Zolang mijn lichaam het zegt vol te houden.quote:Op maandag 1 maart 2004 15:19 schreef Rasing het volgende:
Hoe lang wil je dit eigenlijk vol gaan houden? Forever? Ik zou je graag succes wensen, maar ik hoop eigenlijk dat je gauw weer wat eet...
Mooie gewaarwordingen he, Choices.....quote:Op dinsdag 2 maart 2004 00:23 schreef Choices het volgende:
street:
of ik stop met normale voeding, en op licht ga leven; Nee.
Dat impliceert een doel, en dat is niet waarmee ik bezig ben. Ik ben bezig met een bewustzijnswording, een leerproces over ik en mijn lichaam.
Kan dit ertoe leiden dat ik stop met normale voeding, en op licht ga leven: ja.
Kan dit ertoe leiden dat ik op een gegeven moment merk dat ik een mogelijke voorlopige 'blokkering' niet kan overkomen, dat ik daardoor stop, en weer gewone voeding tot mij ga nemen: ja
Heb ik een daadwerkelijk materieel doel hiermee: nee
Ik hoop dat dit je vraag een beetje beantwoord.
er is geen "totaal" gevoel van verlichting, of een eind aan verlicht zijn.. het is meer een totale omslag, er komt nog veel meerquote:Op dinsdag 2 maart 2004 08:38 schreef Choices het volgende:
aanvulling:
Ik heb nu wel geleerd dat totale gevoel van verlichting, sterk gebonden staat aan het losmaken aan verslavingen.
quote:Before enlightenment — chop wood, carry water. After enlightenment — chop wood, carry water.
-Boeddhistisch gezegde
ben benieuwd!quote:Ik zal vanavond posten of ik nog interessante ervaringen heb gehad, met betrekking tot verlichting. Ik weet nu hoe het is, en voelt, en je zou eigenlijk zeggen dat het dan weer 'op te wekken' valt, sinds het zoiezo al in mij zit.
Dat is waar, maar je snapt mn punt.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 09:39 schreef The_Shining het volgende:
er is geen "totaal" gevoel van verlichting, of een eind aan verlicht zijn.. het is meer een totale omslag, er komt nog veel meer
aan evolutie komt geen eind
En ik vroeg me eigenlijk niet af of de hele 'reis' afgelopen was, (want dat je ermee bezig blijft, is wel duidelijk), maar meer of deze fase van de reis afgelopen was.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 08:22 schreef Choices het volgende:
na.. het is vrijwel over eigenlijk helaas.
Ah, ja, mijn poging is inderdaad klaar.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 12:33 schreef MUUS het volgende:
Je zei :
[..]
En ik vroeg me eigenlijk niet af of de hele 'reis' afgelopen was, (want dat je ermee bezig blijft, is wel duidelijk), maar meer of deze fase van de reis afgelopen was.
De buddha heeft dit niet geprobeerd. Er zit een verschil met wat ik doe, en wat hij deed. Jij zegt ook: Uithongeren.quote:Op dinsdag 2 maart 2004 13:28 schreef Dukhlovi het volgende:
Wist je trouwens dat Boedha dit ook geprobeerd heeft ?
Hij kwam er wel achter dat je zelf uithongeren niet de weg was en koos dus maar voor de gulden middenweg. Maar door zn zoektocht is Boedha wel wijs geworden en uiteindelijk verlicht geraakt. Gelukkig toch maar dat ie geluisterd heeft naar de wijze raad van een meisje dat ie toch maar moest eten anders was er veel wijsheid voor de wereld verloren gegaan.
Wanneer deden ze dat wel dan?quote:Mensen pikken helaas de subtiele signalen niet meer op.
Ok uithongeren is mischien een beetje slecht gekozen woord. Ik denkquote:Op donderdag 4 maart 2004 10:25 schreef Choices het volgende:
[..]
Normaal vind ik dat leeftijd irrelevant is, maar nu, is het wel relevant. Ik ben nog maar een half jaar a 3 kwart jaar met dit soort zaken bezig. Vorige zomer begon ik pas met mediteren, en het duurde een hele tijd voordat ik met paranormale ging bezig houden.quote:Op donderdag 4 maart 2004 13:52 schreef Geartsjuh het volgende:
En waarom zou een jongen van 18 die aan abnormale zaken doet niet anderen wat kunnen leren?
Bijna hetzelfde, de Buddha zegt inderdaad niets over zonlicht specifiek. Maar de methode (vasten) en het doel (innerlijk contact) zijn wel hetzelfde. De Buddha kwam erachter dat hij alleen meer werd afgeleid als hij stopte met eten door signalen van zijn lichaam. Een continue grommende maag interfereerde zijn staat van zijn, daarom besloot hij weer te gaan eten. De metafoor die hierbij gebruikt wordt is dat met de snaren van een luit. Als ze te slap gespannen zijn (zijn jaren als prins in luxe) dan komt er geen geluid uit, als ze te strak zijn gespannen (het ascestisch vasten) is het geluid niet mooi. De gulden middenweg (of gulden snede) is exact de goede verhouding waardoor het geluid optimaal is.quote:Op donderdag 4 maart 2004 10:25 schreef Choices het volgende:
De buddha heeft dit niet geprobeerd. Er zit een verschil met wat ik doe, en wat hij deed. Jij zegt ook: Uithongeren.
...
Ik probeerde slechts contact te maken met mijn innerlijke zelf, een dieper contact. Je moest eens weten hoe erg veel zaken je opmerkt nadat je lichaam stil is geworden.
quote:Op donderdag 4 maart 2004 15:54 schreef Choices het volgende:
Ik ontwikkel me met een razend tempo, althans, zo merk ik het voor mezelf. En ik acht mezelf nog niet klaar om mensen dingen te leren, over zaken welke wel behoorlijk schadelijk kunnen uitpakken.
Ik ben een nieuw stadium in mijn reis begonnen, en omdat het nog zo nieuw is, acht ik mezelf niet klaar om andere wat te leren. ALS ik al dit zou doen, zou ik dit in persoon doen, dit soort zaken wil ik niet over internet aan anderen leren, want vaak krijg je zoiezo wel een idee over iemand 'qua ontwikkeling' toch kan je niet voorzichtig genoeg zijn. Dit principe heb ik altijd al aangehouden, in het begin wilde ik de kennis over telekinese niet verspreiden.
We leren allemaal van elkaar, Choices, bewust, onbewust, of je het nu wil of niet. Dit betekent niet dat de een leraar is en de ander leerling, we zijn allemaal beiden. Wordt tijd dat je dit beseft, mijn (nog niet helemaal verlichte) vriendquote:Op donderdag 4 maart 2004 15:54 schreef Choices het volgende:
... dit soort zaken wil ik niet over internet aan anderen leren...
En het act like you know principe dan?quote:Op donderdag 4 maart 2004 16:51 schreef The_Shining het volgende:
[afbeelding] jij snapt het, je kan alleen anderen helpen als je eerst jezelf hebt geholpen, jezelf leert kennen voor je een ander kent, of wil helpen.
Hint: het is rond en jullie zitten er met z'n allen inquote:Op donderdag 4 maart 2004 20:16 schreef Geartsjuh het volgende:
Wat jij (en Sander) misschien in dit topic wel zouden kunnen doen is iedereen hier een hint te geven over hoe je je innerlijke kompas weer terug kan vinden, zo ver we die kwijt waren dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik kan het aantonen voor de geinteresseerden.
aha.. dus het bierviltje heeft er wel mee te maken, tja het zou goed kunnen. Onmogelijk voor mij nu, om te achterhalen wat PRECIES alles heeft getriggerd, maar desalniettemin; thx!quote:Op donderdag 4 maart 2004 16:24 schreef The_Shining het volgende:
als je mijn posts nog eens zou doorlezen, wat denk je dan dat ik bij jou deed toen we dat eerste biertje dronken afgelopen zomer in "Stairway to Heaven" - Choices?wat ik met dat viltje deed laatst was geen grap hoor...
ben blij dat er nog meer mensen zijn die de weg begrijpen die jij nu (erg snel) leert kennen.. en nog wat fokkers
geloof mij maar als ik zeg dat "alles" erg leuk wordt om te ontdekken
dit is ook een leuke... bedacht ik me toen ik de koan bestudeerde van "Wat is het geluid van 1 klappende hand?"quote:Op donderdag 4 maart 2004 23:03 schreef Choices het volgende:
oke. hier is de eerste hint over jezelf vinden:
Als jij tegen jezelf denkt, hoe kan dit dan? Jouw denken, kan zichzelf niet opmerken. Je denkt immers tegen jezelf, waarbij er dus een 2e wezen moet zijn, dit is je ware ik.
Intrigerende zin. Kan je meer vertellen over die werkelijke betekenis?quote:Op donderdag 4 maart 2004 23:41 schreef The_Shining het volgende:
Als je de werkelijke betekenis doorziet van trillingen van de lucht die het woord vormen, werkt je geest sneller en ben je "creatief" met woorden - wat eigenlijk betekend dat iemand anders voor een raadsel staat hoe je dat deed. Einstein zei zoiets als "De beste manier om creatief te zijn is je bron geheim houden". Als jij bewuster wordt, minder geconditioneerd zal je dichter bij jouw eigen bron komen, je innerlijk of ziel of whatever hoe je het wil noemen. Nooit die latency gemerkt, van het moment dat je een ingeving hebt, het volgende proces dat je de woorden zoekt, nog even husselt met de woorden en dan pas komt het eruit. Dat ligt niet aan je fysieke lichaam, dat is je geest. Je geest is niet afhankelijk van je DNA, het is andersom. Als jij denkt dat je dom bent, dan wordt je dat.
Gehaald van deze site: http://home.zonnet.nl/ingmardb/theos/mirages.htmquote:De oersubstantie waarvan uiteindelijk de atomen zelf zijn gemaakt wordt mulaprakriti genoemd, de wortel van alle objectiviteit. Deze wortelstof (lett.) is de akasha, de aether. Blavatsky gebruikt het woord ether, geschreven met een e, om de ether van de toenmalige wetenschap aan te duiden, het substratum waarin onder meer licht zich zou voortplanten. Dit substratum is niet gelijk aan deze voorwereldlijke wortelstof. Door mulaprakriti heen trilt het geluid van het woord (Grieks logos) waaruit alle wezens zich ontwikkelen.17 Dit geluid, als instrument van het bewustzijn, is de bron van alle soorten kracht die in de natuurkunde bekend zijn. De gemeenschappelijke noemer van alle krachten is fohat, die instantie die de kosmische ideatie (mahat) in de materie kan afdrukken. Echter, waar de natuurkunde het universum ziet als mechanisch, ziet het occultisme het universum als levend en begiftigd met bewustzijn, dat zich in materie uitdrukt door krachten, die, anders dan in de natuurkunde, worden gezien als levende bewuste entiteiten, zoals engelen, elementalen, demonen, of genii.
Hmm de scheppende kracht van het woord (en gedachten)?quote:Op vrijdag 5 maart 2004 23:45 schreef Barbamama het volgende:
Woorden, gedachtes, al dat soort dingen worden opgeslagen in de aether. Dit verduidelijkt het misschien een beetje:
[..]
Gehaald van deze site: http://home.zonnet.nl/ingmardb/theos/mirages.htm
Ook die potentialiteit is een abstractie.quote:Op zondag 7 maart 2004 12:38 schreef Choices het volgende:
Op het eerste gezicht verandert er maar weinig, maar wie dieper kijkt ziet een wereld van potentialiteit.
Omdat jij vanuit het perspectief redeneert buiten die "roes" noem je dat potentieel een abstractie, iets waar je niet bij kan met je huidige begrip (sorry, nofi).quote:Op zondag 7 maart 2004 13:48 schreef iteejer het volgende:
Ook die potentialiteit is een abstractie.
tja ieder zijn eigen manier... vasten is voor Choices een manier. Die van jou zou denk ik zijn bossen opzoeken, "magische" plekken waar dat "abstracte" wat duidelijker waarneembaar is, wat meer aan de oppervlakte ligt. Probeer eens een punt vlakbij de Dom, ga eerst naar het Aboriginal museum aan de Oudegracht en kijk even met een blanco geest naar de kunst daar en loop dan even langs het Wed. Daar zit een belangrijk energiepuntquote:Niet dat dit het hele gebeuren zinloos zou maken, maar ik ben juist zo geinteresseerd in mogelijkheden/technieken die juist wél de eigen postie cq gesteldheid concreet en merkbaar kunnen veranderen.
De stoffen die het lichaam aanmaakt om in leven te blijven, moeten worden gemaakt worden uit stoffen die je binnenkrijgt, uit eten. Je kunt wel met je geest die stoffen willen aanmaken, maar als de grondstoffen er dan niet zijn...quote:Op zaterdag 6 maart 2004 22:36 schreef Choices het volgende:
snelle theorie over hoe Men kan leven van Energie:
Oke; het voedsel dat wij innemen zorgen voor bepaalde productie van stoffen, welke uiteindelijk weer de levensonderhoudende stoffen produceren.
Dit komt door de interfering van de hersenen/geest. De hersenen/hormonen -weet niet welke van de 2 het is-, krijgen een seintje om een bepaalde stof te maken omdat door middel van voeding er een bepaalde stof is binnengekomen.
En doordat die ene stof met de voeding is binnengekomen, zorgt het voor een aanmaking van levensonderhoudende stoffen, welke naarmate ons onderhouden.
Nu moet je even ervan uitgaan dat wij met onze volledige bewustzijn -en dus ook het onbewustzijn- deze reacties kunnen beinvloeden. Met andere woorden; de stoffen produceren, zonder dat er een stof is binnengekomen via voedsel. Wat uiteindelijk leidt tot; leven zonder voeding, waarschijnlijk zal dit bij vocht ook zo kunnen werken.
En dus kan de mens leven op energie. pure, energie. wie o wie heeft er een aanmerking hierop?
Of de mens eet om zich te her-inneren dat hij/zij leeft op energie. We kennen allemaal het voorbeeld van verliefd zijn: je hebt dan veel meer energie dan anders en dat heeft niets te maken met een verhoogde inname van voedsel.quote:Op zondag 7 maart 2004 20:44 schreef Rasing het volgende:
De stoffen die het lichaam aanmaakt om in leven te blijven, moeten worden gemaakt worden uit stoffen die je binnenkrijgt, uit eten. Je kunt wel met je geest die stoffen willen aanmaken, maar als de grondstoffen er dan niet zijn...
De mens leeft op energie, maar die komt dan uit eten. Kilojoules en calorieën.
Maar de extra energie die je verbruikt in je verliefde toestand komt wél allemaal uit voedsel... Je draait het een beetje om: als je meer eet heb je niet meer energie, maar als je meer energie verbruikt, moet je meer eten.quote:Op maandag 8 maart 2004 17:49 schreef Barbamama het volgende:
Of de mens eet om zich te her-inneren dat hij/zij leeft op energie. We kennen allemaal het voorbeeld van verliefd zijn: je hebt dan veel meer energie dan anders en dat heeft niets te maken met een verhoogde inname van voedsel.
Als ík verliefd ben, krijg ik geen hap door mijn keel..quote:Op dinsdag 9 maart 2004 10:27 schreef Rasing het volgende:
Maar de extra energie die je verbruikt in je verliefde toestand komt wél allemaal uit voedsel... Je draait het een beetje om: als je meer eet heb je niet meer energie, maar als je meer energie verbruikt, moet je meer eten.
[offtopic]quote:Op dinsdag 9 maart 2004 13:04 schreef Barbamama het volgende:
Choices
Hoe gaat het?
Ik neem aan dat je op Rasing reageerde want wij zeggen precies hetzelfde
Groetjes,
Barb
De energiehuishouding is een evenwicht. Wat er in gaat tegenover wat er weer uitgaat. Gaat er meer in dan uit, dan kom je aan, gaat er meer uit dan in, dan val je af. Eet je helemaal niet, dan val je eerst ontzettend af, en op een gegeven moment ga je dood. Kijk maar naar Ethiopië, of dichter bij huis, de hongerwinter van 1944/1945.quote:Op dinsdag 9 maart 2004 12:45 schreef Barbamama het volgende:
[..]
Als ík verliefd ben, krijg ik geen hap door mijn keel..Dat doet niets af aan mijn verhoogde energiepijl. Ook denk ik dat jij ineens energie tevoorschijn tovert uit het niets als je hoort dat je nú een miljoen euro op kunt halen in Timboektoe. Reken maar dat je daar heen racet.
Maar ik erken dat er verschillen zijn in mensen hun energiehuishouding. Sleutel is echter niet het voedsel, nogmaals, energie gaat veel dieper dan dat. Hoe verklaar je anders dat mensen die gezond eten, lusteloos kunnen zijn? In jouw theorie moet datgene wat er in gaat ook eruit komen, maar zo werkt het niet. Hetzelfde als met het drugsverhaaltje, Rasing, het gaat om de gebruiker en niet om het middel zelf. Sommige mensen weten hoe energie werkt, zij hebben niet veel voedsel nodig, andere mensen leven op de automatische piloot. Welke kies jij? (Dit ivm mijn volgende reacties op jouw bijdragen)
Je gooit het er ook weer uit... Er is een hoeveelheid cholesterol in je lichaam die perfect is. Als er te veel aanwezig is, zal er meer cholesterol uitgescheiden of afgebroken worden, om het weer omlaag te krijgen. Als je veel te veel cholesterol eet, kan het lichaam dat niet bijbenen, dus blijft het te hoog.quote:Op dinsdag 9 maart 2004 16:49 schreef Choices het volgende:
Rasing, je legt het hier te simpel op tafel. Want de werkelijkheid toont dat er geen directe verhouding hoeft te zijn met hetgeen wat je eet, en wat er in je lichaam zit.
quote:Op dinsdag 9 maart 2004 16:55 schreef Rasing het volgende:
Tsja, dat over die konijnen... als dat zo is, dat je met knuffelen je cholesterol 60% omlaag brengt, waarom worden patiënten met een te hoog cholesterol dan niet geknuffeld? Al die nare medicijnen, bah! Geregeld een knuffel van de dokter, of van je vriendin, of van de snackbareigenaar, is genoeg om de rest van je leven van de cafetaria om de hoek te leven.
Hehe.quote:Op dinsdag 9 maart 2004 16:55 schreef Rasing het volgende:
Tsja, dat over die konijnen... als dat zo is, dat je met knuffelen je cholesterol 60% omlaag brengt, waarom worden patiënten met een te hoog cholesterol dan niet geknuffeld? Al die nare medicijnen, bah! Geregeld een knuffel van de dokter, of van je vriendin, of van de snackbareigenaar, is genoeg om de rest van je leven van de cafetaria om de hoek te leven.
Niet drinken is niet goed, hoor. Neem dan in ieder geval water. Ik weet dat je hierop niet gaat reageren, maar doe mij en anderen dan die lol om wel te drinkenquote:Op vrijdag 5 november 2004 21:47 schreef Choices het volgende:
Nou ik zou melden als ik met het 21 daags proces begonnen was.
Ik heb nu al zo'n 98 uur +/- niet gegeten noch gedronken. Maandag avond 01-11 is daarbij de laatste keer geweest.
Ik zit nu op mijn 4e dag van het proces, en voel me geweldig. Vandaag nog uitgegaan, hoewel ik merk dat mijn sociale kant enorm aan het veranderen is. Ik voel me een klein beetje zwakjes, maar door mensen om me heen is dat niet eens opgevallen.
Ik ben nu vrij verbonden met de energieën, en heb ook steeds meer controle over mijn energie peil. Mijn lichaam geeft geen ongemakken meer aan, en ik houd het constant in de gaten hoe mijn lichaam eraan toe is. Mijn verwachting is dat ik na de 21ste dag volledig van energieën kan leven, hoewel ik het genot van smaak, nog niet al te snel zou opgeven. Ik houd jullie op de hoogte, ik ga geen discussie aan Of het wel of niet kan, daarvoor heb ik nu genoeg ervaren en een discussie is slechts verspilde energie voor mij. Jullie, kunnen natuurlijk hierover discussieren wat jullie willen. Ik heb slechts beloofd mijn ervaringen te posten op het moment dat ik hiermee zou beginnen.
Fijne avond allemaal!
Choices
Ik ben gister ook nog uitgegaan, ik zit nu op de 5e dag.. en ochtend. KIjk ik ben geen idioot die maar even wat probeert. Ik heb het boek lichtvoeding al zo'n klein jaar in mijn bezit en weet nu precies hoe dit alles werkt. Bijvoorbeeld mensen zeggen ook houd je handen niet boven vuur je verbrand ze, en toch kan ik mijn hand zo'n half uur pal boven 3 waxine lichtjes houden en alle energie absorberen die van het vuur afkomt (nooit brandwonden gehad trouwens). Dit komt doordat je energie manipuleert, precies hetzelfde gebeurt wanneer je van lichtvoediing leeft. Lichtvoeding, betekent dus eigenlijk datje van energie leeft. Vasten is TOTAAL andere koek. Een mens, zonder enige voorbereiding, zou niet de afgelopen dagen kunnen uitgaan, als hij in mijn situatie zat. Daarbij is het ook zo dat ik constant mijn energie peil kan reguleren, als ik even laag op energie zit dan hoef ik maar even stil te zitten of te staan, en ik focus mijzelf erop om energie te absorberen, dan voel ik me compleet goed.quote:Op zaterdag 6 november 2004 02:59 schreef Morwen het volgende:
[..]
Niet drinken is niet goed, hoor. Neem dan in ieder geval water. Ik weet dat je hierop niet gaat reageren, maar doe mij en anderen dan die lol om wel te drinken![]()
Ik zou namelijk in dit topic wel verder willen lezen wat jouw ervaringen zijn en dat kan niet als je niks drinkt![]()
De NASA heeft wel wat beters te doen.quote:Op zaterdag 6 november 2004 10:47 schreef Bibilot het volgende:
[NASA]
ISBN nummer is.. even kijken..quote:Op zaterdag 6 november 2004 12:55 schreef Hallulama het volgende:
Choices, dat boek "lichtvoeding" waar je het over hebt, wat is het ISBN nummer?
Of bedoel je daar dat boek "Quantum Healing" mee?
Dat beweer ik ook niet, hoorquote:Op zaterdag 6 november 2004 09:12 schreef Choices het volgende:
[..]
KIjk ik ben geen idioot die maar even wat probeert.
Oke oke, ik geef toe, het is niet een zeer voorkomend iets neequote:Op zaterdag 6 november 2004 17:16 schreef Morwen het volgende:
[..]
Dat beweer ik ook niet, hoorIk maakte me gewoon een beetje zorgen toen ik las dat je ook niks dronk. Zo te lezen ga je er heel verstandig mee om en heb je mensen om je heen die je in de gaten houden.
Sterkte ermee![]()
kan ik wel, doe ik niet. Waarom?quote:Op zaterdag 6 november 2004 14:55 schreef Hallulama het volgende:
Thanks, maar kun je misschien ook wat meer uitleggen over je voorgrond?
kleine reactie; Ookal is misschien mijn post niet correct ten opzichte van jou, jij bent niet de enigste die meeleest.quote:Op zaterdag 6 november 2004 17:50 schreef Hallulama het volgende:
Wie zegt dat jouw uitleg over jouw voorgrond niet tot iemand anders z'n pad kan behoren, of dit pad vorm geeft?
Als ik een boek lees neem ik er het mijne van, en dat wil zeggen dat ik niet direct alles in de wereld exact zo ga zien zoals de schrijver dat doet.
Je angst is 1-op-1 kopieer gedrag met alle gevolgen van dien, welnu, daar ben ik net niet seniel genoeg voor
Hoe dan ook, in iedergeval is je keuze gerespecteerd en ben ik zeer benieuwd naar nieuwe verhalen over je reis!
eerste week is voor een paar dingen:quote:Op zondag 7 november 2004 12:22 schreef Hallulama het volgende:
Altijd openheid... en breng 't eventueel eerst als experiment, zeg gewoon dat je onderzoek doet. Als ze een week of wat later vragen hoe 't met je onderzoek staat, dan zeg je: Uitstekend, ben nog steeds bezig!
Waarom mag je pas na één week weer drinken? Waarom niet de hele week je lichaam reinigen met water?
Vrij goed eigenlijk, heel wat aangesterkt. Maar nog steeds geniet ik van de toxines in mn lichaam, maw ik geloof graag dat 14 dagen voor heling/verschoning nodig is. Ik ben weer aan het werken geslagen deze week. En ik ben dankbaar dat ik hier kennis van mag verkrijgen.quote:Op maandag 8 november 2004 18:48 schreef Hallulama het volgende:
En Choices, hoe voelt u zich vandaag?
Verwaarloos je jezelf er niet compleet mee? Word je er niet graatmager van?quote:Op zondag 7 november 2004 10:05 schreef Choices het volgende:
na dit is alweer mijn 6e dag, en ik ga zometeen een mooie wandeling maken in een parkje.
Even kijken, wie had ookal weerniet verwacht dat ik dit zou redden, op een .. "levendige" manier haha.
Zoals ik al zei, ik weet waarmee ik bezig ben. Morgen begint mijn Reiniging dus dan zal ik 7 tot 14 dagen elke dag drinken om mijn lichaam weer compleet schoon te krijgen, voor energetische voeding. Morgen ochtend is dan ook mijn laatste post, en als jullie willen wil ik altijd na de grote schoonmaak beurt even een berichtje achterlaten hoe alles gaat.
daarbij is het zo dat ik maar 1 probleem in het verschiet zie liggen; de socialiteit en acceptatie van mensen, van mijn manier van leven. Er open voor uitkomen? Gesloten houden en alleen bijmensen die ik goed ken? Wat zouden jullie doen?
Ik denk wel dat ik eruit ben, maar extra input on the matter kan nooit kwaad. Fijne dag allemaal!
Hallo Choices,quote:Op woensdag 10 november 2004 23:29 schreef Choices het volgende:
[..]
Vrij goed eigenlijk, heel wat aangesterkt. Maar nog steeds geniet ik van de toxines in mn lichaam, maw ik geloof graag dat 14 dagen voor heling/verschoning nodig is. Ik ben weer aan het werken geslagen deze week. En ik ben dankbaar dat ik hier kennis van mag verkrijgen.
Ik ben zelf 19 jaar. En wat ik op het spiritueel gebied meemaak, tja. Een transformatie zou de beste omschrijving zijn. Het is een ontwakening, waarbij ik enorm veel zaken uit het verleden, enorm veel conditionering tegen het lijf loop en probeer te 'overwinnen'.quote:Op donderdag 11 november 2004 21:25 schreef Cygnus het volgende:
Hallo Choices,
Ik volg je nu een aantal mnd en moet zeggen dat je mij heel erg boeit.
Ik zou zo graag willen weten hoe oud je bent.
En wat je nu op het moment op spiritueel gebied mee maakt.
Groetjes
Cygnus
Haha, nou oke, misschien heb je wel gelijk, dat het magertjes was.quote:Op vrijdag 12 november 2004 20:02 schreef Hallulama het volgende:
Met alle respect Choices, ik denk dat je beter kunt, qua uitleg. Dit is wel heel erg mager. Kun je wat concreter zijn? We zijn volgens mij allemaal erg nieuwsgierig!
Of voel je je een beetje slapjes
Hierin treed ik niet over in discussie. Al was het maar omdat jij je mindset hebt gewikkeld om je eigen standpunt. Je weet pas wat mogelijk is, en wat onmogelijk is, als je elke waarheid van het universum weet. Want de maatstaffen waar jij nu je wereld mee meet, is verre van compleet.quote:Op maandag 15 november 2004 00:20 schreef Rasing het volgende:
En lichamelijk? Want het is allemaal leuk en aardig wat je daar zo mooi beschrijft, maar ondertussen kan hetgeen je doet onmogelijk goed zijn voor je lichaam.
Hmhm. Wat bedoel je precies te zeggen/vragen?quote:Op maandag 15 november 2004 00:22 schreef -Pepe- het volgende:
snap het niet.
ik heb ook vaak dat ik erg kan genieten om op mezelf te zijn en niets te maken hebben met anderen, maar als ik dan later iets met wat vrienden ofzo ga doen vind ik dat toch vaak ook erg gezellig?
Oh dat lijkt mij ook waanzinnig interessant! Lijkt dat je wat Choices?quote:Op maandag 15 november 2004 13:49 schreef The_stranger het volgende:
Wat ik zou doen, ben nogal analytisch ingesteld, is als ik een tijdje bezig zou zijn met de lichtvoeding, is regelmatig bloed laten prikken en andere lichaamsfuncties laten onderzoeken...
Niet voor de zekerheid, maar omdat ik wel benieuwd zou zijn naar de fysieke reactie van mijn lichaam op het fenomeen...
Toevallig niet in de planning??
Nou je had het er volgens mij over dat je meer rust kunt vinden en niet meer de gedwongen socialiteit op hoeft te zoeken. Of interpreteer ik dat verkeerd? Vraag was, socialiteit hoeft toch niet per se geconditioneerde afhankelijkheid te zijn?quote:Op maandag 15 november 2004 11:36 schreef Choices het volgende:
[..]
Hmhm. Wat bedoel je precies te zeggen/vragen?
Hmm, gaat zoiezo gebeuren. Ivm mijn ma, ja. Maar minstens over een half jaar.. dus dat duurt nog wel even.quote:Op maandag 15 november 2004 16:01 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Oh dat lijkt mij ook waanzinnig interessant! Lijkt dat je wat Choices?
Het is niet als een soort bewijs oid bedoeld. Maar het is wel erg leuk om te onderzoeken wat dit voor effecten heeft op je lichaam.
nou hierdoor (mijn vraag van een paar posts hoger):quote:Op dinsdag 16 november 2004 18:53 schreef Hallulama het volgende:
Ik snap niet goed waar al dat geouwehoer over vrienden en sociaal leven vandaan komt. Wat heeft een sociaal leven nou te maken met of je eet of niet eet?
quote:Socialiteit is een grote reden waarom mensen in de conditioneringen blijven steken. Wat ik zelf ondervind, is dat ik mij steeds minder kan relateren tot mensen in mijn omgeving, dat betekent dus dat de steunpalen van de sociale kant langzaam verdwijnen. Dit leidt tot situaties waarin je angst kan voelen, onthechter, maar in wezen bevrijd je jezelf van je eigen gemaakte gevangenis. A prison for your mind, zullen we maar zeggen . Mede ook door het proces wat ik ben begonnen, onthecht mij nog meer van de mensen, en leidt mij ook uiteindelijk tot een plek waar socialiteit niet een vereist is. Ik ben veel liever stil, dan sociaal.
quote:Op dinsdag 16 november 2004 19:51 schreef -Pepe- het volgende:
Hoe gaat het nu trouwens? Hoelang ben je bezig en drink je nou wel of alleen water?
Sorry, dat ik niet eerder heb gereageerd. Maar inderdaad, zoals eerder opgemerkt, het gaat niet om veroordelen of acceptatie. Voor socialiteit is er een vereiste nodig, en de basis daarvan is dat je je kan relateren aan mensen. Rapport maken, heet het op psychologisch vlak.quote:Op dinsdag 16 november 2004 21:02 schreef Hallulama het volgende:
Hm, nu ben ik wel nieuwsgierig naar waarom Choices zich steeds minder kan relateren aan zijn omgeving. Is het omdat zijn omgeving hem veroordeelt? Of is het om andere redenen?
Nou, socialiteit heeft me een beetje gevangen dus ik drink weer vanalles. Zeker ook met de feestdagen waarin mn ma het een en ander qua eet en drink gedrag van me gewend is, is het niet handig om volledig 'droog' te leven. Na nieuwjaar verwacht ik dat het makkelijker zal zijn. Zoals ik al elders -dacht ik- zei, ik leef op mn gevoel. En met de feestdagen komt het erg naar voren als je toch anders 'bent' en denkt dan de mensen om je heen, dus ik ga er even in mee tot na oud en nieuw. Voor mij voelt dat goed aan. Maargoed de eerste 7 dagen van het proces heb ik niks gedronken en genoeg ervaren. Voor zover, is dit proces voor mij zowel een proces geweest waarin ik een enorme stap heb gemaakt wat betreft mijn eigen geloof en vertrouwen. Ik heb nu meer de ervaring wat kan en niet kan. Ik moet zeggen, dat ik baalde als een stekker dat ik weer moest drinken in de 2e week van het proces. Moest anderhalve liter per dag drinken om toxines weg te spoelen, het was lekker voor de smaak in mijn mond, maar die anderhalf liter, man wat zat ik daar tegenop te hikken.quote:Op dinsdag 16 november 2004 19:51 schreef -Pepe- het volgende:
Hoe gaat het nu trouwens? Hoelang ben je bezig en drink je nou wel of alleen water?
Het blijft een persoonlijke ervaring en ontwikkeling, dus om dit voor een lange tijd vol te houden tja. Voorlopig zie ik dat niet zitten, maar wie weet, verandert dat een dezer dagen. Wie weet. Nothing is certainquote:Op woensdag 17 november 2004 23:57 schreef sir_Tachyon het volgende:
Waarom ga je niet meer op FOK je ervaringen delen?? Tis toch een kleine moeite
Angsten en dit proces gaan niet samen, des te meer je angst overheerst des te meer het je werkelijkheid en bevelingswereld zal vormen. Ik was van mijn normale eet patroon overgegaan op niets. Maar ik heb in de afgelopen 4 maanden enorm veel gevast, om de 2/3 weken een paar dagen vasten. Als je werkelijk waar over wilt stappen op lichtvoeding, wees verstandig en doe alles rustig aan. Besef je dat haast nergens voor nodig is, en vertrouw erop dat je er vanzelf wel komt. Voorlopig, is mijn tip aan je; Vasten. Voor zolang als dat voor jou goed voelt.quote:Op donderdag 18 november 2004 00:07 schreef visvogel het volgende:
Hoi Choices,
Ikzelf zit ook al een tijdje te denken om over te stappen op "lichtvoeding". Ik ben begonnen minder te eten, maar ik ben bang dat ik enorm ga afvallen. Ik ben namelijk al veel te licht (78Kg 1.98m lang)..
Wat je zegt over het lichter voelen is echt zo. Ik eet namelijk nooit "zware' voeding zoals vlees en andere dierlijke prodcten. De trilling van dat voedsel is volgens mij enorm zwaar en belemmerd je spirituele ontwikkeling. Sinds ik veganist ben voel ik me dan ook een heel stuk lichter.
Nu wil ik dus graag overstappen op lichtvoeding. Ben jij begonnen met meteen helemaal niets meer te eten of heb je het langzaam afgebouwd?
je kunt me mailen op fok "at" visvogel "dot" nl als je wilt :-)
Bedankt voor je reactie! Je hebt gelijk dat ik geen haast moet hebben om over te gaan op licht. Vandaag nog heel weinig gegeten... Ik hoop in de toekomst helemaal niets meer te eten, maar zover ben ik nog niet... Hoop snel van je te horen via de mail!quote:Op donderdag 18 november 2004 11:28 schreef Choices het volgende:
[..]
Angsten en dit proces gaan niet samen, des te meer je angst overheerst des te meer het je werkelijkheid en bevelingswereld zal vormen. Ik was van mijn normale eet patroon overgegaan op niets. Maar ik heb in de afgelopen 4 maanden enorm veel gevast, om de 2/3 weken een paar dagen vasten. Als je werkelijk waar over wilt stappen op lichtvoeding, wees verstandig en doe alles rustig aan. Besef je dat haast nergens voor nodig is, en vertrouw erop dat je er vanzelf wel komt. Voorlopig, is mijn tip aan je; Vasten. Voor zolang als dat voor jou goed voelt.
Maw; 2 dagen, of 5 dagen bepaal het zelf op basis van je ervaring.
Begin eerst met "water vasten" waarbij je dus nog wel vocht inneemt. Droog vasten zou ik nog even links laten liggen. Als je intentie puur en zuiver genoeg is, komt het allemaal zelf naar je toe. Ik zal je een dezer dagen wel even mailen, ik heb je mail adres genoteerd.
Als je vragen hebt, kan je me mailen op: ...****quote:Op zaterdag 4 december 2004 21:16 schreef Cygnus het volgende:
Ben erg benieuwd ga binnenkort ermee aan de slag!
Meerdere malen zelfs... helaas nog geen succes maar weet dat dit tijd nodig heeft. (voor mij persoonlijk dan)quote:Op woensdag 29 december 2004 14:27 schreef dubya het volgende:
Zijn er nog updates van Choices te verwachten? En Cygnus, inmiddels al gestart?
mag ik, als individue die lekker comfortabel onwetend ben, vragen wat het dan is wat je merkt, ziet??quote:Op woensdag 29 december 2004 21:28 schreef Enyalius het volgende:
daarnet had ik alleen pagina 1-2 gelezen. heb nu ook de laatste pagina gelezen.
hehe...ik begrijp je volkomen. ik ben ook helemaal los van alles, maar bij mij zit er een haakje aan. ik zie meer en daardoor kom ik pessimistisch en cynisch over naar anderen toe. dit komt omdat ik de "waarheid" zie en die is behoorlijk negatief voor de algemene samenleving.
ik wil andere mensen in mijn directe omgeving de ogen openen, zodat ze het zelf kunnen zien. dit is waar ik dan weer in het oude val en in charge wil zijn. simpel weg ik wil ze dwingen om hun ogen open te doen. helaas is zo goed als iedereen gelukkig om te leven in ontwetendheid en het "comfortabele" leventje wat ze nu hebben. daar kan ik heel erg boos over worden, want zoals het nu is is niet goed voor de toekomst van iedereen.
is jammer als je weet wat er allemaal nog meer is om ons heen.
Maar om dit te zien heb je toch geen lichtvoeding o.i.d. nodig??quote:Op donderdag 30 december 2004 10:04 schreef Enyalius het volgende:
ik persoonlijk zie wel hoe de planeet lekker leeggezogen word door alle industrien die maar blijven groeien. ik zie ook dat de wereldbevolking bijna op zijn limiet ziet, maar we blijven maar fokken. op sommige gebieden wonen mensen op een kliekje terwijl op andere gebieden nog ruimte zat is. dit is maar 1 van de vele voorbeelden die je op zich ook zou moeten kunnen zien met logica.
Zoals je al kan gokken, de ervaringen van vasten zijn enorm breed. Mensen hangen in sommige gevallen op het randje van dood, en andere hebben de tijd van hun leven. Doe het rustig aan, en overhaast niks, want als je niet begrijpt wat je doet, kom je jezelf snel genoeg tegen. Dit doe ik niet om mensen angst te geven, maar wat wel zo is, is als dat een ervaring van een ander je al afschrikt, dan komt jou 'weten' niet vanuit jouzelf, maar slechts gebaseerd op anderen.quote:Motivatie voor het vasten:
Ik was moe om sinaas appelsap te drinken, niet vanwege smaak, maar ik bedacht me; als ik 70% uit water besta, dan zou ik water lekker vinden.. maar water verveelt mij, water is geur en smaakloos. Als ik een onplezierige sensatie krijg van het drinken van water, dan ligt de oorzaak bij mij, niet bij het water.
Morgen
Ik had een paar knagende en stekende sensaties in mijn keel. Mijn keel was het aan het uitschreeuwen. De rest van mn lichaam had het naar zn zin, dus ik negeerde de sensatie, en ging verder met mijn vakantie vrije tijds activiteiten, dat was inclusief een wandeling van 1.6 Km.
Niks is er eigenlijk gebeurt tijdens de dag van het vasten, ik heb zekere behoeftes gehad om te eten. Plaatjes verschenen in mijn hoofd van mijn favoriete voedsel. Maar ik zei tegen mijzelf: Niemand gaat dood van 24 uur droog vasten, gewoon 24 uur volhouden!
De volgende morgen:
Ik voelde me ontzettend verschikkelijk de volgende morgen. Hoofdpijn, verstopte neus, volledig dood in mn lichaam, ik kon amper bewegen. Het duurde minstens 45 min voordat ik echt wakker was. Mijn maag voelde zich alsof ik de dag ervoor een enorme wild feest heb gehad, waar ik allerlei donuts en wijn heb gedronken. Ik had (Kon de exacte betekenis niet vinden zo even snel: indegestion), en een klein beetje kramp. Geen (Kon de exacte betekenis niet vinden zo even snel: 'heartburn' ).
Ik wist dat ik uitdroging had, en ik forceerde mijzelf om veel water te drinken. Ik had stoelgang gehad, maar ik kon erna niet rechtopstaan, ik bleef gebogen staan.
Ik was zwak, en bibberig, ik had geen goed gevoel van balans. Ik had gedouchet. Ik deed wat pranayama oefeningen en dat deed me even goed, maar snel erna voelde ik onbalans weer opkomen
Ik ging naar Whole Foods Market, en kocht daar wat sinaasappelsap, en nog wat gezonde drankjes. ik Dronk 2 flessen Kombucha, en een liter sinaas appelsap. Dit sap ging snel naar beneden, maar toen kwam het weer terug naar boven.
Ik viel in slaap voor een paar uur, en ik werd wakker om boven de wc te hangen.
Ik ging weer naar Whole Foods, om wat kruiden te kopen voor heling, en purificering
Reflectie:
Er was een suggestie in Tom Chalko's boek, over een darm spoeling doen, voordat je gaat vasten, en ik denk dat dat een goede suggestie is. Ik voel zien dat er veel afgrijselijke zooi uit me kwam maar stopte ergens in mijn interne verterings kanaal.
Ik had voor de droog vast, op slechts sinaas appelsap geleefd, zodat mijn lichaam aan reinigen was, en daarna alleen op water gaf het een kans om zichzelf te purificeren. Ik denk niet dat ik een water vast wil doen als het zo erg aanvoelt. Een Droge vast zou nog erger geweest zijn. (droog vast = waar je niet drinkt noch niet eet)
Je hebt gedeeltelijk gelijk. het voorbeeld dat ik noemde is iets wat iedereen kan zien door gewoon logica te gebruiken. bepaalde manier van eten kan je waarneming vergroten.quote:Op donderdag 30 december 2004 10:12 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Maar om dit te zien heb je toch geen lichtvoeding o.i.d. nodig??
Ook ik zie dit en ik denk dat een heleboel mensen dit wel zien, echter ze kiezen ervoor dit te negeren, om welke reden dan ook.
Zou het zo kunnen zijn dat je altijd al meer "bewogen" bent met dit soort thema's en dat je nieuwe geestelijke gesteldheid dit nog meer benadrukt?
Ik was onder de indruk dat jij dingen ging zien die een "normaal" etend mens niet kon zien..
kan ik hier uit opmaken dat je inmiddels weer "normaal" eet?quote:Op donderdag 30 december 2004 11:03 schreef Choices het volgende:
Bijvoorbeeld, ik deed het 21 dagen lichtvoeding proces,
VIsvogel..Je interesse is leuk, maar wees niet oordelend over datgeen wat je niet hebt doorgemaakt. Kritiek op het boek, mag je hebben, maar dat laat alleen maar zien dat je zelf nog amper wat begrijpt van het algehele proces. Ik ga hiervan niks beantwoorden, omdat jou twijfel in je hoofd zit, en geprojecteerd word door de zaken die jij leest.quote:Op vrijdag 31 december 2004 12:28 schreef visvogel het volgende:
..
En dat snap ik eigenlijk niet.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 20:31 schreef Choices het volgende:
[..]
En op de vraag, of ik weer eet;
Ja,. Volgens mij had ik dat ook eerder aangegeven, in dit topic, met redenen.
hmm interessant.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 20:31 schreef Choices het volgende:
Je bent nog heel erg bezig met het ontdekken van leugens, en zaken langs dezelfde lijnen. Maar het doel van het boek, zou niet leugens ontdekken moeten zijn, het zou om jou moeten draaien, het onderwerp van zo'n proces is niet het boek, de schrijfster, de leugens, de waarheden, de waarheid moet je vanbinnen vinden, dan maakt het niet meer uit wat je leest of ziet. je haalt er slechts uit wat je eruit wilt halen.
Totdat jij dit alles realiseert, zul je altijd falen in enige pogingen tot lichtvoeding, of leven van energieën.
Want samen met mij, zijn er nog duizenden anderen die het proces Wel hebben doorstaan.. hoewel er ook mensen aan dood zijn gegaan.. tis geen kattepis.
Dus ik ben blij dat je het boek hebt gelezen, al was het alleen al omdat het prachtig naar voren brengt hoezeer jij nog met twijfels en onduidelijkheden kampt.
Ja, maar het is hetzelfde principe als hetvolgende:quote:Op zaterdag 1 januari 2005 22:59 schreef -Pepe- het volgende:
Ik twijfel ook nl,
Ook bijvoorbeeld over andere spirituele boekjes e.d. Laatst las ik nog iets wat ook wel interessant is van ene goeroe uit India. Als hij dan op een gegeven moment de hele wetenschap af gaat kraken, zeggen dat dingen als evolutie niet klopt, blijkt het vooral op dat punt zijn onwetendheid. Wil niet zeggen dat er niets nuttigs in het boekje meer kan staan, maar vooral omdat de schrijver zijn visie op het leven als de enige waarheid brengt (waar veel spirituele meesters last van hebben) heb ik al snel zoeits dat ik niet meer verder hoef te lezen.
Ja, voor mij is het in weze ook een mysterie geweest. Ik denk dat ik zelf gewoon nog kamp met angst voor de confrontatie, ik bedoel ik leef nog steeds natuurlijk vanuit mn ego, kamp nog steeds met angsten, alleen ervaar gedurende mn leven wel een constante vrede, als ik bewust blijf bij het moment.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 22:10 schreef MUUS het volgende:
En dat snap ik eigenlijk niet.. Omdat de feestdagen eraan kwamen en jouw moeder bepaald eetgedrag van je is gewend, stop je met jouw ehm... plan/overtuiging/ ideaal?
Waarom?.
Ik snap je punt en ben het er gedeeltelijk mee eens. Het punt is denk ik, dat in dit specifieke geval het niet gaat om gekozen woorden, maar puur wat de schrijver wil zeggen.quote:Op zondag 2 januari 2005 00:22 schreef Choices het volgende:
Pepe,quote:Op zondag 2 januari 2005 02:41 schreef -Pepe- het volgende:
..
quote:Op zondag 2 januari 2005 04:22 schreef -Pepe- het volgende:
Wat ik probeer te zeggen was, niet inhoudelijk op de punten in te gaan, maar meer in het algemeen:
Als iemand onbewust zijn eigen leer niet volgt, in dit geval dus: wel verlichting nastreven, maar ondertussen laat zien niet bijzonder ruimdenkend te zijn, in hoeverre je dan dus verder naar de leer van deze persoon kunt/moet luisteren. Vooral omdat in de spirituele hoek vaak uitspraken gedaan worden die moeilijk te testen zijn.
Maar goed, het wordt inderdaad een beetje off-topic, en hierover nu al een aantal posts gehad.
Muus, bedankt, doordat ik ging nadenken op jou vraag, kwam ik op het antwoord zoals eerder gepost.. en ik ben nu weer aan het vasten om erna weer van lichtvoeding te leven. Dit keer is het proces niet nodig omdat ik, en mn lichaam, hetgeen herkend. Zolang de intentie er maar is.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 22:10 schreef MUUS het volgende:
[..]
En dat snap ik eigenlijk niet.. Omdat de feestdagen eraan kwamen en jouw moeder bepaald eetgedrag van je is gewend, stop je met jouw ehm... plan/overtuiging/ ideaal?
Waarom?.
Swami Prabhupada is de oprichter van ISKCON aka Hare Krishna. In Lupa Solitaria's topic kan je er meer over lezen: Mijn ervaringen in ISKCON, aka 'de Hare Krishna-beweging'quote:Op zaterdag 1 januari 2005 22:59 schreef -Pepe- het volgende:
Ik twijfel ook nl,
Ook bijvoorbeeld over andere spirituele boekjes e.d. Laatst las ik nog iets wat ook wel interessant is van ene goeroe uit India. Als hij dan op een gegeven moment de hele wetenschap af gaat kraken, zeggen dat dingen als evolutie niet klopt, blijkt het vooral op dat punt zijn onwetendheid. Wil niet zeggen dat er niets nuttigs in het boekje meer kan staan, maar vooral omdat de schrijver zijn visie op het leven als de enige waarheid brengt (waar veel spirituele meesters last van hebben) heb ik al snel zoeits dat ik niet meer verder hoef te lezen.
quote:Op woensdag 5 januari 2005 10:17 schreef Choices het volgende:
[..]
Muus, bedankt, doordat ik ging nadenken op jou vraag, kwam ik op het antwoord zoals eerder gepost.. en ik ben nu weer aan het vasten om erna weer van lichtvoeding te leven. Dit keer is het proces niet nodig omdat ik, en mn lichaam, hetgeen herkend. Zolang de intentie er maar is.
Mensen, de dagen zijn weer hemels,
Geniet ervan!!!
Eind januarie geef ik nog even een update voor zij die geinteresseerd zijn.
Ik pas echt wel op mijzelf, dat zeiden mensen ook aanvankelijk voor het proces, en dat is ook zeker goedgekomen. Als ik niet kon onderscheiden welk gevoel werkelijk van mij is, en welke van mijn ego. Angsten, zijn er namelijk niet, als je werkelijk het absolute begint te leren kennen. Dan kom je erachter dat het absolute je ondersteund. Maargoed, dit is dan een ervaring die je moet kennen om het te begrijpen helaas. Maar ik kan je geruststellen dat ik weet wanneer het echt fout gaat, en wanneer niet.quote:Op donderdag 6 januari 2005 12:14 schreef MUUS het volgende:
[..].
Pas op jezelf.
En probeer een balans te vinden. Niet alles wat jouw geest 'stiekem' aangeeft is sneaky! Soms is het een echte waarschuwing.
Op welke site staat het Choices? Ik ben wel geinteresseerd :-)quote:Op maandag 21 maart 2005 17:36 schreef Choices het volgende:
Boekje is gepost op de site. Voor de geinteresseerden..
Alleen het e-book staat er nog op: http://home.planet.nl/~mewwind/quote:Op zaterdag 26 maart 2005 11:49 schreef Semjase het volgende:
[..]
Op welke site staat het Choices? Ik ben wel geinteresseerd :-)
Thanks.quote:Op zaterdag 30 juli 2005 19:01 schreef Dj_White_Night het volgende:
had al eerder naar je gepost(ander ropic), goed om een zelfstandige tegen te komen(zijn maar weinig die het echt zijn)
anyway ignore this Bullshit off-topic crap
GRtZ G
Dat boek en vele anderen heb ik gelezen.quote:Op zondag 14 augustus 2005 13:38 schreef Enyalius het volgende:
mijn beweegredenen...hmm dat komt uit een spiritueele visie. en voedsel is leuk en aardig maar in princiepe heb je het niet nodig. ik zou het helemaal uit kunnen leggen, maar je zou ook de celestijnse belofte kunnen lezen, dat boek staat vol met waarheden.
Nogmaals.. waarom ?quote:in feite ontken je niet wat je gegeven is...je hebt voedsel gepakt het is je niet gegeven. mensen hebben een energie bron nodig om zich zelf intact te houden. zoals gewoonlijk is er meer dan 1 manier.
ik eet ook, ik houd van vlees en eet niks waar geen vlees in zit. maar als het echt mogelijk is om op energie te leven dan stap ik over.
Vind je dit niet een beetje "eng" en overmoedig ?quote:de gevolgen...tja niks is zonder gevaren. daarom stel ik altijd een paar anderen op de hoogte van wat ik doe. en als ik doodga...so what. mijn taak is nog niet vervuld dus ik word gewoon weer terug in me lichaam geduwd zoals de laatste ke(e)r(en). en dan heb ik geleerd van wat ik fout doe en doe het daarna beter
feedback topic je vraag herhalen ?quote:Op zondag 14 augustus 2005 13:47 schreef Kebab het volgende:
Waarom werd mijn hongerstaking topic geslote en dit niet? Komt op hetzelfde neer!
Mirage, als ik ze mag beantwoorden:quote:Op zondag 14 augustus 2005 13:47 schreef Mirage het volgende:
Nogmaals.. waarom ?
Wat denk je dat de voordelen zijn (.to.v. voedsel nuttigen)
Waar denk je dat het je brengt ?
Ik ben erg benieuwd naar wat je verwacht dat het je zal geven of dat je verwacht dat het je van zal ontdoen.
Enyalius, zoals je in mijn ebook hebt kunnen lezen; Ik werd overvallen door een enorme boodschap van het leven dat het tijd was om dat proces te doen voor mijzelf. Tuurlijk heb ik veel dingen daarvoor gedaan, veel bepaalde oefeningen enzo. Zeker, dat is niet te ontkennen.quote:Op zondag 14 augustus 2005 13:31 schreef Enyalius het volgende:
choices zou je mischien wat verscheidene technieken kunnen posten of links er naar. ga ik het ook es proberen om 3 weken zonder fysiek voedsel rond te lopen. op het moment kan ik mijn levens energie wel aanvullen van buiten af, maar om er puur op te gaan leven...wil het wel es proberen
quote:Op zondag 14 augustus 2005 14:25 schreef Enyalius het volgende:
ik heb mijn verwachtingen en alles net toch al uit geschreven? o.O
en ja ik ben bewust dat jouw methode niet voor mij hoeft te werken. iedereen heeft zijn eigen manier. maar het zou toch interesant wezen om een begin punt te hebben om daar een eigen methode op te baseren.
drinken zal ik waarschijnlijk wel blijven doen, maar niet echt veel zoals al beschreven was.
en als het niet vol te houden is en me lichaam geeft het signaal dan stop ik gewoon er mee.
Tnx Choices, de vraag mét note die je erachter zet is precies wat ik probeerde uit Enyalius te krijgen.quote:Op zondag 14 augustus 2005 14:20 schreef Choices het volgende:
[..]
Waarom wil je dit doen enyalius? Wat kan jij voor jouzelf hier uit halen? -en nee, niet je antwoorden baseren op mijn vorige post. hehe. _je hebt het al beantwoord in bovenstaande post_
Mirage, als je voelt dat dit topic 'te gevaarlijk word' sluit het gerust hoor. ik wil zelf niemand aansporen tot dingen.
met mijn religieuze achtergrond moet ik zeggen dat al deze TROEP leuk is als je leuke truckjes wilt leren, maar van belang is deze techniek niet!!!quote:Een ?beetje? een nadeel is dat Breatharianisme binnen de new age beweging als een gigantiese status word gezien.
Als je kunt leven van licht... nou... dan ben je wel heel ver en dan heb je het helemaal gemaakt!
ik vind dat kort door de bocht. tegenwoordig zijn steeds meer mensen op zoek naar een gezondere levensstijl. gezonder eten, drinken, meer sporten e.d. ze zijn nog niet op het meest gezonde niveau, maar ze komen al aardig in de beurt. dus zo'n grote omslag in levens stijl is het nu ook weer niet.quote:Je moet je dus bedenken of jullie bereid zijn om jullie leven zo om te gooien en ook zo te gaan leven. Een rein dieet en een rein leven met zo min mogelijk materialistische invloeden. Zijn jullie dat niet bereid om te doen dan is het niet geschikt voor jullie om te doen.
Lichtvoeding is alleen geschikt als je leven zo is, het is niet te combineren met de maatschappij zoals die hier in het westen is.
JA er is een groot verschil tussen religie(tradities enzo) en spiritualiteit, maar ik bedoelde iets meer in de zin van godsDIENST... ongeacht boeken van XXXX aantal jaren terugquote:er is gelukkig een verschil tussen religie en spiritualiteit. mensen die religieus zijn, maakt niet uit of het christen/islam/wetenschap whatever is, maar die vinden alles troep wat niet binnen hun gedachtegang past. daarboven op missen ze ook nog persoonlijke ervaringen om er ook maar enigzins over mee te kunnen praten. er is een verschil tussen dingen alleen in theorie weten en het ook zelf uitgeprobeerd hebben/doen. gelukkig kies ik voor spiritualiteit ipv religies. alhoewel ik hang deels het boedhisme aan
Licht is maar een interpretatie. Je kunt net zo goed zeggen; Je bent zelf de energie waarmee je je voed. Het is niet dat uit licht de energie gehaalt word. Totdat de wetenschap dit erkend als een mogelijkheid/waarheid. Zul je nooit zeker weten 'hoe' het werkt. Maar naar mijn denken is dat ook helemaal niet nodig.quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 20:52 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik heb nu heel het topic gelezen maar 1 ding snap ik dus niet helemaal en dat is dus hoe je energie kan krijgen uit licht ofzo..
Kan ik het vergelijken met energie krijgen van muziek? Dus als ik op een feest sta dat de muziek mij oppeppt, energie geeft, ik niet meer stil kan staan, geen behoefte heb aan eten en drinken, en door kan gaan ookal heb ik spierpijn van het dansen enz. ?
quote:Op dinsdag 16 augustus 2005 15:11 schreef Enyalius het volgende:
ook probeer ik constant energie te filteren uit de lucht die ik inadem. deze manier van doen is bedoeld om:
1. te kijken of het (voor jou) echt mogelijk is om puur op energie te leven
Das echt een grote bron van misverstanden.quote:alleen anders verwoord.
Is dat niet de ware betekenis van Godsdienst?quote:je werkt naar verbetering van jezelf en werkt af en toe samen met de godheid om dat punt te bereiken
Kan een mens dat uberhaupt zeggen? Naar mijn denken niet namelijk. Wat is De waarheid?quote:Op donderdag 18 augustus 2005 12:28 schreef FuifDuif het volgende:
Maar willen jullie beweren dat jullie daadwerkelijk die ware Waarheid hebben mogen ervaren? Of in ieder geval een tipje van de ijsberg hebben mogen aanraken?
Nee niet meer, het is geen constante. Maar ik ervaar het aardig snel ja. Maar er zijn weken/maanden geweest waarin ik het constant voelde ja, wat mijn bezigheid ook was. Het was alsof ik een arm alleen hoefde op te tillen, zo gemakkelijk was het, om er weer in te weken. Helemaal in opgaan. Tranen die constant onder de oppervlakte lagen, van vreugde, die er op sommige momenten uitsprongen.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 13:22 schreef FuifDuif het volgende:
Oke, dat kan ik begrijpen. Je kunt uiteraard niet meer dan aangeven hoe de ervaring voor jou was. Ik geloof overigens zelf dat alle materiële zaken, deze fysische werkelijkheid een illusie is. Ik geloof dus ook dat het inzicht daarin, maar vooral de ervaring zoals jij die hebt ervaren, alles overtreft. Ik geloof dat dat een ultieme bevrediging is, ultieme rust en ultiem geluk.
Maar dit alles is jouw gelukt in jouw (huidige) leven? En je ervaart het dus ook als je loopt? Niet alleen tijdens meditatie, maar ook tijdens het actief bezig zijn overdag?
Ik heb een australische kennis, die mij enorm geholpen heeft. Die mij ook met lichtvoeding heeft geholpen -kan je lezen in mijn ebook-.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 14:20 schreef FuifDuif het volgende:
Ja, momenteel lees ik een boek over deze materie en ik sta versteld van de overeenkomsten die ik terugvind in jouw verhaal! Maar ook wat je hierboven zegt, dat je op twee niveau's leeft. Het gaat er ook niet om dat je voor altijd nu op dat hogere niveau leeft, maar om het innerlijk weten. In sommige gevallen kun je niet anders dan op vanuit het lagere niveau leven. Je bent immers een mens en met je stoffelijk lichaam verbonden met deze stoffelijke wereld. Maar dat maakt niet uit, jij weet inmiddels innerlijk, door ervaring, wat in feite de essentie is. En die bewustwording, daar gaat het om denk ik.
Hoe lang heb je erover gedaan om deze fase te bereiken en wanneer en waarom ben je er mee begonnen?
hehe, tja, je kunt ook je huidige denkwijze gebruiken om juist verder te komen. Want al die modelletjes die jij hebt gevormd, kan je proberen om je in die modellen in te leven. Zo erg inleven, dat je gewoon eigenlijk voelt hoe het is om zo te leven. Dan met de tijd komt die klik er wel. Contempleren, en inleven.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 14:21 schreef FuifDuif het volgende:
Ik weet overigens dat ik zelf te analytisch denk en dat je daarmee geen steek verder komt op dit vlak. Ik wil het dan weer plaatsen in allerlei kadertjes en verklarende modelletjes en ik weet dat dat geen zin heeft. Dus ik zal daar eerst vanaf moeten stappen.
Zo heb ik het wel ervaren, alsof ik de top van alles meemaakte... ultieme......quote:Ik geloof dat dat een ultieme bevrediging is, ultieme rust en ultiem geluk.
Maar dit alles is jouw gelukt in jouw (huidige) leven? En je ervaart het dus ook als je loopt? Niet alleen tijdens meditatie, maar ook tijdens het actief bezig zijn overdag?
quote:fantasie/inleven
Tja, als je geen vrede kunt hebben met allerlei activiteiten, hoe ooit dan met het leven in zijn geheel?quote:Op donderdag 18 augustus 2005 23:34 schreef FuifDuif het volgende:
Dus in feite is het een toestand van absolute voldoening? Ik zelf zit nu met zoveel vragen dat ik er van tijd tot tijd letterlijk ziek van wordt. Het bezorgt me rusteloze en soms zelfs slapeloze nachten, ik voel me lusteloos en moe, ik zoek naar waarheden die naar mijn idee nog ver te zoeken zijn... het is in één woord: kut. Ik vind de allerdaagse activiteiten zinloos. Ik doe ze wel, maar tegelijkertijd denk ik: wat een zinloosheid.
Ahh, er is geen verkeerde reden. Het universum is een groot bron vol creativiteit. Je word ernaar toe geleid, hoe, is onbelangrijk.quote:Ik weet niet of ik hiermee met de verkeerde redenen op zoek ben naar deze spirituele groei, maar ik word er wel zeer door aangetrokken, eigenlijk van nature, dus ik moet er hoe dan ook iets mee doen in de hoop meer rust te vinden.
Weet't niet. .. belangrijk om het te benoemen?quote:Verder, is die 2de laag niet in feite het zogeheten hogere bewustzijn? In contact raken met je hogere zelf?
Ahh, daar waar het fysieke subjectief is aan de geest, maakt dat het voor mij een stoffelijke illusie is. Wij zijn een bewust universum, en kunnen onszelf veranderen naar wens, mits we onszelf kennen.quote:Geloven jullie overigens dat dit stoffelijke leven een illusie is? Een creatie van het hogere bewustzijn?
misschien beter dan telkens een uitleg verzinnenquote:Weigh thou justly in thy mind;
the(so-called) gianis(intellectuals) say
by their intellectual understanding,
That the world is a dream;
But by the currents of the mind are they carried away every moment,
and then they take the world as a waking reality
en nog 1
Neither by word or mouth, nor by the mind, nor by the eyes is it possible to realise God.
en vervolgens :
In the world are millions of names (of God) , but salvation they bring us not.
His Original name, wich is a secret repetition(simran(herdenken v.d. Heer),vertroebelde versie = mantra), very few indeed do know
Daarom kijk ik ook uit naar mijn studie Antropologie. Wellicht dat ik dingen kan/mag gaan onderzoeken waar er tot nu toe nogal met ongeloofwaardigheid/onbegrip op is gereageerd.quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 13:59 schreef FuifDuif het volgende:
Ja, dat snap ik wel, als een verschijnsel niet kan worden verklaard gaan ze maar snel liever verder en kijken ze er niet meer naar om. Vanuit wetenschappelijk oogpunt wel begrijpelijk, maar het is zeer jammer. Ik heb verder gezocht op die man en inderdaad, wel veel te vinden, maar allemaal rondom datzelfde artikel uit 2003. Meer niet. Dat is ook de reden waarom ik niet blindelings de wetenschap achterna loop, maar graag ook iets verder kijk, want er is veel meer dan datgene wat de wetenschap ons geeft.
En weet je waar ik zelf ook zo'n ontzettende hekel aan heb. Ik las in meerdere discussies rondom die man dat sommigen zeiden dat hij maar naar die Randi moest gaan om daar een miljoen dollar op te halen. Alsjeblieft zeg, denk ik dan, alsof zo'n man behoefte heeft aan zoveel geld. Die man is veel verder ontwikkeld, weet waar het werkelijk om gaat.
Ooooh ik heb er zoveel ideën meequote:Op dinsdag 23 augustus 2005 14:59 schreef FuifDuif het volgende:
Interessant zeg, Antropologie! Misschien is het wel interessant om de reïncarnatiecultuur in Indiä te bestuderen
.
Succes man, klinkt echt als een goede richting...zelfs politiek zou kunnen(direct of advieseur), mensen helpen met hun choicesquote:Ooooh ik heb er zoveel ideën mee . haha. Maar ik doe het in a'dam, waar ze zich ook focussen op de niet-westerse samenlevingen. Dus ik kijk er naar uit, eerst eventjes toelatings examen halen.
Ook zeker, plus randi doet schijnbaar niet aan experimenten die mogelijk tot verwonding kunnen leiden van de persoon met de 'gavens'. Dus daar vallen de volgende dingen in:quote:Op dinsdag 23 augustus 2005 13:59 schreef FuifDuif het volgende:
En weet je waar ik zelf ook zo'n ontzettende hekel aan heb. Ik las in meerdere discussies rondom die man dat sommigen zeiden dat hij maar naar die Randi moest gaan om daar een miljoen dollar op te halen. Alsjeblieft zeg, denk ik dan, alsof zo'n man behoefte heeft aan zoveel geld. Die man is veel verder ontwikkeld, weet waar het werkelijk om gaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |