tis opzich wel gaaf hoe de lijnen van de kolom weglopen in het dak.quote:Op dinsdag 9 november 2004 23:20 schreef helvo het volgende:
[afbeelding]
Foto station Amersfoort.
Niet heel origineel maar ik vind hem wel mooi. En jullie?![]()
ja die buis was een foutje dat die erop kwam. stomquote:Op woensdag 10 november 2004 12:03 schreef Robertje het volgende:
Hij is ook een beetje donker en rechtsonder in het ik weggehaald. Misschien een ander standpunt zodat je die buis (ofzoiets) niet meer kan zien.
Een dunner plakje kan ik proberen, maar scherper krijg ik hem niet...een tomaat is gewoon wazig. Snij er maar eens 1 door en kijk maar.quote:Op woensdag 10 november 2004 18:45 schreef Xilantof het volgende:
de 3de vind ik het leukste. omdat daar nog wat "orde" in zit...
volgende keer dunnerplakje, en fellere lamp proberen. misschien kan ie nog iets scherper.
ah,quote:Op woensdag 10 november 2004 19:56 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Een dunner plakje kan ik proberen, maar scherper krijg ik hem niet...een tomaat is gewoon wazig. Snij er maar eens 1 door en kijk maar.
Probeer zelfquote:Op woensdag 10 november 2004 20:24 schreef Xilantof het volgende:
[..]
ah,
probeer het iig!
moet wel iets leuks uit komen
Leuk idee, ik vind 3 het beste, maar het kan beter (zie commentaar xilantof), Ben benieuwdquote:Op woensdag 10 november 2004 17:05 schreef pea4fun het volgende:
Ik ben nog steeds bezig een goede abstracte foto te maken...Hoe zijn deze?
1
[afbeelding]
2
[afbeelding]
3
[afbeelding]
wat voor'n scanner heb jij?quote:Op donderdag 11 november 2004 09:22 schreef PdeHoog het volgende:
Ik heb wat lopen spelen met zwartwit-rolletjes, een diafragma-opening van 1.8 en de twee huisdieren van mijn zusje:
[afbeelding]
[afbeelding]
hmm..quote:Op vrijdag 12 november 2004 03:06 schreef American_Nightmare het volgende:
Vanmiddag m'n broer opgehaald op schiphol en daar wat foto's geschoten. Deze vind ik mooi. Ik ben dan ook zeer benieuwd naar jullie commentaar / suggesties voor verbetering etc..
[afbeelding]
Als ik dan mag gaan zeiken beoordelen. Ik vind het gezicht wel goed maar de oren en hals vind ik wel wazig. Verder vind ik hem iets te veel in het midden staan. Dat was mijn gezeik beoordeling.quote:Op vrijdag 12 november 2004 03:06 schreef American_Nightmare het volgende:
Vanmiddag m'n broer opgehaald op schiphol en daar wat foto's geschoten. Deze vind ik mooi. Ik ben dan ook zeer benieuwd naar jullie commentaar / suggesties voor verbetering etc..
[afbeelding]
Een flatbed-scanner met negatievending erboven. Dat werkt echter niet, dus ik heb maar gewoon een foto ingescanned op hoogste resolutie (1200 dpi, 4000x7000pixels).quote:Op vrijdag 12 november 2004 16:40 schreef super-muffin het volgende:
[..]
wat voor'n scanner heb jij?
een negatieven scanner?
Het is een twijfelgevalletje. De gehele kat iets scherper zou mooier zijn. Het waren alleen verschrikkelijke lichtomstandigheden. Daarom ben ik op diafragma 1.8 gaan schieten en eigenlijk vind ik ze zo best mooi. Ze zijn iig scherp waar ik ze voor mijn gevoel scherp wilde hebben.quote:Op donderdag 11 november 2004 17:37 schreef Xilantof het volgende:
hm.. ik vind bij beide de scherptediepte té klein...
Hm ik dacht dat dat juist niet erg was bij portretfoto's (oren onscherp). Dan ga ik daar in het vervolg eens beter op letten. Bedankt!quote:Op vrijdag 12 november 2004 16:43 schreef Xilantof het volgende:
[..]
hmm..
ook hier is de scherpte diepte wel erg klein.
kijk bijv. naar z'n oren....
dat vind ik wel jammer.. het plaatje wordt weer een beetje plat.
als het hele hoofd scherp zou zijn, dan zou ie echt los komen van de achtergrond, dat idee heb ik nu minder.
stukken beter!quote:Op vrijdag 12 november 2004 16:57 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Hm ik dacht dat dat juist niet erg was bij portretfoto's (oren onscherp). Dan ga ik daar in het vervolg eens beter op letten. Bedankt!
Edit: Ik heb er nog een, en die is iets beter op dat vlak; wat vind je daarvan;
[afbeelding]
Dankje!quote:Op zaterdag 13 november 2004 18:07 schreef Xilantof het volgende:
1: niet echt geweldig.
2:jammer van alle omstanders en moderne voertuigen voor de gebouwen.
3: geinig, maar jammer van de wit uitgebeten lucht. maar dat is een bekend verschijnsel
4: die heeft wel iets! probeer het gebouw wat recht te zetten, Shark.Bait heeft daar een mooi stukje over geschreveni n het "how to"groeidocument topic.
5: mooi! leuke lijnen enzo
je uitleg verklaard gelijk een heleboelquote:Op zaterdag 13 november 2004 18:28 schreef Sealight het volgende:
ok next:
[afbeelding]
Vanuit een rijdende trein genomen...![]()
Mag ik wat zeggen? Op zich een hele leuke foto hoor, maar ik vind het bij dit soort plaatjes altijd mooier als de zon niet zo in het midden staat.quote:Op zaterdag 13 november 2004 18:28 schreef Sealight het volgende:
ok next:
[afbeelding]
Vanuit een rijdende trein genomen...![]()
ik vind het bijde net nietsquote:Op zondag 14 november 2004 18:20 schreef Ker_Plunk het volgende:
Laat ik ook maar eens weer wat plaatsen
[afbeelding]
[afbeelding]
Tuurlijk mag je wat zeggen! Ik maak nog niet zo lang foto's... Verdiep me nog maar sinds kort in fotografie. De volgende keer dat ik zo'n soort plaatje maak zal ik eens kijken wat ik nog meer met die zon kan doen! Dankjewelquote:Op zondag 14 november 2004 18:00 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Mag ik wat zeggen? Op zich een hele leuke foto hoor, maar ik vind het bij dit soort plaatjes altijd mooier als de zon niet zo in het midden staat.
quote:Op maandag 15 november 2004 01:44 schreef American_Nightmare het volgende:
Plunk.. ik ben behoorlijk bezopen op het moment, maar ik vind ze meesterlijk.![]()
In dat geval kun je ook een link plaatsen naar een grotere versiequote:Op maandag 15 november 2004 15:14 schreef Ker_Plunk het volgende:
Vind overigens dat foto's op 550 pix. breed niet helemaal tot hun recht komen.
Ik wilde die man zn jas nog ruilen maar dat wilde hij niet. De vlaggetjes wilde ik weghalen maar werd toen aangevallen door een groep Boedisten dus heb ik het toch maar op de foto gezet.quote:Op dinsdag 16 november 2004 13:02 schreef American_Nightmare het volgende:
Ik vind die vlaggetjes en die geruite jas niet echt mooi.
Ik snap dat de situatie niet anders was, maar ik snap wel een beetje wat AM bedoelt. Het haalt de rust een beetje uit de foto, die voor de rest echt heel erg mooi isquote:Op dinsdag 16 november 2004 13:16 schreef avw1982 het volgende:
[..]
Ik wilde die man zn jas nog ruilen maar dat wilde hij niet. De vlaggetjes wilde ik weghalen maar werd toen aangevallen door een groep Boedisten dus heb ik het toch maar op de foto gezet.![]()
quote:Op dinsdag 16 november 2004 13:16 schreef avw1982 het volgende:
[..]
Ik wilde die man zn jas nog ruilen maar dat wilde hij niet. De vlaggetjes wilde ik weghalen maar werd toen aangevallen door een groep Boedisten dus heb ik het toch maar op de foto gezet.![]()
Het was ook niet serieus bedoelt hoor. Ik had de foto daar jusit gemaakt zodat die drager er op zou komen en een foto zonder gebedsvlaggen in Nepal is een lastige opgave.quote:Op dinsdag 16 november 2004 13:37 schreef PdeHoog het volgende:
[..]Je post je foto in een "beoordeel mijn foto"-topic en dan vind je het gek dat er commentaar komt:? Ik ben het overigens met A_M eens. Die vlaggetjes trekken teveel de aandacht.
Misschien had je beter ff een eindje door kunnen lopen.
LOL...was ik ook al mee bezig geweestquote:
Zo is-ie toch best wel gaafquote:
Plak dan meteen de Everest erachter.quote:Op dinsdag 16 november 2004 14:44 schreef American_Nightmare het volgende:
Vind ik ook.. de wolkjes zouden ook nog wel weg mogen.
Volgens mij was dit niet de bedoeling van de poster...Je vermoord zijn herinnering aan Nepal.quote:Op dinsdag 16 november 2004 15:12 schreef American_Nightmare het volgende:
[afbeelding]
Kleuren iets bijgesteld; wolkjes weggepoetst en gecropt.
Dat lijkt me stug. Ik vind 'm als foto echt veel beter geworden; goed zelfs. Maar het kan natuurlijk zijn dat de poster tegen een dergelijke mate van nabewerking is. Ikzelf vind het gewoon kunnen.quote:Op dinsdag 16 november 2004 18:24 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Volgens mij was dit niet de bedoeling van de poster...Je vermoord zijn herinnering aan Nepal.
Ik vind alles best. Als je de Everest er nou achter zet is de foto helemaal super.quote:Op dinsdag 16 november 2004 19:26 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Dat lijkt me stug. Ik vind 'm als foto echt veel beter geworden; goed zelfs. Maar het kan natuurlijk zijn dat de poster tegen een dergelijke mate van nabewerking is. Ikzelf vind het gewoon kunnen.
1. Is wel aardig. Het water op de voorgrond had ik er nog afgecropt. De horizon is niet recht (te verhelpen met Photoshop).quote:Op dinsdag 16 november 2004 19:27 schreef DubManiac het volgende:
3 pogingen...
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
sommige foto's kan je helaas niet meer overnieuw nemen dus dan doe je bewerkingssuggesties, andere foto's kun je ook opnieuw nemen met de kritiek in oogschouw nemendquote:Op dinsdag 16 november 2004 20:06 schreef avw1982 het volgende:
Heb ook even andere delen doorgelezen en overal kom ik tegen. Dit moet je even aanpassen en dat even veranderen blablabla. Dan zijn het geen orginele fotos meer en daar gaat het om. Een foto aanpassen zijn geen orignele fotos meer toch?
1:quote:Op dinsdag 16 november 2004 19:27 schreef DubManiac het volgende:
3 pogingen...
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Zoals Re als zegt: soms kun je een foto niet voor de tweede keer maken. Op dat moment kun je een foto door wat PS-bewerkingen aanpassen en dan toch net dat beetje extra geven waardoor het een hele gave plaat wordt.quote:Op dinsdag 16 november 2004 20:06 schreef avw1982 het volgende:
Heb ook even andere delen doorgelezen en overal kom ik tegen. Dit moet je even aanpassen en dat even veranderen blablabla. Dan zijn het geen orginele fotos meer en daar gaat het om. Een foto aanpassen zijn geen orignele fotos meer toch?
hm...quote:Op dinsdag 16 november 2004 23:00 schreef Puckzzz het volgende:
Okee, ff een eerste poging van mij. Ik ben niet echt een fotofreak, maar ik zie vaak dingen waarvan ik denk "dat zou een geweldige foto kunnen zijn" Mijn zus is de fotografe, ik leer wel het 1 en ander van haar maar op 1 of andere manier heeft zij er meer zicht op dan ik. Dat geeft ook nix. Ik doe toch lekker mijn ding wel. Okeej "onze palm"
[afbeelding]
[afbeelding]
Ben het wel een beetje met xilantof eens, maar vind dat er bij 2 al meer te zien valt. Misschien iets meer van het "parapluutje"van bladeren laten zien?quote:Op dinsdag 16 november 2004 23:00 schreef Puckzzz het volgende:
Okee, ff een eerste poging van mij. Ik ben niet echt een fotofreak, maar ik zie vaak dingen waarvan ik denk "dat zou een geweldige foto kunnen zijn" Mijn zus is de fotografe, ik leer wel het 1 en ander van haar maar op 1 of andere manier heeft zij er meer zicht op dan ik. Dat geeft ook nix. Ik doe toch lekker mijn ding wel. Okeej "onze palm"
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik vind het wel een leuke foto...alleen het haar aan de bovenkantquote:Op donderdag 18 november 2004 12:41 schreef Puckzzz het volgende:
Dit is een foto die mijn zus heeft gemaakt van mij. Ze heeft een speciaal gekleurd rolletje gebruikt om die bruine kleur te krijgen. Ik vind 'm zelf "gewoon mooi". Hoe is 'ie fototechnisch?
[afbeelding]
Mijn haar was toen zo verschrikkelijk blondquote:Op donderdag 18 november 2004 13:23 schreef Robertje het volgende:
[..]
Ik vind het wel een leuke foto...alleen het haar aan de bovenkantis erg licht. En ik mis wat scherpte...voor de rest is ie erg
![]()
Waar kijkt hij nou naar binnen?quote:Op vrijdag 19 november 2004 03:22 schreef Dawnbreaker het volgende:
[afbeelding]
quote:Ik sluit me aan bij wat al gezegd is. De z-w-foto's zijn wat kil. Los daarvan vindt ik foto 5a de prettigste foto, visueel gezien dan. Hij sluit aan bij wat ik van een oude rot in dit genre eens geleerd heb, namelijk dat er "diepte"in de foto zit. Als je de hoofdlijn vergelijkt met die van de schouders, kruisen ze elkaar niet onder een rechte hoek. Ter verduidelijking bijvolgend plaatje (als je wilt dat ik 'm verwijder, moet je 't even melden):
Vergelijk dit maar met de imho zeer statische foto 1:
AM heb je een linkje naar dat topic?quote:Op vrijdag 19 november 2004 09:56 schreef American_Nightmare het volgende:
@ Puckzzz: Op DPZ kwam ik een heel goede post tegen die verklaart waarom en hoe de houding op jouw foto beter zou kunnen:
[..]
Hihiquote:Op vrijdag 19 november 2004 11:14 schreef Olio het volgende:
![]()
![]()
Helaas mag ik geen credit nemen voor deze foto's. Ik loop hier te patsen met de foto's die mijn zus heeft gemaakt. zij is geen Fokkerquote:Op vrijdag 19 november 2004 11:48 schreef Robertje het volgende:
Ik vind je foto iets te donker aan de linkerkant. Voor de rest vind ik hem![]()
Ben benieuwd naar je andere digitale shit
http://www.dutchphotozone.com/viewtopic.php?t=12463quote:Op vrijdag 19 november 2004 10:09 schreef Ymke het volgende:
[..]
AM heb je een linkje naar dat topic?
Moet ik ze opzetten naar JPEG?quote:Op vrijdag 19 november 2004 11:57 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Helaas mag ik geen credit nemen voor deze foto's. Ik loop hier te patsen met de foto's die mijn zus heeft gemaakt. zij is geen FokkerIk ben echter wel het slachtoffer op de foto
Mijn zus is dus helaas een heleboel foto's kwijtgeraakt door een niet zo lief ex-vriendje, maar ze gaat proberen om nog wat terug te krijgen. Ik heb thuis nog 1 andere op de p.c. staan maar ik heb zo'n verschrikkelijk traag k@#$ding dat mijn photoshop meteen al bij het starten vastloopt, dus kan ik 'm niet omzetten naar JPG. Van het weekend zal ik ff kijken of mijn Fireworks wat gewilliger is...
Uhm, ik heb al een topicje in DIG lopen over het vergroten van geheugen voor PS etc. dus ik probeer het eerst zelf wel even okee?quote:Op vrijdag 19 november 2004 12:54 schreef Robertje het volgende:
[..]
Moet ik ze opzetten naar JPEG?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
bla bla bla...slijmjurkquote:Op vrijdag 19 november 2004 12:54 schreef Robertje het volgende:
[..]
Moet ik ze opzetten naar JPEG?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Dank jequote:Op vrijdag 19 november 2004 12:43 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
http://www.dutchphotozone.com/viewtopic.php?t=12463
ik vind hem niet zo leuk.quote:Op vrijdag 19 november 2004 15:36 schreef American_Nightmare het volgende:
[afbeelding]
Net even door de tuin gelopen toen het zonnetje (nog) scheen en wat herfstplaatjes geschoten. Dit is er één van.
tja..quote:
Nee weinig tijd gehad van de week, en vandaag had ik tijd, waren mijn batterijen leegquote:Op zondag 21 november 2004 23:30 schreef Ymke het volgende:
pea , ben je al verder met je opdrachten?
Ik vind niet dat ik al een goeie abstracte heb, dus ga daar nog ff mee verder. (ik lees wel stiekum al het 2e hoofdstukquote:Op zondag 21 november 2004 23:35 schreef Ymke het volgende:
Ben je nog met het abstracte bezig of al bij de tweede opdracht?
Maw jij vindt dat paaltje, die fletse onechte kleuren, dat halve huisje en die enorm scheve horizon wel mooi?quote:Op zondag 21 november 2004 23:21 schreef pea4fun het volgende:
Nou A_M voor mij is dit het bewijs dat je met soepen foto's niet mooier maakt. Smaken verschillen dus...
Ik ga me er van de week ook maar weer op storten , dat abstracte is toch een stuk moeilijker dan ik dachtquote:Op zondag 21 november 2004 23:36 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Ik vind niet dat ik al een goeie abstracte heb, dus ga daar nog ff mee verder. (ik lees wel stiekum al het 2e hoofdstuk)
het paaltje staat misschien een beetje op de verkeerde plaats, en het huis is jammer dat het er half op staat, maar weghalen van beide haalt de diepte uit de foto, en maakt em niet mooier.quote:Op zondag 21 november 2004 23:37 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Maw jij vindt dat paaltje, die fletse onechte kleuren, dat halve huisje en die enorm scheve horizon wel mooi?
Ja he? Ik troost me met de gedachte dat alle begin moeilijk isquote:Op zondag 21 november 2004 23:37 schreef Ymke het volgende:
[..]
Ik ga me er van de week ook maar weer op storten , dat abstracte is toch een stuk moeilijker dan ik dacht
Ik vind de achtergrond niet zo heel storend hoor , en er kan wel een stukje van de voorgrond af.quote:Op zondag 21 november 2004 23:37 schreef Puckzzz het volgende:
OkeeOkee ik ben maar een beginnelingetje maar deze (en ja hij is een beetje scheef maar ik heb nog steeds problemen met PS) vond ik wel aardig uitgepakt. Is bij ons in de tuin genomen afgelopen zomer. Ik vind het alleen een beetje jammer van het hondehok en de randen van de jacuzzi
op de achtergrond.....Maar het koppie van mijn jongste zoon vind ik echt super!
![]()
[afbeelding]
Ja het is een scan, ik heb helaas alleen een "ouderwetse" camera. Maar het beessie doet het nog steeds. Ik vond juist de voorgrond wel geinig. Het bad zit in de vlonders verwerkt dus ik lag al helemaal op mijn buik met het idee dat dat leuker zou zijn dan op je knieen ofzo. Ik baal er zo van dat mijn PS het niet goed doet. (slaat om de haverklap vastquote:Op zondag 21 november 2004 23:42 schreef Ymke het volgende:
[..]
Ik vind de achtergrond niet zo heel storend hoor , en er kan wel een stukje van de voorgrond af.
Koppies zijn prachtig , is het een scan? Hij lijkt wat wazig
Het op je buik liggen is prima , de jongens kijken zo precies in de camera ik vind het alleen wat teveel houtwerk ,quote:Op zondag 21 november 2004 23:52 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Ja het is een scan, ik heb helaas alleen een "ouderwetse" camera. Maar het beessie doet het nog steeds. Ik vond juist de voorgrond wel geinig. Het bad zit in de vlonders verwerkt dus ik lag al helemaal op mijn buik met het idee dat dat leuker zou zijn dan op je knieen ofzo. Ik baal er zo van dat mijn PS het niet goed doet. (slaat om de haverklap vast) maar ik zal es kijken of ik er wat aan kan doen.
De kleuren van het orgineel vind ik beter, zag er echt zo uit buiten!quote:Op zondag 21 november 2004 23:37 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Maw jij vindt dat paaltje, die fletse onechte kleuren, dat halve huisje en die enorm scheve horizon wel mooi?
Thnxquote:Op maandag 22 november 2004 13:11 schreef Ymke het volgende:
pukzzz , je mannetjes zijn hartstikke leuk zo
Waar is die genomen She-Wolf? Waar zijn het resten van , en wat is dat met die kettingkjes in het midden?quote:
Ah dank voor de uitleg , leuke foto van wat eens een prachtig gebouw moet zijn geweest.quote:Op maandag 22 november 2004 21:22 schreef She-Wolf het volgende:
Het is Glastonbury Abbey, die kettinkjes is een afgezet stukje waar het hoofdaltaar heeft gestaan.
Mooie locatie hoorquote:Op maandag 22 november 2004 22:04 schreef She-Wolf het volgende:
[afbeelding]
Dit is ook een onderdeel van de abbey... Ik heb erg veel foto's gemaakt, helaas was 't weer erg grauw waardoor de foto's ook een beetje grauwig zijn. Heeeel af en toe maar brak er een lichtstraaltje door.
Deze vind ik minder mooi , doet me niet zoveel .quote:Op maandag 22 november 2004 22:26 schreef She-Wolf het volgende:
Ik vind 't zwart wit ook mooier, en ach 't weer hoort er ook een beetje bij in Engeland he...
[afbeelding]
doordat het zo helder was, werden de kleuren niet echt intenser vandaag, helaas..quote:Op dinsdag 23 november 2004 18:32 schreef Xilantof het volgende:
Petre86:
ik vind ze niet echt mooi.
de lokatie ziet er prima uit. en ook zit er in de lucht een mooi lijnen spel van de wolken en vliegtuig strepen.
maar de kleuren zien nog niet op z'n mooist.
vaak wordt het nog dieper oranje/rood.
verder vind ik de standpunten niet echt heel vernieuwd... iets wat ik zelf erg lastig vind om "origneel" in te zijn bij zonsondergangen.
bij M5110012 doe je het wel weer geinig met de weerspiegeling!
ik vind hem zelf nu een beetje "buitenaards" de kleuren komen niet echt natuurlijk over.., maar dat hebben een paar andere foto's ook al, terwijl het wel echt de kleuren zijn die te zien waren..quote:Op dinsdag 23 november 2004 20:54 schreef pea4fun het volgende:
petre86, ik vind er best platen tussen zitten waar wat van te maken is. Iedere fotograaf bewerkt na, dus als je plaat niet perfect is maak je hem gewoon zo
Ik probeer zelf altijd te kijken dat ik de zon niet recht in het midden heb, zoals bijvoorbeeld bij jouw nr 7,8, 18 en 21. De kleur kan je naberwerken met photoshop als dat nodig is. En een leuk detail wat de horizon verbreekt zoals die boom maakt het plaatje ook interessanter. Ik heb van 1 van jouw plaatjes dit gemaakt, welliswaar misschien wat overdreven met de crop, maar ik hoop dat je snapt wat ik bedoel. Hier vond ik trouwens de toelopende lijnen van het water ook wel wat hebben.
[afbeelding]
Ik heb misschien wat overdreven met alles, maar ik bedoel maar te zeggen dat je niet helemaal vast zit aan wat je camera produceert. Neem er 1 waarvan je de compositie redelijk vind, en scherp die wat aan. Door overbodige dingen eraf te croppen en met de kleuren te spelen. Zo maak je zelf je mooiste plaatje.quote:Op dinsdag 23 november 2004 22:17 schreef petre86 het volgende:
[..]
ik vind hem zelf nu een beetje "buitenaards" de kleuren komen niet echt natuurlijk over.., maar dat hebben een paar andere foto's ook al, terwijl het wel echt de kleuren zijn die te zien waren..
ik vind zelf nr 21 wel mooi, alleen mis ik daar de reflectie in het water.. en die toelopende lijnen, in contrast met de donkere omgeving, spreekt me ook nog wel weer aan..
maar welke dan de mooiste is..
daar zit ik ook een beetje mee, het moet niet "gemaakt" worden, maar mag wel iets verduidelijkt worden, de kleuren dan hequote:Op dinsdag 23 november 2004 23:03 schreef American_Nightmare het volgende:
Oh nou moet ie weer soepen. Bovenaan deze pagina werden foto's daar nog lelijker van.
een slechte foto blijft natuurlijk een slechte foto, hoeveel je er ook aan soeptquote:Op dinsdag 23 november 2004 23:32 schreef American_Nightmare het volgende:
Shop wat je shoppen kan is mijn devies, zolang de foto er beter van wordt.
Zelfs dat hoeft niet waar te zijn.quote:Op woensdag 24 november 2004 00:10 schreef Re het volgende:
[..]
een slechte foto blijft natuurlijk een slechte foto, hoeveel je er ook aan soept
Ik vind ze behoorlijk slecht.quote:Op donderdag 25 november 2004 17:38 schreef De_Warme_bakker het volgende:
nee, ze staan hier omdattie ze ergens kwijt moest volgens mij. toch?
Hmz , het zijn wat vakantiekiekjes , niet echt bijzonder om naar te kijken , de foto van dat meer met dat vlot vind ik dan wel de beste uit je serie.quote:Op vrijdag 26 november 2004 00:50 schreef KarmaniaK het volgende:
paar foto's uit barcelona, finland en belgie:
[afbeelding]
[afbeelding]
(Barcelona)
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
(Finland)
[afbeelding]
[afbeelding]
(Belgie)
beoordeel mijn foto's?![]()
Wat is er met je fotos aan de hand? Ze zijn niet scherp , en is je scanner vies? Ik zie vlekken en vegenquote:Op donderdag 25 november 2004 17:18 schreef super-muffin het volgende:
Ok, mijn foto'sJammer van die vlek op m'n scanner. Dit zijn mijn favorieten.
1. Een bruggetje naar de brandweer. Was rond 6 uur, en toen al helemaal donker. f/16 en 1sec.
[afbeelding]
2. Ik vond het achter af echt een foto voor een Center Parks-achtig park.f/2.8 en 1/15
[afbeelding]
3. M'n wekker, wat ik heb ik daar een hekel aan, jammerdat het er niet helemaal op staat. f/11 en +/- 4 sec
[afbeelding]
4.Auto'sf/16 en 1 sec
[afbeelding]
5. Klasgenoot tijdens een saaie ICT les. f/3 en 1/125
[afbeelding]
6. Bloemen
[afbeelding]
Ik vind de eerste te licht en de tweede te donker....als je tussen in zit komt het zeker goed. Wat voor licht heb je gebruikt? En geen witte blouse aantrekken...quote:Op vrijdag 26 november 2004 01:02 schreef American_Nightmare het volgende:
Welke is beter? Of moet ik er ergens tussenin gaan zitten (qua belichting)?
[afbeelding]
1
[afbeelding]
2
Ok, daar heb ik wat aan.quote:Op donderdag 25 november 2004 22:17 schreef Robertje het volgende:
1) Geen inhoud en niet scherp
2) Bovenstuk kan eraf en jammer dat hij er niet helemaal op staat met zijn hoofd
3) Dit object beweegt niet...en toch staat ie er niet helemaal op. Volgende keer graag helemaal.
4) Wazig en scheef. Volgende een statief gebruiken.
5) Tja, waarschijnlijk had je er bij moeten zijn
6) Vaas met halve bloemen...bovenkant kan er ook af.
die tekening op de ramen doet met denken aan het stadhuis van Alphen aan de Rijn (volgens mij)quote:Op zaterdag 27 november 2004 20:17 schreef Sealight het volgende:
Universiteitsbibliotheek in Utrecht:
[afbeelding]
offtopic:quote:Op zaterdag 27 november 2004 23:40 schreef Xilantof het volgende:
[..]
die tekening op de ramen doet met denken aan het stadhuis van Alphen aan de Rijn (volgens mij)
ik vind de herhaling wel gaaf, maar gaver vind ik dat het zo in de mist weg trekt.
ik ken het jaquote:Op zondag 28 november 2004 15:58 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
offtopic:
Jij kent dat? Ik heb daar gewerktVreselijk gebouw
wat een heerlijke foto, ik zou nog een klein stukje van de onderkant wegcroppen en een mooi kadertje er omheen doen. Maar wat een geweldige foto, lekkerre herhaaling en die mist vind ik goed erbij passen.quote:Op zaterdag 27 november 2004 20:17 schreef Sealight het volgende:
Universiteitsbibliotheek in Utrecht:
[afbeelding]
Grappige foto...Hoe heb je dat gedaan? Die bewogen lampen en de bowler zo scherp.quote:Op zondag 28 november 2004 15:54 schreef American_Nightmare het volgende:
[afbeelding]
volgens mij een iets langere sluitertijd, en dan snel inzoomen tijdens de foto...quote:Op zondag 28 november 2004 20:07 schreef Robertje het volgende:
[..]
Grappige foto...Hoe heb je dat gedaan? Die bewogen lampen en de bowler zo scherp.
Juist, flitsen, sluitertijd van .4 of zoiets en uitzoomen tijdens afdrukken (inzoomen kan ook wel denk ik).quote:Op zondag 28 november 2004 20:23 schreef Xilantof het volgende:
[..]
volgens mij een iets langere sluitertijd, en dan snel inzoomen tijdens de foto...
Ik vind hem helemaal wauwquote:Op maandag 29 november 2004 14:41 schreef Ymke het volgende:
Pea ,ik ben nog verder gegaan met de opdracht :Abstract . Vindt je dit wat of niet?
[afbeelding]
Mooie plaatquote:Op maandag 29 november 2004 14:41 schreef Ymke het volgende:
Pea ,ik ben nog verder gegaan met de opdracht :Abstract . Vindt je dit wat of niet?
[afbeelding]
Hey! Hier deed ik het voor! Commentaar is okquote:Op maandag 29 november 2004 14:07 schreef Oceanonix het volgende:
@Fraubitch
1. Mooie foto
2. Jammer dat een deel van de neus mist
3. Jammer dat het paard nu kont-loos door het leven moet
4. Ik herken hier geen boom in, het had ook een struik kunnen zijn. Dus met de stam erbij was die leuker geworden.
5. Alles is onscherp door de beweging van de camera. Zet de volgende keer de camera op een vlakke ondergrond of een statief. Een andere mogelijkheid is om te slepen, je volgt het onderwerp met je cam. en ondertussen (dus in de beweging) druk je af. Het gevolg is een scherp onderwerp en een bewogen achtergrond.
6. Vanaf een ander standpunt was het misschien interessanter geweest. Nu is het gewoon een auto op blokken...
7. Ik krijg zin in vakantie![]()
8. Volgens mij is deze foto scheef. De lucht rechts is uitgebeten. (misschien is zelfs de hele foto iets overbelicht)
Ik hoop dat je wat met mijn commentaar kunt![]()
mooie plaat hoor, volgende keer zou ik wel haar gezicht masken (als hij digitaal is), nu stoort het en beetjequote:Op maandag 29 november 2004 19:35 schreef Ellard het volgende:
[afbeelding]
ook mooie plaat, als esthetisch puntje had ik hem net 2 cm hoger genomenquote:
Op zich een mooie plaat, ik vind wel het uitvloeien van de witte betonnen balk waar ze op staat bovenin de foto erg storend.quote:
masken als je de foto in photoshop bewerkt (verstoppen van het hoofd zodat deze niet meegenomen wordt in het opkrikken van de briliance bijvoorbeeld)quote:Op maandag 29 november 2004 20:12 schreef Ellard het volgende:
masken?
Hij is gemaakt met een traditionele spiegelreflex,
maar wat houdt masken in?
quote:Op donderdag 2 december 2004 14:42 schreef zenonimous het volgende:
1 jammer dat hij een beetje schuin is, beetje onscherp hier en daar
2 strakke foto, jammer dat er uit zn hoofd van die -niet beklimmen dingetjes- steken
3 leuke foto, de schaduwen zijn ook wel koel
4 leuk detail dat spinnenweb
5 niet gecentreerd... jammer
6 beetje standaard toeristen foto (no offence)
7 die schaduw maakt het er niet fraaier op
8 wel gaaf, toch heb ik het gevoel dat hij een beetje scheef is
quote:Op donderdag 2 december 2004 18:35 schreef Puckzzz het volgende:
* zenonimous geeft een klein schopje
ik vind ze nou niet echt bijzonder ... beetje flets allemaalquote:
quote:Op vrijdag 3 december 2004 23:02 schreef Xilantof het volgende:
om even op Pea in te haken: als je minder foto's plaatst, is de drempel tot reageren lager.
@Ker_Plunk
leuk lensje!
lekkere scherpte, ik mis alleen wat. belichting is net iets te vel, en de zonnestralen komen ook niet ec ht lekker uit...
misschien als ie iets hoger genomen was...
Thnxquote:Op zondag 5 december 2004 17:03 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
Ik vind ze een beetje een rommeltje, vooral door de achtergrond die je aandacht weghaalt.
De eerste is beter dan de 2de omdat je daar nog een overbelichting krijgt waar het licht invalt.
Ik kan me ook moeilijk voorstellen dat dit de beste foto's zijn die je in 2004 hebt genomen, als je ze echt wil inzenden probeer ze dan opnieuw te schieten met een betere belichting en een mooiere achtergrond. Er zit iig potentie in om er iets moois van te maken.
Echt overbelicht is ie niet, maar ditquote:Op zondag 5 december 2004 17:09 schreef Boy_Snakeye het volgende:
[..]
Thnx![]()
maar ik had nog niks met de achtergrond gedaan, klopt. Ga nog een keer een leuk opstellinkje maken, die ik toevallig ergens gelezen heb.
Ik heb mijn camera pas sinds 2 wekendus ben nog een beetje aan het rommelen met alles. Maar die 2e is dus voor jou gevoel overbelicht.... dat is wat ik niet zo snel zie. Maar zal eraan werken
quote:
1: niet echt veel bijzonderder dan een toeristenfoto.. vind ik dan hequote:Op donderdag 2 december 2004 20:34 schreef SuPerTje het volgende:
Oke .. ik heb ff het een en ander bekeken .. en hier komen de mijne ...
Ze zijn ingescanned dus het kan zijn dat ze een beetje smerig/schuin zijn ...
Hopelijk vinden jullie ze mooi ..
ze zijn klikbaar trouwens .. dan heb je een wat grotere versie
ik heb de foto juist expres zo scheeft gehouden om de tekst recht te krijgenquote:Op maandag 6 december 2004 18:00 schreef petre86 het volgende:
[..]die is echt stoer
ook een beetje speels omdat hij schuin genomen is.. maar 1tje recht van voren inclusief noodrem lijkt me ook wel wat..
of anders de andere kant scheef.. dat je de andere diagonaal van de poster pakt.. gelijk die streep weerkaatsing ven de lamp weg en je kan mooit de noodrem bovenaan plaatsen
Oke danquote:Op zaterdag 11 december 2004 22:09 schreef Ymke het volgende:
Ja nu wel
Toch heeft het wel wat....quote:
Oow??quote:
Als je nou ook eens de text lasquote:Op zondag 12 december 2004 01:35 schreef Robertje het volgende:
Behoorlijk onscherp
Dat zal dan niet eerder worden dan volgend jaarquote:Op zondag 12 december 2004 02:58 schreef petre86 het volgende:
hij staat nu scherp op de blaadjes.. wellicht een nieuwe foto wanneer het niet zo hard waait
Dan kan goed kloppenquote:Op zondag 12 december 2004 08:28 schreef Xilantof het volgende:
pssstSpeedyGJ, hij doet het weer niet...
Speedy, ik denk dat ik niet de enige luie ben hier die dit maar lastig vind zoquote:Op zondag 12 december 2004 17:43 schreef SpeedyGJ het volgende:
Vandaag even weer aan de slag geweest
Heb de serie online staan vanaf mijn pc
De foto's kunnen jullie tot rond 1:00 uur zien (kan later maar kan ook eerder zijn)
S' morgen's rond 7 uur zijn ze weer online
Klik hier voor de foto's
Inhoud:Mist Zonsondergangen 1 van mij zelf
Oke zal het nu even voor jou doenquote:Op zondag 12 december 2004 18:34 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Speedy, ik denk dat ik niet de enige luie ben hier die dit maar lastig vind zoKan je ze niet resizen en hier meteen zichtbaar plaatsen? Van welke ik wel geopend heb ziet het er wel heel mooi uit. Maar het duurt me zo te lang om alles te openen (zeg ik...ik ben lui)
Dat vind ik nou liefquote:Op zondag 12 december 2004 18:57 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Oke zal het nu even voor jou doen
1:
[afbeelding]
2:
[afbeelding]
3:
[afbeelding]
4:
[afbeelding]
5:
[afbeelding]
6:
[afbeelding]
7:
[afbeelding]
8:
[afbeelding]
9:
[afbeelding]
10:
[afbeelding]
11:
[afbeelding]
12:
[afbeelding]
13:
[afbeelding]
Mooi dat uitzicht over de witte wereld. De boom is ook heel mooi, maar vind ik niet zo mooi op de foto gezet.quote:Op zondag 12 december 2004 19:04 schreef Dawnbreaker het volgende:
[[url=http://img110.exs.cx/img110/5281/beetjewinter2ml.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://img110.exs.cx/img110/9711/boomt7fz.jpg]afbeelding][/url]
klikbaar voor grotere versies
comments please...
Thnxquote:Op zondag 12 december 2004 19:13 schreef pea4fun het volgende:
[..]
Dat vind ik nou liefIk geloof dat ik uit deze serie nr 4 de mooiste vind, maar ook die met jou in de mist vind ik wel wat hebben.
ik vind ze t/m 6 mooier, doordat er meer licht in zitquote:Op zondag 12 december 2004 19:14 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
Thnx
Ik zag die voetbal veld in de mist staan
Alleen jammer dat het niet helemaal mistig was, anders kreeg je zo'n spook effect
Volgende maand wedstrijd thema "VAge Eikels"quote:Op zondag 12 december 2004 01:35 schreef Robertje het volgende:
Behoorlijk onscherp
Thnx!quote:Op zondag 12 december 2004 20:20 schreef petre86 het volgende:
[..]
ik vind ze t/m 6 mooier, doordat er meer licht in zit
en dawnbreaker: allebei mooi, vooral rond de horizon
Iddquote:Op maandag 13 december 2004 10:08 schreef buzzer het volgende:
[..]
Volgende maand wedstrijd thema "VAge Eikels"
En het probleem is opgelost.
De poster geeft zelf al aan dat de foto niet scherp is door teveel wind, maar persoonlijk vind ik dat een beetje de charme van die foto
Charmequote:Op maandag 13 december 2004 16:30 schreef SpeedyGJ het volgende:
[..]
......
Wat bedoel je eigelijk met charme?
Dank Uquote:
goed geluktquote:Op dinsdag 14 december 2004 00:59 schreef Dawnbreaker het volgende:
net even wat nachtfoto's gemaakt
nikon coolpix900serie. 8 sec sluitertijd.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
mooie foto, maar een beetje klein voor een wallpaper, vind je niet?quote:Op dinsdag 14 december 2004 18:16 schreef SnuggLe het volgende:
[afbeelding]
Concert van Faithless, met een Sony DSCv1
http://home.student.utwen(...)p/sng-wallpaper1.jpg
Rightclick save as.....als wallpaper!
Hij reed ook weg hèquote:Op dinsdag 14 december 2004 19:48 schreef Xilantof het volgende:
Sop:
geinige foto, de rook maakt het sfeervol . maar toch mis ik iets. volgens mij vind ik de hoek waaruit de foto genomen is niet echt fijn.
ah!quote:Op dinsdag 14 december 2004 22:12 schreef sop het volgende:
[..]
Hij reed ook weg hèik moest al rennen
Dan heb je een aardige steady shot gemaakt tijdens het rennenquote:Op dinsdag 14 december 2004 22:12 schreef sop het volgende:
[..]
Hij reed ook weg hèik moest al rennen
Wel een leuk contrast met de bewegende achtergrondquote:Op vrijdag 17 december 2004 21:27 schreef fr.oosje het volgende:
gisteren bij de rondvaart van de Boeing 747 in de Amsterdamse grachten wezen kijken. Helaas was de 747 zelf nogal onhandig uitgelicht dus daar heb ik geen foto's van die het laten zien waar zijn. Echter wel dit plaatje geschoten. Zoals je ziet was er nog aardig wat volk komen kijken. Die 747 moest trouwens door dit bruggetje
[afbeelding]
Het bloempje ziet eruit als een handreiking, mooie kerstgedachte eigenlijk...quote:Op zaterdag 18 december 2004 09:53 schreef Impry het volgende:
[..]
Wel een leuk contrast met de bewegende achtergrondHoe laat is hij precies gemaakt?
Hier nog een probeerseltje:
[afbeelding]
Exif-data:
Model : Canon EOS 10D
DateTime : 2004:09:29 10:38:55
ExposureTime : 1/20Sec
FNumber : F4,5
ISOSpeedRatings : 800
Flash : Not fired
FocalLength : 105,00(mm)
Met een kleine nabewerking in PS vind ik hem zelf wel mooi geworden, hoe denken jullie er over?![]()
dat is idd het probleem, hij brandt er doorheen, storende flare, verder staat hij wat saai in het midden, wel mooie kleuren hoorquote:
Plannen om een rouw kaart te maken?quote:Op zaterdag 18 december 2004 09:53 schreef Impry het volgende:
[..]
Wel een leuk contrast met de bewegende achtergrondHoe laat is hij precies gemaakt?
Hier nog een probeerseltje:
[afbeelding]
Exif-data:
Model : Canon EOS 10D
DateTime : 2004:09:29 10:38:55
ExposureTime : 1/20Sec
FNumber : F4,5
ISOSpeedRatings : 800
Flash : Not fired
FocalLength : 105,00(mm)
Met een kleine nabewerking in PS vind ik hem zelf wel mooi geworden, hoe denken jullie er over?![]()
Die zon in het midden is niet erg. Ik vind het een beetje te gemakkelijk om elke foto die niet aan de 'regeltjes' voldoet daar direct op af te rekenen. Ik vind het bijv op deze foto totaal niet erg dat de zon in het midden staat. De kleuren en de sfeer maken deze foto, die ik overigens bovengemiddeld goed vind! Een minpuntje is inderdaad die flare. Maar dat valt weg te halen als je daar een voorstander van bent.quote:Op maandag 20 december 2004 10:17 schreef Re het volgende:
[..]
dat is idd het probleem, hij brandt er doorheen, storende flare, verder staat hij wat saai in het midden, wel mooie kleuren hoor
Die is gaafquote:
Heb je een programmaatje die de Exif-info zo mooi weergeeft in een tabelletje en opslaat als IMG? Of maak je die zelf?quote:Op dinsdag 14 december 2004 11:19 schreef sop het volgende:
[afbeelding]
Foto info:
[afbeelding]
Ik heb wat gespeeld met kleurbalans, contrast en saturation.
Het betreft een kroonluchter in het kasteel in Helmond, die spotte ik tijdens een bruiloft.
Ik had hem op een ander forum gebruikt voor een fotowedstrijd met het thema "Decay"quote:Op dinsdag 21 december 2004 15:48 schreef koffiejunk het volgende:
[..]
Plannen om een rouw kaart te maken?![]()
Weet je hoe hard het waaide gekquote:Op dinsdag 21 december 2004 15:58 schreef American_Nightmare het volgende:
[..]
Die zon in het midden is niet erg. Ik vind het een beetje te gemakkelijk om elke foto die niet aan de 'regeltjes' voldoet daar direct op af te rekenen. Ik vind het bijv op deze foto totaal niet erg dat de zon in het midden staat. De kleuren en de sfeer maken deze foto, die ik overigens bovengemiddeld goed vind! Een minpuntje is inderdaad die flare. Maar dat valt weg te halen als je daar een voorstander van bent.
Onvergeeflijk is natuurlijk wel de licht scheve horizon.
Ik vind het echt een superfoto. Op een of andere manier zit er dynamiek in....quote:Op woensdag 22 december 2004 15:24 schreef Impry het volgende:
[..]
Ik had hem op een ander forum gebruikt voor een fotowedstrijd met het thema "Decay"Dus heeft wel een beetje een relatie
Dat is toch in Limburg? Vaals ofzo, de Cauberg? Komt me namelijk erg bekend voorquote:Op dinsdag 14 december 2004 00:59 schreef Dawnbreaker het volgende:
net even wat nachtfoto's gemaakt
nikon coolpix900serie. 8 sec sluitertijd.
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Foto één vind ik mooier, om de simpele reden dat ik niet zo gecharmeerd ben van die reflectoren van de achterlampen en de reflecties van de nummerborden, die terugflitsen.quote:Op donderdag 23 december 2004 16:36 schreef JPM01 het volgende:
[afbeelding]
is zonder flits
[afbeelding]
is met flits.
welke is mooier en wat kan er eventueel verbetert aan worden??? (niet bewerkt)
fotos zijn gemaakt met de Sony DSC P41 4.1 mp
dit zijn proeffotos
dit waren gewoon wat proef dingen, ik heb net van de week een nieuwe digitale cam gekocht. In de toekomst wil ik meer van dit soort fotos maken, landschap en later ook (auto)sport fotos. volgende keer komt die op 550quote:Op vrijdag 24 december 2004 14:18 schreef Hayk het volgende:
[..]
Foto één vind ik mooier, om de simpele reden dat ik niet zo gecharmeerd ben van die reflectoren van de achterlampen en de reflecties van de nummerborden, die terugflitsen.
je hebt de foto's recht tegen de zon ingenomen, waardoor je van die flares krijgt. (die sterretjes en die rode bolletjes et cetera: al die dingen die er in het echt niet bij waren) Die vind ik zelf storend. Wanneer je de zon niet meer recht in de lens hebt schijnen, ben je daar vanaf (op een later moment terugkomen bijvoorbeeld, of uit een andere hoek fotograferen). Voor de flits in de reflectoren (of andere spiegelende zaken: raam, spiegel, glimmend aluminium, vul maar in) geldt eigenlijk precies hetzelfde: wanneer je naar zo'n object flitst, wil je (meestal) dat er licht op het object valt, maar niet dat 'ie terugschijnt. Daarmee is het net Snooker en de band van het biljart: als je recht op de band mikt, komt de bal recht terug, maar doe je het onder een hoek....
De gebouwen en auto's zijn een beetje onderbelicht, maar misschien is dat je bedoeling? Wat wil je precies met deze plaat? (voordat we daarover gaan zemelen?)
Kun je er zo wat mee?
edit: En kun je de foto's resizen naar 550 pixels breed?
Frame helaas gejat van Ron Meijerquote:
quote:Op zondag 26 december 2004 16:46 schreef Ymke het volgende:
De middelste is mooi speedy , omgedraaid is die leuk als een abstracte![]()
't zal misschien mijn ranzige brein zijn, maar ik zie dit meer als een behaarde vaginaquote:Op zondag 26 december 2004 15:51 schreef SpeedyGJ het volgende:
En als ik deze foto nou eens omdraai dan krijg je het volgende, 3X de V![]()
[afbeelding]
Jullie commetaar graag
quote:Op maandag 27 december 2004 19:57 schreef robbedoeseos300d het volgende:
[..]
't zal misschien mijn ranzige brein zijn, maar ik zie dit meer als een behaarde vagina![]()
Die klapper is wel gaaf. Hoe heb je die uitgelicht?quote:Op dinsdag 21 december 2004 18:17 schreef _maniax_ het volgende:
Tunnel door papier:
[afbeelding]
Een lamp van boven af:
[afbeelding]
4 , 6 of 7 vind ik leukquote:Op maandag 27 december 2004 17:58 schreef Xilantof het volgende:
robbedoeseos300d:
4 of 7
Rique:
leuke serie! heerlijke heldere kleuren
hm..quote:Op woensdag 29 december 2004 17:09 schreef JoranVW het volgende:
Ik heb al lang niets gepost dus ik doe maar weer eens een foto'tje!
Ik weet nog niet echt wat ik er zelf van vind, maar die lijnen spreken me wel aan.
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |