quote:Op donderdag 7 april 2005 23:47 schreef Havoc het volgende:
Voor het algemene antwoord waarom het topic dicht was kunt u kiezen uit de volgende mogelijkheden:
a. het was een kuttopic
b. uw IQ is ontoereikend om ook maar iets zinnigs uit uw toetsenbord te laten vloeien
c. Ik mag je niet
d. Ruis mag je niet
e. Knut mag je niet
f. een van de hulppausen mag je niet
quote:
Dat is inderdaad een leuke TT.quote:Op donderdag 21 april 2005 15:56 schreef The_Langolier het volgende:
[..]
Inderdaad![]()
En ik had nog wel zo'n leuke TT.... 'Better luck next time', denk ik dan maar.
Geeft niets.quote:Op donderdag 21 april 2005 16:03 schreef sararaats het volgende:
sorry als ik weer iets verkeerd deed.
Ja jij bent ook echt een inspiratiebron mbt juweeltjes van topics.quote:Op vrijdag 22 april 2005 13:33 schreef Maanvis het volgende:
Dat donald duck ding is onderhand ook wel achterhaald. Verzin eens wat nieuws, koekenbakkers!
Lees je in, aftandse oma. In de afgelopen 5 jaar dat jij hier niet kwam heb ik diverse briljante topics geopend. Niet mauwen, en gewoon iets leuks verzinnen of optiefen.quote:Op vrijdag 22 april 2005 13:57 schreef Havoc het volgende:
[..]
Ja jij bent ook echt een inspiratiebron mbt juweeltjes van topics.
Ik wou net Zus van vriendin bezwangerd, wat nu?? voordragen als TTT.quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:23 schreef Ancient het volgende:
Im ben een tijdje niet langsgeweest, maar waar zijn de TTT's eigenlijk gebleven?![]()
Die zijn gestopt, wegens gebrek aan leuke topics.quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:23 schreef Ancient het volgende:
Ik ben een tijdje niet langsgeweest, maar waar zijn de TTT's eigenlijk gebleven?![]()
Dat is niet waarquote:Op vrijdag 22 april 2005 14:28 schreef BrauN het volgende:
[..]
Die zijn gestopt, wegens gebrek aan leuke topics.
You first.quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:05 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Lees je in, aftandse oma. In de afgelopen 5 jaar dat jij hier niet kwam heb ik diverse briljante topics geopend. Niet mauwen, en gewoon iets leuks verzinnen of optiefen.
De vuilnisman vroeg vanochtend aan me of ik niet zijn rondje af kon maken. Ik heb hem verteld dat ie de kanker kon krijgen, en ik stel voor dat jij hetzelfde krijgt.quote:
Vooral zo doorgaan. Voor je het weet doet je invoer knopje het niet meer.quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:37 schreef Maanvis het volgende:
[..]
De vuilnisman vroeg vanochtend aan me of ik niet zijn rondje af kon maken. Ik heb hem verteld dat ie de kanker kon krijgen, en ik stel voor dat jij hetzelfde krijgt.
Sjezusquote:Op vrijdag 22 april 2005 14:37 schreef Maanvis het volgende:
De vuilnisman vroeg vanochtend aan me of ik niet zijn rondje af kon maken. Ik heb hem verteld dat ie de kanker kon krijgen, en ik stel voor dat jij hetzelfde krijgt.
Nu niet gaan huilen, lieve havoc.quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:38 schreef Havoc het volgende:
[..]
Vooral zo doorgaan. Voor je het weet doet je invoer knopje het niet meer.
Ik denk dat de FA's je eerder naar een zelfhulpgroep of psychiater zullen sturen als je met je banaanvraag aan komt kakken. Als je niet tegen een stootje kunt moet je hier niet zijn.quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:41 schreef Havoc het volgende:
Nee hoor, is duidelijk verschil in hierarchie, Ik ben de mod, jij de user. Dus als ik zeg dat je ff moet dimmen dan ga je ook dimmen of je wordt een handje geholpen. Simpel.
Wat een taal voor zo een kansloze klaploper.quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:37 schreef Maanvis het volgende:
[..]
De vuilnisman vroeg vanochtend aan me of ik niet zijn rondje af kon maken. Ik heb hem verteld dat ie de kanker kon krijgen, en ik stel voor dat jij hetzelfde krijgt.
Jij bent degene die meteen hier gaat janken Maanvis. Mij boeit het geen reet.quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:46 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Ik denk dat de FA's je eerder naar een zelfhulpgroep of psychiater zullen sturen als je met je banaanvraag aan komt kakken. Als je niet tegen een stootje kunt moet je hier niet zijn.
Holy shit wat een duidelijke taal. 14.gif Zelfs ik snap het nu! Tijd om je voor te dragen als mod van het jaarquote:Op vrijdag 22 april 2005 14:41 schreef Havoc het volgende:
Nee hoor, is duidelijk verschil in hierarchie, Ik ben de mod, jij de user. Dus als ik zeg dat je ff moet dimmen dan ga je ook dimmen of je wordt een handje geholpen. Simpel.
Ik doe niet mee aan dat soort geneuzel.quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:51 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Holy shit wat een duidelijke taal. 14.gif Zelfs ik snap het nu! Tijd om je voor te dragen als mod van het jaar
Alles in de juiste context hèquote:
hij is leuk, kutslet.quote:Op vrijdag 22 april 2005 13:33 schreef Maanvis het volgende:
Dat donald duck ding is onderhand ook wel achterhaald. Verzin eens wat nieuws, koekenbakkers!
quote:Op vrijdag 22 april 2005 14:05 schreef Maanvis het volgende:
[..]
In de afgelopen 5 jaar dat jij hier niet kwam heb ik diverse briljante topics geopend. .
quote:
Hoi,quote:Op vrijdag 22 april 2005 20:20 schreef Anosmie het volgende:
Hoi.
Ik heb geloof ik het eea gemist.
Kan iemand even snel een update doen?
Bedankt.
Dus.
quote:Op vrijdag 22 april 2005 20:20 schreef Anosmie het volgende:
Hoi.
Ik heb geloof ik het eea gemist.
Kan iemand even snel een update doen?
Bedankt.
Dus.
Tsssssssssssssk..quote:Op vrijdag 22 april 2005 20:23 schreef BrauN het volgende:
[..]
Hoi,
Wat voor nietsnut ben jij? Ik heb je naam nog nooit gezien...
Doei,
BrauN
We hebben sinds een uurtje internet in ons keldertje.quote:Op vrijdag 22 april 2005 20:24 schreef Bupatih het volgende:
[..]
Jogy is ook al terug
Nou...TTT is weg....
De rest is onbelangrijk.
Oh ja, paar mod-changes.
Oh wacht, jij bent waarschijnlijk een oldbie die hier regelmatig kwam toen ik nog vloeibaar was...quote:Op vrijdag 22 april 2005 20:31 schreef Anosmie het volgende:
[..]
We hebben sinds een uurtje internet in ons keldertje.
quote:Op vrijdag 22 april 2005 20:31 schreef Anosmie het volgende:
[..]
We hebben sinds een uurtje internet in ons keldertje.
quote:Op vrijdag 22 april 2005 20:44 schreef Anosmie het volgende:
[..]Is ie geen mod meer dan?
Sinds wanneer?
Ja.quote:Op vrijdag 22 april 2005 20:20 schreef Anosmie het volgende:
Hoi.
Ik heb geloof ik het eea gemist.
Kan iemand even snel een update doen?
Bedankt.
Dus.
toen er nog geen internet wasquote:Op vrijdag 22 april 2005 22:37 schreef QyRoZ het volgende:
Vroeger was alles beter.
Toen gras nog groen en seks nog vies was. En TARA nog ONZ mod was. En Knut. Kennen we Knut nog? Ik mis hem.quote:
Odols was zelfs een groter succes dan het vijfde elementquote:Op vrijdag 22 april 2005 23:02 schreef Pool het volgende:
[..]
Jogy!
Jogy van Odols!
[insert hysterische gil]
Wie heeft die cookietrommel open laten staanquote:Op vrijdag 22 april 2005 23:40 schreef Anosmie het volgende:
[..]
Odols was zelfs een groter succes dan het vijfde element![]()
owja, dat waren idd 2 top-mods!quote:Op vrijdag 22 april 2005 23:40 schreef Anosmie het volgende:
[..]
Odols was zelfs een groter succes dan het vijfde element![]()
Ik vind het erg jammer dat ik je zelden meer zie postenquote:Op vrijdag 22 april 2005 23:41 schreef jogy het volgende:
Wie heeft die cookietrommel open laten staan![]()
Dat gaat nu allemaal veranderen mên, ik heb interslet thuis, nu, eindelijk!quote:Op vrijdag 22 april 2005 23:51 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Ik vind het erg jammer dat ik je zelden meer zie posten![]()
Wil jij dan beweren dat Crou geen goede mod was? Hij was er enkel in de weekenden, maar dat had hij in z'n solli al vermeldt.quote:
Jahjah, je wijf wil ookonline dus wacht maar even netjes je beurt af.quote:Op vrijdag 22 april 2005 23:52 schreef jogy het volgende:
[..]
Dat gaat nu allemaal veranderen mên, ik heb interslet thuis, nu, eindelijk!
Of zouden ze momenteel hard zuigen?quote:Op zaterdag 23 april 2005 11:08 schreef Anguisy het volgende:
Zouden Anosmie en Jogy nu nog steeds vechtend over de grond rollen over wie op de computer mag?![]()
Wat had hij al gedaan?quote:Op zaterdag 23 april 2005 00:39 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Wil jij dan beweren dat Crou geen goede mod was? Hij was er enkel in de weekenden, maar dat had hij in z'n solli al vermeldt.
zou wel iets kunne zijn in samenwerking met een radioprogramma.. maar dan wel een aparte stemsite...quote:Op zaterdag 23 april 2005 11:55 schreef Tarak het volgende:
Afgelopen periode heb je de mister / miss Fok verkiezing gehad.
Naar aanleiding van dit topic: foto's van de meest irritante tv-persoonlijkheden is het een idee om iets als "Fok users kiezen de meest irritante televisiepersoonlijkheid". Bijkomend voordeel is dat je zo redelijk wat media-aandacht weet te genereren.
ga huilenquote:
Goh, wat een intelligentie.quote:Op zaterdag 23 april 2005 13:51 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
ga huilen
mamaaaaaaaa plae@ plaatst foto's uit het fotoboek in een onzin-topic. Dat mag toch niet ?!!?!?![]()
![]()
![]()
![]()
klopt skaai, die jongeman krijgt van mij meteen een permaban aan z'n broek![]()
Begin maar met afvinken schat. Het zal niet de eerste zijn.quote:
laatste bedoel je?quote:Op zaterdag 23 april 2005 13:54 schreef Skaai het volgende:
[..]
Begin maar met afvinken schat. Het zal niet de eerste zijn.
Wat jij wil pollewop.quote:
mooi, ik zeg deur op slot en nooit meer los laten danquote:Op zaterdag 23 april 2005 14:22 schreef sararaats het volgende:
ik weet niet of ik dit wel mag plaatsen in Feedback maar ik wil even tegen Ruis zeggen dat zijn usericon wel leuk is.
ik ben thuis bij FOK!
Vlotte klojo ben je ook, 20 minuten later waarschuwen terwijl er al niks meer aan de hand was.quote:Op zaterdag 23 april 2005 14:20 schreef Ruis het volgende:
opbokken jullie 2
ik mis de tijd dat jij niet op Fok! kon inloggen.quote:Op zaterdag 23 april 2005 19:21 schreef Skaai het volgende:
[..]
Vlotte klojo ben je ook, 20 minuten later waarschuwen terwijl er al niks meer aan de hand was.
wij missen de tijd dat jij zwart wasquote:Op zaterdag 23 april 2005 19:27 schreef Ruis het volgende:
[..]
ik mis de tijd dat jij niet op Fok! kon inloggen.
quote:Op zaterdag 23 april 2005 21:36 schreef marchien het volgende:
"probeer maar in onzin"
Hoe flikt'ie hem dat?![]()
quote:Op zaterdag 23 april 2005 21:40 schreef marchien het volgende:
[..]
Die samenspannende mods ook altijd....
![]()
Ik zag je deze week nog op het station, maar ik durfde niets te zeggen vanwege je tofheid.quote:Op zaterdag 23 april 2005 21:56 schreef -=Bioslock=- het volgende:
Ik ben tof.
quote:Op zaterdag 23 april 2005 21:40 schreef marchien het volgende:
[..]
Die samenspannende mods ook altijd....
![]()
En ik vind dat als je dat soort kutzooi blijft openen, dat een weekje uit onzin je ook wel goed zal doen.quote:
GMTA.quote:Op zaterdag 23 april 2005 19:43 schreef stinkie het volgende:
[..]
wij missen de tijd dat jij zwart was
Doe de volgende keer eens wel, ik zal proberen iets minder tof te doen.quote:Op zaterdag 23 april 2005 22:01 schreef Croupouque het volgende:
[..]
Ik zag je deze week nog op het station, maar ik durfde niets te zeggen vanwege je tofheid.
Ik vind het ook niet kunnen. Mods moeten een voorbeeldfunctie vervullen.quote:Op zondag 24 april 2005 18:04 schreef marleenhoofd- het volgende:
weer
dergelijke taalgebruik van een mod nog wel, afslachten!
*zuchtquote:Op zondag 24 april 2005 18:09 schreef Havoc het volgende:
[..]
blauwe is een goede vriend, maar ik ben blauwe niet.
ONZ of niet ONZ-er, boeit mij dat, t was gewoon een kut topic.quote:Op zondag 24 april 2005 21:26 schreef SCH het volgende:
Niet altijd meteen topics niet van niet ONZ-ers dichtgooien Ruis, zo voorspelbaar
Heej conflict open eens normaal een topic in onzin, dat hoeft echt niet zo infantiel.quote:Op zondag 24 april 2005 18:24 schreef Conflict het volgende:
hee havok, doe even een beetje normaal als je een slotje zet. Dat hoeft echt niet zo agressief.
er gebeurt niksquote:Op maandag 25 april 2005 11:58 schreef Havoc het volgende:
Er zit een aan en uit knop op je pc sara, gebruik die eens.
Vraag het eens bij het Riaggquote:Op maandag 25 april 2005 12:17 schreef sararaats het volgende:
vraagje: hoe komt het dat ik bij sommige topics ineens breedbeeld heb en dan weer niet?
ik weet niet waar ik het anders moet vragen
als er brede foto's in staan die niet automatisch kleiner gemaakt worden kan het zijn dat de pagina breder wordquote:Op maandag 25 april 2005 12:17 schreef sararaats het volgende:
vraagje: hoe komt het dat ik bij sommige topics ineens breedbeeld heb en dan weer niet?
ik weet niet waar ik het anders moet vragen
bedankt petre86quote:Op maandag 25 april 2005 14:55 schreef petre86 het volgende:
[..]
als er brede foto's in staan die niet automatisch kleiner gemaakt worden kan het zijn dat de pagina breder word
Goede zelfreflectie.quote:Op maandag 25 april 2005 17:25 schreef -=Bioslock=- het volgende:
Jankerd.
Stel je eens niet zo aan.quote:Op maandag 25 april 2005 18:26 schreef SlimShady het volgende:
Mag de volgende topic aub dicht? Hij is dubbel namelijk.
[homo] 1215 - Keizerpinguin doet zijn schoonheidsslaapje
Bitchfight again!quote:Op maandag 25 april 2005 18:36 schreef SlimShady het volgende:
[..]
Ik zal hier alleen op mods reageren. Dus als ze meer info willen, krijgen ze die.
maak em's naam nietzo belachelijkquote:Op maandag 25 april 2005 18:36 schreef SlimShady het volgende:
[..]
Ik zal hier alleen op mods reageren. Dus als ze meer info willen, krijgen ze die.
Vast wel. Want zo gauw je daar af raakt ga je je toch weer infantiel gedragen zodat je weer op het lijstje komt... Ach, een mens moet zijn aandacht ergens vandaan krijgen.quote:Op maandag 25 april 2005 18:42 schreef woutabest het volgende:
Modjes, sta ik nog steeds in hetto-watch-lijstje
?
ik ook van jouquote:Op maandag 25 april 2005 18:58 schreef BrauN het volgende:
[..]
Vast wel. Want zo gauw je daar af raakt ga je je toch weer infantiel gedragen zodat je weer op het lijstje komt... Ach, een mens moet zijn aandacht ergens vandaan krijgen.
Nieuwe taktiek, een van de mods doet net alsof hij het leuk vindt, als de ts dan denkt 'pfieuw geen slotje' pleurt de ander em alsnog op slotquote:Op maandag 25 april 2005 23:02 schreef BrauN het volgende:
Knut, was dat nou nodig?
Geef toe. Ik had een punt. Ook Havoc deed alsof ie mijn topic grappig vond. Ik vind het redelijk jammer dat ie nu op slot is.
pick one:quote:
quote:Op donderdag 7 april 2005 23:47 schreef Havoc het volgende:
Voor het algemene antwoord waarom het topic dicht was kunt u kiezen uit de volgende mogelijkheden:
a. het was een kuttopic
b. uw IQ is ontoereikend om ook maar iets zinnigs uit uw toetsenbord te laten vloeien
c. Ik mag je niet
d. Ruis mag je niet
e. een van de hulppausen mag je niet
Nee dat heet consequent. Ophoeren.quote:Op dinsdag 26 april 2005 00:12 schreef www.blindsexdate.nl het volgende:
[..]
Gelukkig blijven jullie wel origineel zeg.![]()
Jup hij loopt wmb op het randje.quote:Op dinsdag 26 april 2005 00:29 schreef kastanova het volgende:
Ik weet niet hoe jullie er over denken, maar van mij mag die www.blindsexdate.nl wel optyfen als hij nog zo'n kuttopic opent, ik word er doodmoe van.
Wat een teringjosti...
Bedankt voor het praten, U bént interessant, we komen zo bij u terug.quote:Op dinsdag 26 april 2005 00:31 schreef PLAE@ het volgende:
Ik vind die www.blindsexdate.nl juist goeie topics openen![]()
ow ja, noem er eens 1 dan?quote:Op dinsdag 26 april 2005 00:31 schreef PLAE@ het volgende:
Ik vind die www.blindsexdate.nl juist goeie topics openen![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |