Oké oké er is in Libanon een genocide op Christenen gaandequote:Op maandag 7 september 2026 10:02 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nu is ongeveer 30% van Libanon nog Christelijk, in 2012 was dit nog 40%, in 1950, 54% en in 1900 was dit 75% tot 80%.
Knip
Het is over het algemeen bekend dat het Arabisch en de Islam hier niet zijn ontstaan maar gekomen via veroveringstochten. Op basis waarvan concludeer je dan tóch dat zo een groep hier de inheemse bewoners zijn?quote:Op maandag 7 september 2026 10:48 schreef Basp1 het volgende:
Inheemse bevolking tja wanneer is opeens een bevolking inheems geworden. Is dat omdat er oude geschriften zijn of als we naar archeologische vindingen kijken en zien dat er ook volkeren voor het uitvinden van ons schrift daar woonden..
Ik heb dan ook niet gezegd dat er een genocide gaande zou zijn op Christenen. Ik heb slechts aangegeven dat het percentage Christenen afneemt in dit gebied en Libanon dus aan het Islamiseren is.quote:Op maandag 7 september 2026 10:52 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Oké oké er is in Libanon een genocide op Christenen gaande
De cijfers
1900 0,5 miljoen christenen
1950 0,7 miljoen christenen
2012 1,7 miljoen christenen
2026 2 miljoen christenen
Als deze mensen een ander niet nader te noemen geloof hadden gehad dan zou men in bepaalde contreien stellen dat er van een genocide überhaupt geen sprake zou kunnen zijn, maar nu natuurlijk wel
Dan zou de wereld om te beginnen eens wat meer met Israëlische vlaggen mogen zwaaien.quote:Op maandag 7 september 2026 12:18 schreef Tarado het volgende:
How Hamas still holds Gaza captive
Almost a year into a ceasefire that promised a new chapter, Hamas still rules a third of Gaza
"This is a plea to those who genuinely care about the Palestinian people: learn the bare minimum about the most destructive force in contemporary Palestinian history. Separate the Palestinian people’s just and urgent aspirations for freedom and prosperity from Hamas, Jihadi Islamism and violent extremism. Until that is done, Hamas will continue to hold two million hostages in Gaza."
https://jonet.nl/emiraten-waarschuwden-netanyahu-voor-7-oktober/quote:De president van de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) heeft premier Benjamin Netanyahu in aanloop naar 7 oktober 2023 gewaarschuwd voor de terreuraanval van Hamas. De Emirati’s hadden vertrouwelijke informatie in handen, aldus Haaretz. De Israëlische kwaliteitskrant heeft een uitgebreide reconstructie in het Hebreeuws en het Engels gepubliceerd waar een lang onderzoek aan vooraf ging.
In een 45 minuten durend telefoongesprek werd Netanyahu op de hoogte gebracht over ‘een grote operatie tegen Israël’ die op handen zou zijn. De actie zou door Hamas-leider Yahyah Sinwar zijn voorbereid. De president van de VAE zei grote zorgen te hebben over een groot bloedbad, maar ook over verdere destabilisatie in de hele regio.
Nee, maar dit is wel een discussie in Israël. Je hebt altijd een schuldvraag na zo'n gebeurtenis. Dat heet zwarte pieten. Zo werkt politiek ook.quote:Op dinsdag 8 september 2026 14:10 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
https://jonet.nl/emiraten-waarschuwden-netanyahu-voor-7-oktober/
Zou die Israelische terreurregering met opzet de 7 oktober 2023 aanval maar laten gebeuren ?
Als smoesje de Gaza samenleving en 80.000 mensen te vernietigen ?
Je kunt ook zo generaliserend stellen dat de zionistische Israeliërs primair verantwoordelijk zijn voor de massamoorden van hun regering Netanyahu. En zij en andere zionisten de consequenties moeten dragen.quote:Op dinsdag 8 september 2026 14:40 schreef Homey het volgende:
Laat onverlet dat de Palestijnen primair verantwoordelijk zijn en blijven voor 7 oktober. En dus de consequenties ervan dragen. Start een oorlog, krijg een oorlog. Deze wet is zo oud als de mensheid.
Er werken ruim 300 mensen bij die Hezbollah Al -Manar netwerk. IDF is nog wel even bezig om al die mensen uit de weg te ruimenquote:Op dinsdag 8 september 2026 15:43 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Another one bites the dust
Jaja, je trekt in plaats van een uniform een PRESS hemdje aan en tada, je bent "journalist" die niet lastig gevallen mag worden. Het leven kan zo simpel zijn.quote:Op dinsdag 8 september 2026 16:16 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Er werken ruim 300 mensen bij die Hezbollah Al -Manar netwerk. IDF is nog wel even bezig om al die mensen uit de weg te ruimen
We leven in een bijzondere wereld. We zagen het in Gaza ook al, mensen zijn al een legitiem doelwit als ze als journalist of media medewerker enigszins pro-Hezbollah of pro-Hamas berichten verspreiden. Het zij geen terroristen maar ze moeten wel dood en we vinden het heel normaal.
No Jews No News.quote:Op dinsdag 8 september 2026 16:30 schreef HSG het volgende:
Veel symboolpolitiek hier. Beetje doen alsof je om een Palestijn geeft.
Give me a break.
Dan arresteer je ze en laat je ze berechten door een rechter zoals in een normale rechtstaat. Saddam Hoessein werd zo ook berecht.quote:Op dinsdag 8 september 2026 16:26 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Jaja, je trekt in plaats van een uniform een PRESS hemdje aan en tada, je bent "journalist" die niet lastig gevallen mag worden. Het leven kan zo simpel zijn.
Arrestaties tijdens een actieve oorlogsvoering, hardop gelachen. Je hebt iets teveel JAG zitten kijken mijn beste.quote:Op dinsdag 8 september 2026 16:34 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Dan arresteer je ze en laat je ze berechten door een rechter zoals in een normale rechtstaat. Saddam Hoessein werd zo ook berecht.
Nu noemen ze iedereen een antisemiet of terrorist die zogenaamd tegen de staat Israel zou zijn
Dat is incorrectquote:Op dinsdag 8 september 2026 16:26 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Jaja, je trekt in plaats van een uniform een PRESS hemdje aan en tada, je bent "journalist" die niet lastig gevallen mag worden. Het leven kan zo simpel zijn.
Als het met Saddam lukt dan kan het primaquote:Op dinsdag 8 september 2026 16:37 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Arrestaties tijdens een actieve oorlogsvoering, hardop gelachen. Je hebt iets teveel JAG zitten kijken mijn beste.
Natuurlijk niet.quote:Op dinsdag 8 september 2026 18:15 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Als het met Saddam lukt dan kan het prima
akkoord ik doe wat je voorstelt: Netanyahu is een terroristquote:Op dinsdag 8 september 2026 17:21 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Gewoon zeggen dat iemand een terrorist is. Het leven kan inderdaad zo simpel zijn
Jetten is een terroristquote:Op dinsdag 8 september 2026 17:21 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Gewoon zeggen dat iemand een terrorist is. Het leven kan inderdaad zo simpel zijn
Prachtige manifestatie weer van het hoefijzermodel in de praktijk. Maar dit zal niemand verbazen als je de recente berichten op de socials hebt gezien van een bepaald FvD politicus, die ineens nogal obsessief over Israël bezig is.quote:
Ali Chbib is van het persbureau Al-Manar, waarvan gewoon algemeen bekend is dat het gelieerd is aan Hezbollah, een terroristische organisatiequote:Op dinsdag 8 september 2026 17:21 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Gewoon zeggen dat iemand een terrorist is. Het leven kan inderdaad zo simpel zijn
Dat vind jij voldoende om al die medewerkers van dat persbureau als terroristen te kwalificeren en te vinden dat ze gedood mogen worden?quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:46 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ali Chbib is van het persbureau Al-Manar, waarvan gewoon algemeen bekend is dat het gelieerd is aan Hezbollah, een terroristische organisatie
Het is een oorlog hè. Deze mensen zijn dus geallieerd aan een terreurbeweging, wellicht ook wel in een dubbelfunctie zoals zovelen (zie onderstaande tweet). Waarom zou Israël deze dus niet mogen uitschakelen?quote:Op dinsdag 8 september 2026 20:15 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Dat vind jij voldoende om al die medewerkers van dat persbureau als terroristen te kwalificeren en te vinden dat ze gedood mogen worden?
Dat is toch wel een heel dunne lijn. En dan zijn er nog tig andere krantjes en tv zenders die aan Hezbollah gelieerd zijn zoals Al Nour. Dan hebben we het al snel over duizend mensen. Ongewapend.
Oekraïne moet dan ook maar eens de Russische pers te grazen gaan nemen. Je zult het hier wel weer mee oneens zijn, dus leg me dan alsjeblieft uit waarom het volgens jou dan anders is.
Ik beweer niet dat terroristen niet uitgeschakeld mogen worden. Waarom doe jij zo?quote:Op dinsdag 8 september 2026 20:51 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het is een oorlog hè. Deze mensen zijn dus geallieerd aan een terreurbeweging, wellicht ook wel in een dubbelfunctie zoals zovelen (zie onderstaande tweet). Waarom zou Israël deze dus niet mogen uitschakelen?
[ twitter ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |