FOK!forum / Voetbal / Het Feijenoord-topic 113: Nummer één!!
renz0rmaandag 26 september 2005 @ 21:04



Handige Feyenoordsites
Officiële Feyenoord-website
Officiële FSV-website
Lunatic News
FR Fans
Feyenoord Netwerk

Gouwe Ouwe
Jules Deelder vertelt de waarheid over amsterdam
En wie niet springt...


HET FEYENOORDGEVOEL
Peter te Velde [3/5/02]

Nadat het eindsignaal tegen Inter had geklonken en de finale was behaald explodeerde de Kuip in een ongekende vreugde uitbarsting. Mannen van alle leeftijden vielen elkaar in de armen en huilden dikke gelukstranen. Hier was niet zomaar een voetbaloverwinning behaald, het was meer. Het was een intense ontlading van diepgewortelde emoties die zich samenballen in het Feyenoordgevoel. Hoe komt het toch dat het clubgevoel in Rotterdam intenser wordt beleefd dan in de rest van het land?

Sinds jaar en dag wordt Feyenoord hartstochtelijk ondersteund door het Legioen, de trotse benaming van de grote achterban. Zowel in thuis- als in uitwedstrijden laat de fanatieke supportersschare zich luidruchtig gelden, waardoor je de indruk krijgt dat Feyenoord altijd thuis speelt. Bovendien kent geen andere club in Nederland zo'n trouwe aanhang dan de club in Rotterdam-Zuid. En dat is nogal opmerkelijk, aangezien de supporters niet bovenmatig worden verwend met aansprekende resultaten. Sterker nog, het is door de magere periodes jaren achtereen lijden voor de trouwe aanhanger. De laatste 25 jaar zijn de hoofdprijzen meestal in Amsterdam of Eindhoven terechtgekomen. Blijkbaar zit het Feyenoordgevoel dermate diep geworteld dat men deze zelfkastijding kan doorstaan.


Het ultieme lijden


Wellicht is het lijden de belangrijkste voedingsbodem van het Feyenoordgevoel. Hugo Camps zal het direct beamen. Volgens deze zwaarmoedige journalist is het lijden de ultieme vorm van sportbeleving. In het geval van religie zien we vaak dat groepen die het meest onderdrukt worden het fanatiekst reageren. Jaren van vernedering maakt de wil om te overwinnen sterker en leidt tot een grotere aanhankelijkheidsbetuiging. Het voert uiteraard te ver om sport en religie te vergelijken, maar een gevoel van vernedering en minderwaardigheid is in Rotterdam niet vreemd.



Het legioen vaart naar Lissabon

Een andere verklaring voor het Feyenoordgevoel is in de historie van de club te vinden. Met de heropbouw van Rotterdam na de Tweede Wereldoorlog kreeg de stad het imago van harde werkers. Nergens was de collectieve geest zo sterk als in de havenstad wat resulteerde in een ongekende daadkracht. Logischerwijs werd de werklust en het solidariteitsgevoel op Feyenoord geprojecteerd, waardoor de club het predikaat van werkersclub kreeg opgeplakt. Robuuste spelers als Israël, Laseroms en Van Hanegem versterkten dit gevoel in hoge mate, zeker na het behalen van de Europa Cup 1. Maar men vergeet nogal eens dat naast de mannen van beton er met Moulijn, Kindvall en Hasil ook veel creativiteit in die succesploeg zat.

Met het bereiken van de UEFA Cupfinale beleeft Feyenoord eindelijk weer een internationaal hoogtepunt. En dat wil het Legioen graag weten; waarschijnlijk is het humeur van vele Rotterdammers lang niet zo goed geweest. Meer dan in Amsterdam of Eindhoven leeft men intens naar de finale toe. Eindelijk wordt de loyaliteit van de supporters aan hun club beloond, zeker als de finale wordt gewonnen. De achterban van Ajax bestaat voor een groot deel uit meelopers, die bij succes vooraan staan maar het in mindere periodes geheel laten afweten. PSV heeft wel een trouwe aanhang, maar deze bestaat voor een groot deel uit bioscooppubliek dat de eigen ploeg bij tegenslag genadeloos kan laten vallen. Het Legioen is vanwege het Feyenoordgevoel altijd achter hun cluppie blijven staan. Als beloning voor het trouwe lijden is hen op 8 mei een groot feest gegund.







Feyenoord staat nummer één en blijft deze keer is nummer één!

FEYENOORD!

Game on!

[ Bericht 50% gewijzigd door renz0r op 26-09-2005 21:21:27 ]
Mr.Millsmaandag 26 september 2005 @ 21:06
je signature
Ricky_maandag 26 september 2005 @ 21:09
Godverdomme. Ik wil een Feijenoord-topic openen, maar ben steeds te laat

Hoe dan ook, het gaat lekker heh
Erasmuschmaandag 26 september 2005 @ 21:09
ik wil een andere TT: Wij zijn te benijden!
TC03maandag 26 september 2005 @ 21:18
Kampioentjes!
renz0rmaandag 26 september 2005 @ 21:23
Zo, de OP is af, game on.

FEYENOORD
Merkiemaandag 26 september 2005 @ 21:58
Goed topic. Feyenoord kampioenen .
Cart_manmaandag 26 september 2005 @ 22:14
I'm forever blowing bubbles.
Lunimaandag 26 september 2005 @ 22:26
quote:
Op maandag 26 september 2005 22:14 schreef Cart_man het volgende:
I'm forever blowing bubbles.
Come on you west!
Staanplaatsmaandag 26 september 2005 @ 22:36
Fuck you, west ham!
Cart_manmaandag 26 september 2005 @ 22:48
Fuck you, Staanplaats.
Lunimaandag 26 september 2005 @ 22:49
quote:
Op maandag 26 september 2005 22:36 schreef Staanplaats het volgende:
Fuck you, west ham!
snabbimaandag 26 september 2005 @ 22:58
quote:
schreef Luni het volgende:
Dit seizoen ook, iedereen hoopte op een aantal versterkingen, die zijn er nauwelijks gekomen, maar we staan wel bovenaanen het gat met ajax en psv is al vrij groot. We zullen zien waar het schip strand, ik verwacht nu niet ineens dat ze kampioen wrden, en verliezen is helemaal niet erg, behallve van de joden, als er maar geknokt word, en dat ik dit seizoen veel meer dan vorig jaar.
snabbimaandag 26 september 2005 @ 23:00
BTW ik zie Cruz helemaal niet zo zitten. Ik had altijd het gevoel dat het wel een goede voetballer was maar totaal niet paste in ons team en dat zal nu weer zo zijn.
Cart_manmaandag 26 september 2005 @ 23:42
quote:
'Van Bommel gaat het hier wel redden'
Door Marcel van der Kraan


Geen Ronaldinho, geen Deco in het elftal van Barcelona afgelopen weekeinde. Frank Rijkaard liet zijn vedetten gewoon thuis. Giovanni van Bronckhorst zat tegen Betis Sevilla op de bank. Maar vanavond wacht de Champions League al weer, tegen Udinese, en die wetenschap speelde vanzelfsprekend mee.

Giovanni van Bronckhorst. Foto AFP
Toch deed een beetje vers bloed wel even wonderen bij de kampioen van Spanje.
Vanavond zal Rijkaard zijn 'kanonnen' weer opstellen. Op het Europese podium wil hij ver komen. De socios hebben de landstitel in het afgelopen seizoen beschouwd als het eerste station op weg naar grotere prijzen. En om in Europa in het spoor te kunnen blijven van de eeuwige rivaal Real zal de club uit Catalonië ook internationaal moeten scoren.

Giovanni van Bronckhorst, die na het 'Hollandse tijdperk' met Van Bommel voor het eerst weer een landgenoot naast zich in het veld heeft, zegt de passie van het Barça-legioen voor nieuwe Europese succesen te voelen en te begrijpen.

Gaat de Champions League boven alles dit seizoen?
Van Bronckhorst: ,,In de Spaanse pers en onder de fans wordt daar heel veel over gesproken. In het afgelopen seizoen hebben we de titel gewonnen, nu wil men een stap hogerop. Die redenatie is wel logisch, maar in een land waar je te maken hebt met grote ploegen als Real Madrid, Valencia, Deportivo en andere clubs met veel internationals, is het al moeilijk genoeg om de landstitel te verdedigen. Ik denk dat we met ons materiaal op allebei de fronten heel hard moeten werken.’’

Geen aankopen, alleen de transfervrije Van Bommel kwam. Hoe staat het elftal er nu voor?
Van Bronckhorst: ,,We hebben duidelijk nog niet de vorm van vorig seizoen. Het elftal moet nog groeien. Er zijn nauwelijks veranderingen geweest, dus er is weinig reden waarom het nu opeens minder zou gaan.’'

Van Bommel speelde in het weekeinde eindelijk 90 minuten. Met wie moet hij nu concurreren?
,,Eigenlijk met Xavi en Deco tegelijk. Het zijn allebei spelers die centraal spelen. Het is niet zo dat de één meer controlerend speelt dan de ander en dat hij zich dus meer op één van die twee zou moeten richten. Maar ik maak me niet zoveel zorgen over Mark. Het is nu nog vroeg in het seizoen. Nu het programma voller wordt, gaat de trainer meer spelers gebruiken en pakt hij genoeg wedstrijden mee.

Hij zal het in de tijd die hij speelt, wel zelf moeten afdwingen. Dat valt niet altijd mee. Als je vijftien minuutjes mag invallen in een ploeg die achter staat, is het lastig om even je stempel te drukken. Toch gaat hij het redden hier. Dat zeg ik ook op basis van zijn rol in de groep. Mark ligt nu al goed bij de andere spelers.

Hij maakt zich in de kleedkamer verstaanbaar in het Spaans en dat wordt ongelooflijk gewaardeerd. Hij kwam hier aan en sprak al een mondje Spaans. Daar had hij zijn best voor gedaan en daaruit blijkt zijn motivatie om bij deze club te slagen.’’

Rijkaard heeft net zijn contract verlengd. Blijven hij en Ten Cate tot het einde aan elkaar vast zitten?
,,Elke keer als er in Nederland een trainer wordt ontslagen, wordt Ten Cate genoemd als de ideale kandidaat. Maar ik zie Ten Cate niet zo gauw bij Barcelona weggaan. Rijkaard en Ten Cate zijn samen aan Barça begonnen en dat maken ze samen af. Ik zie niet één van de twee voortijdig afhaken. Ze vormen daarvoor een te goed duo hier.’’

En jij? Nog telefoontjes van Feyenoord gehad deze zomer?
,,Ik ben vorig seizoen door Ruud Gullit gebeld. Die wilde weten hoe mijn toekomstplannen eruit zagen. Dat was voor mij niet zo ingewikkeld. Mijn toekomst is heel helder. Ik heb na dit seizoen nog een jaar contract bij Barcelona en ik ben van plan dat uit te dienen. Ik speel bijna alles hier. Ik heb het naar mijn zin. Mijn zoontje Jake zit hier op een internationale school en we wonen prettig. Zolang ik hier presteer, denk ik er niet over om te vertrekken.’’

Maar?
,,Als ik straks een keer terugga naar Nederland dan is Feyenoord de eerste club waarmee ik ga praten en waar ik wil voetballen. Ik ga niet met een andere topclub in zee. Feyenoord is mijn club, altijd geweest.’’
Eigenlijk is alleen het laatste stuk interessant...Gio

snabbidinsdag 27 september 2005 @ 00:00
Dat is een speler die mij altijd bij het hart heeft gestaan. Gio is goed
erik.jansen101dinsdag 27 september 2005 @ 00:00
quote:
Op maandag 26 september 2005 23:00 schreef snabbi het volgende:
BTW ik zie Cruz helemaal niet zo zitten. Ik had altijd het gevoel dat het wel een goede voetballer was maar totaal niet paste in ons team en dat zal nu weer zo zijn.
Ik vind dat altijd een beetje gelul, net zoals dat verhaal over dat de huidige Ajaxspitsen niet in 'het Ajax-systeem' passen. Nee het zijn gewoon prutsers, snap dat dan!!!!
Een goede speler past bij elke club. Misschien voelt ie zich bij de ene club meer thuis dan bij de andere, maar Kuijt was bij Ajax of PSV ook gewoon geslaagd.
snabbidinsdag 27 september 2005 @ 00:07
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 00:00 schreef erik.jansen101 het volgende:
Ik vind dat altijd een beetje gelul, net zoals dat verhaal over dat de huidige Ajaxspitsen niet in 'het Ajax-systeem' passen. Nee het zijn gewoon prutsers, snap dat dan!!!!
Een goede speler past bij elke club. Misschien voelt ie zich bij de ene club meer thuis dan bij de andere, maar Kuijt was bij Ajax of PSV ook gewoon geslaagd.
Dat is zeker niet waar. Cruz is een goede speler als hij bijvoorbeeld zoals bij PSV kan spelen. Cruz is niet een speler die terug naar achteren moet komen om mee te verdedigen, maar in mijn ogen veel meer een speler die constant op de aanval blijft loeren. Het systeem moet op zo'n speler aangepast worden zodat hij het best tot zijn recht komt. Op dit moment past dat niet in het spel wat Feyenoord speelt. Kuijt past meer in het systeem van Feyenoord en PSV dan in het technischere systeem van ajax. Ronaldo had het waarschijnlijk minder goed gedaan bij Feyenoord, dan zoals hij kon uitblinken bij PSV. Nee systemen bepalen zeker wel of een speler kan slagen of niet, immers zou je anders net zo goed je keeper in de spits kunnen zetten.
erik.jansen101dinsdag 27 september 2005 @ 00:18
Kuijt loopt tegenwoordig veel en veel minder in de verdediging dan een tijdje terug en richt zich veel meer op de aanval. En volgens jouw theorie zou Kalou ook niet slagen bij ons dan, maar hij doet het toch best redelijk moet ik zeggen.
snabbidinsdag 27 september 2005 @ 00:38
Ik zeg niet dat een speler niet kan slagen, maar ik denk dat Kalou op een andere positie met een ander elftal om hem heen beter kan presteren dan wat hij bij ons laat zien. Neemt niet weg dat ik Kalou ook bij ons een zeer goede voetballer vind en ik het een zeer groot verlies vindt wanneer hij weg gaat.
Siemerinkdinsdag 27 september 2005 @ 01:40
Ik zie El Jardinero niet zo snel terugkomen naar Nederland eerlijk gezegd.
jpzegthallodinsdag 27 september 2005 @ 08:51
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 00:00 schreef erik.jansen101 het volgende:

[..]

Ik vind dat altijd een beetje gelul, net zoals dat verhaal over dat de huidige Ajaxspitsen niet in 'het Ajax-systeem' passen. Nee het zijn gewoon prutsers, snap dat dan!!!!
Een goede speler past bij elke club. Misschien voelt ie zich bij de ene club meer thuis dan bij de andere, maar Kuijt was bij Ajax of PSV ook gewoon geslaagd.
Kijk maar naar Henry.

Of naar die Liedson
Als het elftal om zo'n spits heen gebouwd is werkt het goed, anders is het gewoon een matige spits.
Cart_mandinsdag 27 september 2005 @ 09:48
Ono gefeliciteerd.
DeTolkdinsdag 27 september 2005 @ 13:53
Leonardo enkele weken 'out' door blessure

27/9/2005 11:47

Leonardo kampt met een liesblessure. De Braziliaan zal enkele weken niet aan voetballen toe kunnen komen.

Leonardo zal er geen minuut minder door spelen bij Feyenoord 1, want de 22-jarige aanvaller is bij coach Erwin Koeman uit de gratie geraakt en komt alleen nog bij Jong Feyenoord in actie. De Rotterdamse club hoopt zijn voormalige groeibriljant nog te kunnen verhuren.
Cart_mandinsdag 27 september 2005 @ 13:53
Geen gemis..
DeTolkdinsdag 27 september 2005 @ 13:55
Hij heeft idd geen geluk.
erik.jansen101dinsdag 27 september 2005 @ 13:59
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 13:55 schreef DeTolk het volgende:
Hij heeft idd geen geluk.
En ook geen goede mentaliteit helaas
Extreem zonde.
aldostutadinsdag 27 september 2005 @ 17:32
Een discussie over of Kuyt zou kunnen slagen bij Ajax, het moet niet gekker worden
1) hij zal er nooit spelen
2) hij zou na 3 wedstrijden compleet weggefloten worden (en terecht).
aldostutadinsdag 27 september 2005 @ 17:34
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 00:00 schreef erik.jansen101 het volgende:

[..]

Ik vind dat altijd een beetje gelul, net zoals dat verhaal over dat de huidige Ajaxspitsen niet in 'het Ajax-systeem' passen. Nee het zijn gewoon prutsers, snap dat dan!!!!
Dit is natuurlijk volslagen onzin. Je kunt als spits nog zo goede afmaker zijn, zonder voetballende kwaliteiten ben je niet het aanspeelpunt dan men bij ajax van je vraagt. RvN zou bijvoorbeeld ook falen in de ArenA.
Erasmuschdinsdag 27 september 2005 @ 17:38
Dus Kuyt en RvN komen tekort voor het grote ajax? Wie zou er dan wel slagen? Charisteas?
Staanplaatsdinsdag 27 september 2005 @ 17:44
Haha mannen met karakter hebben ook niks te zoeken in die grafbak joh
Kuyt bij ajax hahaha mochten ze willen..
Staanplaatsdinsdag 27 september 2005 @ 17:45
RvN falen in de Arena? Haha die gozer heeft jullie meerdere keren opgerold daar...noem het maar falen!
yvette1982dinsdag 27 september 2005 @ 18:01
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 17:34 schreef aldostuta het volgende:

[..]

Dit is natuurlijk volslagen onzin. Je kunt als spits nog zo goede afmaker zijn, zonder voetballende kwaliteiten ben je niet het aanspeelpunt dan men bij ajax van je vraagt. RvN zou bijvoorbeeld ook falen in de ArenA.
ruud is juist wel een goed aanspeelpunt.
aldostutadinsdag 27 september 2005 @ 18:26
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 18:01 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

ruud is juist wel een goed aanspeelpunt.
Kan niet kaatsen en heeft een te beperkte techniek
Cart_mandinsdag 27 september 2005 @ 18:27
quote:
Bosvelt in de Feyenoord Krant

Paul Bosvelt vroeg ons al eerder per e-mail om de supporters te bedanken, maar in de Feyenoord Krant heeft hij dit nu uitgebreider gedaan.

Beste supporters van Feyenoord,

Vorige week zondag hebben jullie mij op een ongelofelijke manier ontvangen in De Kuip. Dat begon toen ik het veld opkwam voor de warming-up. Ik kreeg van alle kanten bloemen en hoorde heel veel mensen mijn naam scanderen, gevolgd door een massaal gezongen 'You'll never walk alone'. Dat was al een flink kippenvelmoment, maar het zou nog mooier worden.

De TIFO-actie op de Noordzijde, bij de opkomst voor de wedstrijd was in één woord fantastisch. Ik moet eerlijk zeggen dat ik 'm achteraf zag, omdat ik bij de opkomst aan het eind van de rij liep. Maar in de kleedkamer spraken de andere Heerenveen-spelers er ook over. Zij waren enorm onder de indruk van de manier waarop jullie mij hebben ontvangen. Zelf heb ik het na de wedstrijd allemaal nog eens goed terug gezien op TV en op foto's en het was echt geweldig! Je maakt je vooraf een voorstelling van hoe je terugkeer in De Kuip na twee jaar afwezigheid zal zijn, maar dit had ik nooit durven hopen.

In de zes jaar dat ik bij Feyenoord heb gespeeld, is de band tussen de supporters en mezelf steeds hechter geworden. Het is moeilijk dat te verklaren, maar misschien dat mijn karakter en type spel gewoon goed aansloten bij datgene wat Feyenoord-Supporters verwachten van hun spelers. En op de een of andere manier klikt het gewoon tussen ons. Dat we in die zes jaar met de ploeg ook nog goede prestaties hebben geleverd, zal ook meespelen. Omgekeerd herken ik ook een deel van mezelf in het Legioen. Doorzetten, af en toe op de tanden moeten bijten, tegenslagen overwinnen en dubbel zo veel genieten op de momenten dat er een beloning komt in de vorm van een prijs.

Ik heb mede/vooral dankzij jullie zes schitterende jaren gehad bij Feyenoord. Als je dan na twee jaar afwezigheid terugkomt op de plek waar je zoveel hebt meegemaakt en dan op zo'n speciale en hartverwarmende manier ontvangen wordt voelt dat als thuiskomen.
Daarom wil ik jullie er op deze manier heel hartelijk voor bedanken.
Jullie maakten het voor mij allemaal erg speciaal!

Paul Bosvelt.
Kippevel.
aldostutadinsdag 27 september 2005 @ 18:27
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 17:38 schreef Erasmusch het volgende:
Dus Kuyt en RvN komen tekort voor het grote ajax? Wie zou er dan wel slagen? Charisteas?
Ze zouden niet slagen, en dat zegt nogal wat over het beleid in de ArenA ja
Met de eisen die gesteld worden kan bijna geen enkele spits slagen....
aldostutadinsdag 27 september 2005 @ 18:28
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 17:45 schreef Staanplaats het volgende:
RvN falen in de Arena? Haha die gozer heeft jullie meerdere keren opgerold daar...noem het maar falen!
Tegen welke verdediging ook alweer
erik.jansen101dinsdag 27 september 2005 @ 18:50
Een Ajax-fan met een grote mond over spitsen, hahaha Jullie zouden al blij mogen zijn met een halve Kuijt.
Merkiedinsdag 27 september 2005 @ 18:56
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 18:50 schreef erik.jansen101 het volgende:
Een Ajax-fan met een grote mond over spitsen, hahaha Jullie zouden al blij mogen zijn met een halve Kuijt.
Ha die Loek.
Cart_mandinsdag 27 september 2005 @ 19:03
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 18:56 schreef Merkie het volgende:

[..]

Ha die Loek.


Stumperd is het ook.
Lunidinsdag 27 september 2005 @ 19:05
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 18:27 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Kippevel. [afbeelding] [afbeelding]
Inderdaad!

Eens een Feyenoorder, voor altijd in ons hart!

Paultje bedankt!!
Bonobo11dinsdag 27 september 2005 @ 19:08
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 18:27 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Kippevel. [afbeelding] [afbeelding]
Prachtig

TT819 !!
Dorus_dinsdag 27 september 2005 @ 19:10
Echt een supergozer!

Had t al gelezen maar het blijft prachtig. Zo een vind je er niet snel meer
Ricky_dinsdag 27 september 2005 @ 19:15
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 18:27 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Kippevel. [afbeelding] [afbeelding]
Paul Bosvelt
TC03dinsdag 27 september 2005 @ 19:17
quote:
Op dinsdag 27 september 2005 18:27 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Kippevel. [afbeelding] [afbeelding]
Mooi.
Sender_dinsdag 27 september 2005 @ 21:25
Heel mooi gebaar van Paultje

Laat zien dat er toch nog voetballers zijn met een hart voor de club
_ELMaikel_dinsdag 27 september 2005 @ 22:36
En Greene onze nieuwe held
Soul_Survivordinsdag 27 september 2005 @ 23:34
Feijenoord
TC03dinsdag 27 september 2005 @ 23:39
quote:
Terug 27-09-2005: Volgende week operatie voor Alfred Schreuder Print dit bericht
[Bron: Feyenoord.nl]

Feyenoord.nl meldt dat Alfred Schreuder volgende week onder het mes gaat. In verband met hardnekkige archillespeesproblemen zal Alfred Schreuder volgende week geopereerd worden. Naar verwachting zal de routinier vervolgens nog zes weken uit roulatie zijn. Schreuder raakte geblesseerd in het eerste duel van de competitie en verblijft sindsdien in de lappenmand. 'Alle overige therapieën hebben tot op heden nog onvoldoende gewerkt om een rentree van Alfred te bewerkstelligen', lichtte clubarts Robbart van Linschoten de beslissing toe. 'Daarom hebben we na uitgebreid overleg besloten om te gaan opereren.'
Nou nou. Zes weken nog. Gelukkig lijkt Ono het aardig te doen. Als Hofs en Schreuder weer terug zijn staat het best leuk eigenlijk. Hofs, Pardo, Schreuder, Ono, Ghaly...
Suijkwoensdag 28 september 2005 @ 00:05
Toch is het niet verkeerd dat Bosvelt niet bij jullie voetbalt. Dat had alleen maar tegengevallen, vooral als ik zie hoe hij nu bij Heernenveen bezig is.
Erasmuschwoensdag 28 september 2005 @ 00:43
quote:
Op woensdag 28 september 2005 00:05 schreef Suijk het volgende:
Toch is het niet verkeerd dat Bosvelt niet bij jullie voetbalt. Dat had alleen maar tegengevallen, vooral als ik zie hoe hij nu bij Heernenveen bezig is.
idd, hoop dat ie zn niveau nog wat kan opkrikken. Als ik hem was, had ik lekker gaan afbouwen in Qatar/VS....
snabbiwoensdag 28 september 2005 @ 08:27
quote:
Op woensdag 28 september 2005 00:05 schreef Suijk het volgende:
Toch is het niet verkeerd dat Bosvelt niet bij jullie voetbalt. Dat had alleen maar tegengevallen, vooral als ik zie hoe hij nu bij Heernenveen bezig is.
Klopt helemaal. Ik had hem ook niet gehoeven. Hij kan misschien wel wat brengen voor andere mensen om hem heen in het elftal, maar daar hebben we op dit moment ook al lodewijks en schreuder voor. (de dingen er omheen hebben niet alleen betrekking op wat er in het veld gebeurt.)
Luniwoensdag 28 september 2005 @ 09:51
quote:
Van: Eus Textiel
Datum: dinsdag 27 september 2005 23:44
Aan: info@ajax.nl
Onderwerp: Bericht voor afdeling Merchandising


Geachte heer, mevrouw,

Een kleine maand geleden heb ik bij u per e-mail de prijs en levertijd opgevraagd voor 500 stuks Ajax-stropdassen. Het ging daarbij om de Ajax-stropdas met een 1 erop plus extra borduursel met een streepje (-) en het cijfer 2, zodat op de stropdas duidelijk zichtbaar 1-2 staat afgebeeld.

Zojuist ontvingen wij vanuit Londen een fax met een order van nog eens 250 stropdassen. Zou u deze extra bestelling willen meenemen in uw offerte? Alvast bedankt voor de moeite.

Ik zie uw aanbieding graag tegemoet en hoop snel van u te horen.

Met vriendelijke groet,

Eus Textiel B.V.


Eus
Directeur
Dorus_woensdag 28 september 2005 @ 10:01
Zjakkiewoensdag 28 september 2005 @ 13:43
Hij is weer goed


En een tvp'tje trouwes...
DivineJesterwoensdag 28 september 2005 @ 13:48
Blijft leuk, Eus...
Cart_manwoensdag 28 september 2005 @ 13:53
Ik begin ze een beetje minder te vinden de mailtjes van Eus...
-Vaduz-woensdag 28 september 2005 @ 13:56
Het is wel een aardige aanvulling, hij mag wel wat minderen in het aantal brieven. Af en toe een brief is veel leuker.
Cart_manwoensdag 28 september 2005 @ 16:03
quote:
SELECTIE ZET JARIGE GERARD MEIJER IN HET ZONNETJE

Gerard Meijer is vrijdag 70 jaar geworden. Voor de selectie van Feyenoord was het reden om de masseur, die deze week 46 jaar in dienst is, in het zonnetje te zetten. Meijer ontving namens de selectie een taart en een ingelijst shirt met rugnummer 70 ‘Gerard’ uit handen van Bosschaart en Kuyt. De man die al zo onvoorstelbaar lang in dienst is, toonde zijn waardering voor het gebaar niet zozeer in woorden, maar - zoals hem eigen is – met een manier van doen die zijn grote dankbaarheid verried.


Toch sprak Meijer nog enkele dankwoorden. ‘Ik kan niet goed speechen, maar zal het toch kort doen. Ik dank jullie hiervoor. Elke dag geniet ik van jullie. Ik heb jonge mensen om me heen en dat is mijn leven. Bedankt dat jullie even stilstaan bij het bereiken van deze aardige leeftijd’, aldus de verzorger, die hierna werd getrakteerd op een applaus van de spelers.
Meijer
Elgigantewoensdag 28 september 2005 @ 16:07
quote:
Op woensdag 28 september 2005 13:53 schreef Cart_man het volgende:
Ik begin ze een beetje minder te vinden de mailtjes van Eus...
Het is 1 keer leuk, daarna tekent het het gebrek aan creativiteit bij EUS.

Verder moet het toch werkelijk heerlijk zijn om Feyenoord supporter te zijn dezer dagen, na een stomachtige beginfase met een patstelling met meneer Kalou en de dreigende overgang van Dirk is alles toch goed gekomen met dit Feyenoord, dat rustig en sober aan de leiding gaat en zijn eerste punten nog moet verspelen.
Als zowel Kuijt en Kalou een voldoende halen komende donderdag, speelt Feyenoordnog wel ff mee in de Uefa-cup, dat Rapid moet echt wel te kloppen zijn.

Succes heren, komende donderdag!
Erasmuschwoensdag 28 september 2005 @ 18:14
quote:
Op woensdag 28 september 2005 16:03 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Meijer
Is die 2mnd gelden niet al jarig geweest
snabbidonderdag 29 september 2005 @ 00:13
quote:
Op woensdag 28 september 2005 13:53 schreef Cart_man het volgende:
Ik begin ze een beetje minder te vinden de mailtjes van Eus...
Alleen het steenkolen engels vind ik nog wel grappig om te zien, verder zijn ze mij wat te makkelijk.
erik.jansen101donderdag 29 september 2005 @ 11:24
Hahaha geweldige vent die Koeman. Op een persconferentie vroeg een journalist wat er ging gebeuren als Feyenoord uitgeschakeld zou worden vanavond : "Dan word ik ontslagen".
-Vaduz-donderdag 29 september 2005 @ 11:58
Die droge humor van hem is fantastisch, kan z'n broer nog wat van leren.
heiden6donderdag 29 september 2005 @ 12:25
quote:
Op donderdag 29 september 2005 11:24 schreef erik.jansen101 het volgende:
Hahaha geweldige vent die Koeman. Op een persconferentie vroeg een journalist wat er ging gebeuren als Feyenoord uitgeschakeld zou worden vanavond : "Dan word ik ontslagen".
Hij maakt zich inderdaad niet druk om wat mensen van hem zeggen, en dat is prima.
Soul_Survivordonderdag 29 september 2005 @ 14:57
Tot nu toe bevalt Koeman me goed.
aldostutadonderdag 29 september 2005 @ 15:31
quote:
Op donderdag 29 september 2005 12:25 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Hij maakt zich inderdaad niet druk om wat mensen van hem zeggen, en dat is prima.
Dat doet geen enkele trainer zolang het goed gaat.....
Erasmuschdonderdag 29 september 2005 @ 17:09
'mochten' we doorkomen: dinsdag loting group stage
_ELMaikel_donderdag 29 september 2005 @ 19:51
Dag koeman
golferdonderdag 29 september 2005 @ 19:57
quote:
Op donderdag 29 september 2005 17:09 schreef Erasmusch het volgende:
'mochten' we doorkomen: dinsdag loting group stage
Jullie kunnen je weer volledig gaan richten op de competitie.
Tomassodonderdag 29 september 2005 @ 19:59
quote:
Op donderdag 29 september 2005 19:57 schreef golfer het volgende:

[..]

Jullie kunnen je weer volledig gaan richten op de competitie.
quote:
FEY 6 18
AZ 6 15
RKC 6 15
PSV 6 13
AJA 6 10
NAC 6 10
HER 6 10
SPA 6 10
erik.jansen101donderdag 29 september 2005 @ 19:59
Dan de dubbel maar pakken
Soul_Survivordonderdag 29 september 2005 @ 20:00
Wat een tyfus wedstrijd.
FLRdonderdag 29 september 2005 @ 20:01
Ach, de vorige keer dat we in de eerste ronde van de Uefa-cup werden uitgeschakeld, werden we kampioen...

Wel erg kut dit...
avw1982donderdag 29 september 2005 @ 20:03
Niets is sterker dan dat ene woord, och jawel een paar postbodes uit Roemenië.
snabbidonderdag 29 september 2005 @ 20:08
Hm de goal van Bahia was gewoon een zuivere goal, maar Feyenoord ligt er gewoon terecht uit. Ze hadden sterker moeten zijn om dit Roemeense team op te rollen. Jammer.
Tomassodonderdag 29 september 2005 @ 20:12
quote:
Op donderdag 29 september 2005 20:08 schreef snabbi het volgende:
Hm de goal van Bahia was gewoon een zuivere goal, maar Feyenoord ligt er gewoon terecht uit. Ze hadden sterker moeten zijn om dit Roemeense team op te rollen. Jammer.
Licht de positieve kanten van deze wedstrijd er eens uit:

Vincken is weer terug
De Guzman kan ook echt goed voetballen
Feyenoord kan zich nu volledig richten op competitie

Meer positiefs kan ik er ook niet uithalen

Verder is het dus gewoon kut
twidonderdag 29 september 2005 @ 20:13
Niet getreurd jongens, jullie zijn niet het eerste slachtoffer van Rapid. Sant Julia en Vardar gingen jullie voor....
methodmichdonderdag 29 september 2005 @ 20:13
Jammer natuurlijk, maar goed, nu gaat Feye vol voor de liga!
rotskibodonderdag 29 september 2005 @ 20:17
Gewoon een terechte uitschakeling, 2 wedstrijden niks in kunnen brengen tegen de nummer 9 uit Roemenië

Volledig richten op de competitie dan maar.
twidonderdag 29 september 2005 @ 20:17
quote:
Op donderdag 29 september 2005 20:13 schreef methodmich het volgende:
Jammer natuurlijk, maar goed, nu gaat Feye vol voor de liga!
Evergreen, Milkbreak of Fruitkick?
yvette1982donderdag 29 september 2005 @ 20:20
Als er nu nog iemand is die ooit nog de positie van prutslund en bosschaart durft te verdedigen dan schijt ik in zijn of haar mond.
heiden6donderdag 29 september 2005 @ 20:25
Bosschaart was niet slecht. Een betere linksback hebben we volgens mij niet, op dit moment. Maar misschien mogen we Rzasa wel huren van Heerenveen.
Bananenmandonderdag 29 september 2005 @ 20:28
quote:
Op donderdag 29 september 2005 17:09 schreef Erasmusch het volgende:
'mochten' we doorkomen: dinsdag loting group stage
heiden6donderdag 29 september 2005 @ 20:32
Overigens, vetje, ga je gang maar. Ik ben het wel gewend dat er bij jou alleen maar stront uitkomt.
erik.jansen101donderdag 29 september 2005 @ 20:33
quote:
Op donderdag 29 september 2005 20:20 schreef yvette1982 het volgende:
Als er nu nog iemand is die ooit nog de positie van prutslund en bosschaart durft te verdedigen dan schijt ik in zijn of haar mond.
Rampzalig is het enige woord om die 2 te beschrijven.
snabbidonderdag 29 september 2005 @ 20:38
quote:
Op donderdag 29 september 2005 20:20 schreef yvette1982 het volgende:
Als er nu nog iemand is die ooit nog de positie van prutslund en bosschaart durft te verdedigen dan schijt ik in zijn of haar mond.
Ostlund is zeker ook mijn favoriet niet, ik had liever zuiverloon er gehouden. Ook al maakte hij ook wel veel (beginners) fouten. Wellicht is het wat om met saidi en greene te experimenteren, greene meer naar rechts en saidi in het centrum. Bosschaart of Snoyl. Tja dat is ook constant wisselen. Snoyl heeft nog wel potentie maar maak ook gewoon te veel blunders.

De Guzman zag er wel leuk uit. Hij durfde wat te beginnen en Kuyt viel mij negatief op vandaag. Ook al is het natuurlijk onmogelijk iets te doen tegen 3 verdedigers had ik hem liever naar de zijkant zien trekken en de vleugelspelers ruimte te geven.... of iets dergelijks.... maar ja dat is achteraf gezeik enzo.
snabbidonderdag 29 september 2005 @ 20:39
quote:
Op donderdag 29 september 2005 20:32 schreef heiden6 het volgende:
Overigens, vetje, ga je gang maar. Ik ben het wel gewend dat er bij jou alleen maar stront uitkomt.

Ach ja kritiek mag je wel hebben nadat je uitgeschakelt wordt door een zaterdagsamateur. (Hmm waar doet me dat meer aan denken)
Nashjedonderdag 29 september 2005 @ 20:40
quote:
Op donderdag 29 september 2005 20:13 schreef twi het volgende:
Niet getreurd jongens, jullie zijn niet het eerste slachtoffer van Rapid. Sant Julia en Vardar gingen jullie voor....
.

Hoeveel is het geworden?
heiden6donderdag 29 september 2005 @ 20:40
Kan Bahía niet op linkdsback, en Greene en Saïdi in het midden?
jpzegthallodonderdag 29 september 2005 @ 20:42
PyThdonderdag 29 september 2005 @ 20:46


CM
Tomassodonderdag 29 september 2005 @ 20:52
quote:
Op donderdag 29 september 2005 20:40 schreef Nashje het volgende:

[..]

.

Hoeveel is het geworden?
Ah, een teletekst jood
Cart_mandonderdag 29 september 2005 @ 20:55
quote:
Op donderdag 29 september 2005 20:25 schreef heiden6 het volgende:
Bosschaart was niet slecht. Een betere linksback hebben we volgens mij niet, op dit moment. Maar misschien mogen we Rzasa wel huren van Heerenveen.
Bosschaart niet slecht, jezus...

- Een rapid speler brak door op rechts en waar was Bosschaart, die stond er 2 meter naast te kijken hoe die speler een vrije doortocht kreeg.
- Bahia houdt twee tegenstanders van de bal af, wat doet Bosschaart: staat een beetje te kijken en onderneemt niks...
- Rzasa speelt bij Den Haag
Nashjedonderdag 29 september 2005 @ 20:58
quote:
Op donderdag 29 september 2005 20:52 schreef Tomasso het volgende:

[..]

Ah, een teletekst jood
Stoer hoor .

Maareh jammer dat jullie niet door zijn in de Uefa Cup. Gelukkig staan wij nog in de CL.
Soul_Survivordonderdag 29 september 2005 @ 21:04
STERK IN ROTTERDAM, STERK IN NEDERLAND
NIETS IS STERKER DAN DAT ENE WOORD, FEYENOORD, MIJN FEYENOORD


en nu gewoon focussen op landskampioen en de beker.
Dirk-Kuijtdonderdag 29 september 2005 @ 21:08
wat een slechte wedstrijd zeg
TC03donderdag 29 september 2005 @ 21:13
.
Mr.Millsdonderdag 29 september 2005 @ 21:16
.
TC03donderdag 29 september 2005 @ 21:18
Wel klote dat we volgend seizoen dus wéér een thuiswedstrijd zonder publiek hebben. Als we UEFA halen natuurlijk.
Ricky_donderdag 29 september 2005 @ 21:19
quote:
Op donderdag 29 september 2005 21:18 schreef TC03 het volgende:
Wel klote dat we volgend seizoen dus wéér een thuiswedstrijd zonder publiek hebben. Als we UEFA halen natuurlijk.
Hoeveel thuiswedstrijden zonder publiek waren het dan?
heiden6donderdag 29 september 2005 @ 21:21
quote:
Op donderdag 29 september 2005 21:18 schreef TC03 het volgende:
Wel klote dat we volgend seizoen dus wéér een thuiswedstrijd zonder publiek hebben. Als we UEFA halen natuurlijk.
De straf was één wedstrijd zonder publiek.
dramslagdonderdag 29 september 2005 @ 21:22
quote:
Op donderdag 29 september 2005 21:21 schreef heiden6 het volgende:

[..]

De straf was één wedstrijd zonder publiek.
dus dankzij die straf is het al vlot afgelopen met het europese avontuur
heiden6donderdag 29 september 2005 @ 21:25
quote:
Op donderdag 29 september 2005 21:22 schreef dramslag het volgende:

[..]

dus dankzij die straf is het al vlot afgelopen met het europese avontuur
Mr.Millsdonderdag 29 september 2005 @ 21:26
quote:
Op donderdag 29 september 2005 21:25 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Met dat fantástische legioen erbij hadden ze natuurlijk wel gewonnen
TC03donderdag 29 september 2005 @ 21:26
Oh, het was er maar één. Waarom dacht ik dan altijd twee?
heiden6donderdag 29 september 2005 @ 21:27
quote:
Op donderdag 29 september 2005 21:26 schreef Mr.Mills het volgende:

[..]

Met dat fantástische legioen erbij hadden ze natuurlijk wel gewonnen
In Boekarest waren 75 mensen en dat ging nou niet veel beter. Moet er niet aan denken dat er 50.000 waren geweest.
heiden6donderdag 29 september 2005 @ 21:27
quote:
Op donderdag 29 september 2005 21:26 schreef TC03 het volgende:
Oh, het was er maar één. Waarom dacht ik dan altijd twee?
Was er niet een voorwaardelijk van de twee? Geen idee eigenlijk.
Merkiedonderdag 29 september 2005 @ 21:37
Sjongejonge, nu al uitgeschakeld. Naja, dan maar focussen op de competitie .
Sender_donderdag 29 september 2005 @ 21:41
Het was wel verdomd slecht zeg.
Liepen er tussen die geen 1 goede pass konden geven.
Roemeense klereleijers met hun microfoon, mag lijden dat ie erin gestikt is.

Nu richten op zondag en eerst maar is die wedstrijd winnen en gaan voor de competitie
Cart_mandonderdag 29 september 2005 @ 22:04
Ik was blijkbaar de enige die het niet irritant vond, die gast met de microfoon...hij begon en de rest volgde, prachtig gewoon...
Bananenmandonderdag 29 september 2005 @ 22:08
quote:
Op donderdag 29 september 2005 22:04 schreef Cart_man het volgende:
Ik was blijkbaar de enige die het niet irritant vond, die gast met de microfoon...hij begon en de rest volgde, prachtig gewoon...
Voor wat het waard is in dit topic hier

Ik vond het ook zwaar okay
Superhelddonderdag 29 september 2005 @ 22:14
Vind het maar 'gemaakte' sfeer. Net als een trommel.
snabbidonderdag 29 september 2005 @ 22:16
quote:
Op donderdag 29 september 2005 22:04 schreef Cart_man het volgende:
Ik was blijkbaar de enige die het niet irritant vond, die gast met de microfoon...hij begon en de rest volgde, prachtig gewoon...
Ik zei in het andere topic ook al dat het eigenlijk beter is voor de sfeer en dat je daardoor veel meer in spanning zit als in je in het stadion zit. In het stadion is het cool, op tv irritant.
Suijkdonderdag 29 september 2005 @ 22:40
culthelddonderdag 29 september 2005 @ 23:31
pascalheisterdonderdag 29 september 2005 @ 23:33
als je nu geen kampioen meer wordt
golferdonderdag 29 september 2005 @ 23:35
quote:
Op donderdag 29 september 2005 22:04 schreef Cart_man het volgende:
Ik was blijkbaar de enige die het niet irritant vond, die gast met de microfoon...hij begon en de rest volgde, prachtig gewoon...
Ik vond het in het begin wel amusant, maar ruim 90 minuten lang begon het toch een beetje op de zenuwen te werken dat geschreeuw van die gast.
SocialDisorderdonderdag 29 september 2005 @ 23:40
quote:
Op donderdag 29 september 2005 21:04 schreef Soul_Survivor het volgende:
STERK IN ROTTERDAM, STERK IN NEDERLAND
NIETS IS STERKER DAN DAT ENE WOORD, FEYENOORD, MIJN FEYENOORD


en nu gewoon focussen op landskampioen en de beker.
Niet waar, Feyenoord is niet van jou, maar van Don Jorien. En volgens mij was Bratislava Rapid Boekarest toch iets sterker.....

[ Bericht 2% gewijzigd door SocialDisorder op 29-09-2005 23:45:54 ]
heiden6donderdag 29 september 2005 @ 23:44
quote:
Op donderdag 29 september 2005 23:40 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Niet waar, Feyenoord is niet van jou, maar van Don Jorien. En volgens mij was Bratislava toch iets sterker.....
Bratislava.

Ik vind trouwens dat Rapid Feyenoord heel goed heeft aangepakt. Twee man op Castelen en twee op Kalou, en daardoor kon Kuijt ook weinig uitrichten.
Shreyasdonderdag 29 september 2005 @ 23:48
quote:
Op donderdag 29 september 2005 23:44 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Bratislava.

Ik vind trouwens dat Rapid Feyenoord heel goed heeft aangepakt. Twee man op Castelen en twee op Kalou, en daardoor kon Kuijt ook weinig uitrichten.
Zo blijkt maar weer dat Feyenoord zonder die drie geen ene reet voorstelt.
renz0rdonderdag 29 september 2005 @ 23:56
Ben stiekem wel blij. Na 5 jaar wordt uefaecup voetbal voor mij echt zat. CL wil ik zien!!

Kunnen ze nu zich COMPLEET op het seizoen focussen om weer is kampioen te worden!!!

Een die hard feyenoorder.
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 00:04
Met het spel van vanavond.........Feyenoord hoort niet in de CL thuis.
BB-Kingvrijdag 30 september 2005 @ 00:08
Ik denk dat Feyenoord vanaf nu ook kostbare punten verliest in de competitie.
Kaapvrijdag 30 september 2005 @ 06:07
quote:
Op donderdag 29 september 2005 23:44 schreef heiden6 het volgende:

[..]

Bratislava.

Ik vind trouwens dat Rapid Feyenoord heel goed heeft aangepakt. Twee man op Castelen en twee op Kalou, en daardoor kon Kuijt ook weinig uitrichten.
En vervolgens nog eens 7 man op doel. Daar kan geen enkele voetballende ploeg tegenop..
appelsientjevrijdag 30 september 2005 @ 08:09
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 00:04 schreef SocialDisorder het volgende:
Met het spel van vanavond.........Feyenoord hoort niet in de CL thuis.
Nee en ook niet in de Uefa cup... het was gewoon slecht spel.. erg slecht.
Nu gaat Feyenoord ook aardig wat geld mislopen.. wat ze volgens mij wel goed kunnen gebruiken..
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 08:21
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 06:07 schreef Kaap het volgende:

[..]

En vervolgens nog eens 7 man op doel. Daar kan geen enkele voetballende ploeg tegenop..
ah dus een verdedigend Arsenal dat Ajax verslaat betekent slecht spel van Ajax, en Rapid dat op de verdediging leunt is "onmogelijk te verslaan" als Feyenoord ervan verliest. Bedankt, ik zie alles weer in perspectief.
Kaapvrijdag 30 september 2005 @ 08:34
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 08:21 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

ah dus een verdedigend Arsenal dat Ajax verslaat betekent slecht spel van Ajax, en Rapid dat op de verdediging leunt is "onmogelijk te verslaan" als Feyenoord ervan verliest. Bedankt, ik zie alles weer in perspectief.
Heb ik niet gezegd. Ik vond ajax de betere voetballende ploeg tegen Arsenal.
Kaapvrijdag 30 september 2005 @ 08:35
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 08:09 schreef appelsientje het volgende:

[..]

Nee en ook niet in de Uefa cup... het was gewoon slecht spel.. erg slecht.
Nu gaat Feyenoord ook aardig wat geld mislopen.. wat ze volgens mij wel goed kunnen gebruiken..
Valt mee, bijna geen aankopen gedaan, Kuijt en Kalou die dit jaar verkocht gaan worden.
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 08:54
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 08:34 schreef Kaap het volgende:

[..]

Heb ik niet gezegd. Ik vond ajax de betere voetballende ploeg tegen Arsenal.
sorry, idd, dat waren catman en dylandog. mea culpa.
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 08:56
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 08:35 schreef Kaap het volgende:

[..]

Valt mee, bijna geen aankopen gedaan, Kuijt en Kalou die dit jaar verkocht gaan worden.
En dan maar hopen dat er goede spitsen voor in de plaats komen. Feyenoord drijft momenteel op K2, in mindere mate op Castelen.
PyThvrijdag 30 september 2005 @ 08:57
Zondag in Utrecht gaan ook de eerste punten in de competitie verloren denk ik
mbnvrijdag 30 september 2005 @ 08:59
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 08:35 schreef Kaap het volgende:

[..]

Valt mee, bijna geen aankopen gedaan, Kuijt en Kalou die dit jaar verkocht gaan worden.
Voor Kuijt gaan ze veel geld vangen, als je ziet dat in de zomer al 15 miljoen werd geboden. Maar Kalou is na dit seizoen toch transfervrij?
Paperclipjesvrijdag 30 september 2005 @ 08:59
quote:
Op donderdag 29 september 2005 23:56 schreef renz0r het volgende:
Ben stiekem wel blij. Na 5 jaar wordt uefaecup voetbal voor mij echt zat. CL wil ik zien!!

Kunnen ze nu zich COMPLEET op het seizoen focussen om weer is kampioen te worden!!!

Een die hard feyenoorder.
Ja Renzor, gemaakte sympathieke lul...
Staanplaatsvrijdag 30 september 2005 @ 09:12
Laatste keer dat we er in de eerste ronde uitvlogen werden we kampioen...
Suijkvrijdag 30 september 2005 @ 09:17
Jullie meest verre reisje dit jaar zal Groningen zijn.
Staanplaatsvrijdag 30 september 2005 @ 09:27
What's wrong with that?



Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 09:47
Helemaal niks, idd.

We worden gewoon kampioen
PyThvrijdag 30 september 2005 @ 09:53
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 09:47 schreef Cart_man het volgende:
Helemaal niks, idd.

We worden gewoon kampioen
Hoop doet leven CM
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 10:09
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 09:53 schreef PyTh het volgende:

[..]

Hoop doet leven CM
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 10:25
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 09:47 schreef Cart_man het volgende:
Helemaal niks, idd.

We worden gewoon kampioen
zo gewoon is dat niet, 9 keer in 50 jaar tijd kampioen geworden........
aldostutavrijdag 30 september 2005 @ 10:35
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 06:07 schreef Kaap het volgende:

[..]

En vervolgens nog eens 7 man op doel. Daar kan geen enkele voetballende ploeg tegenop..
met jullie speelstijl zijn jullie ook zeer kwetsbaar tegen laffe verdedigende ploegen.
aldostutavrijdag 30 september 2005 @ 10:36
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 09:53 schreef PyTh het volgende:

[..]

Hoop doet leven CM
Hun kansen zijn wel een suk groter geworden helaas....
PyThvrijdag 30 september 2005 @ 10:40
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 10:36 schreef aldostuta het volgende:

[..]

Hun kansen zijn wel een suk groter geworden helaas....
Klopt, al vond ik ze gisteren zo inspiratieloos spelen dat het voor het verdere verloop van de competitie niet echt veel goeds (voor hun dan ) voorspelt.

Ook denk ik als Kuijt en/of Kalou door een blessure een aantal weken gemist moet gaan worden het een beetje in gaat storten.
aldostutavrijdag 30 september 2005 @ 10:43
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 10:40 schreef PyTh het volgende:

[..]

Klopt, al vond ik ze gisteren zo inspiratieloos spelen dat het voor het verdere verloop van de competitie niet echt veel goeds (voor hun dan ) voorspelt.

Ook denk ik als Kuijt en/of Kalou door een blessure een aantal weken gemist moet gaan worden het een beetje in gaat storten.
Met dit spelletje kunnen ze wel komen ja. ik kan mij totaal niet voorstellen hoe ze met zo weinig goede voetballers ooit kampioen kunnen worden, maar dat was precies zo in 99. Dus misschien is het wel een signaal
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 10:47
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 10:40 schreef PyTh het volgende:

[..]

Klopt, al vond ik ze gisteren zo inspiratieloos spelen dat het voor het verdere verloop van de competitie niet echt veel goeds (voor hun dan ) voorspelt.
Koeman zal orde op zaken stellen, die heeft gisteren ook wel gezien dat het op deze manier niet goed gaat komen.
quote:
Ook denk ik als Kuijt en/of Kalou door een blessure een aantal weken gemist moet gaan worden het een beetje in gaat storten.
Kalou zal nauwelijks een gemis zijn heb ik het idee. Kuijt is zo een beetje de enige voorin die van waarde is op het moment.
PyThvrijdag 30 september 2005 @ 10:56
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 10:47 schreef Cart_man het volgende:


Kalou zal nauwelijks een gemis zijn heb ik het idee. Kuijt is zo een beetje de enige voorin die van waarde is op het moment.
Klopt, maar je bent dus wel met me eens dat als Kuijt voor lange tijd wegvalt het zeer moeilijk zal worden voor feyenoord?

Want hij is de man waar het om draait bij feyenoord.
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 10:57
Tuurlijk ben ik het daar mee eens.
Paperclipjesvrijdag 30 september 2005 @ 11:01
Ik denk dat Feyenoord niet valt of staat met het uitvallen van Kuijt laat staan van een andere speler.

Apart verhaal blijft Ghaly.
PyThvrijdag 30 september 2005 @ 11:02
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:01 schreef Paperclipjes het volgende:
Ik denk dat Feyenoord niet valt of staat met het uitvallen van Kuijt laat staan van een andere speler.
Denk dat je je daar toch ietwat op verkijkt.

Maar we zullen zien
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 11:04
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:01 schreef Paperclipjes het volgende:
Ik denk dat Feyenoord niet valt of staat met het uitvallen van Kuijt laat staan van een andere speler.

Apart verhaal blijft Ghaly.
Jij hebt gisteren niet gekeken naar de wedstrijd?
Toewanvrijdag 30 september 2005 @ 11:21
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 10:56 schreef PyTh het volgende:

[..]

Klopt, maar je bent dus wel met me eens dat als Kuijt voor lange tijd wegvalt het zeer moeilijk zal worden voor feyenoord?

Want hij is de man waar het om draait bij feyenoord.
Moet je je voorstellen, Feyenoord kampioen en dan volgend jaar zonder Kuijt de CL in.... (Ik verwacht niet dat hij nog een jaar blijft, zeker niet na het WK).
snabbivrijdag 30 september 2005 @ 11:28
Hmm vorig seizoen had ik zeker ja gezegd dat het alleen draaide om Kuyt bij Feyenoord en dat de punten die we pakten vooral op zijn conto geschreven konden worden. De laatste wedstrijden vind ik dat toch wat veranderd. Ook vanuit andere mensen komen wat meer dragende krachten en dat schrijf ik toe aan het trainerswerk (vertrouwen?)
snabbivrijdag 30 september 2005 @ 11:31
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:21 schreef Toewan het volgende:
Moet je je voorstellen, Feyenoord kampioen en dan volgend jaar zonder Kuijt de CL in.... (Ik verwacht niet dat hij nog een jaar blijft, zeker niet na het WK).
Ik heb er alle vertrouwen in dat ze voor het geld wel iemand anders kunnen vinden die een belangrijke rol gaat spelen bij Feyenoord. Zeker met jansen er nu bij zie ik nog wel een onverwacht talentje komen.
Paperclipjesvrijdag 30 september 2005 @ 11:33
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:04 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Jij hebt gisteren niet gekeken naar de wedstrijd?
Kuijt speelde mee. Dat deed Ghaly ook, die knaap heeft zoveel competentie...alleen een mentaliteitsprobleempje...

Wat hij zelf niet begrijpt (zie Feyenoordkrant) Hij denkt dat voetbal mooi moet zijn ipv effectief.
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 11:50
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:33 schreef Paperclipjes het volgende:

[..]

Kuijt speelde mee. Dat deed Ghaly ook, die knaap heeft zoveel competentie...alleen een mentaliteitsprobleempje...

Wat hij zelf niet begrijpt (zie Feyenoordkrant) Hij denkt dat voetbal mooi moet zijn ipv effectief.
En dat probeert iedereen hem duidelijk te maken, maar het sluipt er elke keer weer in dat geklooi. Dat foutje vlak voor tijd leverde niet echt blije gezichten op veel spelers.

Het ontbreekt aan een goede middenvelder. Niemand brengt het tot op heden.

De Guzman viel overigens aardig in. Veroverde een paar keer goed de bal, had aardige voorzetten, maar liet af en toe wat slordige passes zien...
Paperclipjesvrijdag 30 september 2005 @ 11:56
Jip. Verder vond ik Bahia positief aanwezig.
Lunivrijdag 30 september 2005 @ 13:07
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:33 schreef Paperclipjes het volgende:

[..]
Dat deed Ghaly ook, die knaap heeft zoveel competentie...alleen een mentaliteitsprobleempje...

Wat hij zelf niet begrijpt (zie Feyenoordkrant) Hij denkt dat voetbal mooi moet zijn ipv effectief.
Ik denk dat het over en sluiten is met Ghaly en dat hij gewoon verder gaat met Da Guzman.
Lunivrijdag 30 september 2005 @ 13:09
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:50 schreef Cart_man het volgende:

[..]
De Guzman viel overigens aardig in. Veroverde een paar keer goed de bal, had aardige voorzetten, maar liet af en toe wat slordige passes zien...
Dat was het enige positieve.

Ach in 99 werden we ook in de 1e ronde uitgeschakeld........
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 13:18
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 13:09 schreef Luni het volgende:
Ach in 99 werden we ook in de 1e ronde uitgeschakeld........
Zullen zien of het nu ook goedkomt...

Ach, het is Feijenoord eigen om op deze manier te verliezen. Ik noem een Urad At en FK Teplice...zal iig niet de laatste keer zijn...
TC03vrijdag 30 september 2005 @ 13:19
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 11:50 schreef Cart_man het volgende:

[..]
Het ontbreekt aan een goede middenvelder. Niemand brengt het tot op heden.
Inderdaad. Misschien dat het beter gaat als Hofs en Schreuder terug zjin.
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 13:20
Schreuder hoef ik ook niet meer terug te zien. Wil een nieuwe middenvelder, iemand die beter is dan de huidige spelers...
erik.jansen101vrijdag 30 september 2005 @ 13:20
Hofs moet terug inderdaad. Na Kuijt en Kalou en samen met Greene misschien wel de speler met de meeste potentie in ons team en ik vind dat ie erg onderschat wordt.
ErikTvrijdag 30 september 2005 @ 13:20
Kansloos. Triest.
Wat een prutsers. Lekker voor het Nederlands voetbal. Kapot schamen moeten ze zich.
TC03vrijdag 30 september 2005 @ 13:24
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 13:20 schreef Cart_man het volgende:
Schreuder hoef ik ook niet meer terug te zien. Wil een nieuwe middenvelder, iemand die beter is dan de huidige spelers...
Ja natuurlijk, maar met de selectie zoals hij nu is staat het middenveld beter als Schreuder uit de ziekenboeg is.
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 13:30
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 13:20 schreef ErikT het volgende:
Kansloos. Triest.
Wat een prutsers. Lekker voor het Nederlands voetbal. Kapot schamen moeten ze zich.
Kapot schamen moeten ze zich, idd. Niet omdat ze Nederland geen punten hebben opgeleverd, tyft op.
ErikTvrijdag 30 september 2005 @ 13:37
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 13:30 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Kapot schamen moeten ze zich, idd. Niet omdat ze Nederland geen punten hebben opgeleverd, tyft op.
Tyft zelf op. Waar staat dat het ene verband houdt met het andere? Er staat duidelijk een punt tussen de zinnen.
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 13:48
Het komt er wel op neer.
-Vaduz-vrijdag 30 september 2005 @ 13:55
Nu de lastige uit wedstrijd in Utrecht zondag...
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 13:56
Winst.
DeTolkvrijdag 30 september 2005 @ 14:00
Zonde jongens. heel zonde
ThomasBergevrijdag 30 september 2005 @ 14:11
quote:
Op donderdag 29 september 2005 23:33 schreef pascalheister het volgende:
als je nu geen kampioen meer wordt
Lunivrijdag 30 september 2005 @ 14:29
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 13:20 schreef ErikT het volgende:
Kansloos. Triest.
Wat een prutsers. Lekker voor het Nederlands voetbal. Kapot schamen moeten ze zich.
Wat intresseert mij het Nederlandse voetbal nou, lekker belangrijk.
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 14:41
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 14:29 schreef Luni het volgende:

[..]

Wat intresseert mij het Nederlandse voetbal nou, lekker belangrijk.
Zal ik het nog eens uitleggen dan?
Zonder het Nederlands voetbal had Feyenoord niet eens aangetreden tegen Rapid. Dan hadden ze jaloers gekeken hoe Ajax & AZ UEFAcup hadden gespeeld, en PSV voorrondes CL had gespeeld.

Het Nederlands voetbal zorgt ervoor dat er plaatsen voor Nederlandse teams zijn om uberhaupt Europees voetbal te mógen spelen.
TC03vrijdag 30 september 2005 @ 14:45
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 14:41 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Zal ik het nog eens uitleggen dan?
Zonder het Nederlands voetbal had Feyenoord niet eens aangetreden tegen Rapid. Dan hadden ze jaloers gekeken hoe Ajax & AZ UEFAcup hadden gespeeld, en PSV voorrondes CL had gespeeld.

Het Nederlands voetbal zorgt ervoor dat er plaatsen voor Nederlandse teams zijn om uberhaupt Europees voetbal te mógen spelen.
Och jeetje.
erik.jansen101vrijdag 30 september 2005 @ 14:46
Hij heeft wel gelijk.
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 14:55
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 14:41 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Zal ik het nog eens uitleggen dan?
Zonder het Nederlands voetbal had Feyenoord niet eens aangetreden tegen Rapid. Dan hadden ze jaloers gekeken hoe Ajax & AZ UEFAcup hadden gespeeld, en PSV voorrondes CL had gespeeld.

Het Nederlands voetbal zorgt ervoor dat er plaatsen voor Nederlandse teams zijn om uberhaupt Europees voetbal te mógen spelen.
Ja en...nog geef ik geen fuck om het 'Nederlandse voetbal'
erik.jansen101vrijdag 30 september 2005 @ 14:59
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 14:55 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Ja en...nog geef ik geen fuck om het 'Nederlandse voetbal'
Dan hoeft ook niet, maar de puntjes moeten er wel komen. Als alle Nederlandse clubs winnen dan ben ik niet blij voor die clubs, maar blij voor Feyenoord.
jpzegthallovrijdag 30 september 2005 @ 15:03
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 14:41 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Zal ik het nog eens uitleggen dan?
Zonder het Nederlands voetbal had Feyenoord niet eens aangetreden tegen Rapid. Dan hadden ze jaloers gekeken hoe Ajax & AZ UEFAcup hadden gespeeld, en PSV voorrondes CL had gespeeld.

Het Nederlands voetbal zorgt ervoor dat er plaatsen voor Nederlandse teams zijn om uberhaupt Europees voetbal te mógen spelen.
Ieder land heeft recht op iig 1 voorronde plaats. Die is dan voor ons, fuck het Nederlandse voetbal
Kaapvrijdag 30 september 2005 @ 15:04
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 14:41 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Zal ik het nog eens uitleggen dan?
Zonder het Nederlands voetbal had Feyenoord niet eens aangetreden tegen Rapid. Dan hadden ze jaloers gekeken hoe Ajax & AZ UEFAcup hadden gespeeld, en PSV voorrondes CL had gespeeld.

Het Nederlands voetbal zorgt ervoor dat er plaatsen voor Nederlandse teams zijn om uberhaupt Europees voetbal te mógen spelen.
Ik zou liever zien dat ploegen CL of uefa spelen op eigen kracht ipv op de verdiensten van anderen.
erik.jansen101vrijdag 30 september 2005 @ 15:05
Met 1 voorronde plaats spelen wij 1 keer in de 10 jaar Champions League, nee dat is lekker
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 15:05
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:05 schreef erik.jansen101 het volgende:
Met 1 voorronde plaats spelen wij 1 keer in de 10 jaar Champions League, nee dat is lekker
Eigen schuld, moeten ze maar beter presteren.
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:04 schreef Kaap het volgende:

[..]

Ik zou liever zien dat ploegen CL of uefa spelen op eigen kracht ipv op de verdiensten van anderen.
Zo is het.
erik.jansen101vrijdag 30 september 2005 @ 15:07
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:05 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Eigen schuld, moeten ze maar beter presteren.
Mee eens maar dat doen ze niet, en in de Champions League valt veel geld te verdienen waarmee we spelers kunnen halen die wel presteren
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 15:14
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:07 schreef erik.jansen101 het volgende:

[..]

Mee eens maar dat doen ze niet, en in de Champions League valt veel geld te verdienen waarmee we spelers kunnen halen die wel presteren
Is zo, maar gebeurt niet.
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 15:24
hoe minder clubs Nederlands voetbal spelen, hoe minder geld Nederland binnenkomt. Hoe minder geld Nederland binnenkomt, hoe minder er besteed kan worden aan jeugdopleidingen. Hoe minder er besteed kan worden aan jeugdopleidingen, hoe lager het niveau van het Nederlands elftal komt te liggen.

Owh nee, wacht, ik zie het al! De jeugdopleiding! Tuurlijk hoe kon ik zo dom zijn. Hoeveel jeugdspelers zijn er vanuit Eindhoven en Rotterdam ook al weer doorgestroomd naar het hoge niveau de afgelopen 5 jaar?

Daarom interesseert het NL voetbal jullie niets!
Siemerinkvrijdag 30 september 2005 @ 15:25
Zondag winnen in Utrecht en alles is weer ok.
Tegenslag is iets wat deze ploeg nog niet heeft gehad (eind september). Jammer van dat Europese voetbal, maar ach.. Volgend jaar weer!
Siemerinkvrijdag 30 september 2005 @ 15:27
Kameraad Disorder, Feyenoord heeft met het winnen van de UEFA cup zijn steentje behoorlijk bijgedragen. Misschien moet je minder hardstyle gaan luisteren...dan komt er meer zinnigs uit denk ik.
DivineJestervrijdag 30 september 2005 @ 15:30
Godverdegodver, wat hebben ze zich laten kennen zeg.

Wel gunstig dat Heerenveen en AZ door zijn, daar kan Feyenoord voordeel uit halen...
Siemerinkvrijdag 30 september 2005 @ 15:33
Prima idd. En dat Nederlandse voetbal geneuzel trekt ook wel bij met die twee clubs in de poule.
Van de CL deelnemers hoeven we dit jaar weinig te verwachten.

Met al die jeugdspelers op het hoogste niveau.
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 15:43
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:27 schreef Siemerink het volgende:
Kameraad Disorder, Feyenoord heeft met het winnen van de UEFA cup zijn steentje behoorlijk bijgedragen. Misschien moet je minder hardstyle gaan luisteren...dan komt er meer zinnigs uit denk ik.
ik zeg ook niet dat feyenoord NIETS heeft bijgedragen, maar het gepeupel hier interesseert zich alleen het kleine directe resultaat van Feyenoord, en zien niet het grotere geheel.
Ik snap overigens niet wat (een deel van) van muziekvoorkeuren hiermee te maken heeft.
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 15:46
Feijenoord is ook het enige wat er is voor velen. Interesseert velen niet wat andere ploegen presteren. Het grotere plaatje boeit ook niet.
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 15:52
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:46 schreef Cart_man het volgende:
Feijenoord is ook het enige wat er is voor velen. Interesseert velen niet wat andere ploegen presteren. Het grotere plaatje boeit ook niet.
Klein scenario, om het nog enigszins overzichtelijk te houden;
Door het verlies van de Nederlandse clubs is er volgend seizoen één CL-plaats minder en één UEFA-cup plaats minder te vergeven voor NL clubs.
Door slechte prestaties (blessures, etc) komt Feyenoord nét op de plaats die nét geen recht op europees voetbal geeft.
Doordat ze Europees voetbal mislopen, hebben ze niet genoeg geld om een waardige opvolger voor Kalou/Kuijt/Lodewijks en Ghlay te kopen. Een jeugdopleiding heeft Feyenoord bijna niet, dus kopen is de enige optie.
Doordat ze geen waardige opvolger kunnen vinden/betalen, verzakt Feyenoord van de top-3 naar een subtopper.

Begint het grotere plaatje al een beetje te dagen, mensen?
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 16:02
Is koffiedik kijken.

Europees voetbal is niet benodigd om goede spelers te halen. Het is nodig om geld te verdienen. Zeker met de verkoop van Kalou en Kuijt kan er een aardig bedrag binnen gehaald worden. Met Jansen als adviseur wordt er gezorgd voor een 'goed' transferbeleid.

Ik zie het allemaal niet zo somber in....

[ Bericht 94% gewijzigd door Cart_man op 30-09-2005 16:09:11 ]
Paperclipjesvrijdag 30 september 2005 @ 16:10
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:52 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]
Een jeugdopleiding heeft Feyenoord bijna niet, ...
Defineer "bijna"
Cart_manvrijdag 30 september 2005 @ 16:12
Gelul natuurlijk dat Feijenoord geen jeugdopleiding heeft. Feijenoord is er verkeerd mee omgesprongen en zien dat nu ook in, wordt allemaal aan gewerkt. Geloof ook dat het de jeugd van Feijenoord is die er elk jaar met het kampioenschap vandoor gaat in de A1, B1, C1 etc...
jpzegthallovrijdag 30 september 2005 @ 16:13
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:52 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Klein scenario, om het nog enigszins overzichtelijk te houden;
Door het verlies van de Nederlandse clubs is er volgend seizoen één CL-plaats minder en één UEFA-cup plaats minder te vergeven voor NL clubs.
Door slechte prestaties (blessures, etc) komt Feyenoord nét op de plaats die nét geen recht op europees voetbal geeft.
Doordat ze Europees voetbal mislopen, hebben ze niet genoeg geld om een waardige opvolger voor Kalou/Kuijt/Lodewijks en Ghlay te kopen. Een jeugdopleiding heeft Feyenoord bijna niet, dus kopen is de enige optie.
Doordat ze geen waardige opvolger kunnen vinden/betalen, verzakt Feyenoord van de top-3 naar een subtopper.

Begint het grotere plaatje al een beetje te dagen, mensen?
Door goede prestaties (winnen van Ajax, goed in de competitie) speelt Feyenoord alsnog CL en Ajax totaal niet meer.
Doordat Ajax geen europees meer speelt raken ze al hun talenten kwijt aan clubs die wel CL spelen.
Doordat ze geen geld meer binnenkrijgen en de talenten vluchten wordt Ajax een subtopper.


Erasmuschvrijdag 30 september 2005 @ 16:15
Ligt die Azie-trip komende zomer al vast?

Ik vond Castelen en Ono ook best aardig spelen 1e helft. Kalou en Ostlund hadden al lang gewisseld moeten worden.
SocialDisordervrijdag 30 september 2005 @ 16:20
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 16:12 schreef Cart_man het volgende:
Gelul natuurlijk dat Feijenoord geen jeugdopleiding heeft. Feijenoord is er verkeerd mee omgesprongen en zien dat nu ook in, wordt allemaal aan gewerkt. Geloof ook dat het de jeugd van Feijenoord is die er elk jaar met het kampioenschap vandoor gaat in de A1, B1, C1 etc...
heb ik geen cijfers over bij de hand, maarre hoever is jong Feyenoord in de beker?
Erasmuschvrijdag 30 september 2005 @ 16:26
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 16:20 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

heb ik geen cijfers over bij de hand, maarre hoever is jong Feyenoord in de beker?

In de competitie gaat het prima, maar 'Jong' Feyenoord lijkt me sowieso geen afspiegeling van de jeugdopleiding he?
methodmichvrijdag 30 september 2005 @ 19:34
Ben benieuwd wie er naast Hoogendorp nog op het scoutingslijstje van spitsen staat!
Lunivrijdag 30 september 2005 @ 20:02
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:05 schreef erik.jansen101 het volgende:
Met 1 voorronde plaats spelen wij 1 keer in de 10 jaar Champions League, nee dat is lekker
Die hele CL is een lachertje man, waar staat die C voor...............?
haydervrijdag 30 september 2005 @ 21:21
lkrr voor feyenoord dat ze uitgeschakeld zijn hahahah
TC03vrijdag 30 september 2005 @ 21:42
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 21:21 schreef hayder het volgende:
lkrr voor feyenoord dat ze uitgeschakeld zijn hahahah
lkrrrrrrrr man.
jpzegthallovrijdag 30 september 2005 @ 21:43
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 19:34 schreef methodmich het volgende:
Ben benieuwd wie er naast Hoogendorp nog op het scoutingslijstje van spitsen staat!
Hoogendorp stond erop. Althans, dat hoorde ik, en dat hoop ik.
cultheldvrijdag 30 september 2005 @ 21:45
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 19:34 schreef methodmich het volgende:
Ben benieuwd wie er naast Hoogendorp nog op het scoutingslijstje van spitsen staat!
Huntelaar
Staanplaatsvrijdag 30 september 2005 @ 22:46
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:24 schreef SocialDisorder het volgende:
hoe minder clubs Nederlands voetbal spelen, hoe minder geld Nederland binnenkomt. Hoe minder geld Nederland binnenkomt, hoe minder er besteed kan worden aan jeugdopleidingen. Hoe minder er besteed kan worden aan jeugdopleidingen, hoe lager het niveau van het Nederlands elftal komt te liggen.

Owh nee, wacht, ik zie het al! De jeugdopleiding! Tuurlijk hoe kon ik zo dom zijn. Hoeveel jeugdspelers zijn er vanuit Eindhoven en Rotterdam ook al weer doorgestroomd naar het hoge niveau de afgelopen 5 jaar?

Daarom interesseert het NL voetbal jullie niets!
Volgens mij leidt minder geld juist tot een grotere aandacht van de jeugd. Dat is immers de goedkoopste manier om spelers te halen..

Gejank weer om die Nederlandse punten, lekker belangrijk ja..
Kaapzaterdag 1 oktober 2005 @ 10:39
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:52 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Klein scenario, om het nog enigszins overzichtelijk te houden;
Door het verlies van de Nederlandse clubs is er volgend seizoen één CL-plaats minder en één UEFA-cup plaats minder te vergeven voor NL clubs.
Door slechte prestaties (blessures, etc) komt Feyenoord nét op de plaats die nét geen recht op europees voetbal geeft.
Doordat ze Europees voetbal mislopen, hebben ze niet genoeg geld om een waardige opvolger voor Kalou/Kuijt/Lodewijks en Ghlay te kopen. Een jeugdopleiding heeft Feyenoord bijna niet, dus kopen is de enige optie.
Doordat ze geen waardige opvolger kunnen vinden/betalen, verzakt Feyenoord van de top-3 naar een subtopper.

Begint het grotere plaatje al een beetje te dagen, mensen?
Slap gelul, de resultaten van dit europees seizoen zie je pas over 5 jaar terug bij de verdeling van plaatsen.
Dirk-Kuijtzaterdag 1 oktober 2005 @ 11:14
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 15:52 schreef SocialDisorder het volgende:

[..]

Doordat ze Europees voetbal mislopen, hebben ze niet genoeg geld om een waardige opvolger voor Kalou/Kuijt/Lodewijks en Ghlay te kopen. Een jeugdopleiding heeft Feyenoord bijna niet, dus kopen is de enige optie.
Doordat ze geen waardige opvolger kunnen vinden/betalen, verzakt Feyenoord van de top-3 naar een subtopper.

Begint het grotere plaatje al een beetje te dagen, mensen?
Ik zie het totaal niet somber in.

Kuijt en Kalou worden samen voor 28 miljoen verkocht
We hebben de Guzman. Vorig jaar verkozen tot beste speler van de A junioren en ook nog eens topscoorder.
We hebben met Zuiverloon, Vincken, Owoeri (als hij zo oud is als ze denken), Biseswar en Sno fantastische talenten in huis.
Ook hebben we met Castelen, Hofs en Saidi nog jonge spelers die nog veel kunnen leren.
Erasmuschzaterdag 1 oktober 2005 @ 13:18
quote:
-10-2005: De problemen van Koeman
[Bron: AD.nl]


Feyenoord speelt zondag als eredivisiekoploper de lastige uitwedstrijd in Utrecht. Wat zijn de belangrijkste problemen die trainer Erwin Koeman moet oplossen na de roemloze UEFA Cup-eliminatie tegen Rapid Boekarest?

De aanloop naar Fc Utrecht– Feyenoord begon voor de Rotterdammers donderdagavond al direct na de nederlaag in Boekarest. In de kleedkamer van het Giulesti stadion hield Erwin Koeman meteen een nabespreking. Daarna stuurde hij de groep terug het veld op om uit te lopen. Het was een bijna surrealistisch beeld dat zich in het nog slechts schraal verlichte stadion ontspon. Als verdoofd slenterden de Feyenoorders een paar rondjes. Ondertussen zagen binnen een straal van twintig meter zowel Rapid-supporters dansen op het veld als hun eigen cynische aanhang treuren op de tribunes.

Hossam Ghaly maakte de tweede pijnlijke confrontatie van de avond niet mee. Met het wisselen van Ghaly in de pauze stelde Koeman een daad die hij tot nu toe bewust had vermeden. Een paar keer al liet de trainer snel na de aftrap een potentiële vervanger van Ghaly warmlopen, maar tot een vroegtijdige wissel kwam het nog nooit. 'Als ik dat doe, ben ik hem zéker een paar weken kwijt', sprak Koeman recent nog na Feyenoord – Nec.

Donderdag was zijn geduld echter op: voor de belangrijkste 45 minuten van dit nog prille seizoen had hij Ghaly niet nodig. De pas 18-jarige Jonathan De Guzman mocht helpen het dreigende debacle af te wenden. Ook Koeman moet hebben gemerkt dat het probleem met Ghaly inmiddels groter is dan de discussie over simpel voetballen alleen.

Hét pijnpunt is de berg energie die zijn groep elk duel weer kwijt raakt aan één speler. Het was tijdens Rapid - Feyenoord een even bizar als veelzeggend beeld: Zodra het spel ook maar even stil lag voor een blessure, vormde zich rond Ghaly een praatclubje en werd er secondenlang gediscussieerd en gewezen.

Nu Koeman zelf de discussie rond de speler op scherp heeft gesteld, moet hij morgen tegen Utrecht aangeven hoe waardevol Ghaly nou wérkelijk is voor zijn team. Zeker is dat hij niet het wisselgeld heeft van iemand als Wesley Sneijder. Deze controversiële rechtermiddenvelder maakt regelmatig (belangrijke) doelpunten. Ghaly scoort zelden of nooit in Feyenoord-shirt.

Interessant is ook hoe de spelers reageren. Koeman is een trainer die ervoor uitkomt dat hij belang hecht aan de gevoelens van zijn belangrijkste krachten. Met aanvoerder Kuijt en doelman Lodewijks was met het oog op Fc Utrecht donderdagavond al meteen overleg. Extra aandacht verdient ook Salomon Kalou. Sinds zijn doorbraak speelde de aanvaller niet eerder zo slecht als tegen Fc Twente en Rapid Boekarest. De sierlijke en ongecompliceerde dribbelaar is momenteel een fietser in een stroopvat. 'Kalou zal het nooit zelf toegeven, maar natuurlijk knaagt de hele situatie met zijn paspoort aan hem', probeerde Koeman na Twente – Feyenoord te verklaren. 'Als-ie het nog niet is, wordt hij dezer dagen in snel tempo volwassen.'

De moeilijkheid bij Kalou is dat de trainersstaf - letterlijk - niet veel bewegingsvrijheid heeft met de speler. Toen het Talent van het Jaar vorig seizoen een moeilijke fase kende, haalde Ruud Gullit hem al weg uit het overvolle aanvalscentrum. De linkerflank werd zijn nieuwe werkterrein. Dat had twee voordelen. Kalou kreeg meer tijd en ruimte om met zijn befaamde dribbels naar binnen te snijden. Én de tiener kon leunen op de stabiele Bart Goor in zijn rug. Voetballers zoals Goor, die onder alle omstandigheden ten minste een 6 scoren, zijn nu niet voorhanden. Op de linkerflank heeft Kalou dit seizoen Bosschaart, Paauwe en/of Pardo in zijn rug.

Ze hebben niet het karakter of het vermogen om méér dan hun eigen spel en positie te overzien. Ono kan dat wel, maar die liep tegen Rapid Boekarest alleen om zelf aan de bal te komen. Het helpt niet mee het isolement van Kalou te doorbreken. Na de training van vanochtend gaat Feyenoord opnieuw in trainingskamp. Daar kan Koeman verder werken aan het oppeppen van zijn team. Voor even is hij meer psycholoog dan trainer. Eén ding is voor hem prettig om aan te kunnen halen: na de duels van komend weekeinde blijft Feyenoord hoe dan ook koploper in eigen land. In het minst gunstige geval wordt de eerste plaats in de eredivisie gedeeld met één van de concurrenten (Az). Maar bij winst in Utrecht en daarna op 24 oktober thuis tegen Groningen, kan Feyenoord ook zomaar een gat slaan met zijn rivalen.
Denk dat Kalou gewoon een vormcrisisje heeft. Dat gezeik met hiddink en co had ook geen invloed op zn spel. Of juist een positieve.
CherrymoonTraxxzaterdag 1 oktober 2005 @ 13:55
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 21:45 schreef cultheld het volgende:

[..]

Huntelaar
Niet haalbaar voor Feyenoord.
Tomassozaterdag 1 oktober 2005 @ 13:56
SocialDisorder, waarom zie ik jou altijd in het Feyenoord topic als Feyenoord bijv een wedstrijd heeft verloren, maar nooit als ze winnen?
cultheldzaterdag 1 oktober 2005 @ 13:59
quote:
Op zaterdag 1 oktober 2005 13:55 schreef CherrymoonTraxx het volgende:

[..]

Niet haalbaar voor Feyenoord.
Ik weet 100% zeker dat de hele top 3 hem wil hebben
ThomasBergezaterdag 1 oktober 2005 @ 14:02
quote:
Op zaterdag 1 oktober 2005 13:59 schreef cultheld het volgende:

[..]

Ik weet 100% zeker dat de hele top 3 hem wil hebben
Ik denk dat CherrymoonTraxx doelt op het financiële aspect.
CherrymoonTraxxzaterdag 1 oktober 2005 @ 14:03
quote:
Op zaterdag 1 oktober 2005 14:02 schreef ThomasBerge het volgende:

[..]

Ik denk dat CherrymoonTraxx doelt op het financiële aspect.


Ik denk ook wel dat zowel Ajax, Feyenoord als PSV hem willen halen, maar voor Feyenoord is hij financieel niet haalbaar denk ik. Feyenoord haalt dan eerder iemand als Hoogendorp.
cultheldzaterdag 1 oktober 2005 @ 14:07
Maar met de verkoop van Kuyt/Kalou komen er heel wat euro's vrij.
CherrymoonTraxxzaterdag 1 oktober 2005 @ 14:09
Ik moet nog zien of Kalou veel geld gaat opleveren. Hij wil toch eerst de Nederlandse pas hebben en als het zo ver is dan is hij zo ongeveer transfervrij.

Het geld wat Kuijt gaat opleveren zullen ze niet allemaal kunnen investeren denk ik en ze gaan zeker geen 10 mio neertellen voor een spits van Heerenveen.
Cart_manzaterdag 1 oktober 2005 @ 14:56
Is ook veel te veel voor Huntelaar, 10 miljoen...pfff, zijn ze van de zotte...
mister_popcornzondag 2 oktober 2005 @ 11:22
loopt er geen leuke talentvolle spits rond bij een van onze jeugdelftallen?
methodmichzondag 2 oktober 2005 @ 11:52
Diego Biseswar.
Dirk-Kuijtzondag 2 oktober 2005 @ 12:29
Nog te licht
DivineJesterzondag 2 oktober 2005 @ 12:47
Kut Godverdegovder
1-0 voor Utrecht
Tomassozondag 2 oktober 2005 @ 12:53
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 12:29 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Nog te licht
Die liet vorig jaar in de speelminuten die hij speelde toch hele mooie en belovende dingen zien.
yvette1982zondag 2 oktober 2005 @ 13:33
1-1 door keller lees ik.
van dit waardeloze elftal mag ook wel gewonnen worden.
PyThzondag 2 oktober 2005 @ 13:39
2-1!!!!!
TheGeneralzondag 2 oktober 2005 @ 13:42
3-1....
Cart_manzondag 2 oktober 2005 @ 14:02
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 13:39 schreef PyTh het volgende:
2-1!!!!!
Optyfen ouwe.
cultheldzondag 2 oktober 2005 @ 14:13
Utrecht
tralalalazondag 2 oktober 2005 @ 14:14
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 14:13 schreef cultheld het volgende:
Utrecht
PyThzondag 2 oktober 2005 @ 14:16
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 14:02 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Optyfen ouwe.
Heb het je gezegd CM
boriszzondag 2 oktober 2005 @ 14:23
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 14:13 schreef cultheld het volgende:
Utrecht
erik.jansen101zondag 2 oktober 2005 @ 14:39
Jammer, weer een beetje een onnodige nederlaag. Als Lodewijks niet uitgegleden was dan had Feyenoord best kunnen winnen.
Suijkzondag 2 oktober 2005 @ 14:41
Hehe, eindeljk wordt het mindere spel ook afgestraft.
erik.jansen101zondag 2 oktober 2005 @ 14:42
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 14:41 schreef Suijk het volgende:
Hehe, eindeljk wordt het mindere spel ook afgestraft.
Jullie zijn er 2 jaar geleden kampioen mee geworden, dus niet zeiken
cultheldzondag 2 oktober 2005 @ 14:42
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 14:39 schreef erik.jansen101 het volgende:
Jammer, weer een beetje een onnodige nederlaag. Als Lodewijks niet uitgegleden was dan had Feyenoord best kunnen winnen.
Heb je nu Versatel, Loek?
Suijkzondag 2 oktober 2005 @ 14:43
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 14:42 schreef erik.jansen101 het volgende:

[..]

Jullie zijn er 2 jaar geleden kampioen mee geworden, dus niet zeiken
Da's waar. Dat zou jullie ook nog zomaar kunnen overkomen.
erik.jansen101zondag 2 oktober 2005 @ 14:47
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 14:43 schreef Suijk het volgende:

[..]

Da's waar. Dat zou jullie ook nog zomaar kunnen overkomen.
Als we die Paauwe, Bosschaart en Ostlund kunnen dumpen, misschien wel
Merkiezondag 2 oktober 2005 @ 14:49
.
BB-Kingzondag 2 oktober 2005 @ 14:49
quote:
Op vrijdag 30 september 2005 00:08 schreef BB-King het volgende:
Ik denk dat Feyenoord vanaf nu ook kostbare punten verliest in de competitie.
Soms heb ik best wel verstand van voetbal...
erik.jansen101zondag 2 oktober 2005 @ 14:50
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 14:42 schreef cultheld het volgende:

[..]

Heb je nu Versatel, Loek?
Ik niet, de buren wel En ik ben geen Loek.
Merkiezondag 2 oktober 2005 @ 14:56
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 14:50 schreef erik.jansen101 het volgende:

[..]

Ik niet, de buren wel En ik ben geen Loek.
Feyenoord-dude dan.
renz0rzondag 2 oktober 2005 @ 15:18
Kut
DeTolkzondag 2 oktober 2005 @ 15:19
Wat hebben jullie gedaan vandaag . ?
Paulzondag 2 oktober 2005 @ 15:22
WEHEHEHEHHE

Utreg
Paulzondag 2 oktober 2005 @ 15:28
dribbel79zondag 2 oktober 2005 @ 15:33
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 15:22 schreef paultjuhhh het volgende:
WEHEHEHEHHE

Utreg
ThomasBergezondag 2 oktober 2005 @ 15:34
Utrecht

Dat wordt een leuke uitzending vanavond
Paulzondag 2 oktober 2005 @ 15:50
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 15:34 schreef ThomasBerge het volgende:
Utrecht

Dat wordt een leuke uitzending vanavond
yvette1982zondag 2 oktober 2005 @ 15:58
onvoorstelbaar dat je verliest van zo'n waardeloos elftal. Gelukkig staat nu wel iedereen met beide benen op de grond. Ik vind het nooit leuk als Feyenoord verliest, maar als Koeman wel Ghali slachtoffert en niet Prutslund en Bosschaart dan verdient hij het gewoon om te verliezen. Hij moet die lui nooit meer opstellen en zo wel dan hoeven we ook niet te verwachten dat het beter zal gaan.
Paulzondag 2 oktober 2005 @ 16:43
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 15:58 schreef yvette1982 het volgende:
onvoorstelbaar dat je verliest van zo'n waardeloos elftal. Gelukkig staat nu wel iedereen met beide benen op de grond. Ik vind het nooit leuk als Feyenoord verliest, maar als Koeman wel Ghali slachtoffert en niet Prutslund en Bosschaart dan verdient hij het gewoon om te verliezen. Hij moet die lui nooit meer opstellen en zo wel dan hoeven we ook niet te verwachten dat het beter zal gaan.
Wat nou waardeloos we winnen wel van Feyenoord en RKC
Ixnayzondag 2 oktober 2005 @ 16:55
Even wat beter nieuws, de (nog steeds) grootste concurrent (PSV) staat met 1-0 achter tegen Heerenveen
appelsientjezondag 2 oktober 2005 @ 16:57
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 16:55 schreef Ixnay het volgende:
Even wat beter nieuws, de (nog steeds) grootste concurrent (PSV) staat met 1-0 achter tegen Heerenveen
Maar dat komt goed
Ixnayzondag 2 oktober 2005 @ 17:00
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 16:57 schreef appelsientje het volgende:

[..]

Maar dat komt goed
Ja, Feyenoord stond ook met 0-1 achter tegen ze en het werd nog 5-1.
Cart_manzondag 2 oktober 2005 @ 17:14
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 15:58 schreef yvette1982 het volgende:
onvoorstelbaar dat je verliest van zo'n waardeloos elftal. Gelukkig staat nu wel iedereen met beide benen op de grond. Ik vind het nooit leuk als Feyenoord verliest, maar als Koeman wel Ghali slachtoffert en niet Prutslund en Bosschaart dan verdient hij het gewoon om te verliezen. Hij moet die lui nooit meer opstellen en zo wel dan hoeven we ook niet te verwachten dat het beter zal gaan.
Kan je gewoon de namen van spelers normaal spellen, dank u.

Wie wil je op de plaats van de backs zetten dan? Voor zover ik weet zijn er geen betere alternatieven te bedenken. En wie zegt dat het beter zal gaan zonder die twee?
Bananenmanzondag 2 oktober 2005 @ 17:42
Ricky_zondag 2 oktober 2005 @ 17:47
Jammer van het verlies.
Staanplaatszondag 2 oktober 2005 @ 18:02
Wonden likken en weer doorgaan..
In deze periode gaan spelers zich onderscheiden, en wordt snel duidelijk wie er niks bij ons te zoeken heeft (zover dat nog niet het geval is).
JulioRicardozondag 2 oktober 2005 @ 18:13
Terecht verloren. Het werd ook wel tijd dat we weer met beide benen op de grond zouden belanden. We hebben 6 wedstrijden achter elkaar gewonnen zonder goed voetbal te tonen (tegen 11 man).

De kracht van dit Feyenoord ligt in het teamverband. We moeten het met de huidige selectie doen. Mensen afzeiken heeft geen zin. Juist de selectie als team vertrouwen geven heeft ons geholpen de afgelopen weken. En vergeet niet: nog geen enkel elftal heeft ooit 34 wedstrijden achter elkaar verloren.
snabbizondag 2 oktober 2005 @ 18:25
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 18:13 schreef JulioRicardo het volgende:
Terecht verloren. Het werd ook wel tijd dat we weer met beide benen op de grond zouden belanden. We hebben 6 wedstrijden achter elkaar gewonnen zonder goed voetbal te tonen (tegen 11 man).

De kracht van dit Feyenoord ligt in het teamverband. We moeten het met de huidige selectie doen. Mensen afzeiken heeft geen zin. Juist de selectie als team vertrouwen geven heeft ons geholpen de afgelopen weken. En vergeet niet: nog geen enkel elftal heeft ooit 34 wedstrijden achter elkaar verloren.
Onzin. Heerenveen toen ze in de tweede helft nog met 11 man stonden, speelden ze ook erg goed tegen en ook als huntelaar er niet uitgestuurd was hadden ze die nog wel gewonnen. Ook tegen nac heb ik gewoon een goede wedstrijd gezien.
snabbizondag 2 oktober 2005 @ 18:30
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 17:14 schreef Cart_man het volgende:
Kan je gewoon de namen van spelers normaal spellen, dank u.

Wie wil je op de plaats van de backs zetten dan? Voor zover ik weet zijn er geen betere alternatieven te bedenken. En wie zegt dat het beter zal gaan zonder die twee?
Absoluut. Bosschaart is ook niet mijn favoriet, maar wat hebben we aan alternatieven dan? Snoyl heeft ook al dodelijke fouten gemaakt. (tegen ajax bijvoorbeeld?). Nee we hebben een degelijk elftal waar veel mensen eigenlijk een stapje hoger moeten zijn, of onze verwachtingen gewoon een stapje lager. Ik zie wel dat het mogelijk is om kampioen te worden met dit team, maar ik verwacht het niet.
dribbel79zondag 2 oktober 2005 @ 22:31
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 16:43 schreef paultjuhhh het volgende:

[..]

Wat nou waardeloos we winnen wel van Vitesse, ASWH , Feyenoord en RKC
erik.jansen101zondag 2 oktober 2005 @ 22:46
Dirk zo bij Studio Voetbal.
erik.jansen101zondag 2 oktober 2005 @ 22:53
Nu dus.
Siemerinkmaandag 3 oktober 2005 @ 00:47
Feyenoord heeft de eerste weken (en eigenlijk nu nog steeds) boven zijn stand geleefd en ik denk dat iedere (realistische) supporter had getekend voor deze seizoenstart met slechts één nederlaag na een X aantal moeilijke wedstrijden. (zeker als je in Amsterdam 'gewoon' wint!)

Thuis tegen Groningen (niet makkelijk zo is de laatste jaren gebleken) en AZ tegen de kampioen zorgen misschien wel weer voor 'stuivertje wisselen aan de kop'.

Feyenoord: ga zo door en heb vertrouwen in Koeman!
Fok_youmaandag 3 oktober 2005 @ 01:27
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 18:02 schreef Staanplaats het volgende:
Wonden likken en weer doorgaan..
In deze periode gaan spelers zich onderscheiden, en wordt snel duidelijk wie er niks bij ons te zoeken heeft (zover dat nog niet het geval is).
tjah maar spelers die hier niets te zoeken hebben worden toch wel gehouden bij gebrek aan beter.....

over de 3-1.... tjah utrecht kan je nooit onderschatten, zeker niet in een wedstrijd tegen een ploeg hoog in de ranglijst omdat ze dan juist extra in gaan zetten..... dat feyenoord verliest is zeker kut, maar als je zie hoeveel tijd ze tot nu toe slecht hebben gespeeld, meer dan de helft van alle speeltijd, mogen we blij zijn dat het pas in de 7e wedstrijd gebeurt.... ik heb er nog vrij weinig vertrouwen in dat we boven de 4e plek eindigen.......
mister_popcornmaandag 3 oktober 2005 @ 10:32
wat ik nou nie snap is dat Saidi niet speelt. Die man is zo goed met hoge ballen, hadden we gister goed kunnen gebruiken. Sowieso tegen Utrecht, dat er altijd wel vol bovenop knalt en regelmatig de hoge bal in de 16 hanteert had hij er gewoon vanaf 't begin in moeten staan...
Dirk-Kuijtmaandag 3 oktober 2005 @ 10:43
Ik denk dat we het beste met een 3mans verdediging kunnen gaan spelen.

Green-----Saidi-----Bahia
Cart_manmaandag 3 oktober 2005 @ 10:49
Niet zolang er zo een waardeloos middenveld staat...
erik.jansen101maandag 3 oktober 2005 @ 10:49
Walgelijk hoe Feyenoord nu opeens weer wordt neergezet in de media, na weken te zijn opgehemeld.
erik.jansen101maandag 3 oktober 2005 @ 10:51
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 10:49 schreef Cart_man het volgende:
Niet zolang er zo een waardeloos middenveld staat...
Het middenveld vind ik met de Guzman en Ono niet eens echt slecht, daar is alleen nog een goede verdedigende middenvelder nodig. Het grootste probleem ligt bij de backs.
erik.jansen101maandag 3 oktober 2005 @ 10:53
Ghaly mag trouwens weg, aldus de Telegraaf. Maar weet niet of dat bericht klopt.
Cart_manmaandag 3 oktober 2005 @ 11:11
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 10:51 schreef erik.jansen101 het volgende:

[..]

Het middenveld vind ik met de Guzman en Ono niet eens echt slecht, daar is alleen nog een goede verdedigende middenvelder nodig. Het grootste probleem ligt bij de backs.
De Guzman heeft nog helemaal niks laten zien. Ono is ook niet best. En Feijenoord moet zich gewoon houden aan 4-3-3. Moet alleen wat worden gedaan aan het backprobleem.
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 10:49 schreef erik.jansen101 het volgende:
Walgelijk hoe Feyenoord nu opeens weer wordt neergezet in de media, na weken te zijn opgehemeld.
Kan me er niet druk om maken...
-Vaduz-maandag 3 oktober 2005 @ 11:17
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 10:53 schreef erik.jansen101 het volgende:
Ghaly mag trouwens weg, aldus de Telegraaf. Maar weet niet of dat bericht klopt.
Dat heeft die jongen dan aan zichzelf te danken.
PyThmaandag 3 oktober 2005 @ 11:20
Same old same old, vorig jaar ging het in het begin ook geweldig.........
rotskibomaandag 3 oktober 2005 @ 12:18
Waarom schuiven ze Greene niet door naar de positie van verdedigende middenvelder? Saidi kan zijn plek prima opvullen.
DivineJestermaandag 3 oktober 2005 @ 12:19
Over Ghaly:
quote:
Ook Erwin Koeman botst met eigenwijze Ghaly

3/10/2005 11:03

Het is Hossam Ghaly weer gelukt om uit de gratie te raken bij een trainer. Erwin Koeman liet doorschemeren het even gehad te hebben met de eigenwijze Egyptenaar, die zondag in het duel met FC Utrecht niet van de bank kwam.
'Ik heb opnieuw met Hossam gesproken na diens wissel tegen Rapid Boekarest. Met de uitleg die ik geef is hij het totaal niet eens', verklaarde Koeman in het Algemeen Dagblad.

Ghaly krijgt het verwijt dat hij niet simpel speelt en vaak te nonchalant voor een moeilijke en vaak riskante oplossing kiest. Donderdag tergde hij Koeman door vlak voor rust te proberen een tegenstander door de benen te spelen, waarmee hij direct een gevaarlijke aanval lanceerde van Rapid.

'Hij wil zijn positie en zijn rol in het elftal op geheel eigen wijze invullen. Dat kan ik niet accepteren. Zeker ook niet naar de groep toe. Onze denkwijzen blijven zo verschillend en ik denk eerlijk gezegd niet dat hij kan veranderen.' Toch blijft Koeman hopen: 'Nee, ik schrijf hem niet af.'

Koeman gaat praten met de directie van Feyenoord over Ghaly. Hij is niet de eerste trainer die botst met de international. Ook zijn voorgangers Bert van Marwijk en Ruud Gullit kregen het aan de stok met de getalenteerde doch eigengereide middenvelder.

Vorig jaar liet Ghaly in Voetbal International al weten de term simpel voetbal te 'haten'. 'Als ze simpel spelen tegen me zeggen word ik verschrikkelijk nerveus. Ik ben geen Pascal Bosschaart, die zonder risico kan spelen. Ik moet initiatief nemen en ja, daar hoort risico bij.'
www.vi.nl

Dag dag Ghaly.....
DivineJestermaandag 3 oktober 2005 @ 12:23
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 12:18 schreef rotskibo het volgende:
Waarom schuiven ze Greene niet door naar de positie van verdedigende middenvelder? Saidi kan zijn plek prima opvullen.
Waar is Saidi eigenlijk?
rotskibomaandag 3 oktober 2005 @ 12:23
Op de bank?
yvette1982maandag 3 oktober 2005 @ 12:30
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 17:14 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Kan je gewoon de namen van spelers normaal spellen, dank u.

Wie wil je op de plaats van de backs zetten dan? Voor zover ik weet zijn er geen betere alternatieven te bedenken. En wie zegt dat het beter zal gaan zonder die twee?
Dat het beter zal gaan zonder die twee staat buiten kijf. Als je de krant ook weer leest dan kan je zien dat er staat dat die twee wederom een gevaar waren voor de eigen ploeg. Keer op keer falen ze hopeloos, worden ze door alles en iedereen afgeschreven behalve door de trainers.
Van mij part zet je saidi of boussaboun op rechts. Als spits is het niet veel maar als back zou hij misschien niet verkeerd zijn, zeker niet zoals hij het deed tegen ajax.
En op links gooi je van mij part die dikke snoyl erin. Laat hem maar hard trainen en op dieet gaan dan komt het zeker goed.
-Vaduz-maandag 3 oktober 2005 @ 12:31
Snoyl zal een net niet spelers blijven vrees ik.
mittmaandag 3 oktober 2005 @ 12:37
die quote van Ghaly
quote:
'Als ze simpel spelen tegen me zeggen word ik verschrikkelijk nerveus. Ik ben geen Pascal Bosschaart, die zonder risico kan spelen.
Lunimaandag 3 oktober 2005 @ 12:53
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 12:30 schreef yvette1982 het volgende:

[..]

Van mij part zet je boussaboun op rechts.
Sender_maandag 3 oktober 2005 @ 15:04
Het was gister een zouteloos zaapig elftal op het veld zeg.
Geen 1 goede combinatie gezien, en we hebben niet eens 1 kans gehad.
Mooi om te zien dat Lodewijks nog naar het uitvak liep en er zijn verontschuldigingen aanbood
terwijl hij juist nog 1 van de betere was.

Nu maar kijken of ze er over 2 weken weer een stuk beter voor de dag komen.
Lunimaandag 3 oktober 2005 @ 15:26
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 15:04 schreef Sender_ het volgende:
Mooi om te zien dat Lodewijks nog naar het uitvak liep en er zijn verontschuldigingen aanbood
Inderdaad.

Leuke actie van Van Dop ook trouwens.
yvette1982maandag 3 oktober 2005 @ 17:01
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 12:31 schreef -Vaduz- het volgende:
Snoyl zal een net niet spelers blijven vrees ik.
dat is nog altijd beter dan spelers als prutslund en bosschaart die duidelijke niet spelers zijn.
ThomasBergemaandag 3 oktober 2005 @ 17:04
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 10:49 schreef erik.jansen101 het volgende:
Walgelijk hoe Feyenoord nu opeens weer wordt neergezet in de media, na weken te zijn opgehemeld.
Tja, over die wedstrijd van gisteren valt ook weinig op te hemelen
Staanplaatsmaandag 3 oktober 2005 @ 18:41
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 11:20 schreef PyTh het volgende:
Same old same old, vorig jaar ging het in het begin ook geweldig.........
toen hadden we na 5 wedstrijden al 5 verliespunten...
TC03maandag 3 oktober 2005 @ 18:57
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 18:41 schreef Staanplaats het volgende:

[..]

toen hadden we na 5 wedstrijden al 5 verliespunten...
Precies, snap echt niet waar iedereen vandaan haalt dat het vorig jaar in het begin geweldig ging.
PyThmaandag 3 oktober 2005 @ 19:05
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 18:41 schreef Staanplaats het volgende:

[..]

toen hadden we na 5 wedstrijden al 5 verliespunten...
ff wachten zat fout

Het is nu voor jullie in ieder geval zaak dat je niet weer in dip komt en veel punten gaat verspelen.
Elgigantemaandag 3 oktober 2005 @ 19:14
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 19:05 schreef PyTh het volgende:

[..]

ff wachten zat fout

Het is nu voor jullie in ieder geval zaak dat je niet weer in dip komt en veel punten gaat verspelen.
Feyenoord heft momenteel echte teamspelers nodig, want als kalou en Kuyt niet hun beoogde niveau halen wordt het nog lastig om bij de eerste 3 te blijven vrees ik.
Ik hoop voor de Rotterdammers dat Saidi snel terugkeert, dat Ghaly eindelijk eens verstand krijgt en dat Bosschaart en Ostlund zo snel mogelijk naar Excelsior, hun eigenlijke niveau, verkassen.
Uiteraard is Schreuder een groot gemis..
FrankyMcGmaandag 3 oktober 2005 @ 19:37
6 wedstrijden op rij winnen maakt nog geen zomer.
1 wedstrijd op rij verliezen maakt nog geen winter.

Tot zover mijn nuttige bijdrage.

COME ON, FEYENOORD!
Dirk-Kuijtmaandag 3 oktober 2005 @ 19:51
PSV zit achter Feyenoord talent aan

De Braziliaanse aanvaller Jaja Coelho is bezig aan een uistekend seizoen bij Westerlo, dat op een prachtige derde positie staat. Hij is de voornaamste reden waardoor Westel het zo goed doet en dat is ook andere clubs niet ontgaan. Zaterdag zaten er scouts van Feyenoord en PSV in de tribune tijdens Westerlo-Beveren.

Feyenoord, de eigenaar van Coelho, kwam al meerdere malen kijken in het Kuipje, maar zaterdag was ook PSV van de partij om de Braziliaan te volgen. Coelho zou voor zestig procent van Feyenoord zijn, die de 20-jarige aanvaller uitleent aan Westerlo. Ook zouden de Rotterdammers de optie hebben om hem in Januari al over te nemen.

Trainer Herman Helleputte weet van de belangstelling voor Coelho maar voegt eraan toe dat zo goed als niemand weet hoe de constructie van het contract van de aanvaller precies in elkaar zit. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd...
rotskibomaandag 3 oktober 2005 @ 19:51
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 19:37 schreef FrankyMcG het volgende:
6 wedstrijden op rij winnen maakt nog geen zomer.
1 2 wedstrijden op rij verliezen maakt nog geen winter.

Tot zover mijn nuttige bijdrage.

COME ON, FEYENOORD!
methodmichmaandag 3 oktober 2005 @ 20:07
Ik zie Alfred onze Ghali nog wel behoeden voor de ondergang.
Staanplaatsmaandag 3 oktober 2005 @ 20:56
quote:
Op maandag 3 oktober 2005 18:57 schreef TC03 het volgende:

[..]

Precies, snap echt niet waar iedereen vandaan haalt dat het vorig jaar in het begin geweldig ging.
Denk omdat we de eerste twee wedstrijden met grote cijfers wonnen..
snabbimaandag 3 oktober 2005 @ 23:17
Tja ik denk kalou verkopen aan PSV aan het eind van het seizoen en coelho een kans geven in Feyenoord 1. Kalou kan nu nog wat opleveren en zal daarna anders transfervrij naar het buitenland hobbelen en coelho ziet er veel belovend uit (zeggen ze, want ik heb de speler zoals zovelen hier natuurlijk nog nooit zelf zien spelen)
erik.jansen101maandag 3 oktober 2005 @ 23:18
Coelho alleen al halen om PSV te pesten
Siemerinkdinsdag 4 oktober 2005 @ 00:13
Feyenoord is qua spelersmateriaal gewoon (maximaal) de vierde club van Nederland. Een 'eerste plek' nu is dus prima te noemen. Zeker als je kijkt welke (uit)wedstrijden er al zijn gespeeld.
TC03dinsdag 4 oktober 2005 @ 00:39
Jongens waar hebben we het hier over? Afgelopen weken ging het goed met Feyenoord. Ze verliezen twee keer (waarvan één op zich geen schande is) en meteen haalt iedereeen allerlei doemscenario's uit de kast. Kom op zeg, doe toch normaal. We zien wel hoe het loopt maar voorlopig staan we nog eerste.
snabbidinsdag 4 oktober 2005 @ 06:44
quote:
Op dinsdag 4 oktober 2005 00:39 schreef TC03 het volgende:
Jongens waar hebben we het hier over? Afgelopen weken ging het goed met Feyenoord. Ze verliezen twee keer (waarvan één op zich geen schande is) en meteen haalt iedereeen allerlei doemscenario's uit de kast. Kom op zeg, doe toch normaal. We zien wel hoe het loopt maar voorlopig staan we nog eerste.
Neuh, ik denk dat iedereen wel wist dat die 6 overwinningen niet helemaal het juiste beeld was van ons elftal. Ik verwacht niet dat ze kampioen worden, is niet gelijk een doemscenario ofzo.
BennyNLdinsdag 4 oktober 2005 @ 06:57
quote:
Op zondag 2 oktober 2005 11:52 schreef methodmich het volgende:
Diego Biseswar.
lijkt me een nog ergere en egoistischere pingelaar dan Quincy
Dirk-Kuijtdinsdag 4 oktober 2005 @ 08:09
'Feyenoord volgt ook Marcelo Martins'

Mark Wotte liet afgelopen week al weten dat Feyenoord veel spitsen volgt om zich te orienteren op een toekomst zonder Kuyt en Kalou. In Boliviriaanse media wordt gemeld dat Feyenoord interesse zou hebben in de 18-jarige aanvaller Marcelo Moreno Martins. De spits met een dubbele nationaliteit van zowel Brazilie als Bolivia kwam uit voor Vitoria Bahia. Hij werd gedeeld topscorer op het laatste jeugdtoernooi van PSV. In de afgelopen transferperiode werd hij nadrukkelijk in verband gebracht met PSV. Volgens de krant zou PSV 1,5 miljoen dollar over hebben gehad voor de speler. Hij was eigendom van Oriente Petrolero in Bolivia maar speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor Vitoria Bahia.