quote:Daar heb ik ook problemen mee, maar ik betrap mezelf dan op hypocriet zijn. Ik zie immers Seedorf maar al te graag weer bij het Nederlands elftal. Ookal is dat toch ook een beetje anders...
Ik weer niet welke cultuur of geloof bij Nederland hoort op dit moment. Ik weet wel dat het merendeel vroeger en mischien nu Christelijk is/was. En ik denk dat dat in Turkije zo is met de Islam.
Maar dat doet er niet toe; mijn punt is heel simpel; ik vind niet dat je geselecteerd mag worden als Nederland je 2e keuze is.
Maar het was een leuke discussie maar ik moet helaas weer achter de boeken. Nogmaals, begrijp me niet verkeerd; ik heb niks tegen Yildirim en vooral niks tegen zijn afkomst, nationaliteit, whatever.
Heerenveen heeft 13 kopdoelpunten (op 38 doelpunten) gemaakt dit seizoen, bij tien van die kopdoelpunten gaf Yildirim de assist.quote:Op dinsdag 14 december 2004 21:13 schreef popolon het volgende:
'tValt gewoon elke wedstrijd op, fabelachtige traptechniek die echt zeldzaam is.
Volgens mij heeft ie meer dan de helft van de assists op z'n naam staan.
Ja het is een topperquote:Op woensdag 15 december 2004 09:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Heerenveen heeft 13 kopdoelpunten (op 38 doelpunten) gemaakt dit seizoen, bij tien van die kopdoelpunten gaf Yildirim de assist.
Dan heb je inderdaad een lekkere trap in je beenquote:Op woensdag 15 december 2004 09:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Heerenveen heeft 13 kopdoelpunten (op 38 doelpunten) gemaakt dit seizoen, bij tien van die kopdoelpunten gaf Yildirim de assist.
Zelfs onze dweg Sikora heeft twee keer raak gekopt.quote:Op woensdag 15 december 2004 10:06 schreef Againzender het volgende:
En goed koppende spitsen natuurlijk
Zelden werd ik met zo'n sterk argument om mijn oren geslagenquote:Op woensdag 15 december 2004 10:36 schreef SCH het volgende:
[..]
Zelfs onze dweg Sikora heeft twee keer raak gekopt.
Bij Heerenveen zijn er natuurljik wel wat anderen die de goals maken en heeft hij ook een andere rol dan bij de Eagles. Laat hem maar lekker assists geven hoorquote:Op woensdag 15 december 2004 15:25 schreef methodmich het volgende:
Ugur lijkt moeiteloos zijn GGD-cijfers qua assists (richting de 20) door te gaan trekken, met 10 halverwege het seizoen. Alleen maakte hij er daar bij de Eagles meestal ook zo'n 18 goals bij en blijft dat met 4 een beetje achter. Enige puntje van kritiek dat je zou kunnen geven tot nu toe.
Is ook zo en hij krijgt bij Heerenveen ook niet elke vrije trap toch? Mika en Nol zie ik ook wel eens aanleggen.quote:Op woensdag 15 december 2004 15:54 schreef SCH het volgende:
[..]
Bij Heerenveen zijn er natuurljik wel wat anderen die de goals maken en heeft hij ook een andere rol dan bij de Eagles. Laat hem maar lekker assists geven hoor
Maar goed eerst vanavond nog, Europees overwinteren is het doel. Hopelijk draagt Yildirim daar vanavond ook nog een steentje aan bij.quote:sc Heerenveen belegt trainingskamp in Turkije
15 december 2004
sc Heerenveen bereidt zich in Turkije voor op de tweede helft van de competitie. Tijdens het trainingskamp speelt de selectie twee oefenwedstrijden.
sc Heerenveen vertrekt op zondag 9 januari 2005 naar het Turkse Belek. Een week later, op zondag 16 januari, keren de feansters terug. Trainer Gertjan Verbeek speelt met zijn selectie twee wedstrijden op Turkse bodem. Op woensdag 12 januari is de Bulgaarse kampioen Lokomotiv Plovdiv de tegenstander. De Bulgaren werden in de voorronde van de Champions League uitgeschakeld door Club Brugge. De tweede wedstrijd vindt plaats op zaterdag 15 januari. Fenerbahce, de club van Pierre van Hooijdonk, is dan de opponent van sc Heerenveen. Beide wedstrijden worden om drie uur 's middags gespeeld.
Understatement. Echt een slechte wedstrijd, niet alleen van hem maar van heel Heerenveen.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:03 schreef One_conundrum het volgende:
wat wassie sleeeeeeeeeecht vandaag. Erger dan Sikora kan niet, maar hij viel me toch wat tegen hij deed niet zoveel met de ruimte die hij kreeg
Helemaal met je eens. We hebben bij PSV niet echt een fatsoenlijke buitenspeler rondlopen, dat is enigszins een zwak aan de psv-aanval. Jan VofH, Farfán en Beasly zijn alle drie diepe spitsen (het is erg knap dat Hiddink er wat moois van maakt), ze worden allemaal gevoed van uit het midden door voornamelijk splijtende passen van Vogel, Bommel en Cocu. Ik vind dat het rendement van deze spitsen nog niet optimaal is. Dit is op te lossen met een nieuwe buitenspeler. Bij gebrek aan een Arjen Robben (die zelf ook nog over een fucking goed scorend vermogen beschikt) dit seizoen, denk ik dat eerwaarde Yildirim een hele goede is op de rechterflank positie.quote:Op woensdag 15 december 2004 15:56 schreef the_legend_killer het volgende:
Assist geven doet hij ook fantastisch
Volgend seizoen moet hij naar PSV komen
Galatasaray. Als die zich melden is ie weg.quote:Op donderdag 16 december 2004 12:33 schreef the_legend_killer het volgende:
Voor welke club is Ugur eigenlijk in Turkije ?
Het is Oerquote:Op dinsdag 14 december 2004 19:30 schreef SCH het volgende:
Bewonder hier onze Oegoer
Daarentegen van Castelen bij Feyenoord.. waar zie je die? speelde 3 wedstrijden goed, basisplaats in Oranje, speelt sindsdien niet meer op niveau van toen...quote:Op donderdag 16 december 2004 17:26 schreef methodmich het volgende:
Laat die jongen af en toe een minder duel spelen. En wees blij dat het bij Heerenveen nog mag.
Die hadden zich 1,5 jaar geleden ook al gemeld voor Ugur en toen koos hij er voor om nog een tijd te rijpen in Nederland aangezien hij zichzelf nog niet goed genoeg achtte voor een overstap. Denk dat hij er nu ook nog niet helemaal klaar voor is.quote:Op donderdag 16 december 2004 15:39 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Galatasaray. Als die zich melden is ie weg.
Castelen speelt ook niet altijd goedquote:Op donderdag 16 december 2004 20:04 schreef Jelminho het volgende:
Yildirim is ook nog lang niet klaar voor Oranje hoor. Heeft goede wedstrijden, maar niet constant. Moet gewoon mooi nog 1 a 2 jaar bij Us Heerenveen blijven, daarna kijkt die maar verder.
Hoe gaat ie er mee om dan?quote:Op donderdag 30 december 2004 12:38 schreef Sassie het volgende:
In De Stentor heeft afgelopen week een artikel gestaan over Yildirim en z'n manier van omgaan met z'n geloof. Is daar interesse in?
(gaat niet hoofdzakelijk over het voetbal vandaar dat ik het eerst maar even vraag - het is trouwens een deel van een serie over sporters en geloof, er is ook een deel met Bert Konterman)
Ja, daar is interesse in!quote:Op donderdag 30 december 2004 12:38 schreef Sassie het volgende:
In De Stentor heeft afgelopen week een artikel gestaan over Yildirim en z'n manier van omgaan met z'n geloof. Is daar interesse in?
(gaat niet hoofdzakelijk over het voetbal vandaar dat ik het eerst maar even vraag - het is trouwens een deel van een serie over sporters en geloof, er is ook een deel met Bert Konterman)
Bron: www.destentor.nlquote:Punten sparen voor Allah
door HARRY HEKKERT
28 DECEMBER 2004 - HEERENVEEN - Ugur Yildirim, voetballer van Heerenveen, is een gelovig mens. De islam is zijn houvast. ‘Het geloof is het belangrijkste in mijn leven. Het staat boven mijn sport. Ik probeer een goed moslim en een goed mens te zijn. Al houd ik het geloof vooral voor mezelf.’
Voor Mustafa Önlü, imam van Leeuwarden, is de islam even belangrijk. Hij draagt het geloof wel uit, zonder dat hij daarbij zieltjes wil winnen. ‘Toch komen bij mij de mensen op de eerste plaats. Zonder mensen is er geen geloof. En het geloof is van alle mensen. Van president tot herder.’
Yildirim en Önlü zitten tegenover elkaar in het spelershome van Heerenveen. Een flinke bar en overal donkerbruin hout overheersen de ruimte. Het onderkomen lijkt op een bruine kroeg en is zeker geen godshuis, maar er wordt deze middag alleen over het geloof gesproken. ‘Normaal praat ik niet zo snel met anderen over de islam’, zegt Yildirim. ‘Natuurlijk schaam ik me er niet voor, maar zeker in de voetbalwereld wordt er niet over gesproken.’
Önlü en Yildirim zijn import-Friezen en moslims, maar hebben elkaar nooit eerder ontmoet. Yildirim komt niet in de Leeuwarder Ulu-moskee, waar Önlü voorganger is. Önlü is voetballiefhebber, maar maakt zelden de gang naar het stadion. ‘Ik wilde onlangs naar een Europacupwedstrijd van jullie’, zegt hij tegen Yildirim. ‘Ik had kaartjes, maar geen tijd.’ Önlü is behalve imam ook ondernemer. Hij is eigenaar van zes Turkse supers in Noord-Nederland. ‘Als ik drie handen had, kwam ik nog tekort om te doen wat ik wil.’
Önlü heeft sinds twee jaar nog maar één hand. Een auto-ongeluk rukte zijn rechterarm af. ‘Shit man’, zegt Ugur. ‘Uw arm is eraf gerukt. Is dat ongeluk in Turkije gebeurd?’ ‘Nee’, zegt Önlü, ‘bij de afslag Joure. Ik zat naast de bestuurder te slapen, toen ik wakker werd had ik nog maar een arm.’
Önlü peinst er niet over om het rustiger aan te gaan doen. Hij is een moslimautoriteit in Friesland en zet zich met overgave in om het begrip tussen christenen en moslims te bevorderen. Het drukke baasje lijkt daarin aardig geslaagd. Zijn moskee werd na de moord op Theo van Gogh niet bestookt door brandbommen, maar bedolven onder bloemen. In Friesland woedt er geen geloofstrijd, zegt Önlü stellig. De eenarmige imam bracht de afgelopen jaren een bezoek aan alle kerken in Friesland om een brug van begrip te bouwen tussen moslims en christenen. ‘Ze noemen me de Friese imam, als dat geen integratie is? Dat heb ik in die twaalf jaar toch opgebouwd.’
Begrijpen
In de roerige novemberdagen kwam het ook niet in Önlü op om zijn Ulu-moskee in Leeuwarden te beveiligen. ‘Ik vertrouwde op de goedheid van de mensen. Er zijn ook mensen die de islam misbruiken om slechte daden te rechtvaardigen. Neem een Saddam Hoessein of een Bin Laden.’ Yildirim is het roerend met hem eens. ‘Ik heb nooit gehoord dat er in de koran staat dat je geweld mag gebruiken, laat staan dat je iemand mag vermoorden.’
Yildirim leest geregeld in de koran. Hij werd opgevoed met de heilige schrift. Op zaterdag en zondag haastte hij zich na het voetballen naar de Apeldoornse moskee voor de koranlessen. ‘Op mijn dertiende ben ik zes weken naar een islamitische school in Arnhem geweest. Om de koran te leren.’ Önlü schudt even zijn wijze hoofd. ’Dat kan geen islamitische school geweest zijn. Ik denk eerder een korte islamitische cursus. Die cursussen geven we ook in onze moskee.’
Yildirim geeft toe dat hij het Arabische geschrift met moeite kan lezen. En begrijpen doet hij lang niet alles. ‘Maar ik heb wel leren bidden, ik kan de koran lezen en weet hoe Mohammed geleefd heeft.’ Önlü: ‘Er zijn maar weinig mensen, die precies begrijpen wat er in de koran staat.’
Staat er in de koran bijvoorbeeld iets over voetbal? ‘Ja’, zegt Yildirim aarzelend. ‘Volgens mij worden er wel toespelingen op gemaakt.’ Hij kijkt vragend naar Önlü, die schudt zijn hoofd nog een keer. ‘Maar er staat toch wel iets in over sport’, vraagt de voetballer nog eens. ‘Nee, ook niet’, legt de imam uit. ‘Volgens mij waren er vroeger ook mensen die sport en dus ook voetbal verboden en daarbij beriepen ze zich ook op de koran. Dat vonden ze dan iets onzedelijks. Dan heb ik het over zeker drie generaties terug. Maar er staat echt niets over sport op al die duizenden bladzijden.’
Geregeld prevelt Yildirim zijn gebeden, zakt hij door zijn knieën en vouwt devoot zijn handen. ‘Ik bid elke dag een paar keer. ‘s Avonds voordat ik ga slapen. ‘s Morgens als ik de auto instap, onderweg voor de gezondheid van mijn vrouw en dochter of voor een wedstrijd in een hoekje van de kleedkamer voor een goed resultaat. Maar doordat ik voetballer ben kan ik niet de tijd geven aan het geloof, zoals ik eigenlijk zou willen.’
Als hij uitgevoetbald is, wil hij het geloof echt de plaats geven die het volgens Yildirim verdient. ‘Ik geef toe dat ik een beetje lui van aard ben en dat ik me daardoor niet altijd aan de regels hou. Maar ondanks dat ik nu veel tijd nodig heb voor het voetbal probeer ik het wel zo veel mogelijk. Ik ben ervan overtuigd dat Hij van boven altijd meekijkt. Aan het einde van mijn leven moet ik me verantwoorden tegenover Allah. Grof gezegd scoor je bonuspunten als je iets goed doet en strafpunten als je iets verkeerd doet. Daar ben ik me altijd van bewust. Ik probeer een goed mens te zijn.’
Een moslim knielt onder meer vijf keer per dag richting Mekka en onthoudt zich tijdens de Ramadan vanaf zonsopgang van drank en spijzen. Sinds hij profvoetballer is, lukt Yildirim het niet zich niet aan die regels te houden. ‘Aan de Ramadan kan ik niet meedoen. Als ik vast krijg ik meteen last van mijn maag. Echt waar. Ik heb het onlangs nog weer een keer geprobeerd. Heb ik op dinsdag gevast en op donderdag had ik er nog last van. Voelde ik me nog ziek. Ik moet gewoon vijf keer per dag eten om op krachten te kunnen blijven.’
Slappe benen
Önlü kijkt bedenkelijk over zijn bril. Honger geeft je kracht, is zijn motto. ‘Ik ken een oudere man, die in een metaalfabriek werkt. Echt zwaar werk. Tijdens de Ramadan drinkt en eet hij overdag niet. Dan moet een voetballer toch in negentig minuten ook kunnen presteren met een lege maag?’
Yildirim is het daar niet mee eens. ‘Ik vast niet omdat ik last heb van mijn maag, maar er zijn zat voetballers die wel vasten, hoor. Maar om genoeg krachten te hebben om te spelen, moet ik eten. Anders heb ik slappe benen.’ Önlü kijkt wat ongelovig, maar bindt toch in. ‘Misschien heb ik dan niet genoeg verstand van voetbal om dat te beoordelen.’
Yildirim zegt met plezier terug te denken aan deelname aan de vastenmaand. ‘Als kind vond ik de Ramadan een feest. Dan gingen we ‘s nachts ons bed uit om te eten met de volwassenen. Dat was zoiets fantastisch.’ Hij zoekt woorden om het gevoel van opwinding te beschrijven. ‘Het is bijna niet uit te leggen. Misschien heeft dat nog wel het meest weg van de opwinding die je als kind voelde bij pakjesavond.’
Twee jaar geleden bij GA Eagles hielden vier moslims en een niet-moslim die zich aan de vastenrite. Toenmalig trainer Robert Maaskant leed ook al die weken honger om zijn gelovige manschappen te steunen. ‘Dat was hartstikke mooi van Maaskant’, zegt Yildirim. ‘Ik heb toen niet meegedaan, maar voor die actie van Maaskant heb ik veel respect. Hij liet zien dat hij zich verbonden voelde met zijn spelers.’
Önlü hoort het verhaal glimlachend aan. ‘Dat is een mooie daad van die trainer’, zegt hij. ‘Ik denk toch dat voetbal het begrip tussen de verschillende culturen en geloven ten goede komt. Als ik zie hoe spelers elkaar na een goed resultaat in de armen vallen. Daar lopen christenen, moslims en joden samen te juichen. En de spelers komen ook allemaal uit verschillende landen. Ik weet ook zeker dat het voetbal goed is voor de vrede.’
SUPERquote:Op donderdag 30 december 2004 23:51 schreef MaxPower het volgende:
Ugur Yildirim is Free Kick Master 2004. De 22-jarige vleugelspeler van SC Heerenveen versloeg onder anderen Zinedine Zidane in de finale van de vrije trappen-competitie. Yildirim schoot in de finale het meest raak vanaf 18, 21 en 25 meter. De Chinees Si Shen werd tweede en Zidane eindigde op de derde plaats.
Orlando Engelaar was in Marbella, waar Valencia-doelman Santiago Cañizares een van de keepers was ook een van de acht finalisten. De Nederlander van RC Genk eindigde op de zevende plaats.
bron: voetbal.nl
Weet wel dat de hele wereld mee kijktquote:Op vrijdag 31 december 2004 00:08 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Inderdaad, ik zou er graag beelden van zien...
quote:Finalisten:
1. ZINEDINE ZIDANE Frankrijk, Real Madrid
2. SINISA MIHAJLOVIC Servie-Montenegro, Inter. Milán
3. ANDRIY SHEVCHENKO Ukraine, AC Milan
4. FRANCESCO TOTTI Italie, Roma
5. DAVID BECKHAM Engeland, Real Madrid
6. ROBERTO CARLOS Brazilie, Real Madrid
7. DECO Portugal, Barcelona
Overige deelnemers
1. ROLAN GUSEV, Rusland, CKSA Moscou
2. JULIO BAPTISTA Brazilie, FC Sevilla
3. VASSILIS TSIARTAS Griekenland, AEK Athene
4. SHEN SI China, Shangai Zhonguan
5. AL SAADI GHEDDAFI, Libie Perugia
6. PIERRE VAN HOOIJDONK, Holland, Fenerbahce
7. AFONSO ALVÉS, Brazilie, Malmo FF
8. LUIS HERNANDEZ, Mexico, Chiapas
9. PAVEL KRYSZALOWICZ, Polen, Amica Wronki
10. JOHN UTAKA, Nigeria, Racing Lens
11. DELRON BUCKLEY, Zuid Afrika Arminia Bielefeld
12. YOSHITO OKUBO, Japan, Cerezo Osaka
13. RUNAR KRISTINSSON, Ijsland Lokeren SC
14. NASTJA CEH Slovenie, Club Brugge
15. UGUR YILDIRIM, Turkije, SC Heerenveen
16. HAMILTON RICARD, Colombia, Quito
17. CONSTANTIN GALCA, Romenie, Almeria
18. PER ZETTERBERG, Zweden, Anderlecht
19. YOSSI BENAYOUN, Israel, Racing Santander
20. RENATO DIRNEI FLORENCIO, Brazil, FC Sevilla
21. JEREMY MATHIEU, Frankrijk, Sochaux
22. IVAN DE LA PEÑA, Spanje, Español
23. MARTIN PETROV Bulgarije, VFL Wolfsburg
24. ALEKSEI EREMENKO, Finland, Lecce
25. VICENTE, Spanje, Valencia
26. IVAN LEKO, Kroatie, Málaga
27. SERGIO DUDA, Portugal, Málaga
28. ALVARO RECOBA, Uruguay, Inter Milan
29. ARMANDO PETIT, Portugal, Benfica
30. ALBERTO RIERA, Spanje, Bordeaux
Keepers:
1. FABIEN BARTHEZ Frankrijk, Marseille
2. LUCIANO DA SILVA Brazilie, GBA Amberes
3. VANIAK MARTIN, Tsjechie, Sigma Olomouc
4. NADER EL SAYED, Egypt Masry
5. MIGUEL ANGEL MOYA, Spanje, Real Mallorca
6. CARLOS KAMENI, Kameroen, Español
7. JUAN CALATAYUD, Spanje, Málaga
8. STIPE PLETIKOSA Croatia Shakhtar
hij was dus eerste maar staat niet bij de finalisten!?quote:Finalisten:
1. ZINEDINE ZIDANE Frankrijk, Real Madrid
2. SINISA MIHAJLOVIC Servie-Montenegro, Inter. Milán
3. ANDRIY SHEVCHENKO Ukraine, AC Milan
4. FRANCESCO TOTTI Italie, Roma
5. DAVID BECKHAM Engeland, Real Madrid
6. ROBERTO CARLOS Brazilie, Real Madrid
7. DECO Portugal, Barcelona
ah, verklaart ook waarom engelaar bij de 1e 8 zatquote:Op vrijdag 31 december 2004 12:57 schreef twi het volgende:
Dat zijn degenen die geen voorronden zouden hebben hoeven spelen indien ze op kwamen dagen. Alleen Zidane is geloof ik gekomen.
tis je al vergeven, bedankt voor de namen!quote:Op vrijdag 31 december 2004 13:23 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik deed ook maar een poging met de namen.Deze vond ik ergens. Maar inmiddels is alles me wel duidelijk geworden.
![]()
Het was de eerste editiequote:Op vrijdag 31 december 2004 12:46 schreef twi het volgende:
Ben aan het zoeken naar uitslagen van vorige jaren.
Ah, dan zaten die moffen verkeerd, die zeiden dat van Hooijdonk aan een van de vorige toernooien had meegedaanquote:
Ugur Yildirim is in het Spaanse Marbella winnaar geworden van een Free Kick toernooi. In de finale versloeg hij onder andere Zinedine Zidane van Real Madrid en vorig jaar winnaar van dit toernooi voor vrijetrap specialisten.quote:
en op VI.nl staat weer eerste editie :Squote:Op vrijdag 31 december 2004 16:10 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Ugur Yildirim is in het Spaanse Marbella winnaar geworden van een Free Kick toernooi. In de finale versloeg hij onder andere Zinedine Zidane van Real Madrid en vorig jaar winnaar van dit toernooi voor vrijetrap specialisten.
ik heb daar ook ff gezocht naar welke auto die heeft gewonnen maar dat kon ik ook niet vindenquote:Op vrijdag 31 december 2004 16:18 schreef MaxPower het volgende:
Volgens mij is het de eerste editie, want op de officiele site (www.free-kickmaster.com) staat nergens een history.
Een eerdere editie zal wel een officieus toernooitje geweest zijn.
Misschien iets ludieks als een Seat Marbella?quote:Op vrijdag 31 december 2004 16:28 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
ik heb daar ook ff gezocht naar welke auto die heeft gewonnen maar dat kon ik ook niet vinden
hehequote:Op vrijdag 31 december 2004 16:32 schreef cultheld het volgende:
[..]
Misschien iets ludieks als een Seat Marbella?
Nee het was een "luxury car"...quote:Op vrijdag 31 december 2004 16:32 schreef cultheld het volgende:
[..]
Misschien iets ludieks als een Seat Marbella?
Gershon scoorde toen ook goed dacht ik, een onbekende Israelier.quote:Op vrijdag 31 december 2004 16:54 schreef methodmich het volgende:
Ze hebben het al eens gedaan met trucjes ofzo. Toen won Hazem Emam.
heb gister een stuk hierover op CNN gezien, stukjes van de finales zullen ze vandaag wel laten zienquote:Op vrijdag 31 december 2004 00:08 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Inderdaad, ik zou er graag beelden van zien...
Emam van De Graafschap?quote:Op vrijdag 31 december 2004 16:54 schreef methodmich het volgende:
Ze hebben het al eens gedaan met trucjes ofzo. Toen won Hazem Emam.
Lekker dan..quote:Op vrijdag 31 december 2004 01:21 schreef -Vaduz- het volgende:
Dit waren de deelnemers voorzover ik heb kunnen vinden, geen misselijke namen:
[..]
15. UGUR YILDIRIM, Turkije, SC Heerenveen
Maar vrije trappen nemen heeft ie zichzelf aangeleerd.quote:Op vrijdag 31 december 2004 19:02 schreef Kluupkluup het volgende:
[..]
Lekker dan..
Tis een Nederlander, geboren in Apeldoorn en opgegroeid in Deventer.
*trots is op jeugdopleiding GAE![]()
quote:Op zaterdag 1 januari 2005 15:39 schreef methodmich het volgende:
Hij stond gisteren zowel op BRT Tekst, ARD Text en CNN Text.
Die zal niet langer dan een jaar bij Heerenveen spelenquote:Op zaterdag 1 januari 2005 18:26 schreef MaxPower het volgende:
[..]
![]()
*marktwaarde through the roof...*![]()
Ik heb 'm begin vorig seizoen zien spelen tegen de Graafschap toen er met 6-0 werd gewonnen, hij speelde toen wereldsquote:Op zondag 2 januari 2005 12:06 schreef methodmich het volgende:
Eigenlijk ongelooflijk, als straks zowel Turkije als Nederland hem in de nationale ploeg wil en er wellicht een soort strijd ontstaat. Wie had dat vorig jaar gedacht?
Bij Go Ahead kon je al zien dat Yildirim een fantastische voetballer was. Vooral zijn vrije trappen waren ook toen al magistraal. Het is 'n voetballer die zich ook snel aanpast aan een hoger niveau, hij draait nu bij Heerenveen al moeiteloos mee terwijl je normaal ziet dat voetballers uit de GGD moeite hebben om mee te komen in de Eredivisie.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:06 schreef methodmich het volgende:
Eigenlijk ongelooflijk, als straks zowel Turkije als Nederland hem in de nationale ploeg wil en er wellicht een soort strijd ontstaat. Wie had dat vorig jaar gedacht?
Neeeeeeeeeeeeeee heb ik het gemistquote:Op zondag 2 januari 2005 20:42 schreef tong80 het volgende:
Leuke beelden bij Studio Sport van het WK-Vrije trappen nemen.
Hij schoot ze er mooi in.
Leuke reportage over Freekick Master.quote:Op maandag 3 januari 2005 00:10 schreef MaxPower het volgende:
http://www.vtm.be/asx/vtmnieuws/vtmnieuws19uur_Zo.asx
zappen naar minuut 30 voor een mooie reportage over Freekick Master!!
Zekers, alleen een beetje lullig om zo'n muurtje te zien applaudiseren na een binnengeschoten bal.quote:Op maandag 3 januari 2005 00:24 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Leuke reportage over Freekick Master.
stond der niet bij ik qoute een gedeelte van het stukje wel evenquote:Op maandag 3 januari 2005 18:42 schreef cultheld het volgende:
Een Kia Opirus soms?
quote:Schijnwerpers op Zidane, Yilderim steelt show
.... "dit had ik absolut niet verwacht. Toen ze me hiervoor uitnodigden, leek het me een leuk uitje voor in de vakantie." In de dagen voor het toernooi bereidde de aanvaller zich niet speciaal voor; " ik wilder vooral uitrusten, want het was een vermoeiend half jaar."
.... "De aanvaller had net als alle andere spelers keuze uit 4 ballen. "Ik nam de Adidas want daarmee scoorde in nog tegen Benfica. ... We Begonnen op 18 meter, normaal gesproken mijn sterkste wapen, maar dit keer lukte het me niet. We mochten drie keer proberen, ik kwam niet verder dan een schot op de paal."
Hij was van 21 en 25 meter afstand op dreef en bereikte zodoende nog vrij eenvoudig de finale. Daarin streden acht man om de hoogste eer én de auto, een kia. "ik bleek aardig warm gedraaid. Mijn eerste twee vrije trappen van 25 meter vlogen er keurig in", aldus Yilderim.
Hij gaat de gewonnen auto weggeven, "die is ons net iets te groot." Rest een trofee én heel veel aandacht. "Ik ben plat gebeld en vooral uit turkije is de belangstelling enorm. Ik geniet er maar van."
Niet eentje, echt niet. Daar zal zo'n evenement toch net iets te lichtvoetig voor zijn. Het gaat er toch om wat je bij je club laat zien? Ik richt met volledig op H'veen en ben blij dat we morgen (vandaag) weer gaan beginnen. "![]()
En anders zie jij hem zo toch?quote:Op maandag 10 januari 2005 18:32 schreef cultheld het volgende:
Let maar op, Yildirim kiest voor Turkije, als ie dat niet doet, ziet elke Turk hem als landverrader
Dries Boussata heeft geoefend voor Nederland én Marokko.quote:Op maandag 10 januari 2005 18:34 schreef SCH het volgende:
[..]
En anders zie jij hem zo toch?
Maar Frits, tellen oefenwedstrijden niet mee voor de keuze?
iddquote:Op maandag 10 januari 2005 18:34 schreef SCH het volgende:
[..]
En anders zie jij hem zo toch?
Maar Frits, tellen oefenwedstrijden niet mee voor de keuze?
iddquote:Op maandag 10 januari 2005 18:34 schreef SCH het volgende:
[..]
En anders zie jij hem zo toch?
Maar Frits, tellen oefenwedstrijden niet mee voor de keuze?
Daar heb je een punt ja, maar bekijk het eens andersom:quote:Op dinsdag 11 januari 2005 13:57 schreef MaxPower het volgende:
Overigens, hij kan goed tegen een bal trappen, nu is hij Nederlander. Maar als hij losse handjes had gehad en bij wat inbraken gesnapt zou worden, hoor ik de LPF-ers alweer roepen dat hij teruggestuurd moet worden naar zijn eigen land...
Sorry... maar van Basten valt wellicht een fout te bereken ALS Yildirim tusen Oranje en Geen Oranje (verzin maar eens wat principes) zou kiezen... die jongen hoeft niet te kiezen nu. Hij's Nederlander en als hij twijfelt... laat dan maar.quote:Op dinsdag 11 januari 2005 21:04 schreef FritsVanEgters het volgende:
Rechts Lego.
Wat heeft dat LPF-verhaal er nou mee te maken, MaxPower?
Ik hoop dat Van Basten hem kan overtuigen, maar ik heb er een hard hoofd in.
Uit tactisch oogpunt heeft hij wel een sterk argument, Nederland speelt (onder Marco altijd) met buitenspelers.
Maar ik denk dat Marco te laat is, zeker nu Turkije eerst is gekomen.
Ik beschouw dit als de grootste fout van Van Basten als bondscoach.![]()
Yildirim is twee klasses beter dan Castelen en had eerder geselecteerd moeten worden.
Ik vond dat toen ook maar velen vonden het te vroeg. Nu is het te laat.
Van de week hoor ik op tv weer een documentaire dat Nederlandse van buitenlandse afkomst vinden dat ze altijd maar als buitenlander worden gezien. Tja.. Blijkbaar ZIJN ze dat dan ook.quote:Op dinsdag 11 januari 2005 21:59 schreef pfaf het volgende:
Het zou logisch zijn voor Turkije te kiezen en daar een held te worden.
Zal voor Heerenveen wel een domper zijn...
Omdat criminelen met twee paspoorten behandeld worden als Turk/Marokkaan/Belg en goede voetballers als Nederlanders. Opportunisme ten top.quote:Op dinsdag 11 januari 2005 21:04 schreef FritsVanEgters het volgende:
Wat heeft dat LPF-verhaal er nou mee te maken, MaxPower?
Door wie? Men? Door jou?quote:Op dinsdag 11 januari 2005 22:59 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Omdat criminelen met twee paspoorten behandeld worden als Turk/Marokkaan/Belg en goede voetballers als Nederlanders. Opportunisme ten top.
Dat is slecht nieuws.quote:Op dinsdag 11 januari 2005 12:31 schreef Dylan Dog het volgende:
Vanaf 1 januari is je eerste keuze ook meteen definitief, oefenwedstrijd of niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
nou, het is gewoon een officiële door de uefa (of fifa) erkende oefenweds tegen een andere nationale ploeg. Oefenen tegen amateurclubs of profclubs geldt niet als een officiële interland. Ik kan me nog herinneren dat Jan VofG met het NL van Van Gaal speelde tegen AGOVV en 4 keer scoorde, maar niet officiële interland dus. Arme Janquote:Op woensdag 12 januari 2005 00:26 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Dat is slecht nieuws.
Heb je een bron?
Wie?quote:Op woensdag 12 januari 2005 11:32 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
nou, het is gewoon een officiële door de uefa (of fifa) erkende oefenweds tegen een andere nationale ploeg. Oefenen tegen amateurclubs of profclubs geldt niet als een officiële interland. Ik kan me nog herinneren dat Jan VofG met het NL van Van Gaal speelde tegen AGOVV en 4 keer scoorde, maar niet officiële interland dus. Arme Jan![]()
Precies. Hij moet doen wat hem zelf het beste lijkt. Nog een lastige keuze ook, zou niet met die jongen willen ruilen.quote:Op dinsdag 11 januari 2005 15:37 schreef SCH het volgende:
Eerlijk gezegd maakt het mij niet zoveel uit voor welk land hij kiest - het is zijn keuze en hij is niemand wat verplicht.
Dylan Dog had het over 1 januari.quote:Op woensdag 12 januari 2005 11:32 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
nou, het is gewoon een officiële door de uefa (of fifa) erkende oefenweds tegen een andere nationale ploeg. Oefenen tegen amateurclubs of profclubs geldt niet als een officiële interland.
Als hij verstandig is wel.quote:Op woensdag 12 januari 2005 18:31 schreef the_legend_killer het volgende:
Ik denk dat hij voor Turkije kiest.
*handen in elkaar vouwt en omhoog kijkt*quote:Op woensdag 12 januari 2005 18:08 schreef MaxPower het volgende:
Vandaag zegt ie dat hij gaat kiezen wat het beste voor zijn carriere is. Dat moet welhaast Oranje zijn...
Klopt, en Yildirim is een surrogaat-Beckham.quote:Op woensdag 12 januari 2005 20:06 schreef methodmich het volgende:
Beckham ook niet.
Klopt ook. Maar dat wisten we toch al?quote:En Castelen is snel, maar kan niet voetballen.
Dat is een andere discussie.quote:Op woensdag 12 januari 2005 20:24 schreef Radegast het volgende:
Oplossing: spelen zonder rechterspits.
Denk jij nou echt dat Heerenveen net zo hoog had gestaan zonder Yildirim. Die geeft assist op assist. Je zou m de bal maar hoeven geven, hij zet voor en Roy knikt ze erin. Een beter alternatief hebben we niet, en is wat mij betreft ook niet nodig. En we spelen toch wel met 3 aanvallers, dus daarover hoef je niet te zeuren.quote:[b]
Klopt, en Yildirim is een surrogaat-Beckham.
Leuke jongens om mee latje te trappen, maar je wint er geen prijzen mee...
Niet in een 4-3-3 systeem. En dat is wat onze huidige bondscoach heilig verklaart.quote:Op woensdag 12 januari 2005 20:30 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Maar als ik het goed begrijp zou jij Beckham dus ook niet selecteren als hij een Nederlander was en (God verhoede) jij de bondscoach?
Ik denk dat Heerenveen zonder Yildirim niet veel lager op de ranglijst zou staan dan dat ze nu doen.quote:Op woensdag 12 januari 2005 20:42 schreef peksin het volgende:
[..]
Denk jij nou echt dat Heerenveen net zo hoog had gestaan zonder Yildirim.
Je hebt gelijk dat hij veel assist geeft. Maar Heerenveen is geen Oranje.quote:Die geeft assist op assist.
Dat dacht Marko van Basten ook over Dave van den Bergh. Viel dat even tegen.quote:Je zou m de bal maar hoeven geven, hij zet voor en Roy knikt ze erin.
Robben rechtsvoor, Van Persie linksvoor en dan nog een centrumspits.quote:Een beter alternatief hebben we niet, en is wat mij betreft ook niet nodig. En we spelen toch wel met 3 aanvallers, dus daarover hoef je niet te zeuren.
Dat vroeg ik niet.quote:Op woensdag 12 januari 2005 20:58 schreef Radegast het volgende:
Niet in een 4-3-3 systeem. En dat is wat onze huidige bondscoach heilig verklaart.
Beetje gemakkelijk, want daar heeft vooraf niemand om gevraagd.quote:Op woensdag 12 januari 2005 21:08 schreef Radegast het volgende:
Dat dacht Marko van Basten ook over Dave van den Bergh. Viel dat even tegen.
Niet ondenkbaar, maar of dat nou beter is.quote:Robben rechtsvoor, Van Persie linksvoor en dan nog een centrumspits.
Daar is je beter alternatief.
Ik zou Beckham wel selecteren.quote:Op woensdag 12 januari 2005 20:30 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Maar als ik het goed begrijp zou jij Beckham dus ook niet selecteren als hij een Nederlander was?
Neem ook rommedahl!quote:Op woensdag 12 januari 2005 20:06 schreef methodmich het volgende:
Beckham ook niet.
En Castelen is snel, maar kan niet voetballen.
quote:Op woensdag 12 januari 2005 21:08 schreef Radegast het volgende:
[..]
Ik denk dat Heerenveen zonder Yildirim niet veel lager op de ranglijst zou staan dan dat ze nu doen.
[..]
Mijn god, de beste linksvoor sinds... sinds... (noem maar eens een betere...) en jij wil hem op rechts zetten? Bijna net zo lachwekkend als het experiment om Hasselbaink rechtbuiten te zetten.quote:Robben rechtsvoor, Van Persie linksvoor en dan nog een centrumspits.
Daar is je beter alternatief.
quote:Op woensdag 12 januari 2005 21:08 schreef Radegast het volgende:
Robben rechtsvoor, Van Persie linksvoor en dan nog een centrumspits.
Daar is je beter alternatief.
Natuurlijk wel, het WK vrijetrappenquote:Op woensdag 12 januari 2005 20:24 schreef Radegast het volgende:
Klopt, en Yildirim is een surrogaat-Beckham.
Leuke jongens om mee latje te trappen, maar je wint er geen prijzen mee...
Met dát verschil dat Yildrim de ballen wel in het doel trapt.quote:Op woensdag 12 januari 2005 20:24 schreef Radegast het volgende:
[..]
Klopt, en Yildirim is een surrogaat-Beckham.
Robben is veelzijdig, speelt ook bij Chelsea al regelmatig op rechts middels het switchen van vleugels om verwarring te stichten. Misschien kun je je nog de rush vanaf de middenlijn herinneren over de rechterflank van hem, toen ie net terug was van zijn blessure bij Chelsea, en tot aan de goal met bal sprintte om hem subtiel over de keeper te liften.quote:Op donderdag 13 januari 2005 00:27 schreef MaxPower het volgende:
Mijn god, de beste linksvoor sinds... sinds... (noem maar eens een betere...) en jij wil hem op rechts zetten? Bijna net zo lachwekkend als het experiment om Hasselbaink rechtbuiten te zetten.
Robben moet je op zijn sterkste positie neerzetten, linksvoor dus, want met rechts raakt ie nog geen pepernoot.
Nu die andere wereldtitel nog.quote:Op donderdag 13 januari 2005 13:28 schreef buzzer het volgende:
Met dát verschil dat Yildrim de ballen wel in het doel trapt.
Hij is niet voor niets wereldkampioen vrije trappen geworden
Kijk, dat is nog eens een zinnige post. Ben het grotendeels wel met je eens. Robben kan inderdaad een hele veelzijdige speler worden, en op termijn een soort "Cruijff-rol" gaan vervullen in Oranje. Maar op dit moment zie ik netto nog het meeste rendement aan de linkerkant. Helaas hebben we in Oranje op rechts helemaal niks, tenzij Yildirim dus voor Oranje kiest. Het middenveld is ook nog goed genoeg zonder Robben.quote:
Oh, NEC dan ook.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 17:36 schreef MaxPower het volgende:
Eeh Frits je lult... Groningen zit op Gran Canaria.
quote:Yildirim: verstand zegt Oranje
woensdag 19 januari 2005 09:37
Komende vrijdag beslist Yildirim over zijn toekomst als international. Het gevoel zegt Turkije, het verstand kiest voor Oranje, laat de spits weten.
De vraag of Ugur Yildirim ja zegt tegen Ersun Yanal of tegen Marco van Basten wordt vrijdag beantwoordt. Yildirim geeft aan het moeilijk te hebben met de beslissing. Hij praat deze week veel met zijn familie en vriendin over het dillema. "Hun mening is van grote waarde voor me. Maar een beslissing heb ik nog steeds niet genomen. Ook niet voor mezelf. Ik worstel nog steeds met de voor- en nadelen van de keuze, maar dat kan niet te lang meer duren."
Yildirim moet kiezen tussen gevoel en verstand. ,,Mijn gevoel zegt dat ik voor Turkije moet uitkomen. Dat is mijn volk en mijn vaderland. Als je in de rij staat voor het volkslied moet je eigenlijk ook iets voélen. Dat moet een enorm gevoel van trots en eer geven. Mijn verstand zegt echter dat ik voor Oranje moet kiezen. Met mijn manier van voetballen en mijn kwaliteiten pas ik beter bij de Nederlandse speelwijze. En dat is ook veel waard. Maar waar ik ook voor kies, het zal een close-finish worden. Het is nooit een 100 procent-keuze, al zal ik me natuurlijk wel 100 procent geven voor het elftal dat ik ga dienen.''
De Turkse Nederlander sprak vorige week met bondscoach Marco van Basten. ,,Het was een positief gesprek'', zegt Yildirim, ,,waarin hij me heeft uitgelegd wat hij met mij van plan is. Natuurlijk heeft hij geen garanties gegeven, die bestaan niet in voetbal, maar als ik mijn goede vorm van voor de winterstop kan vasthouden heb ik kans op een selectie.''
Hoewel Yildirim het niet met zoveel woorden wil zeggen, wil Van Basten hem uitnodigen voor de oefeninterland tegen Engeland, in februari. Op 24 januari maakt de bondscoach de selectie bekend.
Bron: AD
inderdaad heel gauw weg.quote:
Ik denk juist wel dat Yildrim voor Nederland kiest.quote:Op donderdag 20 januari 2005 11:06 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik denk dat hij toch voor Turkije kiest. Je gevoel geeft toch vaak de doorslag bij beslissingen. En ik denk dat Nederlanders zijn eventuele keuze voor Turkije minder erg vinden. Als Yildirim voor Nederland kiest dan zullen de Turken dat hem enorm kwalijk gaan nemen.
En als hij voor Nederland kiest, zullen de Nederlanders hem dat kwalijk nemen. Ik zie het probleem dan ook niet.quote:Op donderdag 20 januari 2005 11:06 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik denk dat hij toch voor Turkije kiest. Je gevoel geeft toch vaak de doorslag bij beslissingen. En ik denk dat Nederlanders zijn eventuele keuze voor Turkije minder erg vinden. Als Yildirim voor Nederland kiest dan zullen de Turken dat hem enorm kwalijk gaan nemen.
Nee, als hij voor Nederland kiest.quote:Op donderdag 20 januari 2005 16:12 schreef SCH het volgende:
Neem jij het hem kwalijk als hij voor Turkije kiest, pfaf?
quote:
Daarom.quote:Mijn gevoel zegt dat ik voor Turkije moet uitkomen. Dat is mijn volk en mijn vaderland.
oeww spannundquote:Op donderdag 20 januari 2005 17:40 schreef methodmich het volgende:
Hij beslist zaterdag.
Ik snap het meer dan prima. Ondanks dat ik half Nederlands ben zou ik blind voor Griekenland kiezen.quote:Op donderdag 20 januari 2005 19:57 schreef VoreG het volgende:
Ik snap het niet.... Spelen in dat Oranje shirt en Nederland vertegenwoordigen op toernooien en in wedstrijden is toch geweldig?
Dus eigenlijk snap jij ook niet waarom hij twijfelt.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:22 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ik snap het meer dan prima. Ondanks dat ik half Nederlands ben zou ik blind voor Griekenland kiezen.
Deze jongen is 100% turk. Ik zou het eerder opmerkelijk vinden als ie voor Oranje kiest..
Gevoelsmatig begrijp ik het idd niet.. Maar ik denk dat hij zelf weet dat ie veel beter in het systeem van Oranje past. Dus rationeel gezien kan ik zijn twijfels wel begrijpen. Maar als je voetbalt voor 'een' land, dan voetbal je voor volk en vaderland. Dus vind ik dat je je gevoel moet volgen. Kiezen tussen clubs kan altijd nog.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:28 schreef pfaf het volgende:
[..]
Dus eigenlijk snap jij ook niet waarom hij twijfelt.
Ik ben van huis uit Grieks opgevoed. Griekse normen en waarden, keuken, taal etc. Sowieso heb ik veel meer binding met het land Griekenland en mijn Griekse familie. Waarom het zo overheerst weet ik niet, gewoon een gevoel. Vaderlandsliefdequote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:36 schreef MaxPower het volgende:
Als jij half Grieks/Nederlands bent Daggla, waarom overheerst die Griekse kant dan? Je zou bijvoorbeeld ook 'blind' voor Nederland kunnen kiezen?
Hij woont in Drachten...quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:46 schreef JooB het volgende:
Als hij voor Nederland kiest, kan hij beter verhuizen denk ik, want dan word zijn leven een hel. Nederlanders zal het weinig boeien als hij voor Turkije kiest, want spitsen genoeg. Turken zijn minder vergevingsgezind.
Je spreekt uit ervaring?quote:Op vrijdag 21 januari 2005 12:46 schreef JooB het volgende:
Als hij voor Nederland kiest, kan hij beter verhuizen denk ik, want dan word zijn leven een hel. Nederlanders zal het weinig boeien als hij voor Turkije kiest, want spitsen genoeg. Turken zijn minder vergevingsgezind.
Ik geloof dat er veel meer passie in Oranje zit. Daar hoef je geen brok in de keel bij het volkslied voor te hebben.quote:Op donderdag 20 januari 2005 19:55 schreef MaxPower het volgende:
Volgens mij spelen alleen Dirk Kuijt en Ruud van Nistelrooij echt met hart en ziel voor Oranje. In het verleden de gebroeders de Boer ook nog wel. De 'kabel' heeft toch ook meer gevoel bij Suriname. Daar is nooit een probleem van gemaakt.
Dat staartje is er al sinds april af,quote:Op vrijdag 21 januari 2005 13:35 schreef SCH het volgende:
Het punt is dat wij Dr. Daggla helemaal niet in Oranje willen. Zo'n loser met een staartje![]()
Een loser zonder staartje willen we ook nietquote:Op vrijdag 21 januari 2005 13:59 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Dat staartje is er al sinds april af,.
Ik zou niet eens willen,quote:Op vrijdag 21 januari 2005 14:03 schreef SCH het volgende:
[..]
Een loser zonder staartje willen we ook niet![]()
Turken zijn toch veel hariger? Dat is toch alleen maar lastig met masseren.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 14:33 schreef SCH het volgende:
Ik zou liever bij de Turken masseren - stel je voor dat je Bosvelt of Van der Sar moet masseren
quote:Op vrijdag 21 januari 2005 14:26 schreef popolon het volgende:
Ik zou ook voor de VS kiezen als het kon
quote:Op vrijdag 21 januari 2005 18:36 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
ze bedoelt mannen, niet vrouwen
ze bedoelt mannen, niet vrouwenquote:Op vrijdag 21 januari 2005 14:39 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
[..]
Turken zijn toch veel hariger? Dat is toch alleen maar lastig met masseren.
De vriend van mijn nichtje komt bij dezelfde shoarmatent als de ouders van Ugur. Die zeiden dat ie voor Nederland zou kiezen...quote:Op vrijdag 21 januari 2005 21:50 schreef cultheld het volgende:
Is serieus geen gelul, een Turkse gozer die ik ken, die heeft het van een vriend van hem gehoord een paar uur geleden, want zijn zus is bevriend met de vriendin van Yildirim. Hij had gezegd dat er geen grotere eer is dan voor Turkije te mogen spelen.
In Turkije is hij sowieso al een verrader, voor welk elftal hij ook kiest.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 22:03 schreef cultheld het volgende:
Yunus zei net tegen mij dat alleen al het feit dat Ugur voor Galatasaray wil spelen reden genoeg is om voor Turkije te kiezen. Want als hij voor Nederland kiest, dan kan hij daar geen wedstrijd spelen omdat het hele stadion hem dan uitfluit en hij kan zelfs vermoord worden omdat ze hem dan als verrader zouden zien. Turken zijn de meest nationalistische mensen van Eurazië
Waarom?quote:Op zaterdag 22 januari 2005 00:21 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
In Turkije is hij sowieso al een verrader, voor welk elftal hij ook kiest.
Barcelona.quote:Op vrijdag 21 januari 2005 13:38 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
De vraag bij welke (top)club hij goed zou passen is misschien wel net zo interessant als de vraag voor welk land hij kiest.
Waarom wat?quote:Op zaterdag 22 januari 2005 01:00 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Waarom?
* FritsVanEgters doet nog even een schietgebedje voor de goede afloop
Waarom is hij in Turkije sowieso een verrader? Duhh.quote:
Duhh.quote:Die jongen heeft twee paspoorten en kan kiezen wat ie wel, gelukkig wel zeg.
Nee. De een is super, de ander is kut.quote:Wat 'ie ook kiest, prima.
Duhh.quote:HupYildirim.
Omdat hij in Nederland is opgegroeid en in hun ogen erg "vernederlandst" is. Zo'n Cemal Yilmaz werd daar ook niet echt vriendelijk ontvangen.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 01:00 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Waarom?
* FritsVanEgters doet nog even een schietgebedje voor de goede afloop
Ik heb over een tijdje ook twee paspoortenquote:Op zaterdag 22 januari 2005 01:07 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Waarom is hij in Turkije sowieso een verrader? Duhh.
[..]
Duhh.
[..]
Nee. De een is super, de ander is kut.
[..]
Duhh.
Ook goed.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 01:24 schreef SCH het volgende:
Misschien kiest ie wel voor Finland....
Dan loopt de derde Marokkaan er mee heenquote:Op zaterdag 22 januari 2005 01:27 schreef SCH het volgende:
Als twee landen vechten om een Turk.....
Krijg je mijn schouder te leenquote:Op zaterdag 22 januari 2005 01:33 schreef HAL9000S het volgende:
Als hij voor Turkije kiest ga ik toch ff een potje lopen huilen....
quote:*******OETBAL**************************
************
***************************************
**Heerenveen-speler Ugur Yildirim heeft
besloten in te gaan op de uitnodiging
van bondscoach Marco van Basten om voor
Oranje uit te komen,meldt De Telegraaf.
De aanvaller had ook een uitnodiging op
zak van de Turkse bondscoach waardoor
hij gedwongen werd een keuze te maken.
Yildirim zei eerder dat het neerkwam op
een keuze tussen zijn hart (Turkije) en
zijn verstand (Nederland).Het feit dat
Oranje met drie spitsen speelt en hij
daarin het beste tot zijn recht komt,
zou de doorslag hebben gegeven.
Ga maar eens naar teletekst.nl en selecteer dan de tekstversie in plaats van de grafische (klik op de T), dan staat er gek genoeg altijd OETBAL...quote:
HALquote:Op zaterdag 22 januari 2005 01:33 schreef HAL9000S het volgende:
Als hij voor Turkije kiest ga ik toch ff een potje lopen huilen....
Het brengen van verkeerd nieuws, zeker iets waar veel mesnen al even op wachten, doet meer schade toe dan helemaal niks zeggen. Kortom: het zal wel waar zijn.quote:Op zaterdag 22 januari 2005 10:36 schreef anoukforza het volgende:
[..]
HAL![]()
En dat nieuws komt van deTelegraaf
. Als Ugur zegt dat hij NA de wedstrijd beslist dan geloof ik hem, en zeker niet de Telegraaf.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |