quote:Op donderdag 5 mei 2005 14:30 schreef pberends het volgende:
tvp
poop on that shit!quote:Op donderdag 5 mei 2005 13:48 schreef sizzler het volgende:
http://www.triumphtheinsultcomicdog.com/
dus
"dat blauwjong.quote:Op donderdag 5 mei 2005 14:28 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat ik nog meer kanalen wens te openen voor dat blauwjong?
Helaas, vrijheid van meningsuiting enzo.quote:Haal 'm liever uit mijn nek.![]()
Nee, ik vraag niets lief aan zuigers. Goed, vrijheid van meningsuiting he?quote:Op donderdag 5 mei 2005 14:35 schreef sizzler het volgende:
[..]
"dat blauwjong.Wat ben jij dan? Een zwartjong?
[..]
Helaas, vrijheid van meningsuiting enzo.
je zou het hem lief kunnen vragen
quote:Op donderdag 5 mei 2005 14:27 schreef sizzler het volgende:
Als jullie het toch niet over Politiek gaan houden, kunnen jullie dan verder gaan in #pol ?
Kom dan met die quotes waar ik Sjun een ban aannaai.quote:Op donderdag 5 mei 2005 14:37 schreef Aaahikwordgek het volgende:
. Meneer aast gewoon op het aannaaien van bans aan mensen die juist hun onderbouwde mening geven.![]()
quote:
Ze kwamen hier, zagen en overwonnen niet.quote:Op donderdag 5 mei 2005 14:58 schreef pberends het volgende:
[..].
Die moslims hebben het hier 100 keer beter dan in het fucking Rifgebergte. En als ze het hier zo slecht hebben moeten ze maar terug gaan.
Wat als Wouter Bos onder een tram komt?
quote:Lichaamsdelen in kanalen bij Brussel
Uitgegeven: 5 mei 2005 15:09
BRUSSEL - In kanalen bij Brussel is een serie lichaamsdelen gevonden. Voorbijgangers hebben de voorbije dagen een hand, romp, dijbeen, kuit en hoofd ontdekt. Vrijwel zeker heeft iemand een lijk aan stukken gezaagd, maakte de politie bekend.
De moordbrigade van de Belgische politie speurt met een bootje naar resterende lichaamsdelen. Onderzoek aan het hoofd toonde dat het slachtoffer een jongeman moet zijn geweest.
De nog onbekende persoon zou enkele weken geleden met messteken en zware slagen zijn vermoord, aldus de politie donderdag op tv-zender VTM.
Inderdaad, belachelijk, nu het om een moslim gaat is er ongelovelijk veel publiciteit en spreekt iedereen schande hoe dit in het land kan gebeuren, maar als een moslim iets fout doet dan hoor je er op een knuffel na niets meer van.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:15 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Zeg dan gewoon dat die een snor en/of baard had.
Denk aan je hart. Het was overigens in Belgie.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:26 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Inderdaad, belachelijk, nu het om een moslim gaat is er ongelovelijk veel publiciteit en spreekt iedereen schande hoe dit in het land kan gebeuren, maar als een moslim iets fout doet dan hoor je er op een knuffel na niets meer van.
En dan nog heb je schijnheil Bos die het opneemt voor de moslims.
Gewoon eruitknikkeren zeg ik je!
Dolle komediant.quote:
Want?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |