ooooh jawel hoor.quote:Op zondag 17 juli 2005 10:44 schreef MevrouwKoRn het volgende:
Watskeburt Dat kan je nou echt GEEN muziek meer noemen.. ik dacht toch dat we hier in Nederland na Ali B niet dieper konden zinken, maar helaas
Welnee, dat is een ontiegelijk goed nummer... misschien je stijl niet, maar zeker geniaal bedachtquote:Op zaterdag 16 juli 2005 18:36 schreef Treinhomo het volgende:
Komt-ie weer: 'Hotel California' van The eagles...
Niks ervan. Zouteloos, uitgekouwd kutnummer...quote:Op zondag 17 juli 2005 21:33 schreef PekingDuck het volgende:
Welnee, dat is een ontiegelijk goed nummer... misschien je stijl niet, maar zeker geniaal bedacht![]()
*zucht* al vindt je het nog zo lelijk (ik luister het zelf ook al jaren niet meer), het is en blijft goed... 't is tenminste niet zo standaard als al die popliedjes van nu...quote:Op zondag 17 juli 2005 21:54 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Niks ervan. Zouteloos, uitgekouwd kutnummer...![]()
't wordt immers niet voor niets op saai radio gedraaid.
Dubnobasswithmyheadman van underworld al "gehaald"quote:Op zondag 17 juli 2005 21:57 schreef PekingDuck het volgende:
[..]
*zucht* al vindt je het nog zo lelijk (ik luister het zelf ook al jaren niet meer), het is en blijft goed... 't is tenminste niet zo standaard als al die popliedjes van nu...
quote:Op maandag 18 juli 2005 00:54 schreef dilliebillie het volgende:
Stayin' Alive van de Bee Gees![]()
Van dat nummer walg ik echt, kan ik echt niet aanhoren. Dat is niet overdreven ofzo, ik krijg echt een heel naar gevoel van binnen.Wat een kutnummer...
Ik vind de top 40 echt treurig tegenwoordig ... lijkt wel of de echte muziek geboycot word ofzoquote:Op maandag 18 juli 2005 01:38 schreef tanarchy het volgende:
Akon - Lonely
De Jeugd Van Tegenwoordig - Waskeburt
K3 - kuma he
crazy frog - axel f
ff uit de top 40 gehaald
de muziek van tegenwoordig![]()
''En toch pak ik nog gewoon de tram.''quote:Op maandag 18 juli 2005 14:16 schreef DrMarten het volgende:
Als je je nummer begint met "Ik ben gezegend met een mooie stem" dan houdt toch echt op voor mij
Zover kom ik niet eens in dat nummer, dan is het al weggezapt.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:18 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
''En toch pak ik nog gewoon de tram.''.
met jou kan ik pratenquote:Op maandag 18 juli 2005 08:52 schreef Robar het volgende:
Een zekere mate van objectiviteit is hier in dit topic echt niet te vinden.
Het is erg makkelijk om een nummer af te zeiken dat niet in jouw genre ligt, maar van enige redenatie is hier bij niemand iets te vinden.
Ik zou weleens willen weten waarom iemand Hotel California dan zo slecht vind?
Naar mijn mening is dat een van de beste nummers ooit.
Vooral de Live versie is briljant, goede intro, lekker ritme, subliem gitaarspel.
Wat is dan wel KUT, een nummer waar weinig originaliteit in zit, een eentonig ritme en eentonige melodie. Zoiets als dat nieuwe nummer van Nelly. Alhoewel ik het melodietje leuk vind, is het goedkoop en eentonig. Het is een simpel loopje wat zich drie minuten lang alleen maar om de 15 seconden herhaalt. Helaas geld dit voor veel R&B nummers van de laatste tijd. R&B is niet meer wat het vroeger geweest is.
Prima melodietje, maar Spandau Ballet deed daar toch echt interessantere dingen mee wat mij betreft. Alhoewel als je toch in de samplehoek wil blijven PM Dawn's Set adrift on memory bliss ook nog wel te overwegen valtquote:Op maandag 18 juli 2005 08:52 schreef Robar het volgende:
Zoiets als dat nieuwe nummer van Nelly. Alhoewel ik het melodietje leuk vind, is het goedkoop en eentonig. Het is een simpel loopje wat zich drie minuten lang alleen maar om de 15 seconden herhaalt. Helaas geld dit voor veel R&B nummers van de laatste tijd. R&B is niet meer wat het vroeger geweest is.
Niet alleen zee Germans.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:42 schreef Nickthedick het volgende:
Looking for Freedom - David Hasselhoff![]()
![]()
![]()
Zee Germans love it!!!![]()
JIJ OOK?!?quote:
fortjoenatelie not onlie zee Germansquote:Op maandag 18 juli 2005 14:42 schreef Nickthedick het volgende:
Looking for Freedom - David Hasselhoff![]()
![]()
![]()
Zee Germans love it!!!![]()
Leuke kloon heb je.quote:
Komt inderdaad in de buurt bij slechtste nummer ooit.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:44 schreef Ole het volgende:
Sick and tired van Anastacia..
De titel zegt het al!
Avatar bekijkt, tekstje er boven leest.quote:Op maandag 18 juli 2005 15:51 schreef ma_jojo het volgende:
[..]
Komt inderdaad in de buurt bij slechtste nummer ooit.
Maar dat is zoooo makkelijk en als het puur voor de lol van het afkraken was, waarom zet je zo een topic dan niet in onzin of voor mijn part in de klaagbaak? Nu opent TS een topic in muziek en dan verwachten mensen een onderbouwing van een stelling. Jouw stelling is dat Hotel California een slecht nummer is. Mijn vraag is dan, waarom vind jij dat een slecht nummer? Ik kan goed onderbouwen waarom ik een nummer slecht vind. Degenen die tot nu toe Hotel California aan het afkraken waren konden alleen maar zeggen dat het een zouteloos nummer was, nee dat zegt heel erg veel, het is me duidelijk. Maar als het zo moet als jij zegt, dan lijkt me een enkeltje onzin het beste . . . .quote:Op maandag 18 juli 2005 16:27 schreef Bartjaah het volgende:
Heerlijk topic! Tuurlijk is het niet objectief...alles wat met smaak te maken heeft is toch subjectief? Ik sluit me bijvoorbeeld graag aan bij de mensen hier die Hotel California haten, vind het één van de meest zouteloze nummers ooit gemaakt. Zo misselijk gezongen en een gitaarsolo erin waarbij ik geen twee noten wakker kan blijven. Ja nu ben ik subjectief hehe, niet erg toch?
Nou naast de technische kwaliteiten van een nummer, komen er nog wel andere zaken kijken om iets een goed nummer te noemen. Ik hang de stelling niet aan: een liedje is goed als het technisch goed in elkaar zit, als elke noot zuiver is. Technisch zal het allemaal wel kloppen met Hotel California, maar wat maakt het voor mij nou geen goed nummer? Het doet me niks. Dat is geen argument zul jij misschien zeggen, maar muziek moet toch een bepaalde emotie oproepen? Een goed nummer geeft een bepaald gevoel. En dit nummer geeft mij geen gevoel, het is veel te schoon en emotieloos wat mij betreft. Ik ben het er meteen mee eens, dat dit een hele persoonlijke mening is...over smaak valt niet te twisten misschien...Aan welke criteria moet een goed nummer dan voldoen?quote:Op maandag 18 juli 2005 16:33 schreef Robar het volgende:
[..]
Jouw stelling is dat Hotel California een slecht nummer is. Mijn vraag is dan, waarom vind jij dat een slecht nummer? Ik kan goed onderbouwen waarom ik een nummer slecht vind. Degenen die tot nu toe Hotel California aan het afkraken waren konden alleen maar zeggen dat het een zouteloos nummer was, nee dat zegt heel erg veel, het is me duidelijk. Maar als het zo moet als jij zegt, dan lijkt me een enkeltje onzin het beste . . . .
Afschuwelijk is ook dat tering RnB nummer met die chipmunk hoer sampel...werkelijk zeg dat mensen die gruwelijkheid aan kunnen horen.quote:Op maandag 18 juli 2005 16:48 schreef Rufus-Seal het volgende:
Ahh weetje wat ook zoooooooo verrot is..
Dat ene dance liedje waarin gefloten word.
De stem is onwijs lelijk, lelijke uitspraak en een kut deuntje!!!
RnB?quote:Op maandag 18 juli 2005 16:53 schreef Laton het volgende:
[..]
Afschuwelijk is ook dat tering RnB nummer met die chipmunk hoer sampel...werkelijk zeg dat mensen die gruwelijkheid aan kunnen horen.![]()
Weet ik het... LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOONEEEEEELY.....IM SOOOOOOOOOOO LOOOOOOOOOOONELY... zo gaat die grafherrie.quote:
quote:Op maandag 18 juli 2005 17:00 schreef DeaconPete het volgende:
gelul van een dronken aardbei
Die's mooi!!!!!!!!quote:
Van Fuel bedoel je?quote:Op maandag 18 juli 2005 17:51 schreef DrDentz het volgende:
verdomme, ik heb nu ook een hekel aan you had a bad day, lalala omg
het is niet het slechtste nummer ooit, niet erg om 1x te horen, maar niet de hele dag door argh
ik had eigenlijk helemaal geen bad day.. wapperirritant nummer
Nu weet ik eindelijk weer uit welk lied dat dreinerige refreintje komt dat de laatste tijd zo nu en dan in me opkomt.quote:
Ik vind het nummer de ultieme (middel)matigheid.quote:Op maandag 18 juli 2005 08:52 schreef Robar het volgende:
Ik zou weleens willen weten waarom iemand Hotel California dan zo slecht vindt ?
Naar mijn mening is dat één van de beste nummers ooit.
Vooral de live versie is briljant; goede intro, lekker ritme, subliem gitaarspel.
Nuut!quote:
Ja, en je kunt blijkbaar een meisje ontmoeten zonder dat zij je ziet.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:10 schreef ma_jojo het volgende:
[..]
Nuut!
Er was een donder, een bliksem, een slag toen ik je zag
Tuurlijk kan dat, en dat is ook het schattige aan het nummer. Hij heeft haar een keer gezien, weet niet of zij hem zag staan en hij is helemaal weg van d'r.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:13 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ja, en je kunt blijkbaar een meisje ontmoeten zonder dat zij je ziet..
Nee, je kunt iemand zien en zelf niet gezien worden, maar je kunt niet iemand ontmoeten zonder zelf gezien te worden. Het is een geval van dwang, want iets moest rijmen op ''doet''.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:16 schreef ma_jojo het volgende:
[..]
Tuurlijk kan dat, en dat is ook het schattige aan het nummer. Hij heeft haar een keer gezien, weet niet of zij hem zag staan en hij is helemaal weg van d'r.
Soundtrack van "het 14e kippetje", nog zo'n Nederlands kassuccesquote:
Jawelquote:
Heb je de film ook in de bios gezien?quote:Op maandag 18 juli 2005 19:28 schreef ma_jojo het volgende:
[..]
Jawel![]()
Té schattig nummertje. Anthonie Kamerling die z'n best doet te zingen en een superlieve tekst!
Guus Meeuwis heeft ook een poging gewaagd geloof ikquote:Op maandag 18 juli 2005 19:32 schreef Johan_de_With het volgende:
Is dat ANTONIE KAMERLING die dat zegt?! Nog een reden waarom het zo'n onuitstaanbare blonde fluim is.
Gelukkig niet. Alleen maar slechte kritieken. Maar het liedje isquote:Op maandag 18 juli 2005 19:30 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Heb je de film ook in de bios gezien?
Straks ga je ook nog vertellen dat je hem een goede acteur vindtquote:Op maandag 18 juli 2005 19:28 schreef ma_jojo het volgende:
[..]
Jawel![]()
Té schattig nummertje. Anthonie Kamerling die z'n best doet te zingen en een superlieve tekst!
Ik wel, leuke film. Peer Mascini speelt de sterren van het doek met zijn grapjesquote:Op maandag 18 juli 2005 19:37 schreef ma_jojo het volgende:
[..]
Gelukkig niet. Alleen maar slechte kritieken. Maar het liedje is
En NIET de Guus Meeuwis versie
De kleine blonde dood, Anthoniequote:Op maandag 18 juli 2005 19:38 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Straks ga je ook nog vertellen dat je hem een goede acteur vindt
*bevestigt.quote:Op maandag 18 juli 2005 20:00 schreef DrMarten het volgende:
[..]
*checkt profiel*
1988, jong en naïef
Dat wist ik al. Maar ik draai geen Hero.quote:
Ik word altijd een beetje zenuwachtig van dat getututu in dat nummer.quote:Op maandag 18 juli 2005 19:24 schreef HV het volgende:
Ann Lee - Two times![]()
Uiteraard zijn er meer, maar dit vind ik toch wel de slechtste.
Ik ook niet. Soms komt 'ie eens langs en dan luister ik 'm.quote:Op maandag 18 juli 2005 20:03 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Dat wist ik al. Maar ik draai geen Hero.
Ten eerste ben ik gek op het geluid van een akoestische gitaar.quote:Op maandag 18 juli 2005 18:23 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Ik vind het nummer de ultieme (middel)matigheid.
De zang, de tekst, het gitaarspel; ik vind het allemaal maar geneuzel in de marge. 13 in een dozijn.
Het nummer onderscheidt zich, mijns inziens, in werkelijk he-le-maal niks van de rest van de grijze, grauwe middenmoot. Alsof het nummer is geschreven door een automatische piloot
Maar mag ik de vraag eens omdraaien ?
Wat vind jij nou zo goed aan HC ?
Nu opeens terugkrabbelen hequote:Op maandag 18 juli 2005 20:05 schreef ma_jojo het volgende:
[..]
Ik ook niet. Soms komt 'ie eens langs en dan luister ik 'm.
En er is niks mis met Anthonie, behalve dat 'ie niet kan zingen.
Nee hoor, blijf erbij dat het een lief nummer isquote:
Ain't that true! Brrr Starship! Daar sluit ik me graag bij aan. Verder heb ik nog wel wat toevoegingen. Gene Simmons met zijn cover van Firestarter en de verschrikkelijke cover van Everlasting love van ehhh weet niet eens hoe die gozer heet...quote:Op woensdag 20 juli 2005 11:58 schreef Alfa_Drifter het volgende:
Een ander nummer waar ik van walg is We Built This City van Starship. Zeker als je weet wat voor een werk de band als Jefferson Airplane in het verleden heeft gemaakt.
We built this city on rock and roll is wel een leuk liedjequote:Op woensdag 20 juli 2005 11:58 schreef Alfa_Drifter het volgende:
Ik zal het eens proberen duidelijk te maken:
Net als bij films en boeken, is er ook binnen de muziek onderscheid te maken tussen GOEDE / SLECHTE muziek aan de ene kant en MOOIE / NIET MOOIE muziek aan de andere kant. Of iets mooi danwel niet mooi is heeft te maken met smaak en is subjectief. In het land der blinden is vaak de eenoog koning, dus dit kun je mensen niet aanrekenen. Of iets goed of slecht is, is aan de hand van een aantal aspecten vast te stellen. Je kunt aan de volgende aspecten denken:
- instrumentbeheersing
- orininaliteit (geplaatst in de tijd waarin het nummer uitkwam)
- samenspel
- productie
- authenciteit
- zang
- teksten
- enthousiasme
Uiteraard zijn er nog veel meer aspecten, dit zijn de eerste die me te binnen schieten.
Daarom is Hotel California bijvoorbeeld een goed nummer, terwijl iemand het niet mooi hoeft te vinden. Je moet alleen wel open staan voor het feit dat sommige nummers die buiten je smaak vallen best goed kunnen zijn. Vele jazz- of death metal stukken zijn bijvoorbeeld erg goed maar worden door de ontoegangkelijkheid door veel mensen als ' herrie ' en daarom als niet mooi gewaardeerd.
Ik vind persoonlijk een nummer als Paradise by the Dashboard Light een nummer dat goed in elkaar steekt, maar ik krijg er zelf bijna kotsneigingen van.
Een ander nummer waar ik van walg is We Built This City van Starship. Zeker als je weet wat voor een werk de band als Jefferson Airplane in het verleden heeft gemaakt.
quote:Op woensdag 20 juli 2005 12:47 schreef Rufus-Seal het volgende:
[..]
We built this city on rock and roll is wel een leuk liedje![]()
Ik had het er toevallig vandaag nog over wat voor een afschuwelijk dom liedje dat isquote:Op dinsdag 19 juli 2005 14:06 schreef PiperMaru het volgende:
De twee nummers die spontaan bij mij opkomen:
John Miles - Music
Inderdaad, die's ook gruwelijkquote:Op woensdag 20 juli 2005 23:14 schreef Erwtensoep het volgende:
Een liedje waar ik echter heus ziek van word is Falling van Alicia Keys
Fall dood bitch!
Fallinquote:Op woensdag 20 juli 2005 23:14 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Ik had het er toevallig vandaag nog over wat voor een afschuwelijk dom liedje dat is
Een liedje waar ik echter heus ziek van word is Falling van Alicia Keys
Fall dood bitch!
Ik snap ook niet wat daar mis mee isquote:
Voor mij het gospelkoor op de achtergrond. Ik zou dat nummer met liefde in een wat minder vol arrangement horenquote:Op donderdag 21 juli 2005 16:13 schreef SilverBullet het volgende:
[..]
Ik snap ook niet wat daar mis mee is![]()
Sorry dat ik nog zo laat reageer, maar het moet eventjes, want ik word hier door iemand aangezien voor 1 of andere hakgabber. Ik VIND (mening!) Child in Time een KUTlied door dat vreselijke geschreeuw telkens, dat werkt me echt onwijs op mijn zenuwen. Dat jij het een muzikaal meesterwerk is zal me een biet zijn, ik vind het dus een buttnummer. Ik luister nooit naar electronische takkeherrie zoals hardcore en ander gebeuk wat jij denkt te kunnen concluderen.quote:Op donderdag 14 juli 2005 17:53 schreef Quickie_Bat het volgende:
[..]
Als je dat nummer bagger vindt dan snap je er gewoon niks van.
Het is een muzikaal hoogstandje. Maar goed, jouw gehoor is waarschijnlijk al dermate aangetast door house-, hardcore- en andere stamp - en beukherrie
En dat AFSCHUWELIJKE KUTNUMMER:Hij was maar een clown.quote:Op donderdag 21 juli 2005 19:34 schreef ma_jojo het volgende:
Anton aus Tirol mag wat mij betreft ook wel een vermelding krijgen hier.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!quote:Op donderdag 21 juli 2005 19:34 schreef ma_jojo het volgende:
Anton aus Tirol mag wat mij betreft ook wel een vermelding krijgen hier.
My pleasure.quote:Op donderdag 21 juli 2005 19:57 schreef Mr-Coffee het volgende:
[..]
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARGH!!!!
En ik maar jaren meditatie training doen om dat nummer uit m,n hoofd te bannen, en HOPPA 1 vermelding en ,t zit weer in me kop.
Je wordt bedankt!!!![]()
Ja hoor. Vandaag nog in Eminem stopt NIET met rappen....quote:Op donderdag 21 juli 2005 16:20 schreef Johan_de_With het volgende:
Litpho, ik lees ze doorgaans met genoegen, maar is er een bericht van jouw hand waar geen zonnebril boven staat?
Terecht.quote:Op donderdag 21 juli 2005 20:37 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ja hoor. Vandaag nog in Eminem stopt NIET met rappen....
Dat is wat ik een paar pagina's geleden ook al probeerde uit te leggen...quote:Op woensdag 20 juli 2005 11:58 schreef Alfa_Drifter het volgende:
Ik zal het eens proberen duidelijk te maken:
Net als bij films en boeken, is er ook binnen de muziek onderscheid te maken tussen GOEDE / SLECHTE muziek aan de ene kant en MOOIE / NIET MOOIE muziek aan de andere kant. Of iets mooi danwel niet mooi is heeft te maken met smaak en is subjectief. In het land der blinden is vaak de eenoog koning, dus dit kun je mensen niet aanrekenen. Of iets goed of slecht is, is aan de hand van een aantal aspecten vast te stellen. Je kunt aan de volgende aspecten denken:
- instrumentbeheersing
- orininaliteit (geplaatst in de tijd waarin het nummer uitkwam)
- samenspel
- productie
- authenciteit
- zang
- teksten
- enthousiasme
Uiteraard zijn er nog veel meer aspecten, dit zijn de eerste die me te binnen schieten.
Daarom is Hotel California bijvoorbeeld een goed nummer, terwijl iemand het niet mooi hoeft te vinden. Je moet alleen wel open staan voor het feit dat sommige nummers die buiten je smaak vallen best goed kunnen zijn. Vele jazz- of death metal stukken zijn bijvoorbeeld erg goed maar worden door de ontoegangkelijkheid door veel mensen als ' herrie ' en daarom als niet mooi gewaardeerd.
Ik vind persoonlijk een nummer als Paradise by the Dashboard Light een nummer dat goed in elkaar steekt, maar ik krijg er zelf bijna kotsneigingen van.
Een ander nummer waar ik van walg is We Built This City van Starship. Zeker als je weet wat voor een werk de band als Jefferson Airplane in het verleden heeft gemaakt.
Het nummer ís van Guus Meeuwisquote:Op maandag 18 juli 2005 19:36 schreef JDude het volgende:
Guus Meeuwis heeft ook een poging gewaagd geloof ik
En daar bedanken wij hem voor.quote:
Nee mallequote:Op donderdag 21 juli 2005 21:08 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
De Guus-versie is zooooooooveel mooier
HE! PUB is een ander subforum.quote:
quote:
Alsof je dat serieus moet nemen zegquote:Op donderdag 14 juli 2005 18:16 schreef Rhanna het volgende:
[afbeelding]
Gunther met Ding ding dong - Touch me of tiny winy string bikini.
"oeeeh you touch my tralalala"
met duits Zweeds accent verkrijgbaar!
"The four main things in Günthers life are Champagne, Glamour, Sex and Respect!"
Mee eens! Om er een paar te noemenquote:
Alle covers vind ik wel heel erg kort door de bocht.quote:Op donderdag 28 juli 2005 09:00 schreef nweenink het volgende:
[..]
Mee eens! Om er een paar te noemen
Madhouse - Like a prayer"
Nu in de top 40 - Give a little bit (cover van Supertramp)
En ga nog maar ff door.
Ik ken er veel, maar van de meeste (okay, je hebt gelijk 'alle' is kort door de bocht) vind ik het origineel stukken beter dan de cover. En covers zijn naar mijn idee een beetje te veel gemaakt om even snel naamsbekendheid te krijgen of een hitje te scoren. Covers voegen weinig toe aan datgene wat al bestaat.quote:Op donderdag 28 juli 2005 09:04 schreef Robar het volgende:
[..]
Ik durf te wedden dat jij van de helft van alle covers niet eens weet dat het covers zijn.
Ik ben het met je eens dat een groot deel van de covers echt bagger is, maar er zitten een aantal goede bij, zoals: Killing me soflty van de fu-gees![]()
Dat hangt van de cover af. Sommige covers zijn inderdaad niet veel meer dan een opnieuw ingezongen liedje met een wat meer benadrukte beat en als het echt smakeloos moet, een rapper zonder iets te vertellen in het midden. Dat zijn wel de "cheap scoren" covers. Soms zitten er alleen covers tussen waar voldoende veranderd is aan het arrangement om het nummer zo te laten klinken als de oorspronkelijk artiest nooit bedoeld/gekund had. Dat zijn potentiëel de interessante covers, alhoewel ook daar natuurlijk meer dan voldoende mislukte experimenten tussen te vinden zijn.quote:Op donderdag 28 juli 2005 09:12 schreef nweenink het volgende:
[..]
Ik ken er veel, maar van de meeste (okay, je hebt gelijk 'alle' is kort door de bocht) vind ik het origineel stukken beter dan de cover. En covers zijn naar mijn idee een beetje te veel gemaakt om even snel naamsbekendheid te krijgen of een hitje te scoren. Covers voegen weinig toe aan datgene wat al bestaat.
DJ Boozywoozyquote:Op donderdag 28 juli 2005 09:18 schreef Litpho het volgende:
[..]
Soms zitten er alleen covers tussen waar voldoende veranderd is aan het arrangement om het nummer zo te laten klinken als de oorspronkelijk artiest nooit bedoeld/gekund had. Dat zijn potentiëel de interessante covers, alhoewel ook daar natuurlijk meer dan voldoende mislukte experimenten tussen te vinden zijn.
BWAAAH ! Ik ben net op mijn werk hardop in lachen uitgebarsten bij de gedachte aan dat liedje. Wát een poepnummer was dat, maar wát een schooldiscoherinneringen !quote:Op maandag 18 juli 2005 19:24 schreef HV het volgende:
Ann Lee - Two times![]()
Uiteraard zijn er meer, maar dit vind ik toch wel de slechtste.
He Dimitri wie hebbn oek un hoesplatje gemoakt.quote:Op donderdag 28 juli 2005 10:28 schreef AudreyHepburn het volgende:
Mijn nominatie is Alles naar de klote ! van Euromasters. Werkelijk tenenkrommende hardstyle. Het nummer begint met een boer die tegen hardstyledj DJ Dimitri roept "Hee Dimi-tri ! Ik hettun nummertje gemoakt, willien ut re-mixen ?". (Je zou het eigenlijk even moeten luisteren omdat dat accent NIET na te doen is.) Vervolgens keiharde hardhousebeat, en dan ergens halverwege: "Hee Mien ! Hoal de koei'n van stal !" gevolgd door een opgevoerde sample van koeiengeluiden. En dan op het einde: " Wij doen niet mee aan de mo-duh, mo-duh" op een manier waarop er bij een voetbalwedstrijd "Jo-den ! Jo-den !" zou worden geroepen.
Werkelijk, je raakt spontaan aan de dunne bij het luisteren maar helaas is het in mijn vriendenkring niet meer uit te roeien. Deze winter werd er bij mijn studentenvereniging een jongen lid die Dimitri heet. Het arme schaap wordt nu nogsteeds alleen maar begroet met een dolenthousiast "Hee, Dimitri !". En het "mo-duh, mo-duh" idem.. Maargoed: WAT EEN POEPNUMMER !
When I think of u,quote:Op donderdag 28 juli 2005 10:43 schreef djenneke het volgende:
In een ver verleden had je ook zo'n grietje onder de artiesten naam whigfield. En volgens mij bestaat ze trouwens nog steeds, en maakt ze nog altijd floppende (naar alle waarschijnlijkheid kut-)muziek...
Man wat was dat erg!
Saturday night...
Maar dat is wel vaker zo met dat soort liedjes. Ik heb bijvoorbeeld samen mijn moeder gillend in een deuk gelegen om Toeter op m'n waterscooter. Omdat het ZO hilarisch slecht is. (Dat toetergeluidje alleen al.quote:Op donderdag 28 juli 2005 10:45 schreef Robar het volgende:
[..]
He Dimitri wie hebbn oek un hoesplatje gemoakt.
Je vin t vas goe en je wil he vast op den radioe draihen.
Ik zag de humor er wel van in . . . .
Maar goed is anders ja
Je kent het?quote:Op donderdag 28 juli 2005 10:46 schreef Robar het volgende:
[..]
When I think of u,
I feel like flying.
Like a dream come true
Ja vroeger luisterde ik hier naar . . .
Ook erg jaquote:Op donderdag 28 juli 2005 11:03 schreef AudreyHepburn het volgende:
Dat ik hier niet eerder aan gedacht heb:
Jessica Simpson - These Boots Are Made For Walking.
(Met extra minpunten voor de werkelijk onder te braken videoclip.)
In die periode werd er toch heel veel van dat soort muziek gemaakt, overigens nu nog steeds.quote:Op donderdag 28 juli 2005 11:01 schreef djenneke het volgende:
[..]
Je kent het?![]()
Je werd er ook wel echt mee doodgegooid, ik ben bang dat ik moet erkennen dat ik het helaas ook wel kan meejengelen....
+quote:Op maandag 18 juli 2005 17:02 schreef marciemarcs het volgende:
Akon - Lonely
Alles van Special D/ Boozywoozy/ Dj Jean
Watskeburt
Alles van 50 cent
Ach, als je hier zo kijkt in de topics dan is vooral menig beïnvloedbaar puberjochie het er niet mee eens en hebben de mannen vooral medelijden met Willie Nelson.quote:Op donderdag 28 juli 2005 11:06 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ook erg ja
(al ik menig man het met dat laatste zeker niet eens)
ik vond het 10 jaar geleden kut, ik vind het nu kut, de kans is groot dat ik het over 10 jaar nog steeds kut vindquote:Op donderdag 28 juli 2005 11:26 schreef Robar het volgende:
[..]
In die periode werd er toch heel veel van dat soort muziek gemaakt, overigens nu nog steeds.
Ach iedere periode heeft zijn stijl he.
Nu vind je het slecht, misschien vond je het 10 jaar geleden minder erg en misschien vind je het over 10 jaar wel weer leuk . . . Dan is de muziek misschien zo slecht dat je terugverlangd naar de jaren van whigfield
quote:Op donderdag 28 juli 2005 11:43 schreef djenneke het volgende:
[..]
ik vond het 10 jaar geleden kut, ik vind het nu kut, de kans is groot dat ik het over 10 jaar nog steeds kut vind![]()
Die's geniaalquote:Op donderdag 28 juli 2005 11:36 schreef StarGazer het volgende:
The Lawyer - I , I wanna mmm I
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |