ik zag dat snoop je het linkje al gegeven had, maar ik vermoed dus dat jij in zwangerschap en kindertjes gekeken hebtquote:Op zondag 26 februari 2006 10:39 schreef sjak het volgende:
Belana, ik heb net 25,26 en 27 gelezen maar kom je niet tegen. Hoe kan dat nou????
Alles wel okay ?quote:Op zondag 26 februari 2006 11:13 schreef PM-girl het volgende:
LIchte paniek, klein beetje bloedverlies net, helderrood. Ook voel ik een lichte buikpijn, maar die voelt niet anders dan anders. ieuw!
staat mijn naam erin? is me niet eens opgevallenquote:Op zondag 26 februari 2006 11:07 schreef sjak het volgende:
Ha, Belana, nu weet ik ook jouw echte naamGrappig, ik zat daar laatst over te denken wat het zou kunnen zijn, maar aan die naam had ik nog niet gedacht. Ik kwam sowieso niet op veel meisjesnamen met een B.
Edit:Liam is geboren....pffff, ik kan me voorstellen dat je er weer tegenop ziet, dat was geen makkelijke bevalling zeg!
Dankje!quote:Op zondag 26 februari 2006 11:31 schreef Belana het volgende:
op zich ga je dan al aardig richting veilige fase, maar het is nog tricky... de moeilijkheid is dat je er idd niks van kunt zeggen, maar even met een vk praten kan prettig zijn, gewoon ff van je af praten. Vond ik toen ook prettig. Bij mij is het toen helaas mis gegaan van de zomer, maar dat was al met 8 weken en vanaf 7 weken had ik al bloedverlies. Maar zoals ik zeg, het zegt niets. Er zijn zoveel vrouwen met bloedverlies waar niks aan de hand is. Sterkte en laten we er het beste van hopen![]()
Jah op dit moment goed, gisteravond lekker een bad genomen voor ik ging slapen,heb vannacht heerlijk geslapen, dus kan er weer tegenaan.quote:
Ik opende gisteren toevallig nog een foto dat je net was bevallen van Liam. Je zag er erg moe uit maar wel voldaan, en Liam was zoquote:Op zondag 26 februari 2006 11:20 schreef Belana het volgende:
[..]
staat mijn naam erin? is me niet eens opgevallen
ja, het was wat die bevalling.... maar het resultaat was er ook naar
Dank je. Ik voel me goed, maar ik ben dan ook de vader.quote:Op zondag 26 februari 2006 09:44 schreef PM-girl het volgende:
Dat is al snel Cheqy! Welkom!
Hoe voel je je?
Tja, ik kom met stip op 8 binnen.quote:Op zondag 26 februari 2006 10:52 schreef sjak het volgende:
Cheqy je dringt wel een beetje voor hoorMaar je bent absoluut welkom! Gefeliciteerd.
Ik zie al wat ik deed, ik keek in zwangerschap en kindertjes...andere reeks.
Nou dat viel wel mee hoorquote:Op zondag 26 februari 2006 20:59 schreef dutchie het volgende:
Belana, ik ga eens lekker teruglezen. Vooral deel 90 om LB eens te zien ruzieën.
quote:Op zondag 26 februari 2006 21:26 schreef dutchie het volgende:
En Snoop, dacht ik weer lekker met een bak chips achterover te gaan zitten genieten van een rel in deel 90, maar ik zie niks hoor. Gaat mijn entertainment.
Heeej beaker , leuk je hier te zienquote:
Jaaaah nu je het zegt, ik dacht er gister nog aan toen ik dat topic doorlas waarin belana weeeen had, waren we samen uitgerekend in septemberquote:Op zondag 26 februari 2006 21:02 schreef Xanthe het volgende:
Spannend Girly!!! Vind het zo verschrikkelijk fijn dat je nu zover bent....
zat even terug te denken aan door die topics aan onze keer samen... en nu toch weer saampjes
Idd erg vermoeiend. Ondertussen is het al bijna de normaalste zaak van de wereld dat ik maandverbandjes in moet gaan doen. En nou was ik zaterdag de hele middag weg en zou hubbie de boodschappen doen was ik helemaal vergeten te zeggen dat er een nieuw pak mee moestquote:Op maandag 27 februari 2006 12:44 schreef dutchie het volgende:
Pfff Xanthe wat lijkt me dat toch vermoeiend. Ondanks dat je gezien hebt dat het hartje klopt, het lijkt me geen prettig idee dat je toch nog steeds wat verliest. Op een gegeven moment wil je toch gewoon lekker zwanger zijn en geen 'gedoe' meer hebben. Hoop echt voor je dat het snel ophoudt, zodat die zorg tenminste helemaal weg is.
Denk dat je toch de verantwoordeljikheid voor je ongeboren kind draagt...quote:Op maandag 27 februari 2006 14:03 schreef _evenstar_ het volgende:
denk dat een ieder voorzichzelf bepaalt wat goed is..
Daar sluit ik me toch wel bij aan.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:01 schreef Sugar het volgende:
En ik vind het een nogal vreemde mening.
Is dat zo?quote:Op maandag 27 februari 2006 14:04 schreef Brighteyes het volgende:
Uiteraard moet ieder dat voor zich weten,
Maar dan dus wel in overleg met de HA of de verlos idd. En dat is hier niet het geval...quote:Op maandag 27 februari 2006 14:03 schreef _evenstar_ het volgende:
ik weet niet of saridon mag, maar je mag gewoon tot 8 paracetamol per dag.. denk dat een ieder voorzichzelf bepaalt wat goed is.. zo mocht ik ook naproxen, die mag ej eigenlijk ook niet tijdens de zwangerschap.. maar als je vaak een bepaalde medicijn slikt qua pijnstilling, mag dat geloof ik wel zolang je de ha/vlos maar weet dat je ze eventueel gebruikt.
quote:
Tsja, ik vind dat je het niet kan maken, maar goed, dat vind ik ook van roken tijdens de zwangerschap en zo nog een paar dingen... Maar dat schijnt ook iedereen zelf te mogen bepalen.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:06 schreef Moonah het volgende:
Is dat zo?
Dat haal ik er niet uit hoor:quote:Op maandag 27 februari 2006 14:08 schreef _evenstar_ het volgende:
ik neem aan dat de ha of vlos wel weet dat martineke die gebruikt bij pijn, maar je hoeft niet bij elke tablet op te bellenzo bedoelde ik dat..
quote:Op maandag 27 februari 2006 13:54 schreef Martineke het volgende:
plus dan nog het feit dat ik absoluut niet van plan was om als ik eens een x pijn heb (wat al zelden voorkomt) ff de ha of hap ga bellen om te vragen of ik asjeblief een saridon mag, ik ben nog altijd degeen die dat bepaalt en niet de ha of hap.
Hoe ik mijn kont afveeg heeft mijn ongeboren kind geen last van. Wel?quote:Op maandag 27 februari 2006 14:08 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]jij laat je toch ook niet vertellen hoe je kont moet afvegen of hoe je seks moet hebben of hoe je brood moet eten ?
Als er nou geen alternatief was... maar dat is er wel. Ze slikt willens en wetens een middel waarvan niet duidelijk is wat de gevolgen zijn voor een ongeboren kind. Daar kan ik boos over worden ja.quote:Ik vind het nogal beoordelend.
Je kent niet heel de achtergrond van martineke, waarom ze juist saridon slikt ipv paracetamol..
en die draagt zij toch ook? als zij goidganse pijn heeft, niet normala kan functioneren e.d. kan saridon verlichting geven.. en dan doet zij wat goed voor haar is en ook voor haarnog ongeboren kind.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:04 schreef Moonah het volgende:
[..]
Denk dat je toch de verantwoordeljikheid voor je ongeboren kind draagt...
Dat is nou juist onbekend, evenstar, of ze daarmee doet wat goed is voor haar ongeboren kind.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:11 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
en die draagt zij toch ook? als zij goidganse pijn heeft, niet normala kan functioneren e.d. kan saridon verlichting geven.. en dan doet zij wat goed voor haar is en ook voor haarnog ongeboren kind.
het ging mij om het feit dat zij dat zelf bepaald wat ze doet , of dat nou het een of het ander is..quote:Op maandag 27 februari 2006 14:10 schreef Moonah het volgende:
[..]
Hoe ik mijn kont afveeg heeft mijn ongeboren kind geen last van. Wel?
[..]
Hier kan ik me alleen maar bij aansluiten.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:10 schreef Moonah het volgende:
Als er nou geen alternatief was... maar dat is er wel. Ze slikt willens en wetens een middel waarvan niet duidelijk is wat de gevolgen zijn voor een ongeboren kind. Daar kan ik boos over worden ja.
quote:zwangerschap
Mag ik saridon gebruiken als ik zwanger ben of zwanger wil worden? Alleen paracetemol helpt niet voldoende.
Antwoord apotheker
Saridon is een combinatiepreparaat dat door zwangere vrouwen is gebruikt zonder dat een verhoogde kans op misvormingen danwel andere directe of indirecte schadelijke effecten op het embryo/foetus, of de pasgeborene zijn waargenomen. (HK)
www.serviceapotheek.nl zegt dit:quote:4.6 Gebruik bij zwangerschap en het geven van borstvoeding
Over het gebruik van paracetamol en propyfenazon in de zwangerschap bij de mens bestaan onvoldoende gegevens om de mogelijke schadelijkheid te beoordelen. Ook over de effecten in de dierproef bestaan onvoldoende gegevens om de schadelijkheid te beoordelen. Gebruik van Saridon® in de zwangerschapspe-riode dient uitsluitend op advies van de arts te geschieden. Daar de werkzame bestanddelen van Saridon® in de moedermelk overgaan is het niet raadzaam dit tijdens de lactatie te gebruiken.
Het is dus niet geheel duidelijk, maar in dat geval zou ik dus zélf zo'n middel niet nemen tenzij na overleg met de huisarts.quote:Kan ik dit middel gebruiken als ik zwanger ben, of binnenkort wil worden?
En als ik borstvoeding geef?
Tijdens zwangerschap en borstvoeding kunt u beter geen vaste combinaties gebruiken. In acute situaties kunt u beter een middel met uitsluitend paracetamol gebruiken, maar beperkt (dus zo weinig mogelijk).
Hm.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:16 schreef Brighteyes het volgende:
Ik ben trouwens even gaan kijken wat er te vinden was op internet en itt de eerdere link van www.deaptoheker.nl vind deze link:
http://www.ziekenhuis.nl/index.php?cat=medicijngids&medgids=question&id=5568 weer dat het helemaal geen kwaad kan.
[..]
Ja, dus als mijn pijn niet onoverkomelijk is zal ik het vermijden en anders dus een arts/VK om advies vragen.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:37 schreef Xanthe het volgende:
Zo is er toch bijna over elk medicijn wel een tegenstrijdig advies?
Mijn oom is huisarts en die zegt dat een koortslip met zovirax een week duurt en zonder 7 dagen.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:37 schreef Xanthe het volgende:
zovirax en koortslip verhaaltje
In principe ben ik ook anti medicatie.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:42 schreef snoopy het volgende:
[..]
Ja, dus als mijn pijn niet onoverkomelijk is zal ik het vermijden en anders dus een arts/VK om advies vragen.
Gaat bij mij helaas niet op. Als ik niets doe word het alleen maar erger en erger en kan uiteindelijk mijn hele gezicht eronder gaan zitten. Dus niets doen is voor mij nu geen optie helaas...quote:Op maandag 27 februari 2006 14:50 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Mijn oom is huisarts en die zegt dat een koortslip met zovirax een week duurt en zonder 7 dagen.
Ik vind dat altijd zo grappig klinken, maar goed, ik heb dan ook nooit last van een koortslip.
Het zou natuurlijk kunnen dat paracetamol niet helpt tegen de pijn die ze heeft.quote:
Dat is natuurlijk ook zo. En het zal echt wel wat doen, anders zouden niet zoveel mensen het gebruiken, toch?quote:Op maandag 27 februari 2006 14:59 schreef Xanthe het volgende:
Gaat bij mij helaas niet op. Als ik niets doe word het alleen maar erger en erger en kan uiteindelijk mijn hele gezicht eronder gaan zitten. Dus niets doen is voor mij nu geen optie helaas...
(Anders zou ik zeker ook niets gebruiken).
Mijn man hoeft niets te gebruiken , word niet echt heftig en geneest vrij vlot uit zich zelf , dus daar gaat het verhaaltje wel op.quote:Op maandag 27 februari 2006 15:00 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk ook zo. En het zal echt wel wat doen, anders zouden niet zoveel mensen het gebruiken, toch?
Ja, ik bedacht me ook dat als ik ongesteld was dat paracetamol dan ook niet hielp. Ik slikte dan meestal ibuprofen.quote:Op maandag 27 februari 2006 14:59 schreef Igraine het volgende:
[..]
Het zou natuurlijk kunnen dat paracetamol niet helpt tegen de pijn die ze heeft.
Dank je welquote:Op maandag 27 februari 2006 16:59 schreef Mammietje het volgende:
PPL... het babytje van mijn vriendin heeft er errug veel last van en zij gebruikt gewoon vaseline, wat voortreffelijk werkt. Ook heb ik weleens gehoord dat het sneller indroogt (en dus weggaat) van talkpoeder. Misschien het proberen waard?
De zon helpt (zonnebank, maar ja; daar heb je niets aan als je zwanger bent) en zout water zoals zeewater helpt ook. Je hebt ook middeltjes die daarop geënt zijn. Weet alleen niet hoe ze heten.
Ik heb vooral in het begin van de zwangerschap ook veel last gehad van huiduitslag en Calendula-melk werkte bij mij toen wel verzachtend...quote:Op maandag 27 februari 2006 16:52 schreef PPL het volgende:
Heeft er iemand nog een goed idee wat te gebruiken bij exceem/huiduitslag ?
M'n vrouw heeft echt heel veel last.
Ze heeft al Zinkzalf geprobeerd, Cardiflor en Sudocreme.
Eigenlijk gaf geen van allen een bevredigend resultaat.
Gaat vooral even om het verzachten van de huid, want het doet haar namelijk erg pijn.
Ik heb vandaag Neribas voor haal gehaald, was een tip van een collega.
Jullie misschien suggesties ?
Ik kreeg er uiteindelijk bij de eerste 30 kilo bij, en dat was volgens de gyn niet erg (behalve voor mezelf, voegde hij daar aan toequote:Op maandag 27 februari 2006 20:04 schreef Tamea het volgende:
(en is 10 kilo een te grote gewichtstoename voor 28 weken?)
Ik zou nog maar eens een tijdje rustig aan doen, Sjak. Stress buik , of griep , allebei verdient het rust:)quote:Op maandag 27 februari 2006 20:40 schreef sjak het volgende:
Maar die had ik 2 weken terug al, die groeispurt, ik kan toch niet zo snel blijven groeienHet zou inderdaad toch gewoon dat griepje kunnen zijn.
Nou ja, ik laat het maar even gaan. Ik ben blij dat ik even voor mezelf heb gekozen ik maak me er ook niet echt zorgen om, ik voel minius nog vaak genoeg rommelen in mijn buik.
Die groeispurt zit ik volgens mij nou ook in. Lijkt wel of mijn buik met de dag dikker wordquote:Op maandag 27 februari 2006 20:40 schreef sjak het volgende:
Maar die had ik 2 weken terug al, die groeispurt, ik kan toch niet zo snel blijven groeienHet zou inderdaad toch gewoon dat griepje kunnen zijn.
Nou ja, ik laat het maar even gaan. Ik ben blij dat ik even voor mezelf heb gekozen ik maak me er ook niet echt zorgen om, ik voel minius nog vaak genoeg rommelen in mijn buik.
Ja en niet zo'n klein beetje ook!! Zolang ik gewoon rustig zit is er nix aan de hand, maar als ik iets beweegquote:Op dinsdag 28 februari 2006 11:27 schreef dutchie het volgende:
Bandenpijn MeNicole?
Is dat het dan gewoon? Ik kan nl. niet specifiek de baby voelen ofzo. Ik heb wel het idee dat het erger wordt als ik veel doe (vandaag mét Amber en zónder buggy met de bus geweest enzo, dus tillen, achter Amber aanrennen) het erger wordt. Misschien bel ik morgen de vk wel. Het zal wel niets zijn, maar toch. Bij Amber had ik dit helemaal niet, en het is de 2e keer deze zwangerschap (1e keer was volgens mij rond de 13 weken ofzo)quote:Op dinsdag 28 februari 2006 17:56 schreef dutchie het volgende:
LadyS, die baksteen, dat herken ik wel. Dit kaboutertje drukt soms heel hard tegen de buitenwand aan met zijn kont, hoofd, rug, ik heb geen idee. Echt zo'n volksverhuizing. Vanmiddag kon ik echt precies, maar dan ook precies voelen hoe hij lag. Van rechtsonder naar linksboven. En ik heb de placenta aan de voorkant liggen, maar ik heb het gevoel alsof deze er soms over dwars uit wil komen ofzo.
jahquote:Op dinsdag 28 februari 2006 21:36 schreef renzell het volgende:
Girly; je weet dat dat soort verschijnselen het begin kunnen zijn van een bevalling he..?![]()
quote:Op dinsdag 28 februari 2006 21:50 schreef renzell het volgende:
Wie kan zo'n spanningsboog in godsnaam volhouden?![]()
Dit zelfde heb ik ook een beetje. Ook de bewegingen van onze uk voelen af en toe pijnlijk, maar dat komt omdat het allemaal een beetje beurs wordt door al die trapjes die ik krijg van onze kleine adhd'tjequote:Op dinsdag 28 februari 2006 16:09 schreef LadyS het volgende:
ik heb al 2 dagen het gevoel dat ik een baksteen in mijn buik hebNiet omdat mijn buik hard aanvoelt ofzo, maar meer omdat het zo massief voelt
Soms zelfs een beetje pijnlijk.
Ik weet alleen niet zo goed of het nou mijn darmen zijn (verder geen last met onlasting ofzo) of dat het wat anders is. Ik kan het me van de zwangerschap van Amber niet herinneren iig.
Oh jaah weet ik nog goed zegquote:Op dinsdag 28 februari 2006 21:58 schreef bixister het volgende:![]()
(voor wie 't niet meer weet: 'draagtijd' anna: 42w6d.
)
quote:Op woensdag 1 maart 2006 09:14 schreef Martineke het volgende:
Girly spannendhoe gaat het nu met je??
jah hier is alles goed hoorquote:Op woensdag 1 maart 2006 09:52 schreef renzell het volgende:
Girly, hoe ist?
Girly, heb je geen instappers die een beetje ruim vallen of sportschoenen? Anders schoenen van vriendje misschien??quote:Op woensdag 1 maart 2006 11:08 schreef Girly het volgende:
[..]
[..]
jah hier is alles goed hoorheb niet meer overgegeven
voel me dus prima vandaag.
naar de wc moet ik nog wel vaak, misschien een lichtelijk buikgriepje ofzo.
waar ik wel ontzettend van baal is dat ik mijn schoenen niet meer pas, boodschappen doen is een ramp, en ben ook echt blij als ik weer thuis ben, hoe hebben jullie dat dan volgehouden die overtijd liepen? en of wat deden jullie eraan? ik kan moeilijk met mijn slippers winkelen hahahahahahaha
nicole- wat ik van mij herrinner is dat ik me pas echt fit begon te voelen rond de 20 weken. was daarvoor ook zo ontzettend moe hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |