SPOILER: Uit een van de eerste OP's artikel januari 2026 nu.nlOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Aanvang crisis in Iran 2024-2025Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Chronologie: van protest tot oorlog tot vredesonderhandelingen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het staakt-het-vuren van 7 en 8 april biedt een tijdelijke adempauze, maar lost de onderliggende spanningen niet op. Of het akkoord stand houdt — en of de heropening van de Straat van Hormuz duurzaam is — is afwachten. De onderhandelingen zijn na 21 uur gecanceld.
Oude tijdlijn naar voorgaande spoiler, Update voor dit deel:
13 april 2026 — Trump gaat de blokkade handhaven. Amerikaanse zeeblokkade Iran ingegaan Trump: schepen dicht bij blokkade worden vernietigd. Op Marine Traffic is te zien dat op dit moment een olietanker door de Straat van Hormuz vaart. Het schip is vertrokken uit de Iraanse stad Bushehr,SPOILER: Livestream camsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hold on a minute, hang on. Breaking news! Steve Lookner:
Bekijk deze YouTube-videoSPOILER: Tijdlijn van deze oorlog in de woorden van trumpOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Apr13: Any of Iran's "fast attack ships" come near the blockade, they will be taken out.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Iran heeft geen military en toch schieten ze een highly sophisticated Apache helikopter neer. Make it make sense.quote:![]()
En als Iran op Israël schiet mag Israël niet reageren, maar nu moet de VS, terwijl het niet op hun grondgebied was, wel echt reageren. Alles voor de ego van baby Donald.![]()
Och, nog eventjes. Als de hogere olieprijzen door gaan werken. Dan zijn zelfs de wappies die oranje lul moe.![]()
Maar het blijft niet alleen bij Iran, ook HaIti, Ivoorkust en Senegal worden getroffen. Vooral Afrikaanse landen lijken de dupe te zijn.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 18:25 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk niet gek, kans bij uitstek voor het regime om kwaadwillenden het land in te krijgen. Bovendien zat Iraniërs in de VS die het team kunnen aanmoedigen.
Jammer dat de politiek zelfs de sport weet te verpesten, terwijl voetbal juist bedoeld is om te verbinden.![]()
las dat zelfs scheidsrechter van het jaar in Afrika (ofzo) niet mee kan doen omdat hij het land niet in kan
dat is natuurlijk wel echt heel gek hoorOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
hier
https://nos.nl/artikel/26(...)gde-staten-geweigerd
dit is gewoon natuurlijk echt, echt wel heel erg gek jongensOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Misschien had die een kilo coke bij zich.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 19:16 schreef sp3c het volgende:
hier
https://nos.nl/artikel/26(...)gde-staten-geweigerd
dit is gewoon natuurlijk echt, echt wel heel erg gek jongensVakman pur sang![]()
Hij ziet er wel uit als zo'n Somalische piraat.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 19:16 schreef sp3c het volgende:
hier
https://nos.nl/artikel/26(...)gde-staten-geweigerd
dit is gewoon natuurlijk echt, echt wel heel erg gek jongensgraag verwijderen![]()
of een paar handgranaten!quote:Op dinsdag 9 juni 2026 19:19 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Misschien had die een kilo coke bij zich.
we houden het voor nu beter even bij de feiten, VS weigert scheidsrechter die op het WK in de VS zou fluiten, dat is natuurlijk best een gek gegevenOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
anyways, met Iran heeft het ook niet zo gek veel te maken
maar blijft wel een beetje gek natuurlijkOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Een land dat zijn eigen wk saboteert op de dag dat een helicopter wordt neergeschoten door een land zonder luchtverdediging. Gek hoor!![]()
Het staat gewoon in het artikel hoorquote:Op dinsdag 9 juni 2026 19:21 schreef sp3c het volgende:
[..]
of een paar handgranaten!
we houden het voor nu beter even bij de feiten, VS weigert scheidsrechter die op het WK in de VS zou fluiten, dat is natuurlijk best een gek gegevenquote:Hij zou niet door een laatste veiligheidscheck zijn gekomen. Wat er precies aan de hand was, is niet bekendgemaakt, maar Andrew Giuliani van het White House Task Force on the World Cup suggereerde dat het om banden met mogelijke terroristen ging. "Hij had contact met vreselijke mensen", zei hij tegen de BBC.![]()
Als hij banden met een terroristische organisatie zou hebben is het natuurlijk niet bijster vreemd dat hem de toegang ontzegd is.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 19:16 schreef sp3c het volgende:
hier
https://nos.nl/artikel/26(...)gde-staten-geweigerd
dit is gewoon natuurlijk echt, echt wel heel erg gek jongensblablablabla![]()
Ik lees er niets over een kilo coke hoorquote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:32 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Het staat gewoon in het artikel hoor
[..]Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Het is bijzonder vreemd om het wk binnen te halen om vervolgens geroemde scheidsrechters te weigerenquote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Als hij banden met een terroristische organisatie zou hebben is het natuurlijk niet bijster vreemd dat hem de toegang ontzegd is.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Daar komen ze dan een beetje erg laat achter.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Als hij banden met een terroristische organisatie zou hebben is het natuurlijk niet bijster vreemd dat hem de toegang ontzegd is.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Alsof veiligheidsdiensten iedereen en zijn moeder screenen op voorhand. Dat soort procedures treden pas in werking als iemand daadwerkelijk het land probeert binnen te treden en er een check plaats heeft gevonden.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:41 schreef Wantie het volgende:
[..]
Daar komen ze dan een beetje erg laat achter.blablablabla![]()
Ben wel benieuwd hoe dat er uit heeft gezien. Een onbemande drone?quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:35 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
NOS vermeldt dat ze zijn gered door een zeedrone.blablablabla![]()
Want pas op het allerlaatst wist de VS welke scheidsrechters er zouden komen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Alsof veiligheidsdiensten iedereen en zijn moeder screenen op voorhand. Dat soort procedures treden pas in werking als iemand daadwerkelijk het land probeert binnen te treden en er een check plaats heeft gevonden.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Vast wel maar dat is niet hoe dat soort screening op basis van antecedenten werkt. Er zijn wel artiesten op het allerlaatste moment geweigerd terwijl ze voor volle zalen moesten spelen. Het is hun probleem niet van de VS.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:54 schreef Wantie het volgende:
[..]
Want pas op het allerlaatst wist de VS welke scheidsrechters er zouden komen.blablablabla![]()
De VS organiseert inderdaad het WK niet.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Vast wel maar dat is niet hoe dat soort screening op basis van antecedenten werkt. Er zijn wel artiesten op het allerlaatste moment geweigerd terwijl ze voor volle zalen moesten spelen. Het is hun probleem niet van de VS.
Ik snap je punt.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Je maakt er teveel een big deal van. Het WK gaat gewoon door.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:57 schreef Wantie het volgende:
[..]
De VS organiseert inderdaad het WK niet.
Ik snap je punt.blablablabla![]()
Ik vind het vrij slordig dat de VS pas op het allerlaatste moment, bij de laatste check, er achter komt dat deze scheidsrechter ongewenst is.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Je maakt er teveel een big deal van. Het WK gaat gewoon door.
Ik zou verwachten dat de inlichtingendiensten dat veel eerder in beeld hebben.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Dat is jammerlijk, wel mooi dat de helicopter kapoet is.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:35 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
NOS vermeldt dat ze zijn gered door een zeedrone.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Ze hadden hem kennelijk op de korrel want hij stond op een lijst, alleen zulke feiten komen nu eenmaal pas naar voren als iemand daadwerkelijk het land probeert binnen te komen. Dat is hoe die procedure werkt, ze gaan niet op voorhand iedereen checken en bellen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik vind het vrij slordig dat de VS pas op het allerlaatste moment, bij de laatste check, er achter komt dat deze scheidsrechter ongewenst is.
Ik zou verwachten dat de inlichtingendiensten dat veel eerder in beeld hebben.blablablabla![]()
Met bijna 1000 spelers en waarschijnlijk net zoveel staf valt het me nog mee dat er niet wat meer van dit soort berichten naar buiten zijn gekomen.blablablabla![]()
Jij had verwacht dat er veel meer zouden zijn die de VS niet in mogen?quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:12 schreef Elan het volgende:
Met bijna 1000 spelers en waarschijnlijk net zoveel staf valt het me nog mee dat er niet wat meer van dit soort berichten naar buiten zijn gekomen.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Uiteraard is er niets mis met deze scheidsrechter, het is wel bekend het Trump regime denkt over niet-blanke buitenlanders.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ik vind het vrij slordig dat de VS pas op het allerlaatste moment, bij de laatste check, er achter komt dat deze scheidsrechter ongewenst is.
Ik zou verwachten dat de inlichtingendiensten dat veel eerder in beeld hebben.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Right, want dit is ook echt de enige niet-blanke persoon op het aankomende WK.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:20 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Uiteraard is er niets mis met deze scheidsrechter, het is wel bekend het Trump regime denkt over niet-blanke buitenlanders.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Ze kunnen moeilijk iedereen weigeren.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:27 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Right, want dit is ook echt de enige niet-blanke persoon op het aankomende WK.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Waarom heeft dit volgens jou dan met huidskleur te maken? Er is letterlijk geen greintje bewijs dat het daar om draaide hier.quote:'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Denk het ja. Ze wisten wel blijkbaar van de mogelijkheid en hoe die van de VS eruit ziet dus, dat ze niet in een Iraanse gaan liggenquote:Op dinsdag 9 juni 2026 20:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd hoe dat er uit heeft gezien. Een onbemande drone?![]()
In Oekraine hebben ze ook evacuatie drones op het slagveld. Deze op zee schijnt wel uniek te zijn geweest.![]()
Omdat ik weet hoe het rattenregime rolt.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Waarom heeft dit volgens jou dan met huidskleur te maken? Er is letterlijk geen greintje bewijs dat het daar om draaide hier.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
De Amerikaanse regering staan niet op een vliegveld zo een man aan te houden hè?quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:32 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Omdat ik weet hoe het rattenregime rolt.
Wat we hier weer zien is dat men in de linker en progressieve hoek hier meteen een grote fophef van moet maken, en dit dan alleen omdat deze man toevallig een donkere huidskleur heeft.
Bizar ook eigenlijk wel weer, het enige wat men kan zien is keer op keer huidskleur. Gebeurt er eens iets met iemand die niet blank is, dan moét het gewoon wel racisme zijn, dat kan niet anders zo concludeert men meteen.
Man, man, man. Dit zou je wereldbeeld maar zijn, knap vermoeiend lijkt me dat.'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De Amerikaanse regering staan niet op een vliegveld zo een man aan te houden hè?
Wat we hier weer zien is dat men in de linker en progressieve hoek hier meteen een grote fophef van moet maken, en dit dan alleen omdat deze man toevallig een donkere huidskleur heeft.
Bizar ook eigenlijk wel weer, het enige wat men kan zien is keer op keer huidskleur. Gebeurt er eens iets met iemand die niet blank is, dan moét het gewoon wel racisme zijn, dat kan niet anders zo concludeert men meteen.
Man, man, man. Dit zou je wereldbeeld maar zijn, knap vermoeiend lijkt me dat.
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Racisme zal het wel niet zijn, dan zat het halve spelersveld nu thuis
Het is echter wel weer een compleet bizar voorbeeld van hoe dat land aan het afglijden is naar complete waanzinOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
NatuurlijkOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Mwah, we weten hoe Trump denkt over Somaliers.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:38 schreef sp3c het volgende:
Racisme zal het wel niet zijn, dan zat het halve spelersveld nu thuis
Het is echter wel weer een compleet bizar voorbeeld van hoe dat land aan het afglijden is naar complete waanzinIl mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Jaquote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:14 schreef Wantie het volgende:
[..]
Jij had verwacht dat er veel meer zouden zijn die de VS niet in mogen?
Volgens mij zijn die regels best streng namelijk.
Keertje vechtpartij en veroordeling en ze kunnen je in principe al weigeren.blablablabla![]()
Zo zie je maar dat zelfs hij zo nu en dan wel eens gelijk heeft.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:44 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwah, we weten hoe Trump denkt over Somaliers.![]()
Nee, maar goed, dit is het Iran-topic en het neerhalen van de orc-heli is op zich al een feestje waard lijkt me.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:52 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Zo zie je maar dat zelfs hij zo nu en dan wel eens gelijk heeft.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Ja precies, helemaal wanneer je graag ziet dat de US wederom goede redenen heeft om weer een boel in puin te gooien daar.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:54 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nee, maar goed, dit is het Iran-topic en het neerhalen van de orc-heli is op zich al een feestje waard lijkt me.![]()
Ah kijk, een stukje Poetin-logica.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:55 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Ja precies, helemaal wanneer je graag ziet dat de US wederom goede redenen heeft om weer een boel in puin te gooien daar.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Je zou iets van een punt hebben gehad als hij vroeg een vredesvoorstel in overweging had genomen en Oekraïne dan een helikopter buiten de landsgrenzen van de russen uit de lucht had geschoten. Helaas niet aan de orde.quote:![]()
Of corruptie enzoquote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Ja
Volgens mij zijn die regels best streng namelijk.
Keertje vechtpartij en veroordeling en ze kunnen je in principe al weigeren.
Mogen allemaal gewoon naar binnen maar de scheids is een gevaar voor de staatsveiligheid![]()
Wie gelooft dit nog, gewoon weer een blunder van formaatOp zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.![]()
Echt gek dat Iran een vredesvoorstel wat minder serieus neemt na het dood bombarderen van de vorige onderhandelaars en de gekke definitie van wapenstilstand die Israel en de VS lijken te volgen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 22:03 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Je zou iets van een punt hebben gehad als hij vroeg een vredesvoorstel in overweging had genomen en Oekraïne dan een helikopter buiten de landsgrenzen van de russen uit de lucht had geschoten. Helaas niet aan de orde.![]()
quote:Op dinsdag 9 juni 2026 22:03 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Je zou iets van een punt hebben gehad als hij vroeg een vredesvoorstel in overweging had genomen en Oekraïne dan een helikopter buiten de landsgrenzen van de russen uit de lucht had geschoten. Helaas niet aan de orde.Alsof er uberhaupt sprake zou zijn van een staakt-het-vuren
Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Sukkel had gewoon een gouden trump pas moeten kopen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 22:03 schreef sp3c het volgende:
[..]
Of corruptie enzo
Mogen allemaal gewoon naar binnen maar de scheids is een gevaar voor de staatsveiligheid![]()
Wie gelooft dit nog, gewoon weer een blunder van formaat![]()
FIFA wijst 52 scheidsrechters aan voor het WK.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 21:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Ja
Volgens mij zijn die regels best streng namelijk.
Keertje vechtpartij en veroordeling en ze kunnen je in principe al weigeren.
Somaliërs hebben een inreisverbod, maar deze scheidsrechter landt in het bezit van een visum in Miami.
En dan pas blijkt dat hij ongewenst is vanwege bepaalde contacten.
Klinkt als een blamage van de inlichtingendiensten.
Die hadden veel eerder de screening kunnen doen.
Nu gebeurt dat op het laatste moment, waardoor de FIFA voor schut wordt gezet en slechte publiciteit voor de VS in het algemeen.zeer vocale Trump hater - VEM2012![]()
Iran kiest schijnbaar voor oorlog. Ze zullen nog wel snel en boel burgers willen slachten voor het straks 'vrede' is.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 22:15 schreef -XOR- het volgende:
[..]Alsof er uberhaupt sprake zou zijn van een staakt-het-vuren
![]()
Hey, deze teksten komen me bekend voor.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 22:43 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Iran kiest schijnbaar voor oorlog. Ze zullen nog wel snel en boel burgers willen slachten voor het straks 'vrede' is.Il mondo apre le porte
Pace totalitaria
Solo l'odore della morte.![]()
Het is natuurlijk ook bizar om het Iraanse voetbalelftal te laten spelen in de VS op het WK, het land houdt de hele wereld in een economische wurggreep maar ze mogen gewoon aan een mondiaal spelletje meedoen.graag verwijderen![]()
Spelen ze vals dan, kopen ze de scheidsrechter om?quote:Op dinsdag 9 juni 2026 23:09 schreef UitStraling het volgende:
Het is natuurlijk ook bizar om het Iraanse voetbalelftal te laten spelen in de VS op het WK, het land houdt de hele wereld in een economische wurggreep maar ze mogen gewoon aan een mondiaal spelletje meedoen.![]()
Dan gaat er vast iets gesloopt worden in Koeweitquote:
https://www.youtube.com/shorts/hcTkNt-WiVA
[ Bericht 0% gewijzigd door Doler12 op 09-06-2026 23:36:02 ]![]()
Dat was te verwachten natuurlijk.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Morgen wel een deal. Overmorgen de Hormuz open. Wedden.
van nietOpgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
Ze hebben zelf al verkondigd om niet mee te gaan doen.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 23:21 schreef Momo het volgende:
[..]
Spelen ze vals dan, kopen ze de scheidsrechter om?Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.![]()
Morgen zullen we wel weer horen dat dit er allemaal bij hoort en de wapenstilstand nog in tact is. En overmorgen komt er een deal.![]()
De VS voerde vanacht bijna twintig aanvallen uit op doelen in Iran, vooral rond de Straat van Hormuz. De VS zei dat het ging om zelfverdeding.
Schade van geraakte doelen:Telecommunicatietoren geraakt in Sirik, twee watertanks vernietigd in Sirik. Explosies in Bandar Abbas, Sirik en op Qeshm (havenstad en eiland bij de Straat van Hormuz). Projectielinslag bij de stad Sirik.
Vergelding Iran: Iran voerde drone‑ en raketaanvallen uit op Amerikaanse bases in Bahrein, Jordanie, Koeweit. Alles is zoals gewoonlijk uit de lucht gehaald, geen gewonden, no damage, nothing. Alleen het milieu heeft een klein beetje schade opgelopen.
Analisten zeggen dat het neerhalen van de Apache helikopter mogelijk een false flag was en verdomd goed zou uitkomen voor Bibi.![]()
Welke analisten?quote:Op woensdag 10 juni 2026 07:48 schreef AFA2022 het volgende:
De VS voerde vanacht bijna twintig aanvallen uit op doelen in Iran, vooral rond de Straat van Hormuz. De VS zei dat het ging om zelfverdeding.
Schade van geraakte doelen:Telecommunicatietoren geraakt in Sirik, twee watertanks vernietigd in Sirik. Explosies in Bandar Abbas, Sirik en op Qeshm (havenstad en eiland bij de Straat van Hormuz). Projectielinslag bij de stad Sirik.
Vergelding Iran: Iran voerde drone‑ en raketaanvallen uit op Amerikaanse bases in Bahrein, Jordanie, Koeweit. Alles is zoals gewoonlijk uit de lucht gehaald, geen gewonden, no damage, nothing. Alleen het milieu heeft een klein beetje schade opgelopen.
Analisten zeggen dat het neerhalen van de Apache helikopter mogelijk een false flag was en verdomd goed zou uitkomen voor Bibi.graag verwijderen![]()
Nou ja iemand zal vragen moeten blijven stellen bij alle onzin die er te lezen valt.quote:graag verwijderen![]()
Het zal niet de eerste keer in deze oorlog zijn dat over een paar weken blijkt dat het totaal omgekeerd is en Iran eigenlijk weer grote schade heeft weten toe te brengen.quote:Op woensdag 10 juni 2026 07:48 schreef AFA2022 het volgende:
De VS voerde vanacht bijna twintig aanvallen uit op doelen in Iran, vooral rond de Straat van Hormuz. De VS zei dat het ging om zelfverdeding.
Schade van geraakte doelen:Telecommunicatietoren geraakt in Sirik, twee watertanks vernietigd in Sirik. Explosies in Bandar Abbas, Sirik en op Qeshm (havenstad en eiland bij de Straat van Hormuz). Projectielinslag bij de stad Sirik.
Vergelding Iran: Iran voerde drone‑ en raketaanvallen uit op Amerikaanse bases in Bahrein, Jordanie, Koeweit. Alles is zoals gewoonlijk uit de lucht gehaald, geen gewonden, no damage, nothing. Alleen het milieu heeft een klein beetje schade opgelopen.
Analisten zeggen dat het neerhalen van de Apache helikopter mogelijk een false flag was en verdomd goed zou uitkomen voor Bibi.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Hahaha huh wat zeg jij allemaal voor rare dingen maat Iran heeft al 100 dagen geen aanvalskracht meer helemaal volledig compleet totally obliterated!!!quote:Op woensdag 10 juni 2026 09:02 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Het zal niet de eerste keer in deze oorlog zijn dat over een paar weken blijkt dat het totaal omgekeerd is en Iran eigenlijk weer grote schade heeft weten toe te brengen.Huilen dan.![]()
Ja ja, hup Iranquote:Op woensdag 10 juni 2026 09:09 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Hahaha huh wat zeg jij allemaal voor rare dingen maat Iran heeft al 100 dagen geen aanvalskracht meer helemaal volledig compleet totally obliterated!!!
graag verwijderen![]()
Met zo'n narcistische leugenaar-in-chief ga je idd bijna voor Iran juichen.quote:And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Beetje vreemd en en iets waar je zelf ooit in je leven voor in de spiegel zult moeten kijken toch, dat je aversie tegen de vrijelijk verkozen Trump veel sterker is dan die van een moordende en verkrachtende maffiabende?quote:Op woensdag 10 juni 2026 09:48 schreef Perrin het volgende:
[..]
Met zo'n narcistische leugenaar-in-chief ga je idd bijna voor Iran juichen.graag verwijderen![]()
maffia is nog braaf uitgedruktquote:Op woensdag 10 juni 2026 09:54 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Beetje vreemd en en iets waar je zelf ooit in je leven voor in de spiegel zult moeten kijken toch, dat je aversie tegen de vrijelijk verkozen Trump veel sterker is dan die van een moordende en verkrachtende maffiabende?![]()
Is dit nou nog bezig? Was toch al een keer of 37 bijna over volgens TrumpDon't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
Dan komen we nu weer in de fase dat een deal op handen is. Beurzen even omhooglullen, olie naar beneden. Cashen voor het weekend en dan op zaterdag de boel weer escaleren. Rinse, repeat.quote:Op woensdag 10 juni 2026 07:48 schreef AFA2022 het volgende:
De VS voerde vanacht bijna twintig aanvallen uit op doelen in Iran, vooral rond de Straat van Hormuz. De VS zei dat het ging om zelfverdeding.
Schade van geraakte doelen:Telecommunicatietoren geraakt in Sirik, twee watertanks vernietigd in Sirik. Explosies in Bandar Abbas, Sirik en op Qeshm (havenstad en eiland bij de Straat van Hormuz). Projectielinslag bij de stad Sirik.
Vergelding Iran: Iran voerde drone‑ en raketaanvallen uit op Amerikaanse bases in Bahrein, Jordanie, Koeweit. Alles is zoals gewoonlijk uit de lucht gehaald, geen gewonden, no damage, nothing. Alleen het milieu heeft een klein beetje schade opgelopen.
Analisten zeggen dat het neerhalen van de Apache helikopter mogelijk een false flag was en verdomd goed zou uitkomen voor Bibi.
![]()
![]()
![]()
![]()
Nou, dat verhaal dat ze de bevolking kwamen helpen kan dus ook de prullenmand in.
Duizenden inwoners van de Zuid Iraanse provincie Sirik zitten zonder drinkwater vanwege de bombardementen die de VS afgelopen nacht uitvoerde, melden verschillende Iraanse media. Tijdens de bombardementen zouden waterreservoirs zijn geraakt. De situatie is extra ernstig omdat de temperaturen in het gebied momenteel tussen de 45 en 50 graden Celsius.
Civiele infrastructuur is waarschijnlijk the next step on the escalation ladder.![]()
Heel gek dat je de lui die vóór de oorlog hard riepen dat we het Iraanse volk moesten bevrijden hier nu niet over hoort. Blijkbaar wisselen ze net zo makkelijk van standpunt als hun oranje idool.quote:Op woensdag 10 juni 2026 11:47 schreef AFA2022 het volgende:
Nou, dat verhaal dat ze de bevolking kwamen helpen kan dus ook de prullenmand in.
Duizenden inwoners van de Zuid Iraanse provincie Sirik zitten zonder drinkwater vanwege de bombardementen die de VS afgelopen nacht uitvoerde, melden verschillende Iraanse media. Tijdens de bombardementen zouden waterreservoirs zijn geraakt. De situatie is extra ernstig omdat de temperaturen in het gebied momenteel tussen de 45 en 50 graden Celsius.
Civiele infrastructuur is waarschijnlijk the next step on the escalation ladder.
Het getuigt van een totaal gebrek aan schaamte of eer.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Daar is niets geks aan. Het is duidelijk geworden dat het niet werkelijk gaat om het bevrijden van "het volk". Ten eerste kun je moeilijk spreken van één volk dat bevrijd moet worden, aangezien een groot deel van de bevolking achter de regering staat. Ten tweede laten de acties van de Epstein-coalitie zien dat het welzijn van de Iraanse bevolking geen prioriteit heeft: duizenden burgers worden gedood en collectief gestraft door het bombarderen van civiele doelen en essentiële infrastructuur.quote:Op woensdag 10 juni 2026 12:04 schreef Perrin het volgende:
[..]
Heel gek dat je de lui die vóór de oorlog hard riepen dat we het Iraanse volk moesten bevrijden hier nu niet over hoort. Blijkbaar wisselen ze net zo makkelijk van standpunt als hun oranje idool.
Het getuigt van een totaal gebrek aan schaamte of eer.![]()
quote:Iran’s Military is a complete and total mess. Much of it, like their Navy and Air Force, doesn’t even exist anymore - They have been completely defeated. Iran is all talk and no action. The Bully of the Middle East is DEAD!!! They’ve taken too long to negotiate a deal that would have been great for them, now they will have to pay the price!!! President DONALD J. TRUMP![]()
![]()
Van bijna een deal naar ze moeten kapot. En ze kunnen niks meer, maar kunnen wel onze superdure helikopter neerschieten.![]()
Lol. Completely defeated, maar gisteren nog wel een apache uit de lucht geschoten en een hele zwik drones en raketten weten af te vuren.quote:
ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
Vind je dat gek? Aan het begin van dit soort oorlogen doen landen als Amerika en Israel aan het zogenaamde manufacturing consent. Dus van die ideetjes als regime verandering werden toen op alle sociale media gepompt.quote:Op woensdag 10 juni 2026 12:04 schreef Perrin het volgende:
[..]
Heel gek dat je de lui die vóór de oorlog hard riepen dat we het Iraanse volk moesten bevrijden hier nu niet over hoort. Blijkbaar wisselen ze net zo makkelijk van standpunt als hun oranje idool.
Het getuigt van een totaal gebrek aan schaamte of eer.
Dan bedoel ik dus via algoritmes, via influencers, in media als kranten.
Die propaganda slaat aan en dan hoor je dus mensen het na-praten. Inmiddels is wel duidelijk dat er geen regime change komt en is er geen propaganda meer over. Dus hoor je diezelfde NPC's er ook niet meer over.![]()
Is daar enig bewijs voor dan? Ik zag dat Trump het tweette, dat zegt verder natuurlijk niets. Die claimt zoveel.quote:Op woensdag 10 juni 2026 13:20 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Lol. Completely defeated, maar gisteren nog wel een apache uit de lucht geschoten en een hele zwik drones en raketten weten af te vuren.![]()
Als je ermee kunt leven dat je een NPC bent, prima. Ik zou daar toch wel enige schaamte voor voelen.quote:Op woensdag 10 juni 2026 13:24 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Vind je dat gek? Aan het begin van dit soort oorlogen doen landen als Amerika en Israel aan het zogenaamde manufacturing consent. Dus van die ideetjes als regime verandering werden toen op alle sociale media gepompt.
Dan bedoel ik dus via algoritmes, via influencers, in media als kranten.
Die propaganda slaat aan en dan hoor je dus mensen het na-praten. Inmiddels is wel duidelijk dat er geen regime change komt en is er geen propaganda meer over. Dus hoor je diezelfde NPC's er ook niet meer over.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Nee, natuurlijk niet. Het is Trump. Van elke 2 woorden zijn er 3 gelogen.quote:Op woensdag 10 juni 2026 13:25 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Is daar enig bewijs voor dan? Ik zag dat Trump het tweette, dat zegt verder natuurlijk niets. Die claimt zoveel.ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn![]()
rolt dobbelsteenquote:Op woensdag 10 juni 2026 13:19 schreef Momo het volgende:
[ x ]
Van bijna een deal naar ze moeten kapot. En ze kunnen niks meer, maar kunnen wel onze superdure helikopter neerschieten.
Vier! Dat is een dreigement!.
Benieuwd wat ie morgen rolt.Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
Toch bijzonder hoe Europese media als NOS en BBC klakkeloos meegaan in Trumps narratief.quote:Op woensdag 10 juni 2026 13:26 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Nee, natuurlijk niet. Het is Trump. Van elke 2 woorden zijn er 3 gelogen.
BBC
US strikes Iran in response to downing of military helicopter
Dat moet dus zijn US strikes Iran in response to US claims of downing a military helicopter.
NOS
VS voert luchtaanvallen uit na neerhalen helikopter
NOS stelt dus ook gewoon in de titel dat die helikopter is neergehaald. Op basis van Trump, dat is toch geen journalistiek.
Verder zie ik inderdaad bij dit nadere onderzoekje geen enkel bewijs.
NOS linkt wel naar dit tweetje
Maar gezien dat tweetje zegt: at the Commander in Chief’s direction.
Dan houdt dat dus in dat het is op basis van wat de pedo in chief zegt.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: