ah, okquote:Op zondag 13 november 2005 11:13 schreef Snakey het volgende:
[..]
Kwam door het schopje. Ik heb de laatste twee posts verwijderd en weer open gegooid.
Goed idee.quote:Op zondag 13 november 2005 13:38 schreef Manneke_Pils het volgende:
Stel, ik open een Drs. P adoratie-topic.
Iedereen heeft lol. Policy overschrijdend??quote:Kuttopic, letterlijk.
Maar naast die policyoverschrijdende plaatjes stelt het weinig voor.
Onderstaande lijkt me duidelijk genoeg om een plaatje te editten van een dildo in een vrouw.quote:Op zondag 13 november 2005 15:18 schreef Dr_Flash het volgende:
Pool je bent geschift. Volkomen knetter geschift.
[..]
Iedereen heeft lol. Policy overschrijdend??Laat je nakijken man
Dwaas
Als je denkt dat iedereen in dat topic 'lol' had, dan moet je bovendien eens een EQ-testje doen.quote:Wat niet mag:
# Pornografisch materiaal of links daarnaar.
# Uit erotisch oogpunt genomen beeldtenissen van minderjarigen of links daarnaar (wettelijk momenteel jonger dan 18 jaar).
# Materiaal van PEII (Playboy Enterprises International Inc.).
# Hentai / pornografische manga / toonsex.
# Het plaatsen van foto's of tekeningen met zichtbare geslachtsdelen. Licht-erotische foto's of tekeningen zijn slechts toegestaan in het Babes & Hunks forum.
Staat er niet een corrigerend weekje op dergelijk gedrag? Ik neem aanstoot aan dergelijke smakeloze afbeeldingen. Tevens stel ik het niet op prijs dat mijn naam wordt genoemd in de openingszin van een dergelijk topic. Ik verwacht dan ook een formeel excuus van de smakeloze TS.quote:Op zondag 13 november 2005 15:23 schreef Pool het volgende:
Als je denkt dat iedereen in dat topic 'lol' had, dan moet je bovendien eens een EQ-testje doen.
Je hebt het tegen Fles hoor.quote:Op zondag 13 november 2005 15:23 schreef Pool het volgende:
Als je denkt dat iedereen in dat topic 'lol' had, dan moet je bovendien eens een EQ-testje doen.
Pssssssst, Pool, als je vieze plaatjes weghaalt, moet je de linkjes niet in de quotes laten staan. Heb je niet goed opgelet tijdens je modcursus?quote:
Ok, maar toch mochten er toch nog van die grot-creaturen zijn, die hem niet kennen, kan ik dan zeggen dat ze maar eens moeten googlen? Of is dat 'verkapt' en nog niet toegestaan?quote:Op zondag 13 november 2005 14:48 schreef Bupatih het volgende:
Nee, dat mag volgense de policy niet.
En mensen die Drs. P. niet kennen.. Die hebben dan toch niks in je topic te zoeken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Een befaamde Fransoos zei ooit: Qui ceci lit est un fou.
Ik was nog bezig met die plaatjes naar mijn pc te kopiëren.quote:Op zondag 13 november 2005 15:41 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Pssssssst, Pool, als je vieze plaatjes weghaalt, moet je de linkjes niet in de quotes laten staan. Heb je niet goed opgelet tijdens je modcursus?
Ik haalde de plaatjes gewoon later uit de notes.quote:Op zondag 13 november 2005 15:44 schreef Pool het volgende:
[..]
Ik was nog bezig met die plaatjes naar mijn pc te kopiëren.![]()
quote:
Hij probeert misschien de mods een handje te helpen, maar de mods zijn niet aanwezig en er zijn ook geen inval mods.quote:
Nee daar heb ik eigenlijk geen tijd voor.. Ik lees gewoon wat topics door en copy paste ze hier als ik ze irritant vind. Als daarna deze topics niet op slot gedaan worden zoals dat gisteren ook gebeurde zegt dat heel veel over de kwaliteit van de mods die hier aanwezig zijn, en hoe ze denken over dit forum en hoe los het gemodereerd moet worden...quote:
Dat soort topics moeten ze maar in MED openen.quote:Op maandag 14 november 2005 10:46 schreef BrauN het volgende:
Snakey, humorloze zak hooi! Dit topic had onwijs veel potentie! Ik ben weer terug!
Ik ga daar een beetje in discussie met zoveel debiliteit zekerquote:Op zondag 13 november 2005 16:37 schreef Dirkh het volgende:
[..]Dat is nou fles.
Op hoge poten komt ie hier naar toe en gaat verhaal halen. Na fucking één post zegt ie: Wat jij wil.
Fles, kan jij niet een of andere dork avatar nemen, die past wel bij je. Laat je niet zo snel afschepen. Kolere.
Ah, dus het was veranderd?quote:Op maandag 14 november 2005 12:34 schreef Rainboww het volgende:
De link in mijn topic: Nieuwe link IJSMEIS.ZIP !!! is blijkbaar gewijzigd door Dagonet, zonder verdere berichtgeving
De link wijst nu opeens naar een FileSJ.exe, klinkt mij erg spyware-achtig in de oren...
Kan deze aub weer worden gewijzigd naar: http://www.uploadraid.com/uploads/4aad905df0.zip ?
zoals wel duidelijk is bevat dit slechts een HTML grapje, en geen echte pics
quote:Op maandag 14 november 2005 12:34 schreef Rainboww het volgende:
De link in mijn topic: Nieuwe link IJSMEIS.ZIP !!! is blijkbaar gewijzigd door Dagonet, zonder verdere berichtgeving
De link wijst nu opeens naar een FileSJ.exe, klinkt mij erg spyware-achtig in de oren...
Kan deze aub weer worden gewijzigd naar: http://www.uploadraid.com/uploads/4aad905df0.zip ?
zoals wel duidelijk is bevat dit slechts een HTML grapje, en geen echte pics
Je had de echte zip voor je neus zeker?quote:Op maandag 14 november 2005 12:37 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Fuck, ik dacht dat ik niets gewijzigd had in die postIk was er niet helemaal bij op dat moment
quote:Op maandag 14 november 2005 14:00 schreef Manneke_Pils het volgende:
[..]
Je had de echte zip voor je neus zeker?
Even kijken of je nog meer bagger had geopend.quote:Op dinsdag 15 november 2005 19:37 schreef zalmsalade het volgende:
zeg NJ zat jij door m'n postgeschiedenis te bladeren?
Waag het niet er een topic over te openen.quote:Op dinsdag 15 november 2005 20:03 schreef Big_Fat_Wombat het volgende:
Zeldzaam dubbelslot op 't topic van Lieke over Pool's slot?
Bluf.quote:
Hoi.quote:
Klopt.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |