Komt uit elke hoekquote:Op maandag 6 juli 2026 18:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, uit de progressief linkse hoek. Mensen die normaal gezien niet een bepaald voetbalfan zijn.
Ik wilde Infantino erop aanspreken maar die zat met zijn hoofd in de kont van Trump.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:51 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Wordt dan boos op FIFA. Don't shoot the questioner.
Ik weet niet precies wie dat moge zijn. Maar ik herken de meeste namen gewoon uit WK forum dus...quote:Op maandag 6 juli 2026 18:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, uit de progressief linkse hoek. Mensen die normaal gezien niet een bepaald voetbalfan zijn.
HAHAHAHAHAHAHA!quote:Op maandag 6 juli 2026 18:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, uit de progressief linkse hoek. Mensen die normaal gezien niet een bepaald voetbalfan zijn.
De hele voetbalwereld spreekt er schande van, maar jij bent met je ziekelijke obsessie weer alleen met politiek bezig. Kijk eens in de spiegel joh.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, uit de progressief linkse hoek. Mensen die normaal gezien niet een bepaald voetbalfan zijn.
Niemand lult iets recht, daar ga je al. Er zijn twee punten gemaakt: dat mensen nogal stevige conclusies trokken op basis van een gerucht en dat de reacties nogal overtrokken zijn.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:54 schreef The-BFG het volgende:
De usual suspects komen het weer recht lullen wat Trump gedaan heeft.
De bochten waarin ze zich moeten wringen worden wel steeds grappiger en kanslozer.
Wat? ik kan zijn kale kop normaal wel kussen, die man heeft zoveel voor de voetbalsport betekent...quote:Op maandag 6 juli 2026 18:56 schreef sp3c het volgende:
Is ook niet alsof Infantino een heel geliefd persoon is in de hoek van mensen die wel bepaald voetbalfan zijn
Bizar genoeg zie ik HR nooit over voetbal pratenquote:Op maandag 6 juli 2026 18:55 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
Ik weet niet precies wie dat moge zijn. Maar ik herken de meeste namen gewoon uit WK forum dus...
Onjuist, mensen die Trump graag zien voeren wat mentale gymnastiek uit om te doen alsof dit eigenlijk niet zo erg is.quote:
Disproportioneel omdat de president van het organiserend land de credits claimt voor een beslissing die bij de UEFA en FIFA nog nooit eerder is voorgekomen? Disproportioneel zegt ie roflquote:Op maandag 6 juli 2026 18:52 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik vind Trump niet tof. Ik vind de ophef over deze situatie nogal disproportioneel en ook opvallend uit een bepaalde hoek afkomstig.
Maar dat praat niet goed dat Trump opnieuw zijn machtspositie misbruikt.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:54 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Maar dat mag en dat kan, het probleem ligt hier echt bij de FIFA.
Alleen met Nederlands elftal voor de buhne.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, uit de progressief linkse hoek. Mensen die normaal gezien niet een bepaald voetbalfan zijn.
Sommigen wel maar het komt echt uit elke hoekquote:Op maandag 6 juli 2026 18:58 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Onjuist, mensen die Trump graag zien voeren wat mentale gymnastiek uit om te doen alsof dit eigenlijk niet zo erg is.
het is 1 lelijke corruptie sandwich.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:58 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Maar dat praat niet goed dat Trump opnieuw zijn machtspositie misbruikt.
Al had Infantino idd wel meteen team USA moeten diskwalificeren voor de rest van het WK.
Ook dat hoeft helemaal niet. Het enige juist antwoord is: wij kunnen voor geen enkele equipe uitzonderingen maken.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:58 schreef The-BFG het volgende:
[..]
Maar dat praat niet goed dat Trump opnieuw zijn machtspositie misbruikt.
Al had Infantino idd wel meteen team USA moeten diskwalificeren voor de rest van het WK.
Dan let je niet goed op. Na NWS en BNW zijn de meeste van mijn posts in VBL.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:57 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Bizar genoeg zie ik HR nooit over voetbal praten
Dus de pot verwijt de ketel
Je hebt zelf alleen voor Nederlands elftal posts in VBLquote:Op maandag 6 juli 2026 18:58 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Alleen met Nederlands elftal voor de buhne.
Hear Hear!quote:Op maandag 6 juli 2026 19:00 schreef -XOR- het volgende:
Hopelijk staat Kevin de Bruyne nog één keer op en zet hij persoonlijk dat walgelijke kutland met hun smerigvette oranje opperpauper voor lul.
je hebt amper 400 posts in VBLquote:Op maandag 6 juli 2026 18:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dan let je niet goed op. Na NWS en BNW zijn de meeste van mijn posts in VBL.
België is op papier gewoon de favoriet, dus als de VS verliest is dan niet voor lul staan.quote:Op maandag 6 juli 2026 19:00 schreef -XOR- het volgende:
Hopelijk staat Kevin de Bruyne nog één keer op en zet hij persoonlijk dat walgelijke kutland met hun smerigvette oranje opperpauper voor lul.
Dat doet er niets aan af.quote:
Als een gerucht waar is, dan is het de waarheid en geen gerucht.quote:Op maandag 6 juli 2026 18:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Niemand lult iets recht, daar ga je al. Er zijn twee punten gemaakt: dat mensen nogal stevige conclusies trokken op basis van een gerucht en dat de reacties nogal overtrokken zijn.
Je bedoelt progressief linkse users zoals de progressief linkse user HeatWave?quote:Op maandag 6 juli 2026 18:53 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, uit de progressief linkse hoek. Mensen die normaal gezien niet een bepaald voetbalfan zijn.
quote:Op maandag 6 juli 2026 14:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Daar schiet je bij de corrupte FIFA niets mee op helaas, dan verlies je reglementair met 3-0 en ik zie ze er ook voor aan om België een jaar internationaal te schorsen ofzo.
Beste is om gewoon afgetekend te winnen en een dikke vinger op te steken naar de FIFA.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |