Wat wil je hiermee zeggen?quote:Op dinsdag 14 april 2026 13:51 schreef Memeowitz het volgende:
Key Populations (2026 Data):
India: Approximately 1.474 billion.
China: Approximately 1.413 billion.
Black/Sub-Saharan African Population: 1.16 billion
Arab population: 0.5 billion
Total: 4.547 billion (miljard).
Dan heb je nog mixedrace volkeren zoals de Brazilianen, african-latino (afrikaans-latijns-spaans) en mestizo (Europees-latijns). Zeg 500 miljoen - 1 miljard
Totaal 5.5 miljard mensen.
Roepen dat je voor een betere wereld bent, maar wel de mensheid in stand willen houden is bij voorbaat al hypocriet. Wij voegen niks toe aan de aarde, maar nemen alleen maar. Dus waarom zou je dat dan in stand willen houden? Enige reden is puur eigenbelang van de mens.quote:Op dinsdag 14 april 2026 07:42 schreef Since2003 het volgende:
Gatver wat een teringhopeloos stukje tekst deze morgen weer.
Ik weerleg je argument met het feit dat je morgen uit je nest komt.quote:Op dinsdag 14 april 2026 19:21 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Roepen dat je voor een betere wereld bent, maar wel de mensheid in stand willen houden is bij voorbaat al hypocriet. Wij voegen niks toe aan de aarde, maar nemen alleen maar. Dus waarom zou je dat dan in stand willen houden? Enige reden is puur eigenbelang van de mens.
Dat doe ik om ervoor te zorgen dat ik genoeg middelen heb om te consumeren, waarmee ik dus ook weer neem van de aarde. Dat is ook weer puur eigenbelang.quote:Op dinsdag 14 april 2026 19:26 schreef Since2003 het volgende:
Ik weerleg je argument met het feit dat je morgen uit je nest komt.
Ik ben noch emotioneel, noch zijn mensen een plaag.quote:Op dinsdag 14 april 2026 12:29 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Niet zo emotioneel. Rationeel gedacht zijn wij mensen simpelweg een plaag op deze aardkorst.
Mensen die denken dat de mensheid geen plaag voor de aarde is, tsja. Stuitende arrogantie.quote:Op dinsdag 14 april 2026 20:09 schreef Toine51 het volgende:
Ach, dat idee van de mens dat ze boven de natuur staan, dat wordt gelijk hun ondergang...
Hele normale dingen om te zeggenquote:Op dinsdag 14 april 2026 12:12 schreef Gia het volgende:
[..]
Ook stoppen met het opvangen van vluchtelingen. Laat ze elkaar maar uitmoorden.
quote:Rough estimates
Scientists have proposed a wide range:
~2–4 billion → if everyone lived like high-consumption Western countries today
~8–12 billion → often cited as a realistic sustainable range with current technology
~15–20+ billion → theoretically possible with highly efficient systems, less meat consumption, and advanced agriculture
En iedereen op de fiets, geen auto's meer.quote:Op maandag 13 april 2026 17:26 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Valt reuze mee. Als iedereen vegan eet, kunnen er zelfs nog een stuk meer mensen bij.
De aarde gaat niet naar de tering.
Van sommige culturen wil ik niet meer hebben in mijn omgeving. Die zijn namelijk altijd ellende. Dat zijn biowapens ingezet door de linkse politiek.quote:Op woensdag 15 april 2026 00:41 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
En iedereen op de fiets, geen auto's meer.
Geen miljonairs meer.
En stoppen met oorlog voeren voor imperialistische en kapitalistische doeleinden.
Dan kan de planeet best nog wel mensen aan.
Ja lekker boeiend. Wat is dit voor vermoeiend gezwets zeg.quote:Op dinsdag 14 april 2026 19:21 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Roepen dat je voor een betere wereld bent, maar wel de mensheid in stand willen houden is bij voorbaat al hypocriet. Wij voegen niks toe aan de aarde, maar nemen alleen maar. Dus waarom zou je dat dan in stand willen houden? Enige reden is puur eigenbelang van de mens.
Je vergeet half Azie, Indonesie zit al op 280 miljoen, pakistan 330, Bangladesh 120, Japan en Filipijnen ook rond de 120. Kortom das ook al een miljard als je nog wat Aziatische Regio er bij pakt.quote:Op dinsdag 14 april 2026 13:51 schreef Memeowitz het volgende:
Key Populations (2026 Data):
India: Approximately 1.474 billion.
China: Approximately 1.413 billion.
Black/Sub-Saharan African Population: 1.16 billion
Arab population: 0.5 billion
Total: 4.547 billion (miljard).
Dan heb je nog mixedrace volkeren zoals de Brazilianen, african-latino (afrikaans-latijns-spaans) en mestizo (Europees-latijns). Zeg 500 miljoen - 1 miljard
Totaal 5.5 miljard mensen.
Dat roepen ze in de jaren 50 ook al.quote:Op maandag 13 april 2026 17:16 schreef bloodymary1 het volgende:
Nou dat was dus al lang duidelijk. Dat er veel en veel te veel mensen op de wereld zijn.
Misschien eerst eens naar de geboorte cijfers kijken voordat je domme uitspraken doet. Die zitten daar op 1.95 en om de bevolking stabiel te houden moet je op 2.1 zitten alles eronder geeft op termijn krimp.quote:Op maandag 13 april 2026 19:06 schreef -Deluzion- het volgende:
Tja, alleen in India wonen er al bijna 1,5 miljard mensen. Misschien daar eerst eens stoppen met fokken als konijnen.
Voor de rest van de natuur op aarde is de grote populatie mensen weldegelijk een probleem. Veel grote diersoorten die aan het uitsterven zijn komt omdat deze geen habitat meer over hebben omdat de mens het land voor onze voeding moet gebruiken.quote:Op dinsdag 14 april 2026 19:55 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik ben noch emotioneel, noch zijn mensen een plaag.
Wat is "mixedrace"?quote:Op dinsdag 14 april 2026 13:51 schreef Memeowitz het volgende:
Key Populations (2026 Data):
India: Approximately 1.474 billion.
China: Approximately 1.413 billion.
Black/Sub-Saharan African Population: 1.16 billion
Arab population: 0.5 billion
Total: 4.547 billion (miljard).
Dan heb je nog mixedrace volkeren zoals de Brazilianen, african-latino (afrikaans-latijns-spaans) en mestizo (Europees-latijns). Zeg 500 miljoen - 1 miljard
Totaal 5.5 miljard mensen.
LEuk 25 miljard mensen op aarde en ondertussen de gehele flora en fauna naar de sodemieter.quote:Op woensdag 15 april 2026 00:32 schreef ricky3 het volgende:
Zolang er prima 1.2 miljard mensen kunnen wonen op een stukje zo klein als India, kunnen er makkelijk 20-25 miljard op de gehele aarde zonder issues. Het is niet dat iedereen in India op sterven ligt ofzo he...
Van chatgpt:
[..]
Weg met ons!quote:Op woensdag 15 april 2026 06:37 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Voor de rest van de natuur op aarde is de grote populatie mensen weldegelijk een probleem. Veel grote diersoorten die aan het uitsterven zijn komt omdat deze geen habitat meer over hebben omdat de mens het land voor onze voeding moet gebruiken.
En dit is precies het probleem: van de huidige economische "wetenschap" moet de bevolking altijd blijven groeien, is het niet goedschikts (zelf werpen) dan wel kwaadschiks (import).quote:Op maandag 13 april 2026 17:00 schreef Jippie het volgende:
[..]
Huidige economische systemen, die gericht zijn op constante groei, negeren volgens de studie de natuurlijke grenzen van de draagkracht van de aarde. Fossiele brandstoffen hebben het gat tussen wat de natuur kan bieden en wat de mens vraagt tijdelijk gedicht, maar dit heeft geleid tot de huidige klimaatcrisis en uitgeputte landbouwgronden.
[..]
Mooi, dus daar gaat het uiteindelijk ook de goede kant (bevolkingskrimp) op.quote:Op woensdag 15 april 2026 06:30 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Misschien eerst eens naar de geboorte cijfers kijken voordat je domme uitspraken doet. Die zitten daar op 1.95 en om de bevolking stabiel te houden moet je op 2.1 zitten alles eronder geeft op termijn krimp.
Die hebben we ook niet nodig als we eindelijk eens wat aan die import (arbeid/studenten/asiel) gaan doen.quote:Op maandag 13 april 2026 17:04 schreef Schanulleke het volgende:
Ik zou graag een vergelijkbaar onderzoek zien voor specifiek Nederland. Dan hebben we die metaforische steden ook niet nodig.
Onderbouwing?quote:Op dinsdag 14 april 2026 12:12 schreef VEM2012 het volgende:
Het is onwaar dat we niet met meer dan 2,5 miljard duurzaam op aarde kunnen leven.
Ach gossie het is weer moeilijk om toe te geven dat we vanuit sommige optieken met onze grote populatie van mensen weldegelijk een plaag voor de planeet zijn.. Daarom maar meteen een antwoord ridiculiseren met een conclusie die nergens gemaakt wordt.quote:
Dan wordt het wel heel snel erg stil hier op Fok...quote:Op maandag 13 april 2026 18:02 schreef Cockwhale het volgende:
Laten we beginnen met iedereen in de gevangenissen te elimineren, daarna iedereen met een strafblad, daarna iedereen ouder dan 80, daarna iedereen met een zware handicap, daarna alle langdurig werklozen... Zijn we er dan al? Nee, denk het niet. Hmm, dan maar alle religieuzen, die gaan toch naar een betere plek. Ja, dan zijn we er wel.
Ah "gemengd ras" dus.quote:Op woensdag 15 april 2026 07:35 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Als je dat écht niet weet: twee ouders van duidelijk verschillende afkomst.
Waarom wil je dat er meer mensen bij moeten komen?quote:
Rot jij ook effe gauw opquote:Op maandag 13 april 2026 17:26 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Valt reuze mee. Als iedereen vegan eet, kunnen er zelfs nog een stuk meer mensen bij.
De aarde gaat niet naar de tering.
Inderdaad jongons, het was nog leuk toen de Europeaan zich het snelst vermenigvuldigde, nu is het mooi geweest!quote:Op woensdag 15 april 2026 12:24 schreef HowardRoark het volgende:
Tja, dit mede dankzij alle goede bedoelingen van Westerlingen die in gebieden (met name in Afrika) waar mensen soms wel gemiddeld zes of zeven kinderen per vrouw krijgen, miljarden hebben gepompt om allerlei ziektes en dergelijke op te lossen.
Dat is natuurlijk nobel, maar de culturen daar passen zich niet aan zoals men in andere gebieden wel heeft gedaan. Bovendien zijn die landen vaak zeer disfunctioneel waardoor kansarme gelukszoekers richting Europa of andere Westerse landen trekken om hier de hand op te komen houden.
quote:Op woensdag 15 april 2026 12:30 schreef papierentijdschrift het volgende:
[..]
Rot jij ook effe gauw op
Waarom zou ik een ridicule stelling moeten beamen?quote:Op woensdag 15 april 2026 08:49 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ach gossie het is weer moeilijk om toe te geven dat we vanuit sommige optieken met onze grote populatie van mensen weldegelijk een plaag voor de planeet zijn.. Daarom maar meteen een antwoord ridiculiseren met een conclusie die nergens gemaakt wordt.
Behalve dan uit onderzoek. En uit gezond verstand. Maar verder nergens uit. Oh, behalve de milieuproblematiek dan. En de migratiecrisis. En de hongersnoden.quote:
Vind je het echt een ridicule stelling dat we met 8 miljard mensen op deze aarde het leefgebied van veel dieren op aarde ernstig verminderd hebben?quote:Op woensdag 15 april 2026 16:38 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Waarom zou ik een ridicule stelling moeten beamen?
Leuk verzonnen.quote:Op woensdag 15 april 2026 16:39 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Behalve dan uit onderzoek. En uit gezond verstand. Maar verder nergens uit. Oh, behalve de milieuproblematiek dan. En de migratiecrisis. En de hongersnoden.
Dat maakt de mens nog geen plaag.quote:Op woensdag 15 april 2026 16:53 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Vind je het echt een ridicule stelling dat we met 8 miljard mensen op deze aarde het leefgebied van veel dieren op aarde ernstig verminderd hebben?
Half of the world’s habitable land is used for agriculture
Het is pas ridicuul als je echt meent dat zoveel landgebruik door de soort mens geen effect op de rest van de natuur op aarde zou hebben..
Sommige volkeren kunnen maar beter blijven waar ze origineel vandaan kwamen zeg maar. Overal ter wereld waar ze buiten hun natuurlijke habitat vertoeven zorgen ze voor ellende. Dit is gewoon een feit. Blanken, Oost-Aziaten kunnen overal wel aarden. Zwarten en een groot deel van de moslims zijn een absolute no go. Feiten en statistieken.quote:Op woensdag 15 april 2026 18:17 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat maakt de mens nog geen plaag.
Of je moet een groep leeuwen ook een plaag vinden voor de gazelle.
En ongeveer 70% van de aarde is bedekt met zeeën en oceanen. Ongelooflijke plaag voor landdieren die zeeën.quote:Op woensdag 15 april 2026 16:53 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Vind je het echt een ridicule stelling dat we met 8 miljard mensen op deze aarde het leefgebied van veel dieren op aarde ernstig verminderd hebben?
Half of the world’s habitable land is used for agriculture
Het is pas ridicuul als je echt meent dat zoveel landgebruik door de soort mens geen effect op de rest van de natuur op aarde zou hebben..
quote:Op maandag 13 april 2026 17:26 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Valt reuze mee. Als iedereen vegan eet, kunnen er zelfs nog een stuk meer mensen bij.
De aarde gaat niet naar de tering.
Een mondiale 2 kind politiek zou al heel veel schelen.quote:Op maandag 13 april 2026 17:38 schreef Since2003 het volgende:
Iedereen die voor minder mensen is heeft het niet over zichzelf. Want die betere wereld die zij zoeken begint niet bij henzelf maar volgens hun bij een ander. Zo vis je de hypocrieten eruit.
En hebben meer invloed op het beleid, dankzij het fijne lobby systeem in westerse "democratieën".quote:Op maandag 13 april 2026 18:13 schreef Tengano het volgende:
[..]
1% van de 'bevolking' heeft een vele malen grotere afdruk dan de mensen die jij noemt bij elkaar.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik snap de gedachte wel. Maar het probleem is inderdaad beleid en niet zo zeer dat er teveel mensen zijn.quote:Op woensdag 15 april 2026 19:04 schreef Tanatos het volgende:
[..]
Een mondiale 2 kind politiek zou al heel veel schelen.
Het hoeft echt niet per se met massamoord.
De meeste mensen die het over minder mensen hebben pleiten ook helemaal niet voor massamoord, maar voor beleid waar over na wordt gedacht (ipv politici die als handpop voor hebzuchtige bedrijven fungeren).
Dat is niet waar, er stroomt veel meer migratie van arme naar rijke gebieden, dan andersom.quote:Op dinsdag 14 april 2026 08:55 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Sterker nog: Het heeft letterlijk 0,0 invloed daarop.
1 persoon verplaatsen van punt a naar punt b maakt niet een verdubbeling. Slechts een verplaatsing.
Ik nomineer Paul de Leeuw.quote:Op woensdag 15 april 2026 17:09 schreef Qarrad het volgende:
Prima, dan stellen we een lijst op met mensen die we kunnen missen. Ik nomineer Emile Ratelband, Younes Ouaali en Almere.
Wat voor soort beleid denk je dan aan?quote:Op woensdag 15 april 2026 19:11 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Ik snap de gedachte wel. Maar het probleem is inderdaad beleid en niet zo zeer dat er teveel mensen zijn.
Er is teveel groei, in zowel welvaart, als in het aantal mensen.quote:Op woensdag 15 april 2026 19:11 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Ik snap de gedachte wel. Maar het probleem is inderdaad beleid en niet zo zeer dat er teveel mensen zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |