abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_31435282
SMSFRAUDE bij Big Brother!!!

Ik heb dit verhaal uit eerste hand en is verteld door Gert-Jan van BBIII the battle . Hij heeft mij dit verteld in een kroeg was (is) niet bedoeld voor publicatie. Vier jaar geleden deed een heel goede vriend, Gert-Jan de Boer (ik weet niet of hij dit leuk vind dat ik zijn naam vol schrijf, zeker niet na dat gesijk van die nepaangifte over drogering) mee met Big Brother the Battle. Ik weet wel dat hij furieus zal zijn omdat ik dit post, maar na gisteravond wordt het voor mij te gek.

Hij was in de finale derde geworden. Twee weken nadat hij uit het huis was vertrokken is hij benaderd door ene X (ik weet zijn naam niet, maar hij wel) van Golden Bytes BV. Met de vraag of hij de belrecords voor 100.000 Euro wilde kopen van de finaleavond. Daaruit bleek klip en klaar dat hij, en niet Sandy de winnares was geworden van de derde editie. Hij is daar niet op ingegaan, hij geloofde het wel, hij was moe en wilde verder. Een week daarna werd wederom dit aangeboden voor 10.000 Euro. Ook hier heeft hij geen gehoor aan gegeven.

De medewerker zag al in dat het kansloos was om hier geld uit te slaan maar heeft toch de gegevens overhandigt. Gert-Jan heeft deze gegevens behoorlijk bestudeerd en kwam er inderdaad achter dat hij had gewonnen. Zijn baan en zijn gevoel, dit project was afgelopen hebben er voor gezorgd dat hij niets met deze gegevens heeft gedaan. Hij was tevens te schijterig om het tegen John de Mol op te nemen. Ik weet niet wat hij met die gegevens heeft gedaan.
Waarschijnlijk heeft hij deze nog. Hij was wel pissed-off en heeft wat dingetjes uit laten zoeken.

Golden Bytes doet de Belspelletjes en sms activiteiten van Endemol. Golden Bytes is destijds een onderdeel geweest van Gouden Kooi BV. Een BV opgericht voor Big Brother door John de Mol destijds. Er gaan miljoenen in deze BV om, laatst is er weer een venture capital rondje geweest die
het benodigde geld heeft opgehaald. Zie verder www.goldenbytes.com. De reden van wie er in het programma blijven of wie de winnaar wordt heeft twee redenen. Wie is belangrijk voor het plot en met betrekking tot de winnaar wie past het meest bij de doelgroep van de zender. (In het
geval dat Jim bij Idols tweede werd is omdat hij voor de wet niet oud genoeg was om op te treden en derhalve de winnaar Jamai werd) Kortom zo worden terechte winnaars als Koos, Gert-Jan en Margriet op het ereschavot op een ander plaats geplaatst dan waar ze recht op hebben (en de
geldprijzen die hun door de neus wordt geboord. Voor Koos werd een nog zuurdere oplossing gevonden maar dat is omdat ze bij BB twee nog niet de mogelijkheid hadden om e.e.a. te beïnvloeden via de stemmingen.

Even terug te komen op Golden Bytes. De mensen stemmen via een nummer (in
dit geval 1010 en geven een naam door. Dit heet Content Scanning. Dit gaat via een centraal nummer en de server van Golden Bytes distilleert de namen en houdt de telling bij. Dit is pas te checken of dit klopt bij Golden Bytes zelf. Drie jaar geleden was de techniek wel zo ver maar werd
nog niet gehanteerd door Golden Bytes. Er werd op aparte nummers gebeld en gesmsst door kijkers en ieder telefoonnummernummer krijgt bij ieder gebeld nummer of ieder ontvangen berichtje een extra stem.

Dit is heel makkelijk te verifiëren. Namelijk bij de providers de inbound calls op te vragen en de inbound sms. Immers wat ontvangen is door Big Brother (Golden Bytes) is ook verstuurd door degene die de (mini)factuur ontvangt. Dit heet micro payments.

Met een beetje kennissen bij KPN kan je er zo achter komen wie wie gebeld heeft en je geeft gewoon de nummers van de deelnemers door. Nu komen natuurlijk niet alle smssjes en telefoontjes van KPN naar KPN dit gaat ook via andere carriers zoals (toen Libertel, Ben, Telfort en.. KPN.

Gert-Jan heeft niets met deze gegevens gedaan en wordt zelfs een beetje kwaad als ik hem hier weer op attendeer. Een jaar geleden waren de uitreikingen van de TMF awards die al 's ochtends vertelde dat Marco Borsato had gewonnen terwijl er 's avonds nog gestemd kon worden. Er zijn
toen kamer vragen gesteld door Jan de Wit van de SP aan Minister Donner.

Let wel Big Brother heeft geen licentie om dit kanspsel te doen. En is dus strijdig met de wet. De heer Donnner heeft zich in slaap laten sussen dat dit soort programma;s slechts enkele tienduizenden euro;s op leveren en niet meer. (Het kost meer dan dat het oplevert). Aangezien er meer prangerder issues in de Nederlandse samenleving zijn.

FOK de FIK erin!! Laat jezelf en het Nederlandse publiek deze miljoenen zwendel niet aanleunen. Stuur een berichtje naar j.dwit@tweedekamer.nl.
Hij is Tweede Kamerlid voor de SP en hij zoekt steun om dit aanhangig te maken zodat dit voor eens en altijd wordt gestopt. In andere landen is hier wetgeving voor. Aangezien Endemol geen licnetie heeft wil hij hier een einde aan maken. Hij heeft echter jullie steun nodig.

Hieronder een standaard brief die je copy paste kan doen en per e-mail
kan versturen naar Jan de Wit.

Tweede Kamer
SP Fractie
T.a.v. J. de Wit
Den Haag

Geachte heer De Wit,

Ik heb vernomen dat u onderzoek doet naar de illegaliteit van belspelletjes. Ik wil mijn bezorgdheid uiten en hoop dat u dit aanhangig kan maken in de tweede kamer zodat hier paal en perk wordt gesteld. Desnoods met een politie-inval bij Golden Bytes BV. Deze organisatie licht de afgelopen jaren al op grote schaal de Nederlandse bevolking op. Dit betreft miljoenen Euros.

Evenals destijds er bewijs was van malversaties bij de TMF Awards was het woensdag 13 oktober weer zover. Endemol had al eerder de stand vermeld dan dat de lijnen waren gesloten. We worden bedonderd op grote schaal. Kunt u voor mij aangifte doen en dit door de politie laten uitzoeken.

Laat u niet weer in slaap sussen door goedbedoelde woordvoerders van deze organisatie die het weer zal afdoen als een foutje of dat dit als marginale inkomsten genereert.


Hoogachtend,

Naam
Emailadres
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 12:52:46 #2
22605 Tragedy
When the feelin's gone
pi_31435353
Maakt ie er helemaal zo'n username voor aan.

Maar anyway, heb je nou echt niets beters met je tijd te doen dan je hier druk over te maken?
pi_31435494
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 12:52 schreef Tragedy het volgende:
Maakt ie er helemaal zo'n username voor aan.

Maar anyway, heb je nou echt niets beters met je tijd te doen dan je hier druk over te maken?
Inderdaad ^^
Too old to Trick or Treat, too young to die
pi_31435583
Ik verbaas me hier niet over. Ik vond ook dat Gert Jan moest winnen en was ervan overtuigd dat er gerommeld werd met de stemmen.

Nu heb ik dat weer en dit verhaal is de bevestiging van mijn vermoedens.

Ik heb steeds gezegd dat het geen zin heeft om te bellen, omdat voor de programma maker allang vaststaat wie er uit gaat. Brengt alleen maar geld in het laatje.

Dit gegeven is een onderdeel van BB en of we de minister nou mailen of niet, Talpa zal de uitslagen blijven manipuleren
pi_31435585
what else is new?
pi_31435620
Zo zo, speciaal voor geregged?
pi_31435673
Na 'gesijk' stopte ik met lezen.
niet de vervaarlijke schaduw
met zijn dikke pens vol pistolen
beiden ingevet als een locomotief onder nul
pi_31435683
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 12:49 schreef smsfraude het volgende:
Gert-Jan
Ah, de GHB-dateraper. Bronnetje hoor.
pi_31435701
GHB is okay, overigens.
niet de vervaarlijke schaduw
met zijn dikke pens vol pistolen
beiden ingevet als een locomotief onder nul
pi_31435711
quote:
Let wel Big Brother heeft geen licentie om dit kanspsel te doen. En is dus strijdig met de wet.
Sinds wanneer is het SMSen voor het aanwijzen van een winnaar een kansspel? Het valt onder de noemer van televoting en is daarom volstrekt legaal.
Beter een baas onder je duim, dan tien bovenop
Trekt bij warm weer een poncho aan
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:08:36 #11
22605 Tragedy
When the feelin's gone
pi_31435724
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:03 schreef cuall het volgende:
Ik verbaas me hier niet over. Ik vond ook dat Gert Jan moest winnen en was ervan overtuigd dat er gerommeld werd met de stemmen.
Sandy was een meer dan terechte winnaar van BB3. Gert-Jan was een nerd, Andries een klootzak en Daniëlle te slaapverwekkend voor woorden. Logisch dus dat Sandy gewonnen heeft.
pi_31435807
Jezus heftig verhaal joh! Ik ga er een email aan wagen! Dit verbaast me niets. Vanochtend stond de TALPA site ook al roodgloeiend. De helft is al weer verwijderd. Watr een kutstreek!
pi_31435855
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:07 schreef Tamagotchi het volgende:

[..]

Ah, de GHB-dateraper. Bronnetje hoor.
Staat toch ook in bovenstaand bericht, ben blij dat je leest dat je ene bronnetje hebt!
pi_31435866
Ik schrik me rot
Een bericht als dit had ik nooit verwacht!
Bron is ook zeer betrouwbaar.

Iedereen weet dat dit gebeurt en vele blijven erin trappen.
In TV land is er toch de uitspraak ;
Alles voor de kijkcijfers!

Dat was zo, is zo en zal zo blijven!
- To blerf or not to blerf.... Thats the question! -
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:21:30 #15
1611 evert
Happiness is the Road!
pi_31436025
het verbaast me niets, zie dit verhaal


Uitslag Big Brother al bekend voor sluiting lijnen

Is Big Brother doorgestoken kaart? Zeker twintig minuten voordat donderdagavond tijdens de live-uitzending van Big Brother werd bekend gemaakt dat Linda als derde bewoner zou afvallen stond dat al op telekekst-pagina 372 van Talpa te lezen.
Lees verder >>Terwijl het publiek tot vlak voor het moment supreme door Bridget Maasland werd opgeroepen om te bellen of te sms-en voor de favoriete bewoner, stond de uitslag al vast. Endemol-woordvoerder Jeroen van Waardenberg noemt dat, in het AD, niet te verklaren. Het voorval wordt tot de bodem uitgezocht, zegt hij.

Eerder waren er al geruchten op internet dat er vals gespeeld zou worden bij Big Brother. Zo zou de zwangere bewoonster Tanja, gisteren de winnares met 42 procent van de stemmen, onder geen beding weggestemd kunnen worden, omdat Talpa-baas John de Mol per se een bevalling in het Big Brother-huis wil zien.
De Endemol-woordvoerder ontkent dat stellig en bezweert dat alles eerlijk verloopt. Het is echt fair play. Al besef ik dat het dramatisch is als dit soort dingen gebeuren. Dit kunnen we niet hebben. We staan er niet goed op, maar er zal vast een verklaring voor zijn.

wat moet ik hier nu neerzetten?
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:26:40 #16
1316 PLAE@
Founded by fuckers
pi_31436141
Dag Jan
  Moderator vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:26:48 #17
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_31436146
Ach
Dan smsen we allemaal maar niet hoor
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:27:41 #18
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_31436171
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:06 schreef LostFormat het volgende:
Na 'SP' stopte ik met lezen.
pi_31436342
Bridget: "Tanja, er is massaal voor je gesmst"
Hoezo manipulatie...
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:39:04 #20
94080 VeX-
HAHA..JIJ hebt HEUL veel POSTS
pi_31436444
Goed zo, de idioten die stemmen verdienen dit welhaast.
Life is just a series of peaks and troughs, yeah. And you don't know whether you're in a trough until you're climbing out, or on a peak, 'till you're coming down. And that's it. - David Brent
  Moderator vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:39:27 #21
72712 crew  Rene
Dabadee dabadaa
pi_31436448
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:35 schreef ilona-scuderia het volgende:
Bridget: "Tanja, er is massaal voor je gesmst"
Hoezo manipulatie...
Komt erg raar over ja.
Je kan ook bellen
 | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:40:27 #22
131980 kippenek
Ik mis Jezus.
pi_31436480
Huh? Zijn er dan nog mensen die wél geloven dat het allemaal eerlijk verloopt?!
[GEZ] Messias, die liefde en vrede komt brengen in verwarde wereld. Betere behandeling beloofd ivm vorige malen. Spoed.
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:42:42 #23
112386 avotar
P0werd by Black Coffee
pi_31436526
Na Gert Jan stopte ik met lezen..
"Arrogance has to be earned. Tell me what you've done to earn yours." - House MD
"Dear life, when I asked whether or not my day could get any worse, it was meant as a rethorical question, not a challenge!"
pi_31436687
"A fat woman walked into the shoe store today. She was so fat, she had three smaller women orbiting around her."

Al Bundy \o/
Too old to Trick or Treat, too young to die
pi_31436772
Menno zal de volgende exit wel zijn, hij had beter niet kunnen zeggen dat ie thuis op z'n computer bewijs heeft dat er gemanipuleerd wordt met de uitslag van de stempercentages en daar moet ie nu al 2 weken voor boeten in de vorm van waarschuwingen, sancties, het niet mogen dragen van een petje
Hummie gooit Menno er over 2 weken uit, let maar op...
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 13:54:08 #26
6941 APK
Factual, I think.
pi_31436779
Goed topic.

Ik heb gemailed.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 14:01:00 #27
16701 scanman01
Today's a good day
pi_31436916
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:08 schreef Tragedy het volgende:

[..]

Sandy was een meer dan terechte winnaar van BB3. Gert-Jan was een nerd, Andries een klootzak en Daniëlle te slaapverwekkend voor woorden. Logisch dus dat Sandy gewonnen heeft.
Er was er maar één slaapverwekkend in BB3 en dat was Sandy. Die heeft al die tijd echt helemaal niets gedaan. Wat mij betreft de meest onterechte winnaar tot nu toe. Ze heeft gewonnen enkel en alleen omdat de meeste mensen de pest aan de anderen hadden en niet omdat Sandy het zo enorm verdiende. Zo werkt dat wel vaker trouwens.
My soul is painted like the wings of butterflies
  Moderator vrijdag 14 oktober 2005 @ 14:03:47 #28
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31436974
Als Gert-Jan eigenlijk recht had gehad op de overwinningspremie in plaats van Sandy, en hij had daarvoor sluitend bewijs in bezit gehad, dan had hij er een zaak van gemaakt. We hebben het over een paar ton!
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 14:06:22 #29
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_31437022
gaaaap..

je beweert dat er wat strafbaars gebeurd zou zijn... ga dan aangifte doen...

En als die medewerker van Golden Bytes bv werkelijk deze gegevens had, zou ie ze wel aan de pers verkocht hebben ipv kado te geven aan Gert_jan...
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
pi_31437463
Ik heb juist het idee dat Hummie in Menno een winnaar zag en misschien nog wel ziet. Hij voldoet natuurlijk wel aan beeld. Hij is jong, ziet er goed uit en is een beetje rebels. Misschien heeft hij op 25 september zijn ramen ingegooid met zijn uitlatingen. Hummie heeft toen ook wel 5 keer gezegd, onthoud deze datum goed.
Het lijkt er nu op dat ze proberen hoe ver ze met hem kunnen gaan en hoe de reaktie van het publiek hierop is.
Misschien hopen ze dat hij door deze akties het medelijden van het publiek krijgt. Nederland staat er natuurlijk om bekend altijd te kiezen voor de underdog.
Ik hoop dat ik goed zie, want ik vind het niet leuk meer hoe hij gehandeld wordt.
Bij de volgende exit zal blijken of er een kern van waarheid in zit.
pi_31437721
pi_31437789
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 14:03 schreef Gert het volgende:

Als Gert-Jan eigenlijk recht had gehad op de overwinningspremie in plaats van Sandy, en hij had daarvoor sluitend bewijs in bezit gehad, dan had hij er een zaak van gemaakt. We hebben het over een paar ton!
Precies.
Ook dit is weer een gerucht.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_31438108
ik sms toch niet
pi_31438907
Ik vind dat je veel fantasie hebt... maar zin heeft het niet dat je dit allemaal getypt hebt...

Zonder een ECHTE bron waaruit blijkt dat het gemanipuleerd is, geloof ik toch niet wat men suggereert... Ik bedoel... een man in de kroeg vertelde me dat bla bla... yeah right.. dit soort verhalen hoor je al vanaf het begin van BB1.... en nog even over gisteren... ik denk dat het wel degelijk eerlijk is gegaan gisteren...

Over de eerdere uitslag op teletekst:
Ik weet niet hoor maar is het niet zo dat ze perongeluk de tussenstanden op teletekst hebben gezet? De laatste tussenstand liet namelijk ook al zien dat Linda eruit zou moeten... wat er daar stond was ook niet de eindstand!

Ik vind wel dat er een notaris bij zou moeten zijn... Ik vertrouw het allemaal wel, maar om de mensen die denken dat er niks van klopt een rustiger gevoel te geven, lijkt me het slim. Vooral voor mensen die zulke dingen verzinnen als in de topicpost... lijkt me handig er een notaris bij te hebben.

Ook hoor ik veel mensen zeggen dat de poll op FOK duidelijk laat zien dat de uitslag van het stemmen niet klopt... iook dit is lariekoek..
Het is me al eens eerder opgevallen dat de Internet polls niet echt een goed beeld geven van de werkelijkheid. De mensen die op internet stemmen zijn veelal andere type mensen dan die via sms\telefoon stemmen. Ik denk dat er veel meer jongeren stemmen op internet.. terwijl er meer ouderen\huisvrouwen etc. stemmen via sms\gsm.

Al met al vind ik dat men eens moet stoppen met dat "Talpa speelt vals" geblaat... komt me me strot uit.
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 17:55:19 #35
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_31441502
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 15:41 schreef Wishjuh het volgende:
Ik vind dat je veel fantasie hebt... maar zin heeft het niet dat je dit allemaal getypt hebt...

Zonder een ECHTE bron waaruit blijkt dat het gemanipuleerd is, geloof ik toch niet wat men suggereert... Ik bedoel... een man in de kroeg vertelde me dat bla bla... yeah right.. dit soort verhalen hoor je al vanaf het begin van BB1.... en nog even over gisteren... ik denk dat het wel degelijk eerlijk is gegaan gisteren...

Over de eerdere uitslag op teletekst:
Ik weet niet hoor maar is het niet zo dat ze perongeluk de tussenstanden op teletekst hebben gezet? De laatste tussenstand liet namelijk ook al zien dat Linda eruit zou moeten... wat er daar stond was ook niet de eindstand!

Ik vind wel dat er een notaris bij zou moeten zijn... Ik vertrouw het allemaal wel, maar om de mensen die denken dat er niks van klopt een rustiger gevoel te geven, lijkt me het slim. Vooral voor mensen die zulke dingen verzinnen als in de topicpost... lijkt me handig er een notaris bij te hebben.

Ook hoor ik veel mensen zeggen dat de poll op FOK duidelijk laat zien dat de uitslag van het stemmen niet klopt... iook dit is lariekoek..
Het is me al eens eerder opgevallen dat de Internet polls niet echt een goed beeld geven van de werkelijkheid. De mensen die op internet stemmen zijn veelal andere type mensen dan die via sms\telefoon stemmen. Ik denk dat er veel meer jongeren stemmen op internet.. terwijl er meer ouderen\huisvrouwen etc. stemmen via sms\gsm.

Al met al vind ik dat men eens moet stoppen met dat "Talpa speelt vals" geblaat... komt me me strot uit.
Wij vinden van wel...en als je het daar niet mee eens bent, dan open je maar je eigen talpa-kontenlikkers-forum..
Ik heb wel door dat jij JDM zelf bent, jij rotzak...
pi_31441543
Waarom is hier geen NOtaris bij betrokken, dat is toch met de meeste spelletjes zo???
---- gaat winnen
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 18:10:15 #37
128306 Gekkigheid
Wat??...Gekke Geit??...KLENG!!
pi_31441841
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 17:56 schreef Utwodublin het volgende:
Waarom is hier geen NOtaris bij betrokken, dat is toch met de meeste spelletjes zo???
Omdat een notaris heel makkelijk is om te kopen toch?
Je mag ook Hoogheid zeggen!
pi_31441851
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 18:10 schreef Gekkigheid het volgende:

[..]

Omdat een notaris heel makkelijk is om te kopen toch?
Is er uberhaupt wel een notaris aanwezig?
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 14 oktober 2005 @ 18:15:12 #39
862 Arcee
Look closer
pi_31441933
Sandy heeft wel echt gewonnen.

Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
pi_31442422
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 17:55 schreef amaranta het volgende:

[..]

Wij vinden van wel...en als je het daar niet mee eens bent, dan open je maar je eigen talpa-kontenlikkers-forum..
Ik heb wel door dat jij JDM zelf bent, jij rotzak...


Doe even normaal.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_31442922
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 17:55 schreef amaranta het volgende:

[..]

Wij vinden van wel...en als je het daar niet mee eens bent, dan open je maar je eigen talpa-kontenlikkers-forum..
Ik heb wel door dat jij JDM zelf bent, jij rotzak...
Mag ik vragen wie dat is JDM? Naar dat ik weet ben ik nog altijd Wishjuh... maar goed... iedereen heeft een mening... en die van mij mag ik ook laten horen... en als je het daar niet mee eens bent ben je zelf een "rotzak"
pi_31443079
beetje flauw dat smsfraude niet even een toelichting komt geven...
pi_31443289
Reactie van Gert-Jan bij de buren:
quote:
Dit speelde vier jaar geleden. Ik zit me wel helemaal suf te prakiseren wie dit is en wanneer ik dit gezegd heb. Voor mij was het een afgedane zaak. BB was afgelopen en dat er wat gerommeld wordt, ach. Ik ga wel een email sturen naar die vrouw/man van de sp.

Ik heb die CDrom destijds afgegeven bij de notaris, maar na twee jaar werd mij weer gevraagd om te betalen voor opslag (iets van een paar tientjes. Toen heb ik hem maar opgehaald bij de notaris. Ik denk dat hij nu ergens op zolder ligt ergens tussen de rest (van de duizenden cd' roms).

Ik zal mijn geld gaan halen bij Sandy Schaterlach Schaterlach He San, volgens mij heb ik nog wat bij je laten liggen, iets van 350.000 euro Schaterlach , kijk is even onder de bank!
bron
  vrijdag 14 oktober 2005 @ 19:24:58 #44
58683 NewOrder
markt anarchist
pi_31443598
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 13:07 schreef Lucille het volgende:
Sinds wanneer is het SMSen voor het aanwijzen van een winnaar een kansspel? Het valt onder de noemer van televoting en is daarom volstrekt legaal.
Aangezien er een prijs valt te winnen valt het automatisch onder de wet op de kansspelen.
  Redactie Frontpage / Weblog vrijdag 14 oktober 2005 @ 20:03:52 #45
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_31444688
Wie is Sandy ?
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
pi_31445084
Bedankt voor de link, schatje.

Slotje dus.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_31445374
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 19:24 schreef NewOrder het volgende:

[..]

Aangezien er een prijs valt te winnen valt het automatisch onder de wet op de kansspelen.
Wat een onzin!
Juridisch staat een kansspel als volgt gedefinieerd:
"We spreken van een kansspel als een deelnemer geen (overwegende) invloed heeft op de uitslag."

Dit is bij BB al overduidelijk niet het geval. Gedrag t.o.v. je medebewoners is al van invloed op een eventuele nominatie, en dus heeft de deelnemer invloed op de uitslag. In die zin is het voor de deelnemers geen kansspel

Voor de stemmers is het overduidelijk, aangezien hun stem de uitslag beinvloedt. BOvendien is wat de stemmers kunnen winnen, en hoe dat bepaald wordt niet afwijkend van de gemiddelde kruiswoordpuzzel waarbij je een TV kunt winnen door de oplossing in te sturen. Ook dat valt niet onder wet kansspelen.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_31445389
Ik zit ook weer eens wat te tikken, is het topic dicht .
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_31456715
Verkeerd begrepen, sorry smsfraude
Weer open en een schopje.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
pi_31456989
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 20:28 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Wat een onzin!
Juridisch staat een kansspel als volgt gedefinieerd:
"We spreken van een kansspel als een deelnemer geen (overwegende) invloed heeft op de uitslag."

Dit is bij BB al overduidelijk niet het geval. Gedrag t.o.v. je medebewoners is al van invloed op een eventuele nominatie, en dus heeft de deelnemer invloed op de uitslag. In die zin is het voor de deelnemers geen kansspel

Voor de stemmers is het overduidelijk, aangezien hun stem de uitslag beinvloedt. BOvendien is wat de stemmers kunnen winnen, en hoe dat bepaald wordt niet afwijkend van de gemiddelde kruiswoordpuzzel waarbij je een TV kunt winnen door de oplossing in te sturen. Ook dat valt niet onder wet kansspelen.
In feite is hier sprake van een 'maas' in de wet. Die achterlijke tv-spelletjes (Welke sport zoeken wij? VOE.B.L) vallen namelijk ook niet onder kansspelen maar dat zijn het natuurlijk wel, evenals het stemmen bij BB.
Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 10:45:40 #51
58683 NewOrder
markt anarchist
pi_31457180
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 20:28 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Wat een onzin!
Juridisch staat een kansspel als volgt gedefinieerd:
"We spreken van een kansspel als een deelnemer geen (overwegende) invloed heeft op de uitslag."

Dit is bij BB al overduidelijk niet het geval. Gedrag t.o.v. je medebewoners is al van invloed op een eventuele nominatie, en dus heeft de deelnemer invloed op de uitslag. In die zin is het voor de deelnemers geen kansspel

Voor de stemmers is het overduidelijk, aangezien hun stem de uitslag beinvloedt. BOvendien is wat de stemmers kunnen winnen, en hoe dat bepaald wordt niet afwijkend van de gemiddelde kruiswoordpuzzel waarbij je een TV kunt winnen door de oplossing in te sturen. Ook dat valt niet onder wet kansspelen.
Ik reageerde op de opmerking van lucille over het stemmen per sms. Onder de stemmers wordt een prijs verloot zonder dat de stemmer daar enige invloed op kan uitoefenen. Dat valt weldegelijk onder de wet op de kansspelen. Er wordt echter veel gedoogd door justitie op het gebied van bel- en sms-spelletjes op tv.
pi_31457210
Hoe dom ben je eigenlijk als je denkt dat met jouw sms'je je favo bewoner in het huis blijft Net zoals alle bel en sms spelletjes is het gewoon een geld makend concept, dat is toch duidelijk? Dus gewoon niet bellen of sms-en, verdwijnt deze zooi vanzelf van de buis! Hoef je je ook niet meer druk te maken over dat je bent opgelicht.
Lieske the best!
pi_31457959
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 10:45 schreef NewOrder het volgende:

[..]

Ik reageerde op de opmerking van lucille over het stemmen per sms. Onder de stemmers wordt een prijs verloot zonder dat de stemmer daar enige invloed op kan uitoefenen. Dat valt weldegelijk onder de wet op de kansspelen. Er wordt echter veel gedoogd door justitie op het gebied van bel- en sms-spelletjes op tv.
Nogmaals: Dan zou een kruiswoordpuzzel in een willekeurig weekblad waarbij onder de goede inzenders een TV verloot wordt daar ook onder vallen. En dat is dus niet zo.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 11:58:27 #54
130524 Sonique
occasional streamer
pi_31458360
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 20:28 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Wat een onzin!
Juridisch staat een kansspel als volgt gedefinieerd:
"We spreken van een kansspel als een deelnemer geen (overwegende) invloed heeft op de uitslag."

Dit is bij BB al overduidelijk niet het geval. Gedrag t.o.v. je medebewoners is al van invloed op een eventuele nominatie, en dus heeft de deelnemer invloed op de uitslag. In die zin is het voor de deelnemers geen kansspel

Voor de stemmers is het overduidelijk, aangezien hun stem de uitslag beinvloedt. BOvendien is wat de stemmers kunnen winnen, en hoe dat bepaald wordt niet afwijkend van de gemiddelde kruiswoordpuzzel waarbij je een TV kunt winnen door de oplossing in te sturen. Ook dat valt niet onder wet kansspelen.
Je MSMje of je belletje geldt als lot op een prijs. Op welk lot een prijs valt heb je geen invloed op, dus is het een kansspel...

Een kansspel onder de noemer: televoting.

IMO

Trouwens, als iemand nog steeds niet weet dat al die zooi doorgestoken kaart is een beetje TE goedgeloving...

Als je er niet in gelooft, moet je niet bellen...
Geloof je er wel in, of intersseert het je niet dat het allemaal nep is, moet je wel bellen...

Ik heb nog nooit aan die zooi meegedaan, ik geloof er niet in omdat zo'n nummer alleen maar is opgezet om geld te verdienen.

Waarom denk je dat het "Stem op je favoriete bewoner" in plaats van "Stem op de bewoner van wie jij vind dat hij moet vertrekken"

Het verschil is dat bij "Stem op de bewoner van wie jij vind dat hij moet vertrekken" veel minder bellers stemmen dan bij "Stem op je favoriete bewoner".
In plaats van dat er maar op één bewoner wordt gestemt, worden er nu op 3 bewoners gestemt.

Theoretisch dus 3 keer zoveel... (natuurlijk niet echt 3 keer, maar iig meer dan als er maar op 1 bewoner wordt gestemt.)
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 12:05:58 #55
58683 NewOrder
markt anarchist
pi_31458508
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 11:37 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Nogmaals: Dan zou een kruiswoordpuzzel in een willekeurig weekblad waarbij onder de goede inzenders een TV verloot wordt daar ook onder vallen. En dat is dus niet zo.
Nee want daar heb je wél invloed op het winnen van de prijs, je moet namelijk de juiste oplossing geven om kans te maken op de prijs.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 12:16:31 #56
100297 teamlead
Nu met Napoleon complex
pi_31458747
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 11:58 schreef Sonique het volgende:

[..]


Waarom denk je dat het "Stem op je favoriete bewoner" in plaats van "Stem op de bewoner van wie jij vind dat hij moet vertrekken"

Het verschil is dat bij "Stem op de bewoner van wie jij vind dat hij moet vertrekken" veel minder bellers stemmen dan bij "Stem op je favoriete bewoner".
In plaats van dat er maar op één bewoner wordt gestemt, worden er nu op 3 bewoners gestemt.

Theoretisch dus 3 keer zoveel... (natuurlijk niet echt 3 keer, maar iig meer dan als er maar op 1 bewoner wordt gestemt.)
Normaal gesproken wel... maar ik denk dat bij de laatste nominatie-ronde er meer gebeld was als we iemand hadden mogen wegstemmen.... daar had ik nog wel een paar euro voor overgehad hoor
If you wish to be a success in the world, promise everything, deliver nothing.
Nothing is more difficult, and therefore more precious, than to be able to decide.
Victory belongs to the most persevering
pi_31459365
Huillies dit weet je van te voren.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_31459495
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 12:16 schreef teamlead het volgende:

[..]

Normaal gesproken wel... maar ik denk dat bij de laatste nominatie-ronde er meer gebeld was als we iemand hadden mogen wegstemmen.... daar had ik nog wel een paar euro voor overgehad hoor
Ik zal het eens voorstellen bij Endemol .

Zowel specifiek voor iemand kunnen stemmen, als tegen iemand kunnen stemmen. Dat kan nog wel eens tot leuke stemmingen leiden.

Oh nee, het is toch allemaal al bepaald natuurlijk .
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 13:46:45 #59
6941 APK
Factual, I think.
pi_31460965
Meneer de Wit heeft terug gemailed.
quote:
Geachte heer/mevrouw ***********,

Hartelijk dank voor uw brief.

Ik houd mij – inderdaad – al een aantal jaren bezig met het verschijnsel belspelletjes.

Ik heb daarover enkele jaren geleden een uitgebreid rapport geschreven, mede op basis van de ervaringen van de vele mensen die mij daarover benaderden naar aanleiding van een oproep mijnerzijds in de media. Dit
rapport kunt u vinden op www.sp.nl (“Ook belazerd?”).

Over de oplichterij rond de uitreiking van de TMF Awards heb ik Kamervragen gesteld en vervolgens aangifte gedaan bij de politie tegen MTV/TMF.

Het politie-onderzoek loopt op dit moment nog. Ik heb dus zeker niet het mes in het varken laten steken.

Ik ben het met u eens dat aan deze praktijken een einde moet komen.

Minister Donner heeft aangekondigd dit soort spelletjes aan banden te willen leggen, maar er is nog steeds niets gebeurd.

Ik houd eraan vast dat hij moet optreden. Anderzijds ben ik benieuwd wat het OM gaat doen naar aanleiding van mijn aangifte.

Uw brief verraste mij omdat mij niet bekend is wat er op 13 oktober is gebeurd.

Helaas heb ik kennelijk iets gemist.

Graag vraag ik u daarom mij te laten wat er precies aan de hand is.

Ik kan dan bekijken of ik nog iets kan ondernemen.

Met vriendelijke groeten,

Jan de Wit

Tweede-Kamerlid voor de SP
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  Moderator zaterdag 15 oktober 2005 @ 13:49:29 #60
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31461039
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 13:46 schreef APK het volgende:
Meneer de Wit heeft terug gemailed.
[..]
De aanleiding is m.i. een hoop flauwekul om niets, maar het is wel keurig dat-ie zo snel (en niet met een standaardbriefje) wat van zich laat horen.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_31461089
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 13:46 schreef APK het volgende:
Meneer de Wit heeft terug gemailed.
[..]
Hihi.

Mail 'm dit topic maar.
Het is moeilijk vriendelijkheid weg te geven, het wordt bijna altijd teruggegeven.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 13:55:12 #62
6941 APK
Factual, I think.
pi_31461196
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 13:51 schreef CartWOman het volgende:
Hihi.

Mail 'm dit topic maar.
Done.

Plus een link naar het AD artikel.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31461399
Kamervragen stellen over de TMF awards .

Heeft die kwast echt niks anders te doen?
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 14:10:04 #64
6941 APK
Factual, I think.
pi_31461505
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 14:04 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Kamervragen stellen over de TMF awards .

Heeft die kwast echt niks anders te doen?
Het gaat toch om pure oplichting van jongeren
Goede zaak.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31461780
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 14:10 schreef APK het volgende:

[..]

Het gaat toch om pure oplichting van jongeren
Goede zaak.
Inderdaad.. dit gaat echtwel verder dan alleen de TMF Awards. We hebben het hier over een miljoenenindustrie met een minderjarige doelgroep die wat mij betreft grotendeels onder pure oplichting valt.
Alle moslimterroristen, of ja een heleboel, die zijn bereid te sterven voor een hoger doel, want dan mogen ze maagden neuken, minstens een honderdtal, maar dat is nog altijd minder als ik met carnaval.
pi_31461846
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 14:04 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
Kamervragen stellen over de TMF awards .

Heeft die kwast echt niks anders te doen?
Kamerleden mogen fraude en oplichting niet aan de orde stellen? Dat is juist hun taak.

Naief om te denken dat het er bij BB eerlijk aan toe gaat trouwens.
  Moderator zaterdag 15 oktober 2005 @ 14:44:17 #67
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31462138
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 14:27 schreef SCH het volgende:

Naief om te denken dat het er bij BB eerlijk aan toe gaat trouwens.
En niks is erger dan voor naïef te worden versleten.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 15:58:02 #68
691 luciano
ondertitelloos
pi_31463585
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 09:48 schreef CartWOman het volgende:

Verkeerd begrepen

Weer open
Klasse CartWOman , dank je
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 16:59:40 #69
691 luciano
ondertitelloos
pi_31464944
Hier een extra emailtje dat ik dhr de Wit heb gestuurd m.b.t. tanja er niet uit KUNNEN stemmen .

Ik roep jullie allen op contract details welke zijn gehoord op de streams , en de daaropvolgende sancties van de regie + de gemaakte opmerkingen door de medebewoners , over het toch niet weg KUNNEN stemmen van TANJA bij elkaar te verzamelen , en op verzoek SNEL te kunnen tonen indien hgierom gevraagd wordt !

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Tweede Kamer
SP Fractie
T.a.v. J. de Wit
Den Haag

Geachte heer De Wit,


Misschien zou u ook eens na de show bij TANJA ( en de rest ? ) kunnen checken , welke manipulatie afspraken er zijn gemaakt met betrekking tot het NIET er uit KUNNEN stemmen van ZWANGERE TANJA in verband met de op handen zijnde live-bevalling en alle daaraan gekoppelde GEMANIPULEERDE kijkcijfers en INKOMSTEN ( wereldprimeur ! ... )

Er zijn waarschijnlijk sancties voor TANJA ( en de rest ) verbonden aan het prijsgeven van contract en/of manipulatie details , maar ik weet zeker dat deze sancties GEEN rechtsgeldigheid meer hebben indien de prijsgegeven contract en/of manipulatie details informatie bevat , welke FRAUDE aan het licht brengt .

Ook DIT is dan pure vorm van oplichting , want er worden honderdduizenden , miljoenen euro's uitgegeven door de mensen die één of meerdere sms'jes sturen , welke VOLKOMEN NUTTELOOS ZIJN in het geval van manipulaties !!!

Ik heb vernomen dat u reeds in contact staat met APK , welke u ongetwijfeld meer hierover kan vertellen .

Er zijn tientallen mensen welke 24 / 7 de streamverslagen bekijken / beluisteren , en daarin zijn de bewoners , op het moment dat zij het over de contracten hadden in de BB-huiskamer, direct door de regie op hun vingers getikt , en de live-streams werden direct op zwart gezet door de regie .
Ook werd de mogelijke nominatie van zwangere TANJA meerdere malen besproken door de bewoners , waarop er antwoorden werden gegeven zoals : dat mag toch niet / dat kan toch niet ....

Ik hoop dat u erin slaagt om de onderste steen boven te krijgen , en ben gaarne bereid , en met mij vele anderen , u daarbij te helpen .

M.vr.gr.

Luciano M.

luciano@uni-one.nl
pi_31465059
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 14:27 schreef SCH het volgende:

[..]

Kamerleden mogen fraude en oplichting niet aan de orde stellen? Dat is juist hun taak.
Nee, dat is de taak van justitie.

Daarnaast is die hele 'fraude' bij TMF ook al tot in den treure uitgelegd. Maar ja, sommige mensen willen het gewoon niet snappen.
quote:
Naief om te denken dat het er bij BB eerlijk aan toe gaat trouwens.
Wat voor baat zou Talpa er bij hebben om de daadwerkelijke uitslag niet te volgen?

Ik hoor telkens mensen roepen dat ze dat doen om de kijkcijfers hoog te houden. Maar wanneer je de wil van de kijkers c.q. stemmers volgt, blijven ze toch juist kijken? Wat voor zin heeft het dan in godsnaam om die stemming te negeren? Ik kan dat soort kromme samenzweringstheorien echt niet volgen hoor

Ja, we willen kijkers trekken door de uitslag die de kijker bepaalt niet te volgen. Lekker logisch .
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_31465335
Tanja heeft notabene 3 keer aangegeven dat zij naar huis wil.
BB weet deze randdebiel steeds weer te overreden te blijven.
Dat is toch een vorm van wederrechtelijke vrijheidsberoving in dit geval ws met een "wurgcontract".
pi_31465483
quote:
Op vrijdag 14 oktober 2005 14:01 schreef scanman01 het volgende:

[..]

Er was er maar één slaapverwekkend in BB3 en dat was Sandy. Die heeft al die tijd echt helemaal niets gedaan. Wat mij betreft de meest onterechte winnaar tot nu toe. Ze heeft gewonnen enkel en alleen omdat de meeste mensen de pest aan de anderen hadden en niet omdat Sandy het zo enorm verdiende. Zo werkt dat wel vaker trouwens.
Helemaal mee eens en ik geloof dit verhaal ook wel.

  zaterdag 15 oktober 2005 @ 17:26:17 #73
6941 APK
Factual, I think.
pi_31465513
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 17:17 schreef Coos het volgende:

Dat is toch een vorm van wederrechtelijke vrijheidsberoving in dit geval ws met een "wurgcontract".
Ze heeft gezegd dat ze haar 4500¤ startgeld kwijtraakt als zij vrijwillig vertrekt.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31465537
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 17:17 schreef Coos het volgende:
Tanja heeft notabene 3 keer aangegeven dat zij naar huis wil.
BB weet deze randdebiel steeds weer te overreden te blijven.
Dat is toch een vorm van wederrechtelijke vrijheidsberoving in dit geval ws met een "wurgcontract".
Bij vrijwillig opstappen krijg je de startpremie niet. Daar is niets 'wurgends' aan. Ook wanneer ze roept naar huis te willen haar overhalen (hetzij met woorden, hetzij door gewoon geld te bieden) is in mijn ogen niets mis mee. Niet in juridische zin tenminste, ze kan nog steeds gewoon nee zeggen en opstappen als ze dat wil.

Dat het weinig heel laat van het BB concept, tsja..
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_31465607
En van gisteravond dat klopt toch ook geen moer van.
Gelukkig bel ik zelf niet maar ik weet dat jongeren wel vaak de dupe zijn van dit spprt shit

Dan zien ze iets leuks, smen en krijgen dan berichten terug , kosten 70 cent per bericht terug

[ Bericht 0% gewijzigd door itsme op 15-10-2005 17:37:16 ]
pi_31465644
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 17:30 schreef itsme het volgende:
En van gisteravond dat klopt toch ook gene meor van.
Gelukkig bel ik zelf niet maar ik weet dat jongeren wel vaak de dupe zijn van dit spprt shit

Dan zien ze iets leuks, smen en krijgen dan berichten terug , kosten 70 cent per bericht terug
Retour berichten bij de BB stemming zijn gratis. Wel ff weten waar je over lult.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_31465750
hallo ik heb het niet over BB alleen
hondelul
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 18:37:10 #79
691 luciano
ondertitelloos
pi_31467098
WOOOOHOOOOOOOOOOOOOOOOO ,

Laat dhr. de Wit van de tweede kamer z'n gang nu maar eens gaan , en laten we hem allemaal onze hulp daarbij aanbieden ......

( allemaal dan , behalve LekkerSimpel , want die wenst mij dood omdat ik iets " onbenulligs " in diverse topics heb gepost , n.a.v. mijn geklaag dat het sms fraude topic was gesloten ... )
pi_31467356
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:37 schreef luciano het volgende:
Laat dhr. de Wit van de tweede kamer z'n gang nu maar eens gaan , en laten we hem allemaal onze hulp daarbij aanbieden ......
Ik kijk wel uit, hij is prima zelf in staat om zich volslagen belachelijk te maken.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 18:47:25 #81
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_31467374
quote:
+

Iemand die het volledige stuk kan plaatsen?
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  Moderator zaterdag 15 oktober 2005 @ 18:47:53 #82
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31467385
quote:
De stelligheid waarmee De Telegraaf in de laatste alinea beweert dat Tanja niet weggestemd mag worden!
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  Moderator zaterdag 15 oktober 2005 @ 18:48:41 #83
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31467405
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:47 schreef flugeltje het volgende:

[..]

+

Iemand die het volledige stuk kan plaatsen?
Kun je toch zo aanklikken?
Maar ik heb het stuk in het media-topic geplaatst: Big Brother in de media
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 18:50:20 #84
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_31467449
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:48 schreef Gert het volgende:

[..]

Kun je toch zo aanklikken?
Maar ik heb het stuk in het media-topic geplaatst: Big Brother in de media
Als je het volledige stuk wilt lezen moet je een abo hebben op de i-krant o.i.d. inloggen dus.

De tekst van jou is volgens mij een samenvatting van de Telegraaf...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 18:50:58 #85
6941 APK
Factual, I think.
pi_31467471
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:47 schreef flugeltje het volgende:

Iemand die het volledige stuk kan plaatsen?
Pak je vergrootglas er maar bij.

Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 18:51:38 #86
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_31467489
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:50 schreef APK het volgende:

[..]

Pak je vergrootglas er maar bij.

[afbeelding]
Ja precies, dat bedoelde ik dus.....

M'n vergrootglas ligt op het werk helaas...
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_31467514
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:47 schreef Gert het volgende:

[..]

De stelligheid waarmee De Telegraaf in de laatste alinea beweert dat Tanja niet weggestemd mag worden!
Het slaat gewoon nergens op. Als Talpa dat al zou willen, waarom zouden ze er dan zo geheimzinnig over moeten doen? Dan hadden ze aan het begin toch gewoon kunnen zeggen dat de zwangere bewoner tot aan de bevalling vrijgesteld zou zijn van nominatie?
Had iedereen gesnapt, was duidelijk geweest en je had geen gezeik gehad.

Nee, Talpa laat het gewoon toe dat ze genomineerd wordt, en dus is het feit dat ze er niet uitgestemd wordt een teken van een complot?

Flikker toch op. zeg.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 18:55:47 #88
6941 APK
Factual, I think.
pi_31467614
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:52 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

Dan hadden ze aan het begin toch gewoon kunnen zeggen dat de zwangere bewoner tot aan de bevalling vrijgesteld zou zijn van nominatie?
Had iedereen gesnapt, was duidelijk geweest en je had geen gezeik gehad.
Yeah right.

Dat zou niemand pikken.
Waarom mensen het nu wel pikken is mij volslagen onduidelijk.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31467660
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:51 schreef flugeltje het volgende:

[..]

M'n vergrootglas ligt op het werk helaas...
quote:
Kijkers Talpa woedend over geknoei stemmen

'Voorval Big Brother geen incident'


door Harrie Nijen Twilhaar

AALSMEER, zaterdag
Talpa heeft zich de woede van honderdduizenden kijkers van de reality-soap Big Brother op de hals gehaald omdat de zender in het openbaar sjoemelt met de televisieformule.

Tijdens de live uitzending van eergisteren, waarbij het publiek door presentatrice Bridget Maasland werd aangemoedigd om tegen hoge telefoonkosten (telefoon 80 eurocent per minuut en sms 25 eurocent per bericht) hun stem uit te brengen, verscheen al twintig minuten voor het einde op Talpa-teletekst dat Linda was weggestuurd.
Opvallend is ook de houding die Talpa aanneemt rond Tanja. De zwangere bewoonster mag hoe dan ook niet tijdens live uitzendingen worden weggestemd, omdat Talpa-directeur John de Mol de bevalling in het Big Brother-huis wil tonen vanwege de te verwachten hoge kijkcijfers.
De zender, die toch al ernstig kampt met tegenvallende kijkcijfers, heeft met een vroegtijdige uitslag op teletekst zijn geloofwaardigheid op het spel gezet.
Het publiek reageerde woedend na de uitzending via telefoontjes en emails. Het opmerkelijke BB-voorval blijkt echter geen incident te zijn. Volgens Maarten Reesink, verbonden aan de afdeling media en cultuur van de Universiteit van Amsterdam en auteur van het boek 'Reality soap! Big Brother en de opkomst van het multimediaconcept', weet de redactie van het programma op basis van de ontwikkeling van de stemming in de week tussen de nominaties en vertrek soms al wie het veld moet ruimen.
"Het voorval van donderdag was niet handig. Mensen ervaren dit als kijkersbedrog", zegt Reesink, die onderzoek deed naar het programma.
Volgens producent Endemol ging het om "een groot misverstand". Samen met Talpa betreurt hij de blunder maar benadrukt dat er niet gerommeld is. "De toen nog voorbarige conclusie is getrokken op basis van de tussenstanden, die wezen in de richting van het wegzenden van Linda", aldus een woordvoerder.
Om het nieuws na de officiële bevestiging van de einduitslag zo snel mogelijk op teletekst van Talpa te plaatsen, is het bericht over het vertrek van Linda klaargezet voor publicatie.
"Het stemmen vlak voor de exit heeft dus feitelijk geen effect meer. Of je moet met een grote groep vrienden vlak voor de finale massaal gaan bellen en sms'en", aldus Reesink. Volgens de BB-kenner worden kijkers tijdens een live uitzending aangemoedigd om nog even te stemmen om het verschil te maken, terwijl de redactie dan al weet dat het verschil onoverbrugbaar is.
Afgelopen april was er bij de muziekzender TMF ook sprake van kijkersbedrog. Toen werd tijdens de awardshow opgeroepen om te sms'en op een mogelijke winnaar. 's Ochtends was bij de media al bekend dat Marco Borsato de prijs zou winnen.
Ook bij veel 0909-tv-spelletjes worden consumenten gevraagd te bellen waarbij vaak nooit duidelijk wordt of de prijs al is gewonnen.
bron
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:00:51 #90
68625 flugeltje
Live vanuit Tilburg...
pi_31467763
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:57 schreef schatje het volgende:

[..]


[..]

bron
tnx
Op donderdag 12 oktober 2006 09:27 schreef SCH het volgende:
flugeltje is een kloon van yvonne toch?
pi_31467806
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:55 schreef APK het volgende:

[..]

Yeah right.

Dat zou niemand pikken.
Waarom mensen het nu wel pikken is mij volslagen onduidelijk.
Hoe moeilijk is het nou om gewoon te accepteren dat er niet gerommeld wordt met de uitslagen?

Of ben je gewoon zo'n dwangmatige neuroot dat je niet anders kunt dan in alles een complot te zien?
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  Moderator zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:07:41 #92
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31467940
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:55 schreef APK het volgende:

[..]

Yeah right.

Dat zou niemand pikken.
Waarom mensen het nu wel pikken is mij volslagen onduidelijk.
Ze hadden kunnen zeggen: "Tanja maakt geen kans op de eindoverwinning, maar krijgt een vaste premie. Ze kan niet weggestemd worden".

En waarom mensen het pikken? Blijkbaar is dat niet zo, als je De Telegraaf mag geloven.
Ik vind het overigens allerminst overtuigend bewijs, op grond van wat er nu ligt is er geen zaak.

Wat niet wegneemt dat ik het erg vermakelijk vind dat de zaak lekkere opgepookt wordt.
Succes! Is je antwoord aan de heer Sosa al af?
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_31467957
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:57 schreef schatje het volgende:

[..]


[..]

bron
Top schatje. ik hoop echt dat dit een staartje zal krijgen
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:09:04 #94
6941 APK
Factual, I think.
pi_31467979
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:02 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

Hoe moeilijk is het nou om gewoon te accepteren dat er niet gerommeld wordt met de uitslagen?

Of ben je gewoon zo'n dwangmatige neuroot dat je niet anders kunt dan in alles een complot te zien?
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 18:57 schreef schatje het volgende:

[quote]
"Het stemmen vlak voor de exit heeft dus feitelijk geen effect meer. Of je moet met een grote groep vrienden vlak voor de finale massaal gaan bellen en sms'en", aldus Reesink. Volgens de BB-kenner worden kijkers tijdens een live uitzending aangemoedigd om nog even te stemmen om het verschil te maken, terwijl de redactie dan al weet dat het verschil onoverbrugbaar is.
[/quote]
Hé, blinde vink, verklaar jij dan even die verschillen in de stand tijdens de updates in de live-uitzending.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
pi_31468010
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:09 schreef APK het volgende:

[..]


[..]
Hé, blinde vink, verklaar jij dan even die verschillen in de stand tijdens de updates in de live-uitzending.
[/quote]

Lage aantallen stemmen.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:10:56 #96
6941 APK
Factual, I think.
pi_31468023
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:07 schreef Gert het volgende:

Is je antwoord aan de heer Sosa al af?
Antwoord
We zitten al de hele dag te MSN-en.
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:13:50 #97
6941 APK
Factual, I think.
pi_31468100
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:10 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

Lage aantallen stemmen.
En ik moet als dwangmatige neuroot meer waarde aan jouw oordeel hechten dan aan het oordeel van Maarten Reesink, verbonden aan de afdeling media en cultuur van de Universiteit van Amsterdam en auteur van het boek 'Reality soap! Big Brother en de opkomst van het multimediaconcept?
Who the fuck can sleep with all this shit going on?
  Moderator zaterdag 15 oktober 2005 @ 19:15:42 #98
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_31468150
Dat de redactie op een gegeven moment weet dat de race gelopen is, maar mensen tóch nog aanmoedigt om te bellen, is misschien niet helemaal fris, maar het is natuurlijk geen fraude. Simpelweg omdat je nooit helemaal 100% zeker kunt zeggen dat er niet ineens heel veel gebeld gaat worden. Daarachter zal men zich simpel kunnen verschuilen.

Het wordt een ander verhaal als men al tijdens de uitzending beslúit dat een bepaalde deelnemer eruit gaat, en daarná mensen nog oproept om te bellen.
Als ik BB was, zou ik heel goed oppassen dat procedureel dichtgetimmerd is dat hier geen steken kunnen vallen, maar of ze dat gedaan hebben.... met die teletekstpagina zou je zeggen van niet, maar het is geen hard bewijs.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_31468156
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:13 schreef APK het volgende:

[..]

En ik moet als dwangmatige neuroot meer waarde aan jouw oordeel hechten dan aan het oordeel van Maarten Reesink, verbonden aan de afdeling media en cultuur van de Universiteit van Amsterdam en auteur van het boek 'Reality soap! Big Brother en de opkomst van het multimediaconcept?
Laten we het er op houden dat ik in een positie zit waarbij ik ietwat meer inzicht heb in dit soort zaken.
Why women still aren't funny.
Q.E.D: Religion replaces ignorance with stupidity.
pi_31468226
quote:
Op zaterdag 15 oktober 2005 19:02 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:

[..]

Hoe moeilijk is het nou om gewoon te accepteren dat er niet gerommeld wordt met de uitslagen?
Een weldenkend mens heeft daar meer dan gemiddeld moeite mee.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')