Volledig online!quote:
Als je een wifi router hebt wel. Draadloos internet (met zo'n ontvanger i.p.v. de kabel/telefoonlijn) is wat anders.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 13:58 schreef King_of_cubes het volgende:
Als je gewoon wireless internet hebt kun je dan via je eigen netwerk online?
quote:Op woensdag 5 oktober 2005 14:15 schreef Ruzbeh het volgende:
Trouwens, als Square-Enix zulk mooi 3D op de DS kan doen, dan wordt FFIII ook wel mooi omdat die ook 3D gaat worden.
Nou?quote:Op woensdag 5 oktober 2005 13:13 schreef Ruzbeh het volgende:Ik zal zo straks effe gaan vinden dat interview, nu is het tijd voor een nieuw topic.
Volgens mij is hier nog geen info over...quote:Op woensdag 5 oktober 2005 15:44 schreef Mordreth het volgende:
Wanneer gaat die wifi nou eigenlijk actief? Want tot nu toe heb ik weinig specifieke info gezien over nederland en hoe dat in z'n werking gaat.
Onzin, op 25 November gaat Nintendo Wi-Fi connection in Nederland van start.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 15:50 schreef grasmat het volgende:
[..]
Volgens mij is hier nog geen info over...
Ik ben eigelijk bang dat Nederland pas op zn vroegst halverwege 2006 aan de beurt komt..
ik hoop dat ik het fout heb, maar ik weet nog goed hoe gekut het was met de huidige consoles voordat er eindelijk online kon worden gegaan.
Das Brain Training 2.quote:
http://ds.ign.com/articles/654/654557p1.html -- 6.3quote:Op woensdag 5 oktober 2005 16:53 schreef -Yuna- het volgende:
Ik lees nog vrij weinig over lunar dragon song, is niemand enthousiast over dit spel??
Ik dacht het welquote:Op woensdag 5 oktober 2005 19:39 schreef mordradead het volgende:
komt er ook nog iets van een agenda ofzo op de ds uit?
Komt dit los uit of wordt dit verwerkt in een Firmware upgrade? Ik hoop een firmware upgrade.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 19:42 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Ik dacht het welKomt ook nog een browser op uit.
Maar dit zal allemaal pas op gang komen als WiFi connection up and running is
Een DS die je 2 keer kan dubbelklappenquote:Op woensdag 5 oktober 2005 19:57 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik zit trouwens te wachten op een DS SP. Als hij er niet is op E3 2006 dan haal ik de oude wel.
Je kan ook een MK:DS DS bundel halen, dan heb je er zelfs al eentje in 2005quote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:24 schreef Ruzbeh het volgende:
Ik ben van plan om een DS te halen in 2006, dan kan ik beter wachten op DS SP.
It begins.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:30 schreef twi het volgende:
Oh my god, Ruzbeh de Nintendo fanboy heeft ook geen DS, terwijl ik er wel een heb?
WAHAHAHAHHAHAAquote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:34 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
It begins.
Dit is nu al de zoveelste keer...
Weet je wat. Daar ga ik niet eens op in. Dit is nu al de zoveelste fucking keer dat er mensen een reactie geven op het feit dat ik geen Nintendo product heb gehad van deze generatie (GBA, GC, DS). Ik heb inderdaad helemaal geen goede reden dat ik ze niet heb, ik ben gewoon een hardstikke raar mannetje!!quote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:37 schreef twi het volgende:
Nouja, als ik eerlijk ben vind ik het krap een half jaar na release een beetje een raar excuus om te zeggen dat je gaat wachten op een eventuele SP editie. De eerste gekleurde DS'en moeten nog in ons land verschijnen, en die SP lijkt me er echt niet binnen 2 jaar te gaan komen. Of is die al aangekondigd?
Het gaat toch over de DS, niet dan? Dat is dan toch ontopicquote:
Zie GBA, en de kritiek op het DS designquote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:43 schreef Tomasso het volgende:
Maar iig, hoe kom je btw aan een Nintendo DS SP editie
Ik heb geen kritiek op het designquote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:45 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Zie GBA, en de kritiek op het DS designEind 2006 is er een DS SP
quote:Op woensdag 5 oktober 2005 13:38 schreef Cerbie het volgende:
provocerende-tvp
Maar vind je het gek dat mensen zo reageren naar aanleiding van je postgedrag? Ik bedoel, ik zie ook nergens maagden posten over hoe lekker neuken nou eigenlijk is...quote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:42 schreef Ruzbeh het volgende:
Weet je wat. Daar ga ik niet eens op in. Dit is nu al de zoveelste fucking keer dat er mensen een reactie geven op het feit dat ik geen Nintendo product heb gehad van deze generatie (GBA, GC, DS). Ik heb inderdaad helemaal geen goede reden dat ik ze niet heb, ik ben gewoon een hardstikke raar mannetje!!
Eind 2006.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:45 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Zie GBA, en de kritiek op het DS designEind 2006 is er een DS SP
Mwuah... een beetje dure plastic gebruiken zoals bij de iPod zou een stuk helpen. De vorm wat strakker vormgeven... de schermen verbeteren (zoals bij de GBA SP v2) en misschien een stukje kleiner inderdaad. En ook misschien dat interface met clock en alarm enzo verbeteren/uitbreiden.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:48 schreef Kill_em_all het volgende:
IMO is er niet zoveel aan het DS design wat je kan veranderen om het ding kleiner te maken. Al zou van dat mooie zwarte glimmende plastic wel helpen om het ding er wat duurder uit te laten zien.
quote:Op woensdag 5 oktober 2005 21:07 schreef JanMichiel het volgende:
Komen er op de DS vooral kinderspellen als Mario uit, of zijn er ook verschillende spellen met wat meer inhoud?
En wat zijn precies de functies van de DS met dat Wi-Fi enzo?
Nou. Je kan online met mensen over de hele wereld (draadloos) tegen elkaar spelen enzo. En het is gratis. Zie: schema.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 21:07 schreef JanMichiel het volgende:
En wat zijn precies de functies van de DS met dat Wi-Fi enzo?
Dude, je snapt mijn vraag heus wel. Anders gewoon niet reageren.quote:Op woensdag 5 oktober 2005 21:11 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Alsof Mario 64DS alleen wat oppervlakkige gameplay is.
Magical vacation 2? nooit van gehoord maar wat ziet DAT er goed uit zeg!quote:Op woensdag 5 oktober 2005 15:38 schreef mikando18 het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Screens van FF 3
[afbeelding]
En van magical vacation 2
Magical Vacation 1 staat al sinds jaar en dag op mn wanted GBA list, maar er is nooit een westerse release geweestquote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:08 schreef knater het volgende:
[..]
Magical vacation 2? nooit van gehoord maar wat ziet DAT er goed uit zeg!![]()
En gezien ie Wifi heeft zal het niet lang durenquote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:46 schreef Erwtensoep het volgende:
Nog niet!
Dat kan je niet uitsluiten.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 01:15 schreef __Saviour__ het volgende:
De DS firmware kan toch niet geflashed worden
Japan software salesquote:1. GBA Famicom Mini Super Mario Brothers reprint - Nintendo - 45,000 (283,000)
2. NDS Tamagotchi no Petit Petit Omisecchi - Bandai - 31,000 (237,000)
3. PS2 Urban Reign - Namco - 28,000 (new)
4. PS2 Shin Sangoku Musou 4 Moshouden - Koei - 25,000 (282,000)
5. NDS Nou wo Kitaeru Otona no DS Training - Nintendo - 22,000 (613,000)
6. NDS Yawaraka Atamajuku - Nintendo - 17,000 (534,000)
7. PSP Guilty Gear XX #RELOAD - Sega - 16,000 (new)
8. GBA Super Robot Taisen J - Banpresto - 16,000 (140,000)
9. GBA Dr.Mario + Panel de Pon - Nintendo - 14,000 (87,000)
10. PSP Winning Eleven 9 Ubiquitous Edition - Konami - 12,000 (148,000)
quote:Below is a copy of your invoice. All items with a quantity greater than zero have been charged and shipped.
Information:
Invoiced On: Thursday, October 06 2005, 12:28:06 AM
Ordered On: Wednesday, August 10 2005, 06:37:25 AM
Item(s):
1x Castlevania: Dawn Of Sorrow @ $47.95
Product Type: Nintendo Dual Screen
Sowieso al die verkopen van een simpele port van een 20 jaar oud spel..quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
Japan software salesNintendo handheld powerrrrr. Gaat nergens meer over daar
Of juist wel, ik blijf hopen dat ze inzien dat goedkope retro downloads de Revolution sowieso al 5 miljoen verkopen garandeert.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:08 schreef speknek het volgende:
[..]
Sowieso al die verkopen van een simpele port van een 20 jaar oud spel..
No way dat Nintendo nu goedkoop z'n games te downloaden aanbiedt bij revolution.
In de VS en EU misschien niet, maar in Japan zeker wel.quote:
Idd, anders had ik allang Advance Wars en Castlevania gehaaldquote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
Kut is trouwens dat de Canadese dollar het bizar goed doetWaar vorig jaar hij op 60 ct stond is het nu 70 ct. Castlevania kost me nu dus 35 euro. Het blijft goedkoper dan in NL, maar onder de 30 zitten we niet meer
Welke game is dat? Heb je meer info/screens?quote:Op donderdag 6 oktober 2005 12:36 schreef Dj_Day-V het volgende:
[afbeelding]
Meer van dit soort spellen a.u.b.![]()
![]()
Toch wel hoorquote:Op donderdag 6 oktober 2005 01:15 schreef __Saviour__ het volgende:
De DS firmware kan toch niet geflashed worden, dus een dergelijk virus lijkt me uitgesloten.
Die illegale firmware is te installeren ja, door een contact kort te sluiten.quote:
Zei ik tochquote:Op donderdag 6 oktober 2005 10:04 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik heb trouwens OUendan gister zitten spelen, en dat spel is geniaalRythem based klikken en slepen in een bizarre Japanse setting
En die hadden ze op welke manier kunnen verspreiden?quote:Op donderdag 6 oktober 2005 14:22 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Die illegale firmware is te installeren ja, door een contact kort te sluiten.
Maar standaard toch niet? Anders had Nintendo al lang updates uitgegeven
quote:Op donderdag 6 oktober 2005 09:23 schreef twi het volgende:
Integendeel, de firmware moet wel geflashed gaan worden zodat de netwerkcode in de DS geintegreerd kan worden.
Lijkt me een goed plan, zo kunnen ze ook meteen al dat gehack tegen gaan.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 17:18 schreef __Saviour__ het volgende:
Updates op gamecardridges zetten. Dat doet Sony ook op de UMD's.
En ze kunnen bijvoorbeeld een webbrowser uitbrengen
Titel boven het plaatje stond " Tales Screen?"quote:Op donderdag 6 oktober 2005 13:02 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Welke game is dat? Heb je meer info/screens?
Een webbrowser zonder Nintendo WiFi.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 17:18 schreef __Saviour__ het volgende:
Updates op gamecardridges zetten. Dat doet Sony ook op de UMD's.
En ze kunnen bijvoorbeeld een webbrowser uitbrengen
Handig zou zijn als ze het op de gamecartrige van Mario kart DS zetten.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 18:11 schreef Xrenity het volgende:
[..]
Een webbrowser zonder Nintendo WiFi.
Lijkt me ook tof
Daarom moet er iig worden gewacht tot Nintendo WiFi op de markt komt.
verkocht?quote:Op donderdag 6 oktober 2005 20:18 schreef L3viathan het volgende:
net de hele stad afgelopen om Castlevania te halen...
helaas nergens te bekennen.. wat is er met dit spel gebeurd in NL?
echt overal??quote:
Dat Nintendonetwerk is helemaal niet nodig voor een internetbrowser.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 18:11 schreef Xrenity het volgende:
Een webbrowser zonder Nintendo WiFi.
Lijkt me ook tof
Daarom moet er iig worden gewacht tot Nintendo WiFi op de markt komt.
quote:Op donderdag 6 oktober 2005 20:24 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Dat Nintendonetwerk is helemaal niet nodig voor een internetbrowser.
Niet zo goed voor m'n studiepunten denk ikquote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:18 schreef grasmat het volgende:
stiekum verlang ik naar een mmorpg voor de nintendo DS, hoe vet zou dat wel niet zijn!
Ik ken wel meer dingen naast de DS die dit jaar uit komen die daar niet goed voor zijn. Das het voordeel van Nintendogs, het kost weinig tijd in principe.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 21:20 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Niet zo goed voor m'n studiepunten denk ik
Ja, en als je Fok moet geloven is dat zonde van je geld.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 07:59 schreef philipnorth het volgende:
Vandaag is de grote dag, dat heel Nederland een Nintendog mag
Helemaal mee eens!quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 10:54 schreef Cheiron het volgende:
Fokreviewers suck donkey-ass!
I knowquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 10:54 schreef Cheiron het volgende:
Fokreviewers suck donkey-ass!
Aangezien je m toch niet meer speelt, geef je er 20 euro voorquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 11:25 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
I know
Maar we moeten wel eerlijk blijven he
Ik verkoop mijn games niet, of ze moet eeeeeeeecht kut zijnquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 11:38 schreef philipnorth het volgende:
[..]
Aangezien je m toch niet meer speelt, geef je er 20 euro voor
same herequote:Op vrijdag 7 oktober 2005 11:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik verkoop mijn games niet, of ze moet eeeeeeeecht kut zijn
http://www.kotaku.com/gam(...)-software-129408.phpquote:We’ve seen the hardware. Here’s a look at the software. Nintendo has brought in Nagoya-based Buffalo Melco Group to create the WiFi connection software. When the WiFi USB peripheral is inserted, the DS is able to go online. Before this happens, a pop-up window appears on both screens, guiding the player through the process and asking for their access point.
Imagine that it’s all in English, and the pic will show you how it works.
Hoeveel sterren?quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 16:45 schreef -Yuna- het volgende:
yeah ik heb een nintendogs muismat uit de sterrencatalogus
Software installerenquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 14:46 schreef mikando18 het volgende:
[afbeelding]
[..]
http://www.kotaku.com/gam(...)-software-129408.php
Wat is het verschil tussen software installeren of firmware installeren waar jij de hele tijd zo op hamertquote:
RPG's overloadquote:De Nintendo DS weet qua game line-up steeds meer te overtuigen. Twee dagen terug gaven we een lijst vrij met nieuwe games die richting de DS komen. Daarop was ook de RPG ASH te vinden, waarvan we nu de eerste details hebben.
Eergisteren kwamen we al met een lijst van nieuw aangekondigde games voor de DS. Over één van die titels is nu de eerste info binnengestroomd.
Het betreft ASH (Archaic Sealed Heat) die het verhaal vertelt over een legendarische vlam die jaren geleden van de aarde verdween. Er wordt zelfs gezegd dat de betreffende vlam dode mensen weer tot leven kan wekken. Aisha, de hoofdrolspeelster in ASH, gaat er dus met een groep anderen op uit om de mysteries van deze vlam te ontrafelen.
De RPG ASH zal volledig 3D worden op de DS. Daarbij zal het dubbele scherm innovatief gebruikt worden in het spel. Hoe dat in zijn werk zal gaan is niet bekend gemaakt. Wel is er bekend dat Hideo Minaba (van Final Fantasy) de character design op zich zal nemen en Hitoshi Sakimoto (Final Fantasy XII) de muziek voor zijn rekening neemt.
Zet er dan ook bij welk spel dat is, zeker die ene die mede door studio Ghibli wordt gemaaktquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 19:07 schreef Dj_Day-V het volgende:
[afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
Ghibli?! Jeetje, het is dat ik niet zo van RPG's hou...quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 19:10 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Zet er dan ook bij welk spel dat is, zeker die ene die mede door studio Ghibli wordt gemaakt
Lost Magicquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 19:10 schreef Cerbie het volgende:
[..]
Zet er dan ook bij welk spel dat is, zeker die ene die mede door studio Ghibli wordt gemaakt
Het is beter om gewoon nieuwe firmaware op je DS te installeren zodat je overal waar je wireless tegenkomt online kunt spelen ipv gebonden te zijn aan je eigen pc met die software.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 19:00 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Wat is het verschil tussen software installeren of firmware installeren waar jij de hele tijd zo op hamert
Dat zeg ik juist net flapdrol.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:06 schreef Hooghoudt het volgende:
Dus je kunt overal waar je wireless hebt online met je DS? Das wel lachen, Mariokarten op de universiteit.![]()
Daar ben je toch juist niet aan gebonden?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 11:36 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Het is beter om gewoon nieuwe firmaware op je DS te installeren zodat je overal waar je wireless tegenkomt online kunt spelen ipv gebonden te zijn aan je eigen pc met die software.
Van zo'n gozer die alle DS en PSP games bijhoud.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 13:38 schreef Noax het volgende:
@Ruzbeh: wat is je bron eigenlijk dat ' World Soccer Winning Eleven DS (Konami)' online zou gaan?
Ik ben blij te lezen dat de game online zou moeten gaan, maar ik sta er van te kijken dat dat al wel bekend is en niet wanneer de game uit zou moeten
Die blonde, Bianca?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 18:54 schreef Strolie75 het volgende:
Erg positief stukje over Nintendogs op het Jeugdjournaal. Alleen hadden ze de prijstelling niet helemaal goed. En die woordvoerster van Nintendo is best een schatje.
Gemistquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 18:54 schreef Strolie75 het volgende:
Erg positief stukje over Nintendogs op het Jeugdjournaal. Alleen hadden ze de prijstelling niet helemaal goed. En die woordvoerster van Nintendo is best een schatje.
Beetje...eeeuhhh...aanwezig gebit?quote:
Damn, gemist. Naja, komt wel op internet. De uitzending van vandaag?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 18:54 schreef Strolie75 het volgende:
Erg positief stukje over Nintendogs op het Jeugdjournaal. Alleen hadden ze de prijstelling niet helemaal goed. En die woordvoerster van Nintendo is best een schatje.
Goh jij ook al?quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 19:00 schreef BMH het volgende:
[..]
Ik heb haar e-mail adres. Wie wil me aanraken?![]()
quote:Hoi,
Ik zag je vandaag op het journaal. Wil je met mijn stylus spelen? Ik heb bepaald geen Micro!
Nu wil ik die link al helemaal.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 19:21 schreef Yankee_One het volgende:
geilen jullie nou op haar omdat ze Nintendo zit of omdat ze er gewoon lekker uitziet
Waarom denkt iedereen atlijd dat ze stoer zijn met hun "oud"quote:
Is niet stoer, ik laat je gewoon weten dat ie oud is.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 19:50 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Waarom denkt iedereen atlijd dat ze stoer zijn met hun "oud"(Of een andere sarcastische manier)
Pagina 1, gepost door Mikando.quote:En waar staat hij dan als ik zo sloom ben ?![]()
Sorry hoorquote:
Dan is de hele game wereld laatquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 20:16 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Sorry hoor't Was maar een opmerking!!!!!!!!!
De scan is ook al een paar dagen oud, maar was niet gepost in dit topic. Maar nu wel, dankzij jou.
HARDSTIKKE BEDANKT!!!![]()
Ik heb haar irl gezien en gesproken, en voor haar gewerktquote:
Dat laatste, das de doelgroepquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 22:19 schreef Lexie het volgende:
[..]
Ik heb haar irl gezien en gesproken, en voor haar gewerkt.
Overigens moest ik vanmiddag huilen toen ik al die bekraste ds'jes zag. Depressief werd ik toen een of andere kleuter letterlijk over een DS kwijlde![]()
.
Waarom trek ik met mijn DS alleen kleuters en hondentrainers aanquote:
quote:
ik ben er gisteren achtergekomen dat je wel een passeerbeweging kan doen namelijk met de linkerschouderknopquote:Op zondag 9 oktober 2005 10:55 schreef Noax het volgende:
Thnx voor je hulp Erwtensoep!
@Ruzbeh:helemaal naar beneden scrollen een bron
http://ds.ign.com/articles/656/656101p1.html
Op je PC dusquote:Op zondag 9 oktober 2005 17:36 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Op de DS op PC?
Of komt er helemaal geen PC aan te pas als je online wilt en WiFi hebt thuis.
Wat lul je nou.quote:Op zondag 9 oktober 2005 20:42 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Op je PC dus. Als het op de DS was (wat dus gewoon een firmware upgrade in zou houden) zou het veul beter zijn.
Betekend dit dat als je een draadloos netwerk hebt dat je dan geen software nodig hebtquote:Op zondag 9 oktober 2005 20:52 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Wat lul je nou.Je moet gewoon wat installeren als je die USB stick moet laten werken. Iets op de DS installeren om je PC en USB stick een signaal uit te zenden slaat toch nergens op?
Zoals ik al eerder zei, hopenlijk denken ze aan de mensen met een Mac.quote:Op zondag 9 oktober 2005 20:42 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
Op je PC dus. Als het op de DS was (wat dus gewoon een firmware upgrade in zou houden) zou het veul beter zijn.
Klinkt erg cool!quote:Phoenix Wright: Ace Attorney, is compellingly entertaining, ludicrously morish, and absolutely and utterly bonkers.
quote:Products
1 x Castlevania: Dawn of Sorrows - DS 35.49EUR
1 x Phoenix Wright: Ace Attorney - DS (Preorder) 28.39EUR
Is die al in Europa uit dan? Nja, boeien. Voor die 49 cent.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 07:37 schreef BMH het volgende:
Castlevania ligt hier voor 35 euro in de winkels.
iddquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 08:20 schreef Notorious_Roy het volgende:
Bovendien zijn import doosjes mooier
Kun je die eigenlijk ook leeg kopen?quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 08:20 schreef Notorious_Roy het volgende:
Bovendien zijn import doosjes mooier
Schijnt inderdaad heel leuk te zijn! Soort adventure-game. Sowieso heeft het adventure genre de laatste tijd een beetje een revival. Eerst Fahrenheit en nu dit spel.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 08:27 schreef philipnorth het volgende:
Dat Attorney spel lijkt me ook wel lachen, had de preview in de Ngamer gelezen, heeft wel wat.
Via Nintendo.com, maar das alleen voor US residents. Ik weet niet of Nintendo.nl hetzelfde heeft.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 08:27 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Kun je die eigenlijk ook leeg kopen?
OVERRULED!quote:
Worms DS lijkt me daar wel geschikt voor.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 10:54 schreef Lexie het volgende:
Alleen jammer dat er geen multiplayer met spraakherkenning inzit. Dat zou pas leuk zijn op vrijdagmiddag in de intercity naar Maastricht.
Nintendo maakt zo'n stickje speciaal om er mee met de DS online te gaan, het zal allemaal wel goed lopenquote:Op zondag 9 oktober 2005 20:37 schreef gamecube_master het volgende:
érg weinig. Ik heb zelf een 802.11g stickje en ik heb m'n router in het trapgat hangen. De router zit zo'n 3/4 meter van het stickje af en hij valt om het half uur weg en het duurt dan weer zo'n 5 min totdat je weer verbinding hebt.
Het is natuurlijk niet RSA signed, dus al zou je via downloadplay die trojan binnen krijgen kan je NDS deze niet uitvoeren. Alleen als je de FlashMe hack al hebt uitgevoerd zou zoiets in theorie mogelijk zijn, alhoewel het me erg sterk lijkt en dan kan je je NDS terugflashen dankzij de fail-safe code. Ben je legaal heb je niks te vrezen dusquote:Op dinsdag 11 oktober 2005 10:36 schreef remcheese het volgende:
Iemand trouwens het bericht op games.fok al gelezen over DS virus...
Zou het dan in de nabije toekomst ook mogelijk zijn om op legale manier aan het virus te komen?
(ik bedoel natuurlijk dat het netwerk gehacked wordt en jij nietsvermoedend tijdens mariokart een virus binnenhaalt?)
quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 12:11 schreef Ruzbeh het volgende:
In Parijs wordt het 50jarige bestaan van de DS gevierd!
Ik zie het helemaal nergens op de nieuwssites staan.quote:
Zoooooooooooo flauw dat ik die grap niet wilde maken.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 12:11 schreef Ruzbeh het volgende:
In Parijs wordt het 50jarige bestaan van de DS gevierd!
mooi zoquote:Het is natuurlijk niet RSA signed, dus al zou je via downloadplay die trojan binnen krijgen kan je NDS deze niet uitvoeren. Alleen als je de FlashMe hack al hebt uitgevoerd zou zoiets in theorie mogelijk zijn, alhoewel het me erg sterk lijkt en dan kan je je NDS terugflashen dankzij de fail-safe code. Ben je legaal heb je niks te vrezen dus
Die krijg je zeker alleen als je hem importeert?quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 07:22 schreef Strolie75 het volgende:
En je krijgt er nog een leuke stylus bij ook.
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 19:32 schreef Kill_em_all het volgende:
http://video.google.com/videoplay?docid=3632796742315484146&q=PSP
DS ownage
misschien is ontwikkelen voor de DS erg moeilijk?quote:Inderdaad, ik vind het ook een beetje onder de maat. Als je kijkt wat een prachtige 2D de DS allemaal kan (Super Princess Peach, Mario & Luigi Superstar Saga 2), dan vind ik dit een beetje jammer
quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 19:32 schreef Kill_em_all het volgende:
http://video.google.com/videoplay?docid=3632796742315484146&q=PSP
DS ownage
Zal ik ook eens met mn stylus bij de eerst volgende PSP doen die ik op school tegenkom.quote:deze is ook leuk:
http://www.engadget.com/entry/1234000157056802/
Dat zou wel heel erg zijn.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 19:46 schreef Kill_em_all het volgende:
Nah denk dat dat wel meevalt. Denk dat veel devvers alleen niet de moeite nemen om een goede 3d engine te schrijven.
Mwuah, ik denk dat 2D redelijk makkelijk is. Bij de PS2 was alles vroeger 3D en 3D is altijd moeilijk op een nieuwe cosole denk ik.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 19:41 schreef Ori het volgende:
[..]
misschien is ontwikkelen voor de DS erg moeilijk?
Bij de PS2 duurde het ook lang voordat er mooie games kwamen.
Amenquote:Op woensdag 12 oktober 2005 07:08 schreef Strolie75 het volgende:
Liever mooie 2D dan lelijke 3D. Kijk maar naar de SNES, die games zien er nu vaak nog geweldig uit terwijl oude PSOne games vreselijk gedateerd lijken.
Moet ik je gaan vertellen hoe tof de game is?quote:Op woensdag 12 oktober 2005 10:08 schreef Strolie75 het volgende:
God, Advance Wars DS kijkt me ook lachend aan...nee...toch maar even wachten.
Gijs...ik weet hoe tof AW is. Ik heb deel 1 en 2 op de GBA echt erg veel gespeeld!quote:Op woensdag 12 oktober 2005 10:10 schreef Notorious_Roy het volgende:
Moet ik je gaan vertellen hoe tof de game is?Dat ik nu bij missie 19 ben aangekomen en dat het plot bijna ontrafeld is? Dat de DS extraatjes (Dual Strike en 2 battlefields) een echte toevoeging zijn? Dat de humor er nog steeds is? Nee?
Post es impressiesquote:Op woensdag 12 oktober 2005 11:34 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
Jump Superstars inmiddels binnen hiero
iemand tegen wie ik het kan opnemen
Geen idee oftie hier uit is... Ik volg totaal niet de Europese DS data, alleen Mario Kart. Ik speel AWDS trouwens niet met stylus, gewoon met knoppen. Das veul fijnerquote:Op woensdag 12 oktober 2005 10:12 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Gijs...ik weet hoe tof AW is. Ik heb deel 1 en 2 op de GBA echt erg veel gespeeld!Ik heb gewoon een backlog van hier tot Tokio! Ook op de DS!
Is hij eigenlijk al uit in Nederland? En hoe speelt hij met de stylus?
Aaargghhh...de verleiding. Zeker aangezien ik binnenkort weer een paar behoorlijke lange treinreizen voor de boeg heb.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 13:24 schreef Notorious_Roy het volgende:
Geen idee oftie hier uit is... Ik volg totaal niet de Europese DS data, alleen Mario Kart. Ik speel AWDS trouwens niet met stylus, gewoon met knoppen. Das veul fijner
Mario64 en binnenkort Castlevania DS en Phoenix Wright.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 13:37 schreef Notorious_Roy het volgende:
Welke DS games heb je nog in backlog?
lijst/stapel met spellen die je nog moet (uit)spelenquote:Op woensdag 12 oktober 2005 13:40 schreef __Saviour__ het volgende:
Wat is een backlog?
Iets wat mensen met meer geld dan tijd opbouwen. Dus games die je gekocht heb maar waar je nog niet aan toe bent gekomen om te gamen.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 13:40 schreef __Saviour__ het volgende:
Wat is een backlog?
Bij mij Nanostray en Ouendan en strax Castlevania en Sonic... Ik wil eerst Advance Wars uitspelen, maar dat duurt niet zo heel lang meer volgens mij.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 13:38 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Mario64 en binnenkort Castlevania DS en Phoenix Wright.
Nintendogs ben ik een beetje op uitgekeken.
Ik heb ook nog een paar GBA games liggen maar die bewaar ik voor de micro.
Handheld GOTYquote:Op woensdag 12 oktober 2005 13:46 schreef Strolie75 het volgende:
Aw fuck it, ik haal hem gewoon.
Ik ben AW's bitchquote:Op woensdag 12 oktober 2005 13:49 schreef Notorious_Roy het volgende:
Handheld GOTY
quote:With sales of over 160,000 units in its first weekend of availability in Europe, NintendogsTM is shaping up to replicate the incredible success enjoyed in the US and Japan. In the US, Nintendogs became not only the hottest-selling video game, but the best-selling new franchise ever for a portable video game system, while in Japan it has become a truly cultural phenomenon.
"Nintendogs is clearly helping sell new Nintendo DS hardware. Aligned with a price drop to £89.99, Nintendo DS sales are up between 400-700% across Europe, this will further cement our position as leader in the portable market," commented Nintendo Senior Director of Marketing, Jim Merrick.
Nintendogs lets owners train and care for lifelike puppies using the Nintendo DS system's touch screen and microphone. Nintendogs has gone on to sell over 1.5 million copies in North America and Japan - having sold out in its first week of release in the USA with over 250,000 copies flying off the shelves during the first week on sale.
Nintendogs launched across Europe on 7th October 2005 at the estimated retail price of around £29.99. The Nintendo DS: Blue and Pink Nintendogs Bundles also launched on October 7th 2005 at the estimated retail price of just £99.99.
hmmmquote:
5/10, niet echt geweldig lijkt me toch.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 16:50 schreef Notorious_Roy het volgende:
...
Urusei Yatsura: Endless Summer (NDS, Marvelous): 5 / 6 / 5 / 4 - (20/40)
....
Goeie cijfers voor de interessante DS titels van Famitsu
Ik zeg toch ook voor de interessante titelsquote:Op woensdag 12 oktober 2005 18:27 schreef Goldboy het volgende:
[..]
5/10, niet echt geweldig lijkt me toch.
Hier gaan ze er weer veel van verkopen hoor!quote:
Och nee, nou zie ik 't, ik dacht dat je alle voor jou interresante titels vet had gedrukt, maar dat waren gewoon alle DS-games.quote:Op donderdag 13 oktober 2005 01:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik zeg toch ook voor de interessante titelsMoeilijk he? Lezen?
Geen online Battle modequote:Mario Kart DS
DS Download Play:
* 2-8 player simultaneous wireless game play
* Choice of multiplayer racing, Balloon Battle, or Shine Thief modes
* Players who own Mario Kart DS can choose their own characters and use personalized icons
* Players who do not own Mario Kart DS must play as Shy Guy; they cannot use personalized player icons
* Track selection is limited to eight tracks for racing and three arenas for Balloon Battle and Shine Runner modes
* DS Download Play is limited to the 100 cc engine class
Multi-Card Play:
* 2-8 player simultaneous wireless game play
* Choice of multiplayer racing, Balloon Battle or Shine Thief modes
* Players can choose from different engine classes
* No limits on character choice
* No limits on track choice
* Player's win/loss ratio is saved and tracked
* Players who race locally are automatically added to each other's friend roster and then can race via Nintendo Wi-Fi Connection
* Players can trade ghost data wirelessly, allowing them to race against each others' best times.
Nintendo Wi-Fi Connection:
* 2-4 Players racing simultaneously
* Choice of playing with:
- Friends Only (players registered as Friends)
- Rivals (players with similar skills)
- Recent Opponents
- Regional Racers (players in their country)
- World Racers (players anywhere in the world)
* No limit on course choice, but each player votes for a course and the course with the most votes wins (in case of a tie, the course is chosen randomly)
* No limit on character choice
* Players can create and use personalized player icons
www.press.nintendo.com
Ooh, wat is ie mooi. Daluk koop ik nog een 2e DSquote:
Thanks dude, nu weet ik wat meer van de gamequote:Op woensdag 12 oktober 2005 14:41 schreef Kabuto_Raiger het volgende:
[..]
hmmm
chotto matte :3
ik ga even wat screens posten gemaakt met mijn GSM Digicam
[afbeelding]
het doosje waar het inzat![]()
[afbeelding]
Press the start button (of raak het scherm aan)
[afbeelding]
choose your level a la Super Mario World![]()
[afbeelding]
hier leefde ik nog ^_^
[afbeelding]
Hier werd ik geownd, NO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
(deze en voorgaande screen zpelen zich af in het bovenste scherm)
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Dit zie je zeg maar op het onderste scherm. Characters die meer dan 4 vakjes in nemen daarmee speel je op het bovenste scherm. personages die zich in een kleiner vlak bevinden geven het personage waarmee je speelt extra kracht of geven een stukje leven terug (voorbeel is bijv Aya Tojo uit Ichigo 100%) Als je tijdens het spelen van personage wil wisselen dan hoef je alleen maar het vlak aan te rakenen dan wisselt hij vanzelf :3
[afbeelding]
Hier voer ik met Yugi Moto een aanval uit. Even wat over de besturing:
- Met de L- en R-knop block je aanvallen van je tegenstanders
- Met de A knop spring je, als je in de lucht bent en je druk op de a knop dan kan je double jumpen (personages uit oa Naruto kunnen zelfs triplejumpen)
- Met de Y- en B-knop sla of schop je (afhankelijk van het personage waarmee je speel)
-met de X knop voer je je speciale aanval uit de screen hierboven is speciale aanval van Yugi. Dat is overigens wel afhankelijk van een meter die je ziet (op de screen naast de speeltijd) zodra die meter volgelopen is dan kan je een speciale aanval uitvoeren.
Mijn eerste impressies van het spel:
Ik vind dit spel erg gaaf om te spelen Dat ten eerste Besturing vind ik op zich lekker werken vooral als je van personage wil wisselen enzo gewoon erop drukken en hij wisselt vanzelf :3 Het is mogelijk om zelf een deck (zo noem ik het maar even) samen te stellen alleen heeft nog zo weinig zin als je nog niks unlocked hebgeen zorgen je start met 4 aangemaakte decks
het enige wat ik nu nog moet testen is de multiplayeroptie als ik zo naar de verpakkingkijk is het singlecart multiplayer (iemand die dit met mij wilt testenik woon in Den Haag
)
Dan ist goedquote:Op donderdag 13 oktober 2005 07:24 schreef Goldboy het volgende:
[..]
Och nee, nou zie ik 't, ik dacht dat je alle voor jou interresante titels vet had gedrukt, maar dat waren gewoon alle DS-games.
Mijn nederige excuses.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |