Wat is belasting betalen?quote:Op woensdag 29 juli 2026 10:52 schreef TAmaru het volgende:
Ik zou het stemrecht in elk geval willen ontnemen aan mensen die geen belasting betalen. De politiek beslist namelijk in feite hoofdzakelijk over hoe de overheid ons afgepakte geld besteedt. Daarom zouden belastingbetalers ook moeten kunnen beslissen hoe hun geld besteed wordt. Als vrouwen belasting betalen, verdienen ze ook gewoon stemrecht.
Politieke voorkeuren zijn natuurlijk totaal niet genetisch, maar het resultaat van cultuur en beïnvloeding door de omgeving.quote:Op woensdag 29 juli 2026 17:36 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ja, historici zullen optekenen of hetgeen je betoogd daadwerkelijk zo gebeurt of niet.
Ik denk dat we overigens weer terug gaan naar een wat conservatieve wereld aangezien conservatieven simpelweg meer kinderen krijgen waardoor progressieve genen en ideeën langzaam minder voorkomend zullen zijn.
[..]
Dan hoef je alleen maar naar de winkel te gaan en een reep chocola te kopen. Dan betaal je namelijk BTW, een belasting. En als je het zeker wilt weten koop je alcohol of tabak. Dan betaal je accijns en BTW, dus twee belastingen. Mag je weer stemmen.quote:Op woensdag 29 juli 2026 10:52 schreef TAmaru het volgende:
Ik zou het stemrecht in elk geval willen ontnemen aan mensen die geen belasting betalen. De politiek beslist namelijk in feite hoofdzakelijk over hoe de overheid ons afgepakte geld besteedt. Daarom zouden belastingbetalers ook moeten kunnen beslissen hoe hun geld besteed wordt. Als vrouwen belasting betalen, verdienen ze ook gewoon stemrecht.
https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC8907492/quote:Op woensdag 29 juli 2026 17:51 schreef HowardRoark het volgende:
Politieke voorkeuren zijn natuurlijk totaal niet genetisch, maar het resultaat van cultuur en beïnvloeding door de omgeving.
Mja, die studie had ik al eens eerder gezien maar vind de bevindingen toch niet echt overtuigend.quote:Op woensdag 29 juli 2026 17:58 schreef nostra het volgende:
[..]
https://pmc.ncbi.nlm.nih.gov/articles/PMC8907492/
Dat bepaalde persoonlijkheidstrekken of psychologische eigenschappen erfelijk is niets nieuws, dat weten we. Deze kunnen inderdaad vertalen naar politieke kwesties, maar het hoeft niet. Om hier nog maar te zwijgen dat sommigen van zulke trekken politiek gezien aspecifiek zijn. Bijvoorbeeld, een neiging tot autoritarisme kan zowel bij rechts en links tot uiting komen.quote:All observed phenotypes showed a general pattern: Adoptive relatives resembled each other in political beliefs, and biological relatives resembled each other even more. On its own, this pattern suggests that political beliefs are both heritable and influenced by family environment.
Want daar heb jij natuurlijk enorme last van.quote:Op woensdag 29 juli 2026 19:41 schreef TwenteFC het volgende:
Heb liever dat stemmen voor mensen met een dubbele nationaliteit niet mogelijk is.
Ja.quote:Op woensdag 29 juli 2026 20:33 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Want daar heb jij natuurlijk enorme last van.
Mooi.quote:Op woensdag 29 juli 2026 21:02 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Ik zie liever een stemverbod voor mensen uit Enschede en omstreken
Zie het als een voordeel. Kun je soort van op (/in) twee landen tegelijk stemmenquote:Op woensdag 29 juli 2026 19:41 schreef TwenteFC het volgende:
Heb liever dat stemmen voor mensen met een dubbele nationaliteit niet mogelijk is.
Op basis van wat?quote:Op woensdag 29 juli 2026 10:41 schreef Toine51 het volgende:
Trump is koekoek maar met Harris twijfel ik er niet aan dat we in een nog grotere chaos waren terechtgekomen...
Makkelijk als je voor de rest niets te zeggen hebt en zal verhongeren buiten een huwelijk..quote:Op woensdag 29 juli 2026 15:58 schreef BlaZ het volgende:
[..]
De geschiedenis is wat het is. Vrouwen hebben het stemrecht wel degelijk aan mannen te danken aangezien het hele concept en omvorming naar een democratie door mannen uitgevoerd is.
Dan geef je nog meer vrijspel aan werkgevers/diegenen die de macht hebben anderen aan te nemen en ontslaan.quote:Op woensdag 29 juli 2026 12:11 schreef DrRobotnik het volgende:
Stemrecht zou vanzelfsprekend voorbehouden moeten zijn aan mensen die netto bijdragen.
Stukje Nederlandse taliban.quote:Op woensdag 29 juli 2026 14:18 schreef probeer het volgende:
[..]
Dit.
En dan in een volgend topic weer giftig zeiken over andere conservatieven omdat ze onze Nederlandse waarden niet delen.
Blijkbaar is volgens hen, vrouwelijk stemrecht niet een van onze Nederlandse waarden.
95% van de gevangen zijn mannen.. Omdat ze hun woede, lust of verslaving niet onder controle kunnen houden.quote:Op woensdag 29 juli 2026 16:54 schreef Fushia2 het volgende:
[..]
Uiteraard.
Vrouwen worden ongesteld, menopauze,... en kunnen zo niet optimaal functioneren.
Ik heb dit net door een vrouwelijk ooghoek bekeken, het raam van de keuken, maar vind het prima zo.
quote:Op woensdag 29 juli 2026 16:41 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Goed idee.
Dan gaan die idioot rijke yanks ook een keer belasting betalen.
Dat belang zouden meer mensen eens moeten vooropstellen in hun stemgedrag.quote:Op donderdag 30 juli 2026 05:48 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Vrouwen hebben dan ook teveel institutionele macht inmiddels.
Stemmen ook vrijwel hetzelfde, ook al is het onlogisch, puur op basis van wat andere vrouwen stemmen ongeacht of dat als het ware links of rechts is.
Vrouwen zijn immers nogal als vee, gericht op “de gemeenschap” in dit geval van vrouwen.
We weigeren de verschillen te erkennen fysiologisch en psychologisch tussen mannen en vrouwen.
in amerika? hahahahahaquote:Op woensdag 29 juli 2026 10:18 schreef Enchanter het volgende:
Vrijheid van meningsuiting.
Gelukkig zullen er niet veel mensen zijn die die gek serieus nemen
Ja, dus? Dit maakt zijn termijn meteen degelijk? De man was mentaal dementerende, Amerikanen waren niet tevreden met de economie en de grens met Mexico was min of meer verdwenen. Die ontevredenheid bij de Amerikanen was niet voor niets.quote:Op woensdag 29 juli 2026 17:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Chips Act, Infrastructere Bill.
Bipartisan (deels) beleid dat zorgde voor een economische opleving ('envy of the world', noemde The Economist het). Biden steunde de NAVO, haalde banden aan met traditionele bondgenoten en stelde zich fel op tegen Rusland en China. En ja, hij steunde ook Israël in zijn strijd tegen Hamas.
Was al zijn beleid fantastisch? Vast niet. Maar zoals gezegd: het was vooral degelijk. Geen gekke uitschieters, het was de VS zoals we die kennen.
Harris zou grotendeels een voortzetting zijn geweest hiervan.
Tja, dit is natuurlijk ook politiek tribalisme. Want dit was nagenoeg van elke Republikein gezegd. Denk aan de teksten die er over Bush werden gezegd, die werden binnen de meer progressieve en linkse contreien in de tijd dat hij aan het roer was ook weggezet als een afschuwelijke president.quote:Op woensdag 29 juli 2026 17:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
En het gaat in deze vooral om de vergelijking met Trump. Zelfs een doodgetrapt vogelbekdier zou een het beter doen dan Trump (lees: niks, want dat was beter geweest voor de economie).
Goede zelfreflectie hexa, jij bent immers ook in dit topicquote:Op donderdag 30 juli 2026 09:33 schreef Hexagon het volgende:
Wel mooi te zien dat enkele mensen in dit topic laten zien nog achterlijker te zijn dan het regime in Iran.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |