abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator donderdag 2 maart 2006 @ 15:02:35 #151
5428 crew  miss_sly
pi_35642969
quote:
Op donderdag 2 maart 2006 14:58 schreef OoAstridoO het volgende:

[..]

wat is dat tussen haakjes? eigenlijk
OoAstridoO (1m65) (??) was 63,0 kg, weegt nu 63,0.kg en wil graag 58 kg wegen 0
Dat is je BMI, oa te berekenen op www.overgewicht.nl
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
pi_35643091
quote:
Op donderdag 2 maart 2006 15:02 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Dat is je BMI, oa te berekenen op www.overgewicht.nl
Ok
OoAstridoO (1m65) (23.1) was 63,0 kg, weegt nu 63,0.kg en wil graag 58 kg wegen 0

'Mja t gaat moeilijk wordeen, maar olmdat ik thuiswoon en mn ouders het onzin zullen vinden zal ik bij.v met avondeten gewoon mee eten en zal ik t vooral proberen met meer bewegen (dat doe ik echt veeeeel te weinig) en niet teveel tussendoortjes (koek,snoep, chips) en heel belangrijk:weer ontbijten, (iets wat ik me al veel vaker voorgenomen heb )

[ Bericht 15% gewijzigd door OoAstridoO op 02-03-2006 15:14:13 ]
pi_35644821
quote:
Op donderdag 2 maart 2006 14:24 schreef Mini_rulez het volgende:

Innepin: wil je hem even komen halen ofzo?
Ja! Maar je woont helemaal in W en het is koud
sorry, erg offtopic. ik kom even langs.

edit: gvd de bel doet het niet en de deur is dicht als alles goed is gegaan heb ik je op msn toegevoegd.


[ Bericht 9% gewijzigd door innepin op 02-03-2006 16:07:47 ]
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_35647276
quote:
Op donderdag 2 maart 2006 15:52 schreef innepin het volgende:

[..]

Ja! Maar je woont helemaal in W en het is koud
sorry, erg offtopic. ik kom even langs.

edit: gvd de bel doet het niet en de deur is dicht als alles goed is gegaan heb ik je op msn toegevoegd.
Nee, de bel is niet eens aangesloten. Maar ik ben nu in Locke voor les, tussen 18.00 en 18.30 ben ik thuis maar daarna moet ik weer weg ( ) dus dan moet je voor die tijd even langskomen.
-edit- Oh, je moet wel even op de voordeur van de unit rammen.


Zo, nu weer ontopic.

[ Bericht 6% gewijzigd door Mini_rulez op 02-03-2006 18:05:33 ]
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35653108
quote:
Op woensdag 1 maart 2006 17:22 schreef Starcat het volgende:
Starcat (1m68) (22,9) was 60,8 kg, weegt nu 64,6 kg en wil graag 60 kg wegen +4
Welkom, Starcat Normaal vullen we na 'was x kg' het hoogste gewicht in. Nu sta je namelijk in de + bij het gedeelte wat je bent afgevallen...niet echt motiverend.

Daarbij ben ik ook ooit 60,8 kg geweest. Ongetwijfeld
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  donderdag 2 maart 2006 @ 20:28:05 #156
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_35654934
ik heb ooit zelfs een kilo of 12 gewogen...maar ja, toen was ik denk ik een jaar of 2 oud...
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  donderdag 2 maart 2006 @ 21:12:57 #157
57434 Marloes
Digital Love
pi_35656647
Ik weet nog dat we in groep 4 op de weegschaal moesten gaan staan voor de klas (wat een kutidee eigenlijk ) en dat ik rond de 40 woog en dat ik dat veel vond want de rest woog rond de 38
The more you try to erase me,
The more that I appear.
pi_35658892
Gaat voor geen meter man .
pi_35660978
Hier gaat het weer goed vandaag! Ik heb zelfs nog een half punt overgelaten voor een stukje pure chocolade, want dat is gezond.
Are you pondering what I'm pondering?
  donderdag 2 maart 2006 @ 23:17:08 #160
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35661489
Ik begin steeds meer last te krijgen van mn spieren, haha, morgen moet ik mezelf uit bed gooien!
Maar was wel heerlijk om vandaag na lange tijd weer te sporten..heb echt het gevoel dat dit me wel gaat helpen naar mn streefgewicht..

Maar dan moet ik niet meer bij mn zus gaan eten..pasta gehad, witte pasta..
Dat heb ik al maanden vermeden, ondanks dat ik er dol op ben, maar
1 het is slecht voor je
2 het is enorm slecht voor mn prikkelbare darm
3 auwie

Ik duik lekker mn bedje in!
pi_35664345
Flink gezondigd vandaag, zo schiet het natuurlijk ook niet op Zuurtjes, chocola, broodje 'gezond' (lees: vet) besteld...
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_35668794
quote:
Op donderdag 2 maart 2006 20:28 schreef kwakveense het volgende:
ik heb ooit zelfs een kilo of 12 gewogen...maar ja, toen was ik denk ik een jaar of 2 oud...
Ik woog ooit eens 3 pond en 2 ons.....in 1966
pi_35670285
Vandaag weer vol frisse moed begonnen...
pi_35673051
Ik ben weer beter en jullie hebben wel gelijk met dat ik beter als startgewicht mijn huidige gewicht kan zetten dan dat wat ik vorige maand was.
Ik ben vanmorgen gaan aerobicen een uur. Was wel lekker alleen voelde ik me nog niet zo optimaal omdat ik ziek geweest ben.
Op welke dag van de week geven jullie je gewicht eigenlijk door hier?
pi_35674647
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 11:57 schreef Starcat het volgende:

Op welke dag van de week geven jullie je gewicht eigenlijk door hier?
Daar is eigenlijk geen vaste dag voor. Ik zelf doe het meestal op maandag omdat ik bij het Weight Watchers-programma ook steeds aan het einde van een week mijn nieuwe gewicht moet invoeren.

Eigenlijk zouden we eens moeten afspreken wie die regeltjes bijhoudt en aanpast, dat is toch wel handig.
Are you pondering what I'm pondering?
  vrijdag 3 maart 2006 @ 13:04:40 #166
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35675181
Ik geef het meestal op zondag door.. die ochtend ben ik op één of andere manier lichter dan op de zaterdagochtend. En bij mij loopt idd die dag ook mijn ww-week af..

Ik heb spierpijn!!!
Maar op zich valt het me nog mee, ik kan mn armen nog omhoog doen.. alleen mn buik is zeer gevoelig en opstaan van de bank is moeilijk

Over een uurtje vertrekken we naar ons hotelletje! Wordt dus een weekend dat niet zo 'pro mn lijn' is.. maar ik ga wel proberen beetje op te letten. Salades met het uit eten enzo.. Heb er zin in!

pi_35677175
Veel plezier Klein!
Maak je niet teveel druk als je een keertje zondigt, geniet gewoon lekker van je weekendje weg. Zorgen komen volgende week wel weer.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35687904
Ik bedacht net iets.

Veel mensen lopen, op het moment dat ze hun streefgewicht hebben bereikt, tegen het probleem aan dat hun lichaam niet meer gewend is aan normale hoeveelheden voedsel, waardoor ze gaan aankomen als ze weer normaal gaan eten. Zou je dat op kunnen lossen door tegen het einde van je dieet steeds iets meer te gaan eten, waardoor je lichaam eraan kan wennen zonder dat je echt aankomt?
Dan hoef je meteen niet zo streng meer te lijnen als je je streefgewicht nadert.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35696880
Hm, ik zat net even in dat Weight Watchers-programmaatje te lezen (studieontwijkend gedrag ) en daar krijg je na het bereiken van je streefgewicht blijkbaar ook elke week een iets hoger dagtotaal, zodat je niet in één keer veel meer gaat eten. Zo'n gek idee was het dus niet.

Ik heb trouwens een beetje gezondigd vandaag maar ik zit voorlopig nog wel even te leren dus ik vind dat ik dan ook extra energie gebruik.

-edit- het wordt een beetje een monoloog zo.

[ Bericht 31% gewijzigd door Mini_rulez op 04-03-2006 00:09:10 ]
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35704888
De schade valt bij mij een klein beetje mee, zoals gezien op mijn pas gekochte weegschaal

Oud:
innepin (1m78) (21.8) was 69 kg, weegt nu 69 kg, wil graag 59 kg wegen. -0

Nieuw:
innepin (1m78) (21.8) was 69 kg, weegt nu 67 kg, wil graag 59 kg wegen. -2
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_35708384
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 10:13 schreef karoltje het volgende:
Vandaag weer vol frisse moed begonnen...
En die dag heb ik afgesloten met liters wijn en een turkse pizza . Ik ben echt oer en oerdom.

Maar ook vandaag weer vol frisse moed begonnen .
pi_35708959
quote:
Op zaterdag 4 maart 2006 13:24 schreef karoltje het volgende:

[..]

En die dag heb ik afgesloten met liters wijn en een turkse pizza . Ik ben echt oer en oerdom.

Maar ook vandaag weer vol frisse moed begonnen .
Ach, de topictitel is niet voor niks "we houden vol".

Ik heb het gisteravond ook een beetje verpest door heel laat op te blijven en weer te gaan snacken omdat het avondeten zo lang geleden was.
Are you pondering what I'm pondering?
  zondag 5 maart 2006 @ 20:43:33 #173
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35752476
Hooooooooooooooi

Ik kom je weer versterken Mini-rulez, wordt het iig een dialoog
Ben weer terug van mijn heerlijke weekendje weg! Was supergezellig..
Heerlijk hotel, lekker geshopt, naar t casino geweest én met winst teruggekomen én heerlijk ontbeten..

Máár heb me ook heeel netjes aan mn punten gehouden. 's Ochtends ontbeten we zo lekker, dat ik de rest v/d dag geen honger meer had tot t avond eten. Maar ontbeet wel met bruine broodjes met kipfilet, fruit en yoghurt.. Vrijdag heb ik lasagne gehad, wat niet helemaal in mn schema paste, maar wel meeviel omdat ik die dag nog niet zoveel had gegeten. En zaterdag vooral ontbeten en 's middags gewokte groenten van La Place gehad, waar zoveel olie uit droop dat ik nog niet t halve schaaltje heb leeggegeten en de rest v/d dag met buikpijn zat... En dus ook weer niets gegeten. En vandaag ook wederom heerlijk ontbeten in t hotel en me verder netjes gehouden!

Ik ben nu gewoon helemaal aan mijn eetschema..en nog beter, mn vriend is er nu ook helemaal aan gewend! Hij vind het niet erg meer als ik niet mee eet, wijst me zelfs op de salades en waarschuwt me als ik iets wil nemen waarvan ik spijt ga krijgen.. alleen al omdat ie dat gezeur niet wil..

Deze week ga ik heerlijk verder met sporten. Heb hele weekend last gehad van spierpijn van die ene les callanetics, haha, maar deze week ga ik fanatiek verder, óók met cardio...

Morgen maar weer eens op de weegschaal. Ben blij als er niets bij zit, maar verwacht ook niet dat er iets af is..

Naja, voor nu was dit even weer mijn monoloog..
Ben de hele week weer actief aanwezig..
  maandag 6 maart 2006 @ 20:30:07 #174
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35786932
Ik ga maar even verder met mijn monoloog.. (jammer dat het zo rustig is!! )

Net een uur gestept en daarna een uur total body workout..dus heerlijk twee uurtjes gesport!
Sporten werkt bij mij verslavend, voel me heerlijk! (en heel erg moe nu, na america's next top model lekker slaaaaapen )

Morgen weer cardiotraining! Eindelijk weer tijd voor wat beweging, ik haal direct het half jaartje verzaken maar in!

Met mn ww-puntjes gaat t ook prima. Op de één of andere manier had ik op stage de hele dag door honger, thuis heb ik dat veel minder!
pi_35787013
Ja hoi, ik lees wel, maar ik heb niet zo veel te melden Zit nu zowaar ietsje onder de 67 kilo, maar goed. Ik zondig nog steeds best veel
Vandaag dan weer alleen wat appelmoes en een beetje avondeten gehad, maar dat was niet helemaal de bedoeling Ben ziekjes enzo... doe dus ook geen moer aan lichaamsbeweging. Hmmm.

Maar goed, vriendlief komt over een maand hiernaartoe vanuit Amerika, dus ik heb nog even om wat kilo's kwijt te raken
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_35787062
quote:
Op maandag 6 maart 2006 20:30 schreef Klein het volgende:
Net een uur gestept en daarna een uur total body workout..dus heerlijk twee uurtjes gesport!
Sporten werkt bij mij verslavend, voel me heerlijk! (en heel erg moe nu, na america's next top model lekker slaaaaapen )
Dat klinkt als mij een paar jaar geleden Ik had zo'n onbeperkt sporten abonnement en als ik een uurtje gestept had dan bleef ik na de les regelmatig (als enige ) gewoon wachten op het begin van de volgende les. Ik voelde me dan echt zalig en het was idd verslavend.

Ik heb vandaag heel saai gewandeld Maar ik heb met mezelf afgesproken dat ik pas weer mag hardlopen bij een minder hoog gewicht. Dit kan nooit echt goed zijn voor mijn gewrichten als ik ga hardlopen.

En ik ga meedoen met een proefles waterpolo Ik ben benieuwd

(en het is hier idd stil zeg....jullie eten toch nog wel gezond? )
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  dinsdag 7 maart 2006 @ 12:38:53 #177
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35805241
quote:
Op maandag 6 maart 2006 20:33 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Dat klinkt als mij een paar jaar geleden Ik had zo'n onbeperkt sporten abonnement en als ik een uurtje gestept had dan bleef ik na de les regelmatig (als enige ) gewoon wachten op het begin van de volgende les. Ik voelde me dan echt zalig en het was idd verslavend.

Ik heb vandaag heel saai gewandeld Maar ik heb met mezelf afgesproken dat ik pas weer mag hardlopen bij een minder hoog gewicht. Dit kan nooit echt goed zijn voor mijn gewrichten als ik ga hardlopen.

En ik ga meedoen met een proefles waterpolo Ik ben benieuwd

(en het is hier idd stil zeg....jullie eten toch nog wel gezond? )
Net weer een uur pilates gedaan en een half uur op de crosstrainer gestaan... (mn verslaving is weer gevoed )

Maar ik vond pilates niet veel aan. Had nou niet echt t gevoel dat ik veel gedaan had ofzo, daarom nog maar even op de crosstrainer gesprongen..

Ik eet supergezond! Heb helemaal geen moeite om mij aan mn punten te houden..
Maar het is idd heeeeel erg stil, kom op mensen, de zomer komt eraan! Heeft niemand dan weer wat te mekkeren?
pi_35805483
*meldt!*

Ik heb me de afgelopen dagen nergens aan gehouden, vanwege omstandigheden in de familie.

Maar goed, volgens de weegschaal valt de schade nog reuze mee, niets erbij en niets eraf.
Vandaag ben ik weer met frisse moed begonnen en tot nu toe gaat het goed! Alleen gaan we vanavond in een café de verkiezingsuitslag volgen en daar zullen wel wat hapjes en drankjes aanwezig zijn. Maar goed, ik eet de rest van de dag niet zo veel en dan probeer ik me in te houden.

-edit- Oja, van de week moet ik een broek gaan kopen (moet een nieuwe hebben voor een crematie), ik ben eens benieuwd of ik een maat kleiner aan kan!
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35805754
oei, 79.5 kilo en 1.86 lang ben ik (officieel gemeten en gewogen), BMI is 22.98, precies goed!

Ben wel afgevallen de afgelopen weken! 2 kilo

[ Bericht 43% gewijzigd door #ANONIEM op 07-03-2006 12:55:08 ]
pi_35807953
Vandaag maar eens een schone broek aan gedaan omdat mijn mooie broek van mijn kont zakte en er geen riem door kan.
Nu heb ik een broek aan die jaren niet meer paste! En hij zit gewoon nog goed ook
pi_35810590
Ik was een lang weekend weg naar Terschelling, dus vandaar dat ik wat stil was. Morgenochtend maar eens kijken wat dat weekendje heeft gedaan. Ik heb wel een stukje taart op en redelijk veel gegeten, maar had ook gewoon veel meer honger omdat ik de hele dag buiten en actief was. Ik ben dus benieuwd morgen.

Die sport-spirit ben ik momenteel weer een beetje kwijt. Ik sta nog wel twee keer in de week minstens een uur op de crosstrainer, maar zeker bij een vetverbrandings-hartslag geeft dat niet echt het idee dat ik iets gedaan heb. Ik ben nu wel van plan om weer echt conditie te gaan opbouwen, aangezien ik in de zomer een trektocht te voet wil gaan maken en daar wel echt een goede conditie voor nodig heb.

Mini_rulez: gecondoleerd.
Everything which is not impossible, will eventually happen
  dinsdag 7 maart 2006 @ 15:33:47 #182
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35811394
Sterkte deze week mini-rulez..
In periodes zoals deze hoef je echt niet streng te zijn voor jezelf!
Zorg gewoon dat je goed voor jezelf zorgt...

Ben wel blij dat iedereen weer terug is! En zo te zien gaat het ook nog een supergoed met iedereen!
Ik heb ook een streefbroek in de kast hangen..heb hem nog niet durven uitproberen, maar dat ga ik binnenkort ook maar eens doen!
pi_35811591
Jeeeej, vandaag gaat het wel goed. Vanochtend 2 boterhammen met cashewnotenpindakaas ertussen, tussendoor sesamsnaps en een appel, lunch een soyashake met een plak wortel-walnoten-chocoladecake, tussendoor sesamsnaps, een appel en een banaan en dan vanavond Indiase aardappelschotel. (Oh ja, en 3 Droste pastilles vergeet ik)
Sanity is (not) statistical
pi_35811632
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 15:39 schreef Maeghan het volgende:
Jeeeej, vandaag gaat het wel goed. Vanochtend 2 boterhammen met cashewnotenpindakaas ertussen, tussendoor sesamsnaps en een appel, lunch een soyashake met een plak wortel-walnoten-chocoladecake, tussendoor sesamsnaps, een appel en een banaan en dan vanavond Indiase aardappelschotel. (Oh ja, en 3 Droste pastilles vergeet ik)
Shit als ik dat ga eten val ik na 2 dagen dood neer van de honger!
pi_35811729
Dankjewel allemaal!
-edit- Ik zorg ook wel goed voor mezelf hoor Klein. Maar ik heb het gevoel dat ik beter voor mezelf zorg door gewoon gezond te blijven eten dan door mijn hele dieet aan de wilgen te hangen, want daar voel ik me later waarschijnlijk alleen maar slecht over. Bovendien hebben we gisteren frietjes gegeten (voor het eerst in 2 maanden echte frietjes! ) omdat we daar zo'n zin in hadden, dus ik heb iets goed te maken.

Ik kom net terug uit de stad en ik heb een broek gekocht: maatje 38! Da's lang geleden...
Toch nog een beetje goed nieuws.

[ Bericht 27% gewijzigd door Mini_rulez op 07-03-2006 15:50:06 ]
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35811737
Ik doe dan ook altijd maar een strenge dag en dan weer twee normale (tenminste, ik streef er naar, laat ik het zo zeggen =P eigenlijk streef ik naar 2 lijndagen en dan 1 normale dag, maar dat heb ik stiekem opgegeven ;-)). Dit is m'n balansdag, voor het schandalig verorberen van pakken koekjes, chocolade enzovoorts. =P Ik zie nu trouwens dat ik in het verkeerde topic zit haha =P Dieetclub en Slanktopic lijken soms best op elkaar.

[ Bericht 21% gewijzigd door Maeghan op 07-03-2006 15:50:24 ]
Sanity is (not) statistical
pi_35811751
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 15:41 schreef Scorpie het volgende:

[..]

Shit als ik dat ga eten val ik na 2 dagen dood neer van de honger!
Jij bent ook geen vrouw.

Bovendien, je went eraan. Ik heb vandaag 2 knackertjes, een broodje en een kom yoghurt met cruesli gehad, en avondeten straks nog. Ook niet erg veel, maar je moet er wat voor over hebben en als je het goed verspreidt hoef je echt geen honger te hebben.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35811898
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 15:44 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Jij bent ook geen vrouw.

Bovendien, je went eraan. Ik heb vandaag 2 knackertjes, een broodje en een kom yoghurt met cruesli gehad, en avondeten straks nog. Ook niet erg veel, maar je moet er wat voor over hebben en als je het goed verspreidt hoef je echt geen honger te hebben.
Hm misschien. Ik let gewoon heel erg op dat ik geen tussendoortjes vreet, dat werkt ook goed! Wil alleen me buik nog wat in vorm krijgen, maar daarvoor moet ik oefeningen gaan doen in de sportschool, en daar heb ik geen zin in op dit moment... :$
  dinsdag 7 maart 2006 @ 15:59:44 #189
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35812270
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 15:39 schreef Maeghan het volgende:
Jeeeej, vandaag gaat het wel goed. Vanochtend 2 boterhammen met cashewnotenpindakaas ertussen, tussendoor sesamsnaps en een appel, lunch een soyashake met een plak wortel-walnoten-chocoladecake, tussendoor sesamsnaps, een appel en een banaan en dan vanavond Indiase aardappelschotel. (Oh ja, en 3 Droste pastilles vergeet ik)
Wat zijn sesamsnaps?
Klinkt lekker!
pi_35812427
Van die sesamreepjes van zonnatura. Sesamzaadjes gebonden met suikerstroop.
Sanity is (not) statistical
  woensdag 8 maart 2006 @ 12:26:06 #191
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35840569
Goeiemorguh!

Ik ben misselijk, blegh, hele dag al..
Begon eigenlijk gister al na het avondeten (salade met kip, gedroogde tomaatjes en komkommer en brood en wat tomatensoep) Misschien toch wat te snel gegeten, want voel me nog steeds niet helemaal lekker... Of kan dat aan het warmte verschil soep/salade liggen?

Gister was laat, dus vanochtend maar niet gesport, maar door mn misselijkheid eet ik ook weinig..
Voel me blegh..
pi_35841501
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 12:26 schreef Klein het volgende:
Goeiemorguh!

Ik ben misselijk, blegh, hele dag al..
Begon eigenlijk gister al na het avondeten (salade met kip, gedroogde tomaatjes en komkommer en brood en wat tomatensoep) Misschien toch wat te snel gegeten, want voel me nog steeds niet helemaal lekker... Of kan dat aan het warmte verschil soep/salade liggen?
Buikgriepje....
Voedselvergiftigingetje.....
pi_35845112
Ik kom me ook aanmelden

BubblegumBarbie (1m64) (24.2) weegt nu 65 kg en wil graag 55 kg wegen

Nu nog opzoek naar het puntendieet lijstje..
pi_35846013
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 14:41 schreef BubblegumBarbie het volgende:
Ik kom me ook aanmelden

BubblegumBarbie (1m64) (24.2) weegt nu 65 kg en wil graag 55 kg wegen

Nu nog opzoek naar het puntendieet lijstje..
Welkom en hier http://overgewicht.eigenstart.nl/ vind je in de rechterkolom onder 40-puntendieet diverse puntenlijstjes.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_35846810
okeej.. dat gaat niet in mijn leven passen, er word altijd voor me gekookt en ik heb zelf echt geen tijd s'avonds om te gaan koken.. Dammit..

Iemand welleens het ziekenhuis dieet geprobeerd, een vriendin van mij heeft het gedaan, en die zegt dat het goed helpt.. Anyone??
pi_35846889
Het ziekenhuisdieet is sowieso geen dieet van welk ziekenhuis dan ook, maar een dieet met veel te weinig kcal (geloof zelfs onder de 800 per dag). Kan ik je niet aanraden. Tenzij je dik wilt worden.

Waarom ga je niet 'gewoon' betere keuzes maken in je voeding (magere vleeswaren, geen vette kaas meer, geen volle melkprodukten, geen snacks, koekjes, taartjes, snoep, chocolade, meer groente, fruit, volkorenbrood, vis) en meer bewegen? Afvallen is echt heel simpel...(de theorie dan) en je hoeft je niet in allerlei bizarre bochten te wringen om vet kwijt te raken.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  woensdag 8 maart 2006 @ 15:57:28 #197
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_35847485
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 15:38 schreef Isabeau het volgende:
Afvallen is echt heel simpel...
maar het gaat wel heel langzaam met enorm veel ups en downs

ik heb vanaf de carnaval niet meer op mijn dieet gelet

gelukkig ben ik overdag wel gewoon mijn crackers en licht beleg blijven eten, dat ben ik nu gewend. Maar het avondeten (en vooral drinken) laat tegenwoordig behoorlijk te wensen over
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_35847498
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 15:35 schreef BubblegumBarbie het volgende:
okeej.. dat gaat niet in mijn leven passen, er word altijd voor me gekookt en ik heb zelf echt geen tijd s'avonds om te gaan koken.. Dammit..
Tja, je zal er toch iets voor moeten doen, gaat niet vanzelf. Kun je niet vragen of die persoon jouw portie wat aanpast? Is bij mij toen ook gedaan.
pi_35847804
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 15:57 schreef Puckzzz het volgende:

[..]

maar het gaat wel heel langzaam met enorm veel ups en downs
Isabeau had het over de theorie, die kent geen ups en downs

Maar ja hee, als het er eenmaal af is komt het er lang zo vlot niet bij als na een dieet of een sportaanval =P De 8 kilo die ik eraf geroeid had in 2 maanden zat er zo weer aan. De tien kilo die er in een jaar af was door anders te eten is er nog steeds af. Dus ja, het moet maar. Ondanks de ups en downs (CHOCOLAAAAAAAAAAAAAAAA).
Sanity is (not) statistical
pi_35848013
En het is gewoon een feit dat crashdiëten de allerbeste manier zijn om aan te komen. Dus als je blijvend slanker wilt zijn dan moet je het wel langzaam doen. Die kilo's zijn er vast ook niet in een maandje bijgekomen

En eh, ja, ik had over de theorie De praktijk blijkt een stuk moeilijker door allerlei verleidingen en sociale situaties, stress, emoties en je hypotahalmus werkt ook nog eens tegen je plannen om te willen afvallen. (die gaat namelijk je snakken naar zoetigheid en vet heel erg aanwakkeren als je te weinig eten binnen krijgt = vreetbuien)
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_35849115
Wat ik zoal de hele dag eet, s'ochtends 2 broodjes met kaas, tussen door 1 roggebroodje met kaas, smiddags 2 broodjes met of kipfilet of andere vleeswaar of chocopasta en een cup-a-soupje, tussendoor 2 mandarijnen, en s'avonds groente vlees aardappelen - normaal portie, dus niet ultra veel.

snoepen doe ik niet, heel heel heel af en toe in het weekend een zakje chips, en op zaterdag 4/5 biertjes

en ik blijf maar aankomen, als ik nog minder ga eten, kan ik net zo goed dat ziekenhuis dieet gaan doen.. :S als ik zo kijk naar dat puntendieet en wat je dan per dag mag eten, betekend dat zeker 1 kilo per maand erbij..
pi_35849263
Ik heb al vaker mensen meegemaakt in de dieetclubtopics die riepen dat ze minder aten dan wat er aanbevolen werd voor een dieet. Toch vielen ze af als ze de adviezen opvolgden. Je komt niet aan als je onvoldoende energie binnen krijgt. Tenzij je de hele dag in een rolstoel zit of op bed ligt

Ik zie al 3x kaas en ik zie chocopasta en cup-a-soup. Allemaal schrappen als je wilt lijnen, kaas vervangen door 30+ kaas of misschien maximaal 1x daags kaas.

Hou voor de gein eens een week lang exact bij wat je nou echt eet. Soms kan dat heel verrassend zijn.

En wat doe je aan beweging? (sporten, naar school/werk fietsen, wandelen etc)

(en broodjes = boterham of pistoletje/kadetje?)
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_35850868
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 15:57 schreef Puckzzz het volgende:

[..]

maar het gaat wel heel langzaam met enorm veel ups en downs

ik heb vanaf de carnaval niet meer op mijn dieet gelet

gelukkig ben ik overdag wel gewoon mijn crackers en licht beleg blijven eten, dat ben ik nu gewend. Maar het avondeten (en vooral drinken) laat tegenwoordig behoorlijk te wensen over
Ik heb me vandaag keurig aan de crackers en appels gehouden (ik eet normaal wel brood maar wilde even een balansdagje). En dan kom ik om 5 uur thuis, niet eens uitgehonderd ofzo, maar dan stort ik me op alles wat los en vast zit..
pi_35851363
Eet dan ook wat meer, karoltje
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_35851492
Ik ben gewoon een drol met afvallen en niet erg motiverend voor dit topic . Ik ga maar eens teruglezen in mn pointsplan wat ik de eerste week heb gegeten. Toen was ik namelijk 1,5 kilo afgevallen ! (Voornamelijk vocht waarsch maar toch..)
pi_35851737
Nah, wij moeten jou juist motiveren als het tegen zit

En ik vrees ook dat de kilo's in je eerste week vocht + glycogeenvoorraad was
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_35852964
Lief dat jullie (jij) geduldig blijven met zo'n afval-nerd als ik .
pi_35855485
Vandaag heb ik me keurig netjes gehouden aan de hoeveelheid calorieen die ik mocht. En ik heb twee potten thee leeggedronken. Nu weer netjes dit oppakken en ermee doorgaan, want ik merk dat ik de laatste tijd wat lakser ben.

Waar ik wel last van heb de laatste tijd is dat ik direct na de lunch zin heb ik chocola/koek. Iemand enig idee hoe dit komt en wat er aan te doen is? Want ik eet echt wel genoeg met de lunch, maar zit dan daarna nog wel met die zin in zoet.
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_35855620
Diep van binnen zijn we toch allemaal afvalnerds.

Niet lullig bedoeld hoor BubblegumBarbie, misschien eet je inderdaad zo weinig als je zegt, maar de meeste mensen die ik zelf ken die zeggen weinig te eten, eten tussendoor toch vaak wel dingen waar ze zelf geen erg in hebben. Of ze onthouden het niet, omdat het tenslotte niet iets is wat ze met regelmaat eten. Daarom denk ik dat het wel goed is om een tijdje op te schrijven wat je opeet. Ik merk zelf ook dat ik vaak de 'kleine' dingen vergeet, zoals een koekje bij de thee, of het laatste chocolaatje wat mijn ouders van de avond ervoor op tafel hebben laten liggen, terwijl uiteindelijk toch echt alles meetelt. Mensen zijn verschrikkelijk goed in zichzelf voor de gek houden.

Verder is het inderdaad zo dat je soms meer afvalt door meer te eten, omdat je lichaam bepaalde stoffen kan gebruiken om af te vallen. Zo schijn je vet nodig te hebben om af te vallen.

Het is niet alleen een kwestie van weinig eten, maar ook een kwestie van wat je eet. Bijvoorbeeld wat Isabeau al vroeg, eet je boterhammen of broodjes? Je zegt broodjes, en luxe broodjes zijn meestal zo'n 120 kcal geloof ik, terwijl een boterham 80 kcal is dacht ik. Is toch 50% verschil.

Cup-a-soup zit niet veel in, maar je zou het kunnen vervangen door die heldere soep, daar zit echt heel weinig in. Aan de andere kant denk ik niet dat dat echt nodig is. Als je zo'n soepje neemt omdat je anders andere dingen gaat eten, dan is het sowieso gunstig om het wel te eten, ook de normale versie.

En "zakje chips" is dat een klein zakje? Want die zijn maar zo'n 130 kcal volgens mij, daar zal het niet in zitten. Tenzij je natuurlijk familiezak bedoelt, want die zijn meestal zo'n 2000 kcal. =P
Sanity is (not) statistical
pi_35856857
Inderdaad, als je alleen al eens 'gewone' producten vervangt door light-producten, gewone kaas door 30+, worst door kipfilet, broodjes door boterhammen of knackers, dan scheelt dat al een hoop. Daarvoor hoef je qua hoeveelheid nog geen gram minder te eten.

Verder kan avondeten ook erg veel verschil maken. Ik dacht ook altijd dat gewoon aardappels, vlees en groente geen kwaad kon, maar voor de calorieën van 1 saucijsje of gehaktbal kun je een paar boterhammen eten! Of een lepeltje jus over je aardappels, zelfde verhaal. Okee, nu hou ik persoonlijk erg van vlees, dus soms kies ik er gewoon voor om iets minder van andere dingen te eten, maar je wordt je in elk geval een stuk meer bewust van wat je allemaal naar binnen werkt.

Ik zie net trouwens een reclame van 10+ kaas op tv, zou dat nou echt ergens naar smaken?

Het gaat hier gisteren en vandaag erg goed, heb zelfs wat puntjes gespaard om die frietjes van maandag goed te maken. Ik ben, ondanks het gedoe van dit weekend, alweer lichter dan vorige week. Het heeft een tijdje stilgestaan maar nu gaat het weer redelijk gemakkelijk, en aan het 'weinige' eten ben ik helemaal gewend. Bovendien, hoe meer resultaat je ziet, hoe makkelijker het gaat.
Ben gisteren voor het eerst in maanden kleren gaan passen, ik pakte prompt overal te grote kleren uit het rek. Ik dacht 'begin maar eens voorzichtig'. Maar ik paste gewoon overal in broeken van maat 38, en zelfs een jasje in maat 40 was veel te groot!
Zo, dat moest er ff uit.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35857442
Dat was het moment dat ik begon te merken dat ik echt aan het afvallen was: ik hoefde niet meer te proberen of ik wel in die 44 paste, maar kon gewoon een 42 aan!

Wat je zegt over dat vlees merk ik trouwens ook heel erg: ik ben niet zo'n vlees liefhebber, dus ik neem gewoon niet altijd vlees bij het avondeten, zodat ik dan een appel of boterham ofzo extra kan nemen. Juist dat dat soort dingen gewoon mogelijk zijn zorgt er voor dat ik het goed vol lijk te kunnen houden.

Mijn schoonmoeder begint de laatste tijd ook door te krijgen dat ik het echt serieus neem met afvallen, en daar houdt ze ook echt rekening mee. Ze vindt het altijd leuk om taart/koek/andere lekkere dingen te bakken als mijn vriend en ik daar zijn, maar tegenwoordig begrijpt ze het gewoon als ik niet neem en vraagt ze niet steeds in haar enthousiasme of nog een stukje wil, of dat ook nog wil proeven enz.
Everything which is not impossible, will eventually happen
  woensdag 8 maart 2006 @ 20:52:26 #212
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_35857530
bah, ik zie net videobeelden van mezelf...ik zie er echt moddervet uit, nog veel dikker dan ik me voel.

ik zal zo blij zijn als deze stressperiode voorbij is en ik me weer de tijd kan gunnen om aan mijn gezondheid te werken...
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_35857572
quote:
Op woensdag 8 maart 2006 20:52 schreef kwakveense het volgende:
bah, ik zie net videobeelden van mezelf...ik zie er echt moddervet uit, nog veel dikker dan ik me voel.

ik zal zo blij zijn als deze stressperiode voorbij is en ik me weer de tijd kan gunnen om aan mijn gezondheid te werken...
Op film/foto lijkt het altijd nog wel een stukje erger hoor!
Maar kan me voorstellen dat het sowieso lekker is als een rotperiode voorbij is.
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_35857838
ik weet dat ik hier niet thuis hoor maar 10+ kaas smaakt echt best goed
pi_35868869
ik eet gewoon boterhammen geen kaddetjes of harde broodjes ofzo. En per dag bijhouden wat ik eet heb ik ook al gedaan met de online caloriechecker van het voedingscentrum, dus koekjes en dergelijke vergeet ik niet. Maar ik hou helemaal niet van zoetigheid, ik heb liever een toastje met kip-kerrie salade dan een gevulde koek ofzo.

Een zakje chips is zo'n klein zakje chips.

En dan lees ik ook overal, snoep gezond eet een appel, maar van appels krijg ik nog meer honger.. Wat is nou vezelrijk voedsel waar je heel lang vol van zit maar bijna calorieloos is..? dat kan ik nergens vinden..
pi_35869107
Volgens mij leveren vezels per definitie calorieen, dus is vezelrijk voedsel wat calorieloos is niet echt te vinden.

Wortels kun je volgens mij wel onbeperkt eten, net als dingen als bleekselderij.

Mijn regeltje is deze week trouwens weeeeeeeeeer hetzelfde gebleven. Maar, ik ben dus niet aangekomen (altijd positief blijven).
Quinazoline (1m62) (25,9) was 76 kilo, weegt 68 kilo en wil graag proberen ooit 65 kilo te wegen -8
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_35869387
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 08:35 schreef Quinazoline het volgende:
Volgens mij leveren vezels per definitie calorieen, dus is vezelrijk voedsel wat calorieloos is niet echt te vinden.
Lijkt me niet juist, de meeste vezels verteren volgens mij niet. Ze geven na het eten een vol gevoel en je poept ze daarna uit (daarom zijn ze zo goed voor de stoelgang). Haver zemelen verteren wel, maar die zijn super gezond (cholesterol verlagend).

Niemand wordt dik van (te) veel vezels!!!!

[ Bericht 0% gewijzigd door HaverMoutKoekje op 09-03-2006 09:10:14 ]
pi_35869456
Vezels leveren geen kcal, wat computergirl al zegt. En je hebt idd onoplosbare vezels voor een goede darmwerking en oplosbare vezels die goed zijn voor je cholesterol en glucosespiegel.

Je raakt over het algemeen slecht verzadigd van koolhydraten. Je kan dan beter iets eten waar eiwit in zit (zuivel, vis, vlees, bonen, ei, noten).
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_35869460
vanmorgen maar weer eens gewogen en ik zit nog steeds op 58 kilo
pi_35869510
Verder kun je het beste kiezen voor volkoren producten, dus volkorenbrood in plaats van witbrood.
Probeer verder zoveel mogelijk zetmelen en suikers te schrappen, die zorgen namelijk voor het hongergevoel.
  donderdag 9 maart 2006 @ 09:32:29 #221
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35869967
Nog een afvalnerd meldt zich!

Gefeliciteerd wendytje!
En bubblegumbarbie: meer eten helpt echt, ik wou er eerst ook niet aan, maar nu ik me aan mn puntjes hou en meer eet, val ik echt af! Heel langzaam, traag, maar toch gaan ze er echt af!

Ik heb me gister even laten gaan. Er was een vriendinnetje bij me en we hebben heerlijk hele avond lopen lullen en tv gekeken (dieetprogramma's nog wel ) Voor mezelf had ik wat maiscrackertjes gehaald en zij had bolognese chips.. Naja je raadt het al, ik heb me ook maar op de bolognese chips gestort.

Heb er direct van geleerd omdat ik de hele nacht last van mn buik had (heb ik elke keer, maar na twee weken ben ik dat weer afgeleerd) en voel me er nu toch niet helemaal lekker bij. Naja, zo even 1 1/2 uur sporten, voel ik me toch weer wat beter..

Het ging zo goed...en toch als die verleiding dan soms voor je neus staat laat je al je principes varen en eet je je helemaal vol... Maar goed, ik compenseer het deze week wel met mn puntjes..

Vraagje nog even: ik probeer de laatste tijd minder of geen brood meer te eten. Lees vaak dat mensen die toch echt willen afvallen moeten stoppen met brood eten. Vanwege de koolhydraten. Fabel of true?
  donderdag 9 maart 2006 @ 09:34:45 #222
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35870004
Foutje, quote prongelijk mn vorige bericht ipv wijzigen..
pi_35870561
Op zich true, maar het is een compleet andere manier van dieten. Het werkt zeker wel, maar het houdt wel in dat je ook geen aardappels, zetmelen, suikers etc meer kan eten.
Kijk maar eens bij sites over atkins of het south beach dieet.
Ik zou me eerder richten op meer volkoren producten, maar dat is mijn eigen keuze.
pi_35870851
Oeps, heb ik het weer verkeerd begrepen.
Maar dan blijft mijn worteltjes en bleekselderij advies volgens mij wel overeind, toch?
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_35871140
Ja hoor, ik heb als stelregel dat ik onbeperkt groente mag eten. Dat worden toch geen kilo's maar het voelt gewoon fijn om te weten dat je tenminste iets onbeperkt zou mogen eten
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_35871522
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 08:06 schreef BubblegumBarbie het volgende:

En dan lees ik ook overal, snoep gezond eet een appel, maar van appels krijg ik nog meer honger.. Wat is nou vezelrijk voedsel waar je heel lang vol van zit maar bijna calorieloos is..? dat kan ik nergens vinden..
Misschien kun je proberen om je eten wat meer over de dag te verdelen? Dat heb ik ook gedaan.
In plaats van twee keer per dag een stokbroodje of een paar boterhammen, eet ik nu drie of vier keer per dag kleinere porties. Bij mij komt dat neer op 's ochtends yoghurt met cruesli (omdat ik dat lekker vind, maar eigenlijk is muesli veel minder ongezond), als ik erg vroeg ontbeten heb tussendoor nog een knackertje met iets, dan om lunchtijd 2 boterhammen of knackers. Rond half 4 pak ik meestal nog een cup-a-soupje of gewoon een knacker of twee met wat fruit, omdat ik altijd nog les heb van 4 tot 6. Als ik daarna nog moet koken is het al gauw half 7 voor we kunnen eten, en van 1 uur tot half 7 zonder eten hou ik echt niet vol.
Op deze manier eet je per keer niet zo veel, maar als je het goed verdeelt over de dag hoef je echt geen honger te lijden. Aan de kleinere porties ben je zo gewend, en een bijkomend voordeel is dat je dan bij het avondeten ook niet zo veel eet. Je bent dan niet uitgehongerd omdat je nog niet zo lang geleden iets hebt gehad (wat ook die 5 uur-vreetkick voorkomt die veel mensen krijgen als ze met honger thuiskomen maar nog moeten wachten op het avondeten) en je bent ook gewoon kleinere porties gewend dus je hebt sneller genoeg. Zelf eet ik dan vaak rond een uur of 10 nog een knackertje of twee, omdat ik meestal erg laat opblijf en gewend ben om elke twee of drie uur wat te eten. Zo kom je uit op 6 'eetmomenten' per dag, dat schijnt goed te zijn.
Naja, kijk maar wat je ermee doet, voor mij werkt het in elk geval goed.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35871632
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 10:51 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Misschien kun je proberen om je eten wat meer over de dag te verdelen? Dat heb ik ook gedaan.
In plaats van twee keer per dag een stokbroodje of een paar boterhammen, eet ik nu drie of vier keer per dag kleinere porties. Bij mij komt dat neer op 's ochtends yoghurt met cruesli (omdat ik dat lekker vind, maar eigenlijk is muesli veel minder ongezond), als ik erg vroeg ontbeten heb tussendoor nog een knackertje met iets, dan om lunchtijd 2 boterhammen of knackers. Rond half 4 pak ik meestal nog een cup-a-soupje of gewoon een knacker of twee met wat fruit, omdat ik altijd nog les heb van 4 tot 6. Als ik daarna nog moet koken is het al gauw half 7 voor we kunnen eten, en van 1 uur tot half 7 zonder eten hou ik echt niet vol.
Op deze manier eet je per keer niet zo veel, maar als je het goed verdeelt over de dag hoef je echt geen honger te lijden. Aan de kleinere porties ben je zo gewend, en een bijkomend voordeel is dat je dan bij het avondeten ook niet zo veel eet. Je bent dan niet uitgehongerd omdat je nog niet zo lang geleden iets hebt gehad (wat ook die 5 uur-vreetkick voorkomt die veel mensen krijgen als ze met honger thuiskomen maar nog moeten wachten op het avondeten) en je bent ook gewoon kleinere porties gewend dus je hebt sneller genoeg. Zelf eet ik dan vaak rond een uur of 10 nog een knackertje of twee, omdat ik meestal erg laat opblijf en gewend ben om elke twee of drie uur wat te eten. Zo kom je uit op 6 'eetmomenten' per dag, dat schijnt goed te zijn.
Naja, kijk maar wat je ermee doet, voor mij werkt het in elk geval goed.
Dat is misschien ook een optie voor mij, zit nu op 5 momenten, alleen moet ik de dosering nog aanpassen.
pi_35874352
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 09:32 schreef Klein het volgende:
Nog een afvalnerd meldt zich!

Ik heb me gister even laten gaan. Er was een vriendinnetje bij me en we hebben heerlijk hele avond lopen lullen en tv gekeken (dieetprogramma's nog wel ) Voor mezelf had ik wat maiscrackertjes gehaald en zij had bolognese chips.. Naja je raadt het al, ik heb me ook maar op de bolognese chips gestort.
Erg herkenbaar . Wij zitten altijd onder het genot van een wijntje en borrelhapjes te zeuren over hoe dik we zijn .
  donderdag 9 maart 2006 @ 13:08:22 #229
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35875418


Heb net een kwartier buikspierles gehad, een uur callanetics en voor 'straf' een uur extra op de crosstrainer gestaan vanwege de chipsaanval van gister...

Zit nu aan een heerlijk bakje magere aardbei-yoghurt met verse aardbeien
Maar heb echt even geen energie meer
pi_35881636
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 13:08 schreef Klein het volgende:


Heb net een kwartier buikspierles gehad, een uur callanetics en voor 'straf' een uur extra op de crosstrainer gestaan vanwege de chipsaanval van gister...

Zit nu aan een heerlijk bakje magere aardbei-yoghurt met verse aardbeien
Maar heb echt even geen energie meer
Wel een lekker gevoel toch, dat je wat gedaan hebt?

Ik heb gisteren mijn sportles gemist, ik kon er toch al niet heen maar de lerares bleek ook ziek te zijn.
Heb me wel goed aan mijn punten gehouden, zelfs vier punten gespaard gisteren. Maar misschien ga ik straks ook nog maar even op de hometrainer zitten (het enige dat mijn ouders hebben), want ik vind het toch wel fijn om even wat te doen. Echt vreemd, voor het eerst in mijn leven vind ik het leuk om te sporten!
Vroeger was ik er gewoon verschrikkelijk slecht in en dan voelde ik me nog lomper dan normaal, zeker nadat mijn gymleraar tijdens een oudergesprek een grapje had gemaakt over hoe ik liep. Toen schaamde ik me dus zelfs al tijdens het lopen. Tja, puberteit.
Doordat ik niet goed mee durfde te doen, werd ik toen nog slechter dan ik al was. Nu ben ik nog steeds niet echt goed in sporten, maar kom ik er wel voor het eerst achter dat ik heus niet bij alle vormen van beweging (zelfs wandelen!) een slag opval. Tijdens de sportlessen liep de lerares rond om bij sommige mensen hun houding te corrigeren, of de manier waarop ze de oefeningen deden. Ik had verwacht dat ze de hele tijd bij mij zou komen, maar dat was helemaal niet zo! Nu kom ik er dus voor het eerst achter wat een goed gevoel je van sporten kunt krijgen.
Jaja, mijn jeugdtrauma.
Are you pondering what I'm pondering?
  donderdag 9 maart 2006 @ 23:49:50 #231
55678 vliegtuigje
niet gek, neu
pi_35898047
Hoi omdat hier wrs alle experts zitten, even een vraagje.
Ik wil graag 2 kilo afvallen - moet te doen zijn op zich. Nu wou ik dat bereiken door te stoppen met tussendoortjes en toetjes (at toch wel tamelijk veel koekjes/nootjes per dag) en door een beetje op broodbeleg etc te letten. Het hoeft niet snel te gaan, maar ik vraag me af of dit genoeg is?
  vrijdag 10 maart 2006 @ 00:42:51 #232
75265 Intergalactrick
Ik ook Ik ook Ik ook Ik ook
pi_35899346
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 23:49 schreef vliegtuigje het volgende:
Hoi omdat hier wrs alle experts zitten, even een vraagje.
Ik wil graag 2 kilo afvallen - moet te doen zijn op zich. Nu wou ik dat bereiken door te stoppen met tussendoortjes en toetjes (at toch wel tamelijk veel koekjes/nootjes per dag) en door een beetje op broodbeleg etc te letten. Het hoeft niet snel te gaan, maar ik vraag me af of dit genoeg is?
Jawel hoor. Heel makkelijk zelf.
Ik ook_____Ik ook_____Ik ook_____Ik ook
____Ik ook_____Ik ook_____Ik ook_____
Ik ook_____Ik ook_____Ik ook_____Ik ook
pi_35902164
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 23:49 schreef vliegtuigje het volgende:
Hoi omdat hier wrs alle experts zitten, even een vraagje.
Ik wil graag 2 kilo afvallen - moet te doen zijn op zich. Nu wou ik dat bereiken door te stoppen met tussendoortjes en toetjes (at toch wel tamelijk veel koekjes/nootjes per dag) en door een beetje op broodbeleg etc te letten. Het hoeft niet snel te gaan, maar ik vraag me af of dit genoeg is?
Normaal gesproken zou dat genoeg moeten zijn ja
pi_35902186
quote:
Op donderdag 9 maart 2006 15:58 schreef Mini_rulez het volgende:

Vroeger was ik er gewoon verschrikkelijk slecht in en dan voelde ik me nog lomper dan normaal, zeker nadat mijn gymleraar tijdens een oudergesprek een grapje had gemaakt over hoe ik liep. Toen schaamde ik me dus zelfs al tijdens het lopen. Tja, puberteit.
Doordat ik niet goed mee durfde te doen, werd ik toen nog slechter dan ik al was. Nu ben ik nog steeds niet echt goed in sporten, maar kom ik er wel voor het eerst achter dat ik heus niet bij alle vormen van beweging (zelfs wandelen!) een slag opval. Tijdens de sportlessen liep de lerares rond om bij sommige mensen hun houding te corrigeren, of de manier waarop ze de oefeningen deden. Ik had verwacht dat ze de hele tijd bij mij zou komen, maar dat was helemaal niet zo! Nu kom ik er dus voor het eerst achter wat een goed gevoel je van sporten kunt krijgen.
Jaja, mijn jeugdtrauma.
Herkenbaar! Ik was ook altijd dat kneusje wat nooit gekozen werd in een team. En als ik een keer goed presteerde werd ik er ook nog van beschuldigd dat dat niet kon en dat ik dus loog

Jaren na de middelbare school kwam ik er inderdaad ook achter dat ik sporten lekker vind
pi_35902196
Kut, afgelopen dagen echt zwaar gezondigd...2 dagen: 4 stukken taart (3x een verjaardag, 1x traktatie op werk)....help...
pi_35902249
quote:
Op vrijdag 10 maart 2006 08:29 schreef Scorpie het volgende:
Kut, afgelopen dagen echt zwaar gezondigd...2 dagen: 4 stukken taart (3x een verjaardag, 1x traktatie op werk)....help...
Ik hoop dat de taart lekker was (anders is het helemaal jammer)

Niet treuren, achter je laten en gezond verder lijnen. Het ergste wat er nu is gebeurd is dat je 2 dagen later op je streefgewicht zit
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_35904051
quote:
Op vrijdag 10 maart 2006 08:29 schreef Scorpie het volgende:
Kut, afgelopen dagen echt zwaar gezondigd...2 dagen: 4 stukken taart (3x een verjaardag, 1x traktatie op werk)....help...
Ach ja, het voordeel van flink zondigen is dat je meestal daarna weer nieuwe moed hebt om door te gaan. En zoals Isabeau zegt, als de taart maar gesmaakt heeft.

Ik zal maar weer eens een regeltje neergooien, al doe ik dat een beetje op onregelmatige tijden. Het lijkt me nog steeds een beter plan om iemand aan te stellen die ze elke week verzamelt, en dan ook een vaste dag oid af te spreken. Maar goed, hier issie:
Mini_rulez (1m65) (22,5) was 67 kg, weegt nu 61,2 kg en wil graag 57 kg wegen. -5,8
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35904574
Vandaag ook weer braaf gewogen (vorige week durfde ik niet ) en er is zelfs een beetje af! Toch wel motiverend . Mijn regeltje blijft wel hetzelfde trouwens . (die anderhalve kilo was van mn eerste week )

karoltje (1m77) (21,4) was 67kg is nu 65,4kg en wil graag 63kg wegen. -1,6
  vrijdag 10 maart 2006 @ 11:09:23 #239
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_35905220
waarom is mayonaise zo lekker?

* Puckzzz is gek op crackertje met oude kaas en mayo....
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_35906211
quote:
Op vrijdag 10 maart 2006 11:09 schreef Puckzzz het volgende:
waarom is mayonaise zo lekker?

* Puckzzz is gek op crackertje met oude kaas en mayo....
Neem dan Friteslijn, dat scheelt een hoop.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35906474
Mini, heb je ook een vervanger voor Stroopwafels ?

.
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_35906514
En voor chocolade en suikerwafels?

Everything which is not impossible, will eventually happen
  vrijdag 10 maart 2006 @ 12:04:19 #243
1592 Puckzzz
Bitch please!
pi_35906626
quote:
Op vrijdag 10 maart 2006 11:48 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Neem dan Friteslijn, dat scheelt een hoop.
dat heb ik thuis idd staan, maar ik zit nu op mijn werk en heb dus een tube Zaanse mayo in mijn la liggen
Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
pi_35906890
Ik ben ook verslaafd aan lekkere smeersels op mn brood. Mosterd bij de kaas/kipfilet en een nieuwe ontdekking: pesto!! (Helaas wel punten). Heerlijk; magere kaas, pesto en dan in het tosti-ding .
pi_35908651
Voor wie geïnteresseerd is misschien handig om te weten:

Calvé mosterdsaus: 240 kcal, 21 g vet, 1,5 g verzadigd vet
Calvé American Fritessaus: 280 kcal, 25 g vet, 1,9 g verzadigd vet
Calvé fritessaus: 280 kcal, 26 g vet, 4 g verzadigd vet
Calvé Mayosaus: 350 kcal, 35 g vet, 5,4 g verzadigd vet
Remia fritessaus: 340 kcal, 31 g vet, 18 g verzadigd vet
Remia frites-lijn: 120 kcal, 5,5 g vet, 1 g verzadigd vet
Remia mayonaise: 670 kcal, 76 g vet, 13 g verzadigd vet
Remia mayo-lijn: 375 kcal, 36 g vet, 6,3 g verzadigd vet
Remia Yoghurt mayo: 271 kcal, 21 g vet, 3,8 g verzadigd vet
Remia Olijvonaise: 610 kcal, 67 g vet, 9,5 g verzadigd vet
Remia mosterdsaus: 410 kcal, 41 g vet, 7,5 verzadigd vet
Gouda's Glorie Mayonaise: 650 kcal, 70 g vet, geen vermelding verzadigd vet
Gouda's Glorie fritessaus: 270 kcal, 25 g vet, geen vermelding verzadigd vet
Gouda's Glorie mosterdsaus: 90 kcal, 6 g vet, geen vermelding verzadigd vet

Ketchup: 140 kcal, 0,1 g vet, 0 g verzadigd vet
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_35919453
quote:
Op vrijdag 10 maart 2006 12:14 schreef karoltje het volgende:
Ik ben ook verslaafd aan lekkere smeersels op mn brood. Mosterd bij de kaas/kipfilet en een nieuwe ontdekking: pesto!! (Helaas wel punten). Heerlijk; magere kaas, pesto en dan in het tosti-ding .
Mosterd kun je gerust eten, daar zitten maar erg weinig calorieën in.

Voor wafels en chocolade weet ik helaas ook geen vervanger. Niet eentje die net zo lekker is tenminste.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35921146
Mosterd is 0 punten idd . Pesto 0,5 punt voor een theelepeltje.

(Op de een of andere manier lijkt pesto dan meteen lekkerder.. )
  vrijdag 10 maart 2006 @ 20:26:21 #248
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_35921645
ik ben zo blij dat ik helemaaaal niet van sausjes hou! is er tenminste ook iets dat ik me níet hoef te ontzeggen...

karoltje ik reageerde net ook in t De wereld draait door topic maar misschien lees je het hier eerder: we delen blijkbaar een kennis... RJ van 't kathedrale koor is mijn bestuursgenootje, hihi!
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_35925691
Wat leuk! De wereld is klein!

OT: Net chips gegeten, morgen naar de sportschool .
pi_35930483
Ik was vandaag weer op de sportschool en daar hebben ze ook zo'n apparaat die als weegschaal/vetpercentage werkt. Ik dacht ik ga eens kijken wat ik allemaal aan vetpercentage, lichaamsvocht, vetvrije massa etc heb.. dus ik erop gaan staan. Komt eruit dat ik 15% vet heb terwijl ik dacht dat het veel meer zou zijn als ik mijn lichaam zo zien.

Nu weet denk ik dat die apparaten maar een beetje gokken en niet echt kloppen, maar misschien kan iemand dat hier uitleggen
  zaterdag 11 maart 2006 @ 12:37:24 #251
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_35936888
hm, ik heb geloof ik iets van 45% vet (met zo'n in je hand houd ding om te meten, plus 4 procent erbij geteld omdat ik een vrouw ben ook al stond ie al voor vrouwen ingesteld...)

waarschijnlijk ben je dan gewoon slanker dan je dacht of heb je toevallig vet op een plek waar t opvalt, oppervlakkig, ipv om je ingewanden heen....
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
pi_35943437
Vanmorgen gesport . Whiehoeeeee!
pi_35954600
Hm, gisteren ging het niet zo goed. We hadden allemaal sinds de koffietafel bijna niks meer gehad, dus met mijn dieet ging het prima, maar toen hebben we om 11 uur 's avonds toch maar besloten om frietjes te halen.

Ach ja, ik heb het vandaag heel erg rustig aan gedaan, als balansdag. Heb zelfs meer punten gespaard dan je eigenlijk mag, maar ja. Voor een keertje.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_35961955
Zullen we dan maar eens afspreken wie er zorgt voor de updates van de lijstjes? Geen per week ofzo? Ik wil het best eens in de paar weken doen. Wie nog meer?

Gisteren ben ik even de stad in geweest en zag een leuk rokje in de uitverkoop, maar het was maat 40, dus dat pas ik niet. Dacht ik .
En nu heb ik een leuk nieuw rokje voor 10 euro .
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_35983458
Ik wil het ook best eens in de paar weken doen.

Leuk van dat rokje, dan merk je weer waar je het voor doet!
Are you pondering what I'm pondering?
  maandag 13 maart 2006 @ 11:18:04 #256
143209 bouwedb
Dhr. Evil
pi_35985042
Hey,
vraagje over al dit gedoe hier..
Ik hoor zoveel verschillende dinge op het gebied van afvallen, dat ik het ondertussen niet meer zo goed weet :/

Anyway,
Ik wil ook beetje afvallen. Ben niet superdik ofzo, heb zo klein beetje een buikje, maar toch wil ik dat er af hebben .

Maar wat is dan de beste manier?
Ik eet per dag ongeveer 8 boterhammen door de dag heen(2 met boterhamme worst, 2 kaas, 2 hagelslag 2 eiersalade :p). Dan 's avonds me gewone eten (vlees, soms is boterham, ... en altijd wel groenten er bij). Fruit eet ik maar soms.
Moet ik die boterhammen gewoon opgeven en crackertjes gaan eten ofzo? of?
En hardlopen, helpt dat nou eigenlijk? (vanaf een uur lang lopen dan on geveer). Want ik dacht dat sit ups doen juist wel hielp, maar blijkbaar helemaal niet(las ik hier ergens).

Opzich best wel bereid er wat voor te doen . Staat toch wat beter in de zomer .

Alvast bedankt!
13 December 2004.
pi_35985311
Je zou je broodbeleg aan kunnen passen, geen eiersalade, geen boterhamworst, maar wat magerdere vleeswaren, ik zou ze echt niet allemaal ineens vervangen door crackertjes, dat werkt echt niet...
En hardlopen helpt wel, maar probeer dat rustig op te bouwen
You don't have to know why you do something to stop doing it. All you have to do is to take a close look at what you are actually doing and decide to stop doing it for that moment!"
pi_35985426
Word je van eiersalade dik?? Oh shit zeg dat eet ik best wel vaak. Wat zijn magere vleeswaren dan? Kipfilet ofzo? Dat is nog wel lekker.

En rennen bij hoelang heeft het echt zin. Ik heb nu een rondje van 4 km ofzo wat ik in een half uurtje ren/kleine stukjes lopen.
  maandag 13 maart 2006 @ 11:53:51 #259
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_35985961
Kipfilet is idd gezond én erg lekker..
Je kunt ook kiezen voor appelstroop of sandwichspread op je brood.

Ik ben mijn weekend ook niet vlekkenloos doorgekomen ...
Zaterdag met een groep vrienden naar het casino geweest en daarna stappen.
Was erg gezellig, maar nog voordat we weg waren had ik al een glas wijn en chips op.
Daarna alleen nog maar cola light gedronken, maarja, toen was ik de fout dus allang in gegaan.
Heb af en toe zo'n moeite om dingen te laten staan, zeker nu mn maandelijke periode eraan komt..
En omdat ik klaar ben met stage en nu moet afstuderen én druk bezig ben met het zoeken naar een baantje, heb ik totaal geen ritme meer..én teveel vrije tijd. Ga ik ook altijd meer van eten!

Naja ben van plan om deze week alles goed te maken. Vanavond eerst maar weer eens twee uurtjes de sportschool in.

Leuk van het rokje quinazoline! Altijd heerlijk om in een kleinere maat te passen en ook nog eens super goedkoop uit te zijn!

En mini rulez...eens in de paar weken is meer dan genoeg denk ik hoor..
Ik ga niet elke week doorgeven dat ik weer een halve kilo dr bij heb en dan weer dr af
Ben heerlijk aan t schommelen de laatste tijd..
pi_35988517
quote:
Op maandag 13 maart 2006 11:18 schreef bouwedb het volgende:
Hey,
vraagje over al dit gedoe hier..
Ik hoor zoveel verschillende dinge op het gebied van afvallen, dat ik het ondertussen niet meer zo goed weet :/

Anyway,
Ik wil ook beetje afvallen. Ben niet superdik ofzo, heb zo klein beetje een buikje, maar toch wil ik dat er af hebben .

Maar wat is dan de beste manier?
Ik eet per dag ongeveer 8 boterhammen door de dag heen(2 met boterhamme worst, 2 kaas, 2 hagelslag 2 eiersalade :p). Dan 's avonds me gewone eten (vlees, soms is boterham, ... en altijd wel groenten er bij). Fruit eet ik maar soms.
Moet ik die boterhammen gewoon opgeven en crackertjes gaan eten ofzo? of?
En hardlopen, helpt dat nou eigenlijk? (vanaf een uur lang lopen dan on geveer). Want ik dacht dat sit ups doen juist wel hielp, maar blijkbaar helemaal niet(las ik hier ergens).

Opzich best wel bereid er wat voor te doen . Staat toch wat beter in de zomer .

Alvast bedankt!
Eiersalade is idd best wel slecht (d'oh...), met name eidooiers zitten vol met calorieën omdat ze zijn bedoeld als voedsel voor het kuiken. Hagelslag, kaas en boterhamworst zijn eigenlijk ook allemaal niet ideaal. Probeer het eens te vervangen door bijv. kipfilet, magere ham, sandwich spread zoals al genoemd is, of 30+ kaas. Beetje mosterd erbij en dan kun je toch best lekker eten. Op zich kun je ook proberen om minder dan 8 boterhammen te eten, daar kun je best aan wennen, maar als je dan door de honger vreetbuien krijgt is dat ook geen goed idee. Je zegt dat je weinig fruit eet, maar probeer toch eens op momenten dat je trek hebt in iets lekkers, wat fruit te pakken in plaats van andere zoetigheid. Eventueel kun je ook één van je 8 boterhammen vervangen door een stuk fruit. Dan krijg je in elk geval genoeg vitaminen binnen, en er is vast wel een soort fruit die je lekker vindt als tussendoortje.

Verder kun je met het avondeten ook heel wat calorieën besparen door bijv. goed op te letten wat voor vlees je eet. Weer, kipfilet of kalkoenfilet bevatten weinig calorieën, en mager rundvlees. Jus is een echte boosdoener, dan kun je beter wat mosterd of rode sauzen gebruiken. Aardappels (of brood) zijn ook beter dan pasta, maar goed, je kunt natuurlijk niet elke dag hetzelfde eten. Grote porties groente zijn altijd goed, het is gezond en er zitten weinig calorieën in, maar dan moet je er natuurlijk geen kaas of roomsaus oid overheen gaan gooien.

Als je twijfelt of iets veel calorieën bevat zijn er allerlei sites waar je dat na kunt kijken, bijv. www.calorietabel.nl of de site van het Voedingscentrum (da's wel even doorklikken).

Ook heel belangrijk: probeer op een aantal vaste momenten op de dag te eten, bijvoorbeeld om de 2 of 3 uur maar dan wel kleine porties. Een goed ritme is belangrijk voor je verbranding, en door je dat aan te wennen krijg je ook geen honger tussendoor, waardoor je ook niet zo bang hoeft te zijn voor snackbuien.

Om vet te verbranden kun je beter langdurig een minder zware inspanning doen (bijv. joggen of fietsen) dan bijvoorbeeld situps. Als stelregel hoor je vaak dat je lichaam na een half uur pas je vetvoorraden gaat aanspreken, dus een uurtje is dan inderdaad wel een goede hoeveelheid. Da's ook nog wel in te passen als je het druk hebt. Bovendien, het schijnt ook weer een fabel te zijn dat je met oefeningen op een specifieke plaats vet kwijt kunt raken. Nu is je buik toevallig wel een plaats waar je als eerste vet opslaat en het ook weer als eerste kwijtraakt, maar goed. Buikspieroefeningen zijn goed voor je figuur, maar niet om specifiek op je buik vet te verbranden.
Are you pondering what I'm pondering?
  maandag 13 maart 2006 @ 16:40:05 #261
143209 bouwedb
Dhr. Evil
pi_35994747
quote:
Op maandag 13 maart 2006 13:22 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Eiersalade is idd best wel slecht (d'oh...), met name eidooiers zitten vol met calorieën omdat ze zijn bedoeld als voedsel voor het kuiken. Hagelslag, kaas en boterhamworst zijn eigenlijk ook allemaal niet ideaal. Probeer het eens te vervangen door bijv. kipfilet, magere ham, sandwich spread zoals al genoemd is, of 30+ kaas. Beetje mosterd erbij en dan kun je toch best lekker eten. Op zich kun je ook proberen om minder dan 8 boterhammen te eten, daar kun je best aan wennen, maar als je dan door de honger vreetbuien krijgt is dat ook geen goed idee. Je zegt dat je weinig fruit eet, maar probeer toch eens op momenten dat je trek hebt in iets lekkers, wat fruit te pakken in plaats van andere zoetigheid. Eventueel kun je ook één van je 8 boterhammen vervangen door een stuk fruit. Dan krijg je in elk geval genoeg vitaminen binnen, en er is vast wel een soort fruit die je lekker vindt als tussendoortje.

Verder kun je met het avondeten ook heel wat calorieën besparen door bijv. goed op te letten wat voor vlees je eet. Weer, kipfilet of kalkoenfilet bevatten weinig calorieën, en mager rundvlees. Jus is een echte boosdoener, dan kun je beter wat mosterd of rode sauzen gebruiken. Aardappels (of brood) zijn ook beter dan pasta, maar goed, je kunt natuurlijk niet elke dag hetzelfde eten. Grote porties groente zijn altijd goed, het is gezond en er zitten weinig calorieën in, maar dan moet je er natuurlijk geen kaas of roomsaus oid overheen gaan gooien.

Als je twijfelt of iets veel calorieën bevat zijn er allerlei sites waar je dat na kunt kijken, bijv. www.calorietabel.nl of de site van het Voedingscentrum (da's wel even doorklikken).

Ook heel belangrijk: probeer op een aantal vaste momenten op de dag te eten, bijvoorbeeld om de 2 of 3 uur maar dan wel kleine porties. Een goed ritme is belangrijk voor je verbranding, en door je dat aan te wennen krijg je ook geen honger tussendoor, waardoor je ook niet zo bang hoeft te zijn voor snackbuien.

Om vet te verbranden kun je beter langdurig een minder zware inspanning doen (bijv. joggen of fietsen) dan bijvoorbeeld situps. Als stelregel hoor je vaak dat je lichaam na een half uur pas je vetvoorraden gaat aanspreken, dus een uurtje is dan inderdaad wel een goede hoeveelheid. Da's ook nog wel in te passen als je het druk hebt. Bovendien, het schijnt ook weer een fabel te zijn dat je met oefeningen op een specifieke plaats vet kwijt kunt raken. Nu is je buik toevallig wel een plaats waar je als eerste vet opslaat en het ook weer als eerste kwijtraakt, maar goed. Buikspieroefeningen zijn goed voor je figuur, maar niet om specifiek op je buik vet te verbranden.
Wooeiii, heel erg bedankt voor deze uitleg al .
Vreetbuien krijg ik echt niet, ik kan mezelf daar wel goed in beheersen(al zeg ik het zelf ).
Dusja, ik zal idd is gaan opletten wat ik dan ga nemen ipv paar boterhammen. Vind bijna elk fruit lekker, dus dat is geen prob.
Just eet ik zowieso al nooit, ook al handig.

Thx alvast!
13 December 2004.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 10:54:07 #262
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_36016161
Ik heb even berekend dat ik zowaar wel één miezerige kilo in de maand afval

Is er dan echt niets wat mijn lichaam kan aanzetten tot een snellere verbranding?!!
pi_36016721
Meer eten (anders eten, meer maaltijden), meer sporten....de basis, Klein.

En dan nog het scala aan dingen die eventueel zouden kunnen helpen Grapefruits, pinda's/pindakaas, tryptofaan, CLA (Conjugated Linoleic Acid), Hoodia gordonii, Groene thee, kokosnoot, kruidig/heet eten (spicy), calcium bij elke maaltijd etc.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  dinsdag 14 maart 2006 @ 11:36:50 #264
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_36017337
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 11:15 schreef Isabeau het volgende:
Meer eten (anders eten, meer maaltijden), meer sporten....de basis, Klein.

En dan nog het scala aan dingen die eventueel zouden kunnen helpen Grapefruits, pinda's/pindakaas, tryptofaan, CLA (Conjugated Linoleic Acid), Hoodia gordonii, Groene thee, kokosnoot, kruidig/heet eten (spicy), calcium bij elke maaltijd etc.
Aan die basis houd ik me netjes..
Ik eet gemiddeld om de twee uur en eet ongeveer elke dag brinta met magere melk, magere yoghurt, water, brood, appelstroop, 3 stuks fruit en avondeten.. meestal bestaande uit een salade of mager vlees..
Naja ik eet dit niet elke dag, maar geeft wel een beetje indicatie aan..
En ik ben twee weken geleden begonnen met sporten, wat ik nu minstens drie keer in de week anderhalf uur doe..

Misschien moet ik me iets meer aan de details houden. Ik haal de twee liter water niet elke dag, moet meer groene thee gaan drinken en misschien toch maar eens overstappen op een ander ontbijt.. Brinta neemt veel punten in van mn ww..

T is alleen zo frustrerend...ik doe echt mn best. Maar t lijkt niet veel te helpen
pi_36017403
Ik begrijp de frustratie, maar je valt nog steeds af. Ook al is het in onsjes en niet in ponden... Het is zo meer een lange termijn plan dan dat je binnenkort je gewenste gewicht hebt bereikt.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  dinsdag 14 maart 2006 @ 11:44:37 #266
37447 kwakveense
small, fluffy and green
pi_36017545
en 1 kilo per maand is toch 12 kilo in een jaar!

ik was ook onmtevreden dat ik stilstond enzo, maar toen ik laatst een compliment kreeg van iemand die ik een half jaar niet had gezien besefte ik me ineens dat ik sinds juni 2005 w'el stabiel 9 kilo ben afgevallen, en dat is toch al best een hoop!
Ich erschlag meinen Goldfisch, vergrab ihn im Hof.
Ich jag meine Bude hoch, alles was ich hab lass ich los.
Mein altes Leben, schmeckt wie ‘n labriger Toast.
  dinsdag 14 maart 2006 @ 15:47:19 #267
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_36025170
Ik weet ook wel dat ik eigenlijk niet mag klagen, maar t is idd soms zo frustrerend als je gewicht stilstaat..

Naja, ik ben nu extra gaan sporten, misschien dat dit weer een beetje helpt..
We gaan gewoon door. Voel me altijd een stuk beter wanneer ik gezond eet en sport..
Nu nog wat meer zon en wat warmere temperaturen en ik ben weer een blij mens
(heb nogal last van winterdipjes, brrrrrrr haat kou!)
pi_36026037
Klein, zou het er misschien ook aan kunnen liggen dat je niet echt overgewicht hebt? Me dunkt dat het makkelijker gaat als je veel te zwaar bent dan wanneer je een paar extra kilootjes wil kwijt raken. Je hebt op zich nl een mooi gewicht. Maar als je het sporten volhoudt zou het zeker moeten lukken; al zou t niet in kilo's zijn, dan wel in de 'stroomlijning' van je lichaam als je begrijpt wat ik bedoel
pi_36028015
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 11:15 schreef Isabeau het volgende:
Meer eten (anders eten, meer maaltijden), meer sporten....de basis, Klein.

En dan nog het scala aan dingen die eventueel zouden kunnen helpen Grapefruits, pinda's/pindakaas, tryptofaan, CLA (Conjugated Linoleic Acid), Hoodia gordonii, Groene thee, kokosnoot, kruidig/heet eten (spicy), calcium bij elke maaltijd etc.
Is pindakaas niet ongelooflijk vet?
Tri State. Tri State. !
pi_36028255
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 17:11 schreef _Supreme het volgende:
Is pindakaas niet ongelooflijk vet?
Ja, net als pinda's. Maar het schijnt de vetverbranding juist te bevorderen
(net zoals het nu bekend is dat eieren helpen bij het laten dalen van je cholesterol )
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_36032325
Pindakaas Als dat werkelijk helpt, dan weet ik het wel! (hoewel je dan nog steeds wel binnen je punten moet blijven natuurlijk)

Ik ben eindelijk weer wat kwijt! Een halve kilo, maar alle beetjes helpen en ik stond al drie weken stil.

Quinazoline (1m62) (25,7) was 76 kilo, weegt 67,5 kilo en wil graag proberen ooit 65 kilo te wegen -8,5.

Ik begin werkelijk in de buurt van de 65 te komen
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_36038837
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 17:19 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ja, net als pinda's. Maar het schijnt de vetverbranding juist te bevorderen
(net zoals het nu bekend is dat eieren helpen bij het laten dalen van je cholesterol )
ongelooflijk, dat 2e?
nou, dan kan ik lekker door gaan eten met pindakaas eten . Als ik maar beweeg he.
Weet je nog meer dingetjes om op je brood te doen smorgens? naast kipfile, stroop en sandwichspread?...
Tri State. Tri State. !
pi_36039042
Wat ik regelmatig op brood eet:

- achterham
- kipfilet/kalkoenfilet
- lever (ja, dat vind ik lekker )
- rookvlees
- 48+ kaas (ja, ik moet die vieze rubberen troep niet, dan heb ik liever wat meer kcal, maar eet het niet dagelijks)
- pindakaas light (niet echt een aanrader, zit ook veel meer suiker in)
- appelstroop
- tomaat
- jam
- banaan (lekker!)
- heel vaak niets (als het brood lekker vers is dan eet ik het liefst zonder beleg)
- heel soms hagelslag (als ik hunker naar chocolade dan werkt dat)
- gekookt eitje (met of zonder ijsbergsla)
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_36039371
Oja, brood met banaan! Dat vond ik vroeger altijd heerlijk! Toch maar weer eens proberen binnenkort.
Trouwens, ik heb laatst eens van die light-paté gekocht (van Linera), dat spul is nog best lekker. Niet hetzelfde als echte paté natuurlijk, maar best een redelijk alternatief. Oja, en ik hou zelf erg van filet américain, ook redelijk mager. Lekker op een stokbroodje (en dan inderdaad het halve stokbroodje al leeg opeten omdat het zo lekker vers is), mjum. Dat eet ik zelf nog wel eens in plaats van avondeten.

Hij gaat lekker hier, vandaag en gisteren netjes aan m'n punten gehouden, ondanks alle gedoe.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36039439
Oh ja, ik heb ook wel eens zo'n smeerkaasspulletje met bieslook voor op brood. Héél erg lekker en kcal arm (ik weet alleen niet meer of dat nou van Linesse was of een ander merk)
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
pi_36039540
Ik had vandaag pizza en ijs als avondeten

Wat nou discipline godverdegodverdegodver...
POLLETJE PREE MUURSCHILDERINGEN! Facebook en website
pi_36039609
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 22:30 schreef Isabeau het volgende:
Oh ja, ik heb ook wel eens zo'n smeerkaasspulletje met bieslook voor op brood. Héél erg lekker en kcal arm (ik weet alleen niet meer of dat nou van Linesse was of een ander merk)
Oja, en Slankie smeerkaas.

Ach Innepin, zondigen mag best, zolang je er maar extra veel van geniet.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36040842
Ik heb vanavond weer gesport: een uur op de crosstrainer. Het apparaat zegt dat ik 750 calorieen heb verbrand. Dat zijn er dan toch 750 van de 1200.000 die ik op een dag eet, en niet van de 1200, toch?
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_36041208
Ik denk toch echt eerder het laatste hoor. Over het algemeen zegt men gewoon calorieen tegen kcal.
Sanity is (not) statistical
pi_36042306
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 23:13 schreef Maeghan het volgende:
Ik denk toch echt eerder het laatste hoor. Over het algemeen zegt men gewoon calorieen tegen kcal.
Inderdaad, hoewel ik 750 wel erg veel vind, maar als je flink actief bezig bent kan dat misschien ook nog wel. Het is in elk geval niet 750 van de 1200.000 hoor. Er zijn trouwens allerlei sites waar je kunt opzoeken hoeveel calorieën je ongeveer verbrandt met bepaalde sporten, best handig.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36042783
bedankt voor de ontbijttips, zit veel lekkers tussen!

jullie hebben het steeds over een of ander puntensysteem... is dat van een site ofzo?
Tri State. Tri State. !
pi_36048890
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 23:57 schreef _Supreme het volgende:
bedankt voor de ontbijttips, zit veel lekkers tussen!

jullie hebben het steeds over een of ander puntensysteem... is dat van een site ofzo?
Dat gaat over Weight Watchers-punten. Sommigen van ons gebruiken een programmaatje om bij te houden wat we op een dag eten en hoeveel we mogen eten. Best handig.
Are you pondering what I'm pondering?
  woensdag 15 maart 2006 @ 12:03:43 #283
126246 Klein
Klein maar fijn
pi_36050798
Super handig dat WW!

Deze week gaat het weer goed met mn dieet!
Heb vandaag ontbeten met brinta en magere melk
en heb net een bakje magere yoghurt met aardbeien op.
Ik maak vanavond een salade met komkommer, tomaatjes en gegrilde kip enzo..
Nu nog wat aan mn beweging doen..

Had net een sollicitatiegesprek en ben aangenomen..
Maar eigenlijk was dit het baantje wat ik het minst lief wilde en heb nog veel meer sollicitaties lopen waar ik hopelijk binnenkort meer van hoor..
Vind het nu alleen moeilijk wat ik moet doen. Eerst toch gaan werken en dan na een paar weken afhaken of helemaal niet beginnen en t risico lopen dat ik straks helemaal geen baan heb..

Hoop zo dat ik voordat ik kan beginnen nog iets van een ander gesprek hoor!!!
pi_36051109
quote:
Op dinsdag 14 maart 2006 23:43 schreef Mini_rulez het volgende:

[..]

Inderdaad, hoewel ik 750 wel erg veel vind, maar als je flink actief bezig bent kan dat misschien ook nog wel. Het is in elk geval niet 750 van de 1200.000 hoor. Er zijn trouwens allerlei sites waar je kunt opzoeken hoeveel calorieën je ongeveer verbrandt met bepaalde sporten, best handig.
Het waren er echt 750 . Khad dan ook wel heel fanatiek gesport. Maar als het 750 calorieen zijn zoals die 1200 die ik op een dag eet, dan is dat eigenlijk best heel veel!

Klein: Toch gefeliciteerd. Moet je direct beginnen bij deze baan? Ik kan me voorstellen dat dat inderdaad wel even lastig is zo. Wat voor iets is het?
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_36054112
Ik had laatst een handige site gevonden om te berekenen hoeveel calorieën je met bepaalde activiteiten verbrandt, maar ik kan hem niet meer vinden. Maar goed, deze is ook wel handig: http://www.wijvallenaf.nl/index.php?pagina=verbruik
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36055051
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 13:42 schreef Mini_rulez het volgende:
Ik had laatst een handige site gevonden om te berekenen hoeveel calorieën je met bepaalde activiteiten verbrandt, maar ik kan hem niet meer vinden. Maar goed, deze is ook wel handig: http://www.wijvallenaf.nl/index.php?pagina=verbruik
Handig inderdaad.
De crosstrainer staat er helaas niet bij .

Ik zag dat ze bij AH nu allerlei soorten toetjes in 1persoonsverpakking hebben. Dat vind ik wel handig, want ik woon alleen en moet altijd minstens een halve liter van dat soort dingen kopen. Nu kan ik gewoon een toetje nemen, zonder dat ik meteen te veel neem. Ik heb nu zo'n bakje met joghurt met appel-kaneel prut onderin gekocht, 0,45 cent en 150 gram, dus precies netjes.
Tis dus wel ietsje duurder, maar als je zoals ik 1 a 2 keer in de week een toetje neemt, wel een goede oplossing.
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_36055543
Da's ook handig, daar ga ik straks ook eens naar op zoek.
Wat dat betreft komt AH toch wel redelijk tegemoet aan mensen met kleine huishoudens, ze hebben ook beleg in extra kleine verpakkingen enzo. Soms word ik gek van al die supermarkten waar dingen alleen maar voordelig zijn als je grote aantallen, familieverpakkingen enzo koopt. Ik kocht vroeger wel eens een pak van 10 saucijzenbroodjes, maar dan voel je je zo verplicht om ze allemaal op te eten voor ze bederven...

Ik ga trouwens vanavond mijn nieuwe grillpan eens uittesten, iemand hier nog tips?
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36055920
De grilpan vind ik echt een ideale uitvinding. Je hebt amper/geen vet nodig, en t wordt toch erg lekker.
Ik gril altijd tonijnsteak, of verschillende groentes (courgette, paprika, aubergine, champignon) die ik dan bij de pasta doe.

Of een tartaartje en die dan op een broodje met veel sla erbij.
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_36056768
quote:
Op woensdag 15 maart 2006 14:33 schreef Quinazoline het volgende:
De grilpan vind ik echt een ideale uitvinding. Je hebt amper/geen vet nodig, en t wordt toch erg lekker.
Ik gril altijd tonijnsteak, of verschillende groentes (courgette, paprika, aubergine, champignon) die ik dan bij de pasta doe.
Ah, zoiets was ik ook al van plan. Experimenteren dan maar. Leuk!
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36078165
Help me!!!
Ik heb mijn motivatie teruggevonden.
En ik ga er volop voor.
Maar op dit moment durf ik mijn gewicht niet eens te vermelden.
Ik schommel te heftig...

Dus help me om niet weer de fout in te gaan.
Ik wil lekker strak in het velletje komen...
pi_36078245
owkee,vraag...
Ik heb altijd geleerd dat zoetjes helemaal niet zo goed zijn.
Je lichaam neemt suiker waar, maakt insuline aan, maar kan het niet kwijt. Dus je krijgt behoefte aan snoep en je suikerspiegel raakt van slag.

Maar.... is dit echt zo?
Ik drink echt alleen maar thee en water. Maar in mijn thee doe ik dus 1 schepje suiker.
Dus toch zo'n 10 scheppen suiker per dag.
Dit wil ik dus minderen.

Is het slim om zoetjes te nemen????
pi_36078400
Dat effect wat jij beschrijft van zoetjes gebeurt lang niet bij iedereen. Wel wordt er beweerd dat zoetjes heel ongezond zouden zijn, maar dat is nog nooit echt onomstotelijk bewezen.
Kijk voor gruwelverhalen maar eens op www.aspartaam.nl


Oh ja, iemand hier die in de buurt van Enschede woont? Ik gebruik mijn crosstrainer nauwelijks meer, en eigenlijk staat ie gewoon in de weg. Voor wie wil, kan hem komen ophalen.
pi_36078425
quote:
Op donderdag 16 maart 2006 09:48 schreef wendy-tje het volgende:
Dat effect wat jij beschrijft van zoetjes gebeurt lang niet bij iedereen. Wel wordt er beweerd dat zoetjes heel ongezond zouden zijn, maar dat is nog nooit echt onomstotelijk bewezen.
Kijk voor gruwelverhalen maar eens op www.aspartaam.nl


Oh ja, iemand hier die in de buurt van Enschede woont? Ik gebruik mijn crosstrainer nauwelijks meer, en eigenlijk staat ie gewoon in de weg. Voor wie wil, kan hem komen ophalen.
Issie groot? En issie duur? Voor een niet te dure crosstrainer heb ik wel een ritje Enschede over denk ik. Mail me anders even.

Over zoetjes weet ik helemaal niks.

Goed dat je je motivatie weer terug hebt, Kleintje!
En hoe is het eigenlijk met je paard en haar veulen?
Everything which is not impossible, will eventually happen
pi_36078582
Ik zal je vanavond even mailen, maar in principe is hij gratis af te halen.

Het is zo'n model...
pi_36078736
quote:
Op donderdag 16 maart 2006 09:39 schreef Kleintje het volgende:
owkee,vraag...
Ik heb altijd geleerd dat zoetjes helemaal niet zo goed zijn.
Je lichaam neemt suiker waar, maakt insuline aan, maar kan het niet kwijt. Dus je krijgt behoefte aan snoep en je suikerspiegel raakt van slag.
Dat zeggen ze van Cola Light bijvoorbeeld ook, dat je er meer suiker door zou gaan eten, wat het effect van de light-drank natuurlijk opheft. Maar goed, het lijkt mij zo dat je nog altijd zelf in de hand hebt hoeveel suiker je naar binnen werkt. Goed, de zin in snoep wordt misschien wat meer, maar met een beetje zelfdiscipline hoeft dat toch geen probleem te zijn?
Wat wel een probleem zou kunnen zijn, is dat als je echt meer insuline zou krijgen, alle suiker díe je eet linea recta je vetcellen in zou gaan (bij wijze van spreken). Maar goed, bij een dieet eet je normaal gesproken toch al niet al te veel suiker, dus dan zal dat ook wel meevallen.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36079070
het gaat niet alleen om het suiker eten. Je suikerspiegel gaat daardoor gewoon schommelen.
Dat is wat ik heb gehoord.
ISABEAU... HELP
Jij kan mij dit vast vertellen...
pi_36079380
quote:
Op donderdag 16 maart 2006 10:21 schreef Kleintje het volgende:
het gaat niet alleen om het suiker eten. Je suikerspiegel gaat daardoor gewoon schommelen.
Dat is wat ik heb gehoord.
ISABEAU... HELP
Jij kan mij dit vast vertellen...
Ja, en door een instabiele suiker-/glucosespiegel krijg je weer honger/eetbuien. Dat gebeurt als je suikerspiegel extreem laag is doordat je insuline aanmaakt die de aanwezige suiker uit je bloed haalt en in je vetcellen stopt. Je lichaam gaat denken "shit, geen brandstof meer in het bloed, snel wat eten".
Zo heb ik het tenminste begrepen.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36079603
Klopt... om die schommelingen te voorkomen zou chroom kunnen helpen.
pi_36079672
quote:
Op donderdag 16 maart 2006 10:41 schreef wendy-tje het volgende:
Klopt... om die schommelingen te voorkomen zou chroom kunnen helpen.
Een tijdje terug las ik ergens iets over het GI-dieet, wat er helemaal op gericht is om dingen te eten die hun voedingsstoffen geleidelijk afgeven, om je suikerspiegel gelijk te houden. Je zou er goed van afvallen omdat je geen honger krijgt tussendoor (hoewel je maag natuurlijk toch leeg raakt op gegeven moment) en het zou ook goed kunnen werken voor mensen met type 2-Diabetes. Klonk best plausibel.
Are you pondering what I'm pondering?
pi_36079811
Dat is het ook. Het GI-dieet is gebaseerd op dezelfde principes als bijvoorbeeld montignac, het south beach dieet en atkins. Alleen de uitvoering is per dieet wat verschillend.
Deze dieten worden ook wel low-carb dieten genoemd. Op internet is hier ook best wel wat informatie over te vinden
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')