abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator maandag 15 juni 2026 @ 00:16:12 #1
198720 crew  Coco
dat vind je leuk hè
pi_221047898
Eindelijk, we gaan nu écht beginnen. 9 wedstrijden zijn er geweest, bij de tiende zijn WIJ aan de beurt. Nederland. Net als in 2010 spelen WE tegen Japan. Toen haalden we de finale, dat moet nu dus ook prima kunnen. Goed nieuws voor de liefhebber, het is nog op een acceptabele tijd. 10 uur is best laat, maar dan kunnen we rond middernacht nog naar bed. Of de hele nacht door met de volgende wedstrijden, de keuze is reuze.

De weg naar de genoemde finale zal nu minder makkelijk zijn en nog langer duren. Japan is niet het Japan van 2010, dat is een hecht collectief geworden. Je moet na de groepsfase ook nog de zestiende finale overleven. En eerlijk.. Nederland heeft ook niet de grote sterren die het toen wel had. Van Persie en Robben zijn ingewisseld voor Malen en Gakpo. Dat is toch even slikken. Er zijn ook blessures. Xavi Simons raakte geblesseerd en kunnen we schrappen. Emegha, niet fit en wegwezen. En dan is er Jurrien Timber nog bij gekomen, hij werd slachtoffer van een nieuw pijntje op de training. Gelukkig is de niet fitte Depay er gewoon bij en mist Nederland in de oefenpotjes legio kansen. Goed voor het vertrouwen.

Het houdt allemaal niet over dus. De Oranjekoorts valt dan ook tegen, door een matig Nederland, de tijden en ook het feit dat het voorlopig vooral het feestje van Infantino/Trump lijkt te zijn ipv dat het echt over voetbal zou gaan. En dan ook nog als eerste tegenstander Japan. Vergeet niet, Japan versloeg vorig WK verrassend Duitsland én Spanje, al was na pingels Kroatië alsnog te sterk in de achtste finale. Daarna werd in oefenpotjes Engeland en Brazilië verslagen. Maar hoe goed zijn ze nou echt? Ik vind Japan een van de lastigst in te schatten teams. Ze hebben geen echte toppers, maar het is een gevalletje 'de kracht van het team is het team'. Kubo is misschien nog de grootste naam, maar het is toch ook allemaal wel subtop. Veel ook wat in Nederland voetbal of dat heeft gedaan. Sugiwara, Itakura, Doan, Watanabe, Ueda, Ogawa, Tomiyasu, Shiogai, noem ze maar. Opvallend is dat Koki Sano, NEC-revelatie, er niet bij is. Nee, in Japan hebben ze liever Liverpool B-keus Endo. Zijn broer van Mainz is er wel bij.

Naast die 1-0 op het WK van 2010 in verder een verschrikkelijke wedstrijd, met een ketser van de Japanse keeper die voor de goal zorgde, speelde Nederland in die jaren nog 2x tegen Japan. 1x werd het 3-0, een maal werd het 2-2. Japan won dus in ieder geval nog nooit. Het is iets. Hopelijk komt daar in Arlington, een voorstad van Dallas, geen verandering in. Het stadion, gesponsord door AT&T, is een van de groteren waar we langskomen. Alweer een American Footballstadion. Ach ach. Laten we daar niet aan beginnen dat te duiden. Wat vooral te hopen is is dat de oranjekoorts enigszins van de grond komt. Een beetje dan, want ik heb ook niet zoveel zin in allerlei juichlaven die niet weten of er zand of lucht in een bal zit. Maar hopen dat Nederland verliest is al helemaal treurig.

What can change the nature of a man?
  maandag 15 juni 2026 @ 00:16:41 #2
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221047901
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:14 schreef Kriegel het volgende:

[..]
Sinds wanneer is onze voetbalcultuur verdedigend? Onzin.

We zijn gewoon incompetent geworden en lopen op tactisch vlak constant tien jaar achter.
Sinds een jaartje of 20. Grappige is dat we het zelf niet zien.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:17:33 #3
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_221047907
Fatfraud en zijn kutselectie.
pi_221047910
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:15 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Gezien het verschil in kwaliteit tussen spelers moet je een dergelijke wedstrijd gewoon winnen. Tunesië is een veel zwakker team maar Zweden heeft gewoon goede spelers en daar win je niet direct van.
Tunesië winnen dan heb je al 4 punten en ben je door.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:17:54 #5
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221047911
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:12 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Op de Belg zagen ze het ook snel: die heeft niks te zoeken op dit niveau met de huidige vorm en fysieke staat.
Daarom is het ook zo belangrijk om een trainer uit een ander land aan te stellen.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_221047913
Welke goaltune had Japan trouwens?
  maandag 15 juni 2026 @ 00:18:36 #7
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221047915
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:17 schreef Halcon het volgende:

[..]
Tunesië winnen dan heb je al 4 punten en ben je door.
Het idee is dat je soeverein door kunt en daardoor een sterkere tegenstander kunt ontwijken.
Qua selectie zijn er in principe een land of 6-7 beter dan NL.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:18:38 #8
200994 Kriegel
Dolf is rechtvaardig
pi_221047916
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:15 schreef Klopkoek het volgende:

[..]
Technisch ook. Matige techniek en aannames
Ook, op een paar spelers na. Vooral in de Eredivisie zelf is het om te janken.
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
  maandag 15 juni 2026 @ 00:18:43 #9
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221047917
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:13 schreef NLGooner het volgende:

[..]
Japan heeft eerder gewonnen van Brazilië dus blijkbaar is het geen slechte tegenstander
Technisch vond ik ze verrassend goed. En ze waren erg goed op elkaar ingespeeld.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221047919
Dat gezeur over tactiek en fysieke vorm is echt overdreven, je speelt tegen Japan, niet tegen een topland. Het begint allemaal bij gewoon je best willen doen.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_221047920
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:18 schreef Halcon het volgende:
Welke goaltune had Japan trouwens?
Dragonball intro
pi_221047922
Ook zo opvallend: je bent de hele tijd met een laag blok aan het verdedigend. Na de 2-1 schakelt Oranje over naar een hoog blok. En na de wissels ga je ineens naar een 5-3-2 en is het weer complete wanorganisatie.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:19:31 #13
200994 Kriegel
Dolf is rechtvaardig
pi_221047924
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:18 schreef Halcon het volgende:
Welke goaltune had Japan trouwens?
Bekijk deze YouTube-video
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_221047925
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:13 schreef Shreyas het volgende: [..] Geen beter alternatief, wie had jij dan graag gezien als bondscoach (en die zelf ook wil en beschikbaar is)? Bovendien kun je Koeman dit niet geheel aanrekenen, ja natuurlijk is hij eindverantwoordelijk, maar de spelers spelen niet voor Ronald Koeman. Ze spelen voor volk en vaderland. Op een WK moet je je best doen en alles geven voor je land, niet voor de bondscoach. Niemand bij Oranje ging er vandaag echt vol voor. Dan schandalig, zelfs Curaçao en Qatar gaven meer.
Het is de eerste wedstrijd. De meeste landen zijn dan nog wat behoudend. Als je deze verliest heb je een probleem. Juist goed dat ze niet alles gaven
  maandag 15 juni 2026 @ 00:19:39 #15
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221047926
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:12 schreef Klopkoek het volgende: [..] Maar zelfs dat verdedigen kan dit Oranje niet (ook op het vorige EK trouwens niet) en Eredivisie is altijd open huis. Het cliche is dan altijd 'niet altijd even goed, wel vermakelijk'
Verdedigen begint eigenlijk bij druk naar voren houden, als dat wegvalt wordt je verdediging overladen en stort de boel op een gegeven moment in. De eredivisie is een soort kermis, maar in de kkd zie ik hetzelfde patroon ook tweewekelijks.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221047927
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:18 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Het idee is dat je soeverein door kunt en daardoor een sterkere tegenstander kunt ontwijken.
Qua selectie zijn er in principe een land of 6-7 beter dan NL.
Het aparte is dat je beter derde kunt worden.
pi_221047928
Wat hebben we een kuttrainer zeg.
Je kent wel die befaamde uitspraak: "Don't change a winning team".
Wat voor een kuttekop ben je om een team dat lekker aan het voetballen is volledig te gaan vervangen door dombo's.
2-2 :')
de kleinste jappo die een vrije kopkans krijgt tussen een groep gasten van 2 meter :')
En dan worden de spelers geïnterviewd, getraind om niet met emoties te praten.. wat je ziet is gewoon een door mediatraining gehersenspoelde dodo, die gewoon emotieloos zegt dat Japan de druk aan het opvoeren was.
No shit sherlock, ik heb toch geen Aids in me oog?

Wat een verschrikkelijkheid allemaal toch. Ajb, ga naar huis man..
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_221047932
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:19 schreef NLGooner het volgende:

[..]
Het is de eerste wedstrijd. De meeste landen zijn dan nog wat behoudend. Als je deze verliest heb je een probleem. Juist goed dat ze niet alles gaven
Als je tegen Japan in minuut 88 met 2-1 voorstaat, moet je die wedstrijd winnen. Als je dat niet kan, heb je niets te zoeken op het WK.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:20:56 #19
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_221047933
Heeft Koopmeiners ooit wat toegevoegd aan Oranje? Wat een enorme nietszeggende voetballer is dat zeg.

Koeman met zijn kutwissels.
pi_221047935
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:18 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Het idee is dat je soeverein door kunt en daardoor een sterkere tegenstander kunt ontwijken.
Qua selectie zijn er in principe een land of 6-7 beter dan NL.
Nederland kan geen sterkere tegenstander ontwijken. We hebben gewoon een k*tloting.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:21:41 #21
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221047936
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:18 schreef Halcon het volgende:
Welke goaltune had Japan trouwens?
Pokemon, gotta catch them all!
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221047937
Brobbey viel trouwens prima in voor zover hij wat koen doen. Depay en Koopmeiners zijn klaar, die hoeven echt niet meer. Had veel liever Kluivert gezien.
pi_221047939
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:19 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Verdedigen begint eigenlijk bij druk naar voren houden, als dat wegvalt wordt je verdediging overladen en stort de boel op een gegeven moment in. De eredivisie is een soort kermis, maar in de kkd zie ik hetzelfde patroon ook tweewekelijks.
Het blijkt dat Jurriën Timber toch echt de cruciale schakel is in onze defensie. Zonder hem is echt gatenkaas achterin.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:22:29 #24
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221047942
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:16 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Sinds een jaartje of 20. Grappige is dat we het zelf niet zien.
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd in de Eredivisie is vrij hoog.
Graag Verwijderen
pi_221047943
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:19 schreef Halcon het volgende:

[..]
Het aparte is dat je beter derde kunt worden.
Nee, want Frankrijk (of Duitsland)
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:22:58 #26
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221047945
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:19 schreef Halcon het volgende:

[..]
Het aparte is dat je beter derde kunt worden.
Waarom?
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_221047946
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:21 schreef Saekerhett het volgende:
Brobbey viel trouwens prima in voor zover hij wat koen doen. Depay en Koopmeiners zijn klaar, die hoeven echt niet meer. Had veel liever Kluivert gezien.
Nou, Depay heeft maar één goede bal gehad hè. Als je kijkt naar wat Malen heeft verkloot, daar word je echt niet vrolijk van.
Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.
pi_221047949
Alle spelers zouden eigenlijk eens Memphis te kakken moeten zetten, door met z'n allen een hoofdband te dragen.
Wat is dat voor een narcist zeg. En hij doet geen bal en raakt geen bal. Waarom is deze gast weer opgesteld? Uberhaupt meegegaan? Koeman houdt wel heel erg van die jongen
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:23:10 #29
168739 Red_85
'echt wel'
pi_221047950
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:11 schreef Halcon het volgende:

[..]
Dat denk ik ook. Dan nog wel kans op een winnaar uit een andere lollerpoule. En dan maar verder zien.

Brazilië was matig maar zie Nederland er niet van winnen. En Marokko vreet Nederland op, dat wordt een complete afgang.
Dit.

Gezapige zooi met deze generatie. V Dijk is over zn prime en de rest zijn geen killers. Nergens in de buurt van de kwaliteit die we ooit hadden.
Complete doetjes. Ook al is Bra ook niet supertop nu, wij, dit NL XI, is zo ver weg van wat het moet zijn.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  maandag 15 juni 2026 @ 00:24:33 #30
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221047955
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:18 schreef Kriegel het volgende:

[..]
Ook, op een paar spelers na. Vooral in de Eredivisie zelf is het om te janken.
Malen en Depay lieten constant de bal van de voet stuiteren.
Graag Verwijderen
  maandag 15 juni 2026 @ 00:24:51 #31
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221047956
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:22 schreef Klopkoek het volgende:

[..]
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd in de Eredivisie is vrij hoog.
Probleem met de eredivisie als graadmeter nemen is dat niemand er wat van kan, ruimtes zijn er altijd enorm en spelers kunnen dat hier eigenlijk niet belopen.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221047959
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:21 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Nederland kan geen sterkere tegenstander ontwijken. We hebben gewoon een k*tloting.
Als je derde wordt kun je tegen de winnaar van A komen te staan. Mexico of Zuid-Korea is best te doen.
pi_221047963
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:20 schreef fetX het volgende:
Heeft Koopmeiners ooit wat toegevoegd aan Oranje? Wat een enorme nietszeggende voetballer is dat zeg.

Koeman met zijn kutwissels.
Juve betaalde daar 55 mio of zo voor?
pi_221047965
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:20 schreef Shreyas het volgende:

[..]
Als je tegen Japan in minuut 88 met 2-1 voorstaat, moet je die wedstrijd winnen. Als je dat niet kan, heb je niets te zoeken op het WK.
Eens, maar door de wissels van Koeman loop je achter de feiten aan en geef je een signaal af.
pi_221047966
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:25 schreef Halcon het volgende:

[..]
Als je derde wordt kun je tegen de winnaar van A komen te staan. Mexico of Zuid-Korea is best te doen.
85% Frankrijk.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:26:04 #36
476022 PzKpfw
Devon 'No Limits'
pi_221047969
Maar zo'n Memphis moet dan toch ook zoiets hebben van 'Ik waardeer je vertrouwen Ronald maar hier doe ik gewoon niet meer aan mee'?
Als iedereen aan zichzelf denkt wordt er aan iedereen gedacht.
Op fietsen zonder bende kwam'm zie schooieren um spek
  maandag 15 juni 2026 @ 00:26:20 #37
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221047972
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:21 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Nederland kan geen sterkere tegenstander ontwijken. We hebben gewoon een k*tloting.
Inderdaad, als je de poule wint kom je waarschijnlijk Duitsland of Frankrijk tegen.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_221047974
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:26 schreef PzKpfw het volgende:
Maar zo'n Memphis moet dan toch ook zoiets hebben van 'Ik waardeer je vertrouwen Ronald maar hier doe ik gewoon niet meer aan mee'?
Nee want dit is de Memphis show
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221047975
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:26 schreef PzKpfw het volgende:
Maar zo'n Memphis moet dan toch ook zoiets hebben van 'Ik waardeer je vertrouwen Ronald maar hier doe ik gewoon niet meer aan mee'?
Hij mag de vrouw van Koeman neuken
  maandag 15 juni 2026 @ 00:26:31 #40
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_221047977
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:25 schreef Halcon het volgende:

[..]
Juve betaalde daar 55 mio of zo voor?
Ik volg het Italiaanse voetbal niet zo, maar in Oranje vind ik hem altijd vreselijk slecht.
  Moderator / Redactie Sport maandag 15 juni 2026 @ 00:26:46 #41
92686 crew  borisz
Keurmeester
pi_221047978
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:26 schreef PzKpfw het volgende:
Maar zo'n Memphis moet dan toch ook zoiets hebben van 'Ik waardeer je vertrouwen Ronald maar hier doe ik gewoon niet meer aan mee'?
Depay moet vooral denken: Ik heb mazzel dat ik geen rood heb gekregen.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
pi_221047979
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:26 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Inderdaad, als je de poule wint kom je waarschijnlijk Duitsland of Frankrijk tegen.
Duitsland is ook maar matig. Frankrijk Spanje Portugal grote kanshebbers
  maandag 15 juni 2026 @ 00:26:58 #43
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221047981
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:25 schreef Halcon het volgende:

[..]
Als je derde wordt kun je tegen de winnaar van A komen te staan. Mexico of Zuid-Korea is best te doen.
Derde worden moet je wel echt je best voor doen in deze poule. Dan moet je ze er bijna bewust bij jezelf in gaan schieten.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:27:02 #44
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221047982
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:23 schreef Red_85 het volgende:

[..]
Dit.

Gezapige zooi met deze generatie. V Dijk is over zn prime en de rest zijn geen killers. Nergens in de buurt van de kwaliteit die we ooit hadden.
Complete doetjes. Ook al is Bra ook niet supertop nu, wij, dit NL XI, is zo ver weg van wat het moet zijn.
Nederlands voetbal is al 20 jaar ziek. Een prima spiegel voor een land in verval. Let op: Duk, Derksen en co gaan dit racialiseren.
Graag Verwijderen
pi_221047986
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:26 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Inderdaad, als je de poule wint kom je waarschijnlijk Duitsland of Frankrijk tegen.
Huh Brazilië of Marokko toch?
Er is leven na de lach.
pi_221047987
KOEMAN INTERVIEW
pi_221047988
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:26 schreef fetX het volgende:

[..]
Ik volg het Italiaanse voetbal niet zo, maar in Oranje vind ik hem altijd vreselijk slecht.
Ik ook. Nooit een goede wedstrijd zien spelen volgens mij.
pi_221047989
Koeman vond het een topwedstrijd _O-
  maandag 15 juni 2026 @ 00:27:56 #49
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221047990
Koeman vond het een topwedstrijd.

Vooral zijn briljante wissels konden hem blijkbaar bekoren.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_221047991
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:27 schreef Magere_Gein het volgende:

[..]
Huh Brazilië of Marokko toch?
Daarna Frankrijk enz. Nederland heeft het qua loting niet getroffen
pi_221047992
Meneer kan ermee leven
Een dag zonder vlees is een dag niet geleefd
  maandag 15 juni 2026 @ 00:28:04 #52
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221047994
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:23 schreef Viesdik het volgende:
Alle spelers zouden eigenlijk eens Memphis te kakken moeten zetten, door met z'n allen een hoofdband te dragen.
Wat is dat voor een narcist zeg. En hij doet geen bal en raakt geen bal. Waarom is deze gast weer opgesteld? Uberhaupt meegegaan? Koeman houdt wel heel erg van die jongen
Het enige wat hij heeft bereikt is met zijn verrotte ijdele kop die Japanner omver botsen.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:28:13 #53
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221047996
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:25 schreef Halcon het volgende:

[..]
Juve betaalde daar 55 mio of zo voor?
Is daar gewoon een flop. Net zoals Reijnders en De Jong een beetje mee hobbelen bij hun club.
Graag Verwijderen
pi_221047997
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:26 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Derde worden moet je wel echt je best voor doen in deze poule. Dan moet je ze er bijna bewust bij jezelf in gaan schieten.
Misschien goed voor het zelfvertrouwen van Malen als hij er een paar in het netje mag trappen.
pi_221047999
Vraag nou waarom hij in godsnaam die KUTWISSELS gedaan heeft.
pi_221048000
Koeman zit weer aan de baco
pi_221048001
De openingsvraag van Jeroen: "Hoe is je humeur nu?"

...
  maandag 15 juni 2026 @ 00:28:55 #58
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221048002
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:27 schreef Klopkoek het volgende:

[..]
Nederlands voetbal is al 20 jaar ziek. Een prima spiegel voor een land in verval. Let op: Duk, Derksen en co gaan dit racialiseren.
20 jaar zou ik niet zeggen.

In 2008 en 2010 hebben we goed voetbal laten zien.
2014 ook nog leuke wedstrijden gespeeld.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:29:04 #59
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221048003
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:27 schreef Fleischmeister het volgende:
Meneer kan ermee leven
Trek hem over de tafel heen. Wat zijn ze weer walgelijk lief voor die idioot.
pi_221048005
Waar blijft de vraag wat ie gesnoven had toen ie die wissels deed
Een dag zonder vlees is een dag niet geleefd
  maandag 15 juni 2026 @ 00:29:27 #61
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_221048006
Weinig verassend interview weer . Excuus naar excuus en bijna autistisch als de tegenstander opeens wat anders doet.
RED ONS HENNIEGOD
  maandag 15 juni 2026 @ 00:30:03 #62
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221048008
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:28 schreef bbuddybb het volgende:
De openingsvraag van Jeroen: "Hoe is je humeur nu?"

...
Journalisten van nu :')
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_221048010
Tegen dit soort tegenstanders moet je of Reijnders of Gravenberch opstellen Ronald. Als er meer gelopen gaat worden stel je ze wel op.

Ik sms het wel even.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:30:35 #64
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221048011
Totaal geen zelfinzicht en totaal geen kritisch vermogen van Jeroen. Mijn God, ik had Koeman laten stotteren.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:30:43 #65
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221048012
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:28 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
20 jaar zou ik niet zeggen.

In 2008 en 2010 hebben we goed voetbal laten zien.
2014 ook nog leuke wedstrijden gespeeld.
2008 en 2010 was nog de oogst van jaren daarvoor, maar het verval was al lang ingezet.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221048014
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:25 schreef Halcon het volgende:

[..]
Als je derde wordt kun je tegen de winnaar van A komen te staan. Mexico of Zuid-Korea is best te doen.
Je zult op een gegeven moment een sterke tegenstander tegen komen. Bovendien speelt Nederland juist tegen op papier sterkere tegenstanders hun beste wedstrijden.

Je zult maar tegen Australie moeten met dat beton voetbal. Als het dan even niet meezit is het een afgang. Tegen Brazilie etc krijg je veel meer ruimte.
pi_221048015
Wat een kutinterview, krijgt t toch voor elkaar om precies de verkeerde vragen te stellen
Op donderdag 9 mei 2013 16:42 schreef tong80 het volgende:
Je bent de grootste kut-user van FOK! realiseer je je dat ?
pi_221048016
Koeman even arrogant; trainers zijn ze niet. :')
pi_221048018
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:27 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Daarna Frankrijk enz. Nederland heeft het qua loting niet getroffen
Nee, ALS ze 1e worden daarna tegen nummer 2 van groep A of B (groepen van VS en Canada).

Frankrijk is het meest waarschijnlijk als ze 3e worden in de poule.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:31:17 #70
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_221048019
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:30 schreef Richestorags het volgende:
Totaal geen zelfinzicht en totaal geen kritisch vermogen van Jeroen. Mijn God, ik had Koeman laten stotteren.
Die is net als Hans Kraay bang voor hunnie baantje
RED ONS HENNIEGOD
  maandag 15 juni 2026 @ 00:31:21 #71
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_221048021
Koeman vond Japan (met 4 Eredivisie-spelers op het veld) echt een toptegenstander voor dit Nederland (met 0 Eredivisie-spelers op het veld)
Makkelijk eerste (volgens de expected goals)
  maandag 15 juni 2026 @ 00:31:30 #72
200994 Kriegel
Dolf is rechtvaardig
pi_221048023
"Het bleef spannend"

Ja, dankzij jou, malloot. :')
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
  maandag 15 juni 2026 @ 00:31:32 #73
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221048024
Koeman wisselde alles dat druk naar voren kon geven.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_221048025
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:31 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Nee, ALS ze 1e worden daarna tegen nummer 2 van groep A of B (groepen van VS en Canada).

Frankrijk is het meest waarschijnlijk als ze 3e worden in de poule.
Daarna gap dus kwartfinale enz
pi_221048028
Summerville gewisseld vanwege zijn gele kaart :?

Alsof een aanvaller tegen een tweede geel aan zou lopen _O-
  maandag 15 juni 2026 @ 00:32:21 #76
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_221048029
Memvis voor balvast?
pi_221048030
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:30 schreef -XOR- het volgende:

[..]
2008 en 2010 was nog de oogst van jaren daarvoor, maar het verval was al lang ingezet.
2010 leunde het op de individuele klasse van een paar spelers. Stond verder wel goed en iedereen deed wel zo'n beetje wat 'ie moest doen.
pi_221048031
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:32 schreef Saekerhett het volgende:
Summerville gewisseld vanwege zijn gele kaart :?

Alsof een aanvaller tegen een tweede geel aan zou lopen _O-
Summerville ziet er wel dom uit dus die snap ik wel
pi_221048033
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:32 schreef Saekerhett het volgende:
Summerville gewisseld vanwege zijn gele kaart :?

Alsof een aanvaller tegen een tweede geel aan zou lopen _O-
Zet dan een andere met snelheid erin
  maandag 15 juni 2026 @ 00:33:01 #80
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_221048034
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:32 schreef Saekerhett het volgende:
Summerville gewisseld vanwege zijn gele kaart :?

Alsof een aanvaller tegen een tweede geel aan zou lopen _O-
Memvis wel
  maandag 15 juni 2026 @ 00:33:13 #81
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221048036
Ik zag dat er geen momenten meer waren voor diepte, we moesten verder terug.

Dat zijn keuzes die je maakt, daar kan je achteraf wat van vinden.

Japan is een geweldig elftal.

Echt Koeman. Rot op.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:33:14 #82
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221048037
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:28 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
20 jaar zou ik niet zeggen.

In 2008 en 2010 hebben we goed voetbal laten zien.
2014 ook nog leuke wedstrijden gespeeld.
2010 was zeker geen goed of tactisch geavanceerd voetbal. De rest van de wereld haatte ons.
Graag Verwijderen
pi_221048038
Elftal wat alles heeft gegeven. Ja dat mag ik godverdomme hopen als je een WK speelt.

Wat een dom argument altijd :')
pi_221048039
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:32 schreef 3rr0r het volgende:

[..]
Zet dan een andere met snelheid erin
Ook dat.
pi_221048040
Wel gelijk dat die kopbal een mazzelgoal was
  maandag 15 juni 2026 @ 00:34:00 #86
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_221048041
Wordt echt tijd voor een flinke zuivering daar bij die kliek in Zeist.
pi_221048043
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:34 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wordt echt tijd voor een flinke zuivering daar bij die kliek in Zeist.
@Hitler stukje zuivering
  maandag 15 juni 2026 @ 00:34:30 #88
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221048045
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:33 schreef Richestorags het volgende:
Ik zag dat er geen momenten meer waren voor diepte, we moesten verder terug.

Dat zijn keuzes die je maakt, daar kan je achteraf wat van vinden.

Japan is een geweldig elftal.

Echt Koeman. Rot op.
Terugzakken was bewust. En onverstandig.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_221048048
Als ik Koeman zo beluister is Japan favoriet voor de titel.
pi_221048049
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:34 schreef Halcon het volgende:
Als ik Koeman zo beluister is Japan favoriet voor de titel.
Heeft twee flessen baco in zn kraag joh
  maandag 15 juni 2026 @ 00:35:15 #91
256935 xzaz
McBacon to the rescue!
pi_221048051
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:34 schreef Halcon het volgende:
Als ik Koeman zo beluister is Japan favoriet voor de titel.
Ja van Japan moet je gewoon winnen. Wat een onzin
  maandag 15 juni 2026 @ 00:35:22 #92
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221048053
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:32 schreef Halcon het volgende:

[..]
2010 leunde het op de individuele klasse van een paar spelers. Stond verder wel goed en iedereen deed wel zo'n beetje wat 'ie moest doen.
Die dubbele pivot op de manier zoals Nederland die had geimplementeerd was natuurlijk al heel verdedigend (bij Duitsland kwamen bijvoorbeeld Khedira en Schweinsteiger veel vaker aan de rand van de 16 van de tegenstander), op zich een logische keuze maar ook daar zeer verdedigend.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:35:30 #93
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_221048054
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:34 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
@:Hitler stukje zuivering
@Himmler NS eindelijk weer echt aan de Arbeit
RED ONS HENNIEGOD
  maandag 15 juni 2026 @ 00:35:35 #94
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_221048056
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:34 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wordt echt tijd voor een flinke zuivering daar bij die kliek in Zeist.
Tijd voor Reiziger

Met zevenvinkjesvoetballer Blind als assistent :)
Makkelijk eerste (volgens de expected goals)
  maandag 15 juni 2026 @ 00:35:50 #95
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221048059
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:34 schreef Perrin het volgende:

[..]
Terugzakken was bewust. En onverstandig.
Ja alleen Koeman maakt nooit fouten. Het ligt of aan de spelers of de tegenstander is ineens geweldig.
pi_221048061
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:35 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Tijd voor Reiziger

Met zevenvinkjesvoetballer Blind als assistent :)
Guardiola god
pi_221048063
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:34 schreef Perrin het volgende:

[..]
Terugzakken was bewust. En onverstandig.
Waar is de tijd dat we durfden bij een voorsprong aanvallend te wisselen.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221048065
2-1 voor en Japan moet. Dan ga je loeren op de counter met je snelheid voorin. Wie o wie zullen we er eens uithalen? Summerville er uit voor koopmeiners, dames en heren.
pi_221048066
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:35 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Ja alleen Koeman maakt nooit fouten. Het ligt of aan de spelers of de tegenstander is ineens geweldig.
Of aan zn vrouw want die is ziek
  maandag 15 juni 2026 @ 00:36:19 #100
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221048069
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:32 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Summerville ziet er wel dom uit dus die snap ik wel
In heb wel nog de indruk van enige mentaliteit bij Summerville.

Dat heb ik bij een Malen, Depay en Gakpo dan weer niet.

Met mentaliteit bedoel ik dan niet 'ren je rot' maar bedoel ik hoe je naar jezelf en je directe werkomgeving kijkt.
Graag Verwijderen
  maandag 15 juni 2026 @ 00:36:34 #101
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221048071
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:34 schreef WheeledWarrior het volgende:
Wordt echt tijd voor een flinke zuivering daar bij die kliek in Zeist.
Nigel de Jong is daar een verschrikking, die stapelt fout op fout.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:36:52 #102
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221048074
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:33 schreef Klopkoek het volgende:

[..]
2010 was zeker geen goed of tactisch geavanceerd voetbal. De rest van de wereld haatte ons.
Volgens mij overdrijf je een beetje.
Die finale was saai. Door beide teams.

Tegen Brazilie en Uruguay hadden we goed gespeeld. Naar mijn herinnering dan.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221048078
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:36 schreef Klopkoek het volgende:

[..]
In heb wel nog de indruk van enige mentaliteit bij Summerville.

Dat heb ik bij een Malen, Depay en Gakpo dan weer niet.

Met mentaliteit bedoel ik dan niet 'ren je rot' maar bedoel ik hoe je naar jezelf en je directe werkomgeving kijkt.
Gakpo is de perfecte teamplayer. Bijna 200 wedstrijden Liverpool inmiddels en gewoon 1 op 3 loopt hij. Zeurt nooit enz
pi_221048079
quote:
10s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:28 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Het enige wat hij heeft bereikt is met zijn verrotte ijdele kop die Japanner omver botsen.
Dat idd..
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:37:35 #105
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221048082
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:36 schreef Ramboetan het volgende:
2-1 voor en Japan moet. Dan ga je loeren op de counter met je snelheid voorin. Wie o wie zullen we er eens uithalen? Summerville er uit voor koopmeiners, dames en heren.
Echt bewust kiezen voor verdedigen zonder enige tegendruk.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 15 juni 2026 @ 00:37:40 #106
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_221048084
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:36 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Nigel de Jong is daar een verschrikking, die stapelt fout op fout.
Onbegrijpelijk dat ze die daar ooit hebben neergezet in die functie, totaal niet capabel en niet berekend op zo'n taak.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:37:40 #107
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221048085
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:35 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Die dubbele pivot op de manier zoals Nederland die had geimplementeerd was natuurlijk al heel verdedigend (bij Duitsland kwamen bijvoorbeeld Khedira en Schweinsteiger veel vaker aan de rand van de 16 van de tegenstander), op zich een logische keuze maar ook daar zeer verdedigend.
Recordaantal overtredingen.
Graag Verwijderen
pi_221048086
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:36 schreef Ramboetan het volgende:
2-1 voor en Japan moet. Dan ga je loeren op de counter met je snelheid voorin. Wie o wie zullen we er eens uithalen? Summerville er uit voor koopmeiners, dames en heren.
Die wissel is ook niet te begrijpen.
pi_221048087
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:36 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Volgens mij overdrijf je een beetje.
Die finale was saai. Door beide teams.

Tegen Brazilie en Uruguay hadden we goed gespeeld. Naar mijn herinnering dan.
Tegen Brazilië lag onze halve kont open de eerste helft. God dat was slecht kolere
pi_221048088
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:36 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Volgens mij overdrijf je een beetje.
Die finale was saai. Door beide teams.

Tegen Brazilie en Uruguay hadden we goed gespeeld. Naar mijn herinnering dan.
Vooral veel geschopt. Dat was het jaar dat we de bewondering van de wereld verloren.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221048092
V Hecke weet nog steeds niet zeker wie zijn vader is. Zijn oom of zijn broer. Stukje Zeeland
  maandag 15 juni 2026 @ 00:38:57 #112
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221048094
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:37 schreef Perrin het volgende:

[..]
Echt bewust kiezen voor verdedigen zonder enige tegendruk.
Gebaseerd op niks.
pi_221048095
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:36 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Volgens mij overdrijf je een beetje.
Die finale was saai. Door beide teams.

Tegen Brazilie en Uruguay hadden we goed gespeeld. Naar mijn herinnering dan.
Gewoon een goede strategie gezien het materiaal. En dan leunen op flitsen van Robben en Sneijder. Van Persie normaal ook, maar die speelde niet geweldig voor zo ver ik nog weet.
pi_221048096
Die Van Hecke zegt wel verstandige dingen.
pi_221048097
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:38 schreef Halcon het volgende:

[..]
Gewoon een goede strategie gezien het materiaal. En dan leunen op flitsen van Robben en Sneijder. Van Persie normaal ook, maar die speelde niet geweldig voor zo ver ik nog weet.
V Persie was heel vaak slecht bij het Nederlands elftal. Was geen dragende kracht als Sneijder en Robben.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:39:54 #116
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221048101
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:37 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Gakpo is de perfecte teamplayer. Bijna 200 wedstrijden Liverpool inmiddels en gewoon 1 op 3 loopt hij. Zeurt nooit enz
Los van dat Gakpo nooit geslaagd is bij Liverpool zie je gewoon dat hij vrij solistisch te werk gaat en in zijn hele bewegen en positioneren van de rest is losgekoppeld. Hij heeft bovendien geen creativiteit in zijn hoofd.
Graag Verwijderen
  maandag 15 juni 2026 @ 00:39:54 #117
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221048102
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:38 schreef Richestorags het volgende:

[..]
Gebaseerd op niks.
Blijkbaar uit behoudzucht, maar het is zo contraproductief. Je grijpt in en veroorzaakt wat je vreest.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 15 juni 2026 @ 00:40:14 #118
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221048103
Je gaat zien dat Memphis straks als basisspeler gaat starten.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:40:23 #119
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221048106
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:39 schreef Saekerhett het volgende:
Die Van Hecke zegt wel verstandige dingen.
Ja dat is een goeie.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_221048107
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:39 schreef Klopkoek het volgende:

[..]
Los van dat Gakpo nooit geslaagd is bij Liverpool zie je gewoon dat hij vrij solistisch te werk gaat en in zijn hele bewegen en positioneren van de rest is losgekoppeld. Hij heeft bovendien geen creativiteit in zijn hoofd.
Speelt vrijwel wekelijks bij Liverpool. Hoezo niet geslaagd? Mag ook niet weg
pi_221048111
Dick Advocaat snapt het wissel beleid van Koeman niet :P
"You can call me Susan if it makes you happy"
pi_221048113
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:40 schreef TLC het volgende:
Dick Advocaat snapt het wissel beleid van Koeman niet :P
Dick heeft er 7 om zn oren gehad. Even mondje dicht
  maandag 15 juni 2026 @ 00:41:08 #123
189430 Anonymousz
Bedankt Voor Het Nieuwtje Hans
pi_221048114
Van der vaart :')
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4
  maandag 15 juni 2026 @ 00:41:18 #124
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221048115
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:38 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Vooral veel geschopt. Dat was het jaar dat we de bewondering van de wereld verloren.
Ja dit. Vanaf 2010 is alle glans gewoon weg. Werd er gewoon anders gekeken naar het eens zo vernieuwende en vooruitstrevende Nederland, met creatieve voetballers.
Graag Verwijderen
pi_221048116
Voor de rest deden er toen figuren als Mathijssen, Ooijer, Braafheid, Elia en de Zeeuw mee...
pi_221048117
Ze zeggen allemaal shit wat je niet wil horen. Zeg nou gewoon eens echt wat in je opkomt. Zeg gewoon dat je een verkeerde inschatting hebt gemaakt om bepaalde spelers er (te vroeg) uit te halen.
Ga nu geen ouwehoer verhaal vertellen koeman. Je hebt gewoon gefaald, simpel zoals het is.

Ze praten veel maar zeggen geen fuck. Politiek correcte kkritus..
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:41:43 #127
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221048119
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:37 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Tegen Brazilië lag onze halve kont open de eerste helft. God dat was slecht kolere
Ja klopt.
Toen kregen we inderdaad eerst die goal tegen.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:41:51 #128
237207 Magere_Gein
Muahahahaha
pi_221048122
Dat is een flink blauw oog zeg, goeiemorgen.
Er is leven na de lach.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:42:13 #129
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221048123
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:39 schreef Perrin het volgende:

[..]
Blijkbaar uit behoudzucht, maar het is zo contraproductief. Je grijpt in en veroorzaakt wat je vreest.
Ja. Maar het was niet eens gebaseerd op een daadwerkelijk wedstrijdverloop. Japan zou eerder gaten laten vallen bij elke poging.
pi_221048124
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:40 schreef Richestorags het volgende:
Je gaat zien dat Memphis straks als basisspeler gaat starten.
Zo blind kan zelfs Koeman niet zijn.

Toch?
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221048127
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:42 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Zo blind kan zelfs Koeman niet zijn.

Toch?
Hopelijk gewoon Brobbey
pi_221048128
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:27 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Daarna Frankrijk enz. Nederland heeft het qua loting niet getroffen
Nee dan treft Oranje Frankrijk niet
"You can call me Susan if it makes you happy"
  maandag 15 juni 2026 @ 00:43:07 #133
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221048130
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:37 schreef Klopkoek het volgende:

[..]
Recordaantal overtredingen.
En wat voor overtredingen...
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:43:30 #134
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221048131
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:42 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Zo blind kan zelfs Koeman niet zijn.

Toch?
Je praat hier over iemand met nul zelfreflectie.
pi_221048133
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:40 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Dick heeft er 7 om zn oren gehad. Even mondje dicht
Ik refereerde aan de Robben wissel ;)
"You can call me Susan if it makes you happy"
  maandag 15 juni 2026 @ 00:44:10 #136
177053 Klopkoek
Graag Verwijderen
pi_221048139
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:40 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Speelt vrijwel wekelijks bij Liverpool. Hoezo niet geslaagd? Mag ook niet weg
Gakpo wordt uitgekotst door de Liverpool supporters vanwege zijn zeer voorspelbare en vertragende spel. Is nooit onbetwist basisspeler geworden.
Graag Verwijderen
pi_221048144
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:44 schreef Klopkoek het volgende:

[..]
Gakpo wordt uitgekotst door de Liverpool supporters vanwege zijn zeer voorspelbare en vertragende spel. Is nooit onbetwist basisspeler geworden.
Hij speelt elke week? Dan ben je gewoon basisspeler
  maandag 15 juni 2026 @ 00:46:34 #138
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221048146
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:40 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Speelt vrijwel wekelijks bij Liverpool. Hoezo niet geslaagd? Mag ook niet weg
Gakpo is drama bij Liverpool. Die wordt veel gelukkiger in Spanje bij Villareal of eventueel Atletico of Real Sociedad.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221048151
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:41 schreef Halcon het volgende:
Voor de rest deden er toen figuren als Mathijssen, Ooijer, Braafheid, Elia en de Zeeuw mee...
Een speler zoals Elia toen kan je in een elftal als deze er goed bij hebben
  maandag 15 juni 2026 @ 00:47:27 #140
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221048152
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:45 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Hij speelt elke week? Dan ben je gewoon basisspeler
Zoals ze in Liverpool zeggen: "Hij speelt iedere week bij de tegenstander".
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221048153
  maandag 15 juni 2026 @ 00:47:46 #142
200994 Kriegel
Dolf is rechtvaardig
pi_221048158
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:41 schreef Halcon het volgende:
Voor de rest deden er toen figuren als Mathijssen, Ooijer, Braafheid, Elia en de Zeeuw mee...
Bekijk deze YouTube-video

_O_
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_221048159
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:47 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Zoals ze in Liverpool zeggen: "Hij speelt iedere week bij de tegenstander".
Statistieken zijn prima
  maandag 15 juni 2026 @ 00:48:50 #144
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221048166
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:47 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Statistieken zijn prima
Geloof me nou maar, ik heb zo'n beetje iedere wedstrijd van Liverpool gezien de afelopen jaren.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221048169
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:47 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Statistieken zijn prima
gakpo kan er niks van, babel 2.0
pi_221048172
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:47 schreef NLGooner het volgende:

[..]
Een speler zoals Elia toen kan je in een elftal als deze er goed bij hebben
Die maakt het verschil ook niet.

Je hebt nu geen spelers als Sneijder en Robben. En voor de rest ook teveel spelers die verzaken in plaats van doen wat ze moeten doen (wat onder van Marwijk en van Gaal niet heel geweldige spelers toen wel deden).

En dan nog die gare wissels. Straks weer op de proppen komen met Depay en Weghorst….
  maandag 15 juni 2026 @ 00:50:57 #147
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_221048173
As Gakpo prima was dan was Salah ongeveer de grootste allertijden vorig seizoen.
RED ONS HENNIEGOD
  maandag 15 juni 2026 @ 00:52:01 #148
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_221048177
Wissels pakten dramatisch uit.
Waar hebben we dat eerder gezien?
  maandag 15 juni 2026 @ 00:53:58 #149
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221048187
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:52 schreef Kleffe_Dop het volgende:
Wissels pakten dramatisch uit.
Waar hebben we dat eerder gezien?
Portugal met Advocaat.
pi_221048188
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:49 schreef PSVCL het volgende:

[..]
gakpo kan er niks van, babel 2.0
Nou, bij het NL elftal was hij wel de meest effectieve speler tijdens de afgelopen eindtoernooien.

Vorig seizoen was natuurlijk k*t met peren.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:54:46 #151
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_221048190
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:50 schreef Halcon het volgende:

[..]
Die maakt het verschil ook niet.

Je hebt nu geen spelers als Sneijder en Robben. En voor de rest ook teveel spelers die verzaken in plaats van doen wat ze moeten doen (wat onder van Marwijk en van Gaal niet heel geweldige spelers toen wel deden).

En dan nog die gare wissels. Straks weer op de proppen komen met Depay en Weghorst….
Depay en Weghorst hadden nooit bij de selectie moeten zitten.
  maandag 15 juni 2026 @ 00:55:11 #152
200994 Kriegel
Dolf is rechtvaardig
pi_221048194
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:47 schreef NLGooner het volgende:

[..]
Een speler zoals Elia toen kan je in een elftal als deze er goed bij hebben
Elia was epic voor de laatste vijftien minuten als z'n directe tegenstander al verrot was, en dan vol eroverheen, dat kon ie heel goed.

Als basisspeler had je er geen kut aan.
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_221048196
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:48 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Geloof me nou maar, ik heb zo'n beetje iedere wedstrijd van Liverpool gezien de afelopen jaren.
Ze gaan hem ook verpatsen.
pi_221048202
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:50 schreef Halcon het volgende:

[..]
Die maakt het verschil ook niet.

Je hebt nu geen spelers als Sneijder en Robben. En voor de rest ook teveel spelers die verzaken in plaats van doen wat ze moeten doen (wat onder van Marwijk en van Gaal niet heel geweldige spelers toen wel deden).

En dan nog die gare wissels. Straks weer op de proppen komen met Depay en Weghorst….
Men mist karakter in het team 😃
pi_221048204
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:54 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Nou, bij het NL elftal was hij wel de meest effectieve speler tijdens de afgelopen eindtoernooien.

Vorig seizoen was natuurlijk k*t met peren.
zegt ook meer over de rest van de voorhoede en middenvelder.
pi_221048211
Koeman wordt internationaal (terecht) afgefakkeld om zn wisselbeleid
Het beste adres voor al uw primeurs!
  maandag 15 juni 2026 @ 01:00:26 #157
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221048212
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:55 schreef Halcon het volgende:

[..]
Ze gaan hem ook verpatsen.
Nu Slot weg is zeker. Op zich is het geen slechte speler maar komt tekort voor een ploeg als Liverpool en heeft geen overschot aan technische vaardigheid om zijn gebrek aan intensiteit of explosiviteit te compenseren.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221048226
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:56 schreef Cherni het volgende:

[..]
Men mist karakter in het team 😃
Ja, maar weet niet of Veerman dan de oplossing is. Die staat er ook vrijwel nooit buiten de eredivisie.

Heel veel alternatieven zijn er ook niet. Er lopen geen Sneijders en Robbens rond.
pi_221048229
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:02 schreef Halcon het volgende:

[..]
Ja, maar weet niet of Veerman dan de oplossing is. Die staat er ook vrijwel nooit buiten de eredivisie.

:? :?

pi_221048235
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:00 schreef -XOR- het volgende:

[..]
Nu Slot weg is zeker. Op zich is het geen slechte speler maar komt tekort voor een ploeg als Liverpool en heeft geen overschot aan technische vaardigheid om zijn gebrek aan intensiteit of explosiviteit te compenseren.
Yep. Stap omlaag in Engeland of anders naar een ploeg die in de eigen competitie vrijwel altijd de veel betere ploeg is.
pi_221048238
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:03 schreef PSVCL het volgende:

[..]
:? :?

[ afbeelding ]
En daarom zijn clubs als Fenerbahçe voor hem in de markt…
pi_221048242
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:02 schreef Halcon het volgende:

[..]
Ja, maar weet niet of Veerman dan de oplossing is. Die staat er ook vrijwel nooit buiten de eredivisie.

Heel veel alternatieven zijn er ook niet. Er lopen geen Sneijders en Robbens rond.
Klopt, maar het moet goed genoeg zijn om ver te komen. De wissels waren kut en koste ons de wedstrijd en Malen in de spits weet ik nog van zijn tijd bij PSV miste ook veel te veel kansen.
pi_221048244
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:04 schreef Halcon het volgende:

[..]
En daarom zijn clubs als Fenerbahçe voor hem in de markt…
Inter Milan schijnt interesse te hebben. Maar dat ie het buiten de eredivisie nauwelijks laat zien is onzin, papegaai gepraat
  maandag 15 juni 2026 @ 01:06:02 #164
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221048245
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:03 schreef Halcon het volgende:

[..]
Yep. Stap omlaag in Engeland of anders naar een ploeg die in de eigen competitie vrijwel altijd de veel betere ploeg is.
Spanje. Ik geloof echt dat hij bij Villarreal de belangrijkste man in die ploeg zou kunnen worden.Juventus zou ook prima voor 'm zijn.

[ Bericht 0% gewijzigd door -XOR- op 15-06-2026 01:15:56 ]
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221048249
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:05 schreef Cherni het volgende:

[..]
Klopt, maar het moet goed genoeg zijn om ver te komen. De wissels waren kut en koste ons de wedstrijd en Malen in de spits weet ik nog van zijn tijd bij PSV miste ook veel te veel kansen.
Ver komen hangt er helemaal af tegen wie je komt te staan. Wat dat betreft wel ongunstig geloot. Je had beter kunnen staan tegen een ploeg uit de groepen van de gastlanden.

Maar zonder die gare wissels had je deze wedstrijd waarschijnlijk wel gewonnen, ja.
pi_221048272
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:07 schreef Halcon het volgende:

[..]
Ver komen hangt er helemaal af tegen wie je komt te staan. Wat dat betreft wel ongunstig geloot. Je had beter kunnen staan tegen een ploeg uit de groepen van de gastlanden.

Maar zonder die gare wissels had je deze wedstrijd waarschijnlijk wel gewonnen, ja.
Afwachten. Maar teams zoals Brazilie geven ontzettend veel ruimtes weg. Een team als Nederland zie ik daar meer kansen tegen hebben. Teams zoals Australie waar je van denkt dat is een makkie valt dan juist vaak tegen. Dat beton voetbal is vreselijk. En als je daar dan van zou verliezen erger ik mij al helemaal. Zo is ooit Griekenland met vreselijk beton voetbal EU kampioen geworden. Bus parkeren en een uitbraak en je was geziwn. Niet door heen te komen.
pi_221048282
twitter
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
  maandag 15 juni 2026 @ 01:56:51 #168
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_221048334
Haha. Ik had dit voorspeld:

"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
  maandag 15 juni 2026 @ 01:58:05 #169
201761 phpmystyle
The emperor of Moscow!
pi_221048336
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:00 schreef Scorpion_17 het volgende:
Koeman wordt internationaal (terecht) afgefakkeld om zn wisselbeleid
Van Dijk liet dat indirect ook wel blijken.
"If the nation is not capable of preserving itself and reproducing, if it loses it vital bearings and ideals, then it doesn't need foreign enemies - it will fall apart on its own."
[Written by Vladimir Vladimirovich Putin]
pi_221048344
Koeman :')

Je gaat mij niet vertellen dat alledrie de aanvallers niet meer verder konden.

Nu hebben we overigens wel echt een waardeloze bank. Gaat het verschil niet maken dit toernooi
pi_221048345
Overigens heb ik voor jullie allemaal gezwaaid naar mijn goede vriend Ayase.

Hij zwaaide niet terug overigens.
pi_221048349
Oh en welke mongool bij de KNVB besloten heeft om Andre Hazes als goaltune te doen die heeft er niks van begrepen.

Kwam totaal niet over.
pi_221048362
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 01:00 schreef Scorpion_17 het volgende:
Koeman wordt internationaal (terecht) afgefakkeld om zn wisselbeleid
Internationaal = bij de Belg?
  maandag 15 juni 2026 @ 03:14:52 #174
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221048364
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:27 schreef Magere_Gein het volgende:

[..]
Huh Brazilië of Marokko toch?
Dat maakt niet zoveel uit, het idee is Spanje en Frankrijk te ontwijken.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_221048365
Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
pi_221048367
Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
  maandag 15 juni 2026 @ 03:55:51 #177
189430 Anonymousz
Bedankt Voor Het Nieuwtje Hans
pi_221048371
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:15 schreef Halcon het volgende:

[..]
Nederland gaat er in Bolivia op hoogte ook gewoon af.
:D _O- :')
Een Fokker Tijdens Oud & Nieuw: http://nl.tinypic.com/m/jsyaom/4
Een Fokker Tijdens Een Meteoroïd: http://nl.tinypic.com/m/fy3nth/4
Een Fokker Tijdens Het Warme Weer: http://nl.tinypic.com/m/ioiw5e/4
pi_221048375
Ik vond Nederland verrassend solide spelen. Niet sterk, maar wel solide genoeg om met wat mazzel de kwartfinales te halen. De wissels waren gewoon weer een faalactie van Koeman. Waarom allemaal nieuwe aanvallers erin brengen als je 2-1 voor staat? Nederland speelde bij 2-1 voorsprong ook alsof ze 3-1, 4-1 voor stonden. En de wissels leken ook bedacht met het idee om bij een gewonnen stond een aantal mannen nog wat speeltijd te geven. Summerville was de gevaarlijkste man, die had hij er sowieso nooit af moeten halen.
The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money
pi_221048397
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 04:29 schreef TAmaru het volgende:
Ik vond Nederland verrassend solide spelen. Niet sterk, maar wel solide genoeg om met wat mazzel de kwartfinales te halen. De wissels waren gewoon weer een faalactie van Koeman. Waarom allemaal nieuwe aanvallers erin brengen als je 2-1 voor staat? Nederland speelde bij 2-1 voorsprong ook alsof ze 3-1, 4-1 voor stonden. En de wissels leken ook bedacht met het idee om bij een gewonnen stond een aantal mannen nog wat speeltijd te geven. Summerville was de gevaarlijkste man, die had hij er sowieso nooit af moeten halen.
Yep.
Japan moet komen bij 2-1, en dan gaat Koeman het countergevaar uit zijn eigen team halen.

Summerville is natuurlijk geen Robben, maar het is weer dezelfde lafheid als destijds bij Advocaat, EK 2004.
En dan krijg je het loon van de angst.

'De Hollandse school'... das war einmal.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_221048400
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 06:00 schreef Toby56 het volgende:

[..]
Yep.
Japan moet komen bij 2-1, en dan gaat Koeman het countergevaar uit zijn eigen team halen.

Summerville is natuurlijk geen Robben, maar het is weer dezelfde lafheid als destijds bij Advocaat, EK 2004.
En dan krijg je het loon van de angst.

'De Hollandse school'... das war einmal.
Sowieso denk ik dat hij beter een extra verdediger kan inbrengen bij die stand en de boel dicht kan gooien met inderdaad een eventuele counter met Summerville. Die gast is echt gigantisch snel. Memphis voor Malen brengen had nog wel gekund op zich.
The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money
pi_221048414
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 06:01 schreef TAmaru het volgende:

[..]
Sowieso denk ik dat hij beter een extra verdediger kan inbrengen bij die stand en de boel dicht kan gooien met inderdaad een eventuele counter met Summerville. Die gast is echt gigantisch snel. Memphis voor Malen brengen had nog wel gekund op zich.
Het commentaar van Koeman na afloop laat sowieso zien dat er te weinig vertrouwen is in de eigen aanval en in de eigen counterkwaliteiten. Je kunt Aké voor 1 van de aanvallers inbrengen, dat snap ik inderdaad wel, maar als in je team bijna niemand meer voorwaarts denkt, dan vraag je om problemen. Dat geseur over "veel verdedigers erin want we moesten de overwinning over de streep trekken", dat geloof ik verder wel. Het is en blijft niet het sterkste punt van het Nederlandse voetbal. Van Gaal wilde 4 jaar terug de gelijke stand 'over de streep trekken' en liet zijn team inzakken voor pienanties en hij werd ook gestraft. Argentinië begon doodsbenauwd aan de verlenging maar kon een half uur lang weer lekker zelfvertrouwen tanken.

Het is die angstige en defensieve houding waar ik soms moe van kan worden. Heb toch eens wat meer vertrouwen in je eigen team.
Ik doe het ff rustig aan.
pi_221048523
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 04:29 schreef TAmaru het volgende:
Ik vond Nederland verrassend solide spelen. Niet sterk, maar wel solide genoeg om met wat mazzel de kwartfinales te halen.
Je weet toch helemaal niet wie je tegenkomt op weg naar de kwartfinale?
pi_221048618
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 08:20 schreef Saekerhett het volgende:

[..]
Je weet toch helemaal niet wie je tegenkomt op weg naar de kwartfinale?
Daarom zeg ik: met wat mazzel :o
Met andere woorden dan moet de tegenstander wel meezitten
The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money
  maandag 15 juni 2026 @ 09:16:07 #184
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_221048635
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 02:24 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Overigens heb ik voor jullie allemaal gezwaaid naar mijn goede vriend Ayase.

Hij zwaaide niet terug overigens.
Ga je nog naar een shooting range?
pi_221048717
De reactie van Koeman zegt genoeg, zijn keuzes hebben gezorgd voor het weggeven van de winst. Maar dat erkennen, ho maar. En dat moet die jonge gasten motiveren? Wat een totaal ongeschikt gek is dit zeg
  FOK!Fotograaf maandag 15 juni 2026 @ 10:29:54 #186
842 Zorro
Z
pi_221048719
Premium dus ik zal het artikel waarin het staat niet quoten maar een paar buitenlandse reacties:

quote:
‘De beste WK-wedstrijd tot nu toe’, vindt The Athletic.
quote:
‘In de beste wedstrijd van het WK tot nu toe is een gelijkspel een beloning voor de ambitie van zowel Nederland als Japan’, aldus het Portugese A Bola.
quote:
‘Nederland en Japan speelden de beste wedstrijd van het WK tot nu toe, met als resultaat een gelijkspel dat in de laatste minuten werd beslist’, concludeert het Argentijnse Clarín.
Volgens mij hebben we met zijn allen ergens wat gemist.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_221048735
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:49 schreef PSVCL het volgende:

[..]
gakpo kan er niks van, babel 2.0
Bij Nederland is Gakpo altijd gevaarlijk. 1 van de weinige die altijd van meerwaarde is
  maandag 15 juni 2026 @ 10:51:19 #188
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221048755
quote:
6s.gif Op maandag 15 juni 2026 10:29 schreef Zorro het volgende:
Premium dus ik zal het artikel waarin het staat niet quoten maar een paar buitenlandse reacties:
[..]
[..]
[..]
Volgens mij hebben we met zijn allen ergens wat gemist.
Nee hoor, het was ook gewoon een goede wedstrijd. De dagjesmensen zijn gewoon erg zuur
VBL SC influencer
Left, right, behind
  maandag 15 juni 2026 @ 10:53:21 #189
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221048767
quote:
6s.gif Op maandag 15 juni 2026 10:29 schreef Zorro het volgende:
Premium dus ik zal het artikel waarin het staat niet quoten maar een paar buitenlandse reacties:
[..]
[..]
[..]
Volgens mij hebben we met zijn allen ergens wat gemist.
We zijn denk ik gewoon betere tijden van het NL elftal gewend.

De wedstrijd was ook spannend als je er objectiever naar zou kijken. Vooral omdat de teams een beetje gelijk aan elkaar op gingen. Nederland speelde eerst met veel balbezit en aanvallend, later ging Japan dat doen waarna die 2-2 werd gemaakt.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221048778
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 00:55 schreef Kriegel het volgende:

[..]
Elia was epic voor de laatste vijftien minuten als z'n directe tegenstander al verrot was, en dan vol eroverheen, dat kon ie heel goed.

Als basisspeler had je er geen kut aan.
:D Is allang geleden, maar die moest ook net zijn dag hebben zoals ik me herinner. Maar had momenten dat ie ongrijpbaar was.
pi_221048833
quote:
6s.gif Op maandag 15 juni 2026 10:29 schreef Zorro het volgende:
Premium dus ik zal het artikel waarin het staat niet quoten maar een paar buitenlandse reacties:
[..]
[..]
[..]
Volgens mij hebben we met zijn allen ergens wat gemist.
Kan me wel voorstellen dat de 2de helft leuk was om te kijken. Ging wel heen en weer.
En als Koeman iets meer vertrouwen zou hebben zou Nederland er heel gevaarlijk uit hebben kunnen komen

[ Bericht 2% gewijzigd door NLGooner op 15-06-2026 11:16:07 ]
  maandag 15 juni 2026 @ 11:19:56 #192
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221048883
Na Brazilië - Marokko ook pas de tweede pot waar twee landen die allebei een beetje kunnen voetballen het onderling uitvechten.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_221048981
Live niet gezien want ik stond op Best Kept Secret. Voelt een beetje alsof je die 2-2 over je af roept door de verdedigende wissels. Aan de andere kant, als die 2-2 valt terwijl je gewoon met je aanvallende intenties blijft voetballen zal iedereen daar over klagen.

Japanse goals waren ook een tikkie gelukkig. Van der Ven stapt niet mee bij de rest waardoor Nakamura bij het van richting veranderen niet buitenspel staat. Die kopbal bij 2-2 werd ook nog aangeraakt, het is vooral matig dat ie uit een corner moet vallen, dat mag Nederland met dit lengteverschil niet gebeuren.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_221048989
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:19 schreef Perrin het volgende:
Na Brazilië - Marokko ook pas de tweede pot waar twee landen die allebei een beetje kunnen voetballen het onderling uitvechten.
Dat zal inderdaad de voornaamste reden zijn waarom de internationale pers zo 'gelukkig' is met dit duel.
Er zijn gewoon teveel deelnemende landen, en dan worden dergelijke wedstrijden vóór de KO-fase steeds meer een zeldzaamheid.
Voor een neutrale kijker was deze pot prima te pruimen. Vooral de 2e helft. Dat Koeman tactisch blundert vinden zij niet erg, want het levert een extra doelpunt op.
Ik doe het ff rustig aan.
  maandag 15 juni 2026 @ 11:32:08 #195
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221049053
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:27 schreef TheVulture het volgende:
Live niet gezien want ik stond op Best Kept Secret. Voelt een beetje alsof je die 2-2 over je af roept door de verdedigende wissels. Aan de andere kant, als die 2-2 valt terwijl je gewoon met je aanvallende intenties blijft voetballen zal iedereen daar over klagen.

Japanse goals waren ook een tikkie gelukkig. Van der Ven stapt niet mee bij de rest waardoor Nakamura bij het van richting veranderen niet buitenspel staat. Die kopbal bij 2-2 werd ook nog aangeraakt, het is vooral matig dat ie uit een corner moet vallen, dat mag Nederland met dit lengteverschil niet gebeuren.
Als je zelf blijft spelen op balbezit en nog wat kansjes weet te creeren of weet te counteren dan valt de 3-1 misschien wel omdat Japan eindelijk ruimtes laat vallen. Maar we gingen zo passief spelen dat Japan ongestraft kon gaan drukken voor de gelijkmaker. En die kwam dan ook.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_221049079
Als je zweden ziet spelen, denk ik serieus dat we het niet gaan halen
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_221049110
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:32 schreef Perrin het volgende:

[..]
Als je zelf blijft spelen op balbezit en nog wat kansjes weet te creeren of weet te counteren dan valt de 3-1 misschien wel omdat Japan eindelijk ruimtes laat vallen. Maar we gingen zo passief spelen dat Japan ongestraft kon gaan drukken voor de gelijkmaker. En die kwam dan ook.
Ja ik ben het er ook wel mee eens dat je dit over jezelf hebt afgeroepen, had dan op zijn minst nog wat snelheid of creativiteit voorin gehouden. Ik ben geen hele grote Noa Lang-fan maar je had op de flanken gewoon vers creatief bloed moeten brengen
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  maandag 15 juni 2026 @ 11:38:39 #198
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221049151
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:35 schreef TheVulture het volgende:

[..]
Ja ik ben het er ook wel mee eens dat je dit over jezelf hebt afgeroepen, had dan op zijn minst nog wat snelheid of creativiteit voorin gehouden. Ik ben geen hele grote Noa Lang-fan maar je had op de flanken gewoon vers creatief bloed moeten brengen
Gewoon Kluivert en domme Brubs. Maar Memvis moet blijkbaar altijd spelen
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_221049182
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:34 schreef Viesdik het volgende:
Als je zweden ziet spelen, denk ik serieus dat we het niet gaan halen
Tunesie is gebaseerd op de laatste paar potten echt totaal de weg kwijt, en als je de overige recente wedstrijden van Zweden ziet dan was dit ook niet heel representatief. De spitsen zijn natuurlijk levensgevaarlijk, maar je moet het wel in perspectief zien.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_221049192
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:34 schreef Viesdik het volgende:
Als je zweden ziet spelen, denk ik serieus dat we het niet gaan halen
Op basis van resultaten zie ik Zweden niet als hele grote bedreiging. Ze zijn laatste geëindigd in hun poule en het was tegen Tunesië.
Al erg genoeg dat je je nog kan kwalificeren als je als laatste (!) eindigt
pi_221049198
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:34 schreef Viesdik het volgende:
Als je zweden ziet spelen, denk ik serieus dat we het niet gaan halen
Tunesië is echt niks.
pi_221049218
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:40 schreef TheVulture het volgende:

[..]
Tunesie is gebaseerd op de laatste paar potten echt totaal de weg kwijt, en als je de overige recente wedstrijden van Zweden ziet dan was dit ook niet heel representatief. De spitsen zijn natuurlijk levensgevaarlijk, maar je moet het wel in perspectief zien.
dat zie ik ook
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_221049223
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:40 schreef Halcon het volgende:

[..]
Tunesië is echt niks.
als we van Tunesie winnen, dan nog steeds kunnen we 3e worden.
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_221049229
Op zich wel fijn dat Zweden dik gewonnen heeft. Als dat ook gelijk was geworden was er toch een andere dynamiek ontstaan. Nu maakt die pot tegen Zweden in die zin niet heel veel uit dat je met een overwinning tegen Tunesie in ieder geval zeker bent van een volgende ronde. 4 punten als nummer 3 lijkt me wel voldoende om door te komen.
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_221049239
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:43 schreef TheVulture het volgende:
Op zich wel fijn dat Zweden dik gewonnen heeft. Als dat ook gelijk was geworden was er toch een andere dynamiek ontstaan. Nu maakt die pot tegen Zweden in die zin niet heel veel uit dat je met een overwinning tegen Tunesie in ieder geval zeker bent van een volgende ronde. 4 punten als nummer 3 lijkt me wel voldoende om door te komen.
onjuist juist
beste nummer 3 gaan door..
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_221049241
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:44 schreef Viesdik het volgende:

[..]
onjuist
Want je hebt als nummer drie 5 punten nodig :?
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
  maandag 15 juni 2026 @ 11:46:38 #207
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221049251
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:43 schreef TheVulture het volgende:
Op zich wel fijn dat Zweden dik gewonnen heeft. Als dat ook gelijk was geworden was er toch een andere dynamiek ontstaan. Nu maakt die pot tegen Zweden in die zin niet heel veel uit dat je met een overwinning tegen Tunesie in ieder geval zeker bent van een volgende ronde. 4 punten als nummer 3 lijkt me wel voldoende om door te komen.
Ze hebben het duizenden keren gesimuleerd en in iets van 99% van de gevallen ga je met 4 punten door
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_221049252
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:45 schreef TheVulture het volgende:

[..]
Want je hebt als nummer drie 5 punten nodig :?
je kan in theorie met 3 punten naar de volgende ronde en met 4 punten niet naar de volgende ronde... kans is wel erg klein
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_221049264
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:43 schreef TheVulture het volgende:
Op zich wel fijn dat Zweden dik gewonnen heeft. Als dat ook gelijk was geworden was er toch een andere dynamiek ontstaan. Nu maakt die pot tegen Zweden in die zin niet heel veel uit dat je met een overwinning tegen Tunesie in ieder geval zeker bent van een volgende ronde. 4 punten als nummer 3 lijkt me wel voldoende om door te komen.
Ja, hartstikke leuk, maar dan komt de druk er wel vol op tegen Tunesië als je tegen Zweden verliest. Wil je dat hebben?
  maandag 15 juni 2026 @ 11:48:50 #210
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221049289
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:47 schreef DefKu het volgende:

[..]
Ja, hartstikke leuk, maar dan komt de druk er wel vol op tegen Tunesië als je tegen Zweden verliest. Wil je dat hebben?
Is toch leuk.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  maandag 15 juni 2026 @ 11:49:19 #211
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_221049297
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:43 schreef TheVulture het volgende:
Op zich wel fijn dat Zweden dik gewonnen heeft. Als dat ook gelijk was geworden was er toch een andere dynamiek ontstaan. Nu maakt die pot tegen Zweden in die zin niet heel veel uit dat je met een overwinning tegen Tunesie in ieder geval zeker bent van een volgende ronde. 4 punten als nummer 3 lijkt me wel voldoende om door te komen.
Is er ook nog een verliezers route bij de knockout fase? Dat je via de verliezers route weer terug het toernooi in kan rollen. Ik bedoel we hebben zes weken voor dit WK, beetje het schema vullen.
pi_221049304
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:47 schreef DefKu het volgende:

[..]
Ja, hartstikke leuk, maar dan komt de druk er wel vol op tegen Tunesië als je tegen Zweden verliest. Wil je dat hebben?
Dat was dan toch niet anders geweest?
Цой жив
pi_221049354
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:47 schreef DefKu het volgende:

[..]
Ja, hartstikke leuk, maar dan komt de druk er wel vol op tegen Tunesië als je tegen Zweden verliest. Wil je dat hebben?
Die druk is er sowieso wel
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!
pi_221049366
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:49 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
Is er ook nog een verliezers route bij de knockout fase? Dat je via de verliezers route weer terug het toernooi in kan rollen. Ik bedoel we hebben zes weken voor dit WK, beetje het schema vullen.
waarom geen competitiefase net als bij de champions league
Zonder het woord van God is er alleen duisternis.
Als je niet kan relativeren, heb je weinig aan kennis.
pi_221049399
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:46 schreef Viesdik het volgende:

[..]
je kan in theorie met 3 punten naar de volgende ronde en met 4 punten niet naar de volgende ronde... kans is wel erg klein
In theorie kun je ook met minder dan drie punten naar de tweede ronde. Zou zelfs met een punt kunnen. En ook weer in theorie zou je er met zes punten na kunnen pissen. Theorie vanaf de start van een toernooi, zal inmiddels allemaal lastig zijn geworden.
pi_221049414
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:47 schreef DefKu het volgende:

[..]
Ja, hartstikke leuk, maar dan komt de druk er wel vol op tegen Tunesië als je tegen Zweden verliest. Wil je dat hebben?
Als de druk er vol op tegen Tunesië al een probleem is, kun je beter een andere hobby gaan zoeken.
  maandag 15 juni 2026 @ 11:59:22 #217
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_221049416
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:48 schreef Caland het volgende:

[..]
Is toch leuk.
All in good fun.
  maandag 15 juni 2026 @ 12:36:48 #218
396550 Richestorags
Usluzhlivyy durak opasnee vrag
pi_221049787
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:34 schreef Viesdik het volgende:
Als je zweden ziet spelen, denk ik serieus dat we het niet gaan halen
Tunesië was onthutsend zwak en Zweden gaat meer ruimte laten liggen. Het was best indrukwekkend dat Nederland er bij Japan een flink aantal keer doorkwam, de Japanners waren heel kort op de man.
pi_221049869
Belgie noemde Depay de fetisj-speler van Koeman. :D
pi_221049895
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_221049905
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 12:40 schreef daniela_007 het volgende:
Belgie noemde Depay de fetisj-speler van Koeman. :D
Is ook wel een beetje zo toch.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  maandag 15 juni 2026 @ 12:43:13 #222
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221049924
twitter


Eens met Krabby
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_221050289
Ik snap niet dat niemand eens kritisch naar Frenkie de Jong kijkt, iedereen doet altijd alsof het een wereldvoetballer is, maar het zijn alleen maar risicoloze pasjes naar iemand die er vervolgens ook niks mee kan, je haalt de hele energie en tempo uit het spel, er zijn talloze betere middenvelders die voor meer dreiging en pressie zorgen.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  Forum Admin maandag 15 juni 2026 @ 13:10:02 #224
35723 crew  GGMM
pi_221050324
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:07 schreef raptorix het volgende:
Ik snap niet dat niemand eens kritisch naar Frenkie de Jong kijkt, iedereen doet altijd alsof het een wereldvoetballer is, maar het zijn alleen maar risicoloze pasjes naar iemand die er vervolgens ook niks mee kan, je haalt de hele energie en tempo uit het spel, er zijn talloze betere middenvelders die voor meer dreiging en pressie zorgen.
Ja opzich heb je wel een punt maar we hebben zo'n 10 problemen die groter zijn
Alweer zo'n prachtige post van mij.
<a href="http://puu.sh/3kNmL" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >Nicki Minaj en ik</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3BTsY1HAW_c target=_blank rel=nofollow" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >Mijn vissen in actie.</a>
  Redactie Sport maandag 15 juni 2026 @ 13:10:41 #225
274204 crew  Mexicanobakker
pi_221050330
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 12:43 schreef Caland het volgende:
[ x ]

Eens met Krabby
Japan werd erg overgewaardeerd ja.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  maandag 15 juni 2026 @ 13:10:41 #226
500105 vul_maar_in
Doe je toch wel...
pi_221050331
Ik baal gewoon want het was heel zo slecht nog niet tot die wissels.
  maandag 15 juni 2026 @ 13:11:37 #227
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_221050340
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:07 schreef raptorix het volgende:
Ik snap niet dat niemand eens kritisch naar Frenkie de Jong kijkt, iedereen doet altijd alsof het een wereldvoetballer is, maar het zijn alleen maar risicoloze pasjes naar iemand die er vervolgens ook niks mee kan, je haalt de hele energie en tempo uit het spel, er zijn talloze betere middenvelders die voor meer dreiging en pressie zorgen.
@Oriente en ik roepen dit al sinds zijn Willem 2 periode.
pi_221050346
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:07 schreef raptorix het volgende:
Ik snap niet dat niemand eens kritisch naar Frenkie de Jong kijkt, iedereen doet altijd alsof het een wereldvoetballer is, maar het zijn alleen maar risicoloze pasjes naar iemand die er vervolgens ook niks mee kan, je haalt de hele energie en tempo uit het spel, er zijn talloze betere middenvelders die voor meer dreiging en pressie zorgen.
Zijn rol was voornamelijk om tussen middenveld en verdedigen de bal te onderscheppen en rust te creëren door de bal daarna daadwerkelijk in het team te houden.

Ging best voortvarend tot Koeman acteerde een trainer te zijn.
pi_221050356
Al ben ik ook niet team, De Jong is superieur hoor.
pi_221050418
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:07 schreef raptorix het volgende:
Ik snap niet dat niemand eens kritisch naar Frenkie de Jong kijkt, iedereen doet altijd alsof het een wereldvoetballer is, maar het zijn alleen maar risicoloze pasjes naar iemand die er vervolgens ook niks mee kan, je haalt de hele energie en tempo uit het spel, er zijn talloze betere middenvelders die voor meer dreiging en pressie zorgen.
Frenkie rendeert het beste als het elftal onder druk staat tegen de grote landen. Want negen van de tien keer speelt Nederland tegen een team dat compleet inzakt. Zoals gisteren ook tot aan die rare wissels.

Je kunt niet van Frenkie verwachten dat hij wel effetjes vier man voorbijspeelt en die bal in de kruising schiet. Maar wat hij wel goed kan, is bij ruimte voor zich die ruimte benutten door een goeie wegdraaiactie en het spel dan verplaatsen. Dan komt 'ie in zijn kracht.
pi_221050474
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:15 schreef Saekerhett het volgende:

[..]
Frenkie rendeert het beste als het elftal onder druk staat tegen de grote landen. Want negen van de tien keer speelt Nederland tegen een team dat compleet inzakt. Zoals gisteren ook tot aan die rare wissels.

Je kunt niet van Frenkie verwachten dat hij wel effetjes vier man voorbijspeelt en die bal in de kruising schiet. Maar wat hij wel goed kan, is bij ruimte voor zich die ruimte benutten door een goeie wegdraaiactie en het spel dan verplaatsen. Dan komt 'ie in zijn kracht.
Ik heb het laatste jaar niet zo veel van hem gezien, bij Barcelona deed hij dat zeker aan begin sterk, dus bal aanemen, snel wegdraien en de snelheid erin houden, ik zie dat gewoon niet meer, dan heb ik liever een Veerman die soms wel een stomme pas geeft, maar waar wel dreiging in zit.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
  maandag 15 juni 2026 @ 13:21:55 #232
182182 spapaars
Ver onder het NAP
pi_221050497
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:15 schreef Saekerhett het volgende:

[..]
Frenkie rendeert het beste als het elftal onder druk staat tegen de grote landen. Want negen van de tien keer speelt Nederland tegen een team dat compleet inzakt. Zoals gisteren ook tot aan die rare wissels.

Je kunt niet van Frenkie verwachten dat hij wel effetjes vier man voorbijspeelt en die bal in de kruising schiet. Maar wat hij wel goed kan, is bij ruimte voor zich die ruimte benutten door een goeie wegdraaiactie en het spel dan verplaatsen. Dan komt 'ie in zijn kracht.
Wel erg veel breedleggen, weinig diepte.
pi_221050540
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:20 schreef raptorix het volgende:

[..]
Ik heb het laatste jaar niet zo veel van hem gezien, bij Barcelona deed hij dat zeker aan begin sterk, dus bal aanemen, snel wegdraien en de snelheid erin houden, ik zie dat gewoon niet meer, dan heb ik liever een Veerman die soms wel een stomme pas geeft, maar waar wel dreiging in zit.
Dan heb ik liever Veerman, juist _O-
  maandag 15 juni 2026 @ 13:25:37 #234
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221050541
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:07 schreef raptorix het volgende:
Ik snap niet dat niemand eens kritisch naar Frenkie de Jong kijkt, iedereen doet altijd alsof het een wereldvoetballer is, maar het zijn alleen maar risicoloze pasjes naar iemand die er vervolgens ook niks mee kan, je haalt de hele energie en tempo uit het spel, er zijn talloze betere middenvelders die voor meer dreiging en pressie zorgen.
Dat is een beetje Frenkie, creatief heb je niets aan hem, maar hij is wel heel erg press-resistent. Probleem is meer dat hij een verdedigende middenvelder is die niet geweldig verdedigt.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221050542
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:20 schreef raptorix het volgende:

[..]
Ik heb het laatste jaar niet zo veel van hem gezien, bij Barcelona deed hij dat zeker aan begin sterk, dus bal aanemen, snel wegdraien en de snelheid erin houden, ik zie dat gewoon niet meer, dan heb ik liever een Veerman die soms wel een stomme pas geeft, maar waar wel dreiging in zit.
Je zag dat tegen Japan bij Van Dijk, die ging domme passes geven waardoor het direct gevaar werd in de counter. Frenkie is degelijk, maar je zal hem niet betrappen op dit soort domme ballen van Van Dijk waar die Jappen op aan het wachten waren.
  maandag 15 juni 2026 @ 13:26:17 #236
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221050545
Liever Veerman

Wat lees ik allemaal
VBL SC influencer
Left, right, behind
  maandag 15 juni 2026 @ 13:28:26 #237
365087 RamboDirk
Queers 4 Palestine!
pi_221050562
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:26 schreef Caland het volgende:
Liever Veerman Valente

  maandag 15 juni 2026 @ 13:28:44 #238
500105 vul_maar_in
Doe je toch wel...
pi_221050565
Deo Valente?
pi_221050566
Deze discussie wordt heel erg leuk zo _O-
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221050570
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:25 schreef XLVNB het volgende:

[..]
Je zag dat tegen Japan bij Van Dijk, die ging domme passes geven waardoor het direct gevaar werd in de counter. Frenkie is degelijk, maar je zal hem niet betrappen op dit soort domme ballen van Van Dijk waar die Jappen op aan het wachten waren.
Er zit nogal verschil in een risicovolle aanvallende pas vanaf het middenveld of van Dijk die gekke dingen achterin gaat doen.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_221050582
Raptorix is Koeman zijn account. Die denkt, als ik maar hele rare dingen ga roepen dan lijken mijn wissels nog best oke.
  maandag 15 juni 2026 @ 13:31:53 #242
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221050588
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:25 schreef XLVNB het volgende:

[..]
Je zag dat tegen Japan bij Van Dijk, die ging domme passes geven waardoor het direct gevaar werd in de counter. Frenkie is degelijk, maar je zal hem niet betrappen op dit soort domme ballen van Van Dijk waar die Jappen op aan het wachten waren.
Tegen het schijtbakkenvoetbal van Japan is dat wel zo ongeveer de manier om dat kapot te spelen en het spel te versnellen. Dus dat zag hij goed, uitvoering inderdaad een stuk minder

Wat dat betreft mis je Timber ook wel.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_221050610
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:29 schreef raptorix het volgende:

[..]
Er zit nogal verschil in een risicovolle aanvallende pas vanaf het middenveld of van Dijk die gekke dingen achterin gaat doen.
Om tegen een laag blok een zinnige risicovolle pas te kunnen geven moet je toch echt eerst het spel verplaatsen. Daar zijn al die ballen waar jij je over opwindt voor bedoeld.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221050611
Gelukkig heeft Japan het stadion wel weer opgeruimd met een camera erop. Toch nog een zekerheid die uitkwam.
pi_221050615
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 09:16 schreef RamboDirk het volgende:

[..]
Ga je nog naar een shooting range?
Al geweest.

Ik ga als eerste dood in WW3.
  maandag 15 juni 2026 @ 13:36:02 #246
500105 vul_maar_in
Doe je toch wel...
pi_221050618
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:35 schreef Makamba_ het volgende:
Gelukkig heeft Japan het stadion wel weer opgeruimd met een camera erop. Toch nog een zekerheid die uitkwam.
Had infantino al op gerekend en de opruimploeg voor die dag gecanceled.
  maandag 15 juni 2026 @ 13:39:02 #247
500105 vul_maar_in
Doe je toch wel...
pi_221050635
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:35 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:

[..]
Al geweest.

Ik ga als eerste dood in WW3.
Semi's of alleen handwapens?
pi_221050726
Sterke analyse van Pieter Blacked:

Bekijk deze YouTube-video
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221050801
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:35 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Om tegen een laag blok een zinnige risicovolle pas te kunnen geven moet je toch echt eerst het spel verplaatsen. Daar zijn al die ballen waar jij je over opwindt voor bedoeld.
Nou dat was dan extreem succesvol zeg.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_221050924
Mooiste is nog dat De Jong met zijn hand gaat bewegen dat het tempo omhoog moet. Terwijl meneer zelf wel lekker 20 seconden de bal heen en weer dribbelt om vervolgens een breedtepass te geven.
  maandag 15 juni 2026 @ 14:07:11 #251
464998 Qarrad
Qarrad al-Rrabah
pi_221050941
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:04 schreef DefKu het volgende:
Mooiste is nog dat De Jong met zijn hand gaat bewegen dat het tempo omhoog moet. Terwijl meneer zelf wel lekker 20 seconden de bal heen en weer dribbelt om vervolgens een breedtepass te geven.
Ik denk dat hij de term "dirigent van het middenveld" misschien wat verkeerd begreep.
pi_221050948
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:49 schreef raptorix het volgende:

[..]
Nou dat was dan extreem succesvol zeg.
Waar lag het dan volgens jou aan dat dit niet lukte in de eerste helft?
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221050955
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:04 schreef DefKu het volgende:
Mooiste is nog dat De Jong met zijn hand gaat bewegen dat het tempo omhoog moet. Terwijl meneer zelf wel lekker 20 seconden de bal heen en weer dribbelt om vervolgens een breedtepass te geven.
Volgens mij wilde hij meer bereiken dat z'n ploeggenoten bewogen zodat ze niet gedekt stonden en beter aanspeelbaar waren ;)
pi_221050957
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:08 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Waar lag het dan volgens jou aan dat dit niet lukte in de eerste helft?
Als je een speler als Summerville opstelt moet je ook iemand hebben die hem in de ruimte bedient, ja dat kan mis gaan, maar 1 op 3 passes moet je toch wel gevaarlijk worden. Daarnaast heb ik geen enkel idee wat nou eigenljik de tactiek van Oranje is, maar goed dat zie bij elke ploeg die Koeman trained, hij doet maar wat.
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_221050967
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:44 schreef SamCooke het volgende:
Sterke analyse van Pieter Blacked:

Bekijk deze YouTube-video
En met deze analyse wordt duidelijk dat Koeman het onvoldoende ziet en tactisch niet zo sterk is
pi_221051002
op deze manier wordt het een heel vervelend toernooi: 75% van de wedstrijd gaat het goed en kom je op voorsprong, de laatste 25% sluipen de fouten er in door vermoeidheid of verkeerd wisselbeleid en krijg je alsnog de goals tegen.
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_221051003
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:11 schreef raptorix het volgende:

[..]
Als je een speler als Summerville opstelt moet je ook iemand hebben die hem in de ruimte bedient, ja dat kan mis gaan, maar 1 op 3 passes moet je toch wel gevaarlijk worden. Daarnaast heb ik geen enkel idee wat nou eigenljik de tactiek van Oranje is, maar goed dat zie bij elke ploeg die Koeman trained, hij doet maar wat.
Welke ruimte? Die is er toch juist niet tegen een laag blok. Hoe zou jij ervoor zorgen dat er ruimte komt?
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221051016
Van Dijk onmiddellijk naar huis sturen, Frenkie de Jong op 4 de volgende partij, en dan in godsnaam maar Q. Timber op 8 de volgende wedstrijd, ook al laat 'ie bij balbezit tegenstander altijd zijn man lopen.

En nu ik dit tik over Q. Timber, bij de Random Pics van de Dag hieronder is een jeugdfoto van de gebroeders Timber opgedoken:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En een prettige scheut door de pielemuis.
  Forum Admin maandag 15 juni 2026 @ 14:34:23 #259
35723 crew  GGMM
pi_221051124
willem.jpg
Alweer zo'n prachtige post van mij.
<a href="http://puu.sh/3kNmL" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >Nicki Minaj en ik</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3BTsY1HAW_c target=_blank rel=nofollow" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >Mijn vissen in actie.</a>
  maandag 15 juni 2026 @ 14:46:16 #260
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221051208
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:17 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Welke ruimte? Die is er toch juist niet tegen een laag blok. Hoe zou jij ervoor zorgen dat er ruimte komt?
De VS deden dat leuk tegen Paraguay. Positiewisselingen, opkomende wingbacks, veld breed houden, dynamisch spel en strakke en snelle verticale passes dwars door de linies.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 15 juni 2026 @ 14:48:47 #261
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221051219
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:17 schreef Sabata het volgende:
op deze manier wordt het een heel vervelend toernooi: 75% van de wedstrijd gaat het goed
Nou ja, goed, goed, goed...
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221051268
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:34 schreef GGMM het volgende:
[ afbeelding ]
Heeft een like gekregen he.
pi_221051419
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:46 schreef Perrin het volgende:

[..]
De VS deden dat leuk tegen Paraguay. Positiewisselingen, opkomende wingbacks, veld breed houden, dynamisch spel en strakke en snelle verticale passes dwars door de linies.
Achterin bij Paraguay was het ook een beetje een kippenhok, maar je hebt gelijk.

Koeman wilde vooral niet in de omschakeling lopen. Backs hebben echt nul overlaps gedaan, iedereen bleef strak in positie staan, angst regeerde bij onze bondscoach.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
pi_221051446
Is koeman al opgehaald door Rendac? @PowerLoungen
pi_221051455
Hoorde net dat er een deel van de nummers drie ook dopr gaat?
Dan gaan we de kwartfinale wel halen gok ik
  maandag 15 juni 2026 @ 15:40:49 #266
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_221051479
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 15:32 schreef Wereldgozer het volgende:
Is koeman al opgehaald door Rendac? @:powerloungen
RED ONS HENNIEGOD
pi_221051501
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 15:27 schreef SamCooke het volgende:

[..]
Achterin bij Paraguay was het ook een beetje een kippenhok, maar je hebt gelijk.

Koeman wilde vooral niet in de omschakeling lopen. Backs hebben echt nul overlaps gedaan, iedereen bleef strak in positie staan, angst regeerde bij onze bondscoach.
Normaal gesproken houdt Paraguay het achterin goed dicht. Wellicht deels ook wel de verdienste van de VS.
  maandag 15 juni 2026 @ 16:01:55 #268
33317 GotenSSJ
eilander 4-life
pi_221051544
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 15:34 schreef cinderloom het volgende:
Hoorde net dat er een deel van de nummers drie ook dopr gaat?
Dan gaan we de kwartfinale wel halen gok ik
Maakt weinig uit voor NL, die ga je in principe niet tegenkomen.
Xbox Live Gamertag : ThaD16
  maandag 15 juni 2026 @ 16:03:55 #269
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221051553
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 15:46 schreef Halcon het volgende:

[..]
Normaal gesproken houdt Paraguay het achterin goed dicht. Wellicht deels ook wel de verdienste van de VS.
Dat werd over Japan ook gezegd
VBL SC influencer
Left, right, behind
  maandag 15 juni 2026 @ 16:06:24 #270
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221051565
In hoeverre is spelen op zoveel mogelijk corners meekrijgen tegen een team vol kleine spelers eigenlijk een legitieme strategie?

Dus met de bal proberen de achterlijn te halen en dan ofwel voorgeven ofwel via een Japanner zo de achterlijn over? En dan domineren met je kopkracht bij de corners.. Tegen de Japanners moet je toch een stuk grotere kans hebben om 'm succesvol in het net te koppen.

:?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 15 juni 2026 @ 16:09:07 #271
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221051574
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:06 schreef Perrin het volgende:
In hoeverre is spelen op zoveel mogelijk corners meekrijgen tegen een team vol kleine spelers eigenlijk een legitieme strategie?

Dus met de bal proberen de achterlijn te halen en dan ofwel voorgeven ofwel via een Japanner zo de achterlijn over? En dan domineren met je kopkracht bij de corners.. Tegen de Japanners moet je toch een stuk grotere kans hebben om 'm succesvol in het net te koppen.

:?
Het is geen hockey
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_221051585
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:09 schreef Caland het volgende:

[..]
Het is geen hockey
Vergeet niet drie keer corner is penalty
  maandag 15 juni 2026 @ 16:14:34 #273
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221051600
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:09 schreef Caland het volgende:

[..]
Het is geen hockey
Maar zou het werken en zo nee waarom niet?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_221051602
quote:
9s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:14 schreef Perrin het volgende:

[..]
Maar zou het werken en zo nee waarom niet?
Zo heel klein zijn die Japanners toch ook weer niet?
  maandag 15 juni 2026 @ 16:15:47 #275
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221051605
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:14 schreef Halcon het volgende:

[..]
Zo heel klein zijn die Japanners toch ook weer niet?
Gemiddeld 5 cm korter dan wij. Misschien niet genoeg voor een doorslaggevend kopvoordeel?
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 15 juni 2026 @ 16:17:09 #276
458878 -XOR-
highbrow marxist
pi_221051614
quote:
9s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:14 schreef Perrin het volgende:

[..]
Maar zou het werken en zo nee waarom niet?
Het plan om ballen expres via Japanners naast te schieten om corners te krijgen lijkt me niet de meest efficiente strategie om tot scoren te komen.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.
pi_221051619
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:15 schreef Perrin het volgende:

[..]
Gemiddeld 5 cm korter dan wij. Misschien niet genoeg voor een doorslaggevend kopvoordeel?
En dan zetten ze de wat langere spelers op positie.

https://www.givemesport.c(...)est-football-soccer/

3,6 centimer is het volgens dit staatje. Koppen is ook wel meer dan alleen lang zijn en iemand moet de bal ook nog goed neerleggen.

Als je aan de zijkant staat, weinig andere mogelijkheden en je kunt er een corner uitslepen, dan prima, maar om er nu specifiek op te gaan spelen….
  maandag 15 juni 2026 @ 16:20:22 #278
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_221051634
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 13:07 schreef raptorix het volgende:
Ik snap niet dat niemand eens kritisch naar Frenkie de Jong kijkt, iedereen doet altijd alsof het een wereldvoetballer is, maar het zijn alleen maar risicoloze pasjes naar iemand die er vervolgens ook niks mee kan, je haalt de hele energie en tempo uit het spel, er zijn talloze betere middenvelders die voor meer dreiging en pressie zorgen.
Hou op joh. Het gemak waarmee hij telkens weg weet te draaien en de ruimte vindt om verder te breien geeft zoveel rust in de ploeg. Japan stopte uiteindelijk zelfs met druk zetten op Frenkie omdat het toch zinloos was.
Life is what you make it.
pi_221051645
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:01 schreef GotenSSJ het volgende:

[..]
Maakt weinig uit voor NL, die ga je in principe niet tegenkomen.
nee, ik bedoel meer dat als hun derde worden ze ook nog wel door zijn.
  maandag 15 juni 2026 @ 16:29:58 #280
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221051693
quote:
2s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:20 schreef Schanulleke het volgende:

[..]
Hou op joh. Het gemak waarmee hij telkens weg weet te draaien en de ruimte vindt om verder te breien geeft zoveel rust in de ploeg. Japan stopte uiteindelijk zelfs met druk zetten op Frenkie omdat het toch zinloos was.
Met dat doelpunt van Summerville deed Gravenberch de pass ook erg lekker, daarvoor speelde hij 3 Japanners uit.

Op 11:10:

Bekijk deze YouTube-video
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 15 juni 2026 @ 16:34:44 #281
1055 Schanulleke
Een kop vol zaagsel!
pi_221051725
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:29 schreef Perrin het volgende:

[..]
Met dat doelpunt van Summerville deed Gravenberch de pass ook erg lekker, daarvoor speelde hij 3 Japanners uit. Op 11:10:

Bekijk deze YouTube-video
Dat was inderdaad een magistrale actie.
Life is what you make it.
  maandag 15 juni 2026 @ 16:35:47 #282
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221051728
quote:
2s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:34 schreef Schanulleke het volgende:

[..]
Dat was inderdaad een magistrale actie.
Wat dat betreft hebben we weinig te azijnzeiken over het middelveld. Dat is gewoon van wereldklasse.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 15 juni 2026 @ 16:36:16 #283
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221051729
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 11:34 schreef Viesdik het volgende:
Als je zweden ziet spelen, denk ik serieus dat we het niet gaan halen
Nou leuk toch.
Wat een flutelftal hebben we jarenlang.

Ik ben voor Frankrijk. En ik vind Japan stiekem leuk spelen gisteren. Leuke cultuur ook.

Dus gewoon juichen voor Frankrijk, Japan, of NL.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  maandag 15 juni 2026 @ 16:40:43 #284
200994 Kriegel
Dolf is rechtvaardig
pi_221051757
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:29 schreef Perrin het volgende:

[..]
Met dat doelpunt van Summerville deed Gravenberch de pass ook erg lekker, daarvoor speelde hij 3 Japanners uit.

Op 11:10:

Bekijk deze YouTube-video
Zeker, prima actie.

Memphis in de thumbnail :') Werkelijk niets bijgedragen maar wel weer de aandacht. Kut NOS.
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
  maandag 15 juni 2026 @ 16:40:57 #285
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_221051758
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:36 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Nou leuk toch.
Wat een flutelftal hebben we jarenlang.

Ik ben voor Frankrijk. En ik vind Japan stiekem leuk spelen gisteren. Leuke cultuur ook.

Dus gewoon juichen voor Frankrijk, Japan, of NL.
Ik dacht dat Nederland soms betonvoetbal speelde maar wat Japan gisteren liet zien was wel de overtreffende trap daarvan.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  maandag 15 juni 2026 @ 16:42:55 #286
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_221051770
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:40 schreef Caland het volgende:

[..]
Ik dacht dat Nederland soms betonvoetbal speelde maar wat Japan gisteren liet zien was wel de overtreffende trap daarvan.
Ze waren wel snel in de onderschepping van de passjes, waren we net lekker aan het rondspelen, zat er plots weer zo'n Japanner tussen.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  maandag 15 juni 2026 @ 16:52:03 #287
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221051841
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:13 schreef NLGooner het volgende:

[..]
En met deze analyse wordt duidelijk dat Koeman het onvoldoende ziet en tactisch niet zo sterk is
We dienen het voorbeeld van Tunesië te volgen en Koeman direct te ontslaan.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  maandag 15 juni 2026 @ 16:52:47 #288
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221051854
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 14:19 schreef BennieButtfuck het volgende:
En nu ik dit tik over Q. Timber, bij de Random Pics van de Dag hieronder is een jeugdfoto van de gebroeders Timber opgedoken:
Nou, die kan voor de hele buurt melk geven.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_221051896
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 15:46 schreef Halcon het volgende:

[..]
Normaal gesproken houdt Paraguay het achterin goed dicht. Wellicht deels ook wel de verdienste van de VS.
Ja dat klopt zeker ook wel. Het begon eigenlijk toen bij de eerste goal Pulisic begon te dribbelen en het meerdere Paraguayanen niet lukte om in het duel te komen tegen hem. Vanaf dat moment zag je dat ze continu bang waren voor indribbelende Amerikanen en daardoor steeds de organisatie verloren.
"The best thing about the internet is that you can just say anything, put it in quotes, and attribute it to anyone you like." -Abraham Lincoln.
  maandag 15 juni 2026 @ 16:56:57 #290
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221051899
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:06 schreef Perrin het volgende:
In hoeverre is spelen op zoveel mogelijk corners meekrijgen tegen een team vol kleine spelers eigenlijk een legitieme strategie?

Dus met de bal proberen de achterlijn te halen en dan ofwel voorgeven ofwel via een Japanner zo de achterlijn over? En dan domineren met je kopkracht bij de corners.. Tegen de Japanners moet je toch een stuk grotere kans hebben om 'm succesvol in het net te koppen.

:?
Tuurlijk is dat een valide strategie en niet enkel tegen Japan, dit is een strategie die tegen vele ploegen werken kan aangezien Japan niet een van de kleinste selecties is:

Average height of every World Cup team (48-41)

Rank

Nation

Height

48

Saudi Arabia

178.4cm

47

South Africa

178.8cm

46

Qatar

179.4cm

45

Mexico

179.5cm

44

Argentina

179.7cm

43

Colombia

180.0cm

42

Jordan

180.4cm

41

Uruguay

180.5cm
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
  maandag 15 juni 2026 @ 16:58:10 #291
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_221051905
quote:
1s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:40 schreef Caland het volgende:

[..]
Ik dacht dat Nederland soms betonvoetbal speelde maar wat Japan gisteren liet zien was wel de overtreffende trap daarvan.
Ik vind dat wel wat lolligs hebben.
Gewoon een dikke muur bouwen, of alles helemaal op slot gooien. En dan wachten op een onderschepping of counter.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
  maandag 15 juni 2026 @ 17:11:22 #292
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221051995
quote:
9s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:14 schreef Perrin het volgende:

[..]
Maar zou het werken en zo nee waarom niet?
Het werkt wel degelijk, maar de meeste coaches hebben onvoldoende statistisch inzicht om kleine verschillen te kunnen uitbuiten.

Je kunt het aan de AI vragen:

quote:
Ronald Koeman vertrouwt op een kwalitatieve, spelersgerichte tactische aanpak in plaats van strikte, datagestuurde analyses. Zijn filosofie draait om gedisciplineerde 4-3-3- of 3-5-2-formaties, het minimaliseren van de ruimte tussen de linies en het inspelen op de fysieke eigenschappen van zijn selectie in plaats van zich te laten leiden door rigide statistische algoritmes.
quote:
De statistische aanpak van Jürgen Klopp is gebaseerd op datagestuurde statistieken om de intensiteit zonder balbezit te maximaliseren, veel balverlies te forceren en snelle tegenaanvallen te creëren. Hij combineert analyses effectief met het Duitse concept van gegenpressing (tegenpressing). Deze filosofie vertaalt ruwe statistische indicatoren naar een gesynchroniseerd, energiek systeem op het veld.
quote:
De statistische aanpak van Pep Guardiola combineert geavanceerde voorspellende data met positioneel spel (Juego de Posición). Hoewel hij statistieken gebruikt om spelers te scouten, tactieken te verfijnen en tegenstanders te analyseren, vertrouwt hij, zoals bekend, meer op kwalitatieve data – wat hij "informatiepatronen" noemt – dan op ruwe cijfers om beslissingen te nemen.
quote:
In het voetbalmanagement richt Luis Enrique zich in zijn tactische en statistische aanpak op agressief, doelgericht balbezit, dynamische positionering en intense counterpressing. Hij gebruikt data-analyse om de triggers voor pressing te volgen, het tempo te bepalen en de creatieve en defensieve prestaties van zijn team te verbeteren.
een probleem bij Koeman wat de AI ook opmerkt:
quote:
Tactische starheid en wissels: Critici wijzen vaak op een gebrek aan tactische flexibiliteit wanneer zijn primaire spelplan mislukt. Fans en analisten bekritiseren regelmatig zijn spelmanagement tijdens de wedstrijd, waarbij ze verwijzen naar vertraagde of contraproductieve wissels die het momentum van het team verstoren.
Dit is precies wat we terugzien.

Je hebt een team met Gakpo, Malen en Summerville en eigenlijk is er amper een uitgespeelde counter geweest, dat terwijl daar toch echt de kwaliteit van deze spelers ligt.
Als Japan gaat aanvallen haal je de snelle spelers eruit terwijl er juist countermogelijkheden komen zullen.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_221053473
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 17:11 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Het werkt wel degelijk, maar de meeste coaches hebben onvoldoende statistisch inzicht om kleine verschillen te kunnen uitbuiten.

Je kunt het aan de AI vragen:
[..]
[..]
[..]
[..]
een probleem bij Koeman wat de AI ook opmerkt:
[..]
Dit is precies wat we terugzien.
Enige bias zal wel in je vraagstelling zitten.
  maandag 15 juni 2026 @ 19:35:51 #294
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221053514
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 19:32 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Enige bias zal wel in je vraagstelling zitten.
Ik vroeg naar sterke en zwakke punten van de coach Koeman van het Nederlands elftal.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_221053610
Wat had een van die jappen trouwens korte sokken/scheenbeschermers?
Ik dacht dat daar altijd een minimum lengte aan zou zitten?
pi_221053635
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 19:35 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Ik vroeg naar sterke en zwakke punten van de coach Koeman van het Nederlands elftal.
Op het hoogste niveau gebruikt elke coach natuurlijk data. Daarbij zijn Klopp en Guardiola trainers van (grote) clubs. Logisch dat er dan meer data beschikbaar is dan op een (relatief kort) landentoernooi.

Overigens is niet alles in data te vangen. Het blijft mensenwerk, als een speler bijvoorbeeld klachten heeft, zal de coach toch moeten kiezen of hij kan spelen, en zo ja, voor hoelang.
pi_221053687
De Kromme heeft een zure column geschreven.
Hij is het eens met Fred Rutten.
Hoewel die het ongetwijfeld had over Curaçao.

Ons Koninkrijk staat niet goed.



https://www.msn.com/nl-nl(...)ong-over/ar-AA25G4zJ
Ik doe het ff rustig aan.
  maandag 15 juni 2026 @ 19:50:44 #298
56749 BlaZ
Torpitudo peius est quam mors.
pi_221053750
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 19:43 schreef luxerobots het volgende:

[..]
Op het hoogste niveau gebruikt elke coach natuurlijk data. Daarbij zijn Klopp en Guardiola trainers van (grote) clubs. Logisch dat er dan meer data beschikbaar is dan op een (relatief kort) landentoernooi.

Overigens is niet alles in data te vangen. Het blijft mensenwerk, als een speler bijvoorbeeld klachten heeft, zal de coach toch moeten kiezen of hij kan spelen, en zo ja, voor hoelang.
Uiteraard, het is wellicht ook niet zo verkeerd om een dergelijke fout in de eerste wedstrijd te maken; dat verkleint immers de kans dat het in de volgende wedstrijden ook verkeerd gaat.
Toch is er voldoende data beschikbaar om aan te tonen dat Koeman bepaalde elementen van het voetbaltrainingsvak wat minder beheerst dan andere.
Ceterum censeo Turciam delendam esse.
pi_221053798
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 16:58 schreef Harvest89 het volgende:

[..]
Ik vind dat wel wat lolligs hebben.
Gewoon een dikke muur bouwen, of alles helemaal op slot gooien. En dan wachten op een onderschepping of counter.
Nee, tenzij je zoals Frankrijk en ook eigenlijk Nederland in mindere mate verdedigend prima niet veel weg geeft maar in de omschakeling dodelijk bent.

Als je naar Spanje tegen Kaapverdië kijkt en tegen een muur aanloopt of Australie met dat beton voetbal vind ik niets hebben. En als je dan ook nog verliest tegen dat soort ploegen dan krijg je nog alle hoon over je heen ook.
pi_221053878
quote:
0s.gif Op maandag 15 juni 2026 19:50 schreef BlaZ het volgende:

[..]
Uiteraard, het is wellicht ook niet zo verkeerd om een dergelijke fout in de eerste wedstrijd te maken; dat verkleint immers de kans dat het in de volgende wedstrijden ook verkeerd gaat.
Toch is er voldoende data beschikbaar om aan te tonen dat Koeman bepaalde elementen van het voetbaltrainingsvak wat minder beheerst dan andere.
Koeman is een prima coach (bleef ook overeind in de Premier League), maar hij behoort natuurlijk niet tot de absolute top.
pi_221054260
Dicht.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')