Vriend we vinden toch samen iets leukquote:
Hoeveel ken jij er?quote:Op zaterdag 1 oktober 2005 17:12 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Ik vind het kinderachtig. Je ziet dat die Jensen echt een boerenlul is die nog nooit een neger heeft gekend, en dus slooft hij zich zo uit als er ineens eentje voor hem zit. Sneu.
En die twee lulden constant langs elkaar heen, Tuur begreep Jensen niet en andersom. (En dan Jensen die niet weet wie of wat G-Unit is, en dat is dan radio DJ)
Die filmpjes komen toch gewoon van internet... kunnen zij ook niks aan doen.quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:44 schreef Kluupkluup het volgende:
WK Bedopmaken met 'die man met die tropische naam uit een tropisch gebied' (Färöer Eilanden).
Beetje jammer, aangezien:
ALGEMENE INFO
Officiële naam: Faroer Eilanden
Ligging: Noord-Europa, in de Noord-Atlantische Oceaan, tussen Noorwegen en Ijsland.
Hoofdstad: Torshavn
Oppervlakte: 1.399 km˛
Staatsvorm: grondgebied van Denemarken met zelfbestuur sinds 1948
Inwoners: 45.661
Bevolking: De inwoners zijn van Scandinavische afkomst.
Talen: Faroer, Deens
Religies: evangelisch lutheranisme
Munt: Deense KroonJammer Jensen
Die filmpjes zoals het WK maken ze voor Jensen hoor..quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:46 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Die filmpjes komen toch gewoon van internet... kunnen zij ook niks aan doen.
Ik ben geen fan van Baas Bartje, maar als iemand zoiets zou zeggen over mijn zusje zou ik die gozer niet aangesproken, maar aangevallen hebben..quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:51 schreef DrDentz het volgende:
baas b en lange fransjankerds
een diss over mn zusje boehoehoe![]()
Wat had die gozer dan gezegd?quote:Op maandag 3 oktober 2005 22:55 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Ik ben geen fan van Baas Bartje, maar als iemand zoiets zou zeggen over mijn zusje zou ik die gozer niet aangesproken, maar aangevallen hebben..
Henny een zuipschuitquote:Op maandag 3 oktober 2005 23:00 schreef HeatWave het volgende:
Henny Huijsman. Die was vorige week ook nog mee met ons bedrijfsuitje, de ranzige zuipschuit
. Wel lachen, vooral OM hem
.
Was hij er nou alweerquote:Op maandag 3 oktober 2005 23:00 schreef HeatWave het volgende:
Henny Huijsman
Dat hele 'if they mated/het kind van' gebeuren is natuurlijk wel volledig afgekeken van Conan O'Brien. Die heeft blijkbaar ook trucage nodig om grappig te zijnquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 13:39 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Jensen is met zijn gasten heel leuk.
Maar hij moet eens ophouden met die slecht in elkaar geflanste filmpjes in het begin. Zoals gisteren dat stukje over waar die vrouw ontvoert was en dan een stukje uit Shreks laten zien. Dat is gewoon echt een zwakte bod. De man heeft echt nog heel veel te leren van zijn grote voorbeelden in de VS als Letterman en Jon Stewart. Die hebben geen trucage nodig om iets grappig te laten zijn.
Lam als een konijn, en als het tieten had ging ie er schunnig mee pratenquote:Op maandag 3 oktober 2005 23:28 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Henny een zuipschuitDat zul je niet van hem zeggen
![]()
écht dat had ik van hem niet verwachtquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 14:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Lam als een konijn, en als het tieten had ging ie er schunnig mee praten.
Zat naast hem in de bus, heb wel om/met hem gelachen, hij denkt dat hij heel grappig is, maar 1 woord terug en hij denkt zich suf.
Ik ken de show van O'Brein eigenlijk helemaal niet.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 14:10 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Dat hele 'if they mated/het kind van' gebeuren is natuurlijk wel volledig afgekeken van Conan O'Brien. Die heeft blijkbaar ook trucage nodig om grappig te zijn
Ja of zeggen dat philip fredericks genoeg heeft van het NOS journaal, en 'zo maar weg loopt''quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 14:10 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Dat hele 'if they mated/het kind van' gebeuren is natuurlijk wel volledig afgekeken van Conan O'Brien. Die heeft blijkbaar ook trucage nodig om grappig te zijn
Dat hij het zusje van Baas B heeft gevingerdquote:
Is Robbie Williams daar te gast?quote:Op donderdag 6 oktober 2005 16:25 schreef Haaibaaike het volgende:
Neem ik op video op !
Ik ga Paul kijken.
Nee, volgende week donderdag 13 okt.quote:Op donderdag 6 oktober 2005 16:29 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Is Robbie Williams daar te gast?
Minimaal 300 a400.000 kijkers gemiddeldquote:Op donderdag 6 oktober 2005 23:05 schreef trith het volgende:
Loopt dat nou een beetje dat Jensen, kijkcijfertjes enzo? Ik kijk iig supervaak! Jensen is cool.
![]()
quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 10:39 schreef THC1 het volgende:
gister ( dancing with the stars special) had ie 578.000 , barend en van dorp stond op 234.000 :|
Kijkcijfers zijn meestal hoger met CSI voor Jensen. Toch mooi cijfers idd.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 10:39 schreef THC1 het volgende:
gister ( dancing with the stars special) had ie 578.000 , barend en van dorp stond op 234.000 :|
Omg alweer Ruud en Hooperquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 12:03 schreef ThomasBerge het volgende:
Vanavond:
- ex-Big Brother Ruud
- Sugar Lee Hooper
Hmm, das minder.quote:Op vrijdag 7 oktober 2005 12:03 schreef ThomasBerge het volgende:
Vanavond:
- ex-Big Brother Ruud
- Sugar Lee Hooper
quote:Robert Jensen balanceert op een koord
Volgens kenners hebben we met Robert Jensen eindelijk een Nederlandse David Letterman. Hij is ad rem en weet gasten verrassende dingen te ontlokken, zeggen ze. Maar hij roept ook reacties van haat op, door platte grappen te maken en gasten af te zeiken. Producer Reinout Oerlemans: Hij is eigenlijk een heel goede interviewer.
Vorig jaar nog was Jensen! voor de meeste mensen zo'n show op één van de commerciële zenders waar je laat op de avond wel eens voorbij zapt, en waar vaag van was blijven hangen dat de presentator, tja, nogal plat en grof was. Dit jaar kun je wat moeilijker om het programma heen: de talkshow is voor het eerst iedere werkdag, rond half elf te zien op RTL5.
Die dagelijkse Jensen! doet het goed, vooral bij kijkers tussen de 20 en 34. Hij scoort zelfs betere dan de iconen van de late avond Barend en Van Dorp, voorheen collega's bij RTL, nu rechtstreekse concurrenten op Talpa. Bij RTL durven ze door het succes langzaam boude uitspraken te doen.
Robert Jensen is de eerste in Nederland die een succesvolle afgeleide maakt van de Amerikaanse late night shows, heet het. RTL-topman Fons van Westerloo: Hij is echt te vergelijken met Leno en Letterman.
Jensen is iemand die reacties oproept. Niet zelden van walging, haat. Maak jij een stuk over Jensen? Afbranden die handel!, hoort een journalist die een artikel over hem schrijft, bijvoorbeeld veelvuldig van collega's, familie en vrienden. Als ik een zweep had, zou ik al het vlees van zijn botten willen ranselen, zei cabaretier Theo Maassen in VARA TV Magazine over de presentator.
Een tv-presentatrice die niet met naam wilde worden genoemd, in Nieuwe Revu: Jensen is een varken. De kop boven dat artikel: Wie is die lul?
Op de radio bij Yorin FM staat Jensen al lange tijd bekend als shock-jock vanwege zijn grove grappen. Toen Mylčne de la Haye hem tijdens een radio-uitzending overviel met een cameraploeg, voegde hij haar toe dat ze beter haar paard kon gaan pijpen.
Bij zijn vorige werkgever Noordzee FM kreeg hij bijna letterlijk slaande ruzie met zijn collega dj Gordon, omdat hij niet ophield grappen over hem te maken in de uitzending. Hij heeft ook de reputatie een moeilijke jongen te zijn.
Bij Yorin FM is hij behalve dj ook nog steeds creative director. Ochtendjock Rob Stenders - die overigens een bewonderaar van de programmamaker Jensen is – sprak expliciet af dat hij niets met Jensen te maken wilde hebben. Stenders: Ik kende zijn reputatie, namelijk dat het allemaal precies op zijn manier moet gaan. Ik dacht: dat moet ik niet hebben.
Bij de tv hebben ze dat imago gecultiveerd. Wie durft er nog bij Jensen op de bank plaats te nemen, zegt een voice-over bij promofilmpjes van de show die op RTL5 worden vertoond. Een steeds terugkerend grapje in het programma zelf is een filmpje waarin gasten na afloop van hun gesprek met Jensen backstage vertellen wat hun ervaring was. De strekking elke keer: Ik had me op het ergste voorbereid, maar Jensen viel honderd procent mee.
Een kleurig decor met in grote lichtgevende letters de naam van de gastheer, een podium met een bank voor de gasten en vooral met een desk voor de presentator. Het is duidelijk geīnspireerd door de beroemde Amerikaanse late-avondshows van network-grootheden als Jay Leno en David Letterman.
Net als Letterman houdt Jensen kartonnen spiekkaartjes in zijn handen; en net als zijn Amerikaanse voorbeelden zegt Jensen om de haverklap tegen zijn gasten dat hij het heel leuk vindt dat ze er zijn. Hij heeft ook een side-kick, Jan Paparazzi, die ongeveer dezelfde functie vervult als aangever/bandleider Paul Shaffer in Lettermans Late Show.
Ook typisch zijn de steeds terugkerende melige itempjes, zoals De kinderen van.... Jensen laat daarin Jensen met behulp van photoshop zien wat voor nazaten je krijgt als je twee beroemdheden combineert - zeg Chiel Montagne en Britney Spears.
Jensen weet alles van Amerikaanse tv, zeggen mensen die hem kennen, en is vaak in de VS wezen kijken. Het is eerder geprobeerd. Door Peter Jan Rens ooit, en recenter door Tom Rhodes (een echte Amerikaan).
Robert Jensen is de eerste die het een beetje waarmaakt. Het is de meest Amerikaanse talkshow die we gehad hebben, zegt tv-deskundige Bert van der Veer. Dat is overigens dezelfde Van der Veer die Barend en Van Dorp regisseert, iedere werkdag rond de klok van half elf op Talpa. Hij staat op voorsprong, lacht Van der Veer zuur, verwijzend naar de betere kijkcijfers van de concurrent.
Knappe televisie, is het volgens een andere tv-kenner, Talpa's programmadirecteur Remko van Westerloo. Hij heeft de kwaliteit om er een bepaalde spanning in te brengen, waardoor je altijd het idee hebt dat er iets onverwachts kan gebeuren; en hij is onwaarschijnlijk ad rem. Dat zie je vaker met radiojocks.
Ex-deejay en mediagoeroe Lex Harding is een fan. Hij is een zeer goeie talkshow-host. Een toptalent, zowel op radio als op tv. Hij weet leuke dingen uit mensen te halen. Hij heeft ook een rare hersenkronkel, waardoor er teksten uitkomen waaraan een ander niet zo snel zal denken. Rob Stenders: We hebben in Nederland eindelijk een David Letterman. Als er in het verleden een poging werd ondernomen was het altijd heel saai, maar hij kan het.
De grofheid en dat platte, dat is minder Amerikaans. Hij zegt bijvoorbeeld, als misdaadverslaggever John van den Heuvel bij hem op de rode bank vertelt dat hij al vanaf zijn jeugd gefascineerd was door het politiewerk: Zat jij dan de hele tijd bij zo'n scanner te rukken? En wanneer tennisser Jacco Eltingh zegt dat Ivan Lendl een van zijn voorbeelden is: Echt waar? Lendl? Ik kan me nog eerder voorstellen dat Heinrich Himmler je voorbeeld is dan Lendl.
Harding vindt dat hij de grenzen van het betamelijke soms overschrijdt. Je moet mensen niet beledigen. Van der Veer raadt mensen af in de show als gast op te treden. Ik hoor wel eens van mensen die er geweest zijn, dat ze door Jensen zijn genaaid. Fons van Westerloo: Hij balanceert op een koord. Remko van Westerloo: Volgens mij heeft hij zichzelf al behoorlijk ingetoomd, uit praktische noodzaak. Anders krijgt hij geen gasten meer.
Met soapster Fajah Lourens slaagt Jensen erin bijna het hele gesprek over haar borsten te laten gaan. Lourens heeft eerst een borstvergroting ondergaan, daarna een borstverkleining. Jensen: Het waren inderdaad enorme jopen. Als je op twee meter afstand stond, kreeg je een tepel in je oog. Lourens vertelt dat ze nog steeds niet tevreden is, vanwege de littekens. Ben je als het om je borsten gaat niet te perfectionistisch? vraagt Jensen.
Het lukt Jensen het met zijn gasten over onderwerpen te hebben die voor de BN'ers met de meeste interviewers onbespreekbaar zijn, zeggen Jensen-aanhangers. Hij is eigenlijk een heel goeie interviewer, aldus Reinout Oerlemans, de producent van het programma. Ik ben zelf wel eens door hem ondervraagd in zijn radioshow. Dan zie je die grote kop van hem met die koptelefoon op. Je kunt echt geen kant op.
Stenders: Negen van de tien mensen houden met Marco Borsato een standaardinterview. Als Borsato eenmaal op gang is, krijg je een vreselijk saai verhaal. Jensen verstoort het, waardoor mensen wakker worden. Daardoor wordt het vanzelf leuk. Hij kan ook goede interviews houden met mensen als Jan Marijnissen of Wouter Bos.
Volgens Fons van Westerloo is de host wel op het hart gedrukt een beetje te dimmen nu hij een dagelijks show heeft (zie eerder). Of dat gewerkt heeft? Mwoh. Oerlemans: Er is niet één gast geweest die heeft gezegd: ik kom nooit meer terug. (Bron)
quote:Record aantal kijkers voor talkshow Robert Jensen
Het tv-programma 'Jensen' scoorde donderdagavond tussen 22.30 uur en 23.15 uur een record aantal kijkers sinds de start van het nieuwe seizoen. In totaal keken 578.000 kijkers van 6 jaar en ouder naar de talkshowhost, die de finalisten Jim & Julie en Irene & Marcus van 'Dancing With The Stars' in zijn show had.
De afgelopen weken weten steeds meer kijkers de late night talkshow te vinden van Robert Jensen, die tegenwoordig elke werkdag rond 22.30 uur bij RTL 5 is te zien. In de doelgroep van RTL 5 (20-34-jarigen) was 'Jensen' het best bekeken onder de actualiteiten / talkprogramma's in de late avond, met een marktaandeel van 25,6%.
"Natuurlijk zijn we zeer tevreden met deze cijfers. Zijn dagelijkse show was al meteen een succes en hij weet zelfs het gerenommeerde 'Barend & van Dorp ' ver achter zich te laten. Jensen doet iets nieuws én voegt iets toe aan het aanbod. De kijker heeft duidelijk behoefte aan humor en amusement op dat tijdstip. Met een lach je bed in, dat is de Jensen-formule," aldus Erland Galjaard, programmaleider van RTL 5. (Bron)
Dat was prachtig. Op een gegeven moment dacht je door die gebaren van Albert en Nelleke dat het gewoon echt wasquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 16:41 schreef Erwtensoep het volgende:
Van mij hoeft alleen de breaking news uitgezonden te worden plus die wekelijkse sketch. De rest van het programma is maar af en toe leuk.
Hehe die sketch gisteren van Villa Felderhof
Verlinde: Vogels poepen in het Ruhrgebied en homo's roeren in het poepgebied
Ja, dat vondt ik ook zo knap van Jensen en cru,net echtquote:Op vrijdag 7 oktober 2005 18:55 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Dat was prachtig. Op een gegeven moment dacht je door die gebaren van Albert en Nelleke dat het gewoon echt was
Jan is erg soepeltjes in de heupen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:28 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Dat dansen aan het begin met Jensen
Idd, Jan moet een grotere rol in de show krijgenquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:32 schreef H.Flick het volgende:
Ze mogen Jan wel een grotere rol geven, misschien niet al te veel tijdens de echte interviews maar wel tijdens het Breaking News. Een beetje het soort rol dat Andy Richter vroeger had in de shows van Conan O'Brien. Die zat er ook niet voor niks.
Leuk idee, ik vind het zielig voor Jan ! Zit ie stilletjes te kijkenquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 12:51 schreef robertvt het volgende:
Ze moeten voor de grap es een keer Jan achter de desk zetten, en Jensen op de bank.
Hij kan het zeker.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 13:08 schreef H.Flick het volgende:
Op de radio is Jan wel altijd erg nadrukkelijk aanwezig, hij kan het wel.
Telefoonterreur, Bejaarde vd Week, Talk of Town, Jan de geile gedichtenvoorlezerquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 13:08 schreef H.Flick het volgende:
Op de radio is Jan wel altijd erg nadrukkelijk aanwezig, hij kan het wel.
Ze hadden vorig seizoen (of het seizoen daarvoor) ook zo'n item dat Jan de straat op ging in de tv-uitzendingquote:Op zaterdag 8 oktober 2005 13:23 schreef H.Flick het volgende:
Ze hadden toch ook Talk of the Town op TV vorig jaar?
Die Big Brother Ruud is echt zooooo dom.....of hij doet alsof.quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 10:03 schreef ThomasBerge het volgende:
Ik vond het wel een leuke aflevering gister
359.000 kijkers gister
Goede dingen....slechte dingen....quote:Op maandag 10 oktober 2005 13:52 schreef Koningin het volgende:
[..]
Die Big Brother Ruud is echt zooooo dom.....of hij doet alsof.
Met die gare auto!quote:Op zaterdag 8 oktober 2005 13:24 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Ze hadden vorig seizoen (of het seizoen daarvoor) ook zo'n item dat Jan de straat op ging in de tv-uitzending
wels datquote:
Volgens mij heeft hij in Amerika gewerkt en gewoond.quote:Op dinsdag 11 oktober 2005 22:56 schreef pberends het volgende:
Char.
Hij kan goed Engels trouwens, die Robert.
Robert heeft in Canada gewoond !quote:Op woensdag 12 oktober 2005 00:10 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Volgens mij heeft hij in Amerika gewerkt en gewoond.
jah ,toch wel beetje zielig voor Janquote:Op woensdag 12 oktober 2005 00:28 schreef BVO het volgende:
Geweldig juist hoe hij er altijd naast zit zonder iets te zeggen of te doen.![]()
.
Hij kan vast geen Engels, net zoals ikquote:Op woensdag 12 oktober 2005 00:27 schreef Haaibaaike het volgende:
Jan zeg maar niksZielig vind ik het !
Bewust in de zeik nemen is juist precies het hele bedoeling van het programma. Anders kan Jensen net zo goed iets als Boring en van Dorp doen.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 03:49 schreef fancy.facy het volgende:
uitzending gezien hadmeer idee dat jensen char in de zeik nam. ik ben absoluut geenfan van jensen en zal ook niet meer kijken.
Wees blij dat hij op de rode bank mag zitten,in het begin van Jensen zat Jan ergens ver in de hoek met een gekleurde strik omquote:Op woensdag 12 oktober 2005 00:28 schreef BVO het volgende:
Geweldig juist hoe hij er altijd naast zit zonder iets te zeggen of te doen.![]()
.
Maakt mij niets uit hoor.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 10:07 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij kan vast geen Engels, net zoals ik.
Wie weet laat Jensen wel meer internationale komen.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 11:02 schreef Roi het volgende:
Er moeten vaker internationale sterren komen!
Vast een fan van Charquote:Op woensdag 12 oktober 2005 03:49 schreef fancy.facy het volgende:
uitzending gezien hadmeer idee dat jensen char in de zeik nam. ik ben absoluut geenfan van jensen en zal ook niet meer kijken.
Jan spreekt alleen bar en bar slecht Engels, met zo'n extreem Nederlands accent. sink ipv think bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 10:07 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij kan vast geen Engels, net zoals ik.
Char tegen Jan: I'm sorry that I'm ignoring youquote:Op woensdag 12 oktober 2005 00:28 schreef BVO het volgende:
Geweldig juist hoe hij er altijd naast zit zonder iets te zeggen of te doen.![]()
.
Op Hennie Huisman na.quote:Op woensdag 12 oktober 2005 17:18 schreef H.Flick het volgende:
Een week zonder 'vaste gasten'!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |