quote:Op vrijdag 9 december 2005 01:00 schreef JAM het volgende:
Can't sleep. Clown will eat me.
quote:Op vrijdag 9 december 2005 01:15 schreef Brennie het volgende:
Weet ik ook es hoe spit voelt.![]()
![]()
![]()
![]()
Heerlijk zo kreupel op de bank,lang leve de laptop![]()
![]()
Dank je Morwen.quote:Op vrijdag 9 december 2005 02:08 schreef Morwen het volgende:
[..]
![]()
Klote, meis, ik hoop dat je je snel weer beter voelt![]()
OT: Moe, zo maar eens lekker![]()
Maar hoe voel je jequote:Op vrijdag 9 december 2005 03:04 schreef cerror het volgende:
Ik kom bier tekort.
"They all float down here.. that is if it's mass is equal or lighter than that of water.."quote:Op vrijdag 9 december 2005 01:33 schreef Talietje het volgende:
[..]
[afbeelding]
BEEP BEEP Richie! They ALL float down here. When your down here with us, you'll float too!
OT:
ik voel me oke!
Iedereen komt bier tekort.quote:Op vrijdag 9 december 2005 03:04 schreef cerror het volgende:
Ik kom bier tekort.
Weer veel te laat jij he!quote:
Ach, het is toch een ziekenhuisquote:Op vrijdag 9 december 2005 09:23 schreef marcb1974 het volgende:
Bagger, blij dat het bijna weekend is voordat er hier doden vallen.
ja maar als je ziek bent moet je niet gaan werken!! je moet wel goed naar je lichaam luisteren hoor!!!!quote:Op vrijdag 9 december 2005 08:52 schreef _Kimmie_ het volgende:
Ziek, maar ik moet echt nog vier dagen werken....
Doden hebben we niets aan hier ja. Dan moeten ze het minimaal levend naar de E.R. halenquote:Op vrijdag 9 december 2005 10:04 schreef nixxx het volgende:
[..]
Ach, het is toch een ziekenhuis
OT ik voel me nog niet wakker...
succes, altijd vervelend zoiets.quote:Op vrijdag 9 december 2005 10:15 schreef purplerose het volgende:
Bezorgd en onrustig, net met de kat naar de dierenarts geweest en hij moet geopereerd worden om een blaas steentje weg te halen....me kereltje![]()
quote:Op vrijdag 9 december 2005 10:55 schreef _Cara_ het volgende:
Bléh...ik maak me zorgen .. om vanallles..![]()
Ik heb een chronisch tijdgebrek..en een chronisch slaapgebrek...i'm no superwomen!![]()
rot @#$%^^& afspraak met BJZ vanmiddag...stomme offertes..stomme overheid.. stomme regelgeving...aaarrrggghh!
Zo dat ben ik kwijt!
Dat zeg je nou wel heel vaak, ben je jezelf ervan aan het overtuigen?quote:Op vrijdag 9 december 2005 16:25 schreef JAM het volgende:
Ik ben emotioneel stabiel.
Mijne ook!quote:
Pak een trommel en doe je ding zou ik zeggen.quote:Op vrijdag 9 december 2005 19:32 schreef Dromenvanger het volgende:
Goed denk ik. Gewoon de muziek die het um weer doet hier
Music takes me on a higher ground
Mijn hele hoofd zit vol muziek
Als jij je nek breekt, trommel ik een afscheidsliedquote:Op vrijdag 9 december 2005 20:16 schreef nozem het volgende:
[..]
Pak een trommel en doe je ding zou ik zeggen.
Verkapte doodsverwensing.quote:Op vrijdag 9 december 2005 20:19 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Als jij je nek breekt, trommel ik een afscheidsliedMet plezier zelfs
Ontopic. Nog steeds goed. Beter dan de afgelopen tijd.
Jah.... enquote:
Ik dacht dat je zo'n vredelievend persoon was. Ik maakte maar een grapje hoor.quote:
Ik ben gewoon serieus. Misschien te serieus voor internet soms. En dan ga je smiley's fout interpreteren dus. En opgefokt ook nog.quote:Op vrijdag 9 december 2005 20:22 schreef nozem het volgende:
[..]
Ik dacht dat je zo'n vredelievend persoon was. Ik maakte maar een grapje hoor.![]()
Strak plan!quote:Op vrijdag 9 december 2005 20:51 schreef Dromenvanger het volgende:
Ik voel me dus redelijk opgefokt ook. Daarom muziek, om ervan af te komen.
Bij onze groep is het meer andersom, de ene na de andere relatie gaat uit!quote:Op zaterdag 10 december 2005 20:18 schreef thaleia het volgende:
Ik voel me sjachrijnig, omdat het met mijn vriendenkring tegenwoordig dusdanig gesteld is dat er nog maar 1 manier overblijft om niet elke zaterdagavond in je eentje te zitten: aan de man gaan. En laat ik daar nou net niet zo goed in zijn.
quote:Op zaterdag 10 december 2005 20:36 schreef thaleia het volgende:
Nouja, als ik echt rond zou gaan bellen zou ik waarschijnlijk op een gegeven moment wel beet hebben, maar ik ben het een beetje zat dat dat altijd maar van mij moet komen. Heb vorig weekend nog jan en alleman gebeld, maar toen zaten ze allemaal surprise te vieren met hun schoonfamilieAls ze dit weekend niet zelf op het idee komen dat ze nu dan wel eens wat leuks met mij kunnen gaan doen, mogen ze fijn effe in de stront zakken
Ik zorg ervoor dat ik geen relatie heb, ook geen gezeik met schoonfamilie en meer uitgaan.quote:Op zaterdag 10 december 2005 20:56 schreef Sport_Life het volgende:
[..]![]()
.
Ik zorg er gewoon voor dat ik een relatie heb NA het sinterklaas gedoe![]()
![]()
Ik weet wat je bedoeld, waarom worden sommige mensen zo saai als ze een relatie hebben ?quote:Op zaterdag 10 december 2005 20:18 schreef thaleia het volgende:
Ik voel me sjachrijnig, omdat het met mijn vriendenkring tegenwoordig dusdanig gesteld is dat er nog maar 1 manier overblijft om niet elke zaterdagavond in je eentje te zitten: aan de man gaan. En laat ik daar nou net niet zo goed in zijn.
Ik ga straks maar in m'n eentje naar dat bandje kijken, want ik heb deze keer echt effe GEEN zin in weer zo'n zaterdagavond.
Misschien maar beter dan, je moet ook in de stemming zijn om aanspraak van dronke mannen te kunnen waarderen.quote:Op zaterdag 10 december 2005 21:53 schreef thaleia het volgende:
Ik ga toch maar nietIk herinnerde me dat de keren dat ik besloot in m'n eentje te gaan me nooit zo goed zijn bevallen. OF je hebt geen aanspraak, OF je hebt aanspraak van stomdronken handtastelijke kerels. Kan beter even wachten met het bandjesbezoek totdat de buitenlandgangers (er zitten momenteel drie -vrijgezelle- vrienden voor een half jaar in het buitenland, en dat half jaar is bijna voorbij
) weer terug zijn, en nu m'n zaterdagavonden besteden aan het op orde krijgen van m'n huis voor als ze terug zijn
Bijvullen ?quote:Op zondag 11 december 2005 03:47 schreef DuchessX het volgende:
Niet moe, leeg.
quote:Op zondag 11 december 2005 16:04 schreef zwartedoos het volgende:
overal pijn, snotterig, pijn van t hoesten, en helemaaaal alleen![]()
thanks, jij ook :quote:Op zondag 11 december 2005 16:11 schreef ThunderChild het volgende:
[..]
[afbeelding]
OT: Moe en pijn in m'n rug/nek/schouder . . .![]()
![]()
quote:
quote:Op zondag 11 december 2005 20:26 schreef Brunette het volgende:
Ben net een beetje geëmotioneerd geraakt door het zien van een foto. Zit nu met tranen in m'n ogen achter m'n pc
Thanxquote:Op maandag 12 december 2005 00:19 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Ik schrok net van een grimas, van een acteur. Hij lachte zoals mijn ex. Ik kreeg er hartkloppingen van.![]()
Vandaag met een jongen op msn een verhelderend gesprek gehad. Een feest der herkenning.![]()
Toch vaag dat ik ooit met een jongen zoen, hij op ongeveer hetzelfde moment een vriendin krijgt.. en we nu beiden een soortgelijk gevoel dragen.
Welkom bij mijn afgelopen 10 jaar . . .quote:Op maandag 12 december 2005 09:32 schreef Tranceptor het volgende:
Extreem kut en geen idee waardoor precies.![]()
Het hoeft allemaal van mij niet meer.![]()
gossie.. wat erg.. hier is het bijna weekendquote:Op maandag 12 december 2005 20:01 schreef myxomatosekonijn het volgende:
Erg moe na een dag met de kleine duiveltjes in mijn klas...meeen...wat waren ze vandaag ongelovelijk vermoeiend en kreeg er een hoofdpijn van...en dat nog wel terwijl ik het nu hartstikke druk heb!
Alweer aan weekend toe...
Daarom is het je exquote:Op maandag 12 december 2005 18:02 schreef gekke_sandra het volgende:
Hmm.. er zou heel iets anders door mijn hoofd moeten gaan, maar gvd wat een klootzak is mijn ex!!!!!!!![]()
Hoezo? Haha het gaat gewoon goed met mequote:Op maandag 12 december 2005 19:51 schreef jan_onbekend het volgende:
[..]
dat zeg je nu te vaak achter elkaar dat ik begin te twijfelen.
OT: wel goed
Die jongen heeft benzine over mijn hart gegooid en het in de fik gestoken, lachend, bij wijze van!quote:Op maandag 12 december 2005 20:56 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Daarom is het je ex![]()
En daarom vind je hem waarschijnlijk nu nog steeds stiekem heel erg geil...
Dan heb jij nog meer dan ik, hier zit al 10 jaar een gapend gat waar ooit eens een hart zat . . .quote:Op maandag 12 december 2005 23:46 schreef gekke_sandra het volgende:
Die jongen heeft benzine over mijn hart gegooid en het in de fik gestoken, lachend, bij wijze van!
Zo voel ik me dus ook, aangebrand!
Ach welnee.quote:Op dinsdag 13 december 2005 00:10 schreef growth_stage het volgende:
Beetje kut.. weet ff niet wat ik moet doenVrouwen ook altijd, volgens mij is het beter om gewoon vanaf nu mn hele leven vrijgezel te blijven en te genieten van elke dag, dan dat ik bij elke relatie weer geconfronteerd word met het verleden..
![]()
![]()
Misschien is het wel volkomen terecht? Een mens veranderd niet bij nacht. Mijn ex zou nooit anders behandeld moeten worden, omdat hij toch weer dezelfde fouten maakt. Dat het bij de ene relatie langer duurt voor hij de fout ingaat, dan de ander, praat niks goed.quote:Op dinsdag 13 december 2005 00:10 schreef growth_stage het volgende:
Beetje kut.. weet ff niet wat ik moet doenVrouwen ook altijd, volgens mij is het beter om gewoon vanaf nu mn hele leven vrijgezel te blijven en te genieten van elke dag, dan dat ik bij elke relatie weer geconfronteerd word met het verleden..
![]()
![]()
quote:Op dinsdag 13 december 2005 12:11 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Misschien is het wel volkomen terecht? Een mens veranderd niet bij nacht. Mijn ex zou nooit anders behandeld moeten worden, omdat hij toch weer dezelfde fouten maakt. Dat het bij de ene relatie langer duurt voor hij de fout ingaat, dan de ander, praat niks goed.
Ot: Enigszins jarig.ben vanochtend vroeg met een taart begonnen.
quote:Op dinsdag 13 december 2005 10:48 schreef DuchessX het volgende:
Oh wat fijn we krijgen een nieuw dak vandaag![]()
Het dak van de buren is lek zij laten het vervangen en wij doen meteen mee want het dak is al 20 jaar oud. Maar de hérrie...quote:
quote:Op dinsdag 13 december 2005 15:23 schreef _Cara_ het volgende:
Báh een echt vrouwbeest.. nu voel ik me ook nog huilerig.. verdorie..![]()
Ik wil ff geen vrouwtje zijn...![]()
quote:Op dinsdag 13 december 2005 15:41 schreef marcb1974 het volgende:
Bel even, laat ik je hier gelijk inplannen voor een operatie
Ik had anders nog plannen hoor...quote:Op dinsdag 13 december 2005 15:41 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
![]()
Bel even, laat ik je hier gelijk inplannen voor een operatie
Kan dan ook nog hoor, alleen niet meer als vrouwquote:Op dinsdag 13 december 2005 16:06 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
Ik had anders nog plannen hoor...![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |