quote:Op vrijdag 11 november 2005 12:38 schreef MrX1982 het volgende:
Nee de cijfers van milieudefensie moet je geloven.
Als je naïef en dom bent wellicht
Maar ik besteed hier geen aandacht meer aan. Mijn beeld is bevestigd en ik heb gelijk.
Je erkent dus dat milieudefensie een laster campagne voert?quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:14 schreef du_ke het volgende:
Er is een hoge achtergrondconcentratie die komt in kustgebieden deels met de wind mee als zoutkristallen een ander groot deel komt aanwaaien uit het Ruhrgebied. Dat kan je natuur noemen maar het is lang niet allemaal van natuurlijke oorsprong. Maar dit had ik je ook wel kunnen vertellen hoor het is oud nieuws.
nee want dat is niet het geval. Ik wil wel erkennen dat MD niet de nuance zelve is maar dat is voor dat type groepering ook wel praktisch. Zo gaat het ook met de ANWB bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:29 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Je erkent dus dat milieudefensie een laster campagne voert?
Die zal ik even opzoeken zag alleen maar posts met het zelfde riedeltje dat al 3 keer weerlegd is.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:30 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Nu mijn andere posts nog met meer verdieping.
Op welke manier zie je gelijkenissen in de handelswijze van milieudefensie en de ANWB. Die laatste is zeker geen pro-auto organisatie.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:34 schreef du_ke het volgende:
nee want dat is niet het geval. Ik wil wel erkennen dat MD niet de nuance zelve is maar dat is voor dat type groepering ook wel praktisch. Zo gaat het ook met de ANWB bijvoorbeeld.
Maar natuurlijk. Weerlegd met milieudefensie leugens?quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:34 schreef du_ke het volgende:
Die zal ik even opzoeken zag alleen maar posts met het zelfde riedeltje dat al 3 keer weerlegd is.
De ANWB is weldegelijk erg op automobilisten gericht al zijn ze vrij breed in hun orientatie. Maar ook die presenteren gegevens zoals het hun goed uitkomt. Daar is niets raars aan.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:37 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Op welke manier zie je gelijkenissen in de handelswijze van milieudefensie en de ANWB. Die laatste is zeker geen pro-auto organisatie.
Eerder een middle of the road organisatie die zeker geen vuist maakt voor automobilisten. Typische organisatie uit de polder.
Welke leugens? Geef ze nou eens je komt er mee dat ze niet de gegevens van 20 jaar geleden vermeld hebben in hun manifestatie. Dat betekend niet dat ze leugens verspreiden de gegevens die ze over de huidige situatie geven kloppen volgens mij gewoon (of heb jij afwijkende metingen voor me?). Ik vermoed zelfs dat het in de bijbehorende rapportage wel gewoon vermeld staat.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:38 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Maar natuurlijk. Weerlegd met milieudefensie leugens?
De basis van de ANWB is nog steeds zoals de afkorting duidelijk maakt. Algemene Nederlandse Wieler Bond.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:41 schreef du_ke het volgende:
De ANWB is weldegelijk erg op automobilisten gericht al zijn ze vrij breed in hun orientatie. Maar ook die presenteren gegevens zoals het hun goed uitkomt. Daar is niets raars aan.
Ik zeg dit nog een keer en dan is de kous af.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:42 schreef du_ke het volgende:
Welke leugens? Geef ze nou eens je komt er mee dat ze niet de gegevens van 20 jaar geleden vermeld hebben in hun manifestatie. Dat betekend niet dat ze leugens verspreiden de gegevens die ze over de huidige situatie geven kloppen volgens mij gewoon (of heb jij afwijkende metingen voor me?). Ik vermoed zelfs dat het in de bijbehorende rapportage wel gewoon vermeld staat.
Het doel is dus kortzichtig zonder het verleden erbij te betrekken. Met die redenatie zal milieudefensie wel nooit haar doelen bereiken.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:46 schreef Monidique het volgende:
MilieuDefensie is er om problemen aan te kaarten met betrekking tot het milieu. Dat is het doel. Niet om een overzicht te geven van het milieu. Dat lijkt mij toch vrij duidelijk. Al dat gezeur en geween dat MilieuDefensie niet objectief is of iets dergelijks slaat dus meestal nergens op.
LDquote:Wilders stuurt bedelbrieven
Den Haag - Het onafhankelijk Tweede Kamerlid Geert Wilders zit dringend verlegen om geld voor de oprichting van zijn nieuwe partij. Gisteren stuurde hij iedereen die zich als sympathisant heeft aangemeld een e-mail waarin hij om een bijdrage vraagt. De volksbeweging die Wilders wil vormen begint aan te slaan, zo schrijft hij. In peilingen van het Nipo staat de Groep Wilders op tien zetels. Overigens scoort zijn partij in de wekelijks peiling van Interview/NSS steeds rond de één à twee zetels. Om na de verkiezingen een machtsfactor te worden is geld nodig. Voor personeel, reclame, de nieuwsbrief, krantenabonnementen, postzegels en reiskosten, legt Wilders uit.
Want moet je mensen alles tot in detail keer op keer uitleggen? Degenen waar deze campagne voor bedoeld is weten dat ook wel. Het gaat wat beter maar dat is nog niet genoeg. Overigens is de uitstoot van fijnstof volgens mij wel toegenomen de afgelopen decennia.quote:Op vrijdag 11 november 2005 13:51 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik zeg dit nog een keer en dan is de kous af.
De manier waarop milieudefensie een campagne zoals ademnood positioneert. Die hele campagne bestaat uit angst inboezemen bij mensen. Daarnaast is het wel degelijk van belang om het verleden erbij te nemen en te constateren dat de lucht steeds schoner wordt.
Deze campagne is mede ingegeven door de relatief nieuwe Europese normen voor luchtkwaliteit waar grote delen van Nederland niet aan voldoen. Met deze actie wordt nog een keer onder de aandacht gebracht dat die normen er niet voor niets zijn want de luchtkwaliteit is daadwerkelijk schadelijk voor de volksgezondheid.quote:Het gaat heel goed gaat met het milieu in Nederland. Er wordt in dit land enorm veel geld besteed aan milieumaatregelen. 2x zoveel als het Europese gemiddelde.
Ik denk dat hun voor het moment gaan dat er geen kind meer astma krijgt door dit soort ellende. Maar je hebt gelijk dathet lastig is voor dit soort organisaties een einddoel te stellen.quote:Wanneer is het in de ogen van milieudefensie goed gesteld met het milieu in Nederland, wanneer zijn de doelen bereikt. Of is het doel vervaagd en zijn de middelen het doel geworden. Iets wat ik vermoed.
quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:09 schreef sizzler het volgende:
Het moet niet gekker worden in dit land
komkom extreem opportunisme moet jij als voormalig fortuyn adept toch van harte kunnen waarderen?quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:09 schreef sizzler het volgende:
Het moet niet gekker worden in dit land
Door het in een perspectief te plaatsen nuanceer je het. Dat mensen dat wel weten is natuurlijk te makkelijk.quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:03 schreef du_ke het volgende:
Want moet je mensen alles tot in detail keer op keer uitleggen? Degenen waar deze campagne voor bedoeld is weten dat ook wel. Het gaat wat beter maar dat is nog niet genoeg. Overigens is de uitstoot van fijnstof volgens mij wel toegenomen de afgelopen decennia.
Tsja die nieuwe normen. Wellicht zijn die wel te streng voor een klein en dichtbevolkt land als Nederland. Waarbij wij de smerige lucht van de industrie uit het Ruhrgebied krijgen en de smerige havens van Rotterdam.quote:Deze campagne is mede ingegeven door de relatief nieuwe Europese normen voor luchtkwaliteit waar grote delen van Nederland niet aan voldoen. Met deze actie wordt nog een keer onder de aandacht gebracht dat die normen er niet voor niets zijn want de luchtkwaliteit is daadwerkelijk schadelijk voor de volksgezondheid.
Met de roetfilters zou milieudefensie dus heel blij moeten zijn.quote:Ik denk dat hun voor het moment gaan dat er geen kind meer astma krijgt door dit soort ellende. Maar je hebt gelijk dathet lastig is voor dit soort organisaties een einddoel te stellen.
Ik las het inderdaad in de krant vanochtend. Erg tragisch.quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:09 schreef sizzler het volgende:
Het moet niet gekker worden in dit land
hypocriet gedrag inderdaad. Ik word zo moe van het grote vingerwijzen. Die mongoolquote:Op vrijdag 11 november 2005 14:19 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik las het inderdaad in de krant vanochtend. Erg tragisch.
Waar is de kritiek van GL nu?
Je hebt fijnstof en je hebt fijnstof daar zit nogal wat verschil in. Daarbij is de variatie waarschijnlijk voor een groot deel aan de natuurlijke schommelingen te danken. En door diverse maatregelen wordt het probleem hopelijk beter beheersbaar.quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:18 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Door het in een perspectief te plaatsen nuanceer je het. Dat mensen dat wel weten is natuurlijk te makkelijk.
[afbeelding]
Ik zie toch duidelijk een daling in de concentratie fijn stof.
[..]
Misschien maar die normen zijn er niet voor niets. Er vallen gewoon extra doden door die rotzooi. En vervuilende industrie kan ook van schonere methoden gebruik maken.quote:Tsja die nieuwe normen. Wellicht zijn die wel te streng voor een klein en dichtbevolkt land als Nederland. Waarbij wij de smerige lucht van de industrie uit het Ruhrgebied krijgen en de smerige havens van Rotterdam.
[..]
Met roetfilters zijn ze vast ook blij (of heb je een idnicatie dat dit niet het geval is?). En natuurlijk zijn ze verder nog tegen auto's het is niet de enige ellende die uit de uitlaat komt.quote:Met de roetfilters zou milieudefensie dus heel blij moeten zijn.
Maar als anti-auto organisatie zullen ze wel nooit rusten.
Volkomen mee eens.quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:22 schreef George-Butters het volgende:
hypocriet gedrag inderdaad. Ik word zo moe van het grote vingerwijzen. Die mongool
met baard moet naar zichzelf kijken in plaats van na te trappen naar iemand die al weerloos is.
Zulk lafgedrag.
Dat zeg ik het is het opportunisme dat met Fortuyn z'n intrede heeft gedaan iedereen roept van alles zonder onderbouwing, creatief met proefbalonnen etc.quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:24 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Volkomen mee eens.
Dit is echt hét toppunt van hypocrisie.
Blijkbaar mag je als moslim alles zeggen over moslims maar als niet-moslim is het islamofoob gedrag. Wie het snapt mag het zeggen.
Opportunisme is van alle tijden.quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:26 schreef du_ke het volgende:
Dat zeg ik het is het opportunisme dat met Fortuyn z'n intrede heeft gedaan iedereen roept van alles zonder onderbouwing, creatief met proefbalonnen etc.
Van alle tijden inderdaad maar wel in golven en we zitten nu bovenop zo'n golf heb ik het idee. Maar veel plezier met civ.quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:31 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Opportunisme is van alle tijden.
Maar ik ga jullie verlaten en Civ IV spelen
Ik nietquote:Op vrijdag 11 november 2005 14:52 schreef George-Butters het volgende:
Gelukkig heb ik ook nog een rappe desktop pc.
Ja dat is wel zo maar ik hoopte eigenlijk voor 300 euro klaar te zijn en dat valt een beetje tegen helaasquote:Op vrijdag 11 november 2005 14:56 schreef George-Butters het volgende:
Wat ben ik toch een nerd
als je niet een nieuw beeldscherm nodig hebt kan je voor 500 euro een rappe pc aanschaffen.
als je niets meer doet dan office of internet dan is 300 e voldoende.quote:Op vrijdag 11 november 2005 14:58 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ja dat is wel zo maar ik hoopte eigenlijk voor 300 euro klaar te zijn en dat valt een beetje tegen helaas.
Want dat kreng waar ik nu mee loop te kutten gaat het niet lang meer volhouden vrees ik
kijk veel meer hoeft het ook niet te zijn. Zoveel spelletjes speel ik niet en videobewerken oid ga ik ook niet doen. Maar CIV 4 moet hij wel draaien iegenlijkquote:Op vrijdag 11 november 2005 15:01 schreef George-Butters het volgende:
[..]
als je niets meer doet dan office of internet dan is 300 e voldoende.
Maar meer kan je niet verwachten.
nooit een keer dat ik dat over heb voor een PCquote:Op vrijdag 11 november 2005 15:04 schreef MrX1982 het volgende:
Ik ben zelf ook aan het kijken voor een nieuwe pc.
Ik wil dan wel meteen een high-end game pc. Kom je toch al snel uit op ¤2000+
2000 euro is echt teveel. Als ik gek zou doen zou ik op 1200 euro uitkomen incluis nieuw beeldscherm.quote:Op vrijdag 11 november 2005 15:04 schreef MrX1982 het volgende:
Ik ben zelf ook aan het kijken voor een nieuwe pc.
Ik wil dan wel meteen een high-end game pc. Kom je toch al snel uit op ¤2000+
quote:Oud-voetballer Weah verslagen
Sirleaf wint presidentsverkiezingen Liberia
MONROVIA, 11 NOV. Ellen Johnson Sirleaf (66) heeft gisteren de overwinning opgeëist van de presidentsverkiezingen in het West-Afrikaanse Liberia. Zij zal het eerste vrouwelijke staatshoofd van het Afrikaanse continent worden.
De voormalige minister van Financiën, bijgenaamd de 'IJzeren Dame', heeft nadat een meerderheid van de stemmen is geteld een onoverbrugbare voorsprong op haar rivaal, de oud-voetballer George Weah (39). Op basis van de resultaten bij 90 procent van de stembureaus, staat Johnson-Sirleaf op 59 procent van de stemmen.
Weah, behaalde tot dusver 41 procent van de stemmen. Volgens hem is er fraude gepleegd bij de verkiezingen. Internationale waarnemers noemen de verkiezingen, de eerste vrije presidentsverkiezingen na 14 jaar burgeroorlog, echter ,,overwegend vredig, vrij, eerlijk en transparant''. Johnson-Sirleaf zei te hopen dat Weah het resultaat zal accepteren en bood hem een ministerspost aan. Johnson-Sirleaf zei vereerd te zijn met de stem van de kiezers. ,,Dit is de laatste mijl op een lange weg. En op die weg ben ik verbannen, gevangen genomen en gemarteld. Ik denk dat ik de prijs heb betaald, ik denk dat ik dit heb verdiend.''
Ze beloofde tijdens haar campagne de elektriciteit in de Liberiaanse hoofdstad Monrovia te herstellen en binnen twee jaar ieder dorp te voorzien van een put of pomp. (AFP, AP, Reuters)
Ik heb geen moeder nodig, ik heb een moederbord nodigquote:Op vrijdag 11 november 2005 15:11 schreef George-Butters het volgende:
[..]
2000 euro is echt teveel. Als ik gek zou doen zou ik op 1200 euro uitkomen incluis nieuw beeldscherm.
Wie is die aboriginal, Harry? Bukowski?quote:Op vrijdag 11 november 2005 15:16 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Ik heb geen moeder nodig, ik heb een moederbord nodig
Tafkahsquote:Op vrijdag 11 november 2005 15:21 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Wie is die aboriginal, Harry? Bukowski?
who gives a fuck, hij heeft verloren!quote:Op vrijdag 11 november 2005 15:15 schreef Johan_de_With het volgende:
Wat was het programma van Weah, Bas?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |