Deal!quote:Op vrijdag 23 april 2004 00:20 schreef Johan_de_With het volgende:
Maar omdat dit een jubileum is, mag het peil wel wat worden verbeterd. Wees kritisch op je eigen werk.
Hey, ik ben er nog...quote:Op vrijdag 23 april 2004 00:20 schreef zakjapannertje het volgende:
nou zeg, iedereen natuurlijk pleite
U mag het goede voorbeeld gevenquote:Op vrijdag 23 april 2004 00:20 schreef Johan_de_With het volgende:
Maar omdat dit een jubileum is, mag het peil wel wat worden verbeterd. Wees kritisch op je eigen werk.
Sweet dreamsquote:Op vrijdag 23 april 2004 00:21 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Zo, ik ga maffen, hehehehe.![]()
![]()
quote:Op vrijdag 23 april 2004 00:28 schreef Tuana het volgende:
[..]
Sweet dreams
http://www.nd.nl/newsite/artikel.asp?id=36268quote:VS in ban van mega-abortusmars
van onze redactie buitenland
WASHINGTON - De Amerikaanse pro-abortusbeweging hoopt zondag een half miljoen betogers in Washington op de been te krijgen voor het recht op abortus in de Verenigde Staten.
Radicale voorstanders hebben aangekondigd tegendemonstraties van pro-life groeperingen te zullen aanvallen.
De organisatie van de abortusmars is in handen van zeven grote instellingen die opkomen voor vrouwenrechten. Het is voor het eerst in de Amerikaanse geschiedenis, dat landelijke groeperingen - waaronder Planned Parenthood, NARAL Pro Choice America en de Amerikaanse burgerrechtenbeweging ACLU - zo nauw samenwerken. Abortus is in de VS een zeer controversieel thema.
De 'mars voor vrouwenlevens' die zondag langs het Witte Huis en het Capitool trekt, moet een krachtig signaal zijn aan de regering-Bush dat de pro-choicebeweging zich niet neerlegt bij inperking van het recht op abortus. ,,Wij zullen ons recht op abortus en het recht om onze gezinnen te plannen zonder overheidsbemoeienis beschermen. Nooit zullen we terugkeren naar de dagen van voor 'Roe versus Wade', toen vrouwen stierven door illegale abortussen'', aldus de initiatiefnemers. Naar schatting 25 tot 30 miljoen Amerikaanse vrouwen hebben een of meer abortussen ondergaan.
Volgens de landelijke pro-lifebeweging loopt het echter niet storm voor de betoging. Uit vrees voor een tegenvallende opkomst is onlangs de hulp ingeroepen van ruim honderd popmusici, filmsterren en tv-bazen, onder wie Ted Turner (CNN), actrice Jane Fonda en fotomodel Cindy Crawford. Verscheidene pro-lifegroeperingen hebben tegenacties aangekondigd.
De organisatie Radical Cheerleaders of DC heeft gedreigd tegendemonstraties van pro-lifebetogers te zullen aanvallen en hun spandoeken te zullen vernielen. ,,Zij staan buiten de werkelijkheid en willen niet luisteren'', aldus de Washingtonse vrouwengroepering.
De abortusmars heeft binnen de landelijke onderwijsbond NEA (2,7 miljoen leden) geleid tot grote verdeeldheid. De marsroute loopt langs het hoofdkantoor van NEA, dat vermoeide betogende leden gastvrij wil ontvangen en van drinken voorzien. Pro-lifedocenten zijn woedend dat de NEA daarmee openlijk de betoging steunt. Sommigen eisen dat NEA afziet van de ondersteuning; anderen willen dat het hoofdkantoor voortaan ook bijstand geeft bij de jaarlijkse 'Mars voor het Leven' op 22 maart. NEA heeft zich daarvan in het verleden altijd onthouden.
Pikant detail is dat NEA-bestuurder Randall Moody van 1995 tot 2002 lid was van de Raad van Bestuur van Planned Parenthood en nog steeds vice-voorzitter is van PP. Boze leraren verwijten hem belangenverstrengeling, maar NEA-woordvoerder Michael Pons verklaarde dat ,,iedere organisatie een aanzienlijk aantal leden heeft dat niet instemt met bepaalde beleidslijnen. Dat is het mooie van een open, democratische organisatie als de onze.''
Gebedsontbijt
PP verwacht dat zondag de grootste pro-choicedemonstratie in de Amerikaanse geschiedenis plaatsheeft. Met een ,,denominatiesoverstijgend gebedsontbijt'' tart PP conservatieve religieuze groeperingen in de VS, door te stellen dat zij niet kunnen claimen, te spreken namens de christelijke geloofsgemeenschap.
Op haar beurt wijzen pro-lifeorganisaties op beroemdheden (zoals filmster Patricia Heaton en topmodel Kathy Ireland) die abortus afkeuren. Ook keren feministen zich tegen de abortusmars. Voorzitter Serrin Foster van Feminists For Life (FFL) verklaarde dat abortus vrouwen-in-nood niet helpt. ,,Abortus maskeert het probleem en schept nieuwe problemen. De marsorganisatie stuurt vrouwen in de verkeerde richting'', aldus Foster. Ook wees zij op de recente opiniepeilingen waaruit blijkt dat voor het eerst sinds de rechtszaak Roe versus Wade (1973) vrouwen in meerderheid tegen abortus zijn. Ook jongeren keren abortus vaker de rug toe.
Heuiquote:Op vrijdag 23 april 2004 07:19 schreef Megumi het volgende:
Mugguh.
Zo, ik ook ...quote:Op vrijdag 23 april 2004 00:21 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Zo, ik ga maffen, hehehehe.![]()
![]()
Heh?quote:Op vrijdag 23 april 2004 07:18 schreef Silmarwen het volgende:
HBO geschiedenis bestaat wel. Ik heb het gedaan voor een half jaartje ofzo het is wel een lerarenopleiding....
Goeienmorgen![]()
aaah ik zag dat wel weer![]()
quote:Op vrijdag 23 april 2004 08:45 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ey iedereen.
Ik ben jarig![]()
Felicitaties graag in mijn fotoboek.
quote:'Nederland schendt mensenrechten'
Van onze verslaggever Theo Koelé
DEN HAAG - Premier Balkenende moet zich verweren tegen buitenlandse kritiek dat Nederland mensenrechten schendt. Het gaat om het massaal terugsturen van asielzoekers. Ook ligt Nederland onder vuur vanwege het euthanasiebeleid.
De Raad van Europa, een organisatie van 45 landen die zich sterk maken voor het respecteren van mensenrechten, wil volgende week een debat houden over de voorgenomen uitzetting van 26 duizend asielzoekers. De premier en minister Bot van Buitenlandse Zaken, die momenteel voorzitter is van de Raad van Europa, moeten woensdag tekst en uitleg geven op een bijeenkomst in Straatsburg.
...
quote:Van Agt: Nederlanders zo snel mogelijk uit Irak
HILVERSUM (ANP) - De Nederlandse troepen moeten zich zo snel snel mogelijk terugtrekken uit Irak. Zonder een mandaat van de Veiligheidsraad was de oorlog tegen Irak onrechtmatig, dus ook de aanwezigheid van het Nederlandse contingent. Dat zei oud-premier Van Agt (CDA) donderdag in het tv-programma Nova.
Van Agt vindt dat de Amerikanen en de Britten nooit aan de aanval op Irak hadden moeten beginnen. ,,Het werd al vrij snel duidelijk dat er voor de oorlog geen enkele reden bestond die deugde.'' De coalitie zei er zeker van te zijn dat de Iraakse president Saddam Hussien beschikte over massavernietigingswapens. Deze werden nooit aangetroffen.
Het kabinet besluit volgende maand over verlenging van het verblijf van de Nederlandse militairen als de speciale VN-gezant Brahimi zijn rapport over de mogelijke rol van de VN heeft uitgebracht. Minister Kamp (Defensie) zei vorige week in de Tweede Kamer dat vertrek van de Nederlandse troepen rampzalig zou zijn voor de Iraakse bevolking.
Van Agt vond verder dat het kabinet-Balkenende te veel zijn oren laat hangen naar de Verenigde Staten. De oud-premier noemde de VS arrogant en een schelmenstaat omdat president Bush de internationale rechtsorde aan zijn laars lapt, niet alleen met de oorlog tegen Irak, maar ook met zijn steun aan Israël.
Toch wel iedereen?quote:Op vrijdag 23 april 2004 08:45 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ey iedereen.
Ik ben jarig![]()
Felicitaties graag in mijn fotoboek.
quote:Een opvallende verschijning woensdag op de rijksweg A12 in de buurt van Doorn. De blikvanger was een 77-jarige man uit Doorn gehuld in zuurstokroze kleding. De politie heeft de opvallende wandelaar van de snelweg geplukt en hem een lift gegeven. Het was een 77-jarige man uit Doorn met een roze spijkerbroek aan, een kort rokje in die kleur, een roze jasje en panty's. Volgens de politie kwam de man niet verward over.
quote:INBURGERING: Werkloze allochtonen en vrouwen die moeten inburgeren hoeven dat niet helemaal zelf te regelen en te betalen. Dat blijkt uit de zogeheten Contourennota van minister Verdonk (Integratie). De regelingen voor werklozen en vrouwen wijken af van het principe
dat allochtonen de inburgeringscursus volledig zelf moeten regelen en betalen.
Bron
Je vriendje?quote:Op vrijdag 23 april 2004 09:56 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[afbeelding]
Wat is het toch een schattig joch, he?
Ook slowchat newbie's zijn welkom.quote:Op vrijdag 23 april 2004 09:39 schreef wendy-tje het volgende:
Toch wel iedereen?
Gefeli
quote:GroenLinks / GroenLiberaal
door Marcel ten Hooven
2004-04-23
Terwijl Paul Rosenmöller het CDA naderde, koerst Femke Halsema richting VVD. Onder links-liberale vlag voert zij GroenLinks naar een nieuwe positie op het poltieke veld.
,,Wij zijn de laatste links-liberale partij'', zei Femke Halsema onlangs in het GroenLinks Magazine. In het bonte gezelschap dat GroenLinks vormt, is tot dusver niemand opgestaan die bezwaar maakt tegen deze ideologische plaatsbepaling en zich afvraagt wat de partij eigenlijk in het liberale huis te zoeken heeft.
De stilte na deze opmerkelijke uitspraak van de partijleider is voor meer dan één uitleg vatbaar. Het kan zijn dat Halsema sinds haar aantreden anderhalf jaar geleden, zoveel gezag heeft opgebouwd dat GroenLinks bereid is haar te volgen, ook op onvermoede wegen. Het kan ook zijn dat de partij bij gebrek aan intern debat in slaap is gesukkeld en niet meer functioneert als tegenwicht. Een derde mogelijkheid is dat GroenLinks met haar keuze voor het liberalisme definitief de breuk markeert met de ideologieën van PPR, PSP, CPN en EVP, de partijen waaruit zij voortkomt.
...
In het theoretische geval dat GroenLinks voor de keuze komt te staan van regeringssamenwerking met het CDA of de VVD, zei Halsema onlangs desgevraagd, dan zou zij kiezen voor de liberalen, vanwege hun liefde voor het vrije individu en ondanks de verschillen over de verzorgingstaat. In de tijd van Rosenmöller was dat een onvoorstelbaar antwoord. Nu niet meer.
Hey lieffie, gefeliciteerd!!!!quote:Op vrijdag 23 april 2004 08:45 schreef DrWolffenstein het volgende:
Ey iedereen.
Ik ben jarig![]()
Felicitaties graag in mijn fotoboek.
Van Agt geeft toe aan terrorisme. Typisch CDA.quote:Op vrijdag 23 april 2004 09:37 schreef kLowJow het volgende:
[..]
daarvoor is het fotoboek uitgevondenquote:Op vrijdag 23 april 2004 11:47 schreef Tuana het volgende:
[..]
Hey lieffie, gefeliciteerd!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
He Sidekick !quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:17 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Van Agt geeft toe aan terrorisme. Typisch CDA.
Van Agt bashed Amerika. Typisch aandachtvragerij.quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:17 schreef Sidekick het volgende:
Van Agt geeft toe aan terrorisme. Typisch CDA.
Wie, Robert_Jensen ?quote:Op vrijdag 23 april 2004 09:56 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[afbeelding]
Wat is het toch een schattig joch, he?
Je geilt wel op je eigen fotoboek hequote:Op vrijdag 23 april 2004 12:20 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
daarvoor is het fotoboek uitgevonden
[aandacht vragen]quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:21 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Van Agt bashed Amerika. Typisch aandachtvragerij.
quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:25 schreef du_ke het volgende:
Je geilt wel op je eigen fotoboek he.
Ik word zo langzamerhand kriegel van dat Benjamin Franklin-citaat.quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:25 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
[aandacht vragen]
http://www.ethicalatheist.com/docs/bush_heil.html
[/aandacht vragen]
Een potentiëlequote:Op vrijdag 23 april 2004 12:25 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Wie, Robert_Jensen ?
Herstel, een ueberpotentieel.quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:27 schreef du_ke het volgende:
[..]
Een potentiële.
Mag je dan nog wel spreken van potentiëel?quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:28 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Herstel, een ueberpotentieel.
Slappe hap die Van Agt. Achteraf een beetje leuten, kan iedereen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:17 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Van Agt geeft toe aan terrorisme. Typisch CDA.
Nee, zeg maar ueber.quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:32 schreef du_ke het volgende:
[..]
Mag je dan nog wel spreken van potentiëel?
Wij doen hier niet andersquote:Op vrijdag 23 april 2004 12:33 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Slappe hap die Van Agt. Achteraf een beetje leuten, kan iedereen.
Maar wij dicteren dan ook niets.quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:37 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Wij doen hier niet anders
He Johan, whats up?quote:Op vrijdag 23 april 2004 12:20 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
He Sidekick !.
quote:Op vrijdag 23 april 2004 13:32 schreef Ype het volgende:
Aaaaaah, stukje over die verf gelezen?
Bepaalde bestanddelen uit sommige soorten verf werken in op neuronen waardoor agressiviteit kan ontstaan. Dus dan word je zegmaar agressief door externe factoren. Om dan terug te komen op waar we het gisteren over hadden. Als Dutroux zich nou zou beroepen op het feit dat hij veel met dergelijke verf in aanraking is gekomen en daardoor het mechanisme in zijn brein dat voor agressiviteit zorgt overgestimuleerd is, is het al heel wat doordachter dan gewoon de schuld simpelweg op je neuronen zelf schuiven.
Dat is inderdaad een dilemma die ik in de psychologie tegen ben gekomen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 13:33 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Er zit een kern van waarheid in, best eng als je op micro-niveau er over gaat nadenken.
Het is de grens van ontoerekeningsvatbaarheid. Waar wordt het door veroorzaakt etc.quote:Op vrijdag 23 april 2004 13:36 schreef Ype het volgende:
[..]
Dat is inderdaad een dilemma die ik in de psychologie tegen ben gekomen.
Misschien een topicje over openen...
quote:Op vrijdag 23 april 2004 13:46 schreef Ype het volgende:
Verf, neuronen en je persoonlijkheid (en Dutroux).
Aaah.
Ik heb ons gesprek daarin enigzins anders opgeschreven. Hopelijk kun je ermee leven.quote:Op vrijdag 23 april 2004 13:46 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
![]()
Ja hoor, je had ook een link naar ons gesprekje kunnen geven.quote:Op vrijdag 23 april 2004 13:48 schreef Ype het volgende:
[..]
Ik heb ons gesprek daarin enigzins anders opgeschreven. Hopelijk kun je ermee leven.
Ik vermeld je wel even in de openingspost.quote:Op vrijdag 23 april 2004 13:51 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ja hoor, je had ook een link naar ons gesprekje kunnen geven.![]()
JEZUS MAN, LEER NEDERLANDS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:01 schreef Mutant01 het volgende:
Neuke?
pas je op me maagdenvlies?quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:01 schreef Mutant01 het volgende:
Neuke?
Nee, ik douw 'm er gewoon keihard in hoor!quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:03 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
pas je op me maagdenvlies?
Dude ik gebruik gewoon 1337 1NT3RN3T SPR33KT44L!!!!!quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:02 schreef Ype het volgende:
[..]
JEZUS MAN, LEER NEDERLANDS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Het is neuken.
Hoi.
R0x0rt.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:06 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dude ik gebruik gewoon 1337 1NT3RN3T SPR33KT44L!!!!!
Yes! Eindelijk erkenning!quote:Op vrijdag 23 april 2004 13:51 schreef Ype het volgende:
[..]
Ik vermeld je wel even in de openingspost.
Dit lijkt me of een amateur, of een grap, of allebei.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:22 schreef Aaahikwordgek het volgende:
http://www2.telegraaf.nl/binnenland/article9915401.ece
Of er komt een massive attack, maar dat merken we dan wel.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:25 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Dit lijkt me of een amateur, of een grap, of allebei.
Dat komt omdat je het zo vaak van mij hoort als ik weer eens een potje mijnenveger van je win.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:28 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
0wnage![]()
Da's het enige dat ik ken
quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:22 schreef Aaahikwordgek het volgende:
http://www2.telegraaf.nl/binnenland/article9915401.ece
Ik weet genoegquote:een kettingmail
dopequote:Op vrijdag 23 april 2004 14:29 schreef Ype het volgende:
[..]
Dat komt omdat je het zo vaak van mij hoort als ik weer eens een potje mijnenveger van je win.
Precies, dat heet nu terrorisme. Wel lekker rustig als iedereen er in trapt.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:28 schreef Ype het volgende:
[..]
Of er komt een massive attack, maar dat merken we dan wel.
Hoi.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:29 schreef Silmarwen het volgende:
Wat een weeeeeeeeeeeeeer wat een baan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Life is so beautifull!!!!
Wolfje gefeli![]()
![]()
![]()
Is dat een uitnodiging?quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:34 schreef Silmarwen het volgende:
Ah Amsterdam is toch ene kut stad ik ga fijn naar Den Haag. Snachts uiteraard al.![]()
Hey leuk id voor een POL meetkoninginnenacht
* RichardQuest heeft wel wat beters te doen dan naarquote:Op vrijdag 23 april 2004 14:34 schreef Silmarwen het volgende:
Ah Amsterdam is toch ene kut stad ik ga fijn naar Den Haag. Snachts uiteraard al.![]()
Hey leuk id voor een POL meetkoninginnenacht
Nee, dat heet marktwerking.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:34 schreef RichardQuest het volgende:
Als alle fietsen in Amsterdam gepikt worden, heet dat dan ook een terroristische aanslag?
Met daarbij het vliegtuigbericht: De kettingmail had gelijk.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:28 schreef Ype het volgende:
[..]
Of er komt een massive attack, maar dat merken we dan wel.
Ik ga met mn vriendquote:Op vrijdag 23 april 2004 14:35 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Is dat een uitnodiging?![]()
Koninginne NACH! Weet je dan niets ?quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:34 schreef Silmarwen het volgende:
Ah Amsterdam is toch ene kut stad ik ga fijn naar Den Haag. Snachts uiteraard al.![]()
Hey leuk id voor een POL meetkoninginnenacht
De fietsendief kwam van links.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:34 schreef RichardQuest het volgende:
Als alle fietsen in Amsterdam gepikt worden, heet dat dan ook een terroristische aanslag?
quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:37 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Gadver moet die donderdag nog werken ook.![]()
De fietsendief kwam van een portaal.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:38 schreef Sidekick het volgende:
[..]
De fietsendief kwam van links.
Ze is zo'n allochtoon, weet je.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:38 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Koninginne NACH! Weet je dan niets ?
hallo ik ben al blij dat ik een woord in correct Nederlands kan spellen....quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:38 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Koninginne NACH! Weet je dan niets ?
Ik merk het.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:41 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
hallo ik ben al blij dat ik een woord in correct Nederlands kan spellen....
En ik stle me niet aan. Moet ik van 9 tot 6 werken en daarna snel nara huis en weer weg...
beticht je mij van fietsen stelen :0quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:40 schreef RichardQuest het volgende:
De fietsendief, dat was een allochtoon.
De cirkel is rond
Egoist.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:37 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Ik ga met mn vrienddenk ik... Anders ga ik niet
![]()
Gadver moet die donderdag nog werken ook.![]()
Ja, het slot ook, anders kon de cirkel niet rond worden.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:40 schreef RichardQuest het volgende:
De fietsendief, dat was een allochtoon.
De cirkel is rond
Je mag wel mee hoorquote:Op vrijdag 23 april 2004 14:44 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Egoist.![]()
gezellie!quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:45 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Je mag wel mee hoorMisschien kan hij niet eens
tuinbroek+bier.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:46 schreef RichardQuest het volgende:
tuin+bier+boek
+verf. Ik moet nog schilderen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:50 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Pot.
Je hebt last van smegma en het jeukt?quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:52 schreef Silmarwen het volgende:
Nog 3 uur en dan weekend... Zon late pauze is echt drie keer niets. Wie verzint er een smeos zodat ik niet meer hoef te werken.
Acute aanval van dislexxi.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:52 schreef Silmarwen het volgende:
Nog 3 uur en dan weekend... Zon late pauze is echt drie keer niets. Wie verzint er een smeos zodat ik niet meer hoef te werken.
Kijk maar uit voor je persoonlijkheid.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:52 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
+verf. Ik moet nog schilderen.![]()
quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:54 schreef Johan_de_With het volgende:
Kijk maar uit voor je persoonlijkheid.
Gewoon in POL aan het posten, maar ik verwijder al zijn posts.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:44 schreef Johan_de_With het volgende:
Waar is Duritz ?
Waarom heb je hem niet meteen geruimd, met je zieke sadisme ?quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:57 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Gewoon in POL aan het posten, maar ik verwijder al zijn posts.
Racist, potentieel, extremist!quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:57 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Gewoon in POL aan het posten, maar ik verwijder al zijn posts.
Ik geloof er niks van.quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:00 schreef Silmarwen het volgende:
ik ga weer werken![]()
Ik kan niet bannen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 14:59 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Waarom heb je hem niet meteen geruimd, met je zieke sadisme ?
Voor wie nog twijfelde aan schizofrenie.quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:02 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik denk dat we dit als linkse users wel onder elkaar kunnen houden toch?
Vandaar ook pan-arabisme.quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:06 schreef Mutant01 het volgende:
Allochtonen roeleren de pan uit!!!!!!!!!!!
f1-technisch gezien zal er echter een nederlander een allochtoon gaan verstoten.quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:06 schreef Mutant01 het volgende:
Allochtonen roeleren de pan uit!!!!!!!!!!!
Wanneer rouleren ze eens uit Nederland!!quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:06 schreef Mutant01 het volgende:
Allochtonen roeleren de pan uit!!!!!!!!!!!
Hij kan het dus wel.quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:16 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Wanneer rouleren ze eens uit Nederland!!
quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:19 schreef Johan_de_With het volgende:
Wees gewaarschuwd:
concentratiekampen in de VS? Dat dat niet bij ONZ staat.Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
rouleren!? Ow dus je wil andere analfabeten ervoor in de plaats!quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:16 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Wanneer rouleren ze eens uit Nederland!!
Waarom helpen we die mensen? Die mensen helpen is een systeem helpen dat een gevaar vormt voor de rest van de wereld. Die mensen helpen maakt hun dus sterker. Best achterlijk, Europa!quote:Europa biedt Noord-Korea hulp aan
BRUSSEL - De Europese Commissie heeft Noord-Korea alle mogelijke hulp toegezegd wegens de explosie donderdag.
Een deskundige van de commissie vertrekt zaterdag om bij het getroffen station te zien welke hulp nodig is, aldus een woordvoerder vrijdag. De Europese Commissie heeft al een hulpprogramma in Noord-Korea. Daarmee is 17 miljoen euro gemoeid. Het bedrag voor noodhulp kan snel stijgen, op aangeven van de Europese deskundige.
Burgers vs. het systeem. Of zijn burgers synoniem aan het systeem?quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:30 schreef pberends het volgende:
[..]
Waarom helpen we die mensen? Die mensen helpen is een systeem helpen dat een gevaar vormt voor de rest van de wereld. Die mensen helpen maakt hun dus sterker. Best achterlijk, Europa!
Het is raar inderdaad. Hulpverleners zeggen nu dat er tussen de 50 en 150 slachtoffers zijn. Als Noord-Korea geen informatie wil geven, dan moet er ook geen 17 miljoen euro tegenaan worden gegooid. Dat geld moet ergens op gebaseerd zijn.quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:30 schreef pberends het volgende:
[..]
Waarom helpen we die mensen? Die mensen helpen is een systeem helpen dat een gevaar vormt voor de rest van de wereld. Die mensen helpen maakt hun dus sterker. Best achterlijk, Europa!
Zonder burgers had je het systeem ook niet.quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:32 schreef Ype het volgende:
[..]
Burgers vs. het systeem. Of zijn burgers synoniem aan het systeem?
Hooguit een deel van de burgers in dit geval.quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:33 schreef pberends het volgende:
[..]
Zonder burgers had je het systeem ook niet.
quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:34 schreef Ype het volgende:
[..]
Hooguit een deel van de burgers in dit geval.
quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:35 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Dan opeens wel zekerHypocriet volk, die uitgeprocedeerde asielzoekers.
Wat is er eigenlijk doorgestreept op het bord op de foto?quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:35 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Dan opeens wel zekerHypocriet volk, die uitgeprocedeerde asielzoekers.
Op het bord staat ik ben Irake NEDERLANDER!quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:35 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Dan opeens wel zekerHypocriet volk, die uitgeprocedeerde asielzoekers.
volgens de frontpage: IK IS NEDERLANDERquote:Op vrijdag 23 april 2004 15:43 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Wat is er eigenlijk doorgestreept op het bord op de foto?
Die neger is irakees?quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Op het bord staat ik ben Irake NEDERLANDER!![]()
Eerst stond er IK NEDERLANDquote:Op vrijdag 23 april 2004 15:44 schreef pberends het volgende:
[..]
volgens de frontpage: IK IS NEDERLANDER
Tjibbe ba hoedken swa. Ja toch?!quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:46 schreef Ype het volgende:
Gwhatever, ik ga douchen en richting balkon en dan naar een voorstelling van mijn ex die gaat zingen.
Tjibbe mensken.
quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:47 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Tjibbe ba hoedken swa. Ja toch?!
Er zijn veel irakeze negers hoor, net zoals Marokkaanse negers. Als je lang genoeg in de woestijn zit, wordt je ook zwart.quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:46 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Die neger is irakees?![]()
Hoe weet jij of hij irakees is, ken je hem?quote:Op vrijdag 23 april 2004 15:58 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Er zijn veel irakeze negers hoor, net zoals Marokkaanse negers. Als je lang genoeg in de woestijn zit, wordt je ook zwart.![]()
Ja, ik heb hem aangegeven via de kliklijnquote:Op vrijdag 23 april 2004 15:59 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Hoe weet jij of hij irakees is, ken je hem?
quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja, ik heb hem aangegeven via de kliklijn![]()
Mietje.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:00 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ja, ik heb hem aangegeven via de kliklijn![]()
Ga je samen tegelijk met hem douchen? Geil hoor!quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:12 schreef Ype het volgende:
[..]
Mietje.
Ik wacht op mijn huisgenoot die ook nog moet douchen, eer ik samen met hem richting balkon van vriend kan gaan.
Tof dat je dat met ons wilt delen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:12 schreef Ype het volgende:
[..]
Mietje.
Ik wacht op mijn huisgenoot die ook nog moet douchen, eer ik samen met hem richting balkon van vriend kan gaan.
Ik wist dat het je interesseerde.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:14 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Tof dat je dat met ons wilt delen.![]()
Ik heb al gedouched.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:13 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ga je samen tegelijk met hem douchen? Geil hoor!![]()
Jij hebt zelfs niet gedouched, want je hing rond bij je verf- en neuronentopic!quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:15 schreef Ype het volgende:
[..]
Ik wist dat het je interesseerde.
Ik moest toch een excuus hebben voor het feit dat ik hier nog steeds zit terwijl ik zei dat ik in de zon zou gaan zitten.
Ik heb jeuk aan mn ballen!quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:14 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Tof dat je dat met ons wilt delen.![]()
In de tussentijd.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:16 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Jij hebt zelfs niet gedouched, want je hing rond bij je verf- en neuronentopic!![]()
![]()
Ik heb ook jeuk aan jouw ballen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:17 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik heb jeuk aan mn ballen!
Wil jij dan ff voor me krabbenquote:Op vrijdag 23 april 2004 16:18 schreef Ype het volgende:
[..]
Ik heb ook jeuk aan jouw ballen.
dat zijn een kleine 10 minuten geweest, je moest immers ook nog een tekst typen voor je postte.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:17 schreef Ype het volgende:
[..]
In de tussentijd.
Nee, want ik heb er jeuk aan.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:18 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wil jij dan ff voor me krabben![]()
Het is meer een leuke hobby voor in de tussentijd.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:19 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
dat zijn een kleine 10 minuten geweest, je moest immers ook nog een tekst typen voor je postte.
Het kan bijna niet of je bent verslaafd!![]()
alleen neuken = rukken.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:22 schreef Ype het volgende:
[..]
Het is meer een leuke hobby voor in de tussentijd.
Ik douche inderdaad niet lang, ik vind douchen tijdverspilling, maar ik wil wel schoonworden.
Alleen neuken onder de douche is een ander verhaal.
Tjibbe doe mang swie wot.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:26 schreef Ype het volgende:
Huisgenoot is klaar, dus ik ga nu wel weg.
Ik mis " I'll be back"quote:
"fuck you asshole" is de best.quote:Op vrijdag 23 april 2004 16:58 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ik mis " I'll be back"
quote:Op vrijdag 23 april 2004 17:07 schreef pberends het volgende:
[..]
"fuck you asshole" is de best.
Weer een zwarte. Wat een racisten zijn het toch.quote:[b]Mbeki herkozen tot president van Zuid-Afrika
KAAPSTAD - De Zuid-Afrikaanse president Thabo Mbeki is vrijdag door de nationale assemblee unaniem herkozen voor een tweede termijn van vijf jaar. Mbeki (61) was de enige kandidaat.
Mbeki's partij, het Afrikaans Nationaal Congres (ANC), kreeg vorige week bij parlementsverkiezingen bijna 70 procent van de stemmen. Door die overwinning was Mbeki al vrijwel verzekerd van een nieuwe termijn. Mbeki nam in 1999 het stokje over van Nelson Mandela.
ANP
Bron: LC
Bron: telegraaf.quote:Haags raadslid opgepakt wegens vechtpartij
DEN HAAG - Raadslid M. Dufresne van Leefbaar Den Haag is vrijdag aangehouden omdat hij een collega-raadslid zou hebben aangevallen. Dat heeft een politiewoordvoerder gezegd.
Dufresne, die bekendstaat als het 'enfant terrible' van de Haagse gemeenteraad, zou zijn voormalig partijgenoot J. Labuche tegen diens knie hebben getrapt. Labuche vormt nu een eenmansfractie. Dufresne jaagt zijn collega's en leden van het college van burgemeester en wethouders geregeld tegen zich in het harnas door onder meer eindeloze reeksen vragen te stellen en zich niet aan de spreektijden te houden.
Het is onduidelijk wat de reden van de vechtpartij is geweest. "Volgens mij hadden we geen conflict", meldde Labuche. Hij heeft inmiddels bij de politie aangifte gedaan.
De vechtpartij had plaats in het stadhuis, toen de vergadering van de commissie Welzijn even was geschorst. Labuche stond volgens eigen zeggen met enkele raadsleden te praten, toen Dufresne hem trapte. De twee vechtenden zijn uit elkaar gehaald en de politie hield Dufresne aan.
http://www.volkskrant.nl/economie/1082697494236.htmlquote:Nederland niet langer in top verzorgingsstaten EU
ANP
LUXEMBURG - Nederland staat niet meer in de top van het rijtje verzorgingsstaten in de Europese Unie. De Nederlandse sociale uitgaven (zoals AOW en huursubsidie) waren in 1992 nog de op een na hoogste van de Europese Unie, na Zweden. In 2001 stond Nederland in de middenmoot, op de zesde plaats.
Dat blijkt uit cijfers die Eurostat, het statistisch bureau van de Europese gemeenschappen, vrijdag heeft gepubliceerd. De sociale uitgaven daalden van 31,9 procent naar 27,6 procent van het bruto binnenlands product.
Zweden, waar 31,3 procent van de economie naar uitkeringen en sociale subsidies gaat, blijft de lijst van verzorgingsstaten aanvoeren. Het Europese gemiddelde lag in 2001 op 27,5 procent van het bruto binnenlands product.
Nederland zakte door de relatief geringe stijging van de uitgaven. Het totaalbedrag groeide gemiddeld 0,9 procent per jaar, de op twee na laagste toename van de vijftien landen van de Europese Unie.
Het Europese gemiddelde lag op 1,9 procent. Portugal verhoogde de uitgaven het sterkst: 6,3 procent. De sociale uitgaven bestaan in de praktijk vooral uit AOW-kosten, naast bijvoorbeeld ziekte- en WW-uitkeringen en huursubsidies
Hij lijkt veel op Kofi Anan. Zijn allemaal brothers van elkaar.quote:Op vrijdag 23 april 2004 17:08 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Weer een zwarte. Wat een racisten zijn het toch.
Het lijken wel Chinezen. Die lijken ook zo op elkaar.quote:Op vrijdag 23 april 2004 17:13 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Hij lijkt veel op Kofi Anan. Zijn allemaal brothers van elkaar.
Of Mongolen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 17:18 schreef Sidekick het volgende:
Het lijken wel Chinezen. Die lijken ook zo op elkaar.
Nee, r@b.quote:Op vrijdag 23 april 2004 17:41 schreef pberends het volgende:
http://nieuws.fok.nl/nieuws/40917
Is Sidekick & co weer bezig geweest
www.nieuws.nlquote:Oostenrijkers kiezen nieuwe president 23-04-2004
Oostenrijk kiest dit weekeinde een opvolger voor aftredend president Thomas Klestil. De strijd om de hoofdzakelijk ceremoniële post gaat tussen minister van buitenlandse zaken Benita Ferrero-Waldner (55) van de conservatieve Oostenrijkse Volkspartij en Heinz Fischer (65), de sociaal-democratische vice-voorzitter van het parlement. Als Ferrero-Waldner de verkiezingen wint, wordt ze de eerste vrouwelijke president in de Oostenrijkse geschiedenis. De rechtse Vrijheidspartij van Jörg Haider heeft geen eigen kandidaat voor het presidentschap naar voren geschoven, maar zich achter Ferrero-Waldner geschaard. Klestil, sinds 1992 het staatshoofd van Oostenrijk, is na twee termijnen van zes jaar grondwettelijk uitgesloten van een derde termijn.
Ferrero-Waldner heeft in de verkiezingscampagne ingezet op haar ervaring op buitenlandse zaken en haar talenkennis, waarmee ze zich als de meest geschikte kandidaat om Oostenrijk in het buitenland te vertegenwoordigen profileerde. Fischer reageerde daarop door te benadrukken dat hij vooral oog en oor zal hebben voor de gewone Oostenrijker. In de peilingen ligt Fischer een paar procent voor op Ferrero-Waldner.
Het belangrijkste politieke meningsverschil tussen de twee ligt in hun opvatting over het handhaven van de Oostenrijkse neutraliteit. Oostenrijk is een van de vier EU-lidstaten (de andere zijn Zweden, Finland en Ierland) die vasthouden aan hun neutraliteit. Volgens Ferrero-Waldner is het tijd om de neutraliteitspolitiek te herzien. Fischer daarentegen is een voorstander van het strikt handhaven van het beleid, dat in 1955 werd aangenomen.
De uitslag van de verkiezingen zal op korte termijn nauwelijks gevolgen hebben voor de Oostenrijkse politiek. De president vervult vooral een ceremoniële rol, al is hij wel de opperbevelhebber van het leger en heeft hij formeel de bevoegdheid kabinetsbenoemingen te blokkeren en leden van de regering te ontslaan, een bevoegdheid waar Oostenrijkse presidenten tot nu toe nauwelijks gebruik van hebben gemaakt. In de politiek gaan links en rechts dan ook stemmen op om het presidentschap, mede in verband met de vijf miljoen euro die het ambt de staatskas jaarlijks kost, op te heffen.
[Copyright 2004, Novum Nieuws / Associated Press]
Weekend zonder geldquote:Op vrijdag 23 april 2004 18:17 schreef kLowJow het volgende:
[..]![]()
Dat mag dus niet!quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:18 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Weekend zonder geldZe zijn weereens mijn loon briefje kwijtgeraakt...
Tis pas de vierde keer heb gebeld vanmiddag dat als dit nog een keer gebeurt ik mijn ontslag in dien. Ik krijg mn loon op de 23-ste en niet een week erna. Ik ga mezelf opblazen op het centraal bureau denk ik. Of ze gijzelen...quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:19 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Dat mag dus niet!![]()
Nou ja.. weer eens? Raken ze daar vaker loonbriefjes kwijt dan? Uhh.. en wat is een loonbriefje?quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:18 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Weekend zonder geldZe zijn weereens mijn loon briefje kwijtgeraakt...
Sorry het is een urenbriefje. En ja degene bij wie ik het inlever heeft waarschijnlijk nogal problemen met de ordening ofzo. Ben benieuwd of ze ook zo zorgvuldig is met haar loon...quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:22 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Nou ja.. weer eens? Raken ze daar vaker loonbriefjes kwijt dan? Uhh.. en wat is een loonbriefje?
Niet opblazen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:21 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Tis pas de vierde keer heb gebeld vanmiddag dat als dit nog een keer gebeurt ik mijn ontslag in dien. Ik krijg mn loon op de 23-ste en niet een week erna. Ik ga mezelf opblazen op het centraal bureau denk ik. Of ze gijzelen...
Hot Thai beef bij de Thai, behalve als je nog uit moet.quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:33 schreef Goodluck het volgende:
Honger!
FF afhalen vandaag, iemand tips ?
Goede tip!quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:39 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Hot Thai beef bij de Thai, behalve als je nog uit moet.
Hier niet dus hoor ik net van mijn vriendin!quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:42 schreef Goodluck het volgende:
[..]
Goede tip!
Bezorgen die Thaien ook thuis ?
Als je je adres in het Thais kan uitspreken heb je een kans.quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:42 schreef Goodluck het volgende:
Bezorgen die Thaien ook thuis ?
Gefeliciteerd DrWolff.quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:50 schreef DrWolffenstein het volgende:
quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:50 schreef DrWolffenstein het volgende:en bedankt met alle felicitaties. Ben bezig met het verplichte sociale ritueel "verjaardag" (wel leuk natuurlijk).
http://nl.wikipedia.org/wiki/Schoorwalquote:Op vrijdag 23 april 2004 18:47 schreef pberends het volgende:
[afbeelding]
Hoe zijn die afsluitdijken daar eigenlijk ontstaan? Die liggen er al eeuwen.
Heb je geen vrienden die je met bier overstelpen?quote:Op vrijdag 23 april 2004 18:50 schreef DrWolffenstein het volgende:en bedankt met alle felicitaties. Ben bezig met het verplichte sociale ritueel "verjaardag" (wel leuk natuurlijk).
Ja, nogal als al je neefjes en nichtjes in de leeftijdscatagorie van 1 tot 6 zittenquote:Op vrijdag 23 april 2004 18:55 schreef pberends het volgende:
Dat is vannacht pas.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:00 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Heb je geen vrienden die je met bier overstelpen?
Dit is of heel cynisch of heel cryptisch.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:03 schreef sizzler het volgende:
Het is alweer bijna twee jaar geleden dat er die aanslag op Ruud de Wild was....
Grapjas.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:03 schreef sizzler het volgende:
Het is alweer bijna twee jaar geleden dat er die aanslag op Ruud de Wild was....
Het is gelukkig goed afgelopen want hij raakte iemand anders, maar toch....quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:03 schreef sizzler het volgende:
Het is alweer bijna twee jaar geleden dat er die aanslag op Ruud de Wild was....
Het liep slecht af, drol.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:06 schreef sizzler het volgende:
Het is gelukkig goed afgelopen want hij raakte iemand anders, maar toch....
quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:06 schreef sizzler het volgende:
[..]
Het is gelukkig goed afgelopen want hij raakte iemand anders, maar toch....
Er is die dag een held gestorven.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:03 schreef sizzler het volgende:
Het is alweer bijna twee jaar geleden dat er die aanslag op Ruud de Wild was....
Dat hopen we tenminste.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:13 schreef sizzler het volgende:
Maar van mij weten jullie dat het niet serieus is.
Hmmm, ja. Was zeker zo'n linkse kutrakker?quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:13 schreef sizzler het volgende:
Ja, okee, gisteren in het comedycafe was hij leuker.
Maar van mij weten jullie dat het niet serieus is.
quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:07 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Het liep slecht af, drol.![]()
quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:07 schreef Goodluck het volgende:
[..]
![]()
En maar zeggen dat Gelly humorloos isquote:Op vrijdag 23 april 2004 19:08 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Er is die dag een held gestorven.
Een vuile rooie.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:15 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Hmmm, ja. Was zeker zo'n linkse kutrakker?
Dat is genoeg gebash voor vandaag.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:19 schreef DrWolffenstein het volgende:
Een vuile rooie.
quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:06 schreef sizzler het volgende:
[..]
Het is gelukkig goed afgelopen want hij raakte iemand anders, maar toch....
Alle stand up comedianten zijn rooie rakkers, dat weet je toch?quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:15 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Hmmm, ja. Was zeker zo'n linkse kutrakker?
Blijkbaar was dat niet duidelijkquote:Op vrijdag 23 april 2004 19:13 schreef sizzler het volgende:
Maar van mij weten jullie dat het niet serieus is.
Ja, het is grappig als een politicus wordt vermoord. Ik hoop dat er nog eens wordt afgerekend met Melkert en Kok. Man, dat wordt een dijenkletser!quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:18 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
[..]
[..]
En maar zeggen dat Gelly humorloos isKom op zeg.
Spijkerman is toch geen standup comedian?quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:21 schreef sizzler het volgende:
[..]
Alle stand up comedianten zijn rooie rakkers, dat weet je toch?
Lebbis en Jansen, Jack Spijkerman etc.
Ik had net een stuk bijbeltekst gevonden waarin stond dat homo's dood moeten.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:14 schreef sizzler het volgende:
Hee, is er geen topic over dat boek "de weg van de moslim"?
Hoezo, ik maak toch een leuke grap over Kok en melkert? pffff.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:22 schreef RichardQuest het volgende:
Rechtse mensen zijn nou eenmaal niet grappig, dat blijkt uit de reacties van Goodluck, aaah en DrWOok geen enkele zelfspot
Kom, laten we Franz Ferdinand ook herdenkenquote:Op vrijdag 23 april 2004 19:22 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ja, het is grappig als een politicus wordt vermoord. Ik hoop dat er nog eens wordt afgerekend met Melkert en Kok. Man, dat wordt een dijenkletser!![]()
![]()
Na 2 jaar moet de rouw wel over zijn...quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:23 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Hoezo, ik maak toch een leuke grap over Kok en melkert? pffff.![]()
Wie het ook is, maar ik neem aan dat die ook erg grappig is?quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:23 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Kom, laten we Franz Ferdinand ook herdenken
Jezus, wat humorloos van je...quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:24 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Na 2 jaar moet de rouw wel over zijn...
Ja....is toch ook zo?quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:22 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik had net een stuk bijbeltekst gevonden waarin stond dat homo's dood moeten.
Nee, eigenlijk moet je het ook verbreden naar 'artiesten' / TV-persoonlijkheden.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:22 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Spijkerman is toch geen standup comedian?
WTF...quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:25 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Wie het ook is
Gerard Cox.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:25 schreef sizzler het volgende:
Ik bedoel: noem eens een rechtse BN'er???
quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:25 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Ja....is toch ook zo?
Jan Mulder was gisteren echt weer zum kotzen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:25 schreef sizzler het volgende:
[..]
Nee, eigenlijk moet je het ook verbreden naar 'artiesten' / TV-persoonlijkheden.
Vledder, Barend en van Dorp, Jan Mulder etc.
Ik bedoel: noem eens een rechtse BN'er???
(ik verdenk eigenlijk alleen Beau van Erven Dorens)
Die slet van Lingo, stemt LPF.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:25 schreef sizzler het volgende:
Ik bedoel: noem eens een rechtse BN'er???
quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:26 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Gerard Cox.
Het is jouw leven, wat studeer je eigenlijk in E'hoven?quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:26 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
WTF...
Ik neem je posts voortaan wat minder serieus, met je welvinden.
quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:28 schreef Goodluck het volgende:
Koninginnedag Amsterdam + moslims?!? Breezervolk.
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
Hoezo? 2 Jaar na de dood van iemand mag je er best grapjes over maken.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:25 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Jezus, wat humorloos van je...![]()
Die doos weet nieteens hoe je dat spelt.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:27 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Die slet van Lingo, stemt LPF.
Die presentatrices zijn volgens mij nog bestwel ... ehmmm, nouja, niet dom iig.quote:En waarschijnlijk alle presentatrices bij SBS....dat volk is LPF-volk
Heerlijk, hoe serieus je er nu op ingaat.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:29 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Hoezo? 2 Jaar na de dood van iemand mag je er best grapjes over maken.
Zo hebben jullie de eerste dag na de moord op Yassin een topic volgekotst met grapjes...
Die weten niet eens wat "de politiek" inhoud. JP Balkenende; Dat was toch die gelove accountant uit Zeelandquote:Op vrijdag 23 april 2004 19:27 schreef RichardQuest het volgende:
En waarschijnlijk alle presentatrices bij SBS....dat volk is LPF-volk
Ik studeer bierologie.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:28 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Het is jouw leven, wat studeer je eigenlijk in E'hoven?![]()
Dat zeg ik toch....LPF-volkquote:Op vrijdag 23 april 2004 19:30 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Die weten niet eens wat "de politiek" inhoud. JP Balkenende; Dat was toch die gelove accountant uit Zeeland![]()
Goedzo, scheikunde dus.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:30 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Ik studeer bierologie.
Op die dag is een held gestorvenquote:Op vrijdag 23 april 2004 19:30 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Heerlijk, hoe serieus je er nu op ingaat.![]()
![]()
![]()
Ja, Yassin, die arme man. Vol goede bedoelingen.![]()
Nein, scheiss. Bedrijfskundige Informatica.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:31 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Goedzo, scheikunde dus.![]()
quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:31 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch....LPF-volk
Ja, een held op sokken.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:32 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Op die dag is een held gestorven
Die moet je uitleggen. Een nerd die met mensen overweg kan?quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:32 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Nein, scheiss. Bedrijfskundige Informatica.
Een mens die met nerds om kan gaan....quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:33 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Die moet je uitleggen. Een nerd die met mensen overweg kan?![]()
Oh, okay. Moet een hel voor je zijn.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:35 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Een mens die met nerds om kan gaan....
Contradictio in Terminis.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:33 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Die moet je uitleggen. Een nerd die met mensen overweg kan?![]()
Die oude seniele boskabouter ligt nu te knarren met 68 maagden..quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:32 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Op die dag is een held gestorven
ja, daarom was ik ook zeer benieuwd.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:35 schreef sizzler het volgende:
[..]
Contradictio in Terminis.
Heb je het nu over Fortuyn?quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:36 schreef Koos Voos het volgende:
[..]
Die oude seniele boskabouter ligt nu te knarren met 68 maagden..![]()
Hmm, 'tis niet te hopen voor hem dat hij daar nog steeds tot zijn middel verlamd is...quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:36 schreef Koos Voos het volgende:
[..]
Die oude seniele boskabouter ligt nu te knarren met 68 maagden..![]()
Nee, hij is nog steeds zijn hersenen bij elkaar aan het zoeken.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:39 schreef sizzler het volgende:
[..]
Hmm, 'tis niet te hopen voor hem dat hij daar nog steeds tot zijn middel verlamd is...
Dat moet lukken, daar had die er toch niet veel van.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:40 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Nee, hij is nog steeds zijn hersenen bij elkaar aan het zoeken.
Nee, over jouw rolstoel boskabouter.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:42 schreef RichardQuest het volgende:
Even voor de duidelijkheid, jullie hebben het over Fortuyn he?
Nee, over Kokkie en zijn schandknaapje.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:42 schreef RichardQuest het volgende:
Even voor de duidelijkheid, jullie hebben het over Fortuyn he?
Moslims zijn niet langer mode.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:44 schreef Silmarwen het volgende:
Ok en nu een boeiend onderwerp....
Moslims ofzo
Oh, geen kale mediageile relnicht dus. Okequote:Op vrijdag 23 april 2004 19:43 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Nee, over jouw rolstoel boskabouter.
watdanwelquote:Op vrijdag 23 april 2004 19:44 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Moslims zijn niet langer mode.
Nee, een vieze harige ouwe mediageile islamiet.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:44 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Oh, geen kale mediageile relnicht dus. Oke
geile vrouwen.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:45 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
watdanwel
quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:45 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
[afbeelding]
Toet toet boing boing
goeie vraag.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:47 schreef Silmarwen het volgende:
ok nou wie is een geile vrouw
quote:Cursus 'Hoe voorkom ik een uitzetting?'
De cursus 'Hoe voorkom ik een uitzetting?' is bedoeld voor burgers die uitgeprocedeerde asielzoekers willen steunen, maar nog nooit actie hebben gevoerd. De cursus, die volgende maand in Groningen en Leeuwarden begint, wordt georganiseerd door enkele maatschappelijke organisaties, waaronder GroenLinks, Humanitas, SP en Van Harte Pardon.
Tijdens de training leren de deelnemers onder meer hoe ze het beste een menselijk schild kunnen vormen. Ook is er aandacht voor juridische aspecten van het actievoeren. ,,Je passief verzetten mag. Maar zodra er sprake is van fysiek verzet, ben je strafbaar'', aldus een woordvoerder.
Onervaren actievoerders leren verder hoe ze het beste op de politie kunnen reageren. Volgens de zegsman is het vooral belangrijk dat actievoerders zich niet laten provoceren. Mensen zijn tijdens een uitzetting zeer emotioneel waardoor ze de neiging hebben zich op de politie af te reageren. Tijdens de cursus wordt verteld hoe dat is te voorkomen en hoe een blokkade vreedzaam blijft, aldus de zegsman.
De initiatiefnemers verwachten dat minimaal honderd mensen zullen deelnemen aan de gratis cursus. In Leeuwarden vindt de cursus plaats op 1 mei; in Groningen op 2 mei. Later die maand zullen er ook in de provincie Drenthe trainingen plaatsvinden.
Jordan als ze haar tieten weer leeg laat lopenquote:Op vrijdag 23 april 2004 19:48 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
goeie vraag.![]()
Dat het succes heeft ben jij het bewijs van.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:48 schreef schatje het volgende:
Dat het volgende bericht onopgemerkt is gebleven:
Ik zat laatst te denken: de meeste mannen die fel tegen homo's zijn blijken later altijd zélf homofiele gevoelens te hebben. Ype had het ook al eens over een onderzoek waarbij mannen met een meer dan gemiddelde averse tegen homo's de meeste meetresultaten hadden bji hun geslachtsdeel bij het zien van homo-pr0n.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:44 schreef Silmarwen het volgende:
Ok en nu een boeiend onderwerp....
Moslims ofzo
flink met de rubbiknuppel er overheen. Hard beuken, helemaal blauw bonzen. Zal ze leren.quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:48 schreef schatje het volgende:
Dat het volgende bericht onopgemerkt is gebleven:
[..]
Nu heb je het over LPF'ers, ik weet het zeker!quote:Op vrijdag 23 april 2004 19:49 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
flink met de rubbiknuppel er overheen. Hard beuken, helemaal blauw bonzen. Zal ze leren.![]()
Cursus voor onervaren actievoerdersquote:Op vrijdag 23 april 2004 19:48 schreef schatje het volgende:
Dat het volgende bericht onopgemerkt is gebleven:
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |