https://www.msn.com/nl-nl(...)6958414cd3b26a&ei=13quote:FVD-school krijgt overheidsfinanciering en heropent in augustus
DEN HAAG (ANP) - De basisschool van Forum voor Democratie in Almere heropent in augustus haar deuren. Twee jaar geleden werd de Renaissanceschool gesloten, omdat deze de financiering niet rondkreeg. De organisatie draaide alleen op private financiering van ouders en donateurs. Maar nu is het gelukt om financiering te krijgen van het Rijk, meldt FVD-oprichter Thierry Baudet op de website van de partij. Een woordvoerder van het ministerie van Onderwijs bevestigt dat.
"De school heeft aan de juiste eisen voldaan om te mogen starten: het aantonen van voldoende belangstelling, een positief advies van de inspectie over de onderwijskwaliteit, VOG's voor bestuurders en toezichthouders en een uitnodiging aan de onderwijspartijen in de regio voor een gesprek", aldus de zegsvrouw.
Baudet noemt de heropening "een absolute mijlpaal in de ontwikkeling van onze eigen 'zuil'". Hij schetst het vergezicht van een partij die in staat is om "onze eigen ambtenaren op te leiden, onze eigen specialisten en talking heads te produceren: om economisch, sociaal, cultureel, intellectueel en financieel sterk te worden". Dat alles om een maatschappelijke beweging te vormen "die over de hele linie bouwt aan de culturele, economische en politieke verandering die noodzakelijk is voor het overleven van ons volk en onze beschaving".
Zorgen over peilingen
Een groot deel van de Tweede Kamer maakt zich zorgen over de opkomst van Forum in de peilingen. Onlangs kreeg partijleider Lidewij de Vos bij een debat kritiek van links tot rechts om de "extreemrechtse zweem" rond haar partij, zoals PRO-leider Jesse Klaver het verwoordde. Partijen zeiden dat ze niet genoeg afstand nam van groepen die geweld gebruiken bij protesten tegen asielzoekerscentra. Zij merkten ook op dat meerdere FVD'ers, onder wie gemeenteraadsleden, een verleden hebben bij extreemrechtse organisaties zoals Geuzenbond en de Nederlandse Volks-Unie.
De school begint met groep 1. "Zij is gebouwd op de overtuiging dat het oude Europa béter was dan het nieuwe", licht Baudet toe. "We bieden aparte leertrajecten aan voor jongens en voor meisjes - omdat we de biologische verschillen tussen de seksen erkennen." In klassen van maximaal vijftien leerlingen is "ouderwetse aandacht voor basisvaardigheden zoals (hoofd)rekenen en schrijven met de pen".
Forum is nog meer van plan met onderwijs. "Laten wij ervoor zorgen dat deze klas straks kan doorgroeien naar onze eigen Middelbare School - en wie weet op een dag een eigen universiteit", schrijft Baudet.
Klinkt als Islamitisch onderwijsquote:Op donderdag 25 juni 2026 00:15 schreef Regilio_ het volgende:
Jongens en meisjes gescheiden ook echt
Zeker. Almere was natuurlijk onderdeel van de Zuiderzee.quote:Op donderdag 25 juni 2026 00:26 schreef zakjapannertje het volgende:
Almere hoort bij het oude Europa. Blij dat onze Thierry hier ook zo over denkt
De Islam.quote:Op donderdag 25 juni 2026 07:04 schreef Koekoekmakto het volgende:
De kleuters leren daar als eerste Erika zingen en mogen daarna lekker spelen met hun witte blokjes in de, naar sekse gesepareerde, speelhoek. Inflexibele mensen met het absolute geloof in de eigen superioriteit. Waar kennen we dat nog meer van?
Yep. Artikel 23 mag wmb weg. Gelegitimeerde indoctrinatie.quote:
quote:Op zondag 17 april 2022 11:15 schreef Hexagon het volgende:
Het lesprogramma is ook al uitgelekt
8:00 We starten de dag met het zingen van het Russische volkslied
8:10 Schrijfles, we schrijven het partijprogramma van de FvD over, en als we klaar zijn beginnen we opnieuw
9:30 Lezen, we gaan klassikaal het nieuwste boek van de Grote leider Baudet lezen. Als iedereen goed zijn best doet zal de grote leider als beloning zelf een keer komen voorlezen.
10:45 Geschiedenis, we hebben een speciale methode ontwikkeld. "Boreale Historie". Dat gaat deels over vaderlandse geschiedenis zoals hoe goed de slavernij voor onze economie was en wat de mooie kanten waren van de Duitse bezetting. Ook hoofdstukken over de beste jaren van de VS onder Trump, de gloriejaren van Zuid-Afrika onder de apartheid en de levensloop van de vader des Vaderlands Pim Fortuyn.
12:30 Rekenen uit het boek "Boreaal rekenen". HIerbij leren we hoe je statistieken kan manipuleren om er nepnieuws van te maken. En hoe creatief rekenen gebruikt kan worden voor het maken van alternatieve feiten
12:45 Pauze, kinderen mogen op de stormbaan spelen. Als ze stout zijn krijgen ze op hun broek met een lang eind hout. Overigens mag het pesten van je zwakke klasgenoten die niet recht in de leer genoeg zijn wel. Leraren zullen dit gedrag stimuleren
13:00 Biologie, in het boek "Boreale Biologie" leren we hoe het zwarte ras inferieur is. Een later hoofdstuk gaat over klimaat en welke leugens daarover verteld worden door links. En over hoe de elite ziektes bedenkt om chips te implanteren. Plus een hoofdstuk waarom homo of transgender zijn slecht is.
13:45 We zetten het tv scherm aan om naar het dagelijkse FvD-jeugdjournaal te kijken om te weten wat er echt speelt in ons land. Kinderen mogen ook vragen indienen aan. Wekelijk zal de redactie er een uitzoeken en Vladimir Poetin zal die beantwoorden.
14:15 Seksuele voorlichting, we leren hoe nee van vrouwen niet echt nee is. En dat vrouwen gemeen zijn en alleen maar door chads geneukt worden. Dus daarom moet de staat ingrijpen in herverdeling van seks en bovendien vrouwen weer achter het aanrecht moeten. We leren ook wat de beste pornosites zijn om de tijd tot dat zover is te overbruggen.
15:00-16:00 We eindigen de dag met gymnastiek. Een warming up met een paar keer over de stormbaan. Daarna flink wat vechtsporten om goed linksen in elkaar te kunnen slaan. In de bovenbouw leren we ook hoe je met wapens om moet gaan.
Geen probleem toch? Vrijheid van religie en onderwijs is een groot goed in Nederland.quote:Op donderdag 25 juni 2026 07:20 schreef Hexagon het volgende:
Maar als de FvD deze school recycled, kan ik dat ook met mijn post doen.
[..]
Artikel 23 heeft ook wel voordelen. Het voorkomt dat een kwaadaardige regering zijn dubieuze denkbeelden te makkelijk topdown in kinderhoofdjes kan proppen door zich teveel met lesinhoud te bemoeien.quote:Op donderdag 25 juni 2026 07:28 schreef Schanulleke het volgende:
Artikel 23 is inderdaad archaïsche wetgeving. Helaas ga je daar nooit vanaf komen. Althans, ik zie niet hoe je daar in de tweede lezing een tweederde meerderheid kan halen met al die confessionele partijen in ons bestel.
quote:Op donderdag 25 juni 2026 07:28 schreef DrDentz het volgende:
Vast beter dan de woke indoctrinatie die kinderen op openbare scholen krijgen opgediend tegenwoordig. Rekenen en spellen kunnen ze niet meer, maar ze weten wel dat er een klimaatprobleem is en er 92 genders zijn.
Op het moment dat ze overheidsfinanciering krijgen, dan heeft de gemeente ook huisvestingsplicht.quote:Op donderdag 25 juni 2026 06:52 schreef Hexagon het volgende:
Zitten ze weer in dat gare scoutinghok of hebben ze inmiddels een beter gebouw?
De sociaaldemocraten wilden vrouwenkiesrecht invoeren. De christendemocraten wilde daar alleen mee instemmen als we dat achterlijke vrijheid van onderwijs in de grondwet zijn gaan verankeren.quote:Op donderdag 25 juni 2026 07:54 schreef mcmlxiv het volgende:
Mooi dat de Baudet Jugend een goed plekje heeft gevonden.
Tja, ik begrijp nog steeds niet waarom we vanuit de overheid onderwijs wat gebaseerd is op indoctrinatie vanaf jeugdige leeftijd financieren. Onderwijs zou vrij moeten zijn van elke religieuze en politieke richting.
Gewoon als overheid zorgen voor voldoende algemene onderwijsinstellingen en de rest zoekt het zelf maar uit. Het mag, maar dan betaal je het gewoon zelf.
Dat zou niet moeten.quote:Op donderdag 25 juni 2026 00:15 schreef Regilio_ het volgende:
Jongens en meisjes gescheiden ook echt
Dit was het gebouwtje. Daar waren ze al gestopt en er is een vervolg in een kantoorgebouw oid ergens.quote:Op donderdag 25 juni 2026 08:25 schreef DrDentz het volgende:
Je verwacht een soort Harry Potter-school op basis van de website
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar dit is het gebouwtje:
[ afbeelding ]
Moet nog wel wat worden aangekleed
Idd...quote:Op donderdag 25 juni 2026 08:41 schreef Red_85 het volgende:
Allemaal groepen gekkies met verschillende scholen....
Aldus onze ambtenaar.quote:Op donderdag 25 juni 2026 08:40 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Dit was het gebouwtje. Daar waren ze al gestopt en er is een vervolg in een kantoorgebouw oid ergens.
Maar de gemeente moet, als het allemaal klopt, voor een ruimte zorgen. Dat mag echter ook gewoon bij een andere school in of in een noodlokaal ergens op een grasveldje.
Dit ziet er wel goed uit. Inspirerende ruimte met glas-in-lood, mooie vloer, op die manier komt het kunstzinnige eerder boven dan in van die standaard jaren 90 mfc's ruimten.quote:Op donderdag 25 juni 2026 08:25 schreef DrDentz het volgende:
Je verwacht een soort Harry Potter-school op basis van de website
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Maar dit is het gebouwtje:
[ afbeelding ]
Moet nog wel wat worden aangekleed
Q&A met Vladimir Poetin. Je mag me bellen wanneer dat is.quote:Op donderdag 25 juni 2026 07:20 schreef Hexagon het volgende:
Maar als de FvD deze school recycled, kan ik dat ook met mijn post doen.
[..]
Misschien is er ook wel een daadwerkelijk klimaatprobleem....quote:Op donderdag 25 juni 2026 07:28 schreef DrDentz het volgende:
Vast beter dan de woke indoctrinatie die kinderen op openbare scholen krijgen opgediend tegenwoordig. Rekenen en spellen kunnen ze niet meer, maar ze weten wel dat er een klimaatprobleem is en er 92 genders zijn.
Zeker in Almere zal zich men daar bewust van zijn.quote:Op donderdag 25 juni 2026 08:48 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Misschien is er ook wel een daadwerkelijk klimaatprobleem....
Dat komt hem niet goed uit dus is het er niet.quote:Op donderdag 25 juni 2026 08:48 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Misschien is er ook wel een daadwerkelijk klimaatprobleem....
Ja, maar dat zijn allemaal door AI gegenereerde afbeeldingen.quote:Op donderdag 25 juni 2026 08:45 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dit ziet er wel goed uit. Inspirerende ruimte met glas-in-lood, mooie vloer, op die manier komt het kunstzinnige eerder boven dan in van die standaard jaren 90 mfc's ruimten.
Is die foto met glas in lood serieus ai?quote:Op donderdag 25 juni 2026 08:52 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ja, maar dat zijn allemaal door AI gegenereerde afbeeldingen.
[ afbeelding ]
ChatGPT, genereer een realistische foto van drie schoolkinderen die in een dierentuin kijken naar tijgers. Donkerblauwe schooluniformen met "Renaissanceschool" erop, hoge detaillering, alleen blanke kinderen.
En waren moeten de non-binairen dan bij?quote:Op donderdag 25 juni 2026 00:15 schreef Regilio_ het volgende:
Jongens en meisjes gescheiden ook echt
Die mogen naar een speciaal renaissancekamp.quote:Op donderdag 25 juni 2026 09:20 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
En waren moeten de non-binairen dan bij?
Een van de weinig terechte punten van FVD trouwens. Die bestaan niet.quote:Op donderdag 25 juni 2026 09:20 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
En waren moeten de non-binairen dan bij?
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op donderdag 25 juni 2026 09:20 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
En waren moeten de non-binairen dan bij?
Sam Smith en Raven van Dorst bestaan. Ik heb ze zelf horen zingen.quote:Op donderdag 25 juni 2026 09:24 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Een van de weinig terechte punten van FVD trouwens. Die bestaan niet.
En ook dat zijn mannen/vrouwen.quote:Op donderdag 25 juni 2026 09:29 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Sam Smith en Raven van Dorst bestaan. Ik heb ze zelf horen zingen.
"Wat is non-binair?"quote:Op donderdag 25 juni 2026 09:20 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
En waren moeten de non-binairen dan bij?
Nope. Je hebt seksekenmerken, maar dat ben je daarom nog niet. Je hebt bv. een lul, maar je bent daarom nog geen lul.quote:
Ja, je kunt een semantische discussie voeren of dat nou non-binairen zijn of juist de uitzonderingen die de binariteit bevestigen, maar feit is dat mensen die zo geboren zijn helemaal ondergesneeuwd raken in de transgendergekte.quote:Op donderdag 25 juni 2026 09:29 schreef Koekoekmakto het volgende:
[..]
Sam Smith en Raven van Dorst bestaan. Ik heb ze zelf horen zingen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |