Ik hou niet van vliegen, het is een noodzakelijk kwaad wat ik moet accepteren om in USA te komen. Afleiding helpt me daar doorheen, en afgelopen keren is gebleken dat dat schermpje daar enorm bij helpt, en dat heb ik nu dus niet. Duidelijk zo?quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:13 schreef Dizzee het volgende:
[..]
het zijn 7 uurtjes vliegen.
waar mensen al niet om klagen.![]()
Dan had je net als Public_NME gedaan heeft, wat beter je huiswerk moeten doen en een vlucht moeten kiezen waar je wel zo'n schermpje had.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:27 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Ik hou niet van vliegen, het is een noodzakelijk kwaad wat ik moet accepteren om in USA te komen. Afleiding helpt me daar doorheen, en afgelopen keren is gebleken dat dat schermpje daar enorm bij helpt, en dat heb ik nu dus niet. Duidelijk zo?
OMG! Dat lijkt me echt matig... Vloog je een 744? (op de 2 lange legs FRA-ICN en ICN-AKL?) Veel maatschappijen hebben de 744's nog niet ge-upgrade qua IFE. (zie KL)quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:13 schreef Jaguarized het volgende:
Elk nadeel heb ze voordeel.
Ik ben naar NZ gevlogen zonder ook maar een eigen schermpje te hebben gezien.![]()
Twee keer een 744 idd terwijl Korean een 772 voor de tweede leg had moeten inzetten maar die was niet beschikbaar wegens onderhoud oid. KAL heeft overigens alleen op de lijnen naar VS en Canada een IFE in de toestellen. Als ik terugvlieg AKL-ICN met een 772 hoop ik dat er wel wat in zit en niet zo'n lege holte.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 12:52 schreef Public_NME het volgende:
[..]
OMG! Dat lijkt me echt matig... Vloog je een 744? (op de 2 lange legs FRA-ICN en ICN-AKL?) Veel maatschappijen hebben de 744's nog niet ge-upgrade qua IFE. (zie KL)
Ik kies meestal voor de UA 947 naar Washington Dulles, dat is een nieuwe 777.quote:
Dat zal denk ik wel meevallen, hij zal gewoon een normale cross-wind landing uitgevoerd hebben. Daardoor hang je tegen de wind in en gaat het toestel enigzins schommelen. Je landt vaak op een kant v/h landingsgestel en daarna raakt de andere pas de grond, dit kan best een griezelig effect geven in het vliegtuig zelf, maar het is vrij normaal.quote:Op zondag 11 juni 2006 11:38 schreef London_Calling het volgende:
Maatschappij?
Ja, alleen de piloten hadden nogal moeite met het rustig op de grond zetten van de kist. Het was wel slecht weer (veel regen en wind), maar later begreep ik van medepassiegers en andere ervaringsdeskundigen dat deze 2 piloten wel wat vaker moeite hebben om de kist rustig aan de grond te zetten.
Mede-passagiers die vaker deze route met de KLM vlogen hadden wel vaker wat mindere vliegervaringen met deze 2 piloten. Op de terugweg was het weer nog slechter (meer regen en wind) en je voelde bijna niet dat je landde.quote:Op zondag 11 juni 2006 11:44 schreef Public_NME het volgende:
[..]
Dat zal denk ik wel meevallen, hij zal gewoon een normale cross-wind landing uitgevoerd hebben. Daardoor hang je tegen de wind in en gaat het toestel enigzins schommelen. Je landt vaak op een kant v/h landingsgestel en daarna raakt de andere pas de grond, dit kan best een griezelig effect geven in het vliegtuig zelf, maar het is vrij normaal.
Zal niet zoveel met de piloten te maken hebben gezien de weersomstandigheden.
Vage mensen dat ze de namen van de piloten gaan onthouden...quote:Op zondag 11 juni 2006 11:47 schreef London_Calling het volgende:
[..]
Mede-passagiers die vaker deze route met de KLM vlogen hadden wel vaker wat mindere vliegervaringen met deze 2 piloten. Op de terugweg was het weer nog slechter (meer regen en wind) en je voelde bijna niet dat je landde.
Als je voor je werk iedere week dezelfde route moet vliegen dan onthou je op een bepaald moment wel de namen van de piloten.quote:Op zondag 11 juni 2006 15:09 schreef Fogel het volgende:
[..]
Vage mensen dat ze de namen van de piloten gaan onthouden...
Niks mis met de vliegtuigen van Sky Europe. Ze hebben volgens mij een vrij jonge vloot en het onderhoud wordt gedaan door KLM Engineering & Maintenance. Ik ben met Sky naar Budapest gevlogen een paar weken geleden en dat is goed bevallen. Het enige minpuntje was dat het vliegtuig geen eigen terminal had op Schiphol en dat je er met een bus heen moest worden gebracht. Op zich geen probleem, alleen duurde het ongeveer een half uur voordat die eindelijk vertrok.quote:Op maandag 12 juni 2006 21:00 schreef The6thgate het volgende:
iemand ervaring met sky europe? vlieg er deze zomer mee naar praag. nou verwacht ik er al niet teveel van, maar het is wel fijn als het vliegtuig een beetje in goede staat verkeerd bijv.
*edit: zie ik ineens op de vorige pagina iemand die er mee vloog![]()
2xquote:Op maandag 12 juni 2006 21:00 schreef The6thgate het volgende:
iemand ervaring met sky europe?
Jup, groot scherm voorin en in het gangpad hangen nog wat tv's.quote:Op maandag 3 juli 2006 23:09 schreef Cityhopper het volgende:
Iemand ervaring met Delta Airlines? Retour AMS - NYC
Ruimte in economy en entertainment?
Ciao
Ervaringen vliegmaatschappijen - deel 3 (derde stukje)quote:Op zaterdag 8 juli 2006 21:16 schreef Dizzee het volgende:
Wil iemand zijn/haar ervaringen met British Airways van Londen naar Singapore met mij delen?
En eventueel van Singapore naar Londen met Quantas.
Alvast dank.![]()
Ik heb ze zelf gevlogen een paar jaar geleden, en het is ook gewoon om te huilen. Die kisten zijn gewoon echt te oud.quote:Op dinsdag 11 juli 2006 20:26 schreef ozzietukker het volgende:
------------Maar ach, misschien valt het allemaal wel mee!
dat had ik idd ook al gezien op de plattegrond. jammer, vind het leuker om via een slurf het vliegtuig in te lopenquote:Op dinsdag 13 juni 2006 21:32 schreef marky_mark het volgende:
[..]
Het enige minpuntje was dat het vliegtuig geen eigen terminal had op Schiphol en dat je er met een bus heen moest worden gebracht. Op zich geen probleem, alleen duurde het ongeveer een half uur voordat die eindelijk vertrok.
Ik heb altijd mijn camera in mijn handbagage en de videocamera. Als je ziet hoe ze met je koffer omgaanquote:Op donderdag 13 juli 2006 12:21 schreef Qwerty911 het volgende:
Oja, en mag je gewoon je camera in je handbagage doen, want ik lees dat er buiten je handbagage nog een kleine camera mee mag. Ik heb echter een Olympus E-500, spiegelreflex, mag ik daarmee ook foto's maken vanuit het vliegtuig?
Bij virgin mag je wel op tijd zijn. Vergeet niet dat je in Brussel na het inchecken nog een half uur naar de gate moet lopen- en Virgin heeft bijna altijd de gates die helemaal achteraan zijn.quote:Op donderdag 13 juli 2006 12:00 schreef Qwerty911 het volgende:
Ik vlieg waarschijnlijk volgend jaar met Virgin Express vanaf Brussel (Zaventem geloof ik) naar Rome (Fiumcino) en wil nu graag weten hoelang ik op Zaventem van tevoren moet inchecken. Ik heb nmamelijk nog niet geboekt maar wil dit wel graag vantevoren weten. Weet iemand hoe dit zit. De vlucht vertrekt om 7.30. Hoelang van tevoren gaan de gates open en dicht, evenzo de incheckbalies.
Dank
Qwerty
Dat wel, maar Emirates is een maatschappiij uit UAE, en toen begon ik te twijfelen of er uberhaupt alcoholische versnaperingen zijn.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 16:12 schreef Jaguarized het volgende:
Jezus, je mag er toch vanuit gaan dat dat gratis is..
mooie vraag voor: Vragen over vliegenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:36 schreef Broodbeleg het volgende:
Ik plaats het hier maar even, aangezien er genoeg US gangers zijnAls je naar de US vliegt, moet je 2 of 3 uur van te voren aanwezig zijn? Was voorheen altijd 2, maar ik hoorde gisteravond opeens 3.
Ik zou toch zeker 2uur van te voren er zijn. Zelf neem ik altijd 2,5 tot 3 uur de tijd, omdat je nooit weet hoe druk het is bij het inchecken (lang van te voren meestal niet druk, maar juist erg lekker snel inchecken), en hoe je reis verloopt (op deze manier heb ik altijd nog wat extra uitloop).quote:Op donderdag 13 juli 2006 12:00 schreef Qwerty911 het volgende:
Ik vlieg waarschijnlijk volgend jaar met Virgin Express vanaf Brussel (Zaventem geloof ik) naar Rome (Fiumcino) en wil nu graag weten hoelang ik op Zaventem van tevoren moet inchecken. Ik heb nmamelijk nog niet geboekt maar wil dit wel graag vantevoren weten. Weet iemand hoe dit zit. De vlucht vertrekt om 7.30. Hoelang van tevoren gaan de gates open en dicht, evenzo de incheckbalies.
Dank
Qwerty
Ik film altijd tijdens het landen en opstijgen, niemand die er ooit wat van zegt.quote:Op zondag 23 juli 2006 14:42 schreef Elefes het volgende:
[..]
Ik zou toch zeker 2uur van te voren er zijn. Zelf neem ik altijd 2,5 tot 3 uur de tijd, omdat je nooit weet hoe druk het is bij het inchecken (lang van te voren meestal niet druk, maar juist erg lekker snel inchecken), en hoe je reis verloopt (op deze manier heb ik altijd nog wat extra uitloop).
Verder heb ik mijn camera altijd in mijn handbagage, is geen probleem. Foto's maken geen ervaring mee, je mag geen telefoon en radio gebruiken tijdens de gehele vlucht, en electronische apparatuur moet tijdens het stijgen en landen uitgeschakeld zijn.
Zie verder mijn review over Virgin Express
Van alleen moslims kunnen ze niet leven dus er wordt gewoon alcohol geschonken.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 13:53 schreef LangeTabbetje het volgende:
Binnenkort met Emirates, klinkt misschien wat verslaafd, maar krijg je daar wel alcohol (lees biertje) geserveerd ?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |