Ik moest even bedenken over welke megalomane gek je het precies had.quote:Op maandag 6 juli 2026 14:46 schreef OmniRocket het volgende:
Dit is inderdaad wel een eigen topic waard. Wellicht komt nu het moment om van die megalomane gek af te komen
Er zijn er zoveel.quote:Op maandag 6 juli 2026 15:49 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
[..]
Ik moest even bedenken over welke megalomane gek je het precies had.
Het lijkt me wel een tof baantje. Ik ben mijn cv alvast aan het pimpen.quote:Op maandag 6 juli 2026 14:46 schreef OmniRocket het volgende:
Dit is inderdaad wel een eigen topic waard. Wellicht komt nu het moment om van die megalomane gek af te komen, maar de vraag blijft welke voorzitter er voor in de plaats komt.
Bij Blatter naar Infantino was het ook van de drup in de regen (pun intended).
Lucratief ook.quote:Op maandag 6 juli 2026 16:33 schreef nostra het volgende:
[..]
Het lijkt me wel een tof baantje. Ik ben mijn cv alvast aan het pimpen.
Dan heeft Trump het voor elkaar gekregen om een sport waar de VS toch geen ruk om geeft, helemaal in de vernieling te jagen.quote:
Als de UEFA eruit stapt is de sport helemaal niet de vernieling in. Dat is juist weer een eerste stap voorwaarts.quote:Op maandag 6 juli 2026 17:34 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Dan heeft Trump het voor elkaar gekregen om een sport waar de VS toch geen ruk om geeft, helemaal in de vernieling te jagen.
Als UEFA zijnde een ultimatum stellen: of de VS eruit, of de UEFA eruit. Of de beslissing terugdraaien.
En dan? Wat een stoere, principiële oplossingen hebben mensen hier toch.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:24 schreef Fretwork het volgende:
Als België stap je toch gewoon niet het veld op bij deze beflikkering
Dan verlies je automatisch en heeft Trump sowieso gewonnen.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:24 schreef Fretwork het volgende:
Als België stap je toch gewoon niet het veld op bij deze beflikkering
https://www.nu.nl/wk-voet(...)merkelijk-bezig.htmlquote:Om die reden acht Segaar de Belgische voetbalbond nog kansrijk in een eventuele zaak bij het CAS, de hoogste sportrechter. Die was al op afroep beschikbaar bij het WK en kan bij spoedzaken snel een besluit nemen.
Het is nog niet duidelijk of de Belgische voetbalbond naar het CAS stapt. De tijd daarvoor dringt, omdat de wedstrijd tussen de VS en België komende nacht om 2.00 uur Nederlandse tijd wordt gespeeld in het Amerikaanse Seattle.
Zoals niet juichen voor USA, dat zal Trump leren!quote:Op maandag 6 juli 2026 18:26 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
En dan? Wat een stoere, principiële oplossingen hebben mensen hier toch.
Want zonder dit incident hadden ze massaal achter team USA gestaan natuurlijk, hiervoor hield iedereen van de VSquote:Op maandag 6 juli 2026 18:28 schreef Coco het volgende:
[..]
Zoals niet juichen voor USA, dat zal Trump leren!
Precies.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Want zonder dit incident hadden ze massaal achter team USA gestaan natuurlijk, hiervoor hield iedereen van de VS.
Misschien wel ja. Ze kunnen ook doen alsof die spits niet bestaat en hem volledig vrij laten. Je verliest wel met 8-0 maar wat zullen zij raar kijken!quote:Op maandag 6 juli 2026 18:29 schreef Haags het volgende:
België moet natuurlijk gewoon spelen en winnen. Misschien kunnen ze wel iets doen als van het veld lopen tijdens het Amerikaanse volkslied of zo.
Gewoon omrollen en poot geven dan maar.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:26 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
En dan? Wat een stoere, principiële oplossingen hebben mensen hier toch.
Amerikanen snappen niet eens wat voetbal is. Kansloze sukkels.quote:Op maandag 6 juli 2026 16:45 schreef Breekfast het volgende:
Ik snap ook niet waarom Europa zich zo laten piepelen binnen de FIFA?
Als Europa eensgezind zou weglopen bij de FIFA dan stelt die organisatie niks meer voor. Voetbal = Europa + Latijns-Amerika. Die zouden de macht moeten hebben.
I know, behalve dan dat het wereldnieuws isquote:Op maandag 6 juli 2026 18:26 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Dan verlies je automatisch en heeft Trump sowieso gewonnen.
Dat doen we toch al sinds het begin van Trump's presidentschap. Omrollen en poot geven.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:34 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Gewoon omrollen en poot geven dan maar.
Alsof België hier verder iets te winnen heeft.
Volgens deze Muppet kan men de beelden ook niet in slow-motion terugkijken, alleen op werkelijke snelheid. En dan zie je niet wat er precies tijdens een dergelijke botsing is gebeurd.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:12 schreef Kriegel het volgende:
Kan het filmpje van Trumps reactie nu even niet vinden, maar die oranje eikel geeft dus aan dat ie niet wist wat een rode kaart betekende, dat het oneerlijk is om een wedstrijd geschorst te worden (we doen het slechts al een jaar of honderd zo) en dat hier gewoon sprake was van een simpele botsing.
Tevens heeft ie helemaal niemand gedwongen om die beslissing terug te draaien maar alleen maar gevraagd om de beelden opnieuw te bekijken, alsof dat vanuit zijn machtspositie al niet zwaar sturend is.![]()
Steekt zichzelf onderweg nog even 450 veren in z'n reet want Trump, en voor het gemak haalde ie ook nog even en passant de reputatie van de scheidsrechter door het slijk, want die is hartstikke corrupt. Classy weer.
Deze fucking clownwereld man...
Zoveek mogelijk bonden graag dit soort acties uitvoeren.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:36 schreef Perrin het volgende:
Frankrijk wil ook dat deze kaart wordt ingetrokken.
[ x ]
Dat snap ik wel. Die paraguaan sloeg zichzelf naar de grond in een Oscar waardige val.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:36 schreef Perrin het volgende:
Frankrijk wil ook dat deze kaart wordt ingetrokken.
[ x ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |