Die gast mogen ze in heel de EU een inreisverbod geven.quote:Op woensdag 8 april 2026 19:13 schreef Klopkoek het volgende:
Ik stel voor dat de progressieve partijen een motie indienen voor een inreisverbod tegen antisemitische "haatprediker" Kanye West.
Even zien wie dan mee gaan stemmen.
CDA en CU in elk geval: https://www.ad.nl/show/ve(...)land-volgt~a24f13b9/quote:Op woensdag 8 april 2026 19:13 schreef Klopkoek het volgende:
Ik stel voor dat de progressieve partijen een motie indienen voor een inreisverbod tegen antisemitische "haatprediker" Kanye West.
Even zien wie dan mee gaan stemmen.
Een nummer "Heil Hitler" schrijven lijkt me al voldoende om hem niet in het land te willen, doen we met andere haatpredikers ook.quote:Op woensdag 8 april 2026 19:28 schreef Ambtenaar030 het volgende:
Ja laten we geheel populistisch besluiten wie er wel VVMU mag bezigen. Kunnen we ook meteen Tim Hofman doen?
Al heb ik geen idee wat Kayne West nou weer heeft gezegd.
Oh, als Ellian het wil dan is het vast geen goed idee.quote:Op woensdag 8 april 2026 19:24 schreef Hanca het volgende:
[..]
CDA en CU in elk geval: https://www.ad.nl/show/ve(...)land-volgt~a24f13b9/
Edit: VVD is blijkbaar ook voor: https://www.tweedekamer.n(...)07351&did=2026D16512
Bikker en Ellian hebben al kamervragen gesteld om dit te regelen.
Je zou kunnen denken dat zo een besluit niet in handen van een minister moet liggen. Die dat naar eigen goeddunken en met vage criteria kan beslissen.quote:Op woensdag 8 april 2026 19:30 schreef Hanca het volgende:
[..]
Een nummer "Heil Hitler" schrijven lijkt me al voldoende om hem niet in het land te willen, doen we met andere haatpredikers ook.
Hij kan gewoon een gevaar voor de openbare orde zijn, lijkt me zelfs waarschijnlijk.quote:Op woensdag 8 april 2026 19:32 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Je zou kunnen denken dat dit niet in handen van een minister moet liggen.
Op zich ben ik het er wel mee eens dat eerdere optredens (in Nederland?) grond kunnen geven voor verboden in de toekomst. Maar vooraf en preventief censuur opleggen moet je nog voorzichtiger mee zijn.
Dat heeft toch verder vrij weinig te maken met een werkgever die stopt. Het is gewoon onderdeel van het economische model. Je ziet in vrijwel alle landen dat het platteland achter blijft omdat er meer en meer werk rondom steden is. Dat de succesvolle steden een aanzuigende werking hebben voor talent en investeringen.quote:Op woensdag 8 april 2026 18:16 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Duitsland heeft semi spooksteden en dorpen door dat soort gebeurtenissen.
Lijkt mij dat dit valt onder artistieke vrijheid.quote:Op woensdag 8 april 2026 19:30 schreef Hanca het volgende:
[..]
Een nummer "Heil Hitler" schrijven lijkt me al voldoende om hem niet in het land te willen, doen we met andere haatpredikers ook.
Kanye West noemde zichzelf een nazi. Dat is geen artistieke vrijheid.quote:Op woensdag 8 april 2026 19:52 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Lijkt mij dat dit valt onder artistieke vrijheid.
Het zou kunnen dat dit een protest was omdat hij snel wordt uitgemaakt voor antisemiet. Maar goed laat de strafrechter maar daar over oordelen ipv het CIDI
Als artiesten. Maar ook politici of activisten niet meer mogen shockeren...
Ik bedoel mag een nummer als "bomb Iran" dan wel?
VvMU is dan ook gewoon begrensd.quote:Op woensdag 8 april 2026 19:28 schreef Ambtenaar030 het volgende:
Ja laten we geheel populistisch besluiten wie er wel VVMU mag bezigen. Kunnen we ook meteen Tim Hofman doen?
Al heb ik geen idee wat Kayne West nou weer heeft gezegd.
Klopt. Dan zet je hem voor een strafrechterquote:Op woensdag 8 april 2026 20:17 schreef Black_Baron het volgende:
[..]
VvMU is dan ook gewoon begrensd.
Heil Hitler en holocaustontkenning is hier niet gewenst.
Waarom?quote:Op woensdag 8 april 2026 20:21 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Klopt. Dan zet je hem voor een strafrechter
Nee, want hij heeft het in de VS gezegd. Maar iemand uit de VS heeft een visum nodig, die kun je weigeren. Dat doet het VK dus.quote:Op woensdag 8 april 2026 20:21 schreef Ambtenaar030 het volgende:
[..]
Klopt. Dan zet je hem voor een strafrechter
Heel goed ideequote:Op woensdag 8 april 2026 20:38 schreef Klopkoek het volgende:
de VVD wil groepsbelediging uit de wet halen trouwens
Jij wil de vice-president van Amerika geen visum verlenen? Dat zou een schandalige diplomatieke daad zijn.quote:Op woensdag 8 april 2026 20:39 schreef De_Verschoppeling het volgende:
Ja, laten we ons in de EU eens lekker druk maken om een bi-polair rappertje.
Dat terwijl Musk en Vance vrij vliegen van London, via Munchen, naar Budapest. Dan heb je de juiste prioriteiten!
Ja joepie, dan zijn moslims en Surinamers vogelvrij terwijl Joden wel worden beschermd en daar een heel apparaat voor is opgetuigd.quote:
Waarom zou het weigeren van oorlogscriminelen een schandalige diplomatieke daad zijn?quote:Op woensdag 8 april 2026 21:27 schreef Hanca het volgende:
[..]
Jij wil de vice-president van Amerika geen visum verlenen? Dat zou een schandalige diplomatieke daad zijn.
https://www.telegraaf.nl/(...)binet/145443078.htmlquote:Op woensdag 8 april 2026 21:28 schreef Klopkoek het volgende:
[..]
Ja joepie, dan zijn moslims en Surinamers vogelvrij terwijl Joden wel worden beschermd en daar een heel apparaat voor is opgetuigd.
Is Vance veroordeeld voor oorlogsmisdaden? Dan heb ik dat gemist. Ik dacht dat er zelfs geen opsporingsbevel liep om een zaak te beginnen, maar ik heb blijkbaar wat gemist.quote:Op woensdag 8 april 2026 22:06 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Waarom zou het weigeren van oorlogscriminelen een schandalige diplomatieke daad zijn?
Als zo'n actie van West al genoeg is om hem te weigeren is er ook weinig reden om Trump of Vance nog binnen te laten. Ja binnen in het ICJ.
Hij was (en is, maar niet openbaar) zelfs tegen de oorlog.quote:Op woensdag 8 april 2026 22:36 schreef Hanca het volgende:
Is Vance veroordeeld voor oorlogsmisdaden? Dan heb ik dat gemist. Ik dacht dat er zelfs geen opsporingsbevel liep om een zaak te beginnen, maar ik heb blijkbaar wat gemist.
Het is een schandalige diplomatieke daad dat die gekken van MAGA denken te weten wat ware Europese patriotten zijn, en ons menen stemadvies te moeten geven.quote:Op woensdag 8 april 2026 21:27 schreef Hanca het volgende:
[..]
Jij wil de vice-president van Amerika geen visum verlenen? Dat zou een schandalige diplomatieke daad zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |