abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31468283
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:18 schreef Grobbenkuiken het volgende:

[..]

Een weldenkend mens heeft daar meer dan gemiddeld moeite mee.
Maar wat er ook wordt aangedragen, mensen blijven toch volhouden dat er gerommeld wordt.

Volgens mij zou Talpa de hele lijst van nummers + stem kunnen publiceren, en dan nog zouden mensen staan gillen dat het niet klopt.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  † In Memoriam † zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:22:34 #102
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_31468343
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 12:49 schreef smsfraude het volgende:


Ik heb dit verhaal uit eerste hand en is verteld door Gert-Jan van BBIII the battle . Hij heeft mij dit verteld in een kroeg was (is)
Hoeveel GHB zat er deze keer in zijn drank?
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:23:35 #103
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_31468378
laat maar.
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:28:14 #104
6941 APK
Factual, I think.
pi_31468515
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:15 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

Laten we het er op houden dat ik in een positie zit waarbij ik ietwat meer inzicht heb in dit soort zaken.
De persoon die dit topic opende ook.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:28:42 #105
691 luciano
ondertitelloos
pi_31468533
Ik heb ondertussen zojuist ook een reactie ontvangen APK .....

Ik zal hem hier posten , maar daarna zal ik evt. vervolg reacties niet posten , daar ik niet weet of dit van zijn zijde gewaardeerd wordt , ik doe het nu alleen maar in het belang van de goede zaak , om diverse mensen ( zoals iemand die mij hierom zojuist dood wenste .... ) te proberen te overtuigen van de SERIEUZE bedoelingen deze keer van mij n.a.v. het verzoek om het topic sms fraude te heropenen .

Geachte heer *******,

Hartelijk dank voor uw brief.

Ik houd mij – inderdaad – al een aantal jaren bezig met het verschijnsel belspelletjes.

Ik heb daarover enkele jaren geleden een uitgebreid rapport geschreven, mede op basis van de ervaringen van de vele mensen die mij daarover benaderden naar aanleiding van een oproep mijnerzijds in de media. Dit rapport kunt u vinden op www.sp.nl (“Ook belazerd?”).

Over de oplichterij rond de uitreiking van de TMF Awards heb ik Kamervragen gesteld en vervolgens aangifte gedaan bij de politie tegen MTV/TMF.

Het politie-onderzoek loopt op dit moment nog. Ik heb dus zeker niet het mes in het varken laten steken.

Ik ben het met u eens dat aan deze praktijken een einde moet komen.

Minister Donner heeft aangekondigd dit soort spelletjes aan banden te willen leggen, maar er is nog steeds niets gebeurd.

Ik houd eraan vast dat hij moet optreden. Anderzijds ben ik benieuwd wat het OM gaat doen naar aanleiding van mijn aangifte.

Ik ben inmiddels door een tiental mensen benaderd over de kwestie rond het BB-huis. Ik ga bekijken wat ik hieraan kan doen. Met u ben ik benieuwd naar de afspraken die met Tanja gemaakt zijn. Het zal niet eenvoudig zijn daar achter te komen.

U weet misschien dat ook over eerdere Big Brother uitzending soortgelijke verhalen de ronde doen.

Ik houd mij aanbevolen als u nieuws heeft hieromtrent.

Met vriendelijke groeten,

Jan de Wit

Tweede-Kamerlid voor de SP







-----Oorspronkelijk bericht-----
Van: luciano [mailto:luciano@uni-one.nl]
Verzonden: zaterdag 15 oktober 2005 16:54
Aan: Wit de J.
Onderwerp: mogelijke manipulaties bij Talpa m.b.t. het nomineren n.a.v. ZWANGERE TANJA



Tweede Kamer
SP Fractie
T.a.v. J. de Wit
Den Haag

Geachte heer De Wit,





Misschien zou u ook eens na de show bij TANJA ( en de rest ? ) kunnen checken , welke manipulatie afspraken er zijn gemaakt met betrekking tot het NIET er uit KUNNEN stemmen van ZWANGERE TANJA in verband met de op handen zijnde live-bevalling en alle daaraan gekoppelde GEMANIPULEERDE kijkcijfers en INKOMSTEN ( wereldprimeur ! ... )



Er zijn waarschijnlijk sancties voor TANJA ( en de rest ) verbonden aan het prijsgeven van contract en/of manipulatie details , maar ik weet zeker dat deze sancties GEEN rechtsgeldigheid meer hebben indien de prijsgegeven contract en/of manipulatie details informatie bevat , welke FRAUDE aan het licht brengt .



Ook DIT is dan pure vorm van oplichting , want er worden honderdduizenden , miljoenen euro's uitgegeven door de mensen die één of meerdere sms'jes sturen , welke VOLKOMEN NUTTELOOS ZIJN in het geval van manipulaties !!!



Ik heb vernomen dat u reeds in contact staat met APK , welke u ongetwijfeld meer hierover kan vertellen .



Er zijn tientallen mensen welke 24 / 7 de streamverslagen bekijken / beluisteren , en daarin zijn de bewoners , op het moment dat zij het over de contracten hadden in de BB-huiskamer, direct door de regie op hun vingers getikt , en de live-streams werden direct op zwart gezet door de regie .

Ook werd de mogelijke nominatie van zwangere TANJA meerdere malen besproken door de bewoners , waarop er antwoorden werden gegeven zoals : dat mag toch niet / dat kan toch niet ....



Ik hoop dat u erin slaagt om de onderste steen boven te krijgen , en ben gaarne bereid , en met mij vele anderen , u daarbij te helpen .



M.vr.gr.



Luciano *******



luciano@uni-one.nl


Disclaimer

Indien u de link niet kunt openen, neemt u dan contact op met telefoonnummer 070-3182211. Meer informatie vindt u op de website www.tweedekamer.nl
If you are unable to access the link, please dial +31 70 3182211. Additional information is available on the website www.tweedekamer.nl and www.houseofrepresentatives.nl
pi_31468538
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:20 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Maar wat er ook wordt aangedragen, mensen blijven toch volhouden dat er gerommeld wordt.

Volgens mij zou Talpa de hele lijst van nummers + stem kunnen publiceren, en dan nog zouden mensen staan gillen dat het niet klopt.
Dat doet Talpa niet. Dat helpt niet qua vertrouwen. Ook speelt een commercieel belang. Tsja.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:32:56 #107
691 luciano
ondertitelloos
pi_31468661
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:28 schreef Grobbenkuiken het volgende:

[..]
dan moeten ze dat maar eens doen misschien ........
Ik zou dat doen als ik werd beschuldigd van fraude ......
  † In Memoriam † zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:36:59 #108
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_31468763
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:28 schreef luciano het volgende:

Anderzijds ben ik benieuwd wat het OM gaat doen naar aanleiding van mijn aangifte.







Het OM gooit deze paranoide zooi gezellig onderop de stapel en gaat verder met belangrijkere zaken die prioriteit hebben
pi_31468764
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:32 schreef luciano het volgende:

[..]

dan moeten ze dat maar eens doen misschien ........
Ik zou dat doen als ik werd beschuldigd van fraude ......
Duh, dat wilde ik zeggen, maar het kwam wat vaag uit de snavel.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:39:50 #110
6941 APK
Factual, I think.
pi_31468849
Die de Wit zien we de komende twee maanden niet meer in de kamer, die gaat 24/7 de streams bekijken.

Ik ga SP stemmen bij de volgende verkiezingen.

Meneer de Wit, HIER kunt u een programma downloaden waarmee 4 streams tegelijk te bekijken zijn.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31469200
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:32 schreef luciano het volgende:

[..]

dan moeten ze dat maar eens doen misschien ........
Ik zou dat doen als ik werd beschuldigd van fraude ......
Als ze dat doen dan staan partijen als de SP weer vooraan in de rij te huilebalken over privacy en persoonsgegevens.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:53:11 #112
691 luciano
ondertitelloos
pi_31469258
Ik heb tevens de telegraaf deze hele correspondentie welke gaande is gestuurd .
Via de link behorende bij het artikel in de krant , waarin je kunt reageren op het artikel .

Nooit geschoten is altijd mis zeg ik maar zo , ik denk niet dat we ooit een grotere kans en medewerking hebben gehad dan deze keer .
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:57:04 #113
6941 APK
Factual, I think.
pi_31469386
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:53 schreef luciano het volgende:
Ik heb tevens de telegraaf deze hele correspondentie welke gaande is gestuurd .
Maandag in De Telegraaf: POSTER OP FOK! WOEDEND OP TALPA!
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:58:59 #114
691 luciano
ondertitelloos
pi_31469452
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:51 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Als ze dat doen dan staan partijen als de SP weer vooraan in de rij te huilebalken over privacy en persoonsgegevens.
De privacy wet is ondergeschikt aan mogelijke gevallen waarbij de wet wordt overtreden ....... zou jij toch moeten weten als führer
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:59:16 #115
120804 Yildiz
Freedom or loyalty?
pi_31469459
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:04 schreef Tamagotchi het volgende:
Zo zo, speciaal voor geregged?
kan toch?

tevens, was dat met Idols ook al niet zo? dat die sms-jes niet klopten?
Bovenstaande tekst = C C 3.0 NL BY-NC-ND - quotes inkorten uitgezonderd.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:00:06 #116
691 luciano
ondertitelloos
pi_31469480
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:57 schreef APK het volgende:

[..]

Maandag in De Telegraaf: POSTER OP FOK! WOEDEND OP TALPA!
........................................ ........................................
........................................ ........................................
........................................ ........................................
................................................... ..................................................

[ Bericht 33% gewijzigd door luciano op 15-10-2005 20:08:11 ]
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:02:47 #117
691 luciano
ondertitelloos
pi_31469559


[ Bericht 38% gewijzigd door luciano op 15-10-2005 20:07:35 ]
pi_31469928
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 20:00 schreef luciano het volgende:

[..]

........................................ ........................................
........................................ ........................................
........................................ ........................................
................................................... ..................................................
doe je best
pi_31469929
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:09 schreef APK het volgende:

[..]


[..]


Hé, blinde vink, verklaar jij dan even die verschillen in de stand tijdens de updates in de live-uitzending.
Ik ben ook vrij wantrouwend, maar er is geen bewijs voor en als ik even advocaat van de duivel speel....
Dat zijn tussenstanden, er is volgens mij nooit gezegd (wel gesuggereerd) dat het de 'real time' tussenstanden zijn.
Die kunnen toch ook vanaf het begin van de stemming zijn, als alles nog sterk fluctueerd.
Er kan een week gebeld worden en tijdens de live uitzending hebben ze denk ik wel een idee wie er uit moet, omdat het onwaarschijnlijk is dat de achterstand van een bepaalde genomineerde nog ingehaald kan worden.
Dat die percentages altijd dicht bij elkaar liggen en dat degene die moet vertrekken ook vaak veranderd in die tussenstanden, zou je kunnen verklaren met het feit dat ze de voor hun aantrekkelijke tussenstanden vrijgeven om zo het bellen aan te moedigen.
Maar dat kunnen dus wel echte tussenstanden zijn, alleen niet van dat moment (maar dat is er volgens mij ook nooit expliciet bijgezegd).
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
pi_31470109
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:10 schreef APK het volgende:

[..]

Antwoord
We zitten al de hele dag te MSN-en.
Dan kost het wel veel extra
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:27:04 #121
6941 APK
Factual, I think.
pi_31470323
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 20:13 schreef PC eend het volgende:

Ik ben ook vrij wantrouwend, maar er is geen bewijs voor en als ik even advocaat van de duivel speel....
Dat zijn tussenstanden, er is volgens mij nooit gezegd (wel gesuggereerd) dat het de 'real time' tussenstanden zijn.
Bridget zegt toch: 'Dit is de huidige stand, maar je kunt nog stemmen'
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31470403
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 20:27 schreef APK het volgende:

[..]

Bridget zegt toch: 'Dit is de huidige stand, maar je kunt nog stemmen'
De huidige (tussen)stand die word vrijgegeven
En je kan nog stemmen, want het zou altijd nog kunnen veranderen, het is alleen onwaarschijnlijk dat het nog veranderd in het laatste uur.
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:31:08 #123
6941 APK
Factual, I think.
pi_31470445
quote:
[b]Op zaterdag 15 oktober 2005 20:29

De huidige (tussen)stand die word vrijgegeven
Fraude.

Ik zal er volgende week eens extra op letten.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  † In Memoriam † zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:31:18 #124
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_31470449
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:57 schreef APK het volgende:

[..]

Maandag in De Telegraaf: POSTER OP FOK! WOEDEND OP TALPA!

3e manische geval op internetforum hangt zichzelf op.
pi_31470475
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 20:31 schreef Loedertje het volgende:

[..]


3e manische geval op internetforum hangt zichzelf op.
Kan daar ook een cam op
pi_31470620
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 20:27 schreef APK het volgende:

[..]

Bridget zegt toch: 'Dit is de huidige stand, maar je kunt nog stemmen'
quote:
Het stemmen vlak voor de exit heeft dus feitelijk geen effect meer. Of je moet met een grote groep vrienden vlak voor de finale massaal gaan bellen en sms’en”, aldus Reesink. Volgens de BB-kenner worden kijkers tijdens een live uitzending aangemoedigd om nog even te stemmen om het verschil te maken, terwijl de redactie dan al weet dat het verschil onoverbrugbaar is.
quote:
Volgens Endemol-woordvoerder Jeroen van Waardenberg gaat de belrel om „een groot misverstand”. Samen met Talpa betreurt hij de blunder maar benadrukt dat er niet gerommeld is. „De toen nog voorbarige conclusie is getrokken op basis van de tussenstanden, die wezen in de richting van het wegzenden van Linda”. Om het nieuws na de officiële bevestiging van de einduitslag zo snel mogelijk op teletekst van Talpa te plaatsen, is het bericht over het vertrek van Linda klaargezet voor publicatie. De Endemol-woordvoerder ontkent bezweert dat alles eerlijk verloopt. "Het is echt fair play. Al besef ik dat het dramatisch is als dit soort dingen gebeuren. Dit kunnen we niet hebben. We staan er niet goed op."
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:46:16 #127
16305 Jappie
parttime reverend
pi_31470866
Geloel in de ruimte.......we worden al jaren geflest mit die bel en sms toestanden...notaris of geen notaris......het zijn gewoon een stelletje hoeren die een programma maken en dat voor het geld doen...niet voor ons...niet voor de eer...gewoon voor het geld...hoeren dus...ik maak me sterk dat een kamerlid daar iets aan zal kunnen verhelpen...het enige wat echt zou helpen is als collectief niet meer te bellen, maar goed...dat weet ik ...dat weten jullie...maar idd die arme pubertjes niet. Dus het lijkt erop dat ze er gewoon mee weg zullen blijven komen.

Tis uiteraard wel een goeie actie om dat kamerlid aan te schrijven...gewoon...uit leukigheid
pi_31470966
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 20:46 schreef Jappie het volgende:
Geloel in de ruimte.......we worden al jaren geflest mit die bel en sms toestanden...notaris of geen notaris......het zijn gewoon een stelletje hoeren die een programma maken en dat voor het geld doen...niet voor ons...niet voor de eer...gewoon voor het geld...hoeren dus...ik maak me sterk dat een kamerlid daar iets aan zal kunnen verhelpen...het enige wat echt zou helpen is als collectief niet meer te bellen, maar goed...dat weet ik ...dat weten jullie...maar idd die arme pubertjes niet. Dus het lijkt erop dat ze er gewoon mee weg zullen blijven komen.

Tis uiteraard wel een goeie actie om dat kamerlid aan te schrijven...gewoon...uit leukigheid
Dat dan weer wel.
Het gaat om geld dus kijkcijfers....
Maar als ze tegen de stemmen van de kijkers ingaan, kan dat ook kijkers (dus geld) kosten toch?
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 20:53:08 #129
16305 Jappie
parttime reverend
pi_31471065
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 20:49 schreef PC eend het volgende:


Maar als ze tegen de stemmen van de kijkers ingaan, kan dat ook kijkers (dus geld) kosten toch?
Neh...dat hebben ze gerust wel onderzocht...ik denk dat de verontwaardiging tot op een bepaald punt juist uitnodigd om meer te gaan kijken...een soort van teasen dus zeg maar...mensen willen graag vol ongeloof ergens naar kijken zo lijkt het. Denk dat mensen van nature toch allemaal een soort van masochisten zijn.
pi_31473869
Linda had Tanja genomineerd.
Bridget zei tegen Tanja dat er massaal voor haar gebeld is dat Nederland de bevalling mee wil maken. Dit is gewoon manipulatie,werd eerder ook niet vermeld.
Toen richte Bridget zich tot Linda en liet even doorschemeren dat Nederland niet gecharmeerd was van haar gedrag.
Dit alles was gewoon een ondubbelzinnige waarschuwing aan de rest van de bewoners om die zwangere crackhoer onder geen enkele voorwaarde meer te nomineren.

Die gasten in het huis moeten gewoon hun spullen pakken en dat huis uitlopen, dit heeft geen fuck meer met de principes van 100 dagen totaal afgesloten zitten van de buitenwereld.
Die schijttemeier uit Groningen word een portie voorgetrokken, niet normaal.
als ze zo graag een bevalling in het huis willen,hadden ze beter moeten screenen.
Dat laatste restje geloofwaardigheid wat BB nog had is voorgoed weg.

Maar ik blijf kijken. BB is voor mij wat crack voor Tanja is
Het laat je nooit meer los!!!!!!
zonder eten op het zand, loopt het gegarandeerd uit de hand....
  zondag 16 oktober 2005 @ 00:47:12 #131
65997 Oldbie
Proud to be South African!
pi_31478504
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:20 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Maar wat er ook wordt aangedragen, mensen blijven toch volhouden dat er gerommeld wordt.

Volgens mij zou Talpa de hele lijst van nummers + stem kunnen publiceren, en dan nog zouden mensen staan gillen dat het niet klopt.
Ik heb vorig week al aan Talpa gevraagd of ik alle cijfers mag hebben zodat ik bewijs heb dat er niet geknoeid wordt. Wat denk je?
Geen reactie!!

Ze hebben mij dus nog lang niet overtuigd dat het allemaal eerlijk verloopt. Afgelopen donderdag versterkt alleen mijn gevoel dat het allemaal pure flauwekul is daar bij Talpa.
pi_31478701
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 17:04 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Nee, dat is de taak van justitie.

Daarnaast is die hele 'fraude' bij TMF ook al tot in den treure uitgelegd. Maar ja, sommige mensen willen het gewoon niet snappen.
[..]

Wat voor baat zou Talpa er bij hebben om de daadwerkelijke uitslag niet te volgen?

Ik hoor telkens mensen roepen dat ze dat doen om de kijkcijfers hoog te houden. Maar wanneer je de wil van de kijkers c.q. stemmers volgt, blijven ze toch juist kijken? Wat voor zin heeft het dan in godsnaam om die stemming te negeren? Ik kan dat soort kromme samenzweringstheorien echt niet volgen hoor

Ja, we willen kijkers trekken door de uitslag die de kijker bepaalt niet te volgen. Lekker logisch .
Ik begrijp niet dat je het niet kan volgen. Denk je nou echt dat Hummie die zwangere mevrouw er nu uit zou gooien ook al zou ze de meeste stemmen krijgen??? Mooi niet.

De makers bepalen uiteindelijk wat er gaat gebeuren. Dat was zo met Idols en dat is zo met Big Brother en met al dit soort programma's.

Op zich wel logisch hoor - zij willen er aan verdienen en zij zijn ook de baas. Maar doe het dan wel slim en niet zo openlijk als van de week. Het publiek wil best bedrogen worden maar het wil het gewoon niet weten.

Het kan best zijn dat je daar werkt of er banden mee hebt, dat maakt je poging om alles zo te verdedigen nog wat merkwaardiger. Kijk Hummie eens eerlijk in de ogen, zij bepaalt en niemand anders. Dat weet je best
  zondag 16 oktober 2005 @ 01:05:25 #133
6941 APK
Factual, I think.
pi_31479133
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 00:52 schreef SCH het volgende:

Denk je nou echt dat Hummie die zwangere mevrouw er nu uit zou gooien ook al zou ze de meeste stemmen krijgen??? Mooi niet.
Euh, het probleem is dat ze volgens Talpa juist de meeste stemmen krijgt.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31479293
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 01:05 schreef APK het volgende:

[..]

Euh, het probleem is dat ze volgens Talpa juist de meeste stemmen krijgt.
Jij wel begreipe wat ik bedoele
pi_31479338
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 01:05 schreef APK het volgende:

[..]

Euh, het probleem is dat ze volgens Talpa juist de meeste stemmen krijgt.
Kan ik me echt niet voorstellen, Talpa steekt er zelf een boel geld in om werknemers te laten sms-en.
  zondag 16 oktober 2005 @ 01:12:10 #136
6941 APK
Factual, I think.
pi_31479382
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 01:09 schreef SCH het volgende:

Jij wel begreipe wat ik bedoele
Ik wel, maar de halve 2de kamer leest mee.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31479462
Het gaat allemaal om de illusie. Mensen weten ergens wel dat ze belazerd worden en vinden dat ook niet zo erg zolang het spel maar volgens de regels van de illusie gespeeld wordt. Hans Kazan gaat toch ook niet ineens zijn trucs verklappen.
pi_31479760
Joost wist 'smiddags al te melden dat Tanja van BB had gehoord dat het een leuke avond vol verrassingen voor haar zou gaan worden.

Daaruit bleek al dat Tanja niet naar huis zou gaan, ondanks dat ze genomineerd stond.

Dit vertelde Joost in de tv-uitzending van vrijdag. (opnames van donderdagmiddag)
  Moderator zondag 16 oktober 2005 @ 04:42:49 #139
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31482234
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 20:53 schreef Jappie het volgende:

[..]

Neh...dat hebben ze gerust wel onderzocht...ik denk dat de verontwaardiging tot op een bepaald punt juist uitnodigd om meer te gaan kijken...een soort van teasen dus zeg maar...mensen willen graag vol ongeloof ergens naar kijken zo lijkt het. Denk dat mensen van nature toch allemaal een soort van masochisten zijn.
Jezus Jap, jij bent echt slecht in d's en t's! En tegelijkertijd geef je er door middel van je analyses blijk van dat je niet bepaald op je achterhoofd gevallen bent! ik kan het niet rijmen!

Misschien nog mar een keer meeten?
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  zondag 16 oktober 2005 @ 08:05:03 #140
691 luciano
ondertitelloos
pi_31482647
Endemol betreurt 'foutje' Big Brother Endemol betreurt 'foutje' Big Brother

Gepost door Gertjan (Kozzmic) - Bron:

Gepubliceerd: zaterdag 15 oktober 2005 @ 21:56

"Een foutje." Zo noemt Endemol het feit dat afgelopen donderdag ruim twintig minuten voor de officiële uitslag op een teletekstpagina van Talpa te lezen stond dat bewoner Linda Big Brother moest verlaten. Op dat moment stond presentatrice Bridget Maasland de tv-kijkers nog volop aan te sporen te bellen of te sms'en voor de favoriete bewoner.

"De voorbarige conclusie is getrokken op basis van de tussenstanden. Die wezen in de richting van Linda's vertrek", zo verklaarde een woordvoerder van Endemol vandaag. "Om het nieuws na de officiële bevestiging van de einduitslag zo snel mogelijk op teletekst te plaatsen, is het bericht klaargezet voor publicatie." Door een foutje verscheen het bericht echter direct op de tekstpagina's. "Endemol Nederland en Talpa betreuren de gang van zaken, maar staan in voor een eerlijk verloop van de stemming die automatisch verloopt", aldus de zegspersoon.

Media-wetenschapper Maarten Reesink beaamt in De Telegraaf dat de redactie van Big Brother vaak op basis van de ontwikkeling van de stemming een paar dagen van te voren al kan inschatten wie het veld moet ruimen. "Het voorval van donderdag was niet handig. Mensen ervaren dit als kijkersbedrog", stelt Reesink. In de live-uitzending wordt echter nadrukkelijk erop gehamerd dat stemmen juist nog wel zin heeft. Zo werd donderdag in twee tussenstanden een nek-aan-nek-race tussen Linda en Rob gesuggereerd. In de eerste tussenstand bleek Linda zelfs nog twee procent voor te liggen op Rob, in de tweede tussenstand, ten tijde van het te vroeg verschijnen teletekstbericht, lag ze één procent achter. Het uiteindelijke verschil tussen beiden was twee procent; 28 procent voor Linda en 30 procent voor Rob.

In antwoord op e-mails van kijkers heeft Kamerlid Jan de Wit (SP), die eerder onderzoek deed naar mogelijke fraude bij belspelletjes, toegezegd te willen bekijken of er actie kan worden ondernomen. Het zal echter niet eenvoudig zijn om achter eventueel bedrog te komen, denkt de politicus. Endemol wast ondertussen de handen in onschuld. "We hebben de schijn natuurlijk tegen, maar we kunnen onszelf recht in de ogen kijken", meent de woordvoerder.


Als de tussenstand , tussen de eerste getoonde tussenstand op tv , welke 2 procent in het VOORDEEL was van Linda t.o.v. Rob , EN de tweede op tv getoonde tussenstand , waarin Linda 1 procent ACHTER ligt t.o.v. Rob binnen , laten we zeggen 15 á 20 minuten ? kan veranderen , m.a.w. ze verliest in 15 á 20 minuten tijd 3 procent t.o.v. Rob .............. dan is het toch ZEER ZEKER WEL MOGELIJK om in de resterende 20 á 25 minuten , gedurende welke het bericht op teletekst stond de ACHTERSTAND VAN SLECHTS 1 PROCENT IN TE LOPEN OP ROB lijkt mij ....... !!!!!!!!
pi_31483216
Ik lees net het stukje op de Frontpage over het zogenaamde foutje van BB.
Eerst staat het volgende te lezen:
quote:
"De voorbarige conclusie is getrokken op basis van de tussenstanden. Die wezen in de richting van Linda's vertrek", zo verklaarde een woordvoerder van Endemol vandaag. "Om het nieuws na de officiële bevestiging van de einduitslag zo snel mogelijk op teletekst te plaatsen, is het bericht klaargezet voor publicatie." Door een foutje verscheen het bericht echter direct op de tekstpagina's. "Endemol Nederland en Talpa betreuren de gang van zaken, maar staan in voor een eerlijk verloop van de stemming die automatisch verloopt", aldus de zegspersoon.
Oke, denk je dan. Zóu kunnen... klinkt nogal onwaarschijnlijk en buitengewoon dom want zoals bovenstaande poster al zegt, als je in 15 minuten 3% verliest, kun je in 20 minuten zeker ook 3% winnen dus zou het een uiterst voorbarige conclusie zijn.
Theoretisch zou het echter een verklaring kunnen zijn.

Maar!!
Vervolgens komen ze met déze opmerking:
quote:
Media-wetenschapper Maarten Reesink beaamt in De Telegraaf dat de redactie van Big Brother vaak op basis van de ontwikkeling van de stemming een paar dagen van te voren al kan inschatten wie het veld moet ruimen.
Pardon??
Hoe is dat mogelijk??
Dat zou betekenen dat er zo massaal gestemd wordt dat het onmogelijk is om die de percentages dan nog te beinvloeden met dat halve uurtje/drie kwartier dat er nog gestemd kan worden.

Ook zou dat betekenen dat er idd geknoeid wordt op donderdagavond tijdens de live uitzending, want bij mijn weten was het iig bij de laatste twee exits zo, dat degeen die er uit moest, aan het begin van de avond nog op de tweede plaats stond.
Als je al een paar dagen van te voren kan zeggen wie er uit moet aan de hand van de stemmen, is dat gewoon niet mogelijk.

Oftewel, BB spreekt zichzelf tegen en maakt zichzelf niet geloofwaardiger.
De nakende waarheid.
En niets dan de nakende waarheid.
  zondag 16 oktober 2005 @ 10:40:20 #142
58683 NewOrder
markt anarchist
pi_31483741
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 08:05 schreef luciano het volgende:
Als de tussenstand , tussen de eerste getoonde tussenstand op tv , welke 2 procent in het VOORDEEL was van Linda t.o.v. Rob , EN de tweede op tv getoonde tussenstand , waarin Linda 1 procent ACHTER ligt t.o.v. Rob binnen , laten we zeggen 15 á 20 minuten ? kan veranderen , m.a.w. ze verliest in 15 á 20 minuten tijd 3 procent t.o.v. Rob .............. dan is het toch ZEER ZEKER WEL MOGELIJK om in de resterende 20 á 25 minuten , gedurende welke het bericht op teletekst stond de ACHTERSTAND VAN SLECHTS 1 PROCENT IN TE LOPEN OP ROB lijkt mij ....... !!!!!!!!
Theoretisch wel, maar in de praktijk niet. Dat zou namelijk betekenen dat het stemgedrag in die laatste 20 minuten compleet anders is dan in de periode daarvoor, en dat is nogal onwaarschijnlijk. Maar goed, het zou eerlijker zijnoverkomen als Talpa naast de percentages ook het werkelijk aantal stemmen in beeld laat zien.
pi_31483803
Van af de nominatie was het duidelijk dat Linda de minste stemmen zou krijgen. De tussenstanden zoals die bij Endemol iedere dag binnen gekomen zijn hebben dat duidelijk aangegeven. Het is gebruikelijk dat er omwille van de belinkomsten een spannende exituitzending wordt gemaakt. 30 % van de totale bellers bellen op de donderdag avond, maar dan moeten ze wel de gedachte hebben dat ze nog invloed kunnen uitoefenen. Het vertrek van Linda was op basis van de stemming juist. De oplichting bestaat dus alleen uit een valse voorspiegeling tijdens de uitzending. Omdat het deze keer zo duidelijk was dat Linda er uit zou gaan is de info daarover te weinig snel doorgegeven en geplaatst.
  Moderator zondag 16 oktober 2005 @ 12:01:31 #144
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31485131
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 10:44 schreef tanjalies het volgende:
Van af de nominatie was het duidelijk dat Linda de minste stemmen zou krijgen. De tussenstanden zoals die bij Endemol iedere dag binnen gekomen zijn hebben dat duidelijk aangegeven. Het is gebruikelijk dat er omwille van de belinkomsten een spannende exituitzending wordt gemaakt. 30 % van de totale bellers bellen op de donderdag avond, maar dan moeten ze wel de gedachte hebben dat ze nog invloed kunnen uitoefenen. Het vertrek van Linda was op basis van de stemming juist. De oplichting bestaat dus alleen uit een valse voorspiegeling tijdens de uitzending. Omdat het deze keer zo duidelijk was dat Linda er uit zou gaan is de info daarover te weinig snel doorgegeven en geplaatst.
Het tellen van de stemmen gebeurt dus wel degelijk eerlijk, beweer jij, Tanjalies. Ik weet van eerdere edities dat je "in het wereldje" zit. Ik geloof eerlijk gezegd ook niet dat BB zijn vingers wil branden aan stemfraude. Blijft nog wel een ander punt: BB weet tijdens de uitzending al definitief wie er uitgaat, terwijl men aan de kijkers nog wel suggereert dat ze invloed hebben. Bovendien goochelen ze met de percentages. Het is namelijk nog nóóit voorgekomen dat het niét spannend was. Beetje toevallig, dat het echt élke keer weer zo'n nek-aan-nek-race is, en dat het nooit eens een keer van begin af aan volkomen duidelijk is wie het huis uit moet.
Maar of dit juridisch aan te pakken is, ik vraag het me af...
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_31486117
Gert

Als ze het niet zo zouden doen kost het een klap met geld. In principe houden ze zo veel als mogelijk de werkelijk aan van de tellingen aan. Waarom ook niet. Maar als het volgens de productie nodig is dan wordt er bijgestuurd. Zo denk ik dat Lieske de volgende is die vertrekt en daarna Menno. De nieuwe weekopdracht. Ik geef je een hint. Iets voor de baby maken.
  Moderator zondag 16 oktober 2005 @ 12:58:19 #146
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31486223
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 12:52 schreef tanjalies het volgende:
Gert

Als ze het niet zo zouden doen kost het een klap met geld. In principe houden ze zo veel als mogelijk de werkelijk aan van de tellingen aan. Waarom ook niet. Maar als het volgens de productie nodig is dan wordt er bijgestuurd. Zo denk ik dat Lieske de volgende is die vertrekt en daarna Menno. De nieuwe weekopdracht. Ik geef je een hint. Iets voor de baby maken.
Huh, waarom Lieske? Lijkt me niet logisch: lekker wijf,exponent van de doelgroep (dom en jong).
En "iets voor de baby", daar kun je helaas weleens gelijk in hebben.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  zondag 16 oktober 2005 @ 14:53:34 #147
11839 DemonRage
[ Eindhoven ]
pi_31488286
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:39 schreef VeX- het volgende:
Goed zo, de idioten die stemmen verdienen dit welhaast.
De idioten waar het geld naartoe gaat verdienen het niet.
  zondag 16 oktober 2005 @ 14:59:54 #148
16305 Jappie
parttime reverend
pi_31488417
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 04:42 schreef Gert het volgende:

[..]

Jezus Jap, jij bent echt slecht in d's en t's! En tegelijkertijd geef je er door middel van je analyses blijk van dat je niet bepaald op je achterhoofd gevallen bent! ik kan het niet rijmen!

Misschien nog mar een keer meeten?
Denk je dat dat nog zin gaat hebben dan ?

Ik heb reeds lang geleden besloten mij geenzins meer druk te maken over of omtrent het gebruik van Dees dan wel Tees.........daar waar het officiele brieven betreft maak ik gebruik van een spellingscontrolemechaniek...en daar waar ik voor de vuist wat weg post maak ik gebruik van de negeermethode..............ik concentreer mij namelijk liever op belangrijker zaken........zoals daar is "het sjoemelen met SMS en Bel uitslagen."

  zondag 16 oktober 2005 @ 15:21:41 #149
125528 Gigageil
Toevallig wel !
pi_31488912
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:03 schreef cuall het volgende:
Ik verbaas me hier niet over. Ik vond ook dat Gert Jan moest winnen en was ervan overtuigd dat er gerommeld werd met de stemmen.
Met terugwerkende kracht vind ik dat Gert-Jan niet had moeten winnen, de sukkel met z'n GHB drogeer-geintje.......
  zondag 16 oktober 2005 @ 15:50:00 #150
125528 Gigageil
Toevallig wel !
pi_31489494
Dit is peanuts vergeleken bij de SMS-oplichting op TV elke avond op commerciële omroepen .....
Daar worden elke nacht de alleenstaande, eenzame, ook geile, domme, naieve mannen overgehaald door sletterige, vaak ordinaire, hoerige grieten om SMSjes te sturen a 1,10 - 1,50 per SMSje, en dan een SMS-"gesprekje" aan te gaan, waardoor vele mannen zomaar een paar tientjes ¤ 's kwijt zijn , terwijl aan de andere kant van de lijn aangenomen SMS-operators werken, zowel mannelijke als vrouwelijke
Deze verdienen iets van 0,10 - 0,15 ct per verzonden SMSje , gouden bisuiness dus voor dit soort bedrijfjes. Ze zetten vaak advertenties voor "SMS-operators gevraagd " , waarop ik eens reageerde, en waar me doodleuk werd uitgelegd dat ik me als vrouw moest voordoen......
Een goede sms-operator kon er 80 tot 160 per uur versturen via speciale software op je computer.
Het is al eens op Tros Radar behandeld , maar het gaat gewoon door. Je wordt dus met OPEN OGEN opgelicht ! De eerste relatie die tot stand komt via deze NEP-advertenties moet volgens mij nog "geboren" worden.......
Donner heeft het kennelijk te druk met Terroristjes bestrijden vs
pi_31489563
6 cent.
niet de vervaarlijke schaduw
met zijn dikke pens vol pistolen
beiden ingevet als een locomotief onder nul
  zondag 16 oktober 2005 @ 17:04:06 #152
6941 APK
Factual, I think.
pi_31491087
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 12:52 schreef tanjalies het volgende:
De nieuwe weekopdracht. Ik geef je een hint. Iets voor de baby maken.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  Admin zondag 16 oktober 2005 @ 17:24:08 #153
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_31491587
Ha!
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  zondag 16 oktober 2005 @ 17:29:15 #154
121160 mr2004
Mister Mick
pi_31491704
Hulde aan de opener van dit topic! Ik geloof je volkomen. Laat sommige eikels hier maar lullen.

Die zogenaamde rotsvaste, integere Bridget en Ruud de Wild laten zich ook als 2 hoeren gebruiken 'er is masaal op je gestemd', hoe krijg je het je strot uit.

John de Mol wordt steeds lachwekkender, als je koning zakenamn van Nederland denkt te zijn en je schept alleen maar mislukkingen (Talpa, Sport7) en je successen zijn op fraude en manipilatie gebaseerd (Versatel, BigB).

Die man kan nog niet eens zijn eigen familie runnen!
pi_31493518
Dus Lieske gaat er hierna uit???

Oh neeeeeeee!!!!! Nou dan kijk ik ook niet meer....
pi_31493949
Ik werd op Fok ooit aan het kruis genageld omdat ik vaststelde dat Idols van bedrog aan elkaar hing. Hoe ik het in mijn hoofd haalde dat het doorgestoken kaart zou zijn en dat de stem van de kijker niet gerespecteerd zou worden.

Ik zie dit topic maar als een soort eerherstel
  zondag 16 oktober 2005 @ 19:31:04 #157
6941 APK
Factual, I think.
pi_31494013
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 19:27 schreef SCH het volgende:

Ik zie dit topic maar als een soort eerherstel
Eerst Lieske en Menno er uit, tot die tijd blijf je maar lekker aan dat kruis hangen.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  Moderator zondag 16 oktober 2005 @ 19:36:15 #158
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31494128
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 19:27 schreef SCH het volgende:
Ik werd op Fok ooit aan het kruis genageld omdat ik vaststelde dat Idols van bedrog aan elkaar hing. Hoe ik het in mijn hoofd haalde dat het doorgestoken kaart zou zijn en dat de stem van de kijker niet gerespecteerd zou worden.

Ik zie dit topic maar als een soort eerherstel
Dat Big Brother doorgestoken kaart zou zijn, daar werd hier in de vorige eeuw al over gediscussieerd, toen jij nog láng geen user was.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_31494244
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 19:31 schreef APK het volgende:

[..]

Eerst Lieske en Menno er uit, tot die tijd blijf je maar lekker aan dat kruis hangen.
en Tanja zal wel na de bevalling zelf vertrekken, BB houdt haar dan niet meer tegen, want die is dan voldoende uitgemolken

Go Lieske........home
  zondag 16 oktober 2005 @ 20:24:57 #160
2018 PC eend
relativist
pi_31495135
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 19:31 schreef APK het volgende:

[..]

Eerst Lieske en Menno er uit, tot die tijd blijf je maar lekker aan dat kruis hangen.
Tanjalies heeft meestal gelijk
Wie gaat het nieuws aan scan brengen?
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
  zondag 16 oktober 2005 @ 20:27:16 #161
125528 Gigageil
Toevallig wel !
pi_31495185
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 15:53 schreef LostFormat het volgende:
6 cent.
nog erger......meewerken aan oplichting voor een rottige 6ct , ik mag lijen dat al die moderators RSI in hun jatten krijgen.......
pi_31497220
We moeten gewoon eisen dat er een notaris bij zit.
Die na elke stemmingsronde een verklaring geeft of het eerlijk is verlopen.
notaris
  zondag 16 oktober 2005 @ 22:11:37 #163
6941 APK
Factual, I think.
pi_31497600
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 20:27 schreef Gigageil het volgende:

ik mag lijen dat al die moderators RSI in hun jatten krijgen.......
Ach, als je zelf maar snapt wat je post.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31497904
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 20:27 schreef Gigageil het volgende:

[..]

nog erger......meewerken aan oplichting voor een rottige 6ct , ik mag lijen dat al die moderators RSI in hun jatten krijgen.......
...je bedoelt dus operators
pi_31498179
Zijn we allemaal dom en naief en geloofden we tot voor kort in de heiligheid der SMS en zetten we de discussie voort........ Of zijn we intelligent of doen we ons intelligent voor en zwijgen het verder dood?
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_31498331
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 22:31 schreef JohnDope het volgende:
Zijn we allemaal dom en naief en geloofden we tot voor kort in de heiligheid der SMS en zetten we de discussie voort........ Of zijn we intelligent of doen we ons intelligent voor en zwijgen het verder dood?
Ik heb nimmer gesmst en ga het niet doen, ook... ondanks dat retegraag die Rob had zien vertrekken... Misschien zou er een topic gestart moeten worden met de vraag wie hoe vaak gesmst heeft de afgelopen weken...
pi_31498548
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 22:37 schreef ridder204 het volgende:

[..]

Ik heb nimmer gesmst en ga het niet doen, ook... ondanks dat retegraag die Rob had zien vertrekken... Misschien zou er een topic gestart moeten worden met de vraag wie hoe vaak gesmst heeft de afgelopen weken...
Ik vind die rob eindelijk een beetje cool worden.
"Ik vecht nooit, dan moet heeeel diep gaan, maar als je 1 keer het bloed onder mijn nagels vandaan haalt, DAN NEEM IK JE TE PAKKEN".
Meesterlijke uitspraak
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
  † In Memoriam † zondag 16 oktober 2005 @ 23:29:43 #168
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_31500042
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 12:01 schreef Gert het volgende:
Het is namelijk nog nóóit voorgekomen dat het niét spannend was. Beetje toevallig, dat het echt élke keer weer zo'n nek-aan-nek-race is, en dat het nooit eens een keer van begin af aan volkomen duidelijk is wie het huis uit moet.
De einduitslag, dus degene die er uitvliegt, is ook in 100% van de gevallen anders dan de laatste tussenuitslag.

Let maar eens op volgende week donderdag, degene die er bij de laatste tussenstand uit zou vliegen, heeft 10 minuten later ineens niet meer de minste stemmen. Degene van de 3 die 'safe' zit wint of verlies in die laatste 10 minuten doorgaans ook nog eens zomaar 3-5%.

Laten we het diplomatiek uitdrukken: $jonnie schuurt langs de randen van wat statistisch gezien mogelijk is. Bewijsbaar of niet, het is simpelweg té toevallig allemaal.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_31505772
Waar is JMG nou, het werd net gezellig...

Spreekverbod van Hummie?
  † In Memoriam † maandag 17 oktober 2005 @ 09:56:22 #170
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_31505888
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 20:28 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
"We spreken van een kansspel als een deelnemer geen (overwegende) invloed heeft op de uitslag."

Dit is bij BB al overduidelijk niet het geval. Gedrag t.o.v. je medebewoners is al van invloed op een eventuele nominatie, en dus heeft de deelnemer invloed op de uitslag. In die zin is het voor de deelnemers geen kansspel
Bij BB heeft de beller 0% invloed op de uitslag, dat lijkt me nu na al die jaren toch wel duidelijk, alleen al gezien de statistisch absoluut onmogelijke tussenstanden. Het voert me nu te ver om je de beginselen van moderne statistiek bij te brengen, maar wie dit zelf niet ziet, moet dat maar aannemen van degenen die wél iets van statistiek weten.

Dát de deelnemers zich anders gedragen dan ze zijn om maar niet genomineerd te worden heeft daar totaal niets mee te maken. Bellen en SMS-en om vervolgens via loting een prijsje te winnen maakt van dat spelletje natuurlijk wel degelijk een kansspel. Waarbij ik me zelfs afvraag of BB überhaupt wel prijzen uitkeert, maar dat terzijde.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_31506846
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 09:56 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Bij BB heeft de beller 0% invloed op de uitslag, dat lijkt me nu na al die jaren toch wel duidelijk, alleen al gezien de statistisch absoluut onmogelijke tussenstanden. Het voert me nu te ver om je de beginselen van moderne statistiek bij te brengen, maar wie dit zelf niet ziet, moet dat maar aannemen van degenen die wél iets van statistiek weten.
En ik kan je vertellen dat, ondanks je leuke statistische berekeningen, het wel degelijk mogelijk is. Ik wil je e.e.a best privé nedaer toelichten, maar niet hier.
quote:
Dát de deelnemers zich anders gedragen dan ze zijn om maar niet genomineerd te worden heeft daar totaal niets mee te maken. Bellen en SMS-en om vervolgens via loting een prijsje te winnen maakt van dat spelletje natuurlijk wel degelijk een kansspel. Waarbij ik me zelfs afvraag of BB überhaupt wel prijzen uitkeert, maar dat terzijde.
Tsja, als je zo gaat beginnen is het eind zoek natuurlijk. Volgens justitie valt iets dergelijks niet onder een kansspel, maar als jij het beter weet....
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_31506893
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 09:49 schreef SCH het volgende:
Waar is JMG nou, het werd net gezellig...

Spreekverbod van Hummie?
Nee, die heeft weinig over mij te zeggen.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_31506954
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 10:39 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Nee, die heeft weinig over mij te zeggen.
Maar wel iets?
pi_31506966
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 10:37 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Ik wil je e.e.a best privé nedaer toelichten, maar niet hier.
  † In Memoriam † maandag 17 oktober 2005 @ 11:39:13 #175
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_31508113
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 10:37 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
En ik kan je vertellen dat, ondanks je leuke statistische berekeningen, het wel degelijk mogelijk is. Ik wil je e.e.a best privé nedaer toelichten, maar niet hier.
Natuurlijk is het theoretisch mogelijk, net zoals jij 15 x achter elkaar de hoofdprijs in de Staatsloterij kunt winnen. De kans daarop is statistisch echter te verwaarlozen.
quote:
Tsja, als je zo gaat beginnen is het eind zoek natuurlijk. Volgens justitie valt iets dergelijks niet onder een kansspel, maar als jij het beter weet....
Ja, ik weet het inderdaad beter:
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 20:28 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Juridisch staat een kansspel als volgt gedefinieerd:
"We spreken van een kansspel als een deelnemer geen (overwegende) invloed heeft op de uitslag."
Ik stel hier dus dat de deelnemer géén (overwegende) invloed heeft op de uitslag. Je kunt bellen en SMS-en wat je wilt, $jonnie en Hummie bepalen het verloop van BB. Laat hún maar bewijzen dat het er wél eerlijk aan toe gaat, bijvoorbeeld door het inschakelen van een notaris, die dan bij voorkeur niet 'De Mol' als achternaam heeft, ze incasseren immers wel de euro's van goedgelovige TV-kijkers.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  † In Memoriam † maandag 17 oktober 2005 @ 11:44:16 #176
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_31508233
Je redenering dat Talpa het beste de kijkerswensen zou kunnen volgen om die kijkers te plezieren, en dus te behouden, gaat ook al niet op. We weten uit ervaring dat kijkers doorgaans de kleurrijkste types er het eerst uitstemmen om vervolgens af te haken als de saaiste bewoners overblijven. En daar proberen Hummie c.s. ons misschien wel met de beste bedoelingen tegen te beschermen. Ik zeg dan ook nergens dat kijkers slim zijn, maar het blijft dan wel oplichting, hoe je het ook wendt of keert.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_31508259
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 11:39 schreef Cynix ® het volgende:
Ik stel hier dus dat de deelnemer géén (overwegende) invloed heeft op de uitslag. Je kunt bellen en SMS-en wat je wilt, $jonnie en Hummie bepalen het verloop van BB.
En ik stel dat dat niet zo is.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  † In Memoriam † maandag 17 oktober 2005 @ 11:49:29 #178
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_31508318
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 11:45 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
En ik stel dat dat niet zo is.
Nou, succes met bellen en SMS-en dan. En eeh, we horen het nog wel als je iets wint, ok?
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_31508490
Cynix heeft gelijk. Als en ik zeg nadrukkelijk als BB het nodigt acht om in te grijpen in wat dan ook, dus ook bij wie er wanneer vertrekken moet, dan doen ze dat. Dat is nu precies het format van BB. Jammer dat zo veel dat hier niet willen begrijpen. Ik geef toe dat de kijker daardoor geregeld vals of niet kompleet wordt voorgelicht. Het spannend maken tijdens de donderdag uitzending gebeurd bij alle vergelijkbare programma's. Niet goed te praten, maar om daar nu zoveel ophef over te maken.
pi_31508764
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 11:57 schreef tanjalies het volgende:
Cynix heeft gelijk. Als en ik zeg nadrukkelijk als BB het nodigt acht om in te grijpen in wat dan ook, dus ook bij wie er wanneer vertrekken moet, dan doen ze dat. Dat is nu precies het format van BB. Jammer dat zo veel dat hier niet willen begrijpen. Ik geef toe dat de kijker daardoor geregeld vals of niet kompleet wordt voorgelicht. Het spannend maken tijdens de donderdag uitzending gebeurd bij alle vergelijkbare programma's. Niet goed te praten, maar om daar nu zoveel ophef over te maken.
Het 'spannend maken' (bijvoorbeeld op de manier zoals zwartkijken heeft beschreven) is nog geen fraude. Het verandert namelijk niets aan de daadwerkelijke uitslag in absolute stemmen. Dat is wat hier gesuggereerd wordt, en dat wordt pertinent niet gedaan.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_31508861
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 11:45 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

En ik stel dat dat niet zo is.
Maar JMG, beweer jij dan met droge ogen dat zwangere Tanja er uit was geknikkerd door Hummie als zij de minste stemmen van de kijker had gekregen???
  † In Memoriam † maandag 17 oktober 2005 @ 12:22:09 #182
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_31508953
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 11:57 schreef tanjalies het volgende:
Niet goed te praten, maar om daar nu zoveel ophef over te maken.
Ach, ophef. Ik eet, drink of slaap er geen seconde minder om, hoor. Maar ík belde of SMS-te toch al niet. Onjuiste tussenstanden presenteren om daarmee kijkers over de streep te trekken om toch nóg maar een keer te bellen of te SMS-en is óók gewoon oplichting. En dan kan JMG wel beweren dat de eindstanden wél altijd kloppen, ík ben daar niet van overtuigd. Daarvoor rommelt BB mij toch echt iets teveel met de tussenstanden.

Ik leg hierbij simpelweg de bewijslast bij BB neer om mij te overtuigen dat men integer omgaat met onze belletjes en SMS-jes. Kan of wil men dat niet, dan pleit ik voor een wettelijke regeling om dat af te dwingen.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
pi_31508975
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:17 schreef SCH het volgende:

[..]

Maar JMG, beweer jij dan met droge ogen dat zwangere Tanja er uit was geknikkerd door Hummie als zij de minste stemmen van de kijker had gekregen???
Eerlijk gezegd, geen idee. Maar ze had niet de minste stemmen, dus waarom zou je je druk maken om een scenario wat niet heeft gespeeld?

Voor hetzelfde geld heeft BB nog een zwangere op de reservebank zitten.

Je kunt je net zo goed afvragen of BB gecancelled zou zijn als de kijkcijfers dramatisch waren. Maar dat IS niet zo, dus waarom een drama maken van een fictief scenario?
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  Moderator maandag 17 oktober 2005 @ 12:25:17 #184
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31509013
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:10 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Het verandert namelijk niets aan de daadwerkelijke uitslag in absolute stemmen. Dat is wat hier gesuggereerd wordt, en dat wordt pertinent niet gedaan.
Behalve als BB dat nodig acht.

Tanjalies heeft door de jaren heen aardig wat krediet opgebouwd met 'voorspellingen' en inkijkjes in het wereldje. Hij beweert dat het soms (!) wél gebeurt, bijvoorbeeld omdat er een plot bedacht is rond een bepaalde persoon. Dat lijkt me heel aannemelijk.
Het lijkt me tevens aannemelijk dat het over het algemeen niét gebeurt.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_31509073
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:23 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Eerlijk gezegd, geen idee.
Okay. Ik denk het wel te weten.

BB zal wel gek zijn haar er uit te laten en of ze niet de minste stemmen had, dat is natuurlijk jouw opinie. Ik denk dat ze bij de leiding wel enigszins kijken naar het stemgedrag maar dat ze zelfs het scenario al lang hebben uitgestippeld.

De kijkcijfers vallen trouwens toch niet echt mee in vergelijking met eerdere seizoenen?
  † In Memoriam † maandag 17 oktober 2005 @ 12:34:00 #186
4036 crew  Cynix ®
Verzuurde hork
pi_31509140
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:25 schreef Gert het volgende:
Het lijkt me tevens aannemelijk dat het over het algemeen niét gebeurt.
Natuurlijk zal Hummie niet zómaar iemand anders er uit gooien dan waar het minst voor gebeld is als daar geen reden voor is. Zeker niet als dat toch al binnen "het plaatje" paste. Waarom zou ze ook? Bij mij hebben ze iig het laatste restje vertrouwen verloren na de ongeloofwaardige tussenstanden elke keer weer. In 100% van de gevallen verlaat uiteindelijk iemand anders het BB-huis dan de tussenstanden aangeven. Wie dát nog toeval noemt is naïef en verdíent het om bedrogen te worden. Dat begon ovrigens al bij BB1.
Vertel het me en ik zal het vergeten. Laat het me zien en ik zal het onthouden. Laat het me ervaren en ik zal het me eigen maken.
De toekomst hangt af van wat je nu aan het doen bent.
  Moderator maandag 17 oktober 2005 @ 12:42:44 #187
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31509281
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:34 schreef Cynix ® het volgende:

[..]

Natuurlijk zal Hummie niet zómaar iemand anders er uit gooien dan waar het minst voor gebeld is als daar geen reden voor is. Zeker niet als dat toch al binnen "het plaatje" paste. Waarom zou ze ook? Bij mij hebben ze iig het laatste restje vertrouwen verloren na de ongeloofwaardige tussenstanden elke keer weer. In 100% van de gevallen verlaat uiteindelijk iemand anders het BB-huis dan de tussenstanden aangeven. Wie dát nog toeval noemt is naïef en verdíent het om bedrogen te worden. Dat begon ovrigens al bij BB1.
Ik vind het feit dat iemand die aan het begint laagste staat, uiteindelijk niet het huis verlaat, niet eens zó gek. Al is 100% wel erg veel (we zullen het blijven volgen).
Ongeloofwaardiger vind ik het, dat het echt áltijd een nek-aan-nekrace is.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_31509306
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:23 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Eerlijk gezegd, geen idee. Maar ze had niet de minste stemmen, dus waarom zou je je druk maken om een scenario wat niet heeft gespeeld?
Ook dit geloof ik niet. Ik heb inmiddels heel wat sites bekeken en overal lees ik negatieve reacties over Tanja. Op de Talpa site zijn de reacties zeker niet vleiend en ervan uitgaand dat hier ook stemmers tussen zitten kan ik niet geloven dat Tanja zo hoog kan staan.

Ik geloof eerder dat Talpa zelf de betreffende SMS-jes verstuurd, daar waar zij het nodig achten. Dat de score van Tanja uiteindelijk zo hoog is, komt niet door de kijkers. ......of het zou zo moeten zijn dat die (pro Tanja) geen reacties plaatsen op de diverse sites, wat ik me toch echt niet kan voorstellen.

Maar goed, het blijft een programma van Talpa en die heeft de regie.
  maandag 17 oktober 2005 @ 13:51:07 #189
65997 Oldbie
Proud to be South African!
pi_31510743
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:10 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Het 'spannend maken' (bijvoorbeeld op de manier zoals zwartkijken heeft beschreven) is nog geen fraude. Het verandert namelijk niets aan de daadwerkelijke uitslag in absolute stemmen. Dat is wat hier gesuggereerd wordt, en dat wordt pertinent niet gedaan.
Waarom geven ze de cijfers niet vrij? Ik heb een mailtje gestuurd dat ik graag alle SMS en telefoon getallen zou willen hebben zodat ik mezelf ervan kon overtuigen dat er geen vuil spel van Talpa is maar ze reageren helemaal niet. Niet eens een mailtje dat ik niets zal krijgen. Nee, doodse stilte van Talpa kant.
  maandag 17 oktober 2005 @ 14:17:33 #190
6941 APK
Factual, I think.
pi_31511394
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:23 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

Maar ze had niet de minste stemmen, dus waarom zou je je druk maken om een scenario wat niet heeft gespeeld?
Waar haal jij eigenlijk die stellige wijsheid vandaan
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  maandag 17 oktober 2005 @ 15:24:17 #191
57728 Xitami
? = 2b || !2b
pi_31512487
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:23 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Eerlijk gezegd, geen idee. Maar ze had niet de minste stemmen, dus waarom zou je je druk maken om een scenario wat niet heeft gespeeld?

Voor hetzelfde geld heeft BB nog een zwangere op de reservebank zitten.

Je kunt je net zo goed afvragen of BB gecancelled zou zijn als de kijkcijfers dramatisch waren. Maar dat IS niet zo, dus waarom een drama maken van een fictief scenario?


Eensch. Kunnen we niet gewoon allemaal es naar buiten gaan, genieten van 't tot nu toe nog mooie weer, en ons allemaal niet zo druk maken over een of ander stom belspelletje?
From the ashes...
  maandag 17 oktober 2005 @ 15:33:04 #192
125528 Gigageil
Toevallig wel !
pi_31512577
quote:
Op zondag 16 oktober 2005 22:21 schreef ridder204 het volgende:

[..]

...je bedoelt dus operators
Hehehehe je hebt helemaal gelijk.....
pi_31514312
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 12:44 schreef cuall het volgende:

[..]

Ook dit geloof ik niet. Ik heb inmiddels heel wat sites bekeken en overal lees ik negatieve reacties over Tanja. Op de Talpa site zijn de reacties zeker niet vleiend en ervan uitgaand dat hier ook stemmers tussen zitten kan ik niet geloven dat Tanja zo hoog kan staan.

Ik geloof eerder dat Talpa zelf de betreffende SMS-jes verstuurd, daar waar zij het nodig achten. Dat de score van Tanja uiteindelijk zo hoog is, komt niet door de kijkers. ......of het zou zo moeten zijn dat die (pro Tanja) geen reacties plaatsen op de diverse sites, wat ik me toch echt niet kan voorstellen.

Maar goed, het blijft een programma van Talpa en die heeft de regie.
Heeej HALLO
Sta ik op je ignore list ofzo?
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
pi_31514823
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 17:38 schreef PC eend het volgende:

[..]

Heeej HALLO
Sta ik op je ignore list ofzo?
hoezo lieffie, kreeg je te weinig aandacht

PC eend een dikke knuffel geeft
pi_31514892
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 18:04 schreef cuall het volgende:

[..]

hoezo lieffie, kreeg je te weinig aandacht

PC eend een dikke knuffel geeft
Jij zegt dat er geen pro Tanja posters zijn....
Ik heb er zowat RSI van opgelopen
When everything is coming your way, you're in the wrong lane.
pi_31515099
quote:
Op maandag 17 oktober 2005 18:08 schreef PC eend het volgende:

[..]

Jij zegt dat er geen pro Tanja posters zijn....
Ik heb er zowat RSI van opgelopen
Oh bedoelde je dat
Ik ontken ook niet dat er voorstanders zijn voor Tanja, maar ik denk niet dat zij de meerderheid vormen.

Correctie: Pro-Tanja - de familie Slangenberg, PC eend en Talpa

edit: eigenlijk tel jij niet echt mee PC eend, je stemt alleen op Tanja omdat je een sneaky kierenkijker bent en je geen lor om haar geeft, maar alleen op het moment zit te wachten dat je haar in d'r spleet kunt kijken

Maar goed een stem is een stem

[ Bericht 10% gewijzigd door cuall op 17-10-2005 19:19:32 ]
  dinsdag 18 oktober 2005 @ 09:27:29 #197
29605 Faceoff
Sapperdedosiejo
pi_31527238
Het is altijd een nek a nek race omdat alle favorieten dan nog een kans lijken te hebben.
Als jij een enorme fan van linda (of wie dan ook bent) en je ziet dat ze 1% achter staat. Dan gaat er in je hoofd een proces aan de gang die jou verteld dat die ene procent nog wel in te halen is en dat jij dat wel even wil regelen (Dan heb ik het over 90% van de mensen die hier schreeuwen dat bewoner X zo te gek is). Als ze dat bij al de drie genomineerden even doen, dan zal dat veel stemmen uitlokken + ze kunnen aan het einde gewoon degene die ze zelf weg willen hebben net iets minder geven. Het enige rare eraan idd is dat zelf dat ene procentje verschil in dat laatste (half) uur moeilijk te maken is.

Ik weet niet hoeveel mensen er elke keer sms'en maar voor het gemak pak ik even een miljoen. (veel mensen zullen ook wel dubbel sms'en).

1 procent daarvan is al 10000 mensen. en gezien de veranderingen in de laatste uren lijkt me dat ERG onwaarschijnlijk.
  Moderator dinsdag 18 oktober 2005 @ 14:06:03 #198
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31533929
quote:
Op dinsdag 18 oktober 2005 09:27 schreef Faceoff het volgende:

Ik weet niet hoeveel mensen er elke keer sms'en maar voor het gemak pak ik even een miljoen. (veel mensen zullen ook wel dubbel sms'en).

1 procent daarvan is al 10000 mensen. en gezien de veranderingen in de laatste uren lijkt me dat ERG onwaarschijnlijk.
Je schatting is echt véél en véél te hoog.
Ik heb begrepen (van iemand op het forum die iemand kent etc) dat er zo'n 10.000 sms-jes per nominatieronde verstuurd worden.
Laat er nu ook nog eens een zelfde aantal belletjes binnenkomen. Dan hebben we het over 20.000 in totaal. 1% is dan ineens 200 stemmen, en dat is wel degelijk een verschil dat weg te werken is.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_31535332
wie heeft er hier allemaal gesmst dan? misschien kunnen we kijken of het overeenkomt..
Ikzelf heb in totaal 4! smsjes gestuurd.. (dat ik dat hier toe durf te geven zeg!!)

2 voor TANJA en 2 voor LINDA... zodat rob eruit zou gaan.... helaas...
Babe In Totale Control of Herself
  dinsdag 18 oktober 2005 @ 15:06:47 #200
15221 Falco
Afleidingsmanoeuvre
pi_31535526
Oke ik geef toe: 3 SMSjes voor Linda .
<a href="https://www.youtube.com/watch?v=yIl_jGh-LWE" target="_blank" rel="nofollow">Afleidingsmanoeuvre</a>
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')