Wel pas later dat de week door midden is.quote:
We mogen kiezen hoe we naar de tering gaanquote:Op maandag 6 april 2026 22:45 schreef Koen66 het volgende:
[..]
tsja, wat doen we er aan als brave burgers
Ja en ze zullen daar ook niet landenquote:Op dinsdag 7 april 2026 00:14 schreef Koen66 het volgende:
zijn die gasten nou nog steeds onderweg naar de maan?
dat wist ik dan weer wel jaquote:Op dinsdag 7 april 2026 00:26 schreef Bomenverzameling het volgende:
[..]
Ja en ze zullen daar ook niet landen
quote:Op maandag 6 april 2026 21:29 schreef Dr_Flash het volgende:
Hier zijn er dus wereldwijd 3 van in 25 (ik heb er 1) en één in 30.
[ afbeelding ]
Heaumeauquote:Op dinsdag 7 april 2026 06:56 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Wat minder zin in deze week maatje
Iedere dag naar locatie ipv kantoor met de mannengriep
Minder vreten. Misschien duw ik je een keertje aan dan.quote:
Doe normaal of ga terug naar bed.quote:Op dinsdag 7 april 2026 07:35 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Minder vreten. Misschien duw ik je een keertje aan dan.
Ik ken die plekquote:
Herkenbaar.quote:Op dinsdag 7 april 2026 08:17 schreef gianni61 het volgende:
Ik was gisteren tijdens het fietsen bijna gestopt op een foto te maken van een olifantenpaadje.
deze was echt goed voor minimaal 100m terreinwinst.
Maar geen om te stoppen met fietsen![]()
Ook netjes het fietspad aangehouden
*boot in progress*quote:Op dinsdag 7 april 2026 08:31 schreef mschol het volgende:
bijna naar werk, dan maar eens zien hoe ik functioneer..
ja, en als je er een foto van maakt doe je daar vervolgens toch meestal niks mee. dus liever gewoon genieten van het moment.quote:Op dinsdag 7 april 2026 08:24 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Herkenbaar.
Soms fiets je ergens en de omgeving ziet er mooi uit dat je er een foto van wil maken, maar je bent ook net lekker op gang, dat je dan geen zin hebt om te stoppen voor een foto.
Ook dat inderdaad. Dan staat ie op je telefoon en daar blijft het dan bij.quote:Op dinsdag 7 april 2026 08:31 schreef gianni61 het volgende:
[..]
ja, en als je er een foto van maakt doe je daar vervolgens toch meestal niks mee. dus liever gewoon genieten van het moment.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je had tot woensdag 12.01 vrij kunnen nemenquote:Op maandag 6 april 2026 23:05 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Wel pas later dat de week door midden is.
Drie dagen maarquote:
Laat het werk niet toe.quote:Op dinsdag 7 april 2026 08:42 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Je had tot woensdag 12.01 vrij kunnen nemen
Weinig kans Hansquote:Op dinsdag 7 april 2026 08:42 schreef Nattekat het volgende:
Ik kijk uit op een kermis momenteel.
Misschien kan ik @:haags wel spotten in het reuzenrad.
Met lopen ook vaak last van, dan ben je gelijk helemaal uit je loopritmequote:Op dinsdag 7 april 2026 08:24 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Herkenbaar.
Soms fiets je ergens en de omgeving ziet er mooi uit dat je er een foto van wil maken, maar je bent ook net lekker op gang, dat je dan geen zin hebt om te stoppen voor een foto.
*poef*quote:Op dinsdag 7 april 2026 09:03 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik merk dat mijn ogen nog wat moeten wennen aan het zonlicht.
quote:Op dinsdag 7 april 2026 09:03 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Ik merk dat mijn ogen nog wat moeten wennen aan het zonlicht.
"Like World of Warcraft players exposed to direct sunlight."quote:
Naar buiten?quote:Op dinsdag 7 april 2026 09:35 schreef CherryLips het volgende:
Dat zonnetje doet wel wonderen voor je humeur. Ik heb meteen zin om ergens naartoe te gaan.
Wow.quote:Op dinsdag 7 april 2026 09:35 schreef CherryLips het volgende:
Dat zonnetje doet wel wonderen voor je humeur. Ik heb meteen zin om ergens naartoe te gaan.
Die dingen zijn toch vrij saai.quote:
Gewoon af en toe random de snelheid x5 doenquote:
quote:Op dinsdag 7 april 2026 10:07 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Gewoon af en toe random de snelheid x5 doen
Pensioenquote:Op dinsdag 7 april 2026 10:16 schreef Nattekat het volgende:
Rip nieuwe pensioenswet
Krijgen die kutboomers toch hun zin.
Je bent zelf kut.quote:Op dinsdag 7 april 2026 10:16 schreef Nattekat het volgende:
Rip nieuwe pensioenswet
Krijgen die kutboomers toch hun zin.
Zat gisteren bij de chinees te wachten, begon er ook zo'n vent over dat die volgend jaar met pensioen gaat maar dat die allemaal niks begrijpt van het aanvragen en dat die allemaal belasting moet betalen en weet ik het. Gast laat me me rust, ik zit op mijn kip-kerrie te wachten, ga iemand anders lastig vallen.quote:
Nou nou.quote:
Echt hoor. Mag nu een beetje gaan lappen voor de generatie die het leven van iedereen onder de 30 alleen maar onmogelijk heeft gemaakt, zonder er ooit wat van terug te zien.quote:
Beste manier om hem still te krijgen: "meneer, tegen de tijd dat ik uw leeftijd heb, kan ik niet eens meer met pensioen, kap eens met klagen".quote:Op dinsdag 7 april 2026 10:21 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zat gisteren bij de chinees te wachten, begon er ook zo'n vent over dat die volgend jaar met pensioen gaat maar dat die allemaal niks begrijpt van het aanvragen en dat die allemaal belasting moet betalen en weet ik het. Gast laat me me rust, ik zit op mijn kip-kerrie te wachten, ga iemand anders lastig vallen.
Zei ik toch. Even bellen Lips.quote:Op dinsdag 7 april 2026 10:28 schreef CherryLips het volgende:
Ik krijg nu weer mails van een onbekende huisarts die bestemd zijn voor een naamgenoot. Ik ga maar even die praktijk googelen en bellen.
Ja toen ging die alweer op het volgende over, of die na zijn pensioen nog wel met de caravan op pad kan met de olieprijzenquote:Op dinsdag 7 april 2026 10:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Beste manier om hem still te krijgen: "meneer, tegen de tijd dat ik uw leeftijd heb, kan ik niet eens meer met pensioen, kap eens met klagen".
Heb je alweer een nieuwe diagnose?quote:Op dinsdag 7 april 2026 10:28 schreef CherryLips het volgende:
Ik krijg nu weer mails van een onbekende huisarts die bestemd zijn voor een naamgenoot. Ik ga maar even die praktijk googelen en bellen.
Zo'n geautomatiseerde stem. 'Uw wachttijd is drie-(o valt mee)-en-(o er komt meer)-tachtig minuten. Doeiiii.quote:
Dat het bandje daar blijkbaar dus rekening mee gehouden heeft.quote:Op dinsdag 7 april 2026 10:34 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Zo'n geautomatiseerde stem. 'Uw wachttijd is drie-(o valt mee)-en-(o er komt meer)-tachtig minuten. Doeiiii.
Ik kon ook een terugbelverzoek aanvragen maar ik stuur nu eerst even een mail.quote:Op dinsdag 7 april 2026 10:36 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Dat het bandje daar blijkbaar dus rekening mee gehouden heeft.
dit zou iets voor mij zijnquote:Op dinsdag 7 april 2026 10:40 schreef bitterbal het volgende:
en deze man had het slim bekeken![]()
[ afbeelding ]
ik dacht dat hij op Justin Timberlakequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |