FOK!forum / Lifestyle / LUSH! Mét Meeting! Deel 10
Skaaiwoensdag 1 juni 2005 @ 12:09


Historie:

Favo Lush produkt
Favo Lush produkt deel 2 (inclusief meeting)
Favo Lush produkt (deel 3)
Favo Lush product deel 4
A Lush Life Deel 5
Het LUSH topic. Deeltje 6
A Lush Life deel 7 (meeting 1 juni)
lush. Lush! LUSH!!! Deel 8!
Hét LUSH Topic! Deel 9!

Lush is een zeepwinkel die begonnen is in Engeland. In Nederland zijn inmiddels enige filialen (Amsterdam, Haarlem, Den Bosch en Maastricht).
Lush heeft op het moment vestigingen over de hele wereld. Van Australië en Sri Lanka tot Spanje en van Japan tot Kroatië en ook Taiwan! Producten van de Lush zijn een ervaring op zich. Als je houdt van jezelf lekker verwennen met de lekkerste en verse producten moet je het maar eens proberen. Maar let op! Het is zeer verslavend.

De Nederlandse website: www.lush.nl
De Engelse website: www.lush.co.uk
De algemene website: www.lush.com

Fok wiki pagina: http://wiki.fok.nl/index.php/Lush
(vul hem zelf aan, post je productervaringen en deel ze met ons)

Het is bijna zover!

*** Lush meeting update:***

Wat? Meeting van zeepverslaafden
Wanneer? 1 juni, aanvang 1900
Waar? Lush, Leidsestraat, Amsterdam
Hoeveel? Minimaal 10, maximaal 20 personen.

Wie?
Sanne + nichtje + tante
Aventura
Cinnamongirl + vriendje
Together-Alone + meneer
PeRi + manneke
Auticia + meneer
Imago
Skaai + 1
Heaven7 + moeder of vriendje
cora4034
mother-mother + 1


Pizza:
Aventura
Cinnamongirl
Choas
imago
Sanne


Pizza wordt genuttigd in Rimini's. Adres: Lange Leidse Dwarsstraat nummer 75. Da's bij Lush rechtdoor richting Leidseplein en bij de Mac linksaf
Gemiddelde prijs hoofdgerecht: 5 euro
quote:
De officiële uitnodiging:
Een verwenavond bij Lush

Op woensdag 1 juni van 19.00 tot ongeveer 20.30, ben je van harte welkom om onder het genot van een glaasje wijn (nader) kennis te maken met onze bijzondere producten. We zullen een korte introductie houden met aandacht voor onze nieuwste huidverzorgingsproducten. Daarna is er tijd voor persoonlijk huid- en haarverzorgingadvies en kun je een van onze verse maskers uitproberen. Verder kun je winkelen met 10% korting op ons gehele assortiment en krijgt iedereen aan het einde van de avond een leuke goodiebag mee naar huis.
Het adres is Leidsestraat 14, Amsterdam (Tram 1, 2 en 5 vanaf Centraal Station, halte Koningsplein). Tel. 020-4234315

Tot snel!
Bonnie en Isa, Lush Leidsestraat
OP tekst
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 12:10
Skaaiwoensdag 1 juni 2005 @ 12:10
Ooooh ik straal al de hele dag. Ik heb zo'n zin joh, echt.
#ANONIEMwoensdag 1 juni 2005 @ 12:11
Mascara it is. En anders moeten ze dat er maar even afhalen demonstrerend met een babyface
WeirdMickywoensdag 1 juni 2005 @ 12:12
Als Sanne komt...moet ik ook komen, maar ben niet echt de doelgroep
ymmewoensdag 1 juni 2005 @ 12:13
Oeps Ik had ookal een nieuwe geopend, nou ja kan dat topic weer gesloten worden
ymmewoensdag 1 juni 2005 @ 12:17
Ik wil trouwens iedereen (die dit nog leest voor vanavond) een hele fijne Lush-avond toewensen

Vooral niet te weinig uitproberen
En vooral niet laten om verslag hier in dit topic te doen
Darkphorzewoensdag 1 juni 2005 @ 12:22
Ik heb ook last van een onzuivere huid en heb 3 weken geleden een proefje van herbalism gekregen. Ik gebruik hem nu icm de producten van de schoonheidsspecialisten.

Ik las dat er meerdere mensen hier last hadden van een onzuivere huid. Wat gebruiken jullie hiervoor? Welke maskers? Hoeveel keer in de week?

Ik wil gewoon weten wat, wanneer jullie welke producten gebruiken
#ANONIEMwoensdag 1 juni 2005 @ 12:24
Hoe bevalt herbalism dan?
Ik heb fresh farmacy geprobeerd, dat werkt niet super. Nu gebruik ik aquamarina en angels on bare skin en dat gaat prima. En celestial als gezichtscreme.
Darkphorzewoensdag 1 juni 2005 @ 12:37
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 12:24 schreef heaven7 het volgende:
Hoe bevalt herbalism dan?
Ik heb fresh farmacy geprobeerd, dat werkt niet super. Nu gebruik ik aquamarina en angels on bare skin en dat gaat prima. En celestial als gezichtscreme.
In gebruik vind ik hem heerlijk en je doet er ook nog best lang mee. Het lijkt wel minder te worden en me huid is veel zachter dan eerst

Die combinatie van aqua, aobs en celestial zal ik onthouden. Gebruik je ook een masker? Op het forum hebben ze het over die cosmetic warrior, die blijkt heel goed te werken.

(Ik ga 30 Augustus en wil nu wel is van die puistjes af, dus ik sta voor alles open)
#ANONIEMwoensdag 1 juni 2005 @ 12:42
Ik gebruik geen masker Ik heb echt alles al geprobeerd, biergist, zalf van de dokter, pillen van de dokter, grote kliss, zinktabletten, tea tree, clerasil etc etc en deze producten maken me nog geen fotomodel maar het is aanzienlijk verbeterd
#ANONIEMwoensdag 1 juni 2005 @ 12:47
American cream is erbij gekomen Die fles van 500 gram is erg interessant alleen ken ik deze helemaal niet, is het dan beter om 100 gram voor (relatief) veel meer geld aan te schaffen?

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 01-06-2005 12:47:35 ]
Darkphorzewoensdag 1 juni 2005 @ 12:58
Heaven ik heb idd ook vanalles geprobeerd en ben blij dat je hier wel wat resultaat mee boekt. Ik ben zeer benieuwd naar mijn bevindingen met aqua en aobs

Ik ben ook in het bezit van American dream. Ik vind het erg lekker spul, mijn haar word er lekker zacht van, het glanst meer, en het ruikt lekker en blijft lang hangen Aanradertje!!
#ANONIEMwoensdag 1 juni 2005 @ 13:02
Dat is mooi, ik heb nu retread en die is ook heerlijk alleen superduur, 240 gram voor 13 euro Dus dit lijkt me veel beter! Dus de geur blijft ook een paar dagen hangen? (Ik heb lang, dik haar), retread ruik ik wel een dag of 2 a 3
Auticiawoensdag 1 juni 2005 @ 13:09
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 12:37 schreef Darkphorze het volgende:


(Ik ga 30 Augustus en wil nu wel is van die puistjes af, dus ik sta voor alles open)
Gefeliciteerd!
_Boo_woensdag 1 juni 2005 @ 13:24
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 12:37 schreef Darkphorze het volgende:

[..]

In gebruik vind ik hem heerlijk en je doet er ook nog best lang mee. Het lijkt wel minder te worden en me huid is veel zachter dan eerst

Die combinatie van aqua, aobs en celestial zal ik onthouden. Gebruik je ook een masker? Op het forum hebben ze het over die cosmetic warrior, die blijkt heel goed te werken.

(Ik ga 30 Augustus en wil nu wel is van die puistjes af, dus ik sta voor alles open)
Ik ben nog niet echt enthousiast over Cosmetic Warrior (heb het nu een stuk of vijf keer gebruikt), maar over AOBS wel! Als je meerdere produkten gebruikt is het natuurlijk wel lastiger om aan te wijzen welke effecten door welk produkt veroorzaakt worden, maar ik ben er vrij zeker van dat het AOBS is.

Verder veel plezier allemaal vanavond!
ymmewoensdag 1 juni 2005 @ 14:03
Ik heb het nieuwe Lush krantje voor me liggen, en nu zie ik staan, zwart tandgel en wit tandpasta

Dit lijkt me grappig, is helaas niet op de site te verkrijgen (nog)
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 14:13
De tandpasta komt nog lang niet hier. Ze weten nog niet wanneer.
ymmewoensdag 1 juni 2005 @ 14:16
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 14:13 schreef PeRi het volgende:
De tandpasta komt nog lang niet hier. Ze weten nog niet wanneer.
Jawel je kunt ze al kopen, 15g voor 4,95 en 20 g 4,95

In het krantje staat verder niets vermeld over dat ze nog niet te koop zijn, het is het nieuwe nederlandse krantje van Lush (lente/zomer 2005)
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 14:19
Sanne heeft het van de week nog gevraagd en ze hebben ze nog niet. Het stond wel in het krantje, dat weet ik.
ymmewoensdag 1 juni 2005 @ 14:20
Ik heb een email naar lush gedaan. Ik vind dat ze dat er dan ook bij moeten vermelden in het krantje als dat idd zo is. Of anders er nog helemaal niet in zetten
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 14:46
ze hebben wel al een plekje gereserveerd voor de tandpasta, maar hij was dr nog niet
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 14:46
en ze wisten niet wanneer hij zou komen trouwens
imagowoensdag 1 juni 2005 @ 14:49
oh zijn jullie hier
Kyarawoensdag 1 juni 2005 @ 15:16
Heel veel plezier vanavond! Ben benieuwd naar jullie verhalen.

Ik ga vrijdag naar A'dam en zal zeker ook een bezoekje aan Lush brengen (voor de allereerste keer) *spannend*

Ga zo ook ns een soort van lijstje maken van wat ik denk te willen hebben.
Darkphorzewoensdag 1 juni 2005 @ 15:18
@Heaven7 : Bij mij blijft hij zeker wel 2 dagen zitten, en dan heb ik al weer zin om mijn haar te wassen

@Auticia : Dankje

@_Boo_ : Dan weet ik zeker dat ik aobs ga kopen de volgende keer in combinatie met Aqua. Maar welke producten gebruik je nog meer voor je gezicht?
Kyarawoensdag 1 juni 2005 @ 15:25
Sweetie stack:

Moet ie wel lekker ruiken natuurlijk. Misschien dat ik het iets te zoet vind (mn de rockstar)

Silky underwear of Bare naked lady

Hoe gebruik je dat spul eigenlijk? Met een donsje of zo?

Sandstone:


Ben ook wel benieuwd naar de Karma geur. En eigenlijk zoek ik nog een zeep die een beetje schuimt en romig is. Iemand een suggestie? (Milky bar misschien?)

Ik ben wel heel erg benieuwd naar Lush!
imagowoensdag 1 juni 2005 @ 15:26
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 12:24 schreef heaven7 het volgende:
Nu gebruik ik aquamarina en angels on bare skin en dat gaat prima.
Hoe doe je dat dan? Afwisselen? Of na elkaar gebruiken?

Ik denk dat ik aquamarina en herbalism ook maar op m'n lijstje zet. Of in ieder geval advies ga vragen wat nou wua reiniging het handigste is, want bij elke omschrijving zit wel iets waarvan ik denk "dat heb ik nodig!"

Ik koop allerlei verschillende maskertjes maar dat is gewoon leuk, elke avond een andere ofzo Maar bij dagelijkse gezichtreiniging wil ik toch wel iets hebben dat ik voor vast kan gebruiken. Heb het perfecte produkt daarvoor nog niet gevonden in ieder geval.
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 15:27
Aquamarina mag je ook maar maximaal 2 dagen per week gebruiken. Ik wissel AOBS weleens af met die.
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 15:29
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 15:25 schreef Kyara het volgende:
Ben ook wel benieuwd naar de Karma geur. En eigenlijk zoek ik nog een zeep die een beetje schuimt en romig is. Iemand een suggestie? (Milky bar misschien?)
Milky Bar schuimt heel erg en is heel zacht, goeie keus. Of de Figs 'n leaves.
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 15:31
peri, ik post m iets later hoor.
zit vandaag ziek thuis, dus op zn vroegst dodnerdag of vrijdag, hoop ik
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 15:35
Oh is goed hoor. Wanneer jij tijd hebt.
lotje11woensdag 1 juni 2005 @ 15:39
Veel plezier vanavond!!!

Niet teveel geld uitgeven he?
Kyarawoensdag 1 juni 2005 @ 15:51
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 15:29 schreef PeRi het volgende:

[..]

Milky Bar schuimt heel erg en is heel zacht, goeie keus. Of de Figs 'n leaves.
Die figs 'n leaves klinkt ook wel apart ja.

Ik zal vrijdag ns kijken ruiken welke het gaat worden!

Bedankt!
mikiwoensdag 1 juni 2005 @ 15:58
Veel plezier vanavond ladies Ben benieuwd!
Maken jullie ook een paar fotootjes ?
Together-Alonewoensdag 1 juni 2005 @ 16:00
Zihin!
La_Guiriwoensdag 1 juni 2005 @ 16:02
Veel plezier chicas! Ik wacht met spanning op jullie verhalen, slijm, slijm. Ik lijk wel Lush gek ofzo

Ik lees het wel als jullie terug zijn.
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 16:04
Nog maar 3 uur.
morgaine21woensdag 1 juni 2005 @ 16:04
heeft iemand al ervaring met de lipbalsems: choclate whipstick en honey bee trap?
Smaakt de eerste echt naar chocolade? en hoe smaakt de tweede?
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 16:08
Chocolate whipstick ruikt naar chocola. Alsof je pure chocolade op je lippen smeert.
En Honey Trap ís witte chocola met heel veel honing. Zo ontzettend lekker.
Aventurawoensdag 1 juni 2005 @ 16:13
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 16:08 schreef PeRi het volgende:
Chocolate whipstick ruikt naar chocola. Alsof je pure chocolade op je lippen smeert.
En Honey Trap ís witte chocola met heel veel honing. Zo ontzettend lekker.
Die staat al op mijn lijstje
cinnamongirlwoensdag 1 juni 2005 @ 16:31
Choas kan geschrapt worden, hij redt het toch niet omdat ie toch maar wil gaan stemmen...sorry voor het bezet houden van de plaats, hopelijk wilde er niet iemand nog graag mee....anyway nu tel ik 18 man dus er kunnen op de valreep nog 2 mensen mee in plaats van 1.
ymmewoensdag 1 juni 2005 @ 16:47
Mijn moeder en ik wouden ook graag mee

Maar daar is het nu te laat voor helaas
cora4034woensdag 1 juni 2005 @ 17:04
Nog twee uur
ymmewoensdag 1 juni 2005 @ 17:43
volgens mij is iedereen naar die meeting... het is zo rustig hier
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 17:44
dat zal best wel
ik heb gisteren mn pied de pepper uitgeprobeerd, lekker spul
en die cosmic dreamcatcher massage bar is ook wel aardig
trekt wel vrij snel in
ymmewoensdag 1 juni 2005 @ 17:48
Ik heb me zelf net even verwent, met amazion massage bar.

Ik ruik heerlijk

Onder mijn oksels zit aromacreme.. ik ben klaar voor de avond
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 17:50
ik ga vanavond wel douchen ofzo..
heb me in mn kleren gehesen en op de stoel gezet, vind ik wel weer even genoeg werk voor vandaag
josjawoensdag 1 juni 2005 @ 18:32
Hoe ruikt die Cosmic? Stel me dr iets wierookerigs bij voor. Hij staat al wel op mijn bestellijst voor volgende keer.
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 18:33
euhm, hoe ruikt die
shit, moeilijk
een beetje zwaarderig geurtje, en een beetje zweverig ja. moeilijk uit te leggen. beetje spicy ook, zit kaneel in geloof ik
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 18:34
bij nader inzien geen kaneel.maar wel iets spicy
josjawoensdag 1 juni 2005 @ 18:44
Ah dat klinkt fijn, ik hou wel van zwaar en zwoel
Anitrawoensdag 1 juni 2005 @ 19:02
Ik heb vandaag mijn pakketje binnen gekregen.
Ik heb er ook een monstertje van 17 cherry tree lane erbij gekregen.
Ik ga zo onder de douche spingen en dan volgt verslag
ymmewoensdag 1 juni 2005 @ 19:05
Cherry tree, ruikt heerlijk.

Ik heb er alleen ook nog niet mee gedoucht! Dus mijn ervaring kan ik jullie niet mededelen nog. zal er van de week eens mee onder de douche springen
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 19:11
ik vond die cherry tree echt stinken in de winkel
volgens mij sid at niete cht mijn ding
Anitrawoensdag 1 juni 2005 @ 19:34
Ik heb net de demons in the dark en hybrid geprobeerd.
Demons in the dark ruikt onder de douche niet zo lekker, mar als je gedouched hebt en afgedroogd ben is hij zo heerlijk fris!!!! Ik kikker e.r echt van op
De cherry tree ga ik morgen proberen. heb er ook nog niet aan gesnuffels want zit nog in het zakje.
Ik heb ook2 massage bars de sleepy en die voor de spieren. Laat ik nu net spierpijn hebben, dus vriendje mag die vanavond uit proberen bij mij

Maar de demon in the dark is erg lekker als je onder de douche uit bent!!!
La_Guiriwoensdag 1 juni 2005 @ 20:33
Ik heb ook net gisteren een sample van 17 cherry tree lane gekregen, ik weet niet wat ik er van moet denken, hij schuimt lekker maar ruikt apart.

Demon in the Dark Sorry, kon het niet laten.
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 20:35
ik vind demon echt een miskoop, voor mij jammer, maar helaas
La_Guiriwoensdag 1 juni 2005 @ 20:41
Milky bar en Banana moon die ik net binnen heb zijn echt heel lekker, qua geur dan, nog niet gebruikt verder.
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 20:42
ik ben wel benieuwd naar banana moon.
ze hadden er geen proefje van voor mij, helaasch.
La_Guiriwoensdag 1 juni 2005 @ 20:45
Ik las al op dat andere forum dat het veel verschil maakt of je een vers stuk krijgt of een oud stuk, dus ik was al bang voor een muffe geur. Maar hij ruikt heerlijk zoet en echt naar bananen.
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 21:01
benieuwd naar de meeting stories van de ladies
Darkphorzewoensdag 1 juni 2005 @ 21:20
Ik heb net besteld

Hier mijn lijstje :
Herbalism
Babyface
Japanese girl
Aqua mirabilis
Tea tree water
Cup cake bio fresh masker
Aquamarina

En de proefjes die ik heb gevraagd :
Miranda
Big banana moon
Angels on bare skin
Enzymion

Ben benieuwd
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 21:24
Anitra ook je pakje binnen
Zo lekkere bestelling Darkphorze.

Ik ben ook erg aagje naar de verhalen van de meiden.
Darkphorzewoensdag 1 juni 2005 @ 21:26
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 21:01 schreef MissyMirjaM het volgende:
benieuwd naar de meeting stories van de ladies
En naar de inhoud van de goodiebag
cora4034woensdag 1 juni 2005 @ 21:49
Nou ik ben thuis en het was leuk
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 21:50
vertel
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 21:51
En nog geen nieuws
cora4034woensdag 1 juni 2005 @ 21:51
The goody bag bevatte een
flesje skinny dip,
bubble bar, chrismas cracker
en een stuk cereology
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 21:51
O wel vertel vertel vertel
cora4034woensdag 1 juni 2005 @ 21:52
Volgens mij was iedereen die gezegt had dat hij/zij er zou zijn er ook daadwerkelijk dus het was best nog wel druk in het kleine winkeltje
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 21:53
Wauw dus geen monstertjes maar echt hele dingen.
En welk makser heb je opgedaan en hoe was de info enzo?
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 21:54
En zijn er foto's gemaakt?
Aagje is naar t winkeltje.
cora4034woensdag 1 juni 2005 @ 21:58
Er waren drie lush dames aanwezig. In het kort werd er wat verteld over die nieuwe producten die er aan kwamen of die net binnen waren. Zo gaan er veel showergels uit , ipv kwamen gels, een raar glibberig goedje wat je in de ijskast diende te bewaren. Of desnoods in het vriesvak.
Het zag er uit als van die drilpudding.
Verder nog een soort van shower bars ( correct my if i'm wrong) die een soort combinatie van zeep en massagebar worden.

Verder lieten ze ook nog wat make up zien die alleen mij de londonse lush te krijgen was en er echt mooi uitzag. of dit ooit in nl te krijgen zal zijn was zeer twijfelachtig

En daarna begon het grote snuffelen en adviezeren.
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 22:00
ik wil ook n goodie bag!
cora4034woensdag 1 juni 2005 @ 22:01
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 21:53 schreef jessie het volgende:
Wauw dus geen monstertjes maar echt hele dingen.
En welk makser heb je opgedaan en hoe was de info enzo?
Ik heb zelf geen masker opgedaan, diverse andere fokkers wel.
Verder was het gewoon een kwestie van je vanalles laten vertellen door de lush dames en ook de adviezen van medefokkers waren erg handig.
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 22:03
Klinkt wel erg leuk en gezellie.
En heb je goed advies gehad? En wat heb je allemaal aangeschaft?
Mirjamwoensdag 1 juni 2005 @ 22:07
lijstjes!
cora4034woensdag 1 juni 2005 @ 22:09
Ooh ja de aanschaflijst.

karma cream
milky bar
top stack
enzymion
herbalism
creamy candy

proefje trichomanio
proefje angels on bare skin ( voor een vriendin)
proefje cosmic warriors ( vers masker)

Totale schade 65 eurotjes, maar dat mocht wel na een enorme werkdag
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 22:12
Klinkt allemaal lekker. En nog proefjes ook.
En waar blijft de rest. Zeker allemaal in bad
cora4034woensdag 1 juni 2005 @ 22:13
Amazonian massage bar was ik vergeten
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 22:16
Ja ruikt die ook kokoserig? Heb je hem daar geprobeerd?
Funniewoensdag 1 juni 2005 @ 22:25
OOh ik ben ook benieuwd naar de verhalen van de anderen..
En ik wil ook graag een goodiebag
Ik ga er zaterdag weer heen. Ik tel de dagen af!

Sanne, ik had sms-je niet op tijd gezien, sorrie. Dus had hier ook niets doorgegeven.

ik ga toch de Trichomania halen. Ik vind hem tijdens het wassen wel enorm lekker ruiken. maar wat anderen ook al zeggen en wat ik al tegen Sanne zei: Mijn haar is dan zooo stroef. Tot het opgedroogt is. Dan is het wel superzacht.En mijn krullen komen dan beter, maar dan mag ik het niet borstelen. Alleen met de hand in model maken

Zo veranderd er af en toe weer wat in mijn lijstje
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 22:31
Ik vind de trichomania na een paar keer wassen toch tegenvallen. Hij ruikt wel lekker (maar niet lekkerder als mijn kokos shampoo van de tuinen) Maar mijn haar blijft wel erg droog. Ik heb echt een conditioner erna nog nodig. Een keer zonder ofzo geeft niet. Maar nu ik er vaker mee wast vind ik het toch niet zo. Ik vraag me af als ik met bv rockstar me haar zou wassen ik hetzelfde effect krijgt. Met trichomania heb ik dus t gevoel of ik me haar echt met een gewoon zeepie was.
_Boo_woensdag 1 juni 2005 @ 22:34
Iemand enig idee op welke website je de Lush make up kunt vinden? Volgens mij heb ik het weleens voorbij zien komen in dit topic..
cora4034woensdag 1 juni 2005 @ 22:37
Een aantal menesen had nog best een reistijd en een aantal andere zijn nog wat gaan drinken. ( dat trok ik niet meer na mijn buitengone rotdag)
jessiewoensdag 1 juni 2005 @ 22:38
Nee heb er ook al naar lopen zoeken Boo.

Ja ik denk dat ik morgen maar de rest van de verhalen lees.
Together-Alonewoensdag 1 juni 2005 @ 22:47
Zo, ik ben thuis. Wij zijn ook niets wezen drinken omdat we ook een end terug moesten en morgen weer vroeg moesten beginnen. Maar het was errug leuk.
TheSorrowwoensdag 1 juni 2005 @ 22:51
Pics?
wendywendywoensdag 1 juni 2005 @ 22:53
Skinny dip? Wat is dat eigenlijk? Heb er nooit van gehoord. En ik kan het ook niet op de site vinden.
La_Guiriwoensdag 1 juni 2005 @ 22:55
Klinkt echt heel leuk allemaal, ook leuk zo'n goodiebag zeg.
Together-Alonewoensdag 1 juni 2005 @ 23:07
Okee, mijn buit:

Karma Soap

Honey I Washed the KIds

Een stuk Angels Delight soap, maar daar is geen plaatje van .


Honey Bee

Big voor mn haartjes.

Lemony Flutter, en daar kon ik ook even geen plaatje van vinden.

Verder zat er in de Goodiebag:

Een groot stuk Cereology (x2)

Back for Breakfast (100 gr)

Slinny Dip (100 gr)

Een Christmas Cracker Bubble bar. Wederom geen plaatje. (x2)


En ik had zelf nog als proefmonsters:

Karma Kream

En MIlky Bar.

Flinke tas vol dus.
morgaine21woensdag 1 juni 2005 @ 23:15
de website van de make up lijn (B never too busy to B beautifull): http://212.87.79.128:8080/bntb
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 23:23
Ik kreeg alleen een stukje Cereology, en flesje Skinny Dip en die Christmas dinges in mn goodiebag. Ze waren best gierig tegen mij, ook toen ik een proefje ging vragen van een maskertje. En de Foot Lotion had ze 'écht niet meer en dat beetje in het testertje was veel te weinig joh voor een proefje.'
Together-Alonewoensdag 1 juni 2005 @ 23:25
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 23:23 schreef PeRi het volgende:
Ik kreeg alleen een stukje Cereology, en flesje Skinny Dip en die Christmas dinges in mn goodiebag. Ze waren best gierig tegen mij, ook toen ik een proefje ging vragen van een maskertje. En de Foot Lotion had ze 'écht niet meer en dat beetje in het testertje was veel te weinig joh voor een proefje.'
Ik had ook 2 goodiebags.
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 23:26
Ik heb gekocht voor mezelf: Honey I washed the kids, Rockstar, FlyingFox douchegel, Karma Kream en Retread. Ik heb een proefje van het maskertje Brazed Honey Bio.

Vriendin boodschappenlijstje: Reincarnate shampoo, Miranda en I should Coco.

Voor mama: After tango foot masker en running for the embassy

Voor mijn meneer: Ambrosia scheergel.

Alles in totaal: ¤ 85,15 met korting.
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 23:26
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 23:25 schreef Together-Alone het volgende:

[..]

Ik had ook 2 goodiebags.
Hebben jullie apart afgerekend? Wij hebben er maar 1.
Tainwoensdag 1 juni 2005 @ 23:28
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 23:26 schreef PeRi het volgende:

[..]

Hebben jullie apart afgerekend? Wij hebben er maar 1.
was een idee van ties
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 23:30
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 23:28 schreef Tain het volgende:

[..]

was een idee van ties
Ja FF zei t ook nog tegen me in de rij, maar toen zag ik dat heaven7 geen bag kreeg (zo zag het ernaar uit iig), dus lieten we dat maar varen.. En toen zei Ties het later ook tegen me ja
PeRiwoensdag 1 juni 2005 @ 23:31
En nu ga ik een welverdiend douchen en mezelf insmeren Karma Kream. Hopen dat mn karma er beter door wordt, want de NS was weer bezig hoor. !!!
Skaaiwoensdag 1 juni 2005 @ 23:32
Aloha! Ik ben vrolijk, en blij, en tevreden, ik voel me gelukzalig en ik ben zooooo gelukkig .
Mijn aanschaf:

Two Timing Tart Bubble Bar Slice


Little Monkey Bubble Bar Slice (cadeautje)


Karma Komba Shampoo Bar


Ultimate Shine Shampoo Bar


Lemony Flutter Cuticle Butter


Eau Roma Water


Top Stack (cadeautje)


Sweetie Stack


Karma Kream


Baby Face


Een goodiebag dus (Cereology, Christmas Cracker Bubblebar Slice, Skinny Dip douchegel)
En de proefmonstertjes: Milky Bar en Masker (Catastrophe Cosmetic)
imagowoensdag 1 juni 2005 @ 23:42
Ja thuis! Nu slapen, morgen uitgebreid douchen en testen
Aventurawoensdag 1 juni 2005 @ 23:56
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 23:23 schreef PeRi het volgende:
Ik kreeg alleen een stukje Cereology, en flesje Skinny Dip en die Christmas dinges in mn goodiebag.
Ik had precies hetzelfde hoor, volgens mij had iedereen dat Behalve dat ik i.p.v Skinny Dip Back for Breakfast had. Ik heb verder nog een klein potje Arabian Bright gekregen, maar dat had ik gevraagd. Verders heb ik:
Wiccy Bar
stuk I Should coco, stuk Karma
Celestial creme
Enchanted Eye Cream
Soak and Float + Ultimate Shine Bar

en nu naar bed
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 00:07
MEIDEN, IK VOND HET GEWELDIG!!!
Ik ga eerst ff douchen en laat zo mn lijstje weten

PeRi, wie was jij? Ik heb wel een goodiebag gekregen hoor Die had ze in mijn grote tas met aankopen gestopt.

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 02-06-2005 00:08:03 ]
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 00:08
Ik vond het ontzettend leuk vanavond!

De buit:

Karma Soap:


Ginger Soap:


Top Stack voor mijn mams .


Karma Fragrance:


Retread Conditioner:


Coalface:


You Snap The Whip Body Butter:


Aqua Mirabilis:


Flying Fox Temple Balm:


Verders een proefje van Gorgeous, en uiteraard de goodybag. .

En een kus van Sanne .

.
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:11
Ik ben weer thuis
Nog niets kunnen lezen... Maar wat was het geweldig.

Voor mij de leukste meeting ooit. Echt.
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:12
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 21:58 schreef cora4034 het volgende:
Er waren drie lush dames aanwezig. In het kort werd er wat verteld over die nieuwe producten die er aan kwamen of die net binnen waren. Zo gaan er veel showergels uit , ipv kwamen gels, een raar glibberig goedje wat je in de ijskast diende te bewaren. Of desnoods in het vriesvak.
Het zag er uit als van die drilpudding.
Verder nog een soort van shower bars ( correct my if i'm wrong) die een soort combinatie van zeep en massagebar worden.

Verder lieten ze ook nog wat make up zien die alleen mij de londonse lush te krijgen was en er echt mooi uitzag. of dit ooit in nl te krijgen zal zijn was zeer twijfelachtig

En daarna begon het grote snuffelen en adviezeren.
Die Engelse make up kun je online bestellen. Zie link op lush.co.uk.
Let op: Never be too busy to look beautifull.
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 00:14
quote:
Op woensdag 1 juni 2005 23:42 schreef imago het volgende:
Ja thuis! Nu slapen, morgen uitgebreid douchen en testen
Slaap lekker .
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 00:15
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:12 schreef Sanne het volgende:

[..]

Die Engelse make up kun je online bestellen. Zie link op lush.co.uk.
Let op: Never be too busy to look beautifull.
. Alsof ik nog niet genoeg heb uitgegeven .

Ik ga toch maar even loeren
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:17
- Imperialis
- Happy for SAD
- Combo Sweetie/Smooth Stack (tx Heaven7!)
- Candy Fluff
- Soft
- Retread
- Shimme shimme
- Enchanted Eye Cream
- Love lettuce masker
- en nog een scrubblok, maar te lui om de naam te zoeken. Aqua Mirabilis



Lush forever

[ Bericht 4% gewijzigd door Sanne op 02-06-2005 00:22:54 ]
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:18
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:15 schreef Auticia het volgende:

[..]

. Alsof ik nog niet genoeg heb uitgegeven .

Ik ga toch maar even loeren
Let vooral op de parfumflessen. Daar heb ik zo om gekwijld
Funniedonderdag 2 juni 2005 @ 00:19
wat een lief hondje! Lijkt een beetje op die van ons...
Onze import hondje uit Tsjechie

En wat een heerlijke lijsten zeg!
Ze zullen blij geweest zijn met jullie vanavond
Funniedonderdag 2 juni 2005 @ 00:20
ziet er goed uit Sanne!

Zat er nog steeds een sod zeep in de 3 pak?
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:22
Ja, sod soap zat er nog steeds in. Weet niet wat ik zaterdag in mijn handen heb gehad waar het niet in zat. Maar goed. Ik heb met Heaven7 een deal gemaakt. Zij mijn sod soap, ik haar Coco.
Allebei blij!
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 00:22
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:19 schreef Funnie het volgende:
wat een lief hondje! Lijkt een beetje op die van ons...
Onze import hondje uit Tsjechie

En wat een heerlijke lijsten zeg!
Ze zullen blij geweest zijn met jullie vanavond
Imago was benieuwd naar de hond, vandaar verstopt achter een linkje .

En het was een geweldige avond!
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:23
Jouw hond is cute
En de avond was geweldig!!!
Ghostbusterdonderdag 2 juni 2005 @ 00:23
Zijn er ook aandelen lush te koop
Funniedonderdag 2 juni 2005 @ 00:25
ik zal je eens een keer een fototje van die van ons doen

ontopic, ja, had mij ook echt fantastich geleken deze avond.. en ik blijf dat herhalenw ant ik baal der echt heel erg van.. Maar ik ga (weer in de herhaling ) Zaterdag mijn frustratie uitleven in LUSH.

Jammer dat de sod er nog in zit dan. Ik heb hem nog steeds niet geprobeerd. Maar hij dus ook absoluut niet aantrekkelijk.. Het heeft gewoon niets voor mij die sod.. Jammer maar ach.

nog 3 nachtjes slapen
Funniedonderdag 2 juni 2005 @ 00:27
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:23 schreef Ghostbuster het volgende:
Zijn er ook aandelen lush te koop
Moet je ze ff mailen, met de groetjes van FOK! erbij
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:27
Funnie, in oktober ben jij er bij met de meeting!
Al moet ik je halen...
Funniedonderdag 2 juni 2005 @ 00:30
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:27 schreef Sanne het volgende:
Funnie, in oktober ben jij er bij met de meeting!
Al moet ik je halen...
Deal!!!
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 00:31
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:27 schreef Sanne het volgende:
Funnie, in oktober ben jij er bij met de meeting!
Al moet ik je halen...
Ik denk dat ze er bij Lush ook blij mee zullen zijn, meteen de omzet verdubbeld als Funnie komt .
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:33
Ik ga morgen of overmorgen even langs om te kijken of zij het net zo leuk vonden als wij.
Ik kreeg de indruk van wel.
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 00:35
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:33 schreef Sanne het volgende:
Ik ga morgen of overmorgen even langs om te kijken of zij het net zo leuk vonden als wij.
Ik kreeg de indruk van wel.
Waren leuke meiden inderdaad.

* Auticia zwaait vast naar ze .
Funniedonderdag 2 juni 2005 @ 00:35
en ik zal zaterdag weer eens vragen..

ennuh Funnie in Lush.. is de knip losmaken en de riem rest van de maand aantrekken
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:36
Net Bonnie gemaild met link naar dit topic. Ben benieuwd...
Funniedonderdag 2 juni 2005 @ 00:39
Yups, me to!

Bonnie tot Zaterdag
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:41
Ben benieuwd ook naar de foto's.
Máár svp wel in msn of e-mail.
Dat het uberhaupt gelukt is om een foto van mij met een groen masker op te maken.
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:44
Dit was trouwens de lekkerst ruikende Fok! meeting ooit!!!!

Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:47
Zeg, die oogcreme he. Die doet echt wat.

Bizar.

Wat een spul.

Lush forever.
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 00:47
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:47 schreef Sanne het volgende:
Zeg, die oogcreme he. Die doet echt wat.

Bizar.

Wat een spul.

Lush forever.
Ik wist dat ik iets vergeten was!

.
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:49
ah, dan moet je toch nog een keer terug.
wat vervelend nou
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 00:51
Ow, nog ff één dingetje.
Zo leuk toen Mother Mother in Rimini's kwam vragen of wij de Lush dames waren

Geweldig meeting.
Kan er nog niet over uit.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 00:57
Eindelijk mijn lijstje



Trichomania
315 gram. (Leuk verhaaltje nog bij deze, hij is "houdbaar" tot 9 juni 2005 dus mocht ie voor de helft van de prijs plus die 10% korting mee Dat is dus ¤5,- ipv ¤10,95, ze zei dat ie dan zeker niet bedorven is maar de geur wordt wat minder enzo maar nog heel goed te gebruiken )
(De i should coco geruild met Sanne tegen Sod soap )

-Angels delight maar geen foto van ook.
500 gram! De absolute topper van de avond, ik ben echt HELEMAAL smoorverliefd op de geur

Nog een monstertje van Smitten omdat ik die erg lekker vond ruiken, als die bevalt moet ik toch echt nog een keer terug

Trouwens Sanne, die i should coco heb ik mooi terug kunnen geven en heb ¤3,95 gekregen Bedankt voor de tip

Ik weet niet of ik alles heb nu, ik ben total loss maar zielsgelukkig en helemaal in de wolken

Totaalbedrag van ¤65,- maar daar zat nog iets voor mams bij en een cadeautje

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 02-06-2005 00:59:43 ]
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 01:01
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:57 schreef heaven7 het volgende:
Trouwens Sanne, die i should coco heb ik mooi terug kunnen geven en heb ¤3,95 gekregen Bedankt voor de tip
Ik wist het.
Ben blij dat jij blij bent.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 01:08
Ik wil trouwens een volgende keer met meer mensen babbelen Te weinig gedaan eigenlijk.
Nu lekker slapen
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 02:30
JAAAAAA wat n feest al die spullies en t ruikt allemaal even lekker , heb net al massagebar ff gebruikt en zet morgen alles wel ff op de foto
ik vond t superleuk , jammer dat die treinen zo vroeg stoppen met rijden , die black en white had me nog errug gezellie geleken maarja zelfs in trein was t leuk!
ow ja en rimini was ook errug
"lush dames "
imagodonderdag 2 juni 2005 @ 06:24
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:14 schreef Auticia het volgende:

Slaap lekker .
centenbakkie!

Ik ben verliefd op mijn Ocean Salt Gisteravond voor het slapengaan natúúrlijk nog even snel gezicht wassen: eerst gescrubd met Ocean Salt en toen Herbalism gebruikt. Ocean Salt is geweldig!! Niet voor iedereen denk ik, grote stukken zout die dus heel ruw scrubben, maar dit is eigenlijk precies wat ik al jaren zocht
imagodonderdag 2 juni 2005 @ 06:24
En zoals zullie zien is het mij gelukt om op tijd op te staan vanmorgen
Scandalousdonderdag 2 juni 2005 @ 06:27
Wat hebben jullie veel gekocht
Sannedonderdag 2 juni 2005 @ 07:35
Het is mij ook gelukt op te staan
Mirjamdonderdag 2 juni 2005 @ 08:25
gisteren voor t slapen gaan gedouched met flyingfox douchegel lekekr zeg. daarna de pootjes ingesmeerd met pied de pepper, en heerlijk gaan liggen
mvdlubbedonderdag 2 juni 2005 @ 08:28
Ook goedemorgen. Ik vond het leuk.
mvdlubbedonderdag 2 juni 2005 @ 08:28
En mother-mother is gek.
mvdlubbedonderdag 2 juni 2005 @ 08:29
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 08:28 schreef mvdlubbe het volgende:
En mother-mother is gek.
Na bier dan he, na bier.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 08:46
Goeiemorgen Ik wil nog wel verderslapen maar ze zijn de badkamer aan het verbouwen
Gisteravond had ik gedouched met american cream en werd vannacht een paar keer wakker en ik rook steeds die lucht Echt zo onwijs lekker *zucht*. Helaas overheerst de kokos van de pff, trichomania ofzoiets toch iets te en dat is jammer. Voortaan gebruik ik American cream in combinatie met Ultimate shine, die heeft amper geur.
Verder nog aquamarina en angels delight gebruikt en als laatst celestial
Wat ik dan weer minder vond was de sanex deo Dus ik moet echt nog een keer terug!

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 02-06-2005 08:47:20 ]
Together-Alonedonderdag 2 juni 2005 @ 08:49
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 08:51
Mijn moeder vond die kleine doosjes lipbalm uit engeland zo fantastisch, kun je die bestellen via de engelse website ofzo?
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:02
Ik kan er niks over vinden op de UK site
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 09:03
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 08:51 schreef heaven7 het volgende:
Mijn moeder vond die kleine doosjes lipbalm uit engeland zo fantastisch, kun je die bestellen via de engelse website ofzo?
http://www.bnevertoobusytobebeautiful.com/
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:06
Oh nu wel Is het een idee om 1 lading naar Nederland te laten verschepen? Voor iedereen hier die er interesse in heeft?

* heaven7 vindt die lipcream zo leuk
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:07
Ah bedankt Auticia
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 09:08
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 09:06 schreef heaven7 het volgende:
Oh nu wel Is het een idee om 1 lading naar Nederland te laten verschepen? Voor iedereen hier die er interesse in heeft?

* heaven7 vindt die lipcream zo leuk
Das wel gevaarlijk he! Maar ik zou voor die spulletjes best de rest van de maand droog brood willen eten .
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:10
Tis zo lekker en leuk en mooi allemaal Maar die lipdingetjes met kraaltjes zijn wel erg duur, ¤13,50 en ik weet nog niet eens hoeveel de verzendkosten zijn. Maar is dat geen idee?
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 09:10
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 09:10 schreef heaven7 het volgende:
Tis zo lekker en leuk en mooi allemaal Maar die lipdingetjes met kraaltjes zijn wel erg duur, ¤13,50 en ik weet nog niet eens hoeveel de verzendkosten zijn. Maar is dat geen idee?
Ik denk dat als er hier zo'n actie wordt gehouden, ik wel van de partij ben.
Together-Alonedonderdag 2 juni 2005 @ 09:12
Even een klein oproepje:

Als je echt NIET wilt dat je foto in dit topic komt te staan moet je even een seintje geven. Als niemand er bewaar tegen heeft kan ik ze gewoon plaatsen en kan iedereen save as doen bij de foto's die ze willen.
Anders moet ik van 18 mensen gaan uitzoeken op welke foto ze ook alweer staan, en dat allemaal doormailen. Dus, meld het even.
SPKdonderdag 2 juni 2005 @ 09:12
Onder dwang veranderd
Goedemorgen lushters
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 09:13
Ik heb geloof ik geen bezwaar, T-A.


Oh en wat zien die Bnevertoobusy-spulletjes er schitterend uit .

Together-Alonedonderdag 2 juni 2005 @ 09:13
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 09:12 schreef SPK het volgende:
Meld
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:14
Leuk! Dan hoop ik op meer reacties van anderen Die kleine dingetjes zijn iig goed te versturen in een envelope binnen Nederland.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:14
Ik heb ook geen bezwaar trouwens. Ben erg benieuwd!
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:15
* heaven7 wil deze wel hebben:
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 09:24
. Deze had ik nog niet gezien: .
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 09:26
Misschien wordt het tijd voor een Bnevertoobusytopic?

Anyways, ik zit te bedenken met welke spulletjes ik zal gaan douchen. Zo eerst maar eens de Aquamarina denk ik.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:29
Alles wat je nodig hebt om lekker te ruiken en je een koningin te voelen
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 09:30
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 09:29 schreef heaven7 het volgende:
Alles wat je nodig hebt om lekker te ruiken en je een koningin te voelen
Heb jij ook niet zoiets van: "Had ik nu dit en dat en dat en ooh, die nou ook maar gekocht?". .
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:31
Ja Het is heel erg. Ik had nog een deo willen hebben en de Dream Cream en zo'n glitterpoedertje en eigenlijk ooknog wel een stukje Miranda.
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 09:32
De verleiding is hier zo groot dat ik best vandaag nog een keer wil gaan .
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 09:33
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 08:29 schreef mvdlubbe het volgende:

[..]

Na bier dan he, na bier.
thx dat je toch nog ff deze post erbij zette , vanmorgen badkamer ingelopen mn kind vind t ook helemaal lekker ruiken en wil gelijk in bad ,tis echt superlekker die dream cream gister al ff gebruikt
ik ben alleen die skinny dip kwijt, of ik heb m niet gehad kan ook
maar t is echt nu al helemaal geweldig, thx ook allemaal voor jullie adviezen he
Together-Alonedonderdag 2 juni 2005 @ 09:34
Nou, ik moet nu werken. Ik lees vanavond wel wie er wel of geen bezwaar tegen hebben.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 09:34
Gelukkig woon ik er heel ver vandaan
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 09:52
Leuke verhalen allemaal over gisteravond

Heb ik goed begrepen, dat er in Oktober weer een meeting komt? Dan ben ik dan ook zeker van de partij

Idd, erg grappig die Bnevertoobusy-spulletjes
Die kraaltjes op de potjes van de lipcreme, geweldig gewoon!
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 09:53
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 09:32 schreef Auticia het volgende:
De verleiding is hier zo groot dat ik best vandaag nog een keer wil gaan .
*meldt

TA mijn foto's en die van FF mogen wel hoor, mits we er leuk op staan
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 09:53
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 09:34 schreef Together-Alone het volgende:
Nou, ik moet nu werken. Ik lees vanavond wel wie er wel of geen bezwaar tegen hebben.
ow ff terug gelezen maar bezwaar , t waren alleen die maskerfotootjes toch waar bezwaar tegen was, ik heb trouwens ook nog 1 pic ofzo genomen in die ierse pub kan ik die gewoon poste auticia ?
alleen mvdlubbe en jij staan er geloof ik op en n stukje van imago moet m nog ff op pc zetten maar volgens mij issie leuk
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 09:54
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 00:22 schreef Sanne het volgende:
Ja, sod soap zat er nog steeds in. Weet niet wat ik zaterdag in mijn handen heb gehad waar het niet in zat. Maar goed. Ik heb met Heaven7 een deal gemaakt. Zij mijn sod soap, ik haar Coco.
Allebei blij!
Er zat een citrus nog iets zeepje in. Rook beter dan Sod Soap!
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 09:56
Oh Heaven7, mij kan je niet gemist hebben. Ik was die bruine
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 09:56
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 09:54 schreef PeRi het volgende:

[..]

Er zat een citrus nog iets zeepje in. Rook beter dan Sod Soap!
PeRi! Heb jij al gedouched en zoja, met wat?

* Auticia kan niet kiezen .
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 09:57
The soft touch is echt helemaal geweldig! Wat ruikt dat lekker
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 09:58
Nee nog niet

Ik ga straks even douchen met figs 'n leaves denk ik, mn haar doen met de snake bar en Retread. Daarna You've been mangoed en mn gezicht met mn proefje van Brazened Honey en daarna heel misschien AOBS. En insmeren met Karma Kream en Lemony Flutter op wat schrale plekjes.
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 09:59
En de aromacreme ook, die heb ik gisteren middag opgesmeert, en nu (zelfs na het slapen) ruikt het nog heerlijk onder mijn oksels. Ideaal spul
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 10:00
Ik was er al achter PeRi De volgende keer wil ik je spreken hoor
Auticia, neem toch gewoon ginger, aquamarina en retread mee meid!
Mirjamdonderdag 2 juni 2005 @ 10:03
wat een problemen, wat moet je nou weer onder de douche gebruiken
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 10:12
Hoe gebruiken jullie de poeders? Ik deed het eerst gewoon zo met de handen, maar vindt dat niet fijn! Dan valt er zoveel poeder op de grond etc.

Wat is jullie ervaring hiermee?
Mirjamdonderdag 2 juni 2005 @ 10:13
wat ios dat met die poeders, wordt je huid daar niet verskrikkelijk droogh en pijnlijk van na veelvuldig gebruik ofzo?
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 10:14
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 10:12 schreef ymme het volgende:
Hoe gebruiken jullie de poeders? Ik deed het eerst gewoon zo met de handen, maar vindt dat niet fijn! Dan valt er zoveel poeder op de grond etc.

Wat is jullie ervaring hiermee?
Bij mij gaat het prima uit het potje hoor.

Maar anders pak je toch een poederkwast. .
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 10:15
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 10:13 schreef MissyMirjaM het volgende:
wat ios dat met die poeders, wordt je huid daar niet verskrikkelijk droogh en pijnlijk van na veelvuldig gebruik ofzo?
Helemaal niet. Je huid wordt er zacht van en ruikt lekker. .
MUUSdonderdag 2 juni 2005 @ 10:16
Geen maskerfoto's?!

WATJES!!! .
Mirjamdonderdag 2 juni 2005 @ 10:16
hm, spannend
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 10:16
He MUUS, we hadden het nog over je gister
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 10:22
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 10:12 schreef ymme het volgende:
Hoe gebruiken jullie de poeders? Ik deed het eerst gewoon zo met de handen, maar vindt dat niet fijn! Dan valt er zoveel poeder op de grond etc.

Wat is jullie ervaring hiermee?
Silky underwear, ruikt voortreffelijk
MUUSdonderdag 2 juni 2005 @ 10:23
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 10:16 schreef heaven7 het volgende:
He MUUS, we hadden het nog over je gister
Vast alleen maar positieve dingen. .

Maarre... onder het maskertjes smeren zeker?
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 10:24
Nee, bij het praatje dat de verkoopster hield, ging het over de verse maksers, het uitproberen en het foto's nemen ervan Toen hadden Sanne en ik het erover dat jouw foto's eens gepost zijn hier
Mirjamdonderdag 2 juni 2005 @ 10:35
ik ruik naar een geile seksgodin

ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 10:38
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 10:35 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik ruik naar een geile seksgodin

#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 10:38
Wat heb je gebruikt Missy?
Mirjamdonderdag 2 juni 2005 @ 10:38
flying fox douchegel
en lekker dattie is
Mirjamdonderdag 2 juni 2005 @ 10:39
gister had ik me er ook al mee gedoucht, en vanmorgen rook ik niks meer
dus ik zo van
maar zodra ik onder de douche stapte, kwam die geur ineens helemaal terug. grappig.
E.T.donderdag 2 juni 2005 @ 10:46
Als in oktober de meet nou op een maandag, dinsdag of donderdag is, reserveer ik alvast een plekje
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 10:48
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 10:46 schreef E.T. het volgende:
Als in oktober de meet nou op een maandag, dinsdag of donderdag is, reserveer ik alvast een plekje
Gezellie ik verheug me al op oktober haha
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 10:49
Ik ben tegen een oktobermeet. Dat is me veel te laat
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 10:51
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 10:49 schreef PeRi het volgende:
Ik ben tegen een oktobermeet. Dat is me veel te laat
Daar heb je ook wel een beetje gelijk in ja! Maar dan kunnen we wel, lekker sparen
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 11:07
Gorgeous ruikt echt ontzettend lekker zeg. .
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 11:08
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 11:07 schreef Auticia het volgende:
Gorgeous ruikt echt ontzettend lekker zeg. .
had jij die ook genomen?
hij is idd errug lekker
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 11:10
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 11:08 schreef mother-mother het volgende:

[..]

had jij die ook genomen?
hij is idd errug lekker
Ik heb er een proefje van.

.
*geld bij elkaar sprokkelt *
mvdlubbedonderdag 2 juni 2005 @ 11:10
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 11:08 schreef mother-mother het volgende:

[..]

had jij die ook genomen?
hij is idd errug lekker
Is jouw collectie al op?
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 11:10
Heb jij em gekocht mother-mother?
Leuk mens ben je trouwens

Er waait steeds een stuk poney langs mn gezicht en ik ruik iedere keer een heerlijke vleug American cream Ik ben er echt stapelverliefd op!
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 11:14
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 11:10 schreef Auticia het volgende:

[..]

Ik heb er een proefje van.

.
*geld bij elkaar sprokkelt *
ja hij is echt lekker , en @vdlubbe nee tis nog niet op zal wel ff duren ook voor t op is
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 11:15
IK ruik naar bloemetjes. Brazened Honey Bio dinges is echt !
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 11:18
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 11:10 schreef heaven7 het volgende:
Heb jij em gekocht mother-mother?
Leuk mens ben je trouwens

Er waait steeds een stuk poney langs mn gezicht en ik ruik iedere keer een heerlijke vleug American cream Ik ben er echt stapelverliefd op!
nee ik had m niet gekocht , maar ff daar op mn hand gehad en tis echt superlekker spul
ik vond trouwens ook iedereen heel leuk
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 11:46
Had ik al gezegd hoe deliciceux ik Retread eigenlijk vind. !
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 11:53
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 11:46 schreef PeRi het volgende:
Had ik al gezegd hoe deliciceux ik Retread eigenlijk vind. !
had ik al gezegd dat ik vergeten ben Retread in mn mandje te doen
en ja daar baal ik echt van
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 11:57
Ben je van plan om weer erheen te gaan? Ik zoek nog een maatje
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:13
Wonen jullie allemaal zo dichtbij?
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:15
Nee.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:16
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:17
Lach me niet uit! Ik weet zeker dat jij het ook zou willen.
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 12:23
Ik zou er eventueel met het openbaar vervoer kunnen komen! Nou heb ik op het moment genoeg, en in jullie zit ik dicht bij Maastricht (ga dan zeker kijken bij Lush) en dan ga ik in het nieuwe schooljaar, wel een keer naar amsterdam ofzo met het openbaar vervoer! In de vakanties is mijn OV niet geldig, krijg ik wel 40% korting maar toch, dan ga ik liever over een maand of 3.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:29
Ff weer een lijstje van wat ik nu allemaal heb hoor

Shampoos:



Conditioners:
de 500 gram versie.


Zepen:





Met ipv coco, sod soap.
-Angels delight
Huidverzorging:
315 gram versie.









Ik vergeet vast wat Ik ben dol op zulke lijstjes Nog meer mensen?
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:30
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:17 schreef PeRi het volgende:
Lach me niet uit! Ik weet zeker dat jij het ook zou willen.
imagodonderdag 2 juni 2005 @ 12:32
Ik heb geen bezwaar tegen de foto's, als ze hier maar niet eeuweig blijven staan. Dus dat ze weggehaald worden zodra iedereen ze heeft opgeslagen, zou dat kunnen?

Zit nu op m'n werk, zo naar huis en dan douchen!!
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 12:35
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:29 schreef heaven7 het volgende:
Ff weer een lijstje van wat ik nu allemaal heb hoor

Shampoos:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Conditioners:
[afbeelding] de 500 gram versie.
[afbeelding]
[afbeelding]
Zepen:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding] Met ipv coco, sod soap.
-Angels delight
Huidverzorging:
[afbeelding] 315 gram versie.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]

Ik vergeet vast wat Ik ben dol op zulke lijstjes Nog meer mensen?
Vindt je dit niet een beetje overdreven
Zoiets heb ik dus ook (aan hoeveelheid) dus van mij valt nog wel mee! Alleen ik heb onwijs veel zepen. Nog liefhebbers voor Demon in the dark ik vind hem vies
YPPYdonderdag 2 juni 2005 @ 12:39
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:32 schreef imago het volgende:
Ik heb geen bezwaar tegen de foto's, als ze hier maar niet eeuweig blijven staan. Dus dat ze weggehaald worden zodra iedereen ze heeft opgeslagen, zou dat kunnen?

Zit nu op m'n werk, zo naar huis en dan douchen!!
Ja! Dan weet ik eindelijk wie je bent.

Ik heb het idee dat mijn haar wel vettig wordt als ik het met kokosshampoo was. Dat vind ik wel jammer. De massage is super.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:39
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:35 schreef ymme het volgende:

[..]

Vindt je dit niet een beetje overdreven
Zoiets heb ik dus ook (aan hoeveelheid) dus van mij valt nog wel mee! Alleen ik heb onwijs veel zepen. Nog liefhebbers voor Demon in the dark ik vind hem vies
Moet ik jou nou ook even op hoge poten gaan mailen?

[ Bericht 69% gewijzigd door #ANONIEM op 02-06-2005 12:39:42 ]
AMD64donderdag 2 juni 2005 @ 12:41
Komt er nog zo'n meet?
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 12:41
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 11:57 schreef PeRi het volgende:
Ben je van plan om weer erheen te gaan? Ik zoek nog een maatje
is dit nog niet genoeg?

en ik heb kids ff in bad gedaan met die groene

en auticia en vdlubbe kan die foto erop van die ierse pub ?
hij is errug leuk vind ik
Skaaidonderdag 2 juni 2005 @ 12:42
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 10:16 schreef MUUS het volgende:
Geen maskerfoto's?!

WATJES!!! .
Ik heb foto's

Sanne, ik mail ze alleen naar jou hoor
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 12:44
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:39 schreef heaven7 het volgende:

[..]

Moet ik jou nou ook even op hoge poten gaan mailen?
Was meer als grapje bedoeld, na gisteren
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:44
Ik heb haar in het echt ermee gezien, daar kan niets aan tippen
AMD64donderdag 2 juni 2005 @ 12:45
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:41 schreef AMD64 het volgende:
Komt er nog zo'n meet?
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:45
Ja maar jij had nog heel wat in te halen Donna. !
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 12:45
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:45 schreef AMD64 het volgende:

[..]
Natuurlijk komt er nog z'n meet
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:46
Zeep
Ik heb: Honey, I washed the kids. Rockstar. I should coco.
Angels Delight. Noriko.17 Cherry Tree Lane (proefje). Cereology. Karma.
Sea Vegetable. Bohemian. Figs 'n Leaves. Demon in the Dark. Miranda.
Extra Virgin Olive, Milky Bar.

Bad/Douche
Ik heb: FlyingFox, Skinny Dip en Happy for sad douchegel,
You've been mangoed en de Chistmas Cracker bubble bar (proefje),
Ik wil nog wat Bath melths, Sonic Death Monkey

Haarverzorging:
Ik heb: Big shampoo (proefje), Snake Oil for Scalps, Karma Komba Bar.
Seanik, Reincarnate en Trichomania. Retread.
Ik wil nog Soak and Float Bar hebben, en American Cream ooit.

Huidverzorging
Ik heb: Angels on Bare Skin en Aquamarina (beide proefjes), Babyface,
Aquamirabilis, The soft touch, Lemony Flutter Cuticle Butter,
Sympathy for the skin (proefje), Karma Kream, Running For The Embassy.
Ik wil nog: Herbalism, Ultarabland, Schnuggle, King of Skin, You Snap the Whip body butter
en Buffy the Backside Slayer, Mirror Mirror.

Massagebars
Ik heb: Therapy, Black Magic, Fever en Shimmy Shimmy (proefje).
Ik wil nog eens Wiccy Magic Muscles proberen.

'Persoonlijk'
Ik heb: Whoosh en FlyingFox templebalm.
Honeytrap en Lite Lip lippenbalm.
Aromaco deo (proefje) en Ambrosia scheergel.
Ik wil nog Fair Trade Foot Lotion hebben en aromacréme testen.
En ooit als ik echt teveel geld heb, de Karma parfum.
Ik wil ook die zwarte tandpasta als die komt.

Vers:
Ik heb Brazened Honey (proefje). En After tango.
Ik wil nog eens Crash Course in Skincare en Catastrophe Cosmetic proberen.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:47
Lekkere foto mother Ik maak vanavond of morgen een foto.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 02-06-2005 12:48:49 ]
mikidonderdag 2 juni 2005 @ 12:47
Ben benieuwd naar de foto's!
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:47
De 'ik wil nog' zijn onder voorbehoud, ligt eraan hoe ze in de winkel ruiken. En ik vergeet vast nog wat denk ik
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:47
PeRi! Lekkere lijst hoor. Die American cream raad ik je echt aan! Hol vandaag nog naar de winkel, het is de lekkerste conditioner die ik ooit heb gehad
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 12:48
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:45 schreef PeRi het volgende:
Ja maar jij had nog heel wat in te halen Donna. !
net ff haar gewassen met die shine shampoo en jungle daarna , rockstar en milkybar ook gelijk gebruikt kon niet wachten en tis echt lekker word al helemaal zacht
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:48
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:47 schreef heaven7 het volgende:
PeRi! Lekkere lijst hoor. Die American cream raad ik je echt aan! Hol vandaag nog naar de winkel, het is de lekkerste conditioner die ik ooit heb gehad
Er wil niemand mee! En het is te ver om alleen te gaan. Zo lui ben ik dan ook wel weer.
AMD64donderdag 2 juni 2005 @ 12:48
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:45 schreef ymme het volgende:

[..]

Natuurlijk komt er nog z'n meet
Ok. waarschuw me aub.
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 12:49
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:46 schreef PeRi het volgende:
Zeep
Ik heb: Honey, I washed the kids. Rockstar. I should coco.
Angels Delight. Noriko.17 Cherry Tree Lane (proefje). Cereology. Karma.
Sea Vegetable. Bohemian. Figs 'n Leaves. Demon in the Dark. Miranda.
Extra Virgin Olive, Milky Bar.

Bad/Douche
Ik heb: FlyingFox, Skinny Dip en Happy for sad douchegel,
You've been mangoed en de Chistmas Cracker bubble bar (proefje),
Ik wil nog wat Bath melths, Sonic Death Monkey

Haarverzorging:
Ik heb: Big shampoo (proefje), Snake Oil for Scalps, Karma Komba Bar.
Seanik, Reincarnate en Trichomania. Retread.
Ik wil nog Soak and Float Bar hebben, en American Cream ooit.

Huidverzorging
Ik heb: Angels on Bare Skin en Aquamarina (beide proefjes), Babyface,
Aquamirabilis, The soft touch, Lemony Flutter Cuticle Butter,
Sympathy for the skin (proefje), Karma Kream, Running For The Embassy.
Ik wil nog: Herbalism, Ultarabland, Schnuggle, King of Skin, You Snap the Whip body butter
en Buffy the Backside Slayer, Mirror Mirror.

Massagebars
Ik heb: Therapy, Black Magic, Fever en Shimmy Shimmy (proefje).
Ik wil nog eens Wiccy Magic Muscles proberen.

'Persoonlijk'
Ik heb: Whoosh en FlyingFox templebalm.
Honeytrap en Lite Lip lippenbalm.
Aromaco deo (proefje) en Ambrosia scheergel.
Ik wil nog Fair Trade Foot Lotion hebbe en aromacréme testen.
En ooit als ik echt teveel geld heb, de Karma parfum.
Ik wil ook die zwarte tandpasta als die komt.

Vers:
Ik heb Brazened Honey (proefje). En After tango.
Ik wil nog eens Crash Course in Skincare en Catastrophe Cosmetic proberen.
Aromacreme is geweldig. Een aanrader. Je smeert het erop en het ruikt heerlijk Blijft ook erg lang zitten. Ik heb vanochtend wel wat nieuw opgedaan (na gistermiddag) maar echt nodig was het niet lekker spul
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:49
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:48 schreef PeRi het volgende:

[..]

Er wil niemand mee! En het is te ver om alleen te gaan. Zo lui ben ik dan ook wel weer.
Ik wil wel mee
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:49
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:48 schreef AMD64 het volgende:

[..]

Ok. waarschuw me aub.
WIlde je mee?
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:50
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:48 schreef AMD64 het volgende:

[..]

Ok. waarschuw me aub.
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:50
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:49 schreef heaven7 het volgende:

[..]

Ik wil wel mee
Hoe laat, wat waar. Ik heb alleen nog geld voor drie dingetjes ook maar (wat ik mag besteden van mezelf dan)
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:52
Ja zie je. Ik ben al Silky Underwear vergeten op te schrijven en Bare Naked lady bij 'wil'.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:52
Waar woon je eigenlijk?
La_Guiridonderdag 2 juni 2005 @ 12:52
geweldig jullie aankopen!

Jullie zijn wel erg eigenlijk, maar op en goeie manier! Lijkt me heerlijk om zo alles te kunnen proberen, ruiken, voelen etc.
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:53
Ik zit bij Rotterdam op het moment Heaven. Jij dan?
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:54
Lobith Flink wat km's van Rotterdam en Amserdam
Skaaidonderdag 2 juni 2005 @ 12:55
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:48 schreef AMD64 het volgende:

[..]

Ok. waarschuw me aub.

You've got to be kidding us
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:55
Den Bosch is in de buurt toch? Volgende week ben ik vast wel daar in de buurt
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 12:55
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:41 schreef mother-mother het volgende:

[..]

is dit nog niet genoeg?
[afbeelding]
en ik heb kids ff in bad gedaan met die groene
[afbeelding]
en auticia en vdlubbe kan die foto erop van die ierse pub ?
hij is errug leuk vind ik
Posten maar, Donna!
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:56
Heaven zo kan ik niet terugreageren !fotoboek
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:57
Doe maar hier dan Probeer nog eens

Den Bosch ligt 100 km hier vandaan trouwens.

[ Bericht 27% gewijzigd door #ANONIEM op 02-06-2005 12:58:17 ]
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:57
Maar maar maar, er schijnt er 1 in Arnhem te komen!
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 12:58
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:57 schreef heaven7 het volgende:
Maar maar maar, er schijnt er 1 in Arnhem te komen!
Dat las ik

Wanneer of weet je dat niet!

Oh dat zou geweldig zijn
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:58
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:57 schreef heaven7 het volgende:
Doe maar hier dan Probeer nog eens

Den Bosch ligt 100 km hier vandaan trouwens.
Oh, het zag er dichterbij uit op de kaart.
Ik was laatst in Arnhem. Is best leuk!
mother-motherdonderdag 2 juni 2005 @ 12:59
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 12:55 schreef Auticia het volgende:

[..]

Posten maar, Donna!

ik heb maar 1 foto gemaakt mja hijs wel leuk
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 12:59
Ik zeg altijd dat de Lush niet in Rotterdam mag komen. Dat is te gevaarlijk. Maar toch twijfel ik ik. Nu zou ik het echt graag willen
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 12:59
Tja, 100 km is niet superver maar nog wel een eind helaas
Volgende week ben ik in Maastricht met vriendje !
Skaaidonderdag 2 juni 2005 @ 13:00
Ze werken aan een Lush in Arnhem, Groningen en Utrecht.
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:01
Skaai, jou vond ik ook leuk!

Ik vond iedereen die ik gesproken heb wel leuk eigenlijk.
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:02
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:00 schreef Skaai het volgende:
Ze werken aan een Lush in Arnhem, Groningen en Utrecht.
Ik hekel Utrecht.
Skaaidonderdag 2 juni 2005 @ 13:03
Ik werk trouwens al een een nieuw topic
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 13:03
Utrecht is voor mij ookal weer iets dichterbij dan Amsterdam of Maastricht.

Ik woon in Pannerden (een dorpje in Gelderland klein, maar fijn Alleen geen Lush
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:03
Ff doorposten dan
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:03
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:03 schreef Skaai het volgende:
Ik werk trouwens al een een nieuw topic
Oeh TA had toch een foto van dat bord?
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 13:04
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:03 schreef Skaai het volgende:
Ik werk trouwens al een een nieuw topic
Ze gaan wel snel he, die topics over Lush. En volgens mij komen er steeds meer mensen bij die verslaafd zijn aan Lush
Skaaidonderdag 2 juni 2005 @ 13:04

Die kunnen we er altijd nog tussenplakken
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:05
Kan je die Christmas Bubble bar ook onder de douche gebruiken denken jullie? Er staat 'hou onder stromend water en de bubbles komen vanzelf' ofzo. Die bath melts moeten ook zo, maar die kan je ook lekker als zeep gebruiken. Maar dit
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 13:07
He is Aventura gisteravond ook mee geweest? Van haar heb ik nog geen reactie gezien hier!
Toch......(?)
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:08
Ja maar die was denk ik laat thuis als ze is meegegaan met de rest en vanochtend vroeg weer werken?
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:08
Onder de douche en ook in bad PeRi.
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 13:09
What’s in it for me, denk je nu. Jij wilt natuurlijk ook het begin van de zomer vieren met zeeën van bloemen vol geuren en kleuren. Dat kan! Mo, één van onze productontwikkelaars, maakte speciaal voor de Chelsea Flower Show ook een ballistic. Chelsea Garden bevat, hoe kan het ook anders, bloemblaadjes! Papavers, Jasmijn, Rozen, blauw Kaasjeskruid en Pioenrozen. Voeg daar nog lavendel en Ylang Ylang aan toe en je hebt een heerlijk geurend bad. Duik in de bloemen en vier het begin van de zomer!
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:09
Ik ga 'm vanavond proberen denk ik dan.
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:09
Oeh email van Lush.nl?
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 13:09
Kreeg net met een email van lush!

Als online-Lushie ben je ook nog eens enorm in het voordeel! Chelsea Garden is nog niet verkrijgbaar in de winkels, maar vanaf volgende week dinsdag 7 juni wel online te bestellen!
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:10
Ik ga vanavond dat masker opsmeren, hoe heet ie ookweer (al die rotnamen), ff zoeken hoor.
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 13:10
Ochjee, lijstjes met wat we allemaal hebben?

*zoeken gaat. .

Huidverzorging:
Karma Kream, Coalface, Angels On Bare Skin, Aquamarina, Baby Face, Skin Drink, King of Skin, You Snap the Whip, The Soft Touch.

Bad en Douche: Aqua Mirabilis.

Haarverzorging:
Seanik, Karma Komba Bar, Irresistable Bliss, Reincarnate, Retread, The Strokes.

Massage Bars:
Fever, Wiccy Magic Muscles.

Pfft, en verder:
Karma Fragance, de Temple Balms van Flyingfox, Party On en Dreamtime. Lite lip balm, Aromaco, Aromacreme, Candy Fluff.

Zeeps:
Cereology, Karma Zeep, 2 verschillende Soap Stacks, Figs 'n Leaves, Demon in the Dark, Rock Star, Milky Bar, Oh la la, Ginger, Bohemian.

Proefjes niet meegerekend en ik ben hier en daar vast wel iets vergeten te melden. .
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:10
Buhhh ik heb helemaal geen bad. En dan zitten ze me lekker te maken. !
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:10
Juist: Mask of Magnaminty.
Skaaidonderdag 2 juni 2005 @ 13:10
Een nieuwe bruisbal ja, ik zag 'm al op de Engelse site staan.
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 13:10
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:09 schreef PeRi het volgende:
Oeh email van Lush.nl?
Ik in totaal 4. (wel allemaal de zelfde maar goed)
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:11
Nog meer animo om eventueel te gaan bestellen in Engeland? (die make up e.d)
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:11
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:09 schreef ymme het volgende:
Kreeg net met een email van lush!

Als online-Lushie ben je ook nog eens enorm in het voordeel! Chelsea Garden is nog niet verkrijgbaar in de winkels, maar vanaf volgende week dinsdag 7 juni wel online te bestellen!
Ik las het ja
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:12
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:11 schreef heaven7 het volgende:
Nog meer animo om eventueel te gaan bestellen in Engeland? (die make up e.d)
Ik moet nog even kijken op die site. Is het duur?
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 13:12
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:11 schreef heaven7 het volgende:
Nog meer animo om eventueel te gaan bestellen in Engeland? (die make up e.d)
.
Auticiadonderdag 2 juni 2005 @ 13:12
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:12 schreef PeRi het volgende:

[..]

Ik moet nog even kijken op die site. Is het duur?
Wat denk je .
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:13
Ja Maar wel fantastisch hoor, van die kleine potjes lipbalsem en oogschaduw met allemaal kraaltjes erop enzo Makkelijk te versturen ook in een envelope Lippenspul kost ¤13,- en de oogschaduw ¤11,50.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 02-06-2005 13:15:08 ]
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:13
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:12 schreef Auticia het volgende:

[..]

.
Ja schat, jou had ik al "opgeschreven"
ymmedonderdag 2 juni 2005 @ 13:16
Oh, het ziet er allemaal idd wel heel erg leuk uit ja!
Maar ik vind het wel ontzettend prijzig, maar zou wel graag wat willen hebben
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:17
Ik doe ook mee denk ik wel ja.
Skaaidonderdag 2 juni 2005 @ 13:18
Ik heb die make-up niet eens gezien
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:18
Ik heb een mailtje weg naar Engeland, ik hoop dat ze snel terugmailen of het überhaupt wel mogelijk is
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:19
Ik heb het idee dat mn haar uit zichzelf in model gevallen is, na Retread. Ik heb alleen in de wilde weg drooggeföhnd en niks ermee gedaan verder.
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:19
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:18 schreef Skaai het volgende:
Ik heb die make-up niet eens gezien
Ik ben er expres bij weggebleven.
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:21
Open anders iemand ff een nieuw topic voor de make up
Skaaidonderdag 2 juni 2005 @ 13:21
Ik heb mijn haar vannacht laten drogen terwijl ik sliep, (gisteravond met Karma Komba shampoobar gewassen) en vanmorgen heb ik het alleen geborsteld, en het viel zo mooi in model
#ANONIEMdonderdag 2 juni 2005 @ 13:22
Is dat nodig denk je? Het is toch ook Lush?
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:23
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 13:22 schreef heaven7 het volgende:
Is dat nodig denk je? Het is toch ook Lush?
Ik denk dat het handiger is. Mischien komen er zo ook meer mensen op af? En anders werkt het misschien verwarrend. Maar het maakt mij niet uit hoor.
PeRidonderdag 2 juni 2005 @ 13:23
300!