Ik zou iets in zijn eten doen zodat die echt dagelijks de broekhoest heeftquote:Op donderdag 4 juni 2026 20:23 schreef LionHeart het volgende:
Ik zou 'm na 2 dagen al over de schutting mieteren.. eng ventje.
Gluten?quote:Op donderdag 4 juni 2026 20:25 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Ik zou iets in zijn eten doen zodat die echt dagelijks de broekhoest heeft [ afbeelding ]
Ja, RokSyquote:Op donderdag 4 juni 2026 20:28 schreef greysbones het volgende:
Roxy heeft gewoon een S
gelooft ze het zelf![]()
Ik heb ook een Squote:Op donderdag 4 juni 2026 20:28 schreef greysbones het volgende:
Roxy heeft gewoon een S
gelooft ze het zelf![]()
en die kameel heeft platvoetenquote:Op donderdag 4 juni 2026 20:30 schreef 5thencounter het volgende:
Bonnie heeft wel goeie "Pasvorm" die hoor je niet mekkeren![]()
[ afbeelding ]
Ze moesten vertellen welke Barbie ze uitbeelden toch? Roxy is de goedkope Poolse bruid Barbie 😁quote:
Ze zetten er wel een zwembadje bij. Prima vertoeven.quote:Op donderdag 4 juni 2026 22:47 schreef 5thencounter het volgende:
Natuurlijk vinden ze nu geen mensen , wie gaat zich de hele zomer comitten om 3 maanden in die bloedhete Loods te zitten met een club aantoonbare psychopaten...
Do, had zo'n grote bek tegen Robert en Roxy moeten hebben maar dat durft ze niet.quote:Op donderdag 4 juni 2026 20:23 schreef greysbones het volgende:
[..]
eens
maar Do is ook wel ietwat een zeikerd
Niet dat ik het met je oneens ben, maar ik denk dat Do al vroeg heeft opgemerkt (waarschijnlijk als op TV) dat er met Robert en Roxy niet valt te praten, kijk maar naar het aan spreken op het verzaken van het corvee, gelijk een vijandelijke houding. Tegelijk is het ook het resultaat van de algemene houding in de loods, ze durven alleen iets te zeggen als ze medestanders achter hun hebben om een enkel persoon aan te spreken, een combinatie van geen stemmen voor een eventuele finale willen verliezen, het gebrek aan ruggengraat en niet de intelligentie hebben om hun punt over te brengen. Vergeet ook niet de hypocrisie wanneer ze achter de rug om over iemand praten.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 09:45 schreef Indigoblauw het volgende:
[..]
Do, had zo'n grote bek tegen Robert en Roxy moeten hebben maar dat durft ze niet.
Dus maar afreageren op deze jongen, terwijl hij niets anders doet dan die andere twee
Als ze dan maar niet weer een blik oud-bewoners opentrekken. Die mogen van mij ver van die loods blijven. Allemaal!quote:Op donderdag 4 juni 2026 22:47 schreef 5thencounter het volgende:
Natuurlijk vinden ze nu geen mensen , wie gaat zich de hele zomer comitten om 3 maanden in die bloedhete Loods te zitten met een club aantoonbare psychopaten...
Kan ik ook wel mee leven, al ligt het er wel aan wie.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:05 schreef freaky40 het volgende:
Nou ik heb er geen probleem mee als het maar geen oud deelnemers van DB zelf zijn. Wel van andere RLS's b.v.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
God nee, die twee zou ik niet willen zien maar opperkneus Jeffrey ook niet, wat een nare vent is dat zeg.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:11 schreef freaky40 het volgende:
EJVJL deelnemers zou ik zeker toejuichen. Zaten leuke spraakmakende types in, Jeffrey b.v. Die 2 geitenwollensokkenneukerts niet inderdaad...
Geen Salars meer aub.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:05 schreef freaky40 het volgende:
Nou ik heb er geen probleem mee als het maar geen oud deelnemers van DB zelf zijn. Wel van andere RLS's b.v.
Ik vond hem in EJVJL verschrikkelijk naar hij lijkt mij een goeie trol in de Bondgenoten.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 13:52 schreef KapiteinChris het volgende:
[..]
God nee, die twee zou ik niet willen zien maar opperkneus Jeffrey ook niet, wat een nare vent is dat zeg.
Vind ik niet. Komt bij dat ze er juist gebruik van kunnen maken wat Joshlyn weet wat Nyssa weet of kan.quote:Op donderdag 4 juni 2026 20:14 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik snap het wel een beetje, het komt over alsof ze hoopt dat een ander bondje wint.
Het is dan ook wel heel lastig om Sayf ergens op aan te spreken. Zijn manier van communiceren maakt het bijna nodig dat je het op een zeikerige manier doet, want als je boos wordt, klapt hij helemaal dicht en komt er geen woord meer uit.quote:Op donderdag 4 juni 2026 20:23 schreef greysbones het volgende:
eens
maar Do is ook wel ietwat een zeikerd
Als ze gaat zitten, scheurt ze eruit, vrees ik.quote:
quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:10 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Kan ik ook wel mee leven, al ligt het er wel aan wie.
Bij het idee van sommige figuren hoor ik in de verte al zo'n treurig Titanic viooltje spelen ....
Ach nee, geitenwollen sok en sandaal.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:01 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Als ze dan maar niet weer een blik oud-bewoners opentrekken. Die mogen van mij ver van die loods blijven. Allemaal!
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All those angels with their wings glued on.
Jeff gaat het zeker niet doen. Hij noemde zichzelf na EJVJL al 'de meest goedkope kutfigurant ooit', die gaat zich hier niet meer voor lenen. Ook zijn ma heeft op X een tijdje terug aangegeven dat hij hier gewoon geen tijd meer voor heeft.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:11 schreef freaky40 het volgende:
EJVJL deelnemers zou ik zeker toejuichen. Zaten leuke spraakmakende types in, Jeffrey b.v. Die 2 geitenwollensokkenneukerts niet inderdaad...
Hij wilde volgens mij graag meedoen, maar dat is net precies een van de weinige EJVJL deelnemers die ik liever NIET terug zie in de Bondgenoten.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 16:40 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Jeff gaat het zeker niet doen. Hij noemde zichzelf na EJVJL al 'de meest goedkope kutfigurant ooit', die gaat zich hier niet meer voor lenen. Ook zijn ma heeft op X een tijdje terug aangegeven dat hij hier gewoon geen tijd meer voor heeft.
Zou verder ook niet weten wie van die groep nog wel terug zou keren in die loods. Moraima is al geweest en dat was ook wel te verwachten. Erik had ik niet verwacht, maar echt gek was ook weer niet. Blijft alleen Zoe over die ik dit nog wel eens zie doen, misschien Marciano? Die volgt het programma sowieso. De rest, denk het niet eigenlijk.
bring back Jeffquote:Op vrijdag 5 juni 2026 16:45 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Hij wilde volgens mij graag meedoen, maar dat is net precies een van de weinige EJVJL deelnemers die ik liever NIET terug zie in de Bondgenoten.
Haha nee die mag van mij ook thuisblijven. Het is zonder streams sowieso anders. Het liefst zie ik gewoon alleen maar nieuw volk, liefst ook geen camera geile wannabe influencers enzo, maar goed. Normaal volk wil niet op TV, kijk maar naar onsquote:Op vrijdag 5 juni 2026 16:45 schreef MacDeMarco het volgende:
[..]
Hij wilde volgens mij graag meedoen, maar dat is net precies een van de weinige EJVJL deelnemers die ik liever NIET terug zie in de Bondgenoten.
quote:Op vrijdag 5 juni 2026 12:10 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Kan ik ook wel mee leven, al ligt het er wel aan wie.
Bij het idee van sommige figuren hoor ik in de verte al zo'n treurig Titanic viooltje spelen ....
Maar Sasje hing wel mooi bijna 1½uur , het haar o zo vermoeiende lange covid , won ook nog van BabsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 5 juni 2026 16:52 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Maar Sasje hing wel mooi bijna 1½uur , het haar o zo vermoeiende lange covid , won ook nog van Babs
Ze hangt ook nog steeds aan die vermoeiende Bern. Van een gebrek aan uithoudingsvermogen kunnen we haar niet beschuldigen neeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
“Surrounded by losers, misfits and boozers”
quote:Op vrijdag 5 juni 2026 16:52 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Maar Sasje hing wel mooi bijna 1½uur , het haar o zo vermoeiende lange covid , won ook nog van Babs
Ja die long covid BS van haar, ook smoesjes om zielig gevonden te worden. Ik ken dat soort.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Allemaal cabaretteketet!
Vreselijk wat een schijnvertoning, jammer geen roze tatoosquote:Op vrijdag 5 juni 2026 16:55 schreef KinKiJan het volgende:
Maar vanavond eerst weer een opzetje voor een eventueel nieuw LLDL Bondgenoten stel.........
[ afbeelding ]
Het inpakpapier om deze Barbie was een nat geregende krantquote:Op vrijdag 5 juni 2026 16:57 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Vreselijk wat een schijnvertoning, jammer geen roze tatoos
Hopelijk kan Robje zich inhouden en niet gelijk de slipper aan de deur hangtquote:Op vrijdag 5 juni 2026 17:01 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Het inpakpapier om deze Barbie was een nat geregende krant
Ja en hij zegt dat het terug komt..... geloof er niets vanquote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:30 schreef schetterklep het volgende:
Is dat pokerface ook eindelijk voorbij
Nee, misschien hoorde ik dus ik hoop voor nooit meerquote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:32 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Ja en hij zegt dat het terug komt..... geloof er niets van
Ik Goeie serie, zie je onderschrift nu pas.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:35 schreef KinKiJan het volgende:
Kijkt iemand Slow Horses? Daar is de achtergrond muziek van
en mn sig trouwens ook
En daarna spekjes ruziequote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:43 schreef 5thencounter het volgende:
BallonGlasGate..... wie the fuck heeft de ballonglazen gejat
En popcorn wordt afgewogenquote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:45 schreef 5thencounter het volgende:
Lekker stuiteren straks![]()
SpekkiesTeWeinig Gate![]()
[ afbeelding ]
1.2 gramquote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:47 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Hoeveel weegt één popcorn eigenlijk?
Met zeezout? of Himalayazout? of Noordzeezout? Of Geenzout?quote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:50 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
heb ik het over de Werthers CaramelPopcorn
ohhhhhh, van de week gehadquote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:50 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
heb ik het over de Werthers CaramelPopcorn
nee, gewoon caramelquote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:52 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Met zeezout? of Himalayazout? of Noordzeezout? Of Geenzout?
oeh das jammerquote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:55 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Ik helaas niet..... ben diabeet en insuline afhankelijk
Ohjee, dan wordt het popcorn afwegen..quote:Op vrijdag 5 juni 2026 19:55 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Ik helaas niet..... ben diabeet en insuline afhankelijk
Absoluut niet gescript, heel spontaan.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 20:03 schreef 5thencounter het volgende:
Naauuuwww... daar zitten ze dan![]()
[ afbeelding ]
Jammer dat het mis wasquote:Op vrijdag 5 juni 2026 20:07 schreef KinKiJan het volgende:
Ze had inderdaad best even kunnen wachten met smijten
en dan zoveel herrie maken, de creepquote:Op vrijdag 5 juni 2026 20:07 schreef 5thencounter het volgende:
Gluiperd Salar.. die bal van Anoekie kwam niet eens in de buurt van zijn benen.. overacterende slijmert![]()
[ afbeelding ]
Welkom in Salar's FantasieWorldquote:Op vrijdag 5 juni 2026 20:14 schreef Yver73 het volgende:
O, nu heeft Salar zelfs ‘bijna een bal tegen zijn hoofd gehad’. Lekker nog een beetje opkloppen allemaal en dat gezuig naar Anouk toe is ook te triest voor woorden.
Jaja, dat niemand het door heeft dat zij eigenlijk Princes Ongenaakbaar van Kasteel Altjdgelijk in Arrogantieland isquote:Op vrijdag 5 juni 2026 20:13 schreef Puzzie het volgende:
Los van dat achterlijke gedrag van Salar: met die Anouk is ook veel mis
Ik denk 'n rotzooitjequote:Op vrijdag 5 juni 2026 20:24 schreef 5thencounter het volgende:
Enkel.. hoe is het nu ineens zijn hoofd?
Het is 'm naar z'n hoofd gestegenquote:Op vrijdag 5 juni 2026 20:24 schreef 5thencounter het volgende:
Enkel.. hoe is het nu ineens zijn hoofd?
Die drukt en denkt dan pas.quote:
Geloel voor Roland Kaiserquote:Op vrijdag 5 juni 2026 20:34 schreef 5thencounter het volgende:
Het woord vd Week en laatste vraag voor Roland Kletskoek
Kletskop, dat kost je 200 punten.quote:Op vrijdag 5 juni 2026 20:34 schreef 5thencounter het volgende:
Het woord vd Week en laatste vraag voor Roland Kletskoek
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |