Je bedoelt die om 8.47 uur gesloten is?quote:Op woensdag 15 december 2004 19:23 schreef SCH het volgende:
Staat al de hele dag in NWS - wel opletten!!!
Ze? Welgeteld 1 Moslimorganisatie, Christen-extremist. Overigens, negeer jij dat popetown gedoe uit de laatste alinea voor het gemak maar even. ZE hebben wel erg lange tenen die Christenen.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:31 schreef Gia het volgende:
[..]
Je bedoelt die om 8.47 uur gesloten is?
Maar, ontopic, je mag je dus ook niet meer afvragen of Mohammed pedofiel was?
Zelfs dan schreeuwen ZE al om ontslag!
Was al geschrapt voordat katholieken zouden kunnen klagen. Staat dus absoluut niet vast dat katholieken zouden klagen.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:33 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ze? Welgeteld 1 Moslimorganisatie, Christen-extremist. Overigens, negeer jij dat popetown gedoe uit de laatste alinea voor het gemak maar even. ZE hebben wel erg lange tenen die Christenen.
Toon maar aan met een url dat deze bewering van het CBS afkomt.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:17 schreef Koos Voos het volgende:
In 2050 Heeft Nederland 5 miljoen allochtonen waarvan het overgrote deel moslim.(CBS)
Wanneer ga je?quote:Trek uw conclusie en bedank de PvdA, het CDA en de VVD, nog beter vertrek ( met uw hele kapitaal), als je je kinderen nog een toekomst wil bieden.![]()
Er zijn ook genoeg dingen waarmee je Christenen in 1 keer boos kan krijgen.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:31 schreef Gia het volgende:
[..]
Je bedoelt die om 8.47 uur gesloten is?
Maar, ontopic, je mag je dus ook niet meer afvragen of Mohammed pedofiel was?
Zelfs dan schreeuwen ZE al om ontslag!
Nee, ze wisten van tevoren al dat ze gingen janken, daarom hebben ze het geschrapt.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:36 schreef Gia het volgende:
[..]
Was al geschrapt voordat katholieken zouden kunnen klagen. Staat dus absoluut niet vast dat katholieken zouden klagen.
Ik zou er niet over klagen, ieg.
Doe eens een poging om deze katholiek boos te krijgen. Zal je niet lukken.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:37 schreef HuHu het volgende:
[..]
Er zijn ook genoeg dingen waarmee je Christenen in 1 keer boos kan krijgen.
Dan zou je dus ook niet mogen zeggen dat de "profeet" met zijn "visioenen" gewoon geestesziek was. :Rquote:Op woensdag 15 december 2004 19:17 schreef Koos Voos het volgende:
Volgens de overleveringen van de "profeet" had hij het huwelijk ook geconsumeerd toen ze negen was. Hij was zelf 54.
LONDEN - Pas dan blijkt waar het Moore werkelijk om te doen is: een aanklacht tegen het regeringsvoornemen om het 'aanzetten tot religieuze haat' strafbaar te stellen
quote:Op woensdag 15 december 2004 19:36 schreef Gia het volgende:
[..]
Was al geschrapt voordat katholieken zouden kunnen klagen. Staat dus absoluut niet vast dat katholieken zouden klagen.
quote:Vanuit katholieke hoek liepen al enige tijd protestacties tegen het uitzenden van Popetown.
[..]
De bisschop van Portsmouth, woordvoerder namens de bisschoppen in Engeland en Wales, reageerde verheugd. "Iedere poging de status van de paus als leider van de Katholieke Kerk te kleineren is volstrekt onacceptabel, niet alleen voor katholieken", aldus de bisschop.
BBC schrapt 'beledigende' cartoon over paus
Beetje dom en voorbarig dan.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:38 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, ze wisten van tevoren al dat ze gingen janken, daarom hebben ze het geschrapt.
Je spreekt eerst in collectieve zin "deze katholieken"...om vervolgens over jezelf te praten. Nee, zo werkt dat niet Gia. Mij kan Submission ook een reet roesten, maar andere moslims vielen er wel over.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:39 schreef Gia het volgende:
[..]
Doe eens een poging om deze katholiek boos te krijgen. Zal je niet lukken.
Althans niet met beledigingen of zo over het geloof.
Je kunt mij boos krijgen met dingen als mijn ouders of gezinsleden te belasteren e.d. maar dat staat los van het geloof.
Nee, maar dat hebben ze wel gedaan met zaken in Nederland (waaronder columns e.d.).quote:Op woensdag 15 december 2004 19:40 schreef Gia het volgende:
[..]
Beetje dom en voorbarig dan.
Anyway, je kunt niet zeggen dat christenen verzocht hebben dit programma te schrappen.
Ssssst je mag niet stigmatiserenquote:Op woensdag 15 december 2004 19:40 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Dan zou je dus ook niet mogen zeggen dat de "profeet" met zijn "visioenen" gewoon geestesziek was. :R
En de koran met zijn fascistische verzen een fascistisch boek. En met de islam met een fascistisch boek als "heilig" boek fascisme.![]()
Omdat één katholiek persoon vooraf zegt dat het onacceptabel is om de draak te steken met de paus, wordt het al geschrapt.quote:
Het is een woordvoerder van een GROEP Christelijke leiders...en zeg nou niet dat deze kerkelijke figuren geen invloed hebben.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:44 schreef Gia het volgende:
[..]
Omdat één katholiek persoon vooraf zegt dat het onacceptabel is om de draak te steken met de paus, wordt het al geschrapt.
Dus vooralsnog een voorbarig besluit. Omdat één hooggeplaatst kerkelijk figuur zegt dat katholieken dit niet accepteren, wil dat nog niet zeggen dat dan ook zo is. Katholieken doen niet klakkeloos wat hun leiders voorkauwen.
Dus, behoorlijke domme zet om het programma te schrappen.
Is in nederland het liedje Popi Jopie verboden?
Pamflet 'Mohammed pedofiel' verwijderdquote:Op maandag 15 november 2004 @ 14:55 schreef Mutant01 het volgende
Eeuwen geleden was dat normaal dus puhleaaaaze
Over het algemeen worden christenen niet boos, maar christelijke organisaties worden plaatsvervangend boos. Zij zullen wel even gaan bepalen wat ik wel of niet tolereer.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:41 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Je spreekt eerst in collectieve zin "deze katholieken"...om vervolgens over jezelf te praten. Nee, zo werkt dat niet Gia. Mij kan Submission ook een reet roesten, maar andere moslims vielen er wel over.
Nee, dat hebben ze niet. De meeste christelijken gaan gewoon hun eigen gang en laten hun mening niet afhangen van wat zogenaamde woordvoerders voorkauwen.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:46 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het is een woordvoerder van een GROEP Christelijke leiders...en zeg nou niet dat deze kerkelijke figuren geen invloed hebben.
Precies zoals mijn reactie van 15 November.. Vroeger was dat normaal, net zoals deze Brit dat melde.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:46 schreef Akkersloot het volgende:
[Vreemd dat je de waarheid niet op een poster mag zetten. Hij was toch een pedofeet?
Maar aan de andere kant je zaait alleen maar meer onrust door dit soort posters. Ik denk dat het wel beter is dat ze zijn weggehaald.
Over 10 jaar proberen we het nog een keer, hopelijk kunnen dan alle moslims tegen kritiek op hun geloof en cultuur].
[..]
Pamflet 'Mohammed pedofiel' verwijderd
![]()
De meerderheid van de christenen (volgens de ruime definitie) in de U.K. is Anglicaans. Die hebben helemaal niets op met de paus.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:46 schreef Mutant01 het volgende:
Het is een woordvoerder van een GROEP Christelijke leiders...en zeg nou niet dat deze kerkelijke figuren geen invloed hebben.
Hetzelfde geldt voor dergelijke Moslimorganisaties, echter daar heb je het wel over "ze". ?quote:Op woensdag 15 december 2004 19:51 schreef Gia het volgende:
[..]
Nee, dat hebben ze niet. De meeste christelijken gaan gewoon hun eigen gang en laten hun mening niet afhangen van wat zogenaamde woordvoerders voorkauwen.
Dat doet helemaal niets af aan de inhoud van mijn postquote:Op woensdag 15 december 2004 19:53 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
De meerderheid van de christenen (volgens de ruime definitie) in de U.K. is Anglicaans. Die hebben helemaal niets op met de paus.
Maar wat de BBC (een staatsomroep) daar hoeft een onafhankelijk krant zich ook niet aan te storen.
Een normale vent krijgt geen stijve pik van een meisje van 9. Vroeger ook niet. Lees een normale vent.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:53 schreef Mutant01 het volgende:
Precies zoals mijn reactie van 15 November.. Vroeger was dat normaal, net zoals deze Brit dat melde.
Als een groep iets niet wenst, dan is het nog niet vanzelfsprekend dat een omroep het schrapt. Moslims gaan nooit een discussie aan, maar eisen alles op in hun voordeel. Dat is de typische arrogantie waar vele mensen in het westen pissed off van raken.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:55 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat doet helemaal niets af aan de inhoud van mijn postHet gaat erom dat er toch een bepaalde groep dit niet wensde en de BBC het om die reden toch geschrapt heeft. Staatsomroep of niet.
Het ging hier echter om Christenen en niet om moslims. Dus die "typische arrogantie" was in het Westen allang aanwezig nog voordat er menig moslim haar voetstap op dit continent zette.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:57 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Als een groep iets niet wenst, dan is het nog niet vanzelfsprekend dat een omroep het schrapt. Moslims gaan nooit een discussie aan, maar eisen alles op in hun voordeel. Dat is de typische arrogantie waar vele mensen in het westen pissed off van raken.
quote:De moslimorganisatie MAB stelde gisteren dat Moore moet worden ontslagen als columnist bij zijn oude krant, omdat hij vijftien jaar na de Rushdie-affaire beter had moeten weten dan moslims via de profeet zo te beledigen.
Vroeger waren mannen veel vatbaarder voor andere sexen e.d. Homofilie is door de eeuwen heen ook anders bekeken, net als sex met kinderen.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:56 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Een normale vent krijgt geen stijve pik van een meisje van 9. Vroeger ook niet. Lees een normale vent.
Dat maakt wel degelijk uit. De overheid kan zich minder veroorloven dan een particuliere krant. In een democratische rechtsstaat althans.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:55 schreef Mutant01 het volgende:
. Staatsomroep of niet.
Kun je nagaan hoe pissed off mensen raken als moslims diezelfde arrogantie dubbel en dwars overnemen. Je laat ze binnen en ze beginnen zich steeds meer in hun ware aard te vertonen. Fijn hoor.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:58 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het ging hier echter om Christenen en niet om moslims. Dus die "typische arrogantie" was in het Westen allang aanwezig nog voordat er menig moslim haar voetstap op dit continent zette.
Pft, alsof Mohammed uitzonderlijk was in zijn tijd??quote:Op woensdag 15 december 2004 19:56 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Een normale vent krijgt geen stijve pik van een meisje van 9. Vroeger ook niet. Lees een normale vent.
Ach. Alweer dat hoe-moet-je-het-interpreteren-verhaal.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:57 schreef Mutant01 het volgende:
Akkersloot, heb je de OP wel gelezen, de Titel klopt niet met de inhoud. De brit beweerd helemaal niet dat de Profeet "een pedofiel was".
Ja mag van een boodschapper van Allah ( ha ha ha) toch wel verwachten dat het geen kinderverkrachter is.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:04 schreef SCH het volgende:
Pft, alsof Mohammed uitzonderlijk was in zijn tijd??![]()
Ja, want ook in zijn tijd was 9 jaar nog erg jong. Het was eerder uitzondering dan regel. Maar je hebt wel gelijk dat je 'vroeger' niet met 'nu' kan vergelijken.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:04 schreef SCH het volgende:
[..]
Pft, alsof Mohammed uitzonderlijk was in zijn tijd??![]()
Onzin, "een paus is maar een paus". Je selectiviteit komt weer naar boven jongeman, er zijn zat andere zaken aan te wijzen in ons eigen kikkerlandje waar Christenen tegen strijdde en protesteerde.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:01 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Dat maakt wel degelijk uit. De overheid kan zich minder veroorloven dan een particuliere krant. In een democratische rechtsstaat althans.
En verder. De paus is maar een paus. Zo veel heeft die ook niet met ons te maken. Dat in tegenstelling tot een zich zelf benoemde profeet zoals Mohammed.
Toendertijd had je negenjarige die praktisch strijder en of koning waren, dus nee erg vreemd is dat niet. Men werd toen veel eerder "volwassen".quote:Op woensdag 15 december 2004 20:06 schreef nikk het volgende:
[..]
Ja, want ook in zijn tijd was 9 jaar nog erg jong. Het was eerder uitzondering dan regel.
Dat men vroeger veel eerder volwassen werd beschouwd klopt helemaal. Echter, huwen met een negen-jarige was ook toen een uitzondering. Echter, we kunnen die situatie niet doortrekken naar het heden. Zo gesteld waren ook vele Romeinen pedofielen daar seksueel contact met kinderen als 'normaal' werd beschouwd.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:07 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Toendertijd had je negenjarige die praktisch strijder en of koning waren, dus nee erg vreemd is dat niet. Men werd toen veel eerder "volwassen".
Is een paus volgens jou dan gelijkwaardig aan een profeet (we hebben het dan over een echte, stel dat die bestaan) dan ?quote:Op woensdag 15 december 2004 20:06 schreef Mutant01 het volgende:
Onzin, "een paus is maar een paus".
Als de pedofielen het nu ook voor het zeggen hadden was pedofilie ook "normaal". !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op woensdag 15 december 2004 20:11 schreef nikk het volgende:
Zo gesteld waren ook vele Romeinen pedofielen daar seksueel contact met kinderen als 'normaal' werd beschouwd.
Dat is nou juist het trieste aan het verhaal. Als Allah werkelijk vooruitziend was geweest had hij wel iemand met een zuivere achtergrond gekozen als boodschapper.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:04 schreef SCH het volgende:
[..]
Pft, alsof Mohammed uitzonderlijk was in zijn tijd??![]()
In zijn tijd werd Mohammed niet gezien als pedofiel. Voor de rest ben ik het met je eens.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:06 schreef nikk het volgende:
[..]
Ja, want ook in zijn tijd was 9 jaar nog erg jong. Het was eerder uitzondering dan regel. Maar je hebt wel gelijk dat je 'vroeger' niet met 'nu' kan vergelijken.
Dat weet hij uiteraard niet. De paus is de aardse en tijdelijke plaatsvervanger van de profeet. Dit is overigens ernstig te betwijfelen, aangezien nergens in de bijbel staat dat de mensen de paus moeten erkennen als plaatsvervanger.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:12 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Is een paus volgens jou dan gelijkwaardig aan een profeet (we hebben het dan over een echte, stel dat die bestaan) dan ?
Of Allah zou het juist om te doen zijn om nog voldoende ongelovigen over te houden voor zijn hellevuur.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:17 schreef DrWolffenstein het volgende:
Dat is nou juist het trieste aan het verhaal. Als Allah werkelijk vooruitziend was geweest had hij wel iemand met een zuivere achtergrond gekozen als boodschapper.
Waarom noem jij die sekteleider een profeet? Je gelooft toch zelf niet dat die man een boodschapper van God was.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:20 schreef schatje het volgende:
Dat de profeet Mohammed het huwelijk met Ayesha consumeerde toen ze 9 jaar was is geen feit.
Het komt veel voor. Maar het is dan nog niet normaal. Overigens komt het alleen maar veel voor omdat pedofielen elkaar nu eenmaal opzoeken om elkaar de hand boven het hoofd te houden.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:23 schreef Toyotomi het volgende:
Ik begrijp niet wat hier zo vreemd aan is. In bijvoorbeeld de katholieke kerk is pedofilie en kindermisbruik heel normaal.
Iedereen zonder geestelijke afwijking zou dan in de hel terecht zijn gekomen. Zou het grote en alziende Varken genoeg ketchup hebben voor het bakken van deze walgelijke ketters?quote:Op woensdag 15 december 2004 20:23 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Of Allah zou het juist om te doen zijn om nog voldoende ongelovigen over te houden voor zijn hellevuur.![]()
De "profeet" verloofde zich dan ook met het meisje toen ze zes jaar was. Op haar negende werd het huwelijk volgens die bron dus geconsumeerd. Mohammed was toen zelf 54.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:20 schreef schatje het volgende:
Of het huwelijk ook direct geconsummeerd werd is niet duidelijk. Volgens veel moslimgeleerden wel, maar de befaamde koranexegeet en historicus Aboe al Tabari (839-923) schrijft dat Aisha in het huis van haar ouders bleef wonen en er met vriendinnen speelde. Soms kwam Mohammed haar opzoeken en keek hij toe hoe ze met poppen in de weer was. Pas later, toen Aisha de puberteit had bereikt, zou de relatie ook seksueel van aard zijn geworden.
Ja, de kerk komt er nog voor uit, bij moslims mag je daar niet eens over beginnen.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:23 schreef Toyotomi het volgende:
Ik begrijp niet wat hier zo vreemd aan is. In bijvoorbeeld de katholieke kerk is pedofilie en kindermisbruik heel normaal.
Want daar kun jij, in deze tijd, over meepraten.quote:Op woensdag 15 december 2004 20:04 schreef SCH het volgende:
[..]
Pft, alsof Mohammed uitzonderlijk was in zijn tijd??![]()
En die voorkom je niet de de grenzen te sluiten. Steeds meer Nederlanders vertrekken uit Nederland, en de Islamitische gezinnen schromen er niet voor om 4, 5, zelfs 6 kinderen te krijgen terwijl het Nederlandse gezin liever kiest voor 2 kinderen, 2 autos en een zomervakantie.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:17 schreef Koos Voos het volgende:
In 2050 Heeft Nederland 5 miljoen allochtonen waarvan het overgrote deel moslim.
Pas maar op, de Eeuwige Moslim staat al klaar met mes en vaandel.quote:Op woensdag 15 december 2004 21:20 schreef Aaahikwordgek het volgende:
En zo is Nederland in nog geen 50 jaar tijd door een als een olieplas verspreidende middeleeuwse religie overrompeld. Kwestie van nog een paar jaar en extra moorden als mondsnoering dat het tij daadwerkelijk zal keren, met dank aan die oh zo flexibele moslim...
Neehoor, je geeft het antwoord in principe zelf al; de riante fok premie genaamd kinderbijslag inperken.quote:Of de NVU aan de macht helpen, en dan kunnen we binnen een paar jaar rekenen op Endlosung methoden.
Nou ja zegquote:Op woensdag 15 december 2004 21:16 schreef maartena het volgende:
En die voorkom je niet de de grenzen te sluiten. Steeds meer Nederlanders vertrekken uit Nederland, en de Islamitische gezinnen schromen er niet voor om 4, 5, zelfs 6 kinderen te krijgen terwijl het Nederlandse gezin liever kiest voor 2 kinderen, 2 autos en een zomervakantie.
In de Islamitische cultuur is het voorplanten van het gezin belangrijker dan het verkrijgen van kapitalistische luxes. En aangezien 90% van de Nederlanders liever minder kinderen en meer luxe heeft, is het een onstopbaar proces.
Jij denkt dat mensen maar wat minder kinderen nemen als dat meer gaat kosten? Dat is mogelijk, natuurlijk, maar nogal speculatief. Ik vraag mij af hoe jij denkt dat mensen die kinderen als de wil van Allah zien, dat zeg jij immers, zo'n beperking door de staat zullen naleven.quote:Op woensdag 15 december 2004 22:32 schreef ExTec het volgende:
Je komt helaas bij die mensen te vaak een gebrek van eigen verantwoordelijkheid tegen. Kinderen zijn allah's wil, niet alsof je zelf die dikke buik kan voorkomen
Moet je opletten hoe snel het ophoud.
Tja, als je je laat leiden door religie, dan sta ik daar niet raar van te kijken.quote:Op woensdag 15 december 2004 22:22 schreef Monidique het volgende:
[..]
Pas maar op, de Eeuwige Moslim staat al klaar met mes en vaandel.
We hebben het niet over een beperking, maar over minder kinderbijslag.quote:Op woensdag 15 december 2004 22:36 schreef Monidique het volgende:
[..]
Jij denkt dat mensen maar wat minder kinderen nemen als dat meer gaat kosten? Dat is mogelijk, natuurlijk, maar nogal speculatief. Ik vraag mij af hoe jij denkt dat mensen die kinderen als de wil van Allah zien, dat zeg jij immers, zo'n beperking door de staat zullen naleven.
Ja, een beperking van de kinderbijslag, met als doel het verminderen van het aantal kinderen bij Islamitische ouders. Jij zegt dat ze het als geschenk van Allah zien, nu, vraag ik mij dan af, wat zullen zulke mensen zich dan aantrekken van zo'n overheidsmaatregel.quote:Op woensdag 15 december 2004 22:52 schreef ExTec het volgende:
[..]
We hebben het niet over een beperking, maar over minder kinderbijslag.
Tja, dump de POL-bagger maar in WFL.quote:Op woensdag 15 december 2004 22:34 schreef Sidekick het volgende:
POL -> WFL
Je bent een beetje naief denk ikquote:Op woensdag 15 december 2004 22:56 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ja, een beperking van de kinderbijslag, met als doel het verminderen van het aantal kinderen bij Islamitische ouders. Jij zegt dat ze het als geschenk van Allah zien, nu, vraag ik mij dan af, wat zullen zulke mensen zich dan aantrekken van zo'n overheidsmaatregel.
quote:Op woensdag 15 december 2004 22:58 schreef OllieA het volgende:
[..]
Tja, dump de POL-bagger maar in WFL.
Dat is zijn bestaansrecht op Fok!quote:Op woensdag 15 december 2004 22:42 schreef Alicey het volgende:
Ik vraag me af wat TS precies wil met deze topic. Buiten kankeren op "de moslims" kan ik weinig andere motivatie vinden, maar misschien kijk ik wel verkeerd..
Als het Allah's wil is? Hey, jíj zegt dat het de wil van God is, hoor, en het lijkt mij dat zulke godsdienstige mensen niet ingaan tegen de wil van God. Dan maar wat minder eten.quote:Op woensdag 15 december 2004 22:59 schreef ExTec het volgende:
Je bent een beetje naief denk ik
Want als je met 2 kinderen al amper te vreten hebt, laat je die 3de wel.
Dat was.............eh..............andersquote:Op woensdag 15 december 2004 23:02 schreef het_fokschaap het volgende:
Lot's dochters deden het met hun vader, volgens de bijbel
Abraham deed aan polygamie, volgens de bijbel
tja...
Let wel, Viool, terwijl ze hem eerst dronken hadden gevoerd hè!quote:Op woensdag 15 december 2004 23:02 schreef het_fokschaap het volgende:
Lot's dochters deden het met hun vader, volgens de bijbel
En hij deed het ook nog es een keer met ouwe vrouwen.quote:Abraham deed aan polygamie, volgens de bijbel
tja...
Kritiek op de Islam, zeker?quote:Op woensdag 15 december 2004 23:05 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Allah is een idioot. Mensen die achter een idioot lopen zijn ook idioot.
Allah's wil.quote:
Je kunt je inderdaad de vraag stellen wat de diepere betekenis kan zijn die achter de OP schuilgaat... Ik denk dat in elk geval wordt aangetoond dat de praktijk van het sacrale - waar menig vrome islamiet zich op laat voorstaan - in context tot de historie van de islam schromelijk wordt overdereven, en dat dus ook aan "de moslims" niets 'menselijks' vreemd is - als je pedofolie al zo wenst op te vatten!...quote:Op woensdag 15 december 2004 22:42 schreef Alicey het volgende:
Ik vraag me af wat TS precies wil met deze topic. Buiten kankeren op "de moslims" kan ik weinig andere motivatie vinden, maar misschien kijk ik wel verkeerd..
Kijk, wanneer je het deksel licht in POL slaat je de putlucht van bedorven meningen tegemoet. Het is niet zo verwonderlijk dat Sidekick af en toe wat tonnetjes prut verplaatst.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:00 schreef ExTec het volgende:
Vind het minder dat je onze zielenroerselen 'bagger' vind, tho![]()
Je moet je er idd wel voor willen interreseren, jaquote:Op woensdag 15 december 2004 23:13 schreef OllieA het volgende:
[..]
Kijk, wanneer je het deksel ligt in POL slaat je de putlucht van bedorven meningen tegemoet. Het is niet zo verwonderlijk dat Sidekick af en toe wat tonnetjes prut verplaatst.
Eigenlijk is het misschien niet zo'n slecht idee om een apart 'kwaak-hier-over-Moslims'-subforum te openen. Zodat we elders van dit soort gevoos gevrijwaard worden.
De hemel zij dank, is niet alles wat je te melden hebt slechts doordrenkt van diepe treurnis - even zo vrolijk!...quote:Op woensdag 15 december 2004 23:13 schreef OllieA het volgende:
[..]
Kijk, wanneer je het deksel ligt in POL slaat je de putlucht van bedorven meningen tegemoet.
Ik snap verder niet wat Mo de pedo met politiek heeft te maken, dus ik snap Kickie wel.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:16 schreef ExTec het volgende:
[..]
Je moet je er idd wel voor willen interreseren, ja
En ik vond de move ook een vage actie.
Nou, over Mo als pedo hebben we anders al genoeg Akkersloot topics gehad, dus er kan wel een slotje op.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:19 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ik snap verder niet wat Mo de pedo met politiek heeft te maken, dus ik snap Kickie wel.
ach, dan herinnert hij zich er de volgende dag niets meer van. Ze hadden het ook onder bedreiging kunnen doenquote:Op woensdag 15 december 2004 23:06 schreef OllieA het volgende:
Let wel, Viool, terwijl ze hem eerst dronken hadden gevoerd hè!Dat maakt het nog een tikje erger, vind je niet?
Toch maak je wat tijd vrij om in dezen topic te vertoeven.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:21 schreef OllieA het volgende:
[..]
Nou, over Mo als pedo hebben we anders al genoeg Akkersloot topics gehad, dus er kan wel een slotje op.
Debiele discussie.![]()
Kijk, als oprecht strijder voor de vrijheidvanmeningsuiting pleit ik natuurlijk graag voor een apart 'kwaak-hier-over-Moslims'-subforum en een slotje op dit topic.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:26 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Toch maak je wat tijd vrij om in dezen topic te vertoeven.
De bedoeling zou bijvoorbeeld kunnen zijn, aandacht te vragen voor de gevolgen van de pedofiele mores van de profeet Mohammed en de de weerslag daarvan op de islamitische huwelijksmoraal en het daaraan gekoppelde familierecht; en dan met name met het oog op de huidige tijd, waarbinnen incest met, en seksueel misbruik van de eigen kroost, nog vaak en onbeschaamd als een religieuze wet van 'Meden en Perzen' wordt gepraktiseerd en gerechtvaardigd.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:08 schreef Dagblad_De_Limburger het volgende:
Dus omdat Mohammed 1400 jaar geleden MISSCHIEN seks heeft gehad met een minderjarig meisje zijn moslims pedo's ofzo. Ik snap de bedoeling van dit topic niet zo?
Het staat gewoon beschreven in de heilige boeken van de Islam. Dus laat je eens beter informeren simpele.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:08 schreef Dagblad_De_Limburger het volgende:
Dus omdat Mohammed 1400 jaar geleden MISSCHIEN seks heeft gehad met een minderjarig meisje zijn moslims pedo's ofzo. Ik snap de bedoeling van dit topic niet zo?
voor het kroost maakt het op het moment suprême weinig uit of de daad al dan niet gerechtvaardigd is door een verzonnen hogere macht.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:39 schreef lucida het volgende:
De bedoeling zou bijvoorbeeld kunnen zijn, aandacht te vragen voor de gevolgen van de pedofiele mores van de profeet Mohammed en de de weerslag daarvan op de islamitische huwelijksmoraal en het daaraan gekoppelde familierecht; en dan met name met het oog op de huidige tijd, waarbinnen incest met, en seksueel misbruik van de eigen kroost, nog vaak en onbeschaamd als een religieuze 'wet van Meden en Perzen' wordt gepraktiseerd en gerechtvaardigd.![]()
Dan kunnen we je gebruiken in POLquote:Op woensdag 15 december 2004 23:30 schreef OllieA het volgende:
[..]
Kijk, als oprecht strijder voor de vrijheidvanmeningsuiting...
Hoe weet jij dat of beter, waar blijkt dat voor jou dan uit?quote:Op woensdag 15 december 2004 23:52 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
voor het kroost maakt het op het moment suprême weinig uit of de daad al dan niet gerechtvaardigd is door een verzonnen hogere macht.
Met het eerste deel van deze opmerking stem ik in, en het tweede deel wordt ook niet door mij tegengesproken. Ik vind dat je in feite als kind 'aan den lijve moet hebben ervaren' wat het betekent om aan de praktijk van de pedofiele mores 'blootgesteld' te worden, om m.b.t. dit onderwerp in alle onschuld een oordeel te kunnen vellen.quote:de pleger zal hier mogelijk blij mee zijn, maar ook zonder Allah vindt dit plaats.
Waarom wordt hier vrijwel niet op gereageerd door Wolf, Extec en Koosquote:Op woensdag 15 december 2004 23:02 schreef het_fokschaap het volgende:
Lot's dochters deden het met hun vader, volgens de bijbel
Abraham deed aan polygamie, volgens de bijbel
tja...
En waarom komt meneer Voos niet even met die url waar Kozmic al om vroeg. Ivm de CBS-cijfers?quote:Op donderdag 16 december 2004 00:42 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Waarom wordt hier vrijwel niet op gereageerd door Wolf, Extec en Koos.
Voor het noodzakelijke en vooral morele evenwicht wil ik ook nog wel vermelden dat zich de 'pedofiele mores' ook bij christelijke geestelijken voordoet, en dat dit even afkeurenswaardig is dan het voorbeeld van Mohammed.quote:Op donderdag 16 december 2004 00:39 schreef OllieA het volgende:
Kortom, allemaal pedofielen, die moslims.
We zijn er weer uit mensen. Joepie!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Wat fijn weer dat je mij van huichelachtig cynisme beschuldigt. Je kan het echt niet laten om met modder te gooien hè?quote:Op donderdag 16 december 2004 01:10 schreef lucida het volgende:
[..]
Voor het noodzakelijke en vooral morele evenwicht wil ik ook nog wel vermelden dat zich de 'pedofiele mores' ook bij christelijke geestelijken voordoet, en dat dit even afkeurenswaardig is dan het voorbeeld van Mohammed.
Voor het overige blijf ik bij mijn stelling dat je het als kind zelf 'aan den lijve' moet hebben ervaren wil je in alle onschuld - en niet zoals jij in huichelachtig cynisme - een waarachtig oordeel kunnen vellen...![]()
Probeer eens een andere strategie, i.p.v. dat landerige zelfbeklag, en ga eens op de inhoud in. Het enige wat je kunt doen is vragen om een slotje, terwijl het onderwerp van de OP wordt gebagatelliseerd. Joh, als je het allemaal zo'n platitudes vindt dan ga je toch lekker ergens anders shoppen; maar waarom zouden we ook dit licht nog langer onder de korenmaat stellen?quote:Op donderdag 16 december 2004 01:24 schreef OllieA het volgende:
[..]
Wat fijn weer dat je mij van huichelachtig cynisme beschuldigt. Je kan het echt niet laten om met modder te gooien hè?
Triest hoor.
Ik ben jouw gezuig, gezever en gedraaikont nu wel zo zat, dat ik mijn sig even aanpas.quote:Op donderdag 16 december 2004 01:37 schreef lucida het volgende:
[..]
Probeer eens een andere strategie, i.p.v. dat landerige zelfbeklag, en ga eens op de inhoud in. Het enige wat je kunt doen is vragen om een slotje, terwijl het onderwerp van de OP wordt gebagatelliseerd. Joh, als je het allemaal zo'n platitudes ga je toch ergens anders shoppen – maar Waarom zouden we ook dit licht nog langer onder de korenmaat stellen?
Graag on topic dus, gegroet broeder en hoeder OllieA![]()
![]()
Je bedoelt als men jou maar lang genoeg een spiegel voorhoudt, dat jij jezelf uiteindelijk telkens weer zult tegenkomen!... Gegroet, nobele moraalridder...quote:Op donderdag 16 december 2004 01:39 schreef OllieA het volgende:
[..]
Ik ben jouw gezuig, gezever en gedraaikont nu wel zo zat, dat ik mijn sig even aanpas.
Kan ik het helpen dat ik met een helm op geboren ben? Even zo vrolijk.quote:Op donderdag 16 december 2004 01:43 schreef OllieA het volgende:
Zie sig, triest figuur.
Het lijken wel moslims.quote:Op woensdag 15 december 2004 19:38 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee, ze wisten van tevoren al dat ze gingen janken, daarom hebben ze het geschrapt.
Idd.quote:Op donderdag 16 december 2004 01:55 schreef Ryan3 het volgende:
En dat zei hij over SCH zeker?
Tsk, we hebben hem al lippendienst zien bewijzen aan de afschaffing van de democratie en opschorting van burgerrechten op, ik meen, etnische grondslag, benevens de invoering van straffen zoals in de sharia staat voor bepaalde categorieën mensen, om over zijn antisemitisme en sekse biassed insinuaties mbt tot mijn vriendin maar te zwijgen, kortom: wat is het verschil eigenlijk tussen hem en moslimfundi's. Of is dit juist het door hem aangeprezen vooroorlogse Verlichtingsideaal???
Ik heb het nu wel met je gehad, lucida. Als je niet meer kan schelden op atheïstische joden, dan begin je wel over pisnichten. Vreselijk hypocriet en rancuneus mannetje dat je bent.quote:Je bedoelt te zeggen dat jij ook wel weet tegen wie jij het met je 'hollemans praatjes' aflegt!...
Jouw slag mensen ken ik als geen ander, en daarom bestrijd ik ze met hun eigen wapens - 'uitgewoonde holheid'...
Ja, anti-links, antisemitisch, anti-homoseksuelen, anti-vrouwen(emancipatie), anti-democratie, pro-lijfstraffen.quote:Op donderdag 16 december 2004 02:01 schreef OllieA het volgende:
[..]
Idd.
Hier, om precies te zijn: Geen stage voor Handweigerende Nederlandse Moslim
En deze is ook zo fraai, in hetzelfde topic:
[..]
Ik heb het nu wel met je gehad, lucida. Als je niet meer kan schelden op atheïstische joden, dan begin je wel over pisnichten. Vreselijk hypocriet en rancuneus mannetje dat je bent.
Nog even en ik wordt als een held bezongen... Toeschrijvingen van die aard raken mij niet en weerspiegelen slechts een triviaal perspectief.quote:Op donderdag 16 december 2004 01:55 schreef Ryan3 het volgende:
En dat zei hij over SCH zeker?
Tsk, we hebben hem al lippendienst zien bewijzen aan de afschaffing van de democratie en opschorting van burgerrechten op, ik meen, etnische grondslag, benevens de invoering van straffen zoals in de sharia staat voor bepaalde categorieën mensen, om over zijn antisemitisme en sekse biassed insinuaties mbt tot mijn vriendin maar te zwijgen, kortom: wat is het verschil eigenlijk tussen hem en moslimfundi's. Of is dit juist het door hem aangeprezen vooroorlogse Verlichtingsideaal???
Je bent Jezus Christus oid???quote:Op donderdag 16 december 2004 02:09 schreef lucida het volgende:
[..]
Nog even en ik wordt als een held bezongen... Toeschrijvingen van die aard raken mij niet en weerspiegelen slechts een triviaal perspectief.
Mochten jij en OllieA zich de moeite willen getroosten om de verschillende (andere) toeschrijvingen ook in hun juiste context te citeren, dan kunnen ze zelfs nog binnen deze topic 'ontopic' worden ingepast.
Overigens jullie werkelijk eens wisten tegen wie jullie zo vruchteloos ageren dan zouden jullie zich doodschamen... Jullie zouden zich een tijd lang niet meer zonder de nodige walging in de spiegel durven bekijken. Als jullie maar eens wisten hoezeer jullie met jullie etiketjes en vooroordeeltjes de plank misslaan...
![]()
Tja. Dat is een goeie vraag. Er moet toch iets tegen ondernomen worden...quote:Op donderdag 16 december 2004 02:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, anti-links, antisemitisch, anti-homoseksuelen, anti-vrouwen(emancipatie), anti-democratie, pro-lijfstraffen.
Overigens om op een ander onderwerp terug te komen: als hier niet tegen wordt opgetreden, waarom dan wel op een forum waar dat soort lui bij elkaar zitten???
Zure Heer, in u schuilt een onverholen homohater, maar uit plaatsvervangende schaamte projecteert u het op mij. Ach Heer, vergeef ze want ze weten niet beter!...quote:Op donderdag 16 december 2004 02:01 schreef OllieA het volgende:
Ik heb het nu wel met je gehad, lucida. Als je niet meer kan schelden op atheïstische joden, dan begin je wel over pisnichten. Vreselijk hypocriet en rancuneus mannetje dat je bent.
Het is maar waar jij in gelooft Ryan3. Maar nog liever Jezus Christus dan een politiek correcte Judas...quote:
My funny valentinequote:Op donderdag 16 december 2004 02:09 schreef lucida het volgende:
[..]
Nog even en ik wordt als een held bezongen...
Ach, ik heb ze weer eens uit de gepaste context getrokken. Bedenk es wat anders, man.quote:Op donderdag 16 december 2004 02:09 schreef lucida het volgende:
[..]
Nog even en ik wordt als een held bezongen... Toeschrijvingen van die aard raken mij niet en weerspiegelen slechts een triviaal perspectief.
Mochten jij en OllieA zich de moeite willen getroosten om de verschillende (andere) toeschrijvingen ook in hun juiste context te citeren, dan kunnen ze zelfs nog binnen deze topic 'ontopic' worden ingepast.
Laat eens raden. Jij hebt veel geleden, en hebt daardoor een heel fijne inborst ontwikkeld, en speelt nu de rol van agent provocateur, die eenieder met zijn abjecte voorbeeld op het rechte pad brengt?quote:Overigens als jullie werkelijk eens wisten tegen wie jullie zo vruchteloos ageren dan zouden jullie zich doodschamen... Jullie zouden zich een tijd lang niet meer zonder de nodige walging in de spiegel durven bekijken. Als jullie maar eens wisten hoezeer jullie met jullie etiketjes en vooroordeeltjes de plank misslaan...
![]()
Kijk daar hebben we de strop van de gespiegelde zelfreflectie weer. Je hebt toch maar een beperkte trukendoos.quote:Op donderdag 16 december 2004 02:13 schreef lucida het volgende:
[..]
Zure Heer, in u schuilt een onverholen homohater, maar uit plaatsvervangende schaamte projecteert u het op mij. Ach Heer, vergeef ze want ze weten niet beter!...![]()
O, jij grote mobilisator van verzuurde hartstochten, bespeur ik hier een vleugje zelfkritiek...quote:Op donderdag 16 december 2004 02:12 schreef OllieA het volgende:
[..]
Tja. Dat is een goeie vraag. Er moet toch iets tegen ondernomen worden...
En misschien heeft het toch een effect van: herhaling van zetten en de saaiheid van tegen elkaar aan zitten te zeuren.
Ik weet het ook niet.
Je moet gewoon weten waar je grenzen liggen en terloops die van anderen, en dan huldig je verder de bevrijdende moraal dat de anderen het in hun beperktheid niet zo kwaad bedoelen; het komt er soms alleen zo verdraaid kinderachtig uit. Maar niet getreurd hoor - even zo vrolijkquote:Op donderdag 16 december 2004 02:17 schreef OllieA het volgende:
[..]
Kijk daar hebben we de strop van de gespiegelde zelfreflectie weer. Je hebt toch maar een beperkte trukendoos.
Als je het niet meer weet is het: wat je zegt ben jezelf. Het lijkt hier de kleuterschool wel...
Is dit soms de vertaling van Mohammeds minnezang?quote:Op donderdag 16 december 2004 02:15 schreef Callas het volgende:
[..]
My funny valentine
Sweet comic valentine
You make me smile with my heart
Your looks are laughable
Unphotographable
Yet you’re my favourite work of art
Is your figure less than greek
Is your mouth a little weak
When you open it to speak
Are you smart?
But don’t change a hair for me
Not if you care for me
Stay little valentine stay
Each day is valentine’s day
Is your figure less than greek
Is your mouth a little weak
When you open it to speak
Are you smart?
But don’t you change one hair for me
Not if you care for me
Stay little valentine stay
Each day is valentine’s day
. [quote?]
Nee, hij bedoelt dat als jullie onder elkaar zijn dan bestaat er geen discussie meer. Ik bedoel zelfs jij en sjuuun zullen van verveling in slaap vallen als het enige wat jullie rest is ellenlange texten produceren onder eigen nick of als deze of gene kloon (bijv, Ruijmgaart, Bela, of Omara) waarmee je elkaar een veer diep in je reet steekt.quote:Op donderdag 16 december 2004 02:19 schreef lucida het volgende:
[..]
O, jij grote mobilisator van verzuurde hartstochten, bespeur ik hier een vleugje zelfkritiek...![]()
quote:Op donderdag 16 december 2004 02:09 schreef lucida het volgende:
Overigens als jullie werkelijk eens wisten tegen wie jullie zo vruchteloos ageren dan zouden jullie zich doodschamen... Jullie zouden zich een tijd lang niet meer zonder de nodige walging in de spiegel durven bekijken. Als jullie maar eens wisten hoezeer jullie met jullie etiketjes en vooroordeeltjes de plank misslaan...
![]()
Wat van ver komt is lekker?quote:Op donderdag 16 december 2004 02:24 schreef lucida het volgende:
[..]
Is dit soms de vertaling van Mohammeds minnezang?![]()
Tja, stelletje watjes, eigenlijk. En dan maar janken om een sterke man, die het allemaal eens met forse hand belicht.quote:Op donderdag 16 december 2004 02:26 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, hij bedoelt dat als jullie onder elkaar zijn dan bestaat er geen discussie meer. Ik bedoel zelfs jij en sjuuun zullen van verveling in slaap vallen als het enige wat jullie rest is ellenlange texten produceren onder eigen nick of als deze of gene kloon (bijv, Ruijmgaart, Bela, of Omara) waarmee je elkaar een veer diep in je reet steekt.
Wilders. whehehehe....!quote:Op donderdag 16 december 2004 02:30 schreef OllieA het volgende:
[..]
Tja, stelletje watjes, eigenlijk. En dan maar janken om een sterke man, die het allemaal eens met forse hand belicht.![]()
Ik hoef jou en je maatjes toch niet van jullie vooroordelen te bevrijden, voor mij is al voldoende dat ik me er tegen wapen. Ik bedoel ik kan de knollen van onverstand wel naar de drinkbak leiden, maar ze niet dwingen te drinken. Put your mouth where your heart is!...quote:Op donderdag 16 december 2004 02:27 schreef OllieA het volgende:
[..]
[afbeelding]
Waarom vertel je dan niet even tegen wie wij zo vruchteloos ageren?
Niet zo schermen met onbewijsbaarheden, hoor. Dat ken ik nou wel.
Komaan, vooruit met die identiteit. Put your money where your mouth is.
Die forse hand, vuist eigenlijk, hebben luucida en sjuuun ook alleen maar nodig om elkaar anaal te vuistneuken onder het genot van een VSOPtje in de ruimbemeten etage van luuucida volgens mij...quote:Op donderdag 16 december 2004 02:30 schreef OllieA het volgende:
[..]
Tja, stelletje watjes, eigenlijk. En dan maar janken om een sterke man, die het allemaal eens met forse hand belicht.![]()
And please stay, my funny little Valentine....quote:Op donderdag 16 december 2004 02:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Die forse hand, vuist eigenlijk, hebben luucida en sjuuun ook alleen maar nodig om elkaar anaal te vuistneuken onder het genot van een VSOPtje in de ruimbemeten etage van luuucida volgens mij...
Gok hier naar lucida's ware identeitquote:Op donderdag 16 december 2004 02:34 schreef lucida het volgende:
[..]
Ik hoef jou en je maatjes toch niet van jullie vooroordelen te bevrijden, voor mij is al voldoende dat ik me er tegen wapen. Ik bedoel ik kan de knollen van onverstand wel naar de drinkbak leiden, maar ze niet dwingen te drinken. Put your mouth where your heart is!...
For today I rest my case.
Je hebt de diepgang van een klein duimpje. Het doet mij i.t.t. jullie lichtgeraakte zieltjes niets. Maar wil je ook eens doorgelicht worden, en van je irrationele angsten bevrijd worden, wil ik je best wel eens onder handen nemen.quote:Op donderdag 16 december 2004 02:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Die forse hand, vuist eigenlijk, hebben luucida en sjuuun ook alleen maar nodig om elkaar anaal te vuistneuken onder het genot van een VSOPtje in de ruimbemeten etage van luuucida volgens mij...
Bedoel je dat we geen voorbeeld moeten nemen aan jouw gedrag tov SCH? Die je scheldend en tierend loopt te achtervolgen?quote:Op donderdag 16 december 2004 02:44 schreef lucida het volgende:
Als met al hebben deze ontboezmingen van onbenulligheid weinig nog met het topic te maken, ik stel voor dat als jullie graag nog even persoonlijk willen doorgaan met trollen, daar een apart topic over te openen. Daar kun je dan toch ongehinderd al je opgekropte woede en frustraties t.a.v. bepaalde users naar hartelust ventileren.
Bestaat het wel... kusje?quote:Op donderdag 16 december 2004 02:44 schreef lucida het volgende:
[..]
Je hebt de diepgang van een klein duimpje. Het doet mij i.t.t. jullie lichtgeraakte zieltjes niets. Maar wil je ook eens doorgelicht worden, en van je irrationele angsten bevrijd worden, wil ik je best wel eens onder handen nemen.
Als met al hebben deze ontboezmingen van onbenulligheid weinig nog met het topic te maken, ik stel voor dat als jullie graag nog even persoonlijk willen doorgaan met trollen, daar een apart topic over te openen. Daar kun je dan toch ongehinderd al je opgekropte woede en frustraties t.a.v. bepaalde users naar hartelust ventileren.
En dan zou ik jullie meteen willen vragen of op de inhoud van dit topic in te gaan, of jullie topicverstierende trivialiteieten ergens anders te spuien...
Fok bestaat niet alleen uit Ryan3 en zijn ideologische kloontjesfabriek; OllieA, Ariejan8, Callas T.B.O. Stali, SCH etc...![]()
Jij leest ook alleen de OP maar hè.quote:Op donderdag 16 december 2004 02:56 schreef Steijn het volgende:
Ik snap de discussie niet. In de Koran staat dat Mohammed met meisjes naar bed ging, dan ben je volgens de definitie pedofiel. Geen speld tussen te krijgen. Hirshi Ali en deze Brit hebben dus gelijk.
Ja, dat zie ik nu ook.quote:Op donderdag 16 december 2004 02:58 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Jij leest ook alleen de OP maar hè..
Okee, thx.quote:Op donderdag 16 december 2004 03:06 schreef Steijn het volgende:
[..]
Ja, dat zie ik nu ook.Nou ja, dan weet je mijn visie op het geheel in ieder geval.
![]()
Op de valreep dan. Als ik aan jou en Ryan3 denk zie ik de familie Bunker voor me. Ryan3 als Meatball en jij als zijn dom blondje - of jij misschien wel als Edith... In elk geval droom ze...quote:
herriner jij de, "het is volbracht" kreet van els borst nog?quote:Op woensdag 15 december 2004 19:39 schreef Gia het volgende:
[..]
Doe eens een poging om deze katholiek boos te krijgen. Zal je niet lukken.
Althans niet met beledigingen of zo over het geloof.
Je kunt mij boos krijgen met dingen als mijn ouders of gezinsleden te belasteren e.d. maar dat staat los van het geloof.
Is in overleg gebeurd, met de hoop dat er nog iets van te maken valt.quote:Op woensdag 15 december 2004 22:58 schreef OllieA het volgende:
[..]
Tja, dump de POL-bagger maar in WFL.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |