dubbelzinnig weer ook.
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 18:23
http://www.bright.nl/meer-pret-met-een-exoskelet

op zo'n manier kan de computer van dienst zijn en vrijheid verschaffen.

Ik denk dat de wereld zoals hij nu is toch eigenlijk slechts uit een klein aantal elementen bestaat die zich combineren. soms in hun geheel en soms gefragmenteerd. Door verloop van tijd zijn er veel verschillende nieuwe combinaties die hetzelfde weer kunnen. Blijkt een combinatie niet te werken dan zullen die in een natuurlijk proces uit het systeem raken. Naja heb dit in het vorige topic ook al geplaatst dus omdat het weer te posten.

wat ik wil zeggen is dat ik denk dat we nog niet door de machine beheerst zijn. Ik denk dat we nu weer richting een proces gaan waar overleven een doel is, en niet entertainment.

oorspronkelijk hadden mensen slechts voedsel nodig en voortplanting (denk ik, want de mens behoort naar mijn idee ook bij de dieren) alleen hebben bepaalde combinaties ervoor gezorgd dat de mens slimmer werd. Hierdoor konden ze zelf voedsel creeren. voedsel vergaren was dus geen doel meer, maar bijzaak. de me mens zocht een ander doel en dat is nu denk ik het steeds meer willen en sneller en leuker. Als er veel voedsel is dan worden dieren groter, mensen worden ook steeds langer en ouder. Maar als mensen zo groot worden (of voedsel zo verkwisten) dat voedsel weer schaars word zal de mens denk ik weer degraderen wat betreft intelligentie, en zo weer meer op de rest van de dieren gaan lijken. Is de mens dan gewoon niet anders dan combinatie die niet blijkt te werken??
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 18:23
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:13 schreef Lynx666 het volgende:

Computers bepalen al voor een heel groot (véél te groot?) gedeelte ons leven. Haal computers weg uit het hedendaags bestaan en de (westerse) wereld is niet meer in staat te overleven. Zijn computers eigenlijk al niet de baas dan?

Nee, computers bepalen nog niet zelf de code, maar wie weet is de mens al in staat mbv de computer code te creeeren sterken dan hunzelf. sterker dan jóuzelf.

De computer kan een goeie vriend worden, maar tegelijkertijd je ergste vijand.
Klinkt erg scary idd..
De mens creeërt zijn eigen ergste vijand, die onverslaanbaar blijkt te zijn.

Wat een stommelingen, worden ze uitgeroeid door hun eigen gecreeërde schepsels
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 18:27
Ergo idd, we weten niet eens normaal in en met de natuur te (over)leven.
Maar idd alleen mbv techniek.

Heb gister discovery gezien
Waarin tijdens na zo'n na-gedingste expeditie werd gezegd 'men kan alleen overleven door mét de natuur samen te werken ipv tegen'.

en een helpend handje van de aboriginals dan
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 18:28
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:13 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Nee, ik hou alleen niet van mensen die doen alsof ze veel weten terwijl ze overduidelijk geen flauw benul van de ter zake doende materie hebben.
Wil je over code of computers lullen ? Prima, ik ben je man.
Maar dan niet met slap gefantaseer en ongefundeerd gelul.

Verder vind je mij alleen asociaal omdat ik je aanspreek op je slap geleuter.
Mijn post is helder en duidelijk geschreven en verwoordt precies wat ik denk.
Communicatief gezien dus prima.
Nope. Je bent a-sociaal vanwege je toontje. Dus ik zou maar eens een toontje lager gaan zingen.

Jou toontje komt over als zinloos geweld. Hoe onschuldig het ook in jou ogen of oren is. Je bent bezig met zinloos geweld. Puur door je toontje.

Dus sla eens een toontje lager aan, verbeter de wereld en begin bij jezelf.
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 18:28
máár we werken toch al met de natuur. Wat wij zien als tegenwerken is misschien juist wel de bedoeling. wie zijn wij om onszelf buiten of hoger dan de natuur te plaatsen. Is alles wat de mensen nu doen niet een deel van het natuurlijke proces? Ik denk dat het er gewoon bijhoort
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 18:30
Valt mee met computers. Je kunt er alles mee waarschijnlijk.

Maar ik heb het hier over de hemel. En dat L_denninger dat niet wil begrijpen is zo. Maar die toon van die gast, bevalt me gewoon niet.

Zulke mensen zorgen voor geweld op straat.

Kijk naar zijn fotoboek. Durft niet eens een foto van zichzelf te posten. En wel een grote mond. In het echt waarschijnlijk iemand met weinig zelfvertrouwen, en dan compenseert hij dat online.

"grote" mond mag best, maar durf het ook in het echt. En post je gezicht in het fotoboek. Heb lef en toon ballen, en ben niet laf.

Mensen zonder foto in het fotoboek zijn sowieso niet helemaal serieus te nemen. Die voeren een discussie zonder hun gezicht te laten zien.

Dan denk ik vanzelf, heb lef en laat je gezicht zien. En laat anderen beoordelen of je het "recht" hebt tot uitdagend gedrag. En dan beoordeel ik vanzelf wel of je gedrag bij jou gezicht past.
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 18:32
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:28 schreef Kleintjuh het volgende:
máár we werken toch al met de natuur. Wat wij zien als tegenwerken is misschien juist wel de bedoeling. wie zijn wij om onszelf buiten of hoger dan de natuur te plaatsen. Is alles wat de mensen nu doen niet een deel van het natuurlijke proces? Ik denk dat het er gewoon bijhoort
Kan én interessante gedachte(gang(en)).
Vulde het alleen even ook aan.

Ik vraag mezelf, nu even dan, ook af of het de bedoeling is en wat de bedoeling is. Is er uberhaupt een bedoeling.. Gaan wij te ver, daar waar wij hadden moeten stoppen. Gaan we te langzaam, daar waar we sneller (hadden) kunnen gaan... Et cetera.

ik ga even afwassen
gaaimaandag 27 februari 2006 @ 18:35
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:28 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Nope. Je bent a-sociaal vanwege je toontje. Dus ik zou maar eens een toontje lager gaan zingen.

Jou toontje komt over als zinloos geweld. Hoe onschuldig het ook in jou ogen of oren is. Je bent bezig met zinloos geweld. Puur door je toontje.

Dus sla eens een toontje lager aan, verbeter de wereld en begin bij jezelf.
Ik lees nu al een tijdje mee in dit ( en het vorige topic hierover) topic, maar ik vind zijn 'toontje' niet a-socialer dan de toon die je zelf regelmatig aanslaat......
Maar goed, dat is slechts mijn visie erop natuurlijk......
carry on

edit:
Ik heb overigens óók geen fotoboek, maar dat komt meer door het feit dat ik een 'newbie' ben die er geen snars van begrijpt....
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 18:42
ik denk niet dat er een bedoeling is in de zin van: er is iets dat ons stuurt. Maarmet de bedoeling bedoel ik meer de flow van de evolutie en alles wat erbij hoort. Je hoort zo vaak zeggen dat de mensen de wereld kapot maken etc. Maar misschien hoort dat wel bij het proces.

Als je het zo stelt dan ga ik al snel de kant op denken dat er een eindpunt/doel is, maar toch wil er niet aan omdat dat niet te sturen is denk ik. Er zijn zoveel dingen die ervoor zouden kunnen zorgen dat zo'n punt niet gehaald wordt.

Het proces is het proces en alles wat er gebeurt is goed (denk ik)
tijdens de ijstijd zei het ijs ook niet doen wij hier wel goed aan?

ik heb ook geen fotoboek en usericon e.d.
misschien juist omdat ik me niet zoveel hier bevind (op dit topic na) en me juist meer in de normale wereld begeef
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 18:42
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:30 schreef Dromenvanger het volgende:

Mensen zonder foto in het fotoboek zijn sowieso niet helemaal serieus te nemen. Die voeren een discussie zonder hun gezicht te laten zien.
Hohoho, dromenvanger, ik ook niet
En vrijheid toch? Al snap ik je punt wrs.

Zijn psycho-opmerking was, net als meerdere, ófftopic en niet ter zake doende, laat staan dat het ergens op sloeg. Vond ik ook.
#ANONIEMmaandag 27 februari 2006 @ 18:43
quote:
Op zondag 26 februari 2006 21:47 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Ik bepaal waarover ik wil discussieren. Ik voer alleen gesprekken die ik wil voeren.

Dat recht heb jij ook. Dat recht heb jij en dat recht heb ik. Dus ik neem me dat recht ook

Jij mag ook bepalen waarover je wilt praten. Waarom zou ik praten over zaken die me niet goed doen

Je kunt me toch niet dwingen

Ik vind jou ook een gigantische zeur eerlijk gezegd. Je zeurt alleen maar
Ik vind jou maar een vreemde pino, je verkondigt alleen rare hersenspinsels.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 18:44
Sweetgirly, het gaat om de mensen die een grote bek opzetten zonder foto te laten zien.

Ik durf tenminste mijn gezicht te laten zien.

En gaai, je bent inderdaad een newbie, dus je kunt fok! niet helemaal goed inschatten. Kom je hier 4 jaar of langer, dan weet je dat je op je stoeptegel moet blijven staan. Als newbie begrijp je dat niet, omdat jij hier nog niets hebt meegemaakt. Daar zijn newbies voor ook.

Dus in principe heb jij geen recht van spreken. Kom maar eens 3 jaar of 4 jaar hier. En durf topics te openen en voor je mening op te komen. Kom dan maar eens met een oordeel.

Tot die tijd mag je zwijgen als het graf
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 18:45
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:43 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Ik vind jou maar een vreemde pino, je verkondigt alleen rare hersenspinsels.
Dat komt omdat jij te normaal bent om te functioneren in deze wereld. Jij bent waarschijnlijk zo normaal dat je best past in de huidige realiteit Succes met je leven in die saaie wereld.

Dat jij mij vreemd vindt, is een misfunctioneren van jou kant
gaaimaandag 27 februari 2006 @ 18:49
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:44 schreef Dromenvanger het volgende:
Sweetgirly, het gaat om de mensen die een grote bek opzetten zonder foto te laten zien.

Ik durf tenminste mijn gezicht te laten zien.

En gaai, je bent inderdaad een newbie, dus je kunt fok! niet helemaal goed inschatten. Kom je hier 4 jaar of langer, dan weet je dat je op je stoeptegel moet blijven staan. Als newbie begrijp je dat niet, omdat jij hier nog niets hebt meegemaakt. Daar zijn newbies voor ook.
Ik mag toch hopen dat dit niet een verkapte "Pas als je 4 jaar of langer hier post heb je recht van spreken"-opmerking is?
Dat ik niet begrijp hoe dat fotoboek hier werkt zegt verder niet zoveel over de rest van mijn verstandelijke vermogens........

edit:
Och ik zie het al....het is helemaal niet verkapt nee, je hebt het er inmiddels bij gezet......
Maar het is al goed....die vrijheid waar je het over had geldt alleen voor jou.
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 18:50
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:42 schreef Kleintjuh het volgende:
ik denk niet dat er een bedoeling is in de zin van: er is iets dat ons stuurt. Maarmet de bedoeling bedoel ik meer de flow van de evolutie en alles wat erbij hoort. Je hoort zo vaak zeggen dat de mensen de wereld kapot maken etc. Maar misschien hoort dat wel bij het proces.

Als je het zo stelt dan ga ik al snel de kant op denken dat er een eindpunt/doel is, maar toch wil er niet aan omdat dat niet te sturen is denk ik. Er zijn zoveel dingen die ervoor zouden kunnen zorgen dat zo'n punt niet gehaald wordt.

Het proces is het proces en alles wat er gebeurt is goed (denk ik)
tijdens de ijstijd zei het ijs ook niet doen wij hier wel goed aan?
Voor een kleintjuh, denk je groot..compli's mogen er ook eens gegeven worden.

En de middenweg, bedacht ik mezelf ook, het gaat al precies zoals het zou moeten gaan.
Ook die kan, alles kan..

Maar idd, soms is men dan automatisch geneigd te denken, dat als iets een proces is, waar het dan heen leidt. Wat voor proces dan ook. Een film ontwikkelt zichzelf ook niet zonder fragmenten. En als de fragmenten er niet toe doen, dan dient de film geen nut. Doelloos.

Illusie dat wij denken dat er een doel moet zijn.
Of illusie dat wij denken dat er een werkelijkheid moet zijn.

En wat is dan de illusie en wat is dan de werkelijkheid.
Film of niet?
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 18:53
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:49 schreef gaai het volgende:

[..]

Ik mag toch hopen dat dit niet een verkapte "Pas als je 4 jaar of langer hier post heb je recht van spreken"-opmerking is?
Dat ik niet begrijp hoe dat fotoboek hier werkt zegt verder niet zoveel over de rest van mijn verstandelijke vermogens........

edit:
Och ik zie het al....het is helemaal niet verkapt nee, je hebt het er inmiddels bij gezet......
Maar het is al goed....die vrijheid waar je het over had geldt alleen voor jou.
Durf eerst jezelf maar eens in de strijd te gooien, voordat je komt met oordelen waarom ik mezelf verdedig op deze manier.

Dat wil ik zeggen. Ik ga niet voor niets vaker de aanval in, omdat ik durf te schrijven. Durf je op fok je mening te ventileren dan krijg je vanzelf een bende van tuig op je nek.

Newbies die van zich laten horen zijn geen echte newbies. Newbies die op de achtergrond functioneren en dan ook nog eens de gebruikers een oordeel toevellen zijn wel newbies.

Je hebt pas recht van spreken als je iets nieuws durft te verzinnen denk ik.
gaaimaandag 27 februari 2006 @ 18:55
Ik begrijp het Dromenvanger.....ik blijf voortaan wel in m'n hoekje zitten
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 18:55
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:44 schreef Dromenvanger het volgende:
Sweetgirly, het gaat om de mensen die een grote bek opzetten zonder foto te laten zien.
Ben ook niet altijd even lief hoor
Maar snap nog steeds wat je bedoelt. Alleen laat hem maar.

En die newbie is volgens mij wel lief hoor

Goed, back to the wel or niet bestaan van the matrix enzo.
Of als ik het, iets niet goed zeg, hoor ik het wel.
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 18:58
dank u. ben inmiddels wel wat gegroeid sinds 2002 hoor

Bedoel je met werkelijkheid: dat er meer moet zijn dan het aardse bestaan? od het bestaan van een matrix-achtig iets? of van een oercode? ik snap hier niet helemaal wat je hier onder 'werkelijkheid' bedoelt
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 19:03
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:58 schreef Kleintjuh het volgende:
dank u. ben inmiddels wel wat gegroeid sinds 2002 hoor [
Geen dank, en u
quote:
Bedoel je met werkelijkheid: dat er meer moet zijn dan het aardse beestaan? ik snap hier niet helemaal wat je hier onder 'werkelijkheid' bedoelt
Nu mompel ik weer iets van dat ik het ook niet precies weet hoor.
Werkelijkheid in de zin van échtheid. Dus geen illusie, geen film (zoals the matrix), puurheid.

Dat is gelijk de of (ook) een vraag, aards bestaan werkelijkheid?
Illusie zoiets als een droom, werkelijkheid = geen droom.

Maar kan ook beiden. Gezien we sowieso al dromen. En onze toevlucht nemen.
Maar zoals één of andere priester ofzo een keer zei 'als ik wakker word, dan ben ik Kees, als ik slaap dan ben ik een vogel, wie zegt mij dat het niet andersom is'. Ofzo.

Aan mij kan je beter niks vragen
Maar das puur vanuit mezelf, niet jouw schuld
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:07
quote:
Op maandag 27 februari 2006 18:55 schreef gaai het volgende:
Ik begrijp het Dromenvanger.....ik blijf voortaan wel in m'n hoekje zitten
Hoeft niet. Alleen geen oordelen vellen. Sowieso is ieder oordeel niet goed.

Oordeel jezelf en bouw richting een betere toekomst.

Ik krijg de schijt van al die oordelen die geveld worden. En jij ben erg onschuldig daarin. Er zitten hier mensen die echt verrot zijn daarin. Het is een manier van leven voor die mensen.
gaaimaandag 27 februari 2006 @ 19:14
quote:
Op maandag 27 februari 2006 19:07 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Hoeft niet. Alleen geen oordelen vellen. Sowieso is ieder oordeel niet goed.

Oordeel jezelf en bouw richting een betere toekomst.

Ik krijg de schijt van al die oordelen die geveld worden. En jij ben erg onschuldig daarin. Er zitten hier mensen die echt verrot zijn daarin. Het is een manier van leven voor die mensen.
Het is was ook meer dat ik slecht tegen oneerlijkheid kan....en als ik dan iemand die het veelvuldig over "opzouten" en "opflikkeren" heeft gehad ( wat zijn/haar goed recht is ) zie uitvallen over het vermeende 'toontje' van een ander, dan kan ik moeilijk m'n mond/vingers houden.....
Maar zoals ik nu begrijp mag ik het daar pas over een jaar of 4 over hebben.........en daarom zal ik het niet weer doen, ik wilde gewoon nog héél even uitleggen waar m'n opmerking vandaan kwam.

Koffie?
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 19:14
oké ik vat em nu.

nouja niets vragen... het was ook niet direct als op zichzelfstaande vraag bedoelt. maar wanneer een ieder zijn visie en die van anderen duidelijk heeft kom je denk ik sneller tot nieuwe inzichten. en daarvoor heb je dan toch steeds een wisselwerking nodig om de ander steeds te kunnen vatten . als ik weet wat je zegt maar het niet begrijp kan ik er weinig mee zeg maar, en dan komt die opstapeling van verschillende ideeen voor mij tot stilstand...

argh wat is dit lastig uit te leggen hoe ik het bedoel

En enige bevestiging/begrip heeft iedereen denk ik nodig op dit gebied omdat het gewoon zo'n apart onderwerp is die toch ook weer erg echt is zeg maar.

dromenvanger, je houdt van muziek toch? Vind spinvis wel fijne muziek hierbij
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 19:15
quote:
Op maandag 27 februari 2006 19:07 schreef Dromenvanger het volgende:

Hoeft niet. Alleen geen oordelen vellen. Sowieso is ieder oordeel niet goed.
Elk oordeel is idd een negatief iets wat de ruimte in wordt gestuurd.
Daarom zien die marsmannetje ook altijd zo groen.

Het is je reinste gif
Vandaar dat Zyggie van mij nog even een flink pak billenkoek krijgt
Zhenymaandag 27 februari 2006 @ 19:18
Je verhalen kloppen van geen kant,
Je vertelt dat je meer bent als god en daarna kom je met het idee dat god je juist informeert over wat jou missie zal zijn.
en dan als je egt zo'n missie zou hebben, waarom zou je je tijd verdoen op een forum waarvan je weet dat veel mensen je ideeën waanzin vinden en door verwijzen naar een huisarts.
jij als god hebt toch geen aanhangers nodig? Je doet het toch allemaal "alleen" ?
Als je verhalen waar waren had je wel betere dingen te doen dan de hele dag op Fok! zitten te discussiëren over je codes.
en dan heb je het over dat je weer moet rusten en later kom je met een verhaal dat jij niet hoeft te rusten omdat dat je missie belemmerd.
naar mijn mening heb je of serieuze problemen of te veel films gekeken ( The Matrix, James Bond Die another day) en je bent een beetje gaan trippen.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:31
Ik moet informatie delen met deze wereld

Open informatie. Ik doe aan open source dus. Alleen maar aan open source Zodra ik de informatie deel hier, komt het doel dichterbij. Dus ik heb fok! nodig om mijn doel na te streven. Fok! is de basis waar ik op schrijf. Daarnaast ga ik alleen schrijven nog. Maar goed, waarom verdedig ik me nog Omdat ik het moet.

Spinvis wil ik leren kennen.

Zheny, ook jou toontje bevalt me niet Doe eens normaal. En snel een beetje. En laat je foto zien.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:34
Knoop dit plaatje in de oren. Voor de dwarsliggers dus



De engel wint altijd Het licht wint altijd.

Zelfs al lig je dwars onbewust, deze kracht gaat door je heen.

Kijk maar naar het uiteinde van die staf van die duivel, het witte licht gaat er dwars doorheen. Dus hoe groot het verzet ook is. Het goede wint altijd

Maar misschien voedt de inbreng van de Engel het kwaad wel

[ Bericht 19% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 27-02-2006 19:43:17 ]
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:36
En ik ben dat witte geval

En de dwarsliggers dat zwarte geval

Maar deze kracht gaat dwars door de dwarsliggers heen
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:39
Mocht dit topic nog potentie hebben na deze reeks.

Dan wordt het een

i6 variant

En daarna j7 en daarna k8.


Of i5

Nee de 5 is niet goed. De 5 moet overwonnen worden. De 6 bestaat maar het moet richting de 7. De 6 is God.
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 19:47
hee ik heb geen probleem
ik vind niemand raar
alleen maar zien hoe je de trap oploopt
ik zit simpel in elkaar
een man in straat zegt het is nooit te laat
ik ben wel geen soldaat
maar ik weet hoe je de trekker overhaalt
hee ik kan niet vechten
en ik wil het niet
hoef niks te eten
heb nooit een antwoord klaar
ik heb geen plannen verder
hee wou je mijn auto lenen hou hem maar

toch kan simpel denken soms juist tot de oplossing leiden.
En is simpel denken soms lekker vrij, ook al ben je beperkt door het simpele.
Alles kan, als het op de juiste manier en op het juiste moment gebeurt.

Ik weet niet of iemand het herkent, maar gewoon in de trein zitten met prettige muziek op lekker in de verte turen en simpel denken en dan van de hak op tak springen in je gedachtes kan soms gevoel een warm en euforisch gevoel opwekken bij mij. Wanneer ik dan achteraf probeer te bevatten wat ik nou ook alweer allemaal dacht en dus moeilijk ga zitten denken welke verbanden ik heb gelegd lukt dit niet meer. Ik weet niet waarom ik dit typ, misschien omdat ik denk dat het simpele juist de oplossing kan vormen, en dat alles in de basis simpel is...
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:49
Ik ben ook simpel nu, maar ik blijf de details zien. Ik kom altijd kentekens tegen die betrekking hebben op mijn leven. Dat is een simpel voorbeeld.

En zo is het nieuws en de beurs gemaakt voor mij.

Deze wereld is precies afgesteld op mij. En dan moet ik gewoon gebruik maken ervan. Op een simpele manier

Het nieuws op rtl-7 gaat over mij. Ze brengen nieuws die ik nodig heb. Ze nemen zelfs vaker teksten over van mij

En let maar eens op. Zal ik eens bewijs leveren

Dan vraag ik rtl-7 om iets te zeggen wat ik schrijf. En dan zetten jullie rtl-7 op . En dan zien jullie dat ik ooit monopolie ga winnen in alles.

Ik win dit spel. Dit spel is gemaakt om te winnen door mij



Rtl-7. Ik vraag het ze eens om wat te zeggen. Nieuws te brengen wat ik wil zien voor de gein. En dan laat ik die fokkers kijken die niet geloven. En dan mogen de admins het in mededlingen zetten

Omdat het een feit is dat de hele wereld om mij draait. Niet alleen Nederland draait om mij. Het hele universum draait om mij.

En dat is niet eens om op te scheppen. Dat is waarheid.
Analyzing_Barbmaandag 27 februari 2006 @ 19:50
Hey je hebt je goeie ouwe avatar weer back
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:50
Vind je deze avatar mooi barb

Analyzing_Barbmaandag 27 februari 2006 @ 19:52
ja, ik vind 'm wel goed als je erover nadenkt...licht aan het einde vd tunnel
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:54
Ik heb hem ook als bureaublad

Mijn moeder vond hem eng

Maar het is het oog van cyber-sky. Het is het oog dat de connectie gaat leggen tussen verschillende werelden. Via mijn bureaublad voer ik de informatie in. En ook via fok.

En in de toekomst via eigen programma's.

Dan zorg ik dat Marlon brando terug komt

En dan ga ik met hem een biertje drinken, samen met Michael Douglas en Catherina Zeta Jones en de rest van Hollywood.

Met de fokkers ga ik een wereldreis maken op mijn toekomstige jacht.

En zo jaag ik mijn dromen na

Omdat mijn dromen vanaf het begin bedoeld waren om werkelijkheid te worden.

Ik ben geboren om 1001010 miljard te worden. En ik word 10101010 cent. Omdat geld me niets zegt. Het gaat me om luxe en kwaliteit

Die droom van mij is niet slecht, die droom van mij is echt.

En op tv, kom ik mezelf tegen altijd. Continu zie ik dat de media meeneemt wat ik hier schrijf

Dus waarom zou ik me druk maken om mensen die commentaar leveren De hele wereld staat achter me bijna
Analyzing_Barbmaandag 27 februari 2006 @ 19:56
En de film gaat heten: 'Meet the FOKKERS!'
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:57


Applaus voor mezelf.

Dat blinde mensen het niet zien is niet mijn probleem. Zolang ik het zelf zie
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 19:59
quote:
Op maandag 27 februari 2006 19:56 schreef Analyzing_Barb het volgende:
En de film gaat heten: 'Meet the FOKKERS!'
Of...

See the influence of the fokkers

Ik ga dus iedere fokker die positief meewerkt belonen nog.

De mensen die niet meewerken krijgen niets. Totdat ze meewerken. Negatieve fokkers wil ik best belonen voor de inzet, maar dan moeten ze eerst inzet leveren dus. Logisch ook. Je krijgt het niet voor niets. En als je altijd tegenwerkt, verdien je niets. Dan heb je nergens recht op.

Ik krijg monopolie dus. Ik krijg alle bedrijven in handen. Ik krijg alles in handen. Omdat het voor mij gemaakt is.

Jennifer Lopez - My love don't cost a thing.

Ik weet niet of zij mijn vrouw wordt.

Maar ze zei wel van. " Je kunt niet kopen, wat al van jou is".

En dat is een vaststaand feit.

Omdat alles van mij is

Ik denk eerder dat Dido mijn vrouw wordt. Jennifer lopez is niet zuivere koffie

Maar ze had wel gelijk toen ze zei, dat alles van mij is. Omdat ik koning ben van deze wereld. Of keizer of admiraal. Maakt niet uit. Deze wereld is van mij.

Ik heb deze wereld gekregen, en God heeft deze wereld gemaakt. Simpeler kan het niet. God heeft mij in vertrouwen genomen. God vertrouwd op mij, en ik vertrouw op God. En samen zijn we een sterk team
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 20:14
En weet je wat het is. Nu ik zo close ben met God. Ga ik weer bijna beweren dat ik God ben.

Ik was net ff buiten aan het roken, en alweer kwam de gedachte naar boven. Dat ik misschien de maker ben van alles. Dat ik zowel de schepper als de verlosser ben dus

Puur omdat ik bijna 1 ben met God.

Kan best zijn dat ik niet God ben. Maar ik heb God in me zitten dus

En God vindt het niet erg als ik zeg dat ik alles gemaakt heb. En misschien heb ik wel alles gemaakt. Ik weet het dus niet.

Ik ervaar het zo soms. Zodra ik in contact kom met God. Denk ik vanzelf God te zijn. En dan voel ik dus ook Goddelijke krachten. En dan ben ik ook overtuigd dat ik de schepper ben van alles.

En dat mag ook. God vind het niet erg dat ik zo denk. Hij gaat me echt niet straffen.

Hoe het hele verhaal in elkaar zit kom ik nog wel achter

Maar ik heb niet alles gemaakt. Puur doordat God zo sterk in me zit, denk ik dat dus.

Misschien ben ik wel een gevallen engel. God ben ik niet nee. Kan niet. Ik ben een "mens".

Ik ben in 2000 gevallen dus. Mei 2000. Mei 2000 ben ik gevallen. Tevens het jaar waarop ik jarig was op hemelvaartsdag

En zo zit mijn hele bestaan op een bepaalde manier in elkaar. Ik ben niet God. God heeft mij gemaakt. God heeft mij "geporgrammeerd".

[ Bericht 6% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 27-02-2006 20:36:11 ]
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 20:16
quote:
Op maandag 27 februari 2006 19:14 schreef Kleintjuh het volgende:
oké ik vat em nu.

nouja niets vragen... het was ook niet direct als op zichzelfstaande vraag bedoelt. maar wanneer een ieder zijn visie en die van anderen duidelijk heeft kom je denk ik sneller tot nieuwe inzichten. en daarvoor heb je dan toch steeds een wisselwerking nodig om de ander steeds te kunnen vatten . als ik weet wat je zegt maar het niet begrijp kan ik er weinig mee zeg maar, en dan komt die opstapeling van verschillende ideeen voor mij tot stilstand...
Jaja eens, zo zie ik het ook en andersom dito (dus) ook.
Vind andermans gedachtes dan ook soms machtig mooi. Soms niet, maar dat terzijde
quote:
argh wat is dit lastig uit te leggen hoe ik het bedoel
Nee, ik snapte je al * loud and clear!
En blijft een communicatiemiddel, iets waarmee we, wat betreft wisselwerking gelijk, onze gedachtes alleen maar mee kunnen omzetten tot schift/beeld whatever.
quote:
En enige bevestiging/begrip heeft iedereen denk ik nodig op dit gebied omdat het gewoon zo'n apart onderwerp is die toch ook weer erg echt is zeg maar.
Yep, helemaal, vind ik ook. En dacht ik ook al aan.

Plus we kunnen ook idd te moeilijk zijn soms.
Doe ik ook even mee

Een lepel is een ding
Daar kun je pap mee roeren
Hij helpt je ook
Om de baby mee te voeren
Gewoon heel handig
Maar je moet je niet vergissen
Je zult wel zien
Dat er ook rare theelepels zijn

Zeg mij waar die is
Ik zoek al zoveel jaar
De lepel van goud
Hij moet er zijn
Maar wie vertelt me waar

Daarmee tover ik
Een glimlach op je wangen
De gouden lepel schittert in mijn droom
En iedere droom
Moet je in een potje vangen
De gouden lepel
Roert alles daarin vrolijk rond

De gouden lepel roert alles daarin vrolijk rond
Echt waar
Let maar op

Vrouwtje theelepel
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 20:26
Volgens mij heb ik dit topic nu laten verzanden van techniek naar vrouwtje theelepeltje

schaam
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 20:27
het hangt allemaal samen
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 20:27
Maakt toch niet uit

Het gaat om software

En jij bepaald tevens de software. Omdat je bestaat uit software.
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 20:35
Oh ok

En er zit idd (bij ons allen) een causaal verband in (ja, ik heb ook weer een woord geleerd), om toch maar wat technisch erin te gooien

en beter een software, dan een hard.. juist.

ik blijf echt soms zo kinderachtig , net als vrouwtje theelepel

Maar serieus, het verhaal is best cool.
Zij werd soms onverwachts klein en soms weer groot. Volgens mij was dat geen toeval, maar hebben die makers daarover nagedacht .
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 20:38
Alles kan waarheid zijn in de toekomst.

Als jij vrouwtje theelepel wilt worden in de toekomst, dan doe je dat. Wil je grote smurf worden, dan treedt je in de voetsporen van grote smurf.

De toekomst kent geen beperkingen.

Ik kies ervoor om oorlogen aan te gaan. Ik wil Hitler stoppen en de geschiedenis gaan veranderen in positieve zin.

Ik wil dat ik op het NOS journaal kom, terwijl ik Hitler heb vastgebonden en zijn snor afscheer. En dan zet ik hem een muts op. En ik verf zijn gezicht groen.

En ik laat hem de vogeltjesdans doen nog

Dat ga ik doen.

Ik ga het verleden veranderen, en het heden, en de toekomst ga ik bepalen

Het verleden gaat gewist worden dus Het heden zal slechts een vluchtige herinnering zijn, en mensen gaan richting de toekomst vol goede moed.

Mensen krijgen een korte termijn geheugen. Waar het alleen om genieten zal draaien.
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 20:40
beschermend en toch nederig.

kwam net weer langs een leuke spinvis tekst: "weten doe je het nooit, maar in principe gaan we dood"

Of is doodgaan een soort van individuele overgang naar de nieuwe dimensie.
Als iedereen nodig is om het systeem te 'schonen' dan zal eerst iedereen dood moeten voor we verder kunnen? Maar mensen blijven zich voortplanten dus staat voortplanting de voortgang in de weg? leuke tegenstelling
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 20:40
Billy Joel.

" Only the good die young".

Alleen de goede mensen gaan vroegtijdig dood. Wie zegt dat de dood slecht is

Wie zegt dat lucifer slecht is Wie zegt dat de duisternis slecht is

Lucifer is toch de gevallen Engel of niet

De duivel is toch de gevallen Engel die God's taak overneemt

Of heb ik het verkeerd begrepen

Kan zijn dat ik de spijker missla

Excuse me.
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 20:49
quote:
Op maandag 27 februari 2006 20:38 schreef Dromenvanger het volgende:
Alles kan waarheid zijn in de toekomst.

Als jij vrouwtje theelepel wilt worden in de toekomst, dan doe je dat. Wil je grote smurf worden, dan treedt je in de voetsporen van grote smurf.
Maar zo is het wel.
In die zin is het luisteren naar je , helemaal zo'n slecht idee niet.

Korte termijn geheugen. Misschien het defragmenteren van overbodige gedachtes. Gedachtes die je doen stagneren, en je niet laten leven in het nu. Je niet laten zijn wie je kan zijn, wie je bent. Jezelf. Vrij, vrolijk en onbezorgd ipv zwaarmoedig, ongelukkig, etc.

Pain in the ass die gedachtes voor de mensheid.
Robots hebben het relatief gezien beter dan. Echter, zij zitten weer niet in een ontwikkelingsfase. Die wij, als mens, weer wel hebben. Kiezen of delen.

Goed

Dacht, het is zo somber buiten, dan ook maar wat positieve dingetjes enzo.
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 20:53
quote:
Op maandag 27 februari 2006 20:40 schreef Kleintjuh het volgende:
beschermend en toch nederig.

kwam net weer langs een leuke spinvis tekst: "weten doe je het nooit, maar in principe gaan we dood"

Of is doodgaan een soort van individuele overgang naar de nieuwe dimensie.
Als iedereen nodig is om het systeem te 'schonen' dan zal eerst iedereen dood moeten voor we verder kunnen? Maar mensen blijven zich voortplanten dus staat voortplanting de voortgang in de weg? leuke tegenstelling
Uhuh.. je gooit ze er wel in!

en who knows, of andere alternatieven * zal er maar geen twilightzone tune ingooien ditmaal
Maar goeie vragen.

Beperken wij onszelf, omdat wij evolueren?
Of juist niet?
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 20:55
quote:
Op maandag 27 februari 2006 20:49 schreef sweetgirly het volgende:

[..]

Maar zo is het wel.
In die zin is het luisteren naar je , helemaal zo'n slecht idee niet.

Korte termijn geheugen. Misschien het defragmenteren van overbodige gedachtes. Gedachtes die je doen stagneren, en je niet laten leven in het nu. Je niet laten zijn wie je kan zijn, wie je bent. Jezelf. Vrij, vrolijk en onbezorgd ipv zwaarmoedig, ongelukkig, etc.

Pain in the ass die gedachtes voor de mensheid.
Robots hebben het relatief gezien beter dan. Echter, zij zitten weer niet in een ontwikkelingsfase. Die wij, als mens, weer wel hebben. Kiezen of delen.

Goed

Dacht, het is zo somber buiten, dan ook maar wat positieve dingetjes enzo.
Robot's hebben misschien geen bewustzijn

En dat hebben wij wel

Wij hebben software, en die software is ons bewustzijn

Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 20:59
in mijns telling ging ik ervan uit dat dood dood is en je niet meer terug komt. levenden in dimensie x en de doden in y. Zo redeneerde ik:

heb je iedereen nodig, dan heb je ook de doden nodig, máár de doden kunnen niet naar ons, dus moet iedereen dood zijn.

Maar als de doden wel terugkomen dan zul je iedereen juist levend moeten hebben en zullen we iets tegen de dood moeten doen, of zo timen dat iedereen gereïncarneerd is en niemand zich in dimensie y bevindt.

maar misschien zijn lagere dimensies compatibel met de hogere, dat je dus bewust stapjes terug kunt doen. Dan kun je jezelf helemaal sturen, en kunnen de dimensies naast elkaar liggen. Dan hoeft niet iedereen in dezelfde dimensie te zitten maar kan toch iedereen 'aangesproken' wordne
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 21:00
666

Lucifer on the rescue
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 21:01
De doden komen zeker terug. Neem dat maar van mij aan

Lucifer bepaald dat. En ik ben lucifer

You can never leave, zelfs als je dood bent, ben je levend

Waar ze zijn Who knows
Neutrinomaandag 27 februari 2006 @ 21:01
Ik oordeel niet... Immers hij die oordeelt verwerpt het een en wordt een facet van de realiteit.
Daarom heb ik besloten om een nuttige bijdrage te leveren aan dit topic en dus ook de mensen daaraan verbonden.

Programmeren is een manier om de werkelijkheid zoals wij die zien in een model te gooien.
Een model dat de werkelijkheid benaderd. Het wordt pas leuk als het model een model maakt
van zijn werkelijkheid. Een aanpasbaar programma met de mogelijkheden te creeren wat het
creeren wil. Of een model dat mogelijkheden afweegt en de beste mogelijkheden op basis van logica kiest.
In iedergeval een vorm van kunstmatige intelligentie met veel van dezelfde interfaces zoals de mens.

Een goed voorbeeld van zo'n model is het blue brain project.
quote:
When Wilfred Rall proposed 40 years ago that it is time to build models of single neurons, the neuroscience community resisted strongly saying that it was pointless or too difficult, but a few years later it was as if this was an obvious and inevitable step: so much insight followed on how neurons compute information. We will see the same in this paradigm shift as we move from the Neuron Paradigm to the Microcircuit Paradigm" Idan Segev
bron: http://bluebrainproject.epfl.ch/

En om DV te plezieren:


Ik zal, zodra ik meer tijd heb, een programma maken dat interactie heeft met dit topic.
Mijn voorgaande werk was de fipo master dat de rss van frontpage gebruikte en
automatische herkenning had om een reactie te geven..
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 21:03


Maar er zitten teveel aftakkingen in. Het is te complex. Het moet 1 simpele wortel zijn. Geen 10000 aftakkingen.

Je kunt niet bouwen op 100010100101 aftakkingen. Je moet beginnen op nul. Of op 1.

1 moet de wortel zijn. Of 0 moet de wortel zijn. Maakt niet uit welke wortel het wordt. Zolang het maar eenvoudig is. Over wortels, dat is toch wiskunde Worteltrekken

Einstein ff quoten:

...

" Alles dient zo eenvoudig mogelijk te worden voorgesteld, maar niet eenvoudiger dan dat"
Neutrinomaandag 27 februari 2006 @ 21:04
uiteindelijk bestaan we enkel uit up en down quarks.. ergo het begin van iets eenvoudigs leid tot iets complex
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 21:05
quote:
Op maandag 27 februari 2006 20:55 schreef Dromenvanger het volgende:

Robot's hebben misschien geen bewustzijn

En dat hebben wij wel

Wij hebben software, en die software is ons bewustzijn

Wij zijn gezegend en die robots niet

En yep, mooie conclusie, mooi eind van het verhaal.
Of is dit pas het begin. Of dit is pas het begin!

War of the consciousness. The real and the unreal tournament.
Would you live, or should you die.

* guns and roses insert
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 21:05
Nee, je moet terug gaan naar het begin

Je moet terug naar het allereerste begin. Daar moet je op bouwen.

Was dus op neutrino bedoeld
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 21:05
het zal zelf-ontwikkelend moeten zijn (is dat een woord?)
je geeft de ingrediënten, maar de ingredienten vormen zelf de rest.
genereren en regenereren
quote:
Op maandag 27 februari 2006 21:05 schreef sweetgirly het volgende:

[..]

En yep, mooie conclusie, mooi eind van het verhaal.
Of is dit pas het begin. Of dit is pas het begin!
weer even spinvis: "dit is het begin, maar het lijkt wel een einde" en even later "alles is van mij, zelfs het licht en zelfs het water"
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 21:07
quote:
Op maandag 27 februari 2006 21:05 schreef Dromenvanger het volgende:
Nee, je moet terug gaan naar het begin

Je moet terug naar het allereerste begin. Daar moet je op bouwen.

Was dus op neutrino bedoeld
It's all about the timing

ik ga afwassen, alweer
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 21:07
quote:
Op maandag 27 februari 2006 21:05 schreef sweetgirly het volgende:

[..]

Wij zijn gezegend en die robots niet

En yep, mooie conclusie, mooi eind van het verhaal.
Of is dit pas het begin. Of dit is pas het begin!

War of the consciousness. The real and the unreal tournament.
Would you live, or should you die.

* guns and roses insert
Klopt

Mijn computer kan best genieten maar ik weet het niet.

Ik ga morgen verder ook. Ik ben al de hele dag en nacht bezig. Ik heb niet geslapen dus.

Dus ik ga nu afschakelen.

Ik ben een workaholic
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 21:08
Tijd voor Nederlandstalige muziek



Hup Holland hup
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 21:08
OH OH OH DEN HAAG

Mooie stad achter de duinen

Neutrinomaandag 27 februari 2006 @ 21:09
Alleen 1 probleem...

Stel dat wij een quantum computer zijn die zoals de radio zijn bewustzijn ontvangt.
En dan alsnog.. Als het niet zo is. Heeft een computer wel de capaciteit om te bouwen
wat Dromenvanger wil ?
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 21:10
^ ^ doet me denken aan een paar jaar terug, en maat van me en ikzulke liedjes zingen midden in de kantine (of stilteruimte ) leuk dansje erbij :D

Will Wright is bezig met een game "Spore"
http://video.google.com/v...3330420559198&q=spore
is totaal niet wetenschappelijk, maar het is toch iets van een simulatie van de evolutie op basis.

ik denk ook niet dat een computer dat kan, ik denk eerder dat je iets van microchips in mensen moet zetten die de signalen richting zintuigen aanpassen waardoor je het idee hebt dat je bijvoorbeeld kunt vliegen terwijl dit niet zo is. of dat er een biertje staat die je ziet en proeft en voelt maar die er niet is.

Want wat maakt het opzich uit of het er nu werkelijk is of niet. Gaat het niet allemaal om wat je waarneemt, en als die waarneming neit klopt maar je wel gelukkig maakt wat is dan het probleem?

[ Bericht 30% gewijzigd door Kleintjuh op 27-02-2006 21:17:13 ]
zatoichimaandag 27 februari 2006 @ 21:11
Ja en vele eenvouden maken iets complex. Zo werkt het leven, maar volgens mij probeert dromenvanger daar juist wat aan te doen niet?
Neutrinomaandag 27 februari 2006 @ 21:13
Tja.. DV toon mij het eens..

Jij als rekenkundige weet ook dat een computer eindige bronnen ipv oneindige bronnen heeft.
Hoe los je het op ?
Neutrinomaandag 27 februari 2006 @ 21:16
enfin.. Ik ga verder met mn werk..

So much to do, and so little time.. Why is this relativity shit not working for me ?
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 21:17
Ik heb nu geen concreet iets. Ik weet alleen dat ik getallen laat draaien. En ik weet dat ik droom. Ik leef in een droom dus, en droom dus.

Ik kan niets bewijzen. Ik weet wel dat de taal die jullie en ik schrijven scripttaal is. Ik heb onder mijn bed, paieren liggen vol met cijfers. Ik schrijf vaak cijfers op. Spontane cijfers. Maar wat moet ik nu bewijzen daarmee Jullie kunnen dat ook, en wie weet staat spontane cijfer-kunde bij jullie ook voor verlossing.

En iedere vloek richting God werkt mee.

Ik kan dat niet bewijzen, maar het is zo.
Verdwaalde_99maandag 27 februari 2006 @ 21:18
Ik heb eeuwig leven
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 21:19
quote:
Op maandag 27 februari 2006 21:04 schreef Neutrino het volgende:
uiteindelijk bestaan we enkel uit up en down quarks.. ergo het begin van iets eenvoudigs leid tot iets complex
Zelfs een amoebe leidt een zwaar bestaan

al dan niet later.
quote:
Op maandag 27 februari 2006 21:05 schreef Kleintjuh het volgende:
het zal zelf-ontwikkelend moeten zijn (is dat een woord?)
je geeft de ingrediënten, maar de ingredienten vormen zelf de rest.
genereren en regenereren
We gaan hem (het woord) uitvinden!
Zoiets als een vermaler of komen we toch weer bij de pc uit, maar dan incl. (DV's woorden) software.. Je stopt er wat in, en er komt iets uit. Zonder ruis.

Is bewustzijn niet zelfontwikkelend, stiekem

Dan zou zelfs mijn kat Einstein kunnen zijn, en een mier intelligenter dan ik ben/kan zijn.

Ja toch en volgens mij is dat nog zo ook!
Of zijn er voorwaardes aan verbonden?
quote:
weer even spinvis: "dit is het begin, maar het lijkt wel een einde" en even later "alles is van mij, zelfs het licht en zelfs het water"


Zonder begin, geen eind, zonder touw, geen knoop, zonder leven, geen dood, zonder Ying, geen Yang.

De oerknal * Bang

ok, ik rappen zo hoor, moeten we niet hebben <- dj nitwit
sweetgirlymaandag 27 februari 2006 @ 21:20
quote:
Op maandag 27 februari 2006 21:16 schreef Neutrino het volgende:
enfin.. Ik ga verder met mn werk..

So much to do, and so little time.. Why is this relativity shit not working for me ?
Because you think your watch owns you, but you own the watch!

* rapt lekker verder
zatoichimaandag 27 februari 2006 @ 21:23
Hecht je niet teveel aan de teksten van Spinvis hoor. Natuurlijk is het goeie muziek (ik had het nummer net in mijn hoofd toen ik dit zal door te lezen) maar hij zegt zelf ook dat er niet altijd een betekenis achter zijn teksten zit. Daarentegen kan dat je natuurlijk juist weer opvatten als een uitdaging om over de diepere betekenis na te denken.

Mijn vriendin zegt altijd dat de tekst bij haar een gevoel teweegbrengt. Kortom de tekst als metaboodschap van iets groters. En ik ach, gewoon lekker luisteren en meezingen.
Kleintjuhmaandag 27 februari 2006 @ 21:26
*gooit er een beatboxje in

ik denk dat organischer moet zijn dan alleen een pc. of het moet in iedergeval de basis elementen produceren.
zonder mens geen pc en al dan niet later zonder pc geen mens?
de vicieuze crirkel des bestaan

op dit moment zijn de voorwaardes vooral de capaciteit van je brein. Maar wanneer eenmaal alles gedeeld wordt kun je 'teren' op andermans brein.


inderdaad ik ga me ook niet helemaal blindstaren over hoe in smalfilm het zit met die raadsels e.d. maar daarom vind ik juist die kleine passages op veel manieren toepasbaar.
iteejermaandag 27 februari 2006 @ 22:18
In topics als deze laten mensen zich wel goed kennen. Dromenvanger heeft een hele theorie uitgewerkt, en komt die vertellen.
Anderen komen zeiken dat hij gek zou zijn. So what, zijn zíj degenen die dat te beoordelen hebben..? De eerste die dat nog komt doen vliegt eraf. Beledigend, denigrerend, topicverpestend. Waarom zou iemand gvd niet gewoon mogen zeggen wat hij wil, zonder anderen lastig te vallen of te beledigen?

Dromenvanger, mijn complimenten voor de manier waaorp je je NIET uit je tent laat lokken

Ik haal al die onzin er uit. Mensen die hier niets mee kunnen maar wél willen komen schelden of veroordelen - niet doen. Ga maar een bushokje slopen ergens
Lord_of_the_Stringmaandag 27 februari 2006 @ 23:12
excuus, iteejer, maar dromenvanger heeft zich wel degelijk uit de tent laten lokken en heeft een aantal malen flink agressief uitgehaald naar mensen die nog niet eens zulke gekke kritiek leverden.
Kizzymaandag 27 februari 2006 @ 23:53
quote:
Op maandag 27 februari 2006 22:18 schreef iteejer het volgende:
In topics als deze laten mensen zich wel goed kennen. Dromenvanger heeft een hele theorie uitgewerkt, en komt die vertellen.
Anderen komen zeiken dat hij gek zou zijn. So what, zijn zíj degenen die dat te beoordelen hebben..? De eerste die dat nog komt doen vliegt eraf. Beledigend, denigrerend, topicverpestend. Waarom zou iemand gvd niet gewoon mogen zeggen wat hij wil, zonder anderen lastig te vallen of te beledigen?

Dromenvanger, mijn complimenten voor de manier waaorp je je NIET uit je tent laat lokken

Ik haal al die onzin er uit. Mensen die hier niets mee kunnen maar wél willen komen schelden of veroordelen - niet doen. Ga maar een bushokje slopen ergens
hij zegt dat hij God is
Neutrinodinsdag 28 februari 2006 @ 00:44
quote:
Op maandag 27 februari 2006 23:53 schreef Kizzy het volgende:

[..]

hij zegt dat hij God is
Ja dus ? Veel vrouwen zeggen ook dat ik god ben.
Dan geef ik ze maar gelijk .. Ik kan er mee leven..
Zhenydinsdag 28 februari 2006 @ 01:24
edit iteejer
Truth is een forum waar je ook anders geformuleerde ideen kwijt kunt. Als je daar niets mee kunt, is dat nog geen reden om de ander af te kraken.
Dat werkt polariserend en sfeerverpestend.


[ Bericht 91% gewijzigd door iteejer op 28-02-2006 07:04:46 ]
Morwendinsdag 28 februari 2006 @ 02:49
Dromenvanger, wat een lef dat jij anders durft te posten. Ik snap er geen hol van, maar dat boeit niet. Mijn respect heb je

Ik ga ook weleens surfen op mijn gedachtengolven maar durf ze nauwelijks te delen omdat het gewoon te weird is zelfs voor mezelf op dat moment. Maar ik ben er niet meer bang voor, dat komt mede door mensen zoals jij die wel het lef hebben om het te delen

Nouja, tot zover maar weer, inhoudelijk kan ik er echt niks over zeggen. Gewoon doorgaan op je pad, man, dappere dodo
newsmandinsdag 28 februari 2006 @ 02:56
Hee Dromenvanger oude maat, heb je veel gemist maar je kwam weer terug, misschien als je ff 2 jaar in je gedachten teruggaat was daar ene Newsman, die ruzie maakte met Baajguardian, maar goed baaj en ik werden vrienden, hee man ik verwijt je niks. Kom lekker tot rust en zie je weer in the Truth. Op de goeie oude tijden


Groet Newsman
zatoichidinsdag 28 februari 2006 @ 08:19
Hey dromenvanger, heb je nog nieuwe input? Ik kan niet wakker worden vandaag, maar ik heb dan ook in tijden niet zo diep meer geslapen als vannacht..
Morwendinsdag 28 februari 2006 @ 08:55
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 08:19 schreef zatoichi het volgende:
Hey dromenvanger, heb je nog nieuwe input? Ik kan niet wakker worden vandaag, maar ik heb dan ook in tijden niet zo diep meer geslapen als vannacht..
Morgen weer een nieuwe dag
_Led_dinsdag 28 februari 2006 @ 10:03
Iteejer - prima, point taken.

Het is verboden om aanstoot te nemen aan mensen die zeggen dat ze God zijn,
dat ze beter zijn dan de rest van de mensen,
die onzin verkopen als feiten,
en die zelf denigrerend doen naar anderen (natuurlijk mag je denigrerende opmerkingen maken, maar alleen als je er een TRU-verhaaltje aan vast plakt !)

En over die interessante theorie - die is inderdaad erg goed beschreven in de OP.

Nou ja, ik ga maar weer verder programmeren aan de hemel want die is nog niet af, en jullie komen er allemaal niet in want ik ben God en jullie zijn minderwaardige mensen.
Onthou, het licht wint altijd en dat ben Ik.
Analyzing_Barbdinsdag 28 februari 2006 @ 10:09
Waar staat het dat het verboden is om jezelf God te noemen?
Kan Droompje nu een boete krijgen?

Misschien bedoelt hij het helemaal niet zoals hij het neerzet.
zatoichidinsdag 28 februari 2006 @ 10:21
Nou ja sommige mensen kunnen er wel aanstoot aannemen, zeker christelijke mensen. Dus volstrekt onlogisch zijn de reacties niet.

Daarentegen moet men zich er ook niet zo druk over maken, want dat beperkt je nou juist in het creatief denken.

Kortom precies zoals barb: misschien bedoelt hij het helemaal niet zoals hij het neerzet.

"out-of-the-box"
Analyzing_Barbdinsdag 28 februari 2006 @ 10:24
ik hecht daar ook helemaal geen waarde aan. Dromenvanger komt iig niet over als iemand die een extreem superioriteitsgevoel heeft en ook geen arrogantie vind ik.
Sommigen die hier even komen vertellen dat zij wel precies weten hoe alles in elkaar zit en die zo ongelofelijk dogmatische sarcastische opmerkingen plaatsen, daar irriteer ik me pas aan.
jogydinsdag 28 februari 2006 @ 10:40
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 10:03 schreef L.Denninger het volgende:
Iteejer - prima, point taken.

Het is verboden om aanstoot te nemen aan mensen die zeggen dat ze God zijn,
dat ze beter zijn dan de rest van de mensen,
die onzin verkopen als feiten,
en die zelf denigrerend doen naar anderen (natuurlijk mag je denigrerende opmerkingen maken, maar alleen als je er een TRU-verhaaltje aan vast plakt !)
Ach joh, dat eerste bericht wat je hier hebt neergemieterd was niet bepaald het toppunt van respect en opbouwende kritiek, niet zo verrassend dat die weggehaald is.
Dit is geen WFL, hier gelden andere regels en hoe kan je mensen die dit forum interessant maken hier houden als je iedereen die niet verder wilt kijken dan wat ie kent z'n gang laat gaan en die dit subforum vol laat spammen met denigrerende opmerkingen? binnen de kortste keren is dit subforum leeg omdat niemand met afwijkende ideëen die hier durft te posten, best jammer.
Analyzing_Barbdinsdag 28 februari 2006 @ 11:19
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 10:40 schreef jogy het volgende:

[..]

Ach joh, dat eerste bericht wat je hier hebt neergemieterd was niet bepaald het toppunt van respect en opbouwende kritiek, niet zo verrassend dat die weggehaald is.
Dit is geen WFL, hier gelden andere regels en hoe kan je mensen die dit forum interessant maken hier houden als je iedereen die niet verder wilt kijken dan wat ie kent z'n gang laat gaan en die dit subforum vol laat spammen met denigrerende opmerkingen? binnen de kortste keren is dit subforum leeg omdat niemand met afwijkende ideëen die hier durft te posten, best jammer.
Helaas helemaal TRU
MrWilliamsdinsdag 28 februari 2006 @ 13:42
Wat is het doel van dit topic? Wat is die theorie van TS?

Het enige dat ik lees is geflame, van mensen die een reactie geven en van TS die zich afreageert op hen.

Weinig constructief, terwijl ik toch erg nieuwsgierig ben.
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 13:59
quote:
Op maandag 27 februari 2006 21:07 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ben een workaholic
En ik betaal je uitkering.
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 14:05
quote:
Op maandag 27 februari 2006 22:18 schreef iteejer het volgende:
In topics als deze laten mensen zich wel goed kennen. Dromenvanger heeft een hele theorie uitgewerkt, en komt die vertellen.
Ik lees nu reeds geruime tijd mee zodat ik kon reageren wanneer die 'theorie' eindelijk duidelijk zou worden. Er is geen theorie aanwezig. Dit is overloos gezwets zonder opgaaf van redenen, grenzen en motivaties. Dit lijkt meer op het gezever van iemand met een megalomane persoonlijkheidsstoornis dan wat ook maar.

Ik ben best benieuwd, maar is het TE veel gevraagd om simpelweg uiteen te zetten WAT het punt nu precies is? Louter op de mensen die blind complimenteren wordt positief gereageerd en ieder die het waagt een (kritische) vraag te stellen wordt afgesnauwd door het heerschap dromenvanger.

Dromenvanger, bewijs eens wat of toon eens iets aan.
zatoichidinsdag 28 februari 2006 @ 14:14
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:05 schreef eRixx het volgende:

[..]

Ik lees nu reeds geruime tijd mee zodat ik kon reageren wanneer die 'theorie' eindelijk duidelijk zou worden. Er is geen theorie aanwezig. Dit is overloos gezwets zonder opgaaf van redenen, grenzen en motivaties. Dit lijkt meer op het gezever van iemand met een megalomane persoonlijkheidsstoornis dan wat ook maar.
Kan kloppen, maar het mooie is datdoor het geheel van mensen er soms enigzins structuur in staat. Zelfs uit de chaotische dingen die DV inlegt. Nu hij zich een tijdje niet bemoeid heeft met dit topic blijkt dat er een behoorlijk straightforward-elijke communicatie is ontstaan. Het is wachten totdat het weer uit balans wordt gebracht door DV of iemand anders.

Collectief bewustzijn enzo. Op detail is het chaos, maar op afstand zit er een patroon in.
nokwandadinsdag 28 februari 2006 @ 14:19
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 13:59 schreef eRixx het volgende:

[..]

En ik betaal je uitkering.
POL of WGR. Open er een topic over. Dan heb ik nog wel een leuke post voor je in gedachte.
_Led_dinsdag 28 februari 2006 @ 14:20
Tja, ik zit ook nog steeds te wachten op een post waarin die theorie die Dromenvanger volgens Iteejer heeft bedacht daadwerkelijk uitgelegd wordt.

Tot nu toe weinig meer gezien dan iemand die niet tevreden is met de wereld en zich daarom terugtrekt in *gecensureerde* fantasieen; van een duidelijke stelling, theorie of gedachte is simpelweg geen sprake.
(Of staat er verborgen tekst in de OP die ik gemist heb ?)
nokwandadinsdag 28 februari 2006 @ 14:22
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:14 schreef zatoichi het volgende:

[..]

Kan kloppen, maar het mooie is datdoor het geheel van mensen er soms enigzins structuur in staat. Zelfs uit de chaotische dingen die DV inlegt. Nu hij zich een tijdje niet bemoeid heeft met dit topic blijkt dat er een behoorlijk straightforward-elijke communicatie is ontstaan. Het is wachten totdat het weer uit balans wordt gebracht door DV of iemand anders.

Collectief bewustzijn enzo. Op detail is het chaos, maar op afstand zit er een patroon in.
Het is ook vaag. Maar zoals met zoveel vage dingen moet je kunnen overschakelen op een andere manier van kijken en denken en interpreteren om er de structuur in te ontdekken. En dan dat weer omzetten in coherente taal. Dat is nog het meest lastige. Maar er zit wel een structuur in.

Maar misschien is het dan ook handig om DV´s stijl te kennen. Net als met iedere taal.... intonaties en stembuigingen bepalen voor een groot deel de betekenis. Niet alleenmaar de woorden.
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 14:27
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:19 schreef nokwanda het volgende:
POL of WGR. Open er een topic over. Dan heb ik nog wel een leuke post voor je in gedachte.
Dank voor de mededeling.
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 14:30
Ik zal duidelijker worden nog, het is pas een begin, en ik schrijf het dus neer wat in me opkomt dus. Ik kan alleen zeggen dat het in mijn leven allemaal logisch lijkt te zijn, dat het allemaal bij elkaar hoort en ik kom dus vaak tekenen tegen daarvan. Het is logisch en het kan chaotisch klinken hoe ik het zeg. Maar ik heb het dus nog concreter te maken.

Ik zie gewoon het geheel vol met losse onderdelen. Het is dus een geheel met losse onderdelen. En dan is het gewoon een gedachte dat de losse onderdelen losser moeten zijn zodat de losse onderdelen voor zichzelf gaan werken. Dus ook de getallen en cijfers. Dat het dus uit de lucht komt vallen. Maar dat is dus een theorie.

Ik durf het topic soms niet aan te klikken vanwege reacties, dat komt nog wel.

Eerst maar eens koffie.

Ik kan ook zeggen dat ik gewoon dus los in mijn vel zit, dat kun je geloven of niet, het is gewoon waar

En taal is en blijft krachtig als je het mij vraagt, bij ieder mens. Alle expressies zijn belangrijk. Niet alleen de taal, de muziek, de kunst ook. Alles speelt mee, dus het doet allemaal terzake.

Zo nu koffie. Het is een gedachte. Een filsofie ook wel. Maar iets concreet, wie weet ooit, wie weet niet. In ieder geval heb ik tijd nodig om nog beter in mijn vel te zitten als het ware. Ik ben al bijna verlost zoals ik dat noem, alleen zit ik nog altijd vast omdat het geheel niet los genoeg is.

Ik zal mezelf nog losser moeten maken uit het geheel. En dan zal ik moeten weten hoe de cijfers werken en nog meer.

Vannacht in bed kreeg ik zomaar getallen en woorden in mijn hoofd naar binnen. Alsof het gegraveerd stond ergens. Alsof ik een tatoeage in mijn hoofd kreeg gezet van getallen en woorden en letters.
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 14:30
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:22 schreef nokwanda het volgende:
Het is ook vaag. Maar zoals met zoveel vage dingen moet je kunnen overschakelen op een andere manier van kijken en denken en interpreteren om er de structuur in te ontdekken. En dan dat weer omzetten in coherente taal. Dat is nog het meest lastige. Maar er zit wel een structuur in.

Maar misschien is het dan ook handig om DV´s stijl te kennen. Net als met iedere taal.... intonaties en stembuigingen bepalen voor een groot deel de betekenis. Niet alleenmaar de woorden.
Het is de taak van de TS om daar op in te WILLEN gaan en zo duidelijk mogelijk te zijn. Dat is hij opzettelijk niet. Waarom anders een topic openen?

Inhoudelijk ben ik het wellicht best met je eens, maar dat is niet de taak van de toehoorder alleen. De toehoorder geeft aan wat hij of zij nodig heeft, de TS dient daar op te reageren. Dat laat DV behoorlijk na. Sterker nog, een veeg uit de pan is alles dat je kunt verwachten. Ik krijg niet de indruk dat DV ook maar iets wil uitleggen. Eerder krijg ik het idee dat hij wil laten merken hoe goddelijk hij wel niet is in zijn eigen vreemde wereldje.
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 14:31
@DV: Een duidelijke vraag. Hoe 'programmeer' je en hoe ziet die taal eruit?
jogydinsdag 28 februari 2006 @ 14:34
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:30 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik durf het topic soms niet aan te klikken vanwege reacties, dat komt nog wel.
Dat zou zonde zijn, in ieder geval geniet ik wel van je gedachtengang en met mij genoeg andere.
zatoichidinsdag 28 februari 2006 @ 14:36
Hoezo moet de TS daarop reageren? Het is toch vrij om te doen en laten wat je wilt. In een discussie puur om het discussieren wil je niet tot een conclusie komen, maar nieuwe wegen om te discussieren. Daarin wil je dus vaag blijven, of nieuwe wegen openen. Dat kan ook heel leuk zijn. Sommige mensen vinden dat inderdaad vervelend, en ook dat valt inderdaad te verwachten. Maar dat is vooral pech voor hen lijkt mij dan.
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 14:39
Je hebt gelijk als hier sprake zou zijn van een discussie OM te discussieren. Maar dat is het geval niet. Ieder die kritisch is, is blind en 'zal het nog wel zien'. Dat past niet in een discussie waar men discussieert om te discussieren.
_Led_dinsdag 28 februari 2006 @ 14:43
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:36 schreef zatoichi het volgende:
Hoezo moet de TS daarop reageren? Het is toch vrij om te doen en laten wat je wilt. In een discussie puur om het discussieren wil je niet tot een conclusie komen, maar nieuwe wegen om te discussieren. Daarin wil je dus vaag blijven, of nieuwe wegen openen. Dat kan ook heel leuk zijn. Sommige mensen vinden dat inderdaad vervelend, en ook dat valt inderdaad te verwachten. Maar dat is vooral pech voor hen lijkt mij dan.
Ja maar door het licht soms niet. Ik voel het.

De wegen beginnen uit elkaar te lopen.
Ik zal eerst nog wat meer moeten wachten. De tijd is nog niet klaar.

Paars schijnt het, maar anderen zien het vaak niet.

Ik moet even bijkomen.
De code vergt veel energie. Die energie heb ik wel. Maar ik kan niet voor iedereen decoderen.

Sommige nummers zijn ook niet voor jou bedoeld, maar voor mij !! Jij hebt jouw nummers.

Maar als ik nieuwe nummers wil maak ik ze wel.
Ik moet alleen de code nog in de juiste volgorde arrangeren.
Dan pas kunnen de wegen weer bij elkaar komen (en kan ik slapen). Als ik eenmaal zover ben zal het duidelijk zijn.

En het wordt vanzelf wel zo in de toekomst want ik wil het.

Uiteindelijk maakt het niet uit als je het maar wilt dan wordt het zo.

Ik moet er nog even over nadenken. Eerst een cappucino !
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 14:45
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 14:46
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:34 schreef jogy het volgende:

[..]

Dat zou zonde zijn, in ieder geval geniet ik wel van je gedachtengang en met mij genoeg andere.


Ik wil zeker doorgaan ermee.

En Erixx, commentaar mag zeker, maar het gaat me erop hoe het toontje gebracht wordt. Ik ben geen teer zieltje maar als een bepaalde toon niet goed gelegd wordt dan vang ik dat op. Ik vang alles op dus, en als ik alles opvang dan ben ik vanzelf "kwetsbaar" voor bepaalde toontjes die gelegd worden.

Gezond commentaar maakt me niet uit. En dan mag het best afbrekend zijn, maar dan gaat me zeker om de toon. Omdat ik open sta voor informatie is het logisch dat ik vatbaar ben voor klemtonen.

En dat ik soms zo in de verdeding ga tot het assertieve af, komt gewoon uit zelfbescherming.

Maar goed, om door te gaan. Koffie die levend is, de onderdelen van koffie en voedsel die levend zijn. Zodat ze zichzelf aanvullen. Een kop koffie die niet leeg gaat en tevens niet afkoeld.

En dat kun je doortrekken tot het onbrensde. Geen schaarste meer.

Kijk dit is dus mijn theorie, en nu kun je het afbreken en afkraken, maar ik wijzig deze theorie niet. Dus dan vraag ik me vanzelf af, wat het nut is om hiermee door te gaan en of ik het niet beter op een web-log kan schrijven.

Mijn theorie is niet vatbaar voor kritiek. Omdat ik doorga ermee. En dan kun je inderdaad afvragen wat het nu is, om nog door te gaan met deze topic. Het draait zeker om de discussie

Misschien toch maar een web-log maken, ik ben gisteren begonnen met een web-log. Maar ik wil deze theorie uitbouwen met mensen. Tuurlijk kun je zaken kritisch bekijken. Maar als mensen mij gestoord gaan noemen dan heeft dat weinig zin.

Ik denk gewoon dat spullen en producten zichzelf kunnen maken nog. 1 keer iets aanschaffen en nooit meer hoeven aan te schaffen. Het product kopiërt zichzelf dus.

Ik geloof nogmaals in ongekende mogelijkheden en ik denk dus ook dat ik gelijk kan hebben. Het is een soort van visie over hoe de wereld in elkaar moet zitten.

Zelfde geldt voor een vuil huis, een vuil huis dat niet meer vuil wordt. 1 keer poetsen en nooit meer vuiligheid.
jogydinsdag 28 februari 2006 @ 14:47
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:39 schreef eRixx het volgende:
Je hebt gelijk als hier sprake zou zijn van een discussie OM te discussieren. Maar dat is het geval niet. Ieder die kritisch is, is blind en 'zal het nog wel zien'. Dat past niet in een discussie waar men discussieert om te discussieren.
Mja, het ligt ook aan de toon van discussieren. Anyway, de discussie is hier de discussie niet . Bottom line lijkt mij, als je er niet in mee kan gaan dan kan je het topic het beste links laten liggen. En als je je post opstelt terwijl je de beleefdheidsvormen in acht neemt en niet meteen gaat vermelden dat er iemand met een psychose rondhuppeld of dat zijn uitkering door andere wordt betaald is er ook niets aan de hand . En accepteer gewoon dat DV ergens mee bezig is en de voortgang al typend op het forum laat zien en niet thuis op een kladblok eerst de hele zooi uitwerkt. Dus concreet is er nog weinig te vermelden lijkt me .
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 14:48
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:43 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Ja maar door het licht soms niet. Ik voel het.

De wegen beginnen uit elkaar te lopen.
Ik zal eerst nog wat meer moeten wachten. De tijd is nog niet klaar.

Paars schijnt het, maar anderen zien het vaak niet.

Ik moet even bijkomen.
De code vergt veel energie. Die energie heb ik wel. Maar ik kan niet voor iedereen decoderen.

Sommige nummers zijn ook niet voor jou bedoeld, maar voor mij !! Jij hebt jouw nummers.

Maar als ik nieuwe nummers wil maak ik ze wel.
Ik moet alleen de code nog in de juiste volgorde arrangeren.
Dan pas kunnen de wegen weer bij elkaar komen (en kan ik slapen). Als ik eenmaal zover ben zal het duidelijk zijn.

En het wordt vanzelf wel zo in de toekomst want ik wil het.

Uiteindelijk maakt het niet uit als je het maar wilt dan wordt het zo.

Ik moet er nog even over nadenken. Eerst een cappucino !


Heb je toch een fout beeld van mij

Ik zit niet alleen op het forum bezig te zijn. En waarom sla je wederom zo'n toontje aan. Als het topic je niet bevalt dan reageer je toch niet

Wat is het nu van zulke reacties Je zit hier alleen om te trollen. Je bent een troll. Maar het doet me niets.

Post eens een foto van jezelf

Je wilt toch niet zeggen dat die foto in je fotoboek van jou is of wel

Of sta jij voor zulke mensen. Dan weet ik genoeg. En hoef ik niet eens verder te denken over je intentie hier.

Je zit hier om te zieken dus Of ben jij dat op die foto
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 14:51
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:47 schreef jogy het volgende:

[..]

Mja, het ligt ook aan de toon van discussieren. Anyway, de discussie is hier de discussie niet . Bottom line lijkt mij, als je er niet in mee kan gaan dan kan je het topic het beste links laten liggen. En als je je post opstelt terwijl je de beleefdheidsvormen in acht neemt en niet meteen gaat vermelden dat er iemand met een psychose rondhuppeld of dat zijn uitkering door andere wordt betaald is er ook niets aan de hand . En accepteer gewoon dat DV ergens mee bezig is en de voortgang al typend op het forum laat zien en niet thuis op een kladblok eerst de hele zooi uitwerkt. Dus concreet is er nog weinig te vermelden lijkt me .
Ik denk dat ik ook niet meer schrijf over deze zaken hier. Ik denk dat ik alles in een monoloog ga schrijven. Het schiet niet op op deze manier. Ik raak teveel afgeleid ook.

In ieder geval voel ik me door het schrijven steeds beter. Door het tot uitdrukking brengen van wat in mijn hoofd zit, raak ik vanzelf geprogrammeerd
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 14:53
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:46 schreef Dromenvanger het volgende:

En Erixx, commentaar mag zeker, maar het gaat me erop hoe het toontje gebracht wordt. Ik ben geen teer zieltje maar als een bepaalde toon niet goed gelegd wordt dan vang ik dat op. Ik vang alles op dus, en als ik alles opvang dan ben ik vanzelf "kwetsbaar" voor bepaalde toontjes die gelegd worden.
Maar als het om jouw 'theorie' gaat, dan ben je god en zullen de aardige fokkers genieten van je 'ontdekkingen', maar de verveldende niet.

Ik zie dat 'toontje' in vrijwel iedere post van jou terug. Dat hoeft je niet te weerhouden antwoord te geven op simpele vragen die men stelt. Zoals ik al eerder vroeg: wat probrammeer je, hoe doe je dat en hoe ziet die taal eruit?
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 14:53
Maar goed, waarom zou ik me laten tegenhouden als mensen als L.Dellinger Ik heb zijn profiel en fotoboek bekeken. Moet ik zulke mensen serieus nemen

Waar staan die mensen voor

Ik sta tenminste voor idealen. En dan heb je zulke mensen die nergens voor staan in het leven, en dan zou ik me moeten laten tegenhouden in mijn dromen door zulke idioten
pfafdinsdag 28 februari 2006 @ 14:53
Kan iemand ook een samenvatting geven, waar dit over gaat?
zatoichidinsdag 28 februari 2006 @ 14:55
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:51 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Ik denk dat ik ook niet meer schrijf over deze zaken hier. Ik denk dat ik alles in een monoloog ga schrijven. Het schiet niet op op deze manier. Ik raak teveel afgeleid ook.

In ieder geval voel ik me door het schrijven steeds beter. Door het tot uitdrukking brengen van wat in mijn hoofd zit, raak ik vanzelf geprogrammeerd
Precies door alle chaos te uiten kom je vanzelf tot orde. Eigenlijk is het netzoiets als dromen. Dat is ook totale chaos, en lijkt onbegijpelijk voor je, maar ondertussen heeft het als doel het verwerken van alle indrukken, het ordenen van je gedachten, en ze een logische plek in je hersenen te geven.

Leuk dit topic is een ook droom!
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 14:55
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:53 schreef eRixx het volgende:

[..]

Maar als het om jouw 'theorie' gaat, dan ben je god en zullen de aardige fokkers genieten van je 'ontdekkingen', maar de verveldende niet.

Ik zie dat 'toontje' in vrijwel iedere post van jou terug. Dat hoeft je niet te weerhouden antwoord te geven op simpele vragen die men stelt. Zoals ik al eerder vroeg: wat probrammeer je, hoe doe je dat en hoe ziet die taal eruit?
Ik heb het al 10101001 keer gezegd dat ik in de lucht bezig ben. Ik kan het niet bewijzen dus. En doe het ook niet meer. Het is zinloos te noemen.

Ik ga in ieder geval door ermee, en ik ga mezelf niet steeds bewijzen. Daar is dit forum niet voor bedoeld.

Mijn taal komt vanzelf naar binnen. Het heeft nog niet eens een echte naam. Maar goed, ik werk veel op gevoel ook, en als ik het gevoel volg is het vanzelf goed.

Voor mij mag een slotje op deze topic, dat ga ik dus ook vragen in feedback. Het is hier roeien tegen de stroming in en ik heb er niets aan. Ik ga wel werken in word.
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 14:55
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:47 schreef jogy het volgende:

Bottom line lijkt mij, als je er niet in mee kan gaan dan kan je het topic het beste links laten liggen. En als je je post opstelt terwijl je de beleefdheidsvormen in acht neemt en niet meteen gaat vermelden dat er iemand met een psychose rondhuppeld of dat zijn uitkering door andere wordt betaald is er ook niets aan de hand .
Je hebt gelijk. Daarentegen als je er WEL wijzer van wilt worden is het niet te veel gevraagd om een simpel antwoord op je vraag te krijgen. Nogmaals; ieder die kritisch is wordt afgedaan als zijnde blind. Dat lijkt mij net zo min billijk als de opmerking dat ik zijn uitkering betaal (waar natuurlijk geen reet van waar is). Get the point? ;-)
MrWilliamsdinsdag 28 februari 2006 @ 14:55
wat moet zo'n "los onderdeel" dan doen?
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 14:56
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:53 schreef pfaf het volgende:
Kan iemand ook een samenvatting geven, waar dit over gaat?
Een vloek opheffen kort samen gevat

Zorgen voor ongekende mogelijkheden.

De kettingen los breken die alles vast houden.
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 14:57
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:55 schreef MrWilliams het volgende:
wat moet zo'n "los onderdeel" dan doen?
Zelf gaan werken. Het onderdeel komt tot leven en is niet meer afhankelijk van het geheel.

Maar ook dit schrijf ik op intuitie. Ik ga in word verder.

Ik zal concreter moeten worden inderdaad.
pfafdinsdag 28 februari 2006 @ 14:57
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:56 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Een vloek opheffen kort samen gevat

Zorgen voor ongekende mogelijkheden.

De kettingen los breken die alles vast houden.
En ik begrijp uit de reacties snel scrollend, dat jij hier brainstormt over hoe dat te bereiken?
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 14:58
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:55 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Ik heb het al 10101001 keer gezegd dat ik in de lucht bezig ben. Ik kan het niet bewijzen dus. En doe het ook niet meer. Het is zinloos te noemen.

Ik ga in ieder geval door ermee, en ik ga mezelf niet steeds bewijzen. Daar is dit forum niet voor bedoeld.

Mijn taal komt vanzelf naar binnen. Het heeft nog niet eens een echte naam. Maar goed, ik werk veel op gevoel ook, en als ik het gevoel volg is het vanzelf goed.

Voor mij mag een slotje op deze topic, dat ga ik dus ook vragen in feedback. Het is hier roeien tegen de stroming in en ik heb er niets aan. Ik ga wel werken in word.
Ik vraag je niet om bewijs. Ik vraag je handvatten te geven zodat men kan proberen te begrijpen WAT je met 'in de lucht' wilt zeggen. Aangezien ik een niet-gelover ben, kun je mijns inziens niets bewijzen. Dat is echter irrelevant voor het begrip dat je kunt opwekken.

Nogmaals; hoe ziet die taal eruit? Letters? Je zet hier numerieke codes neer. Dan zal de taal toch ook leesbaar zijn?
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 15:05
De slavernij, mensen zijn slaven van het geheel. Ik ervaar mezelf als slaaf, nu niet meer zo sterk. Ik ben altijd slaaf geweest omdat ik vast zat in de realiteit. Daarom wil ik dus die slavernij opheffen, en dat doe ik door mezelf uit te drukken. Maakt niet uit op welke manier ik me doe uitdrukken.

Van mijn part ga ik dancen op techno om mijn lichaam los te gooien.

Of getallen uberhaupt zo terk meespelen Ik denk het wel, het universum is gebaseerd op getallen ook. We zijn ook afhankelijk van getallen. Neem alleen al pi en omega en nog meer.

Maar ik ga dus verder. Ik wil helemaal los zijn van deze realiteit. En dat doe ik nu ook door mezelf uit te drukken.

Zoals ik gisteren zei, ik heb gisteren getallen laten draaien in mijn hoofd, om mijn hersens eens te laten werken en te kijken wat zich afspeeld erin. Om zo te zien of er wat te halen valt.

Maar dit is dus het laatste bericht. Ik reageer nog ff op pfaf en dan ga ik muziek luisteren en simpeler aan de gang, de hele dag diep nadenken is niet goed.
MrWilliamsdinsdag 28 februari 2006 @ 15:07
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:57 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Zelf gaan werken. Het onderdeel komt tot leven en is niet meer afhankelijk van het geheel.

Maar ook dit schrijf ik op intuitie. Ik ga in word verder.

Ik zal concreter moeten worden inderdaad.
en hoe, in jouw theorie, verwacht je dat dat onderdeel "zelf gaat werken?" of "tot leven komt"?

je zult inderdaad concreter moeten worden, want ik begrijp nog steeds niet wat je bedoelt. Waar dat aan ligt laten we maar even in het midden.
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 15:08
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:57 schreef pfaf het volgende:

[..]

En ik begrijp uit de reacties snel scrollend, dat jij hier brainstormt over hoe dat te bereiken?
Yep. Sowieso niet alleen online, ik ben de hele dag bezig om mezelf los te rukken uit deze realiteit

Ik heb altijd vast gezeten, alsof ik een gevange was van deze realiteit. En wat doe je dan logischerwijs als je ervaart dat je niet de vrijheid hebt die je verdient

Dan ga je op onderzoek uit. Dat heb ik altijd gedaan, ik wilde weten waar het vandaan kwam. Ben op weg maar het is allemaal nog te globaal.

Het oude Egypte speelt zoals ik zei ook mee, alle talen die bestaan spelen mee. En zo is alles wat ooit geschreven en gezegd is, van toepassing op het geheel. Omdat het geheel alles doet opvangen als het ware.

En het geheel was ooit leeg, en misschien was het in het begin wel te vast, dat het in het begin zelfs niet goed was.

Ik ga in ieder geval verder met mezelf te bevrijden

En dan hoef ik misschien alleen maar de Nederlandse taal te gebruiken, wie weet heb ik helemaal geen cijfers nodig hoewel cijfers vanzelf op het pad komen altijd.

Nu stop ik dus. Ik weet dat ik nu veel zeg en praat. Dat ik een gevangen persoon ben geweest altijd, dat is een feit. En daar ga ik dus aan werken.
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 15:11
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 15:07 schreef MrWilliams het volgende:

[..]

en hoe, in jouw theorie, verwacht je dat dat onderdeel "zelf gaat werken?" of "tot leven komt"?

je zult inderdaad concreter moeten worden, want ik begrijp nog steeds niet wat je bedoelt. Waar dat aan ligt laten we maar even in het midden.
Ik zal dit moeten uitwerken nog

Ik weet alleen dat ik een visie heb of hoe je dat noemt. Een ambitie ook wel. Alles is in leven, of goederen in leven zijn weet ik niet zeker en hoe materie werkt moet ik al helemaal mee bezig gaan zijn.

Ik heb me ook nog te verdiepen in atomen en neutronen en protonen. Maar dat doe ik op een andere manier.

Ik ga nu echt stoppen hiermee. Ik ga vanaf vandaag in word aantekeningen maken en voordat ik de volgende keer een topic open met deze strekking zal ik het beeld duidelijker proberen te schetsen.

Duidelijkheid en helderheid is belangrijk. Met loos gepraat schiet niemand wat mee op.

Dat er een of andere code heerst die alles tegenhoudt denk ik wel, en misschien was het nogmaals een vloek, of meerdere vloeken of wat dan ook.



Nu klik ik ff niet meer, straks misschien. Nu tijd om te rusten

En de beurs-index te bekijken
eRixxdinsdag 28 februari 2006 @ 15:15
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 15:11 schreef Dromenvanger het volgende:

En de beurs-index te bekijken
Ik raad je aan de film 'Pi' eens te bekijken ;-)
nokwandadinsdag 28 februari 2006 @ 15:23
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:53 schreef eRixx het volgende:

[..]

Maar als het om jouw 'theorie' gaat, dan ben je god en zullen de aardige fokkers genieten van je 'ontdekkingen', maar de verveldende niet.

Ik zie dat 'toontje' in vrijwel iedere post van jou terug. Dat hoeft je niet te weerhouden antwoord te geven op simpele vragen die men stelt. Zoals ik al eerder vroeg: wat probrammeer je, hoe doe je dat en hoe ziet die taal eruit?
Als je je eigen leven programmeert....oftewel zaken aantrekt die wenselijk zijn, kan je god zijn in je eigen leven. Dat hoeft niet te maken te hebben met vieze machtspelletjes maar eerder met een positieve insteling van de macht hebben om de wereld om je heen ten goede te veranderen.

Zo creeeer je ook een collectief bewustzijn. Als er veel mensen zijn die daar heel hard tegenaan schoppen is dat natuurlijk niet bevorderlijk omdat dat een negatieve benadering is van een positieve theorie. Dus..... uit balans.

En dan allemaal via vrije associatie.

@DV.... dat laatste maakt het de moeite waard om het hier neer te zetten. Die vrije associaltie. Want niet alleen jij borduurt daarop voort maar ook anderen zoals Kleintuh en Jogy en tot op zekere hoogte ik ook. Dat maakt ook dat je niet meer alleen met je eigen theorie en fantasie te maken hebt maar die van anderen kunt incorpereren waardoor er iets heel nieuws kan ontstaan. Onverwachte input, zeg maar. Mar dan positief. Zet er dan gelijk een filtertje in dat de negatieven er tussenuit haalt waardoor dat je niet bereikt, ook al staat het er wel.
Analyzing_Barbdinsdag 28 februari 2006 @ 15:33
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:19 schreef nokwanda het volgende:

[..]

POL of WGR. Open er een topic over. Dan heb ik nog wel een leuke post voor je in gedachte.
Makes two
Analyzing_Barbdinsdag 28 februari 2006 @ 15:40
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:43 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Ja maar door het licht soms niet. Ik voel het.

De wegen beginnen uit elkaar te lopen.
Ik zal eerst nog wat meer moeten wachten. De tijd is nog niet klaar.

Paars schijnt het, maar anderen zien het vaak niet.

Ik moet even bijkomen.
De code vergt veel energie. Die energie heb ik wel. Maar ik kan niet voor iedereen decoderen.

Sommige nummers zijn ook niet voor jou bedoeld, maar voor mij !! Jij hebt jouw nummers.

Maar als ik nieuwe nummers wil maak ik ze wel.
Ik moet alleen de code nog in de juiste volgorde arrangeren.
Dan pas kunnen de wegen weer bij elkaar komen (en kan ik slapen). Als ik eenmaal zover ben zal het duidelijk zijn.

En het wordt vanzelf wel zo in de toekomst want ik wil het.

Uiteindelijk maakt het niet uit als je het maar wilt dan wordt het zo.

Ik moet er nog even over nadenken. Eerst een cappucino !
meneer de sarcast ben je jaloers?
Analyzing_Barbdinsdag 28 februari 2006 @ 15:51
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:55 schreef zatoichi het volgende:

[..]

Precies door alle chaos te uiten kom je vanzelf tot orde. Eigenlijk is het netzoiets als dromen. Dat is ook totale chaos, en lijkt onbegijpelijk voor je, maar ondertussen heeft het als doel het verwerken van alle indrukken, het ordenen van je gedachten, en ze een logische plek in je hersenen te geven.

Leuk dit topic is een ook droom!
Inderdaad!
_Led_dinsdag 28 februari 2006 @ 16:58
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 14:53 schreef pfaf het volgende:
Kan iemand ook een samenvatting geven, waar dit over gaat?
My point exactly

Ik heb na lang bestuderen kunnen concluderen dat DV de wereld zoals ie is niet accepteert,
en daarom vindt dat ie zelf God is.
(Ik snap die logica ook niet helemaal, want als ie God is - waarom vindt ie de wereld *die ie dus zelf maakt* niet leuk )

Verder murmelt ie nog wat over code, getallen en programmeren, maar als je vraagt wat ie daarmee bedoelt wordt ie boos.

Als je dan zegt dat er geen touw aan vast te knopen is, maar dat z'n uitingen perfect voldoen aan de symptomen van een schizofrene psychose (zie bv. http://www.trimbos.nl/default1605.html of lees er gewoon wat meer over) krijg je hier gelijk ruzie met alles en iedereen - terwijl het simpelweg een feitelijke constatering is.

[ Bericht 2% gewijzigd door _Led_ op 28-02-2006 17:05:56 ]
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:06
Ik ben een jager

Predator. Ik jaag dus. Noem me maar een jager

Ik ben geen God. Ik ben een jager. Een strijder. Ik ga nog meer op jacht. Ik jaag alles op

Ik jaag niet eens op mensen, ik jaag op wezens die de boel willen overnemen.

Net mijn fotoboek bijgewerkt, en ik ga de details gebruiken om wezens een halt toe te roepen. Door het focus en het denken hou ik wezens ook tegen.



Misschien komen er nog bondgenoten meewerken met de mensen. Dat we niet alleen meer ervoor komen te staan in dit universele gevecht.

Ik ben ook van mening dat de mensen onderling teveel vechten, ze zouden samen moeten werken sowieso zou de hele wereld samen moeten werken inplaats van elkaar tegen werken. Samenwerking is het sleutelwoord.
_Led_dinsdag 28 februari 2006 @ 17:08
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 17:06 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ben een jager

Predator. Ik jaag dus. Noem me maar een jager

Ik ben geen God. Ik ben een jager. Een strijder. Ik ga nog meer op jacht. Ik jaag alles op
Bedankt voor het maken van mijn punt
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:10
ik ga verder met jagen
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:10
Ik ben de ultieme predator

En ik jaag alles en iedereen op, ik jaag alles op

Vooral die wezens van bovenaf

Die pak ik met grof geweld aan

I've got the power

nokwandadinsdag 28 februari 2006 @ 17:12
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 16:58 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

My point exactly

Ik heb na lang bestuderen kunnen concluderen dat DV de wereld zoals ie is niet accepteert,
en daarom vindt dat ie zelf God is.
(Ik snap die logica ook niet helemaal, want als ie God is - waarom vindt ie de wereld *die ie dus zelf maakt* niet leuk )

Verder murmelt ie nog wat over code, getallen en programmeren, maar als je vraagt wat ie daarmee bedoelt wordt ie boos.

Als je dan zegt dat er geen touw aan vast te knopen is, maar dat z'n uitingen perfect voldoen aan de symptomen van een schizofrene psychose (zie bv. http://www.trimbos.nl/default1605.html of lees er gewoon wat meer over) krijg je hier gelijk ruzie met alles en iedereen - terwijl het simpelweg een feitelijke constatering is.
En als dat zo is, denk je dan echt dat ie dan JOU uitgerekend nodig heeft om hem dat te vertellen?
Ben jij zoveel shrink om dat via een scherm te kunnen vaststellen dan? Dat was nou net het ding wat niet de bedoeling was.

sorry DV, dat ik even over je hoofd heen praat alsof je er zelf niet bij zit
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:13
Hier een favourite lyric van mij

Metallica - eye of the beholder

Do You See What I See?
Truth is an offence
Your silence for your confidence

Do you hear what I hear?
Doors are slamming shut
limit your imagination, keep you where they must

Do you feel what I feel?
Bittering distress
Who decides what you express

Do you take what I take?
Endurance is the word
Moving back instead of forward seems to me absurd

Doesn't matter what you see?
Or into it what you read
You can do it your own way
If it's done just how I say

Independence limited
Freedom of choice
Is made for you my friend
Freedom of speech
Is words that they will bend
Freedom with their exception

Do you fear what I fear?
Living properly
Truths to you are lies to me

Do you choose what I choose?
More alternatives
Energy derives from both the plus and negative

Do you need what I need?
Boundaries overthrown
Look inside to each his own

Do you trust what I trust?
Me, Myself and I
Penetrate the smokescreen I see through the selfish lie

Doesn't matter what you see
Or into it what you read
You can do it your own way
If it's done just how I say

Independence limited
Freedom of choice
Is made for you my friend
Freedom of speech
Is words that they will bend
Freedom with their exception

Do you know what I know?
Your money and your wealth
Your silence just to hear yourself

Do you want what I want?
Desire not a thing
I hunger after independence lengthen freedom's ring

Doesn't matter what you see
Or into it what you read
You can do it your own way
If it's done just how I say

Independence limited
Freedom of choice
Is made for you my friend
Freedom of speech
Is words that they will bend
Freedom no longer frees you

Doesn't matter what you see
Or into it what you read
You can do it your own way
If it's done just how I say
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:15
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 17:12 schreef nokwanda het volgende:

[..]

sorry DV, dat ik even over je hoofd heen praat alsof je er zelf niet bij zit
Maakt niet uit

Ik ben trouwens genezen van mijn ziekte. Daarom ben ik nu goed op dreef. Ik weet verdomde goed wat ik doe. Daarom doen die berichten me weinig tot niets.

Er moet nog een tijd komen dat zulke berichten van L.dellingerimbeciel me helemaal niets meer zeggen.

Maar dat komt nog wel. Een echte jager is bestand tegen alles

Ik ben nog niet helemaal krachtig genoeg. Maar ik ben pas 28, dus dat komt nog wel. Heb nog een eeuwigheid te gaan dus. Dus echt een eeuwigheid en waar ik over 10 jaar sta, dat is de grote vraag

Dat ik alleen maar sterker ga worden in dit gevecht dat is een vaststaand feit

Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:16
Nu tijd voor muziek

There is no stopping what cannot be stopped, no killing what cannot be killed

_Led_dinsdag 28 februari 2006 @ 17:16
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 17:12 schreef nokwanda het volgende:

[..]

En als dat zo is, denk je dan echt dat ie dan JOU uitgerekend nodig heeft om hem dat te vertellen?
Ben jij zoveel shrink om dat via een scherm te kunnen vaststellen dan? Dat was nou net het ding wat niet de bedoeling was.

sorry DV, dat ik even over je hoofd heen praat alsof je er zelf niet bij zit
Nou ja, als ieder ander onzin-topics opent worden ze ook gesloten.
En aanmoedigen mag wel ?
nokwandadinsdag 28 februari 2006 @ 17:19
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 17:16 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Nou ja, als ieder ander onzin-topics opent worden ze ook gesloten.
En aanmoedigen mag wel ?
Of iets onzin is of niet ligt aan de intentie van de TS.
Die is vaak genoeg te proeven. Van DV weten we hier dat de intentie geen onzin is. Simpel.

Is dat aanmoedigen?

En nu gaat de discussie weer over de discussie. Daar had Jogy straks een heeeel erg goed punt. Ik ga er dan ook niet meer op in en ik hoop dat DV dat ook niet zal doen.
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:25
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 17:16 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Nou ja, als ieder ander onzin-topics opent worden ze ook gesloten.
En aanmoedigen mag wel ?
Dit is geen onzin

Dit is bikkelharde realiteit. Dat wij altijd opgejaagd zijn geworden is gewoon een feit te noemen. En dat heb ik niet alleen van films uit hollywood.

Waarom is het niet mogelijk dat er wezens zijn, misschien wel onzichtbare die zich vast laten kleven in je geest en ziel Je bewustzijn ook, wie zegt dat je bewustzijn niet vrij toegankelijk is voor kwaadwillenden Misschien is het voor die wezens makkelijk om zaken te vervuilen in het bewustzijn en gezamelijke bewustzijn.

Body-snatchers dus. Wie zegt dat het niet waar is We zitten hier in the thruth, en als je zulke zaken niet meeneemt als mogelijke bedreiging als mensheid. Ben je fout bezig.

Je moet overal de bedreiging van inzien.

Maar goed, ik wil dus software schrijven nog. Ik ga software schrijven die zaken doet verbinden en koppelen, en dan voeg ik zelf de nodige elementen in.

En ik versla de vijand wel. Nu tijd voor muziek.

Metallica dus



Als jij niets geloofd dan ben je niet op de plek in thruth. Dan moet je naar een forum gaan waar je wel op de plek bent. Dit gaat over mogelijke zaken die niet goed aan het daglicht komen.

Dus ook over wezens die hier de boel kunnen verzieken of zelfs aan het verzieken zijn.
Eikelbijterdinsdag 28 februari 2006 @ 17:33
Je klinkt net als een vriend van mij toen hij een psychose onderging! Je zegt bijna letterlijk de dingen die hij toen zei. Toch maar een tripje richting huisarts?
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:36
Ik heb al bescherming

Ik heb goede bescherming

En diagnoses stellen mag niet. Ik heb bescherming genoeg in mijn omgeving en krijg bescherming via rode en groene bolletjes. Omdat bescherming nodig is. Sowieso tegen die wezens die zich in het bewustzijn proberen in te dringen.

Dus maak je niet druk, ik kan makkelijk op eigen benen staan Ben sterker dan wie dan ook.

En ik schakel zo over, op andere zaken, ik praat over alles mee, omdat ik gewoon het juiste verstand heb. Ben niet op mijn achterhoofd gevallen en ga nog studeren en nog meer.

Kan een modje niet ff bendadrukken dat diagnoses stellen niet geoorleefd is Ik heb geen diagnose nodig van niemand dus
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:38
Trouwens, het doet me weinig die opmerkingen over huisarts.

Alleen zonde voor fok, fok wordt trager door die mensen die niets toevoegen.

Het neemt capaciteit in beslag, en in een wereld die efficient gebruikt moet worden, zijn die mensen een blok beton aan het been.
zatoichidinsdag 28 februari 2006 @ 17:40
Blijkbaar kunnen sommige mensen niet tegen iets wat ze niet begrijpen. Zonde, want het beperkt je visie

Anyway ik ga hardlopen. Hardlopen is ook goed voor je hersenen overigens!
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:49
Ik ga ook nog sporten binnenkort

Veel succes ermee. Sporten kan inderdaad erg verhelerend werken

Ik ga mijn lichaam nog aftrainen in de toekomst Is hard nodig. Ik ga weer 120 kilo gewicht heffen zoals vroeger. Een echt beest moet afgetraind zijn En dan ga ik heel uitgekiend gewicht heffen ook. Ik ga het opbouwen zoals een echt beest alles doet opbouwen 86 kilo weeg ik nu, daar valt veel spiermassa van te kweken

Vroeger zat ik iedere dag uren in de sportschool en dat ga ik dus ook weer oppakken snel. Lekker met zware gewichten tillen en hardlopen en roeien en nog meer

Ik wil ook vechtsporten gaan doen nog. Maar dat komt nog wel. Ik heb een eeuwigheid te gaan

Bedankt voor je steun

En inderdaad, sommige mensen hebben oogkleppen op, die kijken niet verder dan de neus lang is. Ik bedoel, soms lijken mensen een oordeel te vellen, zonder eens te bedenken of het niet misschien mogelijk is.

En je kunt me ook zien als science fiction schrijver, alleen is dit anders geschreven Dit is science fiction gebaseerd op werkelijkheid.

Daarom zal ik ook niet snel daardraaien, omdat ik mezelf van de ene kant zie als science fiction schrijver, ik benader het ook zo luchtig mogelijk. Ik neem het niet extreem serieus. En zodra ik mezelf niet 100 procent serieus neem, is er niets aan de hand.

Ik neem de zaak wel zwaar op, maar behandel het zoveel mogelijk met een frisse blik en met humor erbij. Ga ik de serieuze kant op, dan is het gevaar dat ik het spel en de jacht te serieus ga nemen. En dan is het gevaar dat het fout afloopt.

Dus humor en luchtigheid is belangrijk in het jagen

[ Bericht 11% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 28-02-2006 17:54:44 ]
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 17:55
Nu ga ik muziek luisteren

Korn - Word up

Zhenydinsdag 28 februari 2006 @ 18:55
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 17:38 schreef Dromenvanger het volgende:
Trouwens, het doet me weinig die opmerkingen over huisarts.

Alleen zonde voor fok, fok wordt trager door die mensen die niets toevoegen.

Het neemt capaciteit in beslag, en in een wereld die efficient gebruikt moet worden, zijn die mensen een blok beton aan het been.
We zijn bezorgd om je manier van denken.
misschien dat je er zelf dan ook achterkwam dat je manier van denken heel raar in elkaar zit, omdat je dingen door elkaar haald.
Je beweerd op verschillende momenten verschillende dingen, waardoor je verhaal er niet geloofwaardiger op word.
ene moment zeg je dat je moet rusten en het andere moment zeg je dat zo iemand als jij niet hoefd te rusten.
ene moment ben je hoger en machtiger als god en daarna kom je ons vertellen dat god je informeerd over de dingen die je missie zouden zijn.
jammer dat je niet over kritiek kunt en dan gelijk in de aanval schiet terwijl je ook normaal jou manier van denken uit kan leggen zonder mensen bang te maken en te bedreigen.

[ Bericht 100% gewijzigd door Zheny op 28-02-2006 19:03:15 ]
iteejerdinsdag 28 februari 2006 @ 18:58
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 17:16 schreef L.Denninger het volgende:
Nou ja, als ieder ander onzin-topics opent worden ze ook gesloten.
En aanmoedigen mag wel ?
Er wordt niets aangemoedigd. En je mening erover geven is ook prima. Maar mensen die zich niet in het eigenlijke onderwerp van dit forum interesseren, er zelfs totaal niet in geloven, en die dan tóch steeds hier komen om hun kritische posten neer te zetten, daar ben ik niet zo dol op.
Want die komen hier alleen maar om te schoppen.
quote:
Dromenvanger is veel slimmer dan de rest van de mensen.
Daarom schopt ie het ook zo ver in het leven
Dit zei je, in een post die ik weggehaald heb maar wel in je notes gecopieerd heb. Een volkomen niets bijdragende opmerking, uiterst denigrerend.
Wees blij dat jij wél zo geweldig bent, dat jij wél ver komt.
Waarom zeg je dit soort dingen? Geeft het je een goed gevoel, jezelf zo te profileren? Ik vind het smakeloos en harrteloos. Als je ook maar een millimeter mee had gekregen dat het leven en het functioneren in het leven voor sommige mensen soms moeizaam en moeilijk kan zijn, als je enig idee had van hoe sommigen soms moeten voortploeteren en voortmodderen terwijl anderen de wind in de rug hebben en freewheelend hun gang kunnen gaan, zou je je misschien wat bedachtzamer uitdrukken. Ik denk dat er aan jouw sociale vaardigheden wat dat betreft heel wat ontbreekt.

Ik zie echt niet in waarom jij in Truth komt, anders dan om je negatief uit te laten over het gehele paranormale terrein en over de mensen die dat op welke manier dan ook wél serieus nemen.

En dan ga je je ook nog bezorgd maken om de topics in Truth, je gaat vertellen dat dit een onzin topic is - wou je vertellen dat er hier in Truth topics zijn die in jou superieure ogen géén onzin topics zijn dan..?

Kun je niet gewoon ergens anders gaan posten? Wat draag je bij hier, behalve negativiteit, en steun aan anderen die ook negatief en sarcastisch zijn?
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 19:06
Iteejer, ik voel me goed Het gaat me voor de wind

Het gaat me dus echt voor de wind

En ik leef in een andere realiteit jah. Ik leef in een droomwereld. Ik ben ontsnapt aan de realiteit. En daarom ben ik gelukkig nu.

Ik kan best met mensen overweg die vastzitten in de realiteit, maar ook die mensen zullen een andere realiteit krijgen.

Ik voel me dus genezen. Omdat ik ontsnapt ben aan het bestaan. Ik ben ontsnapt. Ik ben ontsnapt aan iets waar velen niet eens aan gedacht hadden. Ik ben het hele bestaan te slim afgeweest

Dus nogmaals Mij hoor je niet klagen. Ik maak me eerder zorgen om de mensen die nog vast zitten in de realiteit. Daar maak ik me dus zorgen om. Ik maak me zorgen of die mensen ooit kunnen ontsnappen aan die saaie realiteit.

Ik heb medelijden met die mensen ook wel. Dat ze krapdenkend van aard zijn ook. Ik erger me niet eens meer eraan. Ik heb pure medelijden met ze.

En ze kunnen me voor van alles uitmaken. Nogmaals, lees mijn ondertitel. There is no stopping what cannot be stopped.

Ik zoek ook geen medelijden of sympahtie voor eventuele ellende die jij denkt dat ik heb. Ik heb geen ellende in het bestaan. Ik ben bevrijd ik ben verlost.

En in de toekomst zal ik mijn geld nog wel verdienen.
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 19:08
Ik zoek dus geen sympathie voor ellende. Ik zoek wel sympahtie voor de manier waarop ik in het leven sta.

Misschien wel " Sympathie for the devil".

En smaak heb ik ook. Ik heb smaak voor kwaliteit en oog voor detail. Dus waarom heb ik uberhaupt medelijden nodig

En zeker ga ik het ver schoppen in het leven, dat is altijd de bedoeling geweest van mijn leven. Ik ben geboren voor succes. En dat ik succes ga boeken is ook een feit.

Ik boek iedere dag winst en succes.

Don't worry dus. Ik maak het wel en ook kraak ik het wel, en ik red het zeker wel. Ik heb deze 6 jaar overleefd, dus ik overleef alles in het leven. Ik heb dus ook geen bezorgdheid nodig van mensen. Totaal niet. Omdat ik op mezelf bouw en altijd op mezelf heb moeten bouwen.
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 19:10
Zo, tijd voor een ander topic weer.

Zodra deze reeks vol is. Open ik geen nieuwe dus. Ik ga verder werken en ik hou het niet alleen bij fok. Ik ben al bezig met pentagrammen tekenen en symbolen tekenen. Dus dat komt goed allemaal.

Zeker komt het goed

Alles komt goed
pfafdinsdag 28 februari 2006 @ 19:12
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 19:10 schreef Dromenvanger het volgende:
Zo, tijd voor een ander topic weer.

Zodra deze reeks vol is. Open ik geen nieuwe dus. Ik ga verder werken en ik hou het niet alleen bij fok. Ik ben al bezig met pentagrammen tekenen en symbolen tekenen. Dus dat komt goed allemaal.

Zeker komt het goed

Alles komt goed
Blijf je ons wel af en toe updaten?
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 19:13
Ik ga dus deze realiteit onder handen nemen

Schrik niet als je ooit een blauwe draak ziet vliegen, dan is die draak door mij erin gezet
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 19:15
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 19:12 schreef pfaf het volgende:

[..]

Blijf je ons wel af en toe updaten?
Ik zal fok erbij houden, ik gooi informatie op het forum dus. Ik hou van open informatie dus. En ik heb niets depressiefs te vermelden dus. Dus sowieso schaam ik me niet voor wat ik schrijf. Dus schrijf ik alles op hier. Ik gebruik fok omdat fok mijn favourite forum is. Weblog ga ik ook bijhouden, en eigen domein nog en nog meer en nog meer.

Schrijven is echt de manier....en nu nog een goede basis maken waar het schrijven op moet gebeuren. In principe moet het zo zijn dat je tekeningen en schrijven tot leven brengt, puur door de basis juist te programmeren. Dat de basis dus zorgt dat alles in leven komt De basis bestaat dan uit de ultieme codes en is het ultieme programma. Dat denk ik dus, dat is de software die ik wil zien. Je typt in wat je nodig hebt en je krijgt het. Ik denk dus echt dat het mogelijk is. Maar ik kan het niet bewijzen, daarom ga ik snel beginnen ermee. Ook tekeningen maken en symbolen erbij. Het moet perfect in elkaar zitten allemaal Je typt in wat je wilt, en je hebt het. Ezeltje strekje, tafeltje dekje. Waarom zou dat niet mogelijk zijn Je moet denken in ongekende mogelijkheden wil je vooruit in het leven

Maar ik zal ook achter de schermen verder moeten gaan. Ik doe aan open source ook. Heb ik een programma geschreven en denk ik dat het veilig is om het te openbaren dan laat ik het iedereen zien zodat iedereeen verder kan bouwen erop.

En natuurlijk gratis alles. Alles gratis

Maar ik heb fok dus nodig en het is leuk hier. Af en toe negatieve reacties maar genoeg leuke mensen.

Maar je kunt je voorbereiden op een hele andere realiteit. Ik krijg dus hulp van anderen ook nog erbij. Ik sta er niet alleen voor. Met anderen bedoel ik niet alleen levende mensen maar nog meer andere mensen dus

Maar het komt allemaal goed.

Het moet ook wel goed komen in mijn leven. Ik kan ook niet meer terug. Ik kan niet terugkeren naar mijn oude leven, omdat dit mijn leven is. Dit is mijn leven. Ik ben opnieuw geboren dus. En ik hou van dit leven.

Dat andere leven was gewoon saai en ik voelde me ziek. Nu voel ik me helemaal niet meer ziek.

Laatste toevoeging. Dit denken, dit ruime denken is ook maar 0,00000001 promilage van wat nog meer kan komen in mijn hoofd. Ik heb mijn denken doorbroken 6 jaar geleden en ga nu verder met uitbouwen ervan. Mijn denken is onbepert en is het denken onbeperkt dan zijn er vanzelf onbeperkte mogelijkheden.

Het zit allemaal in het brein. En daarnaast misschien nog de geest en ziel maar ik denk dat het brein het belangrijkste is. Het brein ook optimaliseren. Steeds verder optimaliseren van het brein Totdat het brein perfect is ook. En heb je 6,6 miljard cellen gebruikt van het brein, dan ga je iedere cel opnieuw uitbreiden

[ Bericht 17% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 28-02-2006 19:22:47 ]
gaaidinsdag 28 februari 2006 @ 19:20
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 19:13 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ga dus deze realiteit onder handen nemen

Schrik niet als je ooit een blauwe draak ziet vliegen, dan is die draak door mij erin gezet
Ik schrik nergens meer van !

More power to ya!
Ali_Kannibalidinsdag 28 februari 2006 @ 19:22
Hey dromenvanger waarom deel je dit alles eigenlijk hier op t forum?
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 19:23
Waarom niet Ik schrijf graag

Tijd voor sigaret
Ali_Kannibalidinsdag 28 februari 2006 @ 19:27
Ok. En kun je beschrijven wat jouw 'droomwereld' waar je nu in leeft precies inhoudt? In welk opzicht die anders is van mijn realiteit? Qua zintuiglijke waarneming of alleen qua denken ofzo??
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 19:32
Qua bewustzijn. Ik heb een bewustzijn dat zo ruim is dat ik vrij kan denken en bewegen. Ik ben vrij in het denken. Maar het kan altijd vrijer zijn. Het denken is nog begrensd maar ik ga het denken nog uitbreiden dus. Het gaat me ook veel om verbetering en uitbreiding hier. Steeds vooruit gaan ook. Niet naar achteren of in stilstand. Vooruit is de enige juiste weg in het leven Schop die bal naar voren dus

Vroeger had ik weinig speling in het hoofd. Ik had druk op het hoofd altijd. Ik was slachtoffer van een bepaald denken waar ik gek van werd. En tevens kon ik niet fantasie goed neerzetten.

Altijd fantasie gehad, vanaf het begin schreef ik graag opstellen. Maar het was te beperkt.

En het voelen en ervaren en denken, het was een hel te noemen als het ware. Of hel het goede woord is weet ik niet, de katholieken noemen het een hel, misschien is de hel wel goed

Het gaat me om meer mogelijkheden in deze "realiteit". En ik ben dus ook blij met mijn fantasie ook.

Maar het is een gevoel ook, ik voel me vrij vaak. En ik gebruik het schrijven om nog vrijer te worden, voor mij is het geschrift dus belangrijk. De taal is belangrijk hier. Gedachtes tot uitdrukking brengen. Expressie ook wel.

Maar goed, ik voel me dus okey. Ik leef in deze wereld maar ik hou me bezig met andere dingen ook wel. Deze wereld...tja. wat is realiteit Dat zou ook een eigen topic kunnen krijgen. Wat versta je onder realiteit. En hoe sta je in het leven Hoe ervaar je de ruimte waar beelden op geprojecteerd worden. Hoe ervaar je het leven.
nokwandadinsdag 28 februari 2006 @ 19:33
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 19:13 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ga dus deze realiteit onder handen nemen

Schrik niet als je ooit een blauwe draak ziet vliegen, dan is die draak door mij erin gezet
Ik zie ze sowiezo vliegen. Maar ik zou toch raar staan te kijken als er ineens een draak door mijn slaapkamerraampje naar binnen zou kijken.
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 19:35
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 19:33 schreef nokwanda het volgende:

[..]

Ik zie ze sowiezo vliegen. Maar ik zou toch raar staan te kijken als er ineens een draak door mijn slaapkamerraampje naar binnen zou kijken.
Waarom zou dat niet mogelijk zijn

En dan geef ik jou software waarmee jij ook je eigen wezen kunt maken

Dan teken je gewoon een wezen, en dan laat je dat wezen leven. En als je het wezen weer weg wilt hebben zet je het wezen uit.

Teken je je eigen schoonmaak hulp

Of je tekent je eigen wereld en lanceert die wereld. Heb je een eigen wereld voor jezelf. Maar goed, dat gaat erg ver maar zou ook mogelijk moeten zijn.

Het is dus puur een kwestie van schrijven en schrijven en schrijven en schrijven. En ontwerpen ook.

Er zijn geen grenzen

Schrijven = scripten

Zoals ook een film geschreven wordt. Ooit kunnen mensen hun eigen films schrijven waar ze zelf hoofdrolspeler in worden. Ik bedoel, mensen schrijven hun eigen bestaan wat ze willen hebben. Mensen schrijven hun idealen op en hun droomwerelden en alle dromen komen uit.

Dat zou de toekomst moeten zijn. En niet anders.

[ Bericht 7% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 28-02-2006 19:41:16 ]
Verdwaalde_99dinsdag 28 februari 2006 @ 19:39
It's a dream

En toch geloof ik hier heel sterk in
Fronsertjedinsdag 28 februari 2006 @ 22:56
Er is ergens een kort verhaal van Stephen King, over een man die testverwerker kreeg van zijn neefje, waar mee hij dingen kon doen als jij zou willen....ding ontplofte na 3 opdrachten, maar ja dat was fictie...
btw ik vind je pleidooi twijfelachtig...maar goed, we zullen het wel merken als je projectje af is. Ik blijf iig meelurken...entertainment waarde is goed...
sweetgirlydinsdag 28 februari 2006 @ 23:29
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 22:56 schreef Fronsertje het volgende:
Ik blijf iig meelurken...entertainment waarde is goed...
Als jij dit grappig vindt, wat zegt dat dan over jouw leven
Die is uhhh ongrappig ofzo..

kon hem niet laten

Wat mij iig soms opvalt aan bepaalde opmerkingen in truth, en ook elders, dat sommige mensen maar van weinig dingen kaas hebben gegeten. Ok, misschien wel over veel dingen. Maar gedachtes etc., wat is daar nou soms zo bijzonder aan? Bijzonder zijn ze zeker, laat ik mezelf niet verkeerd uitdrukken. Maar het lijkt soms alsof sommige mensen alleen denken aan wat ze morgen nou eens zullen aantrekken.

Correct me if I'm wrong!
En zegt dat wat over de mensen die hun gedachtes dúrven te uiten, of toch meer over de mensen die het grappig/raar etc vinden.

Ik denk het laatste toch nog altijd
jogywoensdag 1 maart 2006 @ 00:40
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 23:29 schreef sweetgirly het volgende:
Wat mij iig soms opvalt aan bepaalde opmerkingen in truth, en ook elders, dat sommige mensen maar van weinig dingen kaas hebben gegeten. Ok, misschien wel over veel dingen. Maar gedachtes etc., wat is daar nou soms zo bijzonder aan? Bijzonder zijn ze zeker, laat ik mezelf niet verkeerd uitdrukken. Maar het lijkt soms alsof sommige mensen alleen denken aan wat ze morgen nou eens zullen aantrekken.

Correct me if I'm wrong!
En zegt dat wat over de mensen die hun gedachtes dúrven te uiten, of toch meer over de mensen die het grappig/raar etc vinden.

Ik denk het laatste toch nog altijd
Yeah, spijker >> kop.
Fronsertjewoensdag 1 maart 2006 @ 01:15
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 23:29 schreef sweetgirly het volgende:

[..]

Als jij dit grappig vindt, wat zegt dat dan over jouw leven
Die is uhhh ongrappig ofzo..

kon hem niet laten

knip
Mwah heeft met grappig niets te maken, op zich vind ik de ideeen gewoon leuk, prachtig als hij die droom waar kan maken, alleen met alles wat ik van deze wereld weet (lang niet alles) is de practische uitvoering niet haalbaar. Daarom, als het lukt zullen we het wel merken...neem ik aan
Ali_Kannibaliwoensdag 1 maart 2006 @ 01:36
Op zich is dit topic wel grappig omdat er 1 persoon is met de meest idiote uitspraken en ideeen die ik in tijden heb gezien, 1 groep mensen die hier niet in gelooft en 1 groep mensen die er wel in gelooft. Vervolgens maken de mensen die er niet in geloven dromenvanger en de groep die er wel in gelooft uit voor gekken en geesteszieken en dromenvanger en de groep die er wel in gelooft maken de anderen uit voor beperkt omdat ze niet willen geloven in dromenvanger zijn ideeen. Dit topic is volstrekt onzinnig omdat er totaal geen referenties zijn waar over gepraat kan worden. Alleen een hoop gelul in de ruimte over blauwe draken en andere dimensies die nergens te bekennen zijn. Beter praten we verder als er werkelijk iets is om over te praten. Tot dan weet niemand wat.
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 05:48
Nee, die dimesies zijn niet te bekennen voor mensen die er niet klaar voor zijn. Toch zijn die dimensies er al.

Alleen moeten ze nog naar voren komen

Met misschien wat hulp hier en daar

Topic an sich is niet onzinnig, vind je het onzinnig dan reageer je toch niet

Wat zet jou toe aan reageren als je het toch onzinnig vind

Omschrijving van deze sub-forum erbij nemen dus

------>

Je ziet het niet maar toch is het er... Alles over het paranormale, bovennatuurlijke en onverklaarbare.

Als jij en eranderen er niet in geloven, wat zoek je hier dan nog

Dan heb ik het dus tegen ali.

Er is zoveel dat nog niet te zien is en dat nog naar voren gaat komen. Science fiction boeken ook wel. In principe is alles mogelijk.

Einstein ---->

Sommige mensen geloven nergens in, anderen geloven overal in

[ Bericht 30% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 01-03-2006 06:20:28 ]
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 06:01
quote:
Op dinsdag 28 februari 2006 22:56 schreef Fronsertje het volgende:
Er is ergens een kort verhaal van Stephen King, over een man die testverwerker kreeg van zijn neefje, waar mee hij dingen kon doen als jij zou willen....ding ontplofte na 3 opdrachten, maar ja dat was fictie...
btw ik vind je pleidooi twijfelachtig...maar goed, we zullen het wel merken als je projectje af is. Ik blijf iig meelurken...entertainment waarde is goed...


Je kunt het tevens als entertainment zien inderdaad

Maar het entertainment niveau zal alleen maar gaan toenemen nog.

Ben net begonnen, nog lang niet klaar

Mijn toetsenbord zal niet ontploffen Ik zal alleen nog beter overweg kunnen ermee, ooit zal ik de toetsen nog beter aanslaan zonder te denken Ik hoef al niet te denken erbij, maar het kan altijd sneller
iteejerwoensdag 1 maart 2006 @ 07:43
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 01:36 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Op zich is dit topic wel grappig omdat er 1 persoon is met de meest idiote uitspraken en ideeen die ik in tijden heb gezien, 1 groep mensen die hier niet in gelooft en 1 groep mensen die er wel in gelooft. Vervolgens maken de mensen die er niet in geloven dromenvanger en de groep die er wel in gelooft uit voor gekken en geesteszieken en dromenvanger en de groep die er wel in gelooft maken de anderen uit voor beperkt omdat ze niet willen geloven in dromenvanger zijn ideeen. Dit topic is volstrekt onzinnig omdat er totaal geen referenties zijn waar over gepraat kan worden. Alleen een hoop gelul in de ruimte over blauwe draken en andere dimensies die nergens te bekennen zijn. Beter praten we verder als er werkelijk iets is om over te praten. Tot dan weet niemand wat.
Als je nou es begint met goed te lezen? Hij beschrijft zijn droomwereld, en gaat daar vrij ver in. Er zijn ook mensen die in goden geloven. Of in het alleenrecht van het rationele.
Het gaat er niet om of je wel of niet gelooft wat hij zegt, of dat je het er al dan niet mee eens bent. Het gaat mij om het affikken van anderen omdat die dingen zeggen waar men het niet mee eens is.
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 08:34
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 07:43 schreef iteejer het volgende:

[..]

Als je nou es begint met goed te lezen? Hij beschrijft zijn droomwereld, en gaat daar vrij ver in. Er zijn ook mensen die in goden geloven. Of in het alleenrecht van het rationele.
Het gaat er niet om of je wel of niet gelooft wat hij zegt, of dat je het er al dan niet mee eens bent. Het gaat mij om het affikken van anderen omdat die dingen zeggen waar men het niet mee eens is.


En je hebt geloven nog Mensen geloven in bepaalde zaken, en anderen geloven niet. Ik ga dus ook niet anderen overhalen tot het geloven. Ik ben niet van de Jehova

Ik heb gewoon zoals ik vaak zeg, een bepaald idee over wat mogelijk is. En ik zet me in voor mijn idee en visie. Ik heb dus gewoon een visie over wat mogelijk is allemaal. En daar hou ik me aan vast.

Het is ook niet de bedoeling om anderen 100 procent te laten geloven. Alleen zijn die anderen de hele tijd bezig dat ze bewijs willen zien.

Dat is toch ook niet de bedoeling van het forum "The thruth" helemaal of wel Iteejer

Ik bedoel, er valt niet alles te geloven door iedereen omdat nog niet alles aan het daglicht is gekomen. En niet alleen waar ik mee bezig ben. Maar er is zoveel meer ( om de uitspraak van Robbert ten Broeke er maar bij te nemen )

Snap ook niet goed dat mensen zo fel ertegen ingaan. Ze zouden beter gewoon niet meer kunnen reageren. Ik ga toch door met mijn doel in het leven en neem me ook de tijd ervoor.

Als ik zeg dat je ooit je eigen wezens kunt maken, zoals bij animatie-films alleen in het echt, dan denk ik dat het zo is.

En ik denk ook niet dat ik de enige ben. Er zullen vast en zeker mensen zijn die fantasie hebben en die er ook in geloven.

Die gedachte doet dus ook enigszins goed. Dat er ook mensen zijn die in meer mogelijkheden geloven.

Ik kan wederom die tekst van Metallica erbij nemen, maar dat doe ik niet. Ik laat me dus ook inspireren door films en muziek en boeken en kunst.

Gisteren was ik me aan het verdiepen in de kunst van Herman Brood. En zo hou ik me met meer zaken bezig dus.

Ik wil gewoon meer mogelijkheden in het leven, ik ben al dik tevreden met het leven en de wereld. Maar er kan altijd meer worden toegevoegd. En ik ben denk ik ook niet de enige die daarmee bezig is.

Waarschijnlijk zullen meer bedrijven ideeën hebben over wat in de toekomst allemaal kan gaan gebeuren nog. Nieuwe ontwikkelingen. Dus wie weet hoef ik het helemaal niet te doen. Ondertussen ga ik wel verder met schrijven. Omdat schrijven nodig is ter genezing.

En die opmerking over entertainment, ik vind dat een compliment. Als mensen kunnen genieten van mijn schrijfsels zie ik dat als groot compliment

Maar goed, ik voel me dus gewoon lekker. Ik sta met plezier op. Omdat ik weet dat deze wereld nog gaat veranderen. En dan ben ik echt niet de enige die voor verandering gaat zorgen.

Iedere dag zijn mensen bezig om veranderingen na te streven op deze wereld. Ik heb nooit echt meegewerkt eraan, ik was blind, ik kon niet goed zien. Ik zag wel, maar nogmaals, ik had geen visie.

Nu heb ik dus wel zicht, en probeer ik gewoon wat te doen ermee En of het lukt om mijn dromen werkelijkheid te maken, zal de toekomst uitwijzen. In ieder geval heb ik een hobby en een ambitie en een doel in het leven nu. En een doel is nodig in het leven. Heb je als mens zijnde geen doel dan stelt het leven niets voor. En mijn doel is niet eens een hoger doel. Ondanks dat het topic heet, op hoger niveau programmeren. Of het op hoger niveau gebeurt is de vraag. Het is gewoon creatief en flexibel omgaan met getallen en taal en foto's en tekeningen en muziek en kunst en nog meer.
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 08:35
Tijd voor koffie nu

Ik heb dus echt iedere dag zo'n goede zin de laatste tijd Ik ben gewoon veranderd als mens. Omdat ik dus echt werk richting de toekomst. Ik wil echt mijn dromen waar maken, en ik ben ook van mening dat dromen gemaakt zijn om waar te maken.

Dromen hoeven geen bedrog te zijn

En nog een notititie. Zou ik slagen in het programma, dan hoeven alleen de mensen gebruik te maken die er gebruik van willen maken. Willen mensen in de saaie realiteit blijven dan mogen ze dat best doen. Ik ga niemand dwingen mocht ik slagen. Dus maak je maar niet bang.

Die software is vrijblijvend te gebruiken en er kleven totaal geen verplichtingen aan.

Maar over die draak, ik zal die draak wel lanceren voor de gein Alleen al om te kijken wat de reacties zijn van de wereld Hoe het NOS journaal of Rtl-z zou reageren. En natuurlijk Amerika.

Zouden ze het een UFO noemen zo'n blauwe of rode of groene draak Of zouden ze het een draak gaan noemen

MrWilliamswoensdag 1 maart 2006 @ 08:57
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 00:40 schreef jogy het volgende:

[..]

Yeah, spijker >> kop.
Vind je? ik niet.

Ik wil graag Dromenvanger begrijpen. Het probleem is dat hij geen referentiekader geeft. Alleen maar losse gedachtes. vrij onsamenhangend ook. en zonder referentiekader lijken het vrij absurde en schizofreen aandoende sprongen. Ik geloof graag dat er een basis is van waaruit hij werkt en denkt, maar als ie die niet geeft begrijp ik het niet.

*hint* *hint*
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 09:04
Ik werk niet onder druk. Ik werk uit mezelf. Ik doe waar ik zin in heb. En laat me niet vertellen wat ik moet uitleggen. Als ik het nodig vind om duidelijker te worden zal ik dat zeker doen, vind ik dat niet nodig dan doe ik het niet. Simpel of niet soms Dus je kunt druk proberen te leggen wat je wilt, ik ga toch mijn eigen gang

En schizofreen

Hahahahahah...weet je uberhaupt wat die ziekte inhoudt? Mensen die opmerkingen plaatsen zonder te begrijpen waar ze het over hebben ook.

Er is geen duidelijke basis, omdat ik vrij werk. Ik werk vrij. Ik leg mezelf geen beperkingen op ook. Die mensen moeten zich laten nakijken, hebben ook een schroef los zitten, of juist te vast

De basis zal zeker nog gelegd worden. Maar in de tussentijd ga ik lekker mijn eigen gang

En opmerkingen over schizofrenie mag je voor je houden Beoordeel jezelf eens, misschien ben jij wel schizofreen omdat je vast zit in deze realiteit.

Ik ben niet gebonden aan deze aarde, en ik ben niet gebonden aan het denken.

En dat heeft niets met schizofrenie te maken, omdat ik goed functioneer. Waarschijnlijk functioneer ik beter dan jou Hoewel jij zal denken dat ik gek ben. Maar ook dat is maar jou mening. En ik maak me daar niet zo druk om eerlijk gezegd
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 09:07
Hap hap hap.

Dus ik ga weer verder. Lekker op mijn eigen tempo.
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 09:08
"Door de weeks heb ik 40 uur geen vrije tijd, die breng ik dan door op een kantoortje alwaar ik vergezeld word van een aantal leuke collega's. "

Staat in jou fotoboek

Is dat een gezonde instelling



Ik weiger zo te leven, dus ik ga anders leven

Voor mij geen kantoortje waar ik 40 uur per week opgesloten zit tussen 4 muren.

Vrijheid hier
MrWilliamswoensdag 1 maart 2006 @ 09:21
sorry?

ik wist niet dat je zulke korte teentjes had. beetje triest dat je dan in mijn fotoboek naar dingen gaat lopen zoeken om te kijken hoe lang de mijne zijn.

ik heb nergens kritiek op jouw levens- of denkwijze.

als jij zo wilt werken, leven, denken en voelen, prima. daar heb ik niks op tegen. ik zeg alleen dat het voor andere mensen vreemd over kan komen. meer niet. ik wilde je begrijpen... maar blijkbaar stel je geen prijs op mensen die het proberen te begrijpen en voor andere mensen proberen uit te leggen.

bedankt voor het inzicht
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 09:27
Je begint met schizofrenie te gooien dan heb je aan mij een slechte vriend. Ik ben niet ziek. Ik ben gediagnotiseerd met manisch depressiviteit maar die ziekte heb ik overwonnen.

Je hebt gelijk dat het zwak is om fotoboek aan te halen, maar ik laat me geen diagnose stellen door amateuren die denken dat ze het recht hebben om een diagnose te stellen. Als je zo graag mensen wilt diagnoseren moet je psychiater worden. Kan de pret niet op.

Dat aanhalen van het fotoboek was niet okey nee. Maar goed, als mensen mij gaan diagnoseren met schizofrenie dan doe ik ook wat terug. Wraak is niet goed nee, maar fouten maken leer je van.

In ieder geval..... ik ben niet ziek. Nooit geweest ook. Ik ben zo gezond als maar zijn kan. Ik heb moeite gehad met deze realiteit en deze wereld en hoe mensen met elkaar omgingen en nog meer zaken in mijn geest. Mijn geest is nu zo schoon als maar zijn kan, nog niet 100 procent schoon maar dat komt nog wel. Als jij mijn geest eens zou kunnen ervaren, dan zou je begrjpen dat het geen ziekte is Het is eerder een zegen om zo te denken als mij, zo ervaar ik het tenminste

Dat jij en anderen niet begrijpen waar ik mee bezig ben, dat zij zo. En misschien maak ik het ooit duidelijker.

Mensen die anderen niet begrijpen, daar valt ook een topic over te openen. Als mensen elkaar niet begrijpen. Ik begrijp jou wel, jij begrijpt mij niet. Ik begrijp dat je niet begrijpt wat ik schrijf. Jij begrijpt niet wat ik schrijf. Dus dan ga je met ziektes gooien en een diagnose stellen

Is dat de manier Dacht het niet.

En tevens is het ook zo makkelijk om te zeggen dat iemand ziek is, die anders denkt.

Was Einstein ook ziek? Was de oprichter van Philips ziek Zijn alle geniale mensen ziek

[ Bericht 33% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 01-03-2006 09:33:44 ]
MrWilliamswoensdag 1 maart 2006 @ 09:39
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 09:27 schreef Dromenvanger het volgende:
Je begint met schizofrenie te gooien dan heb je aan mij een slechte vriend. Ik ben niet ziek. Ik ben gediagnotiseerd met manisch depressiviteit maar die ziekte heb ik overwonnen.

[..]

Mensen die anderen niet begrijpen, daar valt ook een topic over te openen. Als mensen elkaar niet begrijpen. Ik begrijp jou wel, jij begrijpt mij niet. Ik begrijp dat je niet begrijpt wat ik schrijf. Jij begrijpt niet wat ik schrijf. Dus dan ga je met ziektes gooien en een diagnose stellen

Is dat de manier Dacht het niet.
begrijp mij dan ook en lees wat ik bedoel, lees niet wat jij denkt dat ik bedoel: ik zei niet dat je iets had. ik zei dat het voor alle mensen die dit lezen lijkt alsof er iets vreemd met je denkproces/hersens aan de hand is. (is dit beter genuanceerd?)

Als je daarna geen basis geeft van waaruit de lezer van dit topic op diezelfde manier kan gaan achterhalen waar je je gedachtensprongen vandaan haalt, dan gaan mensen een labeltje plakken.

ik stel geen diagnose over jouw hersens, ik stel een diagnose over een communicatieprobleem in dit topic. aangezien jij TS bent, zou je daar iets aan kunnen doen. Zoals ik uit de rest van je posts begrijp, is er geen haar op je hoofd die daaraan denkt. helaas.
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 09:57
Ik ben vaak genoeg open qua informatie delen Volgens mij ben ik niet iemand die de grootste plank voor de kop heeft op dit forum. Plank voor de kop slaat dus niet op jou. In zijn algemeenheid zijn er genoeg users die een grotere plank voor de kop hebben dus. In mijn geval valt het reuze mee. Ik sta ook genoeg open voor de mening van anderen. Lees mijn postgeschiedenis er maar op na. En ga me niet beoordelen op 1 topic. En gun me de tijd. De aarde is ook niet in 1 dag gemaakt.

Maar goed, nog 101010010101 jaar te gaan

Misschien dat het topic met Z12 bereikt wat ik voor ogen heb

Net klaar met sneeuw ruimen en ik ga ff koffie drinken.

Ik heb inderdaad nog veel uit te werken, maar dit is dus het globale idee wat ik voor ogen heb. Misschien duurt dit project nog wel 12 jaar. Wie weet. In ieder geval ga ik hard aan de weg timmeren en aan de slag ermee.

Omdat het me een goed gevoel geeft.
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 10:05
Communicatie-probleem Wanneer is er een probleem Een probleem ontstaat wanneer er geen vooruitgang meer komt, en ik voeg vaak genoeg wat toe. Je moet niet gaan verwachten dat het in 1 keer goed is. Ik ben hier bezig met iets complex, dus excuse me dat het niet meteen een blauwdruk is. Het heeft nogmaals tijd nodig.

En label

Mensen mogen me 10 labels opplakken, zolang ik niet leef naar die labels en me niet gek laat maken door die mensen doet het niets. Je kunt me voor alles uitmaken. In de toekomst boeit het me geen ene zier meer. Dan ga ik recht op het doel af.

Dat geldt wederom niet voor jou. Het gaat erom dat ik straks bashers gewoon negeer, ze kunnen flamen en bashen in de toekomst hier, het doet me niets. Ik schakel de ignore functie in en ik zie het niet eens meer.

Ignore functie niet op fok, gewoon in mezelf

Maar goed, wordt vervolgd. Ik zal verder moeten gaan weer

Altijd vooruit
pfafwoensdag 1 maart 2006 @ 10:09
Die dagcode dromenvanger, is dat een gevoel wat je hebt iedere dag? Wordt je wakker en denk je die code, of is juist ogen dicht, je overgeven aan het toetsenbord en zien wat er uit komt? bijvoorbeeld..
_Led_woensdag 1 maart 2006 @ 10:18
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 09:57 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik ben vaak genoeg open qua informatie delen Volgens mij ben ik niet iemand die de grootste plank voor de kop heeft op dit forum. Plank voor de kop slaat dus niet op jou. In zijn algemeenheid zijn er genoeg users die een grotere plank voor de kop hebben dus. In mijn geval valt het reuze mee. Ik sta ook genoeg open voor de mening van anderen. Lees mijn postgeschiedenis er maar op na. En ga me niet beoordelen op 1 topic. En gun me de tijd. De aarde is ook niet in 1 dag gemaakt.

Maar goed, nog 101010010101 jaar te gaan

Misschien dat het topic met Z12 bereikt wat ik voor ogen heb

Net klaar met sneeuw ruimen en ik ga ff koffie drinken.

Ik heb inderdaad nog veel uit te werken, maar dit is dus het globale idee wat ik voor ogen heb. Misschien duurt dit project nog wel 12 jaar. Wie weet. In ieder geval ga ik hard aan de weg timmeren en aan de slag ermee.

Omdat het me een goed gevoel geeft.
WAT is je globale idee ? Sneeuwruimen en koffie drinken ?
Wees nou eens duidelijk !
Echt, veel mensen snappen er niks meer van omdat je zo incoherent communiceert !
Je haalt alles door elkaar, wilt nooit uitleg geven als iemand erom vraagt, hebt het over 50 dingen tegelijk, en lijkt aan grootheidswaanzin te leiden.. Je hebt in dit topic al gezegd dat je God bent, je vergelijkt jezelf met Einstein, je schaart jezelf onder de noemer "genieen'..
Verder prop je er af en toe eens een binair getal tussendoor - om ogenschijnlijk geen enkele andere reden dan om interessant te doen..
Dat is op z'n minst toch een beetje opvallend, snap je dat zelf niet ?

Zou ik nou een keer precies uitgelegd kunnen krijgen wat je grote idee nou is ?
(Uit de eerste post van deze thread word ik ook niets wijzer..)
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 10:19
Leuke vraag Pfaf

Ik krijg vaker codes door als ik rustig ben. Soms lijken zich codes in mijn hoofd gegraveerd te worden. Maar die tatoeage van die codes ervaar ik dus als signaal of als teken.

Als ik een reeks schrijf van getallen, dan voelt die reeks goed aan als het ware. Dan zit er een flow in de reeks. Ook als ik schrijf hier, ervaar ik vaak een flow.

Als ik echt op dreef ben met teksten schrijven, dan gaat het als een waterval vanzelf. En zo wil ik dus in de toekomst gaan programmeren nog. Op de automatisch piloot als het ware.

Zoals ik pas geleden nog zei, ik laat soms in mijn hersens getallen draaien. Dan voer ik cijferreeksen in mijn hersens in, en dan gaan mijn hersens draaien en gaan mijn hersens getallen verwerken. En dan ervaar ik dus ook die verwerking van die getallen.

Ik krijg in bed ook vaker woorden door. Ook in mijn dromen krijg ik dingen door. Woorden en namen en getallen.

Paar maanden geleden een stuk papier gezien met formules in mijn droom. Daar stonden dus hele formules op. Ook met (f)x erin. Dus het zit er gewoon ingebakken.

Maar ik ben dus niet de enige die dit heeft. Ik denk dat het een kwestie is van je verstand gebruiken en creativiteit.

Ik weet wel dat met programmeren als mogelijk moet zijn nog.

De dagcode ben ik voorlopig mee gestopt. Ik voel me dus nu weer zo vrij als een vogel

En dan is mijn bestaan dus zo licht, ik voel me gewoon een soort van geest. Daarom ben ik niet ziek, ik voel me een geest als het ware. Ik ervaar op dit moment ook amper gedachtes. Een leeg hoofd, en toch stroomt er altijd een beetje in.

Nogmaals voelt het aan als de hemel. Maar dat heeft puur te maken dat ik mijn denken gekraakt heb als het ware. Hersens zijn niet makkelijk om te kraken, hersens zijn bij mij altijd een storende factor geweest maar tevens ook zaten er kansen in.

Zoals bij ieder mens kansen zitten in het brein.

Het brein Daar is zoveel mee mogelijk als je het mij vraagt
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 10:20
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 10:18 schreef L.Denninger het volgende:


Zou ik nou een keer precies uitgelegd kunnen krijgen wat je grote idee nou is ?
(Uit de eerste post van deze thread word ik ook niets wijzer..)
Je hebt niets te verlangen

Je wacht maar lekker af

Ik ga me echt niet haasten omdat jij dat wilt. Get real zeg

Wie denk je wel niet dat je bent om mij onder druk te zetten

Wacht maar lekker af dus, en je zult zien dat ik gelijk ga krijgen. In de tussentijd hou jij je lekker koest gewoon en ga je wat anders doen.

Afgesproken

Dus je valt me niet meer lastig vanaf nu. Ik laat jou ook met rust, dus ik verlang dat je mij ook met rust laat vanaf nu
_Led_woensdag 1 maart 2006 @ 10:23
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 10:20 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Je hebt niets te verlangen

Je wacht maar lekker af

Ik ga me echt niet haasten omdat jij dat wilt. Get real zeg

Wie denk je wel niet dat je bent om mij onder druk te zetten

Wacht maar lekker af dus, en je zult zien dat ik gelijk ga krijgen. In de tussentijd hou jij je lekker koest gewoon en ga je wat anders doen.

Afgesproken

Dus je valt me niet meer lastig vanaf nu. Ik laat jou ook met rust, dus ik verlang dat je mij ook met rust laat vanaf nu
Ik vroeg je niet om je te haasten, ik zette je niet onder druk - ik vroeg je gewoon iets
En ik zal nooit zien dat je gelijk krijgt als je niet eerst wilt vertellen waarover, slimmerd...
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 10:28
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 10:23 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Ik vroeg je niet om je te haasten, ik zette je niet onder druk - ik vroeg je gewoon iets
En ik zal nooit zien dat je gelijk krijgt als je niet eerst wilt vertellen waarover, slimmerd...
Antwoord krijg je nog wel. Maar nogmaals, ik ga met de flow dus

Ik ga niet blokkeren. En er valt weinig te zeggen nu. Ik weet wel dat mijn computer tot leven gaat komen nog. En dat kun je geloven of niet. Ik kan het niet bewijzen maar mijn computer komt tot leven nog.

Kijk, dan staan we op een tweesprong. Ik beweer dat mijn computer tot leven gaat komen, dat mijn computer voor zichzelf gaat denken. En jij wilt bewijzen zien. Maar ik kan het niet bewijzen, ik kan het wel beweren In de toekomst kan ik het misschien bewijzen, als ik een duidelijk resultaat neerzet. Dus misschien is dit hele topic wel zinloos, maar voor mij is het toch zinvol omdat ik expressie belangrijk vind. En dan gaat het bij expressie niet eens zozeer om mensen over te halen en om mensen te laten geloven dat ik gelijk heb. En ik wil niet eens gelijk krijgen van de hele wereld, ik wil gelijk krijgen van mezelf Ik wil bewijzen zien dat ik gelijk heb en dat mijn visie goed is. Dat ik resultaten zie en dat ik mezelf kan toetsen en ik toets mezelf ook vaak genoeg. Toetsing is ook belangrijk in het hele gebeuren.

En ik hoef het niet eens te bewijzen Als het straks gebeurt, dan gebeurt het toch. En wat heb je dan aan een bewijs

En zo is het steeds het ene woord tegen het andere woord.

Ik kan beweren dat ik Einsteins verstand heb, dat ik lucifer ben, dat ik contact heb met van alles en nog wat.

Maar wat heb ik eraan om dat te beweren Ik beweer het nu omdat het gewoon ff leuk is om dit te beweren.

En dan hoeft niemand me te geloven. Einstein had geen internet, die werkte voor zichzelf, die had ook geen kritiek. Die kreeg pas later de eer die hij verdiende en de roem.

Als ik ooit een nobelprijs win, dan staat het in de boeken

Als...lees als. Want ik ben er nog lang niet. Eerst zien dan geloven, ik begrijp dat fenomeen heel goed.

En zo is het vaak. Is er geen duidelijk bewijs, dan valt er niets te bewijzen. En zullen er altijd mensen zijn die niet geloven.

Daarom heeft het ook geen zin om om bewijzen te vragen Omdat er nu niets te bewijzen valt. Ik krijg wel voor mezelf bewijzen genoeg dat ik goed bezig ben En dat is het belangrijkste. Zolang ik weet waar ik mee bezig ben, en zolang ik me goed voel met waar ik mee bezig ben. En zolang ik het idee heb dat ik de juiste weg opga dan zit het goed.
_Led_woensdag 1 maart 2006 @ 10:34
Mijn computer gaat jou straks opeten.
Ik kan het niet bewijzen. Maar toch is het zo.
Je zult het zien.

Mijn computer is van licht gemaakt.
Einstein had ook licht.
Je hoeft het niet te geloven hoor, mijn computer bestaat al eeuwenlang.
Het wordt weer tijd dat ie iemand op eet.
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 10:42


Mijn computer gaat denken. Oplossingen zoeken. Niets van opeten. Mijn computer gaat voor zichzelf denken en berekingen uitvoeren voor mij. Daarnaast ga ik zelf denken en berekingen uitvoeren. Ik ga programma's schrijven zodat er echte kant en klare informatie uit gaat komen. En dat hoef je niet te geloven, het mag wel. Hoeft niet. Niets moet, alles mag is mijn motto. Zolang je maar respect toont.

Als je onzin wilt schrijven moet je in onzin bezig gaan zijn

Binnenkort plus ik 512 extra geheugen in, om nog wat uit te breiden hier en daar
_Led_woensdag 1 maart 2006 @ 10:44
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 10:42 schreef Dromenvanger het volgende:


Mijn computer gaat denken. Oplossingen zoeken. Niets van opeten. Mijn computer gaat voor zichzelf denken en berekingen uitvoeren voor mij. Daarnaast ga ik zelf denken en berekingen uitvoeren. Ik ga programma's schrijven zodat er echte kant en klare informatie uit gaat komen.

Als je onzin wilt schrijven moet je in onzin bezig gaan zijn
Wat maakt mijn post meer onzin dan die van jou ?
Mijn computer gaat je opeten. Ik kan het niet bewijzen maar je zult het wel zien.

Afgezien daarvan schrijf ik al programma's waar echte informatie uitkomt.
En ik maak mijn eigen werelden door te programmeren.
Ik lig dus al voor op je.

Nu eerst koffie.

[ Bericht 8% gewijzigd door _Led_ op 01-03-2006 10:49:52 ]
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 10:45
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 10:44 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

Wat maakt mijn post meer onzin dan die van jou ?
Mijn computer gaat je opeten. Ik kan het niet bewijzen maar je zult het wel zien.
Nu eerst koffie.
Computers hebben geen tanden

Dat is het verschil tussen jou en mij. Jou berichten lijken op een psychose, mijn berichten zijn gebaseerd op waarheid.
_Led_woensdag 1 maart 2006 @ 10:46
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 10:45 schreef Dromenvanger het volgende:

[..]

Computers hebben geen tanden

Dat is het verschil tussen jou en mij. Jou berichten lijken op een psychose, mijn berichten zijn gebaseerd op waarheid.
ROFLCOPTER



lees je zelf je eigen posts nog wel eens na ?
Verdwaalde_99woensdag 1 maart 2006 @ 10:53
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 10:46 schreef L.Denninger het volgende:

[..]

ROFLCOPTER



lees je zelf je eigen posts nog wel eens na ?
Zeker

Vaak genoeg lees ik mijn posts na Ik schaam me dus ook niet, mocht je dat denken. Ik schaam me nergens over wat ik schrijf. Omdat ik weet dat alles wat ik zeg uit gaat komen It's al in the magic four.

En het slaat allemaal de spijker op de kop.

Nog 3 berichten en deze reeks is vol.

Zal ik een nieuwe openen

"Op hoger niveau programmeren i5 variant"



Of zal ik het niet doen

Jij mag het zeggen
_Led_woensdag 1 maart 2006 @ 10:54
Doe maar wel, ik vind 't wel lollig