Hallo Choices,quote:Op woensdag 10 november 2004 23:29 schreef Choices het volgende:
[..]
Vrij goed eigenlijk, heel wat aangesterkt. Maar nog steeds geniet ik van de toxines in mn lichaam, maw ik geloof graag dat 14 dagen voor heling/verschoning nodig is. Ik ben weer aan het werken geslagen deze week. En ik ben dankbaar dat ik hier kennis van mag verkrijgen.
Ik ben zelf 19 jaar. En wat ik op het spiritueel gebied meemaak, tja. Een transformatie zou de beste omschrijving zijn. Het is een ontwakening, waarbij ik enorm veel zaken uit het verleden, enorm veel conditionering tegen het lijf loop en probeer te 'overwinnen'.quote:Op donderdag 11 november 2004 21:25 schreef Cygnus het volgende:
Hallo Choices,
Ik volg je nu een aantal mnd en moet zeggen dat je mij heel erg boeit.
Ik zou zo graag willen weten hoe oud je bent.
En wat je nu op het moment op spiritueel gebied mee maakt.
Groetjes
Cygnus
Haha, nou oke, misschien heb je wel gelijk, dat het magertjes was.quote:Op vrijdag 12 november 2004 20:02 schreef Hallulama het volgende:
Met alle respect Choices, ik denk dat je beter kunt, qua uitleg. Dit is wel heel erg mager. Kun je wat concreter zijn? We zijn volgens mij allemaal erg nieuwsgierig!
Of voel je je een beetje slapjes
Hierin treed ik niet over in discussie. Al was het maar omdat jij je mindset hebt gewikkeld om je eigen standpunt. Je weet pas wat mogelijk is, en wat onmogelijk is, als je elke waarheid van het universum weet. Want de maatstaffen waar jij nu je wereld mee meet, is verre van compleet.quote:Op maandag 15 november 2004 00:20 schreef Rasing het volgende:
En lichamelijk? Want het is allemaal leuk en aardig wat je daar zo mooi beschrijft, maar ondertussen kan hetgeen je doet onmogelijk goed zijn voor je lichaam.
Hmhm. Wat bedoel je precies te zeggen/vragen?quote:Op maandag 15 november 2004 00:22 schreef -Pepe- het volgende:
snap het niet.
ik heb ook vaak dat ik erg kan genieten om op mezelf te zijn en niets te maken hebben met anderen, maar als ik dan later iets met wat vrienden ofzo ga doen vind ik dat toch vaak ook erg gezellig?
Oh dat lijkt mij ook waanzinnig interessant! Lijkt dat je wat Choices?quote:Op maandag 15 november 2004 13:49 schreef The_stranger het volgende:
Wat ik zou doen, ben nogal analytisch ingesteld, is als ik een tijdje bezig zou zijn met de lichtvoeding, is regelmatig bloed laten prikken en andere lichaamsfuncties laten onderzoeken...
Niet voor de zekerheid, maar omdat ik wel benieuwd zou zijn naar de fysieke reactie van mijn lichaam op het fenomeen...
Toevallig niet in de planning??
Nou je had het er volgens mij over dat je meer rust kunt vinden en niet meer de gedwongen socialiteit op hoeft te zoeken. Of interpreteer ik dat verkeerd? Vraag was, socialiteit hoeft toch niet per se geconditioneerde afhankelijkheid te zijn?quote:Op maandag 15 november 2004 11:36 schreef Choices het volgende:
[..]
Hmhm. Wat bedoel je precies te zeggen/vragen?
Hmm, gaat zoiezo gebeuren. Ivm mijn ma, ja. Maar minstens over een half jaar.. dus dat duurt nog wel even.quote:Op maandag 15 november 2004 16:01 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Oh dat lijkt mij ook waanzinnig interessant! Lijkt dat je wat Choices?
Het is niet als een soort bewijs oid bedoeld. Maar het is wel erg leuk om te onderzoeken wat dit voor effecten heeft op je lichaam.
nou hierdoor (mijn vraag van een paar posts hoger):quote:Op dinsdag 16 november 2004 18:53 schreef Hallulama het volgende:
Ik snap niet goed waar al dat geouwehoer over vrienden en sociaal leven vandaan komt. Wat heeft een sociaal leven nou te maken met of je eet of niet eet?
quote:Socialiteit is een grote reden waarom mensen in de conditioneringen blijven steken. Wat ik zelf ondervind, is dat ik mij steeds minder kan relateren tot mensen in mijn omgeving, dat betekent dus dat de steunpalen van de sociale kant langzaam verdwijnen. Dit leidt tot situaties waarin je angst kan voelen, onthechter, maar in wezen bevrijd je jezelf van je eigen gemaakte gevangenis. A prison for your mind, zullen we maar zeggen . Mede ook door het proces wat ik ben begonnen, onthecht mij nog meer van de mensen, en leidt mij ook uiteindelijk tot een plek waar socialiteit niet een vereist is. Ik ben veel liever stil, dan sociaal.
quote:Op dinsdag 16 november 2004 19:51 schreef -Pepe- het volgende:
Hoe gaat het nu trouwens? Hoelang ben je bezig en drink je nou wel of alleen water?
Sorry, dat ik niet eerder heb gereageerd. Maar inderdaad, zoals eerder opgemerkt, het gaat niet om veroordelen of acceptatie. Voor socialiteit is er een vereiste nodig, en de basis daarvan is dat je je kan relateren aan mensen. Rapport maken, heet het op psychologisch vlak.quote:Op dinsdag 16 november 2004 21:02 schreef Hallulama het volgende:
Hm, nu ben ik wel nieuwsgierig naar waarom Choices zich steeds minder kan relateren aan zijn omgeving. Is het omdat zijn omgeving hem veroordeelt? Of is het om andere redenen?
Nou, socialiteit heeft me een beetje gevangen dus ik drink weer vanalles. Zeker ook met de feestdagen waarin mn ma het een en ander qua eet en drink gedrag van me gewend is, is het niet handig om volledig 'droog' te leven. Na nieuwjaar verwacht ik dat het makkelijker zal zijn. Zoals ik al elders -dacht ik- zei, ik leef op mn gevoel. En met de feestdagen komt het erg naar voren als je toch anders 'bent' en denkt dan de mensen om je heen, dus ik ga er even in mee tot na oud en nieuw. Voor mij voelt dat goed aan. Maargoed de eerste 7 dagen van het proces heb ik niks gedronken en genoeg ervaren. Voor zover, is dit proces voor mij zowel een proces geweest waarin ik een enorme stap heb gemaakt wat betreft mijn eigen geloof en vertrouwen. Ik heb nu meer de ervaring wat kan en niet kan. Ik moet zeggen, dat ik baalde als een stekker dat ik weer moest drinken in de 2e week van het proces. Moest anderhalve liter per dag drinken om toxines weg te spoelen, het was lekker voor de smaak in mijn mond, maar die anderhalf liter, man wat zat ik daar tegenop te hikken.quote:Op dinsdag 16 november 2004 19:51 schreef -Pepe- het volgende:
Hoe gaat het nu trouwens? Hoelang ben je bezig en drink je nou wel of alleen water?
Het blijft een persoonlijke ervaring en ontwikkeling, dus om dit voor een lange tijd vol te houden tja. Voorlopig zie ik dat niet zitten, maar wie weet, verandert dat een dezer dagen. Wie weet. Nothing is certainquote:Op woensdag 17 november 2004 23:57 schreef sir_Tachyon het volgende:
Waarom ga je niet meer op FOK je ervaringen delen?? Tis toch een kleine moeite
Angsten en dit proces gaan niet samen, des te meer je angst overheerst des te meer het je werkelijkheid en bevelingswereld zal vormen. Ik was van mijn normale eet patroon overgegaan op niets. Maar ik heb in de afgelopen 4 maanden enorm veel gevast, om de 2/3 weken een paar dagen vasten. Als je werkelijk waar over wilt stappen op lichtvoeding, wees verstandig en doe alles rustig aan. Besef je dat haast nergens voor nodig is, en vertrouw erop dat je er vanzelf wel komt. Voorlopig, is mijn tip aan je; Vasten. Voor zolang als dat voor jou goed voelt.quote:Op donderdag 18 november 2004 00:07 schreef visvogel het volgende:
Hoi Choices,
Ikzelf zit ook al een tijdje te denken om over te stappen op "lichtvoeding". Ik ben begonnen minder te eten, maar ik ben bang dat ik enorm ga afvallen. Ik ben namelijk al veel te licht (78Kg 1.98m lang)..
Wat je zegt over het lichter voelen is echt zo. Ik eet namelijk nooit "zware' voeding zoals vlees en andere dierlijke prodcten. De trilling van dat voedsel is volgens mij enorm zwaar en belemmerd je spirituele ontwikkeling. Sinds ik veganist ben voel ik me dan ook een heel stuk lichter.
Nu wil ik dus graag overstappen op lichtvoeding. Ben jij begonnen met meteen helemaal niets meer te eten of heb je het langzaam afgebouwd?
je kunt me mailen op fok "at" visvogel "dot" nl als je wilt :-)
Bedankt voor je reactie! Je hebt gelijk dat ik geen haast moet hebben om over te gaan op licht. Vandaag nog heel weinig gegeten... Ik hoop in de toekomst helemaal niets meer te eten, maar zover ben ik nog niet... Hoop snel van je te horen via de mail!quote:Op donderdag 18 november 2004 11:28 schreef Choices het volgende:
[..]
Angsten en dit proces gaan niet samen, des te meer je angst overheerst des te meer het je werkelijkheid en bevelingswereld zal vormen. Ik was van mijn normale eet patroon overgegaan op niets. Maar ik heb in de afgelopen 4 maanden enorm veel gevast, om de 2/3 weken een paar dagen vasten. Als je werkelijk waar over wilt stappen op lichtvoeding, wees verstandig en doe alles rustig aan. Besef je dat haast nergens voor nodig is, en vertrouw erop dat je er vanzelf wel komt. Voorlopig, is mijn tip aan je; Vasten. Voor zolang als dat voor jou goed voelt.
Maw; 2 dagen, of 5 dagen bepaal het zelf op basis van je ervaring.
Begin eerst met "water vasten" waarbij je dus nog wel vocht inneemt. Droog vasten zou ik nog even links laten liggen. Als je intentie puur en zuiver genoeg is, komt het allemaal zelf naar je toe. Ik zal je een dezer dagen wel even mailen, ik heb je mail adres genoteerd.
Als je vragen hebt, kan je me mailen op: ...****quote:Op zaterdag 4 december 2004 21:16 schreef Cygnus het volgende:
Ben erg benieuwd ga binnenkort ermee aan de slag!
Meerdere malen zelfs... helaas nog geen succes maar weet dat dit tijd nodig heeft. (voor mij persoonlijk dan)quote:Op woensdag 29 december 2004 14:27 schreef dubya het volgende:
Zijn er nog updates van Choices te verwachten? En Cygnus, inmiddels al gestart?
mag ik, als individue die lekker comfortabel onwetend ben, vragen wat het dan is wat je merkt, ziet??quote:Op woensdag 29 december 2004 21:28 schreef Enyalius het volgende:
daarnet had ik alleen pagina 1-2 gelezen. heb nu ook de laatste pagina gelezen.
hehe...ik begrijp je volkomen. ik ben ook helemaal los van alles, maar bij mij zit er een haakje aan. ik zie meer en daardoor kom ik pessimistisch en cynisch over naar anderen toe. dit komt omdat ik de "waarheid" zie en die is behoorlijk negatief voor de algemene samenleving.
ik wil andere mensen in mijn directe omgeving de ogen openen, zodat ze het zelf kunnen zien. dit is waar ik dan weer in het oude val en in charge wil zijn. simpel weg ik wil ze dwingen om hun ogen open te doen. helaas is zo goed als iedereen gelukkig om te leven in ontwetendheid en het "comfortabele" leventje wat ze nu hebben. daar kan ik heel erg boos over worden, want zoals het nu is is niet goed voor de toekomst van iedereen.
is jammer als je weet wat er allemaal nog meer is om ons heen.
Maar om dit te zien heb je toch geen lichtvoeding o.i.d. nodig??quote:Op donderdag 30 december 2004 10:04 schreef Enyalius het volgende:
ik persoonlijk zie wel hoe de planeet lekker leeggezogen word door alle industrien die maar blijven groeien. ik zie ook dat de wereldbevolking bijna op zijn limiet ziet, maar we blijven maar fokken. op sommige gebieden wonen mensen op een kliekje terwijl op andere gebieden nog ruimte zat is. dit is maar 1 van de vele voorbeelden die je op zich ook zou moeten kunnen zien met logica.
Zoals je al kan gokken, de ervaringen van vasten zijn enorm breed. Mensen hangen in sommige gevallen op het randje van dood, en andere hebben de tijd van hun leven. Doe het rustig aan, en overhaast niks, want als je niet begrijpt wat je doet, kom je jezelf snel genoeg tegen. Dit doe ik niet om mensen angst te geven, maar wat wel zo is, is als dat een ervaring van een ander je al afschrikt, dan komt jou 'weten' niet vanuit jouzelf, maar slechts gebaseerd op anderen.quote:Motivatie voor het vasten:
Ik was moe om sinaas appelsap te drinken, niet vanwege smaak, maar ik bedacht me; als ik 70% uit water besta, dan zou ik water lekker vinden.. maar water verveelt mij, water is geur en smaakloos. Als ik een onplezierige sensatie krijg van het drinken van water, dan ligt de oorzaak bij mij, niet bij het water.
Morgen
Ik had een paar knagende en stekende sensaties in mijn keel. Mijn keel was het aan het uitschreeuwen. De rest van mn lichaam had het naar zn zin, dus ik negeerde de sensatie, en ging verder met mijn vakantie vrije tijds activiteiten, dat was inclusief een wandeling van 1.6 Km.
Niks is er eigenlijk gebeurt tijdens de dag van het vasten, ik heb zekere behoeftes gehad om te eten. Plaatjes verschenen in mijn hoofd van mijn favoriete voedsel. Maar ik zei tegen mijzelf: Niemand gaat dood van 24 uur droog vasten, gewoon 24 uur volhouden!
De volgende morgen:
Ik voelde me ontzettend verschikkelijk de volgende morgen. Hoofdpijn, verstopte neus, volledig dood in mn lichaam, ik kon amper bewegen. Het duurde minstens 45 min voordat ik echt wakker was. Mijn maag voelde zich alsof ik de dag ervoor een enorme wild feest heb gehad, waar ik allerlei donuts en wijn heb gedronken. Ik had (Kon de exacte betekenis niet vinden zo even snel: indegestion), en een klein beetje kramp. Geen (Kon de exacte betekenis niet vinden zo even snel: 'heartburn' ).
Ik wist dat ik uitdroging had, en ik forceerde mijzelf om veel water te drinken. Ik had stoelgang gehad, maar ik kon erna niet rechtopstaan, ik bleef gebogen staan.
Ik was zwak, en bibberig, ik had geen goed gevoel van balans. Ik had gedouchet. Ik deed wat pranayama oefeningen en dat deed me even goed, maar snel erna voelde ik onbalans weer opkomen
Ik ging naar Whole Foods Market, en kocht daar wat sinaasappelsap, en nog wat gezonde drankjes. ik Dronk 2 flessen Kombucha, en een liter sinaas appelsap. Dit sap ging snel naar beneden, maar toen kwam het weer terug naar boven.
Ik viel in slaap voor een paar uur, en ik werd wakker om boven de wc te hangen.
Ik ging weer naar Whole Foods, om wat kruiden te kopen voor heling, en purificering
Reflectie:
Er was een suggestie in Tom Chalko's boek, over een darm spoeling doen, voordat je gaat vasten, en ik denk dat dat een goede suggestie is. Ik voel zien dat er veel afgrijselijke zooi uit me kwam maar stopte ergens in mijn interne verterings kanaal.
Ik had voor de droog vast, op slechts sinaas appelsap geleefd, zodat mijn lichaam aan reinigen was, en daarna alleen op water gaf het een kans om zichzelf te purificeren. Ik denk niet dat ik een water vast wil doen als het zo erg aanvoelt. Een Droge vast zou nog erger geweest zijn. (droog vast = waar je niet drinkt noch niet eet)
Je hebt gedeeltelijk gelijk. het voorbeeld dat ik noemde is iets wat iedereen kan zien door gewoon logica te gebruiken. bepaalde manier van eten kan je waarneming vergroten.quote:Op donderdag 30 december 2004 10:12 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Maar om dit te zien heb je toch geen lichtvoeding o.i.d. nodig??
Ook ik zie dit en ik denk dat een heleboel mensen dit wel zien, echter ze kiezen ervoor dit te negeren, om welke reden dan ook.
Zou het zo kunnen zijn dat je altijd al meer "bewogen" bent met dit soort thema's en dat je nieuwe geestelijke gesteldheid dit nog meer benadrukt?
Ik was onder de indruk dat jij dingen ging zien die een "normaal" etend mens niet kon zien..
kan ik hier uit opmaken dat je inmiddels weer "normaal" eet?quote:Op donderdag 30 december 2004 11:03 schreef Choices het volgende:
Bijvoorbeeld, ik deed het 21 dagen lichtvoeding proces,
VIsvogel..Je interesse is leuk, maar wees niet oordelend over datgeen wat je niet hebt doorgemaakt. Kritiek op het boek, mag je hebben, maar dat laat alleen maar zien dat je zelf nog amper wat begrijpt van het algehele proces. Ik ga hiervan niks beantwoorden, omdat jou twijfel in je hoofd zit, en geprojecteerd word door de zaken die jij leest.quote:Op vrijdag 31 december 2004 12:28 schreef visvogel het volgende:
..
En dat snap ik eigenlijk niet.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 20:31 schreef Choices het volgende:
[..]
En op de vraag, of ik weer eet;
Ja,. Volgens mij had ik dat ook eerder aangegeven, in dit topic, met redenen.
hmm interessant.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 20:31 schreef Choices het volgende:
Je bent nog heel erg bezig met het ontdekken van leugens, en zaken langs dezelfde lijnen. Maar het doel van het boek, zou niet leugens ontdekken moeten zijn, het zou om jou moeten draaien, het onderwerp van zo'n proces is niet het boek, de schrijfster, de leugens, de waarheden, de waarheid moet je vanbinnen vinden, dan maakt het niet meer uit wat je leest of ziet. je haalt er slechts uit wat je eruit wilt halen.
Totdat jij dit alles realiseert, zul je altijd falen in enige pogingen tot lichtvoeding, of leven van energieën.
Want samen met mij, zijn er nog duizenden anderen die het proces Wel hebben doorstaan.. hoewel er ook mensen aan dood zijn gegaan.. tis geen kattepis.
Dus ik ben blij dat je het boek hebt gelezen, al was het alleen al omdat het prachtig naar voren brengt hoezeer jij nog met twijfels en onduidelijkheden kampt.
Ja, maar het is hetzelfde principe als hetvolgende:quote:Op zaterdag 1 januari 2005 22:59 schreef -Pepe- het volgende:
Ik twijfel ook nl,
Ook bijvoorbeeld over andere spirituele boekjes e.d. Laatst las ik nog iets wat ook wel interessant is van ene goeroe uit India. Als hij dan op een gegeven moment de hele wetenschap af gaat kraken, zeggen dat dingen als evolutie niet klopt, blijkt het vooral op dat punt zijn onwetendheid. Wil niet zeggen dat er niets nuttigs in het boekje meer kan staan, maar vooral omdat de schrijver zijn visie op het leven als de enige waarheid brengt (waar veel spirituele meesters last van hebben) heb ik al snel zoeits dat ik niet meer verder hoef te lezen.
Ja, voor mij is het in weze ook een mysterie geweest. Ik denk dat ik zelf gewoon nog kamp met angst voor de confrontatie, ik bedoel ik leef nog steeds natuurlijk vanuit mn ego, kamp nog steeds met angsten, alleen ervaar gedurende mn leven wel een constante vrede, als ik bewust blijf bij het moment.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 22:10 schreef MUUS het volgende:
En dat snap ik eigenlijk niet.. Omdat de feestdagen eraan kwamen en jouw moeder bepaald eetgedrag van je is gewend, stop je met jouw ehm... plan/overtuiging/ ideaal?
Waarom?.
Ik snap je punt en ben het er gedeeltelijk mee eens. Het punt is denk ik, dat in dit specifieke geval het niet gaat om gekozen woorden, maar puur wat de schrijver wil zeggen.quote:Op zondag 2 januari 2005 00:22 schreef Choices het volgende:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |