abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_221141612
quote:
FVD-school krijgt overheidsfinanciering en heropent in augustus

DEN HAAG (ANP) - De basisschool van Forum voor Democratie in Almere heropent in augustus haar deuren. Twee jaar geleden werd de Renaissanceschool gesloten, omdat deze de financiering niet rondkreeg. De organisatie draaide alleen op private financiering van ouders en donateurs. Maar nu is het gelukt om financiering te krijgen van het Rijk, meldt FVD-oprichter Thierry Baudet op de website van de partij. Een woordvoerder van het ministerie van Onderwijs bevestigt dat.

"De school heeft aan de juiste eisen voldaan om te mogen starten: het aantonen van voldoende belangstelling, een positief advies van de inspectie over de onderwijskwaliteit, VOG's voor bestuurders en toezichthouders en een uitnodiging aan de onderwijspartijen in de regio voor een gesprek", aldus de zegsvrouw.

Baudet noemt de heropening "een absolute mijlpaal in de ontwikkeling van onze eigen 'zuil'". Hij schetst het vergezicht van een partij die in staat is om "onze eigen ambtenaren op te leiden, onze eigen specialisten en talking heads te produceren: om economisch, sociaal, cultureel, intellectueel en financieel sterk te worden". Dat alles om een maatschappelijke beweging te vormen "die over de hele linie bouwt aan de culturele, economische en politieke verandering die noodzakelijk is voor het overleven van ons volk en onze beschaving".

Zorgen over peilingen
Een groot deel van de Tweede Kamer maakt zich zorgen over de opkomst van Forum in de peilingen. Onlangs kreeg partijleider Lidewij de Vos bij een debat kritiek van links tot rechts om de "extreemrechtse zweem" rond haar partij, zoals PRO-leider Jesse Klaver het verwoordde. Partijen zeiden dat ze niet genoeg afstand nam van groepen die geweld gebruiken bij protesten tegen asielzoekerscentra. Zij merkten ook op dat meerdere FVD'ers, onder wie gemeenteraadsleden, een verleden hebben bij extreemrechtse organisaties zoals Geuzenbond en de Nederlandse Volks-Unie.

De school begint met groep 1. "Zij is gebouwd op de overtuiging dat het oude Europa béter was dan het nieuwe", licht Baudet toe. "We bieden aparte leertrajecten aan voor jongens en voor meisjes - omdat we de biologische verschillen tussen de seksen erkennen." In klassen van maximaal vijftien leerlingen is "ouderwetse aandacht voor basisvaardigheden zoals (hoofd)rekenen en schrijven met de pen".

Forum is nog meer van plan met onderwijs. "Laten wij ervoor zorgen dat deze klas straks kan doorgroeien naar onze eigen Middelbare School - en wie weet op een dag een eigen universiteit", schrijft Baudet.
https://www.msn.com/nl-nl(...)6958414cd3b26a&ei=13

Tja, als elke achterlijke religie of ideologie een school mag beginnen, dan mag Forum voor Democratie dat ook. Dat is het nadeel van ons systeem waarbij onderwijs en religie niet gescheiden is.

[ Bericht 0% gewijzigd door luxerobots op 25-06-2026 00:24:00 ]
pi_221141652
:')
pi_221141662
Jongens en meisjes gescheiden ook echt :')
OH NOES!!1*&@^!!*@!!@$*^!!!!!!!!
pi_221141696
Het Tokkies college
pi_221141747
Almere hoort bij het oude Europa. Blij dat onze Thierry hier ook zo over denkt
  donderdag 25 juni 2026 @ 00:41:38 #6
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_221141847
quote:
1s.gif Op donderdag 25 juni 2026 00:15 schreef Regilio_ het volgende:
Jongens en meisjes gescheiden ook echt :')
Klinkt als Islamitisch onderwijs
  donderdag 25 juni 2026 @ 00:59:25 #7
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221141943
quote:
6s.gif Op donderdag 25 juni 2026 00:26 schreef zakjapannertje het volgende:
Almere hoort bij het oude Europa. Blij dat onze Thierry hier ook zo over denkt
Zeker. Almere was natuurlijk onderdeel van de Zuiderzee.
pi_221142352
Ik wens alle leerlingen van het BoreAlmere-college een fijn schooljaar toe.
Hoeren neuken, nooit meer werken.
  donderdag 25 juni 2026 @ 06:52:19 #9
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221142384
Zitten ze weer in dat gare scoutinghok of hebben ze inmiddels een beter gebouw?
  donderdag 25 juni 2026 @ 07:04:29 #10
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221142431
De kleuters leren daar als eerste Erika zingen en mogen daarna lekker spelen met hun witte blokjes in de, naar sekse gesepareerde, speelhoek. Inflexibele mensen met het absolute geloof in de eigen superioriteit. Waar kennen we dat nog meer van?
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
pi_221142441
quote:
1s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:04 schreef Koekoekmakto het volgende:
De kleuters leren daar als eerste Erika zingen en mogen daarna lekker spelen met hun witte blokjes in de, naar sekse gesepareerde, speelhoek. Inflexibele mensen met het absolute geloof in de eigen superioriteit. Waar kennen we dat nog meer van?
De Islam.
  donderdag 25 juni 2026 @ 07:12:12 #12
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221142457
quote:
6s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:06 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
De Islam.
Yep. Artikel 23 mag wmb weg. Gelegitimeerde indoctrinatie.
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
  donderdag 25 juni 2026 @ 07:20:37 #13
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221142479
Maar als de FvD deze school recycled, kan ik dat ook met mijn post doen.

quote:
0s.gif Op zondag 17 april 2022 11:15 schreef Hexagon het volgende:
Het lesprogramma is ook al uitgelekt

8:00 We starten de dag met het zingen van het Russische volkslied

8:10 Schrijfles, we schrijven het partijprogramma van de FvD over, en als we klaar zijn beginnen we opnieuw

9:30 Lezen, we gaan klassikaal het nieuwste boek van de Grote leider Baudet lezen. Als iedereen goed zijn best doet zal de grote leider als beloning zelf een keer komen voorlezen.

10:45 Geschiedenis, we hebben een speciale methode ontwikkeld. "Boreale Historie". Dat gaat deels over vaderlandse geschiedenis zoals hoe goed de slavernij voor onze economie was en wat de mooie kanten waren van de Duitse bezetting. Ook hoofdstukken over de beste jaren van de VS onder Trump, de gloriejaren van Zuid-Afrika onder de apartheid en de levensloop van de vader des Vaderlands Pim Fortuyn.

12:30 Rekenen uit het boek "Boreaal rekenen". HIerbij leren we hoe je statistieken kan manipuleren om er nepnieuws van te maken. En hoe creatief rekenen gebruikt kan worden voor het maken van alternatieve feiten

12:45 Pauze, kinderen mogen op de stormbaan spelen. Als ze stout zijn krijgen ze op hun broek met een lang eind hout. Overigens mag het pesten van je zwakke klasgenoten die niet recht in de leer genoeg zijn wel. Leraren zullen dit gedrag stimuleren

13:00 Biologie, in het boek "Boreale Biologie" leren we hoe het zwarte ras inferieur is. Een later hoofdstuk gaat over klimaat en welke leugens daarover verteld worden door links. En over hoe de elite ziektes bedenkt om chips te implanteren. Plus een hoofdstuk waarom homo of transgender zijn slecht is.

13:45 We zetten het tv scherm aan om naar het dagelijkse FvD-jeugdjournaal te kijken om te weten wat er echt speelt in ons land. Kinderen mogen ook vragen indienen aan. Wekelijk zal de redactie er een uitzoeken en Vladimir Poetin zal die beantwoorden.

14:15 Seksuele voorlichting, we leren hoe nee van vrouwen niet echt nee is. En dat vrouwen gemeen zijn en alleen maar door chads geneukt worden. Dus daarom moet de staat ingrijpen in herverdeling van seks en bovendien vrouwen weer achter het aanrecht moeten. We leren ook wat de beste pornosites zijn om de tijd tot dat zover is te overbruggen.

15:00-16:00 We eindigen de dag met gymnastiek. Een warming up met een paar keer over de stormbaan. Daarna flink wat vechtsporten om goed linksen in elkaar te kunnen slaan. In de bovenbouw leren we ook hoe je met wapens om moet gaan.
pi_221142491
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:20 schreef Hexagon het volgende:
Maar als de FvD deze school recycled, kan ik dat ook met mijn post doen.
[..]

Geen probleem toch? Vrijheid van religie en onderwijs is een groot goed in Nederland.
pi_221142501
Vast beter dan de woke indoctrinatie die kinderen op openbare scholen krijgen opgediend tegenwoordig. Rekenen en spellen kunnen ze niet meer, maar ze weten wel dat er een klimaatprobleem is en er 92 genders zijn.
  donderdag 25 juni 2026 @ 07:28:25 #16
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_221142502
Artikel 23 is inderdaad archaïsche wetgeving. Helaas ga je daar nooit vanaf komen. Althans, ik zie niet hoe je daar in de tweede lezing een tweederde meerderheid kan halen met al die confessionele partijen in ons bestel.
Life is what you make it.
  donderdag 25 juni 2026 @ 07:34:40 #17
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221142538
quote:
2s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:28 schreef Schanulleke het volgende:
Artikel 23 is inderdaad archaïsche wetgeving. Helaas ga je daar nooit vanaf komen. Althans, ik zie niet hoe je daar in de tweede lezing een tweederde meerderheid kan halen met al die confessionele partijen in ons bestel.
Artikel 23 heeft ook wel voordelen. Het voorkomt dat een kwaadaardige regering zijn dubieuze denkbeelden te makkelijk topdown in kinderhoofdjes kan proppen door zich teveel met lesinhoud te bemoeien.

Maar de grenzen zijn een interessante discussie.
  donderdag 25 juni 2026 @ 07:36:18 #18
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_221142553
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:28 schreef DrDentz het volgende:
Vast beter dan de woke indoctrinatie die kinderen op openbare scholen krijgen opgediend tegenwoordig. Rekenen en spellen kunnen ze niet meer, maar ze weten wel dat er een klimaatprobleem is en er 92 genders zijn.
:')

We hebben hier een kenner hoor. _O-
pi_221142587
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 06:52 schreef Hexagon het volgende:
Zitten ze weer in dat gare scoutinghok of hebben ze inmiddels een beter gebouw?
Op het moment dat ze overheidsfinanciering krijgen, dan heeft de gemeente ook huisvestingsplicht.

Maar ik vind het nog wel een wat vaag verhaal. De eisen om een gefinancierde school te starten zijn weliswaar iets vereenvoudigd maar nog altijd fors.
Je moet behoorlijk harde prognoses kunnen overleggen en dan nog een heel circus door. Ben benieuwd hoe dat precies zit.
pi_221142590
quote:
7s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:36 schreef Zwansen het volgende:

[..]
:')

We hebben hier een kenner hoor. _O-
Die ziet inderdaad achter elke boom het woke gevaar.
pi_221142603
Libertariërs die zichzelf alleen met overheidssubsidie kunnen bedruipen, altijd een leuke rubriek.
Wait for the ricochet.
Ein Besonderes unter den Besten.
  donderdag 25 juni 2026 @ 07:51:47 #22
385501 Starhopper
Nova is mijn prinses
pi_221142609
Waarom krijgt dit subsidie? :')
  donderdag 25 juni 2026 @ 07:52:00 #23
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221142610
Kunnen boreale ouders hun kinderen niet beter gewoon naar een strenge islamitische school sturen? Daar zullen ze wel ongeveer hetzelfde leren met wat accentverschillen.
  donderdag 25 juni 2026 @ 07:54:26 #24
403588 mcmlxiv
Extremist volgens extremisten
pi_221142622
Mooi dat de Baudet Jugend een goed plekje heeft gevonden.

Tja, ik begrijp nog steeds niet waarom we vanuit de overheid onderwijs wat gebaseerd is op indoctrinatie vanaf jeugdige leeftijd financieren. Onderwijs zou vrij moeten zijn van elke religieuze en politieke richting.

Gewoon als overheid zorgen voor voldoende algemene onderwijsinstellingen en de rest zoekt het zelf maar uit. Het mag, maar dan betaal je het gewoon zelf.
  donderdag 25 juni 2026 @ 08:00:37 #25
482094 Mikeytt
Zeewiersnack activist
pi_221142640
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:54 schreef mcmlxiv het volgende:
Mooi dat de Baudet Jugend een goed plekje heeft gevonden.

Tja, ik begrijp nog steeds niet waarom we vanuit de overheid onderwijs wat gebaseerd is op indoctrinatie vanaf jeugdige leeftijd financieren. Onderwijs zou vrij moeten zijn van elke religieuze en politieke richting.

Gewoon als overheid zorgen voor voldoende algemene onderwijsinstellingen en de rest zoekt het zelf maar uit. Het mag, maar dan betaal je het gewoon zelf.
De sociaaldemocraten wilden vrouwenkiesrecht invoeren. De christendemocraten wilde daar alleen mee instemmen als we dat achterlijke vrijheid van onderwijs in de grondwet zijn gaan verankeren. ;(
🇨🇳🇻🇳🇱🇦🇨🇺🇰🇵🇷🇺☭
pi_221142667
quote:
7s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:51 schreef Starhopper het volgende:
Waarom krijgt dit subsidie? :')
Artikel 23, kan je lezen in dit topic.
  donderdag 25 juni 2026 @ 08:16:27 #27
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_221142688
quote:
1s.gif Op donderdag 25 juni 2026 00:15 schreef Regilio_ het volgende:
Jongens en meisjes gescheiden ook echt :')
Dat zou niet moeten.
Bijna karikaturaal. Maar dat forum andere ideeën bij het onderwijs heeft vind ik wel verfrissend.
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
pi_221142715
Je verwacht een soort Harry Potter-school op basis van de website




Maar dit is het gebouwtje:



Moet nog wel wat worden aangekleed
pi_221142813
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 08:25 schreef DrDentz het volgende:
Je verwacht een soort Harry Potter-school op basis van de website

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Maar dit is het gebouwtje:

[ afbeelding ]

Moet nog wel wat worden aangekleed
Dit was het gebouwtje. Daar waren ze al gestopt en er is een vervolg in een kantoorgebouw oid ergens.
Maar de gemeente moet, als het allemaal klopt, voor een ruimte zorgen. Dat mag echter ook gewoon bij een andere school in of in een noodlokaal ergens op een grasveldje.
  donderdag 25 juni 2026 @ 08:41:05 #30
168739 Red_85
'echt wel'
pi_221142818
Allemaal groepen gekkies met verschillende scholen....
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_221142832
quote:
1s.gif Op donderdag 25 juni 2026 08:41 schreef Red_85 het volgende:
Allemaal groepen gekkies met verschillende scholen....
Idd...

Stoppen met die onzin.
Deze school, Islamitische scholen, Christelijke scholen...

Religie en wappie onderwijs doe je maar thuis...

Net als die vrije scholen...
Echt, komen daar nu intelligente kinderen vanaf?
  donderdag 25 juni 2026 @ 08:44:17 #32
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_221142833
quote:
10s.gif Op donderdag 25 juni 2026 08:40 schreef KareldeStoute het volgende:

[..]
Dit was het gebouwtje. Daar waren ze al gestopt en er is een vervolg in een kantoorgebouw oid ergens.
Maar de gemeente moet, als het allemaal klopt, voor een ruimte zorgen. Dat mag echter ook gewoon bij een andere school in of in een noodlokaal ergens op een grasveldje.
Aldus onze ambtenaar.
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
  donderdag 25 juni 2026 @ 08:45:06 #33
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_221142835
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 08:25 schreef DrDentz het volgende:
Je verwacht een soort Harry Potter-school op basis van de website

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

Maar dit is het gebouwtje:

[ afbeelding ]

Moet nog wel wat worden aangekleed
Dit ziet er wel goed uit. Inspirerende ruimte met glas-in-lood, mooie vloer, op die manier komt het kunstzinnige eerder boven dan in van die standaard jaren 90 mfc's ruimten.
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
  donderdag 25 juni 2026 @ 08:45:43 #34
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_221142840
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:20 schreef Hexagon het volgende:
Maar als de FvD deze school recycled, kan ik dat ook met mijn post doen.
[..]

Q&A met Vladimir Poetin. Je mag me bellen wanneer dat is.
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
pi_221142845
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:28 schreef DrDentz het volgende:
Vast beter dan de woke indoctrinatie die kinderen op openbare scholen krijgen opgediend tegenwoordig. Rekenen en spellen kunnen ze niet meer, maar ze weten wel dat er een klimaatprobleem is en er 92 genders zijn.
Misschien is er ook wel een daadwerkelijk klimaatprobleem....
Honey ! Take me drunk, i am home !
pi_221142851
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 08:48 schreef LangeTabbetje het volgende:

[..]
Misschien is er ook wel een daadwerkelijk klimaatprobleem....
Zeker in Almere zal zich men daar bewust van zijn.
  donderdag 25 juni 2026 @ 08:51:36 #37
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221142858
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 08:48 schreef LangeTabbetje het volgende:

[..]
Misschien is er ook wel een daadwerkelijk klimaatprobleem....
Dat komt hem niet goed uit dus is het er niet.
pi_221142870
quote:
7s.gif Op donderdag 25 juni 2026 08:45 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Dit ziet er wel goed uit. Inspirerende ruimte met glas-in-lood, mooie vloer, op die manier komt het kunstzinnige eerder boven dan in van die standaard jaren 90 mfc's ruimten.
Ja, maar dat zijn allemaal door AI gegenereerde afbeeldingen.



ChatGPT, genereer een realistische foto van drie schoolkinderen die in een dierentuin kijken naar tijgers. Donkerblauwe schooluniformen met "Renaissanceschool" erop, hoge detaillering, alleen blanke kinderen.
  donderdag 25 juni 2026 @ 09:18:43 #39
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_221143037
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 08:52 schreef DrDentz het volgende:

[..]
Ja, maar dat zijn allemaal door AI gegenereerde afbeeldingen.

[ afbeelding ]

ChatGPT, genereer een realistische foto van drie schoolkinderen die in een dierentuin kijken naar tijgers. Donkerblauwe schooluniformen met "Renaissanceschool" erop, hoge detaillering, alleen blanke kinderen.
Is die foto met glas in lood serieus ai?
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
pi_221143052
quote:
1s.gif Op donderdag 25 juni 2026 00:15 schreef Regilio_ het volgende:
Jongens en meisjes gescheiden ook echt :')
En waren moeten de non-binairen dan bij?
pi_221143073
Lachwekkend dat dit is toegestaan. Net zoals thuisonderwijs en Islamitisch onderwijs.

Afschaffen al die onzin.
pi_221143076
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 09:20 schreef Kottnauer het volgende:

[..]
En waren moeten de non-binairen dan bij?
Die mogen naar een speciaal renaissancekamp.
pi_221143089
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 09:20 schreef Kottnauer het volgende:

[..]
En waren moeten de non-binairen dan bij?
Een van de weinig terechte punten van FVD trouwens. Die bestaan niet.
pi_221143143
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 09:20 schreef Kottnauer het volgende:

[..]
En waren moeten de non-binairen dan bij?
Bekijk deze YouTube-video
  donderdag 25 juni 2026 @ 09:29:12 #45
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221143160
quote:
9s.gif Op donderdag 25 juni 2026 09:24 schreef DobbyDobby het volgende:

[..]
Een van de weinig terechte punten van FVD trouwens. Die bestaan niet.
Sam Smith en Raven van Dorst bestaan. Ik heb ze zelf horen zingen.
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
pi_221143281
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 09:29 schreef Koekoekmakto het volgende:

[..]
Sam Smith en Raven van Dorst bestaan. Ik heb ze zelf horen zingen.
En ook dat zijn mannen/vrouwen.
pi_221143390
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 09:20 schreef Kottnauer het volgende:

[..]
En waren moeten de non-binairen dan bij?
"Wat is non-binair?"

OH NOES!!1*&@^!!*@!!@$*^!!!!!!!!
  donderdag 25 juni 2026 @ 10:08:31 #48
512422 Koekoekmakto
mighty, mighty warrior
pi_221143479
quote:
10s.gif Op donderdag 25 juni 2026 09:45 schreef DobbyDobby het volgende:

[..]
En ook dat zijn mannen/vrouwen.
Nope. Je hebt seksekenmerken, maar dat ben je daarom nog niet. Je hebt bv. een lul, maar je bent daarom nog geen lul.
"Doe maar gek, want er zijn al genoeg gewone mensen" - Ted Langenbach
  donderdag 25 juni 2026 @ 10:16:12 #49
503714 SebbeSwensje
Heraclied of niet?
pi_221143517
Ik heb helemaal niets met FvD, maar ik vind alternatief onderwijs een goede zaak. Ik heb vroeger nooit geleerd hoe de wereld echt in elkaar steekt, zij waren net zo goed onderdeel van de poppenkast.
That's the drugs talking and truth be told, I like what they're saying.
pi_221144144
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 09:29 schreef Koekoekmakto het volgende:

[..]
Sam Smith en Raven van Dorst bestaan. Ik heb ze zelf horen zingen.
Ja, je kunt een semantische discussie voeren of dat nou non-binairen zijn of juist de uitzonderingen die de binariteit bevestigen, maar feit is dat mensen die zo geboren zijn helemaal ondergesneeuwd raken in de transgendergekte.

Ik ben wel voor nieuwe persoonlijke voornaamwoorden voor mensen die niet in het hokje man of vrouw passen maar het schiet niet op als dat een loyaliteitsverklaring aan het genitaal verminken van minderjarigen is.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  donderdag 25 juni 2026 @ 11:39:35 #51
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221144178
"Renaissance school"
Die arme kinderen gaan daar zo puriteins worden onderwezen dat de gemiddelde refo of moslim er spontaan van klaar komt.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221144236
Het is geen subsidie, het is gewoon rijksfinanciering van bijzonder onderwijs zoals we dat al meer dan een eeuw kennen. Zo hebben we een pluriform geschoolde bevolking, Jenaplan, Montessori, Vrije School, de staat dicteert niet één juiste manier van onderwijzen, daar is onderwijs veel te belangrijk voor.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  donderdag 25 juni 2026 @ 12:54:12 #53
511255 camilero
tufkatufka...
pi_221144715
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 00:59 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Zeker. Almere was natuurlijk onderdeel van de Zuiderzee.
Sterker nog: het Almere was er al eerder dan de Zuiderzee.
  donderdag 25 juni 2026 @ 12:58:58 #54
511255 camilero
tufkatufka...
pi_221144751
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 11:51 schreef Weltschmerz het volgende:
Het is geen subsidie, het is gewoon rijksfinanciering van bijzonder onderwijs zoals we dat al meer dan een eeuw kennen. Zo hebben we een pluriform geschoolde bevolking, Jenaplan, Montessori, Vrije School, de staat dicteert niet één juiste manier van onderwijzen, daar is onderwijs veel te belangrijk voor.
Onderwijs is altijd een vorm van indoctrinatie, van welke kant ook.
pi_221144753
Meer diversiteit is altijd goed toch?
pi_221144877
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 12:58 schreef camilero het volgende:

[..]
Onderwijs is altijd een vorm van indoctrinatie, van welke kant ook.
Ja, maar dat heeft maar een heel beperkt effect wanneer dat binnen een pluriforme omgeving is. Voor succesvolle indoctrinatie wil je niet dat de kinderen in contact komen met andere informatie en inzichten via onderling contact. Daarom mogen kinderen op islamitische scholen ook geen vriendjes worden met kinderen uit beschaafde gezinnen.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  donderdag 25 juni 2026 @ 14:33:51 #57
3542 Gia
User under construction
pi_221145402
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 00:09 schreef luxerobots het volgende:

[..]
https://www.msn.com/nl-nl(...)6958414cd3b26a&ei=13

Tja, als elke achterlijke religie of ideologie een school mag beginnen, dan mag Forum voor Democratie dat ook. Dat is het nadeel van ons systeem waarbij onderwijs en religie niet gescheiden is.
Daarom roep ik al jaren: Al het bijzondere onderwijs afschaffen. Gewoon allemaal hetzelfde onderwijs. Uiteraard met uitzondering van buitengewoon onderwijs en speciaal onderwijs.

Maar geen montesori, geen iederwijs, geen renaissanceschool, geen scholen op basis van religie. Het staat een moskee, kerk, synagoge enz... wel vrij om buiten de schooltijden religieus onderricht aan te bieden, maar niet op de scholen.
pi_221145489
Buitengewoon en speciaal onderwijs is volgens mij hetzelfde.
pi_221145507
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 00:09 schreef luxerobots het volgende:

[..]
https://www.msn.com/nl-nl(...)6958414cd3b26a&ei=13

Tja, als elke achterlijke religie of ideologie een school mag beginnen, dan mag Forum voor Democratie dat ook. Dat is het nadeel van ons systeem waarbij onderwijs en religie niet gescheiden is.
Ja laten we het boeddihsme vergelijken met het neonazisme. Alles om maar niet de olifant in de kamer te hebben. Oftewel extreem-rechts dat het D66 gebouw meerdere malen ingooit en in fik probeert te zetten, hulpverleners aanvalt of politici en bewindspersonen bedreigd.
pi_221145512
quote:
6s.gif Op donderdag 25 juni 2026 07:06 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
De Islam.
En we wijzen alweer naar moslims om het niet over neonazi's te hebben in post 11 op dit forum. Geliked door: Red_85 thedeedster Mubassie Wirelessmouse Bofjijff
pi_221145519
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 11:51 schreef Weltschmerz het volgende:
Jenaplan, Montessori, Vrije School, Mein kampfisme
Verbeterd

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-06-2026 14:56:43 ]
pi_221145522
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:55 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
En we wijzen alweer naar moslims om het niet over neonazi's te hebben in post 11 op dit forum. Geliked door: Red_85 thedeedster Mubassie Wirelessmouse Bofjijff
Iemand is getriggered.
  donderdag 25 juni 2026 @ 14:57:10 #63
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_221145526
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:53 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Ja laten we het boeddihsme vergelijken met het neonazisme. Alles om maar niet de olifant in de kamer te hebben. Oftewel extreem-rechts dat het D66 gebouw meerdere malen ingooit en in fik probeert te zetten, hulpverleners aanvalt of politici en bewindspersonen bedreigd.
Je begint nu erg doorzichtig te worden, het uit het niets over boeddhisme hebben terwijl je je eigen straatje schoonveegt :').

De enige olifant is islamitisch onderwijs aangevuld met handboeken westenhaten in de moskee :W.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Fry Palestine!!
pi_221145531
quote:
10s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:56 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Iemand is getriggered.
Misschien kan je een keer inhoudelijk posten in plaats van topics te verstieren met "links" "islam" "israel" als het daar niet over gaat
pi_221145532
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:57 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Misschien kan je een keer inhoudelijk posten in plaats van topics te verstieren met "links" "islam" "israel" als het daar niet over gaat
Ik vind het anders wel spot-on.
pi_221145533
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:57 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Je begint nu erg doorzichtig te worden, het uit het niets over boeddhisme hebben terwijl je je eigen straatje schoonveegt :').

De enige olifant is islamitisch onderwijs aangevuld met handboeken westenhaten in de moskee :W.
Het staat je vrij om daar opnieuw een topic over te maken.

In dit topic bespreken we inhoudelijk over FvD. :)
pi_221145538
quote:
6s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:58 schreef William_Papadin het volgende:

[..]
Ik vind het anders wel spot-on.
Ik zou het anders proberen in de lokale kroeg. Misschien valt de grap daar wel goed, of je wordt gezien als een domme tokkie. Wie het weet zal het zeggen

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 25-06-2026 14:59:23 ]
pi_221145540
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:57 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Je begint nu erg doorzichtig te worden, het uit het niets over boeddhisme hebben terwijl je je eigen straatje schoonveegt :').

De enige olifant is islamitisch onderwijs aangevuld met handboeken westenhaten in de moskee :W.
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:57 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Misschien kan je een keer inhoudelijk posten in plaats van topics te verstieren met "links" "islam" "israel" als het daar niet over gaat
Dit is dan wel weer hilarisch, aan de ene kant janken over andere mensen die beginnen over je eigen godsdienst, en dan vervolgens zelf krijsend naar een andere godsdienst wijzen als het even niet uitkomt.

Ach, Ambtenaar030. Tijd dat je ook deze kloon aan de wilgen hangt.
  donderdag 25 juni 2026 @ 14:59:26 #69
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_221145543
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:58 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Het staat je vrij om daar opnieuw een topic over te maken.

In dit topic bespreken we inhoudelijk over FvD. :)
Waarom dan boeddhisme aanhalen precies?
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Fry Palestine!!
pi_221145548
quote:
5s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:59 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Waarom dan boeddhisme aanhalen precies?
Omdat het niet zijn eigen geloof is. Daarom istie nu ook zo heul boos aan het doen in dit topic.
pi_221145554
quote:
5s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:59 schreef HeatWave het volgende:

[..]
Waarom dan boeddhisme aanhalen precies?
Ik reageer op post #1 de OP die claimt dat FvD iets te maken heeft met religie. Terwijl het (neo)nazisme daar niks mee te maken heeft.
pi_221145563
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 15:00 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Ik jank vanwege het feit dat mijn religie er niet zo kleurrijk op staat.
Verbeterd
  donderdag 25 juni 2026 @ 15:05:05 #73
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_221145574
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 15:00 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
Ik reageer op post #1 de OP die claimt dat FvD iets te maken heeft met religie. Terwijl het (neo)nazisme daar niks mee te maken heeft.
Nee, dat staat er niet, er staat alleen dat als "groep X en Y" het mag, dan FvD ook. Er zijn zat onderwijsvormen die niet religieus zijn zoals montessori.

Jij zet het opeens on 1 lijn met boeddhisme, en uiteraard niet je eigen islam, om te overduidelijke redenen.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Fry Palestine!!
pi_221145736
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:33 schreef Gia het volgende:

[..]
Daarom roep ik al jaren: Al het bijzondere onderwijs afschaffen. Gewoon allemaal hetzelfde onderwijs. Uiteraard met uitzondering van buitengewoon onderwijs en speciaal onderwijs.

Maar geen montesori, geen iederwijs, geen renaissanceschool, geen scholen op basis van religie. Het staat een moskee, kerk, synagoge enz... wel vrij om buiten de schooltijden religieus onderricht aan te bieden, maar niet op de scholen.
Dat lijkt mij onwenselijk, hoe moet je anders je kinderen de geneugten der diversiteit zoveel mogelijk besparen?
  donderdag 25 juni 2026 @ 15:30:25 #75
3542 Gia
User under construction
pi_221145771
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 15:27 schreef DrRobotnik het volgende:

[..]
Dat lijkt mij onwenselijk, hoe moet je anders je kinderen de geneugten der diversiteit zoveel mogelijk besparen?
Dat hoeft helemaal niet. Kinderen worden dan geacht naar school te gaan zo dicht mogelijk bij huis, zodat ze al snel zelf kunnen en/of samen met de buurkinderen. Hier spelen alle kindjes samen, maar ze gaan nu naar verschillende scholen. Vind dat niet wenselijk.
pi_221145776
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 15:30 schreef Gia het volgende:

[..]
Dat hoeft helemaal niet.
Lijkt mij van groot belang voor een gelukkige, veilige jeugd.
  donderdag 25 juni 2026 @ 15:41:44 #77
3542 Gia
User under construction
pi_221145813
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 15:33 schreef DrRobotnik het volgende:

[..]
Lijkt mij van groot belang voor een gelukkige, veilige jeugd.
Ik denk dat de jeugd meer veiligheid krijgt als ze allemaal dezelfde normen en waarden leren op school.
Of vind jij het prima dat sommige kinderen op school leren dat vrouwen zich moeten bedekken, en degenen die dat niet doen, deugen niet. Dat ze leren dat homofilie een grote zonde is. Enz...
pi_221145836
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 15:41 schreef Gia het volgende:

[..]
Ik denk dat de jeugd meer veiligheid krijgt als ze allemaal dezelfde normen en waarden leren op school.
Of vind jij het prima dat sommige kinderen op school leren dat vrouwen zich moeten bedekken, en degenen die dat niet doen, deugen niet. Dat ze leren dat homofilie een grote zonde is. Enz...
Dat leren ze thuis en gaat eventueel verplicht openbaar onderwijs ze niet afleren.
  Redactie Frontpage donderdag 25 juni 2026 @ 15:50:59 #79
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_221145864
Wappieschool 2.0. Lekker hoor.
Ta mère
El Coño
ウイスキー
  Redactie Frontpage donderdag 25 juni 2026 @ 15:51:50 #80
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_221145868
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 15:46 schreef DrRobotnik het volgende:

[..]
Dat leren ze thuis en gaat eventueel verplicht openbaar onderwijs ze niet afleren.
Dat leren ze niet alleen thuis, je hebt werkelijk geen idee over hoe vormend onderwijs kan zijn, vooral wanneer er specifiek afwijkend gedrag gepredikt wordt. Dat geldt ook voor deze wappieschool.
Ta mère
El Coño
ウイスキー
pi_221146003
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 15:51 schreef JeMoeder het volgende:
Dat leren ze niet alleen thuis
Dat zal best, ze leren het op school nog steeds niet af. Overigens zelfs al zou dat wel zo zijn, ik voel mij niet verplicht om mijn kinderen part-time begeleider te maken in een anti-radicaliseringstraject.
  donderdag 25 juni 2026 @ 20:03:15 #82
221644 crew  timmmmm
sp3c lives matter
pi_221147841
FvD is eng en blijft eng
Laffe huichelaar
pi_221596539
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 20:03 schreef timmmmm het volgende:
FvD is eng en blijft eng
ze kunnen vast ook de tyfus krijgen op deze 'school'
quote:
Herwaardering van het klassieke Europa

Al voor het schooljaar begon, was er veel ophef over de school die nauw verbonden is aan de uiterst rechtse partij. Op de Renaissanceschool staat het oude Europa centraal, zonder 'massale immigratie' en 'klimaatfanatisme'. Een grote kaart van Nederlands-Indië is bij de ingang van de school te zien en er is veel aandacht voor klassieke talen en kunsten.

Ook rond medewerkers van de school is eerder ophef ontstaan. Kleuterjuf Moriah Hartman, tevens Forum-raadslid in Haarlem, noemde eerder in de beruchte JFVD-appgroepen het dagboek van Anne Frank "overrated". Partijleider Baudet noemde de school in het persbericht "een absolute mijlpaal" in de ontwikkeling van hun eigen zuil. Voor Baudet is de Renaissanceschool een nieuwe stap(opent in nieuw venster) richting het eigen ecosysteem van de partij. Coalitiepartij D66 noemt het "onbegrijpelijk" dat een politieke partij met "antidemocratische ideeën" een school opricht.
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)l-regels-aanscherpen
  maandag 17 augustus 2026 @ 20:02:08 #84
221644 crew  timmmmm
sp3c lives matter
pi_221596998
Gelukkig is deze zieke ideologie zo verschrikkelijk in trek dat er welgeteld 4 kinderen zijn.
Laffe huichelaar
pi_221597703
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2026 20:02 schreef timmmmm het volgende:
Gelukkig is deze zieke ideologie zo verschrikkelijk in trek dat er welgeteld 4 kinderen zijn.
waarvan 1..

pi_221598030
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2026 20:02 schreef timmmmm het volgende:
Gelukkig is deze zieke ideologie zo verschrikkelijk in trek dat er welgeteld 4 kinderen zijn.
Arme kinderen
pi_221598106
Baudet wil terug naar de Oude Europese Wereld. Homo's in de kast douwen. Vrouwen het recht aan het aanrecht geven, maar niet veel meer.
pi_221598160
Bekijk deze YouTube-video

Een vader die denkt dat zijn zoon op een andere school ingeprend wordt dat hij zich hond mag voelen.

En een Oekraïner die geen Nederlands spreekt en te laat was met inschrijven en nu dus bij deze school uitkomt.

:') :')
  dinsdag 18 augustus 2026 @ 00:40:32 #89
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221598272
quote:
0s.gif Op donderdag 25 juni 2026 14:55 schreef Ambtenaar030 het volgende:

[..]
En we wijzen alweer naar moslims om het niet over neonazi's te hebben in post 11 op dit forum. Geliked door: Red_85 thedeedster Mubassie Wirelessmouse Bofjijff
Ach, er zijn fundamentele verschillen tussen nazisme, fascisme en het forum voor democratie. Kijk je mag je best negatief uiten over bepaalde ideeën van het FVD maar tussen cultuurnationalisme en een biologische rassenleer zit echt een wereld van verschil.
Er is ook geen paramilitaire beweging binnen de FVD te bekennen en het nastreven van een totalitaire staat. Ook zijn er geen futuristische ideeën zoals binnen het fascisme, in tegenstelling tot het conservatieve denken binnen de FVD.
Je ziet ook dat het FVD het heeft over een Joods-Christelijk Europa en in tegenstelling tot het fascisme niet religie verwerpt.
Het zijn echt compleet verschillende stromingen.

[ Bericht 8% gewijzigd door BlaZ op 18-08-2026 00:48:58 ]
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  dinsdag 18 augustus 2026 @ 00:42:38 #90
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221598275
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2026 21:57 schreef skysherrif het volgende:

[..]
waarvan 1..

[ afbeelding ]
Dat is wel een goeie.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  dinsdag 18 augustus 2026 @ 07:30:20 #91
221644 crew  timmmmm
sp3c lives matter
pi_221598529
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2026 23:33 schreef Bluesdude het volgende:
Baudet wil terug naar de Oude Europese Wereld. Homo's in de kast douwen. Vrouwen het recht aan het aanrecht geven, maar niet veel meer.
In de Middeleeuwen gingen kinderen ook niet naar school, dus wat dat betreft is de interesse in deze school wel écht oude Europese wereld
Laffe huichelaar
  dinsdag 18 augustus 2026 @ 07:33:09 #92
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221598539
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2026 20:02 schreef timmmmm het volgende:
Gelukkig is deze zieke ideologie zo verschrikkelijk in trek dat er welgeteld 4 kinderen zijn.
Ja uit dommige boosheid FvD stemmen is nog wat anders dan je kind overleveren aan hun experimenten.
  dinsdag 18 augustus 2026 @ 07:38:29 #93
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_221598553
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2026 21:57 schreef skysherrif het volgende:

[..]
waarvan 1..

[ afbeelding ]
:')
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_221598643
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2026 23:53 schreef luxerobots het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Een vader die denkt dat zijn zoon op een andere school ingeprend wordt dat hij zich hond mag voelen.

En een Oekraïner die geen Nederlands spreekt en te laat was met inschrijven en nu dus bij deze school uitkomt.

:') :')
ingeprent
pi_221598711
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 07:33 schreef Hexagon het volgende:

[..]
Ja uit dommige boosheid FvD stemmen is nog wat anders dan je kind overleveren aan hun experimenten.
Die kinderen zullen op de middelbare school vast gepest worden.
pi_221598881
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 00:40 schreef BlaZ het volgende:
Je ziet ook dat het FVD het heeft over een Joods-Christelijk Europa en in tegenstelling tot het fascisme niet religie verwerpt.
FvD heeft niet de bijbel en orthodox christendom als inspiratiebron. Fascisme ook niet persé , maar de fascisten van toen waren veelal kerkgangers, in christelijke miljeus ogegroeid. Fascisten verwierpen niet het christendom
pi_221599395
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 08:15 schreef Kottnauer het volgende:

[..]
ingeprent
Makkelijke kritiek.

quote:
0s.gif Op zondag 16 augustus 2026 15:49 schreef Kottnauer het volgende:

[..]
Progressie betekend vooruitgang. Progressief is vooruitstrevend.
Betekent.
pi_221599403
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2026 21:57 schreef skysherrif het volgende:

[..]
waarvan 1..

[ afbeelding ]
Dit is wel echt heel goed
VBL SC influencer
Left, right, behind
  dinsdag 18 augustus 2026 @ 11:05:31 #99
511255 camilero
tufkatufka...
pi_221599428
quote:
0s.gif Op maandag 17 augustus 2026 23:33 schreef Bluesdude het volgende:
Baudet wil terug naar de Oude Europese Wereld. Homo's in de kast douwen. Vrouwen het recht aan het aanrecht geven, maar niet veel meer.
Eigenlijk zo'n beetje hetzelfde als een Islamitische school, dus?
  dinsdag 18 augustus 2026 @ 11:06:59 #100
75043 Hexagon
Vreemd Fenomeen
pi_221599434
quote:
10s.gif Op dinsdag 18 augustus 2026 11:01 schreef Caland het volgende:

[..]
Dit is wel echt heel goed
Dat worden leuke discussies thuis als de leraar over Rusland begint.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')